Proficiat aan BRANKO HUYS met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!! Proficiat aan THOMAS DE PESTEL met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
Branko Huys Thomas De Pestel
Zondag 19/03/2017 MOL-SLUIS (A) - Dames Elite/Juniores/Nieuwelingen - 56 km - 34,64 km/h
Dames Juniors - deelnemers: 35 - opgevers: 5
1 ROTMAN Lotte TOPSPORT VLAANDEREN
2 VAN ALPHEN Aniek NED WV BREDA
3 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM
4 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
5 WASMUS Nienke NED WESTLAND WIL VOORUIT
6 SCHOONEWILLE Yvet NED WSV EMMEN
7 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB
8 BATENBURG Verena NED RWC AHOY
9 REEN Anouk NED WV BREDA
10 KNAVEN Britt NED WV BREDA
11 VAN DER DRAAIJ Lieke NED 12 GOOSSENAERTS Chloe 13 FEYTENS Ellen 14 NASVELD Ilse NED 15 LAGENDIJK Marise NED 16 DE GRAAFF Femke NED 17 SCHEPERS Yana 18 VAN DEN BERG Floortje NED 19 AERNOUTS Amber 20 LAPUNAITE Gerda LTU 21 DENISSE Lauren 22 DELESTRAIT Camille 23 SUMSKYTE Viktorija LTU 24 KAZLAUSKAITE Kristina LTU 25 BUTKUTE Daniele LTU 26 VAN GOETHEM Brenda 27 VAN SEVEREN Sarah 28 VAN WIN Sine 29 BRAGANO Laura 30 VANDEPUTTE Léa
Dames Nieuwelingen - deelnemers: 50 - opgevers: 11
1 VAN MECHELEN Gloria CANNIBAL TEAM
2 PATINSKAITE Paulina LTU LITHUANIA
3 ROOIJEN VAN Eline NED WV HET STADION
4 VAN DER ZWAAN Laura NED DRC DE MOL
5 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS
6 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY
7 STOLZE Judith NED WESTLAND WIL VOORUIT
8 PAUMEN Jewel NED ACROG - BALEN BC
9 GEDRAITYTE Akvile LTU PKKSC DSK FORTUNA
10 VERDONCK Karen LENSWORLD CYCLING TEAM
11 GUSTAITE Gabija LTU 12 VAN BOKHOVEN Julia NED 13 KLOESSE Rose NED 14 BOS Leonie NED 15 VAN DER MEER Lisa NED 16 SCAVONE Dina 17 VANDERSTRAETEN Maaike 18 PIKUNAITE Aukse LTU 19 VAN LOMMEL Yenthe 20 ZWAENEPOEL Tessa 21 VERSCHUREN Iris NED 22 KEMPS Stephanie 23 LENAERS Jade 24 MOTEJUNAITE Karolina LTU 25 JANSSEN Lieke NED 26 VERBEEK Britt 27 BROUWERS Julie 28 ALISAUSKAITE Gabija LTU 29 SIUGZDINYTE Ramute LTU 30 KETTING Desiree NED
19/03/2017 MOERKERKE-DAMME (W) - Men Juniors UCI - 129 km - 40,74 km/h
Aantal deelnemers: 197 - opgevers: 107
1 VAUGHAN Jacob GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM
2 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
3 DE LENG Mathijs NED VOLHARDING WILTON CT
4 VERBOOM Minne NED VOLHARDING WILTON CT
5 PIDCOCK Thomas GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM
6 ZIJLAARD Maikel NED RWC AHOY
7 VANHOOF Ward ACROG - BALEN BC
8 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC
9 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
10 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK
11 VAN HOUTE Gerben 12 COOMBE Daniel GBR 13 MACIEJUK Filip POL 14 WRIGHT Jake GBR 15 LEYDER Misch LUX 16 SAUVAGNARGUES Jacques GBR 17 DONOVAN Mark GBR 18 SNELS Robbe 19 PRICE Joshua GBR 20 VAN EECKHOUT Len 21 TORRIE Timothy GBR 22 MARTENS Michiel 23 HARTLEY Lewis GBR 24 BROOS Alain NED 25 FIVÉ Trystan 26 VAN DE PAAR Jarne 27 STEWART Jake GBR 28 DE JONG Timo NED 29 DUPON Arthur 30 KONIECZNY Mikolaj POL 47 BARENDREGT Thijs NED 56 OREEL Lars NED 72 VAN DER EYCKEN Brent 74 VANOVERBERGHE Jens
19/03/2017 KACHTEM IZEGEM (W) - Juniores - 78,3 km - 38,19 km/h
Aantal deelnemers: 142 - opgevers: 16
1 BRAET Vito YOUNG CYCLING TEAM VZW
2 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS
3 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
4 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
5 CROMHEECKE Alexander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
