.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    09-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 09/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 09/06/2011 - KORTENAKEN (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 117

    1.GRENDA Ben - ROCK WERCHTER

    2.MOTTET Florent - ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    3.FRANKEN Marc - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    4.DEGUELLE Christopher - la royal pedale saint-martin

    5.SUAREZ Kevin - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    6.FAUVILLE Dimitri - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    7.JOIRET Julien - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    8.GRONUM WALDO - MR PRICE CYCLING CLUB

    9.NEIRYNCK Kevin - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10.DE WAAL ROY - IST PARKHOTEL ROODING

    35.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - STAR CYCLING TEAM

    09-06-2011 om 22:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN TREK KMC MOUNTAINBIKETEAM !!!

    Trek KMC banner 2011.jpg
    UITSLAGEN EN VERSLAGEN

     

    Weekend 29/5 – Wallonia cup Kelmis-La Calamine

    Mark Donné – 1ste

    Sander Elen – 2de

    Kenneth Coomans – 13de

    Trek KMC 08-06-2011 1.jpg 

    Weekend 28 en 29/5 – Wereldbeker te Offenburg Duitsland

    Githa Michiels – 54ste

    Elise Marchal – 15de

    Pieter Geluykens - 25ste  

    Kevin Panhuyzen opgave door valpartij.

    Trek KMC 08-06-2011 2.jpg 

    Trek KMC 08-06-2011 3.jpg 
    Trek KMC 08-06-2011 4.jpg
    Trek KMC 08-06-2011 5.jpg
    Trek KMC 08-06-2011 6.jpg
    Trek KMC 08-06-2011 7.jpg

    Gelukkig was alles in orde bij Kevin Panhuyzen na controle in ’t ziekenhuis.

     

    Weekend 28 en 29/5 – Moerbeke Waas

    Wout Alleman – 1ste

    Sven Berthels – 6de

    Yves Moens – 11de

    Trek KMC 08-06-2011 8.jpg  

    Verslag van Wout Alleman:

    Wout Alleman startte op de 2de rij en nam geen al te beste start. Toch kon hij goed opschuiven en zat snel op kop om het bos in te draaien met veel single tracks. Samen  met Alexander Locquet konden ze een gat slaan op Elias Van Hecke en Thomas Van de Velde. Na de 2de ronde zat Wout Alleman reeds alleen en nam 20sec voorsprong, Elias Van Hecke was intussen naar Alexander Locquet gereden.

    Met een zeer comfortabele voorsprong won Wouter Alleman zijn 1ste wedstrijd bij de Nieuwelingen. Alexander Locquet kon zich nog ontdoen van Elias Van Hecke en pakte zo de Provinciale Titel.

     

    Kids:

    10e Owen Valcke – 10de

    7e Stan Dieleman – 7de

    Wout Bruggeman – 11de 

    Joren Alleman – 8ste

    Ward Samoy – 28ste

    Vincent Berden – 10de

    Trek KMC 08-06-2011 9.jpg Trek KMC 08-06-2011 10.jpg

    Verslag van Ward Samoy:

    Moerbeke Waas, de allereerste MTB-wedstrijd voor Ward Samoy en hij startte helemaal achteraan. Na het bruggetje lag Ward tegen de vlakte maar sprong direct terug op de MTB. Nadat hij enkele renners terug had ingehaald voelde hij zich beter worden, op het einde reed Ward zich helemaal leeg. Totaal kapot maar wel zeer tevreden met zijn 1ste wedstrijd, het was een super ervaring met een 30ste plaats als resultaat.

     

    Donderdag 2 juni – 2e Belgacom GP Averbode

    Jarno Weemaes – 9de

    Wout Alleman – 12de

    Kenneth Coomans – 11de

    Petra Mermans – 5de

    Kevin Panhuyzen – 4de

     

    Kids:

    Wout Bruggeman – 11de

    Joren Alleman – 7de

    Stan Dieleman – 7de

    Thor Geluykens – 8ste

    Vincent Berden – 8ste

    Ward Samoy – 23ste

     

    Verslag van Vincent Berden:

    Vincent Berden startte op de 2de rij en draaide als 11de het bos in. Hij reed constant rond de 10de plaats, op het einde van de wedstrijd kon hij nog goed opschuiven en werd uiteindelijk 8ste.

     

    Weekend 4 en 5 juni – Grand Prix d’Europe Malmédy

    Wout Alleman – 8ste

    Jarno Weemaes – 9de

    Kenneth Coomans – 10de

    Kevin Panhuyzen – 2de

    Githa Michiels – 3de

    Sander Elen – 11de

     

    Verslag:

    Tegen alle verwachtingen in was de zon weer overvloedig van de partij in Malmedy, 28 Juniores reden de bossen in voor 1 startloop en 3 grote toeren. Pieter Geluykens nam aanvankelijk de meute op sleeptouw, na de aanloopronde zaten de Limburgers Jens Schuermans en Kevin Panhuyzen samen vooraan. Pieter Geluykens volgde in derde stelling, met Nicolas Scheire, Daan Soete , Boris Cara en Maxim Boulangier in de achtervolging. In de eerste grote ronde ging Jens Schuermans met veel panache aan de haal en bouwde een voorsprong van 32 sec uit op Kevin Panhuyzen. Jens Vandekinderen en Nicolas Scheire hadden op plaatsen 3 en 4 uitzicht op het podium. Trek KMC biker Geluykens voelde zich niet goed, verloor zijn vierde plaats en verdween met hoofdpijn uit de wedstrijd. Daan Soete nam de vijfde stelling in, voor de Waalse Windose biker Boris Cara. Jens Schuermans, recent winnaar van  de World Cup voor Juniores in Offenburg trok met 1min45 voorsprong op Panhuyzen de laatste ronde in. Nicolas Scheire wist Jens Vandekinderen van de derde plaats te verdringen. Intussen rukte Boris Cara op naar de vierde stelling en dit ten nadele van Vandekinderen die in de eerste ronde lek reed en Daan Soete. De Limburger won overtuigend voor Kevin Panhuyzen, een sterke Nicolas Scheire vervolledigde het podium bij de Juniores. Maxim Boulangier 10de en Mathias Cloostermans 12de vielen vooraan weg door pech en Jens Van Rompay 18de  kloeg bij zijn aankomst over rugklachten en slechte benen.

    Reacties :
    "Het ging echt goed vandaag. Dat klimmen ligt me enorm goed. Ik heb mijn eigen tempo gereden en genoten van het mooie parcours. Hopelijk blijft de pech nu uit. In Malmedy wou ik echt winnen, het was een revanche voor het BK vorig jaar toen Jeff Luyten won. Donderdag beginnen de examens en dat is voor mij ook zeer belangrijk." zei Jens Schuermans de Merida Combee biker na afloop.

    "Ik was extra gemotiveerd omdat Jens er was, ik heb altijd veel stress voor de koers en dat betert er niet op. Dat was vorig jaar hier op het BK ook mijn nadeel en het wordt steeds erger. Jens was gewoon te sterk voor mij", vertelde Kevin Panhuyzen na zijn 2de plaats.

    "Ik had me goed voorbereid, dit was een belangrijke wedstrijd voor een eventuele selectie. Ik heb mijn eigen tempo gereden en de derde plaats was het hoogst haalbare vandaag. De 2 anderen waren echt te sterk", lichtte Nicolas Scheire zijn derde plaats toe.

    Trek KMC 08-06-2011 11.jpg 

    Trek KMC 08-06-2011 12.jpg
    Trek KMC 08-06-2011 13.jpg

    Weekend van 11 en 12 Juni rijden enkel de Kids te Kortenaken.

    Volgende week is het team terug present in Boom.

