.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    25-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 25/05/2015
    POPPEL (A) - Juniores - 95 km - 36,29 km/h

    Aantal deelnemers: 35

    1 VERHEYEN Nick DCM CYCLING TEAM

    2 VAN DYCK Dries K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 VANDEBOSCH Victor ENERTHERM-BKCP

    4 VAN DONINCK Alec W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 COMMISSARIS Lucas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 DE PROOST Dries DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 MEEUS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 VANSTEENSEL Mats W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 DEKKERS Robin W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 DE PEUTER Dylan DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    25/05/2015 MERCHTEM (B) - Juniores - 85 km - 42,28 km/h

    Aantal deelnemers: 40

    1 MULHOLLAND Declan IRL DCM CYCLING TEAM

    2 ZHUMAKAN Alisher KAZ TEAM NATACHA BASSE-MEUSE

    3 LOOMANS Gertjan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 HUYSEGOMS Kenzo WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 VAN DEN ABBEELE Stijn WK NOORD-WEST-BRABANT

    7 MAESEN Dries WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 DEHERDER Stijn CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 NOËL Jordy WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    13 D´HOOGE Thomas KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    20 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    21 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    35 SYMOENS Bradley PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    25/05/2015 MUIZEN (MECHELEN) (A) - Juniores - 86 km - 39,43 km/h

    Aantal deelnemers: 24

    1 GOOLAERTS Stijn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 MOONS Olivier VZW DE DEMERSPURTERS

    4 JEHIN Kevin WSC HAND IN HAND BAAL

    5 GERINCKX Joni DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 JASPERS Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 DE WEERDT Dries CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    9 BOVY Jeremy LOTTO-VC ARDENNES

    10 DRUYTS Miquel DCM CYCLING TEAM

    12 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15 VANDER EYKEN Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20 VAN HOYWEGHEN Bart PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    25/05/2015 NEVELE (O) - Juniores - 84 km - 39,6 km/h

    Aantal deelnemers: 81

    1 DE GROOTE Arne APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 LORIES Quinten WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VAN COPPENOLLE Lars KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    4 DERUYTTER Jasper CT SPIDER KING IEPER

    5 DEGRYSE Tibo VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 PIRARD Maxim APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 ADRIAENS Bert KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 DE BLAERE Diego K.V.C. DEINZE VZW

    9 NEIRYNCK Jonas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 STOCKX Vital KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    32 DE BROUWER Martijn NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    43 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    52 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    25/05/2015 DE PINTE (O) - Dames Jeugd - 56 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 28 - 35,54 km/h

    1 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 PEETERS Jinse KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    5 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 MALFAIT Ines VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    8 GOOSSENAERTS Chloë FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    9 NOËL Jara AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    10 DUQUENNOY Kimberlay ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    21 VAN DEN BOSSCHE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 VAN GOETHEM Brenda PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Dames Juniores - deelnemers: 25

    1 HEYNS Joyce KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 KANTI Dorottya HUN WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    3 VANHOUTTE Fenna VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    4 VANDER SANDE Elise K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 GOESSENS Brenda ISOREX CYCLING TEAM

    6 VERHOYE Chenice KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 MARIËN Lynn FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    8 DE PAUW Ina KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 DE POTTER France ISOREX CYCLING TEAM

    10 GOEMAES Lieze ISOREX CYCLING TEAM

     

    25/05/2015 BEGIJNENDIJK (B) - Nieuwelingen - 63 km - 41,77 km/h

    Aantal deelnemers: 76

    1 VANDEBEEK Bjorn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 HILLEN Michiel KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 FRANCEN Joeri WSC HAND IN HAND BAAL

    4 SCHOORS Lowie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 VERBIST Alexander VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 MARIS Elias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 LAMMENS Jonas LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 SCHEERS Lander K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 WOUTERS Andreas KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    33 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    57 JORIS Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    25/05/2015 MERCHTEM (B) - Nieuwelingen - 60 km - 41,3 km/h

    Aantal deelnemers: 58

    1 DU FOUR Jens APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 GOVAERTS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 VAN WILDER Ilan WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 MANS Matjas ZANNATA CYCLING TEAM

    6 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 JACOBS Levi W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 WERNIMONT Nicolas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 VAN EECKHOUT Len ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    18 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    41 MAES Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    25-05-2015 om 22:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 25/05/2015
    MOORSELE (W) - Nieuwelingen - 65 km - 38,59 km/h

    Aantal deelnemers: 61

    1 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 GRIGNARD Sébastien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    3 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    5 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    6 WADIN Alexandre U19 CYCLING ACADEMY

    7 BLOUWE Loius VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    8 GARSBEKE Jelle APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 DERYCKERE Ruben ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 RAECKE Jari VZW TIELTSE RENNERSCLUB

     

    25/05/2015 OOSTENDE-STENE (W) - Nieuwelingen - 60 km - 36,94 km/h

    Aantal deelnemers: 29

    1 DECLERCQ Mathias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 VAN DE PAAR Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 DESCHUYTTER Casper WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    4 COCKAERT Kelvin APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 SEGAERT Victor VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 GEERTS Bjorn DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 DUPON Arthur APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 DECLEYRE Torsten CT SPIDER KING IEPER

    10 ROOSE Matteo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

     

    25/05/2015 OOSTERZELE (O) - Nieuwelingen - 64 km - 37,96 km/h

    Aantal deelnemers: 48

    1 FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    5 DE NEVE Joerik APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 DEWIT Jordi ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 PESSEMIER Tom KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    8 BAEYENS Yorgo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 CHRISTIAENS Régis VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 BASTIAEN Jonas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    22 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    43 HEERWEGH Kjell VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    25-05-2015 om 22:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan QUINTEN VAN KERCKHOVE met zijn Zege bij de Jongens 13 jaar !!!

    Proficiat aan GEMKE DE ROCKER met haar Zege bij de Meisjes 13 jaar !!!

     Quinten Van Kerckhove.jpg     Gemke De Rocker.jpg 

    Quinten Van Kerckhove     Gemke De Rocker


    25/05/2015
    MALDEGEM (O) - Aspiranten

     

    12 jaar - deelnemers: 26 - 20,3 km

    1 HARTEEL Jelle ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 HUBO Xander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 JORIS Robbe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 VAN DER WILT Jorben WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 COOMAN Kjell TOMABEL CYCLING TEAM

     

    12 jaar Reeks B - deelnemers: 23

    1 DETALLE Noah LOTTO-VC ARDENNES

    2 VAN RAEMDONCK Cedric VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    4 DALLE Jens WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    5 MALFAIT Jean-louis VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    11 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI


    13 jaar - deelnemers: 47 – 26,1 km

    1 QUINTEN VAN KERCKHOVE uit St.Niklaas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 DE BRAEKELEER Juul JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    3 CORNETTE Steve ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    22 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    29 HEYNDERICKX Lennert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    34 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 68 – 34,8 km

    1 DEBREYNE Ruben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 BEECKMAN Brent KTC-CYCLING TEAM

    3 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DE PESTEL Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 PIETERS Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    13 SMET Marco VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    29 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    33 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    41 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    49 DE GEEST Ricky VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 5

    1 VANHOVE Marith WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 HENDRICKX Julie WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    3 DE KEYSER Emke WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    4 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 DE VEIRMAN Fleur VD HAUWE CT - GENTSE VS


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 4

    1 GEMKE DE ROCKER VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM

    3 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    14 jaar Meisjes - deelnemers: 7

    1 RENDERS Luna ISOREX CYCLING TEAM

    2 VANWALLEGHEM Kyenta VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    3 GIELKENS Esmée SPORT EN MOEDIG GENK

    4 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 LENAERS Jade WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    25-05-2015 om 22:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TRIPTYQUE ARDENNAIS 2015

