.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    27-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELOFOLLIES KORTIJK 2011 - 21/01/2011

       ENKELE FOTO'S VAN VELOFOLLIES TE KORTRIJK
    Bianchi 2011.JPG
       Zannata 2011.JPG
    Pinarello 2011.JPG   Focus 2011.JPG
    Sandman 2011.JPG  Poeske Scheers 1913.JPG
    Die oude fiets is van Poeske Scheers uit 1913. Let eens op dat voorste tandwiel niet gewoon, achteraan had hij langs elke kant
    een verschillend tandwieltje. Dus in de plaats van schakelen..............wiel omdraaien.


    Bron: Hugo Meirte
                                                                                                          

    27-01-2011 om 20:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VAN 4 TOT EN MET 13 MAART - NIEUWPOORTSE WIELERWEEK
    Nieuwpoortse Wielerweek 2.jpg
    Nieuwpoortse Wielerweek.jpg
    Nieuwpoortse Wielerweek 3.jpg
    Bron: Flor Van de Velde

    27-01-2011 om 17:50 geschreven door kenny


    26-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 26/01/2011

    Sinaai.jpg  Moerbeke viaduct.jpg
    Onder leiding van Eric Vermeulen en Benny Vercauteren vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    44 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het 'Soete Waasland'.

    Na de regen van de voorbije dagen uiteindelijk droog weer met af en toe een zon en dus alweer een goede opkomst wat betreft het aantal renners. Prachtige duurtraining met in de eerste helft van de rit de wind in de rug om dan vanaf Overslag de tegenwind te trotseren. Kopmannen genoeg vandaag die het tempo wilden onderhouden en ditmaal was het 'Dirk Heyrman' die telkens vooruit snelde om de kruispunten te vrijwaren. De afstand bedroeg 88 Km tot Beveren en met de extra kilometers over Haasdonk, Den Es, Zwijndrecht en Melsele stond de teller op 115 km. Het gemiddelde was vandaag goed voor 34,2 Km/h.

    Reden mee vandaag : Guy Smet , Roberto Vercauteren , Jochem Smet , Wim Heyndrickx , Bruno Verwulgen , Guy Ten Hartog , Jeroen Van De Vijver , Ricky Matthijs , Franky Wielandt , Geert Smet , Luc Joos , Marc Van Puymbroeck , Etienne Fleury , Karel Peelman , Rudi Franssens , Rudi Serverius , Guy De Jonghe , Freddy De Blick , Danny De Smet , Walter Rotthier , Fons Van Raemdonck , Kristoff Heyns , Werner Van Der Weken , Frank Van Geystelen , Pieter Covents , Modest Smet , Luc Vermeulen , Patrick Van Der Vekens , Bert De Coster , Cornelis Van Der Haeven , Valerie Robert , Dirk Heyrman , Marc Borghgraef , Steven Van Houte , Eric Vermeulen , Benny Vercauteren , Kenny Smith , Jan Vlegels , Frank Van Campenhout , Jeffrey Bryssinck , Jan-Frederik Finoulst , Kenny Franssens , ? en Kenny Janssens.

    PS Lekke band voor Fons Van Raemdonck op de terugweg thv de Kruisstraat aan het viaduct te Moerbeke.

    26-01-2011 om 19:09 geschreven door kenny


    24-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN BMX RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/01/2011
    Banner BMX STARS

    23/01/2011 - VÉLOFOLIES (INTERNATIONALE WEDSTRIJD) (W) - BMX - Promo


    UITSLAGEN BMX WEDSTRIJD TE KORTRIJK

     

    Afgelopen weekend vond in Kortrijk de eerste officiële wedstrijd plaats. Onder een grote belangstelling streden de BMX 'Stars' zowel op zaterdag als op zondag voor wat ze waard waren.

    Uitslagen:

    We noteren alvast een schitterende overwinning op zaterdag voor Siebe Deweirdt en een 7de plaats voor Nomi Van de Voorde in de Finale.

    Op zondag behaalde Rico Van de Voorde een 6de plaats in de finale en 4de plaats op het BK-indoor. Siebe Deweirdt kwam ten val in de finale en werd zo 8ste. Nomi Van de Voorde behaalde een mooie 2de plaats op het BK-indoor.

    Zaterdag                              R1     R2     R3     1/8     1/4     1/2     Finale

    Jens Thienpond                       4       5       3       nvt     6                 

    Maxim Laverge                       6       7       6                                   

    Siebe Deweirdt                       1       2       2       nvt     1       1       1

    Elio Clarysse                         3       1       1       nvt     4       8        

    Jelle Veschoore                     7       6       7                                   

    Rico Van de Voorde               5       5       5                                   

    Nomi Van de Voorde              5       4       3       nvt     nvt     4       7

    Pieter-Jan De Muynck            5       4       3                                   

    Zondag                               R1     R2     R3     1/8     1/4     1/2     Finale

    Sem Demeester                    5       6       3                                   

    Jens Thienpond                     4       4       4       nvt     5                 

    Siebe Deweirdt                      1       1       1       nvt     1       3       8(gevallen)

    Maxim Laverge                      5       5       5                                   

    Jari Waeyenberghe                3       6       3       nvt     8                 

    Damon Van Der Plaetsen       8       8       8                                   

    Jelle Verschoore                   7       8       8                                   

    Rico Van de Voorde              1       1       1       1       4       2       6

    Nomi Van de Voorde             5       5       4       nvt     nvt     5        

    Pieter-Jan De Muynck           5       3       2       nvt     4       ?        

    Gilles Keymeulen                 3       3       7                                   

    Finn Duquenne                     6       5                

    Bron: Eric Waeyenberghe      
                       

    24-01-2011 om 21:56 geschreven door kenny


    23-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/01/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 23/01/2011 – HOOGERHEIDE – Elite Heren – 60’

    Aantal deelnemers: 58
    1.ALBERT Niels - BKCP - POWERPLUS
    2.PAUWELS Kevin -
    TELENET – FIDEA op 6” 
    3.NYS Sven -
    LANDBOUWKREDIET op 32” 
    4.STYBAR Zdenek -
    TELENET – FIDEA op 37” 
    5.VANTORNOUT Klaas -
    SUNWEB – REVOR op 38” 
    6.MEEUSEN Tom -
    TELENET – FIDEA op 47” 
    7.WALSLEBEN Philipp -
    BKCP – POWERPLUS op 1’00” 
    8.CHAINEL Steve -
    FDJ op 1’11” 
    9.AERNOUTS Bart -
    RABOBANK-GIANT OFFROAD TEAM op 1’35” 
    10.MOUREY Francis -
    FDJ op 2’00"


