.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    23-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/01/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 12°Crosszege in de Catg.B !!!
    Proficiat aan ANJA GELDHOF met haar 1°Crosszege bij de Dames !!
    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn Titel van Belgisch Kampioen Catg.B !!! 
     Smet Ivan KOP 2011 1.jpg Geldhof Anja KOP 2011.jpg De Bock Benny KOP 2011.jpg
                     Ivan Smet                         Anja Geldhof                  Benny De Bock

    Zaterdag 22 Januari - ASSENEDE (9960) - Finaleproef BK Cross alle reeksen

    Cross
    A-reeks
    1 Nico Bogaert 
    2 Gerald Uyttersprot 
    3 Davy Depaepe (BK)
    4 Shaun Adamson (Can)
    5 Johan Myngheer 

    VWF 22-1-11-assenede 081.jpg
    Podium BK Catg.A met Davy Depaepe (BK), Marnik Snoeck en Nick Vermunicht
    .

    VWF 22-1-11-assenede 077.jpg   VWF 22-1-11-assenede 071.jpg
                Winnaar Catg.A Nico Bogaert en winnaar Catg.B Ivan Smet.                             
    Gerald Uyttersprot uit Lebbeke.


    B-reeks
    1 Yvan Smet (Hamme) 
    2 Benny De Bock (Eksaarde) (BK)
    3 Danny Standaert (Bornem)
    4 Erik Myngheer 
    5 Geert Wauters 

    VWF 22-1-11-assenede 087.jpg
    Podium BK Catg.B met Benny De Bock (BK), Danny Standaert en Gunther Verholen.


    C-reeks 
    1 Walter Marijnissen 
    2 Rudy Bloemmen (BK)
    3 Ivan Coopman 
    4 Francis De Ridder 
    5 Rudy Baeyens 
    VWF 22-1-11-assenede 025.jpg

    Podium BK Catg.C met Rudy Bloemmen (BK), Francis De Ridder en Rudy Baeyens.

    VWF 22-1-11-assenede 017.jpg
    Winnaar Catg.C Walter Marijnissen, winnaar Catg.D Lucas Vangoidsenhoven en
    winnaar Catg.E Herman Martens.


    D-reeks 
    1 Lucas Vangoidsenhoven (BK)
    2 Robert De Vos 
    3 Willy Corthals (Lokeren)
    4 Michel Vanhonsebrouck 
    5 Pol Dessein 
    VWF 22-1-11-assenede 031.jpg

    Podium BK Catg.D met Lucas Vangoidsenhoven (BK), Robert De Vos en Willy Corthals.


    E-reeks 
    1 Herman Martens (BK)
    2 Gilbert Vandenheuvel 
    3 Freddy Van Impe 
    4 Jozef Saerens 
    5 Jacky Van Geeteruyen 

    VWF 22-1-11-assenede 037.jpg
    Podium BK Catg.E met Herman Martens (BK), Freddy Van Impe en Gilbert Vandenheuvel
    .


    MTB
    A -reeks 
    1 Wim Maes 
    2 Sven Janssens 
    3 Kevin Van Den Cruyce 
    4 Davy De Bruyne 
    5 Tim Van Der Bracht 

    VWF 22-1-11-assenede 132.jpg
                Winnaar reeks A Wim Maes en winnaar reeks B Kurt De Vuyst.


    B-reeks
    1 Kurt De Vuyst 
    2 Patrick Vanmaekelbergh 
    3 Andy De Maesschalck (Sinaai)
    4 Patrick Roels 
    5 Dominique Van Den Eede 

    C-reeks 
    1 Rudi Wille 
    2 Jean Luc Rossignol 
    3 Freddy Depaepe 
    4 Jean Paul De Bruyne 
    5 Guy Vermeiren 

    VWF 22-1-11-assenede 111.jpg
                                      Winnaar reeks C Rudi Wille.


    D-reeks
    1 Jozef Van Isterdael 
    2 Theo Verheyden (Moerzeke)
    3 Johan Martens 
    4 Noel Verzele 
    5 Roger Wauters 

    VWF 22-1-11-assenede 113.jpg
                                  Winnaar reeks D Jozef Van Isterdael. 


    Dames
    1 Anja Geldhof (Ertvelde)
    2 Carla Godeau 
    3 Tinneke September 
    4 Inge Joos (Stekene) 
    5 Martine Vanden Eede

    VWF 22-1-11-assenede 116.jpg
    Winnaar bij de Dames Anja Geldhof, Carla Godeau (2°) en Tinneke September (3°).

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    23-01-2011 om 17:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'T STER ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 22/01/2011
    Reinaert vertrek zaterdag.jpg Wachtebeke Puyenbroeck domein.jpg
                                 Vertrekpunt 't Ster                                                                      Domein Puyenbroeck te Wachtebeke

    Onder leiding van Kenny Janssens en Kevin Van Raemdonck vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 op de parking van Restaurant Reinaert te St.Niklaas 24 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het 'Soete Waasland'.

    Meteen miezerig weer bij een vertrektemperatuur van 3°C, het bleef droog tot het nieuwe keerpunt te Zelzate (Sidmar). Het centrum van Mendonk laten we voortaan links liggen en rijden via Zelzate (Sidmar) naar Overslag om zo terug op onze vaste route uit te komen. Vanaf Overslag begon het licht te regenen en dat bleef zo tot Vrasene om dan te eindigen via de omlegging te Nieuwkerken terug aan 't Ster. Iedereen kreeg mooi de gelegheid om enkele stevige kopbeurten te doen of de duurtraining af te werken in de groep.
    De afstand bedroeg 101 Km tot de kerk van de Velle en het gemiddelde was goed voor 32,9 Km/h, met de extra lus via De Velle naar Melsele bedroeg de afstand 125 km.

