.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    14-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN ZATERDAG 14/07/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI
    VAN ZATERDAG 14/07/2012
    WBV 14-7-2012 446.JPG  
         Darijus Dzervus met de bloemen en de Burgemeester van St.Niklaas.
    WBV 14-7-2012 423.JPG  
         Aankomst van winnaar Darijus Dzervus in de kopgroep van 6 renners.
    WBV 14-7-2012 426.JPG
    WBV 14-7-2012 427.JPG  
    Willem De Greyt uit Sinaai werd 2de voor Andy Vidts, Jeroen Goudket, Robby De Roos
    en Floris De Tier.              
    WBV 14-7-2012 434.JPG                                  
    Aankomst van het peloton of wat er nog van overbleef met Daan Meijers voor
    Bart Van Speybroek.

    14/07/2012 SINAAI - WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 78

    1.DZERVUS Darijus-BIANCHI LOTTO NHT-

    2.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.VIDTS Andy-VAN EYCK SPORT-

    4.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    6.DE TIER Floris-KDL CYCLINGTEAM-

    7.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    8.DE TROYER Tim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    9.MEIJERS Daan-TWC PIJNENBURG-

    10.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    11.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    12.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    14.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    15.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    16.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    17.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    18.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    19.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    23.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    24.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    25.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    26.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    30.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    34.VAN WALLE Matthias-MIRMIL CYCLING TEAM-

    36.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    39.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    40.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
    WBV 14-7-2012 081.JPG
           Ook voor Guy Smet was het oppassen geblazen voor valpartijen.
    WBV 14-7-2012 139.JPG
                                      Dit was het resultaat van de regen.
    WBV 14-7-2012 336.JPG
     Floris De Tier en Robby De Roos waren de eerste aanvallers uit de kopgroep.
    WBV 14-7-2012 411.JPG
                            In 2de positie Jonas De Vylder uit Desteldonk.
    WBV 14-7-2012 127.JPG                             
                  De zus van Guy Ten Hartog mocht als seingever dienst doen.
    WBV 14-7-2012 180.JPG
                  De renners van Aliplast proberen de wedstrijd te controleren.
    WBV 14-7-2012 184.JPG 
                                            James Fruytier uit Zaffelare.
    WBV 14-7-2012 190.JPG 
    WBV 14-7-2012 256.JPG             
    WBV 14-7-2012 271.JPG            
             Robby De Roos uit Moerbeke neemt het peloton op sleeptouw.
    WBV 14-7-2012 300.JPG
                                    Matthias Onghena uit Kieldrecht.
    WBV 14-7-2012 315.JPG
                                      
    WBV 14-7-2012 330.JPG
                           James Fruytier, Mattias Nys en Tony Heirbaut.
    WBV 14-7-2012 177.JPG
              Gunter Sterck, Thomas Ongena en Matthias Onghena in beeld.



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-07-2012 om 21:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/07/2012

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 20°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan DIRK BLOMMAERT met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan JOHN HEYNDRICKX met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Van Oyen Franky KOP 2012.png  Blommaert Dirk.png  Heyndrickx John KOP 2010 1.jpg

          Franky Van Oyen                  Dirk Blommaert                John Heyndrickx

    Zaterdag 14 Juli - LAARNE (9270)
    WAOD 14-07-2012 1.png
    WAOD 14-07-2012 2.png

    WAOD 14-07-2012 3.png
    WAOD 14-07-2012 4.png
    WAOD 14-07-2012 5.png
    WAOD 14-07-2012 6.png
    WAOD 14-07-2012 7.png

    14-07-2012 om 21:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 14/07/2012 BRUGGE (W) - Elite z.c./U23 - 103,2 km

    Aantal deelnemers: 37

    1.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.LEEMANS Rob-LOTTO BELISOL U23-

    3.DUPONT Timothy-BOFROST-STERIA-

    4.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    5.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    6.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.HIMPENS Maarten-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.BULTYNCK Isaak-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.DEVROYE Kim-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    10.VERHASSELT Bart-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

     

    14/07/2012 LEDEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 44

    1.LAPIERE Ward-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    2.VERMEULEN Emiel-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.BLONDEEL Charlie-CYCLING TEAM VERMEEREN-

    4.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    5.LEGLEY Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS-

    7.SABBE Enzo-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    8.DE MAREZ Ruben-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    9.NACHTERGAELE Niels-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.DEBUSSCHERE Maxim-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

     

    14/07/2012 SINAAI - WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 78

    1.DZERVUS Darijus-BIANCHI LOTTO NHT-

    2.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.VIDTS Andy-VAN EYCK SPORT-

    4.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    6.DE TIER Floris-KDL CYCLINGTEAM-

    7.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    8.DE TROYER Tim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    9.MEIJERS Daan-TWC PIJNENBURG-

    10.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    11.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    12.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    14.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    15.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    16.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    17.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    18.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    19.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    23.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    24.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    25.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    26.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    30.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    34.VAN WALLE Matthias-MIRMIL CYCLING TEAM-