    23/01/2011 – HOOGERHEIDE – U23 – 50’

    Aantal deelnemers: 50
    1.BOULO Matthieu - Fra
    2.ADAMS Joeri op 1” 
    3.VAN DER HAAR Lars - Ned op 3” 
    4.AERNOUTS Jim op 6” 
    5.BRAET Vinnie op 7” 
    6.KONWA Marek - Pol op 10” 
    7.BOSMANS Wietse op 20” 
    8.GRAS Irwin Fra op 40” 
    9.VAN DEN BRAND Twan - Ned
    10.QUAST Ole - Dui op 42” 


    23/01/2011 – HOOGERHEIDE – Elite Dames – 40’

    Aantal deelnemers: 47
    1.COMPTON Katherine
    2.KUPFERNAGEL Hanka op 18” 
    3.VOS Marianne -
    NEDERLAND BLOEIT op 31” 
    4.VAN PAASSEN Sanne op 51” 
    5.NASH Katerina -
    LUNA PRO TEAM op 1'01"
    6.CANT Sanne op 1’14” 
    7.FERRAND PREVOT Pauline op 1’18” 
    8.WYMAN Helen -
    KONA op 1’37”
    9.DE BOER Sophie op 1’51” 
    10.SPITZ Sabine -
    CENTRAL PRO TEAM op 2’02” 
    44.NIJNS Nathalie uit Lille op 6’48” 
    45.AERTS Katrien uit Merksplas op 6’51” 


    23/01/2011 – HOOGERHEIDE – Juniores – 40’

    Aantal deelnemers: 60

    1.SWEECK Laurens

    2.BOUVARD Kévin - Fra

    3.DOUBEY Fabien - Fra

    4.HERKLOTZ Silvio - Dui

    5.DOUBEY Loic - Fra

    6.VAN POPPEL Danny - Ned

    7.FORSTER Lars - Zwi

    8.ECKMANN Yannick - Dui

    9.JAUREGUI Quentin - Fra

    10.PEETERS Daniel


    23/01/2011 - ASSENEDE (O) - Veldrijden form. B

    Aantal deelnemers: 58

    1.EECKHOUT Kevin - SUNWEB-REVOR

    2.BRACKMAN Jelle - VAN DER VURST CYCLING TEAM op 26”

    3.GAUDY Patrick - THE BARRACUDA COMPANY op 35”

    4.VAN GREMBERGEN Kendric - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    5.THIELEMANS Mike - TEAM-THIELEMANS & CO op 56”

    6.DE CLEYN Dave - SCOTT USA CYCLING TEAM op 1’05

    7.GELUYKENS Kenny - SCOTT USA CYCLING TEAM op 1’16”

    8.DE DECKER Steven - VAN GOETHEM/PRORACE CT op 1’24”

    9.VAN DEN BRANDE Kay - APK-QUALITY TEAM VZW op 1’43”

    10.DE KORT Tom - APB - CYCLING TEAM op 1’53”

    29.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 5’44”

    38.VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM op 6’34”

    47.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    53.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - LUCA TEAM BELGIUM

     

    23/01/2011 - ASSENEDE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 30

    1.AERTS Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 1’06”

    3.VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL

    4.DHONDT Michael - YOUNG SCHELDE CT op 1’27”

    5.VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’47”

    6.SCHEIRE Nicolas uit Beervelde - ISOREX CYCLING TEAM op 1’54”

    7.BALLET Mathias - YOUNG SCHELDE CT op 1’58”

    8.GIELEN Stijn - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 2’10

    9.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW

    10.SMETS Sibe - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 2’42”

    18.MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 4’51”

    25.GELDHOF Anja uit Ertvelde - WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM op 6’55”
     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 51

    1.HERMANS Quinten - APB - CYCLING TEAM

    2.AMEEL Alexander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 57

    3.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4.BOETS Ben - APB - CYCLING TEAM op 1’24”

    5.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’44”

    6.VAN DE KERCKHOVE Nick - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 1’45”

    8.POELVOORDE Arne - TIELTSE RENNERSCLUB op 2’04”

    9.JOSEPH Thomas - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK op 2’17”

    10.VANDERAERDEN Timothy - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 2’25”

    47.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    50.MAXIMUS Jan uit Hingene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    23-01-2011 om 23:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/01/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn Zege bij de Aspiranten 13 jaar !!!


    Colman Alex  KOP 2010

    Zondag 23/01/2011 - KORTRIJK (W) - Veldrijden Aspiranten
    Aspiranten 12 jaar

    Aantal deelnemers: 20

    1.VERMEERSCH Florian - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    2.VERDONCK Loeka - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3.VERBERCKMOES Fabio - VA-CYCLING TEAM ZELE

    4.VERMEERSCH Arne - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    5.BEKAERT Yentl - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    Aspiranten 12 jaar

    Aantal deelnemers: 13

    1.SCOPONI Dante - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.DE MEYER Jarne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.VANOVERBERGHE Jens - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    4.VERHEYEN Maarten - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5.PEETERS Kyle - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

     

    Aspiranten 13 jaar

    Aantal deelnemers: 13

    1.DHOORE Alessio - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.DE BEULE Jordi - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    3.BORRA Gilles - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.DEROO Lennart - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.BAUTERS Reno - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    7.VAN DE VOORDE Lennert - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Aspiranten 13 jaar

    Aantal deelnemers: 10

    1.ALEX COLMAN uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    2.COUTON Jeremy - CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK-

    3.WUYTS Mathijs - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    4.SERRE Stef - VZW DE DEMERSPURTERS

    5.ROMBOUTS Seppe - AFDELING ANTWERPEN - WBV

     

    Aspiranten 14 jaar

    Aantal deelnemers: 25

    1.ISERBYT Eli - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    2.VANWALLEGHEM Yenco - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3.VERBERCKMOES Timo - VA-CYCLING TEAM ZELE

    4.MONTAIGNE Jorn - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    5.CLICTEUR Arne - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

     

    Aspiranten 14 jaar

    Aantal deelnemers: 18

    1.BEULLENS Cedric - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    2.JORIS Ward - RACING TEAM SMOUT BOECHOUT

    3.CASTRIQUE Jonas - CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    4.VERHEYEN Thomas - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    5.DRIESEN Sven - WSC HAND IN HAND BAAL

    7.VAN HAVERMAET Gianni uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM

    18.DE RAEVE Jordy - RUDYCO CYCLING TEAM

    23-01-2011 om 23:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 23/01/2011

    Sinaai.jpg  Moerbeke viaduct.jpg
    Onder leiding van Kenny Janssens en Sven Wielandt vertrokken Zondagmorgend om 09h30 thv Buyl Sport te Beveren 
    +/- 30 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het 'Soete Waasland'.