     

     

    TREK KMC trade team vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.com

    Bewerking foto’s en tekst: Kenny Janssens

    09-06-2011 om 22:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 08/06/2011

    vwf.JPG







    Woensdag 8 Juni – ST LIEVENS ESSE (9550)

    A-reeks

    1 Frank VAGENENDE
    2 Jarno Verhofstadt
    3 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    4 Gianni Cooman
    5 Jerry Cooman
    6 Dany Baeyens
    7 Bjorn Lison
    8 Kurt Diependaele
    9 Steven De Maeseneer
    10 Marnix Geerts
    VWF 8-6-11-st lievens esse 160.jpg

                                     Winnaar Catg.A Frank Vagenende

    VWF 8-6-11-st lievens esse 001.jpg 

                 De broers Staf en Bert Scheirlinckx kwamen een kijkje nemen. 

    VWF 8-6-11-st lievens esse 092.jpg 

                                       Eerste doortocht van de Catg.A

    VWF 8-6-11-st lievens esse 139.jpg 

    Glenn De wolf zat mee vooraan in de kopgroep maar
    reed nog lek in de laatste bocht voor de aankomst.

     
    C-reeks
    1 Stefan VERHAEGHE
    2 Guy De Coster
    3 Dirk Van Capellen
    4 Tim De Moor
    5 Philip Lampaert
    6 Chris De Saeger
    7 Lieven Van De Perre (De Klinge)
    8 Bram De Saedeleer
    9 Alain Bogaert
    10 Didier Turcksin

    VWF 8-6-11-st lievens esse 163.jpg

                                       Winnaar Catg.C Stefan Verhaeghe

    VWF 8-6-11-st lievens esse 149.jpg 

    De spurt voor de 16de plaats met Bruno Bruyere voor Bruno Verwulgen, De Reuse,
    Rudy Thomas en Nico Debaes.  

    VWF 8-6-11-st lievens esse 078.jpg 

                                                          Start Catg.C


    D-reeks
    1 Henri HERMANS
    2 Patrick Sergooris
    3 Francis De Ridder
    4 Ronny Paridaens
    5 Freddy Vlerick
    6 Luc D'Hooghe
    7 Willy Van Herreweghe
    8 Mark Vertommen
    9 Bart Sorgeloos
    10 Alex Ackermans

    VWF 8-6-11-st lievens esse 039.jpg 

                                       Aankomst Catg.D met Henri Hermans.

    VWF 8-6-11-st lievens esse 068.jpg 

    Winnaar Catg.D Henri Hermans met voorzitter Guy Van Parys en de eigenares
    van de dancing de Witte Hoeve die de koers inrichtte.


    E-reeks
    1 Roland MERSSEMAN
    2 Jean Pierre Claeys
    3 Roger Schouppe
    4 Patrick Van Renterghem
    5 Piet De Vos
    6 Luc Van Mol
    7 Patrick Convents
    8 Johny Van Holen
    9 Danny Polfliet
    10 Danny Paridaens
    VWF 8-6-11-st lievens esse 087.jpg

                                      Winnaar Catg.E Roland Mersseman


    F-reeks
    1 Rik SCHEIRLINCKX
    2 Freddy Vranken
    3 Hubert Dhondt
    4 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    5 Karel Heirbaut (Belsele)
    6 Licas Vangoidsenhoven
    7 Noel Rogge
    8 Andre Clemmen
    9 Guido Cornet
    10 Angelo La Paglia
    VWF 8-6-11-st lievens esse 009.jpg

    Aankomst Catg.F en Catg.G, eerste links Rik Scheirlinckx en rechts Mathieu Mercken.

    VWF 8-6-11-st lievens esse 024.jpg 

    Winnaar Catg.G Mathieu Mercken en winnaar Catg.F Rik Scheirlinckx met de
    Profs Bert en Staf en de rest van de familie.


    G-reeks
    1 Mathieu MERCKEN

    2 Freddy Van Impe
    3 Jef Dhondt
    4 Etienne Vandenhouwe
    5 Cor Berkouwer
    6 Aad Vingeling
    7 Roger Van Den Eede
    8 Jozef Saerens
    9 Freddy De Blick (Beveren)
    10 Werner Dullaert (St.Gillis)


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    09-06-2011 om 20:08 geschreven door kenny


    08-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 08/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 08/06/2011 - KLUISBERGEN (O) - Elite z.c./U23 - 102 km - 02h22min

    Aantal deelnemers: 135

    1.CHAMON Thomas - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    3.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4.FARABAUGH Adam - TEAM DESCHUYTTER

    5.SIX Sébastien - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.DE DECKER Steven - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    7.VERMEER Tom - COLBA Mercury

    8.VERHAEGEN Christophe - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    9.BORRY Kim - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    10.LANGENDYK James - GEELONG CK

    29.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - LUCA TEAM BELGIUM

    31.DURINCK Sean uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    41.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    08/06/2011 - NIEUWRODE-HOLSBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 93

    1.VAN ROY Simon - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    2.VAN ROY Stijn - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    3.LEYS Birger - SCOTT USA CT

    4.KRIEK CHRISTIAAN - TOP CLUB TOYOTA CSA

    5.KUYCKX Jan - MARCO POLO CYCLING TEAM

    6.VAN CAUWENBERGH Brandon - VL TECHNICS CT
    7.DE WAAL ROY - IST PARKHOTEL ROODING

    8.GEYSEN Kurt - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    9.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    10.ODEYN Seppe - SCOTT USA CT op 20"

    17.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST op 28”

    20.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    24.ILEGEMS Ken uit Hemikesem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    48.BOEYKENS Gertjan uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    53.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    54.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - STAR CYCLING TEAM

    08-06-2011 om 22:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD NIEUWELINGEN TE VERREBROEK VAN ZONDAG 05/06/2011
     

    FOTO’S WEDSTRIJD NIEUWELINGEN TE VERREBROEK
    VAN ZONDAG 05/06/2011

    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_6512.JPG Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_6531.JPG
                              Winnaar Kyle De Proost van Kon.Balen BC.                                Kyle De Proost geeft uitlag aan Gerry Van Gasse.
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_6465.JPG 
    Aankomst van Kyle De Proost de practisch gans de wedstrijd op kop reed en bijna
    alle premie's meenam naar huis.
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0263.JPG Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0312.JPG
                        De start te Verrebroek met de 22 Nieuwelingen.
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0289.JPG Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0317.JPG
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0293.JPG Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0320.JPG
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0298.JPG Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0322.JPG
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0302.JPG Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0374.JPG 
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0311.JPG Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0324.JPG
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0318.JPG Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0329.JPG
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0321.JPG Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0341.JPG
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0332.JPG Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0353.JPG
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0354.JPG Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0372.JPG  Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0355.JPG
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0394.JPG Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0382.JPG  Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0381.JPG
    Verrebroek Nieuwelingen 05-06-2011 PMA_0377.JPG                 


    Foto's: Pierre Maes
    Maes Pierre KOP.jpg
    Bewerking foto's: Kenny Janssens

    08-06-2011 om 22:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 10 JUNI - AVONDCRITERIUM TE ZWIJNDRECHT

    WIELERNIEUWS GODDAERTVRIENDEN

    AVONDCRITERIUM

    10 JUNI

     

     KAMPIOENSCHAP VAN ZWIJNDRECHT
    VOOR WIELERTOERISTEN

    START  17.45 UUR

                
     
    KOERS VOOR BELOFTEN EN ELITE Z.C.

    START 19.30 UUR


    Telkens vertrek café Centrum , statiestraat 90

    ZWIJNDRECHT

    08-06-2011 om 19:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 10 JUNI - 1°KAMPIOENSCHAP VAN ZWIJNDRECHT VOOR WIELERTOERISTEN !!!

    Beste toeristen-renners,

    De Goddaertvrienden–Zwijndrecht, nodigen U uit voor hun wielerwedstrijd !!!

     

    Vrijdag 10 juni 2011 te 17u45


    1°Kampioenschap van Zwijndrecht voor wielertoeristen !!!


    - Voorbehouden aan leden van Zwijndrechtse clubs en inwoners van Zwijndrecht.

