.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    11-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 10/09/2013

    waod_3.jpg
    Dinsdag 10 September – NIEUW-NAMEN (Ned)
    Catg.A - 14 dln

    1.Marcel Schroevers (Goes)

    2.Andy Van Loon

    3.Stefan Laureyssens

    4.Christof Van Overloop

    5.Sebastiaan Beens

    6.Kristof Muys

    7.Jeroen Noels

    8.Steven Van Rijckegem

    9.Michel Rijcke

    10.Jordy Leenknecht

    11.Jurgen Goossens

    12.Simon Rogge

    13.Merven d'Olieslaegers

    14.Jan Trenson

    11-09-2013 om 12:55 geschreven door kenny


    10-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 12/09/2013 - RIT 10 TTC RONDE 2013
    TTC 10.jpg

    Bron: TTC Team

    10-09-2013 om 13:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan GERBEN VAN HOUTE met zijn 7°Seizoenszege bij de Jongens 14 jaar !!!

    Van Houte Gerben KOP 2013.png    

        Gerben Van Houte        

    Zondag
    08/09/2013 SINT GILLIS WAAS (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    MEISJES 12 JAAR

    1.VAN ASSCHE Nele-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.VAN BELLEN Nicolien-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.GOOSSENAERTS Chloë-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.DHONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.CLAUS Marjon-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    5.HEYNDRICKX Laura-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.VAN GOETHEM Brenda-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    12 JARIGEN

    1.POLEIJ Arjan-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    2.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.PAUWELS Käi-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.TEUGELS Maxim-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.SMET Jorre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.DE BEER Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    12.VAN DE VEL Stuart-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10-9-2013 podium Sybren.JPG
                                               Podium jongens 12 jaar.
     

    13 JARIGEN

    1.DE VYLDER Robbe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.BORDON Ruben-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.RIJSDIJK Nathan-RWC AHOY-

    4.CLAUWAERT Maarten-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    5.KEPPENS Arne-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.COOLS Wannes-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    11.PETRUS Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    12.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.VERCAUTEREN Anthony-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    14.APERS Indy-W.A.C. TEAM HOBOKEN-

    18.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    14 JARIGEN

    1.GERBEN VAN HOUTE uit Vrasene-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    2.MARTENS Michiel-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.GOOSSENAERTS Chloë-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.TONNELIER Jelte-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.CLAUS Marjon-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    11.MILBOU Steff-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    12.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.VAN DE PUTTE Borre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.VAN GOETHEM Brenda-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
    10-9-2013 podium Gerben.JPG 10-9-2013 aankomst Gerben.JPG
                           Podium Jongens 14 jaar.                                              Aankomst van winnaar Gerben Van Houte.

    10-09-2013 om 13:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 09/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 09/09/2013 ZWEVEGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 166 km

    Aantal deelnemers:

    1.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    2.STEELS Stijn-CRELAN-EUPHONY-

    3.PLANCKAERT Baptiste-CRELAN-EUPHONY-

    4.VANTOMME Maxime-CRELAN-EUPHONY-

    5.GRABSCH Bert-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    6.JUODVALKIS Egidijus-CRELAN - EUPHONY -

    7.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    8.REGUIGUI Youcef-MTN - QHUBEKA -

    9.JANSSENS Jimmy-TEAM 3M-

    10.LUDVIGSSON Fredrik-TEAM PEOPLE4YOU - UNAAS CYCLING -

     

    09/09/2013 MASSENEN (O) - Elite z.c./U23 - 70,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.EECKHOUT Kevin-COOLENS C.T.-

    2.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-

    3.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.BAUGNIES Jérôme-TO WIN JOSAN CT-

    6.GOEMAN Jonas-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.MAZZONE Tom-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    8.SCHOONACKER Jehudi-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    9.VERMEIRE Matthias-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    10.DE LAETER Saimen-COLBA SUPERANO HAM-
    9-9-2013-massemen 628.JPG
                          Winnaar Kevin Eeckhout  (Foto: Rita Thienpondt)

    10-09-2013 om 13:49 geschreven door kenny


    09-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan STEVEN DOMS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Proficiat aan KEVIN VAN STAEYEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Rotty Glenn KOP 2013.jpg   Doms Steven KOP 2013.jpg   Van Staeyen Kevin kop 2013.jpg
           Glenn Rotty               Steven Doms               Kevin Van Staeyen

    Zondag 08/09/2013 Rochefort IC – Elite z.c./U23 – 168 km - 04h13min
    Aantal deelnemers:

    1.COENEN Denis -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    2.PEYSKENS Dimitri -LOTTO BELISOL U23-

    3.BENOOT Tiesj -LOTTO BELISOL U23-

    4.VAN BREUSSEGEM Elias -BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN CYCLING T-

    5.MARCHAND Gianni -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.GIAUX Jerome -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.ROE Tim -BMC DEVELOPMENT TEAM-

    8.VERVAEKE Louis -LOTTO BELISOL U23-:00’10"

    9.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-:00’55"

    10.VANHUFFEL Wim -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-:01’11"

    12.POELMAN Laurens -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-:03’13"

     

    08/09/2013 HAMONT-ACHEL (LB) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.GILLESPIE Brett-BIANCHI LOTTO-

    2.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    3.BRUSSELMAN Twan-WILLEBRORD-

    4.WOUTERS Rutger-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.PANIS Maxim-TEAM3M U23-

    6.HALL Stephen-BIANCHI LOTTO-

    7.DONNAY Laurent-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    8.VAN AAKEN Rik-HET SNELLE WIEL-

    9.CRAENEN Rick-TWC DE KEMPEN-

    10.LETEN Wouter-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

     

