.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    22-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/07/2012

    vwf.JPG







    Zondag 22 Juli - BOOM (2850) -
    8ste VWF Geditrofee

    A-reeks
    1 Willem VAN UFFEL
    2 Ruben Engelen
    3 Seppe Kopecky
    4 Bjorn Lison
    5 Klaas Stijnen
    6 Peter Van Damme
    7 Jurgen Van Looy
    8 Andy De Backer
    9 Tom Penninckx
    10 Jelle Schepers

    C-reeks
    1 Hans LAUREYN
    2 Andy Van Loon
    3 Bert Dockx
    4 Gert Muyshondt
    5 Dirk De Schrijver
    6 Jimmy De Paepe
    7 Danny Saelens
    8 Bruno Bruyere
    9 Frank Geets
    10 Philippe Wauters

    D-reeks
    1 Luc VAN ROY
    2 Peter Vos
    3 Patrick Verdonck
    4 Herman Proost
    5 Danny Daems
    6 Robert Vandekerkhof
    7 Francis De Ridder
    8 Patrick Jacobs
    9 Dominique Turcksin en Paul Geudens

    E-reeks
    1 Joseph DEVITS
    2 Paul Casteleyn
    3 Patrick Convents
    4 Marcel Poelmans
    5 Alain De Schepper
    6 Dirk Vermincksel
    7 Johny Van Holen
    8 Christiaan Geerts
    9 Eddy Van Den Abeele
    10 Rudy Van De Velde

    F-reeks
    1 Jan VAN HOVE
    2 Rene Mertens
    3 Willy Wouters
    4 Jos Staes
    5 Roland Boulard
    6 Julien De Bock
    7 Francois Coppers (Lokeren)
    8 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    9 Johny Van Holen
    10 Jos Vandermeulen

    G-reeks
    1 Willy MOUS
    2 Gaston Sannen
    3 Viktor Van Den Eynde
    4 Roger Van Den Eede
    5 Guido Cornet
    6 Georges Vonckx
    7 Jozef Saerens
    8 Hubert D'Hondt
    9 Freddy De Blick (Beveren)
    10 Gilbert Vandenheuvel

    22-07-2012 om 20:49 geschreven door kenny


    21-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/07/2012

    vwf.JPG







    Proficiat aan BART HEIREWEGH met zijn 3°Seizoenszege in de Reeks A !!!
    Heirewegh Bart KOP 2012.png
    Zaterdag 21 Juli - WIEZE (9280)

    A-reeks
    1 Bart HEIREWEGH (Hamme)
    2 Michel Vereecken
    3 Kevin Vanderborght
    4 Timmy Weeckers
    5 Raf Van Den Bossche
    6 Kris Snels
    7 Lode Van Impe
    8 Yves Boenders
    9 Kris De Block (Mariekerke)
    10 Gianni Cooman

    C-reeks
    1 JImmy DE PAEPE
    2 Bruno Bruyere
    3 Patrick Bogaerts
    4 Andy Van Eesbeeck
    5 Danny Saelens
    6 Pascal De Wolf
    7 Eddy Gysinck
    8 Gunther Biesemans
    9 Willem Van Der Heyden
    10 Peter Vermassen

    D-reeks
    1 Patrick VERDONCK
    2 Dirk Van Hove
    3 Patrick Jacobs
    4 Dirk Fuchs
    5 Freddy Vandegeneuchten
    6 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    7 Rene De Brucker
    8 Daniel Van Der Mieren
    9 Jan De Mulder
    10 Paul Geudens

    E-reeks
    1 Jan VAN DEN BRANDE
    2 Danny De Backer
    3 Frank Van Der Perre
    4 Marc Heulens
    5 Marc Jacobs
    6 Eddy Mertens
    7 Patrick Convents
    8 Alain De Schepper
    9 Jos Maes
    10 Rudy Bloemmen

    F-reeks
    1 Jozef DENEEF
    2 Marc Dams
    3 Willy Wouters
    4 Pierre Remory
    5 Julien De Bock
    6 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    7 Guy De Bock
    8 Paul Allen
    9 Johny Van Holen
    10 Marc Colpaert

    G-reeks
    1 Georges VONCKX
    2 Willy Teirlinck
    3 Viktor Van Den Eynde
    4 Andre Ceurens
    5 Etienne Vandenhouwe
    6 Lucas Vangoidsenhoven
    7 Aad Vingerling
    8 Hubert D'Hondt
    9 Angelo La Paglia
    10 Roger Van Den Eede

    21-07-2012 om 20:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 21/07/2012 LEBBEKE (O) - Juniores - 91,2 km

    Aantal deelnemers: 81

    1.BAEYENS James-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    2.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.BENOOT Tiesj-AVIA FUJI YOUTH

    4.GOYVAERTS Oskar-THOMPSON-

    5.JOHANSSON Mathis-ABC-

    6.LIMPENS Gianni- CUBE FINTRO

    7.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    8.DE BRUYCKER Yannou-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    9.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD WEST BRABANT

    10.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC

    13.ROTTY Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.VAN DE MERGEL Jelle-RUDYCO CYCLING TEAM-

    32.ANNAERT Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.HAENTJENS Yornie-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    55.DE SMEDT Bjarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    57.VAN VEIRDEGEM Quinten-RUDYCO CYCLING TEAM-

    63.DE BOSSCHER Thomas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    21/07/2012 VELDEGEM (W) - Juniores - 97,4 km

    Aantal deelnemers: 39

    1.RICKAERT Jonas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.FARAZIJN Maxime-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VANKEIRSBILCK Berne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.DECOSTER Merlijn-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    5.DEVRIENDT Damon-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.VANDEPUTTE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.VANHOUTTEGHEM Cedric-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.CLARYSSE Diego-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    9.OPSOMER Jan-bart-JONGE RENNERS ROESELARE-

    10.D´HOORE Giorgio-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    27.BRYSSINCK Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    21/07/2012 KERNIEL (LB) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers: 109

    1.CRAS Steff-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.MENTEN Milan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.SNYERS Jari-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.KUHNE Marius--

    7.PANIS Thibaut-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    8.KROONEN Bastien-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

    9.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    10.GARDIER Remy-TEAM NATACHA BASSE

     

    21/07/2012 ZWEVEGEM (W) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers: 94

    1.CLAUW John Ross-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    2.DE POORTER Maxime-CYCLING TEAM AVIA FUJI