     Maximaal 60 deelnemers. Geen vergunninghouders - 50 jaar toegelaten.

    - Afstand: 1u15. - Eerste 3 ronden achter de auto à 27 Km per uur.

    - Volledig afgesloten parkoers.

    - Renners toegelaten vanaf 17 jaar.

    - Koersfiets en helm verplicht. Alle vormen van opzetstuur zijn verboden.

    - Prachtige palm aan de overwinnaar 17 tot 44 jaar en aan de winnaar + 45 jaar.

    - Bekers aan de 2de en 3de van iedere reeks.

    - Deze winnaars zijn dan ook de kampioen van Zwijndrecht ook al is hij geen inwoner van onze gemeente.

    - De deelnemers van + 45 jaar krijgen een rugnummer vanaf nr.60

    - Alle renners zijn verzekerd tegen lichamelijke ongevallen en voor burgerlijke aansprakelijkheid tegenover derden.

    - Indien nodig worden de gedubbelde renners uit koers genomen. Beslissing aan de koersleiders van dienst.

     

    Voorinschrijving verplicht bij via mail aan: Gilbert.de.paepe@telenet.be

    Naam, voornaam,adres, geboortedatum, telefoonnummer en e-mailadres. Eventueel Zwijndrechtse Club waarbij U is aangesloten.

    Indien de inschrijving wordt aanvaard, krijgt U bevestiging en rugnummer.

    Uiterste datum van inschrijven: 20 mei 2011

     

    - Aanmelden met bevestiging van inschrijving en vertrek: Café Centrum, Statiestraat vanaf 16u15.

    iedere deelnemer betaald 11€ voor verzekering tegen lichamelijke ongevallen + garantie rugnummer.

    - Prijsuitdeling: Café Machuit Dorp – West 9.

    - Iedere deelnemer ontvangt 5€ prijs + 2 bierbonnetjes + boterhammen

    + 5€ garantie tegen inruilen rugnummer.

    - Kleedkamers en lokaal voor eventuele dopingcontrole: Sportcomplex Kerkenkouter.

     

    Met sportieve groeten

    Goddaertvrienden Zwijndrecht

     

    Bron: Gilbert De Paepe

    08-06-2011 om 19:32 geschreven door kenny


    07-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 07/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 07/06/2011 - BOOISCHOT (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h38min

    Aantal deelnemers: 116

    1.SIMPSON MYROM

    2.STIENS Matti - VAN EYCK SPORT

    3.FRANKEN Marc - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    4.WAKUMOTO Masaki

    5.GOUWKENS Patrick - VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS

    6.LEMBRECHTS Nicolaas - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    7.MOTTET Florent - ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    8.WIJCKMANS Kristof - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    9.VAN ELST Jonathan - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10.VAN DEN VONDER Stef - SCOTT USA CYCLING TEAM

    16.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    20.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    77.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - STAR CYCLING TEAM

    07-06-2011 om 23:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN DINSDAG 07/06/2011
    Paal - Graauw
    Watergang tussen Graauw en Paal net voor het keerpunt te Paal.

    Onder leiding van Kenny Janssens en Ronny Van de Velde vertrokken Dinsdagavond om 19h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    8 POLDERRENNERS voor de trainingsrit doorheen de Polders van Saeftinghe met keerpunt Paal via Grauw.
    De buienradar voorspelde niet veel goeds maar toch vertrokken nog 8 renners om de regen te trotseren. Na 1 uur en thv Grauw begon het te regenen en dat bleef zo tot we terug in Beveren waren. Thv Grauw een lekke band voor Sefaan Adriaenssens en daar de groep klein was werd er even doorgereden om nadien Stefaan terug op te pikken. Bij momenten werd het tempo serieus opgevoerd in zowel de tegenwind naar Paal als op de meewind naar Doel.
    Op de terugweg thv het Deurganckdock trok Michiel De Witte zeer regelmatig de gas open maar het was evengoed opletten geblazen aan de verschillende ronde punten waar de plekken mazout kwamen bovendrijven op het wegdek. Alles bleef in de kleine finale samen op uitzondering van Ronny Van de Velde die net niet kon aanklampen, Michiel De Witte hield samen met Wim Kras het tempo zeer hoog. De spurt werd naar de hand gezet van Kenny Janssens die als eerste de meet overschreed in de gietende regen. Het gemiddelde vandaag was goed voor 35,9 Km/h en dat voor 70 Km tot Buyl Sport. 
    Wie reden mee vandaag : Steven Van Houte
     , Wim Kras , Ronny Van de Velde , Stefaan Adriaenssens , Keny Wille , Michiel De Witte , Koen Heyrman en Kenny Janssens.

    Janssens Kenny KOP 2010 2.jpg 
         Kenny Janssens

    07-06-2011 om 23:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN DE KON. HOBOKEN WAC !!!

    WAC Hoboken Banner 2011.jpg
    Uitslagen Nieuwelingen


    Nieuwelingen
    Zaterdag 04 Juni – Pepingen-Bogaarden

    55 deelnemers

    Waterschoot Django – 12de

     

    Zondag 05 Juni – Verrebroek

    22 deelnemers

    Vercauteren Stef – 5de

    Versceuren Steve – 10de

    Ost Jarne – 12de

    Van Cauteren Jonas – 15de

    Drumont Frederik – 18de

    Boden Laurens – 22ste

     

    Goed gereden jongens !!!

     

    In de lappenmand:  Michael  Huybrecht.

     

    Voor iedereen die moet gaan blokken veel succes !!!

     


    Tekst: Nacy Cappelle

    Bewerking: Kenny Janssens

    07-06-2011 om 22:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD WAOD CATG.A & B TE HULST VAN MAANDAG 06/06/2011

    FOTO’S WEDSTRIJD WAOD CATG.A & B TE HULST VAN
    MAANDAG 06/06/2011

    WAOD 6-6-11-hulst 078.JPG    WAOD 6-6-11-hulst 077.JPG    
    Het podium met winnaar Catg.A Rein-Jan Eelenbaas, op de 2de plaats                      Winnaar leidersprijs Franky Van Oyen
    winnaar Catg.B Bart Van Speybroeck en 3de Steven Martens.                           
    WAOD 6-6-11-hulst 080.JPG
                                  Podium met de eerste 3 renners van Hulst.
    WAOD 6-6-11-hulst 071.JPG
    Aankomst van de winnaar Catg.A Rein-Jan Eelenbaas die de kopgroep net
    kon voorblijven.
    WAOD 6-6-11-hulst 072.JPG
    Spurt voor de 2de plaats gewonnen door winnaar Catg.B Bart Van Speybroeck
    voor Steven Martens, Nico Ringelberg, Kristof Gryson en Peter Neels.
    WAOD 6-6-11-hulst 073.JPG
    WAOD 6-6-11-hulst 074.JPG WAOD 6-6-11-hulst 070.JPG
                                                                                                                                      Aankomst Gino Van Broeck.
    WAOD 6-6-11-hulst 068.JPG WAOD 6-6-11-hulst 067.JPG
                                                                                                                      Peter Neels uit Kruibeke en Jurgen Goossens.
    WAOD 6-6-11-hulst 001.JPG
    Het Arrows Team was sterk vertegenwoordigd te Huslt met o.a. Patrick Van Renterghem.
    WAOD 6-6-11-hulst 002.JPG
                    Rudi Rabout op zoek naar de 2 Missen van Hulst.
    WAOD 6-6-11-hulst 005.JPG
                           De start met de 2de van links Rudi Rabout.
    WAOD 6-6-11-hulst 006.JPG WAOD 6-6-11-hulst 010.JPG
                                                                                                                                 Rechts Jurgen Goossens uit Kieldrecht.
    WAOD 6-6-11-hulst 017.JPG WAOD 6-6-11-hulst 025.JPG
    WAOD 6-6-11-hulst 027.JPG WAOD 6-6-11-hulst 032.JPG
    WAOD 6-6-11-hulst 034.JPG WAOD 6-6-11-hulst 038.JPG
    WAOD 6-6-11-hulst 043.JPG WAOD 6-6-11-hulst 048.JPG
    WAOD 6-6-11-hulst 058.JPG WAOD 6-6-11-hulst 060.JPG
                      Jurgen Goossens en Rudi Rabout.
    WAOD 6-6-11-hulst 066.JPG


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg


    07-06-2011 om 22:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/06/2011

    waod_3.jpg

    WAOD 6-6-11-hulst 078.JPG     WAOD 6-6-11-hulst 077.JPG
     Winnaar Catg.A Rein-Jan Elenbaas, winnaar Catg.B Bart Van Speybroeck                  Franky Van Oyen winnaar leidersprijs.
    en 3de Steven Martens.

