.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    09-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 09/03/2014 TIENEN-ZEPPEREN (LB) - Juniores – Interclub - 90 km

    Aantal deelnemers:

    Aantal deelnemers: 152

    1.LEYSEN Senne-BALEN BC-

    2.SEYE Guillaume-AVIA CRABBE CT-

    3.PALM Martin-VERANDA WILLEMS-CC CHEVIGNY-

    4.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF-

    5.DE POORTER Maxime -AVIA CRABBE CT-

    6.BOUCKAERT Thierry-VIKING WATERLAND-

    7.FEYS Laszlo-AVIA CRABBE CT-

    8.BEULLENS Cedric-BALEN BC-

    9.VASTMANS Dries -DAVO CT-

    10.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    45.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CT-

    84.JANSSENS Jarrid-BALEN BC-

     

    09/03/2014 DEKLIJTE HEUVELLAND (W) - Juniores - 74,8 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.CASIER Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    2.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.GARDNER Daniel-SPEG PROJECT 51-

    4.CHAPMAN Ben-CORLEY CYCLES-

    5.VANGHELUWE Seppe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    6.VAN COPPENOLLE Lars-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.VERSCHAEVE Corneel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.MOORS Oliver-PRESTIGE VELO CLUB-

    9.MATTOCK Jack-BH SOLIDOR-

    10.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    12.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

     

    09/03/2014 ESSEN (A) - Juniores - 68,2 km

    Aantal deelnemers: 46

    1.VAN DE WIJGAART Axel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.VAN BRAGT Daan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.BOER Erik-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    4.DEKKER Kelvin-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.MAAS Jan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    6.SPIERINGS Julian-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.KOOISTRA Marten-WV OTTO EBBENS-

    8.KOENS Roel-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    9.VAN BOUWEL Ruben-DCM CYCLING TEAM-

    10.FLOREN Wesley-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

     

    09/03/2014 MAZENZELE-OPWIJK (VB) - Juniores - 81 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.SCHEEPERS Jeroen-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.JESPERS Seppe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.SNYERS Jari-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.DE LANGE Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.PAASSCHENS Mathijs-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    6.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.ROEBBEN Michiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.VERHAEGEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.DE WINTER Jeroen-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.SCHOL Bram-VZW DE DEMERSPURTERS-

    13.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    19.LAUREYS Robin-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    20.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.SYMOENS Bradley-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    34.DE LOOSE Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

      

    09/03/2014 ESSEN (A) - Nieuwelingen - 49,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.KELLER Jesper-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.VAN SINTMAARTENDIJK Daan-PRCDELTA-

    3.VANHOOF Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DEKKER David-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.DEKINDER Dieter-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.TULNER Rens-RWC AHOY-

    7.DE PEIJPER Cliff-DE ZUIDWESTHOEK-

    8.HOPPEZAK Vincent-RWC AHOY-

    9.KERKHOFS Bob-DE ZUIDWESTHOEK-

    10.SCHELLING Ide-RESTORE CYCLING-

     

    09/03/2014 HEESTERT (W) - Nieuwelingen - 56 km

    Aantal deelnemers: 44

    1.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.VERHULST Wouter-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    4.VERHULST Lothar-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.DEBUYCK Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    6.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    8.MAHIEU Mathias-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.CALLENS Martijn-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    10.VANOVERBERGHE Jens -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

     

    09/03/2014 ICHTEGEM (W) - Nieuwelingen - 49 km

    Aantal deelnemers: 30

    1.BONNE Bert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.TULETT Daniel-HARGROVES CYCLES RT-SPECIALIZED-

    3.PLYSIER Thibault-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.MOBACH Jarno-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.VANDROMME Alessandro-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.STOOPEN Manu-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.MORTIER Bjarne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.COCKAERT Kelvin-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.DUPON Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    11.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    09-03-2014 om 20:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 09/03/2014 NIEUWRODE (VB) - Nieuwelingen - 58,8 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.DEMOLDER Stijn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.STICKENS Robin-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.VAN DYCK Dries-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.FAUCONNIER Florian-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    6.BAUDE Arthur-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    7.MONDELAERS Jarno-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.VERELST Jef-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.GAUSSIN Anthony-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

     

    09/03/2014 OOIKE (O) - Nieuwelingen - 54,4 km

    Aantal deelnemers: 30

    1.VERCAMST Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    4.D´HEYGERE Gil-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.VESTENS Basile-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.DE KEE Glenn-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.WUYTS Sooi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.VAN MELLAERT Laurens-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

     

    09/03/2014 TEMSE-VELLE (O) - Nieuwelingen - 55 km

    Aantal deelnemers: 42

    1.POLDERVAART Mario-CYCLING TEAM AVIA-

    2.DE BROUWER Jeffrey-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.BAERT Siebren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.DE BROUWER Martijn-WIELERTEAM WAASLAND-

    5.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    6.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.CORNU Maxime-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.VAN ASSCHE Bert -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    9.VAN DOOSSELAERE Doowan-CYCLING TEAM KESSEL-

    10.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    17.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    18.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    22.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.LAMBERTS Alec-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.DEPAUW Brent-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    33.VERMEULEN Steven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.VAN HOYWEGHEN Bart-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.MAES Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.BRUGGEMAN Lorenzo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    09/03/2014 ZEPPEREN (LB) - Nieuwelingen - 48 km

    Aantal deelnemers: 60

    1.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.PHILIPSEN Jasper-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.LIBAN Jérôme-TEAM NATACHA BASSE-MEUSE-

    4.LOBET Robin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    5.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.GERINCKX Joni-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.VAN ROOIJ Thijs-SPORT EN MOEDIG GENK-

    8.WARNIER Timo-WCL BERGKLIMMERS-

    9.RENARD Simon-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    10.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    09-03-2014 om 20:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF-RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/03/2014

    vwf.JPG









    Zondag 09 Maart – LIEDEKERKE (1770)


    A-reeks
    - 75,6km - 1h53
    1.Senne STEEGMANS
    2.Koen Van Geyt
    3.Bjorn Lison
    4.Kevin Van Den Cruijce
    5.Steven Tuytschaever
    6.Kevin Van De Keer
    7.Peter Van Damme
    8.Toon De Medts
    9.Gwylim Hanssens
    10.David Haegeman

    C-reeks - 75,6km - 1h52
    1.Andy DE BACKER
    2.Kris De Block (Mariekerke)
    3.Gaetan Debroux
    4.Peter Maes (Bornem)
    5.Andy Annedijck
    6.Michael Naessens
    7.Jimmy De Paepe
    8.Willem Van Der Heyden
    9.Steven Van Aken
    10.Danny Saelens

    D-reeks - 58,8km - 1h32
    1.Patrick JACOBS
    2.Pascal Raes
    3.Herman Proost
    4.Michael Heymans
    5.Johan De Bruyn
    6.Frank De Coninck
    7.Ronald Rents
    8.Jean Baeyens
    9.Peter Vos
    10.Lucien Van Den Brande

    E -reeks - 50,4km - 1h22
    1.Luc VAN ROY
    2.Rene De Brucker
    3.Jan Van Den Brande
    4.Dominique Turcksin
    5.Ronny Paridaens
    6.Dirk Van Hove
    7.Henri Hermans
    8.Wim De Coninck
    9.Christophe Davies
    10.Frank De Pelsmaker

    F-reeks - 50,4km - 1h21
    1.Martin DURANT
    2.Ronny Paridaens
    3.Patrick Van Renterghem
    4.Walter Marijnissen
    5.Jean Blommaert (Hamme)
    6.Luc Van Mol
    7.Roger Schouppe
    8.Patrick Convents
    9.Johny Van Holen
    10.Willy Wouters

    G-reeks - 42km - 1h12
    1.Luc SNELS
    2.Roland Boulard
    3.Jos Vandermeulen
    4.Theo Coudyzer
    5.Roland Hellebaut
    6.Albert Van Den Eede
    7.Guido Cornet
    8.William De Cremer
    9.Erik Van Der Steen
    10.Felix Luyten

    09-03-2014 om 20:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD-RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/03/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    5-10-2013-kieldrecht 1363.JPG
    Zaterdag - 08 maart - Bazel (9150)

     

    Catg.A - 59 deelnemers - 71 km

    1.Nico Verwee (Deinze)

    2.Kevin Van Der cruyssen

    3.Nick De Landtsheer

    4.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    5.Glenn De Wolf (Zele)

    6.Dimitri Mulder

    7.Mario Van Der Sichel

    8.Tony Heirbaut (Belsele)

    9.Paul Rooseparck

    10.Kris Bolsens (Kruibeke)

    16.Steven Goossens (St.Niklaas)

    18.Tom Van Raemdonck (Haasdonk)

    19.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    23.Michiel De Rycke (Haasdonk)

    24.Michael Van De Casteele (Bazel)

    29.Jan Peirsman (Beveren)

    32.Gino Van Broeck (Stekene)
    08-03-2014 008 NICO VERWEE A & STEF DE BRUYNE T & stassen 8maart 022.jpg

    Winnaar cat A Nico Verwee, burgemeester van Kruibeke Jos Stassen,
    Luc Van Doorsselaer (WAOD) en Stef De Bruyne winnaar toeristen.

