.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    01-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING BRCT CYCLING TEAM 2015 !!!

                             PLOEGVOORSTELLING
                                                             BRCT CYCLING TEAM2015 !!!

    28-2-215-ploeg brct 134.JPG
    28-2-215-ploeg brct 083.JPG 28-2-215-ploeg brct 038.JPG 28-2-215-ploeg brct 029.JPG 28-2-215-ploeg brct 005.JPG
           Kevin Van Raemdonck                    Sammy Bogaert                       Giovanni Van Drom                     Jan Peirsman
    28-2-215-ploeg brct 079.JPG 28-2-215-ploeg brct 074.JPG 28-2-215-ploeg brct 066.JPG 28-2-215-ploeg brct 058.JPG
               Ben Suykerbuyk                        Dave Van Roeyen                        Nicolaï Gosselin                  Robby Van Raemdonck
    28-2-215-ploeg brct 091.JPG  28-2-215-ploeg brct 034.JPG 28-2-215-ploeg brct 012.JPG 28-2-215-ploeg brct 007.JPG
                   Michael Apers                          Koen Van Laere                     Kurt Van Raemdonck                    Freddy Van Camp    
    28-2-215-ploeg brct 087.JPG 28-2-215-ploeg brct 002.JPG 28-2-215-ploeg brct 070.JPG 28-2-215-ploeg brct 062.JPG
                  Claudio Rizzo                       Stephan De Plucker                     Jonathan Heytens                     Marco De Dobbelaer
    28-2-215-ploeg brct 054.JPG 28-2-215-ploeg brct 016.JPG 28-2-215-ploeg brct 021.JPG 28-2-215-ploeg brct 025.JPG
              Tom Van Osselaer                       Marnix De Roose                      Patrick De Beule                         Niels D'hondt
    28-2-215-ploeg brct 042.JPG 28-2-215-ploeg brct 046.JPG 28-2-215-ploeg brct 050.JPG
                Simon Laureys                            Tijs Bauwens                            Peter De Cleen
    28-2-215-ploeg brct 158.JPG


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-03-2015 om 19:19 geschreven door kenny


    28-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UIT DE WERELD VAN KOERSEN OP ROLLEN !!!

    UIT DE WERELD VAN KOERSEN OP ROLLEN !!!

     

    LEERLINGEN SPORTBEGELEIDING WERKTEN EEN OPDRACHT UIT.

    023 DE WINNAARS 27 FEB 2015 056.jpg 

    De winnende ploeg uit Wortel: Bart Elst, Nick Snoeys, Steve Aerts en Wim Snels.

    019 PODIUM EERSTE DRIE 27 FEB 2015 048.jpg 

    Het ‘podium’ met de top drie, samen met links, de studenten Sportbegeleiding
    van Campus De Vesten Herentals.


    Dat koersen op rollen wel degelijk ernstig wordt genomen in het sportaanbod, bleek vrijdagavond in Herentals waar in Campus De Vesten vijf leerlingen van de afdeling Sportbegeleiding, de opdracht kregen een competitie ‘Koers op Rollen’ te organiseren. Ze moesten alles wat bij een sportorganisatie kwam kijken uitwerken. De aanvraag, het zoeken van de sponsors en de renners, bouwen van het podium, plaatsen van een ‘tapinstallatie’, organiseren van een tombola en de daaraan verbonden prijzen. Bovendien moesten ze ook een prijzentafel voor alle ploegen samenstellen.

    001 ZAAL 27 FEB 2015 016.jpg 002 PRIJZENTAFEL 27 FEB 2015 017.jpg 

      De zaal in campus De Vesten, door de leerlingen ingericht.         Elke ploeg mocht zich voor elke renner uit een rijke
                                                                                                              prijzentafel, een prijs kiezen.

    003 PODIUM met fietsen 27 FEB 2015 018.jpg 004 BEDIENING BAR 27 FEB 2015 020.jpg

                                  Een sfeervol podium.                                           Deze vier studenten waren verantwoordelijk voor het
                                                                                                               ‘horecagedeelte’ en de bar.

     

    De 17-jarige leerlingen waren de jongens- wielrenners, Arne Peeters (reeds winnaar PK Antwerpen nieuwelingen), Mathias Vertessen, Brend Kerckhofs, Prem Sprangers en het meisje Joyce Heyns. Zij hadden gezorgd voor veertien ploegen van vier renners. Er was een spurt per twee renners uit vier ploegen, een afvalling, ploegentijdrit en een ploegkoers als finale. De toonaangevende ploeg was Crabbé CT met Nico Mombaerts- Kjelle Dirix, Patrick Vermote – Michiel Smet. Na de sprint en de afvalling stonden ze met het maximum der punten of 32 op 32, aan de leiding. Maar met 30p bleven CVT Products (Daniël Peeters- Stijn Dierickx, Ward Peeters- Robin Caers)  en Ski –Outlet.be ( Dietrich Dils – Filip Peeters, Nick De Weert- Jelle Van Rompaey)   wel dicht volgen.

    005 DAMESPLOEG 27 FEB 2015 024.jpg 006 DE DURVERS 27 FEB 2015 025.jpg

    De damesploeg van CLW De Vesten zelf: Nele Gios,                 Ploeg De Durvers: Jens Joosen, Thomas Gijsbrechts, Valerie
    Ann Gallet, Liesbert Leysen en lisbeth Vermeulen.                    Boonen en Jan Van Herck.
     

