.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    11-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 10/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2012.png
    Dinsdag 10/07/2012 HOUTEM-VILVOORDE (VB) - Elites m.c./z.c./U23 - 163 km

    Aantal deelnemers: 93

    1.DE WAELE Bert-LANDBOUWKREDIET-

    2.BARBE Koen-LANDBOUWKREDIET-

    3.FENN Andrew-OMEGA PHARMA QUICKSTEP-

    4.DRANCOURT Pierre-ESEG DOUAI-

    5.HABEAUX Gregory-ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA´S-

    6.DE KERF Erwin-TEAM-THIELEMANS & CO-

    7.BUEKEN Joeri-LANDBOUWKREDIET-

    8.DELFOSSE Sébastien-LANDBOUWKREDIET-

    9.NAUWYNCK Stijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.PLANCKAERT Baptiste-LANDBOUWKREDIET-

    21.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    22.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

     

    10/07/2012 KEERBERGEN (VB) - Elite z.c./U23 - 114,4 km

    Aantal deelnemers: 88

    1.NEVENS Sven-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    2.DE BIE Mike-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    3.CLAES Gert-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    5.VAN ELST Jonathan-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    6.DE BACKER Jonas-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    7.BEYENS Yoeri-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    8.VAN UFFEL Willem-STAR CYCLING TEAM-

    9.ODEYN Seppe-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    16.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

     

    10/07/2012 ROESELARE (W) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers: 59

    1.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.DEBUSSCHERE Maxim-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    3.DEWILDE Wouter-TRUST MTB TEAM VZW-

    4.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    5.ALLEGAERT Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    8.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    9.TAKENOUCHI Yu-TEAM EURASIA-

    10.VUYLSTEKER Pieter-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

     

    10/07/2012 WACHTEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers: 71

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM ALIPLAST-

    2.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.VAN BOVEN Frederik-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.BEKAERT Steve-LOTTO BELISOL U23-

    5.KONDROTAS Simas-KINGSNORTH-

    6.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    7.DE POTTER Kjell-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    8.ISRAEL Pieter-LUDO PEETERS-

    9.RIGG Jason-PURE TASMANIE-

    10.VERHASSELT Bart-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    11.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    17.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    27.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    37.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.DE WAEL Aaron-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    41.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    48.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    50.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    52.VAN DE VYVER Greg-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    53.VAN DEN BRANDEN Jasper-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    10/07/2012 HULSHOUT (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    11-07-2012 om 14:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WAASLANDERS IN PISTESELECTIE OLYMPISCHE SPELEN

    Pisteselectie OS Londen !!!

     

    Topsportleerlingen Moreno De Pauw uit St.Pauwels, Jasper De Buyst en Gijs Van Hoecke uit Zaffelare werden geselecteerd voor deelname aan de Olympische Spelen. Ook ex-topsportleerling Dominique Cornu uit Beveren is in Londen present. Proficiat alvast aan de geselecteerden en de hele topsportploeg !

    11-07-2012 om 14:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 09/07/2012

    waod_3.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 10°Seizoenszege in de Catg.C !!!
    Suys Frank KOP 2012.png
    Maandag 09 Juli - ADEGEM (9991)

     

    Catg.A
    1 Kevin Vleurinck (Zelzate)

    2 Dennis Raadtgever

    3 Kris Verhooghe

    4 Luc De Duytsche

    5 Michel Le Blon

    6 Vincent Brunel

    7 Kristof Gryson

    8 Kurt Pauwels

    9 Stijn Van der Jeught

    10 Bryan Ryelandt

    11 Lennert Buysse 12 Jonas De Vlieger 13 Christian De Meyer 14 Steven Landuyt 15 Kenny Willems

    Catg.B
    1 Hans Ardeel (Waterland)

    2 Franky Van Oyen (Zulte)

    3 Marc Goossens

    4 Bob Dockx

    5 Peter Dockx

    6 Peter Mol

    7 Jan De Witte

    8 Mario Lammens

    9 Michel Jannes

    10 Rudi Rabout

    11 David De Swert 12 Geert Van Speybroeck 13 Danny De Bruyne 14 Tommy Heyse 15 Fabien Hanssens

     

     

    Maandag 09 Juli   - MENDONK (9042) – Mendonkdorp - Feesttent vertrek

     

    Uitslag WAOD 09-07-2012.jpg

    11-07-2012 om 14:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM - NIEUWSBRIEF JULI 2012
    Rudyco Juli 2012 1.png
    Rudyco Juli 2012 2.png
    Rudyco Juli 2012 3.png
    Rudyco Juli 2012 4.png

    Bron: Bestuur Rudyco Cycling Team vzw
    Contact: rudycocyclingteam@hotmail.com 
    Website: www.rudycocyclingteam.be

    11-07-2012 om 13:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 10/07/2012

    vwf.JPG







    Dinsdag 10 Juli - BURST ( 9420)

    A-reeks
    1 David MOTTE

    2 Tom Penninckx
    3 Luc De Duytsche
    4 Bjorn Lison
    5 Gino De Clercq
    6 Seppe Kopecky
    7 Kristof Debboudt
    8 Steven Goossens (St.Niklaas)
    9 Tom Verhoeven
    10 Lode Van Impe

    C-reeks
    1 Frank VAGENENDE

    2 Peter Vermassen
    3 Bruno Bruyere
    4 Ronny Van Der Vurst
    5 Danny Saelens
    6 Jimmy De Paepe
    7 Danny Borremans
    8 Willem Van Der Heyden
    9 Jan De Keyser
    10 Pascal Raes