     

    Catg.B - 53 deelnemers - 58,5 km

    1.Patric Bogaerts (Overpelt)

    2.Ronny Van Der Vurst

    3.Kurt Pauwels

    4.Rita Aerts

    5.Jan Peeters

    6.Eric Vereecken

    7.Nico Savat

    8.Benny Van Buynder (Bornem)

    9.Philippe Wauters

    10.Peter Vermassen

    11.Wim Rombaut (Stekene)

    16.Rudi Rabout (Heinkenszand)

    18.Andy Roskam (Lokeren)

    19.Alex Goossens (Vrasene)

    22.Koen Van Laere (Beveren)

    24.Sven De Vlieger (Lochristi)

    28.Pascal Van De Velde (Lokeren)

    32.Frank D'Hooge (Hamme)

    37.Giovanni Van Drom (Kruibeke)

    40.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    45.Kris Van Severen (St.Niklaas)
    08-03-2014 002 Patric Bogaetrts 800overpelt;8maart 005.jpg

                            Winnaar categorie B: Patric Bogaerts uit Overpelt.

     

    Catg.C - 60 deelnemers

    1.Arie De Moor (Gontrode - 58,5 km

    2.Geert Van Speybroeck

    3.Frank Suys (Hingene)

    4.Dirck Van Hove

    5.Kenny Janssens uit Melsele

    6.Freddy Vangenechten

    7.Serge De Wever

    8.Herman Proost

    9.Patrick Jacobs

    10.Marc Goossens op 1 ronde=52 km

    14.Dirk Mathys

    26.Dirk Bryssinckx

    35.Serge Meyvis

    37.Dirk Vermincksel

    38.Steven Blommaert

    42.Valerie Robert

    08-03-2014 003 P BOGAERTS & ARIE DE MOOR B & C8maart 006.jpg
    vlnr: Organisator Ronny Van de Vijver, Patric Bogaerts, Luc Van Doorsselaer (WAOD)
    en Arie De Moor winnaar C’s.

     

    Catg.D - 29 deelnemers - 45,5 km

    1.Patrick Van Renterghem( Bellem)

    2.Wim De Waal

    3.Jonny Van Holen

    4.Helmuth Tas

    5.Marcel Poelmans

    6.Jozef De Naeghel

    7.Ludo De Bakker

    8.Jan Snoeck

    9.Louis Van Den Broeck

    10.Julien De Bock

    16.Marc Van Overmeir (St.Niklaas)

    19.William Govaert (Waasmunster)

    20.Jean-Paul Van Oudenhove (St.Niklaas)

    28.Alfons Van Raemdonck (Beveren)

     

    Catg +65 jaar - 23 deelnemers - 45,5 km

    1.Marc Vervondel

    2.Roland Boulard

    3.José Demeyere

    4.Jan Vervecken

    5.Jos Vandermeulen

    6.Roger Hoof (St.Niklaas)

    7.Luc Snels

    8.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    9.Teo Coudijzer

    10.Adri Van Loon

    16.Nancy Wittocck (St.niklaas)

     

    Catg +70 jaar - 10 deelnemers - 45,5 km

    1.WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2.Freddy De Blick (Beveren)

    3.Mathieu Mercken

    4.Daniel Cornu

    5.Gerard Devleeschauwer

    6.Gerrit Hairwassers

    7.Clement De Smedt

    8.José Devreese

    9.François Brouwers

    08-03-2014 001 800 WERNER DULLAERT caty E 8maart 001.jpg 

                                    Werner Dullaert winnaar categorie E.


    Toeristen - 74 deelnemers - 52 km

    1.Stef De Bruyn (Welle)

    2.Bram Van Herck

    3.Pascal Fiers

    4.Davy Barbier

    5.Bjorn Jozef

    6.Johan Van Hiel (Nieuwkerken)

    7.Jan De Henau

    8.Bram Markey

    9.Tom Langens

    10.Baert Vermeiren

    11.Bart Vanderveken (St.Jansteen)

    13.Kris Smet (St.Niklaas)

    15.Dieter Vercauter (Assenede)

    18.Kurt Heyrman (Beveren)

    20.Davy Reniers (Bazel)

    27.Bram Kasteleyn (Zele)

    29.Jan Heyrman (Kruibeke)

    31.Steven De Schoesitter (Hamme)

    35.Tommy Van Osselaer (St.Niklaas)

    39.Kenny Wullaert (St.Niklaas)

    40.Peter Diercks (Bornem)

    44.Tom Heirbaut (Vrasene)
    08-03-2014 005 KRIS SMET NAAR START 8maart 010.jpg

                                 Kris Smet van het DCR CT rijdt naar de start.
    08-03-2014 004 TERRAS HOOGZAAL 8maart 009.jpg

          Lekker op het terras in de maartzon op een onvergetelijk warme dag.

    08-03-2014 007 DE SFEER 8maart 016.jpg

                                   De sfeer op een zomerse dag in Maart.

    08-03-2014 006 WASE HULPDIENST 8maart 014.jpg
                                      De “Wase Hulpdienst” was paraat.



    Foto's: Flor Van de Velde
    Van de Velde Flor.jpg

    09-03-2014 om 20:10 geschreven door kenny


    08-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S EZC/U23 TE WETTEREN VAN ZATERDAG 08/03/2014

    FOTO'S EZC/U23 TE WETTEREN VAN ZATERDAG 08/03/2014     


    08/03/2014 WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 189

    1.OLIVER NAESEN uit Berlare-CIBEL-

    2.ONGENA Thomas-CIBEL-

    3.VERHASSELT Bart-ARROW CYCLING TEAM-

    4.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    5.BRACKE Tony-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.WEECKERS Timmy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    7.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.DEKKERS Hans-TML DOMMELSTREEK-

    9.ONGENA Matthias-CIBEL-

    10.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    13.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    14.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    15.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    17.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    34.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    36.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    38.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    40.HUYGHE Yenthell-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    46.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    49.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    56.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    57.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    59.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    65.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    76.BAEYENS Gert-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    80.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    83.DE SMIT Joshua-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    94.VAN DE VIJVER Jeroen-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    95.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    98.VAN HESE Stijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    99.FINOULST Jan-frederik-TERRA SAFETY SHOES-

    104.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    116.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    119.DHOLLANDER Mathias-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    121.COUSSENS Ruben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    125.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-ARROW CYCLING TEAM-

    128.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    131.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    132.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    141.BAEYENS Bart-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    8-3-204-wetteren 1046.JPG
                                    Winnaar Oliver Naesen uit Berlare.
    8-3-204-wetteren 1033.JPG     
                          Gelukwensen met de 1ste zege voor Oliver Naesen.
    8-3-204-wetteren 788.JPG
    De spurt voor de 1ste plaats met Oliver Naesen die het haalt voor Thomas Ongena.
    8-3-204-wetteren 598.JPG
    De 3 leiders die ontsnapt waren uit de kopgroep met Oliver Naesen, Thomas Ongena
    en Bart Verhasselt.
    8-3-204-wetteren 323.JPG
            Bart Van Speybroeck en Koen De Bosscher vooraan in de kopgroep.
    8-3-204-wetteren 268.JPG
                De kopgroep van 19 renners die niet meer werden bijgehaald.
    8-3-204-wetteren 412.JPG
                         Kevin Van Impe en Michiel Dieleman in de 2de groep.
    8-3-204-wetteren 081.JPG
                                     De Cibelploeg meteen in de aanval.
    8-3-204-wetteren 452.JPG
    8-3-204-wetteren 249.JPG
    8-3-204-wetteren 291.JPG
                                   Links vooraan Patrick Van Roosbroeck.
    8-3-204-wetteren 307.JPG
    8-3-204-wetteren 045.JPG
    8-3-204-wetteren 001.JPG
                                De start te Wetteren met 189 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    08-03-2014 om 21:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!!

