.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    17-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 17/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Woensdag 17/12/2014 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI

    Aantal deelnemers: 48

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP - POWERPLUS

    2 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 BOSMANS Wietse BKCP - POWERPLUS

    4 ADAMS Joeri VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    5 TARAMARCAZ Julien SUI CORREDON KWADRO

    6 MEISEN Marcel GER CORREDON KWADRO

    7 BAESTAENS Vincent BKCP - POWERPLUS

    8 VAN DER POEL David NED BKCP - POWERPLUS

    9 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    10 WELLENS Bart TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    33 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    36 MELS Fabrice CIBEL

    17/12/2014 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Dames UCI
    Aantal deelnemers: 26

    1 CANT Sanne BKCP POWERPLUS

    2 DE BOER Sophie NED KALAS NNOF TEAM

    3 ANDERSON Elle USA KALAS NNOF CT

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VAN DEN DRIESSCHE Femke KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    7 ARZUFFI Alice Maria ITA GUERCIOTTI

    8 KAPTHEIJNS Maud NED AA DRINK BRIS CT

    9 VALENTINI Elena ITA GUERCIOTTI

    10 PAYTON Hannah GBR THE KINESIS MORVELO PROJECT

    12 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    16 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    20 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    23 VAN DORSSELAERE Chris PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17-12-2014 om 17:39 geschreven door kenny


    16-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 17/12/2014 - INTERNATIONALE NISSAN DEWITTE-CIBEL CYCLOCROSS VAN HET WAASLAND !!!

    Op woensdag 17 december staat de 11de editie van de Internationale Nissan De Witte – Cibel Cyclocross van het Waasland op het programma.

     

    We hebben als organisatoren de voorbije weken en maanden de ene tegenslag na de andere moeten verwerken:

    - het overlijden van onze voorzitter en veldritpromotor Marc Van Landeghem

    - het forfait van Sven Nys

    - het forfait van Marianne Vos

    - het faillissement van het restaurant waar onze VIP genodigden initieel zouden worden ondergebracht

    - en tenslotte vandaag ook nog het forfait van Katie Compton

    - enz....

     

    Toch verliezen we de moed niet en gaan we er weer een mooie dag van maken. Met voor het eerst een vrouwenwedstrijd (12u00) op ons programma. Natuurlijk zal ook de herinnering aan Marc als rode draad door de dag lopen.

      

    Info op de website www.chvw.be !!!

     

    Image013.jpg Image012.jpg

    Fotofinish staat weer klaar in Sint-Niklaas

    Cyclocross van het Waasland opnieuw voer voor snelheidsduivels en acrobaten

    De Nissan De Witte – Cibel Cyclocross van het Waasland vierde vorig jaar zijn 10-jarig bestaan met een schitterende apotheose: een millimeterspurt waarin Niels Albert zijn toenmalige ploegmakker Mathieu Van der Poel met enkele centimeters versloeg. Pas na het bekijken van de fotofinish kon de winnaar worden aangeduid.

    “Die aptheose kon inderdaad tellen. Mede door de weersomstandigheden werd het een heel snelle wedstrijd,” herinnert Eddie Van Bunder zich nog. Van Bunder was vorig jaar nog toeschouwer in Sint-Niklaas is intussen mee betrokken in de organisatie als parcoursbouwer. “De omloop zal dit jaar toch een paar puntjes verschillen van die van vorig jaar. Zo hebben we een extra brug ingebouwd en komen er ook wat extra lussen in de omloop. De zandstrook op het strand van het meer blijft behouden en zal zeker een kuitenbijter worden. De passage in het amfitheater is een spektakelstuk. Alleen de toppers blijven daar overeind. Maar in globo is dit zeker geen zwaar parcours. Dat is ook niet nodig in deze fase van het seizoen. De meeste renners kijken nu met enige voorzichtigheid uit naar de zware tiendaagse die hen weldra te wachten staat. De wedstrijd op de Ster is een ideale aanloper voor die crossen. Het blijft een combinatie van snelheid en een stukje acrobatie. Maar om geen risico te lopen hebben we ook nu weer de fotofinish besteld. Want het zou me niet verwonderen mocht er ook dit jaar worden gespurt voor de overwinning. Zeker nu er naast Van de Poel en Meeusen met Kevin Pauwels nog een specialist van dit soort snelle omlopen mee aan de start staat,” besloot Van Bunder.

    Image010.jpg Image011.jpg

    Nys niet, Pauwels en Vantornout wel !!!

    Sven Nys komt niet naar de internationale cyclocross van het Waasland op 17 december Sint-Niklaas. De gewezen winnaar van de wedstrijd op De Ster vertoeft op dat moment immers nog in Mallorca waar hij de kerstperiode wil voorbereiden. “In tegenstelling tot andere organisatoren hadden we geen 15.000 euro en een extra vliegtuigticket over om hem toch te overhalen om naar Sint-Niklaas te komen. We willen de toekomst van onze veldrit ook niet hypothekeren door gigantische startgelden te betalen,” aldus de organisatoren die wel een schitterend deelnemersveld kunnen aanbieden. De broers Mathieu en David Van der Poel voeren samen met Wietse Bosmans en de Duitse kampioen Philipp Walsleben een ruime delegatie aan van BKCP-Powerplus aan, de Zwitser Taramarcaz en de Tsjechen Bina en Simunek zijn de kopmannen bij Corendon-Kwadro en ook Rob Peeters, Tom Meeusen en good old Bart Wellens zijn er zeker bij. Maar we zijn toch vooral gelukkig dat we de volledige Sunweb-Napoleon Games ploeg aan de start hebben. Klaas Vantornout won dit jaar al ondermeer de klassieker in Gavere en Kevin Pauwels is stilaan ook weer in zijn beste vorm. Manager Mettepenningen ziet dat de Cyclocross van het Waasland voor zijn renners een ideale aanloop is naar de winterperiode. “Ik zie het dan ook tot een boeiende strijd komen tussen de blokken van BKCP en Sunweb,” aldus het duo Robert Van Wiele en Géry Smet, de 2 drijvende krachten achter de organisatie.

    Image001.jpg Image002.jpg Image003.jpg
    Image004.jpg Image005.jpg Image006.jpg
    Image007.jpg Image008.jpg

    Programma: 12u00: internationale veldrit voor vrouwen UCI, 13u00: parcoursverkenning voor de mannen, 13u30: jeugdinitiatie, 15u00: 11de internationale  Nissan De Witte-Cibel cyclocross van het Waasland.