    D-reeks

    1 Rudy THOMAS
    2 Michel Jannes
    3 Patrick Jacobs
    4 Willy Van Herreweghe
    5 Hedwig Henderickx en Patrick De Craene
    7 Christophe Brieau
    8 Marc Kiesekoms
    9 Nico De Roeck
    10 Patrick Goossens

    E-reeks
    1 Danny DE CONINCK

    2 Joost Pieters
    3 Yvan Camphijn
    4 Luc Van Mol
    5 Danny Paridaens
    6 Ivan Coopman
    7 Luc Witman
    8 Mark Soil
    9 Noel Sonck
    10 Eric Depouille

    F-reeks

    1 Marc VERVONDEL
    2 Paul Allen
    3 Willy Wouters
    4 Andre Ceurens
    5 Willy Teirlinck
    6 Julien De Bock
    7 Etienne Vandenhouwe
    8 Jozef Deneef
    9 Herman Van den Borre
    10 Luc D'Haeseleer

    11-07-2012 om 13:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WAOD WEDSTRIJD VAN ZONDAG 08/07/2012 TE SINAAI
    A-Categorie:
     


    Filmopname: Gino Van Broeck

    11-07-2012 om 13:17 geschreven door kenny


    10-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAC HOBOKEN VAN ZATERDAG 07 JULI & ZONDAG 08 JULI 2012

    WAC Waasland.png
    JUNIOREN

    Zaterdag 07/07/2012 – HAMME - 51 dln.

    De Ost Jarne – 45° (opgave)

     

    NIEUWELINGEN

    Zaterdag 07/07/2012 – KAMPENHOUT – 90 dln.

    Goossenaerts Auren – 31°

    Baert Atlas – 32°

    Brughmans Robbert – 34°

    Scoponi Giani – 38°

    Van Riel Brent – 43°

    Michielsens Stevens Brent – 50°

    Van Den Broeck Jordi – 53°

     

    Zondag 08/07/2012 – BREENDONK – 65 dln.

    Van Bragt Daan – 2°

    Caluwe Stijn – 18°

    Corthout Geoffrey – 26°

    Deckers Cisse – 30°

     

    ASPIRANTEN

    Zondag 08/07/2012 – DENDERHOUTEM – Provinciaal Kampioenschap

    13 jaar - 56 dln.

    Van Houte Gerben – 2° weg -  4° tijdrit        

    Franssens Yannick – 40° weg – 40° tijdrit

    Van Houte Gerben PK 2012 1.JPG Van Houte Gerben PK 2012 2.JPG

    Van Houte Gerben PK 2012 3.JPG
    14 jaar - 75 dln.

    Beck Cedric – 8° weg – 14° tijdrit

    Milliau Vince – 13° weg – 42° tijdrit           

    Apers Ruben – 19° weg – 24° tijdrit                     

    Vaerewijck Bram - 70° weg – 70° tijdrit

     

    Veel buien maar een prachtige sfeer onder de Wacers op het PK.

    Knappe resultaten met een mooie tweede plaats voor Gerben Van Houten bij de 13 jarige !!!

    PS     EETFESTIJN 15 SEPTEMBER INSCHRIJVEN KAN TOT 10 SEPTEMBER !!!

     

     

    Bron: Nancy Cappelle

    10-07-2012 om 13:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 09/07/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Maandag 9/07 – WORTEL

    Cat. A
    1 Vanden Wyngaerd Bart

    2 Bruylandts Dave

    3 Couwels Andy

    4 Mariën Kristof (Retie)

    5 Stijnen Klaas

    Cat. B
    1 Bocken Peter

    2 De Meyer Tom

    3 Gouwkens Patrick

    4 Schellekens Frank

    5 Uyterhoeven Pieter

    Cat. C
    1 Hermans Stefan

    2 Weemaes Franky (Melsele)

    3 Verdonck Patrick

    4 Vekemans Marc

    5 Bogaerts Patric

    Cat. D
    1 Ackermans Alex

    2 Vangenechten Freddy

    3 Hermans Henri

    4 Vande Kerkhof Robert

    5 Govers Ronny

    Cat. E
    1 De Bakker Ludo

    2 Van Herck Willy

    3 Van Loy Ellen

    4 Dierks Jos

    5 Weckx Ferdinand

    10-07-2012 om 12:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/07/2012

    waod_3.jpg
    Proficiat aan EDDY VAN BOGAERT met zijn Zege bij de Toeristen !!!

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 9°Seizoenszege in de Catg.C !!!
    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 19°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Van Bogaert Eddy KOP 2010.png    Suys Frank KOP 2012.png    Van Oyen Franky KOP 2012.png
     Eddy Van Bogaert              Frank Suys                 Franky Van Oyen


    Zondag 08 Juli - SINAAI (9112)

    Catg.A – 34 dln
    1 Luc De Duytsche(Oostakker)

    2 Dries De Smet

    3 Christof Marien (Retie)

    4 Michel Le Blon

    5 Kristof Gryson

    6 Davy Caen

    7 Jimmy De Bruyn

    8 Nico De Vrient

    9 Steven Van Rijckeghem

    10 Kenny Michels

    Toeristen – 29 dln
    1 EDDY VAN BOGAERT (Belsele)

    2 Freddy Van Camp

    3 Davy De Blieck

    4 Bart Mertens

    5 Jens Meersmans

    6 Niels D'Hondt

    7 Kris Smet

    8 Kenny Janssens (Melsele)

    9 Frederic Stevens

    10 Eric Van Pottelberg

    Bryssinckx Mark.JPG
    Mark Bryssinckx won de hesp van 8 kg.


