.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    25-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 25/02/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Woensdag 25/02/2015 WAREGEM (W) - Veldrijden form. A
    Aantal deelnemers: 23

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP - POWERPLUS

    2 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    3 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 VAN DER HAAR Lars NED GIANT ALPACIN

    5 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VANTORNOUT Klaas SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    8 VANTHOURENHOUT Dieter SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 VANTHOURENHOUT Michael SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 VERMEERSCH Gianni SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

     

    25/02/2015 WAREGEM (W) - Veldrijden Dames
    Aantal deelnemers: 13

    1 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 DE BOER Sophie NED KALAS NNOF

    4 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 HARRIS Nikki GBR YOUNG TELENET-FIDEA

    6 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VERDONSCHOT Laura AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    8 KAPTHEIJNS Maud NED AA DRINK - BRIS

    9 WYMAN Helen GBR KONA

    10 HAVLIKOVA Pavla CZE YOUNG TELENET-FIDEA

    25-02-2015 om 21:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 25/02/2015

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Pieter Covents en Jonathan Van kerckhove vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 13 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.
    Volgens de buienradar ging het vanaf 14h00 droog weer worden maar dat was blijkbaar niet voor onze midweek duurtraining. De zachte regen bleef aanhouden gedurende de eerste 2 uur van de training en zodus was het een smerig boeltje op de weg en onze fietsen. De kopmannen wisselden elkaar zeer goed af zodat het tempo mooi egaal werd aangehouden. De afstand bedroeg 89 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 108 Km, het gemiddelde was goed voor 32,5 Km/h.

     

    Reden mee vandaag : Jonathan Van Kerckhove , Pieter Covents , Jochem Smet , Tom Van Dam , Steven Verschelden , Frank Suys , Glenn Rotty , Kenny Goossens , William Despeels , William Govaert , De Plucker , ? en Kenny Janssens.

    25-02-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    24-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING WIELERTEAM PURE HOMME 2015

                                      PLOEGVOORSTELLING

                           WIELERTEAM PURE HOMME 2015
    Pure groepsfoto met nieuwe outfit.jpg
    Mariakerke, 21 februari 2015


    Zaterdagavond 21-02-2015 werd in het Kollekasteel te Mariakerke bij Gent, het wielerteam Pure Homme voor het seizoen 2015 voorgesteld, dit samen met vrienden, supporters en sponsors (Pure Homme, Light Point, PDG Bikes en Sanas), opgeluisterd met smaakvolle muziek en onder het nuttigen van een natje en een droogje.
    Het voltallige team, 15 man sterk, strak in het pak (cadeautje van sponsor Pure Homme, stijlvolle kledingzaak in Wondelgem) werden 1 voor 1 aan pers en publiek voorgesteld dmv een kort interview door ploegmakker Wim De Coninck.

    Alle leden zullen dit seizoen starten in de verschillende categorien van de bestaande nevenbonden. 4 van hen zullen te bewonderen zijn in hun respectievelijke kampioenentruien nl. 1 wereldkampioen mn. Patrick Van Rentergem, 1 Benelux kampioen Geert Van Speybroeck en 2 Belgische truien nl. Marc Vervondel en Peter Kerckaert.

    Tevens heeft het team zich versterkt met 2 leden nl. Gino Primo en Wim De Coninck.
    Pure Marck Vervondel.jpg Pure Geert Baeckelandt.jpg Pure Geert Braeckman.jpg Pure Peter Kerckaert.jpg
               Marc Vervondel                    Geert Baeckelandt                        Geert Braeckman                           Peter Kerckaert
    Pure Patrick Van Renterghem.jpg Pure Gino Primo.jpg Pure Geert Van Speybroeck.jpg Pure Roland Boulard.jpg
       Patrick Van Renterghem                  Gino Primo                          Geert Van Speybroeck                     Roland Boulard  
    Pure Roland Pieters.jpg Pure Serge De Wever.jpg Pure Sven Goffoux.jpg Pure Wim De Coninck.jpg
                  Roland Pieters                          Serge De Wever                           Sven Goffoux                            Wim De Coninck
    Pure Alain Calle.jpg   Pure Lieven Van De Perre.jpg    
                     Alain Calle                         Lieven Van De Perre                                                    
    Pure De Sponsors Pure homme Light Point PDG Bikes Sanas.jpg
                                                   De sponsors van wielerteam Pure Homme.

    Pure Groepsfoto met sponsors.jpg

     

    24-02-2015 om 19:24 geschreven door kenny


    22-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S OEFENWEDSTRIJD ELITE Z.C. & DAMES ELITE & DAMES JEUGD TE BOTTELARE VAN ZATERDAG 22/02/2015

    FOTO'S OEFENWEDSTRIJD ELITE Z.C. & DAMES ELITE & DAMES JEUGD TE BOTTELARE VAN ZATERDAG 22/02/2015     


    22/02/2015 BOTTELARE (O) - Oefenwedstrijd

    Elite/Beloften & Masters - 94,5 km - deelnemers: 102

    1 VERRAES Benjamin CIBEL

    2 DESMECHT David VERANCLASSIC

    3 ONGENA Thomas CIBEL

    4 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 STALLAERT Joeri CIBEL

    6 VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL

    7 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    8 DE MAREZ Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    9 VAN DER SCHELDEN Jasper BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    10 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    17 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    20 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    26 ONGENA Matthias CIBEL

    28 ROTTY Glenn CIBEL

    30 DE BOCK Stef SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    40 GOOSSENS Kenny CIBEL

    41 VERHOFSTADT Peter CT PROFALUX (MAST A)

    43 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    44 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    45 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    47 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22-2-2015-bottelare 528.JPG
                            Winnaar Benjamin Verraes met de supporters.