    3.DENYS Sven-JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC

    5.TAMINIAUX Lionel-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    6.DERMAUT Mike-CT COVEMAECKER DOVY

    7.VAN DER BEKEN Arno-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.CALLENS Miguel-LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN

    10.D´HAENE Austin-WC DE MOLENSPURTERS

    18.DEJONGHE Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.PERSOON Wouter-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    46.BAERT Atlas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    47.COURTENS Igor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    21/07/2012 SINT-MARIA-LIERDE (O) - Aspiranten - Kampioenschap van Vlaanderen
    Aantal deelnemers:

     

    21/07/2012 ZARREN (W) - Aspiranten

    21-07-2012 om 19:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan OLIVIER NAESEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Naesen Olivier KOP 2012.png
    Zaterdag 21/07/2012 IZEGEM-BOSMOLENS (W) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.VANCRAEYNEST Kevin-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    4.VERKINDEREN Frederik-LOTTO BELISOL U23-

    5.VANDEN BAK Laurent-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    7.GODDERIS Niels-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.DEMEYERE Geoffrey-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    9.VUYLSTEKER Pieter-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    10.FRANÇOYS Sven-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

     

    21/07/2012 LAARNE (O) - Elite z.c./U23 - 115,5 km

    Aantal deelnemers: 148

    1.RANGEL ZAMMARRON Hector-DEPREDADORES-

    2.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    3.LAW Scott-AN POST-

    4.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    5.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.VAN DRIESSCHE Kjell-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    8.DE MERLIER Giovanni-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    9.RAEYMAEKERS Jacob-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    10.DE WINNE Jens-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    12.LEMBRECHTS Nicolaas-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    13.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    14.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    19.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    20.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    29.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    37.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    39.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

     

    21/07/2012 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.VANHAECKE Thomas-FUJI TEST TEAM-

    2.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    3.KUYPERS Nico-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.DEWILDE Wouter-TRUST MTB TEAM VZW-

    5.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.CASIER Arne-FUJI TEST TEAM-

    7.CLAES Gert-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.CADRON Julien-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    9.CONSTANT Kenny-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    10.NAUWYNCK Stijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    13.VEREECKEN Nicolas-LOTTO BELISOL U23-

    33.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

     

    21/07/2012 SINAAI (O) - U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 88

    1.OLIVIER NAESEN uit Berlare-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    3.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    5.VAN WALLE Matthias-MIRMIL CYCLING TEAM-

    6.DURINCK Sean-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.FRAME Alex-PRGASUS CYCLING-

    8.HOFLAND Fausto-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    9.WHEATCROFT Matt-CT TOMACC-

    10.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    13.VAN CALSTER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    14.SEELDRAEYERS Tom-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BC

    24.VERGEYLEN Timothy-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    33.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    35.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    37.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    39.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    40.VANDERMAST Kevin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    43.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    46.D`HOLLANDER Mathias-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

     

    21/07/2012 POLLINKHOVE (W) - Dames Elite - 86,8 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.PAWLOWSKA Katarzyna-JEDYNKA-LIMARO-

    2.BUYL Kimberly-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    3.GAFINOVITZ Rotem-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    4.DUYCK Ann-sophie-LOTTO BELISOL LADIES-

    5.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    6.HENRION Ludivine-LOTTO BELISOL LADIES-

    7.DE VUYST Sofie-LOTTO BELISOL LADIES-

    8.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.DE BAAT Kim-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    10.CEULEMANS Dunja-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    13.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    17.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    28.DE RIDDER Amy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    34.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES-

     

    21/07/2012 HOESELT (LB) - Juniores - 84,6 km

    Aantal deelnemers: 87

    1.VANDERAERDEN Niels-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.SCHEPMANS Brecht-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.VANDIKKELEN Mathias-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    4.BLEUS Robin-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    5.BERVOETS Gertjan-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    6.REYNAERTS Wim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.PARMENTIER Thibault-VÉLO CLUB ROUBAIX

    8.HEMROULLE Johan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    9.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.PAGNAER Arthur-SPORT EN MOEDIG GENK-

    11.CLAUS Dieter-RUDYCO CYCLING TEAM-

    21-07-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    20-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 19/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 19/07/2012 NINOVE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 169 km

    Aantal deelnemers:

    1.MCNALLY Mark-POST-

    2.LALOUETTE Kevin-ROUBAIX LILLE METROPOLE

    3.EECKHOUT Niko-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    4.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    5.ROBERT Frederique-LOTTO-BELISOL-

    6.JODTS Sven-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    7.VAN POPPEL Danny-RABO CONTINENTAL TEAM-

    8.SCHWEIZER Michael-NUTRIXXION ABUS -

    9.BRAMMEIER Matt-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    10.VAN DER LIJKE Nicky-RABOBANK CONTINENTAL TEAM -

    17/07/2012 – BLEGNY-BLEGNY – Elite z.c./U23 - 152,6 km - RIT 3 – 03h36min

    Aantal deelnemers:  TOUR de la PROVINCE DE LIEGE

    1 OERLEMANS Tom SOE
    2 WIPPERT Wouter OPL
    3 MEURISSE Xandro SOE
    4 THEUNS Edward TAB
    5 PIETERS Andres VDV
    6 LHOTTELERIE Clément CSH
    7 SPRENGERS Thomas OPL
    8 MÜLLER Phillip  WIE
    9 DE WINTER Walt BSL
    10 VANSPEYBROECK Tim  OVY
    32 ONGENA Thomas BOP  13"
    33 OSTERGAARD-NIELSEN Niki DEN
    34 WERTZ Thomas  PCW
    35 DAKTERIS Janis  PCW
    36 VAN ROY Simon BOP
    37 VAN DER BERG Pim MID
    38 VANGHEEL Timothy CSH
    39 KÖHLER Falko  WIE
    45 VERMEERSCH Gianni  POW  39"
    50 GOUDKET Jeroen  ROC
    90 ONGHENA Matthias OVY  10’34"
    92 FRANCKAERT Gregory OVY
     

    19/07/2012 ELEWIJT - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP (VB) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    20-07-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    19-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 21 JULI 2012 - EUROPEESKAMPIOENSCHAP CATG.+65 / +70 EN TOERISTEN
    Europees Kampioenschap Toeristen 2012.png

    Bron: Jef D'Hont

    19-07-2012 om 11:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 17/07/2012

    waod_3.jpg
    Dinsdag 17 Juli – CLINGE (Ned)

     

