.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    15-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS VEREECKEN met zijn 5°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    Vereecken Thomas KOP 2013.png
    Zaterdag 14/09/2013 MUNTE (O) - Juniores - 86,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.DEVENIJNS Jasper-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.LEWIS Adam-NFTO-

    5.VYNCK Kevin-WIELERTEAM IEPER-

    6.DEMEULEMEESTER Axel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    7.DE SMIT Alain-WV ZEEUWS VLAANDEREN-

    8.DEJONGHE Bram-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.SLAGMULDERS Stef-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.LEE Ethan-NFTO-

     

    14/09/2013 DILBEEK-ITTERBEEK (VB) - Juniores - 93 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERWILST Dieter-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.HEYLEN Wannes-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.AERDEN Koen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.VAN HOOYDONCK Dante-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.VAN DE WALLE Goran-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.KELDERMANS Jordy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    8.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.HEMROULLE Johan-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.NAGELS Bertrand-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

     

    14/09/2013 KONTICH (A) - Dames Jeugd - 60 km

    Aantal deelnemers:

    Dames Nieuwelingen

    1.WATERREUS Kylie-BALEN BC-

    2.MINET Cloé-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    3.VANDER SANDE Elise-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.PIETERAERENS Dorien-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    6.HELLEMONS Daimy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.DE JONG Tessa-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    8.VAN GINNEKEN Ilona-TWC PIJNENBURG-

    9.MARIEN Lynn-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    10.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    Dames Juniors

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.KUIJPERS Evy-RTC BUITENLUST-

    4.STIJNS Kyara-BERGKLIMMERS-

    5.EL HOSNI Adeline-LOTTO-VC ARDENNES-

    6.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    7.ROHDE Lysanne-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    8.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    9.AVONDS Joke-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.DE DECKER Laura-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    14/09/2013 Dottignies IC - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

     

    14/09/2013 ALVERINGEM (W) - Nieuwelingen - 67,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERFAILLIE Arne-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    2.DEBRUYNE Jens-WIELERTEAM IEPER-

    3.DECLEYRE Jens-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    5.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.VAN KEIRSBULCK Engelbert-WIELERGROEP BEVEREN 2000-

    7.DECLERCQ Jan-willem-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    8.BOURDON Paul-CC ARMENTIEROIS-

    9.SEGAERT Loïc-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.DENUWELAERE Robin-WIELERTEAM IEPER-

     

    14/09/2013 BOOISCHOT (A) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    3.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-

    6.BEULLENS Cedric-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.STEYNEN Reno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.VANDERMEER Laurens-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.CORNET Olivier-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    10.CHRISTIAENSEN Thomas-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

     

    14/09/2013 BRAKEL (OPBRAKEL) (O) - Nieuwelingen - 66,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.THOMAS VEREECKEN Thomas (Grembergen)-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    2.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.CASTRIQUE Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.LEYMAN Célestin-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.REYNAERTS Jan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.LAMBRECHT Bjorg-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.DEWULF Stan-WIELERTEAM IEPER-

    8.AKKERMANS Lars-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    9.INKELAAR Kevin-AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.VERWILST Aaron-TIELTSE RENNERSCLUB-

    31.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14/09/2013 EVERGEM-BELZELE (O) - Nieuwelingen - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.RYCKAERT Thomas-ARDILLES CYCLING TEAM-

    2.BAELE Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.TANGHE Lennert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.VERHULST Wouter-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.MAESEN Dries-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.DE CONINCK Brecht-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.GEIRNAERT Jorian-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.DE ROOSE Gertjan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.DE MEULENAERE Bram-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    15-09-2013 om 13:58 geschreven door kenny


    14-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan TOM BAEYENS met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    Baeyens Tom KOP 2013.jpg
    Zaterdag 14/09/2013 KNOKKE-HEIST (W) - Nieuwelingen - 40 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.BONNE Bert-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.PENNINCK Jens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.PIETERS Justin-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    6.VAN COPPENOLLE Lars-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.VESTENS Basile-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.TRIO Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.VANWALLEGHEM Yenco-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    12.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14/09/2013 KONTICH-WAARLOOS (A) - Nieuwelingen - 67,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.LOOMANS Gertjan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.BAUDE Arthur-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    4.LEMBRECHTS Toon-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    5.GEERTS Kenneth-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    6.DUPONT Thibaut-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.MOYSON Jelle-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.VAN ELZAKKER Wout-DE ZUIDWESTHOEK-

