.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    12-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/06/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan FREDDY DE BLICK met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.G !!!

    De Blick Freddy KOP 2011 2.jpg
    Zaterdag 11 Juni - BREENDONK (2870)

    A-reeks
    1 Frank VAGENEDE
    2 Kevin Van Den Cruijce
    3 Tom Penninckx en Krijn Verschaegen
    5 Sven Steenackers
    6 Bart Baeyens (Overmere)
    7 Danny Borremans
    8 Bert Neefs
    9 Geert Ceulemans
    10 Stijn Rombouts

    VWF 11-6-11-breendonk 109.jpg

                                          Winnaar Catg.A Frank Vagenende.

    VWF 11-6-11-breendonk 067.jpg
              Hans Vergauwen uit Nieuwkerken en Tom Rouan uit Merelbeke.

    VWF 11-6-11-breendonk 020.jpg 

                  Danny Van Goethem

     
    C-reeks
    1 Rudy THOMAS
    2 Didier De Witte (Tielrode)
    3 Bert Peelman
    4 Franky Weemaes (Melsele)
    5 Rudi Vingerhoets
    6 Ronny Van Der Vurst
    7 Alain Bogaert
    8 Stefan Verhaeghe
    9 Gert Fauck
    10 Frank D'Hooge

    VWF 11-6-11-breendonk 108.jpg
                                         Winnaar Catg.C Rudy Thomas.

    VWF 11-6-11-breendonk 081.jpg
    Didier De Witte neemt de spurt voor zijn rekening voor Bert Peelman en Franky Weemaes.

    VWF 11-6-11-breendonk 092.jpg
    Ismaer Segers uit Hulst van het Arrow Team spurt voor de eerste plaats maar
    was een rondje mis.
    VWF 11-6-11-breendonk 017.jpg

           Franky De Fijn uit St.Niklaas en Filip Van Goethem uit Nieuwkerken.

    D-reeks
    1 Alex ACKERMANS
    2 Danny De Backer
    3 Alain De Schepper
    4 Rene De Brucker
    5 Luc De Muynck
    6 Steven Blommaert
    7 Patrick Goossens
    8 Marc Schellemans
    9 Jan Moreels
    10 Willy Van Dijck  

    VWF 11-6-11-breendonk 058.jpg
                                       Winnaar Catg.D Alex Ackermans.

               
    E-reeks
    1 Patrick VAN RENTERGHEM
    2 Benny D'Haese
    3 Luc Van Mol
    4 Andre Bultinck
    5 Andre Praet
    6 Patrick Convents
    7 Danny Polfliet
    8 Willy Wouters
    9 Peter Peleman
    10 Jean Blommaert (Hamme)

    VWF 11-6-11-breendonk 060.jpg
                                   Winnaar Catg.E Patrick Van Renterghem.


    F-reeks
    1 Felix LUYTEN
    2 Rik Scheirlinckx
    3 Karel Heirbaut (Belsele)
    4 Jozef Van Isterdael
    5 Jos Staes
    6 Alfons Volckaert
    7 Jos Vandermeulen
    8 Hubert Dhondt
    9 Charly Vanderhulst
    10 Geert Bovijn
    VWF 11-6-11-breendonk 010.jpg
              Winnaar Catg.F Felix Luyten en winnaar Catg.G Freddy De Blick.

     
    G-reeks
    1 FREDDY DE BLICK (Beveren)
    2 Gilbert Vandenheuvel
    3 Francois Van De Vijver
    4 Andre Van Asbroeck
    5 Etienne Vandenhouwe
    6 Jozef Saerens
    7 Roger van Den Eede
    VWF 11-6-11-breendonk 012.jpg

    Freddy De Blick uit Beveren winnaar Catg.G en zijn dame.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    12-06-2011 om 13:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/06/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 11/06 – KEERBERGEN

    Categorie A/B:
    1--Rob Krijnen

    2--Sam Van Nuffelen
    3--Rik De Vree (B)
    4--Klaas Stijnen
    5--Tim Borgers
    6--Koen Iwens 7--Erik Wellens (B) 8--Niels Van Kerckhoven 9--Kjell Van Laer 10--Kris Jonkers 11--Jorg Hendrickx 12--Raf Van Hove (B) 13--Jelle Ceulemans 14--Walter De Visscher (B) 15--Dave Permentier 16--Rudy De Ryck 17--Robert Spoek 18--Tom Arnouts 19--Stijn Pitschon 20--Andy Muylst 21--Kevin De Knaep 22--Geert Dierckx 23--Jurgen Driesen 24--Peter Bocken (B) 25--Jens Van Den Eynde 26--Thomas Cortoos 27--Jelle Andries 28--Rocco Van De Weyer (B) 29--Kristof Verschueren (B) 30--Anthony Devos

    Categorie C:
    1--Rudy Lohou

    2--Chris Vanderaerden
    3--Daniel Van Der Mieren
    4--Ludo Van Dingenen
    5--Dirk Fuchs
    6--Hans Van Bael 7--Danny Dams 8--Bruno Brabants 9--Marc Eyselberghs 10--Dirk Verbinnen 11--Ronny Coremans 12--Matti De Baat 13--Jan Van Den Brande 14--Marc Kiesekoms 15--Marc Vekemans 16--Wim Van Thielen 17--Dirk De Wijngaert 18--Karl Van Den Eynde 19--Patrick Wouters 20--Dirk Verschoren

    Categorie D:
    1--Marc Heulens

    2--Staf Lievens
    3--Andre Volkaerts
    4--Paul Geudens
    5--Ronny Smolders
    6--Charles Vandekerkhof 7--Walter Thienpont 8--Francy Baptist 9--Jan Van Wezenbeeck 10--Romain Tuteleers 11--Daniel Abts

    Categorie E:
    1--Jan Van Hove

    2--Andre Segers
    3--Frans Bastiaens
    4--Anselmus De Boel

    12-06-2011 om 13:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BELSELE VAN VRIJDAG 10/06/2011

    FOTO’S WEDSTRIJD ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BELSELE
    VAN VRIJDAG 10/06/2011


       De Scheemaeker Davy.jpg
     Winnaar Davy De Scheemaeker

    10/06/2011 - BELSELE (O) - Elite z.c./U23 - 102,6 km - 02h17min

    Aantal deelnemers: 77

    1.DE SCHEEMAEKER Davy - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    2.DARLIUS DZERVUS op 9”

    3.VAN DE VELDE Koen uit Stekene - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    5.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST op 14”

    6.VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    7.MERTENS Nick - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    8.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    9.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    10.CASTELEYN Piet - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    12.HEIRBAUT Tony uit Belsele - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    16.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    17.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    18.DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    26.VANDERMEERSCH Lawrence uit De KLinge - PWC ALIPLAST