    Maandag 06 Juni – HULST (Ned)

     

    Cat A/B:

    1.Rein-Jan Elenbaas (Goes, winnaar cat. A)

    2.Bart Van Speybroeck (Nevele, winnaar cat. B)

    3.Steven Martens

    4.Nico Ringelberg

    5.Kristof Gryson

    6.Peter Neels (Kruibeke) 7.Sjacco Matthijs 8.Michel Janssen 9.Jimmy De Bruyn 10.Nico Thijs 11.Wim De Waal 12.Rudi Rabout (Heinkenszand) 13.Joeri Kasper 14.Mathijs Buzeyn 15.Kristof De Baets 16.Christian Kik 17.Edward Van Ewijk 18.Kevin Vleurinck 19.Nathan Traas 20.Sjacco Hoondert


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    07-06-2011 om 22:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/06/2011

    waod_3.jpg
    Proficiat aan RENE COLMAN met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!


    Zaterdag 04 Juni DESTELBERGEN (9070)
    Categorie A/B:
    (60 dln)

    1.Paul Rooseparck (Laarne, winnaar cat. A)

    2.Patrick Vanhoolandt (Drongen, winnaar cat. B)

    3.Brent Van Hallenberge (A2)

    4.Frederik Ghyselen (B2)

    5.Kristof Muys (B3)

    6.Glenn De Wolf (Hamme A3) 7.Franky Van Oyen (Zulte B4) 8.Jurgen Goossens (Kieldrecht B5) 9.Marcin Sitarski (B6) 10.Dries De Smet (A4) 11.Gratien Bossaer (A5) 12.Jerry Cooman (B7) 13.Guan De Cooman (A6) 14.Christopher Vanneste (B8) 15.Peter De Corte (B9) 16.Jens Daems (A7) 17.Jan Reubens (A8) 18.Kristof Dhondt (B10) 19.Davy Versichel (A9) 20.Gino Van Broeck (Belsele A10) 21.Mario Van Den Broecke (B11) 22.Mike Van Ryssel (A11) 23.Stefaan Van Gaever (B12) 24.Kevin Andries (A12) 25.Olivier Dedeckel (B13) 26.Benny Moens (A13) 27.Tom Rouan (Merelbeke A14) 28.Steve Randles (B14) 29.Michael De Meyer (A15) 30.Marc Reynaerts (B15)

     

    Categorie C/D: (44 dln)

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem, winnaar cat. D)

    2.Philip Lampaert (Bellem, winnaar cat. C)

    3.Stefan Adriaenssens (Burcht C2)

    4.Pedro Michels (C3)

    5.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde C4)

    6.Mario Lammens (D2) 7.Philip Wittoek (D3) 8.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D4) 9.Franky De Tremerie (C5) 10.Bart Rombouts (Kallo C6) 11.Alain Bogaert (C7) 12.Stanny Benoot (D5) 13.Rudi Rabout (Heinkenszand C8) 14.Wim Rombaut (C9) 15.Peter Ballet (D6) 16.Nico Debaes (Desselgem C10) 17.Luc De Meester (D7) 18.Danny Velge (D8) 19.Fabien Hanssens (C11) 20.Johan Vervaecke (C12) 21.Guy De Bodt (C13) 22.Serge De Wever (D9) 23.Marc Cossyns (D10) 24.Candy De Boelpaep (C14) 25.Idesbald Nevejans (D11) 26.Michel Bultinck (C15) 27.Patrick Joos (D12) 28.Luc Wytinck (C16) 29.Marnic Van Damme (C17) 30.Sven De Vlieger (C18)

    Categorie E:

    1.Joseph Devits (Geraardsbergen)

    2.Johan Brouwers

    3.Georges Vergauwe

    4.Wim De Waal

    5.Patrick Watteny

    6.Etienne Claus (Waasmunster) 7.Marcin Durant 8.Steven Blommaert 9.Geert De Spiegeleer 10.Frederik Blervacq 11.Rudi Van De Velde 12.Alain Goossens 13.Siegfried Van Overberghe 14.Peter De Ghein 15.Geert Roegiers 16.Noël Willems 17.Patrick Van Den Broeck 18.Franky De Pauw 19.Hilair Heye 20.Marc Couckuyt 21.Wim De Coninck 22.Luc Joos 23.Geert Smet 24.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 25.Patrick Bekaert 26.Mario Geirnaert 27.Johan De Clerck 28.Willy De Sutter 29.Leo Mares (Beveren) 30.Luc Van de Walle

    Categorie F1/F2:

    1.Helmuth Tas (Sijsele, winnaar cat. F1)

    2.Tony Baudonck (F1-2)

    3.Dick Van Loon (F1-3)

    4.Eddy Cobbaut (winnaar cat. F2)

    5.Robert Maldrie (F2-2)

    6.Eddy De Vuyst (F1-4) 7.Noël Rogge (F2-3) 8.Danny Paridaens (F2-4) 9.Pascal Cornand (F2-5) 10.Roland Boulard (F2-6) 11.Eddie Van Leirberghe (F1-5) 12.François Coppers (Lokeren F1-6) 13.Luc Ribbens (F1-7) 14.Dirk Tumeleer (F1-8) 15.Luc D'Haeseleer (F2-7) 16.Luc Verkinderen (F2-8) 17.Ronny Byl (F1-9) 18.André De Boelpaep (F1-10) 19.Bart Delagrange (F1-11) 20.André Clemmen (F2-9) 21.Noël Sonck (F1-12) 22.Peter Buyl (F1-13) 23.Luc Roelandt (F1-14) 24.Willy De Regge (F2-10) 25.Dirk De Cauwer (Hamme F1-15) 26.Kurt Wille (F2-11) 27.Daniel Hauttekeete (F2-12) 28.Patrick Van Hulle (F1-16) 29.Eric Pauwels (F2-13) 30.Emmanuël De Loor (F1-17)

    Categorie G:

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2.Herman Van Den Borre

    3.Luc Snels

    4.Theo Coudyzer

    5.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    6.Hendrik Scheirlinckx 7.Julien Vyvey 8.Erik Vandersteen 9.Maurice Van Ginderdeuren 10.Remi Depraetere 11.Marinus Lockefeir 12.Jozef De Bruyn 13.Adri Van Loon 14.Piet Achten 15.Michel Bousard 16.Robert Robijns 17.Jozef Van Isterdael 18.Hendrik Cornelis 19.David Orford 20.Jean-Paul Van Oudenhove 21.Alfred Staljanssens (Bornem) 22.Jaak Nys 23.Eddy De Clercq 24.Alain Messager 25.Luc De Cock 26.Henk Bolle 27.Eric De Wilde 28.Roland Van Imschoot 29.Firmin De Zutter 30.François De Leener

    Categorie G+:

    1.Gerard Devleeschauwer (Idegem)

    2.Werner Dullaert (St.Gillis)

