.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    20-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 20/12/2014 LICHTERVELDE (W) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 22

    1 GELUYKENS Kenny CYCLING TEAM KESSEL (Amateurs)

    2 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VERBERCKMOES Arno INDIVIDUEEL

    4 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL

    5 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL (Masters A)

    7 TIELEN Dario DAGPAS

    8 VISPOEL Bryan WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 DELAERE Jens WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEEL

    11 KINT Wesly INDIVIDUEEL (Masters A)

    12 DE VOS Gert INDIVIDUEEL (Masters A)

    16 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS


    Masters B - deelnemers: 12

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    3 MYNGHEER Johan INDIVIDUEEL

    4 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM

    5 MIDDLETON Pete GBR DAGPAS

    6 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM

    8 VANDECAUTER Nick INDIVIDUEEL

    9 MYNGHEER Erik INDIVIDUEEL

    10 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

     

    Masters C - deelnemers: 36

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    3 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    4 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    5 MYNGHEER Johan INDIVIDUEEL

    6 WUYTS Hans ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    7 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM

    8 HOUWEN Jan INDIVIDUEEL

    9 MIDDLETON Pete GBR DAGPAS

    10 DEKEERLE Dirk FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    11 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    27 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

     

    Masters D - deelnemers: 7

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    3 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    4 SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    6 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    7 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    20-12-2014 om 17:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 20/12/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Kris Bolsens en Danny Peeters vertrokken Zaterdagmorgend om 09h30 thv 
    't Ster te St.Niklaas 44 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.
    Zeer zacht herfstweer met de wind als tegenspeler en dus spraken we af dat de kopmannen om de 10 minuten vooraan werden afgelost zodat iedereen de kans kreeg om eens tegen de wind op te boksen.
    De afstand bedroeg 85 Km en het gemiddelde kwam uit op 33,6 Km/h, met de extra lus naar Melsele bedroeg de afstand 105 Km.

    Reden mee vandaag : Hedwig Van Landeghem , Nick David , Franky Weemaes , Dirk Trogh , Stefaan Van Hul , Dirk Cleys , Jurgen Maes (lek) , Danny Peeters , Adrien Maes , Kris Bolsens , Saskia Van Overmeire , Frank Suys , Vincent Cantens , Carl Leeman , Gerrit Speelman , Stijn Verbeke , Luc Goossens , Tommy Van Osselaer , Daniel Noens , Jonathan Van Kerckhove , Erik Verleyen , Jan Vlegels , Tom Verhulst , André Stuer , Tom Heirbaut , Frans Sulmon , Franky De Witte , William Despeels , Nicolaï Gosselin , ?????????????? en Kenny Janssens.

    20-12-2014 om 14:32 geschreven door kenny


    18-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF WOENSDAG 29/10/2014 - WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN


    WINTERGROEPSTRAINING WOENSDAG OM 14H00 MET VERTREKPUNT 'T SCHUURKE TE BEVEREN !!!
     
    Sinaai.jpg  Moerbeke viaduct.jpg
    NET ALS VORIG SEIZOEN STARTEN WE WOENSDAG
    29/10/2014 MET DE WINTERTRAININGSRIT DOORHEEN
    'T SOETE WAESLAND, AFSTAND +/- 75 KM !!!

    18-12-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VELDRITTRAININGEN TE WACHTEBEKE VANAF WOENSDAG 01/10/2014

    Veldrittrainingen in Wachtebeke vanaf Woensdag 01 Oktober !!!
    Onghena Dirk KOP 2013.jpg
            Dirk Onghena


    Vanaf Woensdag  01 Oktober zijn er terug de wekelijkse Provinciale cyclocross trainingen in Wachtebeke op dezelfde locatie als andere jaren.
    Jongeren (van Miniemen tot Beloften) maar ook Eliterenners zijn er welkom. Er wordt zowel conditioneel als op techniek getraind. De trainingen vinden wekelijks plaats en gaan in principe steeds door in  Wachtebeke. Woensdag 1 oktober wordt er om 14u30 verzameld op parking 2 van het provinciaal domein Puyenbroeck. De duur van de training varieert van 2h00 tot 2h30 afhankelijk van de weersomstandigheden.

    Iedereen is welkom van Miniem tot Master !!!


    Voor verdere info:
    Dirk Onghena - Provinciaal coach veldrijden Oost-Vlaanderen
    Tel. 03/773.34.91 - dirkonghena@skynet.be



    Bron: Dirk Onghena - Provinciaal Coach Veldrijden

    18-12-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    17-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN MAN ELITE TE ST.NIKLAAS VAN WOENSDAG 17/12/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN MAN ELITE TE ST.NIKLAAS VAN WOENSDAG 17/12/2014     


    Woensdag 17/12/2014 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI
    Aantal deelnemers: 48
    1 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP - POWERPLUS

    2 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 BOSMANS Wietse BKCP - POWERPLUS

    4 ADAMS Joeri VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    5 TARAMARCAZ Julien SUI CORREDON KWADRO

    6 MEISEN Marcel GER CORREDON KWADRO

    7 BAESTAENS Vincent BKCP - POWERPLUS

    8 VAN DER POEL David NED BKCP - POWERPLUS

    9 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    10 WELLENS Bart TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    33 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    36 MELS Fabrice CIBEL
    17-12-2014-sint niklaas 693.JPG
    Podium Man Elite met winnaar Mathieu Van Der Poel, Kevin Pauwels en Wietse Bosmans.
    17-12-2014-sint niklaas 700.JPG

