.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    22-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 22/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag
    22/09/2016 ENECO TOUR (B) - Aalter - St.Pieters-Leeuw - World Tour - 202 km - 04h42'12"

    Aantal deelnemers:

    1-SLW-Peter Sagan-TNK

    2-DUI-André Greipel-LTS

    3-NOO-Alexander Kristoff-KAT

    4-FRA-Arnaud Démare-FDJ

    5-NED-Dylan Groenewegen-TLJ

    6-DUI-John Degenkolb-TGA

    7-ZAF-Reinardt Janse Van Rensburg-DDD

    8-BEL-Amaury Capiot-TSV

    9-ITA-Giacomo Nizzolo-TFS

    10-SLO-Luka Mezgec-OBE

     

    22/09/2016 STEKENE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 158,2 km - 46,24 km/h

    Aantal deelnemers: 112 - opgevers: 16

    1 VAN DER HOORN Taco NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    2 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 VANBILSEN Kenneth COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    4 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    5 TRONDSEN Trond Hakon NOR TEAM SPAREBANKEN SOR

    6 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    7 BLIKRA Havard NOR TEAM COOP

    8 DONDERS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    9 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 WALLAYS Jelle LOTTO - SOUDAL

    11 HOLMES Matthew GBR 12 HAGEN Krister NOR 13 DIELEMAN Michiel 14 SAUGSTAD Lars NOR 15 ACKERMANN Pascal GER 16 STALLAERT Joeri 17 STEWART Thomas GBR 18 VEREECKEN Nicolas 19 HAGEN Carl Fredrik NOR 20 LIGTHART Pim NED 21 DE BUYST Jasper 22 RAY Alexander NZL 23 WILSON Edwin SWE 24 ROEINAAS Fridtjof NOR 25 PATTEN Daniel GBR 26 JENSEN August NOR 27 WOUTERS Enzo 28 DAHL Herman NOR 29 VAN ASBROECK Tom 30 CALLEEUW Joeri 37 RELAES Jacob 40 GOOSSENS Kenny 41 PERSOON Joeri 45 VAN GUYSE Jarno 53 JANSSENS Jarrid 55 VAN DAMME Bart 59 PERSOON Wouter 60 WIELFAERT Kristof 61 ROTTY Glenn 70 DHOLLANDER Kristof 73 VERBEKE Stijn 81 VERRAES Benjamin 82 DE PAEPE Johannes 86 NAESEN Lawrence 89 DE PAUW Moreno 96 MUYS Ayton

     

    22/09/2016 HOUTHULST (W) - Elite z.c./U23 - 116,8 km - 43,01 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 15

    1 DAENINCK Benoit FRA CC NOGENT SUR OISE

    2 LEROUX Samuel FRA VERANCLASSIC - EKOI

    3 TOUQUET Joren SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    4 VANDENBOGAERDE Jens SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    5 DEFREYNE Cedric EFC-ETIXX

    6 TIELEMANS Pierre FRA EC RAISNES

    7 DECOSTER Merlijn VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    9 MOLLY Kenny KLEIN CONSTANTIA

    10 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    11 MOTTE David 12 DE DECKER Steven 13 FLET Axel FRA 14 NACHTERGAELE Niels 15 JOHNSTONE Taylor GBR 16 WALSH Liam GBR 17 CLAERHOUT Sven 18 VANDER MEIREN Ward 19 ORBIE Stephen 20 VERVERKEN Pieter 21 JOBBER James GBR 22 VANDEVYVERE Gauthier 23 VANNESTE Evert 24 COMMEYNE Davy 25 BRULEZ Miqele 26 MAENE Kevin 27 CADRON Julien 28 REA Graig IRL 29 GOUEL Valentin FRA 30 CLAUW John-ross

     

    22/09/2016 EERNEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 38,41 km/h

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 1

    1 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    2 VERMEEREN Xavier TRUST MTB TEAM VZW

    3 DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX

    4 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    5 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    6 CASIER Arne PCT TOMACC

    7 JONCKHEERE Michael SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    9 VERFAILLIE Arne PCT TOMACC

    10 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    11 D´HOORE Giorgio 12 DE MAREZ Ruben 13 DEVOLDERE Niki 14 MINNE Stijn 15 VANDAELE Philip 16 ANECA Ciske 17 MARCHAND Gianni 18 COOREVITS Gilles 19 EECKMAN Bert 20 DE PAEPE Pieter 21 SONNEVILLE Jarno 22 VERHIEST Olivier 23 DEBUYSERE Wannes 24 BAEKELAND Cedric 25 BOUTTÉ Jordy 26 DAVID Stefaan 27 DECEUNINCK Nico

    22-09-2016 om 21:37 geschreven door kenny


    21-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MALDEGEM VAN WOENSDAG 21/09/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MALDEGEM VAN WOENSDAG 21/09/2016     


    Woensdag 21/09/2016 MALDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 44,84 km/h

    Aantal deelnemers: 89 - opgevers: 11

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 DE MERLIER Giovanni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    5 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    6 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 WILLEMS Thimo PRORACE CYCLING TEAM

    8 FLET Axel FRA VERANCLASSIC-AGO

    9 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 VAN CAUWENBERGHE Christophe 12 GOETHALS Brent 13 DE KEERSMAEKER Alexander 14 GRIGOREV Aleksander RUS 15 VAN COPPERNOLLE Francesco 16 PYFFEROEN Miel 17 VERHOEVEN Nico 18 VAN DYCK Wesley 19 VERJANS Frank 20 VAN RENTERGHEM Bram 21 STOFFERIS Rieno 22 LANNOO Jaromir 23 JANSSENS Jarrid 24 DE ZUTTER Kristof 25 VERWAEST Kevin 26 BOUTS Jordy 27 DE DECKER Bjorn 28 VAN DAMME Bart 29 ROSSEEL Ricky 30 HEYNS Dennis 43 VAN GOETHEM Kevin
    maldegem 802.JPG
                                   Winnaar te Maldegem Steven Caethoven.
    maldegem 796.JPG
                            Winnaar Steven Caethoven tussen de supporters.
    maldegem 803.JPG
                           Een woordje uitleg van winnaar Steven Caethoven.
    maldegem 737.JPG
    Aankomst van winnaar Steven Caethoven voor Mathias De Witte en Mario Willems.
    maldegem 740.JPG
           Mario Willems eindigt 3de voor Giovanni De Merlier en Gertjan De Sy.
    maldegem 746.JPG
                                 Kristof Dhollander spurt naar een 9de plaats.
    maldegem 750.JPG
                                              De spurt van het peleton.
    maldegem 265.JPG
                                    De kopgroep die vol voor de zege gingen.
    maldegem 613.JPG
    maldegem 509.JPG
    maldegem 477.JPG
    maldegem 421.JPG
    maldegem 408.JPG
    maldegem 384.JPG
    maldegem 375.JPG
    maldegem 358.JPG
    maldegem 306.JPG
    maldegem 305.JPG
    maldegem 254.JPG
    maldegem 252.JPG
    maldegem 219.JPG
    maldegem 204.JPG
    maldegem 198.JPG
    maldegem 126.JPG
    maldegem 121.JPG
    maldegem 113.JPG
    maldegem 099.JPG
    maldegem 087.JPG
    maldegem 063.JPG
    maldegem 061.JPG
    maldegem 057.JPG
    maldegem 047.JPG
    maldegem 043.JPG
    maldegem 035.JPG
    maldegem 031.JPG
    maldegem 020.JPG
    maldegem 011.JPG
    maldegem 001.JPG
              De start te Maldegem van de Elite z.c. & U23 met 89 deelnemers.







     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-09-2016 om 19:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 21/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 21/09/2016 ENECO TOUR (B) - Blankenberge - Ardooie - World Tour - 186 km - 04h10'36"

    Aantal deelnemers: 174

    1-SLW-Peter Sagan-TNK

    2-NED-Danny van Poppel-SKY

    3-FRA-Nacer Bouhanni-COF

    4-NED-Dylan Groenewegen-TLJ

    5-GBR-Mark McNally-WGG

    6-ITA-Giacomo Nizzolo-TFS

    7-ZWI-Martin Elmiger-IAM

    8-DUI-Marcel Kittel-EQS

    9-DUI-André Greipel-LTS

    10-NOO-Alexander Kristoff-KAT

    11-FRA-Marc Sarreau-FDJ 12-BEL-Jonas Van Genechten-IAM 13-NED-Jesper Asselman-ROP 14-AUS-Caleb Ewan-OBE 15-FRA-Arnaud Démare-FDJ 16-BEL-Roy Jans-WGG 17-BEL-Amaury Capiot-TSV 18-BEL-Bert Van Lerberghe-TSV 19-ITA-Sacha Modolo-LAM 20-LIT-Gediminas Bagdonas-ALM 21-LIT-Ramunas Navardauskas-CDT 22-DUI-John Degenkolb-TGA 23-ZAF-Reinardt Janse Van Rensburg-DDD 24-BEL-Stijn Steels-TSV 25-FRA-Yoann Offredo-FDJ 26-JAP-Yukiya Arashiro-LAM 27-BEL-Jasper Stuyven-TFS 28-BEL-Jürgen Roelandts-LTS 29-NOO-Edvald Boasson Hagen-DDD 30-POL-Maciej Bodnar-TNK 51-BEL-Greg Van Avermaet-BMC 65-BEL-Oliver Naesen-IAM 86-BEL-Gijs Van Hoecke-TSV 141-BEL-Michael Van Staeyen-COF

     

    21/09/2016 MALDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 44,84 km/h

    Aantal deelnemers: 89 - opgevers: 11

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 DE MERLIER Giovanni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    5 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    6 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 WILLEMS Thimo PRORACE CYCLING TEAM