    Reden mee vandaag : Wim Heyndrickx , Guy Smet , Kevin Van Raemdonck , Jurgen Goossens , Kris Smet , Danny Smet , Daniel Noens , Kristoff Heyns , Thieu Heirbaut , James Fruytier , Bruno Verwulgen , Michel Thierens , Steven Van Houte , Dirk Cleys , Rudi Serverius , Jonas De Boey , Yves De Saegher , Wim Beck , Willy Marin , Kristof Wilfaert , Frank Van Hoeymissen , Jochem Smet , ? en Kenny Janssens.

    23-01-2011 om 16:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/01/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 23/01/2011 - ASSENEDE (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 32

    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.HEYLENS Jochen - ARDILLES CYCLING TEAM op 2”

    3.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 18”

    4.SLUYTS Glenn - CYCLING TEAM KESSEL op 1’03”

    5.BOELENS Kristof - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’08”

    6.NERINCKX Stefan - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 1’24”

    7.DE MEULENEIRE Laurenz - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE op 1’33”

    8.DEBACQUER Joris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’42”

    9.MYNGHEER Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 1’44

    10.COTTY MICHAEL

    20.VAN GAEVER Stefaan - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS op 4’57”

    27.GOOSSENS Tommy - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS op 7’11”

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 31

    1.DWIGHT BRANDON - BOULDER

    2.WEBBER PETER - BOULDER

    3.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSE op 26”

    4.SMET Ivan uit Hamme - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 51”

    5.BAKER EDWARD - BOULDER

    6.ROBSON MICHAEL – BOULDER op 1’07”

    7.HLUDZINSKI BRIAN – BOULDER op 1’30”

    8.LAMMENS Mario - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’52”

    9.BALLET Peter - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    10.VANDECAUTER Nick - ASFRA RACING TEAM op 2’02”

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 23

    1.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    2.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 2’20”

    3.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL

    4.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5.DAVIES STEVEN op 3’31”

    6.DAVID Theo uit Kruibeke - DV op 4’00”

    7.SWINNEN René - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 4’12”

    8.BLOEMMEN Rudy - VAN GOETHEM/PRORACE CT op 4’19”

    9.DE CLERCQ José - YOUNG SCHELDE CT op 4’25”

    10.COOPMAN Ivan - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 5’09”

     
    23/01/2011 - KORTRIJK (W) - Veldrijden Miniemen

    23/01/2011 - BLANKENBERGE (W) - Mountainbike Provinciaal - Strandrace

    23-01-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    20-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VOORSTELLING BMX-STARS 2011 !!!

    BMX-STARS 2011

    BMX-Stars 2011.jpg 

    De ploeg voor het nieuwe BMX seizoen 2011, ze zijn nu met een 40-tal rennertjes tussen de 5 en de 15 jaar.

    Nu zondag gaan ze voor het eerst aan de slag met het Belgisch Kampioenschap BMX Indoor te Kortrijk. Zoals je ziet op de foto breidt de club zich altijd maar verder uit en hopen ze ook dat er nu eindelijk in St.Niklaas een BMX parcours zou mogen komen, dit om de kinderen een degelijke accommodatie ter beschikking te stellen.

     

    Bron: Eric Waeyenberghe

    20-01-2011 om 21:15 geschreven door kenny


    19-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 27 FEBRUARI - VELDRIT VOOR RECREANTEN TE VRASENE !!!
    Vrasene Veldrit2011_Web.jpg

    VRASENE. De veldrit van de VZW Vriendenkring OKLJ Vrasene is voor de Beverse regio een vast  gegeven aan het worden. Ze zijn er op zondag 27 februari al aan de 10de uitgave toe. Laat het ons dan ook een feesteditie noemen. Elk jaar zijn er een massa deelnemers en het zou wel eens kunnen dat er voor de 10de uitgave nog meer zijn dan worden verwacht.
    inschrijvingen en info via
    www.oklj.be of via Raf Van Laere, Kerkstraat 58, 9120 Vrasene. Uitreiking trofeën door Burgemeester Van De Vijver en Schepen van Sport.



    Bron: Raf Van Laere

    19-01-2011 om 21:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 19/01/2011

    Sinaai.jpg  Moerbeke viaduct.jpg
    Onder leiding van Walter Meseure en Adrien Maes vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    38 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het 'Soete Waasland'.

    Alweer een zeer goede opkomst voor de duurtraining op Woensdag met ditmaal veel 'Waaslandse Beloften' in de groep. Onze sterke man vandaag was ongetwijfeld 'Walter Meseure' die geregeld een kopbeurt voor zijn rekening nam en telkens op alle kruispunten het verkeer tegenhield zodat de groep kon doorrijden. Iedereen kreeg de kans om een kopbeurt te doen en er een goede duurtraining van te maken op goede trapfrequentie. Valerie Robert kwam ten val thv St.Pauwels maar gelukkig kwam ze er met wat kleerscheuren vanaf. Vanaf 16h00 begon het te regenen en dat is zo gebleven tot het einde van de rit. De afstand bedroeg 88 Km tot Beveren en met de extra kilometers over Haasdonk en Den Es stond de teller op 108 km. Het gemiddelde was vandaag goed voor 32,7 Km/h.

    Reden mee vandaag : Guy Smet , Jef De Batist , Wim Heyndrickx , Geoffrey Van Steelandt , Michel Thierens , Bruno Verwulgen , Matthias Van Walle , Jeroen Goudket , Walter Meseure , Jeroen Van De Vijver , Vincent Maes , Guy Ten Hartog , Ricky Matthijs , Franky Wielandt , Geert Smet , Eugéne Bosman , Marc Van Puymbroeck , Etienne Fleury , Adrien Maes , André Syvertsen , Rudi Serverius , Dirk Bryssinckx , Freddy De Blick , Danny De Smet , Walter Rotthier , Fons Van Raemdonck , Kristoff Heyns , Marc Smet , Frank Van Geystelen , Pieter Covents , Modest Smet , Luc Vermeulen , Franky De Witte , Bert De Coster , Cornelis Van Der Haeven , Valerie Robert , Jan Van der Sande en Kenny Janssens.