     

     

    Cyclocross van het Waasland wordt Memorial Marc Van Landeghem

    De 11de internationale cyclocross van het Waasland, die op woensdag 17 december op het recreatiepark De Ster in Sint-Niklaas wordt gereden, wordt ook een ultiem eerbetoon aan wijlen Marc Van Landeghem. Die overleed op maandag 29 september in Spanje, daags na het WK op de weg in Ponferrada. “Marc was onze voorzitter. Hij was ook de man die mee zijn schouders heeft gezet aan de herstart van deze veldrit drie jaar geleden. Hij zorgde er voor dat de toprenners naar Sint-Niklaas kwamen. Ook voor deze editie heeft Marc nog een groot deel van het voorbereidende werk gedaan. Hij wou immers graag dat alles in orde was voor hij samen met zijn echtgenote in september naar Spanje trok om er ondermeer het WK op de weg te volgen. Helaas hebben we hem nadien dus niet meer in ons midden mogen begroeten. Maar we willen er nu alles aan doen om onze wedstrijd ondanks zijn afwezigheid perfect te laten verlopen. In afspraak met zijn echtgenote en kinderen dragen we de wedstrijd dan ook mee aan hem op,” meldde secretaris Géry Smet van de organiserende vzw. Marcs kleinzoon Maxime zal ook meerijden met de jeugdinitiatie en zal ook mee op het podium bij de profs figureren. De organisatoren hopen intussen om zo snel als mogelijk de leemte in het bestuur, die er door het wegvallen van Marc is gekomen, weer op te vullen.

     

    Vrouwen crossen voor het eerst in Sint-Niklaas

    De internationale cyclocross van het Waasland op woensdag 17 december, die dit jaar aan haar 11de editie toe is, brengt voor het eerst ook vrouwelijke crossers naar het recreatiepark De Ster in Sint-Niklaas. “Omdat we een internationale wedstrijd zijn noodzaakte het reglement ons inderdaad tot deze bijkomende wedstrijd. Maar we voelen dit zeker niet als een verplicht nummer aan, integendeel. We zijn er zeker van dat we onze toeschouwers hierdoor een extra kunnen bieden. Ons deelnemersveld mag voor onze eerste editie ook gezien worden. Nationaal kampioen Sanne Cant is aan een heel sterk seizoen bezig en staat momenteel op de eerste plaats in de UCI ranking voor vrouwen. De Amerikaanse Katie Compton had haar uitdager moeten worden. Maar omdat ze niet genoeg technische support kreeg van Trek besloot ze alle geplande crossen toch te schrappen.  De tegenstand voor Cant komt dus niet alleen van alle andere Belgische toppers aan de start maar ook van de Nederlandse Sophie De Boer, de Tsjechische Havlikova, de Britse Helen Wyman en de Italiaanse Arziffi,” licht organisator Géry Smet de deelnemerslijst toe.

     

    De vrouwen starten om 12u00 en rijden een wedstrijd over 40 minuten. Aansluitend komen de profs reeds op het parcours voor de klassieke parcoursverkenning en van 13u30 tot 14u30 is het dan aan de jeugd voor de jeugdinitiatie.

     

     

    Ook streekrenners in Cyclocross van het Waasland

    Niet enkel de grote namen verschijnen op woensdag 17 december aan de start van de Nissan De Witte-Cibel Cyclocross van het Waasland. De organisatoren willen ook zoveel mogelijk Wase crossers de kans geven om tussen grote jongens te starten. Zo komen Elias Van Hecke (Hamme), Gianni Vermeiren (Meerdonk) en Bart Hofman (Elversele) zeker aan het vertrek. “Maar we kijken toch vooral uit naar de komst van Fabrice Mels,” blikt organisator Géry Smet vooruit. “Mels werd dit jaar wereldkampioen sprint in het mountainbiken en won er ook de wereldbeker. Volgend jaar wil hij meer aandacht besteden aan de weg maar tussendoor wil hij deze winter ook onze veldrit in Sint-Niklaas afwerken. We zijn er zeker van dat Fabrice op onze omloop geen slecht figuur zal slaan. Onze wedstrijd blijft immers in alle omstandigheden een snelle koers en dat moet hem zeker liggen. Hij is ook de enige echte Sint-Niklazenaar die van start gaat. Het is als organisator altijd leuk om iemand voor eigen volk te zien starten.” In totaal schreven al 55 renners in voor de openingswedstrijd van de Kerstperiode van de cyclocrosskalender.

    Image009.jpg 

     

    Bron: Ivan Elegeert

    16-12-2014 om 17:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 17/12/2014 - VELDRITTRAININGEN TE ST.NIKLAAS

    Veldrittrainingen te St.Niklaas op Woensdag 17 December !!!
    Onghena Dirk KOP 2013.jpg
            Dirk Onghena

    Beste crossers,

     

    Volgende week op woensdag 17 december vind de provinciale training plaats op het recreatiepark De Ster in Sint-Niklaas tussen 13.30 uur en ± 14.30 uur

     

    Parking is net zoals vorig jaar voorzien bij de meubelzaak Colifac op 500 meter van ingang aan de Lange Rekstraat.

    Vanaf 13 uur kunnen jullie gebruik maken van de kleedkamers bij AC Waasland (Lange Rekstraat), locatie ondertussen ook wel bekend.

    De deelnemers kunnen na hun training uiteraard gratis naar de profwedstrijd komen kijken. De begeleidende ouders krijgen een korting van 50% en betalen dus 5 €.

     

    Gelieve me te verwittigen wie er aanwezig is zodat ik de nodige kaarten kan voorzien aub?

     

     

     

    Bron: Dirk Onghena Provinciaal Coach Veldrijden Oost –Vlaanderen.

    16-12-2014 om 17:03 geschreven door kenny


    15-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING BAGUET-MIBA POORTEN-INDULEK CT 2015 !!!

    PLOEGVOORSTELLING BAGUET-MIBA POORTEN-INDULEK CT 2015 !!!
    14-12-2014-miba ploeg 090.JPG
    14-12-2014-miba ploeg 084.JPG
    14-12-2014-miba ploeg 080.JPG 14-12-2014-miba ploeg 062.JPG 14-12-2014-miba ploeg 064.JPG
    14-12-2014-miba ploeg 065.JPG 14-12-2014-miba ploeg 067.JPG 14-12-2014-miba ploeg 069.JPG
    14-12-2014-miba ploeg 073.JPG 14-12-2014-miba ploeg 074.JPG 14-12-2014-miba ploeg 078.JPG
    14-12-2014-miba ploeg 044.JPG 14-12-2014-miba ploeg 046.JPG 14-12-2014-miba ploeg 047.JPG
    14-12-2014-miba ploeg 048.JPG 14-12-2014-miba ploeg 052.JPG 14-12-2014-miba ploeg 049.JPG
    14-12-2014-miba ploeg 054.JPG 14-12-2014-miba ploeg 055.JPG 14-12-2014-miba ploeg 056.JPG
    14-12-2014-miba ploeg 058.JPG 14-12-2014-miba ploeg 066.JPG
    14-12-2014-miba ploeg 095.JPG
                             Matthias Onghena en vader Dirk Onghena.
    14-12-2014-miba ploeg 092.JPG
                              Jef Braeckeveld en speaker Niko De Muyter.
    MIBA 2015 2.jpg MIBA 2015 3.jpg



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-12-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    14-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 14/12/2014 MOL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI
    Aantal deelnemers: 40

    1 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    2 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    3 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VAN DER POEL Mathieu NED  BKCP - POWERPLUS

    5 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    6 AERNOUTS Bart AA DRINK CYCLING TEAM

    7 VAN KESSEL Corne NED  TELENET - FIDEA

    8 WALSLEBEN Philipp GER BKCP - POWERPLUS

    9 ADAMS Jens VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    10 BOSMANS Wietse BKCP - POWERPLUS

    24 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    27 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