    007 JOLIENS DREAMTEAM 27 FEB 2015 026.jpg 008 OUTKAST 27 FEB 2015 027.jpg

    Ploeg Joliens Dreamteam: Filip Van de Bulck, David                 Ploeg Team Outkas:  Loren Bastiaens, Thomas Peeters,
    Goormans, Jelle Van de Ginder, Wouter Van Puyenbroeck.       Jordy Lauwers, Niel Vervoort.

    009 DCM HEYLEN 27 FEB 2015 029.jpg 010 VEURLESTE 27 FEB 2015 030.jpg

    Ploeg DCM Heylen Vastgoed: Joris en Stijn Lankers,                  Ploeg Veurleste/ Nico Peeters, Stijn Wuyts, Maarten Peelaerts,
    Ben Meulders, Gunther Keepers.                                                  Robbert Van Peer.
     

    011 TOER DE SOL 27 FEB 2015 032.jpg 012 VC DE G PLEK27 FEB 2015 034.jpg

    Ploeg Toer de Sol: Jan De Beuckeleer, Jens Van Roost,                      Ploeg VC De G-Plek: Peter Engels, Tom Lens,
    Hannes Dams, Senne Gabriëls.                                                              Thijs Lombaerts, Joerie Vervloesem.


    De ploegentijdrit met de vier renners samen ging over 4 ronden van 400 meter met aflossing. Hierin was FKT Wortel de beste ploeg want Steve Aerts-Bart Elst, Wim Snels- Nick Snoeys reden er 1.07.88 min over en Crabbé CT werd 2de met 1.08.48 min. Door deze zege kreeg FKT er 32 punten bij en samen met Crabbé, CVT Products (3de in de tijdrit met 1.09.16 min.) en Ski-Outlet.be kwalificeerden ze zich voor de finaleploegkoers. Deze  werd gereden door twee van de vier renners, door de ploeg zelf aan te duiden.

    Het werd een bikkelharde strijd waarin iedereen uitkeek naar Crabbé CT doch de twee uitverkoren renners voor deze finale konden het niet waarmaken tegen Nick Snoeys- Steve Aerts van FKT en werden pas 4de.  2. CVT Products dat reed met Daniël en Ward Peeters 3. Ski-Outlet(met Nick De Weert – Dietrich Dils) 

    013 FGC G PLEK 27 FEB 2015 037.jpg 014 LINDENKRING 27 FEB 2015 038.jpg

    FC De G Plek: Nicolas Van Lommel, Jens Henderickx,            Ploeg De Lindenkring: Johan Van Steen, Lander Van Steen,
    Jan Van de Water, Lee Proost.                                                 Maarten Vansant, Thomas Verresen.
     

    015 FKT WORTEL 27 FEB 2015 039.jpg 016 SKI OUTLET 27 FEB 2015 040.jpg

    Ploeg FKT Wortel/ BNick Snoeys, Bart Elst, Steve Aerts,                Ploeg Ski-Outlet.be: Jelle Van Rompaey, Dietrich Dils,
    Wim Snels.                                                                                      Filip Peeters, Nick De Weert.
     

    017 CRABBE CT 27 FEB 2015 041.jpg 018 CVT PRODUCTS 27 FEB 2015 042.jpg

    Ploeg Crabbé CT: Nico Mombaerts, Kjelle Dirix,                      Ploeg CVT Products: Ward Peeters, Stijn Dierickx, Robin Caers,
    Michiek Smet, Patrick Vermote.                                                Daniël Peeters.
     

    020 TWEE VAN FKT 27 FEB 2015 047.jpg 021 DAMES 27 FEB 2015 053.jpg

    De twee renners van de ploeg FKT die de finale     Het damesteam van CLW De Vesten dat een aparte hulde kreeg van de
    reden en wonnen: Nick Snoeys en Steve Aerts.       organisatoren.

     022 TEAM ORG 27 FEB 2015 054.jpg 

    De leerlingen “Sportbegeleiding” vier jongens en een meisje, leverden een schitterende
    organisatie af en leerden voor de toekomst hoe een sportactiviteit kan ingericht worden.
    Brent Kerckhofs, Arne Peeters, Prem Sprangers, Joyce Heyns en Mathias Vertessen.

     

     


    Tekst en foto’s: Flor Van de Velde
    Van de Velde Flor.jpg

    28-02-2015 om 22:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/02/2015

    KBWB Banner 2013.jpg
    Zaterdag 28/02/2015 OMLOOP HET NIEUWSBLAD - GENT (O) - Men Elite UCI - 200,2 km - 40,176 km/h
    Aantal deelnemers: 178

    1 STANNARD Ian GBR TEAM SKY

    2 TERPSTRA Niki NED ETIXX - QUICK STEP

    3 BOONEN Tom ETIXX - QUICK STEP

    4 VANDENBERGH Stijn ETIXX - QUICK STEP

    5 VANMARCKE Sep TEAM LOTTO NL - JUMBO

    6 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

    7 STYBAR Zdenek CZE ETIXX - QUICK STEP

    8 GILBERT Philippe BMC RACING TEAM

    9 ROWE Luke GBR TEAM SKY

    10 DEMARE Arnaud FRA FDJ

    31 NAESEN Oliver TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    91 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

     