    19-01-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    17-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/01/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan STAN DIELEMAN met zijn Crosszege bij de Aspiranten 13 jaar !!!

    Dieleman Stan KOP 2011.jpg 

    Zondag 16/01/2011 - TIENEN (VB)  - Provinciaal Kampioenschap - Veldrijden Aspiranten

    Aspiranten 12 jaar Jongens

    Aantal deelnemers: 10

    1.VERBERCKMOES Fabio - VA-CYCLING TEAM ZELE

    2.VANOVERBERGHE Jens - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 23”

    3.ARKESTEYN Aron - HAGELAND CYCLING TEAM op 26”

    4.VAN CAMPENHOUT Tom - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 40”

    5.VERHEYEN Maarten - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 44”

     

    Aspiranten 13 jaar Jongens

    Aantal deelnemers: 12

    1.DIELEMAN Stan uit Lebbeke - TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW

    2.WUYTS Mathijs - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 25”

    3.SERRE Stef - VZW DE DEMERSPURTERS op 30”

    4.ROMBOUTS Seppe - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 40”

    5.COUTON Jeremy - CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK op 1’00”

    7.DE BEULE Jordi uit Lokeren  - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 1’30”

     

    Aspiranten 13 jaar Meisjes

    Aantal deelnemers: 1

    1.DE SLACHMUYLDER Yara - ROYAL CUREGHEM SPORTIF

     

    Aspiranten 14 jaar Jongens

    Aantal deelnemers: 13

    1.CROLLET Yari - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2.BEULLENS Cedric - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 32”

    3.VERBERCKMOES Timo - VA-CYCLING TEAM ZELE op 47”

    4.DEVOS Han - VZW DE DEMERSPURTERS op 57”

    5.HELSOCHT Liam - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 1’17”

     

    Aspiranten 14 jaar Meisjes

    Aantal deelnemers: 2

    1.VAN RILLAER Silke - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    2.MOMBAERTS Mieke - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 15”

    16/01/2011 - RETIE (A) - Veldrijden Aspiranten

    Aspiranten 12 jaar

    Aantal deelnemers: 18

    1.SCOPONI Dante - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.VANDEBOSCH Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.VERMEERSCH Florian - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    4.DE MEYER Jarne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.TIBACKX Lander - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    7.SMET Jonas - RUDYCO CYCLING TEAM

    12.STUER Kwinten uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Aspiranten 13 jaar

    Aantal deelnemers: 22

    1.PEETERS Arne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.DRIESEN Jarne - HAGELAND CYCLING TEAM

    3.DHOORE Alessio - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4.VANDEBOSCH Victor - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5.BODEN Jarne - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    11.VAN DE VOORDE Lennert uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Aspiranten 14 jaar

    Aantal deelnemers: 21

    1.ISERBYT Eli - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    2.MONTAIGNE Jorn - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    3.BRULEZ Miqélé - TIELTSE RENNERSCLUB

    4.VERHEYEN Nick - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5.VANWALLEGHEM Yenco - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    17.VAN HAVERMAET Gianni uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    Aspiranten Meisjes 12 jaar

    Aantal deelnemers: 2

    1.ROTMAN Lotte - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2.BEECKMANS Sara - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    Aspiranten Meisjes 13 jaar

    Aantal deelnemers: 1

    1.VERTESSEN Karo - MEYBO BENSINK BMX GATES TEAM

     

    Aspiranten Meisjes 14 jaar

    Aantal deelnemers: 2

    1.BELLAERT Axelle - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

      

    16/01/2011 - RETIE (A) - Veldrijden Miniemen

    16/01/2011 - TIENEN (VB) - Veldrijden Miniemen

    17-01-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    16-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/01/2011

    vwf.JPG







    Zondag 16 Januari - Sinaai (9112) - WK MTB

    Cross
    A-reeks
    1 Johan Myngheer 
    2 Davy Yeater (USA) 
    3 Kenny Goossens (Sinaai)
    4 Tom Rouan (Merelbeke)
    5 Joachim Janssens 
    VWF 16-1-11-sinaai 054.jpg
          
             Winnaar Catg.A Johan Myngheer en winnaar Catg.B Mario Lammens.

    B-reeks
    1 Mario Lammens 
    2 Hans Kyndt 
    3 Erik Myngheer 
    4 Michael Heymans 
    5 Danny Standaert (Bornem)

    C-reeks 
    1 Rudy Bloemmen 
    2 Yvan Coopman 
    3 Jose De Clercq 
    4 Francis De Ridder 
    5 Alex Spruyt

    VWF 16-1-11-sinaai 022.jpg 

    Winnaar Catg.C Rudy Bloemmen, winnaar Catg.D Robert De Vos en winnaar 

    Catg.E Gilbert Vandenheuvel. 


    D-reeks 
    1 Robert De Vos 
    2 Willy Corthals (Lokeren)
    3 Michel Vanhonsebrouck 
    4 Pol Dessein 

    E-reeks 
    1 Gilbert Vandenheuvel 
    2 Herman Martens 
    3 Freddy Van Impe 
    4 Jacky Van Geeteruyen 
    5 Willy De Roos 
               
    MTB
    A-reeks 
    1 Davy Depaepe 
    2 Wim Maes 
    3 Jo Maes
    4 Davy De Bruyne
    5 Fabrice Mels 
    VWF 16-1-11-sinaai 119.jpg

                   Podium reeks A met Davy Depaepe, Wim Maes en Jo Maes.