    28.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - CYCLING TEAM M. PINTE

    29.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    30.VERBEKE Stijn uit Sinaai - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
    WBV 10-6-11-belsele 001.JPG
                   De start te Belsele met 77 renners in de gietende regen.
    WBV 10-6-11-belsele 003.JPG WBV 10-6-11-belsele 004.JPG
    WBV 10-6-11-belsele 005.JPG WBV 10-6-11-belsele 006.JPG
    WBV 10-6-11-belsele 010.JPG
    De eerste vluchter van de dag met Matthias Ongena en Jarno Van Guyse.
    WBV 10-6-11-belsele 013.JPG WBV 10-6-11-belsele 017.JPG
    WBV 10-6-11-belsele 020.JPG
                        Patrick Van Roosbroeck zeer attent vooraan.
    WBV 10-6-11-belsele 024.JPG
                              Kenny Goossens op kop van het peloton.
    WBV 10-6-11-belsele 026.JPG WBV 10-6-11-belsele 029.JPG
                                                                                                                                            Pieter Covents vooraan.
    WBV 10-6-11-belsele 028.JPG
                                     Gunter Sterck trekt alles op het lint.
    WBV 10-6-11-belsele 031.JPG        WBV 10-6-11-belsele 036.JPGWBV 10-6-11-belsele 034.JPG
                      Kristof DHollander achteraan had kettingproblemen.
    WBV 10-6-11-belsele 040.JPG WBV 10-6-11-belsele 045.JPG
    WBV 10-6-11-belsele 047.JPG
                                   Mattias Nys ook van de partij te Belsele.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    12-06-2011 om 13:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/06/2011

    waod_3.jpg
    Zaterdag 11 Juni – KORTEMARK (8610)

     
    Categorie A/B: (45 dln)
    1.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)
    2.Davy Versichel (A2)
    3.Bjorn Traen (A3)
    4.Mario Van Den Broecke (Melle, winnaar cat. B)
    5.Sebastiaan Delodder (A4)
    6.Kristof Dhondt (B2) 7.Lars Maes (B3) 8.Johan Deschilder (B4) 9.Steven Landuyt (B5) 10.Kenny Van Gompelaere (A5) 11.Jens Daems (A6) 12.Vincent Brunel (B6) 13.Michael Jonckheere (A7) 14.Gert Smet (B7) 15.Mikey Van Kruiningen (A8) 16.Davy Reyniers (Kruibeke A9) 17.Mathias Moeyaert (A10) 18.Vincent Milleville (B8) 19.Pedro Vandendriessche (B9) 20.Nico Verwee (B10) 21.Peter De Corte (B11) 22.Geoffrey Luyssen (B12) 23.Mario Coudeville (B13) 24.Kurt Serlet (B14) 25.Niels Mercan (A11) 26.Joren Verschaeve (A12) 27.Karel Castelein (B15) 28.Jan De Bruyckere (B16) 29.Dave Maesen (B17) 30.Bart Jocqué (B18) 

    12-06-2011 om 13:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 11/06/2011 - STROMBEEK-BEVER (VB) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 100 km

    Aantal deelnemers: 16

    1.VAN KEIRSBULCK Guillaume - QUICKSTEP CYCLING TEAM

    2.NYS Sven - LANDBOUWKREDIET

    3.MEERSMAN Gianni - LA FRANCAISE DES JEUX

    4.BOUCHER David - OMEGA PHARMA-LOTTO

    5.DE NEEF Steven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    6.HOVELIJNCK Kurt - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    7.WELLENS Bart - TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8.NEYENS Maarten - OMEGA PHARMA-LOTTO

    9.NEIRYNCK Kevin - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10.VAN DEN HOUTE Sven - VERANDA´S WILLEMS-ACCENT


    11/06/2011 - OOSTERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 70 km - 01h29min

    Aantal deelnemers: 49

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2.VENS Quincy - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    3.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST op 15”

    4.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    5.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6.BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    7.MACIC Chris - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS op 2’05”

    8.VELGHE Bart - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    9.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 2’30”

    10.WILLEMS Christophe - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    23.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    31.THYS Steven uit Zelzate - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    37.PENNE Frederik - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

     

    11/06/2011 - OUDENBURG (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 47

    1.RAEDT Nielsen - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    2.CALLEEUW Joeri - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    3.LANGEDYK James - GEELONG CYCLE CLUB

    4.VANLAERE Kenny - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5.CHAMON Thomas - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    6.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO

    7.VANDENBUSSCHE Steven - DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA

    8.DUYNSLAEGER Vic - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    9.DEPOORTER Dries - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    10.DEJAEGHER Aron - CYCLING TEAM M. PINTE

    11.D`HONDT Bram - PWC ALIPLAST

     

    11/06/2011 - HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h52min

    Aantal deelnemers: 52
    1 HOLLANDERS Dries (AN POST SEAN KELLY TEAM)
    2 VERWAEST Kevin (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    3 JANSSEN Yannick (PARKHOTEL ROODING CT) op 25”
    4 VROLIJKX Jeroen
    (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)
    5 DUBOIS Didier (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    6 SEGERS Joren
    (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO) op 40”
    7 SMIT Dennis
    (HSC DE BATAAF)
    8 MOTKE Ritchie (WV De Jonge Renner)
    9 STEVENS Timothy (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    10 SEUTENS Nick (APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW)

     

    11/06/2011 - LINDEN (VB) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 71
    1 VAN GOIDSENHOVEN Kurt (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    2 STIENS Matti (VAN EYCK SPORT)
    3 GILBERT JEROME
    (CYCLIST DE WALLONIE)
    4 VAN ROY Simon (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM) op 11”
    5 VANKERCKHOVEN Jochen
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) op 48”
    6 GRONUM WALDO
    (MR PRICE CYCLING CLUB)
    7 GEENS Dimitri (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN)
    8 JACOBS Lennert (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    9 DEGUELLE Christopher (LA ROYAL PEDALE SAINT-MARTIN)
    10 VAN ROY Stijn
    (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    26 MARTENS Valentijn uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    11/06/2011 - WERVIK (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 75
    1 DECLERCQ Thierry (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)

    2 VANOVERBERGHE Arthur (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    op 2”
    3 DEBUSSCHERE Maxim
    (AN POST SEAN KELLY TEAM)
    op 9”
    4 VANDENBUSSCHE Jens
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    5 VERHAEGEN Christophe
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    6 SELWA MATHIEU
    (GEOX FUJI TEST TEAM)
    7 VAN HOLDERBEKE Mathias (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    op 12”
    8 BOUTTÉ Kenzie
    (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    op 33”
    9 GELDHOF David
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    10 DE WINTER Matthew (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)

     

    11/06/2011 - BELSELE (O) - Dames Elite - 79,8 km - 01h55min

    Aantal deelnemers: 88

    1.DE VOCHT Liesbet - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    2.ARYS Evelyn - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    3.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4.KESSLER Nina - WT DOLMANS

    5.MACLEAN JESSIE - CAMBERRA CYCLING TEAM

    6.MARTIN LUCY - GARMIN CERVELO WOMENS TEAM

    7.HOSKINS MELISSA - NOTHERN DISTRICS WA op 15”

    8.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM

    9.DE ROOVER Eline - AA DRINK/ LEONTIEN.NL

    10.STEGINK Ymke - RESTORE CYCLING

    35.ROBERT Valerie uit Vrasene - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    36.VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    41.GELDHOF Anja - WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM

    50.DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    12-06-2011 om 13:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 11/06/2011 - MICHELBEKE (O) - Juniores NAT - Rit Interclub - 108 km - 02h32min

    STER VLAAMSE ARDENNEN - Aantal deelnemers: 133

    1.SWEECK Laurens - MIX1 KDL TRANS - CT 99 SCHRIEK

    2.VERMEULEN Emiel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3.VAN GESTEL Dries - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    4.TOUQUET Joren - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    5.WILSON Jack - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    6.LONCIN Gilles - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    7.SWEECK Diether - MIX1 KDL TRANS - CT 99 SCHRIEK