    Echt 'Flandrien' weer vandaag met regen die in het begin zeer koud aanvoelde bij een temperatuur van 4°C, gelukkig kregen we redelijk droog weer vanaf Stekene en konden we er nog een goede duurtraining van maken. Van bij het vertrek reden enkele renners huiswaarts daar zij het niet zagen zitten om in de regen te rijden. Aan kopmmannen anders geen gebrek want iedereen deed zijn werk naar behoren om het tempo op peil te houden. De afstand bedroeg 88 Km tot Beveren en met de extra kilometers over Haasdonk, Den Es, Zwijndrecht en Melsele stond de teller op 115 km. Het gemiddelde was vandaag goed voor 33,3 Km/h.

    Reden mee vandaag : Sven Wielandt , Franky Wielandt , Kenny Smith , Valerie Robert , Chris Van Cleemput (terug naar huis) , Stefan Van Broeck , Lieven Van De Perre , Davy Reyniers , Guy De Jonghe , Jeroen Van De Vijver , Jori Van Steenberghen (terug naar huis) , Jan Meul , Wim Kras (MTB) , Joeri Verbruggen , Jurgen Goossens , Keny Wille , Bruno Verwulgen , Ronny Van Moer , Koen Van Laere , Steven Van Houte , Rudi Serverius , Luc Vermeulen , Fons Van Raemdonck , Robby Van Raemdonck , Kristof Wielfaert , Kristof Verbraeken , ? ? ? en Kenny Janssens.

    PS Jan Meul lekke band op de terugweg thv Stekene.

    23-01-2011 om 23:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/01/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zaterdag 22/01/2011 - KASTEELCROSS - ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.Rob Peeters (Bel) - Telenet-Fidea Cycling Team
    2.Zdenek Štybar (Cze) -
    Telenet-Fidea Cycling Team op 7”
    3.Sven Nys (Bel) - L
    andbouwkrediet op 11”
    4.Klaas Vantornout (Bel) -
    Sunweb-Revor op 33”
    5.Jonathan Page (USA) -
    Planet Bike op 39”
    6.Jan Denuwelaere (Bel) -
    Rendement Hypo Cycling Team op 1’30”
    7.Kenneth van Compernolle (Bel) -
    Sunweb-Revor op 1’50”
    8.Marco Bianco (Ita) op 2’03”
    9.Dieter Vanthourenhout (Bel) -
    BKCP-Powerplus op 2’52”
    10.Martin Zlámalík (Cze) -
    Sunweb – Revor op 3’01”
     

    22/01/2011 - ZONNEBEKE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 20

    1.VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.CLAES Jorn - ucs crabbe performance op 54”

    3.SOETE Daan - APB - CYCLING TEAM op 1’29”

    4.COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB op 2’09”

    5.PEPERMANS Lorenzo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 2’16”

    6.VANDEKERCKHOVE Thibaut - TIELTSE RENNERSCLUB op 2’44”

    7.MERLIER Braam - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 3’27”

    8.DHONDT Michael - YOUNG SCHELDE CT op 4’15”

    9.DEDULLE Yoshi - AVIA CYCLING TEAM op 4’54”

    10.GOEDEFROY Jago uit Londerzeel - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 5’22”

    19.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 8’45”

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 22

    1.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2.AMEEL Alexander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.PEETERS Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.JOSEPH Thomas - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    5.POELVOORDE Arne - TIELTSE RENNERSCLUB

    6.GHISTELINCK Milo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM

    7.VAN DE KERCKHOVE Nick - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE

    9.CLAEYS Stef - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.BOUTTÉ Jordy - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK


    22/01/2011 - VÉLOFOLIES (BK BMX) (W) - BMX - Belgisch Kampioenschap

    23-01-2011 om 23:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/01/2011

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg

    Proficiat aan GIJS VAN HOECKE met zijn Zege in de Open Categorie !!!

    Proficiat aan MATTHIAS VERTEZ OSEÏ met zijn Zege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Aspiranten Meisjes !!!


    Van Hoecke Gijs kop 2010.jpg        Oseï Vertez Matthias.jpg    Druyts Lenny KOP 2009 

        Gijs Van Hoecke                Matthias Vertez Oseï               Lenny Druyts


    Zaterdag 22/01/2011 - GENT (VWEM) (O) - Piste - Jeugd - Zonder motoren
    Aspiranten Meisjes

    Aantal deelnemers: 8

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.CLAUWAERT Chloé - CT FORCE VZW

    3.HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    4.LOUCHAERT Justine - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT

    6.PIRARD Audrey - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    7.HEYNDRICKX Laura - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    8.OP DEN BROUW Celesta - ZUIDWESTHOEK

     

    Madison Open & Juniores

    Aantal deelnemers: 12

    1.SCHETS Steve - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    1.DEVELTERE Pieter - CT FORCE VZW

    2.LEPLA Jeroen - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    2.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelaere - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    3.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT

    3.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT

    4.SCHNEIDER STEFAN - VEREIN KÖLNER STR; 96

    4.POLITT NILS - RV KOMET DELIA 09 KOLN

    5.VEKEMAN Maxime - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5.SCHNEIDER Thomas - VEREIN COLNER STABENFAHRER

    6.VAN DE MIEROOP Sam - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6.MACIC Chris - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

     

    Cat. Open

    Aantal deelnemers: 11

    1.GIJS VAN HOECKE uit Zaffelaere - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    2.SCHETS Steve - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    3.LEPLA Jeroen - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    4.MACIC Chris - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    5.LAVA Kevin - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    6.VAN THIELEN Jeffrey - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    7.VAN DE MIEROOP Sam - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8. DE ROECK Kevin - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

     

    Aspiranten 12 jaar

    Aantal deelnemers: 5

    1.BAEYENS Bryan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.BOUCKAERT Louis - JONGE RENNERS ROESELARE

    3.PINTELON Jens - JONGE RENNERS ROESELARE

    4.NEETENS Dylan - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    5.GARSBEKE Jelle - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

     

    Aspiranten 13 jaar

    Aantal deelnemers: 8

    1.TANGHE Lennert - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.PITSCHON Gilles - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3.RANSON Nourdine - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.UALGASI Bram - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5.MOBACH JARNO - WV ZEEUWS VLAANDEREN

     

