.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    22-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KRUIBEKE VAN WOENSDAG 21/06/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KRUIBEKE VAN WOENSDAG 21/06/2017     


    Woensdag 21/06/2017 KRUIBEKE (O) - Elite z.c./U23 -  120 km - 46,99 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 18

    1 MOTTE David VAN EYCK SPORT

    2 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    3 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 SINOY Fabio UNITED C.T.

    5 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 GONZALES Alex USA STIKE CYCLING

    7 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 VAN BOVEN Frederiek VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 VAN DAMME Bart VETRAPO CYCLING TEAM

    10 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    11 MEUL Robby 12 VAN GANSEN Sam 13 ONGHENA Matthias 14 LEAR Samuel USA 15 VERBEKE Stijn 16 BECK Cedric 17 DE PAEPE Pieter 18 VERHULST Emile 19 VAN COUTER Stein 20 DAS Jeroen 21 SMET Guy 22 ASTELL Michael AUS 23 RIGG Jason AUS 24 HAELTERMAN Glen 25 APERS Michael 26 HEIRBAUT Tony 27 OLIVER Jake AUS 28 CORDEEL Pieter 29 UMSTEAD Ian USA 30 VERSTEVEN Stijn 31 MAES Bryan 32 MOESKOPS Jiry 34 VERCAUTEREN Tim 35 HEYNS Kristoff 36 MARIN Glenn 37 WAELKENS Dave 40 WIELANDT Sven
    21-6-2017-KRUIBEKE 596.JPG
                           Winnaar te Kruibeke David Motte met de bloemen.
    21-6-2017-KRUIBEKE 581.JPG
                           Winnaar te Kruibeke David Motte met de bloemen.
    21-6-2017-KRUIBEKE 594.JPG
                                Een woordje uitleg van winnaar David Motte.
    21-6-2017-KRUIBEKE 588.JPG
                Winnaar David Motte en ploegmaat Jens Moens die 2de werd.
    21-6-2017-KRUIBEKE 522.JPG
    Aankomst van winnaar David Motte voor Jens Moens, Kevin Neirynck, Fabio Sinoy
    en Guy Ten Hartog.

    21-6-2017-KRUIBEKE 519.JPG
    Aankomst van winnaar David Motte voor Jens Moens, Kevin Neirynck, Fabio Sinoy
    en Guy Ten Hartog.
    21-6-2017-KRUIBEKE 525.JPG
                       Fabio Sinoy spurte naar plaats 4 voor Guy Ten Hartog.
    21-6-2017-KRUIBEKE 532.JPG
    De spurt voor plaats 6 met Alex Gonzales (USA) voor Alexander De Keersmaeker,
    Frederiek Van Boven, Bart Van Damme, Jarno Van Guyse en Robby Meul.

    21-6-2017-KRUIBEKE 484.JPG
    Rechts vooraan Bart Van Damme uit Lokeren winnaar van de Ridley Les 3 Ballons 2017.
    21-6-2017-KRUIBEKE 476.JPG
    De kopgroep van 5 renners met Jens Moens, Kevin Neirynck, David Motte,
    Guy Ten Hartog en Fabio Sinoy.
    21-6-2017-KRUIBEKE 421.JPG
    De kopgroep van 4 renners met David Motte, Jens Moens, Fabio Sinoy en Guy Ten Hartog.
    21-6-2017-KRUIBEKE 385.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 346.JPG
                                             Vooraan Jarno Van Guyse.
    21-6-2017-KRUIBEKE 330.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 271.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 256.JPG
                                                      Stijn Verbeke
    21-6-2017-KRUIBEKE 242.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 222.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 213.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 180.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 169.JPG
          Alexander De Keersmaeker uit Kruibeke neemt nog wat te drinken aan.
    21-6-2017-KRUIBEKE 157.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 131.JPG
                             In 2de positie Matthias Onghena en Jimmy Segers.
    21-6-2017-KRUIBEKE 125.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 110.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 078.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 054.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 042.JPG
                Start van de Elite z.c. & Beloften te Kruibeke met 58 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-06-2017 om 16:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 21/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 21/06/2017 HALLE - INGOOIGEM (W) - UCI Men Elite - 201 km - 43,09 km/h

    Aantal deelnemers: 152 - opgevers: 60

    1 DEMARE Arnaud FRA FDJ

    2 THEUNS Edward BELGIUM NATIONAL TEAM

    3 KEISSE Iljo QUICK - STEP FLOORS

    4 DANIEL Maxime FRA FORTUNEO - VITAL CONCEPT

    5 VERMELTFOORT Coen NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    6 VAN TICHELT Yorben ERA - CIRCUS

    7 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    8 DEBUSSCHERE Jens LOTTO SOUDAL

    9 JANS Roy WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    10 STALLAERT Joeri CIBEL - CEBON

    11 VAN GENECHTEN Jonas 12 VAN GESTEL Dries 13 DEHAES Kenny 14 MANNAERTS Jelle 15 VAN DER POEL David NED 16 JANSEN Amund Grondahl NOR 17 SPRENGERS Thomas 18 VERHELST Louis 19 ISTA Kevyn 20 MERLIER Braam 21 MERLIER Tim 22 DHAENE Brecht 23 DE WITTE Mathias 24 COOLS Michael 25 SWEECK Laurens 26 VAN HOECKE Gijs 27 CROME Sam AUS 28 TOLHOEK Antwan NED 29 JAMIESON Adam CAN 30 OFFREDO Yoann FRA 34 COBBAERT Robby 35 STEELS Stijn 36 VAN DER SANDE Tosh 38 NAESEN Lawrence 45 RUYTERS Brecht 51 DIELEMAN Michiel 60 VAN STAEYEN Michaël 90 VAN HECKE Preben

     

    21/06/2017 DE PANNE (W) - Elite z.c./U23 - 65,7 km - 44,45 km/h

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 4

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    3 DE DECKER Bjorn VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 WHITE Nicholas AUS OLIVER´S REAL FOOD RACING

    5 ANECA Ciske TARTELETTO-ISOREX

    6 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    7 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    9 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    10 DENOLF Ritchie THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    11 COLAERT Pascal 12 DEWULF Stan 13 VAN RAEPENBUSCH Ruben 14 ALDERWEIRELD Robin 15 VANDER MEIREN Ward 16 DURY Davy 17 VANDAELE Philip 18 TALEUX Jean-Baptiste FRA 19 DEGUIDE Louis 20 VERVERKEN Pieter 21 ALLFORD Tom AUS 22 DE VROET Matthew AUS 23 TAIT-JONES Blake NZL

     

    21/06/2017 KEERBERGEN (B) - Elite z.c./U23 - 116,6 km - 43,59 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 11

    1 VAN EERD David NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    2 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    4 SUAREZ MARTINEZ Kevin HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 HODEG CHAGUI Alvaro Jose COL ITAGUI

    7 BAESTAENS Vincent TELENET FIDEA LIONS

    8 BROES Michiel UNITED C.T.

    9 VERMEULEN Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 LEHAEN Dries UNITED C.T.

    11 VAN ROOSBROECK Patrick 12 GOELEVEN Jeroen 13 WILLEMS Robby 14 WILLEMS Kenny 15 ILEGEMS Ken 16 DE CAERLÉ Gino 17 VAN GENECHTEN Steff 18 SYLVESTRE-WILLIAMS David CAN 19 OERLEMANS Tom 20 PEERSMAN Gerben 21 DELBAEN Michael 22 WUYTS Mathijs 23 VLASSELAER Maarten 24 VAN BUGGENHOUT Joeri 25 VERDIJCK Niels 26 FIERENS Witse 27 THEYS Koen 28 VAN ENGELAND Wouter 29 VERHEYEN Thomas 30 SMITH Scott USA

     

    21/06/2017 TIENEN (B) - Elite z.c./U23 - 111 km - 44,33 km/h

    Aantal deelnemers: 66 - opgevers: 17

    1 DE GROEF Felix VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL

    3 VAN GOIDSENHOVEN Kurt PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    4 JACOB Frédéric ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    6 BURTON Jeremy ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 VENNER Quentin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 DU PLOOY Rohan RSA TEAM VERANDAS WILLEMS-CRABBE TOITURES- CC CHEVIGNY

    10 ANDRIES Jordi PRORACE CYCLING TEAM

    11 PHILIPS Jonas 12 CORNELIS Jonas 13 KEMERLINCKX Kristof 14 MOONS Steven 15 BRADBURY Stephen GBR 16 DEVOS Han 17 DE AMICIS Alessandro 18 HOULMONT Matthias 19 DE KEMPENEER Steven 20 DECOSTER Gert-jan 21 BAURIN Antoine 22 MARTIN Oliver AUS 23 OFFERMANS Michiel 24 ANDRIEU Maxim 25 RUNIA Nick GER 26 VERHEYDEN Joris 27 BRACEGIRDLE Tom GBR 28 MOLENBERGHS Pieter 29 HIGGINSON James GBR 30 BADA Florian

    21/06/2017 KRUIBEKE (O) - Elite z.c./U23 -  120 km - 46,99 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 18

    1 MOTTE David VAN EYCK SPORT

    2 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    3 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 SINOY Fabio UNITED C.T.