    8 FLET Axel FRA VERANCLASSIC-AGO

    9 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 VAN CAUWENBERGHE Christophe 12 GOETHALS Brent 13 DE KEERSMAEKER Alexander 14 GRIGOREV Aleksander RUS 15 VAN COPPERNOLLE Francesco 16 PYFFEROEN Miel 17 VERHOEVEN Nico 18 VAN DYCK Wesley 19 VERJANS Frank 20 VAN RENTERGHEM Bram 21 STOFFERIS Rieno 22 LANNOO Jaromir 23 JANSSENS Jarrid 24 DE ZUTTER Kristof 25 VERWAEST Kevin 26 BOUTS Jordy 27 DE DECKER Bjorn 28 VAN DAMME Bart 29 ROSSEEL Ricky 30 HEYNS Dennis 43 VAN GOETHEM Kevin

    21-09-2016 om 18:59 geschreven door kenny


    20-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE NIEUWERKERKEN VAN DINSDAG 20/09/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE NIEUWERKERKEN VAN DINSDAG 20/09/2016     


    Dinsdag 20/09/2016 NIEUWERKERKEN-AALST (O) - Elite z.c./U23 - 118,5 km - 43,04 km/h

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 14

    1 GLENN ROTTY uit Verrebroek CIBEL-CEBON

    2 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 LEWIS Adam GBR VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC - AGO

    5 TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 GOOS Marc NED WV DE JONGE RENNER

    7 EYSKENS Jeroen PROFEL - UNITED C.T.

    8 BASTIAENS Ayco VAN EYCK SPORT

    9 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    10 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 VERHAEGEN Tom 12 VAN DAMME Bart 13 DESMECHT David 14 MOENS Jens 15 DE HAAN Jesse NED 16 JACOBS Robin 17 PARIDAENS Jasper 18 ROGIER Stef 19 TANIS Quentin FRA 20 CREFFIER Laurent 21 JOHNSTONE Taylor GBR 22 MAGINET Steve 23 OSBORN Matthew GBR 24 RONSSE Gauthier 25 KOOLS Jos NED 26 PELLERIAUX Nicolas FRA 27 VAN IMPE Kevin 28 USE Laurens 29 VERMEIRE Jordy 30 PEIRSMAN Davy 34 VAN DEN BERGHE Anthony 54 VANDYCK Niels
    nieuwerkerken 726.JPG
    Het podium te Nieuwerkerken met winnaar Glenn Rotty, Jelle Cant en Adam Lewis.
    nieuwerkerken 728.JPG
    nieuwerkerken 742.JPG
                                     Winnaar Glenn Rotty uit Verrebroek.
    nieuwerkerken 739.JPG
                              Een woordje uitleg van winnaar Glenn Rotty. 
    nieuwerkerken 640.JPG
             Aankomst van winnaar Glenn Rotty voor Jelle Cant en Adam Lewis.
    nieuwerkerken 644.JPG
       Jelle Cant spurt naar de 2de plaats voor Adam Lewis en Dimitri Peyskens.
    nieuwerkerken 628.JPG
    nieuwerkerken 604.JPG
    nieuwerkerken 521.JPG

    nieuwerkerken 485.JPG
    nieuwerkerken 382.JPG
    nieuwerkerken 263.JPG
    nieuwerkerken 250.JPG
    nieuwerkerken 208.JPG
    nieuwerkerken 206.JPG
    nieuwerkerken 201.JPG
    nieuwerkerken 192.JPG
    nieuwerkerken 186.JPG
    nieuwerkerken 157.JPG
    nieuwerkerken 151.JPG
    nieuwerkerken 146.JPG
    nieuwerkerken 143.JPG
    nieuwerkerken 122.JPG
    nieuwerkerken 112.JPG
    nieuwerkerken 063.JPG
    nieuwerkerken 033.JPG
    nieuwerkerken 028.JPG
    nieuwerkerken 009.JPG
    nieuwerkerken 007.JPG
          De start van de Elite z.c. & U23 te Nieuwerkerken met 71 deelnemers.





     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-09-2016 om 20:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 20/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Glenn Rotty.jpg 

             Glenn Rotty

    Dinsdag 20/09/2016 VICHTE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 175 km - 47,93 km/h

    Aantal deelnemers: 219 - opgevers: 37

    1 VERMOTE Julien ETIXX - QUICKSTEP

    2 LAMPAERT Yves ETIXX - QUICKSTEP

    3 VAN DER SANDE Tosh LOTTO - SOUDAL

    4 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    5 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    6 MEURISSE Xandro CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 ACKERMANN Pascal GER RAD-NET ROSE TEAM

    8 DE BIE Sean LOTTO - SOUDAL

    9 RIESEBEEK Oscar NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    10 GUNST Davy NED CT RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    11 WASTYN Emiel 12 DRAPERI Matteo ITA 13 LOWE Samuel GBR 14 SWEERING Harry NED 15 VAN GOMPEL Mathias 16 ERLAND Andreas NOR 17 KRIEGER Alexander GER 18 HAVIK Piotr NED 19 TRONDSEN Trond Hakon NOR 20 RUYTERS Brecht 21 BOTHUYNE Jorden 22 VAN BROEKHOVEN Bram 23 JENSEN August NOR 24 ZHUPA Eugert ALB 25 VEROUGSTRAETE Nicolas 26 YLBER Sefa ALB 27 KORNER Max Emil Boholm NOR 28 VEUCHELEN Frederik 29 KRUL Stef NED 30 SESSLER Nicolas 64 VEREECKEN Nicolas 80 STALLAERT Joeri 111 VERRAES Benjamin 113 MARCHAND Gianni 125 VEREECKEN Thomas 155 DE GENDT Thomas 167 DIELEMAN Michiel 171 DE PAEPE Johannes


    20/09/2016 NIEUWERKERKEN-AALST (O) - Elite z.c./U23 - 118,5 km - 43,04 km/h

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 14

    1 GLENN ROTTY uit Verrebroek CIBEL-CEBON

    2 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 LEWIS Adam GBR VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC - AGO

    5 TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 GOOS Marc NED WV DE JONGE RENNER

    7 EYSKENS Jeroen PROFEL - UNITED C.T.

    8 BASTIAENS Ayco VAN EYCK SPORT

    9 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    10 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 VERHAEGEN Tom 12 VAN DAMME Bart 13 DESMECHT David 14 MOENS Jens 15 DE HAAN Jesse NED 16 JACOBS Robin 17 PARIDAENS Jasper 18 ROGIER Stef 19 TANIS Quentin FRA 20 CREFFIER Laurent 21 JOHNSTONE Taylor GBR 22 MAGINET Steve 23 OSBORN Matthew GBR 24 RONSSE Gauthier 25 KOOLS Jos NED 26 PELLERIAUX Nicolas FRA 27 VAN IMPE Kevin 28 USE Laurens 29 VERMEIRE Jordy 30 PEIRSMAN Davy 34 VAN DEN BERGHE Anthony 54 VANDYCK Niels

    20-09-2016 om 19:59 geschreven door kenny


    19-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 19/09/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan STEVEN VERSCHELDEN met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan KENNY WULLAERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Niet Vergunninghouders !!!

    Steven Verschelden.jpg  Kenny Wullaert.jpg

     Steven Verschelden         Kenny Wullaert

    Maandag 19 September 2016 - LEMBEKE (9971)

     

    Catg.A – 72,8 km – 47 deelnemers

    1-Lammertyn Foeke (Eeklo)

    1-Mercken Kenneth

    3-De Baets Kristof

    4-Goossens Sam

    5-De Smet Olivier

    6-Van Raemdonck Maarten

    7-Van Ryssel Mike

    8-De Sutter Maxime

    9-Van Waeyenbergh Grégory

    10-Maenhout Kenny

    11-Van Rijckeghem Steven-12-Vancolen Kevin-13-Van Sante Tristan-14-Le Blon Michel-15-de Meijer Christian-16-Cooman Gianni-17-Van Den Broecke Mario-18-Vossaert Matthias-19-Gommers Sven-20-De Rocker Wesley-21-Vandenhaesevelde Wim-22-De Smet Gertjan-23-De Wannemaeker Filip-24-Verbraeken Wim-25-Voets Pieter-26-Dhondt Gunter-27-Van Kerchove Jonathan-28-Schrijver Jacco-29-Mallezie Sven-30-Lammens Jonas-31-Dumortier David-32-De Fauw Brecht-33-Maenhout Tommy-34-De Wit Wim-35-Dewulf Kevin-36-Cooman Jerry-37-Weemaes Filip-38-Van Rooy Matthias-39-Debonnez Detlev-40-Vernaet Olivier-41-Deboever Nick-42-Cysouw Joerec-43-Kalsbeek Feike-44-Cooman Mauro-45-De Backer Thijs-46-Vandenbossche Gregory

     

    Catg.B – 57,2 km - 34 deelnemers

    1-STEVEN VERSCHELDEN (Hamme)

    2-Van Holderbeke Frank

    3-De Backer Andy

    4-Cocquyt Patrick

    5-De Vlieger Sven

    6-Pauwels Kurt

    7-De Beer Tom

    8-Van De Kerckhove Eddy

    9-Van Hautekerke Glenn

    10-Rabout Rudi

    11-Meerschaert Kris-12-Bultinck Michel-13-Dhondt Willem-14-Schollaert Carlo-15-Diet Wim-16-Schaut Danny-17-Panis Tom-18-Vanparrys Marc-19-De Waele Kris-20-Verhaeghe Stefan-21-De Bosscher Koen-22-Rouze Eric-23-De Tremerie Franky-24-De Neve Kristof-25-Heyndrickx Wim-26-De Corte Peter-27-Verhofstadt Peter-28-Goossens Alex-29-De Bock Jurgene-30-Hoes Andy-31-Bultynck Geert-32-Gazulla Yves-33-Mussche Koen-34-De Bruycker Jan

     

    Catg.C – 57,2 km – 24 deelnemers

    1-Roose Geert (Lichtervelde)