    9.STOOPEN Manu-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.KOOTSRA Michael-RESTORE CYCLING-

    14.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14/09/2013 NAZARETH (O) - Nieuwelingen - 62,1 km

    Aantal deelnemers:

    1.TOM BAEYENS uit Overmere-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    2.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.BADA Florian-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    4.THERAIN Quentin-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    5.BIEBUYCK Corentin-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.DE TEMMERMAN Yonie-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.VERPAELE Thibault-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.VANDEVOORDE Jari-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    17.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    18.BAERT Siebren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    14/09/2013 NEDERHASSELT (O) - Nieuwelingen - 64,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE SCHRYVER Jonas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.VAN DEN NEST Jeffrey-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    3.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    5.POLSPOEL Jonas-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.BERO Wallace-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    7.WAERZEGGERS Kenny-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.DE GROOT Gertjan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.SCIABICA Lorenzo-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    10.TIMMERMANS Tim-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

     

    14/09/2013 WETTEREN OVERBEKE (O) - Aspiranten
    MEISJES 12 JAAR

    1.VAN ASSCHE Nele-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.VAN DE KERKHOVE Febe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

     

    MEISJES 13 JAAR

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.ROMBOUTS Tine-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.BIEBAU Axelle-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.HENDRIKX Laura-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.CLAUS Marjon-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.GOOSSENAERTS Chloë-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.DHONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

    5.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.VAN GOETHEM Brenda-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    12 JARIGEN

    1.POLEIJ Arjan-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    2.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4.PAUWELS Käi-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.VAN ASSCHE Nele-VA-CYCLING TEAM ZELE-

     

    13 JARIGEN

    1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.VANPARYS Wouter-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    3.STYLEMANS Mattis-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.VAN DEN BOSSCHE Fabio-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    5.BORDON Ruben-K.V.C. DEINZE VZW-

    16.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.DE WILDE Luca-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    14 JARIGEN

    1.VERCAMST Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DE NEVE Joerik-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.FIVE Trystan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    5.PLETINCKX Yarno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    16.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.CLAUS Marjon-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    28.VAN LIPPEVELDE Sander-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    33.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.VAN GOETHEM Brenda-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    14-09-2013 om 21:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 11 - TTC RONDE 2013 TE MEERDONK VAN ZATERDAG 14/09/2013

    TTC.JPG
    Proficiat aan FREDDY VAN CAMP met zijn 2°Seizoenszege bij de Toeristen !!!
     

    Freddy Van Camp KOP 2013.JPG   

       Freddy Van Camp

    Zaterdag 14/09/2013 – MEERDONK – RIT 11 TTC RONDE 2013


    Toeristen

    Aantal deelnemers: 42

    1-FREDDY VAN CAMP (Stekene)

    2-Geert Heremans

    3-Luc De Moor

    4-Peter Van Goethem

    5-Wouter Van Breusegem

    6-Guido Spanoghe

    7-Mario Bolssens

    8-Tim McLaughlin

    9-Robby Van Raemdonck

    10-Dennis Mijnsbergen

    11-Kris Smet

    12-Jelle Andries

    13-Kurt Victor

    14-Jurgen De Witte

    15-Rudy Franssens

    16-Danny Van de Perre 17-Kenneth Silverans 18-Benjamin Vermeulen 19-Maarten Hendrickx 20-Lieven De Breucker 21-Jan Heyrman 22-Patrick Verstappen 23-Philip Van Hoof 24-Marnix De Roos 25-Jonathan Van Kerchove 26-Maarten Van Raemdonck 27-Koen Van Belle 28-Wim Vanderveken 29-Hans Vergauwen 30-Tim Van Camp 31-Wim Van de Moortel 32-Johan Apers 33-Guido Kramer 34-Patrick De Beule 35-Paul Van Puyenbroek 36-Dave Renders 37-Filip Van Goethem 38-Dieter Vercauteren 39-Kurt De Gronckel 40-Stefan Van Den Brande 41-Filip Beenaerts 42-Robin Lieckens


    Recreanten

    Aantal deelnemers: 55

    1-Gino De Munck

    2-Jurgen Van Havere

    3-Maarten Van Mieghem

    4-Patrick Moens

    5-Tommy Van Osselaer

    6-Samuel Thomas

    7-Marc Thonon

    8-Sam De Beule

    9-Rudi Coppens

    10-Fabrizio Polizzi 

    14-09-2013 om 21:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/09/2013

    waod_3.jpg
    Zaterdag 14 September – OEKENE-ROESELARE (8800)

