.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    19-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/09/2016

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2016


    TTC 18 - 3.jpg TTC 18 - 2.jpg
                                        Tom Van Eyck

    Zaterdag 17/09/2016 – MEERDONK – Toeristen TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 33

    1-VAN EYCK TOM

    2-NEELS PETER

    3-APERS MICHAEL

    4-WEEMAES FRANKY

    5-SCHELFAUT PASCAL

    6-HEIRBAUT EVERT

    7-VERCAUTEREN STEFAAN

    8-KASTELEYN BRAM

    9-DRIESEN JOHAN

    10-STUER BENJAMIN

    11-VAN DEN PLAS KURT 12-VAN CAMP FREDDY 13-VAN HAUTEKERKE GLENN 14-SERVERIUS JONAS 15-VAN HAMERMAET KOEN 16-VAN ASSCHE FRANK 17-SMET LUC 18-HANSSEN GUNTHER 19-VAN RAEMDONCK KURT 20-DUPONT WOUTER 21-MEYVIS SERGE 22-DE BRUYN KENNETH 23-VERSTRAETEN TOR 24-VAN OSSELAER TOMMY 25-VAN GAEVEREN GUNTER 26-DE DONCKER TIM 27-DIERCKS PETER 28-DE ROOS MARNIX 29-VAN DE WALLE PATRICK 30-SMOUT NIELS 31-HEYNDRICKX WIM    


     



    TTC 18 - 1.jpg TTC 18 - 4.jpg
                                        Tim Van Camp

    Zaterdag 17/09/2016 – MEERDONK – Recreanten TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 49

    1-VAN CAMP TIM

    2-DECLERCQ MICHAEL

    3-LAUWAERT NICO

    4-VAN GOETHEM PETER

    5-DE BEULE SAM

    6-SEVERYNS STIJN

    7-VAN HAVERE JURGEN

    8-VAN DEN BRAND BRECHT

    9-SERVERIUS RUDY

    10-DAELMAN BART

    11-VERMEULEN KRIS 12-SILVERANS KENNETH 13-BURM TONY 14-VAN DER KRUISEN SVEN 15-PAUWELS THOMAS 16-DE PERMENTIER KENNY 17-THOEN KURT 18-LIETAR PIETER 19-DE MAESSCHALCK KOEN 20-VAN DEN BROECK ALAIN 21-WUYTACK KEVIN 22-GOOSSENAERTS PETER 23-VAN RAEMDONCK FILIP 24-BRYSSINCKX DIRK 25-VERHOEVEN NICO 26-MERTENS ALEX 27-VERMEIREN JEF 28-VERHELST TIM 29-VAN MIEGHEM MAARTEN 30-DE MAEYER STEFAN 31-GEYSELS BJORN 32-VAN DEN BERGH JAN 33-VAN MUSSCHE FREDERIK 34-SPINNOX DERRICK 35-VAN OSSELAER NICO 36-VLEGELS JAN 37-VERSTAPPEN LODE 38-BOGAERT DANNY 39-VAN VLIERBERGEN PAUL 40-POLIZZI FABRICIO 41-SAMSON JENTE 42-POELMAN TIM 43-JACOBS LANDER 44-VAN HAVENBERGH PHILIP 45-THYS LARS 46-BAUWENS LIEVEN






    Zaterdag 17/09/2016 – MEERDONK – INWONERS

    Aantal deelnemers: 39

    1-VAERENBERGH BJORN

    2-DE BIN GUNTER

    3-VERMEULEN ERIC

    4-VAN RIET LIEVEN

    5-SEGERS FRANS

    6-BOLSSENS MARIO

    7-VERMEULEN EDDY

    8-DE BOEY GINO

    9-VERMEULEN KURT

    10-LAUREYS ELLIE

    11-VEREECKEN ELKE 12-VAERENBERGH BENNY 13-VERCAUTEREN GUIDO 14-ADRIAENSSENS OMER 15-DE SMIT HUGO 16-CANT GABY 17-VAN DUYSE ETIENNE 18-PIESSENS LYDIA 19-VAN DORSSSELAERE RUDY 20-DE DYCKER GEORGES 21-VAN OEVELEN DIRK 22-VAN RIEL ALAIN 23-GYSEN XANDER 24-DE ROECK JURGEN 25-DE BOCK KRIS 26-MEUL MADY 27-VAN EXSEL MARIETTE 28-VAN GIJSEL IRENE 29-DE BOCK PAUL 30-VAN GIJSEL PAULA 31-VLEGELS NESTOR
    TTC 18 - 5.jpg TTC 18 - 6.jpg
    TTC 18 - 8.jpg TTC 18 - 7.jpg

    19-09-2016 om 12:29 geschreven door kenny


    18-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE STEKENE VAN ZONDAG 18/09/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE STEKENE VAN ZONDAG 18/09/2016     


    Zondag 18/09/2016 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h17'38"

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 8

    1 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    2 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    3 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    6 LETEN Wouter T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    7 GOOSSENS Kenny CIBEL-CEBON

    8 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 VERCAUTEREN Tim 12 HAEMELS Bavo 13 DHOLLANDER Kristof 14 PERSOON Wouter 15 DAS Jeroen 16 PEIRSMAN Davy 17 DE BRUYN Jimmy NED 18 FRANCKAERT Gregory 19 RASSCHAERT Kevin 20 VAN GUYSE Jarno 21 COP Jurgen 22 KOOLS Jos NED 23 PATTYN Karel 24 KEMERLINCKX Kristof 25 TEN HARTOG Guy 26 NAESEN Lawrence 27 MEUL Robby 28 PERSOON Joeri 29 DE KEMPENEER Steven 30 OTT Stefan 31 PEETERS Danny 32 HEYMANS Kurt

    stekene 420.JPG
                            Winnaar Hans Dekkers te Stekene met de bloemen.
    stekene 432.JPG
                                       Winnaar Hans Dekkers met zijn gezin.
    stekene 417.JPG
                                             Winnaar te Stekene Hans Dekkers.
    stekene 397.JPG
                           Aankomst van winnaar Hans Dekkers voor Glenn Rotty.
    stekene 394.JPG
           Hans Dekkers haalt het in de spurt voor Glenn Rotty en Bart Van Damme.
    stekene 392.JPG
    De spurt om de zege te Stekene met Hans Dekkers die het haalt voor Glenn Rotty.
    stekene 355.JPG
    stekene 262.JPG
    stekene 248.JPG
    stekene 205.JPG
    stekene 198.JPG
    stekene 191.JPG
    stekene 164.JPG
    stekene 162.JPG
    stekene 122.JPG
    stekene 115.JPG
    stekene 110.JPG
    stekene 082.JPG
    stekene 077.JPG
    stekene 060.JPG
    stekene 050.JPG
    stekene 047.JPG
    stekene 043.JPG
    stekene 040.JPG
    stekene 035.JPG
    stekene 029.JPG
    stekene 024.JPG
    stekene 021.JPG
                  De start te Stekene van de Elite z.c. & U23 met 40 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-09-2016 om 22:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    18/09/2016 BACHTE MARIA LEERNE (O) - Elite z.c./U23 - 115,6 km - 43,83 km/h

    Aantal deelnemers: 82 - opgevers: 20

    1 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 SEYE Guillaume EFC-ETIXX

    4 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    5 MAES Jo CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    6 HAERINCK Steven MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 SLABINCK Indiana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 COURTENS Olivier BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 KARANDASHEV Petr RUS KINGSNORTH

    11 DEVRIESE Stijn 12 FABRI Hannes 13 VERMEIRE Jordy 14 SOBERON Zowé 15 VAN COPPERNOLLE Francesco 16 REYNVOET Niels 17 VERHOEVEN Nico 18 BULTYNCK Isaak 19 GRIGOREV Aleksandr RUS 20 VAN DER HAEGHEN Ruben 21 VAN RAEPENBUSCH Ruben 22 VANDEVYVERE Stijn 23 VANDAELE Thijs 24 DELESIE Berre 25 DE MEYERE Jens 26 TSVETKOV Artur UKR 27 DE PAEPE Johannes 28 VAN RENTERGHEM Bram 29 LAVA Kevin 30 CLAEYS Timothy 60 MUYS Ayton

    18/09/2016 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h17'38"

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 8

    1 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    2 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    3 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    6 LETEN Wouter T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    7 GOOSSENS Kenny CIBEL-CEBON

    8 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 VERCAUTEREN Tim 12 HAEMELS Bavo 13 DHOLLANDER Kristof 14 PERSOON Wouter 15 DAS Jeroen 16 PEIRSMAN Davy 17 DE BRUYN Jimmy NED 18 FRANCKAERT Gregory 19 RASSCHAERT Kevin 20 VAN GUYSE Jarno 21 COP Jurgen 22 KOOLS Jos NED 23 PATTYN Karel 24 KEMERLINCKX Kristof 25 TEN HARTOG Guy 26 NAESEN Lawrence 27 MEUL Robby 28 PERSOON Joeri 29 DE KEMPENEER Steven 30 OTT Stefan 31 PEETERS Danny 32 HEYMANS Kurt

    18/09/2016 PASSENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 42,16 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 31

    1 ORBIE Stephen TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    3 STOCKMAN Michiel TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 RYAN Luke GBR RICHARDSONS-TRAK

    6 STOCKMAN Abram TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    8 DEBUY Anthony BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    9 VAN HAVERBEKE Julien FRA CC NOGENT SUR OISE

    10 JOHNSTONE Taylor GBR BAQUET MIBA

    11 DEFREYNE Cedric 12 GELDHOF David 13 DE POORTER Maxime 14 BOUTTÉ Kenzie 15 VANNESTE Evert 16 CLAERHOUT Sven 17 LAPIERE Ward 18 DEGEZELLE Kevin 19 DEJONGHE Jules 20 DEBOOT Bruce 21 PYFFEROEN Miel 22 DE MERLIER Giovanni 23 LEFEVER Nico 24 DELAMEILLEURE Mathias 25 OSTYN Arthur 26  VANCOMPERNOLLE Jan 27 SUTTON Joseph GBR 28 DEVROYE Kim 29 VANDEVYVERE Gauthier 30 BOUTTÉ Jordy

    18/09/2016 HAALTERT (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 42,77 km/h

    Aantal deelnemers: 76 - opgevers: 32

    1 GOETHALS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    3 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    7 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 WILLEMS Thimo PRORACE CYCLING TEAM

    11 RELAES Jacob 12 PARDON Ward 13 TRIBOUT Bart 14 DIEPENDAELE Timmy 15 DE SY Gertjan 16 MOENS Jens 17 DE DECKER Alfdan 18 DIELEMAN Michiel 19 MAES Alexander 20 VANBESIEN Thomas 21 COBBAERT Florian 22 BOUTS Jordy 23 REYNAERTS Jan 24 VAN DUREN Brent 25 PIETERS Bart 26 TEASDALE Joshua GBR 27 VAN BOVEN Frederik 28 PIETERS Frederik 29 ROMBOUTS Bram 30 VAN DEN BOSSCHE Angelo 32 ONGHENA Matthias 36 JANSSENS Jarrid

    18/09/2016 MEERLE-HOOGSTRATEN (A) - Elite z.c./U23 - 108 km - 43,73 km/h

    Aantal deelnemers: 86 - opgevers: 37
    1 WELTEN Bram NED BMC DEVELOPPEMENT TEAM

    2 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 GOOS Marc NED WV DE JONGE RENNER

    4 OERLEMANS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 VAN DINGENEN Sander ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    6 EYSKENS Jeroen PROFEL - UNITED C.T.