    Cat. A - 80 Km
    Aantal deelnemers:
    1.Isaak Buyltijn en Dennis Raadgever
    3.Eric Vereecken
    4.Kenny De Wilde
    5.Koen Van de Velde
    6.Dries De Smet
    7.James Larner
    8.Gert Jan Boeykens
    9.Bart De Zutter
    10.Danny De Bruyne

    WAOD 17-7-2012- clinge 309.JPG
                                              Het podium van De Clinge.
    WAOD 17-7-2012- clinge 291.JPG
    WAOD 17-7-2012- clinge 292.JPG
    WAOD 17-7-2012- clinge 293.JPG
                                              Eric Vereecken werd 3de.
    WAOD 17-7-2012- clinge 269.JPG
                                     Michel Le Blon won de pelotonspurt.
    WAOD 17-7-2012- clinge 001.JPG
                                       De start van de Catg.A te De Clinge.
     WAOD 17-7-2012- clinge 003.JPG
                          Voor de start met Pieter Covents en Hans Vergauwen.
    WAOD 17-7-2012- clinge 065.JPG
                                 Steven Goossens en Koen Van de Velde.
    WAOD 17-7-2012- clinge 101.JPG
    WAOD 17-7-2012- clinge 202.JPG
                                           Peter Neels en Pieter Covents.
    WAOD 17-7-2012- clinge 227.JPG
    WAOD 17-7-2012- clinge 250.JPG
                                                 Koen Van de Velde
    WAOD 17-7-2012- clinge 258.JPG
                                     Steven Goossens en Hans Vergauwen.

    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-07-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 18/07/2012

    waod_3.jpg

    Proficiat aan JENS MEERSMANS met zijn 2°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Meersman Jens KOP 2012.png
    Woensdag 18 Juli - LAARNE (9270)

     

    Cat.A - 66 Km
    Aantal deelnemers: 33
    1.Gianni Cooman
    2.Luc De Duytsche
    3.Steven Martens
    4.Kris Verhooghe
    5.Guillaime De Coninck
    6.Jarno Sonneville
    7.Kristof Debboudt
    8.Michel Van Den Bergh
    9.Tom Verhoeven
    10.Steven Bogaert

    WAOD 18-7-2012-laarne 486.JPG
    Winnaar Catg.A Gianni Cooman en winnaar Catg.B Jerry Cooman. Zowel vader
    als zoon wonnen en dat was een primeur.
    WAOD 18-7-2012-laarne 448.JPG
                            Aankomst winnaar Catg.A Gianni Cooman.
    WAOD 18-7-2012-laarne 351.JPG
                                 Gianni Cooman en Glenn De Wolf.
    WAOD 18-7-2012-laarne 350.JPG
                                                        Peter Neels
    WAOD 18-7-2012-laarne 274.JPG
                                                          Start Catg.A

    Cat.B - 66 Km
    Aantal deelnemers: 27
    1.Jerry Cooman
    2.Alex Goossens
    3.Franky Van Oyen
    4.Philip Lampaert
    5.Rik De Vree
    6.Danny Van Hoof
    7.Luc Verwimp
    8.Patrick Verdonck
    9.Wim Heyndrickx
    10.Bart Rombouts

    WAOD 18-7-2012-laarne 465.JPG
                               Aankomst winnaar Catg.B Jerry Cooman.
    WAOD 18-7-2012-laarne 359.JPG
                Peter De Maere, Hans De Wolf en iets verde Franky Weemaes.
    WAOD 18-7-2012-laarne 285.JPG
                        Voor de start Wim Heyndrickx en Alex Goossens.
    WAOD 18-7-2012-laarne 283.JPG
                                           Start Catg.B met Rudi Rabout.
    WAOD 18-7-2012-laarne 291.JPG
    Ex-crosser Ronny De Vos in volledige outfit.

    Cat.C - 53 Km
    Aantal deelnemers: 41
    1.Patrick Van Renterghem
    2.Jean-Paul Moens
    3.Peter Kerckaert
    4.Patrick Watteny
    5.Freddy Vlerick
    6.Jean-Pierre Van Maldegem
    7.Roland Boulard
    8.Gino Knockaert
    9.Martin Durant
    10.Georges Vergauwe

    WAOD 18-7-2012-laarne 213.JPG  WAOD 18-7-2012-laarne 254.JPG
       Patrick Van Renterghem en Wim De Waal.              Winnaar Catg.C Patrick Van Renterghem.

    Cat.TOERISTEN - 53 Km
    Aantal deelnemers: 25
    1.JENS MEERSMANS (Bornem)
    2.Diederik Ampe
    3.Lorenzo De Pauw
    4.Freddy Van Camp
    5.Alain Calle
    6.Stijn Declercq
    7.Kurt Bertier
    8.Wim Coppens
    9.Mario Bolssens
    10.Steven De Mey

    WAOD 18-7-2012-laarne 387.JPG
                                     Winnaar Toeristen Jens Meersman.
    WAOD 18-7-2012-laarne 238.JPG
                                        Aankomst van Jens Meersman.
    WAOD 18-7-2012-laarne 081.JPG
                                                   Start van de Toeristen.

    Cat.D - 47 Km
    Aantal deelnemers: 32
    1.Felix Luyten
    2.Willy Teirlinck
    3.Helmuth Tas
    4.Eddy Van Den Abeele
    5.Jose Hoebeke
    6.Jos Vandermeulen
    7.Daniel Hauttekeete
    8.Robert Maldrie
    9.Dirk Blommaert
    10.Bart Delangrange

    Cat.E - 47 Km
    Aantal deelnemers: 8
    1.Luc Snels
    2.Etienne Vandenhouwe
    3.Werner Dullaert
    4.Viktor Van Den Eynde
    5.Roger Beelaert
    6.Theo Coudyzer
    7.Julien Vyvey
    8.Luc Hermans

    Cat.F - 47 Km
    Aantal deelnemers: 24
    1.Gerrit Hairwassers
    2.Gerard Mariën
    3.Clement Saelens
    4.Rene Van Reeth
    5.Roger De Breuker
    6.Gerard Devleeschauwer
    7.Armand Mols
    8.Hervé Verstuyft
    9.Joseph D'Hont
    10.Antoine Van Poecke

    WAOD 18-7-2012-laarne 072.JPG
             Winnaars Catg.D/E/F Felix Luyten, Luc Snels en Gerrit Hairwassers.
    WAOD 18-7-2012-laarne 064.JPG
                                  Aankomst van Felix Luyten en Luc Snels.
    WAOD 18-7-2012-laarne 059.JPG
                                     Aankomst van Gerrit Hairwassers.
    WAOD 18-7-2012-laarne 003.JPG
                                                Start van de Catg.E en F.