    Aspiranten 14 jaar

    Aantal deelnemers: 20

    1.CLAEYS Simon - TIELTSE RENNERSCLUB

    2.DECAESSTECKER Gilles - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    3.GODIN Nathan - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    4.NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM

    5.DEHERDER Stijn - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    20.SYMOENS Bradley uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 20

    1.MATTHIAS OSEÏ VERTEZ uit St.Niklaas - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    2.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    3.VRANCKEN Jordi - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.JOSEPH Timothy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    5.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    12.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Juniores

    Aantal deelnemers: 16

    1.AUBERNON ERWANN - US Creteil

    2.DEVELTERE Pieter - CT FORCE VZW

    3.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT

    4.SCHNEIDER STEFAN - VEREIN KÖLNER STR; 96

    5.MICHIELS Killian - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

     

    Dames Open

    Aantal deelnemers: 3

    1.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.VAN LIERDE Morgane - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS

    3.BRACKE Cynthia - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V

     

    Dames Jeugd

    Aantal deelnemers: 13

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.DALVING Shana-W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    3.ROELEN Evy-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.MILTENBURG ILSE-WCL BERGKLIMMERS

    5.DOLMAN HALIEGH-WCL BERGKLIMMERS

    23-01-2011 om 23:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/01/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    22/01/2011 - MOL ZILVERMEER - MASTERS (A) - Wereldkampioenschap

    AANTAL DEELNEMERS: 18

    1.ILONA METER         

    2.NARA DAL BORGO op 20”

    3.JURANEK SUSANNE op 28”

    4.BANGA KIM op 42”

    5.SERRES BERNADETTE op 1’00”

    6.GOWARD CAROLINE op 1’10”

    7.LEAUD SANDRA op 1’11”

    8.WALL MANJA op 1’25”

    9.PERREON AUDREY op 1’36”

    10.VAN TOMME AMELIE op 1’46”

     

    AANTAL DEELNEMERS: 52

    1.BUBAU LUDONI       

    2.PERRIN PASCAL op 35”

    3.SCHROYEN NICO op 40”

    4.FOLCARELLI MASSIMO op 42”

    5.VELDKAMP WILFRED op 1’07”

    6.WOZNIACK DAVIUR op 1’17”

    7.MAES TIMMY op 1’25”

    8.GUILLARD MICKAEL             

    9.NERINCK STEFAN op 1’28”

    10.LECOEUR LAURENT op 1’45”

     

    AANTAL DEELNEMERS: 50

    1.DELAMARRE CHRISTOPHE 

    2.DE LAAT PATRICK op 21”

    3.VOLKMANN KARSTEN op 47”

    4.VAN HOUTUN ROEL op 1’01”

    5.BOELENS KRISTOF op 1’24”

    6.GEVERS JAN op 1’43”

    7.BERAUD JEAN BAPTISTE op 1’48”

    8.ROODHOOFT DAVID op 1’53”

    9.RUBIO GILLES op 1’57”

    10.WILMSEN TOM op 2’05”

     

    AANTAL DEELNEMERS: 10

    1.MIKA OTISHIMO      

    2.WALKER OLBERDING NICOLE op 12”

    3.LAMBRACHT OTISHIMOBETTINA op 19”

    4.GALL MARIANNE op 57”

    5.BOE GJEUTRUD op 1’08”

    6.REINDERS ANJA op 1’57”

    7.BERTRAM ANNE JOSEPHE op 3’12”

    8.ENGELSMA MARGRIET op 3’57”

    9.JARZEMKOSKI TERESA        

    10.HUMPHREYS RITA   

     

    AANTAL DEELNEMERS: 6

    1.RUSECKAS MARILYN          

    2.PIZZULOTTO LUCIA op 2’06”

    3.PFLUKE LILLIAN op 2’34”

    4.BORJESSON CARINA op 2’40”

    5.WILLIAMS BECCA op 3’10”

    6.TROCHON JOSIANE  

    7.WAMSLEY EMILY      

     

    AANTAL DEELNEMERS: 10

    1.BROERS THEO        

    2.BOELENS ROMHAN op 41”

    3.BARNETT VICTOR op 1’10”

    4.GINLEY JOHN op 3’41”

    5.MELET ANDRE op 3’46”

    6.ALLELEIJN CHRIS op 4’21”

    7.DEKKERS JACOBUS             

    8.BERGER GUNTER     

    9.REICHARDT THORSTEN        

    10.WAMSKY DAVID      

     

    AANTAL DEELNEMERS: 30

    1.GUINLE ALAIN         

    2.ANDERSSON BENNY op 3”

    3.DE SCHEEMAEKER RONALD op 7”

    4.VAN TICHELT LUDO op 55”

    5.VAN OOSTERWYCK DANIEL op 1’00”

    6.PARRO GIOVANNI op 1’15”

    7.DOWNS ROBERT       

    8.PERRET DANIEL op 1’45”

    9.VAN SINAY DIRK op 2’07”

    10.OLSEN KARSTEN op 2’09”

     

    AANTAL DEELNEMERS: 28

    1.STAES JOZEF         

    2.MCMULLEN DAVE     

    3.GRANGE JEAN CLAUDE        

    4.MERTENS FRANCOIS op 25”

    5.SAS JOS op 1’22”

    6.DE CLERCQ JOSE     

    7.VAN WESENBEECK LUC op 2’00”

    8.LIEVENS EDWARD op 2’29”

    9.PORTKCA PEDRO MUGIA     

    10.STEEKERS HANS op 2’46”

     

    AANTAL DEELNEMERS: 62

    1.VERLOO MARK       

    2.VAN DEN BERGH WIM op 6”

    3.TILFORD STEVE op 13”

    4.BOGAERTS JOS op 38”

    5.GEBREURS DIRK op 53”

    6.HINES KEVIN op 1’02”

    7.SLUYTS PATRICK op 1’12”

    8.VERHESTRAETEN P op 1’24”

    9.HOFFMANS PETER op 1’27”

    10.LAWRENCE PETER op 2’08”

     

    AANTAL DEELNEMERS: 80

    1.MERTENS DIRK       

    2.TECK ERIK op 8”

    3.BOLD JONNY op 13”

    4.DRUYTS MARC op 42”

    5.LOIZEAU STEPHANE op 51”

    6.GROENEDAAL FRANK op 1’14”

    7.LAMMENS MARION op 1’32”

    8.BERNER TIMO op 1’38”

    9.GROENENDAAL MICHEL op 2’05”

    10.FEBROSKI SLARIOMIC op 2’10”

     

    AANTAL DEELNEMERS: 69

    1.BERCKMANS NICO  

    2.SCHWEDLER JENC op 1’03”