    36.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    39.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    40.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14/07/2012 DENTERGEM (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers: 78

    1.VANHOUTTEGHEM Cedric-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.ROTTY Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.BILLE Matthias-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    5.VANKEIRSBILCK Berne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.RYCKOORT Brent-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.POLITT Nils-RV KOMET DELIA-

    8.BLOMME Lorenzo-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    9.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.LOETERS Laurens-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    29.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    50.DE SMEDT Bjarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14/07/2012 HERK-DE-STAD (LB) - Juniores - 96,9 km

    Aantal deelnemers: 66

    1.PIETTE Julien-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    2.VANDENHOUDT Jens-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.VLASBLOEM Sijmen-ONDER ONS PARIKE-

    4.DE LAAT Jasper-TWC PIJNENBURG-

    5.TUBBAX Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.AERDEN Koen-SPORT EN MOEDIG GENK-

    7.RASSART Jorick-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    8.LEHAEN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.LOENDERS Lennert-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    10.VAN DEN BERG Naud-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    14-07-2012 om 20:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 14/07/2012 HERZELE-BORSBEKE (O) - Juniores - 91 km

    Aantal deelnemers: 65

    1.POLS Ruben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.VERBEKEN Cedric-TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.HASPESLAGH Willem-VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.VERTENTEN Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.VAN HECKE Stijn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    6.DOBBELAERE Joachim-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.DE RUIJTER Ivo-RESTORE CYCLING-

    8.VERLEE Dante-CUBE FINTRO

    9.STAPLETON Oliver-TOP CLUB INTELLIBUS-

    10.DIERICKX Anthony-THOMPSON-

    19.ANNAERT Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.MAES Hannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14/07/2012 SINT KATELIJNE WAVER (A) - Nieuwelingen - Interclub - 74,7 km

    Aantal deelnemers: 150

    1.JACOBS Robin-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    2.WOUTERS Enzo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.PEETERS Vincent-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    5.WIDAR Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.ARIMONT Charlie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.DENYS Sven-JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.DE BOECK James-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    9.VANDERMEER Laurens-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.WELTEN Bram-TILBURGSE W.C. PIJNENBURG-

    11.PERSOON Wouter-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    77.COURTENS Igor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    93.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    107.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14/07/2012 HERZELE-BORSBEKE (O) - 1.17.3 Nieuwelingen - 63,7 km

    Aantal deelnemers: 100

    1.DECRAENE Igor-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.VAN DER BEKEN Arno-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.MENTEN Milan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    5.VANDEVYVERE Stijn-K.V.C. DEINZE VZW-

    6.ABRAHAMS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.FEYS Laszlo-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    8.GOEBEERT Pierre-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    9.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.DEVOLDERE Thibault-CYCLING TEAM AVIA FUJI

    29.DEJONGHE Bram-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.VAN LENT Vic-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    14/07/2012 ICHTEGEM (W) - 1.17.3 Nieuwelingen - 39 km

    Aantal deelnemers: 38

    1.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.WYTINCK Gianni-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    3.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.DEVOS Iben-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    6.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.DE POORTER Maxime-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    8.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.DEHEM Arno-TIELTSE RENNERSCLUB-

     

    14/07/2012 OOSTKERKE/DAMME (W) - Aspiranten

    14-07-2012 om 20:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/07/2012

    vwf.JPG







    Proficiat aan KRISTOF WIELFAERT met zijn 5°Seizoenszege in de Reeks A !!!
    Wielfaert Kristof KOP 2011.jpg
    Zaterdag 14 Juli - APPELS (9200)


    A-reeks
    1 KRISTOF WIELFAERT (Lokeren)
    2 David Motte
    3 Bart Heirewegh (Hamme)
    4 Bjorn Lison
    5 Rik De Vree
    6 Jeroen Van Geyte
    7 Kris Jonckers
    8 Steven Van Aken
    9 Bart Jordoens
    10 Michel Vereecken

    C-reeks
    1 Patric BOGAERTS
    2 Ronny Van Der Vurst
    3 Frank Geets
    4 Danny Saelens
    5 Wiilem Van der Heyden
    6 Stefan Verhaeghe
    7 Richard De Ridder
    8 Patrick Van Ransbeeck
    9 Franky Verhulst
    10 Pascal Kestemont

    D-reeks
    1 Rudy THOMAS
    2 Willy Van Herrewghe
    3 Herman Proost
    4 Dirk van Hove en Rene De Brucker
    6 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    7 Andre Aertgeerts
    8 Alex Ackermans
    9 Eddy Vermeir
    10 Nico De Roeck

    E-reeks
    1 Luc WITMAN
    2 Yvan Camphijn
    3 Joseph Devits
    4 Danny De Backer
    5 Jos Maes
    6 Benny D'Haese
    7 Marc Jacobs
    8 Benny Coen
    9 Piet Van Vaerenbergh
    10 Wim Van Obbergen