    8.DARVILLE Alex - ABOVE CATEGORY RACING

    9.CANNIE Jeroen - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10.VANKEIRSBILCK Berne - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    62.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM

    112.CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM op 1’35”

    124.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT op 8’46”

    131.BONNE Diego uit De Klinge - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM op 14’46”


    11/06/2011 - BELSELE (O) - Juniores - 79,8 km - 01h48min

    Aantal deelnemers: 57

    1 DE MAN Jaap (UWTC DE VOLHARDING)
    2 DE LANGE Thijs (THEO MIDDELKAMP)
    3 LEIJS JOERI (WILLEBRORD)
    4 VAN DIESSEN robin (TWC DE KEMPEN) op 30”
    5 VAN DE VEN KOEN
    (T W C HET SNELLE WIEL) op 37”
    6 VAN DEN ENDEN BOD
    (WESTLAND) op 1’06”
    7 DULT Laurens
    (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS) op 1’10”
    8 ROTTY Glenn uit Verrebroek
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    9 POLAK ROBERT (WV DE SCHIJNDEL)
    10 DE WAEL Aaron uit Uitbergen (CUBE-FINTRO CT)
    13 VAN DAM Tom uit Melsele (RUDYCO CYCLING TEAM)
    17 CLAUS Dieter uit Hamme (RUDYCO CYCLING TEAM)
    19 HUYGHE Yenthell uit Kruibeke (RUDYCO CYCLING TEAM)
    26 BEAUPREZ Dieter uit De Klinge (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    32 ANNAERT Dieter uit De Klinge (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    36 VAN STEELANDT Senne uit Haasdonk (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    39 DE RIDDER Gianni uit Buggenhout (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    42 VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren (RUDYCO CYCLING TEAM)
    43 D`HAESE Bjorn uit Zele (RUDYCO CYCLING TEAM)

     

    11/06/2011 - GEEL - KIEVERMONT (A) - Juniores - 96,8 km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 52

    1 GEUENS Alexander (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)

    2 PEETERS Daniel (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    3 MERTENS Tom (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    4 KERKHOF TIM (WTC DE VOLHARDING)
    5 GEERTS Jorgen (WSC HAND IN HAND BAAL)
    6 VAN DINGENEN Sander (WSC HAND IN HAND BAAL)
    7 SOETE Daan (APB - CYCLING TEAM)
    8 BOONS Ruben (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    9 STERCKX Lowie (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    10 VAN BEYLEN Jens (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.) op 2’06”

     

    11/06/2011 - KIELDRECHT (O) - Juniores - 95 km - 02h13min

    Aantal deelnemers: 23

    1.VAN TRIJP Maarten - AVIA CYCLING TEAM

    2.HOFSTEDE Koen - RESTORE CYCLING

    3.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 2”

    4.JANSEN Frank - WILLEBRORD WIL VOORUIT op 2’20”

    5.GEERTS Moreno - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
    6.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 2’25”

    7.HOFLAND FAUSTO

    8.HOFSTEDE Lennard - RESTORE CYCLING

    9.MEESTERS JELLE - WILLEBRORD WIL VOORUIT op 2’36”

    10.VAN DRUNEN ARJEN op 2’50”

    14.VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 3’10”

    15.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 3’23”

     

    11/06/2011 - MOPERTINGEN BILZEN (LB) - Juniores - 80 km - 01h55min

    Aantal deelnemers: 38

    1.HOOL Glenn - WC Midden Limburg

    2.KERF Jérôme - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3.MORENO Nicolas - PREDICTOR LOTTO VC ARDENNES op 11"
    4.ERREN Pim - WC Midden Limburg

    5.SEREXHE Robin - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 53”

    6.THOMAS Joren - SPORT EN MOEDIG GENK

    7.SCHEPMANS Brecht - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1’04”

    8.PEPINSTER Jean - PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES op 1’06”

    9.STIJNS Wayne - W.C.L. Bergklimmers

    10.BERVOETS Jasper - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

     

    11/06/2011 - ZEDELGEM (W) - Juniores - 96 km - 02h24min

    Aantal deelnemers: 50
    1 ROSSI Oliver (PCA)
    2 DELBAERE Tijs (CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE)
    3 CARPENTER DANTE (ASFRA RACING TEAM)
    4 DEVELTERE Pieter (CT FORCE VZW) op 10”
    5 WEGGE Romeo
    (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    6 VANTHOURENHOUT Michael (CYCLINGCHAMPS) op 17”
    7 MAES Alexander
    (CUBE-FINTRO CT) op 26”
    8 LOETERS Laurens
    (KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE)
    9 COLLE Laurens (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    10 VAN EECKHOUTTE Niels (JONGE RENNERS ROESELARE)

     

    11/06/2011 - BERCHEM (A) - Dames Juniores - 54 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 13

    1.VAN BAARLE Ashlynn - RESTORE

    2.NIJNS Nathalie uit Lille - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    3.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    4.BAKKER SOSJA

    5.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 9”

    6.CORTHOUT Shauni - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 15”

    7.MAHIEU Jolly - WC DON FREDO op 30”

    8.VAN BEYLEN Jasmien - MVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V op 1’50”

    9.BYTEBIER Leen - K.V.C. DEINZE VZW op 2’00”

    10.LAMBRECHTS Kimberley - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO op 2’03”

     

    11/06/2011 - BERCHEM (A) - Dames Nieuwelingen - 40 km - 01h10min

    Aantal deelnemers: 20

    1.VANDENBROUCKE Saartje - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4.MAES Shana - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    5.VAN DEN STEEN Kelly - ISOREX CYCLING TEAM op 2’03”

    6.WERNIMONT Catherine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    7.VANELVERDINGHE Celine - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    8.DE JONG JAMIE - NED

    9.HELDERWEIRT Alicia - ISOREX CYCLING TEAM

    10.LOWIE Lydwine

    18.DE BRUYNE Meg uit Hamme- RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    12-06-2011 om 13:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 11/06/2011 - BELLEGEM (W) - Nieuwelingen - 58,8 km - 01h32min

    Aantal deelnemers: 30

    1.ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE

    2.GEERTS Jari - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3.CLAUW John Ross - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    4.CLAEYS Stef - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.JOSEPH Thomas - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK op 47”

    6.AMEEL Alexander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’14”

    7.VERMET Joran - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 1’44”

    8.DEFREYNE Cedric - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    9.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    10.SIX Franklin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK


    11/06/2011 AFFLIGEM (VB) - Nieuwelingen - 66 km - 01h48min

    Aantal deelnemers: 33
    1 VAN DEN BRANDE Julien
    (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    2 PIETTE Julien
    (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE)
    3 TEIRLINCK Jens (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    op 18”
    4 DE RIJCK Mathias
    (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
    5 TIMMERMANS Niels (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)

    6 PHILIPS Stijn
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    7 TONDELEIR Niels
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    8 VANCAMPENHOUT Ignace (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)

    9 VAN HERCK Glen
    (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
    10 GEERTS Bjarne
    (VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS)
    11 VERCAUTEREN Stef uit Sinaai
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    18 HAENTJENS Yornie uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    21 DEBEULE Gillian uit Lokeren
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    24 DE OST Jarne uit Bornem
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    25 WATERSCHOOT Django uit Temse
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    27 DECKERS Cisse uit Temse
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    29 VAN CAUTEREN Jonas uit Haasdonk
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