    3.DE VRIES MICHA op 1’37”

    4.WEBBER PETER op 1’44”

    5.PAGNIER DAVID op 1’49”

    6.DWIGHT BRANDON op 2’16”

    7.DANOWSKI STEFAN op 2’29”

    8.RAATS EDWIN op 2’44”

    9.JANSEN WIM op 2’49”

    10.STENZEL MICHAEL op 3’16”

    23-01-2011 om 23:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/01/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 12°Crosszege in de Catg.B !!!
    Proficiat aan ANJA GELDHOF met haar 1°Crosszege bij de Dames !!
    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn Titel van Belgisch Kampioen Catg.B !!! 
     Smet Ivan KOP 2011 1.jpg Geldhof Anja KOP 2011.jpg De Bock Benny KOP 2011.jpg
                     Ivan Smet                         Anja Geldhof                  Benny De Bock

    Zaterdag 22 Januari - ASSENEDE (9960) - Finaleproef BK Cross alle reeksen

    Cross
    A-reeks
    1 Nico Bogaert 
    2 Gerald Uyttersprot 
    3 Davy Depaepe (BK)
    4 Shaun Adamson (Can)
    5 Johan Myngheer 

    VWF 22-1-11-assenede 081.jpg
    Podium BK Catg.A met Davy Depaepe (BK), Marnik Snoeck en Nick Vermunicht
    .

    VWF 22-1-11-assenede 077.jpg   VWF 22-1-11-assenede 071.jpg
                Winnaar Catg.A Nico Bogaert en winnaar Catg.B Ivan Smet.                             
    Gerald Uyttersprot uit Lebbeke.


    B-reeks
    1 Yvan Smet (Hamme) 
    2 Benny De Bock (Eksaarde) (BK)
    3 Danny Standaert (Bornem)
    4 Erik Myngheer 
    5 Geert Wauters 

    VWF 22-1-11-assenede 087.jpg
    Podium BK Catg.B met Benny De Bock (BK), Danny Standaert en Gunther Verholen.


    C-reeks 
    1 Walter Marijnissen 
    2 Rudy Bloemmen (BK)
    3 Ivan Coopman 
    4 Francis De Ridder 
    5 Rudy Baeyens 
    VWF 22-1-11-assenede 025.jpg

    Podium BK Catg.C met Rudy Bloemmen (BK), Francis De Ridder en Rudy Baeyens.

    VWF 22-1-11-assenede 017.jpg
    Winnaar Catg.C Walter Marijnissen, winnaar Catg.D Lucas Vangoidsenhoven en
    winnaar Catg.E Herman Martens.


    D-reeks 
    1 Lucas Vangoidsenhoven (BK)
    2 Robert De Vos 
    3 Willy Corthals (Lokeren)
    4 Michel Vanhonsebrouck 
    5 Pol Dessein 
    VWF 22-1-11-assenede 031.jpg

    Podium BK Catg.D met Lucas Vangoidsenhoven (BK), Robert De Vos en Willy Corthals.


    E-reeks 
    1 Herman Martens (BK)
    2 Gilbert Vandenheuvel 
    3 Freddy Van Impe 
    4 Jozef Saerens 
    5 Jacky Van Geeteruyen 

    VWF 22-1-11-assenede 037.jpg
    Podium BK Catg.E met Herman Martens (BK), Freddy Van Impe en Gilbert Vandenheuvel
    .


    MTB
    A -reeks 
    1 Wim Maes 
    2 Sven Janssens 
    3 Kevin Van Den Cruyce 
    4 Davy De Bruyne 
    5 Tim Van Der Bracht 

    VWF 22-1-11-assenede 132.jpg
                Winnaar reeks A Wim Maes en winnaar reeks B Kurt De Vuyst.


    B-reeks
    1 Kurt De Vuyst 
    2 Patrick Vanmaekelbergh 
    3 Andy De Maesschalck (Sinaai)
    4 Patrick Roels 
    5 Dominique Van Den Eede 

    C-reeks 
    1 Rudi Wille 
    2 Jean Luc Rossignol 
    3 Freddy Depaepe 
    4 Jean Paul De Bruyne 
    5 Guy Vermeiren 

    VWF 22-1-11-assenede 111.jpg
                                      Winnaar reeks C Rudi Wille.


    D-reeks
    1 Jozef Van Isterdael 
    2 Theo Verheyden (Moerzeke)
    3 Johan Martens 
    4 Noel Verzele 
    5 Roger Wauters 

    VWF 22-1-11-assenede 113.jpg
                                  Winnaar reeks D Jozef Van Isterdael. 


    Dames
    1 Anja Geldhof (Ertvelde)
    2 Carla Godeau 
    3 Tinneke September 
    4 Inge Joos (Stekene) 
    5 Martine Vanden Eede

    VWF 22-1-11-assenede 116.jpg
    Winnaar bij de Dames Anja Geldhof, Carla Godeau (2°) en Tinneke September (3°).

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    23-01-2011 om 17:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'T STER ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 22/01/2011
    Reinaert vertrek zaterdag.jpg Wachtebeke Puyenbroeck domein.jpg
                                 Vertrekpunt 't Ster                                                                      Domein Puyenbroeck te Wachtebeke

    Onder leiding van Kenny Janssens en Kevin Van Raemdonck vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 op de parking van Restaurant Reinaert te St.Niklaas 24 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het 'Soete Waasland'.

    Meteen miezerig weer bij een vertrektemperatuur van 3°C, het bleef droog tot het nieuwe keerpunt te Zelzate (Sidmar). Het centrum van Mendonk laten we voortaan links liggen en rijden via Zelzate (Sidmar) naar Overslag om zo terug op onze vaste route uit te komen. Vanaf Overslag begon het licht te regenen en dat bleef zo tot Vrasene om dan te eindigen via de omlegging te Nieuwkerken terug aan 't Ster. Iedereen kreeg mooi de gelegheid om enkele stevige kopbeurten te doen of de duurtraining af te werken in de groep.
    De afstand bedroeg 101 Km tot de kerk van de Velle en het gemiddelde was goed voor 32,9 Km/h, met de extra lus via De Velle naar Melsele bedroeg de afstand 125 km.

    Reden mee vandaag : Wim Heyndrickx , Guy Smet , Kevin Van Raemdonck , Jurgen Goossens , Kris Smet , Danny Smet , Daniel Noens , Kristoff Heyns , Thieu Heirbaut , James Fruytier , Bruno Verwulgen , Michel Thierens , Steven Van Houte , Dirk Cleys , Rudi Serverius , Jonas De Boey , Yves De Saegher , Wim Beck , Willy Marin , Kristof Wilfaert , Frank Van Hoeymissen , Jochem Smet , ? en Kenny Janssens.

