.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    16-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD-RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/03/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    5-10-2013-kieldrecht 1363.JPG
    Zaterdag 15 Maart - Beveren (9120)

    Catg.A – 105 deelnemers

    1.Dave Venninckx

    2.Mario Van Der Sichel

    3.Sammy Bogaert (Essen)

    4.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    5.Tim Vercauteren (Belsele)

    6.Kristof Gryson

    7.Glenn De Ridder (Stekene)

    8.Kim Van oost

    9.Vincent Meyvis

    10.Dimitri Mulder

    11.Jelle Van De Mergel

    12.Steven Goossens (Belsele)

    15.Eloy Van Meirvenne (Beveren)

    18.Tony Heirbaut (Stekene)

    20.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    28.Michael Van De Casteele

    31.Tom De Maesschalck

    40.Jan Peirsman (Beveren)

    41.Michiel  De Rycke (Haasdonk)
    15-3-2014-beveren 1766.JPG
                                      Winnaar Catg.A Dave Venninckx.
    15-3-2014-beveren 1687.JPG
                         Aankomst van winnaar Catg.A met Dave Venninckx.
    15-3-2014-beveren 828.JPG
                                                   Start van de Catg.A

     

    Catg.B – 64 deelnemers

    1.Patric Bogaerts

    2.Ruud Havermans

    3.Tom De Beer (Hamme)

    4.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    5.Ronny Van Der Vurst

    6.Kristof Reniers (wedstrijd gestaakt wegens zware valpartij)

    7.Patrick Vermote

    8.Eric Vereecken

    9.Peter Aerts

    10.Johan Blancke

    14.Koen Van Laere (Beveren)

    16.Sven De Vlieger (Lochristi)

    18.Giovanni Van Drom (Bazel)

    20.Peter De Maere (Eksaarde)

    22.Wim Rombaut (Stekene)

    24.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    29.Alex Goossens (Vrasene)

    30.Etienne Claus (Waasmunster)

    33.Kris Van Severen (St.Niklaas)

    39.Frank D'Hooge (Hamme)
    15-3-2014-beveren 762.JPG
          Winnaar Catg.B Patric Bogaerts en winnaar Catg.C Patrick Verdonck.
    15-3-2014-beveren 696.JPG
    Aankomst van de winnaar Catg.B met winnaar Patric Bogaerts voor Ruud Havermans
    en Tom De Beer.
    15-3-2014-beveren 278.JPG
                                              Start van de Catg.B

     

    Catg.C – 60 deelnemers

    1.Patrick Verdonck

    2.Geert Van Speybroeck

    3.Marc Couckuyt

    4.Didier Couchez (Sint-Amandsberg) op > 02’00”

    5.Luc Van Roy

    6.Freddy Vlerick

    7.Kenny Janssens uit Melsele

    8.Daniel Van Der Mieren

    9.Eric Depouille op > 02’15”

    10.Pascal Verlez

    11.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    13.Ronny Vermeulen (De Klinge)

    14.Frank Suys (Hingene)

    15.Marc Goossens (Mariakerke)

    18.Serge Meyvis (Burcht)

    29.Jan Heyrman (Kruibeke)

    30.Hugo Van Linden (Bornem)

    31.Geert Bultynck (Beveren)

    33.Geert Braeckman (Kalken)

    38.Leo Mares (Beveren)

    39.Freddy Van Camp (Stekene)

    44.Dirk Bryssinckx (Melsele)

    46.Lieven Bauwens (Zwijndrecht)

    48.Rudi Coppens (Haasdonk)
    15-3-2014-beveren 752.JPG
    Aankomst van de Catg.C met winnaar Patrick Verdonck voor Geert Van Speybroeck.
    15-3-2014-beveren 352.JPG
                              Aan de leiding van het peloton Kenny Janssens.
    15-3-2014-beveren 286.JPG
                                                Start van de Catg.C

     

    Catg.D – 25 deelnemers

    1.Patrick Van Renterghem

    2.Francy Baptist

    3.Helmuth Tas

    4.Marijnissen Walter

    5.Felix Luyten

    6.Hendrik Caethoven (Zele)

    7.Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    8.Jozef De Naeghel

    9.Ludo De Bakker

    10.Jan Snoeck

    12.William Govaert (Waasmunster)

    13.Frans Coppenolle (Lokeren)

    18.Willy Wouters (Baasrode)
    15-3-2014-beveren 250.JPG
                 Aankomst van winnaar Catg.D met Patrick Van Renterghem.
    15-3-2014-beveren 273.JPG
    Winnaar Catg.E +70 jaar Werner Dullaert en winnaar Catg.D Patrick Van Renterghem.

     

    Catg.E +65 jaar – 16 deelnemers

    1.Marc Vervondel

    2.Jan Vervecken

    3.Roland Boulard

    4.Luc Snels

    5.Theo Coudijzer

    6.Jos Vandermeulen

    7.Roland Van Imschoot

    8.Adri Van Loon

    9.Martien Van Hoogstraeten

    10.Julien Vyvey
    15-3-2014-beveren 247.JPG
                                 Winnaar Catg.E +65 jaar Marc Vervondel.
    15-3-2014-beveren 226.JPG
    Aankomst van winnaar Catg.E +65 jaar met Marc Vervondel voor Jan Vervecken.

     

    Catg.E +70jaar – 7 deelnemers

    1.WERNER DULLAERT (St.Gillis-Waas)

    2.Mathieu Mercken

    3.Gerrit Hairwassers

    4.Daniel Cornu (Stekene)

    5.Robert Robijns

    6.Michel Vandendaelen

    7.Clement De Smedt
    15-3-2014-beveren 237.JPG
    Aankomst van winnaar Catg.E +70 jaar met Werner Dullaert voor Mathieu Mercken.

     

    Toeristen – 71 deelnemers

    1.Tim McLaughlin

    2.Tim Wauters

    3.Tom Langens

    4.Jelle Andries

    5.Kris Smet (St.Niklaas)

    6.Bart Van der Veken (St.Jansteen)

    7.Jim Marien

    8.Kurt Heyman

    9.Jeroen Haest

    10.Christophe De Grom

    16.Bram Kesteleyn (Zele)

    26.Dieter Vercauter (Assenede)

    27.Stefan Franssens (Beveren)

    34.Dieter De Craene (Moerbeke)

    36.Robby Van Raemdonck (Stekene)

    38.Maarten Van Raemdonck (Vrasene)

    41.Mario Bolssens (De Klinge)

    48.Hans Vergauwen (Nieuwkerken)
    15-3-2014-beveren 1666.JPG
                                    Winnaar Toeristen Tim McLaughlin.
    15-3-2014-beveren 1621.JPG
            Aankomst winnaar Toeristen met Tim McLaughlin voor Tim Wauters.
    15-3-2014-beveren 843.JPG
                                                Start van de Toeristen.


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-03-2014 om 13:38 geschreven door kenny


    15-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Druyts Jessy KOP 2014.jpg 

              Jessy Druyts


    Zaterdag 15/03/2014 BISSEGEM (W) - Elite z.c./U23 – 115,2 km

    Aantal deelnemers: 146

    1.DECLERCQ Benjamin-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.MAES Damon -CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    4.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    5.DEBUSSCHERE Maxim-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.PEIRSMAN Davy-DCR-

    7.VAN DER MAREL Jelle-WESTLANDWIL VOORUIT-

    8.BOUTTÉ Kenzie-DOLTCINI-FLANDERS-

    9.ROBEET Ludovic-COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    43.CAETHOVEN Steven-ACCENT.JOBS-WANTY-

    71.BOLSENS Kris-DCR-

    82.NYS Mattias-DCR-

    84.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    85.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    93.VAN HESE Stijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    101.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    103.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    110.DE BOES Timmy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

     

    15/03/2014 MEULEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers: 154

    1.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.VAN DER HOORN Taco-WV DE JONGE RENNER-

    3.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.VERBEKEN Cedric-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    6.VANGHELUWE Robbe-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    7.GRIFFITHS Andrew-RICHARDSONS-TREK-

    8.VIAENE Jonas-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    9.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    10.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    51.VAN LOMMEL Cedric-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    70.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    73.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

     

    15/03/2014 OOSTDUINKERKE (KOKSIJDE) (W) - Dames Elite - 96 km

    Aantal deelnemers: 78

    1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    2.VEKEMANS Anisha-LOTTO BELISOL LADIES-

    3.SAN SEBASTIAN LASA Irene-BIZKAIA - DURANGO-

    4.DUTRIAUX Fiona-VIENNE FUTUROSCOPE-

    5.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.DUVAL Eugenie-UV NEUBOURG-

    7.VERBEKE Grace-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    8.LODEWYKS Steffi-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.SIGGAARD Christina-FIREFIGHTERS UPSALA CK-

    10.CORTHOUT Shauni-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    11.HANNES Kaat-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    14.NIJNS Nathalie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    20.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    21.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    27.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    42.ROBERT Valerie-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    15/03/2014 HEESTERT (W) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers: 83

    1.BEULLENS Cedric-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.BOUSSAER Bryan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.CRAS Steff-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.SEYE Guillaume-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.MAXWELL Olivier-FORME BIKES UK-

    7.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    8.MCCANN Jez-BRITISCH TEAM-

    9.BOUTEN Migel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    12.LAUREYS Robin-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    20.JANSSENS Jarrid-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    39.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    56.LESCOUHIER Bert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    15/03/2014 KOOLSKAMP (W) - Juniores - 78,4 km