    3.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4.Joseph D'Hont

    5.Jos Kloeck

    6.Mathieu Mercken 7.Ko Tolhoek 8.Freddy De Blick (Beveren) 9.Clement Saelens 10.Gerard Mariën (Schoten) 11.Denis Keynen 12.José De Vreese 13.Daniel Meirlaen 14.Luc Muys 15.René Van Reeth 16.Armand Mols 17.Herman Dias 18.André Van Asbroeck 19.Lucien Van Impe 20.Omer Meloen 21.Ortaire Stevens 22.Willy Kohlhaas 23.Jean-Pierre Heymans 24.Ferdinand Moerman 25.Guus Schuller 26.Antoine Cools 27.Hervé Verstuyft 28.François Brouwers 29.Huib Klip 30.Guy Soil

    Categorie G++:

    1.RENE COLMAN (Sint-Niklaas)

    2.Daniël Jooris

    3.Leo De Jong

    4.Edward Battersby

    5.Joseph Boone

    6.Willy Voorbraeck 7.Jef Verheyen 8.Trevor Fenwick

    07-06-2011 om 12:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 03/06/2011

    waod_3.jpg
    Proficiat aan ALEX GOOSSENS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan FREDDY DE BLICK met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Goossens Alex KOP 2010.jpg      De Blick Freddy KOP 2011.jpg

           Alex Goossens                 Freddy De Blick

    Vrijdag 03 Juni – ERTVELDE (9940)
     

    Categorie A/B: (43 dln)

    1.Steven Martens (Lotenhulle, winnaar cat. A)

    2.Hennie Morel (A2)

    3.Paul Rooseparck (A3)

    4.Kristof Gryson (A4)

    5.Valentijn Van De Velde (A5)

    6.ALEX GOOSSENS (Vrasene, winnaar cat. B)

    7.Kristof Dhondt (B2) 8.Sammy Bogaert (Kalmthout A6) 9.Sven Gheerolfs (A7) 10.Mario Van Den Broecke (B3) 11.Nico Verwee (B4) 12.Vincent Brunel (B5) 13.Maarten De Muynck (A8) 14.Kenny Maenhout (A9) 15.Bart De Wachter (B6) 16.Luc De Duytsche (B7) 17.Kris Smet (St.Niklaas B8) 18.Tommy Maenhout (A10) 19.Gino Hoskens (Beveren B9) 20.Dennis Nevejans (A11) 21.Steven Heirman (Hamme A12) 22.Philippe De Vleeschauwer (B10) 23.Bart Bonne (B11) 24.Tim Goethals (B12) 25.Joachim De Pauw (A13) 26.Andy Van Loon (B13) 27.Gunter D'Hont (B14) 28.Davy Reyniers (Kruibeke A14) 29.Jens Daems (A15) 30.Koen De Paepe (B15)

     

    Categorie C/D: (51 dln)

    1.Peter Mol (Kapelle, Ned, winnaar cat. C)

    2.Stefan Adriaenssens (Burcht C2)

    3.Bart Rombouts (Kallo C3)

    4.Stefan Verhaeghe (C4)

    5.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde C5)

    6.Danny Van Oyen (Deinze, winnaar cat. D) 7.Peter Kerckaert (D2) 8.Franky De Tremerie (C6) 9.Willy Den Haese (D3) 10.Xavier Vansevenant (D4) 11.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D5) 12.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken C7) 13.Wim Heyndrickx (Vrasene C8) 14.Sven De Vlieger (C9) 15.Bart Neirynck (C10) 16.Peter Flach (Zwijndrecht C11) 17.Philip Wittoek (D6) 18.Alain Provoost (D7) 19.Dirk De Pauw (Beveren D8) 20.Ronald De Scheemaeker (D9) 21.Frank Neyrinck (D10) 22.Fabien Hanssens (C12) 23.Marino Naessens (C13) 24.Olivier Vaerewyck (C14) 25.Steven De Coster (C15) 26.Gerrit Vermassen (D11) 27.Patrick Nauwelaers (C16) 28.Philippe De Smet (D12) 29.Mario De Kesel (C17) 30.Frank Dhooge (C18)

    Categorie E:

    1.Willy Van Herreweghe

    2.Jean-Pierre Van Maldegem

    3.Hilair Heye

    4.Wim De Waal

    5.Philippe Lacquet

    6.Peter Schoepen 7.Paul Van Cleemput (St.Niklaas) 8.Patrick Bekaert 9.Etienne Claus (Waasmunster) 10.Mario Geirnaert 11.Luc De Guchtenaere 12.Guy Verstraeten 13.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 14.Jan Van Haute

    Categorie F1/F2:

    1.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1)

    2.Staf Lievens (F1-2)

    3.Eric Van Pottelberg (Sinaai F1-3)

    4.Helmuth Tas (F1-4)

    5.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. F2)

    6.Roland Boulard (F2-2) 7.Dirk Van Loon (F1-5) 8.Noël Rogge (F2-3) 9.Patrick De Backer (F2-4) 10.Erwin Verbeke (F1-6) 11.Marcel Poelmans (F1-7) 12.Tony Baudonck (F1-8) 13.François Coppers (Lokeren F1-9) 14.Ronny Byl (F1-10) 15.Philip Marechal (F1-11) 16.Daniel Hauttekeete (F2-5) 17.José Dezegher (F2-6) 18.Louis Moens (F2-7) 19.Dirk Caekebeke (F1-12) 20.Jo Montforts (F1-13) 21.Hans Van Lierde (F1-14) 22.Dirk De Cauwer (Hamme F1-15) 23.Pascal Cornand (F2-8) 24.Donald De Vlieger (F1-16) 25.Patrick Camerlinckx (F1-17) 26.Mark Hemelsoet (F2-9) 27.Jacobus Beun (F2-10) 28.Rudy Lammens (F1-18) 29.Benny Van Damme (F1-19)

    Categorie G:

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2.Willy Roels

    3.Karel Heirbaut (Belsele)

    4.Victor Van Den Eynde

    5.Roger Hoof (St.Niklaas)

    6.Julien Vyvey 7.Herman Van Den Borre 8.Luc Snels 9.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 10.Theo Coudyzer 11.José Demeyere 12.Firmin De Zutter 13.Willy Mous 14.Ludo Opdebeek 15.Luc Cocquyt 16.Freddy Vervenne 17.Marinus Lockefeir 18.Eric De Wilde 19.Luc De Cock 20.Henk Bolle 21.Adri Van Loon 22.Eric Roels 23.Jaak Nys 24.Roland Van Imschoot 25.Erik Vandersteen 26.Michel Bousard 27.David Orford 28.Paul Luyten 29.Stephen Tomes 30.Arnold De Muynck

    Categorie G+:

    1.FREDDY DE BLICK (Beveren)

    2.Mathieu Mercken

    3.Gerard Mariën (Schoten)

    4.Armand Mols

    5.Luc Muys

    6.Roger De Breuker 7.Clement Saelens 8.Bernard Matthyssens 9.Jos Kloeck 10.Joseph D'Hont 11.Pierre Verberckmoes (Belsele) 12.Gerard Devleeschauwer 13.Hervé Verstuyft 14.Willy Kohlhaas 15.Jean-Pierre Heymans 16.José De Vreese 17.Louis Heremans 18.Christiaan Vandevoorde 19.Freddy Van Impe 20.Denis Keynen 21.Ferdinand Moerman 22.Ortaire Stevens 23.Anton Van Poecke 24.Antoine Cools 25.Paul De Geynst 26.Guus Schuller 27.Armand Kochuyt

    Categorie G++:

    1.Leo De Jong (Deurne)

    2.Edward Battersby

    3.Joseph Boone

    4.Daniël Jooris

    5.Trevor Fenwick

    6.Raf Luyckx (Belsele) 7.Willy Voorbraeck 8.Jef Verheyen

    07-06-2011 om 12:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/06/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 5/06 – KEERBERGEN


