.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    01-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/04/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 5°Seizoenszege !!!
    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 
        
    Patrick Cocquyt

    Zaterdag 1 April 2017 - BAZEL (9150) - GROTE PRIJS COVER WHEELS


    Catg.A – 78 km – 89 deelnemers

    1-Pim Achterkamp (Rotterdam NL)

    2-Buysse Lennert

    3-Wijnstra Jacob

    4-Heirbaut Tony

    5-Van Rooy Matthias

    6-Lammertyn Foeke

    7-Bal Marijn

    8-Segers Jimmy

    9-Le Blon Michel

    10-Apers Michaël

    11-De Rycke Michiel-12-Dumortier David-13-Van Raemdonck Kevin-14-Marien Jim-15-De Busser Jean-Paul-16-Van Hille Glenn-17-Guequierre Roy-18-Nachtegael Danny-19-Vermassen Jens-20-De Sutter Maxime-21-Stuer Benjamin-22-Haveneers Ferre-23-Verberckmoes Arno-24-Van Bunder Michel-25-De Cock Jules-26-Coppens Carrera-27-Lindhout Onno-28-De Bie Fréderic-29-Van Gaeveren Gunter-30-Verhooghe Jens-31-Peeters Nico-32-Wullems Richard-33-Rombaut Maarten-34-De Smet Olivier-35-Weemaes Robby-36-Van Sante Tristan-37-Verwee Nico-38-Fauconnier Jean-Pierre-39-Heijens Jeroen-40-Maes Bram-41-Vancolen Kevin-42-Maes Dimitri-43-Van Kerchove Jonathan-44-Van Aelst Jelle-45-Vernaet Olivier-46-Wintermans Alain-47-Van Osselaer Tommy-48-Van Osselaer Tom-49-Van Vlierberghe Bart-50-Cap Tim-51-Van Laere Jan-52-De Baere Benjamin-53-Maes Vincent-54-Mulder Dimitri-55-Scheerlinck Dries-56-Tolman Roelof-57-De Bock Stef-58-Verhulst Tom-59-Van De Winckel Tom-60-Harteloh Martijn-61-Weemaes Filip-62-Rijnders Erwin-63-Van Raemdonck Maarten-64-Van de Casteele Michaël-65-Maes Bryan-66-Smet Jochem-67-Daems Jens-68-Rogge Simon-69-Haest Christophe-70-Van Agtmaal Jeffrey-71-Vermeulen Stein-72-Meul Tom-73-De Backer Frédéric-74-Dhollander Jelle-75-Bekaert Tim-76-Vandieren Christophe-77-Pitschon Stijn-78-Verstraeten Tor-79-Vossaert Matthias-80-De Permentier Kenny-81-Debuche Peter-82-Sullivan Joseph-83-Vanderstraeten Cedric-84-Van Der Vloet Gert-85-Lammens Jonas-86-Van Looveren Sven-87-Spileers Kenny-88-Slager Stefan-89-Mens Bram

     

    Catg.B – 65 km – 25 deelnemers

    1-Jamie Anderson (Hove)

    2-De Bosscher Koen

    3-Van De Perre Lieven

    4-Pauwels Vital

    5-De Bruycker Jan

    6-Vermassen Peter

    7-Van Hautekerke Glenn

    8-Smet Gert

    9-De Wannemaeker Filip

    10-Oliebos Koen

    11-Rombaut Wim-12-Savat Nico-13-Van Roeyen Dave-14-Van Drom Giovanni-15-Van Den Broeck Alain-16-de Koning Michel-17-Vermote Patrick-18-Van Raemdonck Robby-19-Van Goethem Filip-20-De Weirdt Gino-21-Creve Stijn-22-Baert Giovanni-23-Van Guyse Danny-24-Van De Weyer Rocco-25-Van Raemdonck Kurt

     

    Catg.B+ – 65 km – 18 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Vangenechten Freddy

    3-Havermans Ruud

    4-Suys Frank

    5-Braet Wim

    6-Roose Nico

    7-Hereijgers Piet

    8-Primo Gino

    9-Driesen Johan

    10-Weemaes Franky

    11-Follon Ronny-12-Fierens Paul-13-De Tremerie Franky-14-De Lannoy Didier-15-Erauw Luc-16-Heyndrickx Wim-17-Hellinckx Danny-18-Dupont Benny

     

    Catg.C – 52 km – 25 deelnemers

    1-Tony Reniers (Kuringen)

    2-Hoornaert Glenn

    3-De Coninck Danny

    4-Goossens Marc

    5-Vanopstal Eddy

    6-De Naeghel Jozef

    7-Struyf Raoul

    8-De Coninck Wim

    9-Lap Hans

    10-Krols Jef

    11-Boeve José-12-Heye Hilair-13-Bath Mick-14-Baudonck Tony-15-D'Hondt Erwin-16-Haers Caroline-17-Verbestel Dirk-18-Bolle Henk-19-Vyncke William-20-Lacquet Philippe-21-Polfliet Danny-22-Delagrange Bart-23-De Gucht Etienne-24-Demiddel Ronny-25-Tummeleer Dirck

     

    Catg.D – 52 km – 14 deelnemers (+65 jaar)

    1-Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2-Tas Helmuth

    3-Vandermeulen Jos

    4-Luyten Felix

    5-Scheirlinckx Jozef

    6-Montforts Ad

    7-Devadder Andre

    8-Moens Louis

    9-Vandenberghen Freddy

    10-Scheirlinckx Hendrik

    11-De Sutter Willy-12-Pauwels Marcel-13-Lockefeir Marinus-14-Mous Willy

     

    Catg.D+ – 52 km – 10 deelnemers (+70 jaar)

    1-Luc Snels (Minderhout)

    2-Vyvey Julien

    3-Cromheecke Riny

    4-Vingerling Aad

    5-Vandenheuvel Gilbert

    6-Saerens Jozef

    7-D'Hont Joseph

    8-Robijns Robert

    9-Hermans Luc

    10-Brouwers François

    01-04-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    30-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 30/03/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 30/03/2017 DRIEDAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite UCI – Rit 3A - 118,5 km - 45,148 km/h

    Aantal deelnemers:

    1 KITTEL Marcel QST GER

    2 KRISTOFF Alexander KAT NOR  

    3 MODOLO Sacha UAD ITA

    4 SELIG Rüdiger BOH GER

    5 THEUNS Edward TFS

    6 PELUCCHI Matteo BOH ITA

    7 DEBUSSCHERE Jens LTS  

    8 MEZGEC Luka ORS SLO

    9 MANNAERTS Jelle TIS  

    10 RICKAERT Jonas 'SVB

    11 KREDER Raymond NED 12 DEHAES Kenny 13 STALLAERT Joeri 14 STEVENS Timothy 15 NOPPE Christophe 16 ALLEGAERT Piet 17 GROSU Eduard Michael ROU 18 MARINI Nicolas ITA 19 CORBEL Erwann FRA 20 ISTA Kevin 21 SIMION Paolo ITA 22 DE BUYST Jasper 23 LEEMANS Rob 24 TRUSOV Nikolay RUS 25 GATE Aaron NZL 26 VERMELTFOORT Coen NED 27 BERTAZZO Liam ITA 28 MAESTRI Mirco ITA 29 FORFANG Ole NOR 30 DHAENE Brecht 47 MARCHAND Gianni 92 MAES Alexander 95 NAESEN Lawrence 111 COOLS Alexander '112 VERSCHUERE Seppe 127 COBBAERT Robby 140 DE WITTE Mathias 148 DRUYTS Gerry

     

    30/03/2017 DRIEDAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite UCI – Rit 3B – Tijdrit 14,2 km

    Aantal deelnemers:

    1-AUS-DURBRIDGE Luke-ORS in 17:38

    2-FRA-CHAVANEL Sylvain-DEN  00:00

    3-NOR-KRISTOFF Alexander-KAT  00:02

    4-GER-KITTEL Marcel-QST  00:03

    5-AUT-BRANDLE Matthias-TFS  00:05

    6-AUS-EDMONDSON Alexander-ORS  00:09

    7-BEL-GILBERT Philippe-QST  00:17

    8-GER-POLITT Nils-KAT  00:31

    9-NED-KONING Peter-ABS  00:36

    10-BEL-PARDINI Olivier-WVA  00:39

    EINDKLASSEMENT

    1-BEL-GILBERT Philippe-QST

    2-AUT-BRANDLE Matthias-TFS  00:38

    3-NOR-KRISTOFF Alexander-KAT  00:43

    4-FRA-CHAVANEL Sylvain-DEN  00:58

    5-FRA-PERICHON Pierre-Luc-FVC  01:39

    6-BEL-VANTOMME Maxime-WVA  01:50

    7-BEL-THEUNS Edward-TFS  01:54

    8-NED-LIGTHART Pim-RNL  02:10

    9-NED-VAN POPPEL Boy-TFS  02:24

    10-BEL-DE BUYST Jasper-LTS  02:46

    30-03-2017 om 17:29 geschreven door kenny


    29-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 29/03/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 29/03/2017 DRIEDAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite UCI – Rit 2 – 205 km - 44,33 km/h

    Aantal deelnemers: 188 - opgevers: 19

    1 KRISTOFF Alexander NOR TEAM KATUSHA ALPECIN

    2 THEUNS Edward TREK - SEGAFREDO

    3 KITTEL Marcel GER QUICK - STEP FLOORS

    4 ACKERMANN Pascal GER BORA - HANSGROHE

    5 GUARDINI Andrea ITA UAE ABU DHABI

    6 VANTOMME Maxime WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    7 PETIT Adrien FRA DIRECT ENERGIE

    8 VERMELTFOORT Coen NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    9 PERICHON Pierre Luc FRA FORTUNEO - VITAL CONCEPT

    10 DUNNE Conor IRL AQUA BLUE SPORT

    11 RICKAERT Jonas 12 GILBERT Philippe 13 LIGTHART Pim NED 14 CHAVANEL Sylvain FRA 15 BRÄNDLE Matthias AUT 16 ALLEGAERT Piet 17 MCNALLY Mark GBR 18 VAN GOETHEM Brian NED 19 VAN POPPEL Boy NED 20 PLANCKAERT Baptiste 21 SABATINI Fabio ITA 22 RICHEZE Maximiliano Ariel ARG 23 VAN KEIRSBULCK Guillaume 24 SCHILLINGER Andreas GER 25 DE BUYST Jasper 26 PASQUALON Andrea ITA 27 DEBUSSCHERE Jens 28 KONING Peter NED 29 GROSU Eduard Michael ROU 30 BOEV Igor RUS 39 NAESEN Lawrence 40 STALLAERT Joeri 42 DE WITTE Mathias 59 COOLS Alexander 107 VERSCHUERE Seppe 108 MARCHAND Gianni 153 DRUYTS Gerry 161 COBBAERT Robby 166 MAES Alexander

     

    29/03/2017 PAJOT HILLS CLASSIC (B) - Women Elite UCI - 122,4 km - 37,25 km/h

    Aantal deelnemers: 187 - opgevers: 88

    1 EDMONDSON Annette AUS WIGGLE HIGH5

    2 GUARISCHI Barbara ITA CANYON SRAM RACING

    3 SANGUINETI Ilaria ITA BEPINK COGEAS

    4 FOURNIER Roxane FRA FDJ NOUVELLE-AQUITAINE FUTURUSCOPE

    5 SIGGAARD Christina DEN TEAM VELOCONCEPT WOMEN

    6 CROMWELL Tiffany AUS CANYON SRAM RACING

    7 PIETERS Amy NED BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    8 RADOTIC Mia CRO BTC CITY LJUBLJANA

    9 DIDERIKSEN Amalie DEN BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    10 GUTIERREZ RUIZ Sheyla ESP CYLANCE PRO CYCLING