    F-reeks
    1 Felix LUYTEN

    2 Jozef Deneef
    3 Marc Vervondel
    4 Jos Vandermeulen
    5 Eddy Cobbaut
    6 Johny Van Holen
    7 Noel Burggraeve
    8 Eddy De Vuyst
    9 Ray Palin
    10 Andre Devadder

    G-reeks
    1 Jozef SAERENS

    2 Guido Cornet
    3 Etienne Vandenhouwe
    4 Roger Beelaert (Rupelmonde)
    5 Andre Ceurens
    6 Omer Debecker
    7 Hubert D'Hondt
    8 Willy Roels
    9 Julien Vyvey
    10 Tony Woodstock

    14-07-2012 om 19:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 13/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 13/07/2012 EVERGEM - BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.EECKHOUT Kevin-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    2.WYTINCK Niels-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    3.VAN HOLDERBEKE Mathias-COLBA SUPERANO HAM-

    4.TVARDOVSYI Michael-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    5.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.DZERVUS Darijus-BIANCHI LOTTO NHT-

    7.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT-

    8.VAN AERT Jan-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    9.VAN ACKER Kevin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.VALIAUGA Arnoldas-KINGSNORTH-

    13.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    14.DURINCK Sean-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.COVENTS Pieter-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    13/07/2012 GEEL - SINT DIMPNA (A) - Elite z.c./U23 - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRUYNDONCKX Stijn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    2.WINTERS Ronald-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.VAN MECHELEN Matthias-MARCO POLO CYCLING TEAM-

    4.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.VANKERCKHOVEN Jochen-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.AERTS Peter-CYCLING TEAM TREMELANDERS-

    7.DE FEYTER Tom-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    9.COMMINETTE Jean-Michel-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    10.VAN ROOY Kenneth-LOTTO BELISOL U23-

    36.VANDERMAST Kevin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    13/07/2012 INGELMUNSTER (W) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.LAMPAERT Yves-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.PATTEN Daniel-SOENENS CONSGTRUCT-

    3.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.PAAJANEN Paavo-FUJI TEST TEAM-

    5.TAKENOUCHI Yu-TEAM EURASIA-

    6.VAN GREMBERGEN Kendric-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.HEYTENS Kess-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    8.VANDEWIELE Frederik-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    9.DE CORTE Axel-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10.RAEYMAEKERS Jacob-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    53.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

     

    13/07/2012 SINT-KATELIJNE-WAVER (A) - Elite z.c./U23 - 117,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.COENEN Dennis-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    3.HENDRICKX Jorg-STAR CYCLING TEAM-

    4.MC LAY Daniel-LOTTO BELISOL-

    5.VAN CRAEN Toshoni-CYCLING 2011-

    6.BROES Michiel-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    7.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    8.VAN DEN EYNDE Nick-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    9.STROOSNIJDER Michel-TWC DE KEMPEN-

    10.STALMANS Jos-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BC

    14.BEIRNAERT Wim-TEAM-THIELEMANS & CO-

    41.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    59.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    67.IELEGEMS Nico-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    68.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    13/07/2012 VRASENE - BEVEREN (O) - Dames Elite - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRADLEY Amy-ST KILDA CC-

    2.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-

    3.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    4.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.ARNOUTS Anne-KLEO LADIES TEAM-

    6.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    7.BOGAERT Lisa-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    8.VAN SEVEREN Celine-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    9.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.LODEWYKS Steffi-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    21.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012-

    30.GELDHOF Anja-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    33.MERMANS Petra-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    37.VANDERMEULEN Cindy-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    14-07-2012 om 16:45 geschreven door kenny


    12-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 12/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 12/07/2012 GISTEL (W) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.KUYPERS Nico-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.DEPOORTER Dries-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    5.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    6.DUPONT Timothy-BOFROST-STERIA-

    7.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.DAUWENS Jan-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    10.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

     

    12/07/2012 WIJTSCHATE - HEUVELLAND (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km

    Aantal deelnemers: 53

    1.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    3.BOUVRY Dieter-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.NACHTERGAELE Niels-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.HOORNE Jeroen-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.VANSPEYBROECK Tim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.VAN HOLDERBEKE Mathias-COLBA SUPERANO HAM-

    9.SPOKES Samuel-EFC-OMEGA PHARMA QUICK STEP-

    10.DEMEYERE Geoffrey-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    22.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    36.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

    12-07-2012 om 20:46 geschreven door kenny


    11-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 11/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 11/07/2012 GP STAD GEEL (A) - Men Elite UCI - Topcom -27 - 155,7 km - 03h15min 

    Aantal deelnemers:

    1.VAN ASBROECK Tom -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    2.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    3.VERRAES Benjamin -BOFROST - STERIA-

    4.MEEUSEN Tom -TELENET - FIDEA-

    5.MANNAERTS Jelle -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    6.VANLERBERGHE Bert -BOFROST - STERIA-