    Federation Cycliste Wallonie.jpg

    TRIPTYQUE ARDENNAIS 2015

     

    Vrijdag 22/05 – BULLANGE-KELMIS – Elite m.c./z.c./U23 – 151,3 km - 03h21'38" - 45,022 km/h

    Aantal deelnemers: 186

    1-Justin JULES (Fra)-Veranclassic-Ekoi

    2-Jelle MANNAERTS-Colba-Superano Ham

    3-Gianni VERMEERSCH-Sunweb-Napoleon Games

    4-Emiel WASTYN-Verandas Willems

    5-Kevin PAUWELS-Sunweb-Napoleon Games

    6-Christophe NOPPE-CT Pollentier

    7-Benjamin DECLERCQ-CT Pollentier

    8-Stijn MORTELMANS-Profel - United CT

    9-Angelo DE CLERCQ-Sunweb-Napoleon Games

    10-Vincent DE SY-Prorace Cycling Team

    15-Jacob RELAES-CT Pollentier

    33-Gregory FRANCKAERT-Profel - United CT

    54-WIELFAERT KRISTOF  RCS


    Zaterdag 23/05 – EUPEN-BUTGENBACH – Elite m.c./z.c./U23 – 145,9 km - 03h36'17" - 40,475 km/h

    Aantal deelnemers: 169

    1 GERTS FLORIS NED  BMC

    2 DE BONDT DRIES VEW op 06”

    3 COBBAERT ROBBY WSO op 09”

    4 VERMEERSCH GIANI SUN

    5 DELTOMBE KEVIN LOT

    6 VLIEGEN LOÏC BMC

    7 MANNAERTS JELLE COL

    8 MORTELMANS STIJN PCT

    9 FARAZIJN MAXIME EFC

    10 NOPPE CHRISTOPHE EFC

    43 RELAES JACOB  EFC

    67 FRANCKAERT GREGORY PUC

    92 WIELFAERT KRISTOF RCS

     

    Zondag 24/05 – BEYNE-HEUSAY - BEYNE-HEUSAY – Elite m.c./z.c./U23 – 151,7 km - 03h35'36" - 42,217 km/h

    Aantal deelnemers: 160

    1 DE GENDT AIME EFC

    2 DELTOMBE KEVIN LOT op 02”

    3 PAUWELS KEVIN SUN op 08”

    4 VLIEGEN LOÏC  BMC op 11”

    5 NED REUS KAI VEW op 21”

    6 VERMEERSCH GIANI SUN op 25”

    7 RUIJGH ROB VGP op 27”

    8 SWEECK LAURENS  COK op 36”

    9 GBR SHAW JAMES CALLUM LOT

    10 MARCHAND GIANNI DGA

    65 RELAES JACOB  EFC op 2’22”

    87 WIELFAERT KRISTOF  RCS op 3’49”

    92 FRANCKAERT GREGORY PUC op 3’55”

    25-05-2015 om 22:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/05/2015
    vwf.JPG








    Maandag 25 Mei - PEISEGEM (1785)

    A-reeks - 71,5 km - 1h44 
    1.Timmy WEECKERS 
    2.Tom Vanopdenbosch 
    3.Kevin Van Den Cruijce 
    4.Simon Laureys (Lokeren)
    5.Bjorn Coomans (Ruisbroek)
    6.Bjorn Lison 
    7.Kevin Van De Keer 
    8.Koen Van Kerckhoven 
    9.Pascal Heyvaert 
    10.Laurent Vandenborght 

    B-reeks - 71,5 km - 1h44 
    1.Jarno VERHOFSTADT 
    2.Nico Verwee 
    3.Tom Op De Beeck 
    4.Peter Van Damme 
    5.Mario Van Der Sickel 
    6.Kurt Pauwels 
    7.Kris Jonckers 
    8.Dave De Swert 
    9.Andy De Backer 
    10.Steven Goossens (Belsele)

    C-reeks - 58,5 km - 1h25 
    1.Michel HEYDENS en Alain BUCOVAZ 
    3.Eddy Buts
    4.Tom De Smet 
    5.Stephen Geldhof 
    6.Jimmy De Paepe 
    7.Peter Dockx 
    8.Andy Roskam (Ruisbroek) 
    9.Danny Borremans 
    10.Patrick Van Buggenhout 

    D-reeks – 52 km - 1h19 
    1.Herman PROOST 
    2.Frank Suys (Bornem)
    3.Benny Van Buynder (Bornem)
    4.Bruno Bruyere 
    5.Patrick Bobelijn 
    6.Gino Primo (Gent)
    7.Ronald Rents 
    8.Patrick Jabobs 
    9.Peter Vos 
    10.Daniel Villers 

    E-reeks – 52 km - 1h18
    1.Dirk VAN HOVE 
    2.Francis De Ridder 
    3.Rudy Thomas 
    4.Joost Pieters 
    5.Jan Van Den Brande 
    6.Eddy Beirnaert 
    7.Martin Durant 
    8.Paul De Greef 
    9.Dominique Turcksin 
    10.Rene De Brucker 

    F-reeks – 52 km - 1h21 
    1.Eddy VAN OPSTAL 
    2.Helmuth Tas 
    3.Luc D'Haeseleer 
    4.Christiaan Geerts 
    5.Jozef Deneef 
    6.Jan Van Hove 
    7.Johny Van Holen 
    8.Jean Blommaert (Hamme)
    9.Jean Pierre Broothaerts 
    10.Serge de Feyter 

    F+ -reeks – 52 km - 1h21 
    1.Theo COUDYZER 
    2.Gaston Sannen 
    3.Etienne Vandenhouwe 
    4.Albert Van Den Eede 
    5.Jozef Saerens 
    6.Luc Snels 
    7.Freddy Vandenberghen 
    8.Roger Hoof (St.Niklaas)
    9.Willy Teirlinck 
    10.Herman Van Den Borre 

    25-05-2015 om 22:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/05/2015
    VWV 2015.jpg
    Maandag 25/05 BRASSCHAAT (2930)


    Cat.A - 88 km

    1.Tom De Feyter

    2.Dave Bruylandts

    3.Vincent Chevalier

    4.Ken De Feyter

    5.Michael Adriaensen

    6.Jonas Cortoos

    7.Steven Nijs

    8.Rey Guequierre

    9.Jelle Schepers

    10.Tim Timmermans

     

    Cat.B - 88 km

    1.Stijn Van Maldeghem

    2.Klaas Stijnen

    3.Hervé Van Rompay

    4.Koen Diels

    5.Tom Haest

    6.Fhilippe Dela Montagne

    7.Bart Vanden Wyngaerd

    8.Fhilippe Van Opstal

    9.Pieter Wijckmans

    10.Stijn Rombouts

     

    Cat.C - 62 km

    1.Koen Heremans

    2.Niky Deykers

    3.Filip Thijs

    4.Kris Witvrouwen

    5.Ivan Verschueren

    6.Patrick Bogaerts

    7.Peter Aerts

    8.Alex Goossens (Vrasene)

    9.Geert Scheveneels

    10.Mario Verbinnen

     

    Cat.D - 62 km

    1.Ruud Hevermant

    2.Luc Van Roy

    3.John Haast

    4.Daniel Van Der Mieren

    5.Marc Schepers

    6.Johan Pemen

    7.Patrick Verdonck

    8.Bruno Brabants

    9.Eddy Vermeiren

    10.Marc Vekemans

     

