.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    24-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VANOMOBIL CYCLING TEAM VAN ZATERDAG 14/07/2012 & ZONDAG 15/07/2012
    Banner Vanomobil Cycling 2010
    Vanomobil 14-07-2012.png

    Bron: Petra Mermans

    24-07-2012 om 10:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VANOMOBIL CYCLING TEAM VAN ZATERDAG 07/07/2012 & ZONDAG 08/07/2012
    Banner Vanomobil Cycling 2010
    Vanomobil 24-07-2012 1.png
    Vanomobil 24-07-2012 2.png

    Bron: Petra Mermans

    24-07-2012 om 10:19 geschreven door kenny


    23-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 23/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg


    Proficiat aan MICHAEL VAN STAEYEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Van Staeyen Michael KOP 2012.png   Smet Guy KOP 2012.png
        Michael Van Staeyen                      Guy Smet     

    Maandag 23/07/2012 AALST (O) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 114 km

    Aantal deelnemers: 33

    1.SAGAN Peter-LIQUIGAS-CANNONDALE-

    2.DE GENDT Thomas-VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM-

    3.ZUBELDIA AGIRRE Haimar-RADIOSHACK-NISSAN-

    4.BOECKMANS Kris-VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM-

    5.KESSIAKOFF Fredrik Carl Wilhelm-ASTANA PRO TEAM-

    6.DEVENYNS Dries-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    7.NUYENS Nick-TEAM SAXO BANK-

    8.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    9.SCHEIRLINCKX Staf-ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA´S-

    10.DE BACKER Bert-TEAM ARGOS-SHIMANO-

     

    23/07/2012 WESTROZEBEKE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 157,5 km

    Aantal deelnemers: 114

    1.MICHAEL VAN STAEYEN uit Schoten-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    2.ROBERT Frederique-LOTTO-BELISOL-

    3.DEPOORTER Dries-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.BILLE Gaetan-LOTTO-BELISOL-

    5.STALLAERT Joeri-LANDBOUWKREDIET-

    6.VERMELTFOORT Coen-RABOBANK CYCLING TEAM-

    7.MCNALLY Mark-POST-

    8.BACQUET Fabien-AUBER 93 -

    9.ZABEL Rick-RABOBANK CONTINENTAL TEAM -

    10.FENN Andrew-OMEGA PHARMA QUICKSTEP-

    45.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    91.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

     

    23/07/2012 BOEZINGE (W) - Elite z.c./U23 - 68 km

    Aantal deelnemers: 28

    1.BRADBURY Stephen-CT TOMACC-

    2.DEWILDE Wouter-TRUST MTB TEAM VZW-

    3.WHEATCROFT Matt-CT TOMACC-

    4.LEFEVER Nico-SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE-

    5.CARRINGTON Mitchell-TEAM DESCHUYTTER-

    6.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    7.ARDEEL Hans-ARDILLES CYCLING TEAM-

    8.VERVERKEN Pieter-CYCLING TEAM VERMEEREN-

    9.KANG Jiyong-TEAM DESCHUYTTER-

    10.VANTOMME Davy-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

     

    23/07/2012 LIERDE (ST.MARIA-LIERDE) (O) - Elite z.c./U23 - 107 km

    Aantal deelnemers: 68

    1.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    2.PALMA Guido-JAMIS SUTTER HOME PRO CYCLING TEAM-

    3.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.GUNS Jurgen-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    5.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    6.WIELFAERT Kristof-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.ECHELPOELS Dries-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.CLAEYS Dimitri-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.MOTTE David-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    10.EYSKENS Jeroen-CYCLING 2011-

    19.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

     

    23/07/2012 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 70

    1.GUY SMET (Kruibeke)-TEAM ALIPLAST-

    2.VERHOEVEN Nico-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.SCHOONACKER Jehudi-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    5.WINTERS Ronald-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.DREESEN Guido-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    7.VREUGDENHIL Gerben-WESTLAND WIL VOORUIT-

    8.TOPKE Frederik-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.SABBE Enzo-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    13.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERSKEN

    14.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    15.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    16.VAN BUYNDER Benny-RUDYCO CYCLING TEAM-

    18.VAN CALSTER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    20.ROSKAM Andy-TEAM-THIELEMANS & CO-

    21.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    23.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    25.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERSKEN

    28.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    31.MELS Fabrice-SALCANO FACTORY TEAM-

    32.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

     

    23/07/2012 IZEGEM-BOSMOLENS (W) - Juniores - 108 km

    Aantal deelnemers: 22

    1.BOUVRY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.FANWICK Ryan-GALA CICLING CLUB-

    3.VANNEVEL Tuur-JONGE RENNERS ROESELARE
    4.FELGATE Ryan-CUBE FINTRO CT
    5.HANSSENS Steve-
    JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.DESPLENTER Tjorven-JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.COOLS Gilles-JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.DE SMAELS Cil-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.CAUWELIER Glenn-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.REGELBRUGGE Dylan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    23-07-2012 om 21:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 23/07/2012

    vwf.JPG







    Maandag 23 Juli - Waasmunster (9250)

    A-reeks
    1 Ruben ENGELEN
    2 Gert Delcroix
    3 Luc De Duytsche
    4 Bart Heirewegh (Hamme)
    5 Christophe De Grom
    6 Tom De Beer (Moerzeke)
    7 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    8 Gianni Cooman
    9 Jeroen Van Geyte
    10 Peter Bocken

    C-reeks
    1 Andy VAN EESBEECK
    2 Danny Saelens
    3 Jimmy De Paepe
    4 Ronny Van Der Vurst
    5 Eric Vereecken
    6 Richard De Ridder
    7 Danny Borremans
    8 Lucien Van Den Brande
    9 Dieter Roman
    10 Dirk De Schrijver

    D-reeks
    1 Michel JANNES
    2 Willy Van Herreweghe
    3 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    4 Etienne Claus (Waasmunster)
    5 Henri Hermans
    6 Marc Kiesekoms
    7 Noel Willems
    8 Michael Heymans
    9 Nico De Roeck
    10 Freddy Van Camp (Stekene)

    E-reeks
    1 Danny DE BACKER
    2 Joseph Devits
    3 Danny De Coninck
    4 Joost Pieters
    5 Luc Van Mol
    6 Benny D'Haese
    7 Hugo Van Linden
    8 Manu De Coninck
    9 Hendrik Caethoven
    10 Wim Van Obbergen

    F-reeks
    1 Felix LUYTEN
    2 Marc Vervondel
    3 Jan Vervecken
    4 Jozef Deneef
    5 Willy Wouters
    6 Jan Van Hove
    7 Andre Devadder
    8 Julien De Bock
    9 Marc Colpaert
    10 Robert Emonds

    G-reeks
    1 Willy MOUS
    2 Andre Ceurens
    3 Viktor Van Den Eynde
    4 Etienne Vandenhouwe
    5 Hubert D'Hondt
    6 Roger Hoof (St.Niklaas)
    7 Frank Laeremans
    8 Roger Van Den Eede
    9 Julien Vyvey
    10 Werner Dullaert (St.Gillis)