    7.REYNVOET Niels -LOTTO BELISOL U23-

    8.DUPONT Timothy -BOFROST - STERIA-

    9.STEVENS Timothy -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.JANS Roy -AN POST - SEAN KELLY-

    11.DRUYTS Gerry -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    13.VEREECKEN Nicolas -LOTTO BELISOL U23-

    36.VAN STEENBERGHEN Jori -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    42.NAESEN Oliver -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    44.GOUDKET Jeroen -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    52.VAN GUYSE Jarno -MELBOTECH PRORACE CT-

    53.CORDEEL Pieter -BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    118.PIETERS Andres -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    150.STEELS Stijn -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

     

    11/07/2012 MENEN (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 84 km

    Aantal deelnemers: 61

    1.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    2.ARDEEL Hans-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.ROLET Sylvain-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    4.VANHOUTTEGHEM Vincent-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    5.VOLCKAERT Tom-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    6.DEBRABANT Fabrice-VC AMANDINOIS-

    7.VANDAELE Philip-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    8.LAPIERE Ward-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    9.VAN DAMME Peter-DAG-

    10.COOMAN Jerry-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

     

    11/07/2012 ARENDONK (A) - Amateurs + Masters - 75,6 km
    Amateurs + Masters A: 29 deelnemers

    1.VERCAMMEN Sven-MELBOTECH PRORACE CT

    2.THIJS Edwin-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.THIJS Rik-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.VAN DEN BERGH Michel--

    5.DIELS Pieter--

    6.ENGELEN Ruben-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    7.MEYVIS Vincent-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.PAESHUYSE Davy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.DIELS Koen-MELBOTECH PRORACE CT-

    10.VAN ROEY Kevin-MELBOTECH PRORACE CT-

     

    Masters B: 15 deelnemers

    1.VERDONCK Patrick-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.HERMANS Stefan-MELBOTECH PRORACE CT-

    3.LAUREYN Hans-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.DECOSTER Steven-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    5.VAN LOOY Wim--

    6.VAN DER MIEREN Daniel-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.FETS Benny--

    8.SMOLDERS Frank-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.VAN LOON Stefan--

    10.DOCKX Peter--

     

    Masters C: 6 deelnemers

    1.VAN ROY Luc-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VAN EYNDT Jozef-MELBOTECH PRORACE CT-

    3.AERTGEERTS Andre--

    4.GOVERS Rony-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.HERMANS Henri-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    11/07/2012 ARENDONK (A) - Dames Elite - 81 km

    Aantal deelnemers: 56

    1.BELMANS Els-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012-

    2.DE VOCHT Liesbet-STICHTING RABO WOMEN CYCLING TEAM-

    3.ROBERT Valerie uit Vrasene-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.DIJKMAN Petra-KLEO LADIES TEAM-

    5.ROGGEMAN Inge-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    6.VAN LOY Ellen-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO-

    7.STANDER Marissa-EIDSVOLL SYKKELKLUB-

    8.VERSLUIS Wendy-WV ZEEUWS-VLAANDEREN-

    9.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.VEKEMANS Anisha-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012-

    37.VANDERMEULEN Cindy-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    38.MERMANS Petra-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

     

    11/07/2012 GENT-MENEN (W) - Men Juniors UCI - 126 km

    Aantal deelnemers:


    11/07/2012 HOEGAARDEN (B) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers: 42

    1.LUYCKX Brent-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.SCHEPMANS Brecht-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.AERDEN Koen-SPORT EN MOEDIG GENK-

    4.WINANDY Fabian-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    5.YECHEZKEL Aviv-USC CRABBE PERFORMANCE-

    6.BOVERIE Lionel-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    7.DEZWARTE Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

    8.VANDEN DRIES Jelle-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    9.PAGNAER Arthur-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.ROLLAND Thomas-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

     

    11/07/2012 VRASENE (O) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.POLITT Nils-RV KOMET DELIA-

    2.VERLEE Dante-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    3.VAN DYCK Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.SOBERON Zowe-THOMPSON-

    5.DEMASURE Enzo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.VAN ECHELPOEL Michiel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.THIENPONT Simon-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    8.VAN HECKE Stijn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    9.VANLERBERGHE Quinten-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.VAN DAM Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

    11.THIERENS Sam-RUDYCO CYCLING TEAM-

    12.VAN DE MERGEL Jelle-RUDYCO CYCLING TEAM-

    21.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.BRYSSINCK Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.DE BOSSCHER Thomas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    11/07/2012 GEEL (A) - Nieuwelingen - 51 km

    Aantal deelnemers: 75

    1.KOTZE Jandrich-MR PRICE CYCLING TEAM-

    2.SCHEEPERS Jeroen-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.RELAES Jacob-RUDYCO CYCLING TEAM-

    4.LOENDERS Glenn-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.GOOSSENAERTS Auren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.BOSCH Thomas-WV SCHIJNDEL-

    8.LEAERTS Yordy-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    9.VAN DE KLUNDERT Pim-RSC DE WESTHOEK-