     

    14/12/2014 MOL (A) - Veldrijden Dames UCI
    Aantal deelnemers: 30

    1 STULTIENS Sabrina NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    4 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VERDONSCHOT Laura AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    6 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    7 MAES Shana AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    8 VAN DEN DRIESSCHE Femke KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    9 THIJS Katrien KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    10 EIKELENBOOM Lotte NED AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    16 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    23 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    25 VAN DORSSELAERE Chris PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14/12/2014 MOL (A) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers: 38

    1 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP

    2 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    3 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 DE CLERCQ Jari VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    5 HERMANS Briek DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 ROMBOUTS Seppe DCM CYCLING TEAM

    7 LOOCKX Lander KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    8 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    9 SIEBENS Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 SMETS Gert VZW IJSKLOKJE - CYCLING

    13 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    14-12-2014 om 22:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 14/12/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Filip Weemaes en Patrick Deyaert vertrokken Zondagmorgend om 09h30 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 21 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Meteen een koude prik deze ochtend maar de wegen lagen er toch zeer goed bij om de duurtraining op Zondag te laten doorgaan. Vooraan werd er zeer goed gewisseld en dat telkens om de 10 minuten zodat iedereen de kans kreeg wat kopwerk te verrichten. De afstand bedroeg 75 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 90 Km, het gemiddelde was goed voor 31,4 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dirk Trogh , Modest Smet , Filip Weemaes , Jonathan Van Kerckhove , Kristof Wielfaert , Franky De Witte , Patrick Deyaert , Lieven Van De Perre , Steven Van Houte , Gerben Van Houte , Paul Van Vlierberghe , Erik Vermeulen , Benny Vercauteren , Saskia Van Overmeire , Luc Goossens , Romain Vercauteren , Tom Heirbaut , Franky Boel , ?? en Kenny Janssens.

    14-12-2014 om 13:59 geschreven door kenny


    13-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN MAN ELITE & BELOFTEN & DAMES ELITE TE ANTWERPEN VAN ZATERDAG 13/12/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN MAN ELITE & BELOFTEN & DAMES ELITE TE ANTWERPEN VAN ZATERDAG 13/12/2014     


    Zaterdag 13/12/2014 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI
    Aantal deelnemers: 42

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP - POWERPLUS

    2 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    3 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    5 WALSLEBEN Philipp GER BKCP - POWERPLUS

    6 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VAN DER POEL David NED BKCP - POWERPLUS

    8 SWEECK Diether CORENDON-KWADRO

    9 WELLENS Bart TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    29 VAN HECKE Elias LARES-DOLTCINI CT

    33 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM 
    13-12-2014-antwerpen 979.JPG
    Podium Man Elite met winnaar Mathieu Van Der Poel, Laurens Sweeck en Tom Meeusen.

    13-12-2014-antwerpen 970.JPG
                           Aankomst van winnaar Mathieu Van Der Poel.
    13-12-2014-antwerpen 647.JPG
                Mathieu Van Der Poel, David Van Der Poel en Laurens Sweeck.
    13-12-2014-antwerpen 757.JPG
                                   Tom Meeusen en Mathieu Van Der Poel.
    13-12-2014-antwerpen 709.JPG
                Corne Van Kessel, Klaas Vantornout en Sven Vanthourenhout.
    13-12-2014-antwerpen 712.JPG
                             Sven Vanthourenhout en Klaas Vantornout.
    13-12-2014-antwerpen 743.JPG
                                          Elias Van Hecke uit Hamme.
    13-12-2014-antwerpen 801.JPG
                                                      Elias Van Hecke
    13-12-2014-antwerpen 682.JPG
                                                       Edwin De Wit
    13-12-2014-antwerpen 783.JPG
    13-12-2014-antwerpen 750.JPG
                                                    Ben Berden
    13-12-2014-antwerpen 755.JPG
    13-12-2014-antwerpen 640.JPG
                                      Start van de Man Elite te Antwerpen.

    13/12/2014 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Dames UCI
    Aantal deelnemers: 29

    1 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    5 VERSCHUEREN Jolien WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    6 ANDERSON Ellen USA KALAS -NNOF

    7 THIJS Katrien KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    8 MAES Shana AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    9 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    10 OOSTERMANS Esmee NED AA DRINK - BRIS

    17 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    25 VAN DORSSELAERE Chris PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13-12-2014-antwerpen 580.JPG
          Podium Dames met winnaar Sanne Cant, Ellen Van Loy en Loes Sels.
    13-12-2014-antwerpen 572.JPG
                           Aankomst van winnaar Dames met Sanne Cant.
    13-12-2014-antwerpen 492.JPG
                                        Sanne Cant solo naar de winst.
    13-12-2014-antwerpen 494.JPG
                                                 Ellen Van Loy werd 2de.
    13-12-2014-antwerpen 527.JPG
                                                  Loes Sels werd 3de.
    13-12-2014-antwerpen 517.JPG
                                                 Anja Geldhof
    13-12-2014-antwerpen 490.JPG
                                                Chris Van Dorsselaere
    13-12-2014-antwerpen 464.JPG
    13-12-2014-antwerpen 454.JPG
                                     Start van de Dames te Antwerpen.
    13-12-2014-antwerpen 583.JPG
                           Het dochtertje van Loes Sels die knap 3de werd.




                                    
    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    13-12-2014 om 20:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN JUNIORES & NIEUWELINGEN TE ANTWERPEN VAN ZATERDAG 13/12/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN JUNIORES & NIEUWELINGEN TE ANTWERPEN VAN ZATERDAG 13/12/2014

     

    Zaterdag 13/12/2014 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers: 41

    1 JASPERS Jappe LARES-DOLTCINI CT

    2 GULICKX Max NED YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 WOLSINK Thijs NED VISTAMEDIA SINT-NIKLAAS

    4 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP

    5 DEVOS Han CYCLING TEAM ZEMST VZW

    6 DE CLERCQ Jari VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    7 BOUWMANS Dylan NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 BONNE Jenko LARES-DOLTCINI CT

    9 FLOREN Wesley NED WV BARRHOPOORT/UCM CT

    10 GROOT Mitch NED  ENERTHERM-BKCP

    11 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    22 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    38 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    40 VAN HOOSTE Timon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13-12-2014-antwerpen 434.JPG 
     Podium Juniores met winnaar Jappe Jaspers, Max Gulickx en Thijs Wolsink.
    13-12-2014-antwerpen 419.JPG  
                                   Aankomst van winnaar Jappe Jaspers.
    13-12-2014-antwerpen 421.JPG
                          Aankomst van de 2de de Nederlander Max Gulickx.
    13-12-2014-antwerpen 422.JPG
                        Aankomst van de 3de de Nederlander Thijs Wolsink.
    13-12-2014-antwerpen 375.JPG
    De 2 Nederlanders Max Gulickx en Thijs Wolsink maken het uit voor de 2de plaats.
    13-12-2014-antwerpen 289.JPG
    13-12-2014-antwerpen 277.JPG
                                           Christophe Van Dieren uit Kruibeke.
    13-12-2014-antwerpen 279.JPG
                                               Timon van Hooste
    13-12-2014-antwerpen 342.JPG
    13-12-2014-antwerpen 238.JPG
                                          Start van de Juniores te Antwerpen.