    5 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 GONZALES Alex USA STIKE CYCLING

    7 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 VAN BOVEN Frederiek VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 VAN DAMME Bart VETRAPO CYCLING TEAM

    10 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    11 MEUL Robby 12 VAN GANSEN Sam 13 ONGHENA Matthias 14 LEAR Samuel USA 15 VERBEKE Stijn 16 BECK Cedric 17 DE PAEPE Pieter 18 VERHULST Emile 19 VAN COUTER Stein 20 DAS Jeroen 21 SMET Guy 22 ASTELL Michael AUS 23 RIGG Jason AUS 24 HAELTERMAN Glen 25 APERS Michael 26 HEIRBAUT Tony 27 OLIVER Jake AUS 28 CORDEEL Pieter 29 UMSTEAD Ian USA 30 VERSTEVEN Stijn 31 MAES Bryan 32 MOESKOPS Jiry 34 VERCAUTEREN Tim 35 HEYNS Kristoff 36 MARIN Glenn 37 WAELKENS Dave 40 WIELANDT Sven

    22-06-2017 om 15:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 21/06/2017

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Addrien Maes en Yves Delhasse vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 13 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Prachtig zomers weer voor de midweek duurtraining, enkel de opkomst lag aan de lage kant. Voor de kopmannen dus extra werk om het tempo egaal te onderhouden en bij een temperatuur van boven de 30°C is dat zeker goed gelukt. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    34,3 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Adrien Maes , Dirk Cleys , Cornelis Van Der Haeven , Yves Delhasse , Leo Mares , Jurgen De Witte , Jarno Liessens , Dr. Frank De Winter , Jochem Smet , Tom Verhulst , Walter Verhelst , Patrick Van Der Vekens en Kenny Janssens.

    Zomergroepstraining Beveren 2017.jpg

    22-06-2017 om 15:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 19/06/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Maandag 19 Juni HUIZINGEN (1654)


    Catg.A – 61,6 km – 31 deelnemers

    1.Kenny Govaert

    2.Gillian Van Rymenant

    3.Bjorn Lison

    4.Gunter De Coen

    5.Bjorn Van Malderen

    6.Kevin Van De Cruijce

    7.Dave Verbeken

    8.Niels De Rouck

    9.Stijn Gidé

    10.Tijs Ruysschaert

    11.Dave De Smedt 12.Edwin De Wit 13.Jeroen De Winter 14.Gwylim Hanssens 15.Lander Van Uythem 16.Dominik Ciska 17.Bert Van Der Trappen 18.Jonas Van Den Haute

     

    Catg.B – 61,6 km – 23 deelnemers

    1.Roel Reigel

    2.David Haegeman

    3.Steven Verschelden

    4.Pascal De Wolf

    5.Andy Annendijck

    6.Jarno Verhofstadt

    7.Michael Naessens

    8.Tom Penninck

    9.Steven Van Rijckeghem

    10.Tom De Smet

    11.Roald Van Muylder 12.Stefan Nerinckx 13.Patrick Van Himst 14.Eric Devillers 15.Paul Hens 16.Danny Borremans 17.Mirko D’annibale 18.Gert Brijs 19.Jurgen Stijnen 20.Bart Van Mol

     

    Catg.C – 61,6 km – 28 deelnemers

    1.Bruno Bruyere

    2.Peter Maes

    3.Jimmy De Paepe

    4.Steven De Kerpel

    5.Pascal Kestemont

    6.Alain Goolaerts

    7.Gaetan Debroux

    8.Gunther Quintelier

    9.Bert Peelman

    10.Yves Loncke

    11.Kurt Stevens 12.Jurgen De Loecker 13.Rigo Ezquerra 14.Peter Van Haverbeek 15.Corneille Daems 16.Thomas Gooris 17.Fabien Hanssens 18.Gerry Maes 19.Piet De Braekeleer 20.Bart Lauwers

     

    Catg.D – 56 km – 22 deelnemers

    1.Wim Winandy

    2.Marc Tabourdon

    3.Ronald Rents

    4.Rudy Thomas

    5.Eddy Vermeir

    6.Eddy Van Loy

    7.Patrick Van Ransbeeck

    8.Benny Dupont

    9.Jan De Mulder

    10.Eddy Van Der Steen

    11.Eric Depouille 12.Hugo Van Linden 13.Frank De Pelsmaker 14.Jan Van Cauter 15.Frank Van Der Perre 16.Salvatore Biancucci 17.Dirk Portauwe 18.Bruno Van Der Veken

     

    Catg.E – 56 km – 26 deelnemers

    1.Ronny Paridaens

    2.Michel Willems

    3.Rene De Brucker

    4.Wim De Coninck

    5.Raf Vercammen

    6.Jan Van Den Brande

    7.Tony Reniers

    8.Joost Pieters

    9.Rudy Van De Velde

    10.Luc Francois

    11.Paul Castelyn 12.Christiaan Somers 13.Luc Van Mol 14.Dominique Turcksin 15.Marc Dockx 16.Jos Maes 17.Jozef Scheirlinckx 18.Etienne Van Den Houwe 19.Harmel Van Den Bossche 20.Guy Vanparrijs

    22-06-2017 om 15:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TMZ RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 19/06/2017

    Banner TMZ.jpg
    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 7°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 10°Seizoenszege !!!

     Kevin Van Raemdonck KOP 2017.jpg     Koen De Bosscher KOP 2017.jpg

    Kevin Van Raemdonck      Koen De Bosscher

     

    Maandag 19/06/2017 ZUIDDORPE (NL) - TMZ

     

    Amateurs – 48 deelnemers

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken)

    2-Kristof De Baets

    3-Mick van Dijke

    4-Dennis Raadtgever

    5-Rico van Damme

    6-Tim van Dijke

    7-Menno vd Zweep

    8-Alain de Smit

    9-Anton Wouters

    10-Jonas Serverius

    11-Roy Meerstra-12-Michael vd Casteele-13-Pieter Beck-14-Marijn Bal-15-Feike Kalsbeek-16-Patrick van Boven-17-Jeroen Heijens-18-Peter de Braal-19-Jacob de Roo-20-Danny Nachtegaal-21-Daniel Van Goethem-22-Michel de Koning-23-Christiaan Kik-24-Roelof Tolman-25-Tim Cap-26-Michel van Bunder-27-Ferdinand Boogaard-28-Jan van Belzen-29-Koen Reijnhout-30-Willem Jan Koeman-31-Dimitri Mulder-32-Rinco de Kraker-33-Kees Reijnhout-34-Christian de Meijer-35-Daan de Jonge-36-Sven Heynssens-37-Jacco Schrijver-38-Mario Roegiest-39-Jelle Dhollander-40-Jan Trenson-41-Tim Van Camp-42-Steven Mannens-43-Gunter Van Gaeveren-44-Jelle De Backer-45-Sammy Bogaert-46-Simon Rogge

     

    Amateurs 40+ - 39 deelnemers

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-Dave Van Roeyen

    3-Willem Ruijzing

    4-Koen Oliebos

    5-Niky Deijkers

    6-Ad Valentijn

    7-Gino Primo

    8-Jean Paul Reunis

    9-Ko Harms

    10-Johan Pemen

    11-Patrick Moens-12-Marc Vanacker-13-Kees Raats-14-Johan Brouwers-15-Sjaco Hoondert-16-Danny Verduijn-17-Kurt Heymans-18-Alex Goossens-19-Rizzo Claudio-20-Wim Rombaut-21-Angelo Martens-22-Kees Christianen-23-Kurt Vanhaveerbeke-24-Patrick Cornelissen-25-Tom De Beer-26-Andy Van Loon-27-Kurt Van Raemdonck-28-Geoffrey Luyssen-29-Nico Pauwels-30-Didier De Lannoy-31-Guido Kramer-32-Patrick Coquyt-33-Danny Van Guyse-34-Wim Heyndrickx-35-Ard van Houte-36-Ruud Havermans-37-Mark Baart-38-Marc Blok-39-Rinie van Zundert

     

    Reeks D – 34 deelnemers

    1-Stefan Loof (Terneuzen)

    2-Joachim Raeymaekers

    3-Peter Rottier

    4-Simon Jansen

    5-Patrick van Straten

    6-Luuk-Brilman

    7-Arjen-van Damme

    8-Danny-Michielse

    9-Érwin-D'hondt

    10-Jeroen-Zuidema

     

    Reeks S/P - 35 deelnemers
    1-Dylan Soetens (Sas Van Gent)

    2-Richard van Loon

    3-Dimitri Nijs

    4-Jasper Dophemont

    5-Mink Louwerse

    6-Patriuck Dankaart

    7-Pascal Delforge

    8-Stefan de Schrijver

    9-Eric Vanpoucke

    10-Mark van Gaever

    22-06-2017 om 15:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/06/2017

    FCWB Banner 2013.png

    Proficiat aan FABIO SINOY met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Fabio Sinoy 2017.jpg 

     Podium te Romséé met winnaar Fabio Sinoy, Bjorn De Decker en Ylber Sefa.