    08/09/2013 OOSTENDE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.DERIAUX Florian-ESEG DOUAI-

    2.CALLEEUW Joeri-VENTILAIR - STERIA-

    3.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.DELMARQUETTE Remi-ESEG DOUAI-

    5.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    6.DIEPENDAELE Jurgen -BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    7.BLOMME Lorenzo-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    8.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.FLET Axel-ESEG DOUAI-

    10.LOETERS Laurens-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

     

    08/09/2013 OPHASSELT (O) - Elite zc/U23/BCP - 136 km

    Aantal deelnemers:

    1.STEVEN DOMS uit Sinaai-TO WIN JOSAN CT-

    2.SAELENS Andres-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.NACHTERGAELE Niels-ESEG DOUAI-

    6.VAN IMPE Lode-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.DEGREVE Martijn-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.ROELANDTS Rutger-VENTILAIR - STERIA-

    9.COBBAERT Robby-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    10.DE SY Gertjan-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    19.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    24.WIELFAERT Kristof-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    43.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    55.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    08/09/2013 HEULE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers:

    1.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    3.HEYTENS Kess-TEAM 3M-

    4.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.VANHAECKE Thomas-TEAM 3M-

    6.BOSSUYT Gianni-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    7.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    8.DEBUSSCHERE Maxim-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    9.DEVOLDERE Niki-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.JANG Kyunggu-TEAM DESCHUYTER-

    19.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

     

    08/09/2013 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    3.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING TEAM-

    5.RAEYMAEKERS Mattias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    6.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    7.THEUNISSEN Jordi-TEAM3M U23-

    8.PEELAERS Jeff-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.DECLAN Byrne-MG MAXIFUEL-

    11.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    12.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    14.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    15.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    17.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    18.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    21.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    25.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    26.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    31.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    32.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    33.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    39.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    42.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8-9-2013-wacht.en sinaai 1232.JPG
                               Winnaar Glenn Rotty uit Verrebroek.
     

    08/09/2013 NIEL (A) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.KEVIN VAN STAEYEN uit Schoten-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.CAPIOT Amaury-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    3.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    4.MERTENS Robin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    6.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    7.COOLS Alexander-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    9.GOOVAERTS Tom-TEAM 3M-

    10.AERTS Toon-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    15.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    16.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    25.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    28.MEERSMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    57.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    66.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    73.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    96.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    100.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    106.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    08/09/2013 HAMONT-ACHEL (LB) - Amateurs + Masters – 60 km
    Amateurs/Masters A:

    1.NOELS Sven-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.MEUWIS Bert-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    3.PFISTER Marcel-DV-

    4.BAENS Raf-ENTENTE WALLONIE-

    5.KOG Ruud-DV-

    6.BRUSSELAARS Tom-DV-

    7.BECKERS Roy-CYCLISTE WALLONIE-

    8.SCHUTTERS Kim--

    9.THEUNISSEN Ronny-DV-

    10.MARZINZIK Tom-DV-

     

    Masters B:

    1.BOGAERTS Patric-DNCS/PRO 2012 CT-

    2.JANSEN Wim-ENTENTE WALLONIE-

    3.KEIM Luc--

    4.HACCURIA Bart-CYCLO BIKE LIMBURG-

    5.SWINNEN Danny-DV-

    6.CUYVERS Marc-DV-

    7.ADRIAENSEN Bart-DV-

    8.KOG Geert-DV-

    9.DEWAEL Erik-DV-

    10.DENIER Ronny--

     

    Masters C:

    1.VAN ROY Luc--

    2.PANIS Andre--

    3.SLEURS Dominique-DV-

    4.VANDEKERKHOF Charles-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.SCHUTTERS Alfons-DE KURINGER SPORTVRIENDEN KURINGEN-

    09-09-2013 om 17:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 08/09/2013 VLAAMS-BRABANT CLASSIC ZEMST-LAAR (VB) - Juniores - Interclub
    Aantal deelnemers:

    1.VANDENABEELE Emill-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.DE SY Vincent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.HEYLEN Wannes-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.STAS Brecht-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    7.VAN DER BEKEN Arno-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.BUGTER Jasper-WILTON CYCLING TEAM-

    9.FARANTAKIS Stelios-DISTRICT ZUID OOST NEDERLAND-

    10.PYFFEROEN Matthias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    14.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    31.VAN GUYSE Dominick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.OSEÏ VERTEZ Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    76.VAN CANEGEM Timo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/09/2013 KALLO (O) - Juniores - 99 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE BOECK Eward-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    2.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.HEMROULLE Johan-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.PAUWELS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.DEMOLDER Thomas-DCM CYCLING TEAM-

    12.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    13.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    14.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    15.LAUREYS Robin-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    17.BRYSSINCK Stef-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    19.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    21.MEERSSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    22.COOLS Jeffrey-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    23.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    26.DE CORTE Freek-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    28.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/09/2013 MONTENAKEN (LB) - Juniores - 82,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.BILLEN Gilles-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    2.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.MERTZ Remy-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    4.LEHAEN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.ABRAHAMS Jasper-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.LAUWERS Senne-DCM CYCLING TEAM-

    8.CRAS Steff-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.GROFFI Dario-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

     

    08/09/2013 OUTRIJVE (W) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE POORTER Maxime-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.CASIER Robbe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    4.DEFREYNE Cedric-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.DUQUENNOY Jimmy-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.BRAL Lowie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.PICOUX Maximilien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    8.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    08/09/2013 SINT LENAARTS (BRECHT) (A) - Juniores - 83 km

    Aantal deelnemers:

    1.BUDDING Martijn-CICLISMO MUNDIAL-

    2.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    3.ROMMENS Jonas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.VAN HOOYDONCK Dante-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.VAN OPSTAL Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.TALEN Jordi-DE JONGE RENNER-

    7.GOOSSENAERTS Auren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.VAN DE WIJGAART Axel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.JANSSENS Jochen-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    10.GUNST Davy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    16.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    19.HANNES Kaat-LOTTO BELISOL LADIES-

     

    08/09/2013 DE HAAN - KLEMSKERKE (W) - Dames Jeugd - 59,4 km

    Juniores

    1.RIJFF Anouk-TWC DE KEMPEN-

    2.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    3.KUIJPERS Evy-RTC BUITENLUST-

    4.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    6.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    7.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    8.MANLY Alexandra-CENTRAL DIST. CC-

    9.MCREDMOND Emily-PEEL DIST. CC-

    10.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    Nieuwelingen

    1.PIETERAERENS Dorien-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.ZEGERS Kato-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    4.TEIRLINCK Jana-BEERNEMS CYCLING TEAM-

    5.MINET Cloé-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    6.DEFOUR Lara-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    7.WATERREUS Kylie-BALEN BC-

    8.JONGERIUS Claudia-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    9.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.SCHOONBROODT Clara-LOTTO-VC ARDENNES-

    22.DE BOCK Ellen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    08/09/2013 BELLEM (O) - Nieuwelingen - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE KEUKELEIRE Frederic-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.D´HONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.VAN HOOREBEKE Michiel-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.DE RHO Nicolay-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.VAN HOOREBEKE Arno-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.MATTHEEUWS Tim-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.LAMBRECHT Bjorg-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    16.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.BAERT Siebren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    26.ROELS Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    27.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    39.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    41.DE RAEVE Jordy-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    48.CORNU Maxime-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    09-09-2013 om 17:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 08/09/2013 BORSBEKE - HERZELE (O) - Nieuwelingen - 61,6 km

    Aantal deelnemers:

     

    08/09/2013 GITS (W) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDROMME Alessandro-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.DEBRUYNE Jens-WIELERTEAM IEPER-

    3.BONNE Bert-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.D´HONDT Jari-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.TANGHE Lennert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.VERHULST Lothar-CT FORCE VZW-

    9.DE MUINCK Bodhi-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.DECLERCQ Jan-willem-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    17.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/09/2013 GROOT-BIJGAARDEN (VB) - Nieuwelingen - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.VAN DEN ABBEELE Stijn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.WALSCHAP Jonas-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.VAN HAUWERMEIREN Michiel-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    6.MAESEN Dries-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.DELAET Robbe-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.POLSPOEL Jonas-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    9.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.STAS Jasper-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

     

    08/09/2013 HALEN (LB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.SCHEEPERS Jeroen-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    3.PANIS Thibaut-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.DRENT Dylan-WCL BERGKLIMMERS-

    5.PHILIPSEN Jasper-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    8.SCHMEITZ Redon-WSL BERGKLIMMERS-

    9.POETS Jorre-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    08/09/2013 KUURNE (W) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.VERVAEKE Aäron-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.LANNOO Seppe-CT FORCE VZW-

    6.PENNINCK Jens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.VANWALLEGHEM Yenco-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.D´HEYGERE Gil-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.BIEBUYCK Aurélien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

     

    08/09/2013 SINT LENAARTS (BRECHT) (A) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.JORIS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.STAPPERS Dries-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.STOOPEN Manu-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.MEEUSEN Freek-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.AMELINCKX Stef-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL-

     

    08/09/2013 VOLLEZELE (VB) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE BOECK Matthias-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.INKELAAR Kevin-AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

    6.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.DANIELS Simon-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.HUYSEGOMS Kenzo-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    9.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    09-09-2013 om 09:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/09/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 08/09/2013 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.SOETE Daan-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    3.GAUDY Patrick-BLANCS GILETS - BARRACUDA-

    4.GHYLLEBERT Pieter-AN POST - CHAINREACTION-

    5.VERSCHUEREN Bart-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    6.WELLENS Geert-LUIHOEVE CROSSERS-

    7.COP Kristof-CYCLING TEAM KESSEL-

    8.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    9.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    11.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    08/09/2013 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.SCHUERMANS Jelle-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.VAN DONINK Gianni-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    4.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    7.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    8.FLOREN Wesley-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    9.VERHEYEN Thomas-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    10.VERBRAKEN Jorn-DNCS/PRO 2012 CT-

    23.VERMEIREN Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    3.DHOORE Alessio-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.DRIESEN Jarne-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.BODEN Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    8.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    10.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    30.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/09/2013 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. D - 40´
    Amateurs/Masters A:

    1.RAEYMAKERS Sten-CYCLINGTEAM DDT-STAS-

    2.GELUYKENS Kenny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.DIELS Koen-DNCS/PRO 2012 CT-

    4.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    5.WILMSEN Tom-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.BOECKX Thomas-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.LAMMENS Laudelino-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.THIELEMANS Bart-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    9.WIELEMANS Kevin-DAGVERGUNNING-

    10.CLAES Joachim-DNCS/PRO 2012 CT-

     

    Masters B:

    1.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.BROUWER Leon-WV BARRHOPOORT-

    4.RAATS Edwin-TWC NOORD-LIMBURG-

    5.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.VAN ROMPAEY Werner-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.COLOMBO Lino-ASD LORIS BIKE-

    10.RAES Patrick-DAGVERGUNNING-

     

    Masters C:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    4.BENS Rudy-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO-

    5.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    6.SELS Rudy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    8.BLOEMMEN Rudy-DNCS/PRO 2012 CT-