    7 VERMEER Tom NED BABYDUMP CYCLING TEAM

    8 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    9 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 MERTENS Robin  12 VAN EERD David NED  13 VAN BROEKHOVEN Rob NED  14 RUIJGROK Thomas NED  15 VAN GENECHTEN Steff  16 VERWAEST Kevin  17 GOOVAERTS Tom  18 VAN ENGELEN Adne NED  19 KRAMER Erik NED  20 MERTENS Julian  21 WOUTERS Rutger  22 KROON Rody NED  23 DE SCHUTTER John 24 JACOBS Robin  25 MORIS Sven  26 PEETERS Kjell  27 OUSSOREN Olaf NED  28 JUMELET Michiel NED  29 COOK Ivan AUS  30 RAEYMAEKERS Mattias  38 VANDERMAST Kevin 45 VAN ROOSBROECK Arne  47 WIELANDT Sven

    18/09/2016 LONDERZEEL (B) - Elite z.c./U23 - 120 km - 45,39 km/h
    Aantal deelnemers: 129 - opgevers: 20

    1 VERSTREPEN Dries VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 BYRNE Dillon GBR SUPERANO HAM-ISOREX-TARTELETTO

    3 VEKEMAN Maxime T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    4 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL

    6 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    7 VAN DEN PLAS Jelle WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 VAN BROEKHOVEN Bram VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    10 LOENDERS Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    11 LEHAEN Dries 12 VAN RENTERGHEM Boris 13 REIGEL Roel 14 HOEFKENS Lennert 15 MICHIELSEN Joran 16 WILLEMS Kenny 17 MAZZONE Leon GBR 18 TOOTH Niels 19 DECOSTER Gert-jan 20 VAN AERT Jan 21 PAASSCHENS Mathijs 22 VERHULST Pauwel 23 VERMEULEN Stef 24 ESSELAAR Remco NED 25 LA ROSE Grégory 26 DANIELS Simon 27 HAVERALS Lars 28 OVERVLIET Jay NED 29 DE RYCK Roy 30 VERHAEGEN Tom 95 VAN REETH Ken 98 DE BLOCK Nick 99 VAN LENT Kenny 107 DE OST Jarne

    18/09/2016 KOKSIJDE (W) - Men Juniores UCI - 99 km - 44,18 km/h
    Aantal deelnemers:
    1 BLUMMEL Robin NED TWC PIJNENBURG

    2 OREEL Lars NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 HEIDERSCHEID Colin LUX NATIONAL TEAM LUXEMBOURG

    4 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWC PIJNENBURG

    5 HOOLE Daan NED RWC AHOY ROTTERDAM

    6 VAN ROY Arne CYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM

    7 BORRA Gilles AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 VAN MOER Brent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 KRON LORENTZ Andreas PYTHONPRO.COM VELOWEAR

    10 SEGAERT Loïc TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    11 VERCRUYSSE Bryan 12 MEREDITH Charlie GBR 13 SINSCHEK Nils NED 14 DAEMEN Stijn NED 15 MADSEN Frederik Rodenberg 16 WEEMAES Sasha 17 NEVENS Tibo 18 RASCH Jesper NED 19 DUPON Arthur 20 MEEUS Jordi 21 D´HEYGERE Gil 22 GOURGUECHON Baptiste FRA 23 EIDE Mikkel 24 STEWART Jake 25 VAN SINTMAARTENSDIJK Daan NED 26 VANSTEELANDT Thomas 27 DEKKER David 28 VOLKAERT Jonas 29 BAUDE Arthur 30 BONNEU Kamiel 45 DE PESTEL Sander 59 MILLIAU Vince 68 VAN DE VOORDE Lennert 69 AMELINCKX Stef 71 VERHOFSTADT Thibau 79 BECK Cedric 105 MOREELS Louis

    18-09-2016 om 22:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/09/2016
    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan RUNE HERREGODTS met zijn 8°Seizoenszege bij de Juniores!!!

    Rune Herregodts KOP 2016.jpg
         Rune Herregodts


    Zondag 18/09/2016 HOESELT (LB) - Juniores - 86 km - 40,43 km/h

    Aantal deelnemers: 21 - opgevers: 0

    1 VAN VUCHELEN Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 RADOUX Robin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 DETHIER Bastien LOTTO-VC ARDENNES

    4 SLEGERS Dries DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 MEYERS Vincent TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 BEAUVE Valentin LOTTO-VC ARDENNES

    7 GIELEN Jorne ACROG - BALEN BC

    8 LOWIE Sebastiaan BMX VLIJTINGEN

    9 SCHOTS Michaël ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 BORGERS Gilles DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    11 LAENEN Dieter 12 VRANKEN Vince 13 MEYERS Eric LUX 14 ERRENS Sam NED 15 WARNIER Timo NED 16 NACHTEGAELE Wannes 17 VERDIN Joris 18 VAN ROOIJ Thijs 19 PETERS Niels NED 20 GAUTHY Tanguy 21 SCHULZ Sven NED

    18/09/2016 LANDEN (B) - Juniores - 84 km - 40,29 km/h

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 5

    1 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    2 PAQUOT Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 PESTIAUX Yann SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5 RIETJENS Sander ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 VANHALST Thomas LOTTO-VC ARDENNES

    7 HOUBBEN Adrien VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 DOPCHIE Felix SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    9 VERBEECK Sven CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 DIERCKX Joëy DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 RENARD Simon 12 ADAM Florian 13 VAN DEN DRIESSCHE Lilian 14 VERMEERSCH Hugo 15 GOVAERTS Brent 16 BERO Sean 17 ERNST Robin 18 WOUTERS Rick 19 ROELENS Robbe 20 VAN DE VELDE Guillaume 21 GOVAERTS Bjarne 22 BRESSELEERS Jonas 23 VAN HAUWERMEIREN Michiel 24 BRUTSAERT Bavo 25 MANS Jarn 26 BRIJS Jasper 27 WOUTERS Andreas 28 VAN NUNEN Lukas 29 VANDENKERCKHOVE Stan 30 PAULUS Aaron

    18/09/2016 MESEN (W) - Juniores – 84 km - 39,5 km/h

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 2

    1 GRAY Jake IRL NRPT

    2 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 GRESSIER Maxime FRA AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 HOUCKE Killyan FRA TEAM O GRANDE SYNTHE

    5 HEANEY Marc IRL NICHOLAS ROCHE PERFORMENCE TEAM

    6 DELEU Arnaud ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 DEJONGHE Roeland YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 VANDEPUTTE Jonas ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    10 LOWIE Stan ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    11 DECLEYRE Jens 12 CAPPELLE Maxim 13 VERBEECK Qwinten 14 VAN CANEYT Joren 15 DELANGUE Thomas FRA 16 CAVEY Vincent 17 DUTOO Jérémy 18 D´ANGELO Ugo 19 RAMU Emerson 20 ADAM Benjamin 21 HUYGHE Gilles 22 FRIX Jorn 23 LEFEVER Valentin 24 DECLEYRE Torsten

    18/09/2016 PITTEM (W) - Juniores - 85,5 km - 39,49 km/h
    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 7

    1 RUNE HERREGODTS uit Lokeren VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    3 DE VRIES Jan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 FOAMES Ben GBR BOTTECHIA

    6 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 HEYNDERICKX Hannes C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 DE KEE Glenn AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 VERMOTE Gianni VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 VAN POUCKE Aaron 12 COLMAN Alex 13 DE BROEDER Maxwell 14 D´HOOGE Thomas 15 VAN MALDEREN Bjorn 16 VAGENENDE Liam 17 MAHIEU Mathias 18 GEERINCK Dries 19 WANTE Jari 20 VANSTEENKISTE Mathieu 21 VYNCKE Seppe 22 D`HOORE Jolien 23 LETEN Matthias 24 MEULEMEESTER Ruben 25 GOOSSENS Stijn 26 VOIGT Eric USA 27 VERCRUYSSE Dylan 28 CLAUWAERT Jari 29 DE COCK Quinten 30 DEKONING Fabrizio 39 BRUGGEMAN Lorenzo

    18/09/2016 RAVELS-EEL (A) - Juniores - 88 km - 42,32 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 9

    1 DELBAEN Michael YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 VAN KRIMPEN Jeroen NED UWTC DE VOLHARDING

    3  MOL Wesley NED ACROG - BALEN BC

    4 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 HUYGEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 TIMMERS Lars NED DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 VANSTEENSEL Mats W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 VAN DEN EEDE Lauri C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 KONINGS Frits W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    11 HERSHLER Saar ISR 12 VAN DEN BORNE Karl 13 KOPECKY Lotte 14 VAN LAER Jan 15 BIERKENS Tim NED 16 MOLENAAR Alex NED 17 VAN DYCK Dries 18 VERHEIJEN Geert NED 19 TOEN Max 20 FUCHS Thimo 21 GEERTS Bjorn 22 DE PEUTER Dylan 23 MARIS Elias 24 VANDER EYKEN Brent 25 MOESKOPS Jiry 26 SWENNEN Hoang 27 GABRIËLS Senne 28 DELAEY Oliver 29 TIELEMANS Frederik 30 SCHILLEMANS Jonas