    Aantal deelnemers: 57

    1.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.FEYS Laszlo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.VANGHELUWE Seppe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    5.ALKEMADE Flip-RRC DE PEDAALRIDDERS-

    6.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.NEIRYNCK Jonas-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    8.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.JESPERS Seppe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.ALLARY Pieter-Jan-DCM CYCLING TEAM-

    17.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    15/03/2014 VOLLEZELE (VB) - Nieuwelingen - 55,3 km

    Aantal deelnemers: 90

    1.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    3.VERMANG Daan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.ZULIANI Alexandre-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    5.MARIT Arne-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    7.PEETERS Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.RENARD Simon-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    23.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    28.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    39.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15-03-2014 om 23:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING FUSION CYCLING TEAM 2014

    PLOEGVOORSTELLING
    FUSION CYCLING TEAM 2014

    15-03 PMA_5399.JPG
                                                                FUSION CYCLING TEAM 2014 - DE GRIJZE GARDE
    PMA_5392.JPG
    PMA_5387.JPG
    PMA_5451.JPG PMA_5449.JPG PMA_5441.JPG PMA_5422.JPG
                  Nico Lauwaert                              Hugo Meirte                             Kenny Janssens                            Franky Boel
    PMA_5429.JPG PMA_5405.JPG PMA_5407.JPG PMA_5446.JPG
                 Kris Van Severen                         Mario Bolssens                             Keny Wille                               Kurt Heymans
    PMA_5439.JPG PMA_5437.JPG PMA_5434.JPG PMA_5415.JPG
                Dean Bolssens                       Jean-Pierre Busschaert                     Peter Hoskens
                            Koen Goossens                   
    PMA_5419.JPG PMA_5425.JPG PMA_5426.JPG PMA_5430.JPG
                Kevin Vercauteren               Gunther Van Den Bosch                 Wim Vanderveken                           Norbert Stals  
    PMA_5410.JPG PMA_5411.JPG PMA_5385.JPG 
            Eddy Van Landeghem                      Alois Mennes                               Hugo Meirte


    Afwezig: Bart Mennes , Rudi Van Dam , Pascal Cappaert , Lieven De Breuker en Jurgen Goossens.

    15-03 PMA_5403 (2).JPG   
                                                                      Fusion 2014.jpg   


    Foto's: Pierre Maes
    Maes Pierre KOP.jpg 

    15-03-2014 om 10:05 geschreven door kenny


    14-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZWIJNDRECHT ZIET HET BELANG VAN SIGNAALGEVERS IN !!!

    ZWIJNDRECHT ZIET HET BELANG VAN SIGNAALGEVERS IN !!!
    14-03 001 SG proj scherm 9ma 030.jpg
           De politie van Zwijndrecht gaf de info aan de hand van een projectie.

    In het Administratief Centrum van Zwijndrecht vond een infoavond plaats over de rol van signaalgevers op wielerwedstrijden en loopwedstrijden. Een 25–tal belangstellenden, vooral bestuursleden van verenigingen, waren aanwezig. Het was de bedoeling om ook seingevers zelf op dit nuttig initiatief  te verwelkomen, maar dat was niet gelukt. Het initiatief van de politie in samenwerking met de sportdienst, was zeer waardevol.
    14-03 002 SG schepen v roeyen.9ma 031.jpg    14-03 003 SG André Uytdenhouwen9ma 034.jpg

    De schepen van sport Theo Van Roeyen, verwelkomde            Politie-inspecteur André Uytdenhouwen, die verantwoordelijk is
    de geïnteresseerden. De gemeente zette zich volkomen          voor de evenementen langs de openbare weg.
    achter het initiatief.


    Politie-inspecteur André Uytdenhouwen, benaderde elk onderdeel van  een wedstrijdgebeuren waarin een seingever zich moet plaatsen. Hij benadrukte ook de details die wettelijk zijn bepaald of ook uit de rechtspraak konden afgeleid worden. Graag brengen wij verslag uit van deze bijeenkomst in de hoop zo clubbesturen, signaalgevers, renners, weggebruikers eens een duidelijk beeld te geven van een organisatie rond ‘veiligheid’ in een wedstrijd. Voor een wielerwedstrijd draagt de inrichter een verantwoordelijkheid. Ze wijzen de signaalgevers aan die elke betrokken burgemeester nodig acht voor het verzekeren van de veiligheid. Deze signaalgevers moeten gemachtigd zijn door de burgemeester. Volgens de rechtspraak moet e koersdirecteur moet bij het aanduiden der signaalgevers wakkere personen kiezen die snelle reflexen bezitten; hij moet ze in voldoende aantal bij gevaarlijke kruispunten voorzien en hij moet hen de meest gepaste opstellingen aanduiden om een klaar overzicht te hebben en tijdig te kunnen optreden.

    14-03 005 SG de uiteenzetting andre 9ma 037.jpg 14-03 004 SG aanwezigen 9ma 036.jpg

       Tijdens de uiteenzetting door André Uytdenhouwen.                         De belangstelling vanuit de sportverenigingen.  

    Rechtspraak zegt ook dat de organisatoren van wielerwedstrijden zich niet moeten beperken alleen signaalgevers te plaatsen daar waar overeenkomstig de toelating van de burgemeester bepaald werd. Indien een kruispunt niet voorzien werd in de toelating, moeten de organisatoren zelf het nodige doen. De signaalgever moet voldoen aan de wettelijke bepalingen en uitrusting. Hij moet tenminste 18 jaar oud zijn – verzekering loopt tot max 78jaar ! Hij moet gemachtigd zijn door de burgemeester. Zij dragen om de linkerarm een band met, horizontaal, de nationale kleuren en, in zwarte letters op de gele strook, het woord "signaalgever". Om het verkeer stil te leggen moeten ze gebruik maken van een schijf waarop het verkeersbord C3 is afgebeeld ten minste 15 cm diameter reflecterend of verlicht in rode rand. Niet wettelijk verplicht, doch zeker aan te bevelen : geel fluo-hesje + petje / fluitje / uurwerk, balpen - potlood + notaboekje en GSM. Bevoegdheid burgemeester: reikt vergunning uit voor de wedstrijd of een doortocht + wint advies in van de wegbeheerder + wint advies in van lokale politie + bepaalt hoeveel signaalgevers er nodig zijn + bepaalt op welke plaatsen ze moeten ingezet worden: kruispunten : SG ; andere belangrijke of gevaarlijke punten ; SG/Gele vlag. Aan kruispunten met verkeerslichten : politie. De inrichting van en deelneming aan sportwedstrijden die op de openbare weg plaatshebben zijn verboden behoudens voorafgaand en schriftelijk verlof van de burgemeester(s). De inrichters moeten zich laten bijstaan door de signaalgevers die elke burgemeester onmisbaar acht voor het verzekeren van de veiligheid op de kruispunten of andere belangrijke of gevaarlijke punten welke hij aanwijst op het parcours van de wedstrijd in zijn gemeente.
    14-03 006 SG publiek 9ma 039.jpg 14-03 007 SG WIK BURCHT 9ma 047.jpg
                                 Aandachtig luisteren.                                          Afgevaardigden van Willen Is Kunnen Burcht met Miel Van
                                                                                                               Cauteren en Freddy Moras.

    De burgemeester bepaalt hoeveel signaalgevers er nodig zijn, nadat hij beroep heeft gedaan op de beschikbare leden van de politie. Vergunningsaanvraag indienen: minstens drie maanden voor de wedstrijddatum via een aangetekende zending in drievoud. Voor iedere wedstrijd, het bewijs leveren dat een verzekering gesloten is om, bij ongeval naar aanleiding van of gedurende de wedstrijd, de geldelijke gevolgen van de burgerrechtelijke aansprakelijkheid te waarborgen van de inrichters zelf +  van de overheden en de gemeenten + van de gemeenten voor onder meer uitgeleend materieel + van de leden van de ordedienst en van de signaalgevers.
    Rechtspraak optreden signaalgever:
    De signaalgever moet zich met de nodige voorzichtigheid van zijn taak kwijten en niet buitensporig of roekeloos handelen.(Er waren hierover geen voorbeelden) De signaalgever moet de hem toegekende bevoegdheid om het verkeer te doen stoppen met voorzichtigheid en vooruitziendheid uitoefenen en niet op een overhaaste, overdreven en onverantwoorde wijze. De koersdirecteur moet bij het aanduiden der signaalgevers wakkere personen kiezen die snelle reflexen bezitten; hij moet ze in voldoende aantal bij gevaarlijke kruispunten  voorzien en hij moet hen de meest gepaste opstellingen aanduiden om een klaar overzicht te hebben en tijdig te kunnen optreden. (Het is wel moeilijk als organisator vooraf te weten wie er wakker is, of ze snelle reflexen hebben. Voor tal van organisatoren zijn er zoveel SG nodig dat men die in andere gemeenten bij officiële clubs moet inhuren, en dan weet de organisator niet welke mannen/vrouwen dat zijn… ) Om het verkeer stil te leggen moet de signaalgever gebruik maken van het bord C3 – en armband dragen. Zonder dat dit echter expliciet wordt vermeld, mogen we ervan uitgaan dat de bevoegdheid van de signaalgever begint bij het naderen van de openingswagen en eindigt bij de passage van het sluitingsvoertuig ( rode - groene vlag ) Buiten deze tijdspanne dient de signaalgever zich te houden aan de algemene geldende verkeersregels = hij is een gewone weggebruiker. Plaats : op het voetpad. De signaalgever heeft niet de bevoegdheid het verkeer te regelen. Afwijkingen in samenspraak met politie, zijn wel mogelijk.
    14-03 008 MACHUITVR 9ma 048.jpg 14-03 009 SG GODDAERTVR 9ma 050.jpg
                 Afgevaardigden van de Machuitvrienden.                                    Afgevaardigden van de Goddaertvrienden.