    9.MERTENS Francois-ENTENTE DE WALLONIE-

    10.VAN SINAY Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    09-09-2013 om 09:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/09/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GERT SMET met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan BART VAN DER VEKEN met zijn 7°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Proficiat aan FREDDY DE BLICK met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Smet Gert KOP 2013 1.png  Van Der Veken Bart KOP 2013.png  De Blick Freddy KOP 2011 2.jpg
           Gert Smet              Bart Van Der Veken       Freddy De Blick

    Zondag 08 September – MOERBEKE (9180)

    Catg.A – 38 dln

    1.Gianni Cooman (Oordegem)

    2.Kristof Gryson

    3.Jens Vermassen

    4.Mario Van Den Broecke

    5.Yves Heylen

    6.Kenneth Mercken

    7.Christophe Van Overloop

    8.Steven Goossens

    9.Andy Hoes

    10.Jan Veyt

    20.Vincent Maes

    29.Dave Van Roeyen

    33.Paul Roosenparck

     

    Catg.B – 27 dln

    1.GERT SMET (Bazel)

    2.Wim Heyndrickx

    3.Kurt Pauwels

    4.Franky De Tremerie

    5.Rudi Rabout

    6.Dave De Swert

    7.Fabien Hanssens

    8.Mario De Kesel

    9.Gino De Weirdt

    10.Jerry Cooman

    11.Nico De Roeck

    12.Luc Van Clapdorp

    13.Etienne Claus

    18.Wim Rombaut

    19.Kurt Van Raemdonck

    24.Bart Rombouts

    25.Alex Goossens

     

    Catg.C – 40 dln

    1.Geert Van Speybroeck (Nevele)

    2.Rene De Brucker

    3.Wim De Coninck

    4.Noël Willems

    5.Ko Harms

    6.Rudy Van De Velde

    7.Benny D'Haese

    8.Hugo Van Linden

    9.Noël Dult

    10.Caethoven Hendrik

    11.Dirk Mathys

    13.Paul Van Puyenbroeck

    21.Giovanni Baert

    23.Serge Meyvis

    24.Dirck Tummeleer

    25.Dirk De Cauwer

    37.Patrick Van Der Vekens

     

    Toeristen – 50 dln

    1.BART VAN DER VEKEN (Sint-Jansteen)

    2.Glenn Van Hille

    3.Stephan Tytgadt

    4.Stijn Verloo

    5.Gunther Dhondt

    6.Kenny Michels

    7.Bart Van Damme

    8.Denis Lecluyse

    9.Bart Claeys

    10.Vincent Van Hooste

    11.Niels D'Hondt

    16.Robby Van Raemdonck

    18.Gino Van Broeck

    28.Marnix De Roos

    33.Dieter Vercauter

    34.Rudi Van Dam

    37.Andy De Maesschalck

    40.Maarten Van Raemdonck

     

    Catg.D – 33 dln

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Wim De Waal

    3.Roland Boulard

    4.Jan Van Hove

    5.Jozef Deneef

    6.Dick Van Loon

    7.Paul Hunninck

    8.Eric De Wilde

    9.Jan Snoeck

    10.Marc Colpaert

    14.Alfons Van Raemdonck

    26.William Govaert

    30.Jean-Paul Van Oudenhove

     

    Catg.E – 26 dln

    1.FREDDY DE BLICK (Beveren-Waas)

    2.Andre Klep

    3.Werner Dullaert

    4.Viktor Van Den Eynde

    5.Willy Roels

    6.Mathieu Mercken

    7.Etienne Vandenhouwe

    8.Gerard Hairwassers

    9.Ko Tolhoek

    10.Joseph D'Hont


    09-09-2013 om 09:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/09/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 8/09 – HEMIKSEM

    Categorie A
    1--Van Pelt David
    2--Eggers Louis
    3--Diels Pieter
    4--Hermans Tom
    5--Delcroix Ben
    6--Verstraeten Sven
    7--Thys Edwin
    8--Pitschon Stijn
    9--Hofmans laurence
    10--Stijnen klaas

    Categorie B
    1--De Vree Rik
    2--Behiels Peter
    3--De Paepe Jimmy
    4--Cuppers Sven
    5--Meuris Gerry
    6--Vennicx Dave
    7--Adams Christophe
    8--Van De Poel Tom
    9--Op De Beeck Tom
    10--Haest Christophe
    15--Waelkens Dave

    Categorie C
    1--Proost Herman
    2--Verbinnen Dirk
    3--Van Looy Wim
    4--Wauters Philippe
    5--Aerts Peter
    6--Dockx Bert
    7--Van De Plas Kurt
    8--Peeters Luc
    9--Vaes Eduard

    10--D'Anniballe Nikko

    Categorie D
    1--Vos Peter
    2--Van Der Mieren Daniel
    3--Haest Eddy
    4--Van Thielen Wim
    5--De Cock Marc
    6--Symons Rudy
    7--Goolaerts Ronny
    8--Van Den Brande Jan
    9--De Wyngaert Dirk
    10--Vekemans Marc

    Categorie E
    1--Snels Luc
    2--De Bakker Ludo

    09-09-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    08-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 07/09/2013 BRUSSELS CYCLING CLASSIC (VB) - Men Elite - 04h56min
    Aantal deelnemers:

    1.GREIPEL André -LOTTO BELISOL

    2.DEGENKOLB John -TEAM ARGOS-SHIMANO-

    3.BOUHANNI Nacer -FDJ-

    4.KRISTOFF Alexander -KATUSHA-

    5.CIMOLAI Davide -LAMPRE-MERIDA-

    6.CIOLEK Gerald -MTN - QHUBEKA-

    7.VAN POPPEL Danny -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    8.MAES Nikolas -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    9.REZA Kévin -TEAM EUROPCAR-