    17-12-2014-sint niklaas 672.JPG
                             Aankomst van winnaar Mathieu Van Der Poel.
    17-12-2014-sint niklaas 715.JPG
                        Winnaar Mathieu Van Der Poel met de ijsberen.
    17-12-2014-sint niklaas 718.JPG
                              De 2de Kevin Pauwels met de ijsberen.
    17-12-2014-sint niklaas 535.JPG
                Kevin Pauwels en Wietse Bosmans strijden voor de 2de plaats.
    17-12-2014-sint niklaas 479.JPG
                                            Mathieu Van Der Poel
    17-12-2014-sint niklaas 418.JPG
                                                   Wietse Bosmans
    17-12-2014-sint niklaas 467.JPG
    17-12-2014-sint niklaas 518.JPG
    17-12-2014-sint niklaas 453.JPG 17-12-2014-sint niklaas 509.JPG
    17-12-2014-sint niklaas 413.JPG
                                      Start van de Man Elite te St.Niklaas.
    17-12-2014-sint niklaas 331.JPG 17-12-2014-sint niklaas 334.JPG
                             Fabrice Mels                                                                                  Edwin De Wit
    17-12-2014-sint niklaas 353.JPG 17-12-2014-sint niklaas 337.JPG
                             Bart Wellens
    17-12-2014-sint niklaas 364.JPG
    17-12-2014-sint niklaas 411.JPG




                                    


    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    17-12-2014 om 20:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN DAMES ELITE & JEUGD TE ST.NIKLAAS VAN WOENSDAG 17/12/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN DAMES ELITE & JEUGD TE 
    ST.NIKLAAS VAN WOENS
    DAG 17/12/2014
         


    Woensdag 17/12/2014 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Dames UCI
    Aantal deelnemers: 26
    1 CANT Sanne BKCP POWERPLUS

    2 DE BOER Sophie NED KALAS NNOF TEAM

    3 ANDERSON Elle USA KALAS NNOF CT

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VAN DEN DRIESSCHE Femke KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    7 ARZUFFI Alice Maria ITA GUERCIOTTI

    8 KAPTHEIJNS Maud NED AA DRINK BRIS CT

    9 VALENTINI Elena ITA GUERCIOTTI

    10 PAYTON Hannah GBR THE KINESIS MORVELO PROJECT

    12 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    16 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    20 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    23 VAN DORSSELAERE Chris PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17-12-2014-sint niklaas 202.JPG
      Podium Dames met winnaar Sanne Cant, Sophie De Boer en Elle Anderson.
    17-12-2014-sint niklaas 178.JPG 17-12-2014-sint niklaas 177.JPG
                                                             Aankomst van winnaar Dames met Sanne Cant.
    17-12-2014-sint niklaas 207.JPG
                                          Sanne Cant met broer Kevin Cant.
    17-12-2014-sint niklaas 205.JPG
                   Speaker Gerry Van Gasse met Sophie De Boer die 2de werd.
    17-12-2014-sint niklaas 103.JPG
                                        Sanne Cant solo naar de winst.
    17-12-2014-sint niklaas 110.JPG
    17-12-2014-sint niklaas 129.JPG
    17-12-2014-sint niklaas 320.JPG
    17-12-2014-sint niklaas 090.JPG
    17-12-2014-sint niklaas 085.JPG
    17-12-2014-sint niklaas 081.JPG
                                                 Anja Geldhof
    17-12-2014-sint niklaas 096.JPG
    17-12-2014-sint niklaas 100.JPG
    17-12-2014-sint niklaas 070.JPG
                                                       Meg De Bruyne
    17-12-2014-sint niklaas 031.JPG
                                     Start van de Dames te St.Niklaas.




    FOTO'S JEUGDINITIATIE VELDRIJDEN TE ST.NIKLAAS
    17-12-2014-sint niklaas 257.JPG
    17-12-2014-sint niklaas 264.JPG
    17-12-2014-sint niklaas 283.JPG
    17-12-2014-sint niklaas 211.JPG
    17-12-2014-sint niklaas 216.JPG
    17-12-2014-sint niklaas 222.JPG
    17-12-2014-sint niklaas 221.JPG
    17-12-2014-sint niklaas 220.JPG
    17-12-2014-sint niklaas 226.JPG
    17-12-2014-sint niklaas 218.JPG
      




                                    
    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    17-12-2014 om 20:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 17/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Woensdag 17/12/2014 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI

    Aantal deelnemers: 48

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP - POWERPLUS

    2 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 BOSMANS Wietse BKCP - POWERPLUS

    4 ADAMS Joeri VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    5 TARAMARCAZ Julien SUI CORREDON KWADRO

    6 MEISEN Marcel GER CORREDON KWADRO

    7 BAESTAENS Vincent BKCP - POWERPLUS

    8 VAN DER POEL David NED BKCP - POWERPLUS

    9 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    10 WELLENS Bart TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    33 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    36 MELS Fabrice CIBEL

    17/12/2014 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Dames UCI
    Aantal deelnemers: 26

    1 CANT Sanne BKCP POWERPLUS

    2 DE BOER Sophie NED KALAS NNOF TEAM

    3 ANDERSON Elle USA KALAS NNOF CT

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VAN DEN DRIESSCHE Femke KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    7 ARZUFFI Alice Maria ITA GUERCIOTTI

    8 KAPTHEIJNS Maud NED AA DRINK BRIS CT

    9 VALENTINI Elena ITA GUERCIOTTI

    10 PAYTON Hannah GBR THE KINESIS MORVELO PROJECT

    12 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    16 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    20 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    23 VAN DORSSELAERE Chris PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17-12-2014 om 17:39 geschreven door kenny


    16-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 17/12/2014 - INTERNATIONALE NISSAN DEWITTE-CIBEL CYCLOCROSS VAN HET WAASLAND !!!