    Cat.E - 62 km

    1.Ludo De Backer

    2.Johan Brouwers

    3.Andre Volkaerts

    4.Rene Van Gils

    25-05-2015 om 22:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/05/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan ALAIN CALLE met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.C !!!
     Kevin Van Raemdonck 2015.jpg   Alain Calle.jpg   Franky Van Oyen KOP 2013.png 

    Kevin Van Raemdonck       Alain Calle               Franky Van Oyen

    Zondag 24 mei 2015 - WAASMUNSTER – RUITER (9250)


    Catg.A – 78,4 km – 54 deelnemers

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)

    2-Van Den Broecke Mario

    3-Gryson Kristof

    4-Sterck Gunter (Stekene)

    5-Goossens Steven (Belsele)

    6-onleesbaar nummer

    7-Weemaes Robby (Stekene)

    8-Van Rijckeghem Steven

    9-De Smet Dries

    10-Vanneste Christopher

    14-Colman Jeroen (Waasmunster)

    19-Leus Jelle (Lokeren)

    20-Vercauteren Tim (Belsele)

    22-Van de Casteele Michaël (Steendorp)

    25-Van Kerchove Jonathan (St.Pauwels)

    26-Van Laere Jan (Lokeren)

    27-Van Broeck Gino (Temse)

    29-Heirman Steven (Hamme)

    32-De Schepper Basiel (Moerbeke)

    34-Gosselin Nicolaï (Sinaai)

    38-Van Vlierberghe Bart (Lokeren)

    39-Van Wiele Yannick (St.Niklaas)

    41-Apers Luc (Moerbeke)

    43-Perriëns Philippe (St.Niklaas)

     

    Catg.B – 67,2 km – 49 deelnemers

    1-ALAIN CALLE (Mariakerke)

    2-Rombaut Wim (Stekene)

    3-Braet Wim

    4-onleesbaar nummer

    5-Verbeken Kurt

    6-Van Roeyen Dave (Zwijndrecht)

    7-De Tremerie Franky

    8-Demaertelaere Dennis

    9-Van Raemdonck Kurt (Beveren)

    10-Verschelden Steven (Hamme)

    11-Goossens Alex (Vrasene)

    15-Van De Perre Lieven (De Klinge)

    23-Bultynck Geert (Beveren)

    24-Rabout Rudi (Erembodegem)

    27-De Maere Peter (Eksaarde)

    28-De Roos Marnix (Moerbeke)

    31-Van Laere Koen (Beveren)

    32-Hoes Andy (Lochristi)

    33-Baert Giovanni (Moerbeke)

    35-De Maesschalck Johan (Lokeren)

    37-Baeyens Jean-Paul (Overmere)

    40-Flach Peter (Zwijndrecht)

    43-Van Bosbeke Peter (St.Niklaas)

     

    Catg.C – 56 km – 37 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-Ruud Havermans

    3-Mathys Dirk (gentbrugge)

    4-De Lannoy Didier

    5-Van Speybroeck Geert (Nevele)
    6-Frank Suys (Bornem) (Pelotonsport >3min)

    7-Van Havere Jurgen (Kruibeke)

    8-Braeckman Geert (Kalken)

    9-de Baat Matti

    10-Claus Etienne (Waasmunster)

    11-Bath Mick GB

    13-Hereijgers Piet (Wortel)

    19-Janssens Kenny (Melsele)

    20-Bryssinckx Dirk (Melsele)

    22-Smet Geert (St.Niklaas)

    23-Couckuyt Marc (Nevele)

    26-Van Honsté Kris (Hoboken)

    29-De Pauw Dirk (Beveren)

    32-Van Puyenbroeck Paul (Hamme)

     

    Catg.D – 50,4 km – 29 deelnemers

    1-Oosterbosch Geert (Eindhoven)

    2-Heye Hilair

    3-Geerts Christiaan

    4-Tas Helmuth

    5-Standaert Robert

    6-Brouwers Johan

    7-Stockman Ruddy

    8-Snoeck Jan

    9-De Vos Rony

    10-De Naeghel Jozef

    16-Govaert William (Waasmunster)

    17-Coppers François (Lokeren)

    25-Tummeleer Dirck (Hever)

    26-Verhelst Walter (Burcht)

    27-Van Overmeir Marc (Beveren)

     

    Dames - 50,4 km - 3 deelnemers

    1-Matthijssen Mathilde (Goes NL)

    2-Geluk Yva

    3-Verstraete Lore

     

    Catg.E – 50,4 km – 31 deelnemers

    +65 jaar

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Boulard Roland

    3-Luyten Felix

    4-Vandermeulen Jos

    5-Van Hove Jan

    6-Van Raemdonck Alfons (Beveren)

    7-Beelaert Roger (Rupelmonde)

    8-Saerens Jozef-

    9-Pieters Roland-

    10-Vyvey Julien-

    18-De Roos Willy (Vrasene)

    20-De Wilde Eric (Lochristi)

    21-Elegheer Patrick (Zeveneken)

    24-Anthuenis William (Lokeren)

     

    +70 jaar

    1-Sannen Gaston

    2-Mercken Mathieu

    3-Lugowski Leon

    4-D'Hont Joseph

    5-Devreese José

    6-Robijns Robert

    7-Mols Armand

     

    Toeristen – 56 km – 37 deelnemers

    1-Goossens Maarten (Lille)

    2-Gerlo Tom (Waasmunster)

    3-Cooman Mauro

    4-Declercq Brecht

    5-De Bock Jurgen

    6-Koppen Cedric (Temse)

    7-Rizzo Claudio

    8-Wollaert Jan

    9-Meuleman Marc (Waasmunster)

    10-Vanderveken Wim (Kieldrecht)

    13-Vergauwen Hans (St.Niklaas)

    14-Bolssens Mario (De klinge)

    15-Van Hautekerke Glenn (Bazel)

    16-Spanoghe Guido (Lokeren)

    18-Beck Pieter (De Klinge)

    19-Hansen Gunther (St.Niklaas)

    21-De Plucker Stephan (Belsele)

    22-Maes Matthias (Beveren)

    23-Bryssinckx Dirk (Melsele)

    24-Van Osselaer Tom (vrasene)

    25-Van Osselaer Tommy (Stekene)

    26-Duym Manno (Bazel)

    33-De Beule Patrick (Nieuwkerken)

    35-Van Den Branden Mathias (Tielrode)

    25-05-2015 om 22:52 geschreven door kenny


    24-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C./Z.C. & BELOFTEN TE VERREBOEK VAN ZONDAG 24/05/2015

    FOTO'S ELITE M.C./Z.C. & BELOFTEN TE VERREBOEK VAN ZONDAG 24/05/2015


    24/05/2015 GROTE PRIJS WASE POLDERS VERREBROEK (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km - 47,94 km/h

    Aantal deelnemers: 130

    1 STIJN STEELS uit Westerlo TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    3 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    4 CAPIOT Amaury TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    5 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    6 VERRAES Benjamin CIBEL

    7 WALSLEBEN Philipp GER BKCP - POWERPLUS

    8 CAMPENAERTS Victor TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    9 HOEYBERGHS Daan BKCP - POWERPLUS

    10 RICKAERT Jonas TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    14 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    15 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    16 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    19 DE PAUW Moreno TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    20 ONGENA Thomas CIBEL

    21 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    25 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    28 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    30 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    32 ROTTY Glenn CIBEL

    41 NAESEN Lawrence CIBEL

    45 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    51 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    57 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

    64 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    71 VAN HECKE Elias SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    82 GOOSSENS Kenny CIBEL