    B-reeks
    1 Patrick Vanmaekelbergh
     
    2 Andy De Maesschalck (Sinaai)
    3 Kurt De Vuyst 
    4 Dominique Van Den Eede 
    5 Patrick Roels 
    VWF 16-1-11-sinaai 126.jpg

    Podium reeks B met Patrick Vanmaekelbergh, Andy De Maesschalck en Kurt De Vuyst
    samen met inrichter Danny Van Goethem en zijn vrouwtje van het Wijnveld te Sinaai.

    VWF 16-1-11-sinaai 112.jpg 

    Aankomst van Patrick Vanmaekelbergh die van Westende kwam om te zegevieren.


    C-reeks 
    1 Jean Luc Rossignol
    2 Jean Paul De Bruyne 
    3 Freddy Depaepe 
    VWF 16-1-11-sinaai 091.jpg

    Podium reeks C met Jean Luc Rossignol (die zijn titel prolongeert), Jean Paul De Bruyne 
    en Freddy Depaepe.


    D-reeks
    1 Luc Vanwesenbeeck
    2 Jozef Van Isterdael 
    3 Johan Martens 
    4 Theo Verheyden (Moerzeke)
    5 Roger Wauters 
    VWF 16-1-11-sinaai 084.jpg

    Podium reeks D met Luc Vanwesenbeeck, Jozef Van Isterdael en Johan Martens.


    Dames
    1 Carla Godeau 
    2 Tinneke September 
    3 Martine Vanden Eede 
    4 Inge Joos (Stekene)


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    16-01-2011 om 19:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/01/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 16/01/2011 – PONT-CHÂTEAU – Mannen Elite UCI – Wereldbeker – 60’

    Aantal deelnemers:

    1.Kevin Pauwels (Telenet-Fidea) 
    2.Niels Albert (BKCP-Powerplus) 
    3.Sven Nys
    (Landbouwkrediet) 
    4.Steve Chainel
    (FDJ) 
    5.Bart Aernouts (Rabobank) 
    6.Rob Peeters (Telenet-Fidea) 
    7.Philipp Walsleben
    (BKCP-Powerplus) 
    8.John Gadret
    (AG2R La Mondiale) 
    9.Nicolas Bazin
    (Big Mat – Auber 93) 
    10.Enrico Franzoi (BKCP-Powerplus)

     

    16/01/2011 – PONT-CHÂTEAU – U23 UCI – Wereldbeker – 50’

    Aantal deelnemers: 37

    1.Matthieu Boulo 
    2.Lars Van Der Haar -
    Rabo - Giant Offroad Team
    3.Matteo Trentin 
    4.Joeri Adams -
    Rabo - Giant Offroad Team 
    5.Mike Teunissen -
    Rabo - Giant Offroad Team
    6.Vincent Baestaens -
    KDL Trans - Your Mover 
    7.Irwin Gras 
    8.Elia Silvestri 
    9.Jim Aernouts -
    Sunweb Revor 
    10.Ole Quast 
     

    16/01/2011 – PONT-CHÂTEAU – Dames Elite UCI – Wereldbeker – 40’

    Aantal deelnemers: 27

    1.Marianne Vos 
    2.Hanka Kupfernagel 
    3.Christel Ferrier-Bruneau 
    4.Sanne Van Paassen -
    Brainwash wielerploeg 
    5.Pauline Ferrand Prevot 
    6.Caroline Mani 
    7.Sophie De Boer -
    ZZPR.NL
    8.Sanne Cant - BKCP-Powerplus 
    9.Pavla Havlikova -
    APB cycling team 
    10.Sabrina Stultiens 
     

    16/01/2011 – PONT-CHÂTEAU – Juniores UCI – Wereldbeker – 40’

    Aantal deelnemers: 37

    1.Clément Venturini 
    2.Danny Van Poppel - BKCP-Powerplus 
    3.Quentin Jauregui 
    4.Vojtech Nipl 
    5.Kévin Bouvard 
    6.Silvio Herklotz 
    7.Fabien Doubey 
    8.Romain Seigle 
    9.Jaap De Man 
    10.Loic Doubey 

    16-01-2011 om 19:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/01/2011

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Dames Juniores !!!
    Proficiat aan JENS GEERINCK met zijn Zege bij de Juniores !!!
    Druyts Lenny KOP 2009       Geerinck Jens KOP 2011.jpg   
           Lenny Druyts                       Jens Geerinck

    Zaterdag 15/01/2011 - GENT (VWEM) (O) - Piste - BVB-meeting - zonder motoren
    Dames Juniores
    Aantal deelnemers: 11
    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - AFDELING ANTWERPEN - WBV
    2.ROMBAUT Amber - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
    3.CLAUWAERT Chloé - CT FORCE VZW
    4.STRUYF Lize - RUDYCO CYCLING TEAM
    5.HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
    6.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT
    7.LOUCHAERT Justine - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
    8.DEFOUR Lara - JONGE RENNERS ROESELARE
    9.HEYNDRICKX Laura - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
    10.OP DEN BROUW Celesta - ZUIDWESTHOEK
    11.CASTRIQUE Alana - CYCLO CLUB ARMENTIEROIS 

    Aspiranten 12 jaar

    Aantal deelnemers: 5

    1.BAEYENS Bryan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.BOUCKAERT Louis - JONGE RENNERS ROESELARE

    3.COGHE Lennert - JONGE RENNERS ROESELARE

    4.PINTELON Jens - JONGE RENNERS ROESELARE

    5.GARSBEKE Jelle - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

     