    10.JESPERS Seppe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    11/07/2012 OOSTENDE (W) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    11-07-2012 om 21:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WAOD WEDSTRIJD VAN MAANDAG 09/07/2012 TE ADEGEM
    A-Categorie:



    B-Categorie:
     


    Filmopname: Gino Van Broeck

    11-07-2012 om 18:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 10/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2012.png
    Dinsdag 10/07/2012 HOUTEM-VILVOORDE (VB) - Elites m.c./z.c./U23 - 163 km

    Aantal deelnemers: 93

    1.DE WAELE Bert-LANDBOUWKREDIET-

    2.BARBE Koen-LANDBOUWKREDIET-

    3.FENN Andrew-OMEGA PHARMA QUICKSTEP-

    4.DRANCOURT Pierre-ESEG DOUAI-

    5.HABEAUX Gregory-ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA´S-

    6.DE KERF Erwin-TEAM-THIELEMANS & CO-

    7.BUEKEN Joeri-LANDBOUWKREDIET-

    8.DELFOSSE Sébastien-LANDBOUWKREDIET-

    9.NAUWYNCK Stijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.PLANCKAERT Baptiste-LANDBOUWKREDIET-

    21.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    22.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

     

    10/07/2012 KEERBERGEN (VB) - Elite z.c./U23 - 114,4 km

    Aantal deelnemers: 88

    1.NEVENS Sven-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    2.DE BIE Mike-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    3.CLAES Gert-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    5.VAN ELST Jonathan-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    6.DE BACKER Jonas-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    7.BEYENS Yoeri-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    8.VAN UFFEL Willem-STAR CYCLING TEAM-

    9.ODEYN Seppe-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    16.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

     

    10/07/2012 ROESELARE (W) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers: 59

    1.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.DEBUSSCHERE Maxim-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    3.DEWILDE Wouter-TRUST MTB TEAM VZW-

    4.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    5.ALLEGAERT Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    8.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    9.TAKENOUCHI Yu-TEAM EURASIA-

    10.VUYLSTEKER Pieter-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

     

    10/07/2012 WACHTEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers: 71

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM ALIPLAST-

    2.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.VAN BOVEN Frederik-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.BEKAERT Steve-LOTTO BELISOL U23-

    5.KONDROTAS Simas-KINGSNORTH-

    6.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    7.DE POTTER Kjell-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    8.ISRAEL Pieter-LUDO PEETERS-

    9.RIGG Jason-PURE TASMANIE-

    10.VERHASSELT Bart-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    11.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    17.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    27.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    37.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.DE WAEL Aaron-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    41.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    48.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    50.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    52.VAN DE VYVER Greg-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    53.VAN DEN BRANDEN Jasper-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    10/07/2012 HULSHOUT (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    11-07-2012 om 14:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WAASLANDERS IN PISTESELECTIE OLYMPISCHE SPELEN

    Pisteselectie OS Londen !!!

     

    Topsportleerlingen Moreno De Pauw uit St.Pauwels, Jasper De Buyst en Gijs Van Hoecke uit Zaffelare werden geselecteerd voor deelname aan de Olympische Spelen. Ook ex-topsportleerling Dominique Cornu uit Beveren is in Londen present. Proficiat alvast aan de geselecteerden en de hele topsportploeg !

    11-07-2012 om 14:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 09/07/2012

    waod_3.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 10°Seizoenszege in de Catg.C !!!
    Suys Frank KOP 2012.png
    Maandag 09 Juli - ADEGEM (9991)

     

    Catg.A
    1 Kevin Vleurinck (Zelzate)

    2 Dennis Raadtgever

    3 Kris Verhooghe

    4 Luc De Duytsche

    5 Michel Le Blon

    6 Vincent Brunel

    7 Kristof Gryson

    8 Kurt Pauwels

    9 Stijn Van der Jeught

    10 Bryan Ryelandt

    11 Lennert Buysse 12 Jonas De Vlieger 13 Christian De Meyer 14 Steven Landuyt 15 Kenny Willems

    Catg.B
    1 Hans Ardeel (Waterland)

    2 Franky Van Oyen (Zulte)

    3 Marc Goossens

    4 Bob Dockx

    5 Peter Dockx

    6 Peter Mol

    7 Jan De Witte

    8 Mario Lammens

    9 Michel Jannes

    10 Rudi Rabout

    11 David De Swert 12 Geert Van Speybroeck 13 Danny De Bruyne 14 Tommy Heyse 15 Fabien Hanssens

     

     

    Maandag 09 Juli   - MENDONK (9042) – Mendonkdorp - Feesttent vertrek

     

    Uitslag WAOD 09-07-2012.jpg

    11-07-2012 om 14:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM - NIEUWSBRIEF JULI 2012
    Rudyco Juli 2012 1.png
    Rudyco Juli 2012 2.png
    Rudyco Juli 2012 3.png
    Rudyco Juli 2012 4.png