    Op woensdag 17 december staat de 11de editie van de Internationale Nissan De Witte – Cibel Cyclocross van het Waasland op het programma.

     

    We hebben als organisatoren de voorbije weken en maanden de ene tegenslag na de andere moeten verwerken:

    - het overlijden van onze voorzitter en veldritpromotor Marc Van Landeghem

    - het forfait van Sven Nys

    - het forfait van Marianne Vos

    - het faillissement van het restaurant waar onze VIP genodigden initieel zouden worden ondergebracht

    - en tenslotte vandaag ook nog het forfait van Katie Compton

    - enz....

     

    Toch verliezen we de moed niet en gaan we er weer een mooie dag van maken. Met voor het eerst een vrouwenwedstrijd (12u00) op ons programma. Natuurlijk zal ook de herinnering aan Marc als rode draad door de dag lopen.

      

    Info op de website www.chvw.be !!!

     

    Image013.jpg Image012.jpg

    Fotofinish staat weer klaar in Sint-Niklaas

    Cyclocross van het Waasland opnieuw voer voor snelheidsduivels en acrobaten

    De Nissan De Witte – Cibel Cyclocross van het Waasland vierde vorig jaar zijn 10-jarig bestaan met een schitterende apotheose: een millimeterspurt waarin Niels Albert zijn toenmalige ploegmakker Mathieu Van der Poel met enkele centimeters versloeg. Pas na het bekijken van de fotofinish kon de winnaar worden aangeduid.

    “Die aptheose kon inderdaad tellen. Mede door de weersomstandigheden werd het een heel snelle wedstrijd,” herinnert Eddie Van Bunder zich nog. Van Bunder was vorig jaar nog toeschouwer in Sint-Niklaas is intussen mee betrokken in de organisatie als parcoursbouwer. “De omloop zal dit jaar toch een paar puntjes verschillen van die van vorig jaar. Zo hebben we een extra brug ingebouwd en komen er ook wat extra lussen in de omloop. De zandstrook op het strand van het meer blijft behouden en zal zeker een kuitenbijter worden. De passage in het amfitheater is een spektakelstuk. Alleen de toppers blijven daar overeind. Maar in globo is dit zeker geen zwaar parcours. Dat is ook niet nodig in deze fase van het seizoen. De meeste renners kijken nu met enige voorzichtigheid uit naar de zware tiendaagse die hen weldra te wachten staat. De wedstrijd op de Ster is een ideale aanloper voor die crossen. Het blijft een combinatie van snelheid en een stukje acrobatie. Maar om geen risico te lopen hebben we ook nu weer de fotofinish besteld. Want het zou me niet verwonderen mocht er ook dit jaar worden gespurt voor de overwinning. Zeker nu er naast Van de Poel en Meeusen met Kevin Pauwels nog een specialist van dit soort snelle omlopen mee aan de start staat,” besloot Van Bunder.

    Image010.jpg Image011.jpg

    Nys niet, Pauwels en Vantornout wel !!!

    Sven Nys komt niet naar de internationale cyclocross van het Waasland op 17 december Sint-Niklaas. De gewezen winnaar van de wedstrijd op De Ster vertoeft op dat moment immers nog in Mallorca waar hij de kerstperiode wil voorbereiden. “In tegenstelling tot andere organisatoren hadden we geen 15.000 euro en een extra vliegtuigticket over om hem toch te overhalen om naar Sint-Niklaas te komen. We willen de toekomst van onze veldrit ook niet hypothekeren door gigantische startgelden te betalen,” aldus de organisatoren die wel een schitterend deelnemersveld kunnen aanbieden. De broers Mathieu en David Van der Poel voeren samen met Wietse Bosmans en de Duitse kampioen Philipp Walsleben een ruime delegatie aan van BKCP-Powerplus aan, de Zwitser Taramarcaz en de Tsjechen Bina en Simunek zijn de kopmannen bij Corendon-Kwadro en ook Rob Peeters, Tom Meeusen en good old Bart Wellens zijn er zeker bij. Maar we zijn toch vooral gelukkig dat we de volledige Sunweb-Napoleon Games ploeg aan de start hebben. Klaas Vantornout won dit jaar al ondermeer de klassieker in Gavere en Kevin Pauwels is stilaan ook weer in zijn beste vorm. Manager Mettepenningen ziet dat de Cyclocross van het Waasland voor zijn renners een ideale aanloop is naar de winterperiode. “Ik zie het dan ook tot een boeiende strijd komen tussen de blokken van BKCP en Sunweb,” aldus het duo Robert Van Wiele en Géry Smet, de 2 drijvende krachten achter de organisatie.

    Image001.jpg Image002.jpg Image003.jpg
    Image004.jpg Image005.jpg Image006.jpg
    Image007.jpg Image008.jpg

    Programma: 12u00: internationale veldrit voor vrouwen UCI, 13u00: parcoursverkenning voor de mannen, 13u30: jeugdinitiatie, 15u00: 11de internationale  Nissan De Witte-Cibel cyclocross van het Waasland.