    18/09/2016 BAVEGEM (O) - Nieuwelingen - 69,3 km - 39,34 km/h
    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 0

    1 VAN BOVEN Luca BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 WALRAED Jesper ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    12 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    18/09/2016 HOEGAARDEN (B) - Nieuwelingen – 69 km - 39,16 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 22

    1 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    3 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 BOMBOI Davide ACROG - BALEN BC

    6 GEYSEGOMS Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 LAMBEIR Joachim LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 VANHEEL Elias SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 WAEYAERT Arno LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 DESPONTIN Pierre ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    36 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18-09-2016 om 22:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 18/09/2016 KONTICH
     (A) - Nieuwelingen – 64,8 km - 39,74 km/h

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 17

    1 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 CLAEYS Laurent CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 BRUSSELEERS Kiano CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 DE MESMAEKER Tibo CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 VERWILT Mauro WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 MACHIELS Brent ACROG - BALEN BC

    8 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 JORIS Senne ACROG - BALEN BC

    10 BRUYNS Lennerd K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    16 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 GOOSSENS Brecht PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18/09/2016 LONDERZEEL (B) - Nieuwelingen - 50 km - 37,21 km/h
    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 5

    1 MARCHAND Bastian BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    2 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 CHRISTIAENS Régis VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    5 BAETENS Branko WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 KERKHOFS Matthias WK NOORD-WEST-BRABANT

    7 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 VAN MULDERS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 DE BRAEKELEER Jef JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    10 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    19 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    35 JORIS Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    18/09/2016 MEERLE-HOOGSTRATEN
     (W) - Nieuwelingen – 54 km - 40,25 km/h

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 0

    1 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 SPAPEN Mauro NED TWC PIJNENBURG

    3 VOS Yannick DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 VAN DE WOUW Ino NED TWC PIJNENBURG

    5 VAN AERT Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 VAN DEN BORNE Willem DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 VAN ELSACKER Hans W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 VAN DUN Jente W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 FRANCKEN Sibe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 LUYTEN Jonas ACROG - BALEN BC

    15 APERS Indy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18/09/2016 TIEGEM (W) - Nieuwelingen - 66 km - 35,62 km/h

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 5

    1 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 HOUTEKIER Justin CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 DE LANGE Pieter-jan SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 DERIBREUX Achille CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    5 CLAEYS Robbe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 GROOTAERT Mathisse ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 COLLIE Lars TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 LITVINOV Dominik MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 GELDHOF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 VERBEECK Calvin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    12 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18/09/2016 -WERKEN (KORTEMARK) (W) - Nieuwelingen - 62,4 km - 39,1 km/h
    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 1
    1 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    2 FRETIN Milan SPORT EN MOEDIG GENK

    3 VERMEULEN Robban SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    6 VANDENDRIESSCHE Kevin VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 TORNU Florian FRA EC WAMBRECHIES

    8 REVILLON Anthony FRA VELOCLUB ST.OMER

    9 COMPERNOLLE Justin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 FIEUW Staf CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    13 SMET  Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18/09/2016 KONTICH (A) - Dames Jeugd - 60 km
    Aantal deelnemers:

    Dames Juniores - deelnemers: 30 - opgevers: 6- 54 km- 36,08 km/h

    1 FASNACHT Madeleine AUS HOBART WHEELERS

    2 MORAN Chloe AUS CENTRAL DISTRICTS CYCLING CLUB

    3 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 MARIEN Lynn FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    5 WASMUS Nienke NED WESTLAND WIL VOORUIT

    6 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CT

    7 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    8 STOCKMAN Julie TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 SHIMOYAMA Misuzu JPN JAPAN

    10 GOOSSENAERTS Chloe FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    11 JONGERIUS Claudia NED 12 HELLEMONS Daimy NED 13 WATERREUS Kylie NED 14 DIRKS Marisa 15 DHONT Glacia 16 VRANKEN Chayenne 17 SCHEPERS Yana 18 HEYNS Joyce 19 HOEFKENS Erin 20 RONSSE Ruth 21 DERIE Paquita 22 MOREAU Marjolein 23 DENISSE Lauren 24 GUNNING Jaime AUS


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 19 - opgevers: 8

    1 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 RENDERS Luna C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 FEYTENS Ellen INDIVIDUEEL

    4 VERDONCK Karen W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 BRAGANO Laura ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 DELESTRAIT Camille VELO CLUB OEUDEGHIEN

    10 AERNOUTS Amber ACROG - BALEN BC

    11 VERBEEK Britt

    18-09-2016 om 22:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/09/2016

    banner VWF.jpg


    Proficiat aan
    KOEN DE BOSSCHER met zijn 13°Seizoenszege en de Titel van Beneluxkampioen Reeks C!!!

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 7°Seizoenszege en de Titel van Beneluxkampioen Reeks D!!!

    Koen De Bosscher 2015.jpg   Geert Van Speybroeck 2015.jpg

      Koen De Bosscher      Geert Van Speybroeck

    Zondag 18 September - Zottegem (9620) - Beneluxkampioenschap A,C,D,E en F reeks
     

    A-reeks – 78 km - 1h50 
    1. Gillian VAN RIJMENANT 
    2. Koen Van Geyt 
    3. Kevin Van Raemdonck 
    4. Pascal Heyvaert 
    5. Mauro Cooman 
    6. Bjorn Lison 
    7. Kristof Van Wymeersch 
    8. Yorick Lison 
    9. Bart De Bondt 
    10. Ruben Broeckaert 

    B-reeks – 78 km - 1h50 
    1. Kevin Van De Keer 
    2. Kristof De Backer 
    3. Stijn Gidé 
    4. David Haegeman 
    5. Sven De Schrijver 
    6. Wouter De Clercq 
    7. Stan Caubergs 
    8. Joeri De Cock 
    9. Peter Van Damme 
    10. Jurgen De Bock 

    C-reeks – 72 km - 1h43 
    1. KOEN DE BOSSCHER (Kalken) 
    2. Tom De Beer 
    3. Kenneth Mercken 
    4. Raf Van den Bossche 
    5. Stefan Verhaeghe 
    6. Kris De Block 
    7. Peter Maes 
    8. Dave De Swert 
    9. Olivier Mulders 
    10. Frank Vagenende 

     

    D-reeks – 60 km - 1h26 
    1. GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2. Bruno Bruyere 
    3. Peter Huyghe 
    4. Gino Primo 
    5. Philip Lampaert 
    6. Eddy Van de Kerckhove 
    7. Frank Geets 
    8. Johan Driesen 
    9. Ronny Coppens 
    10. Arie De Moor 

    E-reeks – 60 km - 1h30
    1. Francis DE RIDDER 
    2. Rene De Brucker 
    3. Dirk Van Hove 
    4. Rudy Thomas 
    5. Joost Pieters 
    6. Ronny Paridaens
    7. Danny De Backer 
    8. Michel Willems 
    9. Jan Van Den Brande 
    10. Rudy Berwart 

    F-reeks – 54 km - 1h23 
    1. Martin DURANT 
    2. Eddy Vanopstal 
    3. Jos Claessens 
    4. Rene Mertens 
    5. Noël Burggraeve 
    6. Jozef Deneef 
    7. Jean Blommaert 
    8. Marc Dams 
    9. Eddy Vandermeeren 
    10. Johny Van Holen 

    F+ -reeks – 54 km - 1h25
    1. Theo COUDYZER 
    2. Marc Vervondel 
    3. Luc Snels 
    4. Jef Everaerts 
    5. Herman Van Den Borre 
    6. Freddy Vandenberghen 
    7. Etienne Vandenhouwe 
    8. Willy Teirlinck 
    9. William De Cremer 
    10. Erik Van Der Steen 

    18-09-2016 om 22:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/09/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 18/09/2016 FORT-KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 5

    1 VAN LEEUWEN Patrick NED CYCLINGTEAM JO PIELSELITE

    2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    3 TIELEN Dario INDIVIDUEELU23

    4 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CTJUNIOR

    5 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    6 VERHEYEN Thomas KALAS CYCLING TEAM 99U23

    7 GOOSEN Wouter VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    8 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAMELITE

    9 CANT Kevin ERA REAL ESTATE - CIRCUSEL.CZC

    10 DEVOS Han ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAMU23

    11 DE CLEYN Dave 12 PEPERMANS Lorenzo 13 THIJS Wim 14 VAN DE VELDE Matthias 15 ROELANDT Kenny 16 SIEBENS Gianni 17 KOYEN Niels 18 WUYTS Mathijs 19 VAN STAEYEN Maarten 20 VANDEVELDE Ruben 21 VEESTRAETEN Sieën 22 CLAEYS Stef 23 CROLLET Yari 24 LEAERTS Yelle 25 VAZ Lucas FRA 26 RUNHAAR Marvin NED 27 DANCKAERS Jochem

     

    18/09/2016 FORT-KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. C  

    Nieuwelingen - deelnemers: 56 - opgevers: 2 - 30'

    1 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    3 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    4 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 RONHAAR Pim NED AWV DE ZWALUWEN

    6 DEL GROSSO Bodi NED WV METEOOR ASSEN-RODEN

    7 VAN DER VEKEN Senne KALAS CYCLING TEAM 99

    8 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    9 DELNOIJE Remon NED TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG

    10 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK


    Juniores - deelnemers: 52 - opgevers: 4 - 40'

    1 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    2 HAZEKAMP Bart NED WESTLAND WIL VOORUIT

    3 ARKESTEYN Aron ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W

    5 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    8 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 HENDRIKX Mees NED LARES-DOLTCINI CT

    11 BRAES Brent 12 PEMEN Dolf 13 SMITS Rune 14 KONINGS Robbe 15 BELLENS Jarno 16 CLYNHENS Jens 17 BROECKX Seppe 18 JORDENS Jarno 19 BRUYNINCKX Jonas 20 VERBERCKMOES Fabio 21 LIPPENS Seppe 22 MERTENS Cedric 23 COCKX Maxime 24 ARNOETS Yoran 25 PEREMANS Jochen 26 BEKAERT Seppe 27 VLERICK Lars 28 HASPESLAGH Junior 29 PEETERS Kyle 30 DE DECKER Clyde 37 COMMISSARIS Caren