    23-07-2012 om 21:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/07/2012

    waod_3.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 12°Seizoenszege in de Catg.C !!!
    Suys Frank KOP 2012.png
    Zondag 22 Juli - MERELBEKE (9820)

     

    Catg.A - 44 dln

    1 Lode Van Impe (Sint-Lievens-Esse)

    2 Krijn Verschraegen

    3 Gino De Clercq

    4 Luc De Duytsche

    5 Grant Bayton

    6 Steven Van Rijckeghem

    7 Gert Smet (Kruibeke)

    8 Gerrit Diependaele

    9 Mario Van Den Broecke

    10 Jakob Coussement

    WAOD 22-7-2012-merelbeke 409.JPG
                      Winnaar Catg.A Lode Van Impe samen met zijn ouders.
    WAOD 22-7-2012-merelbeke 403.JPG
            Winnaar Catg.B Philip Lampaert en winnaar Catg.A Lode Van Impe.
    WAOD 22-7-2012-merelbeke 368.JPG
                                    Aankomst van Lode Van Impe.
    WAOD 22-7-2012-merelbeke 235.JPG
                                         Start van de Catg.A en Catg.B
     

    Catg.B - 25 dln

    1 Philip Lampaert (Bellem)

    2 Martin Durant

    3 Eddy Gyselinck

    4 Patrick Vanhoolandt

    5 Rudi Rabout (Heinkenszand)

    6 Geert Van Speybroeck

    7 Philippe De Vleeschauwer

    8 Wim Braet

    9 Didier De Lannoy

    10 Patrick Goossens

    WAOD 22-7-2012-merelbeke 410.JPG
    De winnaar Catg.B Philip Lampaert zocht snel een terras op met de supporters.
    WAOD 22-7-2012-merelbeke 379.JPG
                           Aankomst van Philip Lampaert in de Catg.B
     

    Catg.C - 50 dln

    1 FRANK SUYS (Bornem)

    2 Etienne Claus (Waasmunster)

    3 Dirk Mathys (Gentbrugge)

    4 Ko Harms

    5 Marc Goossens

    6 Joost Pieters

    7 Patrick Watteny

    8 Gerrit Vermassen

    9 Jozef De Naeghel

    10 Jean-Pierre Van Maldegem

    WAOD 22-7-2012-merelbeke 215.JPG 
               Winnaar Catg.C Frank Suys en winnaar Toeristen Stijn Declercq.
    WAOD 22-7-2012-merelbeke 193.JPG
                             Aankomst van Frank Suys voor Etienne Claus.
    WAOD 22-7-2012-merelbeke 077.JPG
                                         Doortocht Catg.C en de Toeristen.
    WAOD 22-7-2012-merelbeke 056.JPG
    WAOD 22-7-2012-merelbeke 045.JPG
                                         Start Catg.C en de Toeristen.

    Toeristen - 20 dln

    1 Stijn Declercq (Oudenaarde)

    2 Sven Crul

    3 Kurt Heyman

    4 Benny Moens

    5 Nico Maes

    6 Denis Lecluyse

    7 Francesco Degroote

    8 Bram Markey

    9 Fabricio Degroote

    10 Kevin D'Hoe
    WAOD 22-7-2012-merelbeke 200.JPG
                                           Aankomst van Stijn Declercq.

    Catg.D - 25 dln

    1 Helmuth Tas (Sijsele)

    2 Paul Allen

    3 Willy Teirlinck

    4 Jan Pagé

    5 Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    6 Dick Van Loon

    7 Jozef Van Istendael

    8 Florent De Leersnyder

    9 Robert Maldrie

    10 Marc Colpaert
    WAOD 22-7-2012-merelbeke 012.JPG
                                         Aankomst van Helmuth Tas.

    WAOD 22-7-2012-merelbeke 043.JPG
    Winnaar Catg.F Jef D'Hont, winnaar Catg.E Theo Coudyzer en winnaar Catg.D Helmuth Tas.

     

    Catg.E - 12 dln

    1 Theo Coudyzer (Balen)

    2 Luc Snels

    3 Herman Van Den Borre

    4 John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    5 Robert Robijns

    6 Jean Ronsmans

    7 Roger Beelaert (Rupelmonde)

    8 Julien Vyvey

    9 André Klep

    10 Michel Bousard
    WAOD 22-7-2012-merelbeke 011.JPG
                  Aankomst van Theo Coudyzer.


    Catg.F - 26 dln

    1 Joseph D'Hont (Desteldonk)

    2 Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3 Gerard Mariën

    4 Gerrit Hairwassers

    5 Clement Saelens

    6 Denis Keynen

    7 Ko Tolhoek

    8 Joseph Boone

    9 Peter Ryalls

    10 Daniel Cornu

    WAOD 22-7-2012-merelbeke 031.JPG
                         Aankomst van Jef D'Hont die vandaag wel kon winnen. 


    Foto's: Rita Thianpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-07-2012 om 21:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/07/2012

    waod_3.jpg
    Proficiat aan ALAIN CALLE met zijn 2°Seizoenszege en met zijn Titel van Europees Kampioen bij de Toeristen !!!
    Calle Alain KOP 2012.png
    Zaterdag 21 Juli - DESTELDONK (9042)

     

    Cat A - 72,8 Km

    Aantal deelnemers: 29
    1 Anton Wouters (Geel)

    2 Luc De Duytsche

    3 Eric Vereecken

    4 Kenny Vangampelaere

    5 Mathieu Bogaert

    6 Mehdi Tigrine

    7 Steven Martens

    8 Tom Vandenbussche

    9 Mike Van Ryssel

    10 Kris Bolsens (Kruibeke)

    WAOD 21-7-2012-desteldonk 578.JPG
                                          Winnaar Catg.A en Catg.B
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 540.JPG
                                     Aankomst van de winnaar Catg.A
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 401.JPG
                                             Start Catg.A en Catg.B

    Cat B - 72,8 Km

    Aantal deelnemers: 16
    1 Ruud Havermans (NL)

    2 Patrick Vanhoolandt

    3 Peter Mol

    4 Arie De Moor

    5 Bart Rombouts (Kallo)

    6 Franky De Tremerie

    7 Mario De Kesel

    8 Fabien Hanssens

    9 Rudi Rabout (Heinkenszand)

    10 Olivier Vaerewyck

    WAOD 21-7-2012-desteldonk 544.JPG
                                       Aankomst van de winnaar Catg.B

    Cat C - 57,2 Km
    Aantal deelnemers: 36
    1.Geert Van Speybroeck

    2 Joseph Devits

    3 Noël Willems

    4 Dirk Mathys (Gentbrugge)

    5 Ronny Paridaens

    6 Wim De Coninck

    7 Jean-Pierre Van Maldegem

    8 Jozef De Naeghel

    9 Evert Eckhardt

    10 Ko Harms

    WAOD 21-7-2012-desteldonk 388.JPG
                                Winnaar Catg.C Geert Van Speybroeck.
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 339.JPG
                         Aankomst van winnaar Catg.C Geert Van Speybroeck.
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 241.JPG
                                               Kopgroep van de Catg.C