    28/02/2015 OMLOOP HET NIEUWSBLAD (O) - Women Elite UCI - 120 km - 33,92 km/h

    Aantal deelnemers: 177

    1 VAN DER BREGGEN Anna NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    2 VAN DIJK Eleonora NED BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    3 ARMITSTEAD Elizabeth GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    4 BLAAK Chantal NED BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    5 CROMWELL Tiffany AUS VELOCIO - SRAM

    6 CECCHINI Elena ITA LOTTO SOUDAL LADIES

    7 PIETERS Amy NED TEAM LIV-PLANTUR

    8 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    9 WORRACK Trixi GER VELOCIO - SRAM

    10 KNETEMANN Roxane NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    37 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    42 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    65 HANNES Kaat TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    100 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    109 DRUYTS Lenny TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    112 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO


    28/02/2015 RIJKEVORSEL (A) - Juniores - 68 km

    Aantal deelnemers: 113

    1 WELTEN Bram NED TWC PIJNENBURG

    2 VOOGT Danny NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    3 LANGENDIJK Jesse NED WV AVANTI

    4 DEBUYCK Robbe VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 VAN WIJK Oscar NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    6 MUIS Jesse NED WV BARTHOPOORT

    7 VELT Marijn NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    8 BOELE Niels NED LRTV SWIFT

    9 DEKKERS Robin W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    13 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    44 CORNU Maxime PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    73 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    76 VERCAUTEREN Toon W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    28/02/2015 RIJKEVORSEL (A) - Nieuwelingen - 46,8 km

    Aantal deelnemers: 115

    1 DAEMEN Stijn NED WV DE JONGE RENNER

    2 BROOS Alain NED TWC PIJNENBURG

    3 MAAS Danny NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 BLUMMEL Robin NED TWC PIJNENBURG

    5 VREESWIJK Luca NED RTC BUITENLUST

    6 BERNAERTS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 BIERKENS Tim NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    8 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    9 ZEESTRATEN Stef NED RWC AHOY

    10 RIJSDIJK Nathan NED WESTLAND WIL VOORUIT

    28-02-2015 om 21:05 geschreven door kenny


    27-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING WEBCHAIN CYCLING AND TRIATHLON TEAM 2015 !!!
                                 PLOEGVOORSTELLING

        WEBCHAIN CYCLING AND TRIATHLON TEAM 2015 !!!
    Webchain 2015 1.jpg
    Webchain 2015.jpg

    27-02-2015 om 18:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING TEAM CIBEL 2015 !!!

                                   PLOEGVOORSTELLING
                                      TEAM CIBEL 2015 !!!
    26-2-2015-cibel 074.JPG

    26-2-2015-cibel 080.JPG
    26-2-2015-cibel 124.JPG 26-2-2015-cibel 190.JPG 26-2-2015-cibel 044.JPG 26-2-2015-cibel 048.JPG
                   Joeri Stallaert                         Bjorn De Decker                         Benjamin Verraes                 Mathias Van Holderbeke
    26-2-2015-cibel 051.JPG 26-2-2015-cibel 005.JPG 26-2-2015-cibel 009.JPG 26-2-2015-cibel 011.JPG
                      Guy Smet                               Jens Geerinck                           Kevin De Jonghe                   Niels Van Dorsselaer
    26-2-2015-cibel 014.JPG 26-2-2015-cibel 017.JPG 26-2-2015-cibel 020.JPG 26-2-2015-cibel 023.JPG
                 Kevin Callebaut                         Matthias Ongena                       Lawrence Naesen                   Jori Van Steenbergen    
    26-2-2015-cibel 026.JPG 26-2-2015-cibel 030.JPG 26-2-2015-cibel 033.JPG 26-2-2015-cibel 036.JPG
                Kenny Goossens                            Glenn Rotty                           Thomas Ongena                        Thomas Gibbons
    26-2-2015-cibel 175.JPG

    Team Cibel: de ploeg voor 2015

     

    Team Cibel heeft de selectie voor het komende seizoen bekendgemaakt. Zestien renners zullen voor de Belgische continentale ploeg rijden, aldus ploegleider Gaspard Van Peteghem. De ploeg zal aan de Top Competitie deelnemen. Negen renners blijven, terwijl zeven renners de ploeg komen versterken. Bij die aanwinsten zal Benjamin Verraes, Belgisch kampioen in de tijdrit bij de Elites zonder Contract, een profcontract krijgen.

    De ploeg voor 2015 van Team Cibel:

    Kevin Callebaut, 23 jaar
    Bjorn De Decker, 26 jaar
    Thomas Gibbons, 24 jaar
    Kenny Goosens, 23 jaar
    Matthias Ongena, 25 jaar
    Thomas Ongena, 34 jaar
    Guy Smet, 42 jaar
    Mathias Van Holderbeke, 21 jaar
    Jori Van Steenberghen, 23 jaar
    Niels Van Dorsselaer, 22 jaar (Baguet-MIBA Poorten)
    Glenn Rotty, 20 jaar (VL Technics-Abutriek)
    Jens Geerinck, 21 jaar (EFC-Omega Pharma-Quick.Step)
    Benjamin Verraes, 27 jaar (Josan-To Win)
    Lawrence Naesen, 22 jaar (Van der Vurst Development Team)
    Joeri Stallaert, 23 jaar (Veranclassic-Doltcini)
    Kevin De Jonghe, 22 jaar (Topsport Vlaanderen-Baloise)

    OUT: Kristoff Heyns, Martynas Maniusis, Fabrice Mels (VTT), Oliver Naesen (Topsport Vlaanderen-Baloise), Robert Polak, Niels Schittecatte, Arne Van Snick.