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 6

    1 VAN DER PEET Fleur NED WESTLAND WIL VOORUIT

    2 AMMERLAAN Rozemarijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    3 MIRTE Klerkx NED RTC BUITENLUST

    4 KUIJPER Elodie NED WV BREDA

    5 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

     

    Dames Elite - deelnemers: 14 - opgevers: 1

    1 PALM Eva Maria AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 VERHOEVEN Suzanne WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    3 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    4 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    5 COMMISSARIS Caren WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    6 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    7 BOONEN Valerie DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 JOCHEMS Chien RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    9 BOONS Yenthe KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    10 VERMEIREN Tinne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    11 VAN PEER Sara 12 CORNELISSE Simone NED 13 GREEFS Kelly

     

    18/09/2016 FORT-KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 35 - opgevers: 1

    1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    2 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    3 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    4 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    5 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    6 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    7 WILLEMS Jurgen INDIVIDUEELMASTM

    8 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    9 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    10 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    11 PEETERS Karl 12 LIEVENS Siebe 13 MEELBERGHS Pieter 14 COUSSENS Dieter 15 JANSSENS Jurgen 16 THIJS Dennis 17 VAN STAEYEN Jordy 18 DE ROO Jacob NED 19 SCHELLEVIS Remco NED 20 VAN LEUFFELEN Peter 21 ALLEN Tim GBR 22 BAJOREK Michel 23 MAES Kenny 24 BOCKLANDT Cedric 25 VOLCKAERTS Sven 26 PAULI Edwin NED 27 WAMPERS Yannick 28 HUSSON Kobe 29 DEBEURME Ben 30 DELNOIJE Guido NED


    Masters B - deelnemers: 30 - opgevers: 2

    1 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    2 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    3 DE ROECK Steven CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 JANSEN Wim INDIVIDUEEL

    6 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    7 VERSTRAETE Peter TEAM C-BEAR

    8 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    9 VAN VLASSELAER Jurgen 4 BIKES MTB TEAM

    10 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    11 MELLAERTS Bert 12 VANLOO Pascal 13 VAN MEER Edgar NED 14 DE WAELE Marnic 15 NAESSENS Michael 16 OP DE LAAK Frits NED 17 VANHOVE Raf 18 NOOIJ Roland NED 19 VANHONSEBROUCK Franky 20 VAN LOOY Jos 21 PAUL Laning NED 22 GRAUMANS Anton NED 23 ABE Peter 24 CNUDDE Kurt 25 CARPENTIER Dirk 26 MARKUS Klerkx NED 27 BULTYNCK Geert 28 RIETBERGEN Edward NED


    Masters C - deelnemers: 30 - opgevers: 1

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    3 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    5 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    6 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    7 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    8 MONTULET John NED MTB BAARLO

    9 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    10 KOCKAERTS Hubert INDIVIDUEEL

    11 ZWINNEN Patrick 12 VAN HONSTÉ Kris 13 VAN SINAY Dirk 14 BENNY Andersson SWE 15 BALLET Peter 16 THIJS Carl 17 VANHAEVERBEKE Jean 18 BOSMANS Chris 19 SWINNEN Rene 20 ROBERTS Andrew GBR 21 WILLEMSEN Eddy NED 22 PAUWELS Mario 23 HAESMANS Bart 24 MARTENS Herman 25 COOREMAN Stephan 26 YIP Handson CAN 27 VAN DER LEEUW Albert NED 28 DE MEESTER Jackie 29 VAN DEN BOGAERT Jan

    18-09-2016 om 22:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GEMKE DE ROCKER met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!

    Proficiat aan FLEUR DE VEIRMAN met haar Zege bij de Meisjes 13 jaar !!!

    Gemke De Rocker.jpg   Fleur De Veirman.jpg
       Gemke De Rocker         Fleur De Veirman

    Zondag 18/09/2016 BOTTELARE (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 32 - opgevers: 1 - 20 km

    1 VAN GUCHT Yoran C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 LINTHOUDT Jade C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 JONCKHEERE Jarne K.V.C. DEINZE VZW

    4 LEMMENS Jarne WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 DE SCHRIJVER Runar KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    14 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 VAN GIJSEL Tycho NED HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    24 PROVOST Quinten SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    31 VAN STEENLANDT Sete VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 30 - 25 km

    1 GAYTANT Kenzo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VAN COPPERNOLLE Yoni ISOREX CYCLING TEAM

    5 HEYMAN Jasper KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 DE TROYER Yorben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    16 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    17 MAES Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 DE VEIRMAN Fabrice PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 HERMANS Ullrich VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    28 BROSENS Kyano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    29 POPPE Wout SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    14 jaar -deelnemers: 44 - opgevers: 1 - 35 km

    1 VAN ZANDE Devin C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 VANDENBRANDEN Noah WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 DEWEIRDT Siebe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 TEERLINCK Alexander WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 SEGERS Ryan C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    10 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16 VAN BUYNDER Thibaud VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    20 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    21 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 DEMUYNCK Victor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    27 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    30 DANEEL Jefke SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    31 RASSCHAERT Lander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    33 CORNELIS Cody PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 4

    1 LINTHOUDT Jade C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 DE GRAVE Britt NED WV BREDA

    3 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    4 PUYPE Laura KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 FLEUR DE VEIRMAN PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DE KEYSER Emke KVC NOORDZEEMEEUW

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 GEMKE DE ROCKER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VAN GOETHEM Femke C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    18-09-2016 om 22:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SLEIDINGE VAN ZATERDAG 17/09/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SLEIDINGE VAN ZATERDAG 17/09/2016     


    Zaterdag 17/09/2016 SLEIDINGE (O) - Elite z.c./U23 - 108 km - 40,71 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 6

    1 VANOVERSCHELDE Kobe INDIVIDUEEL

    2 PEELAERS Jeff K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    5 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 VERMEULEN Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 STROOSNIJDER Michel NED MIDDELKAMP

    8 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 DANIELS Simon PRORACE CYCLING TEAM

    10 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 VAN DAMME Bart 12 DIJKSTRA Maarten NED 13 DE LANGE Thijs NED 14 WILLEMS Pieter 15 EECKHOUT Kurt 16 DE SY Gertjan 17 MORIS Sven 18 VAN T WESTEINDE Gijs NED 19 DE WINTER Peter NED 20 KOOLS Jos NED 21 COOREVITS Gilles 22 MORTIER Lenny 23 GOETHALS Brent 24 VEROFT Jelto 25 DE LANDTSHEER Steven 26 CALLEBAUT Kevin 27 BOSSAER Gatien 28 SABO Pedro 29 BUYLE Pieter 30 DE GREVE Maxim 39 VAN GOETHEM Kevin 62 DEMETER Renaat
    IMGP6545.JPG
                   Winnaar te Sleidinge Kobe Vanoverschelde met de supporters.
    IMGP6535.JPG
                          Een woordje uitleg van winnaar Kobe Vanoverschelde.
    IMGP6494.JPG
                                  Aankomst van winnaar Kobe Vanoverschelde.
    IMGP6498.JPG
    De spurt van het peleton voor plaats 2 met Jeff Peelaers voor Matthias De Witte en
    Rieno Stofferis.
    IMGP6509.JPG
    IMGP6490.JPG
    IMGP6450.JPG
    IMGP6423.JPG
    IMGP6391.JPG
    IMGP6376.JPG
    IMGP6344.JPG
    IMGP6335.JPG
    IMGP6316.JPG
    IMGP6309.JPG
    IMGP6288.JPG
    IMGP6282.JPG
    IMGP6275.JPG
    IMGP6268.JPG
    IMGP6254.JPG
    IMGP6252.JPG
    IMGP6244.JPG
    IMGP6225.JPG
                   Start te Sleidinge van de Elite z.c. & U23 met 68 deelnemers.
    IMGP6220.JPG
    IMGP6207.JPG
    IMGP6197.JPG





     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-09-2016 om 22:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/09/2016

    VWV.jpg
    Zondag 18 september – BONHEIDEN (2820)


    Liefhebbers - 82 km

    1.Wesley Bellen

    2.Jonas Heijmans

    3.Koen Heremans

    4.Karel Docker

    5.Filip De Wyngaert

    6.Jef Van Olmen

    7.Chris Foriers

    8.Jochem Ramaekers

    9.Vincent Chevalier

    10.Tom De Feyter

    11.Nico Indekeu 12.Sven Janssens 13.Bart Van Kerkhoven 14.Philippe Van Opstal 15.Jeroen Goeleven 16.Kris Bunkens 17.Wouter Schoofs 18.Sven Van Vlasselaar 19.Christophe Veulemans 20.Koen Theys 21.Bert Vercammen 22.Sven Mombaerts 23.Matthieu Decock 24.Yves Schauwaerts 25.Vital Pauwels

     

    CAT.C - 61,5 km

    1.Kris Witvrouwen

    2.Koen Heremans

    3.Ivan Verschueren

    4.Vital Pauwels

    5.Patrick Vermoten

    6.Gert Hermans

    7.Robby Tuyls

    8.Benny Fets

    9.Guy Van Laer

    10.Luc Peeters

    11.Jo Helsen 12.Ronny Follon 13.Rik De Vree 14.Peter Bocken 15.Andy Van Loon

     

    CAT.D - 61,5 km

    1.Luc Van Roy

    2.Hans Wuyts

    3.Philippe Wauters

    4.Bruno Brabants

    5.Jan Maegh

    6.Danny Van Hoof

    7.Marc Wauters

    8.Jos Janssens

    9.Jan Cortoos

    10.Ruud Havermans

    11.Danny Daems 12.Freddy Vangenechten 13.Toon Maes

     

    CAT.E - 61,5 km

    1.Ludo De Bakker

    2.Frank Rijpens

    3.Jaak Been

    4.Marcel Verniers

    5.John Bosch

    18-09-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    17-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/09/2016

    waod_3.jpg
    Zaterdag 17 September 2016 – SINT-GORIKS-OUDENHOVE (9620)


    Catg.A – 70,8 km – 34 deelnemers

    1-Buysse Lennert (Bassevelde)