    13-02 Naesen Oliver.jpg 

             Oliver Naesen


    Zaterdag 08/03/2014 DRIEDAAGSE VAN WEST-VLAANDEREN (W) - Men Elite UCI – Rit 2 - 182,9 km - 04h14'21"

    Aantal deelnemers:

    1.VAN POPPEL Danny -TREK FACTORY RACING

    2.NAPOLITANO Danilo -WANTY - GROUPE GOBERT-

    3.THWAITES Scott -TEAM NETAPP - ENDURA-

    4.HUTAROVICH Yauheni -AG2R LA MONDIALE-

    5.VAN GENECHTEN Jonas -LOTTO BELISOL-

    6.PLANCKAERT Baptiste -ROUBAIX LILLE METROPOLE-

    7.VALLEE Boris -LOTTO BELISOL-

    8.DE NEGRI Pier Paolo -VINI FANTINI NIPPO-

    9.CHAINEL Steve -AG2R LA MONDIALE-

    10.GROENEWEGEN Dylan -CYCLINGTEAM DE RIJKE-

    65.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    72.VAN DER SANDE Tosh -LOTTO BELISOL-

    76.DE GENDT Thomas -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    82.STEELS Stijn -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    107.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    134.VEREECKEN Nicolas -VERANDAS WILLEMS-

    160.FRANCKAERT Gregory -TEAM 3M-


    08/03/2014 GELUWE (W) - Elite z.c./U23 - 112,2 km

    Aantal deelnemers: 79

    1.BOUTTÉ Kenzie-DOLTCINI-FLANDERS-

    2.FRANÇOYS Sven-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    3.SHERLOCK Ryan-CTTOMAC-

    4.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.VANDENBUSSCHE Tom-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    6.VANTHOURNOUT Brecht-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    7.CAETHOVEN Steven-ACCENT.JOBS-WANTY-

    8.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    9.VANDENBUSSCHE Jens-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.DE SMAELS Cil-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    16.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    47.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

     

    08/03/2014 MOLENBEEK - WERSBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 97

    1.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.HONIG Reinier--

    3.STIJNS Wayne-W.C.L. BERGKLIMMERS-

    4.CARNEVALI Jean-Albert-VERANDAS WILLEMS-

    5.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    6.JOIRET Julien-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    7.MIESSEN Andreas-VSC EUREGIO-

    8.WYNANTS Nick-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    9.PEELAERS Jeff-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    10.SIMONS Michael-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    17.VAN LOMMEL Cedric-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    23.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    55.VAN CAMP Tim-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    08/03/2014 WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 189

    1.OLIVER NAESEN uit Berlare-CIBEL-

    2.ONGENA Thomas-CIBEL-

    3.VERHASSELT Bart-ARROW CYCLING TEAM-

    4.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    5.BRACKE Tony-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.WEECKERS Timmy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    7.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.DEKKERS Hans-TML DOMMELSTREEK-

    9.ONGENA Matthias-CIBEL-

    10.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    13.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    14.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    15.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    17.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    34.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    36.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    38.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    40.HUYGHE Yenthell-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    46.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    49.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    56.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    57.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    59.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    65.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    76.BAEYENS Gert-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    80.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    83.DE SMIT Joshua-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    94.VAN DE VIJVER Jeroen-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    95.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    98.VAN HESE Stijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    99.FINOULST Jan-frederik-TERRA SAFETY SHOES-

    104.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    116.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    119.DHOLLANDER Mathias-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    121.COUSSENS Ruben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    125.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-ARROW CYCLING TEAM-

    128.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    131.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    132.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    141.BAEYENS Bart-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

     

    08/03/2014 ARENDONK (A) - Juniores - 70,2 km

    Aantal deelnemers: 64

    1.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.KREDER Stefan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.DUNBAR Edward-KANTURK-

    4.HOMRIGHAUSEN Heiko-RC AACHEN-

    5.VAN LEEUWEN Dennis-WESTLAND WIL VOORUIT-

    6.O BRIEN Dylan-KANTURK-

    7.THURAU Sven-VFR BÜTTGEN-

    8.TALEN Jordi-DRC DE MOL-

    9.CORNELISSE Mitchell-UWTC DE VOLHARDING-

    10.BUNING Jorn-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    28.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    08-03-2014 om 21:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 08/03/2014 HARELBEKE (W) - Juniores - 79 km

    Aantal deelnemers: 38

    1.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VERSCHAEVE Corneel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.DECLEIR Gianni-DCM CYCLING TEAM-

    4.DEMEULEMEESTER Axel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.HAUTEKEETE Justin-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.DERVEAUX Niels-INTRASYS MTB DREAMTEAM-

    7.BIEBAU Aaron-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    9.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.DEVOS Iben-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    32.SYMOENS Bradley-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    08/03/2014 LIERDE / ST.MARIA-LIERDE (O) - Juniores - 78 km

    Aantal deelnemers: 61

    1.GOEBEERT Pierre-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    2.VAN DER BEKEN Arno-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.TIMMERMANS Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    5.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    6.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    8.MAAS Jan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    9.LAMBERTIN Kevin-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    10.DE WILDE Jonathan-K.V.C. DEINZE VZW-

    13.THIERENS Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    21.ROELS Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.DE CORTE Freek-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    32.LESCOUHIER Bert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    48.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/03/2014 OUTRIJVE (W) - Juniores - 71 km

    Aantal deelnemers: 39

    1.CHAPMAN Ben-CORLEY CYCLES-

    2.MOORS Oliver-PRESTIGE VELO CLUB-

    3.LEE Ethan-NFTO-

    4.BOUTEN Migel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.ALLEMAN Wout-GOEMAN SCOTT CYCLING TEAM-

    6.MATTOCK Jack-BH SOLIDOR-

    7.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.THERAIN Quentin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.GARDNER Daniel-SPEG PROJECT 51-

    10.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    13.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/03/2014 ARENDONK (A) - Nieuwelingen - 48,6 km

    Aantal deelnemers: 64

    1.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.DEKKER David-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.VAN DER HORST Dennis-WV NOORD WESTHOEK-

    4.LAGENDIJK Jesse-WV AVANTI-

    5.DE LENG Mathijs-WV AVANTI-

    6.LIBAN Jérôme-TEAM NATACHA BASSE-MEUSE-

    7.SCHILDERMANS Jan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VREESWIJK Luca-RTC BUITENLUST-

    9.STICKENS Robin-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.HAEST Kevin-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

     

    08/03/2014 LIERDE / ST.MARIA-LIERDE (O) - Nieuwelingen - 58 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.PETERS Tom-AVIA-CRABBE WESTHOEK-

    2.DEMOLDER Stijn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.TULETT Daniel-HARGOUFS CYCLES-

    4.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.MARIT Arne-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    10.DE GROOT Gertjan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    23.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    08/03/2014 WOUMEN ( DIKSMUIDE ) (W) - Nieuwelingen - 57 km

    Aantal deelnemers: 71

    1.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.MAHIEU Mathias-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    5.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.VAN KEIRSBULCK Engelbert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.BONNE Bert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.VERBIST Alexander-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    9.RANSON Nourdine-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.VANSTEELANDT Thomas-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    22.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    08-03-2014 om 21:08 geschreven door kenny


    07-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 07/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 07/03/2014 DRIEDAAGSE VAN WEST-VLAANDEREN (W) - Men Elite UCI – Proloog - 7 km

    Aantal deelnemers:

    1.Gert Joeäär (Est) in 7'53"

    2.Johan Le Bon (Fra) op 5"

    3.Kristof Vandewalle op 8"

    4.Stijn Devolder op 11"

    5.Silvan Dillier (Zwi) op 14"

    6.Jesse Sergent (NZe) op 15"

    7.Jan Ghyselinck op 16"

    8.Guillaume Van Keirsbulck

    9.Jan Barta (Tsj) op 17"

    10.Chad Haga (VS)

    11.Thomas De Gendt op 18"

    07-03-2014 om 18:13 geschreven door kenny


    05-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S EZC/U23 TE GOOIK VAN WOENSDAG 05/03/2014

    FOTO'S EZC/U23 TE GOOIK VAN WOENSDAG 05/03/2014     


    05/03/2014- GOOIK (B) - Elite z.c./U23 – 117 km

    Aantal deelnemers: 158

    1.GUNST Davy-EFC-OMEGA PHARMA-

    2.TALLONEAU Gwennael-CC VILLENEUVE ST GERMAIN-

    3.NAESEN Oliver-CIBEL-

    4.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.DE WINTER Ludwig-COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.ONGENA Thomas-CIBEL-

    7.POLAZZI Fabio-TO WIN JOSAN CT-

    8.DE BONDT Dries-TO WIN JOSAN CT-

    9.VAN DORSSELAER Niels-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    10.DE GENDT Aime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    34.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    59.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    75.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    85.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    93.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    97.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    107.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    113.GIBBONS Thomas-CIBEL-

    115.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    117.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    135.ONGENA Matthias-CIBEL-

    140.WIELFAERT Kristof-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
    5-3-2014-gooik 728.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Davy Gunst, Gwennael Talloneau en Oliver Naesen.
    5-3-2014-gooik 628.JPG     5-3-2014-gooik 753.JPG
               Aankomst van winnaar Davy Gunst.                                                         Davy Gunst
    5-3-2014-gooik 746.JPG
                                Oliver Naesen uit Berlare werd knap 3de.
    5-3-2014-gooik 217.JPG
                        Oliver Naesen probeert nogmaals een ontsnapping.
    5-3-2014-gooik 172.JPG
                               Matthias Ongena van het Cibel Team.
    5-3-2014-gooik 160.JPG
    5-3-2014-gooik 097.JPG
    5-3-2014-gooik 238.JPG
    5-3-2014-gooik 007.JPG
    5-3-2014-gooik 326.JPG
                                  Jürgen Roelandts en Jens Debusschere.