    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-07-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    18-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 18/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 18/07/2012 DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    3.WYTINCK Niels-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    4.SCHOONACKER Jehudi-ARDILLES CYCLING TEAM-

    5.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-

    6.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.DREESEN Guido-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    8.ALEMAN Denis--

    9.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.MINNE Stijn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    11.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    12.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    13.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    14.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    31.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    50.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-


    18/07/2012 – WANZE-WANZE – Elite z.c./U23 – 148,30 km – RIT 2 – 03h36min

    Aantal deelnemers: 179 –TOUR de la PROVINCE DE LIEGE

    1 PETRUS Lubomir POW
    2 GERARD Hophra UCS  3"
    3 MÜLLER Phillip WIE
    4 DE WINTER Walt BSL
    5 PEYSKENS Dimitri TAB  5"
    6 ADAMS Jens POW
    7 SPRENGERS Thomas OPL
    8 LHOTTELERIE Clément CSH
    9 CLAEYS Dimitri VDV
    10 OSTERGAARD-NIELSEN Niki DEN
    23 PIETERS Andres VDV  1’02"
    25 ONGENA Thomas BOP
    33 FRANCKAERT Gregory OVY
    36 GOUDKET Jeroen ROC
    51 ONGHENA Matthias OVY
    84 VERMEERSCH Gianni POW  3’09"

    17/07/2012 – BLEGNY-BLEGNY – Elite z.c./U23 – 149,40 km – RIT 1 – 03h20min

    Aantal deelnemers: 179 – TOUR de la PROVINCE DE LIEGE

    1 HEYTENS Kess BCV
    2 SPRENGERS Thomas OPL
    3 BACKAERT Frederik UCT  1"
    4 VLIEGEN Loic IDE
    5 KLEMME Daniel WIE  8"
    6 WIPPERT Wouter OPL
    7 THEUNS Edward TAB
    8 DUPONT Timothy BSL
    9 BOUTTE Kenzie SOE
    10 ONGENA Thomas BOP
    13 PIETERS Andres VDV
    14 VERMEERSCH Gianni POW
    52 FRANCKAERT Gregory OVY
    62 GOUDKET Jeroen ROC
    111 ONGHENA Matthias OVY
    122 VAN GUYSE Jarno PRO  3’43"
     

    18/07/2012 KERKSKEN (O) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers:

    1.NEVENS Sven-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    2.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    3.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    4.MOTTE David-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    5.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    6.SCHEIRLINCKX Bert-GEOFCO VILLE D´ALGER-

    7.KERKHOFS Mathias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    8.VAN HOOVELS Kevin-VERSLUYS TEAM-

    9.WIELFAERT Kristof-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    14.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    22.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    27.DURINCK Sean-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    29.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    18/07/2012 WESTROZEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 113,9 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEPOORTER Dries-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    3.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    4.DEBRABANT Fabrice-VC AMANDINOIS-

    5.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    6.KUYPERS Nico-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.TAKENOUCHI Yu-TEAM EURASIA-

    9.JOSEPH Stijn-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    18/07/2012 OPWIJK (VB) - Juniores - 96,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOYVAERTS Oskar-THOMPSON-

    2.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.FRANDSEN Jakob-TEAM DESIGNA
    4.BAEYENS James-CUBE FINTRO
    5.STAPLETON Oliver-
    TOP CLUB INTELLIBUS-

    6.SIMON Kenn-THOMPSON-

    7.LIMPENS Gianni-CUBE FINTRO

    8.VAN DE WALLE Goran-THOMPSON-

    9.VANDEVOORDE Niels-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.DE BRUYCKER Yannou-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    16.SMET Cedric-RUDYCO CYCLING TEAM-

    23.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    75.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    81.BRYSSINCK Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    18/07/2012 RANSBERG - KORTENAKEN (VB) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.PIETTE Julien-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    2.GEUENS Alexander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VANDENHOUDT Jens-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    4.HAEMELS Bavo-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.VERBEKEN Cedric-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.SCHEPMANS Brecht-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    7.TRAPPENIERS Brent-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.VAN BAKEL Robbie-WV SCHIJNDEL-

    9.VAN UYTSEL Tomas-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    10.MICHIELS Marnix-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    16.VERMEULEN Daan-RUDYCO CYCLING TEAM-

    18-07-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 18/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 18/07/2012 MECHELEN-BOVELINGEN (LB) - Nieuwelingen - 64,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.KROONEN Bastien-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

    2.MEERTENS Mats-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.TASSET Marvin-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

    4.LOENDERS Glenn-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.JESPERS Seppe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.DE DECKER Alfdan-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.MENTEN Milan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    8.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.VANDERMEER Laurens-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.WIDAR Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    18/07/2012 MOERE - GISTEL (W) - Nieuwelingen - 48 km

    Aantal deelnemers:

    1.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.CASIER Robbe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.WYTINCK Gianni-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.HEYTENS Maxim-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.DUPONT Thibaut-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN VZW

    6.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VANACKER Bjarne-JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.TAMINIAUX Lionel-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    9.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.VANGHELUWE Seppe-TIELTSE RENNERSCLUB-

     

    18/07/2012 OPWIJK (VB) - Nieuwelingen - 55,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.JACOBS Robin-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    3.TEIRLINCK Jens-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.WOUTERS Beau-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    5.GOOSSENAERTS Auren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    7.BOGAERTS Stijn-WK NOORD WEST BRABANT-

    8.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.VAN BRAGT Daan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.PEETERS Ferre-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    17.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    33.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.VAN NIEUWENHOVE Ward-RUDYCO CYCLING TEAM-

    40.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    46.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-

    48.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    52.MOENS Axel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    53.VAN LENT Vic-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    18/07/2012 STRIJPEN ZOTTEGEM (O) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER BEKEN Arno-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.JOSEPH Thomas-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    3.PERSOON Wouter-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.VAN OUDENHOVE Jovany-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.TIMMERMANS Tom-THOMPSON-

    7.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    8.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.DEMOLDER Thomas-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    10.VAN DEN BOSSCHE Timothy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    27.ROELS Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    18/07/2012 WORTEGEM (O) - Nieuwelingen - 60,75 km

    Aantal deelnemers:

    1.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.WOUTERS Enzo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.DECRAENE Igor-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    5.GULICKX Max-TWC PIJNENBURG-

