.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    04-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/06/2016

    Banner LWU.jpg
    Zaterdag 04/06 ETTELGEM – LWU - PK West-Vlaanderen

    Reeks A:
    1.Gianni COOMAN (DV)

    2.Damon Devriendt (DV)

    3.Mauro Cooman

    4.Mattijs Holvoet

    5.Kristof Carrette

    6.Gino De Clercq

    7.Steven De Groote (DV)

    8.Nico Van Bever (DV)

    9.Wouter De Fauw

    10.David Inghels

    11.Jordy Clarisse 12.Mathias Moenaert (DV) 13.Cedric Viaene 14.Tommy Maenhout 15.Florian Viaene 16.Dieter Coussens 17.Sven Heynssens (DV) 18.Chris Scherrens 19.Kevin Truyaert 20. Seppe Vangheluwe 21.Mike Dermaut 22.Davy Bultinck 23.Kevin Despiegelaere 24.Tommie Mouton (DV) 25.Flor Nachtergaele 26.Alexander Defoor 27.Guillaume Lauwers 28.Jonas Devoet (DV) 29.Shane Schatteman 30.Mathias De Witte 31.Christoph Van Damme (DV) 32.Nico Lefever 33.Pieter-Jan Claerhout 34.Kobe Nachtergaele 35.Davy Van Der Linden 36.Tommy Vandenbulcke 37.Lennert Grootaert 38.Giovanni Debaere 39.Spencer Tack 40.Enrico Muylle

    Reeks B:
    1.Nico LEFEVER

    2.Tom Saeys

    3.Jeffrey Vandendorpe

    4.Peter De Smet

    5.Jan Huysentruyt (DV)

    6.Tony Kramar

    7.Gianni Dumarey

    8.Gerdy Fosselle

    9.Gino De Clercq

    10.Patrick Vaeyens

    11.Bill Noterman (DV) 12.Tommy Heyse 13.Gino Martin (DV) 14.Tommy Vandenbulcke 15.Kenneth Wittouck 16.Willem Hooreweghe 17.Dave Mortier (DV) 18.Nikki Denijs (DV) 19.Sven Crul 20.Koen Desruelle (DV) 21.Filip Swinnen 22.Dennis Laurez 23.Steve Jans, 24.Luc Cools 25.Randoald Dumoulin (DV)

    Reeks C:
    1.Arie DE MOOR (DV)

    2.Luc Van Clapdorp

    3.Mario Lammens

    4.Geert Popelier (DV)

    5.Patrick Raes

    6.Hans Christiaens

    7.Marnix Strubbe

    8.Eddy Gyselinck

    9.Marnic De Waele

    10.Patrick Watteny

    11.Geert Bultynck 12.Philippe De Smet 13.Tom Persyn

    Reeks D:
    1.Roland COUPILLIE

    2.Mick Bath (GBr)

    3.Luc Verlinde

    4.Luc Van de Veire

    5.Marc Versluys

    6.Gino Knockaert

    7.Patrick Watteny

    8.Herman Van Den Borre

    04-06-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/06/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK  met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan DIMITRI MAES met zijn 3°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

     Geert Van Speybroeck 2015.jpg    Dimitri Maes.jpg

    Geert van Speybroeck          Dimitri Maes
        
    Zaterdag 4 juni 2016 - JABBEKE (8490)

    Catg.A – 75 km – 36 deelnemers

    1-Gryson Kristof (Landegem)

    2-Buysse Lennert

    3-Weemaes Robby

    4-Vernaet Olivier

    5-Lammertyn Foeke

    6-Behiels Peter

    7-Wieme Thomas

    8-Verwee Nico

    9-Van Den Broecke Mario

    10-Moerman Jens

    11-De Rocker Wesley-12-Lannoo Denny-13-Declerck Kristof-14-Van Waeyenbergh Grégory-15-Le Blon Michel-16-Vanopdenbosch Tom-17-Goossens Steven-18-Nevejans Kenny-19-Van Den Haesevelde Wim-20-Nevejans Dennis-21-Daems Jens-22-Van Sante Tristan-23-Vermeiren Gianni-24-Van Kerchove Jonathan-25-De Neve Jeffrey-26-Vral Bart-27-Vancolen Kevin-28-De Vreese Jens-29-Dhondt Gunter-30-Degriek Dieter-31-Vermeir Bert-32-Van Rijckeghem Steven-33-Vossaert Matthias-34-Bekaert Tim-35-Rouan Tom-36-Bleyaert Nicolas


    Catg.B – 65 km – 38 deelnemers

    1-Dennis Demaertelaere (Wondelgem)

    2-Van Roeyen Dave

    3-Wytinck Luc

    4-Bauwens Aron

    5-Van De Kerckhove Eddy

    6-Van Holderbeke Frank

    7-Luyssen Geoffrey

    8-De Backer Andy

    9-Landuyt Steven

    10-De Weirdt Gino

    11-Schaut Danny-12-De Bosscher Koen-13-De Vlieger Sven-14-Evers Vincent-15-Bultinck Michel-16-De Tremerie Franky-17-Vanberghen Wim-18-Diet Wim-19-Goossens Alex-20-De Wannemaeker Filip-21-Heynssens Hans-22-Ryken Peter-23-Lecluyse Denis-24-Vanderstraeten Jan-25-Rabout Rudi-26-De Corte Peter-27-Gussé Wim-28-Maes Peter-29-Leyseele Franky-30-Schollaert Carlo-31-De Waele Kris-32-Van Haverbeek Peter-33-Brijs Gert-34-Vagenende Frank-35-De Bruycker Jan-36-Reniers Kristof-37-Brijs Philip-38-D'Hooghe Philippe


    Catg.C – 65 km – 19 deelnemers

    1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2-Goossens Marc

    3-Bobelijn Patrick

    4-Primo Gino

    5-Ballet Peter

    6-Raats Kees

    7-Mathys Dirk

    8-Harms Ko

    9-Vansevenant Xavier

    10-Braet Wim

    11-De Bruyne Danny-12-Braeckman Geert-13-Hellinckx Danny-14-Staels Guido-15-Nevejans Idesbald-16-Kerckaert Peter-17-Erauw Luc-18-Wauters Denis-19-Van Nieuwenhuyse Gentil


    Catg.D – 45 km – 23 deelnemers

    1-Martin Durant (Wevelgem)

    2-Paridaens Ronny

    3-Decaestecker Patrick

    4-Marin Ivo

    5-De Naeghel Jozef

    6-Heye Hilair

    7-Tas Helmuth

    8-Cauwelier Bruno

    9-Van Lierde Hans

    10-Coppers François

    11-De Coninck Danny-12-Snoeck Jan-13-De Baets Johan-14-Lacquet Philippe-15-De Vuyst Eddy-16-Bolle Henk-17-Verbestel Dirk-18-Geerts Christiaan-19-Bracke Wim-20-De Gucht Etienne-21-Ribbens Luc-22-D'Hondt Erwin-23-Maldrie Robert


    Catg.E +65 jaar – 45 km – 14 deelnemers

    1-Wim de Waal (Axel Nl)

    2-Van Renterghem Patrick

    3-Thyssen Leo

    4-Van Holen Johny

    5-Wilson Tom

    6-Hoof Roger

    7-Van Imschoot Roland

    8-Woodcock Tony

    9-Pieters Roland

    10-Pauwels Marcel

    11-Vergult Jos-12-Lockefeir Marinus-13-Hermans Luc-14-Brijs Willy


    Catg.E +70 jaar – 45 km – 6 deelnemers

    1-Julien Vyvey (Wondelgem)

    2-Vandenhouwe Etienne

    3-Robijns Robert

    4-D'Hont Joseph

    5-Mols Armand

    6-Vandenheuvel Gilbert

     

    Niet Vergunninghouders – 75 km – 15 deelnemers

    1-DIMITRI MAES (Waasmunster)

    2-Bouquet Kenneth

    3-De Grom Christophe

    4-De Bock Stef

    5-Dumortier David

    6-De Smet Olivier

    7-De Backer Frédéric

    8-Buyse Dieter

    9-Opsomer Enzo

    10-Cathelyn Youri

    11-D'Haese Yanncik 12-Van Overmeiren Gerry-13-Verloo Stijn-14-Matthys Sam-15-De Doncker Tim

    04-06-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    03-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 03/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 03/06/2016
    GULLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 105 km - 46,22 km/h 

    Aantal deelnemers: 76 - Opgevers: 6

    1 VAN COPPERNOLLE Francesco WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    2 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    3 MONCOMBLE Nicolas FRA ROUBAIX

    4 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    5 PICOUX Maximilien COLOR CODE ARDEN´BEEF