    Bron: Bestuur Rudyco Cycling Team vzw
    Contact: rudycocyclingteam@hotmail.com 
    Website: www.rudycocyclingteam.be

    11-07-2012 om 13:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 10/07/2012

    vwf.JPG







    Dinsdag 10 Juli - BURST ( 9420)

    A-reeks
    1 David MOTTE

    2 Tom Penninckx
    3 Luc De Duytsche
    4 Bjorn Lison
    5 Gino De Clercq
    6 Seppe Kopecky
    7 Kristof Debboudt
    8 Steven Goossens (St.Niklaas)
    9 Tom Verhoeven
    10 Lode Van Impe

    C-reeks
    1 Frank VAGENENDE

    2 Peter Vermassen
    3 Bruno Bruyere
    4 Ronny Van Der Vurst
    5 Danny Saelens
    6 Jimmy De Paepe
    7 Danny Borremans
    8 Willem Van Der Heyden
    9 Jan De Keyser
    10 Pascal Raes

    D-reeks

    1 Rudy THOMAS
    2 Michel Jannes
    3 Patrick Jacobs
    4 Willy Van Herreweghe
    5 Hedwig Henderickx en Patrick De Craene
    7 Christophe Brieau
    8 Marc Kiesekoms
    9 Nico De Roeck
    10 Patrick Goossens

    E-reeks
    1 Danny DE CONINCK

    2 Joost Pieters
    3 Yvan Camphijn
    4 Luc Van Mol
    5 Danny Paridaens
    6 Ivan Coopman
    7 Luc Witman
    8 Mark Soil
    9 Noel Sonck
    10 Eric Depouille

    F-reeks

    1 Marc VERVONDEL
    2 Paul Allen
    3 Willy Wouters
    4 Andre Ceurens
    5 Willy Teirlinck
    6 Julien De Bock
    7 Etienne Vandenhouwe
    8 Jozef Deneef
    9 Herman Van den Borre
    10 Luc D'Haeseleer

    11-07-2012 om 13:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WAOD WEDSTRIJD VAN ZONDAG 08/07/2012 TE SINAAI
    A-Categorie:
     


    Filmopname: Gino Van Broeck

    11-07-2012 om 13:17 geschreven door kenny


    10-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAC HOBOKEN VAN ZATERDAG 07 JULI & ZONDAG 08 JULI 2012

    WAC Waasland.png
    JUNIOREN

    Zaterdag 07/07/2012 – HAMME - 51 dln.

    De Ost Jarne – 45° (opgave)

     

    NIEUWELINGEN

    Zaterdag 07/07/2012 – KAMPENHOUT – 90 dln.

    Goossenaerts Auren – 31°

    Baert Atlas – 32°

    Brughmans Robbert – 34°

    Scoponi Giani – 38°

    Van Riel Brent – 43°

    Michielsens Stevens Brent – 50°

    Van Den Broeck Jordi – 53°

     

    Zondag 08/07/2012 – BREENDONK – 65 dln.

    Van Bragt Daan – 2°

    Caluwe Stijn – 18°

    Corthout Geoffrey – 26°

    Deckers Cisse – 30°

     

    ASPIRANTEN

    Zondag 08/07/2012 – DENDERHOUTEM – Provinciaal Kampioenschap

    13 jaar - 56 dln.

    Van Houte Gerben – 2° weg -  4° tijdrit        

    Franssens Yannick – 40° weg – 40° tijdrit

    Van Houte Gerben PK 2012 1.JPG Van Houte Gerben PK 2012 2.JPG

    Van Houte Gerben PK 2012 3.JPG
    14 jaar - 75 dln.

    Beck Cedric – 8° weg – 14° tijdrit

    Milliau Vince – 13° weg – 42° tijdrit           

    Apers Ruben – 19° weg – 24° tijdrit                     

    Vaerewijck Bram - 70° weg – 70° tijdrit

     

    Veel buien maar een prachtige sfeer onder de Wacers op het PK.

    Knappe resultaten met een mooie tweede plaats voor Gerben Van Houten bij de 13 jarige !!!

    PS     EETFESTIJN 15 SEPTEMBER INSCHRIJVEN KAN TOT 10 SEPTEMBER !!!

     

     

    Bron: Nancy Cappelle

    10-07-2012 om 13:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 09/07/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Maandag 9/07 – WORTEL

    Cat. A
    1 Vanden Wyngaerd Bart

    2 Bruylandts Dave

    3 Couwels Andy

    4 Mariën Kristof (Retie)

    5 Stijnen Klaas

    Cat. B
    1 Bocken Peter

    2 De Meyer Tom

    3 Gouwkens Patrick

    4 Schellekens Frank

    5 Uyterhoeven Pieter

    Cat. C
    1 Hermans Stefan

    2 Weemaes Franky (Melsele)

    3 Verdonck Patrick

    4 Vekemans Marc

    5 Bogaerts Patric

    Cat. D
    1 Ackermans Alex

    2 Vangenechten Freddy

    3 Hermans Henri

    4 Vande Kerkhof Robert

    5 Govers Ronny

    Cat. E
    1 De Bakker Ludo

    2 Van Herck Willy

    3 Van Loy Ellen

    4 Dierks Jos

    5 Weckx Ferdinand

    10-07-2012 om 12:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/07/2012

    waod_3.jpg
    Proficiat aan EDDY VAN BOGAERT met zijn Zege bij de Toeristen !!!