    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    05-03-2014 om 22:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 05/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 05/03/2014- LE SAMYN - Profs –  196 km – 04h36’20

    Aantal deelnemers:

    1.Maxime Vantomme

    2.Alexej Tsatevitsj (Rus)
    3.Nacer Bouhanni (Fra)
    4.Erwan Corbel (Fra)
    5.Kristian Sbaragli (Ita)

    6.Danilo Napolitano (Ita)
    7.Steve Chainel (Fra)
    8.Gerald Ciolek (Dui)
    9.Zico Waeytens
    10.Tom Dernies

    113.Thomas De Gendt op 2'43"

    05/03/2014- GOOIK (B) - Elite z.c./U23 – 117 km

    Aantal deelnemers: 158

    1.GUNST Davy-EFC-OMEGA PHARMA-

    2.TALLONEAU Gwennael-CC VILLENEUVE ST GERMAIN-

    3.NAESEN Oliver-CIBEL-

    4.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.DE WINTER Ludwig-COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.ONGENA Thomas-CIBEL-

    7.POLAZZI Fabio-TO WIN JOSAN CT-

    8.DE BONDT Dries-TO WIN JOSAN CT-

    9.VAN DORSSELAER Niels-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    10.DE GENDT Aime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    34.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    59.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    75.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    85.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    93.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    97.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    107.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    113.GIBBONS Thomas-CIBEL-

    115.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    117.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    135.ONGENA Matthias-CIBEL-

    140.WIELFAERT Kristof-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    05/03/2014- LE SAMYN - Dames Elite – 111,6 km – 02h48’25”

    Aantal deelnemers:

    1.JOHANSSON Emma -ORICA - AIS-

    2.MOOLMAN-PASIO Ashleigh -HITEC PRODUCTS-

    3.DE VUYST Sofie -FUTURUMSHOP.NL - ZANNATA-

    4.VAN DIJK Eleonora -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    5.POLSPOEL Maaike -TEAM GIANT-SHIMANO-

    6.KINSELLA Maura -USA NATIONAL TEAM-

    7.PIETERS Amy -TEAM GIANT-SHIMANO-

    8.LONGO BORGHINI Elisa -HITEC PRODUCTS-

    9.FAHLIN Emilia -WIGGLE HONDA-

    10.KIESANOWSKI Joanne -TIBCO / TO THE TOP-

    15.HANNES Kaat -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    40.DRUYTS Jessy -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-   :00’10"

    88.DRUYTS Demmy -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO- :02’30"

    90.VERSCHELDEN Nathalie -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    05-03-2014 om 20:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 05/03/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Raf Van Nieuwenhove vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 46 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Prachtig zonnig weer en dus een grote opkomst voor de midweek groepstraining. De kopmannen zorgden voor een egaal tempo en halverwege kwamen Guy Smet met Dave Van Roeyen aan het commando en dat bleven ze tot Beveren. De afstand bedroeg 87 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 105 Km, het gemiddelde was goed voor 35 Km/h.

    Reden mee vandaag:
    Guy Smet , Jori Van Steenberghen , Glenn Rotty , Laurens Poelman , Glenn De Ridder , Kevin Wullaert , Jochem Smet , Sam Christiaens , Freddy De Blick , Jean Paul Van Oudenhoven , Peter Van Havere , Dave Van Roeyen , Leo Mares , Jos Vermeulen , Eric Vermeulen , Frank Van Geystelen , William Despeels , Patrick Van Der Vekens , Johan Van Hiel , Dr.Frank De Winter , Cornelis Van Der Haeven , Hugo Martens , Kurt Van Raemdonck , Eugéne Bosman , Dirk Bryssinckx , Franky De Witte , Geert Smet , Kurt Carpentier , Franky Wielandt , Ward Vermeiren , Patrick Van Vlierberghe , Michel Van Osselaer , Dirk De Pauw , Patrick Deyaert , Kenny Wullaert , Annemie , Glenn Van Hautekerke , Raf Van Nieuwenhove , Walter Meseure , Michiel De Rijcke , Davy Reyniers , Valerie Robert , ??? en Kenny Janssens.

    05-03-2014 om 20:17 geschreven door kenny


    02-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BRUSSEL-OPWIJK VAN ZONDAG 02/03/2014

    FOTO'S BRUSSEL-OPWIJK VAN ZONDAG 02/03/2014     


    02/03/2014 BRUSSEL-OPWIJK (VB) – Interclub -  Elite z.c./U23 – 147,5 km

    Aantal deelnemers: 195

    1.LEGLEY Mathias-ESEG DOUAI-

    2.VAN ZUMMEREN Stef-TEAM 3M-

    3.BOUVRY Dieter-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.TEUNS Dylan-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    5.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    6.WARNIER Antoine-COLOR CODE - BIOWANZE-

    7.NAESEN Oliver-CIBEL-

    8.VANREYTEN Joachim-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.DE MAN Jaap-TEAM 3M-

    10.VLIEGEN Loïc-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    27.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    28.VAN STEENBERGEN Jori-CIBEL-

    35.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    2-3-2014-b russsel-opwijk 606.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Mathias Legley, Stef Van Zummeren en Dieter Bouvry.
    2-3-2014-b russsel-opwijk 527.JPG
                                   Aankomst van winnaar Mathias Legley.
    2-3-2014-b russsel-opwijk 421.JPG
                                De 4 koplopers moeten nog 2 ronden afleggen.
    2-3-2014-b russsel-opwijk 553.JPG
    Spurt van het peloton voor plaats 7 met Oliver Naesen voor Joachim Vanreyten.
    2-3-2014-b russsel-opwijk 356.JPG
    Het grote peloton mocht meteen stoppen wanneer de 3 plaatselijke ronden moesten
    worden afgelegd.

    02/03/2014 OPWIJK (VB) - Juniores - 75 km

    Aantal deelnemers: 96

    1.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    2.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    3.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    4.HALLIE Joey-WV VIKING WATERLAND-

    5.KLOECK Dario-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    6.JORIS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.BOGAERTS Stijn-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.DENORRE Steve-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    9.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.VOOGT Danny-WV VIKING WATERLAND-

    13.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30.LAUREYS Robin-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    37.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    39.ROELS Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    51.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    54.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    65.BLOMMAERT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    67.GONZALES MORALES Julio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2-3-2014-b russsel-opwijk 266.JPG
    Podium Juniores met winnaar Steven Moons, Laurens Roels en Angelo Van Den Bossche.
    2-3-2014-b russsel-opwijk 161.JPG
                              Aankomst winnaar Juniores Steven Moons.
    2-3-2014-b russsel-opwijk 175.JPG
    Laurens Roels die 2de werd was zeer blij en haalde het voor Angelo Van Den Bossche uit Hamme.
    2-3-2014-b russsel-opwijk 270.JPG
    Hammenaar Angelo Van Den Bossche met de bloemen voor zijn knappe 3de plaats.
    2-3-2014-b russsel-opwijk 156.JPG
                                        De 7 leiders die voorop bleven.
    2-3-2014-b russsel-opwijk 201.JPG
                                           De spurt van het peloton.
    2-3-2014-b russsel-opwijk 132.JPG
    2-3-2014-b russsel-opwijk 077.JPG
                                   Start van de 96 Juniores te Opwijk.


    02/03/2014 OPWIJK (VB) - Nieuwelingen - 48 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.BRENT VAN MOER uit Melsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.HUYS Laurens-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    3.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    4.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.WALSCHAP Sam-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.BAERT Siebren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    9.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    10.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    12.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    14.CORNU Maxime-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    16.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    21.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    DSC02957.JPG
                                   Aankomst van winnaar Brent Van Moer.
    2-3-2014 brussel-opwijk.JPG
                                   Aankomst van de 2de Laurens Huys.
    .2-3-2014-brussel-opwijk 150.JPG
                              De 2 koplopers Brent Van Moer en Laurens Huys.
    .2-3-2014-brussel-opwijk 155.JPG
                                  Het peloton op zoek naar de 2 leiders.
    .2-3-2014-brussel-opwijk 054.JPG
                                     Start van de Nieuwelingen te Opwijk.
     