    11 MUSTONEN LICHAN Sara SWE 12 GARFOOT Katrin AUS 13  VAN DE REE Monique NED 14 STRICKER Anna Zita Maria ITA 15 VERHOEVEN Aurore FRA 16 NUMAINVILLE Joelle CAN 17 MAJERUS Christine LUX 18 KOSTER Anouska NED 19 DRUYTS Kelly 20 ROY Sarah AUS 21 HANNES Kaat 22 BATAGELJ Polona SLO 23 PEDERSEN Camilla DEN 24 VAN SEVEREN Celine 25 DOM Annelies 26 KUIJPERS Evy NED 27 HOLDEN Elizabeth GBR 28 SCANDOLARA Valentina ITA 29 COLBORNE Henrietta GBR 30 BUYSMAN Nina NED 33 DRUYTS Jessy 55 DRUYTS Demmy 72 DAAMS Jessie 75 BEX Nathalie

    29-03-2017 om 18:18 geschreven door kenny


    28-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 28/03/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 28/03/2017 DRIEDAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite UCI – Rit 1 - 205 km - 44,52 km/h

    Aantal deelnemers: 188 - opgevers: 7

    1 GILBERT Philippe QUICK - STEP FLOORS

    2 DURBRIDGE Luke AUS ORICA – SCOTT +17”

    3 CONSONNI Simone ITA UAE ABU DHABI +34”

    4 DE BUYST Jasper LOTTO SOUDAL

    5 BRÄNDLE Matthias AUT TREK - SEGAFREDO

    6 BACKAERT Frederik WANTY - GROUPE GOBERT +53”

    7 KRISTOFF Alexander NOR TEAM KATUSHA ALPECIN

    8 THEUNS Edward TREK - SEGAFREDO

    9 CANOLA Marco ITA NIPPO - VINI FANTINI

    10 MODOLO Sacha ITA UAE ABU DHABI

    11 VAN KEIRSBULCK Guillaume 12 VANTOMME Maxime 13 FORFANG Ole NOR 14 VAN POPPEL Boy NED 15 KEUKELEIRE Jens 16 PERICHON Pierre Luc FRA 17 POZZATO Filippo ITA 18 LIGTHART Pim NED 19 RUIJGH Rob NED 20 CHAVANEL Sylvain FRA 21 HALLER Marco AUT 22 PICHOT Alexandre FRA 23 MARCATO Marco ITA 24 FILOSI Iuri ITA 25 PFINGSTEN Christoph GER 26 SELIG Rüdiger GER 27 BLYTHE Adam GBR 28 HOLLENSTEIN Reto SUI 29 POLITT Nils GER 30 BENEDETTI Cesare ITA 31 STALLAERT Joeri 34 DE WITTE Mathias 48 NAESEN Lawrence 51 MARCHAND Gianni 54 REYNAERTS Jan 59 VERSCHUERE Seppe 60 COBBAERT Robby 128 DRUYTS Gerry 161 COOLS Alexander 163 MAES Alexander
    28-3-2017-zottegem 461.JPG
                                          Winnaar Philippe Gilbert.
    28-3-2017-zottegem 471.JPG
                                             Luke Durbridge werd 2de.
    28-3-2017-zottegem 473.JPG
                                            Simone Consonni werd 3de.
    28-3-2017-zottegem 440.JPG
                                     Aankomst van winnaar Philippe Gilbert.
    28-3-2017-zottegem 438.JPG
    28-3-2017-zottegem 447.JPG
    28-3-2017-zottegem 452.JPG
    28-3-2017-zottegem 455.JPG
    28-3-2017-zottegem 468.JPG
    28-3-2017-zottegem 477.JPG
    28-3-2017-zottegem 496.JPG
    28-3-2017-zottegem 532.JPG
    28-3-2017-zottegem 539.JPG
    28-3-2017-zottegem 555.JPG
    28-3-2017-zottegem 542.JPG
    28-3-2017-zottegem 544.JPG
    28-3-2017-zottegem 424.JPG
    28-3-2017-zottegem 415.JPG
    28-3-2017-zottegem 395.JPG
    28-3-2017-zottegem 358.JPG
    28-3-2017-zottegem 339.JPG
    28-3-2017-zottegem 333.JPG
    28-3-2017-zottegem 306.JPG
    28-3-2017-zottegem 301.JPG
    28-3-2017-zottegem 298.JPG
    28-3-2017-zottegem 265.JPG
    28-3-2017-zottegem 231.JPG
    28-3-2017-zottegem 188.JPG
    28-3-2017-zottegem 176.JPG
    28-3-2017-zottegem 112.JPG
    28-3-2017-zottegem 082.JPG
    28-3-2017-zottegem 038.JPG
    28-3-2017-zottegem 033.JPG
    28-3-2017-zottegem 015.JPG
    28-3-2017-zottegem 003.JPG
              Tim Vercauteren en Robby Meul toeschouwers op Den Berendries.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-03-2017 om 20:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE WAASLANDSE TTC RONDE 2017 - KALENDER
    TTC 2017.jpg

    Bron: Dirk Bryssinckx

    28-03-2017 om 13:02 geschreven door kenny


    27-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/03/2017

    Banner VWF 2017.jpg
    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Lieven Van De Perre.jpg   Patrick Cocquyt 2015 1.jpg

     Lieven Van De Perre        Patrick Cocquyt

    ZONDAG 26 MAART - ST AMANDS (2890)

     

    CAT.A - 64 deelnemers – 81 km

    1 Tommy Baeyens

    2 Jelle Van Aelst

    3 Cedric Rottiers

    4 Gerben Peersman

    5 Filip Dewijngaart

    6 Jelle Moyson

    7 Gianni Cooman

    8 Bert Van Der Trappen

    9 Gillian Van Rymenant

    10 Kenny Govaert

    11 Maarten Van Der Sanden 12 Quincy Vens 13 Michael Apers 14 Stijn Gidé 15 Filip Willems 16 Bjorn Van Malderen 17 Koen Opdenbosch 18 Davy Van Bossuyt 19 Stijn Peelman 20 Yorick Lison

     

    CAT.B - 47 deelnemers – 81 km

    1 Jarno Verhofstadt

    2 Mario Van Der Sickel

    3 Renaat Demeeter

    4 Tom De Beer

    5 Raf Van Den Bossche

    6 David Haegeman

    7 Danny Borremans

    8 Peter Verhofstadt

    9 Pascal De Wolf

    10 Jurgen Diependaele

    11 Steven Van Rijckeghem 12 Peter Bocken 13 Alain Mortier 14 Andy Roskam 15 Martijn Harteloh 16 Mirko D'annibale 17 Andy Hoes 18 Tom De Smet 19 x 20 Wouter De Clercq

     

    CAT.C - 51 deelnemers – 64,8 km

    1 LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge)

    2 Kurt Eeckhout

    3 Peter Aerts

    4 Peter Dockx

    5 Patrick Bogaerts

    6 Koen Debosscher

    7 Gert De Proost

    8 Jerry Cooman

    9 Gino Primo

    10 Danny Saelens

    11 Stefan Verhaeghe 12 Peter Vos 13 Kurt Van Den Plas 14 Peter Maes 15 Bart Heyvaert 16 Ronny Coppens 17 Bruno Bruyere 18 Thoma Goris 19 Bert Peelman 20 Eddy Bats

     

    CAT.D - 38 deelnemers – 64,8 km

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2 Ronald Rents

    3 Daniël Villers

    4 Frank Van De Perre

    5 Rudy Thomas

    6 Eddy Vermeir

    7 Jan De Mulder

    8 Thierry Christis

    9 Frank Suys

    10 Marc Tabourdon

    11 Ronny Cosyn 12 Danny Van Hoof 13 Denis Wauters 14 Benny D'haese 15 Marc Jacobs 16 Jan Maegh 17 Dirk Portauwe 18 Hugo Van Linden 19 Danny Daems 20 Ronny Goolaerts

     

    CAT.E - 26 deelnemers – 56,7 km

    1 Dirk Van Hove

    2 Rudy Van De Velde

    3 Rene De Brucker

    4 Dominique Turcksin

    5 Leon Deuss

    6 Jan Van Den Brande

    7 Christophe Davies

    8 Paul Castelyn

    9 Rudy Berwarts

    10 Luc Van Mol

    11 Patrick Convents 12 Johan De Veylder 13 Wim De Coninck 14 André Dom 15 Jef Krols 16 Jean Pierre Claeys 17 Hendrik Caethoven 18 Eddy Vandermeeren 19 Guy Vanparrijs 20 Noël Willems

     

    CAT.F - 24 deelnemers – 56,7 km

    1 Patrick Van Renterghem

    2 Noël Burggraeve

    3 Felix Luyten

    4 Roger Schouppe

    5 Jean Blommaert

    6 Rene Van Gils

    7 Johny Van Holen

    8 Frank Rijpens

    9 Rene Mertens

    10 Jos Vandermeulen

    11 Jef Everaerts 12 Jozef Deneef 13 Willy Corthier 14 William De Cremer 15 Roger Wauters 16 Freddy Vandenberghen 17 Guido Fauck 18 Walter Verhelst 19 Jean Pierrre Wauters 20 Jozef Saerens

    27-03-2017 om 19:59 geschreven door kenny


    26-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/03/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 5°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Greg Van Avermaet KOP 2017.jpg 

     Greg Van Avermaet

    Zondag 26/03/2017 GENT - WEVELGEM (W) – Men Elite World Tour - 246 km - 05h39'05" - 44,06 km/h

    Aantal deelnemers: 200 - opgevers: 85

    1-GREG VAN AVERMAET uit Hamme-BMC Racing Team

    2-Jens KEUKELEIRE-Orica - Scott

    3-Peter SAGAN (Slo)-Bora - Hans Grohe  + 6"

    4-Niki TERPSTRA (Ned)-Quick-Step Floors

    5-John DEGENKOLB (Dui)-Trek-Segafredo-

    6-Tom BOONEN-Quick-Step Floors

    7-Jens DEBUSSCHERE-Lotto Soudal

    8-Michael MATTHEWS (Aus)-Team Sunweb

    9-Fernando GAVIRIA RENDON (Col)-Quick-Step Floors

    10-Sacha MODOLO-UAE (Ita) Abu Dhabi

    11-Maxime VANTOMME 12-Bert VAN LERBERGHE 13-Sonny COLBRELLI (Ita) 14-Juraj SAGAN (Slo) 15-Christophe LAPORTE (Fra) 16-Søren Kragh ANDERSEN (Den) 17-Sam BENNETT (Ier) 18-Jos VAN EMDEN (Ned) 19-Edward THEUNS 20-Guillaume VAN KEIRSBULCK 21-Ian STANNARD (Gbr) 22-Oliver NAESEN 23-Coen VERMELTFOORT (Ned) 24-Daniele BENNATI (Ita) 25-Marco MARCATO (Ita) 26-Luka MEZGEC 27-Loïc VLIEGEN 28-Jasha SÜTTERLIN (Dui) 29-Scott THWAITES (Gbr) 30-Yoann OFFREDO (Fra) 87-Preben VAN HECKE
     
     

    26/03/2017 GENT - WEVELGEM (W) - Men U23 UCI - 185 km - 04h22'55" - 42,22 km/h

    Aantal deelnemers: 147 - opgevers: 48

    1 HENNESSY Jacob GBR GREAT BRITAIN

    2 GARRISON Ian USA USA

    3 TILLER Rasmus Fossum NOR NORWAY

    4 SELLIER Simon FRA FRANCE

    5 DE VRIES Hartthijs NED NEDERLAND

    6 KRON Andreas Lorentz DEN DENMARK

    7 GUGLIELMI Simon FRA FRANCE

    8 FORFANG Ole NOR NORWAY

    9 SIX Franklin WALLONIE

    10 MÜLLER Patrick SUI SWITZERLAND

    11 TOUZE Damien FRA 12 HIRSCHI Marc SUI 13 HONORE Mikkel Froelich DEN 14 POWLESS Neilson USA 15 BRUNEL Alexys FRA 16 DUNBAR Edward IRL 17 COSNEFROY Benoit FRA 18 DOBBS Sam NZL 19 PICOUX Maximilien 20 MENTEN Milan 21 KATRAŠNIK Gašper SLO 22 LINDENBURG Jim NED 23 VAN GOMPEL Mathias 24 BENNETT Sean USA 25 SVENDGAARD Michael Carbel DEN 26  LECROQ Jérémy FRA 27 PALUTA Michal POL 28 LEYSEN Senne 29 TAGLIANI Filippo ITA 30 WARLOP Jordi