    Toeristen 57,2 Km - Europees Kampioenschap Toeristen

    Aantal deelnemers: 61
    1.ALAIN CALLE (Evergem)
    2.Lorenzo De Pauw
    3.Kenny Janssens uit Melsele

    4 Bruno Haemers

    5 Kurt Bertier

    6 Nils Van Daele

    7 Glenn Ryckelynck

    8 Steven De Groote (spurt peloton)

    9 Johan Blancke

    10 Wim Bas

    11 Dennis Mijnsbergen 12 Lieven Van De Perre (De Klinge) 13 Alain Buggenhout 14 Nico Maes 15 Michaël Semeese 16 Stijn Bekaert 17 Geert Braeckman 18 Erik Van De Gehuchte

    19 Dimitri Baert 20 Peter Vispoel 21 Bram Markey 22 Kris Waelput 23 Frederic Bogaert 24 Kristof De Neve 25 Koen Van Laere (Beveren) 26 Mario Bolssens (St.Gillis) 27 Jo Van Eecke 28 Johnny Naessens 29 Bjorn De Vrieze 30 Philippe D'Hooghe
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 392.JPG
    Podium Toeristen met winnaar Alain Calle, ? en Kenny Janssens. Samen op de
    foto met inrichter Jef D'Hont en voorzitter Rik Van De Putte.
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 395.JPG
                                          Podium van de Toeristen.
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 353.JPG
                 Aankomst van winnaar Alain Calle voor ? en Kenny Janssens.
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 264.JPG
                                                Doortocht Toeristen.

    Cat.D - 52 km
    Aantal deelnemers: 22

    1 Roland Boulard (Drongen)

    2 Patrick Van Renterghem

    3 Helmuth Tas

    4 Jan Van Hove

    5 Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    6 Luc Verkinderen

    7 Willy Mous

    8 Ludo Opdebeek

    9 Luc Cocquyt

    10 Robert Maldrie

    WAOD 21-7-2012-desteldonk 130.JPG
    Aankomst winnaar Catg.D Roland Boulard voor Patrick Van Renterghem

    Cat. E - 52 Km - Europees Kampioenschap voor 65+
    Aantal deelnemers: 10

    1 Luc Snels (Minderhout)

    2 John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3 Mathieu Mercken

    4 Roger Hoof (St.Niklaas)

    5 Julien Vyvey

    6 Werner Dullaert

    7 Herman Hensen

    8 Robert Robijns

    9 Fons Moors

    10 Theo Coudyzer
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 166.JPG
    Podium +65 met winnaar Luc Snels, John Hendrickx en Mathieu Mercken.
    Samen op de foto met de Burgemeester en de voorzitter Rik Van De Putte.
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 136.JPG
                                             Aankomst van Luc Snels.

    Cat.F - 52 Km -
    Europees Kampioenschap voor 70+
    Aantal deelnemers: 33

    1 Clement Saelens (Herzele-Steenhuize)

    2 Denis Keynen

    3 Theo Van Mook (Europees Kampioen)

    4 Jean-Pierre Heymans

    5 Joseph D'Hont

    6 Gerrit Hairwassers

    7 Gerard Mariën

    8 Pierre Verberckmoes (Belsele)

    9 Aloïs Torfs

    10 Armand Mols
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 152.JPG
    Podium +70 met winnaar Theo Van Mook, Jef D'Hont en Gerrit Hairwassers.
    Samen op de foto met de Burgemeester en de voorzitter Rik Van De Putte.
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 114.JPG
                          Aankomst van de Europees Kampioen +70 jaar.
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 161.JPG
                                Winnaar Catg.F Clement Saelens.
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 109.JPG
                                Aankomst winnaar Catg.F Clement Saelens.
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 178.JPG
    De Burgemeester Termont mocht van de medeinrichter Jef D'Hont en zijn vrouw
    een attentie ontvangen.



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-07-2012 om 20:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JELLE VAN DE MERGEL met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Van De Mergel Jelle KOP 2012.JPG
    Zondag 22/07/2012 IZEGEM-BOSMOLENS (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    2.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.FRANÇOYS Sven-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    4.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    5.VANCRAEYNEST Kevin-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    6.DEMEYERE Geoffrey-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    7.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    9.GODDERIS Niels-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10.VANDENBUSSCHE Jens-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

     

    22/07/2012 KERNIEL (LB) - Elite z.c./U23 - 109,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.SERRY Florent-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    2.POPPE Olivier-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    3.PANIS Maxim-CYCLINGCHAMPS-

    4.VAN TRIJP Jurgen-LOTTO BELISOL U23-

    5.AOYANAGI Kazuki-SHIMANO RACING-

    6.GOURGUE Benjamin-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    7.ABE Takayuki-SHIMANO RACING-

    8.DONNAY Laurent-MELBOTECH PRORACE CT

    9.CAPIOT Amaury-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    10.JETTEN Roel-MAASLANDSTER-

    35.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

     

    22/07/2012 LANDSKOUTER (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.PERRETT Joseph-CICLOS UNO-

    2.RANGEL Zamarron-DEPREDADORES-

    3.EECKHOUT Kevin-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    4.DE TIER Floris-KDL CYCLINGTEAM-

    5.TERWEDUWE Kenny-MELBOTECH PRORACE CT-

    6.CALLEBAUT Cédric-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    8.VAN DER HAEGHEN Ruben-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    9.VAN DE KEER Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    10.VAN HOLDERBEKE Mathias-COLBA SUPERANO HAM-

    21.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    25.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    27.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    55.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    73.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

     

    22/07/2012 MAARKEDAL (O) - U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    2.GODDAERT Sander-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.GHISTELINCK Paco-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    5.DEBAENE Martijn-LOTTO BELISOL U23-

    6.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    7.SLEEUWAGEN Robin-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    8.D´HONDT Maarten-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.VANDEN HEEDE Matthias-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    10.SAELENS Andres-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    19.VANDERMAST Kevin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    34.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

     

    22/07/2012 BOEZINGE (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.LEFEVER Nico-SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE-

    2.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    3.VERVERKEN Pieter-CYCLING TEAM VERMEEREN-

    4.ROLET Sylvain-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    5.DEBERDT Xavier-CYCLING TEAM DE BEVOORRADING-

    6.KERKHOF Stefaan-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER-

    7.LIEFOOGHE Bert-CT TOMACC-

    8.GHELDOF Henry-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.VANDENBROUCKE Roy--

    10.VELLE Glenn-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

     

    22/07/2012 OMLOOP HET NIEUWSBLAD - BOEKHOUTE (O) - Juniores NAT - 116,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.EWAN Caleb-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    2.JOHANSSON Mathis-ABC JUNIOR-

    3.GEUENS Alexander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN GOMPEL Mathias-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VAN DONGEN Ricardo-VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    6.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.VAN RUYMBEKE Thieme-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.LINFIELD Brandley-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    9.BUURON Bo-Dylan-DISTRICT ZUID WEST-