    22-2-2015-bottelare 518.JPG
                           Een woordje uitlag van winnaar Benjamin Verraes.

    22-2-2015-bottelare 477.JPG
                                 Aankomst van winnaar Benjamin Verraes.

    22-2-2015-bottelare 278.JPG

    22-2-2015-bottelare 275.JPG

    22-2-2015-bottelare 247.JPG

    22-2-2015-bottelare 208.JPG

    22-2-2015-bottelare 162.JPG
                          Start van de Elite z.c & Beloften & Masters te Bottelare.

    Dames Elite - 63 km - deelnemers: 30

    1 DE BAAT Kim NED LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    2 THOMAS Claire GBR ISOREX CYCLING TEAM

    3 DE CROOCK Stephanie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 BELMANS Els AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 DOM Annelies LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    6 WILLEMS Joyce WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7 VAN DEN BORN Eva NED NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    8 INGHELBRECHT Sarah WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 VAN DER MEULEN Kaat LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    10 GINS Tara WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    21 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    22-2-2015-bottelare 173.JPG 

    Winnaar Dames Elite met Kim De Baat en winnaar Dames Juniores met Lieze Goemaes.

    22-2-2015-bottelare 131.JPG
                        Aankomst van winnaar Dames Elite met Kim De Baat.

    22-2-2015-bottelare 133.JPG
                                   Aankomst van de 2de met Claire Thomas.

    22-2-2015-bottelare 135.JPG
                         Aankomst van de 3de met Stephanie De Croock.

    22-2-2015-bottelare 025.JPG
                Deze 3 dames meteen weg van bij het begin van de wedstrijd.

    22-2-2015-bottelare 001.JPG
                                      Start van de Dames te Bottelare.

    Dames Juniores - deelnemers: 9

    1 GOEMAES Lieze ISOREX CYCLING TEAM

    2 GOESSENS Brenda ISOREX CYCLING TEAM

    3 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CYCLING TEAM

    4 VAN GRINNIKEN Ilona NED ISOREX CYCLING TEAM

    22-2-2015-bottelare 165.JPG 

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 6

    1 LOTTE ROTMAN PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 MALFAIT Ines VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM 

    22-2-2015-bottelare 158.JPG                                          
                          Winnaar bij de Dames Nieuwelingen Lotte Rotman.





                                    
    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    22-02-2015 om 20:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/02/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan LOTTE ROTMAN met de Zege bij de Dames Nieuwelingen !!!


    Lotte Rotman.JPG
           Lotte Rotman

    22/02/2015 BOTTELARE (O) - Oefenwedstrijd

    Elite/Beloften & Masters - 94,5 km - deelnemers: 102

    1 VERRAES Benjamin CIBEL

    2 DESMECHT David VERANCLASSIC

    3 ONGENA Thomas CIBEL

    4 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 STALLAERT Joeri CIBEL

    6 VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL

    7 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    8 DE MAREZ Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    9 VAN DER SCHELDEN Jasper BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    10 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    17 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    20 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    26 ONGENA Matthias CIBEL

    28 ROTTY Glenn CIBEL

    30 DE BOCK Stef SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    40 GOOSSENS Kenny CIBEL

    41 VERHOFSTADT Peter CT PROFALUX (MAST A)

    43 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    44 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    45 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    47 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Dames Elite - 63 km
     - deelnemers: 30

    1 DE BAAT Kim NED LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    2 THOMAS Claire GBR ISOREX CYCLING TEAM

    3 DE CROOCK Stephanie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 BELMANS Els AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 DOM Annelies LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    6 WILLEMS Joyce WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7 VAN DEN BORN Eva NED NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    8 INGHELBRECHT Sarah WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 VAN DER MEULEN Kaat LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    10 GINS Tara WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    21 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    Dames Juniores - deelnemers: 9

    1 GOEMAES Lieze ISOREX CYCLING TEAM

    2 GOESSENS Brenda ISOREX CYCLING TEAM

    3 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CYCLING TEAM

    4 VAN GRINNIKEN Ilona NED ISOREX CYCLING TEAM

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 6

    1 LOTTE ROTMAN PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 MALFAIT Ines VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    Zondag 22/02/2015 – VOLLEZELE (B) – Elite z.c./U23 – 65 km

    Deelnemers: 76

    1 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 WILLEMS Robby ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 DURANT Joaquim PRORACE CYCLING TEAM

    4 MOONS Steven BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    5 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 SIMON Kenn VAN EYCK SPORT

    7 SCHILS Dominic GBR

    8 DE PAUW Stijn WSC HAND IN HAND BAAL

    9 SMULDERS Jonas ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT

    15 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    28 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    22-02-2015 om 20:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/02/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Proficiat aan FLORIAN VERMEEERSCH met zijn 23°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!
    Florian BK.jpg