    Zondag 18/06/2017 ROMSÉE-STAVELOT-ROMSÉE – Interclub Elite z.c./U23 – 169,5 km – 41,194 km/h

    Aantal deelnemers: 136 – opgevers : 80

    1-FABIO SINOY uit Bornem -Profel - United CT

    2-Bjorn De Decker -Wetters Cycling Team  + 6"

    3-Ylber Sefa (Alb) -Asfra Racing Team  + 11"

    4-Lennert Teugels -Profel - United CT + 19"

    5-Kenny Molly -AGO - Aqua Service + 22"

    6Kenny Willems -Toekomstvrienden Rock Werchter

    7-Hans Becking (Ned) -Trawobo Cycling Team

    8-Julien Mortier -AGO - Aqua Service + 29"

    9-Jaron Wydooghe -Home Solution - Anmapa CT + 30"

    10-Jari Verstraeten -Wetters Cycling Team + 33"

    11-Marvin Tasset 12-Bart Van Damme 13-Antoine Baurin 14-Sieben Devalckeneer 15-Sander Elen 16-Kenn Simon 17-Bram Van Broekhoven 18-Mathias Van Lysebeth 19-Jeroen Vercammen 20-Pieter Jacobs 21-Sam Van Gansen 22-Thomas Vanbesien 23-Brecht Stas 24-Michel Ries (Lux) 25-Michiel Minnaert 26-Sérgio De La Torre (Spa) 27-Glen Van Nuffelen 28-Lennerd De Mol 29-Sebastien Carabin 30-Gerben Peersman 43-Jarno Liessens

    22-06-2017 om 15:04 geschreven door kenny


    20-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BASSEVELDE VAN DINSDAG 20/06/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BASSEVELDE VAN DINSDAG 20/06/2017     


    Dinsdag 20/06/2017 BASSEVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 12

    1 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    2 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    3 DE SCHEEMAEKER Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    4 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    5 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    6 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 DE ZUTTER Kristof VETRAPO CYCLING TEAM

    8 VERHASSELT Bart SHIFTING GEARS

    9 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    10 DE FAUW Ken V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    11 BRAYAN-LUND Thomas DEN 12 MICHIELS Killian 13 TIELEN Dario 14 KOOLS Jos NED 15 DEKKERS Hans NED 16 WILLEMS Pieter 17 DONAHUE Alec USA 18 TRIO Niels 19 TYTECA Koen 20 HAEMELS Bavo 21 DHOLLANDER Kristof 22 BUYSSE Jos 23 DE GREVE Maxim 24 BLACKBURN Trent USA 25 SABO Pedro 26 DE JAEGHERE Ruben 27 VAN GOETHEM Kevin 28 KISSEBERTH Jack USA 29 ANDRIES Kevin 30 VYNCKE Johan
    20-6-2017-bassevelde 469.JPG
                Winnaar te Bassevelde Kobe Vanoverschelde met de bloemen.
    20-6-2017-bassevelde 474.JPG 20-6-2017-bassevelde 484.JPG
                Winnaar Kobe Vanoverschelde.
    20-6-2017-bassevelde 460.JPG
    20-6-2017-bassevelde 423.JPG
                     Aankomst van winnaar Kobe Vanoverschelde te Bassevelde.
    20-6-2017-bassevelde 427.JPG
                                      Aankomst van de 2de Gertjan De Sy.
    20-6-2017-bassevelde 438.JPG
    De spurt voor de 5de plaats met Rieno Stofferis voor Steven Caethoven, Kristof
    De Zutter, Bart Verhasselt, Vincent De Sy en Ken De Fauw.

    20-6-2017-bassevelde 399.JPG
                    De 2 koplopers met Kobe Vanoverschelde en Gertjan De Sy.
    20-6-2017-bassevelde 384.JPG
    20-6-2017-bassevelde 307.JPG
    20-6-2017-bassevelde 261.JPG
    20-6-2017-bassevelde 259.JPG
    20-6-2017-bassevelde 218.JPG
    20-6-2017-bassevelde 200.JPG
    20-6-2017-bassevelde 177.JPG
    20-6-2017-bassevelde 101.JPG
    20-6-2017-bassevelde 098.JPG
    20-6-2017-bassevelde 090.JPG
    20-6-2017-bassevelde 085.JPG
    20-6-2017-bassevelde 057.JPG
    20-6-2017-bassevelde 052.JPG
    20-6-2017-bassevelde 049.JPG
    20-6-2017-bassevelde 043.JPG
    20-6-2017-bassevelde 038.JPG
    20-6-2017-bassevelde 024.JPG
    20-6-2017-bassevelde 020.JPG
            De start van de Elite z.c. & Beloften te Bassevelde met 54 deelnemers.
    20-6-2017-bassevelde 015.JPG
                     Hans Dekkers werd gehuldigd als Nederlands Kampioen.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-06-2017 om 21:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 20/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Kelly Druyts 2017.jpg 

          Kelly Druyts

    Dinsdag 20/06/2017 GELUWE (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 156 km - 42,73 km/h

    Aantal deelnemers: 120 - opgevers: 59

    1 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 MORTIER Julien AGO - AQUA SERVICE

    4 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    5 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    7 SCHOUTEN Jasper NED WV DE IJSSELSTREEK

    8 ARIMONT Charlie AGO - AQUA SERVICE

    9 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 LEGLEY Matthias ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    11 VAN DER HAEGHEN Ruben 12 JOHNSTONE Taylor GBR 13 DEBUY Anthony 14 RELAES Jacob 15 VERSCHAEVE Lounes 16 TASSET Marvin 17 VANLUCHENE Mats 18 LOY Antoine 19 VEROUGSTRAETE Nicolas 20 VAN DEN BRANDE Julien 21 DEWEER Jochen 22 PALM Martin 23 CARESMEL Alexis FRA 24 VANHAECKE Thomas 25 VANDERMOSTEN Tom 26 LAPIERE Ward 27 DERVEAUX Niels 28 BALCAEN Manolito 29 TORRES JORRO Sergio ESP 30 VAN NUFFELEN Glen

     

    20/06/2017 BASSEVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 12

    1 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    2 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    3 DE SCHEEMAEKER Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    4 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    5 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    6 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 DE ZUTTER Kristof VETRAPO CYCLING TEAM

    8 VERHASSELT Bart SHIFTING GEARS

    9 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    10 DE FAUW Ken V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    11 BRAYAN-LUND Thomas DEN 12 MICHIELS Killian 13 TIELEN Dario 14 KOOLS Jos NED 15 DEKKERS Hans NED 16 WILLEMS Pieter 17 DONAHUE Alec USA 18 TRIO Niels 19 TYTECA Koen 20 HAEMELS Bavo 21 DHOLLANDER Kristof 22 BUYSSE Jos 23 DE GREVE Maxim 24 BLACKBURN Trent USA 25 SABO Pedro 26 DE JAEGHERE Ruben 27 VAN GOETHEM Kevin 28 KISSEBERTH Jack USA 29 ANDRIES Kevin 30 VYNCKE Johan

     

    20/06/2017 SCHELLEBELLE (O) - Dames Elite - 90 km - 37,96 km/h

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 0

    1 KELLY DRUYTS uit Wilrijk SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    2 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 HANNES Kaat LENSWORLD - KUOTA

    4 VANHOUTTE Fenna LOTTO-SOUDAL LADIES

    5 TORTOLINA Gaia ITA SERVETTO GIUSTA

    6 VAN GLABEKE Shana LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    7 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 DELBAERE Fien SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    10 DEBBOUDT Evelien KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    11 LEENKNEGT Liliane 12 TEMMERMAN Ilse 13 BRITS Delphine 14 HAERS Carolien 15 DUPREZ Jurrina 16 VERSCHUEREN Jolien 17 VAN DEN STEEN Kelly 18 LAHAYE Lucie FRA 19 MAGILL Hazel RSA 20 VAN DEN STEEN Kim 21 CROKET Gilke 22 DELTOMBE Evelien 23 DENEEF Naïka 24 DEBBOUDT Sylvia 25 WIGHTMAN Kate NZL 26 TEN HARTOG Sarah 27 VAN BELLINGHEN Emilie 28 GINS Tara

    20-06-2017 om 20:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 20/06/2017

    waod_3.jpg

    Dinsdag 20 Juni 2017 - KRUIBEKE (9150) – Kattenstraat 86 - Feesttent

    TOERISTEN & INWONERS

     

    Aan de wedstrijd van de inwoners en clubleden worden geen vergunninghouders toegelaten. Deze inwonerskoers is exclusief voorbehouden aan inwoners zonder wedstrijdervaring in 2017

    De deelnemers aan de inwonerskoers dienen op voorhand in te schrijven via Kruibeeksepijl@gmail.com

     

    Toeristen - 17.30 u. - 65 km - 13 ronden

    Inwoners - 19.15 u. - 40 km - 8 ronden

    20-06-2017 om 16:44 geschreven door kenny


    19-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ASPELARE VAN MAANDAG 19/06/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ASPELARE VAN MAANDAG 19/06/2017     


    Maandag 19/06/2017 ASPELARE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 40,1 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 12

    1 MOTTE David VAN EYCK SPORT

    2 VAN GEYT Koen INDIVIDUEEL

    3 WIGHT Rohan AUS IND

    4 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 DE VILLE Jelle VAN EYCK SPORT

    8 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    9 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 BASTIAENS Ayco VAN EYCK SPORT

    11 DESMECHT David 12 DE PLUS Jasper 13 VENS Quincy 14 YALLOURIS Nicolas AUS 15 MAGINET Steve 16 RONSSE Gauthier 17 WELFORT Sam AUS 18 SCOTT Cameron AUS 19 DE NAUW Sigfried 20 DE BACKER Thomas 21 PARSONS Alexander RSA 22 COURTENS Igor 23 VANOPDENBOSCH Koen 24 OBRIEN Kelland AUS 25 SLAGMULDERS Yorick 26 DE CLERCK Matthias 27 TIMMERMANS Tim 28 PORTER Alexander AUS 29 TIMMERMANS Tom 30 SIEMONS Stijn
    19-6-2017-aspelare 412.JPG
                       Winnaar David Motte met de bloemen en de supporters.
    19-6-2017-aspelare 408.JPG
                    Winnaar te Aspelare David Motte en de 2de Koen Van Geyt.

    19-6-2017-aspelare 401.JPG
                                 Een woordje uitleg van winnaar David Motte.
    19-6-2017-aspelare 375.JPG
                              Aankomst van winnaar David Motte te Aspelare.

    19-6-2017-aspelare 373.JPG
                       Aankomst van winnaar David Motte voor Koen Van Geyt.
    19-6-2017-aspelare 380.JPG
    De spurt voor de 3de plaats met Rohan Wight voor Niels Vandyck, Kenn Simon,
    Niels Lievens, Jelle De Ville, Christophe Van Cauwenberghe, Kevin Van Impe en
    Ayco Bastiaens.