    11/06/2011 - GEEL - KIEVERMONT (A) - Nieuwelingen - 66 km - 01h38min

    Aantal deelnemers: 49
    1 BROOS Christophe (TWC Pijnenburg)

    2 CRAS Steff
    (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    3 BERCKMANS Jens
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4 VAN LAER Ward
    (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    5 CROONEN Lander
    (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    6 BUDDING Martijn (VALLEIRENNERS)

    7 PEETERS Yannick
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    8 JESPERS Seppe
    (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    9 VAN ARK ALEXANDER
    (WC DE WAARDRENNER)
    10 WOLFFENBUTTEL NILS
    (WTC DE AMSTEL)
    26 VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN) op 3’41”

     

    11/06/2011 - GOOREIND - WUUSTWEZEL (A) - Nieuwelingen - 60,8 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 25
    1 VAN HOOYDONCK Nathan
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    2 ARNOLD THOMAS
    (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
    3 VORSSELMANS Jan (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    op 20”
    4 HAVERMANS GLENN
    (WILLEBRORD)
    5 FLEURACKERS Dieter
    (K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM)
    6 VAN HOOYDONCK Dante (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    op 1’20”
    7 CALUWE Stijn
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    op 1’25”
    8 GOOSSENAERTS Auren
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    op 2’05”
    9 VAN POECKE JORDI
    (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
    op 2’20”
    10 MARTENS THOM
    (RRC DE PEDAALRIDDERS)

     

    11/06/2011 - LAUWE (W) - Nieuwelingen - 65 km - 01h47min

    Aantal deelnemers: 38
    1 DHONT Seppe
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    2 THORE Floris
    (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    3 DEMASURE Enzo
    (TIELTSE RENNERSCLUB)
    4 VERHULST Sven (TIELTSE RENNERSCLUB)
    op 13”
    5 BOSMANS Arne
    (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    op 26”
    6 VAN OOTEGHEM Thomas
    (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    op 1’00”
    7 DE POORTER Maxime
    (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    8 VANDEWALLE Kenneth
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    9 REGELBRUGGE Dylan
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    10 BRACKEZ Massimo
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)

    11/06/2011 - LUMMEN (LB) - Nieuwelingen - 63 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 27
    1 HURKMANS Martijn
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    2 VAN DEN BERG Naud (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    op 34”
    3 LEENAERS Sven
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    op 41”
    4 VANDERAERDEN Massimo
    (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    5 BOETS Ben
    (APB - CYCLING TEAM)
    6 HAGELSTEENS Laurens (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)

    7 BOLLEN Erik
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    8 VRANCKEN Jordi (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)

    9 KROONEN Bastien
    (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)
    10 LECLERC Gaëtan
    (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)

     

    11/06/2011 - MERCHTEM (VB) - Nieuwelingen - 60 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 30
    1 VAN RENTERGHEM Boris
    (WK NOORD WEST BRABANT)
    2 DE BOECK Eward
    (WK NOORD WEST BRABANT)
    3 DEBRUYNE Glenn
    (WK NOORD WEST BRABANT)
    4 PERSOON Pieter uit Stekene
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    5 VAN DE VELDE Thomas uit Hamme
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    6 VAN HECKE Elias uit Hamme
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    7 PAUWELS Robin uit Temse
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    8 VERHEYEN Jelle
    (WK NOORD WEST BRABANT)
    9 BOGAERTS Stijn
    (WK NOORD WEST BRABANT)
    10 AMPE Glenn (WK NOORD WEST BRABANT)

     

    11/06/2011 - OOSTERZELE (O) - Nieuwelingen - 64 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 64

    1.DIERICKX Anthony - THOMPSON

    2.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM op 4”

    3.VAN RENTERGHEM Bram - ISOREX CYCLING TEAM

    4.VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM

    5.BERLIERE Quentin - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6.DROESBEKE Niels - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7.COOLENS Maxim - ISOREX CYCLING TEAM

    8.DE SY Vincent - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9.DOBBELAERE Joachim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10.BUYSSE Jos - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    11.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    22.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    23.DE VRIESE Jannes uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    31.DE DONDER Wito uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    44.VERMEIREN Gianni uit Meerdonk - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    11/06/2011 - KORTENAKEN (VB) - Mountainbike Kids - XCO

    12-06-2011 om 12:51 geschreven door kenny


    11-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ZWIJNDRECHT VAN VRIJDAG 10-06-2011

    PIETER DE PAEPE WINT GEHAVEND CRITERIUM VAN ZWIJNDRECHT

    De Paepe Pieter.jpg 

    Nadat Eelco Smet (-45 jarigen) en Kenny Janssens (+45 jarigen) zich tot Kampioen van Zwijndrecht der wielertoeristen hadden laten kronen, startte een avondcriterium voor EZC en beloften WBV. Het was een wedstrijd met voorinschrijving maar slechts een tiental renners deden dat. Gelukkig dat er toch nog vijf bijkwamen zodat de start werd genomen met 15 deelnemers. Een absoluut dieptepunt voor een avondcriterium. De Goddaertvrienden hadden er wel iets anders van verwacht.

    Er moesten 35 ronden worden gereden om aan de 70 km te komen. De wedstrijd begon nog in de pletsende regen maar snel ging het over en konden de renners op een veilige manier een omloop in het centrum van de gemeente verwerken. Om de twee ronden was er een premie te pakken en op die manier kon er toch gezorgd worden voor een beetje animo.

    De openingsronde werd samen gereden maar stond wel onder het commando van Pieter De Paepe (Schoonaarde). Nadat Carl Van Osselaer, die voor eigen volk reed, de eerste premie meepikte, begon de aanloop tot een vlucht die al meteen definitief was. Het gebeurde in de 5de ronde toen weer die Pieter De Paepe aan hoge snelheid naar een premie reed. Er kwamen reacties op en een groepje van vijf begon zich te vormen: naast Pieter De Paepe ook zijn ploegmaat bij Van Goethem/Prorace CT, Bjorn De Decker (Wondelgem) en Mathias Vermeire (Landegem), Gert Baeyens (Overmere) en de Royal Antwerp Bicyclerenner Nicky Verdaasdonck. En weg waren ze. Snel stelden ze de voorsprong veilig op 45 seconden. Voor de Waaslander Luc Joos (Stekene) werd het al gauw iets te zwaar en hij liet zich afzakken om aan eigen tempo de rondjes te rijden. Geert Smet (Sint-Niklaas), ondertussen ook al 49, bleef nog wat in de groep maar na 15 ronden hield ook hij het voor bekeken. Samen met Joos reed Geert dan op eigen tempo de wedstrijd verder. Voor hen was het alvast een prettige avond want ze bleven echt alles geven. Puur amusement maar toch wel wat sneller dat de wielertoeristen.

    De voorsprong van de vijf leiders steeg naar meer dan een minuut nadat veldrijder Stijn Huys een paar ronden keihard was gaan achtervolgen maar het alleen toch niet kon klaren. In de 20ste ronde gaf Thomas Vermassen (Wetteren) er de brui aan en stapte achter de nadarafsluiting naar de wasplaats.

    Het werd nu een zeer saai scenario en maar gelukkig dat het premies bleef regenen zodat aan de aankomstlijn toch nog iets te beleven was bij de spurtjes.