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 9°Seizoenszege in de Catg.C !!!
    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 19°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Van Bogaert Eddy KOP 2010.png    Suys Frank KOP 2012.png    Van Oyen Franky KOP 2012.png
     Eddy Van Bogaert              Frank Suys                 Franky Van Oyen


    Zondag 08 Juli - SINAAI (9112)

    Catg.A – 34 dln
    1 Luc De Duytsche(Oostakker)

    2 Dries De Smet

    3 Christof Marien (Retie)

    4 Michel Le Blon

    5 Kristof Gryson

    6 Davy Caen

    7 Jimmy De Bruyn

    8 Nico De Vrient

    9 Steven Van Rijckeghem

    10 Kenny Michels

    Toeristen – 29 dln
    1 EDDY VAN BOGAERT (Belsele)

    2 Freddy Van Camp

    3 Davy De Blieck

    4 Bart Mertens

    5 Jens Meersmans

    6 Niels D'Hondt

    7 Kris Smet

    8 Kenny Janssens (Melsele)

    9 Frederic Stevens

    10 Eric Van Pottelberg

    Bryssinckx Mark.JPG
    Mark Bryssinckx won de hesp van 8 kg.


    Zondag 08 juli - DESTELBERGEN (9070)
    Uitslag WAOD 08-07-2012 1.jpg 

    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 241.JPG
                  Winnaar Catg.B Franky Van Oyen en 2de Patrick Vanhoolandt.
    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 226.JPG
     Aankomst van de 1ste Franky Van Oyen en de 2de Patrick Vanhoolandt .
    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 211.JPG
                                Tussen de regenbuien door met de Catg.B
    Uitslag WAOD 08-07-2012 2.jpg
    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 182.JPG
                       Winnaar Catg.C Frank Suys en winnaar Toeristen.
    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 161.JPG
                                Aankomst winnaar Catg.C Frank Suys.
    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 166.JPG
                                              Aankomst winnaar Toeristen.
    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 169.JPG
                             Aankomst van de Catg.C en de Toeristen.
    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 089.JPG
                                Doortocht Catg.C en de Toeristen.
    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 079.JPG
                                            Start Catg.C en de Toeristen.
    Uitslag WAOD 08-07-2012 3.jpg    
    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 045.JPG WAOD 8+-7+2012+destelbergen 057.JPG
    Winnaar Catg.E Luc Snels en winnaar Catg.D Roland Boulard.               Winnaar Catg.D Roland Boulard.
    Uitslag WAOD 08-07-2012 4.jpg
    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 059.JPG
                         De 2 winnaars Luc Snels en Roland Boulard.      
    Uitslag WAOD 08-07-2012 5.jpg                                  
    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 065.JPG WAOD 8+-7+2012+destelbergen 050.JPG
            Winnaar Catg.E Gerrit Hairwassers.
    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 002.JPG
                                                      Start Catg.D/E/F


    Foto's: Rita Thianpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-07-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    09-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN MAANDAG 09/07/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI
    VAN MAANDAG 09/07/2012
    WBV 9+7+2012-sinaai 404.JPG  
    Guy Smet met Schepen Gaspard Van Peteghem en vrouw Saffia met zoon Yaxano.
    WBV 9+7+2012-sinaai 397.JPG  
                            Guy Smet tussen de inrichters van de wedstrijd.
    WBV 9+7+2012-sinaai 355.JPG
                     Aankomst van Guy Smet tussen een massa toeschouwers.
    WBV 9+7+2012-sinaai 390.JPG WBV 9+7+2012-sinaai 357.JPG 
    Saffia zeer blij met de 1ste zege van het seizoen.                             Ook voor Guy een duidelijke opluchting.
    WBV 9+7+2012-sinaai 359.JPG         
                                      Kevin Neirynck werd knap 2de.
    WBV 9+7+2012-sinaai 360.JPG
                                       Aankomst van de 3de Ronald Winters.
    WBV 9+7+2012-sinaai 361.JPG

                                   Pieter De Paepe reed naar een 4de plaats.
    WBV 9+7+2012-sinaai 363.JPG
                             Stijn Verbeke uit Sinaai maakte de top-5 volledig.
    WBV 9+7+2012-sinaai 365.JPG
    Gianni Cooman won de pelotonspurt voor de 6de plaats voor Nico Verhoeven en
    vader Jerry Cooman.    
    WBV 9+7+2012-sinaai 313.JPG                             
          Guy Smet, Kevin Neirynck en Ronald Winters in de definitieve aanval.