    Aantal deelnemers: 19

    1.Kristof Gryson (Landegem)

    2.Christopher Vanneste

    3.Jan Trenson

    4.Gilles Cools

    5.Mario Van Den Broecke

    6.Karel Van Kerkhove

    7.Wim De Wit

    8.Steven Van Rijckegem

    9.Kristof Desimpelaere

    10.Jasper Lamote

    14-09-2013 om 21:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/09/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 14/09/2013 HOFSTADE - ZEMST (VB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    2.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    4.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    5.VERSCHUEREN Bart-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    6.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    7.RONDELEZ Bjorn-LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW-

    8.BEELEN Sven-LUIHOEVE CROSSERS-

    9.SWEECK Hendrik-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    10.KOYEN Niels-DNCS/PRO 2012 CT-

     

    14/09/2013 HOFSTADE - ZEMST (VB) - Veldrijden Dames - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.VERHESTRAETEN Karen-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    2.SELS Loes-DNCS/PRO 2012 CT-

    3.VERSCHUEREN Jolien-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    4.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.THIJS Katrien-UP CYCLINGTEAM-

    6.WILLEMS Gertie-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO-

    7.QUINTENS Hilde-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    8.NIJNS Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    9.VERDEYEN Tine-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    10.DE PAUW Marijke-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    13.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    14/09/2013 HOFSTADE - ZEMST (VB) - Veldrijden form. C - Nationale kalender
    Juniores: 40´

    1.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    3.JANSSEN Tim-THEO MIDDELKAMP-

    4.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    5.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    6.TIBACKX Lawrence-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.BRUGHMANS Robbert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.LOOCKX Lander-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    2.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.JASPERS Jappe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.BODEN Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.DRIESEN Jarne-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.VAN STAEYEN Maarten-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.SZEDELYI Tomas-WSC HAND IN HAND BAAL-

    12.SMET Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    15.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14/09/2013 HOFSTADE - ZEMST (VB) - Veldrijden form. D - 40´
    Amateurs/Masters A

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    3.GELUYKENS Kenny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.DIELS Koen-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.VAN DEN HEUVEL Peter-TML DOMMELSTREEK-

    7.PEERS Bjorn-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.OOMS Niels-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    9.JESPERS Jasper-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.LAMMENS Laudelino-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    Masters B

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.BROUWER Leon-WV BARTHOPOORT-

    3.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.BOGAERT Nico-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.JANSEN Wim-ENTENTE WALLONIE-

    7.VERELST Rudy-INDIVIDUEEL-

    8.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.ABÉ Peter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.RAES Patrick-INDIVIDUEEL-

     

    Masters C

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    4.SELS Rudy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.PANIS Andre-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.VAN OOSTERWIJCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    7.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    8.ANDERSSON Benny-ASTORPS CYKELKLUBB-

    9.MERTENS Francois-ENTENTE DE WALLONIE-

    10.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    14-09-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    13-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 13/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 13/09/2013 ROESELARE OEKENE (W) - Elite z.c./U23 - 69 km

    Aantal deelnemers:

    1.CALLEEUW Joeri-VENTILAIR - STERIA-

    2.PIETERS Sibrecht-TEAM 3M-

    3.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    5.VERVERKEN Gerdy-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

    6.DECOUTTERE Jonas-DOVY KEUKENS - FCC-

    7.CALLEWAERT Rodric-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    8.DIEPENDAELE Jurgen -BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    9.SABBE Enzo-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    10.VANDENBUSSCHE Jens-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    13-09-2013 om 19:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 14/09/2013 - RIT 11 TTC RONDE 2013 TE MEERDONK
    TTC 11.jpg

    Bron: TTC Team

    13-09-2013 om 09:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 12/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan PATRICK VAN ROOSBROECK met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Van Roosbroeck Patrick Kop 2013.jpg
    Donderdag 12/09/2013 OOSTDUINKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 118,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.BOUVRY Dieter-ETIXX-IHNED-

    3.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.VERMEULEN Emiel-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.FRANCOIS Jurgen-COLBA SUPERANO HAM-

    6.MEURISSE Xandro-LOTTO BELISOL U23-

    7.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    9.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.GENE Martial-DOLTCINI FLANDERS-