    26-2-2015-cibel 187.JPG
    26-2-2015-cibel 111.JPG 26-2-2015-cibel 197.JPG


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-02-2015 om 18:31 geschreven door kenny


    26-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 7/03/2015 - DAMES JEUGD TE KLEIN-SINAAI !!!
    Klei-Snoa.jpg

    Bron: Filip Apers

    26-02-2015 om 12:35 geschreven door kenny


    25-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 25/02/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Woensdag 25/02/2015 WAREGEM (W) - Veldrijden form. A
    Aantal deelnemers: 23

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP - POWERPLUS

    2 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    3 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 VAN DER HAAR Lars NED GIANT ALPACIN

    5 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VANTORNOUT Klaas SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    8 VANTHOURENHOUT Dieter SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 VANTHOURENHOUT Michael SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 VERMEERSCH Gianni SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

     

    25/02/2015 WAREGEM (W) - Veldrijden Dames
    Aantal deelnemers: 13

    1 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 DE BOER Sophie NED KALAS NNOF

    4 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 HARRIS Nikki GBR YOUNG TELENET-FIDEA

    6 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VERDONSCHOT Laura AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    8 KAPTHEIJNS Maud NED AA DRINK - BRIS

    9 WYMAN Helen GBR KONA

    10 HAVLIKOVA Pavla CZE YOUNG TELENET-FIDEA

    25-02-2015 om 21:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 25/02/2015

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Pieter Covents en Jonathan Van kerckhove vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 13 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.
    Volgens de buienradar ging het vanaf 14h00 droog weer worden maar dat was blijkbaar niet voor onze midweek duurtraining. De zachte regen bleef aanhouden gedurende de eerste 2 uur van de training en zodus was het een smerig boeltje op de weg en onze fietsen. De kopmannen wisselden elkaar zeer goed af zodat het tempo mooi egaal werd aangehouden. De afstand bedroeg 89 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 108 Km, het gemiddelde was goed voor 32,5 Km/h.

     

    Reden mee vandaag : Jonathan Van Kerckhove , Pieter Covents , Jochem Smet , Tom Van Dam , Steven Verschelden , Frank Suys , Glenn Rotty , Kenny Goossens , William Despeels , William Govaert , De Plucker , ? en Kenny Janssens.

    25-02-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    24-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING WIELERTEAM PURE HOMME 2015

                                      PLOEGVOORSTELLING

                           WIELERTEAM PURE HOMME 2015
    Pure groepsfoto met nieuwe outfit.jpg
    Mariakerke, 21 februari 2015


    Zaterdagavond 21-02-2015 werd in het Kollekasteel te Mariakerke bij Gent, het wielerteam Pure Homme voor het seizoen 2015 voorgesteld, dit samen met vrienden, supporters en sponsors (Pure Homme, Light Point, PDG Bikes en Sanas), opgeluisterd met smaakvolle muziek en onder het nuttigen van een natje en een droogje.
    Het voltallige team, 15 man sterk, strak in het pak (cadeautje van sponsor Pure Homme, stijlvolle kledingzaak in Wondelgem) werden 1 voor 1 aan pers en publiek voorgesteld dmv een kort interview door ploegmakker Wim De Coninck.

    Alle leden zullen dit seizoen starten in de verschillende categorien van de bestaande nevenbonden. 4 van hen zullen te bewonderen zijn in hun respectievelijke kampioenentruien nl. 1 wereldkampioen mn. Patrick Van Rentergem, 1 Benelux kampioen Geert Van Speybroeck en 2 Belgische truien nl. Marc Vervondel en Peter Kerckaert.

    Tevens heeft het team zich versterkt met 2 leden nl. Gino Primo en Wim De Coninck.
    Pure Marck Vervondel.jpg Pure Geert Baeckelandt.jpg Pure Geert Braeckman.jpg Pure Peter Kerckaert.jpg
               Marc Vervondel                    Geert Baeckelandt                        Geert Braeckman                           Peter Kerckaert
    Pure Patrick Van Renterghem.jpg Pure Gino Primo.jpg Pure Geert Van Speybroeck.jpg Pure Roland Boulard.jpg
       Patrick Van Renterghem                  Gino Primo                          Geert Van Speybroeck                     Roland Boulard  
    Pure Roland Pieters.jpg Pure Serge De Wever.jpg Pure Sven Goffoux.jpg Pure Wim De Coninck.jpg
                  Roland Pieters                          Serge De Wever                           Sven Goffoux                            Wim De Coninck
    Pure Alain Calle.jpg   Pure Lieven Van De Perre.jpg    
                     Alain Calle                         Lieven Van De Perre                                                    
    Pure De Sponsors Pure homme Light Point PDG Bikes Sanas.jpg
                                                   De sponsors van wielerteam Pure Homme.