6 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM
7 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
8 BIERKENS Tim NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
9 VINCENT Johan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
10 MATTHYS Louka SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
11 DOCHY Thibaut 12 GREENHALGH George GBR 13 BRAET Axel 14 BEKÉ Willem 15 BOUCKAERT Louis 16 COLEMAN Zak GBR 17 HARTLEY Theo GBR 18 VANNESTE Wout 19 DE BOEVERE Olaf 20 POUILLARD Hugo FRA 21 VANSEVENANT Mauri 22 RAECKE Jari 23 VANDENDRIESSCHE Stef 24 SLOCK Liam 25 REED Elloiot GBR 26 MEERSMAN Maxim 27 JACQUES Jarne 28 SMETS Ward 29 DERIBREUX Achille 30 ROOSE Matteo 32 CAETHOVEN Kenneth 35 WARRENS Anthony 74 MEERSSCHAERT Jordy 79 LAURENT Giovanni 90 VAN DER MEULEN Nick 107 HELSEMANS Quinten 110 SCHELFHOUT Gregory 113 GOOSSENS Brecht 114 JORIS Stef
19/03/2017 BOUTERSEM (B) - Juniores - 81,9 km - 39,6 km/h
Aantal deelnemers: 137 - opgevers: 55
1 SVENDSEN Simen Nordahl NOR TANGSBERG CK
2 DAEMEN Stijn NED WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT
3 VAN OEVELEN Wanne WAC TEAM
4 FRANCEN Joeri DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
5 VAN DEN BERGH Tuur WAC TEAM
6 PONSAERTS Thibaut WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN
7 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
8 LINDELAUF Melvin NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
9 KAAK Riis NED VOLHARDING
10 LAMBEIR Joachim WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN
11 ANDERSEN Mads DEN 12 SCHERPENBERGH Tristan 13 GEYSEGOMS Tom 14 GALICIA Seppe 15 PATTYN Steven 16 GELZINIS Rokas LTU 17 HERBEN Luuk NED 18 CLOOTS Kilian 19 VAN DIJCK Jef 20 DEWIT Jordi 21 VERBIST Alexander 22 HAEX Joris 23 WAUTHIER Jonas 24 STERCKX Domien 25 VAN BUN Dries 26 VAN CAMPENHOUT Sven 27 VANPARIJS Wouter 28 BROECKX Seppe 29 BUIJS Leon NED 30 LEMBRECHTS Wannes 39 FOCQUET Mathijs 68 VAN CAMP Tibo
19/03/2017 BOOISCHOT - PIJPELHEIDE (A) - Nieuwelingen - 54 km - 36,99 km/h
Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 4
1 BRANKO HUYS uit Waasmunster PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
2 STIPPELMANS Toon WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
3 VAN OLMEN Yevgeny WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
4 DE PRETER Emiel HEIST CYCLING TEAM (HCT)
5 GOOS Liam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
6 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)
7 THIELEMANS Robbe DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
8 GROOTJANS Jente WAC TEAM
9 HUYBRECHTS Sander HEIST CYCLING TEAM (HCT)
10 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
11 VAN ROOSBROECK Jan 12 BEELEN Pieter 13 WACHTERS Jul 14 VERLINDEN Jordi 15 PINXTEN Lucas 16 VAN BOUWEL Hannes 17 VAN GESTEL Sidney 18 MARTENS Seppe 19 VAN GAELEN Louis 20 BERTELS Lode 21 DECOSTER Michael 22 PEETERS Jef 23 DE KINDER Axel 24 SIEMONS Kobe 25 VAN ELSACKER Hans 26 VAN LAER Pieter 27 VAN DYCK Cisse 28 CLAES Sam 29 LEJEUNE Anton 30 WOUTERS Rick NED
19/03/2017 BOUTERSEM (B) - Nieuwelingen - 50,4 km - 37,74 km/h
Aantal deelnemers: 76 - opgevers: 50
1 WILLEMS Jago WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
2 VAN TRICHT Floris WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN
3 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM
4 CRAPS Lars WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN
5 LAURYSSEN Tom WAC TEAM
6 VAN EETVELT Lennert WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN
7 GELDERS Gil WK NOORD-WEST-BRABANT