    6 TOUQUET Joren SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    7 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 HUYSSER Jeroen DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9 CASIER Arne PCT TOMACC

    10 DRANCOURT Pierre FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    11 DECLERCQ Thierry 12 DESMET Mathias 13 JOSEPH Thomas 14 HOLVOET Mattijs 15 DE GROOTE Arne 16 OSTYN Arthur 17 DE LANDTSHEER Steven 18 VAN RAEPENBUSCH Ruben 19 CALLEBAUT Kevin 20 SEGHERS Thomas 21 DE DECKER Steven 22 VERMEIRE Jordy 23 DELMOTTE Dennis 24 VERHAEGEN Jens 25 LAROUX Samuel FRA 26 KUYSTEN Joshua NZL 27 VANOVERSCHELDE Kobe 28 CADRON Julien 29 VANDAELE Philip 30 BOUTTÉ Jordy

     

    03/06/2016 KONTICH (A) - Elite z.c./U23 - 110,7 km - 43,87 km/h 

    Aantal deelnemers: 74 - Opgevers: 44

    1 BOSMANS Tom VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 VANDERAERDEN Niels VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    4 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 VAN ROOSBROECK Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 GOOVAERTS Tom V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 VAN ROOSBROECK Pieter CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    10 COOMANS Bjorn WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    11 LEEMANS Rob 12 THYS Nico 13 PEERSMAN Gerben 14 COOLS Alexander 15 VERHULST Pauwel 16 VAN DEN BRANDEN Viktor 17 KLOECK Dario 18 GOOLAERTS Stijn 19 VERHEYDEN Robin 20 VERCAMMEN Jeroen 21 VAN ENGELAND Wouter 22 DE SCHUTTER Bart 23 WIJCKMANS Kristof 24 BERTELS Leander 25 VERBEKE Benny 26 VAN STEENWINKEL Han 27 MAES Vincent 28 VAN DE WINCKEL Tom 29 ILEGEMS Ken 30 BOLLE Yenzo

    03-06-2016 om 22:20 geschreven door kenny


    02-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WAASLANDSE TTC RONDE 2016 - NIEUWKERKEN 02/06/2016

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2016


    Proficiat aan DAVE VAN ROEYEN met zijn 2°Seizoenszege !!!
    Dave Van Roeyen.jpg   Dave Van Roeyen 1.jpg
       Dave Van Roeyen

    Donderdag 02/06/2016 – NIEUWKERKEN – Toeristen TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 56

    1-DAVE VAN ROEYEN (Zwijndrecht)

    2-DE MAERTELAERE DENNIS

    3-LEENKNECHT JORDY

    4-VAN EYCK TOM

    5-WEEMAES FRANKY

    6-SEGERS JIMMY

    7-SMET KRIS

    8-VAN DE PERRE LIEVEN

    9-HEYMANS KURT

    10-NEELS PETER

    11-SAEYS TOM 12-VAN DER VEKEN WIM 13-SPANOGHE GUIDO 14-VAN STEIRTEGHEM FILIP 15-DUMORTIER DAVID 16-CAP TIM 17-MEYVIS SERGE 18-LEENAERTS STEFAAN 19-BRIJS GERT 20-DE SMET OLIVIER 21-BECK PIETER 22-CAPPAERT SAMMY 23-VAN OSSELAER TOM 24-MEIR WIM 25-VAN CAMP FREDDY 26-DE COCK BART 27-HEYLEN DAVY 28-MEERSCHAERT KRIS 29-DE ROP JOHAN 30-VAN OSSELAER TOMMY 31-VAN GAEVEREN  GUNTER 32-VAN HILLE GLENN 33-CLAUS ETIENNE 34-DE BREUCKER LIEVEN 35-DIERKS PETER 36-VAN HAUTEKERKE GLENN 37-HEYNDRICKX WIM 38-PEIRSMAN JAN 39-VAN CANEGEM BING 40-VAN HAVERMAET KOEN 41-DE CLEEN WIM 42-WULLAERT KENNY 43-VAN BOGAERT EDDY 44-MEULEMAN MARC 45-BOUQUET KENNETH 46-FELIX NICK 47-VAN DEN PLAS KURT 48-KESTELEYN BRAM 49-VAN GOETHEM FILIP 50-VAN RAEMDONCK KURT





    Nieuwkerken 1.jpg
                    Tor Verstraeten

    Donderdag 02/06/2016 – NIEUWKERKEN – Recreanten TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 47

    1-VERSTRAETEN TOR

    2-VAN ASSCHE FRANK

    3-SERVERIUS JONAS

    4-VAN MIEGHEM MAARTEN

    5-DE BEULE SAM

    6-VAN DURM TOON

    7-VAN MOERE DOMIEN

    8-SOMERS DAVID

    9-DE MAESSCHALCK KOEN

    10-VAN GOETHEM DANIEL

    11-DE CAUWER LUC 12-VAN DE WALLE PATRICK 13-RIZZZO CLAUDIO 14-BOGAERT GUY 15-DE BOCK TOM 16-VAN HAVENBERGH PHILIP 17-SEVERYNS STIJN 18-BOONS STIJN 19-VERMEIREN JEF 20-VAN BELLEGHEM BENJY 21-SERVERIUS RUDY 22-VERHOEVEN NICO 23-WULLAERT KEVIN 24-DAELMAN BART 25-DE PERMENTIER KENNY 26-VLEGELS JAN 27-VELGHE KEVIN 28-VAN DUYSE PETER 29-LOEMAN STEVEN 30-VERBEECK DAVID 31-BOGAERT DANNY 32-DE BEN MARK 33-DE CRAENE DIETER 34-VAN DEN BROECK ALAIN 35-COLMAN ELGER 36-VAN MIEGHEM JEFFREY 37-HORREVORST DAVE 38-MARIN IVO 39-BOLSSENS MARIO 40-VAN MELE SAM 41-HEIRBAUT EVERT 42-JACOBS LANDER 43-DE BRUYN KENNETH 44-BRYSSINCKX DIRK 45-THOEN KURT

    02-06-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 02/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 02/06/2016
    STOK-KORTENAKEN (B) - Elite z.c./U23 - 120 km - 40,45 km/h 

    Aantal deelnemers: 89 - Opgevers: 8

    1 KERF Jérôme TEAM 3M

    2 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    3 HEMROULLE Johan COLOR CODE ARDEN´BEEF

    4 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    5 BIERMANS Jenthe SEG RACING ACADEMY

    6 REYNAERTS Wim HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 WILLEMS Kenny TEAM 3M

    8 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    9 BURTON Jérémy DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    10 VAN NUFFELEN Glen PROFEL - UNITED C.T.

    11 CLÉ Brent 12 VAN AERT Jan 13 REYNAERTS Jan 14 HAUBRUGE Robin 15 CORNELISSE Mitchell NED 16 DEBY Quentin 17 MERCKX Niels 18 BLANCHY Michael 19 WILLEMS Robby 20 BYRNE Dillon GBR 21 SUAREZ MARTINEZ Kevin 22 JOYCE Sean NZL 23 COOLS Alexander 24 TEASDALE Josh GBR 25 QUINTELIER Timo 26 DE SCHUTTER John 27 REULENS Yannick 28 HOMRIGHAUSEN Heiko GER 29 VERLINDEN Jordy 30 SCHILS Dominic GBR

    02-06-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    01-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KRUIBEKE VAN WOENSDAG 01/06/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KRUIBEKE VAN WOENSDAG 01/06/2016     


    Woensdag 01/06/2016 KRUIBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 38,56 km/h 

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 18

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    3 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    7 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 SVENSSON Marcus SWE MöLNDALS RODDKLUB