    Pure Groepsfoto met sponsors.jpg

     

    24-02-2015 om 19:24 geschreven door kenny


    22-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S OEFENWEDSTRIJD ELITE Z.C. & DAMES ELITE & DAMES JEUGD TE BOTTELARE VAN ZATERDAG 22/02/2015

    FOTO'S OEFENWEDSTRIJD ELITE Z.C. & DAMES ELITE & DAMES JEUGD TE BOTTELARE VAN ZATERDAG 22/02/2015     


    22/02/2015 BOTTELARE (O) - Oefenwedstrijd

    Elite/Beloften & Masters - 94,5 km - deelnemers: 102

    1 VERRAES Benjamin CIBEL

    2 DESMECHT David VERANCLASSIC

    3 ONGENA Thomas CIBEL

    4 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 STALLAERT Joeri CIBEL

    6 VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL

    7 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    8 DE MAREZ Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    9 VAN DER SCHELDEN Jasper BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    10 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    17 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    20 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    26 ONGENA Matthias CIBEL

    28 ROTTY Glenn CIBEL

    30 DE BOCK Stef SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    40 GOOSSENS Kenny CIBEL

    41 VERHOFSTADT Peter CT PROFALUX (MAST A)

    43 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    44 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    45 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    47 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22-2-2015-bottelare 528.JPG
                            Winnaar Benjamin Verraes met de supporters.

    22-2-2015-bottelare 518.JPG
                           Een woordje uitlag van winnaar Benjamin Verraes.

    22-2-2015-bottelare 477.JPG
                                 Aankomst van winnaar Benjamin Verraes.

    22-2-2015-bottelare 278.JPG

    22-2-2015-bottelare 275.JPG

    22-2-2015-bottelare 247.JPG

    22-2-2015-bottelare 208.JPG

    22-2-2015-bottelare 162.JPG
                          Start van de Elite z.c & Beloften & Masters te Bottelare.

    Dames Elite - 63 km - deelnemers: 30

    1 DE BAAT Kim NED LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    2 THOMAS Claire GBR ISOREX CYCLING TEAM

    3 DE CROOCK Stephanie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 BELMANS Els AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 DOM Annelies LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    6 WILLEMS Joyce WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7 VAN DEN BORN Eva NED NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    8 INGHELBRECHT Sarah WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 VAN DER MEULEN Kaat LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    10 GINS Tara WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    21 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    22-2-2015-bottelare 173.JPG 

    Winnaar Dames Elite met Kim De Baat en winnaar Dames Juniores met Lieze Goemaes.

    22-2-2015-bottelare 131.JPG
                        Aankomst van winnaar Dames Elite met Kim De Baat.

    22-2-2015-bottelare 133.JPG
                                   Aankomst van de 2de met Claire Thomas.

    22-2-2015-bottelare 135.JPG
                         Aankomst van de 3de met Stephanie De Croock.

    22-2-2015-bottelare 025.JPG
                Deze 3 dames meteen weg van bij het begin van de wedstrijd.

    22-2-2015-bottelare 001.JPG
                                      Start van de Dames te Bottelare.

    Dames Juniores - deelnemers: 9

    1 GOEMAES Lieze ISOREX CYCLING TEAM

    2 GOESSENS Brenda ISOREX CYCLING TEAM

    3 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CYCLING TEAM

    4 VAN GRINNIKEN Ilona NED ISOREX CYCLING TEAM

    22-2-2015-bottelare 165.JPG 

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 6

    1 LOTTE ROTMAN PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 MALFAIT Ines VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM 

    22-2-2015-bottelare 158.JPG                                          
                          Winnaar bij de Dames Nieuwelingen Lotte Rotman.





                                    
    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    22-02-2015 om 20:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/02/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan LOTTE ROTMAN met de Zege bij de Dames Nieuwelingen !!!


    Lotte Rotman.JPG
           Lotte Rotman

    22/02/2015 BOTTELARE (O) - Oefenwedstrijd

    Elite/Beloften & Masters - 94,5 km - deelnemers: 102

    1 VERRAES Benjamin CIBEL

    2 DESMECHT David VERANCLASSIC

    3 ONGENA Thomas CIBEL

    4 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 STALLAERT Joeri CIBEL

    6 VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL

    7 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    8 DE MAREZ Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    9 VAN DER SCHELDEN Jasper BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    10 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    17 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    20 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    26 ONGENA Matthias CIBEL

    28 ROTTY Glenn CIBEL

    30 DE BOCK Stef SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    40 GOOSSENS Kenny CIBEL

    41 VERHOFSTADT Peter CT PROFALUX (MAST A)

    43 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    44 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    45 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    47 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Dames Elite - 63 km
     - deelnemers: 30

    1 DE BAAT Kim NED LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    2 THOMAS Claire GBR ISOREX CYCLING TEAM

    3 DE CROOCK Stephanie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 BELMANS Els AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 DOM Annelies LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    6 WILLEMS Joyce WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7 VAN DEN BORN Eva NED NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    8 INGHELBRECHT Sarah WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 VAN DER MEULEN Kaat LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    10 GINS Tara WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    21 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    Dames Juniores - deelnemers: 9

    1 GOEMAES Lieze ISOREX CYCLING TEAM

    2 GOESSENS Brenda ISOREX CYCLING TEAM

    3 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CYCLING TEAM

    4 VAN GRINNIKEN Ilona NED ISOREX CYCLING TEAM

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 6

    1 LOTTE ROTMAN PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 MALFAIT Ines VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    Zondag 22/02/2015 – VOLLEZELE (B) – Elite z.c./U23 – 65 km

    Deelnemers: 76

    1 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 WILLEMS Robby ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 DURANT Joaquim PRORACE CYCLING TEAM

    4 MOONS Steven BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    5 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 SIMON Kenn VAN EYCK SPORT