     

     

    Cyclocross van het Waasland wordt Memorial Marc Van Landeghem

    De 11de internationale cyclocross van het Waasland, die op woensdag 17 december op het recreatiepark De Ster in Sint-Niklaas wordt gereden, wordt ook een ultiem eerbetoon aan wijlen Marc Van Landeghem. Die overleed op maandag 29 september in Spanje, daags na het WK op de weg in Ponferrada. “Marc was onze voorzitter. Hij was ook de man die mee zijn schouders heeft gezet aan de herstart van deze veldrit drie jaar geleden. Hij zorgde er voor dat de toprenners naar Sint-Niklaas kwamen. Ook voor deze editie heeft Marc nog een groot deel van het voorbereidende werk gedaan. Hij wou immers graag dat alles in orde was voor hij samen met zijn echtgenote in september naar Spanje trok om er ondermeer het WK op de weg te volgen. Helaas hebben we hem nadien dus niet meer in ons midden mogen begroeten. Maar we willen er nu alles aan doen om onze wedstrijd ondanks zijn afwezigheid perfect te laten verlopen. In afspraak met zijn echtgenote en kinderen dragen we de wedstrijd dan ook mee aan hem op,” meldde secretaris Géry Smet van de organiserende vzw. Marcs kleinzoon Maxime zal ook meerijden met de jeugdinitiatie en zal ook mee op het podium bij de profs figureren. De organisatoren hopen intussen om zo snel als mogelijk de leemte in het bestuur, die er door het wegvallen van Marc is gekomen, weer op te vullen.

     

    Vrouwen crossen voor het eerst in Sint-Niklaas

    De internationale cyclocross van het Waasland op woensdag 17 december, die dit jaar aan haar 11de editie toe is, brengt voor het eerst ook vrouwelijke crossers naar het recreatiepark De Ster in Sint-Niklaas. “Omdat we een internationale wedstrijd zijn noodzaakte het reglement ons inderdaad tot deze bijkomende wedstrijd. Maar we voelen dit zeker niet als een verplicht nummer aan, integendeel. We zijn er zeker van dat we onze toeschouwers hierdoor een extra kunnen bieden. Ons deelnemersveld mag voor onze eerste editie ook gezien worden. Nationaal kampioen Sanne Cant is aan een heel sterk seizoen bezig en staat momenteel op de eerste plaats in de UCI ranking voor vrouwen. De Amerikaanse Katie Compton had haar uitdager moeten worden. Maar omdat ze niet genoeg technische support kreeg van Trek besloot ze alle geplande crossen toch te schrappen.  De tegenstand voor Cant komt dus niet alleen van alle andere Belgische toppers aan de start maar ook van de Nederlandse Sophie De Boer, de Tsjechische Havlikova, de Britse Helen Wyman en de Italiaanse Arziffi,” licht organisator Géry Smet de deelnemerslijst toe.

     

    De vrouwen starten om 12u00 en rijden een wedstrijd over 40 minuten. Aansluitend komen de profs reeds op het parcours voor de klassieke parcoursverkenning en van 13u30 tot 14u30 is het dan aan de jeugd voor de jeugdinitiatie.

     

     

    Ook streekrenners in Cyclocross van het Waasland

    Niet enkel de grote namen verschijnen op woensdag 17 december aan de start van de Nissan De Witte-Cibel Cyclocross van het Waasland. De organisatoren willen ook zoveel mogelijk Wase crossers de kans geven om tussen grote jongens te starten. Zo komen Elias Van Hecke (Hamme), Gianni Vermeiren (Meerdonk) en Bart Hofman (Elversele) zeker aan het vertrek. “Maar we kijken toch vooral uit naar de komst van Fabrice Mels,” blikt organisator Géry Smet vooruit. “Mels werd dit jaar wereldkampioen sprint in het mountainbiken en won er ook de wereldbeker. Volgend jaar wil hij meer aandacht besteden aan de weg maar tussendoor wil hij deze winter ook onze veldrit in Sint-Niklaas afwerken. We zijn er zeker van dat Fabrice op onze omloop geen slecht figuur zal slaan. Onze wedstrijd blijft immers in alle omstandigheden een snelle koers en dat moet hem zeker liggen. Hij is ook de enige echte Sint-Niklazenaar die van start gaat. Het is als organisator altijd leuk om iemand voor eigen volk te zien starten.” In totaal schreven al 55 renners in voor de openingswedstrijd van de Kerstperiode van de cyclocrosskalender.

    Image009.jpg 

     

    Bron: Ivan Elegeert

    16-12-2014 om 17:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 17/12/2014 - VELDRITTRAININGEN TE ST.NIKLAAS

    Veldrittrainingen te St.Niklaas op Woensdag 17 December !!!
    Onghena Dirk KOP 2013.jpg
            Dirk Onghena

    Beste crossers,

     

    Volgende week op woensdag 17 december vind de provinciale training plaats op het recreatiepark De Ster in Sint-Niklaas tussen 13.30 uur en ± 14.30 uur

     

    Parking is net zoals vorig jaar voorzien bij de meubelzaak Colifac op 500 meter van ingang aan de Lange Rekstraat.

    Vanaf 13 uur kunnen jullie gebruik maken van de kleedkamers bij AC Waasland (Lange Rekstraat), locatie ondertussen ook wel bekend.

    De deelnemers kunnen na hun training uiteraard gratis naar de profwedstrijd komen kijken. De begeleidende ouders krijgen een korting van 50% en betalen dus 5 €.

     

    Gelieve me te verwittigen wie er aanwezig is zodat ik de nodige kaarten kan voorzien aub?

     

     

     

    Bron: Dirk Onghena Provinciaal Coach Veldrijden Oost –Vlaanderen.