    2-Primo Gino

    3-Weemaes Franky

    4-Leuntjens Kurt

    5-Goossens Marc

    6-Harms Ko

    7-Czech Jan

    8-Meyvis Serge

    9-Janssens Kenny (Melsele)

    10-De Bruyne Danny

    11-Hereijgers Piet-12-Willems Noël-13-Nevejans Idesbald-14-Roobroeck Dirk-15-Gommers Frank-16-Bobelijn Patrick-17-De Coninck Wim-18-De Muynck Luc-19-Havermans Ruud-20-Bracke Wim-21-Bath Mick-22-Erauw Luc-23-Vandebuerie Mario-24-Hebbrecht Geert

     

    Catg.D – 46,8 km – 39 deelnemers

    1-Buyens Patrick (Oostakker)

    2-De Coninck Danny

    3-Van Renterghem Patrick

    4-de Waal Wim

    5-Geerts Christiaan

    6-Vanopstal Eddy

    7-Lap Hans

    8-De Naeghel Jozef

    9-Convents Patrick

    10-Tas Helmuth

    11-Watteny Patrick-12-Baudonck Tony-13-Delagrange Bart-14-Heye Hilair-15-D'Hondt Erwin-16-Van Kerschaver Robin-17-De Poorter Luc-18-De Baets Johan-19-Oostdijk Adri-20-Reubens Hendrick-21-Bauters Ronny-22-Hunninck Paul-23-Verbestel Dirk-24-Martens Johan-25-Snoeck Jan-26-Vyncke William-27-Bolle Henk-28-Vanrafelghem Patrick-29-Van Den Abeele Eddy-30-Maldrie Robert-31-Tummeleer Dirck-32-De Meyer Eric-33-Cornette Freddy-34-Vermeersch Freddy-35-De Sutter Willy-36-Scheirlinckx Jozef-37-Van Overmeir Marc-38-Camerlinckx Patrick-39-Dierks Jos

     

    Catg.E +65 jaar – 46,8 km - 17 deelnemers

    1-Snels Luc (Minderhout)

    2-De Leersnyder Florent

    3-Pauwels Marcel

    4-Demeyere José

    5-Vanpoucke Rik

    6-Scheirlinckx Hendrik

    7-Depreitere Eddy

    8-Pieters Roland

    9-Van Holen Johny

    10-Moens Louis

    11-De Smet Johan-12-Hermans Luc-13-Lockefeir Marinus-14-Van Imschoot Roland-15-Van Loon Adri-16-Van den Borre Herman-17-Pollefliet Christiaan

     

    Catg.E +70 jaar – 46,8 km - 9 deelnemers

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-Vandenhouwe Etienne

    3-Mercken Mathieu

    4-Coudyzer Theo

    5-D'Hont Joseph

    6-Robijns Robert

    7-De Roos Willy

    8-Vandenheuvel Gilbert

    9-Brouwers François

     

    Niet Vergunninghouders – 72,8 km - 11 deelnemers

    1-KENNY WULLAERT (Bazel)

    2-Van Hille Glenn

    3-Tytgadt Stephan

    4-Vermeiren Bart

    5-Van Steirteghem Filip

    6-Cathelyn Youri

    7-Beauprez Gino

    8-D'hoore Maarten

    9-Nijs Dimitri

    10-Bouquet Kenneth

    11-Staelens Dieter

    19-09-2016 om 19:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 19/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 19/09/2016 VIANE-GERAARDSBERGEN (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km - 44,14 km/h

    Aantal deelnemers: 108 - opgevers: 13

    1 VAN DER HOORN Taco NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    2 KORSAETH Truls Engen NOR TEAM JOKER

    3 MINNAARD Marinus Cornelis NED WANTY - GROUPE GOBERT

    4 MARECZKO Jakub ITA SOUTHEAST

    5 JONES Brenton AUS DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING

    6 VAN ASBROECK Tom TEAM LOTTO NL-JUMBO

    7 GUNST Davy NED RABOBANK - DEVELPMENT TEAM

    8 ACKERMANN Pascal GER RAD-NET ROSE TEAM

    9 DUQUENNOY Jimmy WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    10 DONDERS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    11 STENUIT Robin 12 DE BUYST Jasper 13 BERTAZZO Liam ITA 14 PARDINI Olivier 15 WILSON Edwin SWE 16 MANNAERTS Jelle 17 VAN DE KERKHOVE Brent 18 GARDNER Dan GBR 19 TIMMERMANS Tom 20 COOLS Michael 21 TALEN Jordi NED 22 DUFFELEER Joachim 23 CORELLA Rene MEX 24 STEWART Thomas GBR 25 BLIKRA Erlend Jordbrekk NOR 26 SEYNAEVE Lander 27 TOMASIAK Konrad POL 28 BUNTINX Auxence 29 VAN BEETHOVEN Matthias 30 DESMECHT David

    19-09-2016 om 18:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/09/2016

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2016


    TTC 18 - 3.jpg TTC 18 - 2.jpg
                                        Tom Van Eyck

    Zaterdag 17/09/2016 – MEERDONK – Toeristen TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 33

    1-VAN EYCK TOM

    2-NEELS PETER

    3-APERS MICHAEL

    4-WEEMAES FRANKY

    5-SCHELFAUT PASCAL

    6-HEIRBAUT EVERT

    7-VERCAUTEREN STEFAAN

    8-KASTELEYN BRAM

    9-DRIESEN JOHAN

    10-STUER BENJAMIN

    11-VAN DEN PLAS KURT 12-VAN CAMP FREDDY 13-VAN HAUTEKERKE GLENN 14-SERVERIUS JONAS 15-VAN HAMERMAET KOEN 16-VAN ASSCHE FRANK 17-SMET LUC 18-HANSSEN GUNTHER 19-VAN RAEMDONCK KURT 20-DUPONT WOUTER 21-MEYVIS SERGE 22-DE BRUYN KENNETH 23-VERSTRAETEN TOR 24-VAN OSSELAER TOMMY 25-VAN GAEVEREN GUNTER 26-DE DONCKER TIM 27-DIERCKS PETER 28-DE ROOS MARNIX 29-VAN DE WALLE PATRICK 30-SMOUT NIELS 31-HEYNDRICKX WIM    


     



    TTC 18 - 1.jpg TTC 18 - 4.jpg
                                        Tim Van Camp

    Zaterdag 17/09/2016 – MEERDONK – Recreanten TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 49

    1-VAN CAMP TIM

    2-DECLERCQ MICHAEL

    3-LAUWAERT NICO

    4-VAN GOETHEM PETER

    5-DE BEULE SAM

    6-SEVERYNS STIJN

    7-VAN HAVERE JURGEN

    8-VAN DEN BRAND BRECHT

    9-SERVERIUS RUDY

    10-DAELMAN BART

    11-VERMEULEN KRIS 12-SILVERANS KENNETH 13-BURM TONY 14-VAN DER KRUISEN SVEN 15-PAUWELS THOMAS 16-DE PERMENTIER KENNY 17-THOEN KURT 18-LIETAR PIETER 19-DE MAESSCHALCK KOEN 20-VAN DEN BROECK ALAIN 21-WUYTACK KEVIN 22-GOOSSENAERTS PETER 23-VAN RAEMDONCK FILIP 24-BRYSSINCKX DIRK 25-VERHOEVEN NICO 26-MERTENS ALEX 27-VERMEIREN JEF 28-VERHELST TIM 29-VAN MIEGHEM MAARTEN 30-DE MAEYER STEFAN 31-GEYSELS BJORN 32-VAN DEN BERGH JAN 33-VAN MUSSCHE FREDERIK 34-SPINNOX DERRICK 35-VAN OSSELAER NICO 36-VLEGELS JAN 37-VERSTAPPEN LODE 38-BOGAERT DANNY 39-VAN VLIERBERGEN PAUL 40-POLIZZI FABRICIO 41-SAMSON JENTE 42-POELMAN TIM 43-JACOBS LANDER 44-VAN HAVENBERGH PHILIP 45-THYS LARS 46-BAUWENS LIEVEN






    Zaterdag 17/09/2016 – MEERDONK – INWONERS

    Aantal deelnemers: 39

    1-VAERENBERGH BJORN

    2-DE BIN GUNTER

    3-VERMEULEN ERIC

    4-VAN RIET LIEVEN

    5-SEGERS FRANS

    6-BOLSSENS MARIO

    7-VERMEULEN EDDY

    8-DE BOEY GINO

    9-VERMEULEN KURT

    10-LAUREYS ELLIE

    11-VEREECKEN ELKE 12-VAERENBERGH BENNY 13-VERCAUTEREN GUIDO 14-ADRIAENSSENS OMER 15-DE SMIT HUGO 16-CANT GABY 17-VAN DUYSE ETIENNE 18-PIESSENS LYDIA 19-VAN DORSSSELAERE RUDY 20-DE DYCKER GEORGES 21-VAN OEVELEN DIRK 22-VAN RIEL ALAIN 23-GYSEN XANDER 24-DE ROECK JURGEN 25-DE BOCK KRIS 26-MEUL MADY 27-VAN EXSEL MARIETTE 28-VAN GIJSEL IRENE 29-DE BOCK PAUL 30-VAN GIJSEL PAULA 31-VLEGELS NESTOR
    TTC 18 - 5.jpg TTC 18 - 6.jpg
    TTC 18 - 8.jpg TTC 18 - 7.jpg

    19-09-2016 om 12:29 geschreven door kenny


    18-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE STEKENE VAN ZONDAG 18/09/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE STEKENE VAN ZONDAG 18/09/2016     


    Zondag 18/09/2016 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h17'38"

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 8

    1 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    2 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    3 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    6 LETEN Wouter T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    7 GOOSSENS Kenny CIBEL-CEBON