    EEN GETUIGENFUNCTIE
    Indien de aanwijzingen van de signaalgever niet worden opgevolgd of indien er manifest zware inbreuken worden gepleegd kan er door de politie een proces-verbaal worden opgesteld. Het is dan belangrijk dat de signaalgever correcte info kan geven zoals :
    - tijdstip feit : datum + uur
    - exacte plaats : kruispunt - straat +huisnummer
    - gegevens voertuig : kentekenplaat, kleur, merk
    - bestuurder: man / vrouw - persoonsbeschrijving
    - beschrijving van de feiten.
    Signaalgever heeft niet de bevoegdheid om een bestuurder te identificeren.
    Identiteitskaart vragen mag. . . . . .
    GELE VLAGGEN nemen standplaats in bij onvoorziene hindernissen of gevaarlijke plaatsen op het parcours.
    14-03 010 Annemie 9ma 044.jpg
    Sportfunctionaris Annemie Van Mieghem die de inbreng van het
    gemeentebestuur en de sportdienst voorstelde.


    ANDERE WEGGEBRUIKERS

    Het is weggebruikers verboden te breken door een groep deelnemers aan een wielerwedstrijd. Bij het naderen van een groep renners in een koers, moet elke bestuurder onmiddellijk uitwijken en stoppen. De weggebruikers moeten de aanwijzingen opvolgen die gegeven worden om de veiligheid te verzekeren van de wedstrijd door de daartoe gemachtigde signaalgevers.
    Samenvatting van de taak:
    Als signaalgever is men onmisbaar bij de organisatie van een wielerwedstrijd op de openbare weg. Hij/zij staat gedurende de wedstrijd zowel in voor de veiligheid van de renners en de toeschouwers als voor de veiligheid van de andere weggebruikers.
    De taak van de signaalgever bestaat erin het verkeer stil te leggen wanneer de wielerwedstrijd in aantocht is, vanaf het voorbijrijden van de wagen met de rode vlag
    = openingswagen tot de passage van de groene vlag = sluitingswagen.

    ZO ZIET EEN WEDSTRIJDKARAVAAN ER UIT:
    1.Politievoertuig - grote wedstrijden is dat de “Advanced Car”
    2.Openingsvoertuig - rode vlag .
    3.Voertuig koersdirecteur.
    4.Afgevaardigde '1.
    5.Afgevaardigde 2.
    6.Ziekenwagen .
    7.Bezemwagen.
    8.Sluitingswagen - groene vlag .

    RESULTAAT
    Ondertusen beschikt de Sportdienst over een adressenlijst van de signaalgevers.  Clubs kunnen dan op de sportdienst de lijsten opvragen. Clubs dienen wel alle gegevens te bezorgen en actueel te houden. Clubs kunnen op de sportdienst het volgende materiaal ontlenen. Aanvraag kan gebeuren gelijktijdig met de aanvraag van de wedstrijden via het evenementenloket.
    - Band met Belgische driekleur met in de gele strook "signaalgever".
    - Bordje C3
    - Geel fluoriserend hesje met voorkant links- of rechtsboven
    "Gemeente Zwijndrecht" en op de achterkant in het groot horizontaal
    "SIGNAALGEVER".
    - Geel petje
    - Notaboekje + potlood.
    Op de infoavond hebben we bij de aanwezigen geïnformeerd of er interesse is om een signaalgeververeniging op te richten. De bedoeling is dat organisatoren het adressenbestand gaan beheren en dat organisatoren daar terecht kunnen om de adressen op te vragen uit de poule. Indien er een vereniging zou opgericht worden, kan het gemeentebestuur deze vereniging erkennen, en kan deze verenging genieten van een financiële tegemoetkoming. Het zou uniek zijn moest Zwijndrecht-Burcht een eigen seingeververeniging hebben die met de steun van het gemeentebestuur in stand zou kunnen gehouden worden. Het belang van seingevers mag in de organisatie van wielerwedstrijden, zeker niet onderschat worden.



    Tekst en foto's: Flor Van de Velde

    Van de Velde Flor.jpg

    14-03-2014 om 20:58 geschreven door kenny


    12-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S PROFS/EZC/U23 TE WANZELE-LEDE VAN WOENSDAG 12/03/2014

    FOTO'S PROFS/EZC/U23 TE WANZELE-LEDE VAN WOENSDAG 12/03/2014     


    Woensdag 12/03/2014 WANZELE-LEDE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 164,8 km

    Aantal deelnemers: 157

    1.DE VREESE Laurens-WANTY-GROUPE GOBERT-

    2.DEHAES Kenny-LOTTO-BELISOL-

    3.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    4.NAESEN Oliver-CIBEL-

    5.BRUSSELMAN Twan-CYCLINGTEAM JO PIELS-

    6.VERMEER Tom-CYCLINGTEAM JO PIELS-

    7.EVRARD Laurent-WALLONIE-BRUXELLES-

    8.BORGERSEN Reidar Bohlin-TEAM JOKER-

    9.ROBERT Frederique-WANTY-GROUPE GOBERT-

    10.STALLAERT Joeri-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    14.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    16.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    41.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    68.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    76.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    80.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    83.ONGENA Thomas-CIBEL-

    89.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    93.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    104.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    108.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    12-3-2014-wanzele 019.JPG    12-3-2014-wanzele 1106.JPG
           Winnaar Laurens De Vreese.               Het podium met winnaar Laurens De Vreese, Kenny Dehaes en Iljo Keisse.
    12-3-2014-wanzele 1149.JPG
                               Laurens De Vreese met zijn fiere vader.
    12-3-2014-wanzele 1038.JPG
                                Aankomst van winnaar Laurens De Vreese.
    12-3-2014-wanzele 1048.JPG
    Spurt voor de 2de plaats met Kenny Dehaes voor Iljo Keisse en Oliver Naesen.
    12-3-2014-wanzele 987.JPG
    Met nog 2 ronden te rijden proberen Oliver Naesen, Laurens De Vreese en
    Iljo Keisse weg te geraken.
    12-3-2014-wanzele 548.JPG     
    De kopgroep van 12 renners was weg vanaf ronde 2 en viel in de finale nog uiteen.
    12-3-2014-wanzele 880.JPG
                                          Doortocht van de kopgroep.
    12-3-2014-wanzele 114.JPG
                                 Doortocht van een langgerekt peloton.
    12-3-2014-wanzele 316.JPG
                                          Het peloton met 157 renners.
    12-3-2014-wanzele 789.JPG
    12-3-2014-wanzele 076.JPG
                                          Joeri Stallaert werd 10de.
    12-3-2014-wanzele 088.JPG
    12-3-2014-wanzele 087.JPG  12-3-2014-wanzele 062.JPG
                            Steven Doms                                                                           Jerry en Gianni Cooman.
    12-3-2014-wanzele 025.JPG
                                De start te Wanzele-Lede met 157 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    12-03-2014 om 22:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.START ZOMERSEIZOEN DEN DIJK OP ZONDAG 02/03/2014
    Walsoorden 1.jpg Walsoorden.jpg
    VANAF ZONDAG 02 MAART START ZOMERSEIZOEN
    DEN DIJK !!!


    VERTREK OM 09H00 AAN HET RONDPUNT EINDE KASTEELDREEF TE BEVEREN !!!

    Totale afstand 80 km en met de extra lus via Haasdonk naar Melsele goed voor 105 km.


    Kallo de Meet

    12-03-2014 om 18:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 12/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 12/03/2014 WANZELE-LEDE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 164,8 km

    Aantal deelnemers: 157

    1.DE VREESE Laurens-WANTY-GROUPE GOBERT-

    2.DEHAES Kenny-LOTTO-BELISOL-

    3.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    4.NAESEN Oliver-CIBEL-

    5.BRUSSELMAN Twan-CYCLINGTEAM JO PIELS-

    6.VERMEER Tom-CYCLINGTEAM JO PIELS-

    7.EVRARD Laurent-WALLONIE-BRUXELLES-

    8.BORGERSEN Reidar Bohlin-TEAM JOKER-

    9.ROBERT Frederique-WANTY-GROUPE GOBERT-

    10.STALLAERT Joeri-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    14.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    16.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    41.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    68.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    76.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    80.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    83.ONGENA Thomas-CIBEL-

    89.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    93.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    104.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    108.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    12-03-2014 om 18:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 12/03/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Pieter Covents vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 42 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Een zeer mooie lentedag zorgde voor een grote opkomst voor de midweek duurtraining. Aan kopmannen geen gebrek zodat het tempo goed werd onderhouden en iedereen goed kon volgen. De afstand bedroeg 87 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 105 Km, het gemiddelde was goed voor 35,2 Km/h.

    Reden mee vandaag:
    Wim Heyndrickx , Kristoff Heyns , Tom De Beer , Frank Suys , Pieter Covents , Giovanni Van Drom , Jochem Smet , Nico De Roeck , Nancy Wittock , Wim Lagae , Dirk Cleys , Dave Van Roeyen , Leo Mares ,  Vermeulen , Eric Vermeulen , Luc Vermeulen , Frank Van Geystelen , William Despeels , Patrick Van Der Vekens , Marc Van Overmeir , Dr.Frank De Winter , Cornelis Van Der Haeven , Benny Vercauteren , Fons Van Raemdonck , Eugéne Bosman , Dirk Bryssinckx , Franky De Witte , Jan Peirsman , William Govaert , Michel Van Osselaer , Adrien Maes , Glenn Van Hautekerke , Walter Meseure , Tom Van Raemdonck , Valerie Robert , Roberto Vercauteren , ????? en Kenny Janssens.