    10.VERTOMMEN Jeff-CRABBE PERFORMANCE VOO-

    25.OSEÏ VERTEZ Matthias-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    27.BONNE Diego-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

     

    22/07/2012 LEBBEKE (O) - Juniores - 91,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.JELLE VAN DE MERGEL uit Moerzeke-RUDYCO CYCLING TEAM-

    2.HEMROULLE Johan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.VANDECAUTER Uwe-YOUNG SCHELDE CT-

    5.DEOLET Kenny-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.VAN DEN BRANDE Julien-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    7.DE BRUYCKER Yannou-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    8.HEYNS Dennis-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.TEMMERMAN Remco-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    10.MEYS Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

     

    22/07/2012 SINAAI (O) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERVOORT Seppe-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.DIELLISSEN Bart-BREDA-

    3.VAN ROOSBROECK Arne-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    4.VERBRAEKEN Niels-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.POLAK Robert-WV SCHIJNDEL-

    6.VAN DEN PLAS Jelle-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.KLAJNBLAT Jake-DCM GB VORSELAAR-

    8.DE VRIESE Jannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.VERBEKE Benny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.VAN ECHELPOEL Michiel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    12.ROTTY Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    24.PERSOON Gerben-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    26.THIERENS Sam-RUDYCO CYCLING TEAM-

    30.VERSTRAETEN Matthijs-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.BRYSSINCK Jeffrey-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    49.SMET Cedric-RUDYCO CYCLING TEAM-

    51.ANNAERT Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    54.DE NAEYER Jonas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    59.DE BOSSCHER Thomas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    23-07-2012 om 20:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 22/07/2012 TIELT ( KANEGEM ) (W) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers:

    1.ALLEGAERT Piet-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DE KETELE Aron-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.RUTSAERT Jelle-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.DEVRIENDT Damon-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.DE SMUL Guust-YOUNG SCHELDE CT-

    8.COUCKUYT Jens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    9.BOUTTÉ Jordy-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    10.ROMMEL Vincent-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    20.BRYSSINCK Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    22/07/2012 BOUTERSEM KERKOM (VB) - Dames Juniores - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-

    2.COPPENS Kirsten-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    3.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-

    4.KUIJPERS Evy-RTC BUITENLUST-

    5.VAN DE KLUNDERT Rowena-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    6.ROELEN Evy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    7.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.DEMEY Valerie-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.ARNOUTS Lauren-WV DE JONGE RENNER-

    10.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

     

    22/07/2012 BOUTERSEM KERKOM (VB) - Dames Nieuwelingen - 50 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.GUNST Denise-JAN VAN ARCKEL-

    4.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    6.VAN GELOOF Marjolein-RWC AHOY-

    7.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    9.DE PAUW Ina-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    10.RIJFF Anouk-TWC DE KEMPEN-

    18.DE BOCK Ellen-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    22/07/2012 LIERDE (ST. MARIA-LIERDE) (O) - Nieuwelingen - 62,3 km

    Aantal deelnemers:

    1.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.TIMMERMANS Tom-THOMPSON-

    3.DE BOECK James-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    4.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.DE DECKER Alfdan-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.WILLEMS Thimo-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    7.VAN DEN BOSSCHE Timothy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.PAUWELS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.JANSSENS Jarrid-RUDYCO CYCLING TEAM-

    28.RELAES Jacob-RUDYCO CYCLING TEAM-

    32.ROELS Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM-

    46.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    22/07/2012 WESTROZEBEKE (W) - Nieuwelingen - 61,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.CLAUW John Ross-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.JOSEPH Thomas-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    4.GLEDHILL Leon-PLANET X-

    5.FEYS Laszlo-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    6.CASTRIQUE Jonas-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    7.DE POORTER Maxime-CYCLING TEAM  AVIA FUJI WESTHOEK

    8.ALLARY Pieter-jan-CYCLING TEAM  AVIA FUJI WESTHOEK

    9.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.SCHELDEMAN Arne-JONGE RENNERS ROESELARE-

    33.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM-

    39.VERSCHAEVE Antoon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    22/07/2012 DEINZE (O) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.WOUTERS Enzo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.WYTINCK Gianni-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    6.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.ALIZADE Elqum-CCYS SCHOOL-

    9.COOREVITS Gilles-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.BULCKE Peter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    17.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    34.BAERT Atlas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    65.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23-07-2012 om 20:14 geschreven door kenny


    22-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/07/2012

    vwf.JPG







    Zondag 22 Juli - BOOM (2850) -
    8ste VWF Geditrofee

    A-reeks
    1 Willem VAN UFFEL
    2 Ruben Engelen
    3 Seppe Kopecky
    4 Bjorn Lison
    5 Klaas Stijnen
    6 Peter Van Damme
    7 Jurgen Van Looy
    8 Andy De Backer
    9 Tom Penninckx
    10 Jelle Schepers

    C-reeks
    1 Hans LAUREYN
    2 Andy Van Loon
    3 Bert Dockx
    4 Gert Muyshondt
    5 Dirk De Schrijver
    6 Jimmy De Paepe
    7 Danny Saelens
    8 Bruno Bruyere
    9 Frank Geets
    10 Philippe Wauters

    D-reeks
    1 Luc VAN ROY
    2 Peter Vos
    3 Patrick Verdonck
    4 Herman Proost
    5 Danny Daems
    6 Robert Vandekerkhof
    7 Francis De Ridder
    8 Patrick Jacobs
    9 Dominique Turcksin en Paul Geudens

    E-reeks
    1 Joseph DEVITS
    2 Paul Casteleyn
    3 Patrick Convents
    4 Marcel Poelmans
    5 Alain De Schepper
    6 Dirk Vermincksel
    7 Johny Van Holen
    8 Christiaan Geerts
    9 Eddy Van Den Abeele
    10 Rudy Van De Velde

    F-reeks
    1 Jan VAN HOVE
    2 Rene Mertens
    3 Willy Wouters
    4 Jos Staes
    5 Roland Boulard
    6 Julien De Bock
    7 Francois Coppers (Lokeren)
    8 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    9 Johny Van Holen
    10 Jos Vandermeulen

    G-reeks
    1 Willy MOUS
    2 Gaston Sannen
    3 Viktor Van Den Eynde
    4 Roger Van Den Eede
    5 Guido Cornet
    6 Georges Vonckx
    7 Jozef Saerens
    8 Hubert D'Hondt
    9 Freddy De Blick (Beveren)
    10 Gilbert Vandenheuvel

    22-07-2012 om 20:49 geschreven door kenny


    21-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/07/2012

    vwf.JPG







    Proficiat aan BART HEIREWEGH met zijn 3°Seizoenszege in de Reeks A !!!
    Heirewegh Bart KOP 2012.png
    Zaterdag 21 Juli - WIEZE (9280)