    In de 30ste ronde werd de finale ingezet. Pieter De Paepe en Nicky Verdaasdonck demarreerden en namen voorsprong.  ‘Heleba’ zei Bjorn De Decker, “Ik doe mee” en hij zadelde ook zijn paard en reed snel naar voor. Drie leiders. Definitief.

    Knap was de inspanning van Matthias Vermeire om toch nog bij de drie leiders te geraken maar het lukte hem niet. Verder achterop bleef ook Gert Baeyens verder strijden. De situatie veranderde niet meer en in de laatste ronde moest Verdaasdonck het opnemen tegen de twee ploegmaats die het uiteraard knap konden afwerken. Pieter De Paepe spurtte het snelst en hield Bjorn De Decker achter zich. Verdaasdonck pakte de 3de plaats. Vermeire reed alleen binnen als 4de op 25 sec. en dat deed Baeyens ook voor de 5de plaats op 35 sec. De spurt van “de groep” werd gewonnen door Jeroen Van Camp (Schelle) voor Geoffrey Geysels (Kontich) en Stijn Huys (Beerse).

    Voor de organisatoren van de Goddaertvrienden, was het geringe aantal deelnemers een slag in het gezicht. Ze hadden gezorgd voor een perfecte organisatie van het kader waarin de koers moest gereden worden en vooral veel werk en energie in de voorbereiding gestoken.

    Tekst: fvdv

    11-06-2011 om 12:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 10/06/2011
    waod_3.jpg
    Proficiat aan KENNY JANSSENS met zijn 3°Seizoenszege !!!
    Proficiat aan EELCO SMET met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Janssens Kenny KOP 2010 2.jpg    Smet Eelco.jpg
    Vrijdag 10 Juni - ZWIJNDRECHT - Kampioenschap van Zwijndrecht voor Toeristen

    Algemene uitslag - 33 deelnemers - Criterium 

    1.KENNY JANSSENS uit Melsele (winnaar +45 jaar)
    2.EELCO SMET uit Zwijndrecht (winnaar -45 jaar) op 15"
    3.Pieter Broeckx
    4.Sebastien De Ceuleneer
    5.Herbert De Coster

    Cat B (+ 45 jaar):

    1.KENNY JANSSENS (Melsele)

    2.Herbert De Coster

    3.Mario De Coninck

    4.Luc Van Roeyen

    5.Hugo Martens

    6.Herman Laureys 7.Willem Cnudde 8.Rudy Van Havere 9.Freddy Goddaert 10.Renaat De Witte 11.Antoin Bryssinck 12.Jozef Brants 13.Mario Vandersmissen 14.Kris Molkens

     

    Cat A (- 45 jaar):

    1.EELCO SMET (Zwijndrecht)

    2.Pieter Broeckx

    3.Sebastian De Ceuleneer

    4.Raf Van Nieuwenhove

    5.Kurt Thoen

    6.Modest Vermeulen 7.Dirk Maes 8.Karel Peelman 9.Jan Smet 10.Yves Delhasse 11.Bart Janssens 12.Peter Pijn 13.Matthias Goossens 14.Thierry Van De Langerijt 15.Bart Van Nieuwenhove 16.Stevie Van Overtveld 17.Dave Van Roeyen 18.Rikkie Mathijssens 19.Sib Vandersmissen


    11-06-2011 om 09:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 10/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan NICO VERBRUGGEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Verbruggen Nico 2011.jpg
    Vrijdag 10/06/2011 - BORNEM (DERNY) (A) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - hmin

    Aantal deelnemers: 10 - REEKS 1

    1.NICO VERBRUGGEN uit Aartselaar - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    2.VANLANDSCHOOT James - VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    3.VAN DEN HOUTE Sven - VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    4.VERNAECKT Thomas - VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    5.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    6.WELLENS Geert - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    7.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    8.BARBE Koen - LANDBOUWKREDIET

    9.MEERSMANS Bjorn uit Bornem - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    10.MAES Jan - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

     
    Aantal deelnemers: 10 - REEKS 2

    1.LEUKEMANS Bjorn - VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM

    2.BOUCHER DAVID - LANDBOUWKREDIET

    3.WELLENS Bart - TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4.MEERSMAN Gianni - LA FRANCAISE DES JEUX

    5.MEEUSEN Tom - TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6.HOVELIJNCK Kurt - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    7.HONIG Renier - LANDBOUWKREDIET

    8.NEYENS Maarten - OMEGA PHARMA-LOTTO

    9.DE NEEF Steven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    10.GAUDILLAT Antoine - LE GUIDON CHALETTOIS


    10/06/2011 - ROESELARE (W) - Elite z.c./U23 - 60 km - 01h32min

    Aantal deelnemers: 28

    1.CALLEEUW Joeri - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    2.VAN SPEYBROEK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    3.CALLEWAERT Rodric - DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM O

    4.DESMET Jani - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    5.VANDAELE Philip - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

    6.DEVOLDERE Niki - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    7.VERMOOTE Geert - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8.BLONDEEL Charlie - CYCLING TEAM VERMEEREN

    9.HAWKINS PETER - WIELERTEAM DECOCK SPORTIVO

    10.LANGEDOCK Mathieu - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    10/06/2011 - BELSELE (O) - Elite z.c./U23 - 102,6 km - 02h17min

    Aantal deelnemers: 77

    1.DE SCHEEMAEKER Davy - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    2.DARLIUS DZERVUS op 9”

    3.VAN DE VELDE Koen uit Stekene - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    5.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST op 14”

    6.VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    7.MERTENS Nick - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    8.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    9.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    10.CASTELEYN Piet - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    12.HEIRBAUT Tony uit Belsele - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    16.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    17.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    18.DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    26.VANDERMEERSCH Lawrence uit De KLinge - PWC ALIPLAST

    28.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - CYCLING TEAM M. PINTE

    29.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    30.VERBEKE Stijn uit Sinaai - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    10/06/2011 - ZWIJNDRECHT (A) - Elite z.c./U23 - 70 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 15

    1.DE PAEPE Pieter - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    2.DE DECKER Bjorn - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    3.VERDAASDONCK NICKY - ROYAL ANTWERP BICYCLE

    4.VERMEIRE Matthias - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 25”

    5.BAEYENS Gert uit Overmere - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 35”

    6.VAN CAMP Jeroen - VAN GOETHEM/PRORACE CT op 2’15”

    7.GEYSELS Geoffrey - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8.HUYS Stijn - CHAMPION SYSTEM LBS TEAM

    9.VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10.THYS Nico - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11.GIJBERS lAURENS - UWTC DE VOLHARDING

    12.SMET Geert uit St.Niklaas - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    13.JOOS Luc uit Stekene - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    14.VERMASSEN Thomas - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    15.HUYLEBROECK Matthias - WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    10/06/11 - LE BIZET (HT) - Dames Elites - 57 km – 01h23min
    Aantal deelnemers: 29
    1 ARYS Evelyn -
    SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    2 HOSKINS Melissa

    3 D`HOORE Jolien - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    4 NOBUS Anja uit waardamme - GKV CYCLING TEAM

    5 KESSLER Nina

    6 DEBBOUDT Sylvia - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 GERCAMA Alie

    8 MACLEAN Jessie

    9 THOMAS Claire

    10 LAVRIJSSEN Birgit

    11 VAN LIERDE Morgane - BLANCS GILETS

    21 VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    11-06-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    10-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN WIELERTEAM WAASLAND !!!