    16-12-2014 om 17:03 geschreven door kenny


    15-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING BAGUET-MIBA POORTEN-INDULEK CT 2015 !!!

    PLOEGVOORSTELLING BAGUET-MIBA POORTEN-INDULEK CT 2015 !!!
    14-12-2014-miba ploeg 090.JPG
    14-12-2014-miba ploeg 084.JPG
    14-12-2014-miba ploeg 080.JPG 14-12-2014-miba ploeg 062.JPG 14-12-2014-miba ploeg 064.JPG
    14-12-2014-miba ploeg 065.JPG 14-12-2014-miba ploeg 067.JPG 14-12-2014-miba ploeg 069.JPG
    14-12-2014-miba ploeg 073.JPG 14-12-2014-miba ploeg 074.JPG 14-12-2014-miba ploeg 078.JPG
    14-12-2014-miba ploeg 044.JPG 14-12-2014-miba ploeg 046.JPG 14-12-2014-miba ploeg 047.JPG
    14-12-2014-miba ploeg 048.JPG 14-12-2014-miba ploeg 052.JPG 14-12-2014-miba ploeg 049.JPG
    14-12-2014-miba ploeg 054.JPG 14-12-2014-miba ploeg 055.JPG 14-12-2014-miba ploeg 056.JPG
    14-12-2014-miba ploeg 058.JPG 14-12-2014-miba ploeg 066.JPG
    14-12-2014-miba ploeg 095.JPG
                             Matthias Onghena en vader Dirk Onghena.
    14-12-2014-miba ploeg 092.JPG
                              Jef Braeckeveld en speaker Niko De Muyter.
    MIBA 2015 2.jpg MIBA 2015 3.jpg



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-12-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    14-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 14/12/2014 MOL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI
    Aantal deelnemers: 40

    1 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    2 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    3 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VAN DER POEL Mathieu NED  BKCP - POWERPLUS

    5 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    6 AERNOUTS Bart AA DRINK CYCLING TEAM

    7 VAN KESSEL Corne NED  TELENET - FIDEA

    8 WALSLEBEN Philipp GER BKCP - POWERPLUS

    9 ADAMS Jens VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    10 BOSMANS Wietse BKCP - POWERPLUS

    24 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    27 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

     

    14/12/2014 MOL (A) - Veldrijden Dames UCI
    Aantal deelnemers: 30

    1 STULTIENS Sabrina NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    4 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VERDONSCHOT Laura AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    6 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    7 MAES Shana AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    8 VAN DEN DRIESSCHE Femke KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    9 THIJS Katrien KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    10 EIKELENBOOM Lotte NED AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    16 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    23 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    25 VAN DORSSELAERE Chris PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14/12/2014 MOL (A) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers: 38

    1 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP

    2 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    3 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 DE CLERCQ Jari VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    5 HERMANS Briek DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 ROMBOUTS Seppe DCM CYCLING TEAM

    7 LOOCKX Lander KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    8 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    9 SIEBENS Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 SMETS Gert VZW IJSKLOKJE - CYCLING

    13 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    14-12-2014 om 22:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 14/12/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Filip Weemaes en Patrick Deyaert vertrokken Zondagmorgend om 09h30 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 21 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Meteen een koude prik deze ochtend maar de wegen lagen er toch zeer goed bij om de duurtraining op Zondag te laten doorgaan. Vooraan werd er zeer goed gewisseld en dat telkens om de 10 minuten zodat iedereen de kans kreeg wat kopwerk te verrichten. De afstand bedroeg 75 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 90 Km, het gemiddelde was goed voor 31,4 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dirk Trogh , Modest Smet , Filip Weemaes , Jonathan Van Kerckhove , Kristof Wielfaert , Franky De Witte , Patrick Deyaert , Lieven Van De Perre , Steven Van Houte , Gerben Van Houte , Paul Van Vlierberghe , Erik Vermeulen , Benny Vercauteren , Saskia Van Overmeire , Luc Goossens , Romain Vercauteren , Tom Heirbaut , Franky Boel , ?? en Kenny Janssens.

    14-12-2014 om 13:59 geschreven door kenny


    13-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN MAN ELITE & BELOFTEN & DAMES ELITE TE ANTWERPEN VAN ZATERDAG 13/12/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN MAN ELITE & BELOFTEN & DAMES ELITE TE ANTWERPEN VAN ZATERDAG 13/12/2014     


    Zaterdag 13/12/2014 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI
    Aantal deelnemers: 42

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP - POWERPLUS

    2 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    3 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    5 WALSLEBEN Philipp GER BKCP - POWERPLUS

    6 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VAN DER POEL David NED BKCP - POWERPLUS

    8 SWEECK Diether CORENDON-KWADRO

    9 WELLENS Bart TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    29 VAN HECKE Elias LARES-DOLTCINI CT

    33 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM 
    13-12-2014-antwerpen 979.JPG
    Podium Man Elite met winnaar Mathieu Van Der Poel, Laurens Sweeck en Tom Meeusen.