                       Florian Vermeersch

    Zondag 22/02/2015 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI
    Aantal deelnemers: 47

    1 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    4 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT - ALPECIN

    5 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VERMEERSCH Gianni SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 BAESTAENS Vincent BKCP - POWERPLUS

    8 MERLIER Tim SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    10 SIMUNEK Radomir CZE CORENDON-KWADRO

     

    22/02/2015 OOSTMALLE (A) - Veldrijden U23 UCI
    Aantal deelnemers: 37

    1 SWEECK Diether CORENDON-KWADRO

    2 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VAN TICHELT Yorben SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VANTHOURENHOUT Michael SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 NIEUWENHUIS Joris NED

    7 GODRIE Stan NED

    8 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 GOOSSENS Kobe TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    33 VERMEIREN Gianni ITA CYCLING TEAM ZEMST VZW

     

    22/02/2015 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Dames UCI
    Aantal deelnemers: 32

    1 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2 HARRIS Nikki GBR YOUNG TELENET FIDEA

    3 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 WYMAN Helen GBR

    6 VERDONSCHOT Laura AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    7 KAPTHEIJNS Maud NED

    8 VAN DEN DRIESSCHE Femke KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    9 HORMES-RAVENSTIJN Reza NED ZZPR ORANGE BABIES

    10 DE BOER Sophie NED

    19 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    20 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

     

    22/02/2015 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers: 42

    1 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VAN DER HEIJDEN Maik NED ORANGE BABIES

    3 GROOT Mitch NED ENERTHERM-BKCP

    4 WOLSINK Thijs NED VISTA MEDIA

    5 JACOBS Johan SUI

    6 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VANDEBOSCH Victor ENERTHERM-BKCP

    8 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    9 HERMANS Briek DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 LOOCKX Lander KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    14 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    17 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT


    22/02/2015 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Nieuwelingen
    Nieuwelingen - deelnemers: 55

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi LARES-DOLTCINI CT

    2 VRACHTEN Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP

    4 GOEMAN Andreas ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    5 VANDEPUTTE Niels W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 TIBACKX Lander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 VAN DEN EYNDE Vince KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    8 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

    9 FRYTERS Perry NED ENERTHERM-BKCP

    10 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    16 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    18 VAN GOETHEM Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

     

    Dames jeugd - deelnemers: 9

    1 BOSCHKER Julia NED

    2 VANINKOVA Tereza CZE

    3 NOËL Jara AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    4 ROMBOUTS Tine KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 MICHELS Laure LINDOR UNLIMITED MTB TEAM

    6 SIEMONS Sara RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    7 TRUYEN Marthe

    8 SCHOON Lisette NED HET SNELLE WIEL

    9 VAN WUNSEL Lara HAGELAND CYCLING TEAM

    22/02/2015 HELCHTEREN (LB) - Aspiranten
    12 jaar - deelnemers: 11

    1 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 BLOMMEN Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 VANDERLINDEN Lukas LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 WUYTS Yannick VZW DE DEMERSPURTERS


    13 jaar - deelnemers: 13

    1 VAN LAER Pieter W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 CLAES Jary KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 CORVERS Milan KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    4 GOYVAERTS Ibo K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 LIJNEN Tymon LOTTO OLYMPIA TIENEN


    14 jaar - deelnemers: 14

    1 CORTJENS Ryan VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    2 GROOTJANS Jente W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 VAN DER SMISSEN Lennick DCM CYCLING TEAM

    5 JANSE Stef LOTTO OLYMPIA TIENEN

    22-02-2015 om 20:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN MEN ELITE & JUNIORES & DAMES & NIEUWELINGEN & DAMES JEUGD TE LEBBEKE VAN ZATERDAG 21/02/2015

    FOTO'S VELDRIJDEN MEN ELITE & JUNIORES & DAMES & NIEUWELINGEN & DAMES JEUGD TE LEBBEKE VAN ZATERDAG 21/02/2015   

     

    Zaterdag 21/02/2015 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. A - 60´

    Aantal deelnemers: 28

    1 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 VANTHOURENHOUT Michael SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    4 VANTORNOUT Klaas SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 WELLENS Bart TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VERMEERSCH Gianni SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    9 MERLIER Tim SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 VANDEKINDEREN Jens TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    18 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    19 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM

    21-2-2015-lebbeke 876.JPG 

    Podium Men Elite met winnaar Wouter Van Aert, Michael Vanthourenhout en Laurens Sweeck.
    21-2-2015-lebbeke 859.JPG
    21-2-2015-lebbeke 812.JPG
                     Aankomst van winnaar Men Elite met Wouter Van Aert.
    21-2-2015-lebbeke 570.JPG
                       Wout Van Aert ten val maar toch nog kunnen winnen.
    21-2-2015-lebbeke 544.JPG
                                    Bart Aernouts bezig aan de laatste cross.
    21-2-2015-lebbeke 485.JPG
                                                 De start bij de Men Elite.
    21-2-2015-lebbeke 467.JPG
                                           Bloemen voor de kampioen.