    6.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.VAN IERSEL Youri-TWC PIJNENBURG-

    8.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.MOLLY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.DE CLERCQ Dries-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    13.HOLVOET Martijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.DEJONGHE Bram-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.JANSSENS Jarrid-RUDYCO CYCLING TEAM-

    40.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    18/07/2012 OOSTENDE (W) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    18-07-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    17-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 17/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 17/07/2012 WESTKAPELLE (KNOKKE-HEIST) (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DE WAETER Sean-CYCLING 2011-

    2.SCHOONACKER Jehudi-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.VEREECKEN Nicolas-LOTTO BELISOL U23-

    4.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.VANHAECKE Thomas-FUJI TEST TEAM-

    6.DECAESTEKER Frederik-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.SABBE Enzo-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    8.ARDEEL Hans-ARDILLES CYCLING TEAM-

    9.VANDROMME Werner-CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM-

    10.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    17.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    39.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    46.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

     

    17/07/2012 STRIJPEN-ZOTTEGEM (O) - Dames Elite - 94 km

    Aantal deelnemers: 45

    1.CEULEMANS Dunja-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    2.SILVERSIDES Emma-SENGERS LADIES TEAM-

    3.VORLAND Marie-HITEC PRODUCTS-

    4.LODEWYKS Steffi-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    5.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.HENRION Ludivine-LOTTO BELISOL LADIES-

    7.DUYCK Ann-sophie-LOTTO BELISOL LADIES-

    8.KONINKX Lieve-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO-

    9.BUYL Kimberly-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    10.VAN ENDE Gitte-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO-

    15.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    18.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

     

    17/07/2012 ANTWERPEN WILRIJK WIELERCENTRUM (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    17/07/2012 HULSHOUT (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    17-07-2012 om 20:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN MAANDAG 16/07/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI
    VAN MAANDAG 16/07/2012
    WBV 16-7-2012-sinaai 431.JPG  WBV 16-7-2012-sinaai 422.JPG
     Darijus Dzervus met de bloemen en zijn verloofde.                               Darijus met Gaspar Van Peteghem.
    WBV 16-7-2012-sinaai 408.JPG  
    Aankomst van winnaar Darijus Dzervus die meteen een dubbelslag behaalde.
    WBV 16-7-2012-sinaai 414.JPG
         Pieter Cordeel spurt naar een 4de plaats voor Jori Van Steenberghen.          
    WBV 16-7-2012-sinaai 418.JPG  WBV 16-7-2012-sinaai 274.JPG
    Aankomst van de pechvogel Guy Smet, reed                                    De kopgroep na de zoveelste regenbui.
    lek voor de aankomst.
    WBV 16-7-2012-sinaai 199.JPG
                      Guy Smet en Pieter Cordeel aan het commando.


    16/07/2012 SINAAI - WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.DZERVUS Darijus-BIANCHI LOTTO NHT-

    2.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    4.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    5.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    8.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.MELS Fabrice-SALCANO FACTORY TEAM-

    10.DE GREEF Robbert-TWC DE KEMPEN-

    11.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    12.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    13.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    14.DREESEN Guido-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    15.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    16.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    17.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    19.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    20.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    27.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    30.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    33.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

    34.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-


           Ook voor Guy Smet was het oppassen geblazen voor valpartijen.
    WBV 16-7-2012-sinaai 011.JPG
    WBV 16-7-2012-sinaai 057.JPG
                                           Robby De Roos uit Moerbeke.
    WBV 16-7-2012-sinaai 123.JPG
                                                     Vincent Maes.
    WBV 16-7-2012-sinaai 253.JPG
                        De renners van Aliplast bekijken even de wedstrijd.
    WBV 16-7-2012-sinaai 319.JPG 
                    Veel wind en regen bij ingaan van de 5 laatste ronden.
    WBV 16-7-2012-sinaai 289.JPG 
     Robby De Roos, Tim Vercauteren en Darijus Dzervus ondernemen nog eens poging.
    WBV 16-7-2012-sinaai 232.JPG
                         De broeders Stef en Stijn De Bock uit Zele.
    WBV 16-7-2012-sinaai 186.JPG
               Stijn De Bock aan de kop zal later uit de wedstrijd verdwijnen.
    WBV 16-7-2012-sinaai 100.JPG                                  
    De eerste 3 aanvallers van de dag met Olivier Naesen, Matthias Ongena en
    Joeri Van Steenberghen.
    WBV 16-7-2012-sinaai 069.JPG
                       Stijn Verbeke en Kenny Goossens beiden uit Sinaai.
    WBV 16-7-2012-sinaai 058.JPG
                                 James Fruytier en links Stijn Gidé.
    WBV 16-7-2012-sinaai 013.JPG
    De streekrenners in beeld met Stijn Verbeke, Tim Vercauteren, Kenny Goossens,
    Gunter Sterck en Guy Ten Hartog.



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-07-2012 om 20:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/07/2012
    waod_3.jpg
    Proficiat aan ALAIN CALLE met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Calle Alain KOP 2012.png
    Zondag 15 Juli - LOCHRISTI (9080)

     

    Catg.B
    Aantal deelnemers:
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    WAOD 15-7-2012-lochristi 299.JPG
                                                       Winnaar Catg.B
    WAOD 15-7-2012-lochristi 280.JPG
                                              Aankomst winnaar Catg.B
    WAOD 15-7-2012-lochristi 250.JPG
                                                          Start Catg.B

    Catg.C
    Aantal deelnemers:
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    WAOD 15-7-2012-lochristi 233.JPG WAOD 15-7-2012-lochristi 197.JPG
                            Winnaar Catg.C                                                                           Aankomst winnaar Catg.C
    WAOD 15-7-2012-lochristi 080.JPG
                                                    Doortocht Catg.C
    WAOD 15-7-2012-lochristi 063.JPG
                                                          Start Catg.C

    Catg.D
    Aantal deelnemers:
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.

    WAOD 15-7-2012-lochristi 058.JPG
                         Winnaar Catg.D, winnaar Catg.E en winnaar Catg.F
    WAOD 15-7-2012-lochristi 009.JPG
                                                   Doortocht Catg.D

    Catg.E

    Aantal deelnemers:
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.

    WAOD 15-7-2012-lochristi 005.JPG
                                         Doortocht Catg.D/E en F.

    Catg.F
    Aantal deelnemers:
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.