    9 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    10 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    11 ONGENA Matthias 12 TEN HARTOG Guy 13 VAN ROOSBROECK Patrick 14 PERSOON Joeri 15 WIELANDT Sven 16 NOELS Sven 17 SMET Gert 18 GEARREN Michael USA 19 CHEVALIER Vincent 20 VAN HYFTE Steven 21 DE KETELE Angelo 22 COP Jurgen 23 WILINSON James GBR 24 GOESSENS Cédric 25 BOLSENS Kris 26 MARIN Glenn 27 VAN GUYSE Jarno 28 PATTYN Karel 29 BERGSTRÖM FRISK Hannes SWE 30 VERBEKE Stijn
    RITA0990.JPG
                                 Winnaar Steven Caethoven met de bloemen.
    RITA0991.JPG
                            Een woordje uitleg van winnaar Steven Caethoven.
    RITA0984.JPG
    RITA0920.JPG
    Aankomst van winnaar Steven Caethoven voor Tim Vercauteren en Matthias Onghena.
    RITA0929.JPG
    De spurt voor de 4de plaats met Kevin Lava voor Kristof Dhollander, Fabio Sinoy
    en Alexander De Keersmaeker.
    RITA0948.JPG
                            Aankomst van het peloton met Sven Wielandt.
    RITA0858.JPG
    De 3 leiders die voor de zege gingen met Steven Caethoven, Tim Vercauteren
    en Matthias Onghena.
    RITA0886.JPG
    RITA0873.JPG
    RITA0863.JPG
    RITA0813.JPG
                                          Robby Meul aan het commando.
    RITA0805.JPG
    RITA0797.JPG
                                                 Kristof Dhollander
    RITA0701.JPG
                      In 2de positie en zeer attente Alexander De Keersmaeker.
    RITA0694.JPG
    RITA0688.JPG
    RITA0652.JPG
                                 Stijn Verbeke en Michael Van De Casteele.
    RITA0648.JPG
                                                   Stijn Goolaerts op kop.
    RITA0617.JPG
                                             Op kop Matthias Ongena.
    RITA0609.JPG
    RITA0580.JPG
                                               Vooraan Jarno Van Guyse.
    RITA0576.JPG
    RITA0569.JPG
    RITA0566.JPG
    RITA0555.JPG
               De start te Kruibeke van de Elite z.c. & U23 met 49 deelnemers.
    RITA0552.JPG
    RITA0550.JPG
               Matthias Onghena, Gilles De Vos en Alexander De Keersmaeker.
    RITA0548.JPG
                           De ploeg van DCR bijna compleet in aktie te Kruibeke.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-06-2016 om 21:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 01/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 01/06/2016
    KRUIBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 38,56 km/h 

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 18

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    3 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    7 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 SVENSSON Marcus SWE MöLNDALS RODDKLUB

    9 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    10 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    11 ONGENA Matthias 12 TEN HARTOG Guy 13 VAN ROOSBROECK Patrick 14 PERSOON Joeri 15 WIELANDT Sven 16 NOELS Sven 17 SMET Gert 18 GEARREN Michael USA 19 CHEVALIER Vincent 20 VAN HYFTE Steven 21 DE KETELE Angelo 22 COP Jurgen 23 WILINSON James GBR 24 GOESSENS Cédric 25 BOLSENS Kris 26 MARIN Glenn 27 VAN GUYSE Jarno 28 PATTYN Karel 29 BERGSTRÖM FRISK Hannes SWE 30 VERBEKE Stijn

     

    01/06/2016 BREDENE (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 40,89 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - Opgevers: 8

    1 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 MOLLY Kenny KLEIN CONSTANTIA

    3 JONCKHEERE Michael SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4 DELBAERE Tijs HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 CLAEYS Timothy HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 VAN COPPERNOLLE Francesco WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    9 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    10 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    11 VERMEIRE Jordy 12 PLOVIE Wiebren 13 TOORTELBOOM Frederik 14 COOMAN Mauro 15 DECAESTEKER Frederik 16 YIANGOU Tom GBR 17 VERFAILLIE Arne 18 VANDENBERGHE Nick 19 VAN DAMME Bart 20 HIMPENS Maarten 21 WELVAERT Michael FRA 22 VELLE Glenn 23 SOBERON Zowé 24 DAUW Jasper 25 DESMET Jani 26 ORBIE Stephen 27 DERHAM William AUS 28 SLABINCK Indiana 29 VANDERBEKEN Bjarne 30 GOEMAERE Thijs 45 COOMAN Gianni 46 COOMAN Jerry

    01-06-2016 om 20:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SCHELLEBELLE VAN DINSDAG 31/05/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SCHELLEBELLE VAN DINSDAG 31/05/2016     


    Dinsdag 31/05/2016 SCHELLEBELLE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 45,99 km/h 

    Aantal deelnemers: 64 - Opgevers: 26

    1 SCOTSON Callum AUS PORT ADELAIDE CC

    2 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 MAES Jo CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    5 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 OLIEBOS Jordy MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VERHOEVEN Nico SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    9 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 TEMMERMAN Jasper 12 VAN DAMME Davy 13 BRACKMAN Jelle 14 USE Laurens 15 VAN DAMME Bart 16 BAEYENS James 17 VAN BOVEN Frederik 18 VAN DE PERRE Dimitri 19 DE BOECK James 20 BERGSTRÖM FRISK Hannes SWE 21 FABRI Hannes 22 WHITFIELD Sean AUS 23 DE WINNE Gert 24 VAN BOSSUYT Davy 25 JOLING Gerhard NED 26 DE CLERCK Matthias 27 MOTTE David 28 PERSOONS Wim 29 COUDENYS Wesley 30 HAVERALS Lars
    RITA0499.JPG
                                De winnaar te Schellebelle Callum Scotson.
    RITA0496.JPG
                                  Winnaar Callum Scotson met de bloemen.
    RITA0494.JPG
    RITA0505.JPG
    RITA0454.JPG
                                    Aankomst van winnaar Callum Scotson.
    RITA0458.JPG
                                   Aankomst van de 2de Renaat Demeter.
    RITA0014.JPG
    RITA0005.JPG

    RITA9970.JPG
    RITA9966.JPG
                                                   Op kop Renaat Demeter.
    RITA9958.JPG
    RITA9949.JPG
    RITA9946.JPG
    RITA9914.JPG
    RITA9892.JPG
    RITA9883.JPG
    RITA9863.JPG
    RITA9854.JPG
    RITA9850.JPG
    RITA9845.JPG
    RITA9828.JPG
              De start van de Elitez.c. & U23 te Schellebelle met 64 deelnemers.




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-06-2016 om 09:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 01/06/2016

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Dirk Heyrman en Rudy Thysman vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 19 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Na een kleine regenbui op de middag konden we toch starten met de midweek duurtraining in droge omstandigheden. Voor de kopmannen was het werken geblazen want de wind kwam vanop de zijkant zodat het aanvoelde of gans de rit de wind op de kop zat. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 114 km, het gemiddelde was goed voor 34,6 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Dirk Heyrman , Rudy Thysman , Dr.Frank De Winter , Bruno Verwulgen , Dirk Cleys , Marc De Smedt , Patrick Van Der Vekens , Luc Goossens , Dave Van Roeyen , Kenny De Permentier , Gary De Cock , Ruben Dillen , Cornelis Van Der Haeven , Geert Bultynck (lek) , Patrick Deyaert , ??? en Kenny Janssens.

    01-06-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    31-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 31/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 5°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Greg Van Avermaet KOP 2016.jpg 

        Greg Van Avermaet


    Dinsdag 31/05/2016 GULLEGEM KOERSE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 171 km - 45,98 km/h 

    Aantal deelnemers: 211 - Opgevers: 72
    1 GREG VAN AVERMAET uit Hamme BMC RACING TEAM

    2 LAMPAERT Yves ETIXX - QUICKSTEP

    3 VAN DER SANDE Tosh LOTTO - SOUDAL

    4 THEUNS Edward TREK -SEGAFREDO

    5 NAESEN Oliver IAM CYCLING

    6 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    7 VERMEERSCH Gianni VERANDAS WILLEMS

    8 VAN ASBROECK Tom TEAM LOTTO NL-JUMBO

    9 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    10 BOSMANS Wietse BEOBANK-CORENDON

    11 NOPPE Christophe 12 WASTYN Emiel 13 JULES Justin FRA 14 PARDINI Olivier 15 VAN DER POEL David NED 16 KEUKELEIRE Jens 17 DE BONDT Dries 18 CLAUW John-ross 19 MANNAERTS Jelle 20 HEMROULLE Johan 21 BOUVRY Dieter 22 BEULLENS Cedric 23 COENEN Dennis 24 SALOMEIN Jarl 25 MAUER Yannick GER 26 JOSEPH Thomas 27 VANDENBERGH Stijn 28 GOOS Marc NED 29 VAN POPPEL Boy NED 30 EVANS Brad NZL 36 VERRAES Benjamin 45 DE BOCK Stijn 123 MUYS Ayton
     

    31/05/2016 HERSELT (A) - Elite z.c./U23 - 114,4 km - 44,31 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - Opgevers: 17

    1 VERMEER Tom NED BABYDUMP CYCLING TEAM

    2 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 VERSTREPEN Dries VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 ELEN Sander PROFEL - UNITED C.T.