    8 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 VERCAUTEREN Tim 12 HAEMELS Bavo 13 DHOLLANDER Kristof 14 PERSOON Wouter 15 DAS Jeroen 16 PEIRSMAN Davy 17 DE BRUYN Jimmy NED 18 FRANCKAERT Gregory 19 RASSCHAERT Kevin 20 VAN GUYSE Jarno 21 COP Jurgen 22 KOOLS Jos NED 23 PATTYN Karel 24 KEMERLINCKX Kristof 25 TEN HARTOG Guy 26 NAESEN Lawrence 27 MEUL Robby 28 PERSOON Joeri 29 DE KEMPENEER Steven 30 OTT Stefan 31 PEETERS Danny 32 HEYMANS Kurt

    stekene 420.JPG
                            Winnaar Hans Dekkers te Stekene met de bloemen.
    stekene 432.JPG
                                       Winnaar Hans Dekkers met zijn gezin.
    stekene 417.JPG
                                             Winnaar te Stekene Hans Dekkers.
    stekene 397.JPG
                           Aankomst van winnaar Hans Dekkers voor Glenn Rotty.
    stekene 394.JPG
           Hans Dekkers haalt het in de spurt voor Glenn Rotty en Bart Van Damme.
    stekene 392.JPG
    De spurt om de zege te Stekene met Hans Dekkers die het haalt voor Glenn Rotty.
    stekene 355.JPG
    stekene 262.JPG
    stekene 248.JPG
    stekene 205.JPG
    stekene 198.JPG
    stekene 191.JPG
    stekene 164.JPG
    stekene 162.JPG
    stekene 122.JPG
    stekene 115.JPG
    stekene 110.JPG
    stekene 082.JPG
    stekene 077.JPG
    stekene 060.JPG
    stekene 050.JPG
    stekene 047.JPG
    stekene 043.JPG
    stekene 040.JPG
    stekene 035.JPG
    stekene 029.JPG
    stekene 024.JPG
    stekene 021.JPG
                  De start te Stekene van de Elite z.c. & U23 met 40 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-09-2016 om 22:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    18/09/2016 BACHTE MARIA LEERNE (O) - Elite z.c./U23 - 115,6 km - 43,83 km/h

    Aantal deelnemers: 82 - opgevers: 20

    1 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 SEYE Guillaume EFC-ETIXX

    4 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    5 MAES Jo CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    6 HAERINCK Steven MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 SLABINCK Indiana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 COURTENS Olivier BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 KARANDASHEV Petr RUS KINGSNORTH

    11 DEVRIESE Stijn 12 FABRI Hannes 13 VERMEIRE Jordy 14 SOBERON Zowé 15 VAN COPPERNOLLE Francesco 16 REYNVOET Niels 17 VERHOEVEN Nico 18 BULTYNCK Isaak 19 GRIGOREV Aleksandr RUS 20 VAN DER HAEGHEN Ruben 21 VAN RAEPENBUSCH Ruben 22 VANDEVYVERE Stijn 23 VANDAELE Thijs 24 DELESIE Berre 25 DE MEYERE Jens 26 TSVETKOV Artur UKR 27 DE PAEPE Johannes 28 VAN RENTERGHEM Bram 29 LAVA Kevin 30 CLAEYS Timothy 60 MUYS Ayton

    18/09/2016 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h17'38"

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 8

    1 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    2 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    3 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    6 LETEN Wouter T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    7 GOOSSENS Kenny CIBEL-CEBON

    8 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 VERCAUTEREN Tim 12 HAEMELS Bavo 13 DHOLLANDER Kristof 14 PERSOON Wouter 15 DAS Jeroen 16 PEIRSMAN Davy 17 DE BRUYN Jimmy NED 18 FRANCKAERT Gregory 19 RASSCHAERT Kevin 20 VAN GUYSE Jarno 21 COP Jurgen 22 KOOLS Jos NED 23 PATTYN Karel 24 KEMERLINCKX Kristof 25 TEN HARTOG Guy 26 NAESEN Lawrence 27 MEUL Robby 28 PERSOON Joeri 29 DE KEMPENEER Steven 30 OTT Stefan 31 PEETERS Danny 32 HEYMANS Kurt

    18/09/2016 PASSENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 42,16 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 31

    1 ORBIE Stephen TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    3 STOCKMAN Michiel TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 RYAN Luke GBR RICHARDSONS-TRAK

    6 STOCKMAN Abram TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    8 DEBUY Anthony BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    9 VAN HAVERBEKE Julien FRA CC NOGENT SUR OISE

    10 JOHNSTONE Taylor GBR BAQUET MIBA

    11 DEFREYNE Cedric 12 GELDHOF David 13 DE POORTER Maxime 14 BOUTTÉ Kenzie 15 VANNESTE Evert 16 CLAERHOUT Sven 17 LAPIERE Ward 18 DEGEZELLE Kevin 19 DEJONGHE Jules 20 DEBOOT Bruce 21 PYFFEROEN Miel 22 DE MERLIER Giovanni 23 LEFEVER Nico 24 DELAMEILLEURE Mathias 25 OSTYN Arthur 26  VANCOMPERNOLLE Jan 27 SUTTON Joseph GBR 28 DEVROYE Kim 29 VANDEVYVERE Gauthier 30 BOUTTÉ Jordy

    18/09/2016 HAALTERT (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 42,77 km/h

    Aantal deelnemers: 76 - opgevers: 32

    1 GOETHALS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    3 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    7 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 WILLEMS Thimo PRORACE CYCLING TEAM

    11 RELAES Jacob 12 PARDON Ward 13 TRIBOUT Bart 14 DIEPENDAELE Timmy 15 DE SY Gertjan 16 MOENS Jens 17 DE DECKER Alfdan 18 DIELEMAN Michiel 19 MAES Alexander 20 VANBESIEN Thomas 21 COBBAERT Florian 22 BOUTS Jordy 23 REYNAERTS Jan 24 VAN DUREN Brent 25 PIETERS Bart 26 TEASDALE Joshua GBR 27 VAN BOVEN Frederik 28 PIETERS Frederik 29 ROMBOUTS Bram 30 VAN DEN BOSSCHE Angelo 32 ONGHENA Matthias 36 JANSSENS Jarrid

    18/09/2016 MEERLE-HOOGSTRATEN (A) - Elite z.c./U23 - 108 km - 43,73 km/h

    Aantal deelnemers: 86 - opgevers: 37
    1 WELTEN Bram NED BMC DEVELOPPEMENT TEAM

    2 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 GOOS Marc NED WV DE JONGE RENNER

    4 OERLEMANS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 VAN DINGENEN Sander ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    6 EYSKENS Jeroen PROFEL - UNITED C.T.

    7 VERMEER Tom NED BABYDUMP CYCLING TEAM

    8 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    9 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 MERTENS Robin  12 VAN EERD David NED  13 VAN BROEKHOVEN Rob NED  14 RUIJGROK Thomas NED  15 VAN GENECHTEN Steff  16 VERWAEST Kevin  17 GOOVAERTS Tom  18 VAN ENGELEN Adne NED  19 KRAMER Erik NED  20 MERTENS Julian  21 WOUTERS Rutger  22 KROON Rody NED  23 DE SCHUTTER John 24 JACOBS Robin  25 MORIS Sven  26 PEETERS Kjell  27 OUSSOREN Olaf NED  28 JUMELET Michiel NED  29 COOK Ivan AUS  30 RAEYMAEKERS Mattias  38 VANDERMAST Kevin 45 VAN ROOSBROECK Arne  47 WIELANDT Sven

    18/09/2016 LONDERZEEL (B) - Elite z.c./U23 - 120 km - 45,39 km/h
    Aantal deelnemers: 129 - opgevers: 20

    1 VERSTREPEN Dries VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 BYRNE Dillon GBR SUPERANO HAM-ISOREX-TARTELETTO

    3 VEKEMAN Maxime T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    4 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL

    6 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    7 VAN DEN PLAS Jelle WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 VAN BROEKHOVEN Bram VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    10 LOENDERS Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    11 LEHAEN Dries 12 VAN RENTERGHEM Boris 13 REIGEL Roel 14 HOEFKENS Lennert 15 MICHIELSEN Joran 16 WILLEMS Kenny 17 MAZZONE Leon GBR 18 TOOTH Niels 19 DECOSTER Gert-jan 20 VAN AERT Jan 21 PAASSCHENS Mathijs 22 VERHULST Pauwel 23 VERMEULEN Stef 24 ESSELAAR Remco NED 25 LA ROSE Grégory 26 DANIELS Simon 27 HAVERALS Lars 28 OVERVLIET Jay NED 29 DE RYCK Roy 30 VERHAEGEN Tom 95 VAN REETH Ken 98 DE BLOCK Nick 99 VAN LENT Kenny 107 DE OST Jarne

    18/09/2016 KOKSIJDE (W) - Men Juniores UCI - 99 km - 44,18 km/h
    Aantal deelnemers:
    1 BLUMMEL Robin NED TWC PIJNENBURG

    2 OREEL Lars NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 HEIDERSCHEID Colin LUX NATIONAL TEAM LUXEMBOURG

    4 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWC PIJNENBURG

    5 HOOLE Daan NED RWC AHOY ROTTERDAM

    6 VAN ROY Arne CYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM

    7 BORRA Gilles AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 VAN MOER Brent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 KRON LORENTZ Andreas PYTHONPRO.COM VELOWEAR

    10 SEGAERT Loïc TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    11 VERCRUYSSE Bryan 12 MEREDITH Charlie GBR 13 SINSCHEK Nils NED 14 DAEMEN Stijn NED 15 MADSEN Frederik Rodenberg 16 WEEMAES Sasha 17 NEVENS Tibo 18 RASCH Jesper NED 19 DUPON Arthur 20 MEEUS Jordi 21 D´HEYGERE Gil 22 GOURGUECHON Baptiste FRA 23 EIDE Mikkel 24 STEWART Jake 25 VAN SINTMAARTENSDIJK Daan NED 26 VANSTEELANDT Thomas 27 DEKKER David 28 VOLKAERT Jonas 29 BAUDE Arthur 30 BONNEU Kamiel 45 DE PESTEL Sander 59 MILLIAU Vince 68 VAN DE VOORDE Lennert 69 AMELINCKX Stef 71 VERHOFSTADT Thibau 79 BECK Cedric 105 MOREELS Louis

    18-09-2016 om 22:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/09/2016
    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan RUNE HERREGODTS met zijn 8°Seizoenszege bij de Juniores!!!