    10.DUMOULIN Samuel -AG2R LA MONDIALE-

    23.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    99.GODDAERT Kristof -IAM CYCLING-:00’59"

    125.CORDEEL Sander -LOTTO BELISOL-:01’29"

     

    07/09/2013 BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 112,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEKKERS Hans-TML DOMMELSTREEK-

    2.CANT Jelle-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    3.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    6.DECLAN Byrne-MG MAXIFUEL-

    7.ZIESLER Christian-SANDNES SK-

    8.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.TOPKE Frederik-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    10.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    11.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    14.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    15.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    23.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    37.COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    58.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    67.BAEYENS Bart-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    78.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    113.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    118.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    121.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    124.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    7-9-2013-overmere 1129.JPG
                Podium met Hans Dekkers, Jelle Cant en Jori Van Steenberghen.
                  Thomas Ongena staat links als 4de.
     

    07/09/2013 TORHOUT - WIJNENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.JANG Kyunggu-TEAM DESCHUYTER-

    2.SLABINCK Indiana-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    3.VANDROMME Evert-VENTILAIR - STERIA-

    4.VERMEULEN Emiel-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.VANDENBERGHE Nick-CYCLING TEAM LUTHO-

    8.DE MAREZ Ruben-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    9.ORBIE Stephen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.DAUW Jasper-CYCLING TEAM LUTHO-

     

    07/09/2013 KEMMEL (W) - U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.BAERT Jasper-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.KERKHOF Tim-EFC OMEGA PHARMA QUICKSTEP-

    4.LEROUX Samuel-ESEG DOUAI-

    5.VERSCHUERE Seppe-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.NOPPE Christophe-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    7.HAVIK Piotr-CYCLING TEAM POLLENTIER-

    8.VAN DER HAEGHEN Ruben-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    9.VANDENBOGAERDE Jens-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10.FARAZIJN Maxime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    44.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/09/2013 WENDUINE-AAN-ZEE (W) - Dames Elite - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELZENNE Elise-PRO DIALO-

    2.BRULEE Latoya-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-

    3.DE BAAT Kim-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    4.VAN GLABEKE Shana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.HANNES Kaat-LOTTO BELISOL LADIES-

    6.VAN VEGHEL Sandra-WV SCHIJNDEL-

    7.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    8.DEMEY Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    10.BAAS Carleen-TWC DE KEMPEN-

     

    07/09/2013 HERENTHOUT (A) - Juniores - 94,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRAET Dieter-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.BILLEN Gilles-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    3.VAN OPSTAL Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    5.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VAN BAARDEWIJK Koen-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.DE VRIES Hartthijs-OTTO EBBENS-

    8.VAN DEN PLAS Jelle-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.BRUYNS Lotar-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.VAN HOOYDONCK Dante-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    07/09/2013 LOCHRISTI (O) - Juniores - 92 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.PLANCKAERT Emiel-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.CALLENS Miguel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    4.DEVOLDERE Thibault-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.LINDENBURG Jim-RESTORE CYCLING-

    8.OLIEBOS Jordy-YOUNG SCHELDE CT-

    9.BRAL Lowie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.DE VRIESE Jannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.DE CORTE Freek-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    08-09-2013 om 12:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn 14°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    De Witte Sven Kop 2013.png
         Sven De Witte

    Zaterdag 07/09/2013 OUDEGEM (O) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.ARIMONT Charlie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.TIMMERMANS Tom-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.WIDAR Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.BUNTINX Auxence-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.GUNST Davy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.DE GREEF Jordi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.DUMONT François-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    9.QUINTELIER Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    10.VAN REEK Timon-WV DE JONGE RENNER-

    15.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    20.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    27.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.BRYSSINCK Stef-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    33.THIERENS Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    37.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    39.LAUREYS Robin-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    40.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    41.MEERSSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    52.LIBRECHT Bjorn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    53.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    07/09/2013 SCHRIEK(HEIST-O/D-BERG) (A) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.CRAS Steff-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.HURKMANS Martijn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    4.CORNELISSE Mitchell-WV VIKING -WATERLAND-

    5.KROONEN Bastien-LOTTO-VC ARDENNES-

    6.CUYPERS Senne-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.WOUTERS Jarin-VZW DE DEMERSPURTERS-

    8.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.GEETS Dean-VZW DE DEMERSPURTERS-

    10.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

     

    07/09/2013 VLADSLO (W) - Juniores - 86,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HAVERBEKE Julien-TEAM WASQUEHAL-

    2.CASIER Robbe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.BALCAEN Manolito-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.DEMASURE Enzo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.PLOVIE Wiebren-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.VERSCHAEVE Lounes-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    07/09/2013 DESSELGEM (W) - Nieuwelingen - 66,3 km

    Aantal deelnemers:

    1.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.VERFAILLIE Arne-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    7.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    8.VANWALLEGHEM Yenco-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.DE TEMMERMAN Yonie-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.DEMARQUE Fabien-CYCLISME CAUDRY-

    36.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    52.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    53.SYMOENS Bradley-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    59.DE LOOSE Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    61.MOREELS Ruben-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    07/09/2013 HERENTHOUT (A) - Nieuwelingen - 64,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.KERCKHOFS Brend-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.JORIS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.BOK Willem-WV SCHIJNDEL-

    8.STOOPEN Manu-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.TIMMERS Daan-WV BREDA-

    10.VAN MEENSEL Rikke-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    23.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/09/2013 SCHRIEK(HEIST-O/D-BERG) (A) - Nieuwelingen - 57 km