    5 LEWIS Adam GBR WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    6 VAN GOIDSENHOVEN Kurt PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    7 DE BOEL Stijn ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    8 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 MARTIN Oliver AUS ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 VAN DINGENEN Jordi CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 VAN NUFFELEN Glen 12 VERCAMMEN Sven 13 KIVITS Marc NED 14 VAN DINGENEN Sander 15 CANNINGS Cory NZL 16 SIEMONS Stijn 17 VERTESSEN Mathias 18 DEVALCKENEER Sieben 19 MERTENS Julian 20 DEVOS Han 21 VANDERAERDEN Niels 22 SCHOEVAERS Ward 23 WIJCKMANS Pieter 24 HENDERICKX Jelle 25 VAN GENECHTEN Steff 26 WYNANTS Nick 27 CLAES Gert 28 ANDRIEU Maxim 29 CUPPERS Sven 30 VERLINDEN Jordy

     

    31/05/2016 MOL RAUW (A) - Elite z.c./U23 - 117 km - 44,73 km/h 

    Aantal deelnemers: 49 - Opgevers: 14

    1 GEYSEN Kurt CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 BOUCHER David CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    4 GEUENS Alexander CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    5 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    6 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    7 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    8 WOUTERS Ruben YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 HEYLEN Kevin PROFEL - UNITED C.T

    10 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 VAN DEN BERGHE Jeroen 12 NOELS Sven 13 LEEMANS Rob 14 DE PROOST Jasper 15 SOLBERG Robert 16 LEHAEN Dries 17 BARTELS Jochen 18 CRAENEN Rick NED 19 VAN OIRSCHOT Pieter NED 20 COMPERE Serge 21 DESAIR Maarten 22 WILLEMS Tom 23 HENDRIKX Max NED 24 HEIJNEN Pekka 25 THIJS Edwin 26 COCHET Andy 27 INDEKEU Nico 28 GEUKENS Jordy 29 PEELAERS Jeff 30 LUYCKX Tim

     

    31/05/2016 SCHELLEBELLE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 45,99 km/h 

    Aantal deelnemers: 64 - Opgevers: 26

    1 SCOTSON Callum AUS PORT ADELAIDE CC

    2 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 MAES Jo CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    5 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 OLIEBOS Jordy MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VERHOEVEN Nico SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    9 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 TEMMERMAN Jasper 12 VAN DAMME Davy 13 BRACKMAN Jelle 14 USE Laurens 15 VAN DAMME Bart 16 BAEYENS James 17 VAN BOVEN Frederik 18 VAN DE PERRE Dimitri 19 DE BOECK James 20 BERGSTRÖM FRISK Hannes SWE 21 FABRI Hannes 22 WHITFIELD Sean AUS 23 DE WINNE Gert 24 VAN BOSSUYT Davy 25 JOLING Gerhard NED 26 DE CLERCK Matthias 27 MOTTE David 28 PERSOONS Wim 29 COUDENYS Wesley 30 HAVERALS Lars

    31-05-2016 om 23:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 31/05/2016

    waod_3.jpg

    Dinsdag 31 mei 2016 - KRUIBEKE (9150)

     

    TOERISTEN – 65 km - 36 deelnemers

    1 Willems Stefaan (Westerlo)

    2 Rombaut Maarten

    3 Maes Dimitri

    4 Willems Filip

    5 Segers Jimmy

    6 Van Canegem Bing

    7 Dumortier David

    8 Van Osselaer Tom

    9 Van Hautekerke Glenn

    10 Neels Peter

    11 Van Hille Glenn 12 Rottiers Pieter 13 De Kimpe Nick 14 De Jonghe Fredeick 15 Verhulst Emile 16 Van Raemdonck Kurt 17 De Backer Frédéric 18 Van De Perre Lieven 19 Van Bogaert Eddy 20 Claeys Kevin 21 Maris Koen 22 Verbraeken Wim 23 Hoes Stef 24 Verhulst Ewout 25 Smet Kris 26 De Leeuw Jelle 27 De Beule Sam 28 De Grom Christophe 29 De Cleen Wim 30 Dierks Peter 31 Vermeulen Kris 32 De Cock Joeri

     

     

    INWONERS – 40 km - 47 deelnemers

    1 Monden Tom (Kruibeke)

    2 Van Havere Jurgen

    3 Strybos Sam

    4 De Cock Raf

    5 De Bruyne Christof

    6 Cant Danny

    7 Van Goeye Ignace

    8 Van Mieghem Gunther

    9 Verhelst Erick

    10 Bürgü Ramazan

    11 Bos Jeroen 12 Lardon Mario 13 Van Mieghem Tom 14 Van de Graaf Kurt 15 De Ben Mark 16 Mouws Steven 17 Monden Tom 18 Van Dieren Stephane 19 De Jonghe Geoffrey 20 Vermeulen Tim 21 De Cleen Wim 22 onleesbaar nummer 23 Vermeulen Kris 24 Verberckmoes Gilbert 25 Segers Rudy 26 Bryssinck Cris 27 De Wreede Luc 28 Rotteer Geert 29 Goossens Kenny 30 Maes Frank 31 De Cleen Roel 32 Raes Dennis 33 Hendrickx Denis 34 Van Goethem Filip 35 Migneau Pascal 36 De Baer Christian 37 Smet Kris 38 Laureys Herman 39 Andries Herman 40 Bommers Pien (DAME)

    31-05-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    30-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/05/2016

    KBWB Banner 2013.jpg
    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met zijn 1°Seizoenszege en de Belgisch Titel bij de Juniores !!!

    Sander De Pestel.jpg       Sander De Pestel BK 1.jpg
       Sander De Pestel                Podium met winnaar Sander De Pestel, Stijn Demolder
                                                   en Aaron Dewachter.
    Sander De Pestel BK.jpg
    De spurt om de Belgische Titel bij de Juniores met winnaar Sander De Pestel voor Stijn Demolder
    en Aaron Dewachter.

       

    Zondag 29/05/2016 – HOOGLEDE-GITS – Belgisch Kampioenschap – Juniores – 130 km – 41,43 km/h

    Aantal deelnemers: 198 - Opgevers:83

    1 SANDER DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 DEMOLDER Stijn ACROG - BALEN BC

    3 DEWACHTER Aaron ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 VERHULST Lothar AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 CLAES Stef DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 VANDERMOSTEN Tom AVIA WCUP CYCLING TEAM

    7 GRIGNARD Sébastien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    8 DEBUYCK Robbe YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 WEEMAES Sasha VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 MEEUS Jordi 12 VAN ENDE Wouter 13 MARIT Arne 14 DE WEVER Merten 15 VANOVERBERGHE Jens 16 REYNDERS Jens 17 FIVÉ Trystan 18 TACK Jan-emiel 19 DE KEE Glenn 20 HAELTERMAN Glen 21 BECK Cedric 22 VANDEBEEK Bjorn 23 D´HEYGERE Gil 24 DEBEIR Arno 25 HOUBBEN Adrien 26 GOVAERTS Brent 27 TIELEMANS Jente 28 VERMEERSCH Florian 29 VANDENDRIESSCHE Stef 30 DE VRIENDT Niels 44 APERS Ruben 67 DE CLERCQ Yente 73 VAN NUNEN Lucas 79 VAN HAUWERMEIREN Michiel 81 MILBOU Steff 82 AMELINCKX Stef 85 VAN MOER Brent 88 VAN DE VOORDE Lennert 91 VERHOFSTADT Thibau 93 GEERINCK Dries 94 HERREGODTS Rune 104 BRIJS Jasper 114 CLAUWAERT Jari 115 VAN GIJSEGEM Yarne


    Zondag 29/05/2016 - HOOGLEDE-GITS – Belgisch Kampioenschap –  Dames Juniores – 70 km – 35,76 km/h

    Aantal deelnemers: 31 - Opgevers:2

    1 BEX Nathalie FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    2 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 PEETERS Jinse ACROG - BALEN BC

    4 LENSECLAESN Ditte ISOREX CYCLING TEAM

    5 LOUCHAERT Justine TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 GOOSSENAERTS Chloe FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    7 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    8 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99

    9 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 DHONT Glacia FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    11 GOESSENS Brenda 12 MICHIELSEN-STEVENS Sarah 13 VRANKEN Chayenne 14 DUQUENNEOY Kimberlay 15 MARIEN Lynn 16 STOCKMAN Julie 17 SELOSSE Noa 18 RONSSE Ruth 19 STRUYF Lize 20 VAN WAEYENBERGHE Brenda 21 DENISSE Lauren 22 MOREAU Marjolein 23 VERSTRAETE Lore 24 VANDERHEYDEN Liena 25 DIRKS Marisa 26 SCHEPERS Yana 27 VANDEPUTTE Léa 29 VANDERMEULEN Bo

    30-05-2016 om 12:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LAARNE VAN ZONDAG 29/05/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LAARNE VAN ZONDAG 29/05/2016     


    Zondag 29/05/2016 - LAARNE (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 157 km - 44,42 km/h