    Zondag 08 juli - DESTELBERGEN (9070)
    Uitslag WAOD 08-07-2012 1.jpg 

    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 241.JPG
                  Winnaar Catg.B Franky Van Oyen en 2de Patrick Vanhoolandt.
    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 226.JPG
     Aankomst van de 1ste Franky Van Oyen en de 2de Patrick Vanhoolandt .
    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 211.JPG
                                Tussen de regenbuien door met de Catg.B
    Uitslag WAOD 08-07-2012 2.jpg
    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 182.JPG
                       Winnaar Catg.C Frank Suys en winnaar Toeristen.
    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 161.JPG
                                Aankomst winnaar Catg.C Frank Suys.
    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 166.JPG
                                              Aankomst winnaar Toeristen.
    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 169.JPG
                             Aankomst van de Catg.C en de Toeristen.
    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 089.JPG
                                Doortocht Catg.C en de Toeristen.
    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 079.JPG
                                            Start Catg.C en de Toeristen.
    Uitslag WAOD 08-07-2012 3.jpg    
    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 045.JPG WAOD 8+-7+2012+destelbergen 057.JPG
    Winnaar Catg.E Luc Snels en winnaar Catg.D Roland Boulard.               Winnaar Catg.D Roland Boulard.
    Uitslag WAOD 08-07-2012 4.jpg
    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 059.JPG
                         De 2 winnaars Luc Snels en Roland Boulard.      
    Uitslag WAOD 08-07-2012 5.jpg                                  
    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 065.JPG WAOD 8+-7+2012+destelbergen 050.JPG
            Winnaar Catg.E Gerrit Hairwassers.
    WAOD 8+-7+2012+destelbergen 002.JPG
                                                      Start Catg.D/E/F


    Foto's: Rita Thianpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-07-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    09-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN MAANDAG 09/07/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI
    VAN MAANDAG 09/07/2012
    WBV 9+7+2012-sinaai 404.JPG  
    Guy Smet met Schepen Gaspard Van Peteghem en vrouw Saffia met zoon Yaxano.
    WBV 9+7+2012-sinaai 397.JPG  
                            Guy Smet tussen de inrichters van de wedstrijd.
    WBV 9+7+2012-sinaai 355.JPG
                     Aankomst van Guy Smet tussen een massa toeschouwers.
    WBV 9+7+2012-sinaai 390.JPG WBV 9+7+2012-sinaai 357.JPG 
    Saffia zeer blij met de 1ste zege van het seizoen.                             Ook voor Guy een duidelijke opluchting.
    WBV 9+7+2012-sinaai 359.JPG         
                                      Kevin Neirynck werd knap 2de.
    WBV 9+7+2012-sinaai 360.JPG
                                       Aankomst van de 3de Ronald Winters.
    WBV 9+7+2012-sinaai 361.JPG

                                   Pieter De Paepe reed naar een 4de plaats.
    WBV 9+7+2012-sinaai 363.JPG
                             Stijn Verbeke uit Sinaai maakte de top-5 volledig.
    WBV 9+7+2012-sinaai 365.JPG
    Gianni Cooman won de pelotonspurt voor de 6de plaats voor Nico Verhoeven en
    vader Jerry Cooman.    
    WBV 9+7+2012-sinaai 313.JPG                             
          Guy Smet, Kevin Neirynck en Ronald Winters in de definitieve aanval.

    09/07/2012 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 64

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM ALIPLAST-

    2.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.WINTERS Ronald-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.DE PAEPE Pieter-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    5.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    6.COOMAN Gianni-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    7.VERHOEVEN Nico-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.COOMAN Jerry-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.VAN COUTER Stein-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    11.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    12.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    15.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    16.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    19.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    21.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    22.VAN DE VELDE Koen-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    23.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    24.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    26.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    27.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    31.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.VAN WALLE Matthias-MIRMIL CYCLING TEAM-

    34.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT-

    38.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    41.GOSSELIN Nicolai-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    44.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    49.MELS Fabrice-SALCANO FACTORY TEAM-

    51.COVENTS Pieter-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    52.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    53.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-
    WBV 9+7+2012-sinaai 008.JPG
                                                   De start te Sinaai.
    WBV 9+7+2012-sinaai 217.JPG WBV 9+7+2012-sinaai 029.JPG
       Mathieu Bogaert probeert weg te geraken.
    WBV 9+7+2012-sinaai 218.JPG WBV 9+7+2012-sinaai 032.JPG
         Tim Vercauteren in het oog van de lens.                                                In het midden Kristoff Heyns.
    WBV 9+7+2012-sinaai 078.JPG WBV 9+7+2012-sinaai 034.JPG
                  Joshua De Smit uit Lokeren.                                          Koen Van de Velde steeds van de partij te Sinaai.
    WBV 9+7+2012-sinaai 224.JPG
                      Kristof DHollander even terug uit verlof van de Ardennen.
    WBV 9+7+2012-sinaai 057.JPG
                                      Guy Smet en Pieter Covents.
    WBV 9+7+2012-sinaai 234.JPG
                                       Gianni Cooman en James Fruytier.
    WBV 9+7+2012-sinaai 075.JPG
                                   Stijn Verbeke en Jarno Van Guyse.
    WBV 9+7+2012-sinaai 087.JPG
    WBV 9+7+2012-sinaai 107.JPG
                   Jonas De Boey en Sam Christiaens beiden uit St.Gillis-Waas.
    WBV 9+7+2012-sinaai 378.JPG
                                        Pieter Covents na de wedstrijd.