    13-12-2014-antwerpen 970.JPG
                           Aankomst van winnaar Mathieu Van Der Poel.
    13-12-2014-antwerpen 647.JPG
                Mathieu Van Der Poel, David Van Der Poel en Laurens Sweeck.
    13-12-2014-antwerpen 757.JPG
                                   Tom Meeusen en Mathieu Van Der Poel.
    13-12-2014-antwerpen 709.JPG
                Corne Van Kessel, Klaas Vantornout en Sven Vanthourenhout.
    13-12-2014-antwerpen 712.JPG
                             Sven Vanthourenhout en Klaas Vantornout.
    13-12-2014-antwerpen 743.JPG
                                          Elias Van Hecke uit Hamme.
    13-12-2014-antwerpen 801.JPG
                                                      Elias Van Hecke
    13-12-2014-antwerpen 682.JPG
                                                       Edwin De Wit
    13-12-2014-antwerpen 783.JPG
    13-12-2014-antwerpen 750.JPG
                                                    Ben Berden
    13-12-2014-antwerpen 755.JPG
    13-12-2014-antwerpen 640.JPG
                                      Start van de Man Elite te Antwerpen.

    13/12/2014 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Dames UCI
    Aantal deelnemers: 29

    1 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    5 VERSCHUEREN Jolien WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    6 ANDERSON Ellen USA KALAS -NNOF

    7 THIJS Katrien KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    8 MAES Shana AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    9 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    10 OOSTERMANS Esmee NED AA DRINK - BRIS

    17 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    25 VAN DORSSELAERE Chris PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13-12-2014-antwerpen 580.JPG
          Podium Dames met winnaar Sanne Cant, Ellen Van Loy en Loes Sels.
    13-12-2014-antwerpen 572.JPG
                           Aankomst van winnaar Dames met Sanne Cant.
    13-12-2014-antwerpen 492.JPG
                                        Sanne Cant solo naar de winst.
    13-12-2014-antwerpen 494.JPG
                                                 Ellen Van Loy werd 2de.
    13-12-2014-antwerpen 527.JPG
                                                  Loes Sels werd 3de.
    13-12-2014-antwerpen 517.JPG
                                                 Anja Geldhof
    13-12-2014-antwerpen 490.JPG
                                                Chris Van Dorsselaere
    13-12-2014-antwerpen 464.JPG
    13-12-2014-antwerpen 454.JPG
                                     Start van de Dames te Antwerpen.
    13-12-2014-antwerpen 583.JPG
                           Het dochtertje van Loes Sels die knap 3de werd.




                                    
    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    13-12-2014 om 20:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN JUNIORES & NIEUWELINGEN TE ANTWERPEN VAN ZATERDAG 13/12/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN JUNIORES & NIEUWELINGEN TE ANTWERPEN VAN ZATERDAG 13/12/2014

     

    Zaterdag 13/12/2014 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers: 41

    1 JASPERS Jappe LARES-DOLTCINI CT

    2 GULICKX Max NED YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 WOLSINK Thijs NED VISTAMEDIA SINT-NIKLAAS

    4 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP

    5 DEVOS Han CYCLING TEAM ZEMST VZW

    6 DE CLERCQ Jari VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    7 BOUWMANS Dylan NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 BONNE Jenko LARES-DOLTCINI CT

    9 FLOREN Wesley NED WV BARRHOPOORT/UCM CT

    10 GROOT Mitch NED  ENERTHERM-BKCP

    11 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    22 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    38 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    40 VAN HOOSTE Timon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13-12-2014-antwerpen 434.JPG 
     Podium Juniores met winnaar Jappe Jaspers, Max Gulickx en Thijs Wolsink.
    13-12-2014-antwerpen 419.JPG  
                                   Aankomst van winnaar Jappe Jaspers.
    13-12-2014-antwerpen 421.JPG
                          Aankomst van de 2de de Nederlander Max Gulickx.
    13-12-2014-antwerpen 422.JPG
                        Aankomst van de 3de de Nederlander Thijs Wolsink.
    13-12-2014-antwerpen 375.JPG
    De 2 Nederlanders Max Gulickx en Thijs Wolsink maken het uit voor de 2de plaats.
    13-12-2014-antwerpen 289.JPG
    13-12-2014-antwerpen 277.JPG
                                           Christophe Van Dieren uit Kruibeke.
    13-12-2014-antwerpen 279.JPG
                                               Timon van Hooste
    13-12-2014-antwerpen 342.JPG
    13-12-2014-antwerpen 238.JPG
                                          Start van de Juniores te Antwerpen.


    13/12/2014 ANTWERPEN (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers: 59

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi LARES-DOLTCINI CT (2° jaars)

    2 VRACHTEN Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    4 VANDEBOSCH Toon W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VREESWIJK Luca NED RTC BUITENLUST

    6 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT

    7 BRAES Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT (1° jaars)

    9 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM (1° jaars)

    10 KIELICH Timo TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    13 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    14 VAN GOETHEM Fabio PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16 SMET Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    48 APERS Indy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM (1° jaars)

    13-12-2014-antwerpen 215.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Florian Vermeersch, Arne Vrachten en Andreas Goeman.
    13-12-2014-antwerpen 218.JPG
    13-12-2014-antwerpen 184.JPG
                             Aankomst van winnaar Florian Vermeersch.
    13-12-2014-antwerpen 185.JPG
                                 Aankomst van de 2de Arne Vrachten.
    13-12-2014-antwerpen 187.JPG
                                   Aankomst van de 3de Andreas Goeman.  
    13-12-2014-antwerpen 044.JPG
                                             Op kop Andreas Goeman.
    13-12-2014-antwerpen 115.JPG
                                                         Jonas Smet
    13-12-2014-antwerpen 119.JPG
    13-12-2014-antwerpen 253.JPG
    13-12-2014-antwerpen 036.JPG                                                  
     
                                     Start van de Nieuwelingen te Antwerpen.