    WAOD 15-7-2012-lochristi 007.JPG
                                               Doortocht Catg.D/E en F.

    Toeristen
    Aantal deelnemers:
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.

    WAOD 15-7-2012-lochristi 239.JPG
                                         Winnaar Toeristen met zijn ploeg.
    WAOD 15-7-2012-lochristi 070.JPG
                                                      Start Toeristen.
    WAOD 15-7-2012-lochristi 213.JPG
                                   Aankomst winnaar Toeristen Alain Calle.


    Foto's: Rita Thianpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-07-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    16-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 16/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 16/07/2012 DENTERGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km

    Aantal deelnemers: 127

    1.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    2.PLANCKAERT Baptiste-LANDBOUWKREDIET-

    3.DE TROYER Tim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.STEVENS Timothy-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    5.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.VANTOMME Maxime-KATUSHA TEAM-

    7.VANMARCKE Sep-GARMIN-CERVELO-

    8.MCNALLY Mark-POST-

    9.HOVELIJNCK Kurt-LANDBOUWKREDIET-

    10.BAESTAENS Vincent-LANDBOUWKREDIET-

     

    16/07/2012 NIEUWERKERKEN (LB) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 74

    1.WINTERS Ronald-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    3.SAVO Michael-VC HAUT PAYS - MULTISPORT-

    4.WOUTERS Rutger-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.COENEN Dennis-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.CLAES Gert-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.GEERAERTS Joni-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.SAVO Anthony-VC HAUT PAYS - MULTISPORT-

    9.WERST Raymond-MAASLANDSTER-

    10.CUPPENS Tjarco--

    18.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

     

    16/07/2012 RUMBEKE - ZILVERBERG (W) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 32

    1.VERMOTE Alphonse-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.VERHELST Louis-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.LAMPAERT Yves-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.GHISTELINCK Paco-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.VAN DRIESSCHE Kjell-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.VAN CAUWENBERGHE Christophe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    8.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10.VANDAELE Philip-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    19.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

     

    16/07/2012 SINAAI - WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.DZERVUS Darijus-BIANCHI LOTTO NHT-

    2.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    4.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    5.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    8.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.MELS Fabrice-SALCANO FACTORY TEAM-

    10.DE GREEF Robbert-TWC DE KEMPEN-

    11.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    12.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    13.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    14.DREESEN Guido-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    15.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    16.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    17.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    19.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    20.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    27.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    30.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    33.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

    34.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

     

    16/07/2012 STRIJPEN ZOTTEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.BRACKE Tony-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    3.SCHEIRLINCKX Bert-GEOFCO VILLE D´ALGER-

    4.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    5.EECKHOUT Kevin-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    6.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.DEBAENE Martijn-LOTTO BELISOL U23-

    8.TEUGELS Lennert-WK NOORD WEST BRABANT-

    9.VAN GREMBERGEN Kendric-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10.KOOLS Jos-DE RUPELSPURTES-

    18.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    16-07-2012 om 21:54 geschreven door kenny


    15-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 7°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan GIANNI VAN CALSTER met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Das Jeroen KOP 2012.png   Van Calster Gianni KOP 2012.png 

                 Jeroen Das                 Gianni van Calster

    Zondag 15/07/2012 HERZELE-BORSBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers:

    1.MANSILLA Luis Miguel-CHILI-

    2.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    3.RIGAUX Lewis-CYCLING 2011-

    4.COBBAERT Robby-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    5.VAN BRAECKEL Kenny-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    6.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    7.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    8.WYTINCK Niels-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    9.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    10.VAN GOETHEM Brian-TML DOMMELSTREEK-

    13.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    27.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    33.VERGEYLEN Timothy-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    39.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    46.DE WAEL Aaron-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    47.SEELDRAEYERS Tom-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BC

    54.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

     

    15/07/2012 LEDEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEPOORTER Dries-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.DEMEYERE Geoffrey-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    3.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.KUYPERS Nico-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.DECAESTEKER Frederik-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    7.VUYLSTEKER Pieter-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    8.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    9.LAPIERE Ward-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    10.LEGLEY Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    15/07/2012 NEERLINTER - HEIDE (LINTER) (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.GIANNI VAN CALSTER uit Boom-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.VAN KESSEL Corne-CT TELENET FIDEA-

    3.FRANKEN Marc-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.VAN UFFEL Willem-STAR CYCLING TEAM-

    5.SWEECK Diether-KDL CYCLINGTEAM-

    6.KUSENBERG Thilo-REHBORN-

    7.SANDERS Dajo-WV DE JONGE RENNER-

    8.MORIS Sven-STAR CYCLING TEAM-

    9.WERST Raymond-MAASLANDSTER-

    10.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    32.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    15/07/2012 TERLANEN-OVERIJSE (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.SKARZYNSKI Wojciech-LEGIA MTB TEAM UCI-

    2.JULIUS Jayde-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    3.VAN BYLEN Jens-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    4.LEYS Birger-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    5.VERBEIRENS Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    6.VAN DER ZANDEN Rick-RESTORE CYCLING-

    7.SMISMANS Jef-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    8.DENYS Brecht-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.JAME Stefan-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.VANDERHAEGHEN Paul-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

     

    15/07/2012 AARSELE (W) - 1.13 U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.WHEATCROFT Matt-CT TOMACC-

    2.BUYSSE Lennert-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.VAN ACKER Kevin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.RAMIREZ Brayan-UNITED C.T. SINT-TRUIDEN-

    5.BOETENS Matthias-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.COURTENS Olivier-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.LANNOO Jaromir-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.COGHE Wouter-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    10.VAN CAUWENBERGHE Christophe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    26.D`HOLLANDER Mathias-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

     

    15/07/2012 BRECHT (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 80 km

    Aantal deelnemers:

    1.JEROEN DAS uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.VERDAASDONK Nicky-ROYAL ANTWERP BYYCLE CLUB-

    3.GELENS Ralph-TWC DE KEMPEN-

    4.RUCKERT Patrick-ARC ULYSSES-

    5.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    6.VAN DINGENEN Sander-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    7.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.VAN TRIJP Jurgen-LOTTO BELISOL U23-       

    9.VAN EERD David-DRC DE MOL-

    10.VANDERMAST Kevin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    15.DURINCK Sean-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    15/07/2012 DWARS DOOR DE WESTHOEK (W) - Women Elite UCI - 125,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE BAAT Kim-MIX COVEMAECKER - WIMI-GAMES-