    Aantal deelnemers: 143 - Opgevers: 47

    1 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL

    2 MAES Alexander HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 MANNAERTS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX

    4 DE CLERCQ Angelo MARLUX-NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 PYFFEROEN Miel TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 DE MERLIER Giovanni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 VERWAEST Kevin SUPERANO HAM - ISOREX

    8 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX-NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX-NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 GOESSENS Cédric 12 GOEMAN Jonas 13 VAN DE WALLE Goran 14 GARDEYN Gorik 15 VAN GOMPEL Mathias 16 DONDERS Jelle 17 HERMANS Steff 18 MOENS Jens 19 VAN IMPE Kevin 20 VAN CAUWENBERGHE Christophe 21 GOOLAERTS Michael 22 BUYSSE Jos 23 BLOMME Lorenzo 24 CLAEYS Timothy 25 DESMET Jani 26 KISSEBERTH Jack USA 27 DE SCHUYTER Arne 28 CLAUS Dieter 29 CONSTANT Kenny 30 GEARREN Michel USA 37 VAN GOETHEM Kevin 45 PEETERS Danny 52 VERSCHUEREN Robin 55 DE BOCK Stijn 66 ONGHENA Matthias 75 VAN DE VELDE Matthias 95 WANTE Nick
    RITA9764.JPG
    Podium te Laarne met winnaar Robbe Ghys, Alexander Maes en Jelle Mannaerts.
    RITA9755.JPG
    Podium te Laarne bij de Elite z.c. met winnaar Robbe Ghys, Alexander Maes
    en Jelle Mannaerts.
    RITA9781.JPG
                              Winnaar Robbe Ghys en Etienne De Wilde.
    RITA9610.JPG
                                   Aankomst van winnaar Robbe Ghys.
    RITA9621.JPG
    De spurt voor de 2de plaats met Alexander Maes voor Jelle Mannaerts en Angelo De Clercq.
    RITA9619.JPG
                                       De spurt voor de 2de plaats in volle gang.
    RITA9488.JPG
    RITA9470.JPG
         Mathias Van Gompel in de laatste ronde en alleen vooruit gaat onderuit.
    RITA9402.JPG
                                                Danny Peeters uit Temse.
    RITA9349.JPG
                Op de kasseien werd het spiegelglad met valpartijen tot gevolg.
    RITA9336.JPG
    RITA9263.JPG
    RITA9261.JPG
    RITA9246.JPG
                                         Vooraan Kristoff Heyns uit Temse.
    RITA9086.JPG
    RITA9067.JPG
    RITA9026.JPG
    RITA8964.JPG
    RITA8958.JPG
    RITA8882.JPG
    RITA8877.JPG
    RITA8870.JPG
    RITA8857.JPG
    RITA8838.JPG
    RITA8809.JPG
    RITA8782.JPG
    RITA8743.JPG
    RITA8727.JPG
    RITA8721.JPG
    RITA8715.JPG
    RITA8710.JPG
    RITA8680.JPG
    De start van de Grote prijs Etienne De Wilde te Laarne voor de Elite z.c. & U23
    met 143 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-05-2016 om 12:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES ELITE TE SCHELLEBELLE VAN ZATERDAG 28/05/2016

    FOTO'S DAMES ELITE TE SCHELLEBELLE VAN ZATERDAG 28/05/2016     


    Zaterdag 28/05/2016 SCHELLEBELLE (O) - Dames Elite - 59,4 km - 37,88 km/h 

    Aantal deelnemers: 46 - Opgevers: 11

    1 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    2 MARKUS Kelly NED UCI WT LARES-WAOWDEALS

    3 ESKAMENDI GIL Dorleta ESP BIZKAIA - DURANGO

    4 HAERS Carolien AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 MALLORY Shannon USA WASHINTGON SPIN

    6 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7 KANTI Dorottya HUN WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 DEBBOUDT Sylvia KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 NOBUS Anja TRUST MTB TEAM VZW

    10 PENTON Sara SWE LARES WAOW-DEALS

    11 VALENTINI Elena ITA 12 VERSTICHELEN Femke 13 VAN WIJK Eltina NED 14 VANDERBEKEN Joyce 15 BASH Paz ISR 16 MOONEN Puck NED 17 DOM Sabrina 18 VAN KERCKVOORDE Vanessa 19 VERHESTRAETEN Karen 20 ACCOE Joyce 21 DEFOUR Lara 22 DELTOMBE Evelien 23 RAVNDAL Brigitte NOR 24 DEBBOUDT Evelien 25 MORRIS Marta USA 26 DENEEF Naïka 27 ROBERT Camille FRA 28 VERSCHUEREN Jolien 29 VAN GLABEKE Shana 30 GINS Tara
    RITA8609.JPG
                                  Winnares bij de Dames Elite Fiona Dutriaux.
    RITA8611.JPG
                                 Winnares te Schellebelle Fiona Dutriaux.
    RITA8615.JPG
    RITA8578.JPG
                   Aankomst van de winnares Fiona Dutriaux voor Kelly Marcus.
    RITA8576.JPG
    De sspurt voor de zege met Fiona Dutriaux voor Kelly Marcus en Dorleta Gil Eskamendi.
    RITA8601.JPG
    RITA8585.JPG
    RITA8506.JPG
    RITA8503.JPG
    RITA8431.JPG
    RITA8379.JPG
    RITA8362.JPG
    RITA8353.JPG
    RITA8345.JPG
    RITA8342.JPG
    RITA8334.JPG
    RITA8332.JPG
    RITA8323.JPG
    RITA8308.JPG
    RITA8307.JPG
                Start van de Dames Elite te Schellebelle met 46 deelneemsters.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-05-2016 om 12:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S GENTLEMEN TE SCHELLEBELLE VAN ZATERDAG 28/05/2016

    FOTO'S GENTLEMEN TE SCHELLEBELLE VAN ZATERDAG 28/05/2016     


    Zaterdag 28/05/2016 – SCHELLEBELLE (O) – Gentlemen – 50,4 km

    Aantal deelnemers : 46
    1.SCHEIRE  Ben

    2.WELLAERT Jan

    3.DE BACKER Kristof

    4.DE BOSSCHERE Koen

    5.DUIMORTIER David

    6.DE SMET Olivier

    7.SMETRYNS Daan

    8.VERHOEVEN Tom

    9.COOMAN Mauro

    10.VAN LAETHEM Kevin

    11.WEECKERS Timmy 12.COOMAN Gianni 13.VAN BEVER Nico 14.DE PAUW Jurgen 15.BAEYENS Stefaan 16.BERTIER Rudy 17.PEETERS Nico 18.VAN DE VELDE Rudy 19.BUYSE Dieter 20.VAN DER VURST Jeroen 21.REYNAERTS Ignace 22.VERSCHUEREN Francky 23.VERSCHUEREN Jonathan 24.DE WANNEMAEKER Filip 25.DHAESE Yannick 26.BOUQUET Kenneth 27.VAN DE WALLE Mike 28.DE BACKER Frederic 29.VAN DER A Niels 30.VAN DER STRAETEN Cedri 31.VAN DEN STEEN Luc 32.CLAEYS Kevin 33.DE COCK Jouri 34.VERBERCKMOES Arno 35.COOMAN Jerry 36.VAN DE VELDE Gwen 37.CATHELIJN Youri 38.VAN DE STEEN Thibau 39.JANSSENS Thomas 40.BOGAERT Danny 41.VAN DE VELDE Florian 42.KEPPENS Bart
    RITA8287.JPG
                                               Winnaar Ben Scheire.
    RITA8286.JPG
                                  Winnaar bij de Gentlemen Ben Scheire.
    RITA8271.JPG
                                Aankomst van Ben Scheire te Schellebelle.
    RITA8252.JPG
    RITA8188.JPG
    RITA8169.JPG
    RITA8168.JPG
    RITA8160.JPG
    RITA8158.JPG
    RITA8142.JPG
                                                   Jerry Cooman
    RITA8138.JPG
    RITA8125.JPG 
                   Start van de Gentlemen te Schellebelle met 46 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-05-2016 om 12:16 geschreven door kenny


    29-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 29/05/2016
    BALOISE BELGIUM TOUR (B) - Men Elite – Rit 5 -  174,2 km - 03h34'08"