    7 SCHILS Dominic GBR

    8 DE PAUW Stijn WSC HAND IN HAND BAAL

    9 SMULDERS Jonas ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT

    15 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    28 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    22-02-2015 om 20:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/02/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Proficiat aan FLORIAN VERMEEERSCH met zijn 23°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!
    Florian BK.jpg

                       Florian Vermeersch

    Zondag 22/02/2015 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI
    Aantal deelnemers: 47

    1 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    4 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT - ALPECIN

    5 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VERMEERSCH Gianni SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 BAESTAENS Vincent BKCP - POWERPLUS

    8 MERLIER Tim SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    10 SIMUNEK Radomir CZE CORENDON-KWADRO

     

    22/02/2015 OOSTMALLE (A) - Veldrijden U23 UCI
    Aantal deelnemers: 37

    1 SWEECK Diether CORENDON-KWADRO

    2 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VAN TICHELT Yorben SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VANTHOURENHOUT Michael SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 NIEUWENHUIS Joris NED

    7 GODRIE Stan NED

    8 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 GOOSSENS Kobe TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    33 VERMEIREN Gianni ITA CYCLING TEAM ZEMST VZW

     

    22/02/2015 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Dames UCI
    Aantal deelnemers: 32

    1 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2 HARRIS Nikki GBR YOUNG TELENET FIDEA

    3 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 WYMAN Helen GBR

    6 VERDONSCHOT Laura AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    7 KAPTHEIJNS Maud NED

    8 VAN DEN DRIESSCHE Femke KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    9 HORMES-RAVENSTIJN Reza NED ZZPR ORANGE BABIES

    10 DE BOER Sophie NED

    19 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    20 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

     

    22/02/2015 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers: 42

    1 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VAN DER HEIJDEN Maik NED ORANGE BABIES

    3 GROOT Mitch NED ENERTHERM-BKCP

    4 WOLSINK Thijs NED VISTA MEDIA

    5 JACOBS Johan SUI

    6 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VANDEBOSCH Victor ENERTHERM-BKCP

    8 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    9 HERMANS Briek DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 LOOCKX Lander KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    14 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    17 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT


    22/02/2015 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Nieuwelingen
    Nieuwelingen - deelnemers: 55

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi LARES-DOLTCINI CT

    2 VRACHTEN Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP

    4 GOEMAN Andreas ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    5 VANDEPUTTE Niels W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 TIBACKX Lander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 VAN DEN EYNDE Vince KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    8 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

    9 FRYTERS Perry NED ENERTHERM-BKCP

    10 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    16 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    18 VAN GOETHEM Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

     

    Dames jeugd - deelnemers: 9

    1 BOSCHKER Julia NED

    2 VANINKOVA Tereza CZE

    3 NOËL Jara AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    4 ROMBOUTS Tine KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 MICHELS Laure LINDOR UNLIMITED MTB TEAM

    6 SIEMONS Sara RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    7 TRUYEN Marthe

    8 SCHOON Lisette NED HET SNELLE WIEL

    9 VAN WUNSEL Lara HAGELAND CYCLING TEAM

    22/02/2015 HELCHTEREN (LB) - Aspiranten
    12 jaar - deelnemers: 11

    1 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 BLOMMEN Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 VANDERLINDEN Lukas LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 WUYTS Yannick VZW DE DEMERSPURTERS


    13 jaar - deelnemers: 13

    1 VAN LAER Pieter W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 CLAES Jary KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 CORVERS Milan KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    4 GOYVAERTS Ibo K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 LIJNEN Tymon LOTTO OLYMPIA TIENEN


    14 jaar - deelnemers: 14

    1 CORTJENS Ryan VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    2 GROOTJANS Jente W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 VAN DER SMISSEN Lennick DCM CYCLING TEAM

    5 JANSE Stef LOTTO OLYMPIA TIENEN

    22-02-2015 om 20:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN MEN ELITE & JUNIORES & DAMES & NIEUWELINGEN & DAMES JEUGD TE LEBBEKE VAN ZATERDAG 21/02/2015

    FOTO'S VELDRIJDEN MEN ELITE & JUNIORES & DAMES & NIEUWELINGEN & DAMES JEUGD TE LEBBEKE VAN ZATERDAG 21/02/2015   

     

    Zaterdag 21/02/2015 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. A - 60´

    Aantal deelnemers: 28

    1 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 VANTHOURENHOUT Michael SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    4 VANTORNOUT Klaas SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 WELLENS Bart TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VERMEERSCH Gianni SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    9 MERLIER Tim SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 VANDEKINDEREN Jens TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    18 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    19 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM

    21-2-2015-lebbeke 876.JPG 

    Podium Men Elite met winnaar Wouter Van Aert, Michael Vanthourenhout en Laurens Sweeck.
    21-2-2015-lebbeke 859.JPG
    21-2-2015-lebbeke 812.JPG
                     Aankomst van winnaar Men Elite met Wouter Van Aert.
    21-2-2015-lebbeke 570.JPG
                       Wout Van Aert ten val maar toch nog kunnen winnen.
    21-2-2015-lebbeke 544.JPG
                                    Bart Aernouts bezig aan de laatste cross.
    21-2-2015-lebbeke 485.JPG
                                                 De start bij de Men Elite.
    21-2-2015-lebbeke 467.JPG
                                           Bloemen voor de kampioen.