    29.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

     

    12/09/2013 WESTKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.PATRICK VAN ROOSBROECK uit Duffel-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    2.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    3.TOUQUET Joren-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.CALLEEUW Joeri-VENTILAIR - STERIA-

    5.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    6.HAYNES Hammish-TEAM HOPE FACTORY RACING-

    7.DEPREZ Bram-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    8.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    9.MOTTE David-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    52.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    13-09-2013 om 09:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 10 - TTC RONDE 2013 TE NIEUWKERKEN VAN DONDERDAG 12/09/2013

    TTC.JPG
    Proficiat aan FILIP VAN GOETHEM met zijn 2°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Filip Van Goethem KOP 2013.JPG

      Filip Van Goethem

    Donderdag 12/09/2013 – NIEUWKERKEN – RIT 10 TTC RONDE 2013

    Toeristen - 52 dln

    1-Filip Van Goethem (Nieuwkerken)

    2-Tim Van Camp

    3-Jelle Andries

    4-Glenn Van Hille

    5-Jurgen De Witte

    6-Frank Suys

    7-Kris Smet

    8-Joeri Varewyck

    9-Angelo Vandecasteele

    10-Tom Saeys

    11-Niels D'hondt

    12-Rudy Remery

    13-Joris Hacour

    14-Kurt Thoen

    15-Dieter Vercauteren

    16-Guido Spanoghe 17-Marc Roggen 18-Bram Kesteleyn 19-Maarten Hendrickx 20-Jan Heyrman 21-Lieven De Breucker 22-Kenneth Silverans 23-Wim Vanderveken 24-Serge Meyvis 25-Kenneth De Nef 26-Gert Lijnneel 27-Remko Meerten 28-Jasper Verduyn 29-Jonathan Van Kerchove 30-Freddy Van Camp 31-Roel Hannes 32-Johan De Rop 33-Marnix De Roos 34-Robby Van Raemdonck 35-Danny Peeters 36-Patrick De Beule 37-Bram Markey 38-Tim McLaughlin 39-Tijs Hermans 40-Hans Vergauwen 41-Maarten Van Raemdonck 42-Jonas Pfaff 43-Peter Van Goethem 44-Patrick Van der Vekens 45-Mario Bolssens 46-Joris Van Sas 47-Jurgen De Bock 48-Wim Ryckaert 49-Rikkie Matthijssens 50-Dimitri Cleys 51-Erik Verley 52-Patrik Van Stappen

     

     

     

    Recreanten - 66 dln

    1-Francis De Baere

    2-Filip Van Raemdonck

    3-Rudy Franssens

    4-Tim Wagemans

    5-Bart Rooms

    6-Niels Paelinck

    7-Marc Janssens

    8-Koen De Maesschalck

    9-Peter De Bisschop

    10-Maarten Van Mieghem

    13-09-2013 om 09:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 12/09/2013

    vwf.JPG








    Donderdag 12 September – NIEUWKERKEN A/C/D

    1.Peter VAN DAMME
    2.Danny Saelens (1C)
    3.Steven Thomas
    4.Jimmy De Paepe
    5.Rien Courtjens
    6.Tom Hermans
    7.Marc Tabourdon
    8.Gunther Biesemans
    9.Jens Vermassen
    10.Steven Goossens
    11.Stefan Verhaeghe
    12.Dieter Van Stock
    13.Wim Heynderickx
    14.Lieven Van De Perre
    15.Gwylim Hanssens
    16.Joery Desomer
    17.Wim Braet
    18.Gert Smet
    19.Jurgen Saedeleer
    20.Steven Verschelden
    21.Gianni Cooman
    22.Jan Trenson
    23.Patrick Jacobs (1D)
    24.Daniel Van Der Mieren
    25.Tom Vanopdenbosch
    26.Etienne Claus
    27.Kurt Stevens
    28.Kristof Reniers
    29.Tom Verhoeven
    30.Vincent Chevalier

    13-09-2013 om 09:00 geschreven door kenny


    12-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 10/11/2013 - 5° SMETJES ZAALVOETBALTORNOOI
    Smetjes 2013.jpg

    Bron: Kris Smet

    12-09-2013 om 11:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 11/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan STEVEN DOMS met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Doms Steven KOP 2013.jpg   
          Steven Doms