    Rune Herregodts KOP 2016.jpg
         Rune Herregodts


    Zondag 18/09/2016 HOESELT (LB) - Juniores - 86 km - 40,43 km/h

    Aantal deelnemers: 21 - opgevers: 0

    1 VAN VUCHELEN Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 RADOUX Robin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 DETHIER Bastien LOTTO-VC ARDENNES

    4 SLEGERS Dries DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 MEYERS Vincent TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 BEAUVE Valentin LOTTO-VC ARDENNES

    7 GIELEN Jorne ACROG - BALEN BC

    8 LOWIE Sebastiaan BMX VLIJTINGEN

    9 SCHOTS Michaël ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 BORGERS Gilles DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    11 LAENEN Dieter 12 VRANKEN Vince 13 MEYERS Eric LUX 14 ERRENS Sam NED 15 WARNIER Timo NED 16 NACHTEGAELE Wannes 17 VERDIN Joris 18 VAN ROOIJ Thijs 19 PETERS Niels NED 20 GAUTHY Tanguy 21 SCHULZ Sven NED

    18/09/2016 LANDEN (B) - Juniores - 84 km - 40,29 km/h

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 5

    1 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    2 PAQUOT Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 PESTIAUX Yann SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5 RIETJENS Sander ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 VANHALST Thomas LOTTO-VC ARDENNES

    7 HOUBBEN Adrien VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 DOPCHIE Felix SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    9 VERBEECK Sven CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 DIERCKX Joëy DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 RENARD Simon 12 ADAM Florian 13 VAN DEN DRIESSCHE Lilian 14 VERMEERSCH Hugo 15 GOVAERTS Brent 16 BERO Sean 17 ERNST Robin 18 WOUTERS Rick 19 ROELENS Robbe 20 VAN DE VELDE Guillaume 21 GOVAERTS Bjarne 22 BRESSELEERS Jonas 23 VAN HAUWERMEIREN Michiel 24 BRUTSAERT Bavo 25 MANS Jarn 26 BRIJS Jasper 27 WOUTERS Andreas 28 VAN NUNEN Lukas 29 VANDENKERCKHOVE Stan 30 PAULUS Aaron

    18/09/2016 MESEN (W) - Juniores – 84 km - 39,5 km/h

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 2

    1 GRAY Jake IRL NRPT

    2 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 GRESSIER Maxime FRA AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 HOUCKE Killyan FRA TEAM O GRANDE SYNTHE

    5 HEANEY Marc IRL NICHOLAS ROCHE PERFORMENCE TEAM

    6 DELEU Arnaud ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 DEJONGHE Roeland YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 VANDEPUTTE Jonas ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    10 LOWIE Stan ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    11 DECLEYRE Jens 12 CAPPELLE Maxim 13 VERBEECK Qwinten 14 VAN CANEYT Joren 15 DELANGUE Thomas FRA 16 CAVEY Vincent 17 DUTOO Jérémy 18 D´ANGELO Ugo 19 RAMU Emerson 20 ADAM Benjamin 21 HUYGHE Gilles 22 FRIX Jorn 23 LEFEVER Valentin 24 DECLEYRE Torsten

    18/09/2016 PITTEM (W) - Juniores - 85,5 km - 39,49 km/h
    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 7

    1 RUNE HERREGODTS uit Lokeren VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    3 DE VRIES Jan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 FOAMES Ben GBR BOTTECHIA

    6 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 HEYNDERICKX Hannes C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 DE KEE Glenn AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 VERMOTE Gianni VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 VAN POUCKE Aaron 12 COLMAN Alex 13 DE BROEDER Maxwell 14 D´HOOGE Thomas 15 VAN MALDEREN Bjorn 16 VAGENENDE Liam 17 MAHIEU Mathias 18 GEERINCK Dries 19 WANTE Jari 20 VANSTEENKISTE Mathieu 21 VYNCKE Seppe 22 D`HOORE Jolien 23 LETEN Matthias 24 MEULEMEESTER Ruben 25 GOOSSENS Stijn 26 VOIGT Eric USA 27 VERCRUYSSE Dylan 28 CLAUWAERT Jari 29 DE COCK Quinten 30 DEKONING Fabrizio 39 BRUGGEMAN Lorenzo

    18/09/2016 RAVELS-EEL (A) - Juniores - 88 km - 42,32 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 9

    1 DELBAEN Michael YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 VAN KRIMPEN Jeroen NED UWTC DE VOLHARDING

    3  MOL Wesley NED ACROG - BALEN BC

    4 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 HUYGEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 TIMMERS Lars NED DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 VANSTEENSEL Mats W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 VAN DEN EEDE Lauri C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 KONINGS Frits W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    11 HERSHLER Saar ISR 12 VAN DEN BORNE Karl 13 KOPECKY Lotte 14 VAN LAER Jan 15 BIERKENS Tim NED 16 MOLENAAR Alex NED 17 VAN DYCK Dries 18 VERHEIJEN Geert NED 19 TOEN Max 20 FUCHS Thimo 21 GEERTS Bjorn 22 DE PEUTER Dylan 23 MARIS Elias 24 VANDER EYKEN Brent 25 MOESKOPS Jiry 26 SWENNEN Hoang 27 GABRIËLS Senne 28 DELAEY Oliver 29 TIELEMANS Frederik 30 SCHILLEMANS Jonas

    18/09/2016 BAVEGEM (O) - Nieuwelingen - 69,3 km - 39,34 km/h
    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 0

    1 VAN BOVEN Luca BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 WALRAED Jesper ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    12 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    18/09/2016 HOEGAARDEN (B) - Nieuwelingen – 69 km - 39,16 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 22

    1 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    3 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 BOMBOI Davide ACROG - BALEN BC

    6 GEYSEGOMS Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 LAMBEIR Joachim LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 VANHEEL Elias SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 WAEYAERT Arno LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 DESPONTIN Pierre ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    36 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18-09-2016 om 22:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 18/09/2016 KONTICH
     (A) - Nieuwelingen – 64,8 km - 39,74 km/h

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 17

    1 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 CLAEYS Laurent CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 BRUSSELEERS Kiano CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 DE MESMAEKER Tibo CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 VERWILT Mauro WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 MACHIELS Brent ACROG - BALEN BC

    8 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 JORIS Senne ACROG - BALEN BC

    10 BRUYNS Lennerd K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    16 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 GOOSSENS Brecht PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18/09/2016 LONDERZEEL (B) - Nieuwelingen - 50 km - 37,21 km/h
    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 5

    1 MARCHAND Bastian BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    2 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 CHRISTIAENS Régis VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    5 BAETENS Branko WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 KERKHOFS Matthias WK NOORD-WEST-BRABANT

    7 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 VAN MULDERS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 DE BRAEKELEER Jef JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    10 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    19 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    35 JORIS Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    18/09/2016 MEERLE-HOOGSTRATEN
     (W) - Nieuwelingen – 54 km - 40,25 km/h

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 0

    1 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 SPAPEN Mauro NED TWC PIJNENBURG

    3 VOS Yannick DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 VAN DE WOUW Ino NED TWC PIJNENBURG

    5 VAN AERT Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 VAN DEN BORNE Willem DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 VAN ELSACKER Hans W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 VAN DUN Jente W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 FRANCKEN Sibe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 LUYTEN Jonas ACROG - BALEN BC

    15 APERS Indy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18/09/2016 TIEGEM (W) - Nieuwelingen - 66 km - 35,62 km/h

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 5

    1 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 HOUTEKIER Justin CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 DE LANGE Pieter-jan SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 DERIBREUX Achille CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    5 CLAEYS Robbe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 GROOTAERT Mathisse ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 COLLIE Lars TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 LITVINOV Dominik MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 GELDHOF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 VERBEECK Calvin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    12 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18/09/2016 -WERKEN (KORTEMARK) (W) - Nieuwelingen - 62,4 km - 39,1 km/h
    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 1
    1 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    2 FRETIN Milan SPORT EN MOEDIG GENK

    3 VERMEULEN Robban SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    6 VANDENDRIESSCHE Kevin VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 TORNU Florian FRA EC WAMBRECHIES

    8 REVILLON Anthony FRA VELOCLUB ST.OMER

    9 COMPERNOLLE Justin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 FIEUW Staf CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    13 SMET  Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18/09/2016 KONTICH (A) - Dames Jeugd - 60 km
    Aantal deelnemers:

    Dames Juniores - deelnemers: 30 - opgevers: 6- 54 km- 36,08 km/h

    1 FASNACHT Madeleine AUS HOBART WHEELERS

    2 MORAN Chloe AUS CENTRAL DISTRICTS CYCLING CLUB

    3 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 MARIEN Lynn FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    5 WASMUS Nienke NED WESTLAND WIL VOORUIT

    6 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CT

    7 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    8 STOCKMAN Julie TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 SHIMOYAMA Misuzu JPN JAPAN

    10 GOOSSENAERTS Chloe FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    11 JONGERIUS Claudia NED 12 HELLEMONS Daimy NED 13 WATERREUS Kylie NED 14 DIRKS Marisa 15 DHONT Glacia 16 VRANKEN Chayenne 17 SCHEPERS Yana 18 HEYNS Joyce 19 HOEFKENS Erin 20 RONSSE Ruth 21 DERIE Paquita 22 MOREAU Marjolein 23 DENISSE Lauren 24 GUNNING Jaime AUS


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 19 - opgevers: 8

    1 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 RENDERS Luna C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 FEYTENS Ellen INDIVIDUEEL

    4 VERDONCK Karen W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 BRAGANO Laura ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 DELESTRAIT Camille VELO CLUB OEUDEGHIEN

    10 AERNOUTS Amber ACROG - BALEN BC

    11 VERBEEK Britt

    18-09-2016 om 22:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/09/2016

    banner VWF.jpg


    Proficiat aan
    KOEN DE BOSSCHER met zijn 13°Seizoenszege en de Titel van Beneluxkampioen Reeks C!!!