     

    26/03/2017 GENT - WEVELGEM (W) – Women Elite World Tour - 146 km - 37,45 km/h

    Aantal deelnemers: 148 - opgevers: 46

    1 LEPISTÖ Lotta FIN CERVELO - BIGLA PRO CYCLING TEAM

    2 D`HOORE Jolien WIGGLE HIGH5

    3 RIVERA Coryn USA TEAM SUNWEB

    4 BASTIANELLI Marta ITA ALE CIPOLLINI

    5 BRENNAUER Lisa GER CANYON SRAM RACING

    6 CONFALONIERI Maria Giulia ITA LENSWORLD - KUOTA

    7 BARNES Alice GBR DROPS

    8 BLAAK Chantal NED BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    9 CECCHINI Elena ITA CANYON SRAM RACING

    10 GUTIERREZ RUIZ Sheyla ESP CYLANCE PRO CYCLING

    11 ELVIN Gracie AUS 12 GUDERZO Tatiana ITA 13 ZABELINSKAYA Olga RUS 14 VAN VLEUTEN Annemiek NED 15 BARNES Hannah GBR 16 KOPECKY Lotte 17 KOSTER Anouska NED 18 SIERRA Arlenis CUB 19 NIEWIADOMA Katarzyna POL 20 ENSING Janneke NED 21 MAJERUS Christine LUX 22 VAN DEN STEEN Kelly 23 KLEIN Lisa GER 24 BUJAK Eugenia POL 25 GARFOOT Katrin AUS 26 PIETERS Amy NED 27 JACKSON Alison CAN 28 BATAGELJ Polona SLO 29 BRAND Lucinda NED 30 NILSSON Hanna SWE 54 HANNES Kaat 64 VERSCHELDEN Nathalie

     

    26/03/2017 MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Elite z.c./U23 - 116 km - 44,38 km/h

    Aantal deelnemers: 159 - opgevers: 55

    1 EEFTING Roy NED VLASMAN CYCLING TEAM

    2 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    3 VAN DER MEER Nick NED WESTLAND WIL VOORUIT

    4 DE PESTEL Sander LOTTO SOUDAL

    5 DEKKER David NED WV DE JONGE RENNER

    6 GOLDSTEIN Omer ISR CYCLING ACADEMY DEVO

    7 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 VAN MOER Brent LOTTO SOUDAL

    9 DELBAEN Michael ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 MAZZONE Leon GBR ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    11 JACOBS Robin 12 LUND Frederik DEN 13 SEGERS Joren 14 VANDEMEULEBROECKE Steven 15 MØLLER Nikolaj DEN 16 VAN BROEKHOVEN Guy 17 MERTENS Robin 18 DE DECKER Alfdan 19 HUYGEN Wout 20 VAN SINTMAARTENSDIJK Daan NED 21 ANDERSEN Kasper DEN 22 MASURE Brent 23 CANT Jelle 24 EINHORN Itamar ISR 25 BOUWMANS Bryan NED 26 BAKKER Bjorn NED 27 PAQUOT Nicolas 28 VAN DEN PLAS Jelle 29 KUYPERS Kris 30 RAEYMAEKERS Mattias 36 PEIRSMAN Davy 38 VAN GUYSE Jarno 74 GEERINCK Dries 75 DILLEN Ruben 88 ROBERT Frederique 91 AMELINCKX Stef 103 DE OST Jarne

     

    26/03/2017 SINT-TRUIDEN (LB) - Elite z.c./U23 - 119 km - 43,87 km/h

    Aantal deelnemers: 164 - opgevers: 67

    1 HAVIK Piotr NED WESTLAND WIL VOORUIT

    2 LEHAEN Dries UNITED C.T.

    3 HEMROULLE Johan ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    4 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE

    5 VERSTREPEN Dries UNITED C.T.

    6 BROES Michiel UNITED C.T.

    7 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 HOULMONT Matthias ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    9 WEIFENBACH Alexander GER RV BLITZ SPICH

    10 VAN BROEKHOVEN Bram ACROG - BALEN BC

    11 HELMINEN Matti FIN 12 SINSCHEK Nils NED 13 VAN OIRSCHOT Pieter NED 14 LOENDERS Glenn 15 DEVALCKENEER Sieben 16 LEWIS Adam GBR 17 MEEUS Jordi 18 SINOY Fabio 19 SNYERS Jari 20 VAN GOIDSENHOVEN Kurt 21 LETEN Wouter 22 VADER Milan NED 23 ODDLI Anders NOR 24 VENNER Quentin 25 PARDON Ward 26 BRENNER Nico GER 27 DEMOLDER Stijn 28 VERHAEGEN Tom 29 DANIELS Simon 30 TEUGELS Lennert

     

    26/03/2017 GENT - WEVELGEM (W) - Men Juniors UCI - 128 km - 40,63 km/h

    Aantal deelnemers: 149 - opgevers: 59

    1 WACKER Ludvig Anton DEN DENMARK

    2 HILLEN Michiel ANTWERPEN

    3 FERRARI Davide ITA ITALY

    4 MÄRKL Niklas GER GERMANY

    5 ŠTOCEK Matúš SVK SLOVAKIA

    6 MACRON Anthony FRA FRANCE

    7 VAN DEN BERG Marijn NED ZUID-WEST NEDERLAND

    8 ANDERSEN Idar NOR NORWAY

    9 GAZZOLI Michele ITA ITALY

    10 FREHEN Jeremy WALLONIE

    11 PIDCOCK Thomas GBR 12 ZANA Filippo ITA 13 MACIEJUK Filip POL 14 BRITTON Rhys GBR 15 BRAET Vito 16 SMIRNOV Ivan RUS 17 VANSTEELANDT Thomas 18 VANHOOF Ward 19 STEWART Jake GBR 20 GRIGNARD Sébastien 21 ZIJLAARD Maikel NED 22 PETERS Tom NED 23 KAESEMANS Jasper 24 WRIGHT Fred GBR 25 VAN WILDER Ilan 26 GOURGUECHON Baptist FRA 27 VERNON Ethan GBR 28  ROSE-DAVIES Louis GBR 29 HUENS Rémi FRA 30 MARIT Arne

     

    26/03/2017 GENT - WEVELGEM (W) - Women Juniors UCI - 70 km - 37,2 km/h

    Aantal deelnemers: 162 - opgevers: 72

    1 GEORGI Pfeiffer GBR LIV CC EPIC COACHING

    2 VAN DER HULST Amber NED BEET-IT-VOLENDAM

    3 WIEBES Lorena NED ZUID HOLLAND

    4 NORSGAARD Emma DEN MIXTE 2

    5 UNEKEN Lonneke NED DRENTE

    6 DE RUITER Anne NED ZUID HOLLAND

    7 CONSONNI Chiara ITA VALCAR PBM

    8 BERTEAU Victoire FRA FRANCE

    9 HOOLWERF Cathalijne NED KWC KAMPEN

    10 GUAZZINI Vittoria ITA VECCHIA FONTANA

    11 FORTIN Valentine FRA 12 DE ZOETE Mylene NED 13 BOSSUYT Shari 14 LOUCHAERT Justine 15 MEISTROK Susanne NED 16 VAN HAAFTEN Kirstie NED 17 LUTRO Amalie NOR 18 RAAIJMAKERS Marit NED 19 FELDMANN Pernille Larsen NOR 20 MURPHY Lauren GBR 21 JONKERS Eva NED 22 WASMUS Nienke NED 23 ROBERTS Jessica GBR 24 ROTMAN Lotte 25 GAMMONS Madeleine GBR 26 JANSEN Noa NED 27 YOUNGWERTH Abigail USA 28 CENT Marit NED 29 GJØS Martine NOR 30 SCHUITEMAKER Lily NED 58 CLAUS Marjon

    26-03-2017 om 20:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/03/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS DE PESTEL met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    3-2-2017 ploeg  van moer- 202.JPG
     Thomas De Pestel

    Zondag 26/03/2017 ESSEN (A) - Juniores - 68,2 km - 43,53 km/h

    Aantal deelnemers: 128 - opgevers: 45

    1 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VERBOOM Minne NED

    3 KROONEN Max NED KWC KAMPEN

    4 RIJSDIJK Nathan NED WESTLAND WIL VOORUIT

    5 WITTENBERG Wim NED JVR DE BATAUWERS

    6 MOLENAAR alex NED UWTC DE VOLHARDING

    7 BIERKENS Tim NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 AARSSEN VAN DEN Jurgen NED HET SNELLE WIEL

    9 VAN KRIMPEN Jeroen NED UWTC DE VOLHARDING

    10 VAN DEN BERGH Tuur WAC TEAM

    11 KAAK Riis NED 12 CLOOTS Kilian 13 VAN BUN Dries 14 DE LENG Mathijs NED 15 CROMHEECKE Alexander 16 SPAPEN Mauro NED 17 BAAK Jord NED 18 VAN GESTEL Luuk NED 19 HUIJBREGTS Jesse NED 20 SCHEERS Lander 21 JORIS Senne 22 TEN BOSKE Kars NED 23 DIERCKX Joëy 24 SMETS Ward 25 VAN DINTHER Bas NED 26 BUIJS Leon NED 27 SCHERPENBERGH Tristan 28 MEERBEEK Markus NED 29 DE JONG Remco NED 30 DECOSTER Gerrik 33 VERTONGEN Jens 55 WARRENS Anthony 63 COVELIERS Seppe

     

    26/03/2017 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) - Juniores - 86 km - 38,12 km/h

    Aantal deelnemers: 137 - opgevers: 69

    1 TIMMERS Lars NED DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    2 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 THOMSEN Frederik DEN TEAM MASCOT WORKWEAR

    4 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 VAN DER BEKEN Aaron WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    7 LEMBRECHTS Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 DEBOUVER Ruben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VAN DEN BOSSCHE Fabio DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    11 PATTYN Steven 12 BAEYENS Yorgo 13 VAN BOVEN Luca 14 THIESEN Carl Christian DEN 15 VINCENT Johan 16 KLEVJER Kristian NOR 17 DE PAUW Len 18 BARENDREGT Thijs NED 19 COLLIE Lars 20 FORRET Robbe 21 VAN ROY Arne 22 WALRAED Jesper 23 CHANGEZI Sebastian Kolze DEN 24 RAECKE Jari 25 VAN HOUTE Gerben 26 VAN DEN HAUTE Bram 27 MEERSMAN Maxim 28 DALEMANS Geoffrey 29 COCKAERT Kelvin 30 VOLKAERT Jonas 48 DAVIES Conor GBR 65 CAETHOVEN Kenneth

     

    26/03/2017 GENT - WEVELGEM (W) – Interclub Nieuwelingen - Beker van België - 60 km - 41,35 km/h

    Aantal deelnemers: 115 - opgevers: 29

    1 THOMAS DE PESTEL uit St.niklaas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    3 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 VAN POPPEL Sébastein ACROG - BALEN BC

    5 LAURYSSEN Tom WAC TEAM

    6 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    7 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES

    9 SEGERS Ryan KTC-CYCLING TEAM

    10 VAN OLMEN Yevgeny WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    11 VERMEULEN Robban 12 SMET Marco 13 LELEU Audric 14 DE DECKER Tijl 15 PAULUS Milan 16 VAN HAMME Wout 17 CRAPS Lars 18 GROOTJANS Jente 19 DEBREYNE Ruben 20 VOS Yannick 21 DEWACHTER Lucas 22 VAN RANSBEECK Josse 23 DECAESTECKER Korneel 24 MARTHE Nicolas 25 VERBEECK Calvin 26 VANDEN HEEDE Jens 27 ECCLI Cyrian 28 BUIJSSE Lukas 29 EECKHOUT Emile 30 MICHIELSEN Jarne 32 TEERLINCK Alexander 44 HOPMANS Wouter NED 66 VERCAUTEREN Thomas