    Aantal deelnemers:

    1.SVEN DE WITTE uit Belsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    3.SCHOL Bram-VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.MOYSON Jelle-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.VERLINDEN Jordy-VZW DE DEMERSPURTERS-

    8.JEHIN Kevin-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    9.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.LEAERTS Yordy-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    23.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/09/2013 SINT-LAMBRECHTS HERK (LB) - Nieuwelingen - 61,1 km

    Aantal deelnemers:

    1.MONDELAERS Jarno-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.DANIELS Simon-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.DRENT Dylan-WCL BERGKLIMMERS-

    6.VANDERMEER Laurens-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.PETERS Wesley-WCL BERGKLIMMERS-

    10.DEBY Quentin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    08-09-2013 om 12:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/09/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 07/09/2013 STEENHUFFEL-LONDERZEEL (VB) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    2.CANT Kevin-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    3.VERSCHUEREN Bart-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    4.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    6.UYTDEWILLIGEN Ingmar-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.PEPERMANS Lorenzo-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    8.RONDELEZ Bjorn-LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW-

    9.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    22.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    36.DE SCHOESITTER Steven-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    07/09/2013 STEENHUFFEL-LONDERZEEL (VB) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap
    Juniores: 40´

    1.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    2.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.FLOREN Wesley-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    4.JANSSEN Tim-MIDDELKAMP-

    5.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    6.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.ANDRIES Jordi-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.VERHEYEN Thomas-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    10.TIBACKX Lawrence-DNCS/PRO 2012 CT-

    23.VERMEIREN Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    26.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    4.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.SERRÉ Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    6.DRIESEN Jarne-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.SCOPONI Dante-VISTAMEDIA HAMME-

    8.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    9.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10.SMET Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    12.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    23.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    28.WILLAERTS Niels-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    31.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/09/2013 STEENHUFFEL-LONDERZEEL (VB) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap 40´
    Amateurs/Masters A:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.HEYLENS Jochen-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    3.RAEYMAKERS Sten-CYCLINGTEAM DDT-STAS-

    4.MARTENS Karel-AFDELING OOST VLAANDEREN-

    5.VAN GINNEKEN Glenn-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.GELUYKENS Kenny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.THIELEMANS Bart-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    9.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.VAN CAMPENHOUT Kenny-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

     

    Masters B:

    1.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.SCHROYEN Nico--

    3.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.DE BOCK Benny-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    6.BOGAERT Nico-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.SMET Ivan-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    Masters C:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    3.GADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE D WALLONIE-

    4.PANIS Andre--

    5.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    6.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    7.VAN OOSTERWIJCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    8.WILLE Rudi-AFDELING ANTWERPEN-

    9.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.MERTENS Francois-ENTENTE DE WALLONIE-

    08-09-2013 om 12:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/09/2013

    vwf.JPG








    Zaterdag 7 September - MELDERT (9310)


    A-reeks
    - 73,7km - 1h43
    1.
    Steven TUYTSCHAEVER
    2. Andy De Backer
    3. Bart Tribout
    4.
    Kevin Dony en Krijn Verschraegen
    6. Raf Devenyns
    7. Tom Hermans
    8. Stefaan Paridaens
    9. Koen Van Geyt
    10. Lode Van Impe

    C-reeks
    - 67km - 1h39
    1. Frank VAGENENDE
    2. Marc Tabourdon
    3. Bruno Bruyere
    4. Willem Van Der Heyden
    5. Jimmy De Paepe
    6. Andy Van Eesbeeck
    7. Danny Saelens
    8. Kristof Reniers
    9. Gunther Biesemans
    10. Philippe Devleeschauwer

    D-reeks
    - 60,3km - 1h28
    1. Dirk VAN HOVE
    2. Patrick Jacobs
    3. Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    4. Willy Van Herreweghe
    5. Ronny Van Der Vurst
    6. Rudy Thomas
    7. Frank Van Der Perre
    8. Henri Hermans
    9. Arie De Moor
    10. Peter Neckebroeck

    E-reeks
    - 60,3km - 1h28
    1. Danny DE BACKER
    2. Joseph Devits
    3. Patrick Van Renterghem
    4. Wim De Coninck
    5. Rony Govers
    6. Frank De Pelsmaker
    7. Joost Pieters
    8. Benny D'Haese
    9. Patrick Van Cleemput
    10. Alain De Schepper

    F-reeks
    - 53,6km - 1h22
    1. Raf VERCAMMEN
    2. Jan Van Hove
    3. Dirk Blommaert (St.Niklaas)
    4. Marc De Vos
    5. Yvan Camphijn
    6. Danny Paridaens
    7. Peter Schoepen
    8. Patrick Convents
    9. Hendrik Caethoven
    10. Jean Blommaert (Hamme)

    G-reeks
    - 46,9km - 1h16
    1. Andre CEURENS
    2. Roland Boulard
    3. Jos Vandermeulen
    4. Roger Beelaert (Rupelmonde)
    5. Guido Cornet
    6. Marc Vervondel
    7. Etienne Vandenhouwe
    8. Roger Hoof (St.Niklaas)
    9. Albert Van Den Eede
    10. Ad Montforts
    11. Kees Sebrechts

    08-09-2013 om 12:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/09/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan BART ROMBOUTS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!
    De Boes Timmy KOP 2013.JPG   Rombouts Bart KOP 2011.png
        Timmy De Boes                   Bart Rombouts

    Zaterdag 07 September - KALLO (9120)
     

    Catg.A – 25 dln

    1.TIMMY DE BOES (Steendorp)

    2.Sammy Bogaert (Kalmthout)