    2.VAN DER KAMP Laura-DOLMANS - BOELS CYCLINGTEAM -

    3.ZWICK Martina-BIGLA CYCLING TEAM MIX-

    4.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012 -

    5.ARYS Evelyn-MIX STEEDS VOORAAN - CLEO LADIES TEAM-

    6.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.BRAS Martine-DOLMANS - BOELS CYCLINGTEAM -

    8.BJORNSRUD Miriam-NORWAY-

    9.VAN SEVEREN Celine-SENGERS LADIES CYCLING TEAM -

    10.KOGELMAN Silke-JAN VAN ARCKEL-

    29.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012 -

     

    15/07/2012 BRECHT (A) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HOOYDONCK Nathan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.VAN TICHELT Yorben-VISTAMEDIA HAMME-

    3.VORSSELMANS Jan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.VAN DONGEN Ricardo-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.PEETERS Lars-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    6.BRIENISSEN Marco-VOLHARDING-

    7.KRAMER Erik-RWC AHOY-

    8.VAN ECHELPOEL Michiel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.ROVERS Stijn-WV DE JONGE RENNER-

    10.ARNOLD Thomas-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    48.ANNAERT Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15-07-2012 om 23:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 15/07/2012 GAVERE- VUSTE (O) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers:

    1.ANECA Ciske-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    2.DE SMAELS Cil-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
    3.FELDGATE Ryan-CUBE FINTRO
    4.VAN BETSBRUGGE Jonathan
    -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.LAMB Ben-WILLER LIVE TO RIDE-

    6.LAMPAERT Constantijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.VANDECAUTER Uwe-YOUNG SCHELDE CT-

    9.DE KEUKELAERE Bart-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.VANLERBERGHE Quinten-ISOREX CYCLING TEAM-

    18.DE BOSSCHER Thomas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    15/07/2012 NIEUWERKERKEN (LB) - Juniores - 81 km

    Aantal deelnemers:

    1.DU PLOOY Rohan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    2.ESSELAAR Remco-WCL BERGKLIMMERS-

    3.CREMERS Paul-WV DE JONGE RENNER-

    4.LETEN Pieter-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    5.MICHIELS Marnix-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    6.VAN EMPEL Justin-WV VIKING WATERL-

    7.VAN BAKEL Robbie-WV SCHIJNDEL-

    8.LODEWYCKX Jeroen-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.LENAERTS Dennis-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.VANDENHOUDT Jens-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

     

    15/07/2012 ROOSDAAL (VB) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers:

    1.YECHEZKEL Aviv-USC CRABBE PERFORMANCE-

    2.DEBOUDT Kelvin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    3.STAS Brecht-HAGELAND CYCLING TEAM-

    4.VLASBLOEM Sijmen-ONDER ONS PARIKE-

    5.VLAEYEN Michiel-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    6.MAES Bram-SPORT EN MOEDIG GENK-
    7.DE BACKER Falko-CUBE FINTRO
    8.SINOY Fabio-
    WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.VAN DYCK Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.VAN MOL Caine-THOMPSON-

     

    15/07/2012 STRIJPEN - ZOTTEGEM (O) - Juniores - 94 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN AERT Wout-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.POLITT Nils-RV KOMET DELIA-

    3.MARTENS Jins-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    4.HAEMELS Bavo-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.DE KETELE Angelo-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.BURTON Germain-TEAM DE VER-

    7.GEOGHEGAN HART Tao-CYCLING CLUB HACKNEY-

    8.DEGROOTE Jonas-JONGE RENNERS ROESELARE-

    9.VAN DER PERRE Adriano-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    10.VANSTEENKISTE Bright-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    15/07/2012 BOEZINGE (W) - Dames Jeugd - 49,5 km

    Aantal deelnemers:

    Dames Nieuwelingen

    1.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    4.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.DOLMAN Jessica-UWTC DE VOLHARDING-

    6.DEFOUR Lara-JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.HELDERWEIRT Alicia-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    10.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    14.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    15.DE BOCK Ellen-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    Dames Juniores

    1.ROELEN Evy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    2.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-

    3.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DEMEY Valerie-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    5.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    6.VAN DEN STEEN Kim-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    7.REYNAERT Ganaelle-WK NOORD WEST BRABANT-

    8.SEGHERS Nele-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    9.PORTIER Gwenn-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.DOLMAN Haliegh-DE VOLHARDING-

     

    15/07/2012 BRECHT (A) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    2.VAN DE KLUNDERT Pim-RSC DE WESTHOEK-

    3.BUNING Jorn-WV NOORD HOLLAND-

    4.MAAS Jan-ZUIDWESTHOEK-

    5.VERTESSEN Mathias-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.JESPERS Seppe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.VAN BRAGT Daan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.PATTYN Jeroen-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.JANSSENS Jochen-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

    10.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL-

    22.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    25.BAERT Atlas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    15/07/2012 HERK-DE-STAD (LB) - Nieuwelingen - 66,3 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VERHEYDEN Jess-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.LEAERTS Yordy-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    4.SCHEEPERS Jeroen-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    5.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    6.SWERTEN Hendrik-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.KERCKHOFS Brend-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.BISSCHOPS Niels-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.VAN MEENSEL Rikke-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.WILLEMET Maxime-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

     

    15/07/2012 LANGEMARK (HAGEBOS) (W) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELERUE Pieterjan-CT COVEMAECKER DOVY IEPER

    2.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.CLAUW John Ross-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    4.MOLLY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.DEGRANDE Arne-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    7.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.POLFLIET Jan-baptist-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    9.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA FUJI

    10.VANDENHENDE Simon-JONGE RENNERS ROESELARE-

    15-07-2012 om 23:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 15/07/2012 ROOSDAAL (VB) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.TIMMERMANS Tom-THOMPSON-

    3.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    4.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    6.DE KOSTER Niels-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    7.VEREECKEN Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    8.DE COSTER Dean-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    9.REYNAERTS Jan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    10.ADAMS Jason-ISOREX CYCLING TEAM-

    30.DE LOOSE Arne-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    15/07/2012 STRIJPEN ZOTTEGEM (O) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BOSSCHE Timothy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.ABRAHAMS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.TAMOSIUNAS Paulius-KST UTENA-

    4.DESMET Tom-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    5.VAN DER HAEGHEN Jordy-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.DE CLERCK Matthias-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.VANHOUCKE Herman-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    8.DE MUYNCK Jarich-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.VAN OUDENHOVE Jovany-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.LAMBRECHT Bjorg-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    11.DEJONGHE Bram-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.HOLVOET Martijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.OTTEVAERE Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    15/07/2012 BORLO (GINGELOM) (LB) - Tijdrit – Ploegentijdrit

    Aantal deelnemers:

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn Zege bij de Jongens 14 jaar !!!