    Aspiranten 13 jaar

    Aantal deelnemers: 9

    1.PITSCHON Gilles - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2.HEINDERSON Maths - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3.LEFEBER Mathias - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    4.RANSON Nourdine - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.D´HEYGERE Gil - ISOREX CYCLING TEAM

    6.MOBACH Jarno - WV ZEEUWS VLAANDEREN

    7.UALGASI Bram - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8.OFFERMANS Michiel - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9.STEYAERT Michael - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

     

    Aspiranten 14 jaar

    Aantal deelnemers: 23

    1.CLAEYS Simon - TIELTSE RENNERSCLUB

    2.MAHO Adrien - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    3.NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM

    4.CASTRIQUE Jonas - CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    5.DEHERDER Stijn - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6.GODIN Nathan - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    7.VERVAEKE Aäron - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8.DECOCK Enzo - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9.DE BUIJL Terence - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    10.VAN DEN HEEDE Bram - ISOREX CYCLING TEAM

    22.SYMOENS Bradley uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 26

    1.VAN BEETHOVEN Matthias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    3.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    4.PARIDAENS Jasper - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5.JOSEPH Timothy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    6.ROEGIERS Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.PICOUX Maximilien - SPRINT 2000

    8.WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9.BLEUS Robin - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    10.ROGIER Stef - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    18.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Juniores

    Aantal deelnemers: 16

    1.JENS GEERINCK uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM

    2.MICHIELS Killian - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.COOLS Michael - THOMPSON

    5.VEKEMAN Maxime - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6.PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM

    7.VAN NIEUWENHUYSE Sebastien - ISOREX CYCLING TEAM

    8.VAN GOETHEM Robin - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    9.BROUX Guillaume - VC ROUBAIX LILLE METRO

    10.POLS Ruben - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    Dames Open

    Aantal deelnemers: 3

    1.INGHELBRECHT Sarah - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    2.VERHAEGHE Hannah - YOUNG SCHELDE CT

    3.DELTOMBE Evelien - VZW DE DEMERSPURTERS

     

    Dames Jeugd

    Aantal deelnemers: 9

    1.MILTENBURG Ilse - WCL BERGKLIMMERS

    2.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.DOLMAN Haliegh - WCL BERGKLIMMERS

    5.MEYVISCH Molly - GKV CYCLING TEAM

    6.WERNIMONT Catherine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    7.VANDEWALLE Isabel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.REYNAERT Ganaelle - WK NOORD WEST BRABANT

    9.HERMANS Anka - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V

     

    Categorie Open

    Aantal deelnemers: 15

    1.SCHETS Steve - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    2.PIRIUS Hans - RSG Hürth

    3.LEPLA Jeroen - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    4.MACIC Chris - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    5.FEIEREISEN Kevin - Cycling Team M Pinte

    6.DE FAUW Ken - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    7.PROVOOST Robbe - GEOX FUJI TEST TEAM

    8.FRANÇOYS Sven - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    9.JOOSEN Stephane - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10.DE FAUW Kieran - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    16-01-2011 om 16:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 16/01/2011

    Sinaai.jpg  Moerbeke viaduct.jpg
    Onder leiding van Franky Weemaes en Kevin Van Raemdonck vertrokken Zondagmorgend om 09h30 thv Buyl Sport te Beveren 
    51 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het 'Soete Waasland'.

    Prachtig trainingsweer en met onze Gortex wintervesten was het bij momenten te warm, de wind was onze enige tegenspeler maar dat was enkel in de eerste helft van de rit. Vanaf Overslag kregen we de wind in de rug en kon het tempo met een ruk de hoogte in. Genoeg sterke renners vandaag om geregeld een kopbeurt te doen en voor de rest was het alweer een knappe duurtraining aan een goede trapfrequentie. De afstand bedroeg 87 Km tot Beveren en met de extra kilometers over Haasdonk, Den Es en Melsele stond de teller op 120 km. Het gemiddelde was vandaag goed voor 33,6 Km/h.

    Reden mee vandaag : Franky Weemaes , Kevin Van Raemdonck , Adrien Maes , Wim Heyndrickx , Valerie Robert , Michel Thierens , André Stuer , Chris Van Cleemput , Stefan Van Broeck , Theo De Prekel , Marc Smet , Lieven Van De Perre , Guy De Jonghe , Modest Smet , Gunther Persoon , Franky Wielandt , Sven Wielandt , Stefaan Adriaenssens , Benny Vercauteren , Guy Smet , Gregory Franckaert , Pieter Covents , Bram De Maaier , Jeroen Van De Vijver , Jori Van Steenberghen , Eric Vermeulen , Jan Meul , Wim Kras (MTB) , Joeri Verbruggen , Jurgen Goossens , Gino Van Broeck , Keny Wille , Kristoff Heyns , Tom Buytaert , Bruno Verwulgen , Frank Buyl , Freddy De Blick , Dirk Cleys , Geert Smet , Michael Van De Casteele , Frank Van Hoeymissen , Koen Heyrman , Kristof Verbraeken , renner De Kadans , renner De Vliegher , renner De Vliegher , ? ? ? ? en Kenny Janssens.