    13/12/2014 ANTWERPEN (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers: 59

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi LARES-DOLTCINI CT (2° jaars)

    2 VRACHTEN Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    4 VANDEBOSCH Toon W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VREESWIJK Luca NED RTC BUITENLUST

    6 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT

    7 BRAES Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT (1° jaars)

    9 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM (1° jaars)

    10 KIELICH Timo TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    13 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    14 VAN GOETHEM Fabio PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16 SMET Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    48 APERS Indy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM (1° jaars)

    13-12-2014-antwerpen 215.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Florian Vermeersch, Arne Vrachten en Andreas Goeman.
    13-12-2014-antwerpen 218.JPG
    13-12-2014-antwerpen 184.JPG
                             Aankomst van winnaar Florian Vermeersch.
    13-12-2014-antwerpen 185.JPG
                                 Aankomst van de 2de Arne Vrachten.
    13-12-2014-antwerpen 187.JPG
                                   Aankomst van de 3de Andreas Goeman.  
    13-12-2014-antwerpen 044.JPG
                                             Op kop Andreas Goeman.
    13-12-2014-antwerpen 115.JPG
                                                         Jonas Smet
    13-12-2014-antwerpen 119.JPG
    13-12-2014-antwerpen 253.JPG
    13-12-2014-antwerpen 036.JPG                                                  
     
                                     Start van de Nieuwelingen te Antwerpen.


     

     


    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    13-12-2014 om 19:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 13°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!

    Florian.jpg 

    Florian Vermeersch

    Zaterdag 13/12/2014 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI
    Aantal deelnemers: 42

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP - POWERPLUS

    2 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    3 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    5 WALSLEBEN Philipp GER BKCP - POWERPLUS

    6 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VAN DER POEL David NED BKCP - POWERPLUS

    8 SWEECK Diether CORENDON-KWADRO

    9 WELLENS Bart TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    29 VAN HECKE Elias LARES-DOLTCINI CT

    33 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM 
     

    13/12/2014 VARSENARE (W) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap
    Aantal deelnemers: 56

    1 MERLIER Braam BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM (Beloften)

    2 BRAET Vinnie SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM (Elite z.c.)

    3 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    4 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 VAN COMPERNOLLE Kenneth CCN METALAC

    6 DE CLERCQ Angelo TO WIN JOSAN CT

    7 BRACKMAN Jelle WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 DEGROOTE Jonas LARES-DOLTCINI CT (Beloften)

    9 DENOLF Gianni BABOCO CYCLINGTEAM

    10 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM (Beloften)

    20 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    21 BAEYENS Dennis WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

     

    13/12/2014 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Dames UCI
    Aantal deelnemers: 29

    1 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    5 VERSCHUEREN Jolien WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    6 ANDERSON Ellen USA KALAS -NNOF

    7 THIJS Katrien KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    8 MAES Shana AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    9 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    10 OOSTERMANS Esmee NED AA DRINK - BRIS

    17 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    13/12/2014 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers: 41

    1 JASPERS Jappe LARES-DOLTCINI CT

    2 GULICKX Max NED YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 WOLSINK Thijs NED VISTAMEDIA SINT-NIKLAAS

    4 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP

    5 DEVOS Han CYCLING TEAM ZEMST VZW

    6 DE CLERCQ Jari VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    7 BOUWMANS Dylan NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 BONNE Jenko LARES-DOLTCINI CT

    9 FLOREN Wesley NED WV BARRHOPOORT/UCM CT

    10 GROOT Mitch NED  ENERTHERM-BKCP

    11 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    22 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    38 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    40 VAN HOOSTE Timon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    13/12/2014 ANTWERPEN (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers: 59

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi LARES-DOLTCINI CT (2° jaars)

    2 VRACHTEN Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    4 VANDEBOSCH Toon W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VREESWIJK Luca NED RTC BUITENLUST

    6 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT

    7 BRAES Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT (1° jaars)

    9 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM (1° jaars)

    10 KIELICH Timo TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    13 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    14 VAN GOETHEM Fabio PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16 SMET Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    48 APERS Indy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM (1° jaars)

     

    13/12/2014 VARSENARE (W) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap

    PK Juniores - deelnemers: 32

    1 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 DHOORE Alessio YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 VERBERCKMOES Timo VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    5 MUSEEUW Stefano ENERTHERM-BKCP

    6 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 QUARTIER Jens CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 BLOMMEN Dennis KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 MAES Aïden C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10 COUCKUYT Laurens VZW TIELTSE RENNERSCLUB

     

    PK Nieuwelingen - deelnemers: 42

    1 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT (2° jaars)

    2 VANSEVENANT Mauri KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    3 BEKAERT Yentl PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    5 DECOSTER Louis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT (1° jaars)

    6 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (1° jaars)

    7 KUYPERS Gerben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM (1° jaars)

    8 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    9 FERDINANDE Anton TOP GEAR BMX VZW (1° jaars)

    10 DE SMET Thibaut VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    13-12-2014 om 16:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Proficiat aan NICK DAVID met zijn 7° Veldritzege bij de Masters A !!!

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 9° Veldritzege bij de Masters B !!!

    Nick David 2014 1.jpg  Benny De Bock.jpg

             Nick David                Benny De Bock


    Zaterdag 13/12/2014 VARSENARE (W) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 30

    1 GELUYKENS Kenny CYCLING TEAM KESSEL (Amateurs)

    2 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL

    4 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL

    5 TIELEN Dario DAGPAS

    6 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 COP Kristof CYCLING TEAM KESSEL

    8 NICK DAVID uit Beveren PRIMATOR CYCLING TEAM (Masters A)

    9 VERBERCKMOES Arno INDIVIDUEEL

    10 VISPOEL Bryan WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    11 KINT Wesly INDIVIDUEEL (Masters A)

    12 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS

    13 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM (Masters A)

     

    Masters B - deelnemers: 15

    1 BENNY DE BOCK uit Eksaarde PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    4 MYNGHEER Johan INDIVIDUEEL

    5 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM

    6 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM

    7 DEWITTE Wim CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    8 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    9 BOUDREAU Marc CAN

    10 MIJNGHEER Erik INDIVIDUEEL

    12 ROGIERS Benny INDIVIDUEEL

     

    Masters C - deelnemers: 27

    1 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 WUYTS Hans ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 GLADINES Ludwig ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 HOUWEN Jan INDIVIDUEEL

    6 DEKEERLE Dirk FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    7 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    8 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    10 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    17 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI


    Masters D - deelnemers: 8

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    4 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    5 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    6 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    7 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    8 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

     

    13/12/2014 BAVEGEM (O) - Veldrijden Aspiranten
    12 jaar - deelnemers: 20

    1 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    3 DHOOGE Thibau PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 OOSTERLINCK Joes KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 COOMAN Kjell TOMABEL CYCLING TEAM

    8 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    13 jaar - deelnemers: 34