    Weemaes Sasha KOP 2012.png 

    15/07/2012 BRECHT (A) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    15/07/2012 HOFSTADE (VB) - Aspiranten

     

    15/07/2012 MASSEMEN (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    MEISJES 12 JAAR

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.MALFAIT Ines-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    3.HENDRIKX Laura-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.BRAGANO Laura-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

     

    MEISJES 13 JAAR

    1.ROTMAN Lotte-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.CASTRIQUE Alana-CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-

    4.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.PIRARD Audrey-K.V.C. DEINZE VZW-

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.SCHOONBROODT Clara-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

    2.MARIEN Lynn-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.MOREAU Marjolein-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.WERTZ Aurélie-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

     

    JONGENS 12 JAAR

    1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.DESTATSBADER Thibo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.BORDON Ruben-K.V.C. DEINZE VZW-

    4.VANDEMEULEBROUCKE Lennert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    5.STYLEMANS Mattis-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    10.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.VERHOEVEN Thibo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.DE WILDE Luca-RUDYCO CYCLING TEAM-

    25.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    JONGENS 13 JAAR

    1.VERSTRAETE Jens-CT FORCE VZW-

    2.VERCAMST Wesley-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    4.MOL Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.-

    5.BASTIAEN Jonas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    15.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO CYCLING TEAM-

    19.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.DE BOCK Stijn-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 14 JAAR

    1.SASHA WEEMAES uit Melsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.DE WEVER Merten-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.LORIES Quinten-ASFRA RACING TEAM-

    4.VERHOFSTADT Thibau-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    5.D´HEYGERE Gil-ISOREX CYCLING TEAM-

    29.MOREELS Ruben-RUDYCO CYCLING TEAM-

    31.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    49.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    52.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    15/07/2012 MECHELEN-BOVELINGEN (LB) - Aspiranten

    15/07/2012 LAARNE (O) - Miniemen

    15/07/2012 BRECHT (A) - Miniemen (afwachtingsproef)

    15/07/2012 HOFSTADE (VB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    15/07/2012 MECHELEN-BOVELINGEN (LB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    15-07-2012 om 23:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/07/2012

    vwf.JPG







    Zondag 15 Juli – TEMSE (9140
    - Benelux kampioenschap

    A-reeks
    1 Dries ECHELPOELS
    2 Kristof Muys
    3 Bart Heirewegh (Hamme)
    4 Jerry Cooman
    5 Raf Van Den Bossche
    6 Peter van Damme
    7 Seppe Kopecky
    8 Gianni Cooman
    9 Kristof Wielfaert (Lokeren)
    10 Kristof Debboudt

    C-reeks
    1 Bruno BRUYERE
    2 Willem Van der Heyden
    3 Danny Saelens
    4 Peter Vermassen
    5 Dirk De Schrijver
    6 Jimmy De Paepe
    7 Philip Lampaert
    8 Richard De Ridder
    9 Frank Geets
    10 Marnic De Waele

    D-reeks
    1 Patrick JACOBS
    2 Dominique Turcksin
    3 Rudy Thomas
    4 Daniel Van Der Mieren
    5 Dirk Van Hove
    6 Herman Proost
    7 Alex Ackermans
    8 Francis De Ridder
    9 Andre Aertgeerts
    10 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)

    E-reeks
    1 Ronny PARIDAENS
    2 Joseph Devits
    3 Luc Podevin
    4 Danny De Backer
    5 Marc Jacobs
    6 Frank van Der Perre
    7 Patrick Convents
    8 Frank Suys (Bornem)
    9 Patrick Mettepenningen
    10 Luc Van Mol

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL

    2 Paul Allen
    3 Jozef Deneef
    4 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    5 Jan Van Hove
    6 Tom Wilson
    7 Willy Wouters
    8 Jean Blommaert (Hamme)
    9 Guy De Bock
    10 Julien De Bock

    G-reeks
    1 Willy TEIRLINCK

    2 Etienne Vandenhouwe
    3 Andre Ceurens
    4 Gaston Sannen
    5 Herman Van Den Borre
    6 Gaston Van De Plas
    7 Aad Vingerling
    8 Dick Naylor
    9 Hubert D'Hondt
    10 Guido Cornet

    15-07-2012 om 22:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/07/2012

    LFT Bond Banner

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 11°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Suys Frank 14-07-2012.JPG
    Zaterdag 14/07/2012 – KUURNE - LFT


    Reeks A:
    1. Kevin VELLE

    2. Kobe Nachtergaele

    3. Kim Van Oost

    4. Dominique Feys

    5. Koen Wagemans.

    Reeks B:

    1. Bart VAN NIEUWENHUYSE

    2. Patrick Vanmaekelbergh

    3. Gregory Vanhoutteghem

    4. Gerdy Declercq

    5. Wouter Cael.

    Reeks C:
    1. FRANK SUYS (Bornem)

    2. Rudy Bertier

    3. Patrick Raes

    4. Dion Soetaert

    5. Xavier Dewulf.

    Reeks D:
    1. Patrick WATTENY

    2. José Hoebeke

    3. Michel Wynsberghe

    4. Ronny De Vos

    5. Paul Hunninck.

    Reeks E:

    1. Eric VAN LANDSCHOOT

    2. Naïka Deneef

    3. Terry Fremineur en Jolien Verschueren

    4. André Verslype

    5. Daniël Jooris.

    Reeks F:

    1. Spencer TACK

    2. Jonas Verschoot

    3. Robin Sinnaeve

    4. Sammy Herman

    5. Jeroen Muylle

    15-07-2012 om 22:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/07/2012

    waod_3.jpg


    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 21°Seizoenszege en zijn Belgische Titel in de Catg.A !!!

    Proficiat aan JENS MEERSMAN met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Van Oyen Franky KOP 2012.png   Meersmans Jens KOP 2009

       Franky Van Oyen               Jens Meersman

    Zondag 15 Juli – VRASENE (9120) – 24é Open Kampioenschap van België – Catg.A

     

    Catg.A - 76 km - 43 dln.
    WAOD 15-07-2012 1.png
    Toeristen - 33 dln. - 41 km/h
    WAOD 15-07-2012 2.png

    15-07-2012 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!