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    02-03-2014 om 21:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    13-02 Ongena Thomas.jpg

            Thomas Ongena


    Zondag 02/03/2014 KUURNE-BRUSSEL-KUURNE (W) - Men Elite UCI - 197 km - 04h28'50"

    Aantal deelnemers: 197

    1.BOONEN Tom -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM

    2.HOFLAND Moreno -BELKIN-PRO CYCLING TEAM-

    3.VANMARCKE Sep -BELKIN-PRO CYCLING TEAM-

    4.LAMPAERT Yves -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    5.VANDENBERGH Stijn -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    6.WYNANTS Maarten -BELKIN-PRO CYCLING TEAM-

    7.VAN KEIRSBULCK Guillaume -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM- op 02"

    8.MAES Nikolas -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    9.TRENTIN Matteo -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-op 04"

    10.VANSUMMEREN Johan -GARMIN SHARP-

    24.VAN AVERMAET Greg -BMC RACING TEAM- op 1’24"

    49.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    87.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    109.DRUYTS Gerry -TEAM 3M-

     

    02/03/2014 BRUSSEL-OPWIJK (VB) – Interclub -  Elite z.c./U23 – 147,5 km

    Aantal deelnemers: 195

    1.LEGLEY Mathias-ESEG DOUAI-

    2.VAN ZUMMEREN Stef-TEAM 3M-

    3.BOUVRY Dieter-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.TEUNS Dylan-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    5.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    6.WARNIER Antoine-COLOR CODE - BIOWANZE-

    7.NAESEN Oliver-CIBEL-

    8.VANREYTEN Joachim-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.DE MAN Jaap-TEAM 3M-

    10.VLIEGEN Loïc-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    27.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    28.VAN STEENBERGEN Jori-CIBEL-

    35.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

     

    02/03/2014 GENT-STADEN (W) - Elite z.c./U23 - Beker van Belgïe - 166,9 km - 03h59'49"

    Aantal deelnemers:

    1.CALLEEUW Joeri -GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    2.LEEMANS Rob -LOTTO BELISOL U23-  :00’07"

    3.VAN LERBERGHE Bert -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.VAN CAUWENERGHE Christophe -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    5.DE SCHEEMAEKER Davy -SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    6.LEPLA Jeroen -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.WALLAYS Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-  :00’23"

    8.MYNGHEER Daan -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-  :00’29"

    9.LAUWERS Valentin -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-  :02’01"

    10.COMMEYNE Davy -SMARTPHOTO CYCLING TEAM-  :02’03"

    20.DE GREYT Willem -SMARTPHOTO CYCLING TEAM-  :02’11"

    38.WIELFAERT Kristof -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    40.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    43.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-  :03’29"

    58.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    80.VAN ROOSBROECK Patrick -ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    02/03/2014 BRUSTEM - SINT-TRUIDEN (LB) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 156

    1.COENEN Johan-TEAM DIFFERDANGE LUX-

    2.DIELISSEN Bart-WV BREDA-

    3.MANNAERTS Jelle-VERANDAS WILLEMS-

    4.BECK Joschka-GERMANIA-

    5.HOLLANDERS Dries-METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    6.HONIG Reinier--

    7.WILLEMS Tom-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.DE BEER Luuk-TWC HET SNELLE WIEL-

    9.MENSINK Rick-NWV GRONINGEN-

    10.WENNEKES Robin-DE VOLHARDING-

    91.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    02/03/2014 MALDEGEM KLEIT (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 113

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare-CIBEL-

    2.COOLS Michaël-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.PIETERS Laurent-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    5.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    6.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    7.VAN BOVEN Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.VERMEIREN Tom-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    10.DECLAN Byrne-MG MAXIFUEL-

    34.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

     

    02/03/2014 OUD-HEVERLEE (ZOET WATER) (VB) - Elite z.c./U23 - 108 km

    Aantal deelnemers: 128

    1.VAN DIEMEN Jurgen-WV AVANTI-

    2.CLAEYS Dimitri-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.BROERS Erwin-UNITED CYCLING TEAM-

    4.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    6.NOELS Sven-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.KELLY Jake-ILLI BIKE-

    8.LUYCKX Brent-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.POLAZZI Fabio-TO WIN JOSAN CT-

    10.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    20.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    41.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    50.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    53.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    56.BAEYENS Bart-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    60.VAN CAMP Tim-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    67.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    75.VAN KERCHOVE Jonathan-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    89.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    92.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    93.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    02-03-2014 om 21:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan BRENT VAN MOER met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Van Moer Brent.jpg 

             Brent Van Moer


    Zondag 02/03/2014 KUURNE-BRUSSEL-KUURNE (W) - Men Juniors UCI - 124 km

    Aantal deelnemers: 153

    1.SHAW James-SOUTH EAST CT-

    2.TAMINAUX Lionel-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    3.CASIER Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    4.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.BYRIELIUERSEN Rasmus-TEAM CAMPUS VEJLE-

    6.HYLDAARD JEPPESEN Andreas-GIORDANA ISAAC CT-

    7.DENDIEVEL Cyril-TEAM WASQUEHAL-

    8.DANES Leo-CLUB BRETAGNE-

    9.ANDERSEN Kasper-GIORDANA ISAAC CT-

    10.PRIMAS Nicolaas-CLUB BRETAGNE-

     

    02/03/2014 BRUSTEM - SINT-TRUIDEN (LB) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.PIETERS Gregory-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-

    4.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    6.PESCHGES Marcel-VFR BÜTTGEN-

    7.PETERS Wesley-WCL BERGKLIMMERS-

    8.MEERTENS Mats-SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.HÄRTIG Jonas-VFR BÜTTGEN-

    10.LEONARD Sylvain-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    37.JANSSENS Jarrid-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    02/03/2014 OPWIJK (VB) - Juniores - 75 km

    Aantal deelnemers: 96

    1.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    2.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    3.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    4.HALLIE Joey-WV VIKING WATERLAND-

    5.KLOECK Dario-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    6.JORIS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.BOGAERTS Stijn-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.DENORRE Steve-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    9.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.VOOGT Danny-WV VIKING WATERLAND-

    13.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30.LAUREYS Robin-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    37.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    39.ROELS Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    51.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    54.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    65.BLOMMAERT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    67.GONZALES MORALES Julio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    02/03/2014 VLAMERTINGE (W) - Juniores - 79 km

    Aantal deelnemers: 66

    1.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.BOSMANS Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.MCCANN Jez-BRITISCH TEAM-

    5.DESMET Tom-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.DEJONGHE Simon-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.RYCKAERT Thomas-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    8.DEMEULEMEESTER Axel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.VERFAILLIE Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.VANWALLEGHEM Yenco-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    50.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    02/03/2014 BRUSTEM - SINT-TRUIDEN (LB) - Nieuwelingen - 54 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.PETERS Tom-AVIA-CRABBE WESTHOEK-

    4.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.VANDEBEEK Bjorn-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    7.SNELS Robbe-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.CHAZAN Alden-TWC TEMPO-

    9.LIBAN Jérôme-TEAM NATACHA BASSE-MEUSE-

    10.BORGERS Gilles-SPORT EN MOEDIG GENK-

     

    02/03/2014 OPWIJK (VB) - Nieuwelingen - 48 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.BRENT VAN MOER uit Melsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.HUYS Laurens-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    3.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    4.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.WALSCHAP Sam-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.BAERT Siebren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    9.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    10.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    12.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    14.CORNU Maxime-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    16.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    21.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    02/03/2014 STADEN (W) - Nieuwelingen - 54 km

    Aantal deelnemers: 66

    1.STOOPEN Manu-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.BONNE Bert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VAN KEIRSBULCK Engelbert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    6.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.MORTIER Bjarne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.DUPON Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.VANSTEELANDT Thomas-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    02-03-2014 om 21:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD-RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/03/2014

    waod_3.jpg
    Zondag 2 maart - Zulte (9870)

     

    Catg.A – 64 dln

    1.Kristof Gryson (Landegem)

    2.Pedro Michels

    3.Tim Vercauteren (Belsele)

    4.Nico Verwee

    5.Nick De Landtsheer

    6.Kim Van Oost

    7.Tijs Billemon

    8.Jeroen Van De Vijver

    9.Paul Rooseparck

    10.Kenny Maenhout

    23.Steven Goossens (St.Niklaas)

    25.Steven Heirman (Hamme)

     

    Catg.B – 35 dln

    1.Stefaan Ferrest (Ieper)

    2.Eric Vereecken

    3.Franky De Tremerie

    4.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    5.Peter Verhofstadt

    6.Sven De Vlieger (Lochristi)

    7.Johan Blancke

    8.Mario De Smeyter

    9.Nico Savat

    10.Vincent Milleville

    13.Wim Rombaut (Stekene)

    20.Giovanni Van Drom (Kruibeke)

    24.Peter De Maere (Waasmunster)

    27.Rudi Rabout (Heinkenszand)

     

    Catg.C – 37 dln

    1.Marc Goossens (Mariakerke)

    2.Joseph Devits

    3.Dirk Ampoorter

    4.Didier Couchez

    5.Peter Vanmassenhove

    6.Geert Roose

    7.Didier Vanhooreweder

    8.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    9.Filip Van Damme

    10.Peter Kerckaert

    21.Serge Meyvis (Zwijndrecht)

    28.Luc Joos (Stekene)

     

    Catg.D – 17 dln

    1.Joseph Devits (Geraardsbergen)

    2.Martin Durant

    3.Helmuth Tas

    4.Patrick Van Renterghem

    5.Wim De Waal

    6.Jozef De Naeghel

    7.Jan Snoeck

    8.Noël Verzele

    9.Julien De Bock

    10.Henk Bolle

     

    Catg.E – 21 dln

    1.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke)

    2.Roland Boulard

    3.José Demeyere

    4.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    5.Mathieu Mercken

    6.Werner Dullaert (St.Gillis)

    7.Leo Thyssen

    8.Eric De Wilde

    9.Freddy De Blick (Beveren)

    10.Marnix Lauwers

     

    Toeristen – 33 dln

    1.Jan Geets (Welle)

    2.Davy Barbier

    3.Stef De Bruyn

    4.Wim Bas

    5.Tim Vanrenterghem

    6.Jitse Matthijnssens

    7.Stieven Galle

    8.Kristof Nachtergaele

    9.Björn Grouwet

    10.Anthony Degryse

    02-03-2014 om 21:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF-RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/03/2014

    vwf.JPG









    Zondag 02 Maart - BUGGENHOUT (9255)