    24-5-2015-verrebroek 834.JPG 
    Podium te Verrebroek met winnaar Stijn Steels, Sven Vanthourenhout en Wout Van Aert.
    24-5-2015-verrebroek 827.JPG
                                                 Podium te Verrebroek.
    24-5-2015-verrebroek 837.JPG
                             Een woordje uitleg van de winnaar Stijn Steels.
    24-5-2015-verrebroek 850.JPG
                                     Winnaar Stijn Steels met de bloemen.
    24-5-2015-verrebroek 840.JPG
                                   De 2de te Verrebroek Sven Vanthourenhout.                          
    24-5-2015-verrebroek 838.JPG
                                      De 3de te Verrebroek Wout Van Aert.
    24-5-2015-verrebroek 739.JPG
                                      Aankomst van winnaar Stijn Steels.
    24-5-2015-verrebroek 736.JPG
                                      Aankomst van winnaar Stijn Steels.
    24-5-2015-verrebroek 741.JPG
    24-5-2015-verrebroek 758.JPG
                      Robby Meul leverde een knappe prestatie te Verrebroek.
    24-5-2015-verrebroek 201.JPG
                                                De kopgroep van 14 renners.
    24-5-2015-verrebroek 761.JPG
                                Jori Van Steenberghen spurt naar plaats 15.
    24-5-2015-verrebroek 485.JPG
    24-5-2015-verrebroek 613.JPG
    24-5-2015-verrebroek 387.JPG
    24-5-2015-verrebroek 294.JPG
    24-5-2015-verrebroek 212.JPG
    24-5-2015-verrebroek 186.JPG
    24-5-2015-verrebroek 183.JPG
    24-5-2015-verrebroek 170.JPG
    24-5-2015-verrebroek 388.JPG
                            Kenny Goossens, Thomas Ongena en Mattias Nys.
    24-5-2015-verrebroek 406.JPG
    24-5-2015-verrebroek 459.JPG
    24-5-2015-verrebroek 153.JPG
    24-5-2015-verrebroek 561.JPG
    24-5-2015-verrebroek 576.JPG
    24-5-2015-verrebroek 122.JPG
    24-5-2015-verrebroek 120.JPG
         Start van de Elite m.c./z.c. & Beloften te Verrebroek met 130 deelnemers.
    24-5-2015-verrebroek 117.JPG

    24-5-2015-verrebroek 107.JPG

                                        

    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    24-05-2015 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan STIJN STEELS met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Stijn Steels 2015.jpg 

          Stijn Steels


    Zondag 24/05/2015 WORLD PORTS CLASSIC (A) - Men Elite UCI – Rit 2 - ANTWERPEN - ROTTERDAM - 164 km - 03h29'54"

    Aantal deelnemers:

    1.Kris Boeckmans

    2.Danilo Napolitano (Ita)-

    3.Alessandro Bazzana

    4.Ramon Sinkeldam (Ned)

    5.Michael Van Staeyen

    6.Roy Jans

    7.Edward Theuns 

    8.Rudy Barbier (Fra)

    9.Mike Teunissen (Ned)

    10.Johim Ariesen (Ned)

    11.Gerald Ciolek (Dui)

    13.Jürgen Roelandts

    15.Tiesj Benoot

     

    24/05/2015 GROTE PRIJS WASE POLDERS VERREBROEK (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km - 47,94 km/h

    Aantal deelnemers: 130

    1 STIJN STEELS uit Westerlo TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    3 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    4 CAPIOT Amaury TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    5 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    6 VERRAES Benjamin CIBEL

    7 WALSLEBEN Philipp GER BKCP - POWERPLUS

    8 CAMPENAERTS Victor TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    9 HOEYBERGHS Daan BKCP - POWERPLUS

    10 RICKAERT Jonas TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    14 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    15 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    16 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    19 DE PAUW Moreno TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    20 ONGENA Thomas CIBEL

    21 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    25 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    28 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    30 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    32 ROTTY Glenn CIBEL

    41 NAESEN Lawrence CIBEL

    45 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    51 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    57 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

    64 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    71 VAN HECKE Elias SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    82 GOOSSENS Kenny CIBEL

     

    24/05/2015 SCHERPENHEUVEL-ZICHEM AVERBODE (B) - Interclub Elite z.c./U23 – 135 km

    Aantal deelnemers: 145

    1 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    2 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    3 CANT Jelle ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 SIMON Kenn VAN EYCK SPORT

    5 CASIER Arne ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    6 LEIGH Andrew GBR TEAM HANDINESS

    7 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 VAN GOETHEM Robin VAN EYCK SPORT

    9 CLAEYS Stef CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    10 DE BRUYN Jimmy NED ARROW CYCLING TEAM

    18 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    29 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    37 BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT

    59 ILLEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    75 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    77 FINOULST Jan-frederik CECEMELCYCLINGTEAM

    89 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    90 VERSCHUEREN Robin WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    92 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    94 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    104 MAES Jef CECEMELCYCLINGTEAM

    110 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    114 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    120 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

     

    24/05/2015 SINT-KORNELIS-HOREBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 42,87 km/h

    Aantal deelnemers: 68

    1 POLS Ruben LOTTO SOUDAL

    2 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    3 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    4 VAN DER SCHELDEN Jasper BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    5 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC-EKOI

    6 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    9 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    10 VAN DE WALLE Goran TEAM VAN DER VURST - HIKO

    11 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.


    24/05/2015 LAUWE (W) - Elite z.c./U23 - 111,6 km - 41,78 km/h

    Aantal deelnemers: 79

    1 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 BRAM Deprez CT CRAEYNEST & CO - SOUNDS BETTER - RIJWIELEN VERMEEREN

    3 CARPENTER Lawrence GBR CATFORD CC

    4 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    5 RYAN Luke GBR RICHARDSONS-TREK RT

    6 BOUTTÉ Jordy DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    7 DELBAERE Tijs CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    8 BRUYNEEL Giel CT RUWOMAT - VERMEEREN

    9 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    10 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

     

    24/05/2015 MALDEREN (B) - Dames Elite - Provinciaal Kampioenschap - 91 km - 36,83 km/h

    Aantal deelnemers: 69

    1 DE BAAT Kim NED LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    2 HANNES Kaat TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    3 VAN DOORSLAER Annelies LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    4 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 GINS Tara WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    6 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 ARYS Evelyn TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    8 RIJFF Anouk NED LOTTO SOUDAL LADIES

    9 KOPECKY Lotte TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    10 VEKEMANS Anisha LOTTO-SOUDAL LADIES

    21 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    23 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    47 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    24-05-2015 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met de EINDZEGE in de Ster Der Vlaamse Ardennen !!!