    19-6-2017-aspelare 348.JPG
                                 De 2 leiders Koen Van Geyt en David Motte.
    19-6-2017-aspelare 337.JPG
    19-6-2017-aspelare 304.JPG
    19-6-2017-aspelare 294.JPG
    19-6-2017-aspelare 261.JPG
    19-6-2017-aspelare 112.JPG
    19-6-2017-aspelare 107.JPG
    19-6-2017-aspelare 089.JPG
    19-6-2017-aspelare 083.JPG
    19-6-2017-aspelare 075.JPG
    19-6-2017-aspelare 067.JPG
    19-6-2017-aspelare 059.JPG
    19-6-2017-aspelare 049.JPG
    19-6-2017-aspelare 036.JPG
    19-6-2017-aspelare 030.JPG
    19-6-2017-aspelare 028.JPG
    19-6-2017-aspelare 010.JPG
             Start van de Elite z.c. & Beloften te Aspelare met 47 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-06-2017 om 21:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 19/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 19/06/2017 ASPELARE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 40,1 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 12

    1 MOTTE David VAN EYCK SPORT

    2 VAN GEYT Koen INDIVIDUEEL

    3 WIGHT Rohan AUS IND

    4 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 DE VILLE Jelle VAN EYCK SPORT

    8 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    9 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 BASTIAENS Ayco VAN EYCK SPORT

    11 DESMECHT David 12 DE PLUS Jasper 13 VENS Quincy 14 YALLOURIS Nicolas AUS 15 MAGINET Steve 16 RONSSE Gauthier 17 WELFORT Sam AUS 18 SCOTT Cameron AUS 19 DE NAUW Sigfried 20 DE BACKER Thomas 21 PARSONS Alexander RSA 22 COURTENS Igor 23 VANOPDENBOSCH Koen 24 OBRIEN Kelland AUS 25 SLAGMULDERS Yorick 26 DE CLERCK Matthias 27 TIMMERMANS Tim 28 PORTER Alexander AUS 29 TIMMERMANS Tom 30 SIEMONS Stijn

    19-06-2017 om 20:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TMZ RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/06/2017

    Banner TMZ.jpg
    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 6°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 8°Seizoenszege !!!

     Kevin Van Raemdonck KOP 2017.jpg     Lieven Van De Perre.jpg

    Kevin Van Raemdonck    Lieven Van De Perre

     

    Zondag 18/06/2017 AARDENBURG (NL) - TMZ

     

    Amateurs – 33 deelnemers

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken)

    2-Jacob Wijnstra

    3-Roy Guequierre

    4-Ron Vandenbussche

    5-Guillaume De Coninck

    6-Gerard van Haaften

    7-Nils Van Daele

    8-Kristof De Baets

    9-Foeke Lammertijn

    10-Giovanni Debaere

    11-Sven De Meijdts-12-Ferdinand Boogaard-13-Lennert Buysse-14-Danny Nachtegaal-15-Stijn vd Jeught-16-Nico Verwee-17-Peter de Braal-18-Laudelino Lammens-19-Christian de Meijer-20-Mathijs Buzeijn-21-Danny Verduijn-22-Henri Delheije-23-Nicolas Grimonprez-24-Michel van Bunder-25-Raymond Elisabeth-26-Sven Mallezie

     

    Amateurs 40+ - 34 deelnemers

    1-LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge)

    2-Peter De Smet

    3-Bert Janssens-Gent

    4-Michéle Somers

    5-Dave Van Roeyen

    6-Mario Lammens

    7-Steven Landuyt

    8-Wim Diet

    9-Michel de Koning

    10-Filip Swinnen

    11-Giovanni Van Drom-12-Gerd Smet-13-Carlo Schollaert-14-Jan Czech-15-Wim Gusse-16-Dennis Doens-17-Arie De Moor-18-Geert Van Speybroeck-19-Alain Mortier-20-Marnix Strubbe-21-Luc De Muijnck-22-Christophe Logier-23-Alwin Kerkhof-24-Ronny Lutters-25-Andy Van Loon-26-Jimmy Cools-27-Kees Raats-28-Alex Goossens-Vrasene

     

    Reeks D – 20 deelnemers

    1-Jeroen Zuidema (Hulst)

    2-Nick de Munnik

    3-Jordy Leenknecht

    4-Jeroen Pijcke

    5-Jan Jansen

    6-Wesley van Noord

    7-Lawrence Vandermeersch

    8-Helmuth Tas

    9-Emile Elzinga

    10-Danny Michielse

    11-Danny De Coninck

     

    Reeks S/P – 21 deelnemers

    1-Aaron de Geeter (Aardenburg)

    2-Lex Meerman

    3-Reggie Goole

    4-Rudy Buzeijn

    5-Mink Louwerse

    6-Stijn Van Oers

    7-Eric Vanpoucke

    8-Jelle de Vreeze

    9-Niels de Clerck

    10-Geert Jacobs

    19-06-2017 om 20:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/06/2017
    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan FREDERIQUE ROBERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Frederique Robert 1.jpg
      Frederique Robert

    Zondag 18/06/2017  RIDE BRUGES (W) - UCI Men Elite - 200 km - 45,34 km/h
    Aantal deelnemers:
    118 - opgevers: 19

    1 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN
    2 VAN DER POEL Mathieu NED
    BEOBANK - CORENDONxml:namespace prefix = o />

    3 NAESEN Lawrence WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    4 KRIEGER Alexander GER LEOPARD PRO CYCLING

    5 KEUKELEIRE Jens BELGIUM NATIONAL TEAM

    6 VAN DER SANDE Tosh LOTTO SOUDAL

    7 PARDINI Olivier WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    8 BACKAERT Frederik WANTY - GROUPE GOBERT

    9 SERRY Pieter QUICK - STEP FLOORS

    10 RUIJGH Rob NED TARTELETTO - ISOREX

    11 DE GENDT Aime 12 TOLHOEK Antwan NED 13 WALSLEBEN Philipp GER 14 THEUNS Edward 15 NOPPE Christophe 16 VERMOTE Julien 17 DEVENYNS Dries 18 DUIJN Huub NED 19 DE BIE Sean 20 NAESEN Oliver 21 DEVRIENDT Tom 22 STALLAERT Joeri 23 VERMEERSCH Gianni 24 MANNAERTS Jelle 25 LIVYNS Arjen 26 SALOMEIN Jarl 27 DECLERCQ Tim 28 MERTZ Remy 29 VANSPEYBROUCK Pieter 30 VANTHOURENHOUT Dieter 40 VERSCHUERE Seppe 41 COENEN Dennis 42 COBBAERT Robby 48 DE WITTE Mathias 55 DRUYTS Gerry 56 DE BOCK Stijn 65 REYNAERTS Wim 75 MAES Alexander 82 CORDEEL Sander

     

    18/06/2017 ´S-GRAVENWEZEL (A) - Elite z.c./U23 - 112 km - 42,1 km/h

    Aantal deelnemers: 78 - opgevers: 37

    1 FREDERIQUE ROBERT uit Mol ACROG - BALEN BC

    2 VAN TICHELT Yorben ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 MORIS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 MONDELAERS Jarno ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 DELBAEN Michael ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 DE BOECK Jef HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 VAN OPSTAL Thomas HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    8 VERBEKE Benny WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 BOELE Bastijn NED LRTV SWIFT

    10 VANDEBOSCH Victor IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 ILEGEMS Ken 12 DRIESEN Jarne 13 WIELANDT Sven 14 VAN KOPPEN Wessel NED 15 VAN DIJKE Koen NED 16 KUITEN Arjan NED 17 SMETS Gert 18 BERTELS Leander 19 BOELE Niels NED 20 BRACEGIRDLE Tom GBR 21 MUSKENS Mart NED 22 OUDERMANS Ben 23 COVENTS Stein 24 MERTENS Julian 25 KLOESE Justin NED 26 VERDIJCK Niels 27 ANDRIEU Maxim 28 DOLLEZ Eric 29  SWEECK Hendrik 30 SITTERS Bas NED 36 MOESKOPS Jiry

     

    18/06/2017 BAVEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 115,5 km - 41,78 km/h

    Aantal deelnemers: 70 - opgevers: 13

    1 VERHULST Pauwel BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    3 DE KETELE Angelo ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 VAN DAMME Indy WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 LAGNEAUX Yoni BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 DE SMUL Guust GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 FOAMES Ben GBR GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 GOOSSENS Kenny GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    11 JOOSTE Chris RSA 12 VAN BOVEN Frederiek 13 LIEVENS Niels 14 DIERICKX Anthony 15 ONGENA Matthias 16 ROELS Sam 17 KOOLS Jos N ED 18 BUYLE Pieter 19 VERHAEGEN Jens 20 DESMECHT David 21 VANDENBERGH Wouter 22 SUTTON Joseph GBR 23 DE PAEPE Pieter 24 POWER Kjell 25 TIELEN Dario 26 QUERTINMONT Corentin 27 PORIAU Tim 28 BAEYENS Dennis 29 PIETERS Bart 30 RONSSE Gauthier 44 VERHOFSTADT Peter 57 VAN DE VYVER Greg

     

    18/06/2017 EREMBODEGEM-TERJODEN (O) - Elite z.c./U23 - 139,5 km - 42,39 km/h

    Aantal deelnemers: 87 - opgevers: 16

    1 WELSFORD Sam AUS IND

    2 PIETERS Laurent TARTELETTO-ISOREX

    3 OBRIEN Kelland AUS IND

    4 RUBBEN Sander KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    5 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 DONY Kevin VAN EYCK SPORT

    7 GODART Bo WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 VAN DUREN Brent GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 GONZALEZ Alex USA VOLHARDING