    23-01-2011 om 16:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/01/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 23/01/2011 - ASSENEDE (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 32

    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.HEYLENS Jochen - ARDILLES CYCLING TEAM op 2”

    3.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 18”

    4.SLUYTS Glenn - CYCLING TEAM KESSEL op 1’03”

    5.BOELENS Kristof - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’08”

    6.NERINCKX Stefan - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 1’24”

    7.DE MEULENEIRE Laurenz - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE op 1’33”

    8.DEBACQUER Joris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’42”

    9.MYNGHEER Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 1’44

    10.COTTY MICHAEL

    20.VAN GAEVER Stefaan - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS op 4’57”

    27.GOOSSENS Tommy - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS op 7’11”

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 31

    1.DWIGHT BRANDON - BOULDER

    2.WEBBER PETER - BOULDER

    3.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSE op 26”

    4.SMET Ivan uit Hamme - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 51”

    5.BAKER EDWARD - BOULDER

    6.ROBSON MICHAEL – BOULDER op 1’07”

    7.HLUDZINSKI BRIAN – BOULDER op 1’30”

    8.LAMMENS Mario - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’52”

    9.BALLET Peter - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    10.VANDECAUTER Nick - ASFRA RACING TEAM op 2’02”

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 23

    1.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    2.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 2’20”

    3.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL

    4.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5.DAVIES STEVEN op 3’31”

    6.DAVID Theo uit Kruibeke - DV op 4’00”

    7.SWINNEN René - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 4’12”

    8.BLOEMMEN Rudy - VAN GOETHEM/PRORACE CT op 4’19”

    9.DE CLERCQ José - YOUNG SCHELDE CT op 4’25”

    10.COOPMAN Ivan - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 5’09”

     
    23/01/2011 - KORTRIJK (W) - Veldrijden Miniemen

    23/01/2011 - BLANKENBERGE (W) - Mountainbike Provinciaal - Strandrace

    23-01-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    20-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VOORSTELLING BMX-STARS 2011 !!!

    BMX-STARS 2011

    BMX-Stars 2011.jpg 

    De ploeg voor het nieuwe BMX seizoen 2011, ze zijn nu met een 40-tal rennertjes tussen de 5 en de 15 jaar.

    Nu zondag gaan ze voor het eerst aan de slag met het Belgisch Kampioenschap BMX Indoor te Kortrijk. Zoals je ziet op de foto breidt de club zich altijd maar verder uit en hopen ze ook dat er nu eindelijk in St.Niklaas een BMX parcours zou mogen komen, dit om de kinderen een degelijke accommodatie ter beschikking te stellen.

     

    Bron: Eric Waeyenberghe

    20-01-2011 om 21:15 geschreven door kenny


    19-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 27 FEBRUARI - VELDRIT VOOR RECREANTEN TE VRASENE !!!
    Vrasene Veldrit2011_Web.jpg

    VRASENE. De veldrit van de VZW Vriendenkring OKLJ Vrasene is voor de Beverse regio een vast  gegeven aan het worden. Ze zijn er op zondag 27 februari al aan de 10de uitgave toe. Laat het ons dan ook een feesteditie noemen. Elk jaar zijn er een massa deelnemers en het zou wel eens kunnen dat er voor de 10de uitgave nog meer zijn dan worden verwacht.
    inschrijvingen en info via
    www.oklj.be of via Raf Van Laere, Kerkstraat 58, 9120 Vrasene. Uitreiking trofeën door Burgemeester Van De Vijver en Schepen van Sport.



    Bron: Raf Van Laere

    19-01-2011 om 21:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 19/01/2011

    Sinaai.jpg  Moerbeke viaduct.jpg
    Onder leiding van Walter Meseure en Adrien Maes vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    38 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het 'Soete Waasland'.

    Alweer een zeer goede opkomst voor de duurtraining op Woensdag met ditmaal veel 'Waaslandse Beloften' in de groep. Onze sterke man vandaag was ongetwijfeld 'Walter Meseure' die geregeld een kopbeurt voor zijn rekening nam en telkens op alle kruispunten het verkeer tegenhield zodat de groep kon doorrijden. Iedereen kreeg de kans om een kopbeurt te doen en er een goede duurtraining van te maken op goede trapfrequentie. Valerie Robert kwam ten val thv St.Pauwels maar gelukkig kwam ze er met wat kleerscheuren vanaf. Vanaf 16h00 begon het te regenen en dat is zo gebleven tot het einde van de rit. De afstand bedroeg 88 Km tot Beveren en met de extra kilometers over Haasdonk en Den Es stond de teller op 108 km. Het gemiddelde was vandaag goed voor 32,7 Km/h.

    Reden mee vandaag : Guy Smet , Jef De Batist , Wim Heyndrickx , Geoffrey Van Steelandt , Michel Thierens , Bruno Verwulgen , Matthias Van Walle , Jeroen Goudket , Walter Meseure , Jeroen Van De Vijver , Vincent Maes , Guy Ten Hartog , Ricky Matthijs , Franky Wielandt , Geert Smet , Eugéne Bosman , Marc Van Puymbroeck , Etienne Fleury , Adrien Maes , André Syvertsen , Rudi Serverius , Dirk Bryssinckx , Freddy De Blick , Danny De Smet , Walter Rotthier , Fons Van Raemdonck , Kristoff Heyns , Marc Smet , Frank Van Geystelen , Pieter Covents , Modest Smet , Luc Vermeulen , Franky De Witte , Bert De Coster , Cornelis Van Der Haeven , Valerie Robert , Jan Van der Sande en Kenny Janssens.

    19-01-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    17-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/01/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan STAN DIELEMAN met zijn Crosszege bij de Aspiranten 13 jaar !!!