    16-01-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/01/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 15/01/2011 - LANGEMARK (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 45

    1.VAN DEN BRANDE Kay - APK-QUALITY TEAM VZW

    2.VAN NUFFEL Tim - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 36”

    3.VAN GREMBERGEN Kendric – REVOR op 1’51”

    4.RONDELEZ Bjorn - LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW op 2’25”

    5.DE WISPELAERE Bert - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 2’48”

    6.MEURISSE Xandro – CYCLINGCHAMPS op 3’01”

    7.LAPERE Kris - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 3’27”

    8.DE TIER Floris – CYCLINGCHAMPS op 3’39”

    9.DE CLEYN Dave - SCOTT USA CYCLING TEAM op 3’50”

    10.DEWITTE Pieter - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 4’20”

    26.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 11’00”

    37.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - LUCA TEAM BELGIUM

     

    15/01/2011 - LANGEMARK (W) - Veldrijden form. C - Nationale kalender
    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 30

    1.VAN DE PUTTE Dieter - ASFRA RACING TEAM

    2.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 30”

    3.HOPPNER KARL - EMD SERONO SPECIALIZED op 46”

    4.GIELEN Stijn - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 1’02”

    5.BALLET Mathias - YOUNG SCHELDE CT op 1’14”

    6.COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’32”

    7.VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL op 1’50”

    8.DHONDT Michael - YOUNG SCHELDE CT op 2’08”

    9.VANDEKERCKHOVE Thibaut - TIELTSE RENNERSCLUB op 2’50”

    10.SCHIETTECATTE Jellen - ASFRA RACING TEAM op 3’40”

    18.GOEDEFROY Jago uit Londerzeel - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 6’35”

    21.MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 9’40”

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 43

    1.Nicolas Cleppe
    2.Jonas Degroote
    3.Alexander Ameel
    4.Jens Teirlinck
    5.Milo Ghistelinck
    6.Thomas Joseph
    7.Brent Van Den Bosch
    8.Jelle Vanden Dries
    9.Arne Poelvoorde
    10.Timothy Vanderaerden
    15.Thomas Van de Velde uit Hamme
    44.Meg De Bruyne uit Hamme

    15/01/2011 - LANGEMARK (W) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: 40´ - Aantal deelnemers: 28

    1.HEYLENS Jochen

    2.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’54”

    3.MOULIN Vincent - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ – BURY op 2’02”

    4.NERINCKX Stefan - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 2’30”

    5.DAVID Nicky uit Kruibeke - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM op 3’03”

    6.MC NEIL Chris op 3’12”

    7.BOGAERT Nico - ARDILLES CYCLING TEAM op 3’33”

    8.DEBOUVER Alain - CYCLING TEAM VERMEEREN op 3’40”

    9.DE NYS Kris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 3’55”

    10.DE MEULENEIRE Laurenz - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE op 4’10”

    11.VAN GAEVER Stefaan - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS op 4’45”

    25.GOOSSENS Tommy - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS

     

    Masters B: 40´ - Aantal deelnemers: 6

    1.Peter Webber
    2.Brandon Dwight
    3.Ivan Smet uit Hamme
    4.Mario Lammens
    5.Hans Kyndt
    6.Peter Ballet
     

    Masters C: 40´ - Aantal deelnemers: 13

    1.HINES Kevin

    2.SWINNEN Rene op 26”

    3.LAWRENCE Peter op 1’24”

    4.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT op 3’06”

    5.DAVID Theo uit Kruibeke – DV op 4’24”

    6.VAN WAMBEKE Lucien - FUNNY BIKERS KLUISBERGEN op 4’40”

    7.VANBRUAENE Ghislain - YOUNG SCHELDE CT op 4’57”

    8.PAUWELS Luc - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING op 5’11”

    9.VENS Dirk - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    10.BOELENS Romaan - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    16-01-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    15-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/01/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan DANNY STANDAERT met zijn 3°Crosszege in de Catg.B !!!
        Standaert Danny KOP 2010.jpg
                   Danny Standaert

    Zaterdag 15 Januari - Dendermonde-Mespelare (9200)

    Cross
    A-reeks

    1 Davy Depaepe
    2 Jan Foqué
    3 Rik Noens
    4 Mario Laureyn
    5 Michael Van Den Eede
    VWF 15-1-11-mespelare 060.jpg

           Winnaar Catg.A Davy Depaepe en winnaar Catg.B Danny Standaert.


    B-reeks
    1 DANNY STANDAERT (Bornem)
    2 Michael Heymans
    3 Michael Naessens
    4 Luc Joos (Stekene)
    5 Geert Bultynck

    C-reeks
    1 Rudy Bloemmen
    2 Rene Mertens
    3 Yvan Coopman
    4 Rudy Baeyens
    5 Guy Vanparrijs
    VWF 15-1-11-mespelare 023.jpg

    Winnaar Catg.C Rudy Bloemmen, winnaar Catg.D Robert De Vos en winnaar
    Catg.E Herman Martens.


    D-reeks
    1 Robert De Vos
    2 Willy Corthals (Lokeren)
    3 Michel Vanhonsebrouck
    4 Pol Dessein

    E-reeks

    1 Herman Martens
    2 Jozef Saerens
    3 Willy De Roos
    4 Jacky Van Geeteruyen
    5 Gilbert Vandenheuvel

               
    MTB

    A -reeks
    1 Wim Maes
    2 Jo Maes
    3 Davy De Bruyne
    4 Bjorn Fackaert
    5 Dimitri Van De Perre
    VWF 15-1-11-mespelare 148.jpg

               Podium reeks A met Wim Maes, Jo Maes en Davy De Bruyne. 


    B-reeks
    1 Kurt De Vuyst
    2 Frank Saelens
    3 Patrick Roels
    4 Dominique Van Den Eede
    5 Bart Sorgeloos
    VWF 15-1-11-mespelare 152.jpg

    Podium reeks B met Kurt De Vuyst, Frank Saelens en Dominique Van Den Eede.


    C-reeks
    1 Rudi Wille
    2 Jean Luc Rossignol
    3 Jean Paul De Bruyne
    4 Hendrik Meert
    5 Guy Vermeiren
    VWF 15-1-11-mespelare 097.jpg

     Podium reeks C met Rudi Wille, Jean Luc Rossignol en Jean Paul De Bruyne.