    Aantal deelnemers:   TREMELO - TONGEREN

    1-Zico WAEYTENS-Team Giant-Alpecin

    2-Daniel MCLAY (Gbr)-Fortuneo-Vital Concept

    3-Timothy DUPONT-Veranda's Willems CT

    4-Baptiste PLANCKAERT-Wallonie Bruxelles-Protect

    5-Shane ARCHBOLD (NZl)-Bora-Argon 18

    6-Enrico GASPAROTTO (Ita)-Wanty-Groupe Gobert

    7-Niki TERPSTRA (Ned)-Etixx - Quick Step

    8-Michel KREDER (Ned)-Roompot-Oranje Peloton

    9-Pieter VANSPEYBROUCK-Topsport Vlaanderen-Baloise

    10-Julien VERMOTE-Etixx - Quick Step

    11-Tom MEEUSEN 12-Gijs VAN HOECKE 13-Jérôme BAUGNIES 14-Davide VIGANO (Ita) 15-Ruslan TLEUBAYEV (Kaz) 16-Nicky VAN DER LIJKE (Ned) 17-Michael VAN STAEYEN 18-Rüdiger SELIG (Dui) 19-Stijn VANDENBERGH 20-Laurent EVRARD 21-Frederik BACKAERT 22-Joeri STALLAERT 23-Reto HOLLENSTEIN (Zwi) 24-Laurens DE VREESE 25-Benjamin VERRAES 26-Sebastian LANGEVELD (Ned) 27-Silvio HERKLOTZ (Dui) 28-Sergey CHERNETSKY (Rus) 29-Bjorn THURAU (Dui) 30-Martin ELMIGER (Zwi) 42-Lawrence NAESEN 55-Preben VAN HECKE 101-Gregory FRANCKAERT 104-Oliver NAESEN 116-Sander CORDEEL

     

    29/05/2016 WEZEMBEEK-OPPEM (KRAAINEM) (B)Interclub  Elite z.c./U23 - 142 km - 42,51 km/h

    Aantal deelnemers: 121 - Opgevers: 64

    1 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    2 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 DE TROCH Thomas PRORACE CYCLING TEAM

    4 VERSTREPEN Dries VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYR

    5 DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    6 VAN RENTERGHEM Boris PRORACE CYCLING TEAM

    7 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    8 MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL

    9 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAMA

    10 JACOBS Joeri VAN EYCK SPORT

    11 EINHORN Itamar ISR 12 VERMEULEN Stef 13 BOUTS Jordy 14 STAS Brecht 15 VAN ROY Simon 16 BROES Michiel 17 HEIRBAUT Tony 18 MELS Fabrice 19 WYDOOGHE Jaron 20 OUSSOREN Olaf NED 21 GOOLAERTS Stijn 22 SNEYERS Jari 23 VERCAUTEREN Tim 24 PHILIPS Jonas 25 VAN DUREN Brent 26 KLOECK Dario 27 MUYS Ayton 28 DE MAEGHT Dorian 29 BELIS Gilles 30 GALLE Tom 47 WIELANDT Sven 56 DE KEERSMAEKER Alexander 57 DILLEN Ruben

     

    29/05/2016 - LAARNE (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 157 km - 44,42 km/h

    Aantal deelnemers: 143 - Opgevers: 47

    1 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL

    2 MAES Alexander HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 MANNAERTS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX

    4 DE CLERCQ Angelo MARLUX-NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 PYFFEROEN Miel TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 DE MERLIER Giovanni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 VERWAEST Kevin SUPERANO HAM - ISOREX

    8 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX-NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX-NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 GOESSENS Cédric 12 GOEMAN Jonas 13 VAN DE WALLE Goran 14 GARDEYN Gorik 15 VAN GOMPEL Mathias 16 DONDERS Jelle 17 HERMANS Steff 18 MOENS Jens 19 VAN IMPE Kevin 20 VAN CAUWENBERGHE Christophe 21 GOOLAERTS Michael 22 BUYSSE Jos 23 BLOMME Lorenzo 24 CLAEYS Timothy 25 DESMET Jani 26 KISSEBERTH Jack USA 27 DE SCHUYTER Arne 28 CLAUS Dieter 29 CONSTANT Kenny 30 GEARREN Michel USA 37 VAN GOETHEM Kevin 45 PEETERS Danny 52 VERSCHUEREN Robin 55 DE BOCK Stijn 66 ONGHENA Matthias 75 VAN DE VELDE Matthias 95 WANTE Nick

     

    29/05/2016 ´S-GRAVENWEZEL (A) - Elite z.c./U23 - 112 km - 41,62 km/h

    Aantal deelnemers: 83 - Opgevers: 49

    1 PATTYN Jeroen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 KERF Jérôme TEAM 3M

    3 DAS Jeroen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    4 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    5 GEUENS Alexander CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    7 BOER Erik NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 LENNERTZ Sam VERANCLASSIC - AGO

    9 SOLBERG Robert TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG

    10 DREESEN Guido ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    11 VERMEIREN Tom 12 VAN LAER Titte 13 LEWIS Adam GBR 14 KUYPERS Kris 15 VANDERAERDEN Massimo 16 THYS Nico 17 ROWIES Karel 18 KROON Rody NED 19 MERTENS Julian 20 TIBACKX Lawrence 21 DUFOUR Warre 22 HEYLEN Kevin 23 DESAIR Maarten 24 DE PROOST Kyle 25 MICHIELSEN Joran 26 TASSET Marvin 27 CHURCHILL Calvert GBR 28 DEVOS Han 29 VERTESSEN Mathias 30 ANDRIEU Maxim

     

    29/05/2016 MERELBEKE - SCHELDERODE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km - 44,28 km/h 

    Aantal deelnemers: 116 - Opgevers: 35

    1 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    2 PORTER Alexander AUS SCOTCH COLLEGE SA CC

    3 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 VAN DEN BOSSCHE Angelo HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 CALLEBAUT Kevin CIBEL-CEBON

    6 MERLIER Braam TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 VEKEMAN Maxime T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    8 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    10 VANDEVYVERE Stijn DOVY KEUKENS - FCC

    11 SCOTSON Callum AUS 12 OLIEBOS Jordy 13 DUFFELEER Joachim 14 VAN RAEPENBUSCH Ruben 15 SIMON Kenn 16 DE GROOTE Arne 17 SABO Pedro 18 TEIRLINCK Jens 19 DE JAEGER Nick 20 ROTTY Glenn 21 DESMECHT David 22 DE SMIT Alain NED 23 BALCAEN Manolito 24 VERMEIRE Matthias 25 MARIN Glenn 26 DE SCHUYTER Tim 27 VAN CAUWENBERGH Yentl 28 VERHAEGEN Jens 29 CLÉ Brent 30 KUYSTEN Joshua NZL 46 PERSOON Joeri 68 GOOSSENS Kenny

     

    29/05/2016 WESTOUTER (W) - Elite z.c./U23 - 109 km - 42,05 km/h 

    Aantal deelnemers: 69 - Opgevers: 15

    1 DECLERCQ Benjamin EFC-ETIXX

    2 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 RYAN Luke GBR RICHARDSONS-TREK RT

    4 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 LELEU Antoine VERANCLASSIC - AGO

    6 HAERINCK Steven MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    8 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    9 BOTHUYNE Jorden HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 VANOVERSCHELDE Kobe INDIVIDUEEL

    11 BOUTTÉ Kenzie 12 DEJONGHE Jules 13 VANDERBAUWHEDE Michiel 14 DEPYPERE Mathias 15 ROMBOUTS Bram 16 DEVRIESE Stijn 17 ALLEMAN Tim 18 VAN DAMME Bart 19 BREYNE Jonathan 20 TOUQUET Joren 21 SCHOTTE Lauwrence 22 BOUTTÉ Jordy 23 WIELFAERT Kristof 24 DE CORTE Axel 25 HARRIS Joe GBR 26 VANDENBUSSCHE Tom 27 SPYSSCHAERT Anthony 28 CARPENTER Dante GBR 29 RICART Alexandre FRA 30 HUYSSER Jeroen

     

    29/05/2016 GOOIK-GERAARDSBERGEN-GOOIK (B) - Women Elite UCI - 136 km - 38,26 km/h

    Aantal deelnemers: 126 - Opgevers:38

    1 ELVIN Gracie AUS ORICA - AIS

    2 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    3 DELZENNE Elise FRA LOTTO SOUDAL LADIES

    4 ROY Sarah AUS ORICA - AIS

    5 BLAAK Chantal NED BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    6 LELEIVYTE Rasa LTU LITUANIA NATIONAL TEAM