    12-03-2014 om 17:53 geschreven door kenny


    11-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 22/03/2014 - KLEI-SNOA KOERST

    Klei-Snoa 22-03-2014.jpg
    Klei-Snoa 22-03-2014 1.jpg
    KLEI-SNOA KOERST – ZATERDAG 22 MAART 2014

    11-03 KleinSinaaiDJ (02).JPG 

    11-03 KleinSinaaiDN (39).JPG 11 -03 KleinSinaaiDN (38).JPG

    11-03 KleinSinaaiDJ (04).JPG

    Bron: Filip Apers
    Kasteelstraat 10, 9190 Stekene
    Tel: 09/367.46.57
    GSM: 0497/73.11.90
    hetvliegendwiel@telenet.be
    www.hetvliegendwielklein-sinaai.be

    Stamnummer WBV 71970011

    11-03-2014 om 11:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 13/03/2014 - OPLEIDING SEINGEVERS TE ZWIJNDRECHT

    ZWIJNDRECHT GAAT SEINGEVERS VORMEN VOOR WIELERWEDSTRIJDEN EN STRATENLOPEN.

    11-03 SEINGEVER JOHAN Kestelooters-op.jpg

    Johan Kesteloot uit Sint-Niklaas die het ooit nog opnam voor de waarden
    van de seingevers en er zelfs televisie mee haalde.

     

    Wanneer er geen seingevers zijn dan kunnen heel wat sportorganisaties niet plaatsvinden. Zelfs de Ronde Van Vlaanderen kan dan niet gereden worden. Daarom dat het belang van seingevers in de loop der jaren steeds is gegroeid. Zij nemen hun plaats in langs de openbare weg. En worden er nog voor betaald ook. Voor wat hoort wat. Ze staan gedurende de wedstrijd zowel in voor de veiligheid van de renners, lopers en toeschouwers als voor de veiligheid van andere gebruikers.


    Het gemeentebestuur organiseert op donderdag 13 maart een opleiding voor seingevers.  André Uytdenhouwen van de politie zal de opleiding verzorgen. Hij is een man met enorme ervaring op vlak van wieler-en looporganisaties. De gemeente nodigde alle Zwijndrechtse wielerclubs uit net als de gekende seingevers. Het zou tof zijn dat al wie interesse heeft om de taak van seingever op zich te nemen, om 19u aanwezig te zijn in het Administratief Centrum – vergaderzaal Ost op de 2de verdieping, Binnenplein 1 te Zwijndrecht.


    De taak van een seingever bestaat erin het verkeer stil te leggen wanneer de renner of atleten in aantocht zijn vanaf het moment van de passage van het openingsvoertuig tot de passage van het sluitingsvoertuig. Om nu te zegen, ingewikkeld is dat niet. Maar het is goed om weten wat er eventueel nog komt bij kijken i.v.m. de plichten en de rechten van de seingevers. Vandaar dat dit initiatief van deze vormingsavond werd genomen.

    De vorming wordt verzorgd door de politie van Zwijndrecht.


    Foto en tekst: Flor Van de Velde
    Van de Velde Flor.jpg

    11-03-2014 om 09:23 geschreven door kenny


    10-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD-RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/03/2014

    waod_3.jpg
    Zondag - 09 maart - Bazel (9150)

    Catg.A – 65 deelnemers

    1.Dominique Feys

    2.Tim Vercauteren (Belsele)

    3.Sammy Bogaert (Essen)

    4.Davy Peirsman (Verrebroek)

    5.Carrera Copppens

    6.Davy Caen

    7.Dave Venninckx

    8.Michael Jonckheere

    9.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    10.Kevin De Smet

    11.Eloy Van Meirvenne (Beveren)

    14.Kris Bolssens (Kruibeke)

    19.Benny Moens (Waarschoot)

    22.Michiel  De Rycke (Haasdonk)

    23.Renaat Demeter (Lochristi)

    25.Paul Rooseparck (Overmere)

    29.Tony Heirbaut (Stekene)

    31.Jelle Van De Mergel (Hamme)

    09-03-2014 021 DOMIN FEYS A & sofie goos & Rik9ma 061.jpg 
    Winnaar bij de A’s Dominique Feys geflankeerd door Sofie Goos , de professionele
    triatlete met een belangrijk, internationaal palmares. Top in ons land, en WAOD-voorzitter Rik Vandeputte.
    09-03-2014 022 D FEYS A & DAVY BAR BIER T & sofie bn RIK 9ma 065.jpg
    De winnaar van de Toeristen Davy Barbier uit Jonkershove en de winnaar bij de 
    A’s Dominique Feys uit Izegem.
    09-03-2014 018 STEVEN THYS op kous 9ma 054.jpg 09-03-2014 017 DE SCHOEN V STEVEN THIJS 9ma 053.jpg
    Dan maar de schoen laten voor wat hij was.   Steven Thys had geluk dat er nogal wat dames rondom hem stonden om
                                                                              hem op te vangen want hij kon niet meer uit zijn pedaal.
    09-03-2014 019 FANS VANN STEVEN THIJS ludo peet.jpg
                De fans van Steven Thijs van het Ludo Peeters Cycling Team.

    Catg.B – 53 deelnemers

    1.Peter Aerts

    2.Peter Neels (Kruibeke)

    3.Ruud Havermans

    4.Vital Pauwels

    5.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    6.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    7.Stefaan Ferrest

    8.Arie De Moor

    9.Erwin Bollen

    10.Benny Van Buynder (Bornem)

    15.Alex Goossens (Vrasene)

    17.Wim Rombaut (Stekene)

    18.Peter Verhofstadt (Berlare)

    19.Sven De Vlieger (Lochristi)

    20.Nico De Roeck (St.Niklaas)

    23.Peter De Maere (Eksaarde)

    28.Rudi Rabout (Erembodegem)

    29.Sven Van Avermaet (Zele)

    32.Hans De Wolf (Wichelen)

    37.Franky Boel (Kruibeke)

    39.Koen Van Laere (Beveren)

    40.Etienne Claus (Waasmunster)

    09-03-2014 013 GEERT V SPEYBR C & PETER AERTS B 9ma 049.jpg 
         Winnaar Catg.C Geert Van Speybroeck en winnaar Catg.B Peter Aerts.

    Catg.C – 37 deelnemers

    1.Geert Van Speybroeck

    2.Patrick Verdonck op 25”

    3.Dirk Ampoorter

    4.Frank Suys (Hingene)

    5.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    6.Daniel Van Der Mieren

    7.Jozef Van Eyndt

    8.Kenny Janssens uit Melsele

    9.Patrick Watteny

    10.Leo Mares (Beveren)

    13.Jan Heyrman (Kruibeke) >1min

    17.Geert Smet (St.Niklaas)

    19.Dirk Vermincksel (Kruibeke)

    20.Paul Van Cleemput (Belsele)

    21.Geert Bultinck (Beveren)

    22.Geert Braeckman (Kalken)

    23.Jurgen Van Havere (Kruibeke)

    29.Daniël Denis (Stekene)

    32.Luc Jooos (Stekene)

    36.Paul Van Puyenbroeck (Hamme St.Anna) 

    09-03-2014 012 GEERT V SPEYBROECK met bloemen 9ma 046.jpg 
                          Geert Van Speybroeck en de bloemen bij de C’s.

    Catg.D – 26 deelnemers

    1.Wim De Waal

    2.Helmuth Tas

    3.Jos Staas

    4.Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    5.Dick Van Loon

    6.Peter Van Der Geest

    7.Noël Verzele

    8.Johan Brouwers

    9.Eddy Mertens

    10.Christiaan Geerts

    11.François Coppers (Lokeren)

    15.William Govaert (Waasmunster)

    18.Jean-Paul Van Oudenhove (St.Niklaas)

    19.Marc Van Overmeir (Beveren)

    26.Rony Van de Velde (Kruibeke)

    09-03-2014 010 de waal & vervecken met bloemen 9ma 037.jpg 
             Winnaar Catg.D Wim de Waal en winnaar Catg.E Jan Vervecken.

    Catg.E +65 jaar - 24 deelnemers

    1.Jan Vervecken

    2.Marc Vervondel

    3.Florent De Leersnyder

    4.André Klep

    5.Roger Hoof (St.Niklaas)

    6.Adri Van Loon

    7.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    8.Roland Van Imschoot

    9.Willy Corthier

    10.Marinus Lockefeir

    12.Nancy Wittock (St.Niklaas)

    09-03-2014 009 WIM DE WAAL &JAN VERVECKEN praten 9ma 033.jpg 
    Twee grootheden in gesprek: Wim de Waal en Jan Vervecken. Beide winnaars in Bazel.

    Catg.E +70 jaar - 11 deelnemers

    1.Mathieu Mercken

    2.Freddy De Blick (Beveren)

    3.Werner Dullaert (St.Gillis)

    4.Aad Vingerling

    5.Daniel Cornu

    6.Gerrit Hairwassers

    7.François Brouwers

    8.Michel Vandendaelen

    9.Georges Michiels

    10.Clement De Smedt

    09-03-2014 015 D of E onbekend._._9ma 038.jpg
         Winnaar Catg.D Mathieu Mercken.
     