     

    26/03/2017 GENT - WEVELGEM (W) - Dames Nieuwelingen - 44 km- 34,32 km/h

    Aantal deelnemers: 80 - opgevers: 5

    1 VAN ROOIJEN Eline NED WV HET STADION

    2 GRIT Ilse NED K.W.C. KAMPEN

    3 VAN MECHELEN Gloria CANNIBAL TEAM

    4 VAN DER DUIN Maike NED W.V. METEOOR ASSEN-RODEN

    5 OLAUSSON Wilma SWE TEAM BACKSTEDT/HOTCHILLEE

    6 RIJNBEEK Maud NED WTC DE AMSTEL

    7 VERDONCK Karen LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 ANDERSSON Sofia Caroline SWE TEAM RYTGER CYKLETOJONLINE.DK

    9 NIJKAMP Mickey NED WZN NEDERLAND

    10 NOOIJEN Lieke NED WSV EMMEN

    11 CRABBÉ Kiona 12 WILDMAN Poppy GBR 13 VAN ASSCHE Nele 14 HENGEVELD Daniek NED 15 VROMANNE Justine 16 PATINSKAITE Paulina LTU 17 KREULEN Daphne NED 18 STOLZE Judith NED 19 VAN DER PEET Fleur NED 20 VAN ANROOIJ Shirin NED 21 NAGTEGAAL Fleur NED 22 SVARINSKA lina LAT 23 VAN DER ZWAAN Laura NED 24 VAN DER MEER Lisa NED 25 PAUMEN Jewel NED 26 LIMPENS Pien NED 27 RENDERS Luna 28 ZWAENEPOEL Tessa 29 BACKSTEDT Elynor GBR 30 KLOESE Rose NED 39 TIEROLF Sophie 50 DUYM Farah 55 STORMS Imke

     

    26/03/2017 ESSEN (A) - Nieuwelingen - 49,6 km - 39,59 km/h

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 26

    1 VAN LOOVEREN Thijs WAC TEAM

    2 VAN HOUT Luca ACROG - BALEN BC

    3 KROON Joris NED UWTC DE VOLHARDING / WILTON CYCLING

    4 MEEUSEN Rik WAC TEAM

    5 KRIJNSEN Jelte NED UWTC DE VOLHARDING

    6 BOONS Jente SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 HERBOTS Inty ACROG - BALEN BC

    8 FONTIJNE Emiel NED UWTC DE VOLHARDING

    9 MAAS Aleksandr NED WIELERVERENIGING SCHIJNDEL

    10 HUENDERS Lance NED CYCLING CLUB MONKEY TOWN

    11 FRANCKEN Sibe 12 VAN ELSACKER Hans 13 DE POOTER Dries 14 VOGELS Aaron 15 WITTENBERG Hein NED 16 VERLINDEN Jordi 17 VAN KAPPEL Geert NED 18 SPEETJENS Raf 19 JACOBS Tuur 20 FRANCKAERT Maarten 21 DE MEUTER Santiago 22 SPIJKER Luuk NED 23 PRINSEN Lennert 24 DUCHATEAU Daan 25 WALLYN Tibo 26 MEEUSEN Ruben 27 LAERMANS Tommy 28 DECKERS Angel 29 GOOS Liam 30 RAATS Sven NED

     

    26/03/2017 KNESSELARE (O) - Nieuwelingen - 56 km - 37,79 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - opgevers: 29

    1 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VAN ZANDE Devin ACROG - BALEN BC

    3 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    4 BYSKOV SARBO Andreas DEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 ALENTEYNS Jorit SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 VAN DE VELDE Senne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 DE WEIRDT Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    8 VAN LIERDE Yente WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 DE NEVE Tomas VZW JONG WIELERTALENT

    10 DEWEIRDT Siebe VZW JONG WIELERTALENT

    11 LEFEVRE Ruben 12 DE SCHRIJVER Bjarne 13 RAYFER Itay ISR 14 SCHARRE Stef 15 VANDEN BERGHE Senne 16 VAN DER VLEUTEN Lukas 17 BEELEN Pieter 18 SANDRIE Brent 19 DE GEEST Ricky 20 VAN LANDSCHOOT Ruben 21 TRIO Victor 22 EXPEELS Tjorven 23 COSYNS Milan 24 MARTENS Thomas 25 VERMOOTE Jens 26 VAN BUYNDER Thibaud 27 VROMANNE Alexis 28 VAN HOOF Manu 29 WALRAVENS Lars 30 VAN DER SYPT Gianni 33 VAN DAELE Ernest 39 HUYS Branko

     

    26/03/2017 WERKEN KORTEMARK (W) - Nieuwelingen - 57,6 km

    Aantal deelnemers:

    26-03-2017 om 20:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/03/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Kevin Van Raemdonck KOP 2017.jpg  Franky Weemaes KOP 2017.jpg

     Kevin Van Raemdonck       Franky Weemaes

    Zondag 26 Maart 2017 - BEVEREN-WAAS (9120)

     

    Catg.A – 72,8 km – 89 deelnemers

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken)

    2-Vermassen Jens
    3-Cardon Germer
    4-Vernaet Olivier
    5-Van Driessche Kjell
    6-Maes Bryan
    7-De Smet Olivier
    8-Van Der Jeught Stijn
    9-Maes Vincent
    10-Denissen Wim
    11-De Baets Kristof-12-Verbeke Stijn-13-Buysse Lennert-14-Haest Christophe-15-Rogge Simon-16-Rombaut Maarten-17-Van Rooy Matthias-18-Weemaes Filip-19-Lammertyn Foeke-20-Middelkamp Tom-21-Nachtegael Danny-22-Weemaes Robby-23-de Rijcke Nick-24-Coppens Carrera-25-Kesteleyn Bram-26-Van Gaeveren Gunter-27-Maenhout Kenny-28-Bal Marijn-29-Peeters Nico-30-Dumortier David-31-Moerman Jens-32-Lammens Jonas-33-Van Vlierberghe Bart-34-Mallezie Sven-35-De Leeuw Jelle-36-Viaene Cedric-37-Serverius Jonas-38-Wullems Richard-39-Daems Jens-40-Vanderveken Wim-41-Meul Tom-42-Maes Dimitri-43-Van Kerchove Jonathan-44-De Bock Stef-45-Verberckmoes Arno-46-Maes Jef-47-Lauwers Guillaume-48-Maes Jonah-49-Nevejans Dennis-50-Maes Bram-51-Van Camp Tim-52-De Sutter Maxime-53-Vancolen Kevin-54-Van Laere Jan-55-Snoeck Mathias-56-Van De Winckel Tom-57-Le Blon Michel-58-Segers Jimmy-59-Timbreur Jonas-60-De Permentier Kenny-61-Heirbaut Tony-62-De Kimpe Nick-63-Van de Casteele Michaël-64-Burm Maarten-65-Van Broeck Gino-66-Swartelé Tom-67-Van Havermaet Koen-68-Beck Pieter-69-Mannens Steven-70-Van Sante Tristan-71-Bouquet Kenneth-72-Himpe Marnix-73-De Beule Sam-74-de Meijer Christian-75-Van Osselaer Tom-76-De Backer Jelle-77-Van Der Vloet Gert-78-van 't Hof Elbert-79-Van Osselaer Tommy-80-De Backer Thijs-81-Van Goethem Daniel-82-Creve Stijn-83-Leenknecht Jordy-84-Verstraeten Tor-85-Van Hyfte Tom-86-Verhulst Tom-87-Van Den Branden Mathias-88-Van Bever Nico-89-Pauwels Vital
    26-3-2017-beveren 859.JPG
                              Winnaar Kevin Van Raemdonck met de bloemen.
    26-3-2017-beveren 853.JPG
    26-3-2017-beveren 810.JPG
                   Aankomst van winnaar Catg.A met Kevin Van Raemdonck.
    26-3-2017-beveren 816.JPG
    26-3-2017-beveren 430.JPG
                                     Start Catg.A met 89 deelnemers.

     

    Catg.B – 61,6 km – 38 deelnemers

    1-Gino De Weirdt (Deinze)

    2-Van Den Broecke Mario

    3-Pauwels Vital

    4-Savat Nico

    5-Smet Gert

    6-Vermassen Peter

    7-de Koning Michel

    8-Bauwens Aron

    9-Van Hautekerke Glenn

    10-Dhondt Willem

    11-Diet Wim-12-De Wannemaeker Filip-13-Segers Daniel-14-Van Raemdonck Kurt-15-Van Roeyen Dave-16-Rombaut Wim-17-Leyseele Franky-18-Vandervorst Fabian-19-van Maldegem Jesse-20-Philippé Danny-21-Schaut Danny-22-Rentmeesters Jorre-23-Janssens Bert-24-Bislip Raoul-25-Van Den Broeck Alain-26-Van Guyse Danny-27-Van Drom Giovanni-28-Heyman Kurt-29-Verbeken Kurt-30-Peeters Danny-31-Oliebos Koen-32-Bultynck Geert-33-Van Goethem Filip-34-Tsoi Bjorn-35-Baert Giovanni-36-De Maesschalck Johan-37-Schollaert Carlo-38-Pruimboom Guido
    26-3-2017-beveren 408.JPG
                                    Winnaar Catg.B met Gino De Weirdt.
    26-3-2017-beveren 366.JPG
    De massaspurt gewonnen door Gino De Weirdt voor Mario Van Den Broecke en
    Vital Pauwels.
    26-3-2017-beveren 376.JPG
    26-3-2017-beveren 175.JPG
                          Start van de Catg.B en Catg.B+ met 50 deelnemers.

     

    Catg.B+ – 61,6 km – 12 deelnemers

    1-FRANKY WEEMAES (Melsele)

    2-Kein Luc

    3-Roose Nico

    4-Driesen Johan

    5-Kenny Janssens (Melsele)

    6-Lampaert Philip

    7-Hereijgers Piet

    8-van Megen Robbert

    9-De Lannoy Didier

    10-Vangenechten Freddy

    11-Van Oyen Franky 12-Heyndrickx Wim
    26-3-2017-beveren 414.JPG
    Winnaar Catg.B+ met Franky Weemaes samen met Piet Hereijgers en Wim Heyndrickx.
    26-3-2017-beveren 191.JPG
    26-3-2017-beveren 225.JPG

     

    Catg.C – 50,4 km – 33 deelnemers

    1-Eddy Vanopstal (Mol)

    2-Goossens Marc

    3-Hoornaert Glenn

    4-Coupillie Roland

    5-De Coninck Danny

    6-Boeve José

    7-De Naeghel Jozef

    8-Struyf Raoul

    9-Bath Mick

    10-De Baets Johan

    11-Baudonck Tony-12-D'Hondt Erwin-13-Lacquet Philippe-14-Bracke Wim-15-Polfliet Danny-16-Tummeleer Dirck-17-De Vuyst Eddy-18-Snoeck Jan-19-Reubens Hendrick-20-Bolle Henk-21-Vyncke William-22-Montforts Jo-23-Reniers Tony-24-D'Hondt Freddy-25-Dodge Lauren-26-van Rijsbergen John-27-Van Kerschaver Robin-28-Dupont Guido-29-De Gucht Etienne-30-Hoet Griet-31-Donaldson Andrew-32-Wille Kurt-33-De Vos Rony

     

    Catg.D – 50,4 km – 14 deelnemers (+65 jaar)

    1-Geert Oosterbosch (Eindhoven NL)

    2-Tas Helmuth

    3-Montforts Ad

    4-Ligneel Rony

    5-Remory Pierre

    6-Vanpoucke Rik

    7-Devadder Andre

    8-De Sutter Willy

    9-Mous Willy

    10-Vandersteen Erik

    11-Pauwels Marcel-12-Lockefeir Marinus-13-Dormans Renier-14-Van Kerschaver Erwin

     

    Catg.D+ – 50,4 km – 9 deelnemers (+70 jaar)

    1-Julien Vyvey (Wondelgem)

    2-Snels Luc

    3-Klep André

    4-D'Hont Joseph

    5-Vandenheuvel Gilbert

    6-Cromheecke Riny

    7-Brouwers François

    8-Hermans Luc

    9-Robijns Robert





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-03-2017 om 19:58 geschreven door kenny


    25-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ERPE-MERE VAN ZATERDAG 25/03/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ERPE-MERE VAN ZATERDAG 25/03/2017     


    Zaterdag 25/03/2017 ERPE MERE (O) - Elite z.c./U23 - 110,6 km - 42,26 km/h

    Aantal deelnemers: 165 - opgevers: 73

    1 DE DECKER Bjorn VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 HAVIK Piotr NED WESTLAND WIL VOORUIT

    3 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    4 VERHAEGEN Tom UNITED C.T.