    Banner Wielerteam Waasland 2010.jpg
    Wielerteam Waasland VZW rijdt knappe Lotto Ridley Tour !!!

    Wielerteam Waasland Ridley Tour 2011.jpg 

    Vorige week was er de 4-daagse wedstrijd voor Nieuwelingen, de Lotto Ridley Tour.

     

    - Donderdag 2 Juni werd er gestart met een proloog in Lommel. De renners van Wielerteam Waasland konden zich weren op het korte parcours.

    - Vrijdag 3 Juni was er dan de eerste rit in lijn in Goetsenhoven, al de Wielerteam Waasland renners konden de rit mooi uitrijden.

    - Zaterdag 4 Juni was Mol de  place to be. Ook hier konden de renners van Wielerteam Waasland zich mooi plaatsen en gaandeweg klommen ze in het algemeen klassement, met Dominic Wittouck op een 4de plaats !

    - Zondag 5 Juni was er de afsluitende rit in Banneux. En dit was een pechdag voor Dominic Wittouck, tot 3 maal toe reed hij lek. Dankzij het voortreffelijke teamwerk van zijn ploegmakkers kon hij elke keer terugkeren in het peloton maar zijn top 10 plaats in het algemeen klassement was hij daardoor wel kwijt.

     

    Toch een dikke pluim voor Dominic Wittouck, Stef Bryssinck, Jeffrey Bryssinck, Maxim Lippeveld, Bjarne De Smedt en Jonas Van Osselaer voor hun mooie prestatie in deze niet te onderschatten 4-daagse.

     

    Tekst: De ploegleiding

    Bewerking: Kenny Janssens

    10-06-2011 om 23:42 geschreven door kenny


    09-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 09/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 09/06/2011 - KORTENAKEN (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 117

    1.GRENDA Ben - ROCK WERCHTER

    2.MOTTET Florent - ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    3.FRANKEN Marc - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    4.DEGUELLE Christopher - la royal pedale saint-martin

    5.SUAREZ Kevin - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    6.FAUVILLE Dimitri - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    7.JOIRET Julien - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    8.GRONUM WALDO - MR PRICE CYCLING CLUB

    9.NEIRYNCK Kevin - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10.DE WAAL ROY - IST PARKHOTEL ROODING

    35.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - STAR CYCLING TEAM

    09-06-2011 om 22:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN TREK KMC MOUNTAINBIKETEAM !!!

    Trek KMC banner 2011.jpg
    UITSLAGEN EN VERSLAGEN

     

    Weekend 29/5 – Wallonia cup Kelmis-La Calamine

    Mark Donné – 1ste

    Sander Elen – 2de

    Kenneth Coomans – 13de

    Trek KMC 08-06-2011 1.jpg 

    Weekend 28 en 29/5 – Wereldbeker te Offenburg Duitsland

    Githa Michiels – 54ste

    Elise Marchal – 15de

    Pieter Geluykens - 25ste  

    Kevin Panhuyzen opgave door valpartij.

    Trek KMC 08-06-2011 2.jpg 

    Trek KMC 08-06-2011 3.jpg 
    Trek KMC 08-06-2011 4.jpg
    Trek KMC 08-06-2011 5.jpg
    Trek KMC 08-06-2011 6.jpg
    Trek KMC 08-06-2011 7.jpg

    Gelukkig was alles in orde bij Kevin Panhuyzen na controle in ’t ziekenhuis.

     

    Weekend 28 en 29/5 – Moerbeke Waas

    Wout Alleman – 1ste

    Sven Berthels – 6de

    Yves Moens – 11de

    Trek KMC 08-06-2011 8.jpg  

    Verslag van Wout Alleman:

    Wout Alleman startte op de 2de rij en nam geen al te beste start. Toch kon hij goed opschuiven en zat snel op kop om het bos in te draaien met veel single tracks. Samen  met Alexander Locquet konden ze een gat slaan op Elias Van Hecke en Thomas Van de Velde. Na de 2de ronde zat Wout Alleman reeds alleen en nam 20sec voorsprong, Elias Van Hecke was intussen naar Alexander Locquet gereden.

    Met een zeer comfortabele voorsprong won Wouter Alleman zijn 1ste wedstrijd bij de Nieuwelingen. Alexander Locquet kon zich nog ontdoen van Elias Van Hecke en pakte zo de Provinciale Titel.

     

    Kids:

    10e Owen Valcke – 10de

    7e Stan Dieleman – 7de

    Wout Bruggeman – 11de 

    Joren Alleman – 8ste

    Ward Samoy – 28ste

    Vincent Berden – 10de

    Trek KMC 08-06-2011 9.jpg Trek KMC 08-06-2011 10.jpg

    Verslag van Ward Samoy:

    Moerbeke Waas, de allereerste MTB-wedstrijd voor Ward Samoy en hij startte helemaal achteraan. Na het bruggetje lag Ward tegen de vlakte maar sprong direct terug op de MTB. Nadat hij enkele renners terug had ingehaald voelde hij zich beter worden, op het einde reed Ward zich helemaal leeg. Totaal kapot maar wel zeer tevreden met zijn 1ste wedstrijd, het was een super ervaring met een 30ste plaats als resultaat.

     

    Donderdag 2 juni – 2e Belgacom GP Averbode

    Jarno Weemaes – 9de

    Wout Alleman – 12de

    Kenneth Coomans – 11de

    Petra Mermans – 5de

    Kevin Panhuyzen – 4de

     

    Kids:

    Wout Bruggeman – 11de

    Joren Alleman – 7de

    Stan Dieleman – 7de

    Thor Geluykens – 8ste

    Vincent Berden – 8ste

    Ward Samoy – 23ste

     

    Verslag van Vincent Berden:

    Vincent Berden startte op de 2de rij en draaide als 11de het bos in. Hij reed constant rond de 10de plaats, op het einde van de wedstrijd kon hij nog goed opschuiven en werd uiteindelijk 8ste.

     

    Weekend 4 en 5 juni – Grand Prix d’Europe Malmédy

    Wout Alleman – 8ste

    Jarno Weemaes – 9de

    Kenneth Coomans – 10de

    Kevin Panhuyzen – 2de

    Githa Michiels – 3de

    Sander Elen – 11de

     

    Verslag:

    Tegen alle verwachtingen in was de zon weer overvloedig van de partij in Malmedy, 28 Juniores reden de bossen in voor 1 startloop en 3 grote toeren. Pieter Geluykens nam aanvankelijk de meute op sleeptouw, na de aanloopronde zaten de Limburgers Jens Schuermans en Kevin Panhuyzen samen vooraan. Pieter Geluykens volgde in derde stelling, met Nicolas Scheire, Daan Soete , Boris Cara en Maxim Boulangier in de achtervolging. In de eerste grote ronde ging Jens Schuermans met veel panache aan de haal en bouwde een voorsprong van 32 sec uit op Kevin Panhuyzen. Jens Vandekinderen en Nicolas Scheire hadden op plaatsen 3 en 4 uitzicht op het podium. Trek KMC biker Geluykens voelde zich niet goed, verloor zijn vierde plaats en verdween met hoofdpijn uit de wedstrijd. Daan Soete nam de vijfde stelling in, voor de Waalse Windose biker Boris Cara. Jens Schuermans, recent winnaar van  de World Cup voor Juniores in Offenburg trok met 1min45 voorsprong op Panhuyzen de laatste ronde in. Nicolas Scheire wist Jens Vandekinderen van de derde plaats te verdringen. Intussen rukte Boris Cara op naar de vierde stelling en dit ten nadele van Vandekinderen die in de eerste ronde lek reed en Daan Soete. De Limburger won overtuigend voor Kevin Panhuyzen, een sterke Nicolas Scheire vervolledigde het podium bij de Juniores. Maxim Boulangier 10de en Mathias Cloostermans 12de vielen vooraan weg door pech en Jens Van Rompay 18de  kloeg bij zijn aankomst over rugklachten en slechte benen.