8 WAEYAERT Arno WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN
9 VAN KERCKHOVE Brent WK NOORD-WEST-BRABANT
10 DEHAIRS Simon WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN
11 MILISEN Mathias 12 BONNET Théo 13 VAES Alexandre 14 DEBREYNE Ruben 15 VAN HAMME Wout 16 MISEUR Mon 17 BRAMS Andy 18 DEBAELE Jorre 19 KONINCKX Maarten 20 BOELS Senne 21 ERAUW Thiemo 22 BORGERS Lars 23 STEENACKERS Luka 24 DELEENHEER Toon 25 DE JAEGER Arthur 26 MUYSHONDT Nils
19/03/2017 DILSEN (ROTEM) (LB) - Nieuwelingen - 54 km - 38,89 km/h
Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 10
1 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC
2 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES
3 HEYLEN Wout SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
4 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
5 PEETERS Sam SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
6 HABETS Jordan NED MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG
7 POELMANS Sam SPORT EN MOEDIG GENK
8 SMEETS Tom NED WC MIDDEN LIMBURG
9 DE CRAECKER Gianni SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE
10 MULDERS Yarne SPORT EN MOEDIG GENK
11 BROHIC Thomas 12 DE GRAEF Noah 13 WIDDERSHOVEN Jochem NED 14 PAULUS Milan 15 ARRAMMACH Kevin NED 16 DE SMET Connor 17 COX Luuk NED 18 SCHURGERS Stef 19 VAN ROY Tristan 20 OZDERYA Nazim 21 VRANCKX Fausto 22 OMLOOP Mats 23 POETS Wout 24 GIJBELS Jonas 25 CLAUDOT François 26 DUCHATEAU Daan 27 ADRIAANS Bowen NED 28 MARTENS Hannes 29 REYNDERS Robbe 30 ZOOMERS Lars NED
19/03/2017 TEMSE, WIJK VELLE (O) - Nieuwelingen - 55 km - 35,85 km/h
Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 8
1 THOMAS DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
2 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
3 VAN POPPEL Sébastein ACROG - BALEN BC
4 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
5 DE NEVE Tomas VZW JONG WIELERTALENT
6 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW
7 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
8 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
9 VAN DUN Jente WAC TEAM
10 STALMANS Jasper LENSWORLD CYCLING TEAM
11 VAN HOUTE Sybren 12 EECKHOUT Emile 13 DERAEDT Victor 14 VAN DER SYPT Gianni 15 DELAHAYE Jens 16 VAN DAELE Ernest 17 TEERLINCK Alexander 18 VAN DEN BORRE Arnout 19 DE GEEST Ricky 20 REUNIS Rowdy NED 21 VAN LIERDE Yente 22 SEGERS Ryan 23 BEKAERT Joost 24 WALRAVENS Lars 25 VAN PARYS Jordy 26 VAN DEN BORRE Dylan 27 VAN DER PERRE Diemer 28 SMET Marco 29 DEMUYNCK Victor 30 PIETERS Arthur 31 RASSCHAERT Lander 40 VAN WIELE Michiel
19/03/2017 DAMME (W) - Nieuwelingen - 54 km - 34,84 km/h
Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 4
1 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB
2 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT
3 KES Jim NED VER. CYCLING CLUB MONKEY TOWN
4 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
5 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
6 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT
7 THORÉ Rune WIELERTEAM IEPER
8 KRIJNSEN Jelte NED UWTC DE VOLHARDING
9 VAN ZANDE Devin ACROG - BALEN BC
10 DE WEIRDT Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK
11 DEKIEN Sander 12 LEROY Thomas FRA 13 VERGOTE Diel 14 VANDAELE Laurens 15 KAESEMANS Siemen 16 MEIJDAM Sam NED 17 KROON Joris NED 18 DECAESTECKER Korneel 19 SANDRIE Brent 20 BURGHARDT Luis GER 21 VERHELLE Cedric 22 DEN BRABER Simon NED 23 PRONK Jens NED 24 PORTSMOUTH Tom GBR 25 VAN RILLAERT Dayan 26 VAN STRATEN Xander NED 27 VAN LANDSCHOOT Ruben 28 POWELL Harrison GBR 29 VANDENBORRE Mathias 30 BULT Lennart NED
|