    09/07/2012 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 64

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM ALIPLAST-

    2.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.WINTERS Ronald-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.DE PAEPE Pieter-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    5.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    6.COOMAN Gianni-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    7.VERHOEVEN Nico-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.COOMAN Jerry-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.VAN COUTER Stein-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    11.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    12.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    15.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    16.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    19.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    21.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    22.VAN DE VELDE Koen-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    23.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    24.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    26.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    27.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    31.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.VAN WALLE Matthias-MIRMIL CYCLING TEAM-

    34.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT-

    38.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    41.GOSSELIN Nicolai-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    44.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    49.MELS Fabrice-SALCANO FACTORY TEAM-

    51.COVENTS Pieter-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    52.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    53.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-
    WBV 9+7+2012-sinaai 008.JPG
                                                   De start te Sinaai.
    WBV 9+7+2012-sinaai 217.JPG WBV 9+7+2012-sinaai 029.JPG
       Mathieu Bogaert probeert weg te geraken.
    WBV 9+7+2012-sinaai 218.JPG WBV 9+7+2012-sinaai 032.JPG
         Tim Vercauteren in het oog van de lens.                                                In het midden Kristoff Heyns.
    WBV 9+7+2012-sinaai 078.JPG WBV 9+7+2012-sinaai 034.JPG
                  Joshua De Smit uit Lokeren.                                          Koen Van de Velde steeds van de partij te Sinaai.
    WBV 9+7+2012-sinaai 224.JPG
                      Kristof DHollander even terug uit verlof van de Ardennen.
    WBV 9+7+2012-sinaai 057.JPG
                                      Guy Smet en Pieter Covents.
    WBV 9+7+2012-sinaai 234.JPG
                                       Gianni Cooman en James Fruytier.
    WBV 9+7+2012-sinaai 075.JPG
                                   Stijn Verbeke en Jarno Van Guyse.
    WBV 9+7+2012-sinaai 087.JPG
    WBV 9+7+2012-sinaai 107.JPG
                   Jonas De Boey en Sam Christiaens beiden uit St.Gillis-Waas.
    WBV 9+7+2012-sinaai 378.JPG
                                        Pieter Covents na de wedstrijd.


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-07-2012 om 22:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 09/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2012.png
    Maandag 09/07/2012 GISTEL (W) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers: 33

    1.DEPOORTER Dries-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    3.KENT-SPARK Oliver-JOHN WEST CYCLING TEAM-

    4.KUYPERS Nico-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.HIMPENS Maarten-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    7.VOLCKAERT Tom-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    8.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    9.LEYN Ward-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.MEEUS Sil-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

     

    09/07/2012 RAMSDONK (KAPELLE OP DEN BOS) (VB) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.SUAREZ MARTINEZ Kevin-COLBA SUPERANO HAM-

    2.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    3.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    4.VAN UFFEL Willem-STAR CYCLING TEAM-

    5.VAN CALSTER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.CARDOEN Henryk-GEOFCO VILLE D´ALGER-

    7.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT-

    8.VAN DE KEER Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    9.HEYMANS Jeroen-MELBOTECH PRORACE CT-

    10.KOOLS Jos-DE RUPELSPURTES-

    16.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    20.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    24.BEIRNAERT Wim-TEAM-THIELEMANS & CO-

    28.ROSKAM Andy-TEAM-THIELEMANS & CO-

     

    09/07/2012 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 64

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM ALIPLAST-

    2.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.WINTERS Ronald-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.DE PAEPE Pieter-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    5.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    6.COOMAN Gianni-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    7.VERHOEVEN Nico-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.COOMAN Jerry-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.VAN COUTER Stein-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    11.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    12.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    15.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    16.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    19.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    21.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    22.VAN DE VELDE Koen-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    23.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    24.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    26.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    27.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    31.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.VAN WALLE Matthias-MIRMIL CYCLING TEAM-

    34.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT-

    38.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    41.GOSSELIN Nicolai-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    44.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    49.MELS Fabrice-SALCANO FACTORY TEAM-

    51.COVENTS Pieter-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    52.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    53.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

     

    09/07/2012 KONTICH (SINT-MARTINUSPRIJS) (A) - Men Juniors UCI - 113,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.PEDERSEN Mads -TEAM ROSKILDE JUNIOR

    2.VERTOMMEN Jeff -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.BUCHENER Jochum -WV VIKING-WATERLAND-

    4.LEYGRAAFF Thijs -RWC AHOY-

    5.VERSTREPEN Dries -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.RAPPS Dario - LV AUTO EDER BAYERN

    7.ARIESEN Tim -UWTC DE VOLHARDING-

    8.LETEN Wouter -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    9.JANSEGERS Jeffrey -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.VAN ROOSBROECK Arne -MIXTE TEAM 1-

    18.WITTOUCK Dominick -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.ROTTY Glenn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.VERTENTEN Jens -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    09-07-2012 om 22:22 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!