    Categorie A/B
    1--Koen Iwens
    2--Sam Van Nuffelen
    3--Bart berghmans
    4--Stijn Pitschon
    5--Glen loos
    6--Sven Verstraeten 7--Kim Lets 8--Philippe Dela Montagne 9--Geert Van Den Bosch (B) 10--Bart Gendarme (B) 11--Christophe Adams (B) 12--Erik Wellens (B) 13--Kjell Van Laer 14--Rudi Drappier (B) 15--Pieter Diels 16--Rik de Vree (B) 17--Dirk Van De Capellen (B) 18--Yves Boenders (B) 19--Philippe Van Opstal 20--Tim Tubbax 21--Joeri Van Buggenhout 22--Jan Discart 23--Ronny de Vries (B) 24--Jelle Ceulemans 25--David rens (B) 26--Christof Smolderen 27--Sven Cuppers 28--Jan Van Der Auwera (B) 29--Jurgen Driesen 30--Steven Covents

    Categorie C:

    1--Bruno Brabants
    2--Alex Ackermans
    3--Benny Van Gansen
    4--Marc De Cock
    5--Peter Vos
    6--Marc Kiesekoms 7--Wim van Thielen 8--Ivan Coudyzer 9--Luc Aerts 10--Willy Van Dyck 11--Marc Vekemans 12--Hans Van Bael 13--Dirk Wynants 14--Andre Aertgeerts 15--Ronny Govers 16--Rudi Kenis 17--Jan Cortoos 18--Ronny Coremans 19--Luc De Wael 20--Dirk Peigneur

    Categorie D:
    1--Staf Lievens
    2--Marc Heulens
    3--Paul Geudens
    4--Andre Volkaerts
    5--Francy Baptist
    6--Louis Van Den Broeck

    Categorie E:
    1--Georges Vonckx
    2--Jan Van Hove
    3--Willy Van Herck
    4--Frans Bastiaens
    5--Willy Mous

    07-06-2011 om 12:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 08/06/2011

    Woensdag 8 Juni – ST LIEVENS ESSE (9550) - Doornstraat - Dancing-Restaurant Witte Hoeve
    Let op de starturen

    Start F cat - 15h30 - 53km
    Start G cat - 15h31 - 53km
    Start D cat - 17h00 - 60km
    Start E cat - 17h01 - 60km
    Start A cat - 18h30 - 74km
    Start C cat - 18h31 - 67km

    07-06-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    06-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan PIETER CORDEEL met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!   

    Ongena Thomas KOP 2011.jpg     Cordeel Pieter KOP 2011.jpg
         Thomas Ongena                     Pieter Cordeel

    Zondag 05/06/2011 - MEMORIAL PH. VAN CONINGSLOO (A) - Men Elite UCI - Topcom -27 - 183,8 km - 03h59min

    Aantal deelnemers:
    1.FENN Andrew - SKT AN POST - SEAN KELLY
    2.DEPOORTER Dries - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 47”
    3.VERMOTE Alphonse -
    EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM
    4.NOOYTENS Sven -
    TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE
    5.VERRAES Benjamin -
    JVB JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT
    6.VAN ROY Stijn -
    PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
    7.PARDINI Olivier - WBC WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE
    8.MANIUSIS Martynas -
    DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME
    9.SMEYERS Floris -
    OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
    10.CORDEEL Sander uit Stekene -
    CMD COLBA - MERCURY
    34.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht -
    OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 53”
    45.DRUYTS Gerry uit Wilrijk -
    ROCK WERCHTER CYCLING TEAM op 3’39”
    54.MEERSMANS Bjorn uit Bornem -
    ROCK WERCHTER CYCLING TEAM op 3’41”
    55.FRANCKAERT Gregory uit Kallo -
    VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
    71.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - 
    EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM
    113.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge -
    PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM op 8’18”
    116.VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen -
    QCT DONCKERS KOFFIE - JELLY BELLY

    124.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
    128.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare -
    OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

     

    05/06/2011 - NEVELE (POESELE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 81
    1 VAN SPEYBROEK Bart (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    2 WILLEMS Mario (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    3 GELDHOF David (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    4 MACIC Chris (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    5 VANHAVERBEKE Jurgen (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 3”
    6 VAN COPPERNOLLE Francesco
    (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT) op 12”
    7 TEN HARTOG Guy uit Sinaai
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 1’46”
    8 DEGRENDELE Bjorn
    (GEOX FUJI TEST TEAM)
    9 MINNE Stijn (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    10 VAN CAUWENBERGHE Christophe (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    20 DE WILDE Steven uit Aalter (ARDILLES CYCLING TEAM)
    23 DE ROOS Robby uit Moerbeke (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)

     

    05/06/2011 - WETTEREN (WESTREM) (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h31min

    Aantal deelnemers: 51
    1 THOMAS ONGENA uit Berlare (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    2 VAN BRAECKEL Kenny
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    3 ONGENA Matthias uit Zele
    (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    4 SMET Guy uit Kruibeke
    (PWC ALIPLAST)
    5 VENS Quincy (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    6 GOVAERT Kenny (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    7 VANLUCHENE Stijn (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM)
    8 DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai (MIRMIL CYCLING TEAM)
    9 WILLEMS Christophe (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    10 VERHAEGEN Sören (ISOREX CYCLING TEAM)
    14 DE LANDTSHEER Steven uit Kalken (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT) op 30”
    23 DE BOSSCHER Koen uit Kalken
    (CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM) op 1’15”

     

    05/06/2011 - WOLVERTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h26min

    Aantal deelnemers: 138
    1 SCHOEP Glenn (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    2 VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    3 DE POTTER Kjell
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    4 VANHOVE David uit Beverlo (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    5 METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    6 VERBEEK Dieter (VAN EYCK SPORT)
    7 ILEGEMS Ken uit Hemiksem (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    8 VAN LIERDE Kevin (VAN EYCK SPORT)
    9 SUAREZ Kevin (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    10 VAN AERT Jan (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    12 DE PAUW Moreno uit St.Pauwels
    (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    21 VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme (LUCA TEAM BELGIUM)
    24 VAN GUYSE Jarno uit Stekene
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    31 VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai (CYCLING TEAM M. PINTE)
    33 VAN REETH Ken uit Boom (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    38 BOEYKENS Gertjan uit Stekene
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    45 PENNE Stijn (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    50 D`HOLLANDER Mathias uit Zele (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    66 WIELANDT Sven uit Beveren (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    80 VERGEYLEN Timothy uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    96 TORFS Robby uit Boom (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    97 RIEMSLAGH Gianni uit Bornem (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    100 VERCAUTEREN Roberto uit Beveren (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    122 BEIRNAERT Wim uit Schoten (DE RUPELSPURTERS)


    05/06/2011 - NINOVE DERNYCRITERIUM (O) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium

    Aantal deelnemers:

    1.MC EWEN Robert - TEAM RADIOSHACK

    2.PAUWELS Kevin - SUNWEB-REVOR

    3.DE NEEF Steven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    4.BOUCHER David - OMEGA PHARMA-LOTTO

    5.DE POORTERE INGMAR - DONCKERS KOFFIE

    6.NEIRYNCK Stijn - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR 

    7.VANTHOURENHOUT Dieter - BKCP - POWERPLUS

    8.SCHETS Steve - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    9.VAN DEN HOUTE Sven - VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    10.VANTORNOUT Klaas - SUNWEB-REVOR

    11.PENNE Frederik - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    12.VAN ASBROECK Tom - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    05/06/11 - GITS (W) – Elite z.c./U23 – 140 km - 03h15min

    Aantal deelnemers: 68
    1 PATTEN Daniel
    (CYC MAGNUS MAXIMUS COFFEE)
    2 WALLAYS Jens
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    3 NAUWYNCK Stijn (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    op 23”
    4 DEWILDE Wouter
    (TRUST MTB TEAM VZW)
    op 29”
    5 TAILLIEU Kristof
    (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA)
    6 VANDROMME Werner
    (CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM)
    7 SABBE Enzo (WTC DE PUTTERS OOSTKAMP)