    Sander De Pestel.jpg 

     Sander De Pestel


    Zondag 24/05/2015
    STER DER VLAAMSE ARDENNEN (O) - Rit - Interclub Juniores - 83 km

    Aantal deelnemers:

    1 RIETJENS Sander ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 WYDOOGHE Jaron AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 NEVENS Tibo WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    4 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK

    5 NOYENS Daan DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 SAGNIER Theo FRA MIX3 RUDYCO / SAINT QUENTIN

    7 VEROUGSTRAETE Nicolas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    8 BONNE Jenko LARES-DOLTCINI CT

    9 VAN DAMME Robbe WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    10 DE HAES Jorden DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    29 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    49 MATTHYS Jonas MIX3 RUDYCO / SAINT QUENTIN

    50 GAREZ Raphael FRA MIX3 RUDYCO / SAINT QUENTIN

    58 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    61 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    96 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    114 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    117 CORNU Maxime MIX3 RUDYCO / SAINT QUENTIN

    118 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    120 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    Individueel klassement 
    1 SANDER DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 DE HAES Jorden DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 LOENDERS Glenn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 VAN WIJK Oscar NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

    7 MERTENS Julian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 BOUCKAERT Thierry NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

    9 VOOGT Danny NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

    10 DE VRIES Rick NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

     

    24/05/2015 MALDEREN (B) - Dames Juniores - Provinciaal Kampioenschap – 56 km - 35 km/h

    Aantal deelnemers: 21

    1 VANDER SANDE Elise K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 VANHOUTTE Fenna VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3 KANTI Dorottya HUN WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CYCLING TEAM

    5 BEX Nathalie FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    6 VERLINDEN Jessica VLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAM

    7 GOESSENS Brenda ISOREX CYCLING TEAM

    8 BOONS Yenthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 DE BOCK Ellen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 DEFOUR Lara KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    18 ROTTIERS Maureen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    24/05/2015 MALDEREN (B) - Dames Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap - 56 km - 34,99 km/h

    Aantal deelnemers: 18

    1 NOËL Jara AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    2 MICHIELSEN-STEVENS Sarah KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 GOOSSENAERTS Chloë FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    5 PEETERS Jinse KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 MALFAIT Ines VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 HOEFKENS Erin KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 DHONT Glacia ISOREX CYCLING TEAM

    9 VERMET Saryn TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 DELESTRAIT Camille ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    14 VAN DEN BOSSCHE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    24/05/2015 HOOGLEDE ST JOZEF (W) - Nieuwelingen - 60 km - 39,49 kmh

    Aantal deelnemers: 42

    1 CAPPAN Lennert PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    2 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 VANDENDRIESSCHE Stef VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 BEKAERT Yentl PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    5 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 BOUCKAERT Louis CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 TACK Jan-emiel FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    8 GAUSSIN Anthony YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 TREMERIE Jensy WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    24/05/2015 MALDEGEM (O) - Nieuwelingen - 65 km - 40,92 km/h

    Aantal deelnemers: 27

    1 BIERKENS Tim NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    2 VAN DE PAAR Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 VERHEYEN Maarten DCM CYCLING TEAM

    4 GROOTAERT Mathisse ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 VAN ALPHEN Damian NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    6 REYSERHOVE Seppe APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 PAUWELS Arthur C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8 SITTERS Bart NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    9 DHONT Arnoud VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 KERCKHAERT Jochem NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

     

    24/05/2015 MUIZEN (MECHELEN) (A) - Nieuwelingen - 62 km - 39,3 km/h

    Aantal deelnemers: 42

    1 VERVLOESEM Xandres DCM CYCLING TEAM

    2 DALEMANS Geoffrey WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VANDERGRAESEN Davy WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 DE GREEF Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 LEMBRECHTS Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 MOYSON Rob WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 FOCQUET Mathijs WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 FRANSSENS Yannick VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT

     

    24/05/2015 WANZELE (O) - Nieuwelingen - 67,5 km - 39,12 km/h

    Aantal deelnemers: 31

    1 BAELE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 BRESSELEERS Jonas KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW

    3 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 TORDEUR Niels WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 DE VRIENDT Niels PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    9 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    10 STICKENS Robin DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    19 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    25 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    29 VERCAUTEREN Anthony PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24-05-2015 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN INTERNATIONALE JUNIOREN DRIEDAAGSE VAN AXEL 2015

    3-DAAGSE JUNIORES.jpg
    INTERNATIONALE JUNIOREN DRIEDAAGSE VAN AXEL 2015

    Vrijdag 22/05 SLUISKIL - SLUISKIL
    (Nl) - Men Juniors UCI – 108,1 km - 02h29'04" - 43,51 km/h

    Aantal deelnemers: 186

    1 Lauk Karl Patrick  Fincycling Team

    2 Kanter Max  Duitsland

    3 McNulty Brandon  U.S.A.

    4 Kooistra Marten Combi District Midden

    5 Bostock Matthew  Groot Brittannië

    6 Vereecken Thomas  AVIA W CUP Cycling Team

    7 van Bokhoven Ramon TWC Pijnenburg

    8 Domnick Julius Nordrhein Westfalen

    9 Braybrooke Alex  JLT Condor C.T.

    10 Flicke Bastian Duitsland  

    37 Muys Ayton APT SPIE Douterloigne CT

    40 Verhofstadt Thibeau Isorex Cycling Team

    80 Beck Cedric Isorex Cycling Team

    86 Apers Ruben Isorex Cycling Team

    118 Janssens Jarrid  Koninklijke Balen BC

     

    Zaterdag 23/05 AXEL - AXEL (Nl) - Men Juniors UCI – Tijdrit 7,8 km

    Aantal deelnemers: 165

    1  McNulty Brandon  USA  9’38”74    48,519 km/h

    2  Mäder Gino   SUI   9’41”36       

    3  Storer Michael  APT  9’43”73       

    4  Beullens Cedric  BAL  9’47”32       

    5  Stork Florian  NRW   9’52”65      

    6  Vereecken Thomas  AVIA  9’54”83      

    7  Loscher Damian SUI   9’55”23      

    8  Kooistra Marten MIDDEN    9’56”14      

    9  Groß Felix  GER      9’57”77      

    10  Banusch Richard  GER    9’59”47      

    65  Apers Ruben  ISOREX   10’24”54      

    73  Beck Cedric  ISOREX   10’28”80      

    79  Muys Ayton  APT   10’30”46      

    133  Verhofstadt Thibeau  ISOREX   10’53”69    

    136  Janssens Jarrid  BAL  10’55”67    

     

    Zaterdag 23/05 AXEL - AXEL (Nl) - Men Juniors UCI – 99,6 km - 02h22'31" - 41,93 km/h

    Aantal deelnemers: 165

    1 Welten Bram  TWC Pijnenburg

    2 Ottevanger Bas  Willebrord Wil Vooruit

    3 Kanter Max  Duitsland

    4 Härtig Jonas  Nordrhein Westfalen

    5 Spengler Mario  Zwitserland

    6 Verhofstadt Thibeau  Isorex Cycling Team

    7 Bostock Matthew  Groot Brittannië

    8 van Bokhoven Ramon  TWC Pijnenburg

    9 Braybrooke Alex  JLT Condor C.T.

    10 Clicteur Arne  Zannata Lotto C.T. op 51”

    41 Vereecken Thomas  AVIA W CUP Cycling Team

    58 Beck Cedric  Isorex Cycling Team

    83 Apers Ruben Isorex Cycling Team op 1’47”

    90  Muys Ayton  APT SPIE Douterloigne CT op 3’06”

    128 Janssens Jarrid  Koninklijke Balen BC op 6’24”


    Zondag 24/05 VELZEKE – VELZEKE (B)
    - Men Juniors UCI – 93,2 km - 39,20 km/h - 02h22'57"

    Aantal deelnemers: 192

    1 Lambrecht Bjorg  AVIA W CUP Cycling Team

    2 Olieslagers Bob  TWC Pijnenburg

    3 Draper Nathan  Groot Brittannië

    4 Mobach Jarno  Willebrord Wil Vooruit

    5 Meeus Jordi  Koninklijke Balen BC op 26”

    6 Spengler Mario  Zwitserland

    7 Aalrust Hakon Lunder  Noorwegen

    8 Ottevanger Bas Willebrord Wil Vooruit

    9 Henn Luca  MLP-CT Rheinland Neckar

    10 Kanter Max  Duitsland

    16 Vereecken Thomas  AVIA W CUP Cycling Team

    24 Beck Cedric  Isorex Cycling Team

    40 Janssens Jarrid  Koninklijke Balen BC

    42 Muys Ayton  APT SPIE Douterloigne CT

    61 Apers Ruben Isorex Cycling Team op 6’20”

    63 Verhofstadt Thibeau Isorex Cycling Team op 6’51”

    24-05-2015 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/05/2015
    vwf.JPG