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-07-2012 om 22:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 09/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2012.png
    Maandag 09/07/2012 GISTEL (W) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers: 33

    1.DEPOORTER Dries-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    3.KENT-SPARK Oliver-JOHN WEST CYCLING TEAM-

    4.KUYPERS Nico-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.HIMPENS Maarten-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    7.VOLCKAERT Tom-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    8.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    9.LEYN Ward-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.MEEUS Sil-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

     

    09/07/2012 RAMSDONK (KAPELLE OP DEN BOS) (VB) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.SUAREZ MARTINEZ Kevin-COLBA SUPERANO HAM-

    2.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    3.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    4.VAN UFFEL Willem-STAR CYCLING TEAM-

    5.VAN CALSTER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.CARDOEN Henryk-GEOFCO VILLE D´ALGER-

    7.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT-

    8.VAN DE KEER Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    9.HEYMANS Jeroen-MELBOTECH PRORACE CT-

    10.KOOLS Jos-DE RUPELSPURTES-

    16.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    20.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    24.BEIRNAERT Wim-TEAM-THIELEMANS & CO-

    28.ROSKAM Andy-TEAM-THIELEMANS & CO-

     

    09/07/2012 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 64

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM ALIPLAST-

    2.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.WINTERS Ronald-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.DE PAEPE Pieter-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    5.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    6.COOMAN Gianni-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    7.VERHOEVEN Nico-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.COOMAN Jerry-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.VAN COUTER Stein-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    11.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    12.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    15.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    16.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    19.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    21.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    22.VAN DE VELDE Koen-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    23.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    24.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    26.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    27.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    31.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.VAN WALLE Matthias-MIRMIL CYCLING TEAM-

    34.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT-

    38.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    41.GOSSELIN Nicolai-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    44.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    49.MELS Fabrice-SALCANO FACTORY TEAM-

    51.COVENTS Pieter-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    52.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    53.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

     

    09/07/2012 KONTICH (SINT-MARTINUSPRIJS) (A) - Men Juniors UCI - 113,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.PEDERSEN Mads -TEAM ROSKILDE JUNIOR

    2.VERTOMMEN Jeff -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.BUCHENER Jochum -WV VIKING-WATERLAND-

    4.LEYGRAAFF Thijs -RWC AHOY-

    5.VERSTREPEN Dries -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.RAPPS Dario - LV AUTO EDER BAYERN

    7.ARIESEN Tim -UWTC DE VOLHARDING-

    8.LETEN Wouter -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    9.JANSEGERS Jeffrey -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.VAN ROOSBROECK Arne -MIXTE TEAM 1-

    18.WITTOUCK Dominick -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.ROTTY Glenn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.VERTENTEN Jens -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    09-07-2012 om 22:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VANOMOBIL CYCLING TEAM VAN ZATERDAG 30/06/2012 & ZONDAG 01/07/2012
    Banner Vanomobil Cycling 2010
    Vanomobil 08-07-2012 1.png

    Vanomobil 08-07-2012 2.png
    Vanomobil 08-07-2012 3.png

    Bron: Raf en Lydia

    09-07-2012 om 10:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/07/2012

    ECW Banner 2012.jpg
    Proficiat aan KRISTOF WIELFAERT met zijn 4°Seizoenszege bij de Masters A !!!

    Wielfaert Kristof KOP 2011.jpg 

    Zondag 08/07/2012 – LAC DE CHERAPONT - Amateurs-Masters A - ECW
    1. KRISTOF WIELFAERT uit Lokeren

    2. RANSY Sigi

    3. TAVERNIER Jean-Paul

    4. LE CLEMENT Jean-Sébastien

    5. TOMA Lars (NL)

    6. ASSOJAA Khalid

    7. CALMANT Sébastien

    8. RONCADA Valentino

    9. BOURGRAEFF Jeff (Lux)

    10. HAUTERAT Georges

    09-07-2012 om 09:44 geschreven door kenny


    08-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 08/07/2012 ROESELARE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 176,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.AMORISON Frédéric-LANDBOUWKREDIET-

    2.PAAJANEN Paavo-FUJI TEST TEAM-

    3.PLANCKAERT Baptiste-LANDBOUWKREDIET-

    4.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    5.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.HATANAKA Yusuke-SHIMANO RACING TEAM -

    7.VANTHOURENHOUT Sven-LANDBOUWKREDIET-

    8.DEVOLDER Stijn-VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM-

    9.GARDEYN Gorik-CHAMPION SYSTEM PRO CYCLING TEAM-

    10.DE WAELE Bert-LANDBOUWKREDIET-

    27.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

     

    08/07/2012 BREENDONK (PUURS) (A) – Interclub – Elite z.c./U23 - 160 km

    Aantal deelnemers:

    1.MC LAY Daniel-LOTTO BELISOL U23-

    2.KERKHOF Tim-RUCANOR-LINE C.T.-

    3.DONNAY Laurent-MELBOTECH PRORACE CT

    4.CLAES Gert-SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG-

    5.PENNE Frederik-WETTEREN DAKWERKEN CT-

    6.DE KERF Erwin-TEAM-THIELEMANS & CO-

    7.VAN DE MAELE Glenn-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    8.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    9.STEVENS Timothy-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.FAUVILLE Dimitri-MELBOTECH PRORACE CT

    16.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    27.PIETERS Andres-VANDERVURST CYCLING T.-

    29.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    32.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BC

    35.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    36.SEELDRAEYERS Tom-V.Z.W ROYAL ANTWERP BC

    50.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    64.PENNE Stijn-WETTEREN DAKWERKEN CT-

    86.VAN CALSTER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    08/07/2012 HARELBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers:

    1.MANSILLA Luis Miguel-CHILI-

    2.DEBUSSCHERE Maxim-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    3.VANLERBERGHE Bert-BOFROST-STERIA-

    4.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    5.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    6.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.SEYNAEVE Lander-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.VANDAELE Philip-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    10.DEVROYE Kim-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

     

    08/07/2012 HERDEREN (LB) - Elite z.c./U23 - 103 km

    Aantal deelnemers:

    1.GERARD Hophra-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    2.JANS Roy-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    3.SCHEPMANS Niels-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    4.SCHOOLMEESTERS Atse-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.MORTIER Steven-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    6.RAYMACKERS Cedric-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.ENNEKENS Stijn-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    8.CAPIOT Amaury-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.PANIS Maxim-CYCLINGCHAMPS-

    10.GOOS Frederik -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

     

    08/07/2012 KORTEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 112,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.VAN COPPERNOLLE Francesco-BOFROST-STERIA-

    4.DEWILDE Wouter-TRUST MTB TEAM VZW-

    5.LEFEVER Nico-SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE-

    6.DE SCHUYTER Arne-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    7.DAUWENS Jan-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    8.TVARDOVSYI Michael-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    9.KONDROTAS Simas-KINGSNORTH-

    10.VALIAUGA Arnoldas-KINGSNORTH-

     

    08/07/2012 RAMSDONK (KAPELLE OP DEN BOS (VB) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    2.DE WINTER Walt-BOFROST-STERIA-

    3.GIAUX Jerôme-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.PIETERS Sibrecht-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    5.HEYMANS Jeroen-MELBOTECH PRORACE CT-

    6.VANDERMAST Kevin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.FRANKEN Marc-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.SANNEN Ivan-HAGELAND CYCLING TEAM-

    9.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    10.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    11.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    15.DURINCK Sean-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.HEIREWEGH Bart-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    20.BAEYENS Bart-POORTEN FERYN TEAM-

    28.ROSKAM Andy-TEAM-THIELEMANS & CO-

    53.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

    54.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

     

    08/07/2012 WACHTEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers:

    1.KINCH Llewellyn-TERRA FOOTWEAR-

    2.DE DECKER Bjorn-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    3.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.VAN GOETHEM Brian-TML DOMMELSTREEK-

    5.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    6.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    7.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    8.DE ZUTTER Kristof-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    10.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT

    11.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    35.D`HONDT Bram-TEAM ALIPLAST-

    44.VAN DE VYVER Greg-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/07/2012 ROZEBEKE (O) - U23 - 104 km

    Aantal deelnemers:

    1.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    2.VAN ACKER Kevin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.RAMIREZ Brayan-UNITED C.T. SINT-TRUIDEN-

    4.DESMET Jeroen-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    5.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    6.BACKAERT Frederik-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.DURANT Joaquim-BOFROST-STERIA-

    8.GODDAERT Sander-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.DE ROOZE Niels-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    22.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    36.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    08-07-2012 om 22:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 08/07/2012 BULSKAMP (W) - Dames Elite - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.BOLANGIER Elke-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.LABONTE Veronique-CSM EPINAY SUR SEINE-

    3.TORP Linn - EIDSVOLL

    4.ORTMÜLLER Madeleine-RSG BUCHENAU-

    5.SILVERSIDES Emma-SENGERS LADIES TEAM-

    6.ARYS Evelyn-KLEO LADIES TEAM-

    7.DELZENNE Elise-PEDALE MADELEINOISE-

    8.DEBBOUDT Sylvia-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES-

    10.DOM Annelies-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    18.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    27.DE RIDDER Amy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    37.VANDERMEULEN Cindy-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

     

    08/07/2012 KONTICH (SINT-MARTINUSPRIJS) (A) - Men Juniors 2.1 - UCI
    Ploegentijdrit: 22,7 km

     

    Rit in lijn – 120 km

    1.VERSTREPEN Dries -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.KILSGAARD Lukas -TEAM ROSKILDE JUNIOR

    3.GOEREE Niels -WSV EMMEN-

    4.BUCHENER Jochum -WV VIKING-WATERLAND-

    5.VAN ROOSBROECK Arne -MIXTE TEAM 1-

    6.VAN AERT Wout -VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.PEDERSEN Mads -TEAM ROSKILDE JUNIOR

    8.DU PLOOY Rohan -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    9.TEER Jorn -UWTC DE VOLHARDING-
    10.BURTON Germain - SOUTH EAST CT
    29.ROTTY Glenn -
    WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.VERTENTEN Jens -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.WITTOUCK Dominick -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    52.HUYGHE Yenthell -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/07/2012 HALEN (LB) - Juniores - 89 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GOMPEL Mathias-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VANDENHOUDT Jens-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.VAN DEN BOSCH Thomas-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.AERDEN Koen-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.SCHEPMANS Brecht-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    6.STEVENS Andy-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.ROELS Ignace-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    8.PEETERS Thomas-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.NUYTS Lode-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.VAN OPSTAL Thomas-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    08/07/2012 IZEGEM (W) - Juniores - 94 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANHOUTTEGHEM Cedric-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.GUNST Davy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.LIVYNS Arjen-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.THORE Floris-AVIA FUJI YOUTH

    5.DECLERCQ Benjamin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.VERBEKEN Cedric-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.PYFFEROEN Miel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.LAMPAERT Constantijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.DE GENDT Aimé-AVIA FUJI YOUTH

    10.CAUWELIER Glenn-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    08/07/2012 OOSTKERKE/DAMME (W) - Juniores - 82 km

    Aantal deelnemers:

    1.GEUENS Alexander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.BLOMME Lorenzo-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    3.SOBERON Zowe-THOMPSON-

    4.NOBUS Kevin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.D´HOORE Giorgio-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    6.DEFREYNE Cedric-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    7.VANDEVOORDE Niels-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.ANECA Ciske-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.VERMEULEN Baptist-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    08/07/2012 SINT GILLIS WAAS WIJK ´T KALF (O) - Juniores - 94,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN TICHELT Yorben-VISTAMEDIA HAMME-