    3.Kris Bolsens (Kruibeke)

    4.Dries De Smet

    5.Jan Trenson

    6.Stijn Verbeke (Sinaai)

    7.Jelle Schepers

    8.Kenneth Mercken

    9.Michel Le Blon

    10.Wim De Wit

    17.Michiel De Rycke (Haasdonk)

    18.Jan Peirsman (Beveren)

    22.Jurgen Goossens (Kieldrecht)

    23.Davy Peirsman (Verrebroek)

    24.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

     

    Catg.B – 16 dln

    1.BART ROMBOUTS (Kallo)

    2.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    3.Fabien Hanssens

    4.Peter De Maere (Waasmunster)

    5.Alex Goossens (Vrasene)

    6.Etienne Claus (Waasmunster)

    7.Gino De Weirdt

    8.Wim Rombaut (Stekene)

    9.Luc Wijtinck

    10.Franky Weemaes (Melsele)

    13.Peter Flach (Zwijndrecht)

     

    Catg.C – 19 dln

    1.Patrick Van De Wouwer (Merksem)

    2.Peter Ballet

    3.Frank Gommers

    4.Matti De Baat

    5.Tony Reniers

    6.Filip Van Damme

    7.Luc Erauw

    8.Rudi Franssens (Beveren)

    9.Mick Bath

    10.Geert Braeckman

    11.Serge Meyvis (Zwijndrecht)

    16.Danny Van Oyen (Deinze)

    18.Geert Smet (St.Niklaas)

     

    Toeristen – 32 dln

    1.Dieter Vercauter (Assenede)

    2.Dennis Mijnsbergen

    3.Kris Smet

    4.Bram Kesteleyn

    5.Bart Van Der Veken

    6.Kurt Victor

    7.Niels De Wit

    8.Kurt Van Raemdonck

    9.Erik Verley

    10.Gordiaan Waem

    17.Wim Kras

    18.Patrick De Beule

    19.Theo De Prekel

    21.Wim Ryckaert

    22.Peter Van Goethem

    24.Hans Vergauwen

    25.Filip Van Goethem

     

    Catg.D – 15 dln

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Julien Vyvey

    3.Robin Van Kerschaver

    4.Jan Snoeck

    5.Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    6.Helmuth Tas

    7.Luc Cocquyt

    8.Robert Maldrie

    9.Willy Mous

    10.Eddy Cap

     

    Catg.E – 24 dln

    1.Viktor Van Den Eynde (Heist od Berg)

    2.Gerard Hairwassers

    3.Freddy De Blick (Beveren)

    4.Werner Dullaert (St.Gillis)

    5.Willy Roels

    6.Mathieu Mercken

    7.Gerard Devleeschauwer

    8.Robert Robijns

    9.Armand Mols

    10.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    13.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    08-09-2013 om 12:06 geschreven door kenny


    06-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 06/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 06/09/2013 IZEGEM BELLE VUE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

     

    06/09/2013 MASSEMEN-WETTEREN (O) - Dames Elite - 77 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE JONG Thalita-UCI WT RABOBANK-

    2.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    3.VERSTICHELEN Femke-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    4.VERLINDEN Julie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    5.NIJNS Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    6.VERBEKE Grace-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-

    7.DE CRITS Nel-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    8.DEMEY Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.DEBBOUDT Evelien-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.WEISS Martina-BIGLA CYCLING TEAM-

    15.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    19.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    30.VAN PETEGHEM Caroline-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    06-09-2013 om 20:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 06/09/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Vrijdag 6/09 – SCHRIEK

    Categorie A
    1--Engelen Ruben
    2--Van Nuffelen Sam
    3--Krynen Rob
    4--Vercammen Sven
    5--Gillespie Brett
    6--Pitschon Stijn
    7--Pepinster Jean
    8--Geuens Joris
    9--Van Kerkhoven Niels
    10--Pepinster Sebastien

    Categorie B
    1--Vennincx Dave
    2--Ransy Sigi
    3--Heremans Koen
    4--Meuris Gerry
    5--Rombouts Stijn
    6--Cuppers Sven
    7--De Vree Rik
    8--Discart Jan
    9--Verheyden Joris
    10---Debaere Joeri

    Categorie C
    1--Verbinnen Dirk
    2--Verdonck Patrick
    3--Wauters Philippe
    4--Van Looy Wim
    5--Aerts Peter
    6--Van Den Put Jimmy
    7--Gendarme Bart
    8--Vermote Patrick
    9--Peeters Luc
    10--Dockx Bert

    Categorie D
    1--Van Der Mieren Daniel
    2--Vekemans Marc
    3--Haest Eddy
    4--De Cock Marc
    5--Claessens Jozef
    6--Van Thielen Wim
    7--Peigneur Dirk
    8--De Wyngaert Dirk
    9--De Wael Luc
    10--Geudens Paul

    Categorie E
    1--De Bakker Ludo
    2--Thienpont Walter
    3--Van Herck Willy
    4--Van Den Wyngaert Rudi

    06-09-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    05-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 05/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan WIM VERMANT met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    VERMANT WIM KOP 2013.jpg
           Wim Vermant

    Donderdag 05/09/2013 IZEGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 163 km

    Aantal deelnemers:
    1.DE TROYER Tim-ACCENT.JOBS-WANTY-

    2.BENNETT Sam-AN POST - CHAINREACTION-

    3.BRAMMEIER Matt-CHAMPION SYSTEM PRO CYCLING TEAM -

    4.AMORISON Frédéric-CRELAN-EUPHONY-

    5.KONING Peter-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM -

    6.GHYSELINCK Jan-COFIDIS SOLUTIONS CREDITS-

    7.WESEMANN Martin-MTN - QHUBEKA -

    8.VERMEER Tom-CYCLINGTEAM JO PIELS -

    9.VANOVERBERGHE Arthur-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    10.FINDERS Dirk-TO WIN JOSAN-