    2-Lammertyn Foeke

    3-Van Driessche Ward

    4-Van Damme Peter

    5-Van Geyt Koen

    6-De Wispelaere Arno

    7-Gommers Sven

    8-Goossens Sam

    9-Peeters Nico

    10-Goossen Dirk

    11-Nevejans Kenny-12-Van der Stock Dieter-13-Weemaes Robby-14-Moerman Jens-15-Rogge Simon-16-Bauters Pieter-17-Van Vlierberghe Bart-18-Roeygens Pieterjan-19-Van Rijckeghem Steven-20-Dumortier David-21-Roegiest Mario-22-Vernaet Olivier-23-Van Waeyenbergh Grégory-24-Snoeck Mathias-25-Bostoen Gianni-26-Carmeliet Tom-27-Van Laere Jan-28-Dhondt Gunter-29-Haegeman David-30-Bernagie Ruben-31-Bekaert Tim-32-Daems Jens-33-Vandriessche Kenneth-34-Pappijn Seppe

     

    Catg.B – 59 km – 17 deelnemers

    1-De Backer Andy (Denderleeuw)

    2-Luyssen Geoffrey

    3-Cocquyt Patrick

    4-Cael Wouter

    5-Cocquyt Mark

    6-De Vlieger Sven

    7-Rombaut Wim

    8-Bultinck Michel

    9-Panis Tom

    10-D'Annibale Mirko

    11-Janssens Bert-12-De Bosscher Koen-13-Segers Daniel-14-Van Haverbeek Peter-15-Gussé Wim-16-Deno Gert-17-Loosveld Pascal

     

    Catg.C – 59 km – 19 deelnemers

    1-Wuyts Hans (Beerzel)

    2-Bobelijn Patrick

    3-De Ridder Richard

    4-Gommers Frank

    5-Roobroeck Dirk

    6-Harms Ko

    7-De Muynck Luc

    8-Smetryns Herman

    9-Janssens Kenny (Melsele)

    10-Raes Pascal

    11-Willems Noël-12-De Pauw Dirk-13-Coppens Ronny-14-De Ridder Francis-15-Van Obbergen Wim-16-Nevejans Idesbald-17-Nevejans Idesbald-18-De Moor Arie-19-Bracke Wim

     

    Catg.D – 47,2 km – 23 deelnemers

    1-Heye Hilair (Lovendegem)

    2-Vanopstal Eddy

    3-De Coninck Danny

    4-Stockman Ruddy

    5-Paridaens Ronny

    6-Bultinck Andre

    7-De Veylder Johan

    8-Deneef Jozef

    9-De Naeghel Jozef

    10-Somers Chris

    11-Lacquet Philippe-12-Van Den Broeke Patrick-13-Van Lierde Hans-14-Maldrie Robert-15-Convents Patrick-16-Vyncke William-17-Vanbiervliet Luc-18-Scheirlinckx Jozef-19-De Gucht Etienne-20-De Praetere Fritz-21-D'Hondt Erwin-22-Cornette Freddy-23-Bolle Henk-

     

    Catg.E +65 jaar – 47,2 km – 17 deelnemers

    1-Burggraeve Noël (Geraardsbergen)

    2-Luyten Felix-

    3-Scheirlinckx Hendrik-

    4-Devadder Andre-

    5-Ligneel Rony-

    6-Van Den Borre Herman-

    7-Teirlinck Willy-

    8-Vandermeulen Jos-

    9-Pieters Roland-

    10-Van Loon Adri-

    11-Lockefeir Marinus-12-Hermans Luc

     

    Catg.E +70 jaar – 47,2 km – 5 deelnemers

    1-Mercken Mathieu

    2-Coudyzer Theo

    3-Vandenhouwe Etienne

    4-Vyvey Julien

    5-Brouwers François

     

    Niet Vergunninghouders – 70,8 km – 15 deelnemers

    1-De Smet Olivier (Semmerzake)

    2-De Pelseneer Gert

    3-Paridaens Rob

    4-Burrick Tim

    5-Van Reepingen Kevin

    6-Van Meirhaeghe Karel

    7-Voet Jeroen

    8-Bouquet Kenneth

    9-Goossens Maarten

    10-De Keyser Jan

    11-Claeys Kevin-12-Geerts Samuel-13-D'Hoe Davy-14-De Meester Koen-15-Geerts Marnix

    17-09-2016 om 21:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 17/09/2016 PRIMUS CLASSIC IMPANIS-VAN PETEGEM (B) - Men Elite - 200 km - 43,27 km/h

    Aantal deelnemers: 160 - opgevers: 35

    1 GAVIRIA RENDON Fernando COL ETIXX - QUICK STEP

    2 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    3 RICHEZE Maximiliano Ariel ARG ETIXX - QUICK STEP

    4 VAN ASBROECK Tom TEAM LOTTO NL - JUMBO

    5 NIELSEN Magnus Cort DEN ORICA - BIKEEXCHANGE

    6 PORSEV Alexander RUS TEAM KATUSHA

    7 ISTA Kevin WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    8 STENUIT Robin WANTY - GROUPE GOBERT

    9 SVENDGAARD Michael Carbel DEN STÖLTING SERVICE GROUP

    10 HALLER Marco AUT TEAM KATUSHA

    11SMITH Dion NZL 12 PAGE Dylan SUI 13 RICKAERT Jonas 14 KREDER Michel NED 15 GERTS Floris NED 16 PICOUX Maximilien 17 TRONET Steven FRA 18 JULES Justin FRA 19 TSATEVICH Aleksei RUS 20 LIGTHART Pim NED 21 BACKAERT Frederik 22 MAES Alexander 23 LENNERTZ Sam 24 PARDINI Olivier 25 VOROBYEV Anton RUS 26 DRUYTS Gerry 27 SALOMEIN Jarl 28 VAN KEIRSBULCK Guillaume 29 DE ROOZE Niels 30 DE BUYST Jasper 78 VAN HECKE Preben 87 VAN AVERMAET Greg 89 VAN DER SANDE Tosh 97 CORDEEL Sander

     

    17/09/2016 SLEIDINGE (O) - Elite z.c./U23 - 108 km - 40,71 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 6

    1 VANOVERSCHELDE Kobe INDIVIDUEEL

    2 PEELAERS Jeff K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    5 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 VERMEULEN Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 STROOSNIJDER Michel NED MIDDELKAMP

    8 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 DANIELS Simon PRORACE CYCLING TEAM

    10 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 VAN DAMME Bart 12 DIJKSTRA Maarten NED 13 DE LANGE Thijs NED 14 WILLEMS Pieter 15 EECKHOUT Kurt 16 DE SY Gertjan 17 MORIS Sven 18 VAN T WESTEINDE Gijs NED 19 DE WINTER Peter NED 20 KOOLS Jos NED 21 COOREVITS Gilles 22 MORTIER Lenny 23 GOETHALS Brent 24 VEROFT Jelto 25 DE LANDTSHEER Steven 26 CALLEBAUT Kevin 27 BOSSAER Gatien 28 SABO Pedro 29 BUYLE Pieter 30 DE GREVE Maxim 39 VAN GOETHEM Kevin 62 DEMETER Renaat


    17/09/2016 EERNEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 117,6 km 

    Aantal deelnemers:

     

    17/09/2016 NINOVE (ASPELARE) (O) - U23 - 120 km - 42,65 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 10

    1 WILLEMS Thimo PRORACE CYCLING TEAM

    2 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    4 VAN DYCK Wesley ESEG DOUAI

    5 GARDNER Dan GBR BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 DE VYLDER Lindsay EFC-ETIXX

    7 VEROUGSTRAETE Nicolas VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 HAEMELS Bavo T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    9 USE Laurens K.V.C. DEINZE VZW

    10 MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL

    11 DEGUIDE Louis 12 SCHOTTE Lauwrence 13 RONSSE Gauthier 14 VASTMANS Dries 15 SIMON Kenn 16 SNYERS Jari 17 OLIEBOS Jordy 18 VAN HERCK Glen 19 VAN IMPE Stef 20 DELVAUX Guillaume 21 LETEN Wouter 22 CLAUS Dieter 23 VAN DUREN Brent 24 BIEBUYCK Aurélien 25 VAN RENTERGHEM Boris 26 ROTTY Glenn 27 VAN BEETHOVEN Matthias 28 MAESEN Dries 29 DEVENIJNS Jasper 30 DE KETELE Angelo 48 DILLEN Ruben 49 VAN DEN BOSSCHE Angelo 50 SINOY Fabio

     

    17/09/2016 WENDUINE-AAN-ZEE (W) - Dames Elite - 96 km - 38,66 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 1

    1 D`HOORE Jolien WIGGLE HONDA HIGH FIVE

    2 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    3 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    4 DE BAAT Kim LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    5 MARKUS Kelly NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    6 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 DOM Annelies LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    8 VAN DER MEULEN Kaat LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    9 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    10 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    11 DEBBOUDT Evelien 12 DUYCK Ann-sophie 13 HAERS Carolien 14 INGHELBRECHT Sarah 15 DRUYTS Lenny 16 BORREMANS Sarah 17 ALLAERT Ine 18 DEBBOUDT Sylvia 19 VAN DEN BORN Eva NED 20 VERSTICHELEN Femke 21 VAN DEN HAUTE Steffy 22 LEENKNEGT Liliane 23 HERMANS Anka 24 TROCH Tiana 25 GINS Tara 26 VANDER SANDE Elise 27 DELTOMBE Evelien 28 ACCOE Joyce 29 VANDEWALLE Isabel 30 DELBAERE Fien 36 BRITS Delphine 38 GELUK Yva NED 42 DELANOTE Bonnie 47 WITTOCK Nancy

    17-09-2016 om 20:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/09/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 1°Seizoenszege bij de Masters A!!!