    Toeristen – 49 deelnemers

    1.Davy Barbier

    2.Anthony Degryses

    3.Tim Mclaughlin

    4.Bram Markey

    5.Tom Van Raemdonck (Beveren)

    6.Jelle Andries

    7.Kenny Valgaerts

    8.Wim Bas

    9.Wim Van Roey

    10.Joeri Vaerewijck

    16.Glenn Van Hille (St.Niklaas)

    20.Kurt Van Raemdonck (Beveren)

    24.Davy Reyniers (Kruibeke)

    31.Dieter De Craene (Moerbeke)

    33.Valerie Robert (Vrasene)


    WAOD IN DE HOOGSTRAAT: EEN ZONNIG SUCCES.
    DIT IS DE WAOD !!!

    De WAOD-tweedaagse in de Hoogstraat te Bazel, is voor WSC Hoger Op een grandioos succes geworden. Veel renners, veel volk en veel zon hebben eigenlijk gezorgd dat de ‘nieuwe’ Hoogstraat weer tot de wielerverbeelding gaat spreken. Alles was te doen aan de Hoogzaal de vroegere “Dancing Van Dijck”. Nu is dat een gemeentezaal en heel belangrijk voor plaatselijke verenigingen. Burgemeester Jos Stassen was er zaterdag dan ook van de partij. Het is niet de bedoeling van de zondagwedstrijden een uitgebreid verslag te brengen. Wel enkele klemtonen.

    De cat.E, met 35 deelnemers, begon sterk want in de eerste ronde reden Marc Vervondel, Florent De Leersnyder, Jan Vervecken en Freddy De Blick weg. Vrij stevig was het, maar dat zo’n lied niet lang ging duren was te verwachten. De volgende ronde waren het alleen nog Vervondel en Vervecken die in de spits reden. De Blick en De Leersnyder werden nog door de anderen bijgehaald. Voor de zege stond er geen maat op Vervecken die zijn vluchtmaat met meerdere lengtes klopte.

    In de D-reeks was het Wim de Waal die het gebeuren volkomen beheerste. Hij was mee in een kopgroep waaruit hij in de eindspurt als beste kwam. Er waren 26 deelnemers.

    Kregen we dan de start van de cat.B en C. In B bleef alles lang samen. Ruud Havermans, Ari De Moor en Vital Pauwels probeerden het wel eens maar ze werden weer gegrepen. Er werd dan toch een selecte kopgroep gevormd die onbedreigd naar de streep reed waar Peter Aerts op een verbluffende en zelfverzekerde manier de spurt won. Was me dat wat want op de deelnemerslijst dus stond Rita Aerts. De speaker had duidelijk gezien dat
    het geen vrouw was. Dus, zoeken naar de man: dat was Peter Aerts. De Waaslander Peter Neels werd tweede na een opvallend goede wedstrijd  waarin hij ook ten aanval was getrokken.

    Bij de C’s, met 37 vertrekkers, was het Leo Mares die al in de aanvangsronde van de 8 die er moesten gereden worden, zich alleen licht voorop begaf. Niet voor lang want de super sterke Geert Van Speybroeck, kwam met enkele korte versnellingen tot bij de Beverenaar. Twee leiders die zo goed samenwerkten dat ze 45 sec. voorsprong konden opbouwen.
    Na een ronde of vijf voorbeeldig hebben voorop gereden kwam er dan toch verval op de voorsprong. Op drie ronden van het einde bedroeg de voorsprong nog amper 15 sec. Een achtervolgende groep van 8 renners probeerde aan te sluiten. In deze groep o.a.Kenny Janssens en Frank Suys. Vooraan schudde Leo Mares van ‘neen’ en dan wisten we het wel: pijp uit, hij werd gegrepen door de achtervolgende groep die nu uit 9 renners bestond. Zonder daarom echt veel sneller te gaan rijden, had Van Speybroeck plots een zee van voorsprong. Hij haalde er zijn eigen tempo bij en liep verder uit. Knappe zege van Geert uit Nevele.

    De laatste wedstrijd was voor de cat.A en de toeristen met respectievelijk 65 en 49 deelnemers. Bij de A’s reden heel wat bekende elite zonder contract van WBV mee. Dat liet zich uiteraard merken in het hoog tempo dat werd aangehouden. Daaruit ontstond een kopgroep van veertien en die werkte ook de wedstrijd af. En hoe? Het DCR Team had drie pionnen mee met Davy Peirsman, Tim Vercauteren en Kris Bolsens. Ze draaiden bij de eersten de Hoogstraat in en al snel zette Tim Vercauteren zich op kop. Hij spurtte op zijn gekend niveau en euforie bij de DCR aanhang. Maar dan stapte de West-Vlaming Dominique Feys uit Izegem naar de streep terug. Hij beweerde dat hij de winnaar moest zijn want Tim zou hem gehinderd hebben. Vanop onze uitkijkpost hadden we niks gezien. De
    WAOD-wedstrijdleiding blijkbaar wel want zonder veel discussie werd gemeld dat Tim Vercauteren naar de 3de plaats werd verwezen. Achteraf werd het dan toch de tweede plaats. En dan begon het spel: hij heeft niet gehinderd want hij reed al van in ’t begin van de straat op kop. Jawel hij week wel van zijn lijn af. Fotobeelden werden er bij gehaald. Maar ‘gezeet was gezeet’. Den Dominique won.

    Bij de toeristen was het simpel want drie van hun ras waren tot bij de A’s
    gereden en moesten de 11 ronden wel uitrijden maar waren alvast zeker van de
    eerste drie: 1 werd Davy Barbier uit Jonkershove, een gehucht van het
    West-Vlaamse Houthulst is dat. 2. Anthony Degryses uit Oudenaarde en 3. Tim
    McLauglin uit Lier.

     

    09-03-2014 001 INSCHR TAFEL9ma 020.jpg
    De inschrijvingstafel in de Hoogstraat Bazel: vlnr: Rk Vandeputte, Karel Boudrez,
    Gilbert De Paepe, Linda De Rudder en Alfons Hofkens.
    09-03-2014 002 GILBERT LINDA Alf Hoskens9ma 015.jpg
                     Gilbert De Paepe, Linda De Rudder en Alfons Hoskens.
    09-03-2014 003 VOORZ RIK vandeputte & secr Karel boudr 9ma 016.jpg
                     Voorzitter Rik Vandeputte en secretaris Karel Boudrez.
    09-03-2014 004 Christiaan De Munter en ARSENE STEYAERT.jpg
    Fotofinish Christiaan de Munter en medewerker aan de streep Arsène Steyaert.
    09-03-2014 005 HET TEAM WSC HOGER OP 9ma 022.jpg
    De medewerkers van WSC Hoger Op, de organisatoren van de wedstrijden in
    de Hoogstraat te Bazel. Links ex-prof Ronny Van de Vijver.
    09-03-2014 006 BLOEMEN STAAN KLAAR 9ma 025.jpg
                                 De bloemen voor de winnaar staan klaar.
    09-03-2014 007 BOUDREZ & DE MUNTER klaar voor start 9ma 030.jpg
                       Karel Boudrez is aankomstrechter en maakt zich klaar.
    09-03-2014 008 VOLGER 9ma 027.jpg
                                             De wedstrijdwagen.
    09-03-2014 016 DAAR WAS't WEER voor drank9ma 045.jpg 09-03-2014 011 TRIBUNETERRAS 9ma 042.jpg
    Hier was het zeker weer voor: een frisse drank.              Onvergetelijke 9 maart 2014: het volk buiten op de terras-tribune.
    09-03-2014 014 ZOMERZON in stoelen 9ma 043.jpg
    Gezellig op de koers op 9 maart. Er zijn veel zomerdagen waar die gezelligheid er niet is.
    09-03-2014 020 DCR BUS & tafel supp 9ma 026.jpg
    De DCR bus van het DCR Cvling Team was gedurende twee dagen een blikvanger.
    En we zien ook nog hoe er in de Hoogstraat nog werken zijn om alles nog af te
    ronden bij de grootse werken aan de straat.


    Foto's en tekst: Flor Van de Velde
    Van de Velde Flor.jpg

    10-03-2014 om 09:57 geschreven door kenny


    09-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    13-02 Ongena Thomas.jpg

            Thomas Ongena


    Zondag 09/03/2014 DRIEDAAGSE VAN WEST-VLAANDEREN (W) - Men Elite UCI – Rit 3  - 185,9 km - 04h21'05"

    Aantal deelnemers:

    1.VAN KEIRSBULCK Guillaume -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM

    2.NAPOLITANO Danilo -WANTY - GROUPE GOBERT-  :00’01"

    3.VAN POPPEL Danny -TREK FACTORY RACING-

    4.DILLIER Silvan -BMC RACING TEAM-

    5.HUTAROVICH Yauheni -AG2R LA MONDIALE-

    6.DEHAES Kenny -LOTTO BELISOL-

    7.KREDER Raymond -GARMIN SHARP-

    8.THWAITES Scott -TEAM NETAPP - ENDURA-

    9.MEZGEC Luka -TEAM GIANT-SHIMANO-

    10.VERMOTE Julien -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    25.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    35.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    48.DE GENDT Thomas -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    52.STEELS Stijn -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    69.VAN DER SANDE Tosh -LOTTO BELISOL-

    121.FRANCKAERT Gregory -TEAM 3M-

     