    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 15°Seizoenszege in de Reeks E !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

         Patrick Cocquyt

    Zondag 24 Mei - AFFLIGEM (1790)
     

    A-reeks – 73 km - 1h49 
    1. Koen VAN GEYTE 
    2. Kevin Van Den Cruijce 
    3. Jeroen Van Geyte 
    4. Tom Carmeliet 
    5. Michael Goossen 
    6. Bjorn Lison 
    7. Yorick Lison 
    8. Bjorn Coomans (Ruisbroek)
    9. Gwen Van De Velde 
    10. Kevin Van De Keer 

    B-reeks – 73 km - 1h50 
    1. Jarno VERHOFSTADT 
    2. Wim Van Uffel 
    3. Rik De Vree 
    4. Filip Lampaert 
    5. Kris Jonckers 
    6. Peter Van Damme 
    7. Andy De Backer 
    8. Jimmy De Doncker 
    9. Hans Vogeleer 
    10. Mario Botterberg 

    C-reeks – 57 km - 1h27 
    1. Michel HEYDENS 
    2. Johan Heymans 
    3. Andy Van Eesbeek 
    4. Frank Geets 
    5. Danny Borremans 
    6. Peter Aerts 
    7. Andy Roskam (Ruisbroek)
    8. Luc Van Clapdorp (St.Niklaas)
    9. Willem Van Der Heyden 
    10. Pascal Kestemont 

    Dames - 40,8 km - 1h07
    1. Ann DE WEVER 

    D-reeks – 57 km - 1h29 
    1. Ronald RENTS 
    2. Guy De Coster 
    3. Daniel Villers 
    4. Jan Van De Velde 
    5. Johan Driessen 
    6. Patrick Jacobs 
    7. Johny Van Holen 
    8. Eddy Van Looy 
    9. Ronny Coppens 
    10. John De Croock 

    E-reeks – 49 km - 1h16
    1. PATRICK COCQUYT (Wachtebeke) 
    2. Francis De Ridder 
    3. Danny De Backer 
    4. Jan Van Den Brande 
    5. Rene De Brucker 
    6. Dominique Turcksin 
    7. Dirk Van Hove 
    8. Rudy Thomas 
    9. Bert Costermans 
    10. Joost Pieters 

    F-reeks - 49,8 km - 1h07 
    1. Jef SCHEIRLINCKX 
    2. Eddy Cobbaut 
    3. Luc D'Haeseleer 
    4. Andre Bultinck 
    5. Paul Hunninck 
    6. Noël Burggraeve 
    7. Eddy Vanopstal 
    8. Jozef Deneef 
    9. Walter Gori 
    10. Jean Pierre Broothaerts 

    F+ -reeks - 48,8km - 1h07 
    1. Etienne VANDENHOUWE 
    2. Ad Montforts 
    3. Theo Coudyzer 
    4. Roger Hoof (St.Niklaas)
    5. Freddy Vandenberghen 
    6. Albert Van Den Eede 
    7. Herman Van Den Borre 
    8. William De Cremer 
    9. Willi Kohlhaas 
    10. Hubert D'Hondt

    24-05-2015 om 20:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/05/2015

    Banner LWU.jpg
    Proficiat aan LUC VAN CLAPDORP met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Van Clapdorp Luc KOP 2013 1.jpg 

        Luc Van Clapdorp


    Zaterdag 23/05 - LICHTERVELDE - LWU

    Categorie A
    1.Davy Dury

    2.Dominique Feys (DV)

    3.Pieterjan Roeygens (DV)

    4.Robbe Vangheluwe (DV)

    5.Tom Vandenbussche (DV)

    6.Tom Decaesstecker (DV)

    7.Ward Leyn

    8.Nicholas Braet

    9.Giovanni Debaere

    10.Mathias Vanbelle (DV)


    Categorie B
    1.Tom Saeys

    2.Steven Van Rijckeghem (DV)

    3.Nico Lefever

    4.Pedro Michels

    5.Pieter Callemein

    6.Jeffrey Vandendorpe

    7.Bart De Neve (DV)

    8.Steven Grymonpré

    9.Kristof Himpens

    10.Kristof Desimpelaere (DV)


    Categorie C
    1.LUC VAN CLAPDORP (St.Niklaas)

    2.Patrick Raes

    3.Mario Lammens

    4.Hans Christiaens

    5.Danny De Bruyne

    6.Dirk Verleyen (DV)

    7.Philiep Vanclooster (DV)

    8.Geert De Moyer

    9.Christ Destatsbader (DV)

    10.Mario De Smeyter


    Categorie D
    1.Tony Reniers

    2.Rudy Bloemmen

    3.Freddy Vlerick

    4.Patrick Watteny

    5.Danny Depreitere

    6.Jacky Robaert (DV)

    7.Herman Van Den Borr

    24-05-2015 om 11:31 geschreven door kenny


    23-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE WAASMUNSTER VAN ZATERDAG 23/05/2015

    FOTO'S JUNIORES TE WAASMUNSTER VAN ZATERDAG 23/05/2015     


    Zaterdag 23/05/2015 WAASMUNSTER, RUITER (O) - Juniores - 95,2 km - 42,01 km/h
    Aantal deelnemers: 60
    1 RUBEN DILLEN uit Melsele VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 BAILLIEU Donovan KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    4 VAN DEN ABBEELE Stijn WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 VELT Marijn NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    6 VAN DEN BORNE Karl DCM CYCLING TEAM

    7 VAN DYCK Dries K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 CALLENS Martijn VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 VANKEIRSBULCK Jorden CT SPIDER KING IEPER

    11 VANDER EYKEN Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    25 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    39 COLMAN Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    41 D´HOOGE Thomas KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    43 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    47 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    48 BLOMMAERT Jelle VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    49 DE BEELDE Rein PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    52 ZUIDWEG Jarno NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    53 VERCAUTEREN Toon W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    54 HUYGE Midas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23-5-2015-de ruiter n+j 720.JPG
       Winnaar te Waasmunster Ruben Dillen met de bloemen en de supporters.
    23-5-2015-de ruiter n+j 712.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 662.JPG
                                      Aankomst van winnaar Ruben Dillen.
    23-5-2015-de ruiter n+j 645.JPG
                           Ruben Dillen solo naar de zege te Waasmunster.
    23-5-2015-de ruiter n+j 677.JPG
                                   De spurt van het peleton te Waasmunster.
    23-5-2015-de ruiter n+j 526.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 299.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 443.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 402.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 469.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 388.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 379.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 368.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 355.JPG
                                        Sven De Witte uit Hamme.
    23-5-2015-de ruiter n+j 323.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 303.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 288.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 285.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 257.JPG
               Start van de Juniores te Waasmunster met 60 deelnemers.