    Nick David KOP 2015-2016.jpg 

          Nicky David


    Zaterdag 17/09/2016 KNESSELARE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 1

    1 VENS Quincy SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    2 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    3 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

    4 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU23

    5 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    6 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERSELITE

    7 MUSEEUW Stefano IKO ENERTHERM-BEOBANKU23

    8 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    9 VAN DE VELDE Thomas CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU23

    10 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    11 HENNAUX Loic 12 BRAET Vinnie 13 DE SCHUYTER Tim 14 TIELEN Dario 15 ROELANDT Kenny 16 DENOLF Ritchie 17 TEIRLINCK Jens 18 VAN COMPERNOLLE Kenneth 19 BAEYENS Dennis 20 BAUTERS Reno 21 DE WISPELAERE Bert 22 COLAERT Pascal 23 DE MAEGHT Dorian 24 ALDERWEIRELD Robin 25 DEWITTE Pieter 26 KAISE Julien 27 QUARTIER Jens 28 VANDERMEIRSCH Aaron 29 HOSTE Simon 30 JANSSEN Tim NED

     

    17/09/2016 KNESSELARE (O) - Veldrijden form.C

    Juniores - deelnemers: 42 - opgevers: 1 - 40'

    1 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 SMET Jonas IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    4 FRIJTERS Perry NED IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    6 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 VANDEN BUSSCHE Wannes 12 DEWULF Maxim 13 SPRANGERS Lloyd 14 CLAUWAERT Maarten 15 FERDINANDE Anton 16 VAN COMPERNOLLE Jason 17 VERDONCK Loeka 18 BROECKX Seppe 19 CHRISTIAENS Thijs 20 DEFOUR Wannes 21 SANTY Arne 22 QUARTIER Jonas 23 GUNST Ruben 24 BRUNING Jente 25 HOUSSIN Bavo 26 LOGIE Aaron 27 BEKAERT Seppe 28 DEMEYER Guillian 29 VAN GOETHEM Fabio 30 VLERICK Lars 36 GELDHOF Anja

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 43 - opgevers: 2 - 30'

    1 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    2 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    4 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    5 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    6 WYSEURE Joran SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 LAROY Bjarne LARES-DOLTCINI CT

    8 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    10 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 3

    1 LENAERS Jade ACROG - BALEN BC

    2 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    Dames Elite - deelnemers: 7

    1 VAN DE STEENE Kim KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    3 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    4 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    6 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    7 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

     

    17/09/2016 KNESSELARE (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 32 - opgevers: 3

    1 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    2 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    3 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    4 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    5 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    6 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    7 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    8 COUSSENS Dieter DAGPAS

    9 VANDEKERCKHOVE Tim DAGPAS

    10 SCHELLEVIS Remco NED ZUID-HOLLAND/WEST

    11 DE BOCK Jelle 12 TACK Spencer 13 VAN DIEREN Christophe 14 BAJOREK Michel 15 BOMERE Diego 16 VERNOU Lorenzo 17 KINT Wesly 18 BULCKAEN Bart 19 PLASSCHAERT Jonas 20 VERSTEELE Laurens 21 ROGIERS Kurt 22 VANKERSSCHAEVER Klaas 23 DE MEYER Michaël 24 BERGHE Niels 25 DESMET Dieter 26 DE MAERE Jelle 27 BULTINCK Davy 28 DUMOULIN Ramdoald 29 TEIRLINCK Steven


    Masters B - deelnemers: 24

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    5 DEWITTE Wim INDIVIDUEEL

    6 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    7 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    8 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    9 DE NEVE Kristof DAGPAS

    10 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    23 BULTYNCK Geert SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    Masters C - deelnemers: 31 - opgevers: 1

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 RAES Patrick DAGPAS

    3 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    5 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    6 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    7 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    8 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    9 BLOEMMEN Rudy INDIVIDUEEL

    10 DE BRAUWER Paul DAGPAS

    22 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    17-09-2016 om 19:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/09/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 17/09/2016 VORSELAAR (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 8

    1 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 CANT Kevin ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 SMETS Gert KALAS CYCLING TEAM 99

    4 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    5 VAN ROOSBROECK Pieter CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW

    7 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    8 VANDEBOSCH Victor IKO ENERTHERM-BEOBANK

    9 DRIESEN Jarne LARES-DOLTCINI CT

    10 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 SIEBENS Gianni 12 VAN LAER Ward 13 PAUWELS Tijl 14 PEETERS Yannick 15 VERHEYEN Thomas 16 GYS Jens 17 SCHUERMANS Jelle 18 MERLIER Braam 19 ELEN Sander 20 DE PROOST Kyle 21 VAN DEN BOSCH Tom 22 TIELEMANS Jente 23 JASPERS Jappe 24 PEPERMANS Lorenzo 25 ROMBOUTS Seppe 26 DE CLEYN Dave 27 SERRÉ Stef 28 WUYTS Mathijs 29 KOYEN Niels 30 GOOSEN Wouter 35 LIESSENS Jarno 40 VERMEIREN Gianni ITA 43 DE ROP Michiel

     

    17/09/2016 VORSELAAR (A) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames Elite - deelnemers: 28

    1 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    3 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM

    4 VAN ANROOIJ Lindy NED KIDS SPORT PROM/ALPHA MOTORHOMES

    5 FRANCK Alicia ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 MAES Shana AA-DRINK-KALAS TEAM

    8 VERHOEVEN Suzanne WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    9 HOEKE Geerte NED WV BREDA

    10 PALM Eva Maria AA-DRINK-KALAS TEAM

    11 BOONS Yenthe 12 COMMISSARIS Caren 13 VAN MALDEGHEM Nele 14 BOONEN Valerie 15 VERMEIREN Tinne 16 CORNELISSE Simone NED 17 WILLEMS Gertie 18 DE BRUYNE Meg 19 KRANS Laura NED 20 BELLAERT Axelle 21 VAN PEER Sara 22 GREEFS Kelly 23 VERTENTEN Soetkin 24 VERDEYEN Tine 25 DOBBELAERE Jana 26 JOCHEMS Chien 27 DE KEULENAER Karen 28 WERNERS Britta GER

     

    Dames jeugd - deelnemers: 23 - opgevers: 2

    1 VAN ANROOIJ Shirin NED KIDS SPORTS PROM / ALPHA MOTORHOMES

    2 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    3 BOSCHKER Julia NED WV HET STADION

    4 VAN DER PEET Fleur NED WESTLAND WIL VOORUIT

    5 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 VAN LOY Tess AA-DRINK-KALAS TEAM

    7 VAN DER ZWAAN Laura NED DRC DE MOL

    8 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99

    9 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 PEETERS Jinse ACROG - BALEN BC

    11 ZWAENEPOEL Tessa 12 BEIRINCKX Lina 13 ROMBOUTS Tine 14 SCHOON Lisette NED 15 BAKKER Manon NED 16 VAN ROMPAY Anke 17 KUIJPERS Anoek NED 18 VANHOOYDONCK Fien 19 COPPENS Nieke 20 COPPENS Celien 21 SCHOON Mariska NED


    17/09/2016 VORSELAAR (A) - Veldrijden form. C  

    Juniores - deelnemers: 46 - opgevers: 1 - 40'

    1 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    4 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VLIEGEN Pieter-jan KALAS CYCLING TEAM 99

    6 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 BRAES Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VREESWIJK Luca NED RTC BUITENLUST

    9 VAN DEN BROECK Arno IKO ENERTHERM-BEOBANK

    10 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 KOPECKY Matyas NED 12 SIEMONS Julian 13 BELLENS Jarno 14 LEMMENS Sander 15 DE MEYER Jarne 16 TIBACKX Lander 17 VAN RILLAER Witse 18 VAN DEN PLAS Jasper 19 VAN GILS Maxim 20 DE VET Sander 21 MERTENS Cedric 22 ARKESTEYN Aron 23 THYS Joren 24 PEMEN Dolf 25 LEMBRECHTS Wannes 26 KONINGS Robbe 27 BRUYNINCKX Jonas 28 VERMEERSCH Arne 29 GIELEN Jasper 30 JACQUEMIN Matisse


    Nieuwelingen - deelnemers: 67 - opgevers: 2 - 30'

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    3 DEL GROSSO Bodi NED WV METEOOR ASSEN-RODEN

    4 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    5 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    6 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    7 STRIK Dylan NED TWC MAASLANDSTER

    8 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    9 MEULEMANS Lennert ACROG - BALEN BC

    10 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    32 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    36 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    46 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    17/09/2016 VORSELAAR (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 32 - opgevers: 1

    1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    2 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    3 SLUYTS Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    4 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    5 VAN STAEYEN Jordy INDIVIDUEELAMA19+

    6 DIELS Koen INDIVIDUEELMASTM

    7 BONGERS Daan NED MTB-CLUB-DISCOVERY

    8 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    9 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    10 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    11 VAN LEUFFELEN Peter 12 MAES Kenny 13 DE ROO Jacob NED 14 VUJASIN Lionel 15 LIEVENS Siebe 16 PEETERS Karl 17 JANSSENS Jurgen 18 DE JONGE Daan NED 19 KOREN Jochem NED 20 KEIJSERS Joep NED 21 MARIëN Jim 22 VAN HOUTVEN Kris 23 THIJS Dennis 24 BOSSAERTS Kevin 25 ALLEN Tim GBR 26 JOORE Robertus NED 27 VAN DEURSEN Rick NED 28 FICK Peter NED 29 BERTELS Guy 30 WAMPERS Yannick

     

    Masters B - deelnemers: 24 - opgevers: 1

    1 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    2 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    3 JANSEN Wim INDIVIDUEEL

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 PAESHUYSE Davy INDIVIDUEEL

    6 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    7 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    8 COLOMBO Lino EC WALSHOUTEM

    9 WILLEMS Mario DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 VAN MEER Edgar NED DAGPAS

    15 DE SCHOESITTER Steven DAGPAS

     

    Masters C - deelnemers: 35

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    3 TECK Erik INDIVIDUEEL

    4 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    5 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    6 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    8 VERHESTRAETEN Danny INDIVIDUEEL

    9 MONTULET John NED MTB BAARLO

    10 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    16 VAN HONSTÉ Kris BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    17-09-2016 om 19:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 5°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan RUNE HERREGODTS met zijn 7°Seizoenszege bij de Juniores!!!