    A-reeks - 70km - 1h39
    1.Tony BRACKE
    2.Kevin Van Den Cruijce
    3.Stijn Verbeke (Sinaai)
    4.Mario Van Der Sickel
    5.Steven Tuytschaever
    6.Steven Bogaert
    7.Sigfried De Nauw
    8.Kevin De Smet
    9.Gwylim Hanssens
    10.Timmy Weeckers

    C-reeks - 70km - 1h41
    1.Willem VAN DER HEYDEN
    2.Andy De Backer
    3.Peter Aerts
    4.Stefan Verhaeghe
    5.Raf Van Den Bossche
    6.Peter Vermassen
    7.Kurt Stevens
    8.Frank-Henri Tardivat
    9.Arne Kestens
    10.Geert Dierckx

    D-reeks - 56km - 1h23
    1.Rudy THOMAS
    2.Patrick Jacobs
    3.Benny Van Buynder (Bornem)
    4.Ruud Havermans
    5.Lucien Van Den Brande
    6.Xavier Huon
    7.Wim Van Looy
    8.Herman Proost
    9.Ronald Rents
    10.Hans Wuyts

    E-reeks - 56km - 1h25
    1.Christophe BRIEAU
    2.Dirk Van Hove
    3.Jan Van Den Brande
    4.Rene De Brucker
    5.Frank Suys (Hingene)
    6.Christophe Davies
    7.Bert Costermans
    8.Dominique Turcksin
    9.Frank Van Der Perre
    10.Serge De Wever

    F-reeks - 49km - 1h15
    1.Jozef DENEEF
    2.Peter De Geest
    3.Walter Marijnissen
    4.Ludo De Bakker
    5.Jean Blommaert (Hamme)
    6.Jos Maes
    7.Eddy Goossens
    8.Luc Witman
    9.Jos Staes
    10.Eddy Mertens

    G-reeks - 49km - 1h17
    1.Marc VERVONDEL
    2.Luc Snels
    3.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    4.Felix Luyten
    5.Roland Hellebaut
    6.Roger Hoof (St.Niklaas)
    7.Jan Vervecken
    8.Roger Beelaert (Rupelmonde)
    9.Theo Coudyzer
    10.Guido Cornet

    02-03-2014 om 20:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 02/03/2014
    Walsoorden 1.jpg Walsoorden.jpg
    Janssens Kenny KOP 2010 1.jpg

         Kenny Janssens

    Onder leiding van Kenny Janssens en Peter Neels vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv rondpunt aan de Kasteeldreef te Beveren 15 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op 'DEN DIJK'.

    Meteen een goede opkomst voor de 1ste trainingsrit op 'DEN DIJK', op de meeste wegen was er zout gestrooid omdat de temperaturen tot tegen het vriespunt waren geweest. De zon verwelkomde ons meteen en dat deugd voor alle renners, het ronddraaien werd op gang gebracht vanaf de Tabaknatie en zowat iedereen probeerde mee rond te draaien. Vanaf Den Bunt kregen we behoorlijk wat wind te verduren maar de ketting bleef goed ronddraaien aan een tempo dat iedereen goed aankon (38-40 km/h). Op het keerpunt Walsoorden bestond de groep nog uit 12 renners die bleven ronddraaien. Het vrije stuk vanaf Doel kon beginnen maar op de tegenwind was het onbegonnen werk om er alleen vandoor te gaan, toch was het Peter Neels die eens fors doortrok thv het Deurganckdok. De echte eerste versnelling kwam er op de viaduct te Kallo waar Lieven Van De Perre doortrok met Kurt Van Raemdonck in het wiel en Kenny Janssens. Thv Haltermann konden nog 3 renners aansluiten met name Peter Neels, Chris Heirwegh en Bart Cant en dat was meteen de kopgroep. Op de Ketenislaan kwam de wind recht op de kop te zitten en bleven de 6 leiders samen tot 1,5 km van de meet, het was Lieven Van De Perre die demarreerde en meteen Kenny Janssens meekreeg. Beiden trok fors door en het was Kenny Janssens die het afmaakte in de spurt voor Lieven Van De Perre. Peter Neels werd 3de gevolgd door Chris Heirwegh, Bart Cant en Kurt Van Raemdonck.
    De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op 37,5 Km/h vanaf café Wit Huis. Met de extra lus naar Den Es en terug naar Melsele bedroeg de afstand 105 Km.

    Reden mee: Peter Neels , Dirk Bryssinckx , Jan Vlegels (Beveren) , Kurt Van Raemdonck , Lieven Van De Perre , Chris Heirwegh , Jan Vlegels (Kieldrecht) , Bart Cant , Danny Peeters , Wim Kras , Wim Lagae , Saskia Van Overmeire , ? ? en Kenny Janssens.

    Kallo de Meet

    02-03-2014 om 13:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JACOB RELAES met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Relaes Jacob Kop 2012.png
    Zaterdag 01/03/2014 OMLOOP HET NIEUWSBLAD (O) - Men Elite - 198 km - 04h49'54"
    Aantal deelnemers: 208

    1.STANNARD Ian -TEAM SKY-

    2.VAN AVERMAET Greg -BMC RACING TEAM-

    3.BOASSON HAGEN Edvald -TEAM SKY-:00’24"

    4.VANMARCKE Sep -BELKIN-PRO CYCLING TEAM-

    5.TERPSTRA Niki -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    6.DRUCKER Jean-Pierre -WANTY - GROUPE GOBERT-:01’34"

    7.PHINNEY Taylor -BMC RACING TEAM-

    8.DEVENYNS Dries -TEAM GIANT-SHIMANO-

    9.GARCIA ECHEGUIBEL Egoitz -COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS-

    10.DEMARE Arnaud -FDJ.fr-

    75.STEELS Stijn -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE- 09’41"

     

    01/03/2014 OMLOOP HET NIEUWSBLAD VROUWEN (O) - Women Elite UCI - 126,7 km - 03h30'15"
    Aantal deelnemers:

    1.PIETERS Amy -TEAM GIANT-SHIMANO

    2.JOHANSSON Emma -ORICA - AIS-

    3.ARMITSTEAD Elizabeth -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    4.DE VOCHT Liesbet -LOTTO BELISOL LADIES-:00'06"

    5.WILD Kirsten -TEAM GIANT-SHIMANO-

    6.DE VUYST Sofie -FUTURUMSHOP.NL - ZANNATA-

    7.CROMWELL Tiffany -SPECIALIZED - LULULEMON-

    8.MOOLMAN-PASIO Ashleigh -HITEC PRODUCTS-

    9.VAN VLEUTEN Annemiek -RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM-

    10.MAJERUS Christine -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    15.HANNES Kaat -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    44.DRUYTS Jessy -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    1/03/2014 - VILLERS-LE-TEMPLE – Juniores – 64 km – 01h40’

    Aantal renners: 48

    1.JACOB RELAES uit Zwijndrecht-DCM CYCLING TEAM

    2.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE op 12"

    3.DE WINTER Gordon-VERANDAS WILLEMS

    4.ABRAHAMS Jasper-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE

    5.DE COCK Arne-K.W.C.  HEIST  ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6.TASSET Marvin-LOTTO-VC ARDENNES

    7.KOOYMAN Kévin-RESTORE CYCLING-NED

    8.DENORRE Steve-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ – BURY op 01’37"

    9.POETS Jorre-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    10.PARDON Ward-VZW DE DEMERSPURTERS


    01/03/2014 RIJKEVORSEL (A) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers: 96

    1.DE KONING Tim-RESTORE CYCLING-

    2.GROENEVELD Harro-HANZE RENNERS ZWOLLE-

    3.DE BOECK Matthias-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DEKKER Kelvin-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.KOENS Roel-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    6.DELMOTTE Dennis-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.VAN LOON Jordi-WV BARRHOPOORT-

    8.STOLK Julian-RESTORE CYCLING-

    9.VAN DEN ENDEN Jesse-WESTLAND WIL VOORUIT-

    10.VANDERVEKEN Yoran-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    15.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    25.GONZALES MORALES Julio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    51.SMET Cédric-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    01/03/2014 RIJKEVORSEL (A) - Nieuwelingen - 50 km

    Aantal deelnemers: 106

    1.MOOK Marco-WV AVANTI-

    2.MOBACH Jarno-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.BLUMMEL Robin-WV SCHIJNDEL-

    4.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.VAN BOKHOVEN Ramon-TWC PIJNENBURG-

    6.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.VAN HOUT Maarten-TWC HET SNELLE WIEL-

    8.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.DEKKER David-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    10.DE JONG Timo-ZTRC THEO MIDDELKAMP-

    11.VAN DRUNEN Stefan-E VOLHARDING-

    01/03/2014 – DOTTIGNIES – Nieuwelingen – 55 km – 01h32’30”