    2.DE BOECK Eward-WK NOORD WEST BRABANT-

    3.VAN REEK Timon-WV DE JONGE RENNER-
    4.OLIEBOS Jordy-YOUNG SCHELDE CT
    5.THIERENS Sam-
    RUDYCO CYCLING TEAM-

    6.VAN DEN BOSCH Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.SCHUT Elroy-WV ZEEUWS VLAAND-

    8.SMET Cedric-RUDYCO CYCLING TEAM-

    9.VAN DE WALLE Goran-THOMPSON-

    10.DE SMUL Guust-YOUNG SCHELDE CT-

    11.VAN DAM Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

    19.BRYSSINCK Jeffrey-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.ANNAERT Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    27.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    30.MAES Hannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.DE SMEDT Bjarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.BONNE Diego-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

     

    08/07/2012 BREENDONK (A) - Nieuwelingen - 53,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.MAAS Jan-ZUIDWESTHOEK-

    2.VAN BRAGT Daan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.LEIJS Bjarne-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.JANSSENS Jochen-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

    6.PEETERS Ferre-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    7.THIERENS Arne-RUDYCO CYCLING TEAM-

    8.LOOMANS Gertjan-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.HAUWAERT Kinsey-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    10.DECOCK Enzo-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    16.VAN OSSELAER Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.VAN NIEUWENHOVE Ward-RUDYCO CYCLING TEAM-

    30.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    08/07/2012 ERPE MERE (O) - Nieuwelingen - 66,95 km

    Aantal deelnemers:

    1.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    3.PERSOON Wouter-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.PERNA Jeffrey-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    5.VERSCHAEVE Antoon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.DE KOSTER Niels-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    7.DE CLERCK Matthias-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.VAN DE WIJGAART Axel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.VAN DEN BOSSCHE Angelo-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    10.DE WINTER Jeroen-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    12.LAUREYS Robin-RUDYCO CYCLING TEAM-

    19.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.MOENS Axel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/07/2012 GINGELOM (MONTENAKEN) (LB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLEMEN Kristof-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.VERHAEGEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    3.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    4.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.VERHEYLENWEGHEN Sean-SPORT EN MOEDIG GENK-

    8.SCHUERMANS Jelle-MELBOTECH PRORACE CT

    9.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.DEMOLDER Thomas-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    08-07-2012 om 22:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 08/07/2012 HEULE (HEULE-WATERMOLEN ) (W) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

    1.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VERSCHAEVE Corneel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.VANDEVYVERE Stijn-K.V.C. DEINZE VZW-

    4.HEYTENS Maxim-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.DEVOS Iben-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.BRAL Lowie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.D´HAENE Austin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.DEJONGHE Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.VERWILST Aaron-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.OSTYN Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    11.COURTENS Igor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.OTTEVAERE Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/07/2012 OOSTKERKE/DAMME (W) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.DENYS Sven-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.WYTINCK Gianni-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    3.CLAUW John Ross-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    4.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.DONCK Lowie-JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.VANACKER Bjarne-JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.PIETERS Justin-JONGE RENNERS ROESELARE-

    9.POLFLIET Jan-baptist-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    10.JOCQUE Jelle-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    11.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/07/2012 PARIKE (O) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

    1.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.GHIJSELINCK Bjorn-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.VAN TILBORGH Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.WALDERS Kevin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.PAUWELS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.LEYMAN Célestin-ASFRA RACING TEAM-

    9.VAN DER POEL Tim-RWC AHOY-

    10.CARDOEN Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    15.HOLVOET Martijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.DEJONGHE Bram-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.JANSSENS Jarrid-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    08/07/2012 ULBEEK-WELLEN (LB) - Nieuwelingen - 68,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.KOTZE Jandrich-MR PRICE CYCLING TEAM-

    3.HERMANS Steff-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    4.DRENT Dylan-W.C.L. BERGBEKLIMMERS-

    5.VANDERMEER Laurens-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.WIDAR Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.CEUPPENS Piet-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.LIJNEN Marnix-WSC HAND IN HAND BAAL-

     

    08/07/2012 DENDERHOUTEM (O) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap

    MEISJES 12 JAAR TIJDRIT

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.HENDRIKX Laura-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    MEISJES 13 JAAR TIJDRIT

    1.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.D´HONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.DE WAELE Lynn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.CLAUS Marjon-RUDYCO CYCLING TEAM-

    5.MEERPOEL Tibourah-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

     

    MEISJES 14 JAAR TIJDRIT

    1.PIETERAERENS Dorien-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    2.STRUYF Lize-RUDYCO CYCLING TEAM-

    3.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.MOREAU Marjolein-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 12 JAAR TIJDRIT

    1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.BORDON Ruben-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.DE VYLDER Robbe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    4.WALRAED Jesper-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.DE SAEDELEIRE Tom-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    11.DEWAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.DE WILDE Luca-RUDYCO CYCLING TEAM-

    17.VAN DE VELDE Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.VERHOEVEN Thibo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 13 JAAR TIJDRIT

    1.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.DE VRIENDT Niels-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.PLETINCKX Yarno-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    4.VAN HOUTE Gerben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.DE PELSMAEKER Sam-YOUNG SCHELDE CT-

    7.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO CYCLING TEAM-

    11.VAN DE PUTTE Borre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.SMET Jonas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    20.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.VAN PASSEL Jolan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.DE BOCK Stijn-RUDYCO CYCLING TEAM-

    40.FRANSSENS Yannick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    47.MAES Bjorn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    JONGENS 14 JAAR TIJDRIT

    1.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.VERHOFSTADT Thibau-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.DE WEVER Merten-K.V.C. DEINZE VZW-

    4.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
    5.GUYONNAUD Jonathan-YOUNG SCHELDE CT
    12.DECLEYRE Jens-
    RUDYCO CYCLING TEAM-