                                        
    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    23-05-2015 om 22:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NIEUWELINGEN TE WAASMUNSTER VAN ZATERDAG 23/05/2015

    FOTO'S NIEUWELINGEN TE WAASMUNSTER VAN ZATERDAG 23/05/2015     


    Zaterdag 23/05/2015 WAASMUNSTER, RUITER (O) - Nieuwelingen - 62 km - 38,53 km/h

    Aantal deelnemers: 30

    1 MAAS Danny NED WILLIBRORD WIL VOORUIT

    2 PAUWELS Maxim VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 PATTYN Steven ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 HENNEKAM Martijn NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    6 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 VAN DEN BORNE Willem DCM CYCLING TEAM

    10 SLOCK Liam VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    11 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    13 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    16 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 MAES Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 DE BOCK Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 VAN GOETHEM Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    24 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23-5-2015-de ruiter n+j 217.JPG 
         Winnaar te Waasmunster Danny Maas met de bloemen en de supporters.
    23-5-2015-de ruiter n+j 222.JPG
                                     Een woordje uitleg van de winnaar.
    23-5-2015-de ruiter n+j 205.JPG
     Aankomst van winnaar Danny Maas voor Maxim Pauwels en Jelle De Geyter.
    23-5-2015-de ruiter n+j 201.JPG
                         De peletonspurt van de Nieuwelingen te Waasmunster.
    23-5-2015-de ruiter n+j 170.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 123.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 117.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 114.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 059.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 043.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 038.JPG
               Start van de Nieuwelingen te Waasmunster met 30 deelnemers.



                                        

    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    23-05-2015 om 22:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 23/05/2015
    WORLD PORTS CLASSIC (A) - Men Elite UCI - 195 km - 04h03'11"
    Aantal deelnemers:    Rit 1: ROTTERDAM - ANTWERPEN

    1.Andrea Guardini (Ita)

    2.Jevgeni Goetarovitsj (WRu)

    3.Kris Boeckmans

    4.Barry Markus (Ned)

    5.Dylan Groenewegen (Ned)

    6.Rudy Barbier (Fra)

    7.Edward Theuns

    8.Reinardt Janse Van Rensburg (ZAf)

    9.Roy Jans

    10.Sam Bennett (Ier)

     

    23/05/2015 HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,76 km/h

    Aantal deelnemers: 81

    1 SYDLIK Benjamin GER TWC TEMPO VELDHOVEN

    2 DERUETTE Thomas TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    3 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    5 VROLIJKX Jeroen PROFEL - UNITED C.T.

    6 COMMINETTE Jean-Michel ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    7 RAAS Eloy NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    8 MORIS Sven ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    9 GEERAERTS Joni ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 SMET Guy CIBEL

    16 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    24 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    38 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    64 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

     

    23/05/2015 OOSTERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 42,34 km/h

    Aantal deelnemers: 108

    1 VERWAEST Kevin ASFRA RACING TEAM

    2 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    4 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    5 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    6 DULT Laurens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    7 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 DE DECKER Alfdan TEAM VAN DER VURST - HIKO

    9 VAN DAMME Davy BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    10 PIETERS Laurent VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    27 VEREECKEN Michel PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    46 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    59 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    61 MIDDELKAMP Tom ARROW CYCLING TEAM

     

    23/05/2015 OVERIJSE - MALEIZEN (B) - Elite z.c./U23 - 115 km - 40,31 km/h

    Aantal deelnemers: 83

    1 STENUIT Robin VERANCLASSIC-EKOI

    2 PEYSKENS Dimitri TEAM 3M

    3 VAN ENGELEN Adne NED NOORD HOLLAND

    4 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    5 VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL

    6 GREMELPONT Axel TEAM VAN DER VURST - HIKO

    7 DE VOS Gertjan TEAM 3M

    8 DEKKER Sjors NED NOORD HOLLAND

    9 VAN IMPE Kevin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 ROELANDTS Rutger TEAM VAN DER VURST - HIKO

    15 VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    18 DE JONGHE Kevin CIBEL

     

    23/05/2015 TIELT (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,78 km/h

    Aantal deelnemers: 126

    1 ALLEGAERT Matthias CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    2 WARLOP Jordi EFC-ETIXX

    3 BLOMME Lorenzo CT 2020

    4 DESMET Jani CT RUWOMAT - VERMEEREN

    5 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    6 VERMEULEN Emiel TEAM 3M

    7 COMMEYNE Steffen KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    8 CLAERHOUT Sven CT TOMACC

    9 WHITE Jacob USA TEAM ARAPAHOE RESOURCES

    10 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    23-05-2015 om 22:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Sander De Pestel.jpg 

      Sander De Pestel

     

    Zaterdag 23/05/2015 STER DER VLAAMSE ARDENNEN (O) - Interclub Juniores - 115 km

    Aantal deelnemers: 182

    1 SANDER DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 VANHOUCKE Harm MIX1 CT VANASSCHE-YOUNG CYCLING TEAM

    3 BARBIER Pierre FRA MIX3 RUDYCO / SAINT QUENTIN

    4 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK

    5 NEVENS Tibo WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    6 TANGHE Lennert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    7 VANBORM Kenneth CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DE HAES Jorden DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 SAGNIER Theo FRA MIX3 RUDYCO / SAINT QUENTIN

    10 HAELTERMAN Glen MIX2 BEST BIKES / KEUKENS REDANT

    16 COPPIETERS Jeroen MIX3 RUDYCO / SAINT QUENTIN

    26 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    31 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    46 CORNU Maxime MIX3 RUDYCO / SAINT QUENTIN

    50 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    53 MATTHYS Jonas MIX3 RUDYCO / SAINT QUENTIN

    62 OVERMEIRE Louis LARES-DOLTCINI CT

    63 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    68 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    77 BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM

    118 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    122 DE BEN Robin WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    127 WEEMAES Sasha VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    137 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    165 VERBERCKMOES Timo MIX1 CT VANASSCHE-YOUNG CYCLING TEAM

     

    23/05/2015 TERNAT (B) - Juniores - 86 km - 37,94 km/h

    Aantal deelnemers: 94

    1 PIRARD Maxim APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 COURTENS Igor KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 HUYS Laurens ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 DEHERDER Stijn CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 DELESIE Berre KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 HENDRICKX Koen LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 MAESEN Dries WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 VENINGA Benjamin NED

    34 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    Zaterdag 23/05/2015
    OOSTERZELE (O) - Nieuwelingen - 64 km - 38,74 km/h

    Aantal deelnemers: 55

    1 VAN EECKHOUT Len ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 PESSEMIER Tom KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 VAN BOVEN Luca BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    7 BRYNAERT Andreas KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    8 HENDRICKX Sander NED TWC PIJNENBURG

    9 KESTENS Donovan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VAN DE VELDE Nico ISOREX CYCLING TEAM

    16 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

     

    23/05/2015 LUMMEN (LB) - Nieuwelingen - 63 km - 38,54 km/h

    Aantal deelnemers: 52

    1 DAEMEN Stijn NED WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    2 BURGMANS Rick NED

    3 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 HEYLEN Gilles K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 VANDEBEEK Bjorn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 KAMP Ryan NED DE JONGE RENNER

    7 VERHOEFF Stefan NED GRC JAN VAN ARCKEL

    8 DANIELS Lars KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 ERNST Robin LOTTO-VC ARDENNES

    10 VAN DINTHER Bas NED TWC TEMPO VELDHOVEN

     

    23/05/2015 NIEUWRODE (B) - Nieuwelingen - 63 km - 38,47 km/h

    Aantal deelnemers: 61

    1 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 HILLEN Michiel KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 WOUTERS Rick WSC HAND IN HAND BAAL

    4 BOMBOI Davide KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 VERBIST Alexander VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 VANHOOF Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 FRIJTERS Perry NED ENERTHERM-BKCP

    8 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 VREESWIJK Luca NED

    10 JACOBS Levi W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    23-05-2015 om 22:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan RUBEN DILLEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Ruben Dillen.jpg 

          Ruben Dillen


    Zaterdag 23/05/2015 WAASMUNSTER, RUITER (O) - Juniores - 95,2 km - 42,01 km/h
    Aantal deelnemers: 60
    1 RUBEN DILLEN uit Melsele VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 BAILLIEU Donovan KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    4 VAN DEN ABBEELE Stijn WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 VELT Marijn NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    6 VAN DEN BORNE Karl DCM CYCLING TEAM