     

     


    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    13-12-2014 om 19:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 13°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!

    Florian.jpg 

    Florian Vermeersch

    Zaterdag 13/12/2014 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI
    Aantal deelnemers: 42

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP - POWERPLUS

    2 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    3 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    5 WALSLEBEN Philipp GER BKCP - POWERPLUS

    6 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VAN DER POEL David NED BKCP - POWERPLUS

    8 SWEECK Diether CORENDON-KWADRO

    9 WELLENS Bart TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    29 VAN HECKE Elias LARES-DOLTCINI CT

    33 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM 
     

    13/12/2014 VARSENARE (W) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap
    Aantal deelnemers: 56

    1 MERLIER Braam BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM (Beloften)

    2 BRAET Vinnie SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM (Elite z.c.)

    3 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    4 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 VAN COMPERNOLLE Kenneth CCN METALAC

    6 DE CLERCQ Angelo TO WIN JOSAN CT

    7 BRACKMAN Jelle WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 DEGROOTE Jonas LARES-DOLTCINI CT (Beloften)

    9 DENOLF Gianni BABOCO CYCLINGTEAM

    10 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM (Beloften)

    20 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    21 BAEYENS Dennis WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

     

    13/12/2014 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Dames UCI
    Aantal deelnemers: 29

    1 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    5 VERSCHUEREN Jolien WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    6 ANDERSON Ellen USA KALAS -NNOF

    7 THIJS Katrien KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    8 MAES Shana AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    9 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    10 OOSTERMANS Esmee NED AA DRINK - BRIS

    17 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    13/12/2014 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers: 41

    1 JASPERS Jappe LARES-DOLTCINI CT

    2 GULICKX Max NED YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 WOLSINK Thijs NED VISTAMEDIA SINT-NIKLAAS

    4 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP

    5 DEVOS Han CYCLING TEAM ZEMST VZW

    6 DE CLERCQ Jari VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    7 BOUWMANS Dylan NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 BONNE Jenko LARES-DOLTCINI CT

    9 FLOREN Wesley NED WV BARRHOPOORT/UCM CT

    10 GROOT Mitch NED  ENERTHERM-BKCP

    11 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    22 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    38 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    40 VAN HOOSTE Timon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    13/12/2014 ANTWERPEN (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers: 59

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi LARES-DOLTCINI CT (2° jaars)

    2 VRACHTEN Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    4 VANDEBOSCH Toon W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VREESWIJK Luca NED RTC BUITENLUST

    6 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT

    7 BRAES Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT (1° jaars)

    9 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM (1° jaars)

    10 KIELICH Timo TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    13 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    14 VAN GOETHEM Fabio PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16 SMET Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    48 APERS Indy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM (1° jaars)

     

    13/12/2014 VARSENARE (W) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap

    PK Juniores - deelnemers: 32

    1 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 DHOORE Alessio YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 VERBERCKMOES Timo VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    5 MUSEEUW Stefano ENERTHERM-BKCP

    6 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 QUARTIER Jens CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 BLOMMEN Dennis KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 MAES Aïden C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10 COUCKUYT Laurens VZW TIELTSE RENNERSCLUB

     

    PK Nieuwelingen - deelnemers: 42

    1 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT (2° jaars)

    2 VANSEVENANT Mauri KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    3 BEKAERT Yentl PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    5 DECOSTER Louis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT (1° jaars)

    6 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (1° jaars)

    7 KUYPERS Gerben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM (1° jaars)

    8 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    9 FERDINANDE Anton TOP GEAR BMX VZW (1° jaars)

    10 DE SMET Thibaut VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    13-12-2014 om 16:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Proficiat aan NICK DAVID met zijn 7° Veldritzege bij de Masters A !!!

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 9° Veldritzege bij de Masters B !!!

    Nick David 2014 1.jpg  Benny De Bock.jpg

             Nick David                Benny De Bock


    Zaterdag 13/12/2014 VARSENARE (W) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 30

    1 GELUYKENS Kenny CYCLING TEAM KESSEL (Amateurs)

    2 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL

    4 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL

    5 TIELEN Dario DAGPAS

    6 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 COP Kristof CYCLING TEAM KESSEL

    8 NICK DAVID uit Beveren PRIMATOR CYCLING TEAM (Masters A)

    9 VERBERCKMOES Arno INDIVIDUEEL

    10 VISPOEL Bryan WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    11 KINT Wesly INDIVIDUEEL (Masters A)

    12 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS

    13 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM (Masters A)

     

    Masters B - deelnemers: 15

    1 BENNY DE BOCK uit Eksaarde PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    4 MYNGHEER Johan INDIVIDUEEL

    5 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM

    6 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM

    7 DEWITTE Wim CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    8 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    9 BOUDREAU Marc CAN

    10 MIJNGHEER Erik INDIVIDUEEL

    12 ROGIERS Benny INDIVIDUEEL

     

    Masters C - deelnemers: 27

    1 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 WUYTS Hans ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 GLADINES Ludwig ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 HOUWEN Jan INDIVIDUEEL

    6 DEKEERLE Dirk FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    7 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    8 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    10 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    17 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI


    Masters D - deelnemers: 8

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    4 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    5 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    6 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    7 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    8 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

     

    13/12/2014 BAVEGEM (O) - Veldrijden Aspiranten
    12 jaar - deelnemers: 20

    1 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    3 DHOOGE Thibau PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 OOSTERLINCK Joes KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 COOMAN Kjell TOMABEL CYCLING TEAM

    8 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    13 jaar - deelnemers: 34