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 7°Seizoenszege en de Titel van Beneluxkampioen Reeks D!!!

    Koen De Bosscher 2015.jpg   Geert Van Speybroeck 2015.jpg

      Koen De Bosscher      Geert Van Speybroeck

    Zondag 18 September - Zottegem (9620) - Beneluxkampioenschap A,C,D,E en F reeks
     

    A-reeks – 78 km - 1h50 
    1. Gillian VAN RIJMENANT 
    2. Koen Van Geyt 
    3. Kevin Van Raemdonck 
    4. Pascal Heyvaert 
    5. Mauro Cooman 
    6. Bjorn Lison 
    7. Kristof Van Wymeersch 
    8. Yorick Lison 
    9. Bart De Bondt 
    10. Ruben Broeckaert 

    B-reeks – 78 km - 1h50 
    1. Kevin Van De Keer 
    2. Kristof De Backer 
    3. Stijn Gidé 
    4. David Haegeman 
    5. Sven De Schrijver 
    6. Wouter De Clercq 
    7. Stan Caubergs 
    8. Joeri De Cock 
    9. Peter Van Damme 
    10. Jurgen De Bock 

    C-reeks – 72 km - 1h43 
    1. KOEN DE BOSSCHER (Kalken) 
    2. Tom De Beer 
    3. Kenneth Mercken 
    4. Raf Van den Bossche 
    5. Stefan Verhaeghe 
    6. Kris De Block 
    7. Peter Maes 
    8. Dave De Swert 
    9. Olivier Mulders 
    10. Frank Vagenende 

     

    D-reeks – 60 km - 1h26 
    1. GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2. Bruno Bruyere 
    3. Peter Huyghe 
    4. Gino Primo 
    5. Philip Lampaert 
    6. Eddy Van de Kerckhove 
    7. Frank Geets 
    8. Johan Driesen 
    9. Ronny Coppens 
    10. Arie De Moor 

    E-reeks – 60 km - 1h30
    1. Francis DE RIDDER 
    2. Rene De Brucker 
    3. Dirk Van Hove 
    4. Rudy Thomas 
    5. Joost Pieters 
    6. Ronny Paridaens
    7. Danny De Backer 
    8. Michel Willems 
    9. Jan Van Den Brande 
    10. Rudy Berwart 

    F-reeks – 54 km - 1h23 
    1. Martin DURANT 
    2. Eddy Vanopstal 
    3. Jos Claessens 
    4. Rene Mertens 
    5. Noël Burggraeve 
    6. Jozef Deneef 
    7. Jean Blommaert 
    8. Marc Dams 
    9. Eddy Vandermeeren 
    10. Johny Van Holen 

    F+ -reeks – 54 km - 1h25
    1. Theo COUDYZER 
    2. Marc Vervondel 
    3. Luc Snels 
    4. Jef Everaerts 
    5. Herman Van Den Borre 
    6. Freddy Vandenberghen 
    7. Etienne Vandenhouwe 
    8. Willy Teirlinck 
    9. William De Cremer 
    10. Erik Van Der Steen 

    18-09-2016 om 22:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/09/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 18/09/2016 FORT-KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 5

    1 VAN LEEUWEN Patrick NED CYCLINGTEAM JO PIELSELITE

    2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    3 TIELEN Dario INDIVIDUEELU23

    4 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CTJUNIOR

    5 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    6 VERHEYEN Thomas KALAS CYCLING TEAM 99U23

    7 GOOSEN Wouter VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    8 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAMELITE

    9 CANT Kevin ERA REAL ESTATE - CIRCUSEL.CZC

    10 DEVOS Han ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAMU23

    11 DE CLEYN Dave 12 PEPERMANS Lorenzo 13 THIJS Wim 14 VAN DE VELDE Matthias 15 ROELANDT Kenny 16 SIEBENS Gianni 17 KOYEN Niels 18 WUYTS Mathijs 19 VAN STAEYEN Maarten 20 VANDEVELDE Ruben 21 VEESTRAETEN Sieën 22 CLAEYS Stef 23 CROLLET Yari 24 LEAERTS Yelle 25 VAZ Lucas FRA 26 RUNHAAR Marvin NED 27 DANCKAERS Jochem

     

    18/09/2016 FORT-KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. C  

    Nieuwelingen - deelnemers: 56 - opgevers: 2 - 30'

    1 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    3 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    4 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 RONHAAR Pim NED AWV DE ZWALUWEN

    6 DEL GROSSO Bodi NED WV METEOOR ASSEN-RODEN

    7 VAN DER VEKEN Senne KALAS CYCLING TEAM 99

    8 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    9 DELNOIJE Remon NED TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG

    10 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK


    Juniores - deelnemers: 52 - opgevers: 4 - 40'

    1 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    2 HAZEKAMP Bart NED WESTLAND WIL VOORUIT

    3 ARKESTEYN Aron ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W

    5 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    8 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 HENDRIKX Mees NED LARES-DOLTCINI CT

    11 BRAES Brent 12 PEMEN Dolf 13 SMITS Rune 14 KONINGS Robbe 15 BELLENS Jarno 16 CLYNHENS Jens 17 BROECKX Seppe 18 JORDENS Jarno 19 BRUYNINCKX Jonas 20 VERBERCKMOES Fabio 21 LIPPENS Seppe 22 MERTENS Cedric 23 COCKX Maxime 24 ARNOETS Yoran 25 PEREMANS Jochen 26 BEKAERT Seppe 27 VLERICK Lars 28 HASPESLAGH Junior 29 PEETERS Kyle 30 DE DECKER Clyde 37 COMMISSARIS Caren


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 6

    1 VAN DER PEET Fleur NED WESTLAND WIL VOORUIT

    2 AMMERLAAN Rozemarijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    3 MIRTE Klerkx NED RTC BUITENLUST

    4 KUIJPER Elodie NED WV BREDA

    5 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

     

    Dames Elite - deelnemers: 14 - opgevers: 1

    1 PALM Eva Maria AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 VERHOEVEN Suzanne WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    3 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    4 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    5 COMMISSARIS Caren WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    6 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    7 BOONEN Valerie DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 JOCHEMS Chien RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    9 BOONS Yenthe KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    10 VERMEIREN Tinne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    11 VAN PEER Sara 12 CORNELISSE Simone NED 13 GREEFS Kelly

     

    18/09/2016 FORT-KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 35 - opgevers: 1

    1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    2 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    3 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    4 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    5 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    6 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    7 WILLEMS Jurgen INDIVIDUEELMASTM

    8 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    9 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    10 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    11 PEETERS Karl 12 LIEVENS Siebe 13 MEELBERGHS Pieter 14 COUSSENS Dieter 15 JANSSENS Jurgen 16 THIJS Dennis 17 VAN STAEYEN Jordy 18 DE ROO Jacob NED 19 SCHELLEVIS Remco NED 20 VAN LEUFFELEN Peter 21 ALLEN Tim GBR 22 BAJOREK Michel 23 MAES Kenny 24 BOCKLANDT Cedric 25 VOLCKAERTS Sven 26 PAULI Edwin NED 27 WAMPERS Yannick 28 HUSSON Kobe 29 DEBEURME Ben 30 DELNOIJE Guido NED


    Masters B - deelnemers: 30 - opgevers: 2

    1 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    2 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    3 DE ROECK Steven CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 JANSEN Wim INDIVIDUEEL

    6 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    7 VERSTRAETE Peter TEAM C-BEAR

    8 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    9 VAN VLASSELAER Jurgen 4 BIKES MTB TEAM

    10 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    11 MELLAERTS Bert 12 VANLOO Pascal 13 VAN MEER Edgar NED 14 DE WAELE Marnic 15 NAESSENS Michael 16 OP DE LAAK Frits NED 17 VANHOVE Raf 18 NOOIJ Roland NED 19 VANHONSEBROUCK Franky 20 VAN LOOY Jos 21 PAUL Laning NED 22 GRAUMANS Anton NED 23 ABE Peter 24 CNUDDE Kurt 25 CARPENTIER Dirk 26 MARKUS Klerkx NED 27 BULTYNCK Geert 28 RIETBERGEN Edward NED


    Masters C - deelnemers: 30 - opgevers: 1

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    3 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    5 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    6 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    7 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    8 MONTULET John NED MTB BAARLO

    9 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    10 KOCKAERTS Hubert INDIVIDUEEL

    11 ZWINNEN Patrick 12 VAN HONSTÉ Kris 13 VAN SINAY Dirk 14 BENNY Andersson SWE 15 BALLET Peter 16 THIJS Carl 17 VANHAEVERBEKE Jean 18 BOSMANS Chris 19 SWINNEN Rene 20 ROBERTS Andrew GBR 21 WILLEMSEN Eddy NED 22 PAUWELS Mario 23 HAESMANS Bart 24 MARTENS Herman 25 COOREMAN Stephan 26 YIP Handson CAN 27 VAN DER LEEUW Albert NED 28 DE MEESTER Jackie 29 VAN DEN BOGAERT Jan

    18-09-2016 om 22:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GEMKE DE ROCKER met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!

    Proficiat aan FLEUR DE VEIRMAN met haar Zege bij de Meisjes 13 jaar !!!