    A-reeks
    1 Bart HEIREWEGH (Hamme)
    2 Michel Vereecken
    3 Kevin Vanderborght
    4 Timmy Weeckers
    5 Raf Van Den Bossche
    6 Kris Snels
    7 Lode Van Impe
    8 Yves Boenders
    9 Kris De Block (Mariekerke)
    10 Gianni Cooman

    C-reeks
    1 JImmy DE PAEPE
    2 Bruno Bruyere
    3 Patrick Bogaerts
    4 Andy Van Eesbeeck
    5 Danny Saelens
    6 Pascal De Wolf
    7 Eddy Gysinck
    8 Gunther Biesemans
    9 Willem Van Der Heyden
    10 Peter Vermassen

    D-reeks
    1 Patrick VERDONCK
    2 Dirk Van Hove
    3 Patrick Jacobs
    4 Dirk Fuchs
    5 Freddy Vandegeneuchten
    6 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    7 Rene De Brucker
    8 Daniel Van Der Mieren
    9 Jan De Mulder
    10 Paul Geudens

    E-reeks
    1 Jan VAN DEN BRANDE
    2 Danny De Backer
    3 Frank Van Der Perre
    4 Marc Heulens
    5 Marc Jacobs
    6 Eddy Mertens
    7 Patrick Convents
    8 Alain De Schepper
    9 Jos Maes
    10 Rudy Bloemmen

    F-reeks
    1 Jozef DENEEF
    2 Marc Dams
    3 Willy Wouters
    4 Pierre Remory
    5 Julien De Bock
    6 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    7 Guy De Bock
    8 Paul Allen
    9 Johny Van Holen
    10 Marc Colpaert

    G-reeks
    1 Georges VONCKX
    2 Willy Teirlinck
    3 Viktor Van Den Eynde
    4 Andre Ceurens
    5 Etienne Vandenhouwe
    6 Lucas Vangoidsenhoven
    7 Aad Vingerling
    8 Hubert D'Hondt
    9 Angelo La Paglia
    10 Roger Van Den Eede

    21-07-2012 om 20:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 21/07/2012 LEBBEKE (O) - Juniores - 91,2 km

    Aantal deelnemers: 81

    1.BAEYENS James-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    2.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.BENOOT Tiesj-AVIA FUJI YOUTH

    4.GOYVAERTS Oskar-THOMPSON-

    5.JOHANSSON Mathis-ABC-

    6.LIMPENS Gianni- CUBE FINTRO

    7.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    8.DE BRUYCKER Yannou-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    9.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD WEST BRABANT

    10.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC

    13.ROTTY Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.VAN DE MERGEL Jelle-RUDYCO CYCLING TEAM-

    32.ANNAERT Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.HAENTJENS Yornie-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    55.DE SMEDT Bjarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    57.VAN VEIRDEGEM Quinten-RUDYCO CYCLING TEAM-

    63.DE BOSSCHER Thomas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    21/07/2012 VELDEGEM (W) - Juniores - 97,4 km

    Aantal deelnemers: 39

    1.RICKAERT Jonas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.FARAZIJN Maxime-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VANKEIRSBILCK Berne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.DECOSTER Merlijn-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    5.DEVRIENDT Damon-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.VANDEPUTTE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.VANHOUTTEGHEM Cedric-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.CLARYSSE Diego-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    9.OPSOMER Jan-bart-JONGE RENNERS ROESELARE-

    10.D´HOORE Giorgio-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    27.BRYSSINCK Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    21/07/2012 KERNIEL (LB) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers: 109

    1.CRAS Steff-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.MENTEN Milan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.SNYERS Jari-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.KUHNE Marius--

    7.PANIS Thibaut-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    8.KROONEN Bastien-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

    9.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    10.GARDIER Remy-TEAM NATACHA BASSE

     

    21/07/2012 ZWEVEGEM (W) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers: 94

    1.CLAUW John Ross-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    2.DE POORTER Maxime-CYCLING TEAM AVIA FUJI

    3.DENYS Sven-JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC

    5.TAMINIAUX Lionel-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    6.DERMAUT Mike-CT COVEMAECKER DOVY

    7.VAN DER BEKEN Arno-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.CALLENS Miguel-LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN

    10.D´HAENE Austin-WC DE MOLENSPURTERS

    18.DEJONGHE Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.PERSOON Wouter-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    46.BAERT Atlas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    47.COURTENS Igor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    21/07/2012 SINT-MARIA-LIERDE (O) - Aspiranten - Kampioenschap van Vlaanderen
    Aantal deelnemers:

     

    21/07/2012 ZARREN (W) - Aspiranten

    21-07-2012 om 19:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan OLIVIER NAESEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Naesen Olivier KOP 2012.png
    Zaterdag 21/07/2012 IZEGEM-BOSMOLENS (W) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.VANCRAEYNEST Kevin-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    4.VERKINDEREN Frederik-LOTTO BELISOL U23-

    5.VANDEN BAK Laurent-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    7.GODDERIS Niels-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.DEMEYERE Geoffrey-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    9.VUYLSTEKER Pieter-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    10.FRANÇOYS Sven-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

     

    21/07/2012 LAARNE (O) - Elite z.c./U23 - 115,5 km

    Aantal deelnemers: 148

    1.RANGEL ZAMMARRON Hector-DEPREDADORES-

    2.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    3.LAW Scott-AN POST-

    4.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    5.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.VAN DRIESSCHE Kjell-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    8.DE MERLIER Giovanni-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    9.RAEYMAEKERS Jacob-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    10.DE WINNE Jens-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    12.LEMBRECHTS Nicolaas-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    13.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    14.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    19.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    20.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    29.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    37.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    39.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

     

    21/07/2012 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.VANHAECKE Thomas-FUJI TEST TEAM-

    2.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    3.KUYPERS Nico-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.DEWILDE Wouter-TRUST MTB TEAM VZW-

    5.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.CASIER Arne-FUJI TEST TEAM-

    7.CLAES Gert-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.CADRON Julien-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    9.CONSTANT Kenny-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    10.NAUWYNCK Stijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    13.VEREECKEN Nicolas-LOTTO BELISOL U23-

    33.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

     

    21/07/2012 SINAAI (O) - U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 88

    1.OLIVIER NAESEN uit Berlare-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    3.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    5.VAN WALLE Matthias-MIRMIL CYCLING TEAM-

    6.DURINCK Sean-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.FRAME Alex-PRGASUS CYCLING-

    8.HOFLAND Fausto-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    9.WHEATCROFT Matt-CT TOMACC-

    10.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    13.VAN CALSTER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    14.SEELDRAEYERS Tom-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BC

    24.VERGEYLEN Timothy-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    33.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    35.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    37.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    39.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    40.VANDERMAST Kevin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    43.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    46.D`HOLLANDER Mathias-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

     

    21/07/2012 POLLINKHOVE (W) - Dames Elite - 86,8 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.PAWLOWSKA Katarzyna-JEDYNKA-LIMARO-

    2.BUYL Kimberly-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    3.GAFINOVITZ Rotem-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    4.DUYCK Ann-sophie-LOTTO BELISOL LADIES-

    5.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    6.HENRION Ludivine-LOTTO BELISOL LADIES-