    09/03/2014 BRUSSEL-ZEPPEREN (LB) - Interclub – Elite z.c./U23 - 150 km

    Aantal deelnemers: 197

    1.BOUVRY Dieter-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK STEP-

    2.ALLEGAERT Matthias-SOENENS CT-

    3.ROELANDTS Rutger-VAN DER VUYST CYCLING TEAM-

    4.OERLEMANS Tom-SOENENS CT-

    5.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.CRAEGHS Maarten-LOTTO-BELISOL U23-

    7.VAN GESTEL Dries-LOTTO-BELISOL U23-

    8.PYFFEROEN Miel-SOENENS CT-

    9.VAN ROOY Kenneth-LOTTO-BELISOL U23-

    10.MERTENS Robin-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    31.VERMANT Wim-KON.W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    89.VANDERMAST Kevin-VZW ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

      

    09/03/2014 ICHTEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 135 km

    Aantal deelnemers: 155

    1.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.COOLS Michaël-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    4.HEYTENS Kess-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.DEBAENE Martijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.DECORTE Axel-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    7.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER--

    8.VANBECELAERE Tom-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    9.MAES Alexander-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    22.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    25.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    68.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

     

    09/03/2014 LIERDE / ST.MARIA-LIERDE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 116

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare-CIBEL-

    2.NAESEN Oliver-CIBEL-

    3.DE DECKER Bjorn-CIBEL-

    4.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    5.VAN DORSSELAER Niels-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    6.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    7.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    8.VAN DER HAEGHEN Ruben-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    9.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    10.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    11.GIBBONS Thomas-CIBEL-

    21.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    22.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    27.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    36.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    39.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

     

    09/03/2014 NEERLINTER-HEIDE (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 123

    1.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.TIJSSEN Bart-WC. MAASLANDSTER- ZUID LIMBURG-

    3.STIJNS Wayne-W.C.L. BERGKLIMMERS-

    4.DEBRUYNE Glenn-CT 2020-

    5.SCHOONBROODT Bob-WC. MAASLANDSTER- ZUID LIMBURG-

    6.ERREN Pim-WC MIDDEN LIMBURG-

    7.GOELEVEN Jeroen-COLBA SUPERANO HAM-

    8.COMMINETTE Jean-Michel-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    9.VOSS Arnaud-LC TETANGE-

    10.MERTENS Joran-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    74.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    87.DE BOES Timmy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

     

    09/03/2014 VOLLEZELE (VB) - Elite z.c./U23 - 112,5 km

    Aantal deelnemers: 86

    1.MOTTE David -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    2.TEUGELS Lennert-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    3.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.VLASSELAER Maarten-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.POLS Thibaut-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    6.GIAUX Jérôme-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.VAN DER SCHUEREN Kenny -HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    8.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    9.VERMEIREN Tom-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    10.VANDENBERGH Wouter-ASFRA RACING TEAM-

    14.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    28.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    34.WIELFAERT Kristof-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    58.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    66.DE RIDDER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    09/03/2014 OMLOOP VAN HET HAGELAND TIELT-WINGE (VB) - Women Elite UCI - 126 km - 03h15'43"

    Aantal deelnemers:

    1.ARMITSTEAD Elizabeth -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    2.JOHANSSON Emma -ORICA - AIS-

    3.CORDON Audrey -HITEC PRODUCTS-  :00’04"

    4.DE JONG Thalita -RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM-

    5.DE VUYST Sofie -FUTURUMSHOP.NL - ZANNATA-

    6.VAN VLEUTEN Annemiek -RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM-

    7.DAAMS Jessie -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    8.SPRATT Amanda -ORICA - AIS-  :00’07"

    9.NIEWIADOMA Katarzyna -RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM-  :00’09"

    10.LONGO BORGHINI Elisa -HITEC PRODUCTS-

    23.HANNES Kaat -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    79.DRUYTS Jessy -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-  :06’12"

    09-03-2014 om 20:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 09/03/2014 TIENEN-ZEPPEREN (LB) - Juniores – Interclub - 90 km

    Aantal deelnemers:

    Aantal deelnemers: 152

    1.LEYSEN Senne-BALEN BC-

    2.SEYE Guillaume-AVIA CRABBE CT-

    3.PALM Martin-VERANDA WILLEMS-CC CHEVIGNY-

    4.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF-

    5.DE POORTER Maxime -AVIA CRABBE CT-

    6.BOUCKAERT Thierry-VIKING WATERLAND-

    7.FEYS Laszlo-AVIA CRABBE CT-

    8.BEULLENS Cedric-BALEN BC-

    9.VASTMANS Dries -DAVO CT-

    10.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    45.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CT-

    84.JANSSENS Jarrid-BALEN BC-

     

    09/03/2014 DEKLIJTE HEUVELLAND (W) - Juniores - 74,8 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.CASIER Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    2.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.GARDNER Daniel-SPEG PROJECT 51-

    4.CHAPMAN Ben-CORLEY CYCLES-

    5.VANGHELUWE Seppe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    6.VAN COPPENOLLE Lars-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.VERSCHAEVE Corneel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.MOORS Oliver-PRESTIGE VELO CLUB-

    9.MATTOCK Jack-BH SOLIDOR-

    10.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    12.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

     

    09/03/2014 ESSEN (A) - Juniores - 68,2 km

    Aantal deelnemers: 46

    1.VAN DE WIJGAART Axel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.VAN BRAGT Daan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.BOER Erik-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    4.DEKKER Kelvin-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.MAAS Jan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    6.SPIERINGS Julian-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.KOOISTRA Marten-WV OTTO EBBENS-

    8.KOENS Roel-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    9.VAN BOUWEL Ruben-DCM CYCLING TEAM-

    10.FLOREN Wesley-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

     

    09/03/2014 MAZENZELE-OPWIJK (VB) - Juniores - 81 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.SCHEEPERS Jeroen-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.JESPERS Seppe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.SNYERS Jari-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.DE LANGE Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.PAASSCHENS Mathijs-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    6.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.ROEBBEN Michiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.VERHAEGEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.DE WINTER Jeroen-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.SCHOL Bram-VZW DE DEMERSPURTERS-

    13.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    19.LAUREYS Robin-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    20.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.SYMOENS Bradley-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    34.DE LOOSE Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

      

    09/03/2014 ESSEN (A) - Nieuwelingen - 49,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.KELLER Jesper-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.VAN SINTMAARTENDIJK Daan-PRCDELTA-

    3.VANHOOF Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DEKKER David-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.DEKINDER Dieter-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.TULNER Rens-RWC AHOY-

    7.DE PEIJPER Cliff-DE ZUIDWESTHOEK-

    8.HOPPEZAK Vincent-RWC AHOY-

    9.KERKHOFS Bob-DE ZUIDWESTHOEK-

    10.SCHELLING Ide-RESTORE CYCLING-

     

    09/03/2014 HEESTERT (W) - Nieuwelingen - 56 km

    Aantal deelnemers: 44

    1.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.VERHULST Wouter-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    4.VERHULST Lothar-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.DEBUYCK Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    6.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    8.MAHIEU Mathias-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.CALLENS Martijn-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    10.VANOVERBERGHE Jens -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

     

    09/03/2014 ICHTEGEM (W) - Nieuwelingen - 49 km

    Aantal deelnemers: 30

    1.BONNE Bert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.TULETT Daniel-HARGROVES CYCLES RT-SPECIALIZED-

    3.PLYSIER Thibault-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.MOBACH Jarno-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.VANDROMME Alessandro-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.STOOPEN Manu-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.MORTIER Bjarne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.COCKAERT Kelvin-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.DUPON Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    11.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    09-03-2014 om 20:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 09/03/2014 NIEUWRODE (VB) - Nieuwelingen - 58,8 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.DEMOLDER Stijn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.STICKENS Robin-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.VAN DYCK Dries-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.FAUCONNIER Florian-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    6.BAUDE Arthur-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    7.MONDELAERS Jarno-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.VERELST Jef-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.GAUSSIN Anthony-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

     

    09/03/2014 OOIKE (O) - Nieuwelingen - 54,4 km

    Aantal deelnemers: 30

    1.VERCAMST Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    4.D´HEYGERE Gil-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.VESTENS Basile-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.DE KEE Glenn-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.WUYTS Sooi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.VAN MELLAERT Laurens-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

     

    09/03/2014 TEMSE-VELLE (O) - Nieuwelingen - 55 km

    Aantal deelnemers: 42

    1.POLDERVAART Mario-CYCLING TEAM AVIA-

    2.DE BROUWER Jeffrey-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.BAERT Siebren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.DE BROUWER Martijn-WIELERTEAM WAASLAND-

    5.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    6.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.CORNU Maxime-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.VAN ASSCHE Bert -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    9.VAN DOOSSELAERE Doowan-CYCLING TEAM KESSEL-

    10.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    17.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    18.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    22.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.LAMBERTS Alec-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.DEPAUW Brent-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    33.VERMEULEN Steven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.VAN HOYWEGHEN Bart-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.MAES Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.BRUGGEMAN Lorenzo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    09/03/2014 ZEPPEREN (LB) - Nieuwelingen - 48 km

    Aantal deelnemers: 60

    1.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.PHILIPSEN Jasper-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.LIBAN Jérôme-TEAM NATACHA BASSE-MEUSE-

    4.LOBET Robin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    5.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.GERINCKX Joni-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.VAN ROOIJ Thijs-SPORT EN MOEDIG GENK-

    8.WARNIER Timo-WCL BERGKLIMMERS-

    9.RENARD Simon-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    10.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    09-03-2014 om 20:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF-RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/03/2014

    vwf.JPG









    Zondag 09 Maart – LIEDEKERKE (1770)