    10 SABBE Enzo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 DE PLUS Jasper 12 MOENS Jens 13 VAN RENTERGHEM Boris 14 ARIMONT Charlie 15 MOTTE David 16 RELAES Jacob 17 PAUWELS Nills 18 WIGHT Rohan AUS 19 YALLOURIS Nicholas AUS 20 DE WINTER Gordon 21 DEPREZ Tuur 22 BAUDE Arthur 23 DE VILLE Jelle 24 WIELFAERT Kristof 25 VANDAELE Angelo 26 DE JAEGER Nick 27 SLAGMULDERS Yorick 28 NEVENS Tibo 29 VAN OUDENHOVE Jovany 30 TIMMERMANS Tom 40 VAN PETEGHEM Trifonius 45 GEERINCK Dries

     

    18/06/2017 OEDELEM (BEERNEM) (W) - Elite z.c./U23 - 118,8 km - 43,08 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 5

    1 DE SCHEEMAEKER Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    2 BULTYNCK Isaak Floris A INDIVIDUEEL

    3 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    4 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    5 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    6 DEMUYNCK Koen VIND! CYCLING PROJECT

    7 D´HOORE Giorgio WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 MUS Aloïs SHIFTING GEARS

    9 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    10 VERMET Joran VIND! CYCLING PROJECT

    11 VERBEURE Hakim 12 STEVENS Dimitri 13 SABO Pedro 14 ORBIE Stephen 15 VANDENBUSSCHE Tom 16 DELOOF Senne 17 DE BLAERE Diego 18 BEAUPREZ Benjamin 19 VANDERBEKEN Bjarne 20 DECONINCK Laurens 21 HEYNS Kristoff  22 PATTYN Jamie 23 WAGEMANS Koen 24 DE JAEGH ERE Ruben 25 HAENEBALCKE Svenerick 26 COUDENYS Wesley 27 DEJONGHE Roeland 28 ROSSEEUW Robin 29 DEWITTE Pieter 30 DEBACKERE Pieter-jan

     

    18/06/2017 OOSTROZEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 41,68 km/h

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 21

    1 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    2 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 DE MAREZ Ruben DOVY KEUKENS - FCC

    4 VANDAELE Thijs DOVY KEUKENS - FCC

    5 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    6 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 HAERINCK Steven MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 BOSTOEN Gianni THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    10 VANLUCHENE Mats ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    11 BORRY Kim 12 BRUYNEEL Giel 13 WHITE Nicholas AUS 14 VANDEWIELE Frederik 15 DEBOOT Bruce 16 ROLET Sylvain 17 CASIER Arne 18 VANDEVYVERE Stijn 19 DECLERCQ Thierry 20 LANNOO Jaromir 21 DE VEIRMAN Aaron 22 RIGG Jason AUS 23 BALCAEN Manolito 24 STANDRILL Calvin NZL 25 VERVAEKE Aäron 26 DE VINK Gregory RSA 27 ROSSEEL Ricky 28 ASTELL Michael AUS 29 LEGLEY Matthias 30 TAIT-JONES Blake NZL

     

    18/06/2017 POEKE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 40,39 km/h

    Aantal deelnemers: 22 - opgevers: 0

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    4 RASSCHAERT Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 DE MERLIER Giovanni ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    6 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    9 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    10 DE SCHUYTER Arne VETRAPO CYCLING TEAM

    11 CLAERHOUT Sven 12 DOWNES Brandon RSA 13 VAN COPPERNOLLE Francesco 14 VAN HOOREBEKE Michiel 15 POULTON Jared RSA 16 VANDENBUSSCHE Jari 17 CLAEYS Timothy 18 DELBAERE Tijs 19 DE ROCKER Wesley 20 BURGER Barend RSA 21 JAMES Samual USA 22 VANMEERHAEGHE Dante


    18/06/2017 JEMEPPE-SUR-SAMBRE - Belgisch kampioenschap - Amateurs & Masters

    Amateurs & masters A - 90 km – 50 deelnemers - 02h06’

    1-VAN COUTER Stein  

    2-WOLKOWICZ Romain 

    3-GERARD Hophra 

    4-GREMELPONT Axel 

    5-MEYVIS Vincent 

    6-GOOSSENS Quentin 

    7-DELAHAYE Aurélien 

    8-DESONAY Thomas 

    9-RAMAEKERS Jochen 

    10-HAOT Maxime 

     

    Masters A – 90 km – 52 deelnemers – 02h06’

    1-VAN AELBROECK Michiel

    2-VENS Quincy

    3-WINS Stéphane

    4-HEYMANS Jonas 

    5-MOSBEUX Christophe 

    6-DURY Davy

    7-VAN POUCKE Michaël 

    8-WOYAFFE Manuel

    9-PORCO Carlo 

    10-JACOBS Gody 

     

    Masters B - 75 km – 49 deelnemers - 01h46’

    1-VAN GOIDSENHOVEN Kurt

    2-BOLLEN Erwin

    3-PAUWELS Vital 

    4-BUDO Nico 

    5-SOENEN John

    6-DE COCK Cédric 

    7-DELISSE Philippe 

    8-VOGELS Gunther 

    9-LUYSSEN Geoffrey 

    10-BLOCKX David 

     

    Masters C - 67,5 km – 55 deelnemers – 01h35’

    1-COMPERE Serge

    2-HAUTERAT Georges 

    3-GRIGNARD Baudouin 

    4-POELMANS Danny 

    5-VILLERS Daniel

    6-DOYE Eric 

    7-DEUSS Léon

    8-WUYTS Hans 

    9-NICODEME Joël 

    10-JACQUEMIN Claude

    19-06-2017 om 19:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/06/2017

    VWV.jpg
    Zondag 18 Juni KEERBERGEN (3140)

    Liefhebbers - 84 km

    1-De Wijngaert Filip

    2-Van Der Sanden Maarten

    3-Hendrickx Jorg

    4-De Weerdt Nick

    5-Michiels Marnix

    6-Vanden Wijngaerd Bart

    7-Verheyden Joris

    8-Van Looy Roel

    9-Behiels Peter

    10-Kemerlinckx Kristof

    11-Ledegen Dietmar 12-Janssen Nick 13-Galicia Wannes 14-Van Uffel Wim 15-Hulselmans Anton 16-Widar Wesley 17-Galicia Seppe 19-Heymans Stijn 20-Valgaeren Philip 35-De Vos Vincent

     

    C renners – 60 km

    1-Heremans Gert

    2-Heremans Koen

    3-Rens David

    4-Verschueren Ivan

    5-Van der Auweraer Jan

    6-Rijken Peter

    7-Verbinnen Dirk

    8-Witvrouwen Kris

    9-Op de Beeck Tom

    10-Bruynseels Rudy

    11-Fets Benny 12-Tuyls Robby 13-Van Overmeire Rudi 14-Van Hemelrijck Steve 15-Dockx Peter 16-Christiaens Dave 17-Briesen Ronny 18-Willems Danny 19-Meir Wim 20-Scheveneels Geert

     

    D renners – 60 km

    1-Van Uffel Wim

    2-Maillard Eric

    3-Van Roy Luc

    4-Wauters Philippe

    5-Follon Ronny

    6-Vandenwijngaerden Marc

    7-Suys Frank

    8-Huon Xavier

    9-Maes Harry

    10-Vertessen Johnny

    11-Ampoorter Dirk 12-Goris Thomas 13-Hereijgers Piet 14-Goolaerts Ronny 15-Vos Peter

     

    E renners – 60 km

    1-Durant Martin

    2-Van Gils Rene

    3-Vercammen Raf

    4-De Bakker Ludo

    5-Dom André

    19-06-2017 om 19:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/06/2017

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2017

      
    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 6°Seizoenszege !!!

    Properpolder TTC 2.jpg Properpolder TTC 1.jpg   
                            Franky Weemaes

    Zaterdag 17/06/2017 – PROSPERPOLDER – Toeristen TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 34

    1-FRANKY WEEMAES (Melsele)

    2-VAN HAUTEKERKE GLENN

    3-VAN RAEMDONCK KURT

    4-VAN DIEREN CHRISTOPHE

    5-VAN RAEMDONCK ROBBY

    6-VERSTRAETEN TOR

    7-PYCKE JEROEN

    8-VERSCHAFFELT JENS

    9-VAN GOETHEM PETER

    10-DE LEENHEER TOM

    11-DE BEULE SAM-12-VAN LAEKEN GERT-13-VAN GOETHEM DANIEL-14-VAN DEN BROECK ALAIN-15-SMET LUC-16-D'HONDT NIELS-17-DE PERMENTIER KENNY-18-HEIRBAUT EVERT-19-HOSKENS PETER-20-VAN OSSELAER TOM-21-VAN OSSELAER TOMMY-22-PAUWELS NICO-23-KOECK GERALD-24-KEVELAERS DAVID-25-HORREVORST DAVE-26-JACOBS LANDER-27-VERTENTEN SANDER-28-VAN DEN BRANDEN BRECHT-29-VAN GOETHEM FILIP-30-NIJS JOHAN-31-CLAEYS JEROEN-32-VAERENBERG BJORN-33-MOENS PATRICK


     




    Properpolder TTC 3.jpg

                                       Winnaar Recreanten Sem Cockx.