    7.DE VUYST Sofie-LOTTO BELISOL LADIES-

    8.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.DE BAAT Kim-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    10.CEULEMANS Dunja-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    13.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    17.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    28.DE RIDDER Amy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    34.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES-

     

    21/07/2012 HOESELT (LB) - Juniores - 84,6 km

    Aantal deelnemers: 87

    1.VANDERAERDEN Niels-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.SCHEPMANS Brecht-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.VANDIKKELEN Mathias-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    4.BLEUS Robin-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    5.BERVOETS Gertjan-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    6.REYNAERTS Wim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.PARMENTIER Thibault-VÉLO CLUB ROUBAIX

    8.HEMROULLE Johan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    9.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.PAGNAER Arthur-SPORT EN MOEDIG GENK-

    11.CLAUS Dieter-RUDYCO CYCLING TEAM-

    21-07-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    20-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 19/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 19/07/2012 NINOVE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 169 km

    Aantal deelnemers:

    1.MCNALLY Mark-POST-

    2.LALOUETTE Kevin-ROUBAIX LILLE METROPOLE

    3.EECKHOUT Niko-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    4.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    5.ROBERT Frederique-LOTTO-BELISOL-

    6.JODTS Sven-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    7.VAN POPPEL Danny-RABO CONTINENTAL TEAM-

    8.SCHWEIZER Michael-NUTRIXXION ABUS -

    9.BRAMMEIER Matt-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    10.VAN DER LIJKE Nicky-RABOBANK CONTINENTAL TEAM -

    17/07/2012 – BLEGNY-BLEGNY – Elite z.c./U23 - 152,6 km - RIT 3 – 03h36min

    Aantal deelnemers:  TOUR de la PROVINCE DE LIEGE

    1 OERLEMANS Tom SOE
    2 WIPPERT Wouter OPL
    3 MEURISSE Xandro SOE
    4 THEUNS Edward TAB
    5 PIETERS Andres VDV
    6 LHOTTELERIE Clément CSH
    7 SPRENGERS Thomas OPL
    8 MÜLLER Phillip  WIE
    9 DE WINTER Walt BSL
    10 VANSPEYBROECK Tim  OVY
    32 ONGENA Thomas BOP  13"
    33 OSTERGAARD-NIELSEN Niki DEN
    34 WERTZ Thomas  PCW
    35 DAKTERIS Janis  PCW
    36 VAN ROY Simon BOP
    37 VAN DER BERG Pim MID
    38 VANGHEEL Timothy CSH
    39 KÖHLER Falko  WIE
    45 VERMEERSCH Gianni  POW  39"
    50 GOUDKET Jeroen  ROC
    90 ONGHENA Matthias OVY  10’34"
    92 FRANCKAERT Gregory OVY
     

    19/07/2012 ELEWIJT - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP (VB) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    20-07-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    19-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 21 JULI 2012 - EUROPEESKAMPIOENSCHAP CATG.+65 / +70 EN TOERISTEN
    Europees Kampioenschap Toeristen 2012.png

    Bron: Jef D'Hont

    19-07-2012 om 11:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 17/07/2012

    waod_3.jpg
    Dinsdag 17 Juli – CLINGE (Ned)

     

    Cat. A - 80 Km
    Aantal deelnemers:
    1.Isaak Buyltijn en Dennis Raadgever
    3.Eric Vereecken
    4.Kenny De Wilde
    5.Koen Van de Velde
    6.Dries De Smet
    7.James Larner
    8.Gert Jan Boeykens
    9.Bart De Zutter
    10.Danny De Bruyne

    WAOD 17-7-2012- clinge 309.JPG
                                              Het podium van De Clinge.
    WAOD 17-7-2012- clinge 291.JPG
    WAOD 17-7-2012- clinge 292.JPG
    WAOD 17-7-2012- clinge 293.JPG
                                              Eric Vereecken werd 3de.
    WAOD 17-7-2012- clinge 269.JPG
                                     Michel Le Blon won de pelotonspurt.
    WAOD 17-7-2012- clinge 001.JPG
                                       De start van de Catg.A te De Clinge.
     WAOD 17-7-2012- clinge 003.JPG
                          Voor de start met Pieter Covents en Hans Vergauwen.
    WAOD 17-7-2012- clinge 065.JPG
                                 Steven Goossens en Koen Van de Velde.
    WAOD 17-7-2012- clinge 101.JPG
    WAOD 17-7-2012- clinge 202.JPG
                                           Peter Neels en Pieter Covents.
    WAOD 17-7-2012- clinge 227.JPG
    WAOD 17-7-2012- clinge 250.JPG
                                                 Koen Van de Velde
    WAOD 17-7-2012- clinge 258.JPG
                                     Steven Goossens en Hans Vergauwen.

    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-07-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 18/07/2012

    waod_3.jpg

    Proficiat aan JENS MEERSMANS met zijn 2°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Meersman Jens KOP 2012.png
    Woensdag 18 Juli - LAARNE (9270)

     

    Cat.A - 66 Km
    Aantal deelnemers: 33
    1.Gianni Cooman
    2.Luc De Duytsche
    3.Steven Martens
    4.Kris Verhooghe
    5.Guillaime De Coninck
    6.Jarno Sonneville
    7.Kristof Debboudt
    8.Michel Van Den Bergh
    9.Tom Verhoeven
    10.Steven Bogaert

    WAOD 18-7-2012-laarne 486.JPG
    Winnaar Catg.A Gianni Cooman en winnaar Catg.B Jerry Cooman. Zowel vader
    als zoon wonnen en dat was een primeur.
    WAOD 18-7-2012-laarne 448.JPG
                            Aankomst winnaar Catg.A Gianni Cooman.
    WAOD 18-7-2012-laarne 351.JPG
                                 Gianni Cooman en Glenn De Wolf.
    WAOD 18-7-2012-laarne 350.JPG
                                                        Peter Neels
    WAOD 18-7-2012-laarne 274.JPG
                                                          Start Catg.A

    Cat.B - 66 Km
    Aantal deelnemers: 27
    1.Jerry Cooman
    2.Alex Goossens
    3.Franky Van Oyen
    4.Philip Lampaert
    5.Rik De Vree
    6.Danny Van Hoof
    7.Luc Verwimp
    8.Patrick Verdonck
    9.Wim Heyndrickx
    10.Bart Rombouts

    WAOD 18-7-2012-laarne 465.JPG
                               Aankomst winnaar Catg.B Jerry Cooman.
    WAOD 18-7-2012-laarne 359.JPG
                Peter De Maere, Hans De Wolf en iets verde Franky Weemaes.
    WAOD 18-7-2012-laarne 285.JPG
                        Voor de start Wim Heyndrickx en Alex Goossens.
    WAOD 18-7-2012-laarne 283.JPG
                                           Start Catg.B met Rudi Rabout.
    WAOD 18-7-2012-laarne 291.JPG
    Ex-crosser Ronny De Vos in volledige outfit.