    Woensdag 11/09/2013 ASSEBROEK (W) - Elite z.c./U23 - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    3.DERIAUX Florian-ESEG DOUAI-

    4.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.SLABINCK Indiana-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    6.DELMARQUETTE Remi-ESEG DOUAI-

    7.DELAMEILLEURE Mathias-DOVY KEUKENS - FCC-

    8.WYTINCK Niels-AN POST - CHAINREACTION-

    9.VAN DYCK Wesley-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    10.SABBE Enzo-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

     

    11/09/2013 SINT-PAUWELS (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 108
    1.STEVEN DOMS uit Sinaai-TO WIN JOSAN CT-

    2.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    4.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.GOOVAERTS Tom-TEAM 3M-

    6.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.SCHACHMANN Maximiliaan-THURINGER ENERGIE TEAM-

    8.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    10.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    11.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    16.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    19.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    20.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    27.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    30.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-
    11-9-2013-sint-pauwels 1102.JPG
                                          Winnaar Steven Doms uit Sinaai.
    11-9-2013-sint-pauwels 958.JPG
                                    Aankomst van Steven Doms te St.Pauwels.


    Foto's: Rita Thienpondt

    12-09-2013 om 09:58 geschreven door kenny


    11-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 10/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 10/09/2013 DESSELGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 155 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERMOTE Julien-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    2.BRAMMEIER Matt-CHAMPION SYSTEM PRO CYCLING TEAM -

    3.HELVEN Sander-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    4.MCNALLY Mark-AN POST - CHAINREACTION -

    5.FENN Andrew-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    6.POLAZZI Fabio-WALLONIE-BRUXELLES-

    7.THEUNS Edward-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.EECKHOUT Niko-AN POST - CHAINREACTION-

    9.BERTHOLET Quentin-WALLONIE-BRUXELLES-

    10.RICKAERT Jonas-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    11.GODDAERT Kristof-IAM CYCLING-

    23.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    34.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    47.CORNU Dominique-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-


    10/09/2013 GITS (W) - Elite z.c./U23 - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.BURTON Jérémy-VERANDAS WILLEMS-

    3.VERHIEST Olivier-CYCLING TEAM LUTHO-

    4.BULTYNCK Kenneth-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    5.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.CASIER Arne-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    7.SCHIETGAT Pedro-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    8.LEFEVER Nico-CYCLING TEAM DE BEVOORRADING-

    9.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    10.BRADBURY Stephen-CT TOMACC CYCLING TEAM-

    11-09-2013 om 12:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 10/09/2013

    waod_3.jpg
    Dinsdag 10 September – NIEUW-NAMEN (Ned)
    Catg.A - 14 dln

    1.Marcel Schroevers (Goes)

    2.Andy Van Loon

    3.Stefan Laureyssens

    4.Christof Van Overloop

    5.Sebastiaan Beens

    6.Kristof Muys

    7.Jeroen Noels

    8.Steven Van Rijckegem

    9.Michel Rijcke

    10.Jordy Leenknecht

    11.Jurgen Goossens

    12.Simon Rogge

    13.Merven d'Olieslaegers

    14.Jan Trenson

    11-09-2013 om 12:55 geschreven door kenny


    10-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 12/09/2013 - RIT 10 TTC RONDE 2013
    TTC 10.jpg

    Bron: TTC Team

    10-09-2013 om 13:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan GERBEN VAN HOUTE met zijn 7°Seizoenszege bij de Jongens 14 jaar !!!

    Van Houte Gerben KOP 2013.png    

        Gerben Van Houte        

    Zondag
    08/09/2013 SINT GILLIS WAAS (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    MEISJES 12 JAAR

    1.VAN ASSCHE Nele-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.VAN BELLEN Nicolien-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.GOOSSENAERTS Chloë-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.DHONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.CLAUS Marjon-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    5.HEYNDRICKX Laura-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.VAN GOETHEM Brenda-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    12 JARIGEN

    1.POLEIJ Arjan-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    2.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.PAUWELS Käi-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.TEUGELS Maxim-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.SMET Jorre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.DE BEER Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    12.VAN DE VEL Stuart-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10-9-2013 podium Sybren.JPG
                                               Podium jongens 12 jaar.
     