    5 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 DE MEYERE Jens VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 VAN DEN BOSSCHE Angelo HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 WYDOOGHE Jaron HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    10 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    11 DEBRUYNE Glenn 12 PHILIPS Jonas 13 EYSKENS Jeroen 14 VAN BOVEN Frederiek 15 BECKING Hans NED 16 FABRI Hannes 17 BASSON Gustav RSA 18 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 19 PEERSMAN Gerben 20 DEKKERS Hans NED 21 COOLEN Yves 22 VOIGT Eric USA 23 DIEPENDAELE Timmy 24 LUND Frederik DEN 25 BUYLE Pieter 26 VAN NUFFELEN Glen 27 DE SCHEEMAEKER Davy 28 RERNBÖCK Jonas DEN 29 HEYSE Jari 30 GOEMAN Jonas 36 CLAUS Dieter 50 VAN STEENBERGHEN Jori 71 MATTHIAS Onghena 78 ONGENA Matthias 81 POELMAN Laurens 88 D´HOOGE Thomas
    25-3-2017-mere 1142.JPG
          Winnaar Bjorn De Decker en Niels Lievens die 1ste streekrenner werd.
    25-3-2017-mere 1147.JPG 25-3-2017-mere 1154.JPG
    Winnaar Bjorn De Decker met een woordje uitleg.                            Piotr Havik werd knap 2de.
    25-3-2017-mere 1136.JPG
    25-3-2017-mere 1012.JPG
                       Aankomst van winnaar Bjorn De Decker te Erpe-Mere.
    25-3-2017-mere 1016.JPG
                                            Piotr Havik werd 2de te Erpe-Mere.
    25-3-2017-mere 1020.JPG
                                            Lennert Teugels werd knap 3de.
    25-3-2017-mere 1028.JPG
    Jens Moens won de spurt van het peloton voor Tom Timmermans en Glenn Debruyne.
    25-3-2017-mere 868.JPG
    25-3-2017-mere 701.JPG
    25-3-2017-mere 698.JPG
    25-3-2017-mere 669.JPG
    25-3-2017-mere 656.JPG
    25-3-2017-mere 652.JPG
    25-3-2017-mere 563.JPG
    25-3-2017-mere 542.JPG
    25-3-2017-mere 538.JPG
    25-3-2017-mere 479.JPG
    25-3-2017-mere 466.JPG
    25-3-2017-mere 439.JPG
    25-3-2017-mere 422.JPG
    25-3-2017-mere 421.JPG
    25-3-2017-mere 381.JPG
    25-3-2017-mere 376.JPG
    25-3-2017-mere 314.JPG
    25-3-2017-mere 313.JPG
    25-3-2017-mere 243.JPG
    25-3-2017-mere 239.JPG
    25-3-2017-mere 195.JPG
    25-3-2017-mere 132.JPG
    25-3-2017-mere 123.JPG
    25-3-2017-mere 100.JPG
    25-3-2017-mere 076.JPG
    25-3-2017-mere 070.JPG
    25-3-2017-mere 061.JPG
    25-3-2017-mere 055.JPG
    25-3-2017-mere 049.JPG
                Start te Erpe-Mere van de Elite z.c. & U23 met 165 deelnemers.




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-03-2017 om 20:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/03/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 25/03/2017 ANZEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 133,5 km - 40,92 km/h

    Aantal deelnemers: 170 - opgevers: 69

    1 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 LIVYNS Arjen PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    4 RAYMACKERS Cedric TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    5 DHAENE Brecht PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 VANHOUCKE Harm LOTTO SOUDAL

    7 BOUVRY Dieter PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 GOEBEERT Pierre AGO - AQUA SERVICE

    9 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    10 MAES Alexander CIBEL-CEBON

    11 VERSCHUERE Seppe 12 VERSCHAEVE Viktor 13 MERTENS Julian 14 COLMAN Alex 15 OUTRAM Joshua GBR 16 ANECA Ciske 17 AALRUST Håkon Lunder NOR 18 MINNE Stijn 19 DEMOLDER Thomas 20 BREYNE Jonathan 21 NEIRYNCK Kevin 22 VAN DINGENEN Jordi 23 ANDERSSON Emil SWE 24 GOETHALS Brent 25 BECK Cedric 26 VERMEER Tom NED 27 DE SY Gertjan 28 VANDEVYVERE Gauthier 29 VANBESIEN Thomas 30 GIBBONS Thomas USA 56 VAN DAMME Bart 95 PERSOON Joeri 98 VERHOFSTADT Thibau

     

    25/03/2017 BEERZEL (PUTTE) (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,06 km/h

    Aantal deelnemers: 163 - opgevers: 30

    1 MICHIELSEN Joran STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    2 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

    3 MAZZONE Leon GBR ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 WILLEMS Kenny STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    5 SCHEERENS Jorgen VETRAPO CYCLING TEAM

    6 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    7 UALGASI Bram PRORACE CYCLING TEAM

    8 VAN DYCK Dries HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 WOOD Reece GBR TEAM 100% ME

    10 HEMROULLE Johan ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    11 NOELS Sven 12 HAVERALS Lars 13 BROES Michiel 14 ODDLI Anders NOR 15 DANIELS Simon 16 BONTINCK Karel 17 VERCAMMEN Jeroen 18 VAN GANSEN Sam 19 VAN HERCK Glen 20 HEYNS Nils 21 DE WEERDT Nick 22 BRENNER Nico GER 23 VAN RUTTEN Bryan NED 24 VAN DRIESSCHE Wannes 25 DEVALCKENEER Sieben 26 VAN OPSTAL Thomas 27 LEFEBER Mathias 28 BOUTS Jordy 29 BERTRAND Dorian 30 CANT Jelle 38 ROTTY Glenn 50 ILEGEMS Ken 60 VAN BUGGENHOUT Joeri 88 MARIN Glenn 89 WIELANDT Sven 101 VAN ROOSBROECK Patrick 109 DE BLOCK Nick 116 VANDERMAST Kevin

     

    25/03/2017 ERPE MERE (O) - Elite z.c./U23 - 110,6 km - 42,26 km/h

    Aantal deelnemers: 165 - opgevers: 73

    1 DE DECKER Bjorn VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 HAVIK Piotr NED WESTLAND WIL VOORUIT

    3 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    4 VERHAEGEN Tom UNITED C.T.

    5 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 DE MEYERE Jens VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 VAN DEN BOSSCHE Angelo HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 WYDOOGHE Jaron HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    10 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    11 DEBRUYNE Glenn 12 PHILIPS Jonas 13 EYSKENS Jeroen 14 VAN BOVEN Frederiek 15 BECKING Hans NED 16 FABRI Hannes 17 BASSON Gustav RSA 18 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 19 PEERSMAN Gerben 20 DEKKERS Hans NED 21 COOLEN Yves 22 VOIGT Eric USA 23 DIEPENDAELE Timmy 24 LUND Frederik DEN 25 BUYLE Pieter 26 VAN NUFFELEN Glen 27 DE SCHEEMAEKER Davy 28 RERNBÖCK Jonas DEN 29 HEYSE Jari 30 GOEMAN Jonas 36 CLAUS Dieter 50 VAN STEENBERGHEN Jori 71 MATTHIAS Onghena 78 ONGENA Matthias 81 POELMAN Laurens 88 D´HOOGE Thomas

     

    25/03/2017 MOORSLEDE - SLYPSKAPELLE (W) - Elite z.c./U23 - 113,9 km - 40,61 km/h

    Aantal deelnemers: 155 - opgevers: 33

    1 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 WOOD George GBR UK TRACK

    3 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    4 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    5 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    8 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 LELEU Antoine DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    11 DELAMEILLEURE Mathias 12 MEUL Robby 13 WILLEMS Mario 14 DECLERCQ Thierry 15 VERMEIREN Tom 16 MUFF Frederik DEN 17 BULTYNCK Isaak Floris A 18 VERHULST Lothar 19 VANDAELE Angelo 20 VERCAUTEREN Tim 21 STOFFERIS Rieno 22 GELDHOF David 23 DECEUNINCK Thomas 24 MUYS Ayton 25 CREFFIER Laurent 26 ORBIE Stephen 27 DE SCHUYTER Arne 28 DE VRIESE Stijn 29 VANDERBEKEN Bjarne 30 LANNOO Jaromir

     

    25/03/2017 MONTENAKEN-GINGELOM (LB) - Testtijdrit alle categorieën

    Aantal deelnemers:

     

    25/03/2017 WERKEN (KORTEMARK) (W) - Juniores - 76,8 km - 37,56 km/h

    Aantal deelnemers: 143 - opgevers: 46

    1 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2  BLUMMEL Robin NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 SVENDSEN Simen Nordahl NOR TANGSBERG CK

    4 JACOBSEN Nicklas Spilcker DEN TEAMMASCOTWORKWEAR

    5 DAVIES Conor GBR PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 EASLEY Tom GBR CRAWLEY WHEELERS

    7 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 BIERKENS Tim NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 FRANSSENS Yannick ISOREX CYCLING TEAM

    10 BROOS Alain NED ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    11 GEYSELS Xander 12 THIESEN Carl Christian DEN 13 HUIJBREGTS Jesse NED 14 VAGENENDE Liam 15 VAN KERCKVOORDE Gilles 16 CHRISTIAENS Régis 17 PERTO Jonas Nygaard DEN 18 PESSEMIER Tom 19 VOSGERAU Soren DEN 20 VOLKAERT Jonas 21 CAPPELLE Gilles 22 VANOVERBERGHE Jens 23 REUVERS Kevin NED 24 MARTENS Michiel 25 DECLERCQ Aldo 26 VERCRUYSSE Bryan 27 RÄKERS Martijn NED 28 OWENS Tomos GBR 29 ROOSE Matteo 30 KLEVJER Kristian NOR 33 MEERSSCHAERT Jordy 91 SCHELFHOUT Gregory 93 HELSEMANS Quinten

     

    25/03/2017 ROTSELAAR (B) - Nieuwelingen - 64 km - 38,95 km/h

    Aantal deelnemers: 104 - opgevers: 47

    1 VAN UDEN Casper NED WV ZEEUWS-VLAANDEREN

    2 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 LAROY Bjarne INDIVIDUEEL

    4 BEECKMAN Brent WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 BYSKOV SARBO Andreas DEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 BOELS Senne WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 DECOSTER Michael DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 VAN DYCK Cisse HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 DE PRETER Emiel HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 DE CRAECKER Gianni SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    11 TORNU Florian FRA 12 THIELEMANS Robbe 13 VANSTOCKSTRAETEN Rutger 14 BIJL Kinley NED 15 DE WEERT Robbe 16 DE SCHRIJVER Bjarne 17 CAES Thomas 18 TIMMERMANS Tristan NED 19 HUYBRECHTS Sander 20 VAN GAELEN Louis 21 RASENBERG Robbert NED 22 HUMBLET Matthieu 23 GALLE Marlo 24 CORVERS Milan 25 ROMBAUTS Daan 26 LANSBERGEN Lucas 27 DEBAELE Jorre 28 VAN GESTEL Sidney 29 WALLYN Tibo 30 WATRISSE Thibaut 37 DEMUYNCK Victor