    1 LAURYSSEN Yorben KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    2 VAN DE PUTTE Victor KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 KEYNEN Milan KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    4 DECLERCK Jelle WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 CLARYSSE Elio KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 VAN HAVERE Detlev WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    14 jaar - deelnemers: 27

    1 PEIRENS Yente WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 LAROY Bjarne VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    4 PIETERS Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    14 DUYM Steffen WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Meisjes 12 jaar - deelnemers: 2

    1 HERBOTS Quilla HAGELAND CYCLING TEAM

    2 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES

     

    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 2

    1 TIEROLF Sophie NED VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM

     

    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 5

    1 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    3 VAN LOY Tess VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    4 VANWALLEGHEM Kyenta ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 WINDELS Lindsay CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    13-12-2014 om 16:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 13/12/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Hedwig Van Landeghem en Danny Peeters vertrokken Zaterdagmorgend om 09h30 thv 
    't Ster te St.Niklaas 36 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Na het stormweer van Vrijdag terug zacht herfstweer en dus ideale omstandigheden voor de duurtraining op Zaterdag, kopmannen van de dag waren ongetwijfeld 'Hedwig Van Landeghem en Danny Peeters' die meer dan 3/4 van de rit voor hun rekening namen bijgestaan door kopmannen Guy Smet en Kenny Janssens. De afstand bedroeg 85 Km en het gemiddelde kwam uit op 34,2 Km/h, met de extra lus naar Melsele bedroeg de afstand 105 Km.

    Reden mee vandaag : Hedwig Van Landeghem , Guy Smet , Dirk Trogh , Mattias Nys , Dirk Cleys , Kris Smet , Danny Peeters , Adrien Maes , Alain Verbeke , Wim Heyndrickx , Frank Suys , Vincent Cantens , Nico De Roeck , Nancy Wittock , Stijn Verbeke , Kenny Goossens , Tommy Van Osselaer , Daniel Noens , Jonathan Van Kerckhove , Danny Smet , Erik Verleyen , Jan Vlegels , Tom Verhulst , André Stuer , Danny Van Damme , Pieter Covents , Tom Heirbaut , Frans Sulmon (lek) , ??????? en Kenny Janssens.

    13-12-2014 om 13:31 geschreven door kenny


    10-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 10/12/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Adrien Maesvertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 17 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Zeer mooi en zacht winterweer met de zon van de partij voor de wekelijkse duurtraining op Woensdag, kopman van de dag was 'Michel Thierens' die de helft van de rit voor zijn rekening nam bijgestaan door diverse kopmannen. De afstand bedroeg 75 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 90 Km, het gemiddelde was goed voor 30,8 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Michel Thierens , Steven Van Houte , Patrick Deyaert , Guy Smet , Kristoff Heyns , Jochem Smet , Adrien Maes , Hugo Martens , Modest Smet , Kris Bolsens , Walter Meseure , Marc De Smedt , Jan Vlegels , Luc Vermeulen , ?? en Kenny Janssens.

    10-12-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    09-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 13/12/2014 - CYCLOCROSS EN MTB WEDSTRIJDEN TE BAVEGEM
    Bavegem.jpg

    Bron: Rita Thienpondt

    09-12-2014 om 09:05 geschreven door kenny


    08-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    07/12/2014 - KESSEL - NIJLEN - Belgisch Kampioenschap - Aspiranten

    Meisjes 12 jaar
    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 PEETERS Elvia SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 HERBOTS Quilla HAGELAND CYCLING TEAM

    4 VAN DE PAAR Ines KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 CRETON Lea TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    6 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    7 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    Meisjes 13 jaar
    1 BROUWERS Julie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 BEIRINCKX Lina WSC HAND IN HAND BAAL

    3 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM

    4 VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 KEMPS Stephanie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 BELMANS Fien KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

     

    Meisjes 14 jaar
    1 VAN LOY Tess VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    2 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    4 VANWALLEGHEM Kyenta ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 VERBEEK Brit HAGELAND CYCLING TEAM

    6 DUYM Farah WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 WINDELS Lindsay WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 CRABBÉ Kiona LOTTO OLYMPIA TIENEN

     

    Jongens 12 jaar
    1 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    3 VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 OOSTERLINCK Joes KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 BLOMMEN Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 PAUWELS Pieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VAN NIEUWENHUYSE Warre TOMABEL CYCLING TEAM

    8 WILLEMS Senne OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    9 VANDERLINDEN Lukas INDIVIDUEEL

    10 WUYTS Yannick VZW DE DEMERSPURTERS

    13 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Jongens 13 jaar
    1 COREMANS Dante
    KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    2 BAERS Arne HAGELAND CYCLING TEAM

    3 ORINS Robin ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 LAURYSSEN Yorben KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    5 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    6 WIENEN Flore KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 LAURYSSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 CEULEMANS Michiel DCM CYCLING TEAM

    9 DE LIE Arnaud VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY

    10 LAERMANS Tommy DCM CYCLING TEAM

    16 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    33 VAN HAVERE Detlev WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Jongens 14 jaar
    1 CORTJENS Ryan CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

    2 MALEZSEWSKI Lukas KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 MEEUSSEN Witse W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    5 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 VANDERMEER Quinten HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN

    7 LAROY Bjarne VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    8 VAN DER VEKEN Senne KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    9 SQUIRE Ben WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    10 BERVOETS Michaël HAGELAND CYCLING TEAM

    23 DUYM Steffen WIELERTEAM WAASLAND VZW

    08-12-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 07/12/2014 OVERIJSE (VB) - Veldrijden Klasse 1 UCI

    Elite & U23 : deelnemers: 40

    1 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VANTORNOUT Klaas SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP - POWERPLUS

    4 WALSLEBEN Philipp GER BKCP - POWERPLUS

    5 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 MEISEN Marcel GER CORENDON - KWADRO

    7 VERMEERSCH Gianni SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    9 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    10 TARAMARCAZ Julien SUI KWADRO - STANNAH

    25 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    30 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM


    07/12/2014 OVERIJSE (VB) - Juniores UCI

    Juniores - deelnemers: 20

    1 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP

    3 FLOREN Wesley NED WV BARRHOPOORT/UCM CT

    4 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    5 ROMBOUTS Seppe DCM CYCLING TEAM

    6 WIGGERS Per NED MTB HET TWENTSE ROS

    7 OVERMEIRE Louis LARES-DOLTCINI CT

    8 BONNE Jenko LARES-DOLTCINI CT

    9 SIEMONS Stijn RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    10 SMETS Gert VZW IJSKLOKJE - CYCLING

     

    07/12/2014 OVERIJSE (VB) - Veldrijden Dames UCI

    Dames - deelnemers: 23

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 FERRAND PREVOT Pauline FRA RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    3 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 HAVLIKOVA Pavla CZE YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VERSCHUEREN Jolien WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    7 ANTONNEAU Kaitlin USA CANNONDALE/CYCLOCROSSWORLD

    8 VERHESTRAETEN Karen KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    9 ANDERSON Elle USA KALAS-NNOF CYCLING TEAM

    10 THIJS Katrien KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

     

    07/12/2014 OVERIJSE (VB) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen
    Nieuwelingen - deelnemers: 27