    21/02/2015 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 14

    1 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 BONNE Jenko LARES-DOLTCINI CT

    3 DEVOS Han KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 ROMBOUTS Seppe KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 JAECQUES Simon KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 VERBEECK Glenn KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7 WILLAERTS Niels BMX VLIJTINGEN

    8 VAN HAVERMAET Gianni PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 QUINTYN Gregory KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 PEETERS Nick CICLI BASSO - DONCKERS KOFFIE

    21-2-2015-lebbeke 434.JPG
          Podium Juniores met winnaar Eli Iserbyt, Jenko Bonne en Han Devos.
    21-2-2015-lebbeke 374.JPG  
                                   Aankomst van winnaar Eli Iserbyt.
    21-2-2015-lebbeke 194.JPG
                                           Start Juniores en Dames Elite.

    Dames Elite - deelnemers: 5

    1 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    4 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    5 VANDEKINDEREN Ilse HIKO - NINOPTICS CYCLING TEAM

    21-2-2015-lebbeke 454.JPG
       Podium Dames met Jolien Verschueren, Anja Geldhof en Tine Verdeyen.
    21-2-2015-lebbeke 406.JPG
                       Aankomst van winnaar Dames met Jolien Verschueren.

    Nieuwelingen - deelnemers: 10

    1 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    2 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    4 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VAN GOETHEM Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    6 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    7 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 COCKX Maxime HAGELAND CYCLING TEAM

    10 NOËL Jara AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    21-2-2015-lebbeke 151.JPG 
    Podium Nieuwelingen met w
    innaar Andreas Goeman, Niels Vandermeulen en Jonas Smet.
    21-2-2015-lebbeke 126.JPG
                                 Aankomst van winnaar Andreas Goeman.

    21-2-2015-lebbeke 041.JPG
    21-2-2015-lebbeke 035.JPG
    21-2-2015-lebbeke 034.JPG
                                  Start van de Nieuwelingen te Lebbeke.

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 1

    1 NOËL Jara AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    21-2-2015-lebbeke 162.JPG
                 Podium Nieuwelingen met winnaar Dames Jeugd Jara Noël.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    22-02-2015 om 15:45 geschreven door kenny


    21-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/02/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 21/02/2015 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. A - 60´

    Aantal deelnemers: 28

    1 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 VANTHOURENHOUT Michael SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    4 VANTORNOUT Klaas SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 WELLENS Bart TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VERMEERSCH Gianni SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    9 MERLIER Tim SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 VANDEKINDEREN Jens TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    18 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    19 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM

     

    21/02/2015 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 14

    1 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 BONNE Jenko LARES-DOLTCINI CT

    3 DEVOS Han KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 ROMBOUTS Seppe KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 JAECQUES Simon KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 VERBEECK Glenn KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7 WILLAERTS Niels BMX VLIJTINGEN

    8 VAN HAVERMAET Gianni PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 QUINTYN Gregory KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 PEETERS Nick CICLI BASSO - DONCKERS KOFFIE


    Nieuwelingen - deelnemers: 10

    1 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    2 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    4 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VAN GOETHEM Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    6 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    7 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 COCKX Maxime HAGELAND CYCLING TEAM

    10 NOËL Jara AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 1

    1 NOËL Jara AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

     

    Dames Elite - deelnemers: 5

    1 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    4 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    5 VANDEKINDEREN Ilse HIKO - NINOPTICS CYCLING TEAM

    21-02-2015 om 17:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/02/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    21/02/2015
    BOTTELARE (O) - Oefenwedstrijd

    Nieuwelingen: 44,1 km - Aantal deelnemers: 23

    1.WAEYTENS Robin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2.DE PELSMAEKER Sam ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3.VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    4.LIEVENS Dayvin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5.BORDON Ruben K.V.C. DEINZE VZW

    6.VANDER BEKEN Quinten ASFRA RACING TEAM

    7.STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    8.GONDRY Quinten ISOREX CYCLING TEAM

    9.DHONT Arnoud VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10.BEYENS Matisse K.V.C. DEINZE VZW

     

    Junioren: 63 km - Aantal deelnemers: 32

    1.VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    2.LAGNEAUX Yoni BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    3.DE JAEGER Nick WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4.HAELTERMAN Glen BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    5.DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6.DE CONINCK Brecht K.V.C. DEINZE VZW

    7.DE RYCKE Matthias ISOREX CYCLING TEAM

    8.DE BLAERE Diego K.V.C. DEINZE VZW

    9.BAEYENS Tom AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10.BAELE Glenn K.V.C. DEINZE VZW

    13.COPPIETERS Jeroen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22.DE RAEVE Jordy PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23.SYMOENS Bradley PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27.SMAGGHE Wouter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21-02-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    20-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DIT WEEKEND DE LAATSTE WINTERGROEPSTRAININGEN OP ZATERDAG EN ZONDAGMORGEND OM 09H00
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    DIT WEEKEND DE LAATSTE WINTERGROEPSTRAININGEN OP ZATERDAG EN ZONDAGMORGEND OM 09H00 MET VERTREKPUNT 'T STER TE ST.NIKLAAS EN EINDE KASTEELDREEF TE BEVEREN !!!

    20-02-2015 om 18:24 geschreven door kenny


    18-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 21/02/2015 - 11° MALHEUR KLEICROSS TE LEBBEKE !!!

    11de Malheur-Kleicross Lebbeke ( O.Vl. ) zaterdag 21 februari 2015 !!!