    25-03-2017 om 20:24 geschreven door kenny


    24-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE E3 HARELBEKE VAN VRIJDAG 24/03/2017

    FOTO'S MEN ELITE E3 HARELBEKE VAN VRIJDAG 24/03/2017     


    Vrijdag 24/03/2017 - E3 HARELBEKE (W) - Men Elite - World Tour - 205 km - 04h48'17"

    Aantal deelnemers:

    1-GREG VAN AVERMAET uit Hamme (BMC Racing Team)

    2-Philippe Gilbert (Quick Step Floors)- BEL

    3-Oliver Naesen (AG2R - La Mondiale)- BEL

    4-Luke Durbridge (Orica - Scott)- AUS-0:40"

    5-Lukas Pöstlberger (Bora - Hansgrohe)- AUT-0:41"

    6-Michael Valgren Andersen (Astana)- DEN-0:52"

    7-Sonny Colbrelli (Bahrain - Merida)- ITA-0:52"

    8-Tom Boonen (Quick Step Floors)- BEL-0:52

    9-Dylan Van Baarle (Cannondale - Drapac)- NED-0:52"

    10-Alberto Bettiol (Cannondale - Drapac)- ITA-0:52"

    11-Fabio Felline ITA 12-Jens Keukeleire 13-John Degenkolb 14-Tiesj Benoot 15-Luke Rowe  GBR 16-Sebastian Langeveld NED 17-Laurens De Vreese 18-Ignatas Konovalovas LTU 19-Niki Terpstra NED 20-Daniel Oss ITA 21-Tony Martin GER 22-Matteo Trentin ITA 23-Sep Vanmarcke 24-Magnus Cort Nielsen DEN 25-Borut Bozic SLO 26-Sacha Modolo ITA 27-Alexander Kristoff NOR 28-Ramon Sinkeldam NED 29-Olivier Le Gac FRA 30-Scott Thwaites ENG 31-Jasper De Buyst 32-Iljo Keisse 34-Frederik Backaert 36-Guillaume Van Keirsbulck 40-Loïc Vliegen 43-Gijs Van Hoecke 44-Stijn Devolder 48-Jelle Wallays 50-Thomas Sprengers 52-Kevyn Ista 71-Stijn Vandenbergh 74-Eliot Lietaer 76-Tom Van Asbroeck 81-Bert De Backer 87-Kenneth Van Rooy 92-Julien Vermote 98-Kris Boeckmans 103-Sander Cordeel 110-Remy Mertz 112-Aimé De Gendt
    24-3-2017-HARELBEKE 427.JPG
     Podium met winnaar Greg Van Avermaet, Philippe Gilbert en Oliver Naesen.
    24-3-2017-HARELBEKE 442.JPG
    24-3-2017-HARELBEKE 431.JPG
                  Winnaar Greg Van Avermaet krijgt de kussen op het podium.
    24-3-2017-HARELBEKE 452.JPG
                 Zeer knappe wedstrijd van Oliver Naesen met zijn 3de plaats.
    24-3-2017-HARELBEKE 437.JPG
    24-3-2017-HARELBEKE 402.JPG
                               Winnaar te Harelbeke met Greg Van Avermaet.
    24-3-2017-HARELBEKE 407.JPG
                                               Philippe Gilbert werd knap 2de.
    24-3-2017-HARELBEKE 414.JPG
                              Oliver Naesen zeer tevreden met zijn 3de plaats.
    24-3-2017-HARELBEKE 385.JPG
    De spurt van de kopgroep werd gewonnen door Greg Van Avermaet voor Philippe
    Gilbert en Oliver Naesen.
    24-3-2017-HARELBEKE 383.JPG
    24-3-2017-HARELBEKE 379.JPG
                                  Greg Van Avermaet wint de E3 Harelbeke.
    24-3-2017-HARELBEKE 377.JPG
    24-3-2017-HARELBEKE 199.JPG
        De kopgroep met Oliver Naesen, Philippe Gilbert en Greg Van Avermaet.
    24-3-2017-HARELBEKE 280.JPG
    24-3-2017-HARELBEKE 228.JPG
    24-3-2017-HARELBEKE 220.JPG
    24-3-2017-HARELBEKE 215.JPG
    24-3-2017-HARELBEKE 212.JPG
    24-3-2017-HARELBEKE 186.JPG
    24-3-2017-HARELBEKE 139.JPG
    24-3-2017-HARELBEKE 081.JPG
    24-3-2017-HARELBEKE 057.JPG
    24-3-2017-HARELBEKE 043.JPG
    24-3-2017-HARELBEKE 030.JPG
    24-3-2017-HARELBEKE 021.JPG
    24-3-2017-HARELBEKE 018.JPG


     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-03-2017 om 20:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 24/03/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 4°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Greg Van Avermaet KOP 2017.jpg 

     Greg Van Avermaet


    Vrijdag 24/03/2017 - E3 HARELBEKE (W) - Men Elite - World Tour - 205 km - 04h48'17"

    Aantal deelnemers:

    1-GREG VAN AVERMAET uit Hamme (BMC Racing Team)

    2-Philippe Gilbert (Quick Step Floors)- BEL

    3-Oliver Naesen (AG2R - La Mondiale)- BEL

    4-Luke Durbridge (Orica - Scott)- AUS-0:40"

    5-Lukas Pöstlberger (Bora - Hansgrohe)- AUT-0:41"

    6-Michael Valgren Andersen (Astana)- DEN-0:52"

    7-Sonny Colbrelli (Bahrain - Merida)- ITA-0:52"

    8-Tom Boonen (Quick Step Floors)- BEL-0:52

    9-Dylan Van Baarle (Cannondale - Drapac)- NED-0:52"

    10-Alberto Bettiol (Cannondale - Drapac)- ITA-0:52"

    11-Fabio Felline ITA 12-Jens Keukeleire 13-John Degenkolb 14-Tiesj Benoot 15-Luke Rowe  GBR 16-Sebastian Langeveld NED 17-Laurens De Vreese 18-Ignatas Konovalovas LTU 19-Niki Terpstra NED 20-Daniel Oss ITA 21-Tony Martin GER 22-Matteo Trentin ITA 23-Sep Vanmarcke 24-Magnus Cort Nielsen DEN 25-Borut Bozic SLO 26-Sacha Modolo ITA 27-Alexander Kristoff NOR 28-Ramon Sinkeldam NED 29-Olivier Le Gac FRA 30-Scott Thwaites ENG 31-Jasper De Buyst 32-Iljo Keisse 34-Frederik Backaert 36-Guillaume Van Keirsbulck 40-Loïc Vliegen 43-Gijs Van Hoecke 44-Stijn Devolder 48-Jelle Wallays 50-Thomas Sprengers 52-Kevyn Ista 71-Stijn Vandenbergh 74-Eliot Lietaer 76-Tom Van Asbroeck 81-Bert De Backer 87-Kenneth Van Rooy 92-Julien Vermote 98-Kris Boeckmans 103-Sander Cordeel 110-Remy Mertz 112-Aimé De Gendt

    24-03-2017 om 19:56 geschreven door kenny


    22-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE & WOMEN ELITE VAN DWARS DOOR VLAANDEREN VAN WOENSDAG 22/03/2017

    FOTO'S MEN ELITE & WOMEN ELITE VAN DWARS DOOR VLAANDEREN VAN WOENSDAG 22/03/2017     


    Woensdag 22/03/2017 DWARS DOOR VLAANDEREN WAREGEM (W) – Men Elite - World Tour - 203 km - 42,38 km/h

    Aantal deelnemers: 198 - opgevers: 36

    1 LAMPAERT Yves QUICK - STEP FLOORS

    2 GILBERT Philippe QUICK - STEP FLOORS

    3 LUTSENKO Alexey KAZ ASTANA PRO TEAM

    4 DURBRIDGE Luke AUS ORICA - SCOTT

    5 GROENEWEGEN Dylan NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    6 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE

    7 BENOOT Tiesj LOTTO SOUDAL

    8 VAN BAARLE Dylan NED CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM

    9 DOCKER Mitch AUS ORICA - SCOTT

    10 SENECHAL Florian FRA COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    11 GALLOPIN Tony FRA 12 BRESCHEL Matti DEN 13 VANTOMME Maxime 14 DRUCKER Jean-Pierre LUX 15 PÖSTLBERGER Lukas AUT 16 TEUNISSEN Mike NED 17 KÜNG Stefan SUI 18 PLANCKAERT Baptiste 19 LANGEVELD Sebastian NED 20 MARCATO Marco ITA 21 ŠTYBAR Zdenek CZE 22 WYNANTS Maarten 23 VLIEGEN Loïc 24 HOLLENSTEIN Reto SUI 25 TERPSTRA Niki NED 26 VAN HOECKE Gijs 27 HAYMAN Mathew AUS 28 VANMARCKE Sep 29 WALLAYS Jelle 30 MATTHEWS Michael AUS 73 VAN HECKE Preben 143 VAN STAEYEN Michaël 146 CORDEEL Sander
    22-3-2017-dwars door vlaanderen 427.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Yves Lampaert, Philippe Gilbert en Alexey Lutsenko.
    22-3-2017-dwars door vlaanderen 421.JPG
    22-3-2017-dwars door vlaanderen 406.JPG
    22-3-2017-dwars door vlaanderen 395.JPG
                      Winnaar Yves Lampaert krijgt de kussen op het podium.
    22-3-2017-dwars door vlaanderen 390.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Yves Lampaert, Philippe Gilbert en Alexey Lutsenko.
    22-3-2017-dwars door vlaanderen 337.JPG
                                            Oliver Naesen werd knap 6de.
    22-3-2017-dwars door vlaanderen 272.JPG
    22-3-2017-dwars door vlaanderen 169.JPG
                Yves Lampaert op weg naar de zege in Dwars door Vlaanderen.
    22-3-2017-dwars door vlaanderen 174.JPG
    Voor de 2de plaats ging het tussen Alexey Lutsenko, Luke Durbridge en Philippe Gilbert.

    22-3-2017-dwars door vlaanderen 204.JPG
    22-3-2017-dwars door vlaanderen 249.JPG
    22-3-2017-dwars door vlaanderen 233.JPG
    22-3-2017-dwars door vlaanderen 240.JPG
    22-3-2017-dwars door vlaanderen 075.JPG
    22-3-2017-dwars door vlaanderen 072.JPG
    22-3-2017-dwars door vlaanderen 058.JPG
    22-3-2017-dwars door vlaanderen 042.JPG
    22-3-2017-dwars door vlaanderen 021.JPG
    22-3-2017-dwars door vlaanderen 009.JPG

     

    22/03/2017 DWARS DOOR VLAANDEREN WAREGEM (W) - Women Elite UCI - 111,5 km - 38,08 km/h

    Aantal deelnemers: 149 - opgevers: 16

    1 LEPISTÖ Lotta FIN CERVELO - BIGLA PRO CYCLING TEAM

    2 ELVIN Gracie AUS ORICA SCOTT

    3 BRENNAUER Lisa GER CANYON SRAM RACING

    4 BRAND Lucinda NED TEAM SUNWEB

    5 DE JONG Thalita NED LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    6 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    7 KASPER Romy GER ALE CIPOLLINI

    8 ENSING Janneke NED ALE CIPOLLINI

    9 NIEWIADOMA Katarzyna POL WM3 PRO CYCLING TEAM

    10 DUYCK Ann-Sophie DROPS

    11 VAN DIJK Ellen NED 12 VAN VLEUTEN Annemiek NED 13 KLEIN Lisa GER 14 CROMWELL Tiffany AUS 15 AMIALIUSIK Alena BLR 16 BARNES Hannah GBR 17 KESSLER Nina NED 18 GUTIERREZ RUIZ Sheyla ESP 19 SIGGAARD Christina DEN 20 D`HOORE Jolien 21 KOSTER Anouska NED 22 PALADIN Soraya ITA 23 HANNES Kaat 24 MACKAIJ Floortje NED 25 ROY Sarah AUS 26 BUJAK Eugenia POL 27 MØLLEBRO PEDERSEN Camilla DEN 28 PARK Annasley GBR 29 VAN SEVEREN Celine 30 LOWTHER Melissa GBR 33 DRUYTS Jessy 49 DRUYTS Kelly 55 VERSCHELDEN Nathalie 101 DRUYTS Demmy
    22-3-2017-dwars door vlaanderen 368.JPG

    22-3-2017-dwars door vlaanderen 365.JPG
    Podium Women Elite met winnares Lotta Lepistö, Elvin Gracie en Lisa Brennauer.