    21/02/2015 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 14

    1 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 BONNE Jenko LARES-DOLTCINI CT

    3 DEVOS Han KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 ROMBOUTS Seppe KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 JAECQUES Simon KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 VERBEECK Glenn KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7 WILLAERTS Niels BMX VLIJTINGEN

    8 VAN HAVERMAET Gianni PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 QUINTYN Gregory KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 PEETERS Nick CICLI BASSO - DONCKERS KOFFIE

    21-2-2015-lebbeke 434.JPG
          Podium Juniores met winnaar Eli Iserbyt, Jenko Bonne en Han Devos.
    21-2-2015-lebbeke 374.JPG  
                                   Aankomst van winnaar Eli Iserbyt.
    21-2-2015-lebbeke 194.JPG
                                           Start Juniores en Dames Elite.

    Dames Elite - deelnemers: 5

    1 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    4 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    5 VANDEKINDEREN Ilse HIKO - NINOPTICS CYCLING TEAM

    21-2-2015-lebbeke 454.JPG
       Podium Dames met Jolien Verschueren, Anja Geldhof en Tine Verdeyen.
    21-2-2015-lebbeke 406.JPG
                       Aankomst van winnaar Dames met Jolien Verschueren.

    Nieuwelingen - deelnemers: 10

    1 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    2 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    4 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VAN GOETHEM Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    6 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    7 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 COCKX Maxime HAGELAND CYCLING TEAM

    10 NOËL Jara AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    21-2-2015-lebbeke 151.JPG 
    Podium Nieuwelingen met w
    innaar Andreas Goeman, Niels Vandermeulen en Jonas Smet.
    21-2-2015-lebbeke 126.JPG
                                 Aankomst van winnaar Andreas Goeman.

    21-2-2015-lebbeke 041.JPG
    21-2-2015-lebbeke 035.JPG
    21-2-2015-lebbeke 034.JPG
                                  Start van de Nieuwelingen te Lebbeke.

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 1

    1 NOËL Jara AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    21-2-2015-lebbeke 162.JPG
                 Podium Nieuwelingen met winnaar Dames Jeugd Jara Noël.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    22-02-2015 om 15:45 geschreven door kenny


    21-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/02/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 21/02/2015 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. A - 60´

    Aantal deelnemers: 28

    1 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 VANTHOURENHOUT Michael SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    4 VANTORNOUT Klaas SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 WELLENS Bart TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VERMEERSCH Gianni SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    9 MERLIER Tim SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 VANDEKINDEREN Jens TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    18 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    19 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM

     

    21/02/2015 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 14

    1 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 BONNE Jenko LARES-DOLTCINI CT

    3 DEVOS Han KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 ROMBOUTS Seppe KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 JAECQUES Simon KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 VERBEECK Glenn KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7 WILLAERTS Niels BMX VLIJTINGEN

    8 VAN HAVERMAET Gianni PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 QUINTYN Gregory KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 PEETERS Nick CICLI BASSO - DONCKERS KOFFIE


    Nieuwelingen - deelnemers: 10

    1 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    2 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    4 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VAN GOETHEM Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    6 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    7 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 COCKX Maxime HAGELAND CYCLING TEAM

    10 NOËL Jara AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 1

    1 NOËL Jara AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

     

    Dames Elite - deelnemers: 5

    1 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    4 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    5 VANDEKINDEREN Ilse HIKO - NINOPTICS CYCLING TEAM

    21-02-2015 om 17:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/02/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    21/02/2015
    BOTTELARE (O) - Oefenwedstrijd

    Nieuwelingen: 44,1 km - Aantal deelnemers: 23

    1.WAEYTENS Robin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2.DE PELSMAEKER Sam ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3.VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    4.LIEVENS Dayvin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5.BORDON Ruben K.V.C. DEINZE VZW

    6.VANDER BEKEN Quinten ASFRA RACING TEAM

    7.STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    8.GONDRY Quinten ISOREX CYCLING TEAM

    9.DHONT Arnoud VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10.BEYENS Matisse K.V.C. DEINZE VZW

     

    Junioren: 63 km - Aantal deelnemers: 32

    1.VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    2.LAGNEAUX Yoni BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    3.DE JAEGER Nick WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4.HAELTERMAN Glen BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    5.DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6.DE CONINCK Brecht K.V.C. DEINZE VZW

    7.DE RYCKE Matthias ISOREX CYCLING TEAM

    8.DE BLAERE Diego K.V.C. DEINZE VZW

    9.BAEYENS Tom AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10.BAELE Glenn K.V.C. DEINZE VZW

    13.COPPIETERS Jeroen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22.DE RAEVE Jordy PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23.SYMOENS Bradley PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27.SMAGGHE Wouter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21-02-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    20-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DIT WEEKEND DE LAATSTE WINTERGROEPSTRAININGEN OP ZATERDAG EN ZONDAGMORGEND OM 09H00
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    DIT WEEKEND DE LAATSTE WINTERGROEPSTRAININGEN OP ZATERDAG EN ZONDAGMORGEND OM 09H00 MET VERTREKPUNT 'T STER TE ST.NIKLAAS EN EINDE KASTEELDREEF TE BEVEREN !!!

    20-02-2015 om 18:24 geschreven door kenny


    18-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 21/02/2015 - 11° MALHEUR KLEICROSS TE LEBBEKE !!!

    11de Malheur-Kleicross Lebbeke ( O.Vl. ) zaterdag 21 februari 2015 !!!