    Reacties :
    "Het ging echt goed vandaag. Dat klimmen ligt me enorm goed. Ik heb mijn eigen tempo gereden en genoten van het mooie parcours. Hopelijk blijft de pech nu uit. In Malmedy wou ik echt winnen, het was een revanche voor het BK vorig jaar toen Jeff Luyten won. Donderdag beginnen de examens en dat is voor mij ook zeer belangrijk." zei Jens Schuermans de Merida Combee biker na afloop.

    "Ik was extra gemotiveerd omdat Jens er was, ik heb altijd veel stress voor de koers en dat betert er niet op. Dat was vorig jaar hier op het BK ook mijn nadeel en het wordt steeds erger. Jens was gewoon te sterk voor mij", vertelde Kevin Panhuyzen na zijn 2de plaats.

    "Ik had me goed voorbereid, dit was een belangrijke wedstrijd voor een eventuele selectie. Ik heb mijn eigen tempo gereden en de derde plaats was het hoogst haalbare vandaag. De 2 anderen waren echt te sterk", lichtte Nicolas Scheire zijn derde plaats toe.

    Trek KMC 08-06-2011 11.jpg 

    Trek KMC 08-06-2011 12.jpg
    Trek KMC 08-06-2011 13.jpg

    Weekend van 11 en 12 Juni rijden enkel de Kids te Kortenaken.

    Volgende week is het team terug present in Boom.

     

     

    TREK KMC trade team vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.com

    Bewerking foto’s en tekst: Kenny Janssens

    09-06-2011 om 22:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 08/06/2011

    vwf.JPG







    Woensdag 8 Juni – ST LIEVENS ESSE (9550)

    A-reeks

    1 Frank VAGENENDE
    2 Jarno Verhofstadt
    3 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    4 Gianni Cooman
    5 Jerry Cooman
    6 Dany Baeyens
    7 Bjorn Lison
    8 Kurt Diependaele
    9 Steven De Maeseneer
    10 Marnix Geerts
    VWF 8-6-11-st lievens esse 160.jpg

                                     Winnaar Catg.A Frank Vagenende

    VWF 8-6-11-st lievens esse 001.jpg 

                 De broers Staf en Bert Scheirlinckx kwamen een kijkje nemen. 

    VWF 8-6-11-st lievens esse 092.jpg 

                                       Eerste doortocht van de Catg.A

    VWF 8-6-11-st lievens esse 139.jpg 

    Glenn De wolf zat mee vooraan in de kopgroep maar
    reed nog lek in de laatste bocht voor de aankomst.

     
    C-reeks
    1 Stefan VERHAEGHE
    2 Guy De Coster
    3 Dirk Van Capellen
    4 Tim De Moor
    5 Philip Lampaert
    6 Chris De Saeger
    7 Lieven Van De Perre (De Klinge)
    8 Bram De Saedeleer
    9 Alain Bogaert
    10 Didier Turcksin

    VWF 8-6-11-st lievens esse 163.jpg

                                       Winnaar Catg.C Stefan Verhaeghe

    VWF 8-6-11-st lievens esse 149.jpg 

    De spurt voor de 16de plaats met Bruno Bruyere voor Bruno Verwulgen, De Reuse,
    Rudy Thomas en Nico Debaes.  

    VWF 8-6-11-st lievens esse 078.jpg 

                                                          Start Catg.C


    D-reeks
    1 Henri HERMANS
    2 Patrick Sergooris
    3 Francis De Ridder
    4 Ronny Paridaens
    5 Freddy Vlerick
    6 Luc D'Hooghe
    7 Willy Van Herreweghe
    8 Mark Vertommen
    9 Bart Sorgeloos
    10 Alex Ackermans

    VWF 8-6-11-st lievens esse 039.jpg 

                                       Aankomst Catg.D met Henri Hermans.

    VWF 8-6-11-st lievens esse 068.jpg 

    Winnaar Catg.D Henri Hermans met voorzitter Guy Van Parys en de eigenares
    van de dancing de Witte Hoeve die de koers inrichtte.


    E-reeks
    1 Roland MERSSEMAN
    2 Jean Pierre Claeys
    3 Roger Schouppe
    4 Patrick Van Renterghem
    5 Piet De Vos
    6 Luc Van Mol
    7 Patrick Convents
    8 Johny Van Holen
    9 Danny Polfliet
    10 Danny Paridaens
    VWF 8-6-11-st lievens esse 087.jpg

                                      Winnaar Catg.E Roland Mersseman


    F-reeks
    1 Rik SCHEIRLINCKX
    2 Freddy Vranken
    3 Hubert Dhondt
    4 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    5 Karel Heirbaut (Belsele)
    6 Licas Vangoidsenhoven
    7 Noel Rogge
    8 Andre Clemmen
    9 Guido Cornet
    10 Angelo La Paglia
    VWF 8-6-11-st lievens esse 009.jpg

    Aankomst Catg.F en Catg.G, eerste links Rik Scheirlinckx en rechts Mathieu Mercken.

    VWF 8-6-11-st lievens esse 024.jpg 

    Winnaar Catg.G Mathieu Mercken en winnaar Catg.F Rik Scheirlinckx met de
    Profs Bert en Staf en de rest van de familie.


    G-reeks
    1 Mathieu MERCKEN

    2 Freddy Van Impe
    3 Jef Dhondt
    4 Etienne Vandenhouwe
    5 Cor Berkouwer
    6 Aad Vingeling
    7 Roger Van Den Eede
    8 Jozef Saerens
    9 Freddy De Blick (Beveren)
    10 Werner Dullaert (St.Gillis)


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    09-06-2011 om 20:08 geschreven door kenny


    08-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 08/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 08/06/2011 - KLUISBERGEN (O) - Elite z.c./U23 - 102 km - 02h22min

    Aantal deelnemers: 135

    1.CHAMON Thomas - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    3.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4.FARABAUGH Adam - TEAM DESCHUYTTER

    5.SIX Sébastien - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.DE DECKER Steven - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    7.VERMEER Tom - COLBA Mercury

    8.VERHAEGEN Christophe - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    9.BORRY Kim - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    10.LANGENDYK James - GEELONG CK

    29.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - LUCA TEAM BELGIUM

    31.DURINCK Sean uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    41.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    08/06/2011 - NIEUWRODE-HOLSBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 93

    1.VAN ROY Simon - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    2.VAN ROY Stijn - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    3.LEYS Birger - SCOTT USA CT

    4.KRIEK CHRISTIAAN - TOP CLUB TOYOTA CSA

    5.KUYCKX Jan - MARCO POLO CYCLING TEAM

    6.VAN CAUWENBERGH Brandon - VL TECHNICS CT
    7.DE WAAL ROY - IST PARKHOTEL ROODING

    8.GEYSEN Kurt - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    9.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    10.ODEYN Seppe - SCOTT USA CT op 20"