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-03-2017 om 20:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 22/03/2017

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Ruben Dillen en Jiry Moeskops vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 34 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    De laatste winterrit werd in zeer gunstige omstandigheden gereden met enkel de wind als tegenstander. Aan kopmannen geen gebrek zodat er een mooi egaal tempo ontstond wat de midweek duurtraining ten goede kwam. Vanaf volgende week start de zomerrit naar Terneuzen !!! De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 34,5 km/h.


    Reden mee vandaag :
     Walter Meseure , Eric Vermeulen , Ruben Dillen , Jiry Moeskops , Benny Vercauteren , Franky De Witte , Chris Van De Vijver , Jurgen Maes , Patrick Deyaert , Pascal Brack , William Despeels , Kristoff Heyns , Lieven Van De Perre , Jarno Van Guyse , Jori Van Steenbergen , Fons Van Raemdonck , Patrick Van Der Vekens , Dirk Bryssinckx , Leo Mares , Ludwig De Bock , Joris De Jonghe , Kenny De Permentier , Michael Apers , Dave Van Roeyen , Benny Lyssens , Cornelis Van Der Haeven , Adrien Maes , Walter Verhelst , Dirk Cleys , Rudi Serverius , ??? en Kenny Janssens.

    22-03-2017 om 19:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 22/03/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 22/03/2017 DWARS DOOR VLAANDEREN WAREGEM (W) – Men Elite - World Tour - 203 km - 42,38 km/h

    Aantal deelnemers: 198 - opgevers: 36

    1 LAMPAERT Yves QUICK - STEP FLOORS

    2 GILBERT Philippe QUICK - STEP FLOORS

    3 LUTSENKO Alexey KAZ ASTANA PRO TEAM

    4 DURBRIDGE Luke AUS ORICA - SCOTT

    5 GROENEWEGEN Dylan NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    6 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE

    7 BENOOT Tiesj LOTTO SOUDAL

    8 VAN BAARLE Dylan NED CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM

    9 DOCKER Mitch AUS ORICA - SCOTT

    10 SENECHAL Florian FRA COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    11 GALLOPIN Tony FRA 12 BRESCHEL Matti DEN 13 VANTOMME Maxime 14 DRUCKER Jean-Pierre LUX 15 PÖSTLBERGER Lukas AUT 16 TEUNISSEN Mike NED 17 KÜNG Stefan SUI 18 PLANCKAERT Baptiste 19 LANGEVELD Sebastian NED 20 MARCATO Marco ITA 21 ŠTYBAR Zdenek CZE 22 WYNANTS Maarten 23 VLIEGEN Loïc 24 HOLLENSTEIN Reto SUI 25 TERPSTRA Niki NED 26 VAN HOECKE Gijs 27 HAYMAN Mathew AUS 28 VANMARCKE Sep 29 WALLAYS Jelle 30 MATTHEWS Michael AUS 73 VAN HECKE Preben 143 VAN STAEYEN Michaël 146 CORDEEL Sander

     

    22/03/2017 DWARS DOOR VLAANDEREN WAREGEM (W) - Women Elite UCI - 111,5 km - 38,08 km/h

    Aantal deelnemers: 149 - opgevers: 16

    1 LEPISTÖ Lotta FIN CERVELO - BIGLA PRO CYCLING TEAM

    2 ELVIN Gracie AUS ORICA SCOTT

    3 BRENNAUER Lisa GER CANYON SRAM RACING

    4 BRAND Lucinda NED TEAM SUNWEB

    5 DE JONG Thalita NED LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    6 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    7 KASPER Romy GER ALE CIPOLLINI

    8 ENSING Janneke NED ALE CIPOLLINI

    9 NIEWIADOMA Katarzyna POL WM3 PRO CYCLING TEAM

    10 DUYCK Ann-Sophie DROPS

    11 VAN DIJK Ellen NED 12 VAN VLEUTEN Annemiek NED 13 KLEIN Lisa GER 14 CROMWELL Tiffany AUS 15 AMIALIUSIK Alena BLR 16 BARNES Hannah GBR 17 KESSLER Nina NED 18 GUTIERREZ RUIZ Sheyla ESP 19 SIGGAARD Christina DEN 20 D`HOORE Jolien 21 KOSTER Anouska NED 22 PALADIN Soraya ITA 23 HANNES Kaat 24 MACKAIJ Floortje NED 25 ROY Sarah AUS 26 BUJAK Eugenia POL 27 MØLLEBRO PEDERSEN Camilla DEN 28 PARK Annasley GBR 29 VAN SEVEREN Celine 30 LOWTHER Melissa GBR 33 DRUYTS Jessy 49 DRUYTS Kelly 55 VERSCHELDEN Nathalie 101 DRUYTS Demmy

    22-03-2017 om 18:44 geschreven door kenny


    21-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF WOENSDAG 29 MAART START HET ZOMERSEIZOEN OP WOENSDAGNAMIDDAG !!!
    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    VANAF WOENSDAG 29 MAART START HET ZOMERSEIZOEN OP WOENSDAGNAMIDDAG !!!


    VERTREK OM 14H00 PARKING 'T SCHUURKE TE BEVEREN, AFSTAND 95 KM EN TOT DEN ES 110 KM !!!

    Woensdag Rit 01

    21-03-2017 om 19:41 geschreven door kenny


    19-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE HINGENE VAN ZONDAG 19/03/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE HINGENE VAN ZONDAG 19/03/2017     


    Zondag 19/03/2017 HINGENE (BORNEM) (A) - Elite z.c./U23 - 112,2 km - 40,68 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 25

    1 JEROEN DAS uit Kalmthout HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 ONGENA Matthias INDIVIDUEEL

    3 MICHIELSEN Joran STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    4 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 HUYGEN Wout ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    7 SINOY Fabio UNITED C.T.

    8 VAN DEN BOSSCHE Angelo HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 OERLEMANS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    11 MOENS Jens 12 VERMEIREN Tom 13 EECKHOUT Niko 14 VAN DEN PLAS Jelle 15 POELMAN Laurens 16 VERSTEVEN Stijn 17 WIELANDT Sven 18 VAN DE VOORDE Lennert 19 VANDYCK Niels 20 DHOLLANDER Kristof 21 BRUYÈRE Aïky 22 VAN GUYSE Jarno 23 DILLEN Ruben 24 VANHAEREN Stef 25 MASURE Brent 26 VAN GANSEN Sam 27 ILEGEMS Ken 28 GOOSSENS Kenny 29 VAN DAMME Bart 30 BOGAERT Steven 32 DE BEULE Jordi 34 COOMANS Bjorn
    19-3-2017-hingene 832.JPG
              Winnaar te Hingene Jeroen Das met de supporters en de bloemen.
    19-3-2017-hingene 835.JPG
                                Een woordje uitleg van winnaar Jeroen Das.
    19-3-2017-hingene 846.JPG
    19-3-2017-hingene 783.JPG
                              Aankomst van winnaar Jeroen Das te Hingene.
    19-3-2017-hingene 791.JPG
             De spurt voor plaats 2 met Matthias Ongena voor Joran Michielsen.
    19-3-2017-hingene 795.JPG
                  Spurt voor plaats 4 met Rune Herregodts voor Wout Huygen.
    19-3-2017-hingene 805.JPG
    19-3-2017-hingene 705.JPG
                                      De 3 leiders die om de zege streden.
    19-3-2017-hingene 652.JPG
    19-3-2017-hingene 629.JPG
    19-3-2017-hingene 585.JPG
    19-3-2017-hingene 564.JPG
    19-3-2017-hingene 505.JPG
    19-3-2017-hingene 434.JPG
    19-3-2017-hingene 425.JPG
    19-3-2017-hingene 377.JPG
    19-3-2017-hingene 301.JPG
    19-3-2017-hingene 249.JPG
    19-3-2017-hingene 244.JPG
    19-3-2017-hingene 239.JPG
    19-3-2017-hingene 228.JPG
    19-3-2017-hingene 203.JPG
    19-3-2017-hingene 125.JPG
    19-3-2017-hingene 092.JPG
    19-3-2017-hingene 061.JPG
    19-3-2017-hingene 049.JPG
    19-3-2017-hingene 040.JPG
    19-3-2017-hingene 028.JPG
    19-3-2017-hingene 023.JPG
                    Start van de Elite z.c. & U23 te Hingene met 72 deelnemers.





     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-03-2017 om 21:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/03/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Jeroen Das Kop 2017.jpg 

             Jeroen Das

    Zondag 19/03/2017 ZUID-KEMPENSE PIJL MOL-SLUIS (A) - Interclub Elite z.c./U23 - 158 km - 44,76 km/h

    Aantal deelnemers: 173 - opgevers: 52

    1 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    2 PHILIPSEN Jasper BMC DEVELOPMENT TEAM

    3 DE BOCK Stijn CIBEL - CEBON

    4 COOLEN Yves HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    6 WILLEMS Kenny STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    7 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 LEEMANS Rob PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    10 HENNESSY Jacob GBR GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM

    11 DE WINTER Gordon 12 MÜLLER Patrick SUI 13 RUYTERS Brecht 14 VAN DEN BERGHE Jeroen 15 DE POORTER Maxime 16 VENNER Quentin 17 COOLS Alexander 18 MÜLLER Reto SUI 19 BARBIER Pierre FRA 20 GEUENS Alexander 21 STALLAERT Joeri 22 DE DECKER Alfdan 23 GIBBONS Thomas USA 24 MANNAERTS Jelle 25 PICOUX Maximilien 26 EYSKENS Jeroen 27 BROES Michiel 28 VERSTREPEN Dries 29 VAN DE KERKHOVE Brent 30 DEMOLDER Stijn 37 VAN MOER Brent 42 REYNAERTS Jan 46 COBBAERT Robby 73 DRUYTS Gerry 74 BECK Cedric 76 ROTTY Glenn 94 VAN ROOSBROECK Arne 101 ONGHENA Matthias 108 PERSOON Joeri

     

    19/03/2017 BUDINGEN ZOUTLEEUW (B) - Elite z.c./U23 - 108 km - 41,73 km/h

    Aantal deelnemers: 102 - opgevers: 38

    1 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    2 VAN RENTERGHEM Boris PRORACE CYCLING TEAM

    3 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    4 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    5 LOENDERS Glenn UNITED C.T.

    6 VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL

    7 WARBRUL Gero GER RSC RHEINBACH

    8 VANDERHEYDEN Jens WSC HAND IN HAND BAAL

    9 WOOD Reece GBR TEAM 100% ME

    10 PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL

    11 VAN HOUT Maxim 12 HERMANS Steff 13 WILLEMS Tom 14 LEWIS Adam GBR 15 RELAES Jacob 16 CLAES Stef 17 BOUTS Jordy 18 PARIDAENS Jasper 19 VANDENBROECK Yarno 20 DE HAES Jorden 21 SNYERS Jari 22 WIELFAERT Kristof 23 TIMMERMANS Ward 24 VERHAEGEN Tom 25 BROEKMANS Glenn 26 KERF Jérôme 27 VAN BOKHOVEN Ramon NED 28 VAN GOETHEM Kevin 29 LETEN Wouter 30 CARTER Thomas NZL

     

    19/03/2017 HINGENE (BORNEM) (A) - Elite z.c./U23 - 112,2 km - 40,68 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 25

    1 JEROEN DAS uit Kalmthout HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 ONGENA Matthias INDIVIDUEEL

    3 MICHIELSEN Joran STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    4 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 HUYGEN Wout ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    7 SINOY Fabio UNITED C.T.