    7 PIETERS Amy NED WIGGLE HIGH5

    8 MACKAIJ Floortje NED TEAM LIV-PLANTUR

    9 LUDWIG Cecilie Uttrup DEN TEAM BMS BIRN

    10 TUSLAITE Daiva LTU LITUANIA NATIONAL TEAM

    11 DE VUYST Sofie LOTTO SOUDAL LADIES 12 DEMEY Valerie 13 JOHANSSON Emma SWE 14 DE JONG Thalita NED 15 VAN VLEUTEN Annemiek NED 16 HEINE Vita NOR 17 VILMANN Marie DEN 18 VAN DIJK Eleonora NED 19 VOS Marianne NED 20 SPRATT Amanda AUS 21 DE JONG Demi NED 22 KOSTER Anouska NED 23 SIGGAARD Christina DEN 24 BUURMAN Eva NED 25 ENSING Janneke NED 26 VAN DEN STEEN Kelly 27 DIDERIKSEN Amalie DEN 28 KASPER Romy GER 29 GAFINOVITZ Rotem ISR 30 WEAVER Molly GBR 33 DRUYTS Demmy 38 DRUYTS Jessy 46 VERSCHELDEN Nathalie 51 CROKET Gilke 61 DRUYTS Kelly

    29-05-2016 om 23:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 29/05/2016
    BIERBEEK (B) - Juniores - 88 km - 38,1 km/h 

    Aantal deelnemers: 98 - Opgevers: 45

    1 OFFERMANS Michiel SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 PLATTEEUW Robbe INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM

    4 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DE MOL Lennerd C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 VERBEECK Sven CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 VANEECKHOUTTE Ibe ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 PAULUS Aaron YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 BIERKENS Tim NED RUDYCO CYCLING TEAM

    10 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    11 WUYTS Mathijs 12 DRIESEN Jarne 13 STOYANOV Peter 14 WOUTERS Rick 15 PRIEELS Robbe 16 LIEVENS Dayvin 17 MOONS Rik 18 VERHEIJEN Geert NED 19 WAEYTENS Robin 20 HEMELINGS Dries 21 ALLARD François 22 HEINDERSON Maths 23 HUIJBREGTS Jesse NED 24 VERELST Jef 25 BEYENS Matisse 26 VAN CANEYT Joren 27 MILLIAU Vince 28 KIELICH Timo 29 ANSELME Renaud 30 MARIS Elias 51 WANTE Jari

     

    29/05/2016 RAMSEL HERSELT (A) - Juniores - 88,2 km - 41,05 km/h 

    Aantal deelnemers: 77 - Opgevers: 33

    1 OREEL Lars NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VERBOOM Minne NED UWTC DE VOLHARDING

    3 DE PROOST Dries DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWV PIJNENBURG

    5 COMMISSARIS Lucas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 VAN DER EYCKEN Brent SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 WIJFJE Tom NED WV AVANTI

    8 GELEIJNSE Marco NED RWC AHOY

    9 PENSON Tim NED TWC HET SNELLE WIEL

    10 DECLEYRE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 WUYTS Sooi 12 GIELEN Jasper 13 VAN DIEREN Christophe 14 KAAK Riis NED 15 GOELEN Gert 16 JOOSSENS Mattijs 17 VAN MALDEREN Bjorn 18 BUIJS Leon NED 19 VAN DEN BROEK Floris NED 20 GOVAERTS Bjarne 21 MAAS Danny NED 22 BARENDREGT Thijs NED 23 VAN CAMP Tibo 24 SCHELFHOUT Wies 25 STEYAERT Michael 26 VAGENENDE Liam 27 VAN BOUWEL Sander 28 HOGEWEG Tom NED 29 VAN DOOSSELAERE Doowan 30 DEMARET Simon NED 36 VAN DAMME Vincent 38 DE ROP Michiel

     

    29/05/2016 KOTEM-MAASMECHELEN (LB)  - Juniores - 76 km - 41,57 km/h 

    Aantal deelnemers: 27 - Opgevers: 0

    1 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM

    2 BLUMMEL Robin NED TWC PIJNENBURG

    3 VAN DONGEN Ruben NED WV DE JONGE RENNER

    4 VREESWIJK Luca NED RTC BUITENLUST

    5 BEAUVE Valentin LOTTO-VC ARDENNES

    6 ERNST Robin LOTTO-VC ARDENNES

    7 DELWICHE Kilian UC SERAING - VOO

    8 MANDERS Tom NED WV DE JONGE RENNER

    9 HABETS Ivo NED TWC MAASLANDSTER

    10 VERBERCK Jorik K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    11 DONDERS Joost 12 PENDERS Joppe 13 GAUTHY Tanguy 14 BROECKX Seppe15 SCHERPENBERGH Tristan 16 PRIL Guus NED 17 LIEGEOIS Arnaud 18 ELST Colin 19 BELIËN Vincent 20 VERDIN Joris 21 GORIS Arne 22 SCHULZ Sven NED 23 JAMAR Yann 24 HENDRIX Lucas 25 MARTENS Lorenzo 26 VAN ROOIJ Thijs 27 JANS Tom

     

    29/05/2016 BUDINGEN (B) - Nieuwelingen - 61 km - 38,48 km/h

    Aantal deelnemers: 69 - Opgevers: 45

    1 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES

    4 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    6 LAMBEIR Joachim LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 VERVLOESEM Xandres SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 MINET Antoine VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 VAN DEN PLAS Jasper W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 SEGAERT Brent YOUNG CYCLING TEAM VZW

    23 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    29/05/2016 KRUISHOUTEM (O) - Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 70 - Tijdrit 5,8 km - 42,04 km/h

    1 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    2 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    3 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 CALLEBAUT Chadia K.V.C. DEINZE VZW

    6 VERCRUYSSE Gilles CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    7 WRIGHT Mitchell AUS SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 VAN BOVEN Luca BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 GROOTAERT Mathisse ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 VAN ROY Yannnick ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    12 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    28 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    66 DE PRAETERE Ben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Aantal deelnemers: 70 - Rit 63 km - 40,39 km/h

    1 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    2 VAN DER BEKEN Aaron WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 DECUYPERE Nathan TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    6 WRIGHT Mitchell AUS SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 CLAEYS Laurent CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    10 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    25 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    37 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    45 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    29/05/2016 SCHOOT-TESSENDERLO (LB) - Nieuwelingen – 64,6 km - 44,21 km/h 

    Aantal deelnemers: 92 - Opgevers: 40

    1 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    2 SPAPEN Mauro NED TWC PIJNENBURG

    3 CHRISTIAENS Régis VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 SMETS Ward DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 MACHIELS Brent ACROG - BALEN BC

    6 JORIS Senne ACROG - BALEN BC

    7 VAN WILDER Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    9 GROOTJANS Jente W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 BOMBOI Davide ACROG - BALEN BC

    26 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    34 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    41 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    44 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    29-05-2016 om 23:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/05/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan EDDY VAN KERCKHOVE met zijn 2°Seizoenszege en de Titel van Vlaams Kampioen !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 10°Seizoenszege en de Titel van Vlaams kampioen !!!

    Eddy Van Kerckhove.jpg   Franky Van Oyen 2015.jpg

       Eddy Van Kerckhove            Franky Van Oyen


    Zondag 29 mei 2016 - NEVELE (9850) -
    KAMPIOENSCHAP VAN VLAANDEREN

     

    Catg.A – 78 km – 56 deelnemers

    1-Bultynck Isaak (Oostkamp)

    2-Van Oost Kim

    3-Van Der Sickel Mario

    4-Barbier Davy

    5-Moerman Jens

    6-Trenson Jan

    7-Van Raemdonck Kevin

    8-Cooman Mauro

    9-Gryson Kristof

    10-Middelkamp Tom

    11-Nevejans Dennis-12-Buysse Lennert-13-Vernaet Olivier-14-Verwee Nico-15-Dury Davy-16-Cap Bryan-17-Van Waeyenbergh Grégory-18-Le Blon Michel-19-Van De Winckel Tom-20-Goossens Steven-21-Van Daele Nils-22-De Wit Wim-23-Van Rijckeghem Steven-24-De Rocker Wesley-25-Nevejans Kenny-26-Maes Bram-27-Peeters Nico-28-Stevens Juhani-29-Daems Jens-30-Van Damme Danny-31-Diependaele Gerrit-32-Vossaert Matthias-33-Van Kerchove Jonathan-34-Bauters Pieter-35-Cooman Gianni-36-Coussens Dieter-37-Everaerd Pieter-38-Van Rijssel Mike-39-Dhondt Gunter-40-Coppens Carrera-41-Van Raemdonck Maarten-42-Snoeck Mathias-43-de Meijer Christian-44-Vermassen Jens-45-Vandekerckhove Enzo-46-Cossyns Nico-47-De Swert Dave-48-Van Steenkiste Wim-49-Bultinck Davy-50-Van Driessche Ward-51-Mannens Steven-52-De Smet Dries-53-Thienpont Ward-54-Rouan Tom-55-Van Wiele Yannick-56-De Vlieger Jonas

     

    Catg.B – 65 km – 34 deelnemers

    1-EDDY VAN DE KERCKHOVE (Zele)