    1 LAURYSSEN Yorben KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    2 VAN DE PUTTE Victor KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 KEYNEN Milan KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    4 DECLERCK Jelle WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 CLARYSSE Elio KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 VAN HAVERE Detlev WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    14 jaar - deelnemers: 27

    1 PEIRENS Yente WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 LAROY Bjarne VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    4 PIETERS Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    14 DUYM Steffen WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Meisjes 12 jaar - deelnemers: 2

    1 HERBOTS Quilla HAGELAND CYCLING TEAM

    2 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES

     

    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 2

    1 TIEROLF Sophie NED VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM

     

    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 5

    1 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    3 VAN LOY Tess VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    4 VANWALLEGHEM Kyenta ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 WINDELS Lindsay CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    13-12-2014 om 16:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 13/12/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Hedwig Van Landeghem en Danny Peeters vertrokken Zaterdagmorgend om 09h30 thv 
    't Ster te St.Niklaas 36 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Na het stormweer van Vrijdag terug zacht herfstweer en dus ideale omstandigheden voor de duurtraining op Zaterdag, kopmannen van de dag waren ongetwijfeld 'Hedwig Van Landeghem en Danny Peeters' die meer dan 3/4 van de rit voor hun rekening namen bijgestaan door kopmannen Guy Smet en Kenny Janssens. De afstand bedroeg 85 Km en het gemiddelde kwam uit op 34,2 Km/h, met de extra lus naar Melsele bedroeg de afstand 105 Km.

    Reden mee vandaag : Hedwig Van Landeghem , Guy Smet , Dirk Trogh , Mattias Nys , Dirk Cleys , Kris Smet , Danny Peeters , Adrien Maes , Alain Verbeke , Wim Heyndrickx , Frank Suys , Vincent Cantens , Nico De Roeck , Nancy Wittock , Stijn Verbeke , Kenny Goossens , Tommy Van Osselaer , Daniel Noens , Jonathan Van Kerckhove , Danny Smet , Erik Verleyen , Jan Vlegels , Tom Verhulst , André Stuer , Danny Van Damme , Pieter Covents , Tom Heirbaut , Frans Sulmon (lek) , ??????? en Kenny Janssens.

    13-12-2014 om 13:31 geschreven door kenny


    10-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 10/12/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Adrien Maesvertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 17 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Zeer mooi en zacht winterweer met de zon van de partij voor de wekelijkse duurtraining op Woensdag, kopman van de dag was 'Michel Thierens' die de helft van de rit voor zijn rekening nam bijgestaan door diverse kopmannen. De afstand bedroeg 75 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 90 Km, het gemiddelde was goed voor 30,8 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Michel Thierens , Steven Van Houte , Patrick Deyaert , Guy Smet , Kristoff Heyns , Jochem Smet , Adrien Maes , Hugo Martens , Modest Smet , Kris Bolsens , Walter Meseure , Marc De Smedt , Jan Vlegels , Luc Vermeulen , ?? en Kenny Janssens.

    10-12-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    09-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 13/12/2014 - CYCLOCROSS EN MTB WEDSTRIJDEN TE BAVEGEM
    Bavegem.jpg

    Bron: Rita Thienpondt

    09-12-2014 om 09:05 geschreven door kenny


    08-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    07/12/2014 - KESSEL - NIJLEN - Belgisch Kampioenschap - Aspiranten

    Meisjes 12 jaar
    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 PEETERS Elvia SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 HERBOTS Quilla HAGELAND CYCLING TEAM

    4 VAN DE PAAR Ines KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 CRETON Lea TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    6 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    7 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    Meisjes 13 jaar
    1 BROUWERS Julie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 BEIRINCKX Lina WSC HAND IN HAND BAAL

    3 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM

    4 VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 KEMPS Stephanie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 BELMANS Fien KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

     

    Meisjes 14 jaar
    1 VAN LOY Tess VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    2 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    4 VANWALLEGHEM Kyenta ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 VERBEEK Brit HAGELAND CYCLING TEAM

    6 DUYM Farah WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 WINDELS Lindsay WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 CRABBÉ Kiona LOTTO OLYMPIA TIENEN

     

    Jongens 12 jaar
    1 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    3 VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 OOSTERLINCK Joes KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 BLOMMEN Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 PAUWELS Pieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VAN NIEUWENHUYSE Warre TOMABEL CYCLING TEAM

    8 WILLEMS Senne OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    9 VANDERLINDEN Lukas INDIVIDUEEL

    10 WUYTS Yannick VZW DE DEMERSPURTERS

    13 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Jongens 13 jaar
    1 COREMANS Dante
    KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    2 BAERS Arne HAGELAND CYCLING TEAM

    3 ORINS Robin ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 LAURYSSEN Yorben KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    5 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    6 WIENEN Flore KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 LAURYSSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 CEULEMANS Michiel DCM CYCLING TEAM

    9 DE LIE Arnaud VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY

    10 LAERMANS Tommy DCM CYCLING TEAM

    16 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    33 VAN HAVERE Detlev WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Jongens 14 jaar
    1 CORTJENS Ryan CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

    2 MALEZSEWSKI Lukas KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 MEEUSSEN Witse W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    5 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 VANDERMEER Quinten HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN

    7 LAROY Bjarne VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    8 VAN DER VEKEN Senne KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    9 SQUIRE Ben WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    10 BERVOETS Michaël HAGELAND CYCLING TEAM

    23 DUYM Steffen WIELERTEAM WAASLAND VZW

    08-12-2014 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!