    8 VAN DEN BOSSCHE Angelo HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 OERLEMANS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    11 MOENS Jens 12 VERMEIREN Tom 13 EECKHOUT Niko 14 VAN DEN PLAS Jelle 15 POELMAN Laurens 16 VERSTEVEN Stijn 17 WIELANDT Sven 18 VAN DE VOORDE Lennert 19 VANDYCK Niels 20 DHOLLANDER Kristof 21 BRUYÈRE Aïky 22 VAN GUYSE Jarno 23 DILLEN Ruben 24 VANHAEREN Stef 25 MASURE Brent 26 VAN GANSEN Sam 27 ILEGEMS Ken 28 GOOSSENS Kenny 29 VAN DAMME Bart 30 BOGAERT Steven 32 DE BEULE Jordi 34 COOMANS Bjorn

     

    19/03/2017 ICHTEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 122,5 km - 39,17 km/h

    Aantal deelnemers: 125 - opgevers: 48

    1 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    3 WOOD George GBR

    4 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    5 BOUVRY Dieter PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 GOEBEERT Pierre AGO - AQUA SERVICE

    7 VERHULST Lothar EFC-L&R-VULSTEKE

    8 VANACKER Bjarne EFC-L&R-VULSTEKE

    9 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    10 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 ANECA Ciske 12 DE SY Gertjan 13 DELAMEILLEURE Mathias 14 VERFAILLIE Arne 15 DEBUYSERE Wannes 16 VANDEWALLE Matthias 17 MINNE Stijn 18 DE SCHUYTER Arne 19 GELDHOF David 20 DEPYPERE Mathias 21 CARPENTER Lawrence GBR 22 ANDERSSON Emil SWE 23 DE VRIESE Stijn 24 PRUVOOST Shayne 25 YAMAMOTO Masaki JPN 26 SLABINCK Indiana 27 VANDAELE Thijs 28 LANNOO Jaromir 29 DEMEYER Niels 30 VANDAELE Angelo

     

    19/03/2017 MERELBEKE KWENENBOS (O) - Elite z.c./U23 - 124 km - 42,62 km/h

    Aantal deelnemers: 152 - opgevers: 36

    1 VERSCHUERE Seppe CIBEL-CEBON

    2 DE DECKER Bjorn VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 DELBAERE Tijs DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    6 DE MEYERE Jens VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 HAELTERMAN Glen BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 VAN DAMME Indy WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    11 ROGIER Stef 12 TIMMERMANS Tom 13 VAINIONPää Oskari FIN 14 VAN DUREN Brent 15 BASTIAENS Ayco 16 VAN IMPE Kevin 17 VAN DYCK Wesley 18 LAVA Kevin 19 BUNTINX Auxence 20 VANDEMEULEBROECKE Steven 21 DIEPENDAELE Timmy 22 WILLEMS Pieter 23 DE KETELE Angelo 24 VANHOUCKE Herman 25 DE NAUW Sigfried 26 RUBBEN Sander 27 TIMMERMANS Tim 28 DE BACKER Kristof 29 PIETERS Bart 30 HOUTTEMAN Nico 32 COLMAN Alex 37 VERHOFSTADT Thibau 49 VAN PETEGHEM Trifonius 51 CLAUS Dieter 52 BAERT Jordi 104 DE JONGHE Kevin 116 VAN DE VYVER Greg

     

    19/03/2017 KNESSELARE-URSEL (O) - U23 - 103,5 km - 40,34 km/h

    Aantal deelnemers: 99 - opgevers: 43

    1 LAMBRECHT Bjorg LOTTO SOUDAL

    2 PLANCKAERT Emiel LOTTO SOUDAL

    3 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    4 MEHEUS Gill BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 VANHOUCKE Harm LOTTO SOUDAL

    6 BOTHUYNE Jorden VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 DESTATSBADER Roy ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    8 VERSCHAEVE Viktor EFC-L&R-VULSTEKE

    9 COOREVITS Gilles IMAGE4U-TREK CYCLING TEAM

    10 COWARD Jake GBR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 VOIGT Eric USA 12 DE KEE Glenn 13 CAVEY Vincent 14 GODART Bo 15 MOORS Oliver GBR 16 GOETHALS Brent 17 CAVEY Laurens 18 SOBERON Zowé 19 USE Laurens 20 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 21 MORTIER Lenny 22 DELESIE Berre 23 DE VILLE Jelle 24 AKDENIZ Dylan 25 HOUCKE Killyan FRA 26 PATTYN Jamie 27 VEROUGSTRAETE Nicolas 28 DEWACHTER Aaron 29 VERBEECK Qwinten 30 POLSPOEL Jonas 31 JANSSENS Jarrid 39 DE WITTE Sven 55 MAES Jef

     

    19/03/2017 BOOISCHOT PIJPELHEIDE (A) – Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 84 km - 40,81 km/h

    Aantal deelnemers: 103 - opgevers: 13

    1 DE WEERDT Nick HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 GOELEVEN Jeroen SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    3 KOEMAN Bjorn NED DRC DE MOL

    4 ANDRIEU Maxim WSC HAND IN HAND BAAL

    5 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 VAN OPSTAL Thomas HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 SCHEERENS Jorgen VETRAPO CYCLING TEAM

    8 PORCO Fabio B-CYCLE TEAM

    9 VANDERVEKEN Yoran STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    10 CRABBÉ Arno STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    11 RAEYMAEKERS Mattias 12 DE WYNGAERT Filip 13 GEERTS Kenneth 14 RUNIA Nick GER 15 WOUTERS Tim 16 MORIS Sven 17 KUYPERS Kris 18 WOUTERS Ruben 19 HAEMELS Bavo 20 DE PAEPE Pieter 21 VAN MALDEGHEM Stijn 22 VAN DYCK Dries 23 EVERS Dries 24 BUNKENS Kris 25 SCHOOFS Wouter 26 DE VOS Lenn 27 BELLEN Wesley 28 EGGERS Louis 29 DECONINCK Laurens 30 WILLEMS Dany

    19-03-2017 om 21:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/03/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Renaat Demeter.jpg   Lieven Van De Perre.jpg   Franky Van Oyen KOP 2013.png

        Renaat Demeter           Lieven Van De Perre            Franky Van Oyen

    Zondag 19 Maart 2017 - GAVERE (9890) 


    Catg.A – 72 km – 68 deelnemers

    1-RENAAT DEMETER (Lochristi)

    2-Van Der Jeught Stijn

    3-Verhofstadt Jarno

    4-Van Raemdonck Kevin

    5-Vermassen Jens

    6-Van Daele Nils

    7-Gryson Kristof

    8-De Clercq Gino

    9-Vandenbussche Ron

    10-Coppens Carrera

    11-Lammertyn Foeke-12-Nevejans Dennis-13-Desomer Joery-14-De Leeuw Jelle-15-Vens Quincy-16-Van Der Sickel Mario-17-Van Meirhaeghe Karel-18-Vandewiele Kevin-19-Bauters Pieter-20-Moerman Jens-21-De Bock Stef-22-Rombaut Maarten-23-Rogge Simon-24-Dhondt Gunter-25-Maenhout Kenny-26-Verduyn Jasper-27-Vandekerckhove Enzo-28-Cooman Mauro-29-Van Vlierberghe Bart-30-Van Sante Tristan-31-Dumortier David-32-de Koning Michel-33-Timbreur Jonas-34-De Coninck Guillaume-35-Van Kerchove Jonathan-36-Moerman Sam-37-Maenhout Tommy-38-Vancolen Kevin-39-De Backer Frédéric-40-De Rouck Nils-41-Weemaes Robby-42-Vossaert Matthias-43-Maes Dimitri-44-Aelvoet Matthias-45-Durant Joaquim-46-Opsomer Enzo-47-Daems Jens-48-Verwee Nico-49-Rottiers Cedric-50-Van Couter Stein-51-Diependaele Gerrit-52-Van Laere Jan-53-Wieme Thomas-54-Nevejans Kenny-55-De Kimpe Nick-56-Van Roeyen Dave-57-Vandriessche Kenneth-58-Rouan Tom-59-De Cock Joeri-60-Bultinck Davy-61-Decabooter Jens-62-De Bondt Bart-63-Prazanova Kjell-64-Van de Velde Florian-65-De Backer Jelle-66-Verschaeve Joren-67-Brijs Gert-68-Van Damme Peter

     

    Catg.B – 64,8 km – 35 deelnemers

    1-LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge)

    2-Pauwels Vital

    3-Arena Lorenzo

    4-De Weirdt Gino

    5-De Vlieger Sven

    6-De Bosscher Koen

    7-Verbeken Kurt

    8-De Paepe Jimmy

    9-De Bruycker Jan

    10-Van Den Broecke Mario

    11-Van Himst Patrick-12-Verschelden Steven-13-Vermassen Peter-14-Rombaut Wim-15-De Kerpel Steven-16-Janssens Bert-17-Saelens Danny-18-Bauwens Aron-19-Van Mol Bart-20-Savat Nico-21-Luyssen Geoffrey-22-D'Hooge Frank-23-Ferrest Stef-24-Van Roeyen Dave-25-Maes Peter-26-Van Obbergen Wim-27-Van Esbroeck Sven-28-Hoes Andy-29-Kerremans Johan-30-Rabout Rudi-31-De Waele Kris-32-Dhondt Willem-33-Crul Sven-34-Van Den Neste Johan-35-de Koning Michel-

     

    Catg.B+ – 64,8 km – 18 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-Vagenende Frank

    3-Huyghe Peter

    4-Primo Gino

    5-Braet Wim

    6-De Tremerie Franky

    7-Van Speybroeck Geert

    8-Cooman Jerry

    9-Janssens Kenny (Melsele)

    10-Coppens Ronny

    11-Cortoos Jan-12-Roose Nico-13-Roobroeck Dirk-14-Pauwels Nico-15-Van Honsté Kris-16-De Ben Mark-17-Braeckman Geert-18-Cosijn Ronny

     

    Catg.C – 57,6 km – 25 deelnemers

    1-Reniers Tony (Kuringen)

    2-Buyens Patrick

    3-Bath Mick

    4-De Coninck Danny

    5-Heye Hilair

    6-Mares Leo

    7-Willems Noël

    8-Stockman Ruddy

    9-Coupillie Roland

    10-Schouppe Roger

    11-Claeys Jean-Pierre-12-De Coninck Wim-13-D'Hondt Erwin-14-Vandermeeren Eddy-15-Bolle Henk-16-Van Den Broeke Patrick-17-Reubens Hendrick-18-De Vuyst Eddy-19-D'Hondt Freddy-20-Van Den Bossche Harmel-21-Bracke Wim-22-De Gucht Etienne-23-Demiddel Ronny-24-Van Kerschaver Robin-25-Dupont Guido

     

    Catg.D – 57,6 km – 21 deelnemers (+65 jaar)

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Vandermeulen Jos

    3-Burggraeve Noël

    4-De Leersnyder Florent

    5-Deneef Jozef

    6-Luyten Felix

    7-Remory Pierre

    8-Scheirlinckx Jozef

    9-Vanpoucke Rik

    10-Scheirlinckx Hendrik

    11-Devadder Andre-12-Teirlinck Willy-13-Lockefeir Marinus-14-Vandersteen Erik-15-De Leener François-16-Pauwels Marcel-17-Vandenberghen Freddy-18-Luypaert Danny-20-Van Kerschaver Erwin-21-Dierks Jos-22-Tas Helmuth

     

    Catg.D+ – 57,6 km – 9 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Mindehout)

    2-Vyvey Julien

    3-Vanhove Hilaire

    4-Saerens Jozef

    5-Brouwers François

    6-Hermans Luc

    7-Robijns Robert

    8-D'Hont Joseph

    9-Klip Huib

    19-03-2017 om 18:36 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!