     

    Voor de 11de Kleicross Lebbeke op zaterdag 21 februari 2015 stellen wij zoals steeds de vorige jaren, een prachtig programma voor van categorieën Jeugd tot Elite.

    Een combinatie van een kleiparcours en weideland met daarbij de nodige hindernissen verzekeren spannende wedstrijden. Dit op een omloop waar de renners meerdere keren per ronde kunnen bewonderd en aangemoedigd worden.

    Renners van Jeugd tot Elite die interesse hebben om deel te nemen aan de Kleicross kunnen zich nog steeds inschrijven voor deelname via :

    Inschrijvingen@kbwb-rlvb.com of via de website: www.malheur-kleicross.be rubriek "Inschrijvingen"

    In de jeugdreeksen, Nieuwelingen en Juniores werd het hoogste prijzenbarema weerhouden met afzonderlijk prijzenbarema voor de Dames Jeugd en Dames Elite.

    Namens het bestuur wensen wij iedereen een aangename sportnamiddag langs het prachtige parcours van de 11de Kleicross.
    Kleicross.jpg

    Bron: Johan De Wolf

    Persverantwoordelijke Kleicross
    0494/66.15.71

    18-02-2015 om 18:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 18/02/2015

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Erik Vermeulen en Jan Vlegels vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 50 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.
    Na de ochtendmist meteen zeer aangenaam droog trainingsweer en dus zeer ideale omstandigheden voor de midweek duurtraining. De kopmannen zorgden meteen voor een strak tempo zodat men in de groep naar believen kon peddelen, vooraan werd op geregeld tijdstip gewisseld zodat iedereen de kans kreeg zijn neus eens aan het venster te steken. De afstand bedroeg 89 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 108 Km, het gemiddelde was goed voor 34,1 Km/h.

     

    Reden mee vandaag : Guy Smet , Peter Neels , Walter Meseure , Steven Heirman , Frank Van Geystelen , Alex Goossens , Philippe Perriens , Tom Van Dam , Michael Apers , Fons Van Raemdonck , Jochem Smet , Franky Wielandt , Glenn Van Hautekerke , Dave Van Roeyen , Jarrid Janssens , Werner Van Der Weken , Franky De Witte , Modest Smet , Kristoff Heyns , Marc De Smedt , Dirk Cleys , Sam Thierens , Danny Peeters , Mister X , Sean Durinck , Glenn De Wolf , Jonathan Van Kerckhove , Nico De Roeck , Dirk Bryssinckx , Luc Vermeulen , Patrick Deyaert , Toon Vercauteren , Benjamin Stuer , Tom Verhulst , Jan Vlegels , Kurt Van Raemdonck , Eugéne Bosman , Cornelis Van Der Haeven , Ludwig De Bock , Eric Vermeulen , Luc De Moor , Maarten Van Raemdonck , Hank Mees , Dame X , ????? en Kenny Janssens.

    18-02-2015 om 18:36 geschreven door kenny


    17-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OPLEIDING TOT DE WIELERSPORT IN HET WAASLAND !!!

    Opleiding tot de wielersport in het Waasland !!!

    Alle jongens en meisjes tussen 8 en 14 jaar kunnen in een aangename, speelse manier opleiding volgen in de wielersport.
    De cursus staan onder de leiding van geschoolde opleiders.

    De deelnemers krijgen na een korte theoretische opleiding bestaande uit: trainings methodes, hygiëne, wegcode, fair-play, enz… ook een praktische opleiding.
    Deze bestaat uit: het leren rijden in groep, bochten nemen, klimmen en dalen, spurten, enz…
    Ook het technische van de fiets komt aan bod.

    Later kunnen de ingeschrevenen zich meten met hun leeftijdgenoten in speciaal daarvoor georganiseerde wedstrijden op een verkeersvrije omloop.

    Voor Info: 0476 200 831
    willy.de.wael@telenet.be

    De data:

    MINIEMEN (8 tot 11 jarigen)
    Telkens van 10 00 uur tot 12 00 uur aan het atletiekterrein Klapperstraat 103 Beveren.

    01 , 08 , 14 , 15 , 21 en 29 maart
    04 , 11 , 18 , 25 en 26 april
    01 mei

    ASPIRANTEN (12 tot 14 jarigen)

    07 , 22 en 28 maart (van 09 tot 12 uur) - atletiekterrein Klapperstraat 103 Beveren.

    13 , 14  en 15 maart  (stage in jeugdverblijf) "De Fiertel" in Ronse.


    Bron: Willy De Wael

    17-02-2015 om 15:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE NIEUWELINGENKOERS VAN DE VELLE VERSCHOVEN…

    DE NIEUWELINGENKOERS VAN DE VELLE VERSCHOVEN…

     

    De wielerliefhebbers moeten er rekening mee houden dat de nieuwelingenkoers waarmee op de Velle het Wase wielerseizoen zowat van start gaat, niet begin maart zal worden gereden. De traditie dat deze wedstrijd op de zondag na de seizoenopening valt, wordt dus even onderbroken omdat op die dag een mosselfeest plaatsvindt op de Velle waardoor er geen parkeergelegenheid zal zijn. Bovendien zou het ook samenvallen met Carnaval in Temse.