    Dieleman Stan KOP 2011.jpg 

    Zondag 16/01/2011 - TIENEN (VB)  - Provinciaal Kampioenschap - Veldrijden Aspiranten

    Aspiranten 12 jaar Jongens

    Aantal deelnemers: 10

    1.VERBERCKMOES Fabio - VA-CYCLING TEAM ZELE

    2.VANOVERBERGHE Jens - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 23”

    3.ARKESTEYN Aron - HAGELAND CYCLING TEAM op 26”

    4.VAN CAMPENHOUT Tom - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 40”

    5.VERHEYEN Maarten - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 44”

     

    Aspiranten 13 jaar Jongens

    Aantal deelnemers: 12

    1.DIELEMAN Stan uit Lebbeke - TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW

    2.WUYTS Mathijs - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 25”

    3.SERRE Stef - VZW DE DEMERSPURTERS op 30”

    4.ROMBOUTS Seppe - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 40”

    5.COUTON Jeremy - CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK op 1’00”

    7.DE BEULE Jordi uit Lokeren  - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 1’30”

     

    Aspiranten 13 jaar Meisjes

    Aantal deelnemers: 1

    1.DE SLACHMUYLDER Yara - ROYAL CUREGHEM SPORTIF

     

    Aspiranten 14 jaar Jongens

    Aantal deelnemers: 13

    1.CROLLET Yari - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2.BEULLENS Cedric - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 32”

    3.VERBERCKMOES Timo - VA-CYCLING TEAM ZELE op 47”

    4.DEVOS Han - VZW DE DEMERSPURTERS op 57”

    5.HELSOCHT Liam - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 1’17”

     

    Aspiranten 14 jaar Meisjes

    Aantal deelnemers: 2

    1.VAN RILLAER Silke - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    2.MOMBAERTS Mieke - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 15”

    16/01/2011 - RETIE (A) - Veldrijden Aspiranten

    Aspiranten 12 jaar

    Aantal deelnemers: 18

    1.SCOPONI Dante - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.VANDEBOSCH Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.VERMEERSCH Florian - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    4.DE MEYER Jarne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.TIBACKX Lander - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    7.SMET Jonas - RUDYCO CYCLING TEAM

    12.STUER Kwinten uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Aspiranten 13 jaar

    Aantal deelnemers: 22

    1.PEETERS Arne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.DRIESEN Jarne - HAGELAND CYCLING TEAM

    3.DHOORE Alessio - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4.VANDEBOSCH Victor - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5.BODEN Jarne - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    11.VAN DE VOORDE Lennert uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Aspiranten 14 jaar

    Aantal deelnemers: 21

    1.ISERBYT Eli - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    2.MONTAIGNE Jorn - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    3.BRULEZ Miqélé - TIELTSE RENNERSCLUB

    4.VERHEYEN Nick - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5.VANWALLEGHEM Yenco - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    17.VAN HAVERMAET Gianni uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    Aspiranten Meisjes 12 jaar

    Aantal deelnemers: 2

    1.ROTMAN Lotte - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2.BEECKMANS Sara - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    Aspiranten Meisjes 13 jaar

    Aantal deelnemers: 1

    1.VERTESSEN Karo - MEYBO BENSINK BMX GATES TEAM

     

    Aspiranten Meisjes 14 jaar

    Aantal deelnemers: 2

    1.BELLAERT Axelle - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

      

    16/01/2011 - RETIE (A) - Veldrijden Miniemen

    16/01/2011 - TIENEN (VB) - Veldrijden Miniemen

    17-01-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    16-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/01/2011

    vwf.JPG







    Zondag 16 Januari - Sinaai (9112) - WK MTB

    Cross
    A-reeks
    1 Johan Myngheer 
    2 Davy Yeater (USA) 
    3 Kenny Goossens (Sinaai)
    4 Tom Rouan (Merelbeke)
    5 Joachim Janssens 
    VWF 16-1-11-sinaai 054.jpg
          
             Winnaar Catg.A Johan Myngheer en winnaar Catg.B Mario Lammens.

    B-reeks
    1 Mario Lammens 
    2 Hans Kyndt 
    3 Erik Myngheer 
    4 Michael Heymans 
    5 Danny Standaert (Bornem)

    C-reeks 
    1 Rudy Bloemmen 
    2 Yvan Coopman 
    3 Jose De Clercq 
    4 Francis De Ridder 
    5 Alex Spruyt

    VWF 16-1-11-sinaai 022.jpg 

    Winnaar Catg.C Rudy Bloemmen, winnaar Catg.D Robert De Vos en winnaar 

    Catg.E Gilbert Vandenheuvel. 


    D-reeks 
    1 Robert De Vos 
    2 Willy Corthals (Lokeren)
    3 Michel Vanhonsebrouck 
    4 Pol Dessein 

    E-reeks 
    1 Gilbert Vandenheuvel 
    2 Herman Martens 
    3 Freddy Van Impe 
    4 Jacky Van Geeteruyen 
    5 Willy De Roos 
               
    MTB
    A-reeks 
    1 Davy Depaepe 
    2 Wim Maes 
    3 Jo Maes
    4 Davy De Bruyne
    5 Fabrice Mels 
    VWF 16-1-11-sinaai 119.jpg

                   Podium reeks A met Davy Depaepe, Wim Maes en Jo Maes.


    B-reeks
    1 Patrick Vanmaekelbergh
     
    2 Andy De Maesschalck (Sinaai)
    3 Kurt De Vuyst 
    4 Dominique Van Den Eede 
    5 Patrick Roels 
    VWF 16-1-11-sinaai 126.jpg

    Podium reeks B met Patrick Vanmaekelbergh, Andy De Maesschalck en Kurt De Vuyst
    samen met inrichter Danny Van Goethem en zijn vrouwtje van het Wijnveld te Sinaai.

    VWF 16-1-11-sinaai 112.jpg 

    Aankomst van Patrick Vanmaekelbergh die van Westende kwam om te zegevieren.


    C-reeks 
    1 Jean Luc Rossignol
    2 Jean Paul De Bruyne 
    3 Freddy Depaepe 
    VWF 16-1-11-sinaai 091.jpg

    Podium reeks C met Jean Luc Rossignol (die zijn titel prolongeert), Jean Paul De Bruyne 
    en Freddy Depaepe.


    D-reeks
    1 Luc Vanwesenbeeck
    2 Jozef Van Isterdael 
    3 Johan Martens 
    4 Theo Verheyden (Moerzeke)
    5 Roger Wauters 
    VWF 16-1-11-sinaai 084.jpg

    Podium reeks D met Luc Vanwesenbeeck, Jozef Van Isterdael en Johan Martens.