    1 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    2 VANSEVENANT Mauri KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    3 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT

    4 ARENSMAN Thijmen NED JVR DE BATAUWERS

    5 VAN GOETHEM Fabio PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 BRAES Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 DE VRIENDT Niels PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    8 KOPECKY Tomas NED

    9 VERDONCK Loeka WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 2

    1 MICHELS Laure YOUNG SCHELDE CT

    2 ROMBOUTS Tine INDIVIDUEEL


    07/12/2014 - KESSEL - NIJLEN - Veldrijden form. D - Belgisch Kampioenschap Masters & Amateurs
    Amateurs
    1 GELUYKENS Kenny
    CYCLING TEAM KESSEL

    2 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL

    3 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL

    5 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 BOECKX Thomas INDIVIDUEEL

    7 SLUYTS Glenn CYCLING TEAM KESSEL

    8 OOMS Niels INDIVIDUEEL

    9 VERBERCKMOES Arno KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 PEETERS Thomas SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    Masters A

    1 TIELENS Jimmy TEAM C-BEAR

    2 DAVID Nicky PRIMATOR CYCLING TEAM

    3 WILLEMS Jurgen ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL

    5 SLUYTS Steven CYCLING TEAM KESSEL

    6 DIELS Koen INDIVIDUEEL

    7 PAESHUYSE Davy INDIVIDUEEL

    8 KINT Wesly INDIVIDUEEL

    9 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL

    10 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    BK Masters 2014 3.JPG
    Podium BK Masters A met winnaar Jimmy Tielens, Nick David en Jurgen Willems.
    BK Masters 2014 5.JPG  BK Masters 2014 4.JPG
    Nick David uit Beveren behaalde zilver op het BK.                                   Podium BK Masters A te Kessel.
     

    Masters B
    1 JANSEN Wim
    ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    4 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    5 MYNGHEER Johan INDIVIDUEEL

    6 COLOMBO Lino ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM

    8 VETS Jelle ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 LEMMENS Erwin INDIVIDUEEL

    10 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    14 VAN HONSTE Kris INDIVIDUEEL

     

    Masters C
    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    6 HOUWEN Jan INDIVIDUEEL

    7 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    8 SLUYTS Patrick CYCLING TEAM KESSEL

    9 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    10 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    22 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

     

    Masters D
    1 VAN OOSTERWYCK Daniel
    INDIVIDUEEL

    2 VAN SINAY Dirk INDIVIDUEEL

    3 MERTENS François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 GEERTS Christiaan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    6 JANSSENS Jan INDIVIDUEEL

    7 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    8 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    08-12-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    07-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 07/12/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Jan Vlegels en Dirk Heyrman vertrokken Zondagmorgend om 09h30 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 14 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Grijs winterweer maar gans de duurtraining droog en dat met de wind als tegenspeler. De kopmannen deden hun werk zoals het hoorde zodat het winterse tempo werd gesmaakt. De afstand bedroeg 75 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 90 Km, het gemiddelde was goed voor 32,6 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dirk Trogh , Modest Smet , Wim Heyndrickx , Jan Vlegels , Werner Van Der Weken , Edwig De Taey , Patrick Deyaert , Lieven Van De Perre , Adrien Maes , Dirk Heyrman , Paul Van Vlierberghe , Danny Peeters , ? en Kenny Janssens.

    07-12-2014 om 13:08 geschreven door kenny


    06-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN ELITE Z.C. & JUNIORES & DAMES TE WETTEREN VAN ZATERDAG 06/12/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN ELITE Z.C. & JUNIORES & DAMES TE WETTEREN VAN ZATERDAG 06/12/2014     

     

    Zaterdag 06/12/2014 WETTEREN (O) - Veldrijden form. B

    Elite z.c. & U23 - deelnemers: 44

    1 EECKHOUT Kevin VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT (Elite z.c.)

    2 BRAET Vinnie SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 DE CLERCQ Angelo TO WIN JOSAN CT

    5 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    6 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7 TEIRLINCK Jens VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT (U23)

    8 DEVENYNS Toon C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    13 DE SCHUYTER Tim C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE U23

    16 VANDENHEEDE Brecht WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE U23

    28 BAEYENS Dennis WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6-12-2014-wetteren 824.JPG
    Winnaar Elite z.c. met winnaar Kevin Eeckhout en winnaar Beloften Jens Teirlinck.
    6-12-2014-wetteren 820.JPG
                                Beide winnaars op het podium bij de Sint.
    6-12-2014-wetteren 834.JPG
                         Kevin Eeckhout met Luc Naudts en Paul De Brauwer.
    6-12-2014-wetteren 793.JPG
                            Aankomst van winnaar Elite z.c. Kevin Eeckhout.

    6-12-2014-wetteren 802.JPG
                          Aankomst van winnaar Beloften Jens Teirlinck.
    6-12-2014-wetteren 699.JPG
                                                  Kevin Eeckhout in aktie.
    6-12-2014-wetteren 595.JPG                       
                                                    Bart Hofman in aktie.
    6-12-2014-wetteren 593.JPG
    6-12-2014-wetteren 530.JPG
                                 Start van de Elite z.c. en de Beloften.
    6-12-2014-wetteren 792.JPG

    Zaterdag 06/12/2014 WETTEREN (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 27

    1 TIMO VERBERCKMOES uit Zele VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    2 DE HAES Jorden KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 MAES Aïden C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6 COUCKUYT Laurens VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 QUARTIER Jens CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 WILLAERTS Niels BMX VLIJTINGEN

    9VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    10 DE VEIRMAN Jesse CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    15 CLAUWAERT Jari WIELERTEAM WAASLAND VZW

    19 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
    6-12-2014-wetteren 524.JPG
    Winnaar bij de Dames Aurelie Vermeir en winnaar Juniores Timo Verberckmoes.

    6-12-2014-wetteren 523.JPG
                               Beide winnaars op het podium bij de Sint.
    6-12-2014-wetteren 513.JPG
                     Aankomst van winnaar Juniores met Timo Verberckmoes.
    6-12-2014-wetteren 512.JPG
    6-12-2014-wetteren 368.JPG
                                    Start van de Juniores en Dames Elite.

    Dames Elite - deelnemers: 9

    1 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    4 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    5 DOBBELAERE Jana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

    7 PEERS Melisa K.V.C. DEINZE VZW

    8 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM

    9 SINTOBIN Sandra INDIVIDUEEL
    6-12-2014-wetteren 517.JPG

                          Aankomst van winnaar Dames met Aurelie Vermeir.
    6-12-2014-wetteren 486.JPG
                                         Anja Geldhof en Aurelie Vermeir.