    14.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    19.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    34.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.CORNU Maxime-RUDYCO CYCLING TEAM-

    49.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    53.STAUT Hendrik-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    57.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    64.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    69.D´HOOGE Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    71.VAN GOETHEM Darryl-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    MEISJES 12 JAAR WEGRIT

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.HENDRIKX Laura-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    MEISJES 13 JAAR WEGRIT

    1.CLAUS Marjon-RUDYCO CYCLING TEAM-

    2.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.D´HONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.PIRARD Audrey-K.V.C. DEINZE VZW-

     

    MEISJES 14 JAAR WEGRIT

    1.PIETERAERENS Dorien-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    2.STRUYF Lize-RUDYCO CYCLING TEAM-

    3.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.MOREAU Marjolein-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 12 JAAR WEGRIT

    1.SENRAME Arthur-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.VAN DEN BOSSCHE Fabio-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    4.DE GEYTER Jelle-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    5.BORDON Ruben-K.V.C. DEINZE VZW-

    11.VERHOEVEN Thibo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.VAN DE VELDE Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.DEWAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.DE WILDE Luca-RUDYCO CYCLING TEAM-

    26.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 13 JAAR WEGRIT

    1.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.VAN HOUTE Gerben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.FIVE Trystan-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    4.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.BASTIAEN Jonas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    17.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.SMET Jonas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    28.DE BOCK Stijn-RUDYCO CYCLING TEAM-

    33.VAN PASSEL Jolan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO CYCLING TEAM-

    37.VAN DE PUTTE Borre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.FRANSSENS Yannick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    45.MAES Bjorn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    JONGENS 14 JAAR WEGRIT

    1.DE WEVER Merten-K.V.C. DEINZE VZW-

    2.VERHOFSTADT Thibau-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.VAN HAUWERMEIREN Michiel-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.LORIES Quinten-ASFRA RACING TEAM-

    8.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    17.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.CORNU Maxime-RUDYCO CYCLING TEAM-

    19.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    26.DECLEYRE Jens-RUDYCO CYCLING TEAM-

    32.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.HAEGEMAN Wannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    46.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    50.STAUT Hendrik-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    54.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    63.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    64.D´HOOGE Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    68.VAN GOETHEM Darryl-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/07/2012 HAKENDOVER (VB) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap

     

    08/07/2012 KASTERLEE (A) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap

    08/07/2012 LEOPOLDSBURG (LB) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap

    08/07/2012 ZWEVEZELE (W) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap

    08/07/2012 MOORSLEDE (W) - Miniemen

    08/07/2012 LEOPOLDSBURG (LB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    08-07-2012 om 22:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/07/2012

    LFT Bond Banner

    Proficiat aan JOHN HEYNDRICKX met zijn 6°Seizoenszege in de Reeks E !!!
    Heyndrickx John KOP 2010 1.jpg

    Zaterdag 07/07/2012 – INGELMUNSTER - LFT


    Reeks A:
    1. Kim VAN OOST

    2. Geoffrey Michels

    3. Robin Delaere

    4. Kobe Nachtergaele

    5. Steven Staelens.

    Reeks B:
    1. Patrick VANMAEKELBERGH

    2. Vincent Evers

    3. Kurt Heyman

    4. Pedro Vandendriessche

    5. Marnic De Waele.

    Reeks C:
    1. Mario LAMMENS

    2. Patrick Raes

    3. Martin Surmont

    4. Frank Gommers (Ned)

    5. Wim De Coninck.

    Reeks D:
    1. José HOEBEKE

    2. Tony Taelman

    3. Ruddy Stockman

    4. Erik Delys

    5. Paul Hunninck.

    Reeks E:
    1. JOHN HEYNDRICKX (Nieuwkerken)

    2. Terry Fremineur

    3. Eric Van Landschoot

    4. Willy Moeyaert

    5. Dany Debondt.

    Reeks F:
    1. Junior SERGOORIS

    2. Jonas Verschoot

    3. Spencer Tack

    4. Dries Cornillie

    5. Jorgen Van Herrewege

    08-07-2012 om 22:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/07/2012

    vwf.JPG







    Zondag 8 Juli - LIERDE (9570) - 
    7de proef VWF Geditrofee

    A-reeks
    1 Tom PENNINCKX
    2 David Motte
    3 Dries Echelpoels
    4 Piet Froyen
    5 Jurgen Diependaele
    6 Steven Tuytschaever
    7 Marcin Sitarski
    8 Laurenz De Meuleneire
    9 Kristof Muys
    10 Tom De Smet

    C-reeks
    1 Danny BORREMANS
    2 Peter Maes (Bornem)
    3 Stefan Verhaeghe
    4 Bruno Bruyere
    5 Frank van Haverbeek
    6 Andy Van Eesbeeck
    7 Jimmy De Paepe
    8 Mark Van Homwegen
    9 Danny Saelens
    10 Richard De Ridder

    D-reeks
    1 Luc VAN ROY
    2 Patrick Jacobs
    3 Andre Aertgeerts
    4 Dirk Van Hove
    5 Francis De Ridder
    6 Rudy Thomas
    7 Rene De Brucker
    8 Marnic De Waele
    9 Herman Proost
    10 Willy Van Herreweghe

    E-reeks
    1 Danny DE BACKER
    2 Joseph Devits
    3 Jan Van Den Brande
    4 Ronny Paridaens
    5 Martin Durant
    6 Wim Van Obbergen
    7 Hugo Van Linden
    8 Luc Podevin

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL
    2 Jos Vandermeulen
    3 Rene Mertens
    4 Jef Scheirlinckx
    5 Eddy De Vuyst
    6 Andre Devadder
    7 Paul Allen
    8 Roland Hellebaut
    9 Felix Luyten
    10 Willy Wouters