    Aantal deelnemers: 97

    1.VANOVERBERGHE JENS - CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK

    2.MACRON ANTHONY (FRA) - CC CAMBRESIEN op 05"

    3.RANSON NOURDINE - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4.COLANGES THÉO (FRA) - LA FEUILLIE CYCLISTE

    5.VERHULST LOTHAR - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.HUENS REMI (FRA) - VC AMATEUR SAINT QUENTIN

    7.LECLERC CORENTIN (FRA) - LA FEUILLIE CYCLISTE

    8.DE TEMMERMAN YONIE - ASFRA RACING TEAM

    9.VAN HOUTE GERBEN - RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10.CASSAERT LORAN - CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS

    31.MILBOU STEFF - RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM op 04’50"

    02-03-2014 om 13:23 geschreven door kenny


    01-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF-RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/03/2014

    vwf.JPG









    Zaterdag 01 Maart – WANZELE (9340) – Nonnenbosstraat 7 – Café Hoop in de toekomst

    A-reeks - 75km - 1h49
    1.Bert CAREMELIET
    2.Kevin Van De Keer
    3.Sigfried De Nauw
    4.Jurgen De Saedeleer
    5.Davy Barbier
    6.Gwylim Hanssens
    7.Gianni Cooman
    8.Stijn Laureys
    9.Johan Sluys
    10.Kristof Muys

    C-reeks - 75km - 1h51
    1.Peter AERTS
    2.Kris DE BLOCK (Mariekerke)
    3.Franky Verhulst
    4.Pascal Kestemont
    5.Jerry Cooman
    6.Johan De Roeck
    7.Danny Saelens
    8.Jimmy De Paepe
    9.Patrick Vermote
    10.Bruno Bruyere

    D-reeks - 60km - 1h29
    1.Patrick JACOBS
    2.Ruud Havermans
    3.Freddy Vangenechten
    4.Ronny Van Der Vurst
    5.Pascal Raes
    6.Rudy Thomas
    7.Peter De Smedt
    8.Frank D'Hooge (Hamme)
    9.Bart De Vreese
    10.Bart De Winter

    E-reeks - 60km - 1h29
    1.Luc VAN ROY
    2.Joseph Devits
    3.Dirk Van Hove
    4.Noel Willems
    5.Dominique Turcksin
    6.Frank Van Der Perre
    7.Rene De Brucker
    8.Rudy Van De Velde
    9.Serge De Wever
    10.Wim De Coninck

    F-reeks - 52,5km - 1h20
    1.Walter MARIJNISSEN
    2.Patrick Van Renterghem
    3.Martin Durant
    4.Patrick Convents
    5.Glenn Hoornaert
    6.Helmuth Tas
    7.Willy Wouters
    8.Johny Van Holen
    9.Jean Blommaert (Hamme)
    10.Marcel Poelmans

    G-reeks - 52,5km - 1h26
    1.Marc VERVONDEL
    2.Roland Boulard
    3.Werner Dullaert (St.Gillis)
    4.Hugo Tuypens
    5.Felix Luyten
    6.Luc Snels
    7.Roger Hoof (St.Niklaas)
    8.Roland Hellebaut
    9.Guido Cornet
    10.Karel Heirbaut (Belsele)

    01-03-2014 om 20:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING DCR CYCLING TEAM 2014
                             PLOEGVOORSTELLING
                          DCR CYCLING TEAM 2014
    28-2-2014-ploeg nijs -smet 093.JPG
                   
    28-2-2014-ploeg nijs -smet 054.JPG 28-2-2014-ploeg nijs -smet 017.JPG 28-2-2014-ploeg nijs -smet 037.JPG 28-2-2014-ploeg nijs -smet 044.JPG
                      Kris Smet                                    Tony Heirbaut                             Robby De Roos                     Patrick De Roos
    28-2-2014-ploeg nijs -smet 076-1.JPG 28-2-2014-ploeg nijs -smet 049-1.JPG 28-2-2014-ploeg nijs -smet 072-1.JPG 28-2-2014-ploeg nijs -smet 080-1.JPG
                       Gert Smet                                Tom Brulez                          Tim Vercauteren                           Glenn Van Hille
    28-2-2014-ploeg nijs -smet 110-2.JPG 28-2-2014-ploeg nijs -smet 022-1.JPG 28-2-2014-ploeg nijs -smet 029-1.JPG 28-2-2014-ploeg nijs -smet 063-1.JPG
                  Mattias Nys
                                    Davy Peirsman                              Kris Bolsens                        Mike Van De Casteele

    NIEUWE NAAM IN HET WAASLAND: HET DCR CYCLING TEAM !!!

     

    Op de voorstelling van een wielerploeg konden we telkens zeggen dat het voor het team eigenlijk het ‘nieuwjaar’ was van dat seizoen. Omdat dan ook wensen werden uitgesproken: ik wens je een goed seizoen, ik wens je veel overwinningen, ik wens je een nationale titel toe, ik wens je veel geluk, een goede conditie, geen valpartijen en ik wens je ook stevige demarrages, vlijmscherpe spurten.

    Maar in Garage Robert de Cock in Kruibeke was het wat anders dan nieuwjaar, het was er een geboortefeest. ’t Was allemaal nieuw, behalve dan de coureurs. Daar waren mannen bij die hun strepen al hebben verdiend en sommige waren al generaal geworden.

    Tof was dat o.a. ook Guy Smet aanwezig was bij zijn vrienden, want de initiatiefnemers Mattias Nys en Kris Smet hadden al jaren een nauwe band met hem. Bovendien was hij ook als Kruibekenaar een bijzondere gast. Samen met trouwens ook de sympathieke schepen van sport Dirk De Ketelaere. Het doopfeest is een onvergetelijk gebeuren geworden waarin hoofdsponsor Robert De Cock en zijn dame Monica, een centrale plaats innamen. Zij waren DCR.

    Wat mij direct opviel toen we de  documentatie van de ploegvoorstelling zagen, was de nadruk die hier lag op de kwaliteit. DCR is een wielervereniging geworden die daar nadrukkelijk aan heeft gewerkt. Kwaliteit op vlak van organisatie, begeleiding, kwaliteit in materiaal… Maar als we daarover praten moet er wel in de richting van de sponsors gekeken worden En dat is bij DCR bijzonder efficiënt verlopen..

    DCR of De Cock Robert en daar een cycling team bijgevoegd. Een ploeg met letterwoorden, kort maar krachtig zoals we o.a. reeds kennen: ♥BMC, ♥DCM Vorselaar (De Ceuster Meststoffen) ♥BKCP uit het veldrijden: (Beroeps Krediet Crédit Professionel) ♥WAC Team komt van Wieler- en Atletiek Club Hoboken, ♥de wielerclub uit Beveren is CHW (Comité ter Heropleving van de Wielersport) ♥W.A.O.D. (Wielerbond Aangesloten Openbare Diensten) ♥KDL Heist-op-den Berg. Wat afkortingen betreft zijn er bestsellers in het wielrennen: BWB , WBV, CT en zelfs de WC speelt er mee. En tenslotte waarvoor  zou MNtechnics eigenlijk staan, Mattias Nys.

    Het talrijke publiek kon in de showroom alles vernemen over DCR. Of hoe het DCR CT een begrip kon worden in de Wase regio. Het behoort nu tot de groep: o.a. Cibel Team, Wielerteam Waasland, Hoop op Zegen, Arrow CT,  Maar we kenden in Kruibeke toch ooit een zeer bloeiende Wase Wielerclub van Roger Firlefyn en Luc Kosolosky. Waar is de tijd naartoe dat we hier in de Gildestraat in ‘t Volkshuis naar de vergaderingen kwamen of er de koers deden. Bij deze voorstelling waren we weer in de buurt en dan denkt een mens daar wel eens aan.

    28-2-2014-ploeg nijs -smet 110-001.JPG
                                   Ploegleiders Kris Smet en Mattias Nys.

    De twee grootheden achter het team zijn Mattias Nys en Kris Smet, mannen die wisten waarover het ging wanneer we over wielersport spreken. En vooral de kennis van wat er onder de renners in het peloton leefde, was voor hen belangrijk. In hun “bestuur” zat ook Marc Delaruelle als mekanieker en verzorger. Een monument op dat vlak die in veel grote ploegen actief was. Nu is hij er in eigen Nieuwkerken bij. En bestuur met drie? Helemaal niet want het DCR Team startte onder het stamnummer van de wielervereniging “Gemeentebelangen Nieuwkerken” en daar hoort natuurlijk een goed werkend bestuur bij. Dat bewijzen ze elk jaar door de organisatie van de interclub “Interclubkampioenschap der Beide Vlaanderen”. Voorzitter Rudy Windey en secretaris Robert Felix waren dan ook opgemerkte figuren bij de voorstelling.

    28-2-2014-ploeg nijs -smet 156.JPG
                                                                    De sponsors van het DCR Cycling Team.
     

    SPONSORS

    We hebben het al zó dikwijls gezegd dat in het in de wielersport verkeerd afloopt wanneer één van drie pijlers ontbreekt. Dat zijn: de sponsors, de seingevers en de vrijwilligers. Onmisbaar. Er zou morgen geen Omloop HN zijn moest één van de drie er niet meer zijn!.