     



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    06-12-2014 om 23:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN NIEUWELINGEN & DAMES JEUGD & AMATEURS & MASTERS TE WETTEREN VAN ZATERDAG 06/12/2014

    FOTO'S VELDRIJDEN NIEUWELINGEN & DAMES JEUGD & AMATEURS & MASTERS TE WETTEREN VAN ZATERDAG 06/12/2014     


    Zaterdag 06/12/2014 WETTEREN (O) - Veldrijden form. C

    Nieuwelingen - deelnemers: 24

    1 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT (2° jaars)

    2 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    3 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM (1° jaars)

    4 NICAISE Orélien SECTION HENNUYERE                                          

    5 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL CYCLING TEAM

    6 DE SMET Thibaut VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 VERDONCK Loeka WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 FERDINANDE Anton TOP GEAR BMX VZW

    9 VANEECKHOUTTE Ibe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 CHRISTIAENS Thijs KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6-12-2014-wetteren 356.JPG 

    Winnaar Nieuwelingen 2° jaars met Niels Vandermeulen, winnaar Dames Jeugd met 
    Axelle Bellaert en winnaar 1° jaars Nieuwelingen met Wannes Vandenbussche.
    6-12-2014-wetteren 335.JPG
                   Aankomst van winnaar Nieuwelingen Niels Vandermeulen.
    6-12-2014-wetteren 337.JPG
                             Aankomst van Fabio Verberckmoes die 2de werd.
    6-12-2014-wetteren 338.JPG
      Aankomst van winnaar 1° jaars Nieuwelingen met Wannes Vandenbussche.

    6-12-2014-wetteren 254.JPG
                            Start van de Nieuwelingen en de Dames Jeugd.


    Dames Jeugd
    - deelnemers: 4

    1 BELLAERT Axelle AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    2 VANDENHEEDE Tine WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 VANDECAVEYE Fleur VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6-12-2014-wetteren 355.JPG
                              Aankomst van 1ste Meisje met Axelle Bellaert.

    Zaterdag 06/12/2014 WETTEREN (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A - deelnemers: 28

    1 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (Amateurs)

    2 VISPOEL Bryan WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    3 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 TIELEN Dario INDIVIDUEEL

    5 DELAERE Jens WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 VERBERCKMOES Arno INDIVIDUEEL

    7 KINT Wesly INDIVIDUEEL (Masters A)

    8 VAN ASSCHE Nico CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE (Masters A)

    9 LEGRAND Wesley INDIVIDUEEL (Masters A)

    10 DE VOS Gert INDIVIDUEEL (Masters A)

    20 LIJNNEEL Gert RUDYCO

    6-12-2014-wetteren 246.JPG 

        Winnaar Masters A met Wesly Kint en winnaar Amateurs Pieter Dewitte.
    6-12-2014-wetteren 229.JPG
                          Aankomst van winnaar Amateurs met Pieter Dewitte.
    6-12-2014-wetteren 238.JPG
                            Aankomst van winnaar Masters A met Wesly Kint.
    6-12-2014-wetteren 101.JPG
                                  Start van de Masters A en de Amateurs.

    Masters B - deelnemers: 11

    1 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    2 MYNGHEER Johan INDIVIDUEEL

    3 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    5 DEWITTE Wim CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    6 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM

    7 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    8 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    9 FIEVEZ Benoît ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 MIJNGHEER Erik INDIVIDUEEL

    6-12-2014-wetteren 090.JPG
                                   Winnaar Masters B met Kris Verhooghe.

    6-12-2014-wetteren 011.JPG
                                                Start van de Masters B.

    Masters C - deelnemers: 27

    1 WUYTS Hans ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 GLADINES Ludwig ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    5 HOUWEN Jan INDIVIDUEEL

    6 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7 DE BRAUWER Paul INDIVIDUEEL

    8 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 VAN ACKER Alex DMC- CYCLING TEAM

    10 ROELSTRAETE Philip INDIVIDUEEL

    21 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    6-12-2014-wetteren 092.JPG
                                  Winnaar Masters C met Hans Wuyts.
    6-12-2014-wetteren 084.JPG 

                          Aankomst winnaar Masters C met Hans Wuyts.
    6-12-2014-wetteren 016.JPG
                                               Start van de Masters C en D.

    Masters D - deelnemers: 7

    1 SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    3 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    4 VERZELE Noel INDIVIDUEEL

    5 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    6 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    7 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    6-12-2014-wetteren 248.JPG                           
                                  Winnaar Masters D met Alex Spruyt .
    6-12-2014-wetteren 224.JPG
    6-12-2014-wetteren 080.JPG
                         Aankomst van winnaar Masters D met Alex Spruyt.
    6-12-2014-wetteren 018.JPG





    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    06-12-2014 om 23:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 06/12/2014 HASSELT (LB) - Veldrijden Klasse 1 UCI
    Aantal deelnemers: 36

    1-Kevin Pauwels-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    2-Wout Van Aert-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    3-Tom Meeusen-Telenet Fidea Cycling Team

    4-Sven Nys-Crelan - AA Drink Team

    5-Lars Van Der Haar-Giant-Shimano Development Team

    6-Corné Van Kessel-Telenet Fidea Cycling Team

    7-Sven Vanthourenhout-Crelan - AA Drink Team

    8-Julien Taramarcaz-Corendon - KwadrO Cycling Team

    9-Jim Aernouts-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    10-Bart Wellens-Telenet Fidea Cycling Team

    16-Gianni Vermeersch-Sunweb - Napoleon Game Cycling Team

     

    06/12/2014 HASSELT (LB) - Veldrijden U23 UCI

    Aantal deelnemers: 27

    1-Diether Sweeck-Corendon - KwadrO Cycling Team

    2-Laurens Sweeck-Corendon - KwadrO Cycling Team

    3-Michael Vanthourenhout-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    4-Toon Aerts-Telenet Fidea Cycling Team

    5-Yorben Van Tichelt-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    6-Joris Nieuwenhuis

    7-Jens Vandekinderen-Telenet Fidea Cycling Team

    8-Quinten Hermans-Telenet Fidea Cycling Team

    9-Nicolas Cleppe-Telenet Fidea Cycling Team

    10-Daan Soete-Telenet Fidea Cycling Team

    18-Elias Van Hecke-Lares - Doltcini Cycling Team

     

    06/12/2014 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap
    Aantal deelnemers: 42

    1 AERTS Thijs YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM (Beloften)

    2 SWEECK Hendrik CORENDON-KWADRO

    3 HOEYBERGHS Daan BKCP - POWERPLUS

    4 CANT Kevin CORENDON-KWADRO (Elite z.c.)

    5 CALUWE Stijn ENERTHERM-BKCP

    6 HUYS Stijn ORANGE BABIES

    7 DE CLEYN Dave CYCLING TEAM ZEMST VZW

    8 KOYEN Niels CCN METALAC

    9 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW

     

    06/12/2014 WETTEREN (O) - Veldrijden form. B

    Elite z.c. & U23 - deelnemers: 44

    1 EECKHOUT Kevin VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT (Elite z.c.)

    2 BRAET Vinnie SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 DE CLERCQ Angelo TO WIN JOSAN CT

    5 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    6 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7 TEIRLINCK Jens VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT (U23)

    8 DEVENYNS Toon C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    13 DE SCHUYTER Tim C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE U23

    16 VANDENHEEDE Brecht WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE U23

    28 BAEYENS Dennis WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

     

    06/12/2014 HASSELT (LB) - Veldrijden Dames UCI
    Aantal deelnemers: 27

    1-Sanne Cant-Enertherm - BKCP

    2-Pauline Ferrand Prevot-Rabobank Women Team

    3-Sophie De Boer-Kalas-NNOF Cycling Team

    4-Ellen Van Loy-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    5-Pavla Havlikova-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    6-Loes Sels-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    7-Helen Wyman-Konfa FFSA Factory Team

    8-Githa Michiels

    9-Jolien Verschueren-Wielerteam Decock-Woningbouw Vandekerckhove

    10-Elle Anderson-Kalas-NNOF Cycling Team

    20-Meg De Bruyne-VD Hauwe CT - Gentse VS

     

    06/12/2014 HASSELT (LB) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers: 27

    1-Thijs Wolsink-Lares - Doltcini Cycling Team

    2-Alessio Dhoore-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    3-Jarne Driesen-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    4-Briek Hermans-De Kastelse Durvers V.Z.W.