    13 JARIGEN

    1.DE VYLDER Robbe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.BORDON Ruben-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.RIJSDIJK Nathan-RWC AHOY-

    4.CLAUWAERT Maarten-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    5.KEPPENS Arne-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.COOLS Wannes-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    11.PETRUS Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    12.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.VERCAUTEREN Anthony-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    14.APERS Indy-W.A.C. TEAM HOBOKEN-

    18.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    14 JARIGEN

    1.GERBEN VAN HOUTE uit Vrasene-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    2.MARTENS Michiel-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.GOOSSENAERTS Chloë-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.TONNELIER Jelte-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.CLAUS Marjon-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    11.MILBOU Steff-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    12.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.VAN DE PUTTE Borre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.VAN GOETHEM Brenda-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
    10-9-2013 podium Gerben.JPG 10-9-2013 aankomst Gerben.JPG
                           Podium Jongens 14 jaar.                                              Aankomst van winnaar Gerben Van Houte.

    10-09-2013 om 13:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 09/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 09/09/2013 ZWEVEGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 166 km

    Aantal deelnemers:

    1.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    2.STEELS Stijn-CRELAN-EUPHONY-

    3.PLANCKAERT Baptiste-CRELAN-EUPHONY-

    4.VANTOMME Maxime-CRELAN-EUPHONY-

    5.GRABSCH Bert-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    6.JUODVALKIS Egidijus-CRELAN - EUPHONY -

    7.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    8.REGUIGUI Youcef-MTN - QHUBEKA -

    9.JANSSENS Jimmy-TEAM 3M-

    10.LUDVIGSSON Fredrik-TEAM PEOPLE4YOU - UNAAS CYCLING -

     

    09/09/2013 MASSENEN (O) - Elite z.c./U23 - 70,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.EECKHOUT Kevin-COOLENS C.T.-

    2.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-

    3.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.BAUGNIES Jérôme-TO WIN JOSAN CT-

    6.GOEMAN Jonas-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.MAZZONE Tom-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    8.SCHOONACKER Jehudi-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    9.VERMEIRE Matthias-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    10.DE LAETER Saimen-COLBA SUPERANO HAM-
    9-9-2013-massemen 628.JPG
                          Winnaar Kevin Eeckhout  (Foto: Rita Thienpondt)

    10-09-2013 om 13:49 geschreven door kenny


    09-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan STEVEN DOMS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Proficiat aan KEVIN VAN STAEYEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Rotty Glenn KOP 2013.jpg   Doms Steven KOP 2013.jpg   Van Staeyen Kevin kop 2013.jpg
           Glenn Rotty               Steven Doms               Kevin Van Staeyen

    Zondag 08/09/2013 Rochefort IC – Elite z.c./U23 – 168 km - 04h13min
    Aantal deelnemers:

    1.COENEN Denis -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    2.PEYSKENS Dimitri -LOTTO BELISOL U23-

    3.BENOOT Tiesj -LOTTO BELISOL U23-

    4.VAN BREUSSEGEM Elias -BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN CYCLING T-

    5.MARCHAND Gianni -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.GIAUX Jerome -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.ROE Tim -BMC DEVELOPMENT TEAM-

    8.VERVAEKE Louis -LOTTO BELISOL U23-:00’10"

    9.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-:00’55"

    10.VANHUFFEL Wim -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-:01’11"

    12.POELMAN Laurens -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-:03’13"

     

    08/09/2013 HAMONT-ACHEL (LB) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.GILLESPIE Brett-BIANCHI LOTTO-

    2.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    3.BRUSSELMAN Twan-WILLEBRORD-

    4.WOUTERS Rutger-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.PANIS Maxim-TEAM3M U23-

    6.HALL Stephen-BIANCHI LOTTO-

    7.DONNAY Laurent-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    8.VAN AAKEN Rik-HET SNELLE WIEL-

    9.CRAENEN Rick-TWC DE KEMPEN-

    10.LETEN Wouter-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

     

    08/09/2013 OOSTENDE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.DERIAUX Florian-ESEG DOUAI-

    2.CALLEEUW Joeri-VENTILAIR - STERIA-

    3.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.DELMARQUETTE Remi-ESEG DOUAI-

    5.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    6.DIEPENDAELE Jurgen -BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    7.BLOMME Lorenzo-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    8.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.FLET Axel-ESEG DOUAI-

    10.LOETERS Laurens-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

     

    08/09/2013 OPHASSELT (O) - Elite zc/U23/BCP - 136 km

    Aantal deelnemers:

    1.STEVEN DOMS uit Sinaai-TO WIN JOSAN CT-

    2.SAELENS Andres-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.NACHTERGAELE Niels-ESEG DOUAI-