    Noteer dus maar dat deze wedstrijd dit jaar wordt gereden op ZONDAG 22 MAART 2015.

     


    Bron: Flor Van de Velde
    Van de Velde Flor.jpg 

    17-02-2015 om 12:52 geschreven door kenny


    15-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/02/2015

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn 1°Veldritzege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan FLORIAN VERMEEERSCH met zijn 22°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!
    Alex Colman 1.jpg  Florian BK.jpg

              Alex Colman                            Florian Vermeersch

    Zondag 15/02/2015 EEKLO (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI
    Aantal deelnemers: 40

    1 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 VANTHOURENHOUT Michael SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 VERMEERSCH Gianni SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP - POWERPLUS

    6 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    7 MERLIER Tim SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    10 ADAMS Joeri VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    22 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    24 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM

    15/02/2015 EEKLO (O) - Veldrijden Dames - UCI
    Aantal deelnemers: 18

    1 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 NUNO PALACIO Aida ESP MMR BIKES

    5 JACOBS Lisa AUS CARNEGIE CAULFIELD CC

    6 PAYTON Hannah GBR THE KINESIS MORVELO PROJECT

    7 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    8 GODART Suzie LUX TEAM PRATOMAGNO WOMAN

    9 THIJS Katrien KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    10 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    14 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    15/02/2015 EEKLO (O) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers: 19

    1 ALEX COLMAN uit Hamme LARES-DOLTCINI CT

    2 BONNE Jenko LARES-DOLTCINI CT

    3 DEVOS Han KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 ROMBOUTS Seppe KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 LOOCKX Lander KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    6 DE CLERCQ Jari VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    7 VANDEBOSCH Victor ENERTHERM-BKCP

    8 JAECQUES Simon KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 EESTERMANS Glenn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 VAN STAEYEN Maarten W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    15/02/2015 EEKLO (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers: 38

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi LARES-DOLTCINI CT

    2 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    3 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    4 VRACHTEN Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP

    6 VANDEPUTTE Niels W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

    8 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    9 VAN GOETHEM Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    10 DE MEYER Jarne ENERTHERM-BKCP

    15-02-2015 om 17:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KLJ WORTEL MAAKTE ER EEN GROOT FEEST VAN !!!

    KLJ WORTEL MAAKTE ER EEN GROOT FEEST VAN !!!

     

    UIT DE WERELD VAN HET KOERSEN OP ROLLEN

    018 PUBL WINAARS v schaeren & j jespers14 FEB 2015 074.jpg 

                    De winnaars 2015: Jasper Jespers en Wim Van Schaeren.

     

    In Wortel (nabij Hoogstraten) organiseerde de plaatselijke KLJ-afdeling voor de 14de keer een tweedaagse op rollen. Het was de bedoeling van het bestuur om er een sportmanifestatie van te maken vol spanning, gezelligheid en sportieve ambiance. En dat lukte voor honderd procent. Hoofdleider Joren Thys had ook organisatorisch alles perfect in scenario gezet en de zaal liep bomvol. De koers op rollen in Wortel, toonde andermaal aan dat deze bijzondere sportdiscipline toch nog altijd een groots gebeuren kan worden. En vooral, het moet geen sportvereniging zijn die het inricht maar ook een jeugdvereniging kan dat aan. KLJ Wortel telt een honderdtal leden.

    001 PUBLI SCORESCHERM & naam14 FEB 2015 017.jpg 002 PAROCHIEZAAL 14 FEB 2015 021.jpg

    De KLJ pakte voor de 14de keer uit met Koers op rollen.                              Zo zag het decor eruit.

    003 PUBLI PREMIE ADM. 14 FEB 2015 026.jpg 

    Het was een hele organisatie om de talrijke premies die werden gegeven te ordenen.
    Dat was een werk van de twee verantwoordelijken Hannelore Geysen en Bien Vermeiren.

     

    Er namen 12 ploegen deel waarbij een paar bijzonder sterke die er voor zorgde dat het spannende wedstrijden werden. De 400 m en de afvalling werden gereden op vier fietsen en zo kon elk individueel zich tonen. Daarna werden de acht fietsen ingeschakeld en reden de ploeg van twee tegen elkaar. Opvallend ware de honderden premies die het publiek aan de renners schonken. In de sprint reed Wim Van Schaeren van WTC De Zwaantjes met 17.04 sec, de beste tijd. Zijn ploegmaat Jaspern Jespers pakte met 18.06 sec de derde beste tijd en zo stonden ze aan de leiding. Ook de afvalling wonnen ze allebei. De ploegkoers was ook voor hen en zo sloten ze dag 1 af met het maximum der punten (32). Het duo Wim Snels – Nick Snoeys (Bezettingswerken Van der Linden) volgde met 29p en FKT met Steven Aerts – Wim Van Dijck hadden 27p. Dat beloofde dus voor dag 2.

    004 PUBLI KLJ WORTEL & KWB VOETBAL 14 FEB 2015 028.jpg 005 PUBLI BOSBEIREN 1 & asbrosens14 FEB 2015 032.jpg

           De ploegen KLJ Wortel en KWB Voetbal.                                              De ploegen Bosbeiren 1 en AS Brosens.
    006 PUBLI CHIRO MEER & DEVO 14 FEB 2015 034.jpg 007 PUBLI TEAM V LAER & 4t SLOT 14 FEB 2015 036.jpg
                 De ploegen, Chiro van Meer en Devo bvba.                              De ploegen, Team Van Laer en Jeugdhuis ’t Slot.