    8 AURIMAS VARNA
    (PWC ALIPLAST)
    9 LEGRAND Wesley (CT COVEMAECKER - BALANS)

    10 VIAENE Jurgen
    (ASFRA RACING TEAM)


    05/06/2011 - LONDERZEEL - SINT JOZEF (VB) - U23 - 114 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 83
    1 PIETER CORDEEL uit Stekene (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    2 DE VYLDER Jonas (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    3 SWINNEN Stef (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    4 VANROY Glenn (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    5 VAN COUTER Stein (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    6 VAN DEN VONDER Stef (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    7 CAMPENAERTS Victor (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    8 KOUWENBERGH Bryan (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    9 GEERINCKX Dieuwer (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    10 VAN BYLEN Jens (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    21 VANDYCK Niels uit Puurs
    (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)


    05/06/2011 - OVERPELT (LB) - Amateurs + Masters – 76 km - 01h42min
    Amateurs + Masters A:  30 deelnemers

    1 ARITS Steven (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    2 CLEEREN Tom (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE) op 2”
    3 THIJS Rik
    (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE) op 10”
    4 GOOS FREDERIK
    5 CLAES Jorg
    (APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW)
    6 PENDERS Francis (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    7 BEENAERTS Gert
    (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    8 BROECKX Jimmy (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    9 VANHOVE JOERI
    10 BECKERS ROY
     

    Masters B:  11 deelnemers

    1 LAHOU Rudy (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    2 HERMANS STEFAN
    3 JANSEN Wim
    (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    4 BOGAERTS Patric (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    5 SMOLDERS FRANK op 1’20”
     

    Masters C:  3 deelnemers

    1 VAN ROY Luc (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    2 VAN EYNDT Jozef
    (VAN GOETHEM/PRORACE CT) op 1’10”
    3 PEETERS Etienne
    (VAN GOETHEM/PRORACE CT) op 1’18”

    06-06-2011 om 11:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 05/06/2011 - KIELDRECHT (O) - Dames Elite - 90 km - 02h14min

    Aantal deelnemers: 60

    1.GRANT Emma - RAPHA CONDOR CC

    2.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012 op 7”

    3.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4.ROCKX ANOUK - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    5.VAN HOEK Lotte - RESTORE CYCLING

    6.VAN LOOY Katrien - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM

    7.VAN LOY Ellen - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    8.DUYCK Ann-sophie - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9.VERBEECK Liesbeth - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10.ELVIN GRACE - CANBERRA CYCLING TEAM

    15.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM op 1’32” 

    23.CROKET Gilke uit Bornem - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 1’54”   

    25.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 2’20”

    32.VERWULGEN Julia uit Moerbeke - SENGERS LADIES CYCLING TEAM 

    35.ROBERT Valerie uit Vrasene - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    40.GELDHOF Anja - WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM

    44.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V 

     

    05/06/2011 - ETTELGEM (W) - Juniores - 90 km - 02h13min

    Aantal deelnemers: 28
    1 RUTSAERT Jelle (TIELTSE RENNERSCLUB)
    2 CONSTANT Kenny (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK) op 5”
    3 WHITE Tatham
    (BALMORAL CC) op 10”
    4 BLOMME Lorenzo
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    5 DE GREVE Maxim (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    6 DE CRAEMER Stijn (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    7 OPSOMER Jan-Bart
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    8 PYFFEROEN Rens (ZRTC THEO MIDDELKAMP)
    9 DEVRIENDT Damon (KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE)
    10 LOETERS Laurens (KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE)

     

    05/06/2011 - HARINGE (W) - Juniores - 87 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 45
    1 MYNGHEER Daan (JONGE RENNERS ROESELARE)
    2 DARVILLE ALEX op 7”
    3 PYFFEROEN Miel
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    4 FARAZIJN Maxime (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    5 LOGIER Jan (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    6 CARPENTER DANTE (onelife)
    7 RAEYMAEKERS Thomas (AVIA CYCLING TEAM)
    8 BYRNE Declan (BROOKS CYCLES)
    9 VERMEULEN Siemen (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    10 BROCK Duncomb

     

    05/06/2011 - HOELEDEN (VB) - Juniores - 88,2 km - 02h09min

    Aantal deelnemers:

    1 GOYVAERTS Oskar (WSC HAND IN HAND BAAL)
    2 DUSOLEIL Jasper (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) op 16”
    3 LODEWYCKX Jeroen
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4 KERCKHOFS Jochen (VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS)
    5 CUMPS Ruben (VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS)
    6 HOLSBEEK Matthias (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    7 JANSSENS Koen (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    8 COX Bram (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    9 VANDORMAEL Tom (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    10 DE WEERDT Nick (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK) op 46”
     

    05/06/2011 - ROOSDAAL (VB) - Juniores - 80 km - 01h56min

    Aantal deelnemers: 81
    1 VANSPEYBROECK Sam (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 COOLS Michael (THOMPSON)
    3 VANDER BEKEN Michiel (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    4 D´HONDT Maarten (JONGE RENNERS ROESELARE)
    5 TRIO Niels (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    6 SLEEUWAGEN Robin (THOMPSON)
    7 LIMPENS Gianni (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    8 DELBAERE Tijs (CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE)
    9 THYSSEN Arno (WK NOORD WEST BRABANT)
    10 DE LAETER Saimen (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    17 VAN DAM Tom uit Melsele (RUDYCO CYCLING TEAM)
    41 SMET Cedric uit Rupelmonde (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    51 VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    57 CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken (ISOREX CYCLING TEAM)

     

    05/06/2011 - SINT-TRUIDEN (KERKOM) (LB) - Juniores - 81,9 km - 02h01min

    Aantal deelnemers: 50
    1 STEVENS Andy (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    2 LETEN Pieter (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    3 WARNIER Antoine (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    4 BERVOETS Jasper (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    5 RASSCHAERT Kevin (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    6 SECRETIN Wim (HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN)
    7 WILSON Jack
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    8 BIEHL JO (UCDIPPACH)
    9 SEREXHE ROBIN (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    10 STEVENS Senne (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)

    06-06-2011 om 11:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 05/06/2011 - VERREBROEK (O) - Nieuwelingen - 65 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 22
    1 DE PROOST Kyle (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 VAN DEN BOSSCHE Angelo (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS) op 17”
    3 SLOOF Jordi
    (GRTC Excelsior) op 1’00”
    4 VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    5 VERCAUTEREN Stef uit (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    6 VERSCHAEVE Antoon uit Burcht (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    7 PERSOON Pieter uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    8 YSENBAARDT Kevin (K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R)
    9 DE DONDER Wito uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    10 VERSCHUEREN Steve uit St.Niklaas (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    11 VAN NIEUWENHOVE Ward uit Baasrode (RUDYCO CYCLING TEAM)
    12 DE OST Jarne uit Bornem (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    13 THIERENS Arne uit St.Gillis (RUDYCO CYCLING TEAM)
    15 VAN CAUTEREN Jonas uit Haasdonk (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    16 VERMEIREN Gianni (RUDYCO CYCLING TEAM)
    18 DRUMONT Frederik uit Temse (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    19 DE BEULE Mathias uit Melsele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    20 SMET Seppe uit Melsele (RUDYCO CYCLING TEAM)

    05/06/2011 - BANNEUX (LG) - Nieuwelingen NAT - Rit Interclub - 56 km - 01h48min

    Aantal deelnemers: 146    -   LOTTO RIDLEY TOUR

    1 VAN DEN BRANDE Julien - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    2 HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3 MERTZ Remy - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY  

    4 BIERMANS Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2”

    5 CLAUW John Ross - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK op 24”

    6 ROELANTS Laurenz - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 TEIRLINCK Jens - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    8 PIETTE Julien - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    9 PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    10 DELANGHE Jelle - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    35 BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 1'59”