                                          

    Zaterdag 17/06/2017 – PROSPERPOLDER – Recreanten TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 44

    1-COCKX SEM

    2-VAN MIEGHEM MAARTEN

    3-VAN HAVENBERGH PHILIP

    4-SILVERANS KENNETH

    5-VAN HAVERE JURGEN

    6-PAUWELS STEF

    7-BOGAERT GUY

    8-VERWILST MATHIEU

    9-MEERSMANS JENS

    10-GALLE STIJN

    11-VERMEULEN CHRIS-12-VERHULST KOEN-13-GILLIS BART-14-VLEGELS JAN-15-THOEN KURT-16-VAN NUFFEL STEN-17-DILLEN KOEN-18-DE MAEYER STEFAN-19-VAN CRAENENBROECK WIM-20-SERVERIUS RUDY-21-DE BEULE TOM-22-BURM TONY-23-VERMEULEN KOEN-24-SAMSON JENTE-25-HEYMANS PETER-26-VERHELST TIM-27-BOGAERT DANNY-28-VINGERHOETS TOM-29-INGELS ANDY-30-HERMANS BART-31-DE BOCK TOM-32-VAN MIEGHEM JEFFREY-33-DE VOGELAER KEVIN-34-BOGAERT JENS-35-VAN DUYSE PETER-36-PEIRLINCK DAVID-37-COLMAN ELGER-38-VERTENTEN YANNICK-39-DE BIN GUNTHER-40-BRYSSINCKX DIRK-41-DE COOREMETER MICHIEL-42-DE MAESSCHALCK KOEN-43-VANDERLINDEN TOM-44-VERMEIREN RONNY

    19-06-2017 om 19:25 geschreven door kenny


    18-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES ELITE TE PROSPERPOLDER VAN ZONDAG 18/06/2017

    FOTO'S DAMES ELITE TE PROSPERPOLDER VAN ZONDAG 18/06/2017     


    Zondag 18/06/2017 PROSPERPOLDER KIELDRECHT (O) - Dames Elite - 90 km - 40,73 km/h

    Aantal deelnemers: 75 - opgevers: 19

    1 CANT Sanne ENERTHERM - BEOBANK

    2 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    3 DE BAAT Kim LENSWORLD - KUOTA

    4 DEMEY Valerie SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    5 DRUYTS Kelly SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    6 DRUYTS Jessy SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    7 VERHOEVEN Aurore FRA WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 JONGERIUS Claudia NED KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 VANHOUTTE Fenna LOTTO-SOUDAL LADIES

    11 HANNES Kaat 12 SELS Loes 13 VAN DEN HAUTE Steffy 14 BORREMANS Sarah 15 VERSCHELDEN Nathalie 16 VAN DEN STEEN Kelly 17 KNUTSEN Frida SWE 18 TORTOLINA Gaia ITA 19 DRUYTS Demmy 20 WIEGEMUND Lydia GER 21 FERON Senna NED 22 DEBBOUDT Evelien 23 DE QUINT Pia 24 VAN DEN STEEN Kim 25 CERNY Francis GER 26 JAMIESON Amanda NZL 27 DUPREZ Jurrina 28 LANE Jessica AUS 29 GINS Tara 30 CHARD Megan GBR 38 HERMANS Anka 45 TEN HARTOG Sarah 52 DRUYTS Lenny 53 CROKET Gilke
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 635.JPG
    Podium te Prosperpolder met winnares Sanne Cant, Femke Verstichelen en
    Kim De Baat.

    18-6-2017-PROSPERPOLDER 640.JPG 18-6-2017-PROSPERPOLDER 642.JPG
                          Winnares Sanne Cant.
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 563.JPG
                      Aankomst van winnares Sanne Cant te Prosperpolder.
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 561.JPG
                Aankomst van winnares Sanne Cant voor Femke Verstichelen.
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 567.JPG
                                      Aankomst van de 3de Kim De Baat.
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 573.JPG
    Kelly Druyts spurt naar de 5de plaats voor zus Jessy Druyts, Aurore Verhoeven,
    Ellen Van Loy, Claudia Jongerius en Fenna Vanhoutte.

    18-6-2017-PROSPERPOLDER 523.JPG
                     De 2 koplopers met Femke Verstichelen en Sanne Cant.
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 415.JPG
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 388.JPG
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 352.JPG

    18-6-2017-PROSPERPOLDER 350.JPG
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 275.JPG
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 271.JPG
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 249.JPG
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 237.JPG
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 225.JPG
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 209.JPG
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 190.JPG
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 164.JPG
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 149.JPG
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 131.JPG
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 124.JPG
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 102.JPG
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 095.JPG
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 090.JPG
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 084.JPG
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 072.JPG
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 065.JPG
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 053.JPG
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 044.JPG
    18-6-2017-PROSPERPOLDER 005.JPG
                  Start van de Dames Elite te Prosperpolder met 75 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-06-2017 om 21:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 18/06/2017 PROSPERPOLDER KIELDRECHT (O) - Dames Elite - 90 km - 40,73 km/hxml:namespace prefix = o />

    Aantal deelnemers: 75 - opgevers: 19

    1 CANT Sanne ENERTHERM - BEOBANK

    2 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    3 DE BAAT Kim LENSWORLD - KUOTA

    4 DEMEY Valerie SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    5 DRUYTS Kelly SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    6 DRUYTS Jessy SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    7 VERHOEVEN Aurore FRA WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 JONGERIUS Claudia NED KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 VANHOUTTE Fenna LOTTO-SOUDAL LADIES

    11 HANNES Kaat 12 SELS Loes 13 VAN DEN HAUTE Steffy 14 BORREMANS Sarah 15 VERSCHELDEN Nathalie 16 VAN DEN STEEN Kelly 17 KNUTSEN Frida SWE 18 TORTOLINA Gaia ITA 19 DRUYTS Demmy 20 WIEGEMUND Lydia GER 21 FERON Senna NED 22 DEBBOUDT Evelien 23 DE QUINT Pia 24 VAN DEN STEEN Kim 25 CERNY Francis GER 26 JAMIESON Amanda NZL 27 DUPREZ Jurrina 28 LANE Jessica AUS 29 GINS Tara 30 CHARD Megan GBR 38 HERMANS Anka 45 TEN HARTOG Sarah 52 DRUYTS Lenny 53 CROKET Gilke

     

    18/06/2017 PASSENDALE (W) - Juniores - 79,3 km - 37,96 km/h

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 1

    1 BRAET Vito YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 VYNCKE Seppe CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    3 VAUGHAN Jacob GBR VC LONDRES

    4 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 VERMEERSCH Florian ACROG - BALEN BC

    7 GARSBEKE Jelle VZW JONG WIELERTALENT

    8 ROBINSON Oliver GBR THANET RC

    9 DETHY Matthis SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    10 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    11 BRAET Axel 12 DEGRYSE Nick 13 HOUTEKIER Justin 14 HAMMOND Toby GBR 15 BRUNEL Cédric 16 MILES Toby GBR 17 VANDEN BUSSCHE Wannes 18 HANNE Milan 19 PERRY Toby GBR 20 QUARTIER Jonas 21 CHEATLE Max GBR 22 FIEUW Staf 23 VANDENHEEDE Thibo 24 DECLEYRE Torsten 25 DELSAUT Anthony 26 CLABAU Thibaut 27 JACQUES Jarne 28 DEKIEN Jens 29 GUNST Ruben

     

    18/06/2017 INGOOIGEM (W) - Juniores - 88 km - 38,13 km/h

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 0

    1 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    2 VANDENDRIESSCHE Stef ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    4 MATTHYS Louka SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5 DELAERE Jonas CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 VERLEYEN Mauro MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 COMPERNOLLE Justin TIELTSE RENNERSCLUB

    11 CAUFRIEZ Tristan 12 LIEVENS Dayvin 13 LITVINOV Dominik 14 VERDONCK Andres 15 MICHELS Angelino 16 DERIBREUX Achille 17 VERDONCK Loeka 18 BEYENS Matisse 19 CORNETTE Lucas 20 PLANCKAERT Mathias 21 MEERSCHAERT Leonardo 22 DESCAMPS Thomas 23 SAINTOBYN Quinten 24 VAN DORSSELAER Klaas 25 CAPPELLE Mauro 26 VANDER BEKEN Quinten 27 PLANCKAERT Jens 28 NEETENS Dylan 29 VERBEURE Jordy

     

    18/06/2017 KASTERLEE (A) - Juniores - 84 km - 40,63 km/h

    Aantal deelnemers: 69 - opgevers: 16

    1 GIELEN Jorne ACROG - BALEN BC

    2 TIMMERS Lars NED CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 VERTONGEN Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VAN DER EYCKEN Brent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 KONINGS Robbe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    6 PENSON Tim NED TWC HET SNELLE WIEL

    7 DIERCKX Joëy DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 REUVERS Kevin NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 VRANKEN Vince SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 VAN DYCK Ward DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 TIBACKX Lander 12 VERHEYEN Thomas 13 HEYLEN Gilles 14 WOUTERS Kamiel NED 15 BURGMANS Rick NED 16 VAN ZANDBEEK Sjors 17 GOVAERTS Brent 18 DELANGHE Niels 19 VAN OLMEN Siebe 20 VAN DEN BERG Tom NED 21 VLIEGEN Pieter-jan 22 RAYES Mohamed SYR 23 DE VET Sander 24 ROSSEELS Yannick 25 DEBLOUDTS Ferre 26 DONDERS Joost 27 BRAES Brent 28 VAN DOOSSELAERE Doowan 29 SITTERS Bart NED 30 FOLLON Jonas

     

    18/06/2017 BIERBEEK (B) - Juniores - 88 km - 37,65 km/h

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 9

    1 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    2 WARNES Bradley AUS WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 PEETERS Siebe LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 ANSELME Renaud VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 THONNON Bas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 VAN GILS Maxim WAC TEAM

    10 DE BRAEKELEER Jef ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 DE PAUW Len 12 DE MEYER Jarne 13 VAN ROY Arne 14 DE GREEF Tim 15 VAN DER TRAPPEN Gilles 16 DESPONTIN Pierre 17 SEMPELS Gill 18 BARBAIX Dries 19 VAN PRAET Robbe 20 VAN LIPPEVELDE Sander 21 BRUYNS Lennerd 22 VERLINDEN Robbert 23 FONTAINE Emerson