    6.VAN IMPE Lode-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.DEGREVE Martijn-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.ROELANDTS Rutger-VENTILAIR - STERIA-

    9.COBBAERT Robby-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    10.DE SY Gertjan-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    19.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    24.WIELFAERT Kristof-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    43.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    55.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    08/09/2013 HEULE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers:

    1.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    3.HEYTENS Kess-TEAM 3M-

    4.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.VANHAECKE Thomas-TEAM 3M-

    6.BOSSUYT Gianni-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    7.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    8.DEBUSSCHERE Maxim-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    9.DEVOLDERE Niki-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.JANG Kyunggu-TEAM DESCHUYTER-

    19.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

     

    08/09/2013 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    3.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING TEAM-

    5.RAEYMAEKERS Mattias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    6.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    7.THEUNISSEN Jordi-TEAM3M U23-

    8.PEELAERS Jeff-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.DECLAN Byrne-MG MAXIFUEL-

    11.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    12.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    14.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    15.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    17.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    18.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    21.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    25.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    26.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    31.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    32.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    33.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    39.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    42.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8-9-2013-wacht.en sinaai 1232.JPG
                               Winnaar Glenn Rotty uit Verrebroek.
     

    08/09/2013 NIEL (A) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.KEVIN VAN STAEYEN uit Schoten-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.CAPIOT Amaury-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    3.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    4.MERTENS Robin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    6.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    7.COOLS Alexander-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    9.GOOVAERTS Tom-TEAM 3M-

    10.AERTS Toon-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    15.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    16.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    25.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    28.MEERSMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    57.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    66.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    73.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    96.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    100.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    106.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    08/09/2013 HAMONT-ACHEL (LB) - Amateurs + Masters – 60 km
    Amateurs/Masters A:

    1.NOELS Sven-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.MEUWIS Bert-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    3.PFISTER Marcel-DV-

    4.BAENS Raf-ENTENTE WALLONIE-

    5.KOG Ruud-DV-

    6.BRUSSELAARS Tom-DV-

    7.BECKERS Roy-CYCLISTE WALLONIE-

    8.SCHUTTERS Kim--

    9.THEUNISSEN Ronny-DV-

    10.MARZINZIK Tom-DV-

     

    Masters B:

    1.BOGAERTS Patric-DNCS/PRO 2012 CT-

    2.JANSEN Wim-ENTENTE WALLONIE-

    3.KEIM Luc--

    4.HACCURIA Bart-CYCLO BIKE LIMBURG-

    5.SWINNEN Danny-DV-

    6.CUYVERS Marc-DV-

    7.ADRIAENSEN Bart-DV-

    8.KOG Geert-DV-

    9.DEWAEL Erik-DV-

    10.DENIER Ronny--

     

    Masters C:

    1.VAN ROY Luc--

    2.PANIS Andre--

    3.SLEURS Dominique-DV-

    4.VANDEKERKHOF Charles-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.SCHUTTERS Alfons-DE KURINGER SPORTVRIENDEN KURINGEN-

    09-09-2013 om 17:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 08/09/2013 VLAAMS-BRABANT CLASSIC ZEMST-LAAR (VB) - Juniores - Interclub
    Aantal deelnemers:

    1.VANDENABEELE Emill-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.DE SY Vincent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.HEYLEN Wannes-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.STAS Brecht-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    7.VAN DER BEKEN Arno-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.BUGTER Jasper-WILTON CYCLING TEAM-

    9.FARANTAKIS Stelios-DISTRICT ZUID OOST NEDERLAND-

    10.PYFFEROEN Matthias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    14.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    31.VAN GUYSE Dominick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.OSEÏ VERTEZ Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    76.VAN CANEGEM Timo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/09/2013 KALLO (O) - Juniores - 99 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE BOECK Eward-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    2.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.HEMROULLE Johan-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.PAUWELS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.DEMOLDER Thomas-DCM CYCLING TEAM-

    12.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    13.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    14.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    15.LAUREYS Robin-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    17.BRYSSINCK Stef-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    19.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    21.MEERSSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    22.COOLS Jeffrey-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    23.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    26.DE CORTE Freek-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    28.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/09/2013 MONTENAKEN (LB) - Juniores - 82,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.BILLEN Gilles-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    2.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.MERTZ Remy-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    4.LEHAEN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.ABRAHAMS Jasper-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.LAUWERS Senne-DCM CYCLING TEAM-