    Sasha Weemaes.jpg    Rune Herregodts KOP 2016.jpg

        Sasha Weemaes               Rune Herregodts

    Zaterdag 17/09/2016 KEIZER DER JUNIORS KOKSIJDE (W) - Men Juniors UCI - 99 km - 42,81 km/h

    Aantal deelnemers:

    1 SASHA WEEMAES uit Melsele VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 MADSEN Frederik Rodenberg PYTHONPRO.COM VELOWEAR

    3 THIJSSEN Gerben ACROG - BALEN BC

    4 DEKKER David WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWC PIJNENBURG

    6 STEWART Jake SOUTH EAST CYCLING TEAM

    7 MEIJER Gijs NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

    8 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    9 GUYONNAUD Jonathan SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 VAUGHAN Jacob SOUTH EAST CYCLING TEAM

    11 FREHEN Jeremy 12 OERLEMANS Jorn 13 ZEESTRATEN Stef NED 14 VAN SINTMAARTENSDIJK Daan NED 15 WARAS Corentin 16 GUEGAN Mael 17 EIDE Mikkel 18 PECKOVER Oliver GBR 19 HJEMSAETER Olav 20 CAPEK Tomas CZE 21 VOLKAERT Jonas 22 VAN ROY Arne 23 VANSTEELANDT Thomas 24 NEVENS Tibo 25 BAUDE Arthur 26 MILLIAU Vince 27 ZIJLAARD Maikel NED 28 GAUSSIN Anthony 29 DEWACHTER Aaron 30 BRITTON Rhys GBR 37 VERHOFSTADT Thibau 77 DE PESTEL Sander 86 VAN MOER Brent 92 BECK Cedric 107 MILBOU Steff 117 AMELINCKX Stef 119 MOREELS Louis 127 OREEL Lars NED 129 VAN DE VOORDE Lennert


    17/09/2016 MUNTE (O) - Juniores - 86,7 km - 39,14 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 16

    1 RUNE HERREGODTS uit Lokeren VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 HUYGEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    4 DELBAEN Michael YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 DE GROODT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    8 VAN NUNEN Lukas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 BIERKENS Tim NED RUDYCO CYCLING TEAM

    10 GODART Bo WK NOORD-WEST-BRABANT

    11 MAAS Danny NED 12 BRINKMAN Herman NED 13 VAN PETEGHEM Trifonius 14 VERTONGEN Jens 15 TIMMERS Lars NED 16 DHONT Arnoud 17 VANHECKE Robin 18 WOUTERS Rick 19 DEVENIJNS Sander 20 DHAESE Niels 21 HESTERS Jules 22 HERSHLER Saar ISR 23 VAN EECKHOUT Len 24 REUVERS Kevin NED 25 VAN DORPE Guus 26 VAN MALDEREN Bjorn 27 SAINTOBYN Quinten 28 PAUWELS Matthias 29 DEPUYDT Mats 30 DE SCHRIJVER Dries 31 BRUGGEMAN Lorenzo


    17/09/2016 SINT-ANTELINKS (O) - Juniores - 90 km - 41,26 km/h

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 2

    1 REYNDERS Jens VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 DE BEULE Jordi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 HAELTERMAN Glen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 CLAUWAERT Jari PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 GEERINCK Dries ISOREX CYCLING TEAM

    8 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 DU FOUR Jens SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 FOAMES Ben GBR BOTTECHIA

    11 FITZWATER Matias NZL 12 BERO Sean 13 VAN DEN BERGH Tuur 14 HAEST Jasper NED 15 VOIGT Eric USA 16 DE PELSMAEKER Sam 17 WAEYTENS Robin 18 WANTE Jari 19 DALEMANS Geoffrey 20 VRANKEN Vince 21 PLETINCKX Yarno 22 VAN LIPPEVELDE Sander 23 DOPCHIE Felix 24 DE BROUWER Jeffrey 25 FRANSSENS Yannick 26 PRIEELS Robbe 27 DE VOS Kwinten 28 LINTHOUDT Arne 29 SCHELFHOUT Wies 30 VAN GIJSEGEM Yarne 33FOCQUET Mathijs

    17/09/2016 SINT-DENIJS (W) - Juniores - 85,8 km - 42,05 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 2

    1 VANOVERBERGHE Mathias ASFRA RACING TEAM

    2 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    3 CAVEY Vincent CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    4 HEINDERSON Maths SPORT EN MOEDIG GENK

    5 DESCHUYTTER Casper YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6 D´HOOGE Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 PESTIAUX Yann SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 VAN ELZAKKER Wout NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    9 BONNE Bert ACROG - BALEN BC

    10 VERMOTE Gianni VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 CAPPELLE Maxim 12 VERSLYPE Theo 13 DEJONGHE Roeland 14 WYFFELS Jonas 15 MEERSCHAERT Leonardo 16 DE WISPELAERE Lander 17 COOLSAET Guillaume 18 MORTIER Bjarne 19 VANSEVENANT Mauri 20 DEVLIEGHERE Tibo 21 LEFEVER Valentin 22 LALOO Senne 23 VERSTREPEN Arno 24 MAHIEU Mathias 25 VERLEYEN Mauro 26 DECLEYRE Jens 27 DEWULF Bjarne 28 VAN CANEYT Joren 29 COMPERNOLLE Mats 30 VAN DONGEN Ruben

     

    17/09/2016 ALVERINGEM (W) - Nieuwelingen - 70 km - 37,7 km/h

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 3

    1 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    2 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 NUYTTEN Michiel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    6 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 VERMEULEN Robban SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 VERBEECK Calvin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 VANDENDRIESSCHE Kevin VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 MAES Simon CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    17/09/2016 BRAKEL (OPBRAKEL) (O) - Nieuwelingen - 66,7 km - 37,17 km/h

    Aantal deelnemers: 91 - opgevers: 23

    1 VERVLOESEM Xandres SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 PATTYN Steven ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 BAELE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    5 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    9 WALRAED Jesper ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 KERREMANS Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    19 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    33 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    37 NAUDTS Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    43 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    44 HILLEMANS Pepijn NED RUDYCO CYCLING TEAM

    49 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    55 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    58 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    66 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17-09-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    16-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 16/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 16/09/2016 KAMPIOENSCHAP VAN VLAANDEREN KOOLSKAMP (W) - Men Elite UCI - 192 km - 45,35 km/h

    Aantal deelnemers: 159 -  opgevers: 81

    1 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    2 GAVIRIA RENDON Fernando COL ETIXX - QUICK STEP

    3 KREDER Raymond NED ROOMPOT - ORANJE PELOTON

    4 DE HAES Kenny WANTY - GROUPE GOBERT

    5 BOECKMANS Kris LOTTO SOUDAL

    6 VAN LERBERGHE Bert TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    7 CAPIOT Amaury TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    8 JANS Roy WANTY - GROUPE GOBERT

    9 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    10 VERMEULEN Emiel TEAM 3M

    11 VAN ASBROECK Tom 12 MCLAY Daniel GBR 13 TEDESCHI Mirko ITA 14 STASSEN Julien 15 WASTYN Emiel 16 TEUNISSEN Mike NED 17 JULES Justin FRA 18 MANNAERTS Jelle 19 SMITH Dion NZL 20 SKAARSETH Anders 21 FLET Axel 22 HOFLAND Moreno NED 23 FORFANG Ole  24 DUQUENNOY Jimmy 25 TURGIS Jimmy FRA 26 BAGDONAS Gediminas LTU 27 VAN EMPEL Etienne NED 28 PEREIRA Florent FRA 29 HOEM Bjorn Tore 30 DRUYTS Gerry 33 VERRAES Benjamin 52 STEELS Stijn

     

    16/09/2016 OEKENE-ROESELARE (W) - Elite z.c./U23 - 69,3 km  

    Aantal deelnemers:

    16-09-2016 om 19:14 geschreven door kenny


    15-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 15/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 15/09/2016 OOSTDUINKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 118,4 km - 44,59 km/h

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 8

    1 SEYE Guillaume EFC-ETIXX

    2 WARLOP Jordi EFC-ETIXX

    3 ALLEGAERT Piet EFC-ETIXX

    4 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    5 DEFREYNE Cedric EFC-ETIXX

    6 DE VYLDER Lindsay EFC-ETIXX

    7 RELAES Jacob EFC-ETIXX

    8 LANNOO Jaromir C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 COOLS Michael EFC-ETIXX

    10 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL

    11 DELMOTTE Dennis 12 DE POORTER Maxime 13 BRADY Kieran GBR 14 MAXWELL Oliver GBR 15 VANACKER Bjarne 16 DEBUY Anthony 17 BEULLENS Cedric 18 VAN HAVERBEKE Julien FRA 19 HAYNES William GBR 20 NOPPE Christophe 21 DE HAES Jorden 22 GOUEL Valentin FRA 23 VERJANS Frank 24 VAN GOETHEM Kevin 25 COMMEYNE Davy 26 VANOVERSCHELDE Kobe 27 WALSH Liam GBR 28 NOELS Sven 29 MEHEUS Gill 30 WALDERS Kevin

     

    15/09/2016 WESTKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 115,5 km - 43,25 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 3

    1 LOGIER Jan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 MOLLY Kenny KLEIN CONSTANTIA

    3 GRIGOREV Aleksandr RUS MOSCOW

    4 WYDOOGHE Jaron VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    6 ORBIE Stephen TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 VANDENBUSSCHE Tom TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    8 DEVRIESE Stijn TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    9 BLOMME Lorenzo TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 VAN COPPERNOLLE Francesco WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    11 MAES Jo 12 VANDENBERGHE Nick 13 VAN RENTERGHEM Bram 14 DELESIE Berre 15 LEFEVER Nico 16 VAN RAEPENBUSCH Ruben 17 TIELEMANS Pierre FRA 18 DEVOLDERE Niki 19 SLABINCK Indiana 20 WILLEMS Mario 21 MAERTENS Jelle 22 DECOSTER Merlijn 23 DE GREVE Maxim 24 HUYSSER Jeroen 25 EECKHOUT Niko 26 VANLUCHENE Mats 27 ROELS Wannes 28 KARANDASHEV Petr RUS 29 NEIRYNCK Jonas 38 LEUS Jelle

    15-09-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    14-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINT-PAUWELS VAN WOENSDAG 14/09/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINT-PAUWELS VAN WOENSDAG 14/09/2016     


    Woensdag 14/09/2016 SINT-PAUWELS (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 43,11 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - opgevers: 36

    1 LAWRENCE NAESEN uit Berlare CIBEL-CEBON

    2 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    3 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    4 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    5 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    6 VANDEMEULEBROECKE Steven ASFRA RACING TEAM

