Zaterdag 28/05/2016 BALOISE BELGIUM TOUR (B) - Men Elite Rit 4 - 203 km
Aantal deelnemers: - VERVIERS - VERVIERS
Peloton staakt na de zware valpartij !!!
28/05/2016 MERKEM (W) - Elite z.c./U23 - 119 km - 42,26 km/h
Aantal deelnemers: 99 - Opgevers: 35
1 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT
2 JACOBS Johan SUI MARLUX
3 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON
4 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM
5 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC
6 SVENSSON Marcus SWE MöLNDALS RODDKLUB
7 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN
8 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT
9 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM
10 JONCKHEERE Michael SMARTPHOTO CYCLING TEAM
11 VANHAECKE Thomas 12 MAENE Kevin 13 DESTADSBADER Roy 14 VERMEIRE Jordy 15 VANDAELE Thijs 16 DELAMEILLEURE Mathias 17 BOSSUYT Gianni 18 PLOVIE Wiebren 19 BOSMANS Arne 20 BRUYNEEL Giel 21 DEPREZ Bram 22 ORBIE Stephen 23 VERMET Joran 24 VANCOMPERNOLLE Jan 25 DEBUYSERE Wannes 26 VAN DAMME Bart 27 BRULEZ Miqele 28 TOORTELBOOM Frederik 29 DE GREVE Maxim 30 VANDENBERGHE Nick
28/05/2016 SCHELLEBELLE (O) - Dames Elite - 59,4 km - 37,88 km/h
Aantal deelnemers: 46 - Opgevers: 11
1 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM
2 MARKUS Kelly NED UCI WT LARES-WAOWDEALS
3 ESKAMENDI GIL Dorleta ESP BIZKAIA - DURANGO
4 HAERS Carolien AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM
5 MALLORY Shannon USA WASHINTGON SPIN
6 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
7 KANTI Dorottya HUN WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
8 DEBBOUDT Sylvia KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
9 NOBUS Anja TRUST MTB TEAM VZW
10 PENTON Sara SWE LARES WAOW-DEALS
11 VALENTINI Elena ITA 12 VERSTICHELEN Femke 13 VAN WIJK Eltina NED 14 VANDERBEKEN Joyce 15 BASH Paz ISR 16 MOONEN Puck NED 17 DOM Sabrina 18 VAN KERCKVOORDE Vanessa 19 VERHESTRAETEN Karen 20 ACCOE Joyce 21 DEFOUR Lara 22 DELTOMBE Evelien 23 RAVNDAL Brigitte NOR 24 DEBBOUDT Evelien 25 MORRIS Marta USA 26 DENEEF Naïka 27 ROBERT Camille FRA 28 VERSCHUEREN Jolien 29 VAN GLABEKE Shana 30 GINS Tara
28/05/2016 BINKOM (B) - Nieuwelingen - 63 km - 39,31 km/h
Aantal deelnemers: 120 - Opgevers: 60
1 BOMBOI Davide ACROG - BALEN BC
2 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
3 PATTYN Steven ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW
4 LOOS Stef ACROG - BALEN BC
5 ZAGERS Stefan NED W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
6 DEBOUVER Ruben CT SPIDER KING-EFC-ETIXX
7 BEKAERT Joost WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
8 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
9 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN
10 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
20 NAUDTS Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
55 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
28/05/2016 DE HAAN - VOSSESLAG (W) - Nieuwelingen - 69,3 km - 38,48 km/h
Aantal deelnemers: 80 - Opgevers: 16
1 TIMPERMAN Jurgen CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
2 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC
3 MARCHAND Bastian BLANCS GILETS BRABANT WALLON
4 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW
5 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS
6 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK
7 KERKHOFS Matthias WK NOORD-WEST-BRABANT
8 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
9 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
10 RAECKE Jari TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK
15 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
27 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
31 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
36 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
40 HEERWEGH Kjell VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
48 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
57 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
64 JORIS Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
28/05/2016 OOSTNIEUWKERKE (W) - Nieuwelingen - 61,5 km - 39,21 km/h
Aantal deelnemers: 85 - Opgevers: 6
1 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE
2 DESTATSBADER Thibo TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK
3 VAN MULDERS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW
4 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE
5 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
6 COLLIE Lars TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK
7 FORRET Robbe TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK
8 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
9 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
10 PAUWELS Maxim VD HAUWE CT - GENTSE VS
45 NOENS Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
|