    5-Han Devos-Cycling Team Zemst VZW

    6-Gavin Haley

    7-Reno Bauters-KSC Dendersteek Labiekes

    8-Max Gulickx-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    9-Mitch Groot-Enertherm - BKCP

    10-Erik Boer-VA-Cycling Team Zele

    12-Jarno Liessens-Enertherm - BKCP

     

    06/12/2014 HASSELT (LB) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers: 36

    1-Andreas Goeman-Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team

    2-Tristan Parotta

    3-Arno Debeir-Lares - Doltcini Cycling Team

    4-Arne Vrachten-Kon. Balen B.C. V.Z.W.

    5-Toon Vandebosch-W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.

    6-Luca Vreeswijk-RTC Buitenlust

    7-Lloyd Sprangers-Lares - Doltcini Cycling Team

    8-Timo Kielich-Trek-KMC Mountainbiketeam VZW

    9-Tom Peters-Hageland Cycling Team

    10-Mees Hendrikx

    06-12-2014 om 17:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/12/2014

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan TIMO VERBERCKMOES met zijn 3°Veldritzege bij de Juniores !!!

    Timo Verberckmoes 1.jpg 

    Timo Verberckmoes


    Zaterdag 06/12/2014 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. C

    Juniores  - deelnemers: 26

    1 SMETS Gert VZW IJSKLOKJE - CYCLING

    2 COLMAN Alex uit Hamme LARES-DOLTCINI CT

    3 BRUGHMANS Robbert W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    5 VERBEECK Glenn KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    6 HELSOCHT Liam LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 EESTERMANS Glenn VZW IJSKLOKJE - CYCLING

    8 VAN STAEYEN Maarten W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 SZEDELYI Tomas KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    10 SERRE Stef VZW DE DEMERSPURTERS

    24 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 33

    1 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

    2 DE MEYER Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 VANDEPUTTE Niels W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    5 BRAES Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 VAN DEN EYNDE Vince KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    8 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 LEMMENS Sander HAGELAND CYCLING TEAM

    10 BRUYNINCKX Jonas RSC DE ZUIDWESTHOEK

     

    DAMES JEUGD - deelnemers: 5

    1 BOONS Jente SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 VAN WUNSEL Lise INDIVIDUEEL

    3 SCHOON Lisette NED TWC HET SNELLE WIEL

    4 KUIJPERS Femke NED DAGPAS

    5 SIEMONS Sara RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

     

    DAMES ELITE - deelnemers: 4

    1 BOONEN Valerie DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 KACZMARCZYK Brenda HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN

    3 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    4 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    06/12/2014 WETTEREN (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 27

    1 TIMO VERBERCKMOES uit Zele VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    2 DE HAES Jorden KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 MAES Aïden C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6 COUCKUYT Laurens VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 QUARTIER Jens CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 WILLAERTS Niels BMX VLIJTINGEN

    9VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    10 DE VEIRMAN Jesse CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    15 CLAUWAERT Jari WIELERTEAM WAASLAND VZW

    19 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 24

    1 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    2 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    3 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    4 NICAISE Orélien SECTION HENNUYERE                                          

    5 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL CYCLING TEAM

    6 DE SMET Thibaut VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 VERDONCK Loeka WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 FERDINANDE Anton TOP GEAR BMX VZW

    9 VANEECKHOUTTE Ibe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 CHRISTIAENS Thijs KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 4

    1 BELLAERT Axelle AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    2 VANDENHEEDE Tine WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 VANDECAVEYE Fleur VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    Dames Elite - deelnemers: 9

    1 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    4 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    5 DOBBELAERE Jana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

    7 PEERS Melisa K.V.C. DEINZE VZW

    8 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM

    9 SINTOBIN Sandra INDIVIDUEEL

     

    06/12/2014 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 20

    1 OOMS Niels INDIVIDUEEL (Amateurs)

    2 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL (Masters A)

    3 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL

    4 ARNOUTS Tom INDIVIDUEEL

    5 BAJOREK Michel BLANCS GILETS BARRACUDA BW

    6 PAESHUYSE Davy INDIVIDUEEL

    7 VAN DEN MUYSENBERGH Rob DAGPAS

    8 VAN STAEYEN Jordy DAGPAS

    9 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEEL

    10 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE


    Masters B - deelnemers: 16

    1 JANSEN Wim ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VETS Jelle ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 JANSSENS Patrick ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 LEMMENS Erwin INDIVIDUEEL

    7 LOOS Günther RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    8 NAESSENS Michael ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    9 KOCKAERTS Hubert CYCLING TEAM ZEMST VZW

    10 VAN HONSTE Kris INDIVIDUEEL

     

    Masters C - deelnemers: 27

    1 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    4 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    5 MARYNISSEN Walter ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 VAN SINAY Dirk INDIVIDUEEL

    9 MERTENS François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 BOSMANS Chris INDIVIDUEEL

     

    06/12/2014 WETTEREN (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A - deelnemers: 28

    1 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (Amateurs)

    2 VISPOEL Bryan WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    3 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 TIELEN Dario INDIVIDUEEL

    5 DELAERE Jens WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 VERBERCKMOES Arno INDIVIDUEEL

    7 KINT Wesly INDIVIDUEEL (Masters A)

    8 VAN ASSCHE Nico CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE (Masters A)

    9 LEGRAND Wesley INDIVIDUEEL (Masters A)

    10 DE VOS Gert INDIVIDUEEL (Masters A)

    20 LIJNNEEL Gert RUDYCO

     

    Masters B - deelnemers: 11

    1 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    2 MYNGHEER Johan INDIVIDUEEL

    3 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    5 DEWITTE Wim CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    6 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM

    7 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    8 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    9 FIEVEZ Benoît ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 MIJNGHEER Erik INDIVIDUEEL

     

    Masters C - deelnemers: 27

    1 WUYTS Hans ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 GLADINES Ludwig ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    5 HOUWEN Jan INDIVIDUEEL

    6 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7 DE BRAUWER Paul INDIVIDUEEL

    8 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 VAN ACKER Alex DMC- CYCLING TEAM

    10 ROELSTRAETE Philip INDIVIDUEEL

    21 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

     

    Masters D - deelnemers: 7

    1 SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    3 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    4 VERZELE Noel INDIVIDUEEL

    5 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    6 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    7 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    06-12-2014 om 17:34 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!