    D-reeks
    1 Johan Martens
    2 Luc Vanwesenbeeck
    3 Jozef Van Isterdael
    4 Roger Wauters
    5 Jan De Gent
    VWF 15-1-11-mespelare 104.jpg

    Podium reeks D met Johan Martens, Luc Vanwesenbeeck en Jozef Van Isterdael.


    Dames
    1 Carla Godeau

    2 Tinneke September
    3 Martine Vanden Eede
    4 Inge Joos (Stekene)

    VWF 15-1-11-mespelare 114.jpg 

    Podium Dames met Carla Godeau, Tinneke September en Inge Joos. 

    De Mama's wilden deze keer op de foto.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    15-01-2011 om 20:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'T STER ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 15/01/2011
    Reinaert vertrek zaterdag.jpg Wachtebeke Puyenbroeck domein.jpg
                                 Vertrekpunt 't Ster                                                                      Domein Puyenbroeck te Wachtebeke

    Onder leiding van Mattias Nys en Alex Goossens vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 op de parking van Restaurant Reinaert te St.Niklaas 34 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit door het 'Soete Waasland'.

    Bij zacht winterweer en een temperatuur +/- 8°C konden we alweer een mooie duurtraining afwerken. Goede opkomst met genoeg sterke renners die geregeld een kopbeurt afwerkten om zo het tempo te onderhouden. Bij het vertrek meteen de wind op kop en dus werken vooraan, gelukkig werd dit gecompenseerd op de terugweg met de wind in de rug. De afstand bedroeg 105 Km tot de kerk van de Velle en het gemiddelde was goed voor 33,5 Km/h, met de extra lus via De Velle naar Den Es bedroeg de afstand 125 km.

    Reden mee vandaag : Wim Heyndrickx , Franky Weemaes , Kevin Van Raemdonck , Alex Goossens , Danny Smet , Daniel Noens , Guy Smet , Mattias Nys , Kristoff Heyns , Thieu Heirbaut , James Fruytier , Wim De Cleen , Bruno Verwulgen , Benny Vercauteren , Michel Thierens , Keny Wille , Kenny Smith , Karl Leeman , Vincent Cantens , Steven Van Houte , André Stuer , Chris Van Cleemput , Paul Van Cleemput , Dirk Cleys , Joeri Verbruggen , Nicolaï Gosselin , Erwin Van Der Zanden , Wim Beck , Ineos ,  HOZ , ? ? ? en Kenny Janssens.

    PS Lekke band voor Wim Heyndrickx in de Kiekenhaag te Stekene.

    15-01-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    11-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN PROFS TE OTEGEM !!!

    FOTO’S VELDRIJDEN PROFS TE OTEGEM !!!

     

    BWB 10-1-11-otegem 015.jpg
                                             Start van de Profs te Otegem. 

     

    BWB 10-1-11-otegem 057.jpg  BWB 10-1-11-otegem 028.jpg

                                    Stijn Huys Belgisch Kampioen Elite z.c.                                             Bart Hofman uit Elversele.

       

    BWB 10-1-11-otegem 041.jpg 

                                                      Bart Wellens 

    BWB 10-1-11-otegem 025.jpg 

                                Niels Albert de nieuwe Belgische Kampioen.

    BWB 10-1-11-otegem 051.jpg 

                                            Steven De Decker ex-Zelenaar.

    BWB 10-1-11-otegem 091.jpg 

             Kevin Pauwels gaat de laatste ronde in terwijl Nico Mattan toekijkt.

    BWB 10-1-11-otegem 092.jpg 

                                             Sven Vanthourenhout  

    BWB 10-1-11-otegem 036.jpg 

                                                          Klaas Vantornout


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    11-01-2011 om 20:19 geschreven door kenny


    10-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 10/01/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 10/01/2011 - OTEGEM (W) - Veldrijden form. A – Nationaal - 60´
    Aantal deelnemers: 37
    1.PAUWELS Kevin - TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    2.VANTORNOUT Klaas - SUNWEB-REVOR
    3.VANTHOURENHOUT Sven - SUNWEB-REVOR op 25”
    4.WELLENS Bart - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 54”
    5.DENUWELAERE Jan - STYLE & CONCEPT op 1’16”
    6.VANTHOURENHOUT Dieter - BKCP – POWERPLUS op 1’27”
    7.VAN COMPERNOLLE Kenneth - STYLE & CONCEPT op 2’16”
    8.AERNOUTS Bart - RABO-GIANT OFFROAD TEAM op 2’54”
    9.VAN DEN BOSCH Tom - AA DRINK/ LEONTIEN.NL op 3’20”
    10.ALBERT Niels - BKCP – POWERPLUS op 3’50"

    10-01-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    09-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN 2011 VAN ZONDAG 9/01/2011

    Foto’s van het Belgisch Kampioenschap Veldrijden van
    Zondag 9 Januari 2011 !!!

     

    BK Cross 2011 9-1-11-bk antwerpen 142.jpg
              Podium Profs met Bart Wellens, Niels Albert en Kevin Pauwels.

    BK Cross 2011 9-1-11-bk antwerpen 081.jpg
                         Een sfeerbeeld van de triomftocht van Albert Niels. 

    BK Cross 2011 9-1-11-bk antwerpen 048.jpg
                              De eerste bocht in het veld met Sven Nijs.

    BK Cross 2011 9-1-11-bk antwerpen 116.jpg
                                     Een massa volk aan het podium. 

    BK Cross 2011 9-1-11-bk antwerpen 042.jpg

         Podium Beloften met Wietse Bosmans, Joeri Adams en Kevin Eeckhout.

    BK Cross 2011 9-1-11-bk antwerpen 123.jpg 

       Podium Elite zonder Contract met Kevin Cant, Stijn Huys en Patrick Gaudy.