    38 WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    41 VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM

    49 BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 2'22”

    67 RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM op 3'52”

    68 MEERSSCHAERT Jeroen uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM op 4'42”


    05/06/2011 - BONHEIDEN (A) - Nieuwelingen - 64 km - 01h32min

    Aantal deelnemers: 65
    1 WOUTERS Enzo (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    3 CUYVERS Jurian (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    4 DEGHELDERE Jory (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    5 GOOSSENS Kobe (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    6 BRAET Dieter (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    7 MERTENS Joran (VZW IJSKLOKJE - CYCLING)
    8 VAN ROOSBROECK Pieter (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    9 KERREMANS Niels (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    10 VAN GESTEL CISKE (WV BREDA KNOOPPUNT)

     

    05/06/2011 - BORGLOON (JESSEREN) (LB) - Nieuwelingen - 64 km - 01h43min

    Aantal deelnemers: 45
    1 VAN GOMPEL Mathias (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 AERDEN Koen (SPORT EN MOEDIG GENK)
    3 HERMANS Quinten (APB - CYCLING TEAM)
    4 BOETS Ben (APB - CYCLING TEAM)
    5 HOFMANS Brent (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    6 REYNAERTS Wim (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    7 VANDIKKELEN Mathias (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    8 WINANDY Fabian (SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE)
    9 ESSELAAR REMCO
    (WCL BERGKLIMMERS)
    10 VAN UYTSEL Tomas (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG) op 1’21”

     

    05/06/2011 - KRUISHOUTEM (O) - Nieuwelingen - 65,1 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 92
    1 VAN DER BEKEN Arno (ISOREX CYCLING TEAM)
    2 VAN DER BEKEN Robin (ISOREX CYCLING TEAM)
    3 DE KETELE Angelo (ISOREX CYCLING TEAM)
    4 COLPAERT Gianni (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    5 VAN RENTERGHEM Bram
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    6 OSEÏ VERTEZ Matthias (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    7 PEETERS LARS (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
    8 BUYSSE Quinten (THOMPSON)
    9 MERTENS Thomas (THOMPSON)
    10 DEMASURE Enzo (NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM)
    21 VERTENTEN Jens uit St.Niklaas (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)

     

    05/06/2011 - KUURNE (W) - Nieuwelingen - 63 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 47
    1 PLANCKAERT Edward (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 DHONT Seppe (NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM)
    3 VANDEWALLE Kenneth (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    4 RYCKOORT Brent (TIELTSE RENNERSCLUB)
    5 DENYS Sven (JONGE RENNERS ROESELARE)
    6 HOUSSOULLIEZ Marcel (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    7 FEYS Laszlo (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    8 VAN OOTEGHEM Thomas (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    9 VANDEVOORDE Gauthier (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    10 DEVOS Iben (TIELTSE RENNERSCLUB)
    14 MECHANT Benjamin uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    05/06/2011 - MEULEBEKE (W) - Nieuwelingen - 63 km - 01h43min

    Aantal deelnemers: 31
    1 WARLOP Jordi (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 DE SMAELS Cil (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    3 PYFFEROEN Matthias (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    4 DECOSTER Jorgen
    (CT COVEMAECKER - BALANS)
    5 DERUYCK Arno (TIELTSE RENNERSCLUB)
    6 BRACKEZ Gianni (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    7 SPRUYTTE Simon (JONGE RENNERS ROESELARE)
    8 CLAEYS Stef
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    9 DECLERCK Mathias (TIELTSE RENNERSCLUB)
    10 BRACKEZ Massimo
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)

     

    05/06/2011 - ROOSDAAL (VB) - Nieuwelingen - 64 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 40
    1 VAN HOOYDONCK Nathan (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    2 DE RIJCK Mathias (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
    3 GEERTS Jari (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    4 VAN MOL Caine (THOMPSON)
    5 TIMMERMANS Tom (THOMPSON)
    6 OVERSTEYNS Lennert (VZW DE DEMERSPURTERS)
    7 VANDER ELST Kjell
    (VZW DE DEMERSPURTERS)
    8 DIERICKX Anthony (THOMPSON)
    9 DE VILLE Jelle (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
    10 SCHUERMANS Jelle (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    21 VAN DE VELDE Thomas uit Hamme
    (ISOREX CYCLING TEAM)

    06-06-2011 om 11:58 geschreven door kenny


    05-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/06/2011

    vwf.JPG







    Zondag 5 Juni - MALDEREN (1840)


    A-reeks
    1 David MOTTE
     
    2 Peter Van Damme 
    3 Tom Op de Beeck 
    4 Danny Saelens 
    5 Gianni Cooman 
    6 Jerry Cooman 
    7 Kevin Van Den Cruijce 
    8 Steven De Maeseneer 
    9 Bjorn Lison 
    10 Stijn Laureys 
    VWF 5-6-11-malderen 102.jpg

       Podium Catg.A met David Motte, Peter Van Damme en Tom Op de Beeck.


    C-reeks
    1 Rudy THOMAS
     
    2 Franky Weemaes (Melsele)
    3 Christophe Brieau 
    4 Jo Van Esbroeck 
    5 Frank Geets 
    6 Bruno Verwulgen (St.Niklaas)
    7 Jimmy De Paepe 
    8 Bruno Bruyere 
    9 Johan Van De Noortgaete 
    10 Dirk De Schrijver 
    VWF 5-6-11-malderen 106.jpg

       Podium Catg.C met Rudy Thomas, Franky Weemaes en Christophe Brieau.

    VWF 5-6-11-malderen 070.jpg 

    De start van de Catg.C met rechts Franky Weemaes en Eddy Merckx die later 
    samen met Jimmy De Paepe tot de smaakmakers van de wedstrijd behoorden.


    D-reeks
    1 Alain DE NORRE
     
    2 Kris Thomas 
    3 Peter Kerckaert 
    4 Francis De Ridder 
    5 Bart De Winter 
    6 Patrick Adriaenssens 
    7 Dirk De Meyer 
    8 Peter De Smedt 
    9 Kristof Reniers 
    10 Bart Sorgeloos 

    VWF 5-6-11-malderen 054.jpg 

                          Podium Catg.D met Alain De Norre, 3de Peter Kerckaert.

    VWF 5-6-11-malderen 024.jpg 

                                               Start van de Catg.D

               
    E-reeks 
    1 Patrick CONVENTS
     
    2 Jean Pierre Claeys 
    3 Luc Van Mol 
    4 Benny D'Haese 
    5 Roland Mersseman 
    6 Frank De Pelsmaker 
    7 Chris Somers 
    8 Patrick Van Hoeymissen 
    9 Andre Praet 
    10 Willy Wouters 
    VWF 5-6-11-malderen 058.jpg

        Podium Catg.E met Patrick Convents, Jean Pierre Claeys en Luc Van Mol.


    F-reeks
    1 Felix LUYTEN 
    2 Marc Vervondel 
    3 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    4 Roland Hellebaut 
    5 Roger Hoof (St.Niklaas)
    6 Hubert Dhondt 
    7 Rik Scheirlinckx 
    8 Hugo Tuypens 
    9 Charly Vanderhulst 
    10 Karel Heirbaut (Belsele)
    VWF 5-6-11-malderen 019.jpg

                    Winnaar Catg.F Felix Luyten en 3de Alfons Van Raemdonck.


    G-reeks
    1 Theo COUDYZER en Etienne VANDENHOUWE 
    3 Andre Ceurens 
    4 Jef Dhondt 
    5 Freddy De Blick (Beveren)
    6 Julien Vyvey 
    7 Jozef Saerens 
    8 Herman Hensen 
    9 Roger Van Den Eede 
    10 Werner Dullaert (St.Gillis)

    VWF 5-6-11-malderen 022.jpg 

    Podium Catg.G met Theo Coudyzer, Etienne Vandenhouwe en André Ceurens.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    05-06-2011 om 22:46 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!