    8.CRAS Steff-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.GROFFI Dario-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

     

    08/09/2013 OUTRIJVE (W) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE POORTER Maxime-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.CASIER Robbe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    4.DEFREYNE Cedric-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.DUQUENNOY Jimmy-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.BRAL Lowie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.PICOUX Maximilien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    8.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    08/09/2013 SINT LENAARTS (BRECHT) (A) - Juniores - 83 km

    Aantal deelnemers:

    1.BUDDING Martijn-CICLISMO MUNDIAL-

    2.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    3.ROMMENS Jonas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.VAN HOOYDONCK Dante-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.VAN OPSTAL Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.TALEN Jordi-DE JONGE RENNER-

    7.GOOSSENAERTS Auren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.VAN DE WIJGAART Axel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.JANSSENS Jochen-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    10.GUNST Davy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    16.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    19.HANNES Kaat-LOTTO BELISOL LADIES-

     

    08/09/2013 DE HAAN - KLEMSKERKE (W) - Dames Jeugd - 59,4 km

    Juniores

    1.RIJFF Anouk-TWC DE KEMPEN-

    2.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    3.KUIJPERS Evy-RTC BUITENLUST-

    4.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    6.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    7.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    8.MANLY Alexandra-CENTRAL DIST. CC-

    9.MCREDMOND Emily-PEEL DIST. CC-

    10.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    Nieuwelingen

    1.PIETERAERENS Dorien-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.ZEGERS Kato-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    4.TEIRLINCK Jana-BEERNEMS CYCLING TEAM-

    5.MINET Cloé-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    6.DEFOUR Lara-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    7.WATERREUS Kylie-BALEN BC-

    8.JONGERIUS Claudia-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    9.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.SCHOONBROODT Clara-LOTTO-VC ARDENNES-

    22.DE BOCK Ellen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    08/09/2013 BELLEM (O) - Nieuwelingen - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE KEUKELEIRE Frederic-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.D´HONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.VAN HOOREBEKE Michiel-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.DE RHO Nicolay-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.VAN HOOREBEKE Arno-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.MATTHEEUWS Tim-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.LAMBRECHT Bjorg-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    16.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.BAERT Siebren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    26.ROELS Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    27.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    39.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    41.DE RAEVE Jordy-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    48.CORNU Maxime-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    09-09-2013 om 17:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 08/09/2013 BORSBEKE - HERZELE (O) - Nieuwelingen - 61,6 km

    Aantal deelnemers:

     

    08/09/2013 GITS (W) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDROMME Alessandro-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.DEBRUYNE Jens-WIELERTEAM IEPER-

    3.BONNE Bert-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.D´HONDT Jari-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.TANGHE Lennert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.VERHULST Lothar-CT FORCE VZW-

    9.DE MUINCK Bodhi-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.DECLERCQ Jan-willem-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    17.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/09/2013 GROOT-BIJGAARDEN (VB) - Nieuwelingen - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.VAN DEN ABBEELE Stijn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.WALSCHAP Jonas-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.VAN HAUWERMEIREN Michiel-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    6.MAESEN Dries-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.DELAET Robbe-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.POLSPOEL Jonas-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    9.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.STAS Jasper-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

     

    08/09/2013 HALEN (LB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.SCHEEPERS Jeroen-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    3.PANIS Thibaut-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.DRENT Dylan-WCL BERGKLIMMERS-

    5.PHILIPSEN Jasper-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    8.SCHMEITZ Redon-WSL BERGKLIMMERS-

    9.POETS Jorre-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    08/09/2013 KUURNE (W) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.VERVAEKE Aäron-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.LANNOO Seppe-CT FORCE VZW-

    6.PENNINCK Jens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.VANWALLEGHEM Yenco-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.D´HEYGERE Gil-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.BIEBUYCK Aurélien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

     

    08/09/2013 SINT LENAARTS (BRECHT) (A) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.JORIS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.STAPPERS Dries-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.STOOPEN Manu-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.MEEUSEN Freek-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.AMELINCKX Stef-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL-

     

    08/09/2013 VOLLEZELE (VB) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE BOECK Matthias-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.INKELAAR Kevin-AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

    6.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.DANIELS Simon-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.HUYSEGOMS Kenzo-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    9.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    09-09-2013 om 09:28 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!