     

    18/06/2017 MERELBEKE - SCHELDERODE (O) - Juniores - 84 km - 39,85 km/h

    Aantal deelnemers: 44 - opgevers: 0

    1 SCOTT Joshua NZL ISOREX CYCLING TEAM

    2 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 DAVIES Conor GBR PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 TRONET Quentin FRA

    6 CLAEYS Arno ISOREX CYCLING TEAM

    7 VAGENENDE Liam JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    8 BIERKENS Tim NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 GONDRY Quinten 9 LINTHOUDT Arne 9 D´HAESELEER Yarni 9 TORDEUR Niels 9 OOSTERLINCK Daan 9 VOLKAERT Jonas 9 VAN EESBEEK Yelle 9 VAN DE VELDE Nico 9 PESSEMIER Tom 9 FIVÉ Trystan 9 KESTENS Donovan 9 BRUGGEMAN Lorenzo 9 VAN HOLSBEECK Kyan 9 GOOSSENS Brecht 9 BORDON Ruben 9 ADRIAENSSENS Jenno 9 LIEVENS Lars 9 DE VRIENDT Niels 9 BRESSELEERS Jonas 9 VANDEVELDE Yentl 9 VLERICK Lars 9 VERMEIR Ronan 9 BAUDEWIJNS Niels 9 LAUWERS Jasper 9 VAN EECKHOUDT Ruben 35 VAN DER MEULEN Nick 40 SCHELFHOUT Gregory

    18-06-2017 om 20:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan JORRE SMET met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    3-2-2017 ploeg  van moer- 217.JPG
           Jorre Smet

    Zondag 18/06/2017 BINDERVELD (LB) - Nieuwelingen - 66,4 km - 37,23 km/hxml:namespace prefix = o />

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 0
    1 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES

    4 BROHIC Thomas VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 ALENTEYNS Jorit SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 SIMONS Rob SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 DION Loïc VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 KONINCKX Maarten WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 DENIS Aurélien LOTTO-VC ARDENNES

    10 LIJNEN Tymon WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    11 AWOUTERS Lars 12 SCHULMER Dylan 13 BOOSTEN Sam 14 CHOFFRAY Gauthier 15 CORVERS Milan 16 ADRIAANS Bowen NED 17 DE PROOST Mats 18 GIJBELS Jonas 19 MARX Bram 20 BUDENAERS Thomas 21 DE SMET Connor 22 HOUTMEYERS Mika 23 VANDERAERDEN Wout 24 CLAES Senne 25 STEGEN Quinten 26 PIRON Jonas 27 VANHEES Thibeau 28 THEUWS Bartje 29 DEBAELE Jorre 30 BILLEN Jasper

     

    18/06/2017 GRAMMENE (O) - Nieuwelingen - 63 km - 36,08 km/h

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 0

    1 JORRE SMET uit St.Niklaas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 DEKIEN Sander TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 VERMOOTE Jens C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 VAN ROOSBROECK Jan WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 MALFAIT Willem VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 HALS Bjarne VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 KAES Xedric VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 DEJONGHE Vitas CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 VANCANNEYT Jelle TIELTSE RENNERSCLUB

    11 LAUREYNS Ril 12 LIEVENS Niels 13 DE SMET Nicolas 14 DE WEIRDT Jens 15 VANDEVANNET Simon 16 GARDIN Michael 17 DANEEL Jefke 18 BEECKMANS Kenzo 19 EXPEELS Tjorven 20 KERCKAERT Emiel 21 BOSTYN Victor 22 VERBEURE Ieben 23 VAN HAVERE Detlev 24 PENNE Rune 25 VANDERSCHUEREN Jarno 26 CORNELIS Cody 27 DE CONINCK Quinten 28 VAN DEN NESTE Sandrino 29 VAN WIELE Michiel 30 DE COCK Tibo

     

    18/06/2017 KASTERLEE (A) - Nieuwelingen - 63 km - 39,65 km/h

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 12

    1 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    2 VERGOTE Diel TIELTSE RENNERSCLUB

    3 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 PROSMAN Pieter NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5 VERMEIREN Yenthe YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 STEVENS Daan ACROG - BALEN BC

    7 VAN DER SMISSEN Lennick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 GOOSSENS Siebe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 VAN HOUT Luca ACROG - BALEN BC

    10 MAAS Aleksandr NED WIELERVERENIGING SCHIJNDEL

    11 VERHAEGEN Lennie 12 VOS Yannick 13 VERKOEYEN Michiel 14 GROSEMANS Daan 15 LAERMANS Tommy 16 VAN DER VLEUTEN Lukas 17 BRUYNINCKX Nick 18 MEEUSEN Rik 19 VERTOMMEN Maik 20 GOVERDE Wouter NED 21 AVONDS Dries 22 CLAES Sam 23 QUETS Stijn 24 GROOTJANS Jeno 25 VAN HAUTE Rik 26 MEEUSEN Ruben 27 NOYENS Jarne 28 VAN LOOVEREN Thijs 29 SIEMONS Kobe 30 JACOBS Tuur

     

    18/06/2017 LIERDE-DEFTINGE (O) - Nieuwelingen - 64 km - 37,84 km/h

    Aantal deelnemers: 23 - opgevers: 0

    1 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    2 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 NONNEMAN Maxim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 SANDRIE Brent CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6 VANDENSTORME Dylan TIELTSE RENNERSCLUB

    7 BALABANOV Preslav BUL NESSEBAR SHOCKBLAZE

    8 VAN POPPEL Sébastein ACROG - BALEN BC

    9 VERBEECK Calvin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 DE SCHRIJVER Bjarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 DEMARES Achille 12 VAN PARYS Jordy 13 TEERLINCK Alexander 14 VAN DEN BORRE Dylan 15 VAN DER TAELEN Glen 16 VROMANNE Alexis 17 CARDON Sébastien 18 ROBYNS Liam 19 WALRAVENS Lars 20 VAN LIERDE Yente 21 BAELE Lennert 22 LEMAITRE Vic 23 DE DECKER Tijl

     

    18/06/2017 PASSENDALE (W) - Nieuwelingen - 61 km - 38,91 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 7

    1 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    3 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 MARTHE Nicolas ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    5 VAN RILLAERT Dayan LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    6 MAES Simon CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 ZOLOPA Louis FRA TEAM AVENOIS

    8 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    9 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    10 TORNU Florian FRA TEAM AVENOIS

    11 DECLERCK Jelle 12 VERSTRAETE Aaron 13 LAURYSSEN Yorben 14 DEWACHTER Lucas 15 DEBRUYNE Ramses 16 VANSTEENKISTE Joshua 17 MAEYAERT Baptiste 18 VERHELLE Cedric 19 VANGHELUWE Warre 20 VAN LANDSCHOOT Ruben 21 SALOMEZ Ydris 22 BOUCHARD Mathis 23 DEWEERDT Tiebe 24 DEJONGHE Michiel 25 VERSCHEURE Miel 26 CHIVILO Joshua GBR 27 TRIO Victor 28 DECKMIJN Matisse 29 THORÉ Rune 30 LAMOTE Robbe

     

    18/06/2017 TIELT-WINGE (B) - Nieuwelingen - 64,8 km - 34,85 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 15

    1 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM

    2 WAEYAERT Arno WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 CLYNHENS Toon AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 GROOTJANS Jente WAC TEAM

    5 DE WEERT Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 POELMANS Sam SPORT EN MOEDIG GENK

    7 WALLYN Tibo DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 KOGUT Oded ISR CCC

    9 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    10 MISEUR Mon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    11 SCHARRE Stef 12 VAN LOOVEREN Joachim 13 BEELEN Pieter 14 ROMBAUTS Daan 15 VERBIEST Jordi 16 LEDOUX Frans NED 17 DEJONGHE Senne 18 VAN DER VEKEN Senne 19 DE COCK Robbe 20 TURCKSIN Linus

    18-06-2017 om 19:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag
    17/06/2017 STER ZLM TOER (LG) – VERVIERS – LA GILEPPE - UCI Men Elite – Rit 4 - 186 km - 04h39'47"

    Aantal deelnemers:  Etappe 4

    1-Gonçalves José-Team Katusha-Alpecin

    2-De Plus Laurens-Quick Step Floors  +0:06

    3-Roglic Primoz-Team LottoNL-Jumbo  +0:22

    4-Vantomme Maxime-Veranclassic-Aqua Prot

    5-Andersen Soren Kragh-Team Sunweb  +0:24

    6-Sprengers Thomas-Sport Vlaanderen Baloise

    7-Kirsch Alex-Veranclassic-Aqua Prot

    8-Aerts Toon-Telenet Fidea Lions

    9-Senechal Florian-Cofidis

    10-De Laat Jasper-Metec-TKH C.C.T.

    11-Van Gestel Dries 12-De Buyst Jasper 13-Riesebeek Oscar 14-Schachmann Maximilian 15-Doubey Fabien 16-Van Ginneken Sjoerd 17-Bak Lars Ytting  +0:34 18-Kuznetsov Viacheslav  +0:43 19-Ottema Rick  +0:52 20-Habeaux Gregory  +1:11 21-Cavagna Rémi  +1:28 22-Roosen Timo-23-Greipel Andre-24-Lunke Sindre Skjostad  +1:53 25-Lietaer Eliot  +2:34 26-Kämna Lennard  +3:00 27-Dupont Timothy  +3:42 28-Hofland Moreno-29-van Melsen Kevin-30-de Jonge, Maarten 68-Van Staeyen Michael 75-Van Hecke Preben 79-Steels Stijn 98-Van Hoecke Gijs

    17/06/2017 BINDERVELD (LB) - Elite z.c./U23 - 116,2 km - 46,79 km/h

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 2

    1 HOMRIGHAUSEN Heiko GER RC ZUGVOGEL 09 AACHEN

    2 VERMEULEN Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 VERBIEST Senna HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 DONNAY Laurent ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 LEHAEN Dries UNITED C.T.