    7 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    8 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 FRANCKAERT Gregory CIBEL-CEBON

    10 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    11 ONGHENA Matthias 12 VAN CAUWENBERGHE Christophe 13 HEIRBAUT Tony 14 DESMECHT David 15 TEMMERMAN Jasper 16 VAN DAMME Bart 17 CALLEBAUT Kevin 18 CLAUS Dieter 19 VANDEVYVERE Stijn 20 PIETERS Bart 21 VAN DEN BOSSCHE Angelo 22 JANSSENS Jarrid 23 LAGNEAUX Yoni 24 PERSOON Wouter 25 TEUGELS Lennert 26 DE DECKER Steven 27 DE VILLE Jelle 28 WILKINSON James GBR 29 DILLEN Ruben 30 MINNAERT Michiel 31 PERSOON Joeri 34 VANDYCK Niels 35 GOOSSENS Kenny
    st pauwels 583.JPG
                               Winnaar te St.Pauwels Lawrence Naesen uit Berlare.
    st pauwels 589.JPG
                           Een woordje uitleg van winnaar Lawrence Naesen.
    st pauwels 592.JPG
    st pauwels 539.JPG
                        Aankomst van winnaar Lawrence Naesen voor Jens Moens.
    st pauwels 542.JPG
                 Aankomst van Jens Moens die knap 2de werd voor Fabio Sinoy.
    st pauwels 547.JPG
                   Aankomst van Stijn Verbeke die 4de werd voor Tim Vercauteren.
    st pauwels 508.JPG
    st pauwels 438.JPG
    st pauwels 420.JPG
    st pauwels 390.JPG
    st pauwels 387.JPG
    st pauwels 381.JPG
    st pauwels 365.JPG
    st pauwels 330.JPG
    st pauwels 323.JPG
    st pauwels 308.JPG
    st pauwels 302.JPG
    st pauwels 297.JPG
    st pauwels 250.JPG
    st pauwels 220.JPG
    st pauwels 218.JPG
    st pauwels 215.JPG
    st pauwels 201.JPG
    st pauwels 186.JPG
    st pauwels 165.JPG
    st pauwels 127.JPG
    st pauwels 121.JPG
    st pauwels 112.JPG
    st pauwels 097.JPG
    st pauwels 088.JPG
    st pauwels 064.JPG
    st pauwels 036.JPG
    st pauwels 032.JPG
                  De start van de Elite z.c. & U23 te St.Pauwels met 73 deelnemers.






     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-09-2016 om 19:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CT BLIKT VOORUIT OP 2017

    rudyco.jpg
    Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team blikt vooruit op 2017: Succesvolle nieuwelingenkern blijft intact, nog 2-tal plaatsen in juniorenkern !!!

     

    Met de transferperiode in zicht is de kern voor het Hamse Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team voor 2017 nu al zo goed als samengesteld. Bij de nieuwelingen wordt de volledige beloftevolle kern eerstejaars behouden en stappen ook alle talenten van 14-jarige aspiranten mee in een nieuw project. Met een provinciale titel op de weg, een 2e plaats op het Belgisch kampioenschap, een 2e, 5e en 7e plaats op het Vlaams kampioenschap, een 2e plaats op het provinciaal kampioenschap tijdrijden, een 5e op het Belgisch kampioenschap tijdrijden, een 4e plaats op het Belgisch kampioenschap ploegentijdrijden, een 7e plaats in het eindklassement in de West-Vlaanderen Cycling Tour en een pak overwinningen werd het een boerenjaar voor deze categorie.

     

    De club is dan ook trots dat de volledige kern zich ook in 2017 verder binnen de club wil ontwikkelen. Naast het zeer uitgebreide Belgische programma van topwedstrijden zal het internationale programma verder uitgebreid worden. Daarnaast zal de begeleiding zich verder optimaliseren door samenwerking met een professionele partner.

     

    Deze lijn wil de club ook doortrekken naar de junioren toe. Ook hier blijven de sterkhouders aan boord. Daarnaast wil de club zich nog verder versterken met een 2-tal renners die graag een mooi nationaal en internationaal programma rijden en die hun strepen verdiend hebben op Belgisch niveau. Dit om tot een kern van 15-17 renners te komen. Ook hier wordt de begeleiding verder versterkt en kan de club een mooi aanbod aan extra-sportieve en materiële voordelen bieden via de partners Specialized en Bioracer. Mogelijke kandidaten kunnen een seintje geven via rudycocyclingteam@hotmail.com, waar de kandidaturen discreet worden verwerkt.

     

    Naast de sportieve uitbouw engageerden ook de huidige sponsors zich om zich op lange termijn aan de club te verbinden. Daarnaast werden ook nieuwe sponsors aangetrokken. Het Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team is dus klaar om ook in de komende jaren het jeugdwielrennen in Vlaanderen verder te helpen ontwikkelen. 

     

    Bron:Luc Rooms

    14-09-2016 om 19:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 14/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LAWRENCE NAESEN met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Lawrence Naesen.jpg 

      Lawrence Naesen

    Woensdag 14/09/2016 SINT-PAUWELS (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 43,11 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - opgevers: 36

    1 LAWRENCE NAESEN uit Berlare CIBEL-CEBON

    2 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    3 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    4 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    5 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    6 VANDEMEULEBROECKE Steven ASFRA RACING TEAM

    7 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    8 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 FRANCKAERT Gregory CIBEL-CEBON

    10 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    11 ONGHENA Matthias 12 VAN CAUWENBERGHE Christophe 13 HEIRBAUT Tony 14 DESMECHT David 15 TEMMERMAN Jasper 16 VAN DAMME Bart 17 CALLEBAUT Kevin 18 CLAUS Dieter 19 VANDEVYVERE Stijn 20 PIETERS Bart 21 VAN DEN BOSSCHE Angelo 22 JANSSENS Jarrid 23 LAGNEAUX Yoni 24 PERSOON Wouter 25 TEUGELS Lennert 26 DE DECKER Steven 27 DE VILLE Jelle 28 WILKINSON James GBR 29 DILLEN Ruben 30 MINNAERT Michiel 31 PERSOON Joeri 34 VANDYCK Niels 35 GOOSSENS Kenny

     

    14/09/2016 RETIE (A) - Elite zc/U23 - 140 km - 03h07'50"

    Aantal deelnemers: 109 - opgevers: 46

    1 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 MERTENS Robin VERANCLASSIC - AGO

    4 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    5 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    6 ROBERT Frederique CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 MERTENS Julian PRORACE CYCLING TEAM

    8 PEELAERS Jeff K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 VAN LAER Ward BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL

    11 GOOVAERTS Tom 12 VERWAEST Kevin 13 DOCKX Kristof 14 EYSKENS Jeroen 15 HOEFKENS Lennert 16 LEHAEN Dries 17 DUFOUR Warre 18 VEROFT Jelto 19 PEETERS Kjell 20 VAN DINGENEN Sander 21 COOLS Alexander 22 GEVERS Robbie NED 23 RUYTERS Brecht 24 WILLEMS Kenny 25 KEMERLINCKX Kristof 26 THIJS Edwin 27 MAZZONE Leon GBR 28 VAN BROEKHOVEN Bram 29 LINTEN Tom 30 BYRNE Dillon GBR 63 DE PAEPE Johannes

     

    14/09/2016 RETIE (A) - Amateurs + Masters  - 70 km - 42,54 km/h

    Amateurs + Masters A - deelnemers: 42 - opgevers: 9

    1 HOUBEN Kristof INDIVIDUEEL

    2 VANDENBUSSCHE Ron CYCLING TEAM THE BANANAS

    3 VAN OPSTAL Philippe DAGPAS

    4 GEUENS Joris EC WALSHOUTEM

    5 MEURIS Gerry DAGPAS

    6 MARION Gaëtan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VAN STEENBERGE David INDIVIDUEEL

    8 VAN ROY Sven DAGPAS

    9 VERTOMMEN Jeff DAGPAS

    10 VERMEULEN Bram EC WALSHOUTEM

    11 PAESHUYSE Jef 12 VERELST Bert 13 DEKKER Kelvin NED 14 DE KNAEP Kevin 15 BOECKX Thomas 16 JANSSEN Jochem 17 DE SMET Benny 18 DEBIE Jan 19 VAN HALEWYCK Wim 20 VERBRAEKEN Wim 21 VERDONCK Tim 22 MICHIELS Koen 23 VAN SCHIJNDEL Marco NED 24 NOELS Jeroen 25 THYS Freddy 26 NUYTS Stefan 27 STAES Gert 28 CAUWBERGHS Stan 29 DE BIE Fréderic 30 VAN DE PEER Tom


    Masters B - deelnemers: 33 - opgevers: 7

    1 ZIMMERMANN Hardy GER SQUADRA COLONIA

    2 BOGAERTS Patric DAGPAS

    3 HARBERS Wilfred NED OOST/ NOORD OOST

    4 BRUYNSEELS Rudy SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    5 DEKKER Erik NED WRV DE PEDDELAARS

    6 VAN UFFEL Willem INDIVIDUEEL

    7 PAUWELS Vital INDIVIDUEEL

    8 BOENDERS Yves INDIVIDUEEL

    9 DE PROOST Gert INDIVIDUEEL

    10 WITVROUWEN Kris DAGPAS

    11 VAN STAEYEN Benny 12 VERMOTE Patrick 13 HOUTHOOFT Patrick NED 14 VANGOETHEMD Svenne 15 PEETERS Luc 16 HAYEN Marc 17 SLEGERS Hans NED 18 VASCO Bruno 19 FOLLON Ronny 20 MINNEN Marc 21 SMOLDERS Frank 22 STANS Tom 23 DENIER Ronny 24 COCHET Andy 25 VERBINNEN Dirk 26 VAN LIJSDONK Henricus


    Masters C - deelnemers: 11 - opgevers: 3

    1 VAN ROY Luc EC WALSHOUTEM

    2 VRANCKEN Luc INDIVIDUEEL

    3 VANGENECHTEN Freddy DAGPAS

    4 DURANT Martin EC WALSHOUTEM

    5 VAN GILS Rene DAGPAS

    6 SCHMITZ Peter NED WCL BERGKLIMMERS

    7 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    8 DEGEEST Roland VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    14-09-2016 om 19:05 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!