    Gemke De Rocker.jpg   Fleur De Veirman.jpg
       Gemke De Rocker         Fleur De Veirman

    Zondag 18/09/2016 BOTTELARE (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 32 - opgevers: 1 - 20 km

    1 VAN GUCHT Yoran C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 LINTHOUDT Jade C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 JONCKHEERE Jarne K.V.C. DEINZE VZW

    4 LEMMENS Jarne WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 DE SCHRIJVER Runar KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    14 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 VAN GIJSEL Tycho NED HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    24 PROVOST Quinten SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    31 VAN STEENLANDT Sete VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 30 - 25 km

    1 GAYTANT Kenzo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VAN COPPERNOLLE Yoni ISOREX CYCLING TEAM

    5 HEYMAN Jasper KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 DE TROYER Yorben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    16 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    17 MAES Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 DE VEIRMAN Fabrice PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 HERMANS Ullrich VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    28 BROSENS Kyano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    29 POPPE Wout SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    14 jaar -deelnemers: 44 - opgevers: 1 - 35 km

    1 VAN ZANDE Devin C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 VANDENBRANDEN Noah WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 DEWEIRDT Siebe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 TEERLINCK Alexander WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 SEGERS Ryan C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    10 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16 VAN BUYNDER Thibaud VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    20 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    21 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 DEMUYNCK Victor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    27 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    30 DANEEL Jefke SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    31 RASSCHAERT Lander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    33 CORNELIS Cody PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 4

    1 LINTHOUDT Jade C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 DE GRAVE Britt NED WV BREDA

    3 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    4 PUYPE Laura KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 FLEUR DE VEIRMAN PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DE KEYSER Emke KVC NOORDZEEMEEUW

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 GEMKE DE ROCKER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VAN GOETHEM Femke C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    18-09-2016 om 22:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SLEIDINGE VAN ZATERDAG 17/09/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SLEIDINGE VAN ZATERDAG 17/09/2016     


    Zaterdag 17/09/2016 SLEIDINGE (O) - Elite z.c./U23 - 108 km - 40,71 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 6

    1 VANOVERSCHELDE Kobe INDIVIDUEEL

    2 PEELAERS Jeff K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    5 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 VERMEULEN Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 STROOSNIJDER Michel NED MIDDELKAMP

    8 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 DANIELS Simon PRORACE CYCLING TEAM

    10 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 VAN DAMME Bart 12 DIJKSTRA Maarten NED 13 DE LANGE Thijs NED 14 WILLEMS Pieter 15 EECKHOUT Kurt 16 DE SY Gertjan 17 MORIS Sven 18 VAN T WESTEINDE Gijs NED 19 DE WINTER Peter NED 20 KOOLS Jos NED 21 COOREVITS Gilles 22 MORTIER Lenny 23 GOETHALS Brent 24 VEROFT Jelto 25 DE LANDTSHEER Steven 26 CALLEBAUT Kevin 27 BOSSAER Gatien 28 SABO Pedro 29 BUYLE Pieter 30 DE GREVE Maxim 39 VAN GOETHEM Kevin 62 DEMETER Renaat
    IMGP6545.JPG
                   Winnaar te Sleidinge Kobe Vanoverschelde met de supporters.
    IMGP6535.JPG
                          Een woordje uitleg van winnaar Kobe Vanoverschelde.
    IMGP6494.JPG
                                  Aankomst van winnaar Kobe Vanoverschelde.
    IMGP6498.JPG
    De spurt van het peleton voor plaats 2 met Jeff Peelaers voor Matthias De Witte en
    Rieno Stofferis.
    IMGP6509.JPG
    IMGP6490.JPG
    IMGP6450.JPG
    IMGP6423.JPG
    IMGP6391.JPG
    IMGP6376.JPG
    IMGP6344.JPG
    IMGP6335.JPG
    IMGP6316.JPG
    IMGP6309.JPG
    IMGP6288.JPG
    IMGP6282.JPG
    IMGP6275.JPG
    IMGP6268.JPG
    IMGP6254.JPG
    IMGP6252.JPG
    IMGP6244.JPG
    IMGP6225.JPG
                   Start te Sleidinge van de Elite z.c. & U23 met 68 deelnemers.
    IMGP6220.JPG
    IMGP6207.JPG
    IMGP6197.JPG





     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-09-2016 om 22:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/09/2016

    VWV.jpg
    Zondag 18 september – BONHEIDEN (2820)


    Liefhebbers - 82 km

    1.Wesley Bellen

    2.Jonas Heijmans

    3.Koen Heremans

    4.Karel Docker

    5.Filip De Wyngaert

    6.Jef Van Olmen

    7.Chris Foriers

    8.Jochem Ramaekers

    9.Vincent Chevalier

    10.Tom De Feyter

    11.Nico Indekeu 12.Sven Janssens 13.Bart Van Kerkhoven 14.Philippe Van Opstal 15.Jeroen Goeleven 16.Kris Bunkens 17.Wouter Schoofs 18.Sven Van Vlasselaar 19.Christophe Veulemans 20.Koen Theys 21.Bert Vercammen 22.Sven Mombaerts 23.Matthieu Decock 24.Yves Schauwaerts 25.Vital Pauwels

     

    CAT.C - 61,5 km

    1.Kris Witvrouwen

    2.Koen Heremans

    3.Ivan Verschueren

    4.Vital Pauwels

    5.Patrick Vermoten

    6.Gert Hermans

    7.Robby Tuyls

    8.Benny Fets

    9.Guy Van Laer

    10.Luc Peeters

    11.Jo Helsen 12.Ronny Follon 13.Rik De Vree 14.Peter Bocken 15.Andy Van Loon

     

    CAT.D - 61,5 km

    1.Luc Van Roy

    2.Hans Wuyts

    3.Philippe Wauters

    4.Bruno Brabants

    5.Jan Maegh

    6.Danny Van Hoof

    7.Marc Wauters

    8.Jos Janssens

    9.Jan Cortoos

    10.Ruud Havermans

    11.Danny Daems 12.Freddy Vangenechten 13.Toon Maes

     

    CAT.E - 61,5 km

    1.Ludo De Bakker

    2.Frank Rijpens

    3.Jaak Been

    4.Marcel Verniers

    5.John Bosch

    18-09-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    17-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/09/2016

    waod_3.jpg
    Zaterdag 17 September 2016 – SINT-GORIKS-OUDENHOVE (9620)


    Catg.A – 70,8 km – 34 deelnemers

    1-Buysse Lennert (Bassevelde)

    2-Lammertyn Foeke

    3-Van Driessche Ward

    4-Van Damme Peter

    5-Van Geyt Koen

    6-De Wispelaere Arno

    7-Gommers Sven

    8-Goossens Sam

    9-Peeters Nico

    10-Goossen Dirk

    11-Nevejans Kenny-12-Van der Stock Dieter-13-Weemaes Robby-14-Moerman Jens-15-Rogge Simon-16-Bauters Pieter-17-Van Vlierberghe Bart-18-Roeygens Pieterjan-19-Van Rijckeghem Steven-20-Dumortier David-21-Roegiest Mario-22-Vernaet Olivier-23-Van Waeyenbergh Grégory-24-Snoeck Mathias-25-Bostoen Gianni-26-Carmeliet Tom-27-Van Laere Jan-28-Dhondt Gunter-29-Haegeman David-30-Bernagie Ruben-31-Bekaert Tim-32-Daems Jens-33-Vandriessche Kenneth-34-Pappijn Seppe

     

    Catg.B – 59 km – 17 deelnemers

    1-De Backer Andy (Denderleeuw)

    2-Luyssen Geoffrey

    3-Cocquyt Patrick

    4-Cael Wouter

    5-Cocquyt Mark

    6-De Vlieger Sven

    7-Rombaut Wim

    8-Bultinck Michel

    9-Panis Tom

    10-D'Annibale Mirko

    11-Janssens Bert-12-De Bosscher Koen-13-Segers Daniel-14-Van Haverbeek Peter-15-Gussé Wim-16-Deno Gert-17-Loosveld Pascal

     

    Catg.C – 59 km – 19 deelnemers

    1-Wuyts Hans (Beerzel)

    2-Bobelijn Patrick

    3-De Ridder Richard

    4-Gommers Frank

    5-Roobroeck Dirk

    6-Harms Ko

    7-De Muynck Luc

    8-Smetryns Herman

    9-Janssens Kenny (Melsele)

    10-Raes Pascal

    11-Willems Noël-12-De Pauw Dirk-13-Coppens Ronny-14-De Ridder Francis-15-Van Obbergen Wim-16-Nevejans Idesbald-17-Nevejans Idesbald-18-De Moor Arie-19-Bracke Wim

     

    Catg.D – 47,2 km – 23 deelnemers

    1-Heye Hilair (Lovendegem)

    2-Vanopstal Eddy

    3-De Coninck Danny

    4-Stockman Ruddy

    5-Paridaens Ronny

    6-Bultinck Andre

    7-De Veylder Johan

    8-Deneef Jozef

    9-De Naeghel Jozef

    10-Somers Chris

    11-Lacquet Philippe-12-Van Den Broeke Patrick-13-Van Lierde Hans-14-Maldrie Robert-15-Convents Patrick-16-Vyncke William-17-Vanbiervliet Luc-18-Scheirlinckx Jozef-19-De Gucht Etienne-20-De Praetere Fritz-21-D'Hondt Erwin-22-Cornette Freddy-23-Bolle Henk-

     

    Catg.E +65 jaar – 47,2 km – 17 deelnemers

    1-Burggraeve Noël (Geraardsbergen)

    2-Luyten Felix-

    3-Scheirlinckx Hendrik-

    4-Devadder Andre-

    5-Ligneel Rony-

    6-Van Den Borre Herman-

    7-Teirlinck Willy-

    8-Vandermeulen Jos-

    9-Pieters Roland-

    10-Van Loon Adri-

    11-Lockefeir Marinus-12-Hermans Luc

     

    Catg.E +70 jaar – 47,2 km – 5 deelnemers

    1-Mercken Mathieu

    2-Coudyzer Theo

    3-Vandenhouwe Etienne

    4-Vyvey Julien

    5-Brouwers François

     