    Het verhaal van de sponsors bij DCR is een knap verhaal geworden. Een voorstelling van een nieuwe gewone, regionale wielerclub maakt men eigenlijk niet zoveel mee. We waren er wel eens bij (1995) voor en profploeg Rotan Spiessens –Hot Dog Louis in Puurs. Waaslander Danny Daelman reed daar toen ook bij. Maar ze zaten op los zand en na een jaar was het alweer verdwenen. Hoop op Zegen was destijds ook wel nieuw, maar dan wel alleen de naam, want die club was gegroeid uit Willen Is Kunnen Burcht.

    Het duo Mattias-Kris heeft knap werk geleverd, zo blijkt. De eerste sponsor was geen probleem aangezien Mattias Nys met zijn eigen bedrijf MNtechnics ook zijn steentje ging bijdragen. Maar de ene zakenman kende de andere en Mattias nam contact op met zijn leverancier van zonnepanelen, REC - Carbomat en Van den Bussche gereedschappen onder leiding van Xavier Martens. Dat was alvast binnen. Samen met Kris Smet en Kris Bolsens ging de zoektocht verder naar andere sponsors en vooral naar een hoofdsponsor.

    Waar het hart van vol is, loopt de mond van over en Kris Smet sprak met Ludo Van Eynde, een collega op zijn werk en tevens zaakvoerder van bedrijvencentrum De Bock in Verrebroek. Kris Bolsens van zijn kant keek in de richting waar hij de weg kende, en contacteerde Kenny De Wit van het bedrijf ASF in de haven van Antwerpen met als hoofdactiviteiten transport en logistiek. Schot in de roos.

    Een week later kwamen ze bij DCR, waar Monica en Robert De Cock de zaakvoerders van waren. In Kruibeke dus. De drie sponsorzoekers hadden op één of andere manier een link met hen. Het kwam tot een gesprek dat heel positief was … en vlam, DCR wilde het team steunen als hoofdsponsor. Een geboorte op zichzelf was dat. Het nieuwe kind had een naam: het DCR Cycling Team.

    Maar hier bleef het niet bij, Robert en Monica zorgden nog voor een aantal sponsors. Diezelfde avond hadden Mattias en zijn kompanen nog  contact met Joeri Stuer, zaakvoerder van Stuer containerdienst in Kruibeke. De dag erna kregen ze Netflow IT uit Zwijndrecht met zaakvoerder Wim Jacobs, mee in het project. En de sponsorreis ging verder.

    Mattias nam contact op met Pieter Onghena, een leeftijdsgenoot en zaakvoerder van Onghena opticiens in Nieuwkerken dat toch wel een naam is in het Waasland en zelfs ver daar buiten. Weer financiële steun.

    Het voornaamste financiële en sportieve plaatje was nu echt wel bijna rond maar er moesten nog heel wat praktische zaken geregeld worden. Een wielerclub zonder volgwagen bijvoorbeeld, is als een taxibedrijf zonder auto, maar geen nood  Robert en Monica stelden hun vervangwagen heel het jaar ter beschikking.

    Maar er was meer van dat goeds te vinden bij Robert De Cock. Hij had ook zijn oog laten vallen op een bus en zo kreeg het DCR Team ook een eigen rennersbus, een pronkstuk dat het team nog meer uitstraling zal geven. Natuurlijk, is zo’n bus niet om fans mee te vervoeren of om mee van Kruibeke naar Nieuwkerken te rijden. Ha neen, die bus is speciaal ingericht als een ‘thuis’ voor de renners maar ook een VIP interieur voor sponsors en genodigden.

    Wat een pluspunt zeg. Ze zullen nogal kijken in de regio wanneer daar in het middelpunt van een koers, er een rennersbus staat die niet van BMC, Omega Pharma Quick Step, Lotto, Team Sky, Astana  enz… is, maar gewoon van het DCR Cycling Team.

    28-2-2014-ploeg nijs -smet 088.JPG
                                       De bus van het DCR Cycling Team.

    Verdere zorgen richtten zich naar de kledij, de aanvraag van de vergunningen, kortom dingen die ze in elke club moeten oplossen en vooral doen. Via Gemeentebelangen kwam alles dik in orde. Intussen sloten nog meer sponsors aan en de familie was dan helemaal compleet.

    Bij de voorstelling werd terecht hulde gebracht aan Robert De Cock en zijn dame Monica. Voor Robert was het een bijzonder iets want hij verjaarde in 2014 eigenlijk niet omdat hij op een 29ste geboren was. Maar dat belette niet hem te feliciteren.

    Voor twee sponsors moest nog een speciaal woordje van dank worden uitgesproken. En dit vooral omdat deze in korte tijd voor de initiatiefnemers in de bres zijn gesprongen en ervoor gezorgd hebben dat bepaalde zaken klaar waren tegen de voorstelling.

    Elsje De Cock, van uit de Meesterstraat in Nieuwkerken had de vrijetijdskledij gesponsord en bedrukt waarvoor zij speciaal werd bedankt want sommige zaken waren pas een week geleden bij haar en toch is alles tijdig en mooi klaar geraakt. De andere sponsor waar ook extra dank werd aangezegd was AV Sign uit Sint-Niklaas vertegenwoordigd door Frank Stienaerts en dame Ruth. Zij hadden echt bergen werk verzet om de voertuigen te voorzien van een prachtige belettering. Het resultaat was schitterend en echt zoals het in de 21ste eeuw hoort te zijn. Frank was reeds lange tijd een goede kennis van Mattias Nys en staat zowel op professioneel vlak als ook nu voor zijn sportieve ambities met de ploeg, klaar om zijn duit in het zakje te doen. Iemand waar men altijd op kan rekenen en bovendien prachtig werk geleverd heeft.

    28-2-2014-ploeg nijs -smet 113.JPG
                                       Mattias Nys en Flor Van de Velde.
     

    DE RENNERS

    Tenslotte werden ook de twaalf renners voorgesteld. Zij vertelden wat ze eigenlijk van 2014 verwachten. Uiteraard dat het woord ‘winnen’ hierbij regelmatig werd uitgesproken. Met mannen als Tony Heirbaut, Tim Vercauteren en Davy Peirsman moet het zeker kunnen. En ook Mattias Nys zelf heeft bewezen dat hij kan winnen. En dat naar het voorbeeld van hun goeie vriend Guy Smet, die tot ieders blijdschap terug aan de beterhand is na het spijtig ongeval van enkele weken geleden.

    Eigenlijk was de voorstelling ook wel wat ‘be-smet’. Initiatiefnemer Kris Smet, eregast Guy Smet, renner Gert Smet…

     

    ACHT ELITE ZONDER CONTRACT

    Bolsens Kris - Kruibeke 36 jaar

    De Roos Robby - Moerbeke 37 jaar

    De Roos Patrick - Moerbeke 40 jaar

    Heirbaut Tony - Stekene 34 jaar

    Peirsman Davy - Verrebroek bijna 35 jaar

    Vercauteren Tim - Belsele in maart 34 jaar

    Smet Gert - Kruibeke eind maart 41 jaar

    Nys Mattias - Nieuwkerken 32 jaar

     

    VIER VOOR NEVENBONDEN

    Brulez Tom - Tielt  41 jaar

    Van Hille Glenn - Sint-Niklaas 36 jaar

    Van De Casteele Mike - Steendorp 32 jaar

    Smet Kris - Sint-Niklaas 40 jaar

     

    OP HET PROGRAMMA.

    - Woensdag 14 mei: Profkoers te Puivelde

    - Zondag 18 mei: Profkoers te Verrebroek 168 km. Vip-Tent, Verheyenplein, Verrebroek – Start om 13:30 - 10 ronden van 16,8 km

    - Dinsdag 10 juni: Interclub wedstrijd te Belsele Koersdeelname aangevraagd maar nog geen bevestiging

    - Maandag 7 juli: Interclub wedstrijd te Beveren SCHAAL  SCHOETERS  GP GEM BEV156,8 km Markt, start om 13:30 77,7 km in lijn + 7 x 11,3 km

    - Woensdag 9 juli: Profkoers te Sint-Niklaas Grote Markt, verder info volgt later

    - Vrijdag 1 augustus: Natourcriterium te Sint-Niklaas

    - Zaterdag 13 september: Interclub te Nieuwkerken 155 km Ten Bos, start om 14:00 (14 ronden van 11,2 km)

    - Donderdag 25 september: Profkoers te Stekene

     

    Zo stonden we daar  we daar in de showroom van DCR aan de start van een wielerploeg die alleen maar naar de toekomst kan kijken en via haar renners ze alleen maar rooskleurig kan maken. Met twee man die De Roos heten kan het haast niet anders of het wordt rooskleurig.

    28-2-2014-ploeg nijs -smet 143.JPG   
                               De dames van Mattias Nys en Kris Smet.


     



    Tekst: Flor Van de Velde

    Van de Velde Flor.jpg
    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    01-03-2014 om 10:50 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!