    008 PUBLI FKT & BEZ Werken VD linden 14 FEB 2015 059.jpg 009 PUBLI ZWAANTJES & BOSB 2 14 FEB 2015 050.jpg

    De ploegen, FKT en Bezettingswerken Dennis Van de Linden.                  De ploegen WTC Zwaantjes en Bosbeiren 2.

     

    De ploegentijdrit over twee ronden van 400 m met aflossing, werd gewonnen door Van Schaeren – Jespers in 34.42 sec. 2.Wim Snels – Nick Snoeys 35.95 sec. 3.Bosbeiren met Joost De Bie – Wim Vermeiren 36.08 sec en FKT pakte met 36.24 sec de vierde beste tijd en konden zo ook een plaats in de grote finale veroveren. In die finale koppelsprint en koppelafvalling stond er geen maat op Wim Van Schaeren -Jasper Jespers en zonder ook maar één punt te verliezen werden ze dan ook de verdiende winnaar van de tweedaagse. Dankzij een schitterende finaleploegkoers werden de Bosbeiren Joost De Bie – Wim Vermeiren knap tweede en het brons was voor Wim Snels – Nick Snoeys.

    Er was ook nog een meeting op de hoge-snelheidsfiets en bij de dames won Janneke Brosens, één van de leidsters van de KLJ . Ze fietste 212 km/u wat voor een dame zowat bij de hoogste snelheden ligt die ooit al werden gereden. Bij de heren won Stef Bolckman met een snelheid van 264 km/u.

    010 PUBLI deel vh publiek 14 FEB 2015 051.jpg 

                                 De publieke belangstelling was groot.

    011 PUBLI SNELSTE SPURT wim v Schaeren14 FEB 2015 025.jpg         012 PUBLI hogesnelh f staat klaar14 FEB 2015 018.jpg

              De snelste spurter Wim Van Scharen.                     Na de competitiewedstrijden stond ook de hoge-snelheidsfiets 
              Hij reed de 400 meter in 17.04 sec.                          klaar, voor dames en heren… 

    013 PUBLI JANNEK BROSENS 14 FEB 2015 063.jpg 014 PUBLI STEF BOLCKMANS 14 FEB 2015 064.jpg

             Bij de dames won Janneke Brosens met een,                              De trofee voor de hoogste snelheid bij de heren
             snelheid van 212 km/u.                                                                 
    ging naar Stef Bolckmans.

    015 PUBLI ORG JOREN THYS & Hannelore Geysen 14 FEB 2015 062.jpg 016 PUBLI OVERH beker & medaille winnaars14 FEB 2015 069.jpg

    Hoofdleider Joren Thys en leidster Hannelore Geysen           Overhandiging van de beker en de medailles aan de winnaars
    verzorgden de prijsuitreiking.                                                 
    Wim Van Schaeren en Jasper Jespers.

    017 PUBLI HET PODIUM 14 FEB 2015 070.jpg 

    Het podium met Wim Vermeiren–Joost De Bie (2de), Jasper Jespers–Wim Van Schaeren (1ste)
    en Wim Snels–Nick Snoeys (3de).




    Tekst en foto’s: Flor Van de Velde
    Van de Velde Flor.jpg
     

    15-02-2015 om 14:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 15/02/2015

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Franky Weemaes vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 35 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Mooi zacht winterweer en droge wegen dus kon de duurtraining aangevat worden, de kopmannen wisselden elkaar goed af en zorgden voor een aangenaam tempo. Spijtig voorval te Sinaai waar het achterwiel van Sam Van Der AA vastsloeg met tot gevolg een valpartij tijdens de remactie achter hem. Tom Verhulst, Kenny Janssens en nog enkele renners gingen tegen het wegdek met schaafwonden tot gevolg. Tom Verhulst moest de training staken daar zijn achterpad van het achterwiel volledig verbogen was. De afstand bedroeg 89 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 105 Km, het gemiddelde was goed voor 33,6 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Franky Weemaes , Peter Neels , Tom Verhulst , Walter Meseure , Wim Heyndrickx , Tommy Van Osselaer , Werner Van Der Weken , Saskia Van Overmeire , Guy Smet , Patrick Deyaert , Bart Van Der Veken , Dirk Heyrman , Modest Smet , Wim Kras , Kurt Van Raemdonck , Koen Van Laere , Michael Apers , Ken Van Reeth , Jochem Smet , Maarten Van Raemdonck , Benny Vercauteren , Eric Vermeulen , Serge Meyvis , Luc Vermeulen , Sam Van Der AA , Theo De Prekel , Hank Mees , Frank Suys , Patrick Van Der Vekens , Luc De Moor , Alain Verbeke , ??? en Kenny Janssens.

    15-02-2015 om 13:18 geschreven door kenny


    14-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/02/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Proficiat aan FLORIAN VERMEEERSCH met zijn 21°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!