    A-reeks
    - 75,6km - 1h53
    1.Senne STEEGMANS
    2.Koen Van Geyt
    3.Bjorn Lison
    4.Kevin Van Den Cruijce
    5.Steven Tuytschaever
    6.Kevin Van De Keer
    7.Peter Van Damme
    8.Toon De Medts
    9.Gwylim Hanssens
    10.David Haegeman

    C-reeks - 75,6km - 1h52
    1.Andy DE BACKER
    2.Kris De Block (Mariekerke)
    3.Gaetan Debroux
    4.Peter Maes (Bornem)
    5.Andy Annedijck
    6.Michael Naessens
    7.Jimmy De Paepe
    8.Willem Van Der Heyden
    9.Steven Van Aken
    10.Danny Saelens

    D-reeks - 58,8km - 1h32
    1.Patrick JACOBS
    2.Pascal Raes
    3.Herman Proost
    4.Michael Heymans
    5.Johan De Bruyn
    6.Frank De Coninck
    7.Ronald Rents
    8.Jean Baeyens
    9.Peter Vos
    10.Lucien Van Den Brande

    E -reeks - 50,4km - 1h22
    1.Luc VAN ROY
    2.Rene De Brucker
    3.Jan Van Den Brande
    4.Dominique Turcksin
    5.Ronny Paridaens
    6.Dirk Van Hove
    7.Henri Hermans
    8.Wim De Coninck
    9.Christophe Davies
    10.Frank De Pelsmaker

    F-reeks - 50,4km - 1h21
    1.Martin DURANT
    2.Ronny Paridaens
    3.Patrick Van Renterghem
    4.Walter Marijnissen
    5.Jean Blommaert (Hamme)
    6.Luc Van Mol
    7.Roger Schouppe
    8.Patrick Convents
    9.Johny Van Holen
    10.Willy Wouters

    G-reeks - 42km - 1h12
    1.Luc SNELS
    2.Roland Boulard
    3.Jos Vandermeulen
    4.Theo Coudyzer
    5.Roland Hellebaut
    6.Albert Van Den Eede
    7.Guido Cornet
    8.William De Cremer
    9.Erik Van Der Steen
    10.Felix Luyten

    09-03-2014 om 20:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD-RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/03/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    5-10-2013-kieldrecht 1363.JPG
    Zaterdag - 08 maart - Bazel (9150)

     

    Catg.A - 59 deelnemers - 71 km

    1.Nico Verwee (Deinze)

    2.Kevin Van Der cruyssen

    3.Nick De Landtsheer

    4.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    5.Glenn De Wolf (Zele)

    6.Dimitri Mulder

    7.Mario Van Der Sichel

    8.Tony Heirbaut (Belsele)

    9.Paul Rooseparck

    10.Kris Bolsens (Kruibeke)

    16.Steven Goossens (St.Niklaas)

    18.Tom Van Raemdonck (Haasdonk)

    19.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    23.Michiel De Rycke (Haasdonk)

    24.Michael Van De Casteele (Bazel)

    29.Jan Peirsman (Beveren)

    32.Gino Van Broeck (Stekene)
    08-03-2014 008 NICO VERWEE A & STEF DE BRUYNE T & stassen 8maart 022.jpg

    Winnaar cat A Nico Verwee, burgemeester van Kruibeke Jos Stassen,
    Luc Van Doorsselaer (WAOD) en Stef De Bruyne winnaar toeristen.

     

    Catg.B - 53 deelnemers - 58,5 km

    1.Patric Bogaerts (Overpelt)

    2.Ronny Van Der Vurst

    3.Kurt Pauwels

    4.Rita Aerts

    5.Jan Peeters

    6.Eric Vereecken

    7.Nico Savat

    8.Benny Van Buynder (Bornem)

    9.Philippe Wauters

    10.Peter Vermassen

    11.Wim Rombaut (Stekene)

    16.Rudi Rabout (Heinkenszand)

    18.Andy Roskam (Lokeren)

    19.Alex Goossens (Vrasene)

    22.Koen Van Laere (Beveren)

    24.Sven De Vlieger (Lochristi)

    28.Pascal Van De Velde (Lokeren)

    32.Frank D'Hooge (Hamme)

    37.Giovanni Van Drom (Kruibeke)

    40.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    45.Kris Van Severen (St.Niklaas)
    08-03-2014 002 Patric Bogaetrts 800overpelt;8maart 005.jpg

                            Winnaar categorie B: Patric Bogaerts uit Overpelt.

     

    Catg.C - 60 deelnemers

    1.Arie De Moor (Gontrode - 58,5 km

    2.Geert Van Speybroeck

    3.Frank Suys (Hingene)

    4.Dirck Van Hove

    5.Kenny Janssens uit Melsele

    6.Freddy Vangenechten

    7.Serge De Wever

    8.Herman Proost

    9.Patrick Jacobs

    10.Marc Goossens op 1 ronde=52 km

    14.Dirk Mathys

    26.Dirk Bryssinckx

    35.Serge Meyvis

    37.Dirk Vermincksel

    38.Steven Blommaert

    42.Valerie Robert

    08-03-2014 003 P BOGAERTS & ARIE DE MOOR B & C8maart 006.jpg
    vlnr: Organisator Ronny Van de Vijver, Patric Bogaerts, Luc Van Doorsselaer (WAOD)
    en Arie De Moor winnaar C’s.

     

    Catg.D - 29 deelnemers - 45,5 km

    1.Patrick Van Renterghem( Bellem)

    2.Wim De Waal

    3.Jonny Van Holen

    4.Helmuth Tas

    5.Marcel Poelmans

    6.Jozef De Naeghel

    7.Ludo De Bakker

    8.Jan Snoeck

    9.Louis Van Den Broeck

    10.Julien De Bock

    16.Marc Van Overmeir (St.Niklaas)

    19.William Govaert (Waasmunster)

    20.Jean-Paul Van Oudenhove (St.Niklaas)

    28.Alfons Van Raemdonck (Beveren)

     

    Catg +65 jaar - 23 deelnemers - 45,5 km

    1.Marc Vervondel

    2.Roland Boulard

    3.José Demeyere

    4.Jan Vervecken

    5.Jos Vandermeulen

    6.Roger Hoof (St.Niklaas)

    7.Luc Snels

    8.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    9.Teo Coudijzer

    10.Adri Van Loon

    16.Nancy Wittocck (St.niklaas)

     

    Catg +70 jaar - 10 deelnemers - 45,5 km

    1.WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2.Freddy De Blick (Beveren)

    3.Mathieu Mercken

    4.Daniel Cornu

    5.Gerard Devleeschauwer

    6.Gerrit Hairwassers

    7.Clement De Smedt

    8.José Devreese

    9.François Brouwers

    08-03-2014 001 800 WERNER DULLAERT caty E 8maart 001.jpg 

                                    Werner Dullaert winnaar categorie E.


    Toeristen - 74 deelnemers - 52 km

    1.Stef De Bruyn (Welle)

    2.Bram Van Herck

    3.Pascal Fiers

    4.Davy Barbier

    5.Bjorn Jozef

    6.Johan Van Hiel (Nieuwkerken)

    7.Jan De Henau

    8.Bram Markey

    9.Tom Langens

    10.Baert Vermeiren

    11.Bart Vanderveken (St.Jansteen)

    13.Kris Smet (St.Niklaas)

    15.Dieter Vercauter (Assenede)

    18.Kurt Heyrman (Beveren)

    20.Davy Reniers (Bazel)

    27.Bram Kasteleyn (Zele)

    29.Jan Heyrman (Kruibeke)

    31.Steven De Schoesitter (Hamme)

    35.Tommy Van Osselaer (St.Niklaas)

    39.Kenny Wullaert (St.Niklaas)

    40.Peter Diercks (Bornem)

    44.Tom Heirbaut (Vrasene)
    08-03-2014 005 KRIS SMET NAAR START 8maart 010.jpg

                                 Kris Smet van het DCR CT rijdt naar de start.
    08-03-2014 004 TERRAS HOOGZAAL 8maart 009.jpg

          Lekker op het terras in de maartzon op een onvergetelijk warme dag.

    08-03-2014 007 DE SFEER 8maart 016.jpg

                                   De sfeer op een zomerse dag in Maart.

    08-03-2014 006 WASE HULPDIENST 8maart 014.jpg
                                      De “Wase Hulpdienst” was paraat.