    Cat.C - 53 Km
    Aantal deelnemers: 41
    1.Patrick Van Renterghem
    2.Jean-Paul Moens
    3.Peter Kerckaert
    4.Patrick Watteny
    5.Freddy Vlerick
    6.Jean-Pierre Van Maldegem
    7.Roland Boulard
    8.Gino Knockaert
    9.Martin Durant
    10.Georges Vergauwe

    WAOD 18-7-2012-laarne 213.JPG  WAOD 18-7-2012-laarne 254.JPG
       Patrick Van Renterghem en Wim De Waal.              Winnaar Catg.C Patrick Van Renterghem.

    Cat.TOERISTEN - 53 Km
    Aantal deelnemers: 25
    1.JENS MEERSMANS (Bornem)
    2.Diederik Ampe
    3.Lorenzo De Pauw
    4.Freddy Van Camp
    5.Alain Calle
    6.Stijn Declercq
    7.Kurt Bertier
    8.Wim Coppens
    9.Mario Bolssens
    10.Steven De Mey

    WAOD 18-7-2012-laarne 387.JPG
                                     Winnaar Toeristen Jens Meersman.
    WAOD 18-7-2012-laarne 238.JPG
                                        Aankomst van Jens Meersman.
    WAOD 18-7-2012-laarne 081.JPG
                                                   Start van de Toeristen.

    Cat.D - 47 Km
    Aantal deelnemers: 32
    1.Felix Luyten
    2.Willy Teirlinck
    3.Helmuth Tas
    4.Eddy Van Den Abeele
    5.Jose Hoebeke
    6.Jos Vandermeulen
    7.Daniel Hauttekeete
    8.Robert Maldrie
    9.Dirk Blommaert
    10.Bart Delangrange

    Cat.E - 47 Km
    Aantal deelnemers: 8
    1.Luc Snels
    2.Etienne Vandenhouwe
    3.Werner Dullaert
    4.Viktor Van Den Eynde
    5.Roger Beelaert
    6.Theo Coudyzer
    7.Julien Vyvey
    8.Luc Hermans

    Cat.F - 47 Km
    Aantal deelnemers: 24
    1.Gerrit Hairwassers
    2.Gerard Mariën
    3.Clement Saelens
    4.Rene Van Reeth
    5.Roger De Breuker
    6.Gerard Devleeschauwer
    7.Armand Mols
    8.Hervé Verstuyft
    9.Joseph D'Hont
    10.Antoine Van Poecke

    WAOD 18-7-2012-laarne 072.JPG
             Winnaars Catg.D/E/F Felix Luyten, Luc Snels en Gerrit Hairwassers.
    WAOD 18-7-2012-laarne 064.JPG
                                  Aankomst van Felix Luyten en Luc Snels.
    WAOD 18-7-2012-laarne 059.JPG
                                     Aankomst van Gerrit Hairwassers.
    WAOD 18-7-2012-laarne 003.JPG
                                                Start van de Catg.E en F.

    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-07-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    18-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 18/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 18/07/2012 DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    3.WYTINCK Niels-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    4.SCHOONACKER Jehudi-ARDILLES CYCLING TEAM-

    5.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-

    6.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.DREESEN Guido-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    8.ALEMAN Denis--

    9.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.MINNE Stijn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    11.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    12.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    13.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    14.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    31.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    50.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-


    18/07/2012 – WANZE-WANZE – Elite z.c./U23 – 148,30 km – RIT 2 – 03h36min

    Aantal deelnemers: 179 –TOUR de la PROVINCE DE LIEGE

    1 PETRUS Lubomir POW
    2 GERARD Hophra UCS  3"
    3 MÜLLER Phillip WIE
    4 DE WINTER Walt BSL
    5 PEYSKENS Dimitri TAB  5"
    6 ADAMS Jens POW
    7 SPRENGERS Thomas OPL
    8 LHOTTELERIE Clément CSH
    9 CLAEYS Dimitri VDV
    10 OSTERGAARD-NIELSEN Niki DEN
    23 PIETERS Andres VDV  1’02"
    25 ONGENA Thomas BOP
    33 FRANCKAERT Gregory OVY
    36 GOUDKET Jeroen ROC
    51 ONGHENA Matthias OVY
    84 VERMEERSCH Gianni POW  3’09"

    17/07/2012 – BLEGNY-BLEGNY – Elite z.c./U23 – 149,40 km – RIT 1 – 03h20min

    Aantal deelnemers: 179 – TOUR de la PROVINCE DE LIEGE

    1 HEYTENS Kess BCV
    2 SPRENGERS Thomas OPL
    3 BACKAERT Frederik UCT  1"
    4 VLIEGEN Loic IDE
    5 KLEMME Daniel WIE  8"
    6 WIPPERT Wouter OPL
    7 THEUNS Edward TAB
    8 DUPONT Timothy BSL
    9 BOUTTE Kenzie SOE
    10 ONGENA Thomas BOP
    13 PIETERS Andres VDV
    14 VERMEERSCH Gianni POW
    52 FRANCKAERT Gregory OVY
    62 GOUDKET Jeroen ROC
    111 ONGHENA Matthias OVY
    122 VAN GUYSE Jarno PRO  3’43"
     

    18/07/2012 KERKSKEN (O) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers:

    1.NEVENS Sven-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    2.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    3.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    4.MOTTE David-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    5.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    6.SCHEIRLINCKX Bert-GEOFCO VILLE D´ALGER-

    7.KERKHOFS Mathias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    8.VAN HOOVELS Kevin-VERSLUYS TEAM-

    9.WIELFAERT Kristof-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    14.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    22.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    27.DURINCK Sean-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    29.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    18/07/2012 WESTROZEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 113,9 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEPOORTER Dries-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    3.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    4.DEBRABANT Fabrice-VC AMANDINOIS-

    5.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    6.KUYPERS Nico-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.TAKENOUCHI Yu-TEAM EURASIA-

    9.JOSEPH Stijn-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    18/07/2012 OPWIJK (VB) - Juniores - 96,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOYVAERTS Oskar-THOMPSON-

    2.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.FRANDSEN Jakob-TEAM DESIGNA
    4.BAEYENS James-CUBE FINTRO
    5.STAPLETON Oliver-
    TOP CLUB INTELLIBUS-

    6.SIMON Kenn-THOMPSON-

    7.LIMPENS Gianni-CUBE FINTRO

    8.VAN DE WALLE Goran-THOMPSON-

    9.VANDEVOORDE Niels-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.DE BRUYCKER Yannou-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    16.SMET Cedric-RUDYCO CYCLING TEAM-

    23.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    75.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    81.BRYSSINCK Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    18/07/2012 RANSBERG - KORTENAKEN (VB) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.PIETTE Julien-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    2.GEUENS Alexander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VANDENHOUDT Jens-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    4.HAEMELS Bavo-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.VERBEKEN Cedric-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.SCHEPMANS Brecht-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    7.TRAPPENIERS Brent-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.VAN BAKEL Robbie-WV SCHIJNDEL-