    G-reeks
    1 Herman VAN DEN BORRE
    2 Andre Ceurens
    3 Etienne Vandenhouwe
    4 Jef Everaerts
    5 Gaston Van De Plas
    6 Willy Teirlinck
    7 Frank Laeremans
    8 Alain Messager
    9 Jozef Saerens
    10 Lucas Vangoidsenhoven

    08-07-2012 om 22:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN ZATERDAG 07/07/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI
    VAN ZATERDAG 07/07/2012
    WBV 7-7-2012-sinaai 359.JPG  
                                       De winnaar Ritchie Motke te Sinaai.
    WBV 7-7-2012-sinaai 361.JPG  
                                      Een woordje uitlag van Ritchie Motke.
    WBV 7-7-2012-sinaai 363.JPG
                                      De 2de Miguel Luis Mansilla uit Chili.
    WBV 7-7-2012-sinaai 323.JPG 
    Het werd een massaspurt te Sinaai en het was Ritchie Motke die het haalde voor
    Miguel Louis Mansilla.
    WBV 7-7-2012-sinaai 289.JPG         
                     Ingaan van de de laatste ronde en het stopte met regenen.
    WBV 7-7-2012-sinaai 248.JPG
     Nog 2 ronden te gaan en gans het peloton nog samen, op kop Tony Heirbaut.

    07/07/2012 SINAAI - WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.MOTKE Ritchie-BERGKLIMMERS-

    2.MANSILLA Luis Miguel-CHILI-

    3.BRUYNDONCKX Stijn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    4.VERWAEST Kevin-BOFROST-STERIA-

    5.VERHOEVEN Nico-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    8.VIERLING Gijs-TWC TEMPOTEAM-

    9.DIELTJENS Gert-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.DE WAEL Aaron-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    12.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    14.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    18.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    23.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    26.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    29.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    33.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    36.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    39.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    48.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    49.GOSSELIN Nicolai-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    51.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    52.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    56.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    57.VAN DE VELDE Koen-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    60.HEIREWEGH Bart-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    61.VAN WALLE Matthias-MIRMIL CYCLING TEAM-
    WBV 7-7-2012-sinaai 008.JPG
                                               Klaar voor de start te Sinaai.
    WBV 7-7-2012-sinaai 002.JPG
               Ook te Sinaai weer heel wat buitenlanders met enkele Litouwers.
    WBV 7-7-2012-sinaai 170.JPG
                                             James Fruytier en Guy Smet.       
    WBV 7-7-2012-sinaai 141.JPG                            
                              In 2de positie Koen Van de Velde uit Stekene.
    WBV 7-7-2012-sinaai 121.JPG
     WBV 7-7-2012-sinaai 085.JPG
                                      Robby De Roos en Guy Ten Hartog.
    WBV 7-7-2012-sinaai 095.JPG
                   Willem De Greyt uit Sinaai en Jonas De Boey uit St.Gillis.
    WBV 7-7-2012-sinaai 198.JPG
                                               Bart Heirewegh uit Hamme.
    WBV 7-7-2012-sinaai 246.JPG
    Op 2 ronden van het einde nog een poging van Guy Ten Hartog en Robby De Roos.
    WBV 7-7-2012-sinaai 174.JPG
                        De net afgestudeerde Stijn Verbeke uit Sinaai.

    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-07-2012 om 10:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/07/2012

    TTC 2012 Banner.png

    Proficiat aan KENNY JANSSENS met zijn 2°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Janssens Kenny KOP 2010 2.jpg
    Zaterdag 07/07/2012 - ST.GILLIS-WAAS - TTC 2012 Rit 10 - 64 km
    Uitslag:

    1.KENNY JANSSENS (Melsele)

    2.Kris Smet

    3.Bart Mertens

    4.Benjamin De Baere

    5.Niels D'hondt

    6.Lieven Van De Perre

    7.Bruno Haemers

    8.Mario Bolssens

    9.Geert Braeckman

    10.Sammy Cappaert

    11.Tom Middelkamp 12.Mario Roegiest 13.Wim Ryckaert 14.Patrick De Beule 15.Maarten Van Raemdonck 16.Peter Dierks 17.Dean Bolssens 18.Kenneth Silverans
    Janssens Kenny Zege St.Gillis 07-07-2012 2.png Janssens Kenny Zege St.Gillis 07-07-2012 6.png Janssens Kenny Zege St.Gillis 07-07-2012 5.png

    Recreanten

    1Benny Vermeulen
    2Stefaan Van Mossevelde

    3Jan Heyrman

    4Eddy Vanopstal

    5Ludwig De Block

    6Manuel Elst

    7Danny Van de Perre

    8Peter Vispoel

    9Wim Franckaert

    10Yannick Vertenten

    11Peter Broothaers12Maarten Van Mieghem13Johan Holmans14Tom Gerlo15Steven Bruyninckx16Jurgen Dhooge17Dave Verley18Jurgen Herwegh19Rudi Coppens20Steven De Geynst21Tom Van Osselaer22Kevin Vercauteren23Tim De Bock24Wilfried Behiels25Tom De Bock26Wim Vanderveken27Wim Ornelis28Steven Douwen29Davy Theunis30Johan Maes31Wim Van den Berghe32Joeri Verley33Dimitri Maes34Koen Van Strijthem35Danny Bogaert36Koen De Maesschalck37Willy De Roos38Kurt De Roeck39Ivo Van Hul40Alain Van Dorsselaere41Rudy Van de Perre42Erwin Van Ouyvelde43Serge Dons44Sven Petein45Timothy Maes46David Backx
    St.Gillis recreanten 07-07-2012.png

    08-07-2012 om 10:12 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!