    2-De Weirdt Gino

    3-Van Roeyen Dave

    4-Van Eesbeek Andy

    5-Van Holderbeke Frank

    6-Lampaert Philip

    7-De Bruycker Jan

    8-Verbeken Kurt

    9-Van De Perre Lieven

    10-De Bosscher Koen

    11-Leyseele Franky-12-Wytinck Luc-13-Demaertelaere Dennis-14-Bultinck Michel-15-Smet Gert-16-Evers Vincent-17-Rabout Rudi-18-de Wijze Kees-19-Janssens Bert-20-Van Drom Giovanni-21-Segers Daniel-22-Heynssens Hans-23-Bauwens Aron-24-Van Raemdonck Robby-25-De Waele Kris-26-Heyndrickx Wim-27-Lecluyse Denis-28-De Swert Dave-29-Hanssen Gunther-30-D'Hooghe Philippe-31-Maes Mario-32-Heyse Tommy-33-Rizzo Claudio-34-De Wannemaeker Filip

     

    Catg.C – 65 km – 21 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-Cooman Jerry

    3-Mathys Dirk

    4-Czech Jan

    5-Cosijn Ronny

    6-Ballet Peter

    7-Roobroeck Dirk

    8-Willems Noël

    9-Kerckaert Peter

    10-De Coninck Wim

    11-Cossyns Marc-12-Van Nieuwenhuyse Gentil-13-De Moor Arie-14-Van Speybroeck Geert-15-Harms Ko-16-Erauw Luc-17-Hebbrecht Geert-18-Benoot Stanny-19-Nevejans Idesbald-20-D'Hondt Erwin-21-De Rycke Koen

     

    Catg.D – 52 km – 30 deelnemers

    1-Paridaens Ronny (Denderhoutem)

    2-De Vos Rony

    3-Heye Hilair

    4-Hoornaert Glenn

    5-Coupillie Roland

    6-Tas Helmuth

    7-Lap Hans

    8-Buyens Patrick

    9-De Naeghel Jozef

    10-Coppers François

    11-Reubens Hendrick-12-Ribbens Luc-13-Van Lierde Hans-14-De Baets Johan-15-Verzele Noël-16-Delagrange Bart-17-Bolle Henk-18-Van Den Broeke Patrick-19-Vanbiervliet Luc-20-Lacquet Philippe-21-De Praetere Fritz-22-Bracke Wim-23-Hemelsoet Mark-24-Polfliet Danny-25-Verhelst Walter-26-Van Kerschaver Robin-27-Maldrie Robert-28-De Sutter Willy-29-Van Overmeir Marc-30-Tummeleer Dirck

     

    Catg.E +65 jaar – 52 km – 10 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-de Waal Wim

    3-De Leersnyder Florent

    4-Vanpoucke Rik

    5-Thyssen Leo

    6-Mous Willy

    7-Van Imschoot Roland

    8-Lockefeir Marinus

    9-Pieters Roland

    10-Hermans Luc

     

    Catg.E +70 jaar – 52 km – 7 deelnemers

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-Lauwers Marnix

    3-Robijns Robert

    4-D'Hont Joseph

    5-Brouwers François

    6-De Roos Willy

    7-Vandenheuvel Gilbert

     

    Niet Vergunninghouders – 78 km - 20deelnemers

    1-De Smet Olivier (Semmerzake)

    2-De Grom Christophe

    3-Koppen Cedric

    4-Segers Jimmy

    5-Bouquet Kenneth

    6-Van Sterteghem Filip

    7-Hooreweghe Willem

    8-De Sutter Stijn

    9-Dumortier David

    10-Derycke Thibaut

    11-Kesteleyn Bram-12-Tytgadt Stephan-13-Goossens Maarten-14-De Backer Frédéric-15-Buyse Dieter-16-Claeys Kevin-17-Van Canegem Bing-18-Spileers Kenny-19-Matthys Sam-20-Cherlet Niek

    29-05-2016 om 23:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/05/2016
    banner VWF.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 15°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

          Patrick Cocquyt

     

    Zondag 29 Mei ZOTTEGEM (9620) - 6de rit Capricorne Trofee

     

    A-reeks – 72 km - 1h41 
    1.Stijn PEELMAN 
    2.Bjorn Coomans 
    3.Bjorn Lison 
    4.Robin Devleeschauwer 
    5.Davy De Smet 
    6.Yorick Lison 
    7.Ruben Broeckaert 
    8.Rutger Poppe 
    9.Gwylim Hanssens 
    10.Tommy Baeyens 

    B-reeks – 72 km - 1h41 
    1.Peter VAN DAMME 
    2.Kristof Debboudt 
    3.Joery Brion 
    4.Stijn Gidé 
    5.Tim Goubert 
    6.Michael Braeckmans 
    7.Renaud Lechat 
    8.Stephane Wins 
    9.Gert Brijs 
    10.Davy Van Der Bruggen 

    C-reeks – 54 km - 1h19 
    1.Kenneth MERCKEN 
    2.Stefan Verhaeghe 
    3.Peter Maes 
    4.Kurt Stevens 
    5.Steven Verschelden 
    6.Tom De Smet 
    7.Paul Hens 
    8.Kris De Block 
    9.Peter Vermassen 
    10.Tom De Beer 

    D-reeks - 60km - 1h28 
    1.Patrick JACOBS 
    2.Bruno Bruyere 
    3.Ronald Rents 
    4.Luc Van Clapdorp 
    5.Wim Winandy 
    6.Frank Geets 
    7.Eddy Gydelinck 
    8.Ronny Coppens 
    9.Johan Driesen 
    10.Guy De Coster 

    E-reeks – 60 km - 1h27
    1.PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2.Francis De Ridder 
    3.Rudy Thomas 
    4.Daniel Villers 
    5.Dirk Van Hove 
    6.Jan Van Den Brande 
    7.Christophe Davies 
    8.Rene De Brucker 
    9.Dominique Turcksin 
    10.Marc Vervondel 

    F-reeks – 54 km - 1h23 
    1.Eddy VANOPSTAL 
    2.Martin Durant 
    3.Jozef Deneef 
    4.Claude Ponthier 
    5.Noël Burggraeve 
    6.Pierre Remory 
    7.Jean Blommaert 
    8.Felix Luyten 
    9.Johny Van Holen 
    10.Eddy De Vuyst 

    F+ -reeks – 54 km - 1h24
    1.Luc SNELS 
    2.Marc Vervondel 
    3.Theo Coudyzer 
    4.Jos Vandermeulen 
    5.Freddy Vandenberghen 
    6.Etienne Vandenhouwe 
    7.Erik Vandersteen 
    8.Jozef Saerens 
    9.William De Cremer 
    10.Herman Van Den Borre 

    29-05-2016 om 23:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/05/2016

    VWV 2015.jpg

    Zondag 29/05 - Mol


    Cat.A - 97,2 km

    1.Dave Bruylandts

    2.Joris Verheyden

    3.Bram Vermeulen

    4.Jean Paul De Busser

    5.Peter Behiels

    6.Tomas Leysen

    7.Christophe Haest

    8.Davy Paeshuyse

    9.Dieter Jacobs

    10.Thomas Mertens

    11.Maarten Bossers 12.Francis Penders 13.Roy Beckers 14.Jordy Geukens 15.Philippe Van Opstal 16.Tim Van Werde 17.Edwin Thys 18.Yves Boenders 19.Sven Van Roy 20.Siebe Smeyers 21.Roel Van Gameren 22.Hans Mertens 23.Vincent Hannes 24.Mathias Van Den Plas 25.Freddy Thys

     

    Cat.C - 70,2 km

    1.Ivan Verschueren

    2.Eddy Buts

    3.Gert De Proost

    4.Koen Heremans

    5.Patric Bogaerts

    6.Patrick Vermoten

    7.Gert Hermans

    8.Robby Tuyls

    9.Mario Verbinnen

    10.Benny Claes

    11.Eric Maillard 12.Danny Serron 13.Luc Peeters 14.Wim Everaerts 15.Geert Scheveneels

     

    Cat.D - 70,2 km

    1.Luc Van Roy

    2.Rudi Geeraert

    3.Luc Vrancken

    4.Daniel Van Der Mieren

    5.Luc Keim

    6.Bruno Brabants

    7.Harry Maes

    8.Jan Maegh

    9.Wim Van Thielen

    10.Freddy Vangenechten

    11.Andre Prinsen 12.Peter Vos 13.Hans Wuyts

     

    Cat.E - 70,2 km

    1.Rene Van Gils

    2.Ludo De Bakker

    3.Andre Volkaerst

    4.Sarah Vloemans

    5.John Van Bosch

    29-05-2016 om 23:17 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!