    9.VAN UYTSEL Tomas-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    10.MICHIELS Marnix-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    16.VERMEULEN Daan-RUDYCO CYCLING TEAM-

    18-07-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 18/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 18/07/2012 MECHELEN-BOVELINGEN (LB) - Nieuwelingen - 64,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.KROONEN Bastien-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

    2.MEERTENS Mats-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.TASSET Marvin-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

    4.LOENDERS Glenn-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.JESPERS Seppe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.DE DECKER Alfdan-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.MENTEN Milan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    8.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.VANDERMEER Laurens-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.WIDAR Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    18/07/2012 MOERE - GISTEL (W) - Nieuwelingen - 48 km

    Aantal deelnemers:

    1.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.CASIER Robbe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.WYTINCK Gianni-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.HEYTENS Maxim-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.DUPONT Thibaut-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN VZW

    6.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VANACKER Bjarne-JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.TAMINIAUX Lionel-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    9.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.VANGHELUWE Seppe-TIELTSE RENNERSCLUB-

     

    18/07/2012 OPWIJK (VB) - Nieuwelingen - 55,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.JACOBS Robin-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    3.TEIRLINCK Jens-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.WOUTERS Beau-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    5.GOOSSENAERTS Auren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    7.BOGAERTS Stijn-WK NOORD WEST BRABANT-

    8.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.VAN BRAGT Daan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.PEETERS Ferre-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    17.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    33.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.VAN NIEUWENHOVE Ward-RUDYCO CYCLING TEAM-

    40.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    46.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-

    48.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    52.MOENS Axel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    53.VAN LENT Vic-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    18/07/2012 STRIJPEN ZOTTEGEM (O) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER BEKEN Arno-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.JOSEPH Thomas-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    3.PERSOON Wouter-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.VAN OUDENHOVE Jovany-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.TIMMERMANS Tom-THOMPSON-

    7.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    8.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.DEMOLDER Thomas-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    10.VAN DEN BOSSCHE Timothy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    27.ROELS Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    18/07/2012 WORTEGEM (O) - Nieuwelingen - 60,75 km

    Aantal deelnemers:

    1.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.WOUTERS Enzo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.DECRAENE Igor-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    5.GULICKX Max-TWC PIJNENBURG-

    6.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.VAN IERSEL Youri-TWC PIJNENBURG-

    8.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.MOLLY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.DE CLERCQ Dries-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    13.HOLVOET Martijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.DEJONGHE Bram-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.JANSSENS Jarrid-RUDYCO CYCLING TEAM-

    40.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    18/07/2012 OOSTENDE (W) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    18-07-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    17-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 17/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 17/07/2012 WESTKAPELLE (KNOKKE-HEIST) (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DE WAETER Sean-CYCLING 2011-

    2.SCHOONACKER Jehudi-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.VEREECKEN Nicolas-LOTTO BELISOL U23-

    4.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.VANHAECKE Thomas-FUJI TEST TEAM-

    6.DECAESTEKER Frederik-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.SABBE Enzo-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    8.ARDEEL Hans-ARDILLES CYCLING TEAM-

    9.VANDROMME Werner-CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM-

    10.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    17.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    39.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    46.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

     

    17/07/2012 STRIJPEN-ZOTTEGEM (O) - Dames Elite - 94 km

    Aantal deelnemers: 45

    1.CEULEMANS Dunja-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    2.SILVERSIDES Emma-SENGERS LADIES TEAM-

    3.VORLAND Marie-HITEC PRODUCTS-

    4.LODEWYKS Steffi-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    5.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.HENRION Ludivine-LOTTO BELISOL LADIES-

    7.DUYCK Ann-sophie-LOTTO BELISOL LADIES-

    8.KONINKX Lieve-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO-

    9.BUYL Kimberly-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    10.VAN ENDE Gitte-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO-

    15.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    18.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

     

    17/07/2012 ANTWERPEN WILRIJK WIELERCENTRUM (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    17/07/2012 HULSHOUT (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    17-07-2012 om 20:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN MAANDAG 16/07/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI
    VAN MAANDAG 16/07/2012
    WBV 16-7-2012-sinaai 431.JPG  WBV 16-7-2012-sinaai 422.JPG
     Darijus Dzervus met de bloemen en zijn verloofde.                               Darijus met Gaspar Van Peteghem.
    WBV 16-7-2012-sinaai 408.JPG  
    Aankomst van winnaar Darijus Dzervus die meteen een dubbelslag behaalde.
    WBV 16-7-2012-sinaai 414.JPG
         Pieter Cordeel spurt naar een 4de plaats voor Jori Van Steenberghen.          
    WBV 16-7-2012-sinaai 418.JPG  WBV 16-7-2012-sinaai 274.JPG
    Aankomst van de pechvogel Guy Smet, reed                                    De kopgroep na de zoveelste regenbui.
    lek voor de aankomst.
    WBV 16-7-2012-sinaai 199.JPG
                      Guy Smet en Pieter Cordeel aan het commando.


    16/07/2012 SINAAI - WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.DZERVUS Darijus-BIANCHI LOTTO NHT-

    2.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    4.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    5.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    8.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.MELS Fabrice-SALCANO FACTORY TEAM-

    10.DE GREEF Robbert-TWC DE KEMPEN-

    11.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    12.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    13.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    14.DREESEN Guido-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    15.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    16.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    17.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    19.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    20.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    27.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    30.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    33.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

    34.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-


           Ook voor Guy Smet was het oppassen geblazen voor valpartijen.
    WBV 16-7-2012-sinaai 011.JPG
    WBV 16-7-2012-sinaai 057.JPG
                                           Robby De Roos uit Moerbeke.
    WBV 16-7-2012-sinaai 123.JPG
                                                     Vincent Maes.
    WBV 16-7-2012-sinaai 253.JPG
                        De renners van Aliplast bekijken even de wedstrijd.
    WBV 16-7-2012-sinaai 319.JPG 
                    Veel wind en regen bij ingaan van de 5 laatste ronden.
    WBV 16-7-2012-sinaai 289.JPG 
     Robby De Roos, Tim Vercauteren en Darijus Dzervus ondernemen nog eens poging.
    WBV 16-7-2012-sinaai 232.JPG
                         De broeders Stef en Stijn De Bock uit Zele.
    WBV 16-7-2012-sinaai 186.JPG
               Stijn De Bock aan de kop zal later uit de wedstrijd verdwijnen.
    WBV 16-7-2012-sinaai 100.JPG                                  
    De eerste 3 aanvallers van de dag met Olivier Naesen, Matthias Ongena en
    Joeri Van Steenberghen.
    WBV 16-7-2012-sinaai 069.JPG
                       Stijn Verbeke en Kenny Goossens beiden uit Sinaai.
    WBV 16-7-2012-sinaai 058.JPG
                                 James Fruytier en links Stijn Gidé.
    WBV 16-7-2012-sinaai 013.JPG
    De streekrenners in beeld met Stijn Verbeke, Tim Vercauteren, Kenny Goossens,
    Gunter Sterck en Guy Ten Hartog.



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-07-2012 om 20:41 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!