    Florian BK.jpg 

                    Florian Vermeersch

    Zaterdag 14/02/2015 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden Klasse 1 UCI
    Aantal deelnemers: 49

    1 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP - POWERPLUS

    3 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    4 VAN DER HAAR Lars NED GIANT

    5 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 ADAMS Jens VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    7 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    8 VANTORNOUT Klaas SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 BAESTAENS Vincent BKCP - POWERPLUS

    10 MERLIER Tim SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    29 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    14/02/2015 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden U23 UCI

    Aantal deelnemers: 36

    1 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    2 VANTHOURENHOUT Michael SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VANDEKINDEREN Jens TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 HOEYBERGHS Daan BKCP - POWERPLUS

    7 SWEECK Diether CORENDON-KWADRO

    8 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT

    9 BUDDING Martijn NED RABOBANK DEVELOPMENT

    10 JOSEPH Thomas SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

     

    14/02/2015 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden Dames UCI

    Aantal deelnemers: 36

    1 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2 WYMAN Helen GBR KONA FSA FACTORY TEAM

    3 VAN DEN DRIESSCHE Femke KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    4 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 HARRIS Nikki GBR YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 HAVLIKOVA Pavla CZE YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 VERDONSCHOT Laura AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    10 NUNO PALACIO Aida ESP MMR SPIUK CXT

    21 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    23 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

     

    14/02/2015 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden Juniors UCI

    Aantal deelnemers: 34

    1 JACOBS Johan SUI

    2 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 GULICKX Max NED YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 WOLSINK Thijs NED VISTA MEDIA

    5 DHOORE Alessio YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 HERMANS Briek DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 JASPERS Jappe LARES-DOLTCINI CT

    8 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 VAN DER HEIJDEN Maik NED ORANGE BABIES

    10 VANDEBOSCH Victor ENERTHERM-BKCP

    15 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

     

    14/02/2015 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers: 37

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi LARES-DOLTCINI CT

    2 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    3 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    4 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP

    5 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

    6 VANSEVENANT Mauri KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    7 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    8 VRACHTEN Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 VAN DEN EYNDE Vince KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    10 BRAES Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    Dames jeugd - deelnemers: 2

    1 ROMBOUTS Tine KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 MICHELS Laure YOUNG SCHELDE CT

    14-02-2015 om 18:12 geschreven door kenny


    11-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 11/02/2015

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Wim Heyndrickx en Pieter Covents vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 50 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.
    Zeer zacht winterweer en droge wegen, meer moet dat niet zijn voor de midweek duurtraining. De kopmannen zorgden voor een zeer strak tempo zodat ze in de groep konden peddelen naar believen. De afstand bedroeg 89 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 108 Km, het gemiddelde was goed voor 34,2 Km/h.

     

    Reden mee vandaag : Dirk Trogh , Walter Meseure , Kris Bolsens , Frank Van Geystelen , Wim Heyndrickx , Philippe Perriens , Tom Van Dam , Michael Apers , Fons Van Raemdonck , Jochem Smet , Franky Wielandt , Glenn Van Hautekerke , Benny Vercauteren , Hugo Martens , Werner Van Der Weken , Franky De Witte , Dirk Heyrman , Kristoff Heyns , Marc De Smedt , Dirk Cleys , Patrick Van Der Vekens , Sander De Pestel , Chris Van De Vijver , Pieter Covents , Luc Goossens , William Despeels , Pascal Brack , Steven Van Houte , Dirk Bryssinckx , Bart Van Der Veken , Patrick Deyaert , Romain Vercauteren , Mario Bolssens , Jurgen Maes , Kurt Van Raemdonck , William Govaert , Tom De Beer , Herman Verstraeten , Eric Vermeulen , Dame X , ????????? en Kenny Janssens.

    11-02-2015 om 20:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ITD TEAM, EEN NIEUWE INTERNATIONALE SAMENWERKINGSVORM IN HET JEUGDWIELRENNEN !!!

    ITD TEAM, EEN NIEUWE INTERNATIONALE SAMENWERKINGSVORM IN HET JEUGDWIELRENNEN !!!
    Rudyco 11-02.jpg
    Met veel trots kondigen ze in bijgevoegd persbericht een unieke samenwerkingsvorm aan, in de vorm van het ITD Team. ITD staat voor International Talents Development. Het Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling, het Avia Wcup Cycling Team en een Deense en Franse club sloegen de handen in elkaar, met de ondersteuning van Specialized, die deze 4 teams sponsort. Via deze weg willen we nog meer internationale ontwikkelingsmogelijkheden voor jong wielertalent mogelijk maken, dit door middel van een internationale samenwerking. Het doel is om meer mogelijkheden te bieden aan jonge renners van de deelnemende clubs om in het buitenland te koersen en nieuwe ervaringen op te doen. Meer info vind je terug op www.rudycocyclingteam.com -> ITD Team of op de nieuwe Facebookpagina van het ITD Team (zoek op ‘talents development’).

     

    Deze vorm van samenwerking is naar ons weten uniek. Naast sportieve doelen zal ook het educatieve en culturele de nodige aandacht krijgen in deze samenwerkingsvorm. Meer details kan je in het persbericht lezen.

     

     

    Luc Rooms & Vincent Verniers

    Voor Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team


    Patrick Joos

    Voor Avia Wcup Cycling Team

    11-02-2015 om 09:59 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!