    17.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST op 28”

    20.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    24.ILEGEMS Ken uit Hemikesem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    48.BOEYKENS Gertjan uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    53.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    54.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - STAR CYCLING TEAM

    08-06-2011 om 22:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD NIEUWELINGEN TE VERREBROEK VAN ZONDAG 05/06/2011
     

    FOTO’S WEDSTRIJD NIEUWELINGEN TE VERREBROEK
    VAN ZONDAG 05/06/2011

    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_6512.JPG Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_6531.JPG
                              Winnaar Kyle De Proost van Kon.Balen BC.                                Kyle De Proost geeft uitlag aan Gerry Van Gasse.
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_6465.JPG 
    Aankomst van Kyle De Proost de practisch gans de wedstrijd op kop reed en bijna
    alle premie's meenam naar huis.
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0263.JPG Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0312.JPG
                        De start te Verrebroek met de 22 Nieuwelingen.
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0289.JPG Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0317.JPG
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0293.JPG Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0320.JPG
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0298.JPG Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0322.JPG
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0302.JPG Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0374.JPG 
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0311.JPG Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0324.JPG
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0318.JPG Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0329.JPG
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0321.JPG Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0341.JPG
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0332.JPG Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0353.JPG
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0354.JPG Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0372.JPG  Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0355.JPG
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0394.JPG Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0382.JPG  Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0381.JPG
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0377.JPG                 


    Foto's: Pierre Maes
    Maes Pierre KOP.jpg
    Bewerking foto's: Kenny Janssens

    08-06-2011 om 22:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 10 JUNI - AVONDCRITERIUM TE ZWIJNDRECHT

    WIELERNIEUWS GODDAERTVRIENDEN

    AVONDCRITERIUM

    10 JUNI

     

     KAMPIOENSCHAP VAN ZWIJNDRECHT
    VOOR WIELERTOERISTEN

    START  17.45 UUR

                
     
    KOERS VOOR BELOFTEN EN ELITE Z.C.

    START 19.30 UUR


    Telkens vertrek café Centrum , statiestraat 90

    ZWIJNDRECHT

    08-06-2011 om 19:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 10 JUNI - 1°KAMPIOENSCHAP VAN ZWIJNDRECHT VOOR WIELERTOERISTEN !!!

    Beste toeristen-renners,

    De Goddaertvrienden–Zwijndrecht, nodigen U uit voor hun wielerwedstrijd !!!

     

    Vrijdag 10 juni 2011 te 17u45


    1°Kampioenschap van Zwijndrecht voor wielertoeristen !!!


    - Voorbehouden aan leden van Zwijndrechtse clubs en inwoners van Zwijndrecht.

     Maximaal 60 deelnemers. Geen vergunninghouders - 50 jaar toegelaten.

    - Afstand: 1u15. - Eerste 3 ronden achter de auto à 27 Km per uur.

    - Volledig afgesloten parkoers.

    - Renners toegelaten vanaf 17 jaar.

    - Koersfiets en helm verplicht. Alle vormen van opzetstuur zijn verboden.

    - Prachtige palm aan de overwinnaar 17 tot 44 jaar en aan de winnaar + 45 jaar.

    - Bekers aan de 2de en 3de van iedere reeks.

    - Deze winnaars zijn dan ook de kampioen van Zwijndrecht ook al is hij geen inwoner van onze gemeente.

    - De deelnemers van + 45 jaar krijgen een rugnummer vanaf nr.60

    - Alle renners zijn verzekerd tegen lichamelijke ongevallen en voor burgerlijke aansprakelijkheid tegenover derden.

    - Indien nodig worden de gedubbelde renners uit koers genomen. Beslissing aan de koersleiders van dienst.

     

    Voorinschrijving verplicht bij via mail aan: Gilbert.de.paepe@telenet.be

    Naam, voornaam,adres, geboortedatum, telefoonnummer en e-mailadres. Eventueel Zwijndrechtse Club waarbij U is aangesloten.

    Indien de inschrijving wordt aanvaard, krijgt U bevestiging en rugnummer.

    Uiterste datum van inschrijven: 20 mei 2011

     

    - Aanmelden met bevestiging van inschrijving en vertrek: Café Centrum, Statiestraat vanaf 16u15.

    iedere deelnemer betaald 11€ voor verzekering tegen lichamelijke ongevallen + garantie rugnummer.

    - Prijsuitdeling: Café Machuit Dorp – West 9.

    - Iedere deelnemer ontvangt 5€ prijs + 2 bierbonnetjes + boterhammen

    + 5€ garantie tegen inruilen rugnummer.

    - Kleedkamers en lokaal voor eventuele dopingcontrole: Sportcomplex Kerkenkouter.

     

    Met sportieve groeten

    Goddaertvrienden Zwijndrecht

     

    Bron: Gilbert De Paepe

    08-06-2011 om 19:32 geschreven door kenny


    07-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 07/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 07/06/2011 - BOOISCHOT (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h38min

    Aantal deelnemers: 116

    1.SIMPSON MYROM

    2.STIENS Matti - VAN EYCK SPORT

    3.FRANKEN Marc - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    4.WAKUMOTO Masaki

    5.GOUWKENS Patrick - VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS

    6.LEMBRECHTS Nicolaas - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    7.MOTTET Florent - ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    8.WIJCKMANS Kristof - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    9.VAN ELST Jonathan - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10.VAN DEN VONDER Stef - SCOTT USA CYCLING TEAM

    16.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    20.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    77.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - STAR CYCLING TEAM

    07-06-2011 om 23:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN DINSDAG 07/06/2011
    Paal - Graauw
    Watergang tussen Graauw en Paal net voor het keerpunt te Paal.

    Onder leiding van Kenny Janssens en Ronny Van de Velde vertrokken Dinsdagavond om 19h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    8 POLDERRENNERS voor de trainingsrit doorheen de Polders van Saeftinghe met keerpunt Paal via Grauw.
    De buienradar voorspelde niet veel goeds maar toch vertrokken nog 8 renners om de regen te trotseren. Na 1 uur en thv Grauw begon het te regenen en dat bleef zo tot we terug in Beveren waren. Thv Grauw een lekke band voor Sefaan Adriaenssens en daar de groep klein was werd er even doorgereden om nadien Stefaan terug op te pikken. Bij momenten werd het tempo serieus opgevoerd in zowel de tegenwind naar Paal als op de meewind naar Doel.
    Op de terugweg thv het Deurganckdock trok Michiel De Witte zeer regelmatig de gas open maar het was evengoed opletten geblazen aan de verschillende ronde punten waar de plekken mazout kwamen bovendrijven op het wegdek. Alles bleef in de kleine finale samen op uitzondering van Ronny Van de Velde die net niet kon aanklampen, Michiel De Witte hield samen met Wim Kras het tempo zeer hoog. De spurt werd naar de hand gezet van Kenny Janssens die als eerste de meet overschreed in de gietende regen. Het gemiddelde vandaag was goed voor 35,9 Km/h en dat voor 70 Km tot Buyl Sport. 
    Wie reden mee vandaag : Steven Van Houte
     , Wim Kras , Ronny Van de Velde , Stefaan Adriaenssens , Keny Wille , Michiel De Witte , Koen Heyrman en Kenny Janssens.

    Janssens Kenny KOP 2010 2.jpg 
         Kenny Janssens

    07-06-2011 om 23:22 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!