    7 VAN DYCK Dries K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 CALLENS Martijn VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 VANKEIRSBULCK Jorden CT SPIDER KING IEPER

    11 VANDER EYKEN Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    25 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    39 COLMAN Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    41 D´HOOGE Thomas KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    43 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    47 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    48 BLOMMAERT Jelle VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    49 DE BEELDE Rein PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    52 ZUIDWEG Jarno NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    53 VERCAUTEREN Toon W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    54 HUYGE Midas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    23/05/2015 KIELDRECHT (O) - Nieuwelingen - 57 km - 39,79 km/h

    Aantal deelnemers: 43

    1 VAN DER EYCKEN Brent DCM CYCLING TEAM

    2 MARKUS Bob NED UWTC DE VOLHARDING

    3 FRANSSENS Yannick VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 MERTENS Dennis NED WVBREDA

    5 VAN HOUTE Gerben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VERBOOM Minne NED UWTC DE VOLHARDING

    7 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 BRINKMAN Herman NED AHOY

    9 BIERKENS Tim NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    10 BROOS Alain NED TWC PIJNENBURG

    15 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    23 VERMEULEN Steven VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    34 APERS Indy NED VAN MOER

    36 COOLS Wannes W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    39 JORIS Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    23/05/2015 WAASMUNSTER, RUITER (O) - Nieuwelingen - 62 km - 38,53 km/h

    Aantal deelnemers: 30

    1 MAAS Danny NED WILLIBRORD WIL VOORUIT

    2 PAUWELS Maxim VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 PATTYN Steven ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 HENNEKAM Martijn NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    6 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 VAN DEN BORNE Willem DCM CYCLING TEAM

    10 SLOCK Liam VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    11 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    13 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    16 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 MAES Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 DE BOCK Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 VAN GOETHEM Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    24 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    23/05/2015 LAUWE (W) - Nieuwelingen - 62 km - 36,99 km/h

    Aantal deelnemers: 72

    1 DECLERCQ Mathias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 VINCENT Johan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 TACK Jan-emiel FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    4 DUPON Arthur APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 BLOUWE Loius VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 SAVER Kasper KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 VANDENABEELE Henri VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 NOPPE Matthias VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 WUYTS Sooi KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    23-05-2015 om 22:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS DE PESTEL met zijn Zege bij de Aspiranten 14 jaar !!!

    Proficiat aan CEDRIC VAN RAEMDONCK met zijn Zege bij de Aspiranten 12 jaar !!!

    Thomas De Pestel.jpg     Cedric Van Raemdonck.jpg
      Thomas De Pestel    
    Cedric Van Raemdonck


    Zaterdag 23/05/2015 OOSTNIEUWKERKE (W) - Nieuwelingen - 61,5 km - 38,61 km/h

    Aantal deelnemers: 27
    1 FORRET Robbe PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    2 PLYSIER Thibault APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 REVILLON Anthony FRA VELOCLUB ST.OMER

    4 BEKAERT Yentl PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    5 CHEETHEM Luke GBR

    6 VRANKEN Vince KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 WOODS Halley GBR

    8 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DECLEYRE Torsten CT SPIDER KING IEPER
     
    23/05/2015 ELSEGEM (O) - Aspiranten

    12 jaar jongens - deelnemers: 24 - 18,9 km

    1 VAN RAEMDONCK Cedric VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 SCHEERLINCK Kièro KTC-CYCLING TEAM

    3 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 DEKEERLE Mathieu CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 HENDRIJCKX Jens WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    12 VAN ACKER Gilles VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    22 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12 jaar jongens reeks B - deelnemers: 21

    1 DALLE Jens WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    2 JORIS Robbe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 RODRIGUEZ DA SILVA Mathéo ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 BLIECK Fenne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 VINCKIER Maxime CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    13 jaar jongens - deelnemers: 36 – 22,4 km

    1 THORE Rune CT SPIDER KING IEPER

    2 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    3 TEERLINCK Alexander WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 VAN PARYS Jordy VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VAN HAVERE Detlev VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    14 jaar jongens - deelnemers: 63 - 33,6 km

    1 THOMAS DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 BEECKMAN Brent KTC-CYCLING TEAM

    4 DHAEYE Enrico ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 LAROY Bjarne VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    7 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 IMPENS Felix PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 SMET Marco VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    27 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    29 DE CLEEN Wouter VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    35 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    38 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    12 jaar meisjes - deelnemers: 4

    1 VAN DE PAAR Ines KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 VANHOVE Marith WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4 LAMBRECHT Justine ASFRA RACING TEAM

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 6

    1 VERBESTEL Jitse KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    2 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 LAUWERIJS Laura WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    14 jaar meisjes - deelnemers: 4

    1 GIELKENS Esmée SPORT EN MOEDIG GENK

    2 KESTELEYN Febe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 GOVAERT Jana HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    23-05-2015 om 22:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE SLUISKIL VAN VRIJDAG 22/05/2015

    FOTO'S JUNIORES TE SLUISKIL VAN VRIJDAG 22/05/2015     

    Vrijdag 22/05 SLUISKIL - SLUISKIL (Nl) - Men Juniors UCI – 108,1 km - 02h29'04" - 43,51 km/h

    Aantal deelnemers: 186

    1 Lauk Karl Patrick  Fincycling Team

    2 Kanter Max  Duitsland

    3 McNulty Brandon  U.S.A.

    4 Kooistra Marten Combi District Midden

    5 Bostock Matthew  Groot Brittannië

    6 Vereecken Thomas  AVIA W CUP Cycling Team

    7 van Bokhoven Ramon TWC Pijnenburg

    8 Domnick Julius Nordrhein Westfalen

    9 Braybrooke Alex  JLT Condor C.T.

    10 Flicke Bastian Duitsland  

    37 Muys Ayton APT SPIE Douterloigne CT

    40 Verhofstadt Thibeau Isorex Cycling Team

    80 Beck Cedric Isorex Cycling Team

    86 Apers Ruben Isorex Cycling Team

    118 Janssens Jarrid  Koninklijke Balen BC
    22-5-20105--axel 3 daagse 568.JPG
    Het podium met winnaar Patrick Karl Lauk, Max Kanter en Brandon McNulty.
    22-5-20105--axel 3 daagse 606.JPG
                            Links Thomas Vereecken met de blauwe puntentrui.

    22-5-20105--axel 3 daagse 600.JPG 22-5-20105--axel 3 daagse 617.JPG 
                                                                                                            Thomas Vereecken met de ploeg van Avia.
    22-5-20105--axel 3 daagse 476.JPG
    Aankomst van winnaar Patrick Karl Lauk voor Max Kanter en Brandon McNulty.
    22-5-20105--axel 3 daagse 494.JPG
                                                    De peletonspurt.
    22-5-20105--axel 3 daagse 406.JPG
    22-5-20105--axel 3 daagse 320.JPG
    22-5-20105--axel 3 daagse 286.JPG
    22-5-20105--axel 3 daagse 209.JPG
    22-5-20105--axel 3 daagse 187.JPG
    22-5-20105--axel 3 daagse 110.JPG
    22-5-20105--axel 3 daagse 108.JPG
    22-5-20105--axel 3 daagse 077.JPG
                      Start van de Juniores te Sluiskil met 190 deelnemers.
    22-5-20105--axel 3 daagse 549.JPG
                                                        Ruben Apers

    22-5-20105--axel 3 daagse 548.JPG
                                                           Cedric Beck
                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    23-05-2015 om 22:04 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!