    13.STEELS Stijn-CRELAN-EUPHONY-

    18.VEREECKEN Nicolas-AN POST - CHAINREACTION-

    66.CORNU Dominique-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-


    05/09/2013 BLANKENBERGE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    2.DRANCOURT Pierre-ESEG DOUAI-

    3.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    4.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.HEREMANS Koen-VLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAM-

    7.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    8.TVARDOVSKIY Michcel-KINGSNORTH-

    9.VELLE Glenn-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    10.DE VOS Lucas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    05/09/2013 KOEKELARE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    2.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    4.HEYTENS Kess-TEAM 3M-

    5.VANDER MEIREN Ward-DOVY KEUKENS - FCC-

    6.DE MAREZ Ruben-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    7.NOPPE Christophe-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    8.TOUQUET Joren-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.LEFEVER Nico-CYCLING TEAM DE BEVOORRADING-

    10.MICHELS Pedro-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

     

    05/09/2013 SINT-GILLIS-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.WIM VERMANT uit Niel-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    3.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    7.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    9.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.ARMSTRONG Thomas-BIANCHI LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    11.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    13.COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    18.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    21.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    22.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    25.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    26.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    29.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    30.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    31.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    33.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    34.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    05-09-2013 om 21:13 geschreven door kenny


    04-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 04/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 04/09/2013 WINGENE KOERS (W) - El.z.c./U23 – Interclub - 165,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    2.MAES Alexander-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.COENEN Dennis-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-

    6.OCKELOEN Jasper-LFT PARKHOTEL-VALKENBURG CT-

    7.DENOLF Ritchie-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.SCHULTING Peter-LFT PARKHOTEL-VALKENBURG CT-

    9.VANDAELE Philip-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    10.LETEN Wouter-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    24.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    27.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    74.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    103.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

     

    04/09/2013 GENT-WONDELGEM (O) - U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias-DOLTCINI-FLANDERS-

    2.SAELENS Andres-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.VEKEMAN Maxime-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    4.VAN DYCK Wesley-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    5.VANDEWALLE Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.DE FAUW Ken-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.SLEEUWAGEN Robin-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    8.TANNER Jake-DOLTCHINI FLANDERS-

    9.VAN RYMENANT Gillian-LUMET VDBG-

    10.VAN CAMP Jeroen-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    21.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    04-09-2013 om 20:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 04/09/2013

    waod_3.jpg
    Woensdag 04 September – LOCHRISTI (9080)

    Catg.A – 62 dln

    1.Peter Van Damme (Ophasselt)

    2.Krijn Verschraegen

    3.Mario Van Der Sickel

    4.Dennis Nevejans

    5.Dries De Smet

    6.Kristof Gryson

    7.Renaat Demeter

    8.Kris Bolsens

    9.Thomas Mertens

    10.Bart Velghe

    12.Gianni Cooman

    13.Dieter Van Der Stock

    16.Jelle Van de Mergel

    18.Steven Goossens

    23.Steven De Schoesitter

    40.Jef De Batist

     

    Catg.B – 56 dln

    1.Jerry Cooman (Oordegem)

    2.Alex Goossens

    3.Gino De Weirdt

    4.Philip Lampaert

    5.Kurt Pauwels

    6.Peter De Corte

    7.Stefaan Verhaeghen

    8.Fabien Hanssens

    9.Peter Verhofstadt

    10.Vincent Brunel

    15.Lieven Van De Perre

    20.Rudi Rabout

    21.Gert Smet

    24.Sven De Vlieger

    27.Peter De Maere

    28.Frank D'Hooge

    30.Etienne Claus

    39.Wim Rombaut

    41.Wim Heyndrickx

    45.Nico De Roeck

     

    Catg.C – 51 dln

    1.Geert Van Speybroeck (Nevele)

    2.Geert Roose

    3.Roland Coupille

    4.Danny Van Oyen

    5.Noël Willems

    6.Hilair Heye

    7.Gerrit Vermassen

    8.Francis Appeltans

    9.Ronny Cosijn

    10.Hendrik Caethoven

    27.Serge Meyvis

    28.Patrick Van Der Vekens

    30.Geert Smet

     

    Toeristen – 56 dln

    1.Bram Markey (Kessel-Lo)

    2.Wim Meir

    3.Christophe De Grom

    4.Kris Smet

    5.Bart De Neve

    6.Bill Noterman

    7.Dieter Vercauter

    8.Tim Van Camp

    9.Dennis Mijnsbergen

    10.Patrick Vaeyens

    16.Robby Van Raemdonck

    20.Glenn Van Hille

    33.Gino Van Broeck

     

    Catg.D – 50 dln

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2.Patrick Van Renterghem

    3.Helmuth Tas

    4.Wim De Waal

    5.Roland Boulard

    6.Robert Maldrie

    7.Jean Blommaert

    8.Dirk Deprez

    9.Jean Ronsmans

    10.Paul Otter

    27.William Govaert

    41.Roger Beelaert

     

    Catg.E – 34 dln

    1.Etienne Vandenhouwe (Roosdaal)

    2.Willy Roels

    3.Joseph D'Hont

    4.Werner Dullaert

    5.Viktor Van Den Eynde

    6.Aad Vingerling

    7.Gerard Hairwassers

    8.Armand Mols

    9.Mathieu Mercken

    10.Freddy De Blick

    18.Pierre Verberckmoes

    04-09-2013 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!