     

    Voor de 11de Kleicross Lebbeke op zaterdag 21 februari 2015 stellen wij zoals steeds de vorige jaren, een prachtig programma voor van categorieën Jeugd tot Elite.

    Een combinatie van een kleiparcours en weideland met daarbij de nodige hindernissen verzekeren spannende wedstrijden. Dit op een omloop waar de renners meerdere keren per ronde kunnen bewonderd en aangemoedigd worden.

    Renners van Jeugd tot Elite die interesse hebben om deel te nemen aan de Kleicross kunnen zich nog steeds inschrijven voor deelname via :

    Inschrijvingen@kbwb-rlvb.com of via de website: www.malheur-kleicross.be rubriek "Inschrijvingen"

    In de jeugdreeksen, Nieuwelingen en Juniores werd het hoogste prijzenbarema weerhouden met afzonderlijk prijzenbarema voor de Dames Jeugd en Dames Elite.

    Namens het bestuur wensen wij iedereen een aangename sportnamiddag langs het prachtige parcours van de 11de Kleicross.
    Kleicross.jpg

    Bron: Johan De Wolf

    Persverantwoordelijke Kleicross
    0494/66.15.71

    18-02-2015 om 18:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 18/02/2015

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Erik Vermeulen en Jan Vlegels vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 50 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.
    Na de ochtendmist meteen zeer aangenaam droog trainingsweer en dus zeer ideale omstandigheden voor de midweek duurtraining. De kopmannen zorgden meteen voor een strak tempo zodat men in de groep naar believen kon peddelen, vooraan werd op geregeld tijdstip gewisseld zodat iedereen de kans kreeg zijn neus eens aan het venster te steken. De afstand bedroeg 89 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 108 Km, het gemiddelde was goed voor 34,1 Km/h.

     

    Reden mee vandaag : Guy Smet , Peter Neels , Walter Meseure , Steven Heirman , Frank Van Geystelen , Alex Goossens , Philippe Perriens , Tom Van Dam , Michael Apers , Fons Van Raemdonck , Jochem Smet , Franky Wielandt , Glenn Van Hautekerke , Dave Van Roeyen , Jarrid Janssens , Werner Van Der Weken , Franky De Witte , Modest Smet , Kristoff Heyns , Marc De Smedt , Dirk Cleys , Sam Thierens , Danny Peeters , Mister X , Sean Durinck , Glenn De Wolf , Jonathan Van Kerckhove , Nico De Roeck , Dirk Bryssinckx , Luc Vermeulen , Patrick Deyaert , Toon Vercauteren , Benjamin Stuer , Tom Verhulst , Jan Vlegels , Kurt Van Raemdonck , Eugéne Bosman , Cornelis Van Der Haeven , Ludwig De Bock , Eric Vermeulen , Luc De Moor , Maarten Van Raemdonck , Hank Mees , Dame X , ????? en Kenny Janssens.

    18-02-2015 om 18:36 geschreven door kenny


    17-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OPLEIDING TOT DE WIELERSPORT IN HET WAASLAND !!!

    Opleiding tot de wielersport in het Waasland !!!

    Alle jongens en meisjes tussen 8 en 14 jaar kunnen in een aangename, speelse manier opleiding volgen in de wielersport.
    De cursus staan onder de leiding van geschoolde opleiders.

    De deelnemers krijgen na een korte theoretische opleiding bestaande uit: trainings methodes, hygiëne, wegcode, fair-play, enz… ook een praktische opleiding.
    Deze bestaat uit: het leren rijden in groep, bochten nemen, klimmen en dalen, spurten, enz…
    Ook het technische van de fiets komt aan bod.

    Later kunnen de ingeschrevenen zich meten met hun leeftijdgenoten in speciaal daarvoor georganiseerde wedstrijden op een verkeersvrije omloop.

    Voor Info: 0476 200 831
    willy.de.wael@telenet.be

    De data:

    MINIEMEN (8 tot 11 jarigen)
    Telkens van 10 00 uur tot 12 00 uur aan het atletiekterrein Klapperstraat 103 Beveren.

    01 , 08 , 14 , 15 , 21 en 29 maart
    04 , 11 , 18 , 25 en 26 april
    01 mei

    ASPIRANTEN (12 tot 14 jarigen)

    07 , 22 en 28 maart (van 09 tot 12 uur) - atletiekterrein Klapperstraat 103 Beveren.

    13 , 14  en 15 maart  (stage in jeugdverblijf) "De Fiertel" in Ronse.


    Bron: Willy De Wael

    17-02-2015 om 15:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE NIEUWELINGENKOERS VAN DE VELLE VERSCHOVEN…

    DE NIEUWELINGENKOERS VAN DE VELLE VERSCHOVEN…

     

    De wielerliefhebbers moeten er rekening mee houden dat de nieuwelingenkoers waarmee op de Velle het Wase wielerseizoen zowat van start gaat, niet begin maart zal worden gereden. De traditie dat deze wedstrijd op de zondag na de seizoenopening valt, wordt dus even onderbroken omdat op die dag een mosselfeest plaatsvindt op de Velle waardoor er geen parkeergelegenheid zal zijn. Bovendien zou het ook samenvallen met Carnaval in Temse.

    Noteer dus maar dat deze wedstrijd dit jaar wordt gereden op ZONDAG 22 MAART 2015.

     


    Bron: Flor Van de Velde
    Van de Velde Flor.jpg 

    17-02-2015 om 12:52 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!