    7 LINTEN Tom STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    8 MOONS Steven BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 RIETJENS Sander PRORACE CYCLING TEAM

    10 HOULMONT Matthias ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    11 LETEN Wouter 12 HANLET Laurent 13 PEETERS Kjell 14 PEELAERS Jeff 15 GEYSEN Kurt 16 WILLEMS Tom 17 NIJS Steven 18 STEEGMANS Senne 19 KEMERLINCKX Kristof 20 MACKAY Ashley AUS 21 VERBERNE Douwe NED 22 VAN GENECHTEN Steff 23 SYDLIK Benjamin GER 24 THEUNISSEN Jordi 25 PAGNAER Arthur 26 CLAES Gert 27 WIDAR Wesley 28 KERKHOFS Bram 29 HUVENERS Stan NED 30 HODIAMONT Jeffrey NED

     

    17/06/2017 SCHELLEBELLE (O) - Elite z.c./U23 - 70,2 km - 43,34 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 9

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 YALLOURIS Nicholas AUS ST GEORGE CC

    3 O´BRIEN Kelland AUS ST KILDA CYCLING CLUB INC

    4 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 WELSFORD Sam AUS NORTHERN DISTRICTS

    6 BOGAERT Steven DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 VAN DE KLUNDERT Koen NED TEMPO-HOPPENBROUWERS

    8 BAUTERS Reno ACROG - BALEN BC

    9 DELBAERE Tijs DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    10 PORTER Alexander AUS SCOTCH COLLEGE SA CC

    11 GHYS Robbe 12 WIGHT Rohan AUS 13 VAN BOVEN Frederiek 14 VAN DAMME Davy 15 DE PAEPE Pieter 16 BUYLE Pieter 17 POELMAN Laurens 18 LAVA Kevin 19 TEMMERMAN Jasper 20 USE Laurens 21 PIETERS Bart 22 DE CLERCK Matthias 23 BONTINCK Karel 24 MOENS Jonas 25 VAN DE KLUNDERT Pim NED 26 LIEVENS Niels

     

    17/06/2017 WETTEREN TEN EDE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 42,95 km/h

    Aantal deelnemers: 91 - opgevers: 31

    1 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 VANCOMPERNOLLE Jan CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 JACOBS Johan SUI ACROG - BALEN BC

    4 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    5 DE MEYERE Jens VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 VAN GEYT Koen INDIVIDUEEL

    7 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    8 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 DIEPENDAELE Timmy VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    11 DIERICKX Anthony  12 MCCANN Jez GBR  13 HEIRBAUT Tony 14 TRIBOUT Bart 15 JOHNSTONE Taylor GBR 16 CADRON Julien 17 DONIE Birger 18 DELCROIX Gert 19 HAELTERMAN Glen 20 VAN DER POEL Lars NED 21 MICHIELS Killian 22 VERSICHEL Davy 23 DELESIE Berre 24 MAGINET Steve 25 WANTE Nick 26 DE NAUW Sigfried 27 DE DECKER Alfdan 28 MUYS Ayton 29 VAN RYMENANT Gillian 30 VEREECKE Karel 33 CORDEEL Pieter 38 BAERT Jordi 43 MAES Dimitri 47 ROMBAUT Maarten 56 MARIN Glenn 58 PERSOON Joeri

     

    17/06/2017 ZERKEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 73 km - 39,24 km/h

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 3

    1 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    3 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    4 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    5 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    6 BEUSELINCK Briek VIND! CYCLING PROJECT

    7 ANECA Ciske TARTELETTO-ISOREX

    8 CAVEY Vincent EFC-L&R-VULSTEKE

    9 VERMET Joran VIND! CYCLING PROJECT

    10 D´HOORE Giorgio WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    11 DEVROYE Kim 12 CAVEY Laurens 13 PATTYN Jamie 14 VANDER MEIREN Ward 15 LANGEDOCK Mathieu 16 VANDAELE Philip 17 DAVID Stefaan 18 SEMERANO Kevin 19 SCHOTTE Lauwrence 20 BAECKELANDT Dominique 21 JAECQUES Simon 22 VERVERKEN Pieter 23 POTTIER Mike

    17/06/2017 BEIGEM-GRIMBERGEN (B) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km - 40,89 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 14

    1 ZIMMERMANN Hardy GER SQUADRA COLONIA

    2 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    3 PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL

    4 VAN DUREN Brent GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 VERJANS Frank INDIVIDUEEL

    6 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    7 ROOSENS Robin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 VAN DER SLOOT Roland NED TWC TEMPO

    9 HAVERALS Lars TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 VAN MEIRHAEGHE Jef ESPIRA CYCLING TEAM

    11 VERTONGHEN Maxim 12 VERMEIREN Tom 13 DEROO Johannes 14 VAN GOETHEM Kevin 15 DONY Kevin 16 MOYSON Jelle 17 DE RYCK Roy 18 BOLLE Yenzo 19 VAN HERREWEGHE Simon 20 CLIJMANS Geert 21 DE BLOCK Nick 22 VERBEKE Stijn 23 VANCAMPENHOUT Ignace 24 SABLON Guy 25 BERTELS Jef 26 VERBESSELT Timo 27 BRAECKMANS Michael 28 PENNINCKX Tom 29 KENNETT Christopher AUS 30 STASSE Jeroen NED 37 DAS Jeroen

     

    17/06/2017 EREMBODEGEM-TERJODEN (O) - Dames Elite - 99,6 km - 36,79 km/h

    Aantal deelnemers: 84 - opgevers: 18

    1 VAN DE REE Monique NED LARES WAOWDEALES

    2 DEBBOUDT Evelien KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 DE VUYST Sofie LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    4 DRUYTS Jessy SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    5 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    6 DE BAAT Kim LENSWORLD - KUOTA

    7 VANDEKERCKHOVE Juliette FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 WATERREUS Kylie NED TWC MAASLANDSTER ZUID

    9 VAN HOEK Lotte NED GRC JAN VAN ARCKEL

    10 CHRISTMAS Dani GBR WV ZEEUWSVLAANDEREN

    11 DUTOUR Margot FRA 12 DEBBOUDT Lensy 13 VERSCHELDEN Nathalie 14 VERHESTRAETEN Karen 15 DEMEY Valerie 16 DRUYTS Demmy 17 DE JONG Thalita NED 18 PIRARD Alice 19 DRUYTS Kelly 20 KAPTHEIJNS Maud NED 21 KNUTSSON Frida SWE 22 VAN GLABEKE Shana 23 WEGEMUND Lydia GER 24 TORTOLINA Gaia ITA 25 DOCX Mieke 26 STERCKX Kathleen 27 FRANCK Alicia 28 GEERIS Femke NED 29 BORREMANS Sarah 30 TEMMERMAN Ilse 44 COMMISSARIS Caren 51 CROKET Gilke

    18-06-2017 om 19:20 geschreven door kenny


    17-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE WETTEREN TEN EDE VAN ZATERDAG 17/06/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE WETTEREN TEN EDE VAN ZATERDAG 17/06/2017     


    Zaterdag 17/06/2017 WETTEREN TEN EDE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 42,95 km/h

    Aantal deelnemers: 91 - opgevers: 31

    1 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 VANCOMPERNOLLE Jan CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 JACOBS Johan SUI ACROG - BALEN BC

    4 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    5 DE MEYERE Jens VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 VAN GEYT Koen INDIVIDUEEL

    7 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    8 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 DIEPENDAELE Timmy VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    11 DIERICKX Anthony  12 MCCANN Jez GBR  13 HEIRBAUT Tony 14 TRIBOUT Bart 15 JOHNSTONE Taylor GBR 16 CADRON Julien 17 DONIE Birger 18 DELCROIX Gert 19 HAELTERMAN Glen 20 VAN DER POEL Lars NED 21 MICHIELS Killian 22 VERSICHEL Davy 23 DELESIE Berre 24 MAGINET Steve 25 WANTE Nick 26 DE NAUW Sigfried 27 DE DECKER Alfdan 28 MUYS Ayton 29 VAN RYMENANT Gillian 30 VEREECKE Karel 33 CORDEEL Pieter 38 BAERT Jordi 43 MAES Dimitri 47 ROMBAUT Maarten 56 MARIN Glenn 58 PERSOON Joeri
    17+6+2017+wett. .-schelleb 724.JPG
                               Winnaar te Wetteren Ten Ede Mathias Ballet.
    17+6+2017+wett. .-schelleb 726.JPG 17+6+2017+wett. .-schelleb 717.JPG
         Winnaar Mathias Ballet met de bloemen.                             Een woordje uitleg van winnaar Mathias Ballet.
    17+6+2017+wett. .-schelleb 682.JPG
    Aankomst van winnaar Mathias Ballet voor Jan Vancompernolle, Johan Jacobs,
    Christophe Van Cauwenberghe en Jens De Meyere.

    17+6+2017+wett. .-schelleb 679.JPG
    Aankomst van winnaar Mathias Ballet voor Jan Vancompernolle, Johan Jacobs,
    Christophe Van Cauwenberghe en Jens De Meyere.
    17+6+2017+wett. .-schelleb 667.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 545.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 509.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 444.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 363.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 323.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 293.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 220.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 210.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 200.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 171.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 162.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 153.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 145.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 139.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 110.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 102.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 090.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 080.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 070.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 066.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 049.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 040.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 016.JPG
     De start van de Elite z.c. & Beloften te Wetteren Ten Ede met 91 deelnemers.

     






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-06-2017 om 22:06 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!