    Foto's: Flor Van de Velde
    Van de Velde Flor.jpg

    09-03-2014 om 20:10 geschreven door kenny


    08-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S EZC/U23 TE WETTEREN VAN ZATERDAG 08/03/2014

    FOTO'S EZC/U23 TE WETTEREN VAN ZATERDAG 08/03/2014     


    08/03/2014 WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 189

    1.OLIVER NAESEN uit Berlare-CIBEL-

    2.ONGENA Thomas-CIBEL-

    3.VERHASSELT Bart-ARROW CYCLING TEAM-

    4.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    5.BRACKE Tony-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.WEECKERS Timmy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    7.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.DEKKERS Hans-TML DOMMELSTREEK-

    9.ONGENA Matthias-CIBEL-

    10.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    13.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    14.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    15.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    17.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    34.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    36.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    38.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    40.HUYGHE Yenthell-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    46.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    49.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    56.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    57.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    59.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    65.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    76.BAEYENS Gert-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    80.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    83.DE SMIT Joshua-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    94.VAN DE VIJVER Jeroen-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    95.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    98.VAN HESE Stijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    99.FINOULST Jan-frederik-TERRA SAFETY SHOES-

    104.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    116.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    119.DHOLLANDER Mathias-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    121.COUSSENS Ruben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    125.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-ARROW CYCLING TEAM-

    128.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    131.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    132.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    141.BAEYENS Bart-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    8-3-204-wetteren 1046.JPG
                                    Winnaar Oliver Naesen uit Berlare.
    8-3-204-wetteren 1033.JPG     
                          Gelukwensen met de 1ste zege voor Oliver Naesen.
    8-3-204-wetteren 788.JPG
    De spurt voor de 1ste plaats met Oliver Naesen die het haalt voor Thomas Ongena.
    8-3-204-wetteren 598.JPG
    De 3 leiders die ontsnapt waren uit de kopgroep met Oliver Naesen, Thomas Ongena
    en Bart Verhasselt.
    8-3-204-wetteren 323.JPG
            Bart Van Speybroeck en Koen De Bosscher vooraan in de kopgroep.
    8-3-204-wetteren 268.JPG
                De kopgroep van 19 renners die niet meer werden bijgehaald.
    8-3-204-wetteren 412.JPG
                         Kevin Van Impe en Michiel Dieleman in de 2de groep.
    8-3-204-wetteren 081.JPG
                                     De Cibelploeg meteen in de aanval.
    8-3-204-wetteren 452.JPG
    8-3-204-wetteren 249.JPG
    8-3-204-wetteren 291.JPG
                                   Links vooraan Patrick Van Roosbroeck.
    8-3-204-wetteren 307.JPG
    8-3-204-wetteren 045.JPG
    8-3-204-wetteren 001.JPG
                                De start te Wetteren met 189 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    08-03-2014 om 21:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!!

    13-02 Naesen Oliver.jpg 

             Oliver Naesen


    Zaterdag 08/03/2014 DRIEDAAGSE VAN WEST-VLAANDEREN (W) - Men Elite UCI – Rit 2 - 182,9 km - 04h14'21"

    Aantal deelnemers:

    1.VAN POPPEL Danny -TREK FACTORY RACING

    2.NAPOLITANO Danilo -WANTY - GROUPE GOBERT-

    3.THWAITES Scott -TEAM NETAPP - ENDURA-

    4.HUTAROVICH Yauheni -AG2R LA MONDIALE-

    5.VAN GENECHTEN Jonas -LOTTO BELISOL-

    6.PLANCKAERT Baptiste -ROUBAIX LILLE METROPOLE-

    7.VALLEE Boris -LOTTO BELISOL-

    8.DE NEGRI Pier Paolo -VINI FANTINI NIPPO-

    9.CHAINEL Steve -AG2R LA MONDIALE-

    10.GROENEWEGEN Dylan -CYCLINGTEAM DE RIJKE-

    65.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    72.VAN DER SANDE Tosh -LOTTO BELISOL-

    76.DE GENDT Thomas -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    82.STEELS Stijn -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    107.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    134.VEREECKEN Nicolas -VERANDAS WILLEMS-

    160.FRANCKAERT Gregory -TEAM 3M-


    08/03/2014 GELUWE (W) - Elite z.c./U23 - 112,2 km

    Aantal deelnemers: 79

    1.BOUTTÉ Kenzie-DOLTCINI-FLANDERS-

    2.FRANÇOYS Sven-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    3.SHERLOCK Ryan-CTTOMAC-

    4.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.VANDENBUSSCHE Tom-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    6.VANTHOURNOUT Brecht-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    7.CAETHOVEN Steven-ACCENT.JOBS-WANTY-

    8.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    9.VANDENBUSSCHE Jens-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.DE SMAELS Cil-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    16.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    47.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

     

    08/03/2014 MOLENBEEK - WERSBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 97

    1.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.HONIG Reinier--

    3.STIJNS Wayne-W.C.L. BERGKLIMMERS-

    4.CARNEVALI Jean-Albert-VERANDAS WILLEMS-

    5.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    6.JOIRET Julien-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    7.MIESSEN Andreas-VSC EUREGIO-

    8.WYNANTS Nick-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    9.PEELAERS Jeff-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    10.SIMONS Michael-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    17.VAN LOMMEL Cedric-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    23.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    55.VAN CAMP Tim-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    08/03/2014 WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 189

    1.OLIVER NAESEN uit Berlare-CIBEL-

    2.ONGENA Thomas-CIBEL-

    3.VERHASSELT Bart-ARROW CYCLING TEAM-

    4.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    5.BRACKE Tony-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.WEECKERS Timmy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    7.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.DEKKERS Hans-TML DOMMELSTREEK-

    9.ONGENA Matthias-CIBEL-

    10.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    13.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    14.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    15.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    17.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    34.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    36.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    38.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    40.HUYGHE Yenthell-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    46.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    49.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    56.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    57.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    59.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    65.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    76.BAEYENS Gert-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    80.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    83.DE SMIT Joshua-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    94.VAN DE VIJVER Jeroen-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    95.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    98.VAN HESE Stijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    99.FINOULST Jan-frederik-TERRA SAFETY SHOES-

    104.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    116.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    119.DHOLLANDER Mathias-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    121.COUSSENS Ruben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    125.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-ARROW CYCLING TEAM-

    128.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    131.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    132.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    141.BAEYENS Bart-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

     

    08/03/2014 ARENDONK (A) - Juniores - 70,2 km

    Aantal deelnemers: 64

    1.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.KREDER Stefan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.DUNBAR Edward-KANTURK-

    4.HOMRIGHAUSEN Heiko-RC AACHEN-

    5.VAN LEEUWEN Dennis-WESTLAND WIL VOORUIT-

    6.O BRIEN Dylan-KANTURK-

    7.THURAU Sven-VFR BÜTTGEN-

    8.TALEN Jordi-DRC DE MOL-

    9.CORNELISSE Mitchell-UWTC DE VOLHARDING-

    10.BUNING Jorn-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    28.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    08-03-2014 om 21:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 08/03/2014 HARELBEKE (W) - Juniores - 79 km

    Aantal deelnemers: 38

    1.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VERSCHAEVE Corneel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.DECLEIR Gianni-DCM CYCLING TEAM-

    4.DEMEULEMEESTER Axel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.HAUTEKEETE Justin-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.DERVEAUX Niels-INTRASYS MTB DREAMTEAM-

    7.BIEBAU Aaron-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    9.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.DEVOS Iben-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    32.SYMOENS Bradley-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    08/03/2014 LIERDE / ST.MARIA-LIERDE (O) - Juniores - 78 km

    Aantal deelnemers: 61

    1.GOEBEERT Pierre-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    2.VAN DER BEKEN Arno-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.TIMMERMANS Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    5.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    6.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    8.MAAS Jan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    9.LAMBERTIN Kevin-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    10.DE WILDE Jonathan-K.V.C. DEINZE VZW-

    13.THIERENS Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    21.ROELS Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.DE CORTE Freek-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    32.LESCOUHIER Bert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    48.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/03/2014 OUTRIJVE (W) - Juniores - 71 km

    Aantal deelnemers: 39

    1.CHAPMAN Ben-CORLEY CYCLES-

    2.MOORS Oliver-PRESTIGE VELO CLUB-

    3.LEE Ethan-NFTO-

    4.BOUTEN Migel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.ALLEMAN Wout-GOEMAN SCOTT CYCLING TEAM-

    6.MATTOCK Jack-BH SOLIDOR-

    7.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.THERAIN Quentin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.GARDNER Daniel-SPEG PROJECT 51-

    10.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    13.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/03/2014 ARENDONK (A) - Nieuwelingen - 48,6 km

    Aantal deelnemers: 64

    1.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.DEKKER David-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.VAN DER HORST Dennis-WV NOORD WESTHOEK-

    4.LAGENDIJK Jesse-WV AVANTI-

    5.DE LENG Mathijs-WV AVANTI-

    6.LIBAN Jérôme-TEAM NATACHA BASSE-MEUSE-

    7.SCHILDERMANS Jan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VREESWIJK Luca-RTC BUITENLUST-

    9.STICKENS Robin-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.HAEST Kevin-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

     

    08/03/2014 LIERDE / ST.MARIA-LIERDE (O) - Nieuwelingen - 58 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.PETERS Tom-AVIA-CRABBE WESTHOEK-

    2.DEMOLDER Stijn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.TULETT Daniel-HARGOUFS CYCLES-

    4.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.MARIT Arne-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    10.DE GROOT Gertjan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    23.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    08/03/2014 WOUMEN ( DIKSMUIDE ) (W) - Nieuwelingen - 57 km

    Aantal deelnemers: 71

    1.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.MAHIEU Mathias-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    5.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.VAN KEIRSBULCK Engelbert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.BONNE Bert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.VERBIST Alexander-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    9.RANSON Nourdine-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.VANSTEELANDT Thomas-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    22.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    08-03-2014 om 21:08 geschreven door kenny


    07-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 07/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 07/03/2014 DRIEDAAGSE VAN WEST-VLAANDEREN (W) - Men Elite UCI – Proloog - 7 km

    Aantal deelnemers:

    1.Gert Joeäär (Est) in 7'53"

    2.Johan Le Bon (Fra) op 5"

    3.Kristof Vandewalle op 8"

    4.Stijn Devolder op 11"

    5.Silvan Dillier (Zwi) op 14"

    6.Jesse Sergent (NZe) op 15"

    7.Jan Ghyselinck op 16"

    8.Guillaume Van Keirsbulck

    9.Jan Barta (Tsj) op 17"

    10.Chad Haga (VS)

    11.Thomas De Gendt op 18"

    07-03-2014 om 18:13 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!