    Dames
    1 Carla Godeau 
    2 Tinneke September 
    3 Martine Vanden Eede 
    4 Inge Joos (Stekene)


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    16-01-2011 om 19:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/01/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 16/01/2011 – PONT-CHÂTEAU – Mannen Elite UCI – Wereldbeker – 60’

    Aantal deelnemers:

    1.Kevin Pauwels (Telenet-Fidea) 
    2.Niels Albert (BKCP-Powerplus) 
    3.Sven Nys
    (Landbouwkrediet) 
    4.Steve Chainel
    (FDJ) 
    5.Bart Aernouts (Rabobank) 
    6.Rob Peeters (Telenet-Fidea) 
    7.Philipp Walsleben
    (BKCP-Powerplus) 
    8.John Gadret
    (AG2R La Mondiale) 
    9.Nicolas Bazin
    (Big Mat – Auber 93) 
    10.Enrico Franzoi (BKCP-Powerplus)

     

    16/01/2011 – PONT-CHÂTEAU – U23 UCI – Wereldbeker – 50’

    Aantal deelnemers: 37

    1.Matthieu Boulo 
    2.Lars Van Der Haar -
    Rabo - Giant Offroad Team
    3.Matteo Trentin 
    4.Joeri Adams -
    Rabo - Giant Offroad Team 
    5.Mike Teunissen -
    Rabo - Giant Offroad Team
    6.Vincent Baestaens -
    KDL Trans - Your Mover 
    7.Irwin Gras 
    8.Elia Silvestri 
    9.Jim Aernouts -
    Sunweb Revor 
    10.Ole Quast 
     

    16/01/2011 – PONT-CHÂTEAU – Dames Elite UCI – Wereldbeker – 40’

    Aantal deelnemers: 27

    1.Marianne Vos 
    2.Hanka Kupfernagel 
    3.Christel Ferrier-Bruneau 
    4.Sanne Van Paassen -
    Brainwash wielerploeg 
    5.Pauline Ferrand Prevot 
    6.Caroline Mani 
    7.Sophie De Boer -
    ZZPR.NL
    8.Sanne Cant - BKCP-Powerplus 
    9.Pavla Havlikova -
    APB cycling team 
    10.Sabrina Stultiens 
     

    16/01/2011 – PONT-CHÂTEAU – Juniores UCI – Wereldbeker – 40’

    Aantal deelnemers: 37

    1.Clément Venturini 
    2.Danny Van Poppel - BKCP-Powerplus 
    3.Quentin Jauregui 
    4.Vojtech Nipl 
    5.Kévin Bouvard 
    6.Silvio Herklotz 
    7.Fabien Doubey 
    8.Romain Seigle 
    9.Jaap De Man 
    10.Loic Doubey 

    16-01-2011 om 19:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/01/2011

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Dames Juniores !!!
    Proficiat aan JENS GEERINCK met zijn Zege bij de Juniores !!!
    Druyts Lenny KOP 2009       Geerinck Jens KOP 2011.jpg   
           Lenny Druyts                       Jens Geerinck

    Zaterdag 15/01/2011 - GENT (VWEM) (O) - Piste - BVB-meeting - zonder motoren
    Dames Juniores
    Aantal deelnemers: 11
    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - AFDELING ANTWERPEN - WBV
    2.ROMBAUT Amber - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
    3.CLAUWAERT Chloé - CT FORCE VZW
    4.STRUYF Lize - RUDYCO CYCLING TEAM
    5.HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
    6.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT
    7.LOUCHAERT Justine - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
    8.DEFOUR Lara - JONGE RENNERS ROESELARE
    9.HEYNDRICKX Laura - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
    10.OP DEN BROUW Celesta - ZUIDWESTHOEK
    11.CASTRIQUE Alana - CYCLO CLUB ARMENTIEROIS 

    Aspiranten 12 jaar

    Aantal deelnemers: 5

    1.BAEYENS Bryan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.BOUCKAERT Louis - JONGE RENNERS ROESELARE

    3.COGHE Lennert - JONGE RENNERS ROESELARE

    4.PINTELON Jens - JONGE RENNERS ROESELARE

    5.GARSBEKE Jelle - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

     

    Aspiranten 13 jaar

    Aantal deelnemers: 9

    1.PITSCHON Gilles - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2.HEINDERSON Maths - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3.LEFEBER Mathias - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    4.RANSON Nourdine - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.D´HEYGERE Gil - ISOREX CYCLING TEAM

    6.MOBACH Jarno - WV ZEEUWS VLAANDEREN

    7.UALGASI Bram - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8.OFFERMANS Michiel - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9.STEYAERT Michael - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

     

    Aspiranten 14 jaar

    Aantal deelnemers: 23

    1.CLAEYS Simon - TIELTSE RENNERSCLUB

    2.MAHO Adrien - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    3.NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM

    4.CASTRIQUE Jonas - CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    5.DEHERDER Stijn - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6.GODIN Nathan - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    7.VERVAEKE Aäron - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8.DECOCK Enzo - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9.DE BUIJL Terence - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    10.VAN DEN HEEDE Bram - ISOREX CYCLING TEAM

    22.SYMOENS Bradley uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 26

    1.VAN BEETHOVEN Matthias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    3.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    4.PARIDAENS Jasper - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5.JOSEPH Timothy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    6.ROEGIERS Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.PICOUX Maximilien - SPRINT 2000

    8.WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9.BLEUS Robin - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    10.ROGIER Stef - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    18.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Juniores

    Aantal deelnemers: 16

    1.JENS GEERINCK uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM

    2.MICHIELS Killian - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.COOLS Michael - THOMPSON

    5.VEKEMAN Maxime - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6.PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM

    7.VAN NIEUWENHUYSE Sebastien - ISOREX CYCLING TEAM

    8.VAN GOETHEM Robin - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    9.BROUX Guillaume - VC ROUBAIX LILLE METRO

    10.POLS Ruben - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    Dames Open

    Aantal deelnemers: 3

    1.INGHELBRECHT Sarah - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    2.VERHAEGHE Hannah - YOUNG SCHELDE CT

    3.DELTOMBE Evelien - VZW DE DEMERSPURTERS

     

    Dames Jeugd

    Aantal deelnemers: 9

    1.MILTENBURG Ilse - WCL BERGKLIMMERS

    2.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.DOLMAN Haliegh - WCL BERGKLIMMERS

    5.MEYVISCH Molly - GKV CYCLING TEAM

    6.WERNIMONT Catherine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    7.VANDEWALLE Isabel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.REYNAERT Ganaelle - WK NOORD WEST BRABANT

    9.HERMANS Anka - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V

     

    Categorie Open

    Aantal deelnemers: 15

    1.SCHETS Steve - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    2.PIRIUS Hans - RSG Hürth

    3.LEPLA Jeroen - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    4.MACIC Chris - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    5.FEIEREISEN Kevin - Cycling Team M Pinte

    6.DE FAUW Ken - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    7.PROVOOST Robbe - GEOX FUJI TEST TEAM

    8.FRANÇOYS Sven - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    9.JOOSEN Stephane - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10.DE FAUW Kieran - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    16-01-2011 om 16:21 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!