    Niet Vergunninghouders – 70,8 km – 15 deelnemers

    1-De Smet Olivier (Semmerzake)

    2-De Pelseneer Gert

    3-Paridaens Rob

    4-Burrick Tim

    5-Van Reepingen Kevin

    6-Van Meirhaeghe Karel

    7-Voet Jeroen

    8-Bouquet Kenneth

    9-Goossens Maarten

    10-De Keyser Jan

    11-Claeys Kevin-12-Geerts Samuel-13-D'Hoe Davy-14-De Meester Koen-15-Geerts Marnix

    17-09-2016 om 21:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 17/09/2016 PRIMUS CLASSIC IMPANIS-VAN PETEGEM (B) - Men Elite - 200 km - 43,27 km/h

    Aantal deelnemers: 160 - opgevers: 35

    1 GAVIRIA RENDON Fernando COL ETIXX - QUICK STEP

    2 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    3 RICHEZE Maximiliano Ariel ARG ETIXX - QUICK STEP

    4 VAN ASBROECK Tom TEAM LOTTO NL - JUMBO

    5 NIELSEN Magnus Cort DEN ORICA - BIKEEXCHANGE

    6 PORSEV Alexander RUS TEAM KATUSHA

    7 ISTA Kevin WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    8 STENUIT Robin WANTY - GROUPE GOBERT

    9 SVENDGAARD Michael Carbel DEN STÖLTING SERVICE GROUP

    10 HALLER Marco AUT TEAM KATUSHA

    11SMITH Dion NZL 12 PAGE Dylan SUI 13 RICKAERT Jonas 14 KREDER Michel NED 15 GERTS Floris NED 16 PICOUX Maximilien 17 TRONET Steven FRA 18 JULES Justin FRA 19 TSATEVICH Aleksei RUS 20 LIGTHART Pim NED 21 BACKAERT Frederik 22 MAES Alexander 23 LENNERTZ Sam 24 PARDINI Olivier 25 VOROBYEV Anton RUS 26 DRUYTS Gerry 27 SALOMEIN Jarl 28 VAN KEIRSBULCK Guillaume 29 DE ROOZE Niels 30 DE BUYST Jasper 78 VAN HECKE Preben 87 VAN AVERMAET Greg 89 VAN DER SANDE Tosh 97 CORDEEL Sander

     

    17/09/2016 SLEIDINGE (O) - Elite z.c./U23 - 108 km - 40,71 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 6

    1 VANOVERSCHELDE Kobe INDIVIDUEEL

    2 PEELAERS Jeff K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    5 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 VERMEULEN Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 STROOSNIJDER Michel NED MIDDELKAMP

    8 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 DANIELS Simon PRORACE CYCLING TEAM

    10 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 VAN DAMME Bart 12 DIJKSTRA Maarten NED 13 DE LANGE Thijs NED 14 WILLEMS Pieter 15 EECKHOUT Kurt 16 DE SY Gertjan 17 MORIS Sven 18 VAN T WESTEINDE Gijs NED 19 DE WINTER Peter NED 20 KOOLS Jos NED 21 COOREVITS Gilles 22 MORTIER Lenny 23 GOETHALS Brent 24 VEROFT Jelto 25 DE LANDTSHEER Steven 26 CALLEBAUT Kevin 27 BOSSAER Gatien 28 SABO Pedro 29 BUYLE Pieter 30 DE GREVE Maxim 39 VAN GOETHEM Kevin 62 DEMETER Renaat


    17/09/2016 EERNEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 117,6 km 

    Aantal deelnemers:

     

    17/09/2016 NINOVE (ASPELARE) (O) - U23 - 120 km - 42,65 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 10

    1 WILLEMS Thimo PRORACE CYCLING TEAM

    2 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    4 VAN DYCK Wesley ESEG DOUAI

    5 GARDNER Dan GBR BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 DE VYLDER Lindsay EFC-ETIXX

    7 VEROUGSTRAETE Nicolas VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 HAEMELS Bavo T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    9 USE Laurens K.V.C. DEINZE VZW

    10 MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL

    11 DEGUIDE Louis 12 SCHOTTE Lauwrence 13 RONSSE Gauthier 14 VASTMANS Dries 15 SIMON Kenn 16 SNYERS Jari 17 OLIEBOS Jordy 18 VAN HERCK Glen 19 VAN IMPE Stef 20 DELVAUX Guillaume 21 LETEN Wouter 22 CLAUS Dieter 23 VAN DUREN Brent 24 BIEBUYCK Aurélien 25 VAN RENTERGHEM Boris 26 ROTTY Glenn 27 VAN BEETHOVEN Matthias 28 MAESEN Dries 29 DEVENIJNS Jasper 30 DE KETELE Angelo 48 DILLEN Ruben 49 VAN DEN BOSSCHE Angelo 50 SINOY Fabio

     

    17/09/2016 WENDUINE-AAN-ZEE (W) - Dames Elite - 96 km - 38,66 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 1

    1 D`HOORE Jolien WIGGLE HONDA HIGH FIVE

    2 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    3 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    4 DE BAAT Kim LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    5 MARKUS Kelly NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    6 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 DOM Annelies LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    8 VAN DER MEULEN Kaat LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    9 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    10 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    11 DEBBOUDT Evelien 12 DUYCK Ann-sophie 13 HAERS Carolien 14 INGHELBRECHT Sarah 15 DRUYTS Lenny 16 BORREMANS Sarah 17 ALLAERT Ine 18 DEBBOUDT Sylvia 19 VAN DEN BORN Eva NED 20 VERSTICHELEN Femke 21 VAN DEN HAUTE Steffy 22 LEENKNEGT Liliane 23 HERMANS Anka 24 TROCH Tiana 25 GINS Tara 26 VANDER SANDE Elise 27 DELTOMBE Evelien 28 ACCOE Joyce 29 VANDEWALLE Isabel 30 DELBAERE Fien 36 BRITS Delphine 38 GELUK Yva NED 42 DELANOTE Bonnie 47 WITTOCK Nancy

    17-09-2016 om 20:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/09/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 1°Seizoenszege bij de Masters A!!!

    Nick David KOP 2015-2016.jpg 

          Nicky David


    Zaterdag 17/09/2016 KNESSELARE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 1

    1 VENS Quincy SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    2 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    3 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

    4 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU23

    5 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    6 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERSELITE

    7 MUSEEUW Stefano IKO ENERTHERM-BEOBANKU23

    8 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    9 VAN DE VELDE Thomas CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU23

    10 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    11 HENNAUX Loic 12 BRAET Vinnie 13 DE SCHUYTER Tim 14 TIELEN Dario 15 ROELANDT Kenny 16 DENOLF Ritchie 17 TEIRLINCK Jens 18 VAN COMPERNOLLE Kenneth 19 BAEYENS Dennis 20 BAUTERS Reno 21 DE WISPELAERE Bert 22 COLAERT Pascal 23 DE MAEGHT Dorian 24 ALDERWEIRELD Robin 25 DEWITTE Pieter 26 KAISE Julien 27 QUARTIER Jens 28 VANDERMEIRSCH Aaron 29 HOSTE Simon 30 JANSSEN Tim NED

     

    17/09/2016 KNESSELARE (O) - Veldrijden form.C

    Juniores - deelnemers: 42 - opgevers: 1 - 40'

    1 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 SMET Jonas IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    4 FRIJTERS Perry NED IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    6 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 VANDEN BUSSCHE Wannes 12 DEWULF Maxim 13 SPRANGERS Lloyd 14 CLAUWAERT Maarten 15 FERDINANDE Anton 16 VAN COMPERNOLLE Jason 17 VERDONCK Loeka 18 BROECKX Seppe 19 CHRISTIAENS Thijs 20 DEFOUR Wannes 21 SANTY Arne 22 QUARTIER Jonas 23 GUNST Ruben 24 BRUNING Jente 25 HOUSSIN Bavo 26 LOGIE Aaron 27 BEKAERT Seppe 28 DEMEYER Guillian 29 VAN GOETHEM Fabio 30 VLERICK Lars 36 GELDHOF Anja

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 43 - opgevers: 2 - 30'

    1 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    2 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    4 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    5 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    6 WYSEURE Joran SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 LAROY Bjarne LARES-DOLTCINI CT

    8 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    10 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 3

    1 LENAERS Jade ACROG - BALEN BC

    2 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    Dames Elite - deelnemers: 7

    1 VAN DE STEENE Kim KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    3 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    4 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    6 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    7 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

     

    17/09/2016 KNESSELARE (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 32 - opgevers: 3

    1 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    2 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    3 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    4 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    5 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    6 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    7 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    8 COUSSENS Dieter DAGPAS

    9 VANDEKERCKHOVE Tim DAGPAS

    10 SCHELLEVIS Remco NED ZUID-HOLLAND/WEST

    11 DE BOCK Jelle 12 TACK Spencer 13 VAN DIEREN Christophe 14 BAJOREK Michel 15 BOMERE Diego 16 VERNOU Lorenzo 17 KINT Wesly 18 BULCKAEN Bart 19 PLASSCHAERT Jonas 20 VERSTEELE Laurens 21 ROGIERS Kurt 22 VANKERSSCHAEVER Klaas 23 DE MEYER Michaël 24 BERGHE Niels 25 DESMET Dieter 26 DE MAERE Jelle 27 BULTINCK Davy 28 DUMOULIN Ramdoald 29 TEIRLINCK Steven


    Masters B - deelnemers: 24

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    5 DEWITTE Wim INDIVIDUEEL

    6 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    7 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    8 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    9 DE NEVE Kristof DAGPAS

    10 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    23 BULTYNCK Geert SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    Masters C - deelnemers: 31 - opgevers: 1

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 RAES Patrick DAGPAS

    3 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    5 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    6 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    7 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    8 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    9 BLOEMMEN Rudy INDIVIDUEEL

    10 DE BRAUWER Paul DAGPAS

    22 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    17-09-2016 om 19:32 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!