    BK Cross 2011 9-1-11-bk antwerpen 011.jpg
          Podium Dames met Nancy Bober, Sanne Cant en Joyce Vanderbeken.

    BK Cross 2011 9-1-11-bk antwerpen 005.jpg
                                           Aankomst Sanne Cant

    BK Cross 2011 9-1-11-bk antwerpen 009.jpg 

    Podium Dames Jeugd met Nathalie Nijns, Femke Van Den Driessche en Lotte Kopecky.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    09-01-2011 om 21:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/01/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 09/01/2011 - BK ANTWERPEN (A) - Veldrijden form. A - Belgisch Kampioenschap - 60´
    Aantal deelnemers: 18
    1.ALBERT Niels - BKCP - POWERPLUS
    2.WELLENS Bart - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 23”
    3.PAUWELS Kevin - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 27”
    4.AERNOUTS Bart - RABO-GIANT OFFROAD TEAM op 42”
    5.VANTORNOUT Klaas - SUNWEB-REVOR op 1’05”
    6.VANTHOURENHOUT Sven - SUNWEB-REVOR op 1’16”
    7.VAN COMPERNOLLE Kenneth - STYLE & CONCEPT op 1’50”
    8.VANTHOURENHOUT Dieter - BKCP – POWERPLUS op 1’56”
    9.PEETERS Rob - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 2’02”
    10.DENUWELAERE Jan - STYLE & CONCEPT op 2’56”

    09/01/2011 - BK ANTWERPEN U23 (A) - Veldrijden U23 - Belgisch Kampioenschap - 50´
    Aantal deelnemers: 49
    1.ADAMS Joeri - RABO GIANT OFFROAD TEAM
    2.BOSMANS Wietse - BKCP – POWERPLUS op 12”
    3.EECKHOUT Kevin - SUNWEB-REVOR op 15”
    4.AERNOUTS Jim - SUNWEB-REVOR op 32”
    5.BRAET Vinnie - SUNWEB-REVOR op 1’00”
    6.BOSSUYT Matthias - SUNWEB-REVOR op 1’04”
    7.VERMEERSCH Gianni - BKCP - POWERPLUS
    8.BODEN Stef - SUNWEB-REVOR op 1’15”
    9.BEELEN Sven - SUNWEB-REVOR op 1’17
    10.ADAMS Jens - BKCP - POWERPLUS
    37.VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM

    09/01/2011 - BK ANTWERPEN (A) - Veldrijden form. B - Belgisch Kampioenschap - 60´
    ELITE ZONDER CONTRACT - Aantal deelnemers: 30
    1.HUYS Stijn - CHAMPION SYSTEM LBS TEAM
    2.CANT Kevin - VAN GOETHEM/PRORACE CT op 11”
    3.GAUDY Patrick - THE BARRACUDA COMPANY op 30”
    4.DE CLEYN Dave - SCOTT USA CYCLING TEAM op 50”
    5.WELLENS Geert - CHAMPION SYSTEM LBS TEAM op 1’40”
    6.VAN NUFFEL Tim - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’58”
    7.VAN DEN BRANDE Kay - APK-QUALITY TEAM VZW
    8.DENOLF Gianni - CYCLINGCHAMPS
    9.HOFMAN Bart - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
    10.THIELEMANS Mike - TEAM-THIELEMANS & CO

    09/01/2011 - BK ANTWERPEN (A) - Veldrijden Dames - Belgisch Kampioenschap - 40´
    DAMES JEUGD - Aantal deelnemers: 14
    1.VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING
    2.NIJNS Nathalie - SENGERS LADIES CYCLING TEAM op 21”
    3.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’17”
    4.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’43”
    5.COMMISSARIS Caren - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 2’55”
    6.VANDENBROUCKE Saartje - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 3’17”
    7.MAES Shana - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO op 5’35”
    8.GEYSKENS Janice - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.
    9.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
    10.BOONEN Valerie - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    DAMES ELITE  - Aantal deelnemers: 19
    1.CANT Sanne - TEAM CICLISMO MUNDIAL
    2.BOBER Nancy - STYLE & CONCEPT CYCLINGG TEAM VZW op 1’47”
    3.VANDERBEKEN Joyce - CYCLING TEAM VERMEEREN op 2’44”
    4.VAN LOY Ellen - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO op 3’01”
    5.ARNOUTS Anne - RSC DE ZUIDWESTHOEK op 3’02”
    6.DE BIE-LEYTEN Nicolle - APB - CYCLING TEAM op 3’18”
    7.QUINTENS Hilde - VAN GOETHEM/PRORACE CT op 4’22”
    8.WILLEMS Gertie - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO op 4’23”
    9.AERTS Katrien - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 5’01”
    10.NELEN Kristien - GOEMAN SCOTT CYCLING TEAM op 5’10”
    12.GELDHOF Anja uit Ertvelde - WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM op 6’03”
    16.WERNER Laure uit Duffel - LOTTO HONDA TEAM op 8’20”

    09-01-2011 om 21:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 09/01/2011

    Sinaai.jpg  Moerbeke viaduct.jpg
    Onder leiding van Kenny Janssens en Walter Meseure vertrokken Zondagmorgend om 09h30 thv Buyl Sport te Beveren 
    +/- 45 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het 'Soete Waasland'.

    Alweer fantastisch trainingsweer en een zeer goede opkomst met zelfs 5 renners van de ploeg Illi Bikes CT Hemiksem. Jeroen Das liet zien waarom hij dan ook de kopman is en reed enkele stevige stukken op kop wat meteen de gemiddelde snelheid opdreef. Voor de liefhebbers die in het peloton bleven zitten was het alweer leuk peddelen aan een mooie trapfrequentie. De afstand bedroeg 78 Km tot Beveren en met de extra kilometers over Haasdonk, Den Es en Zwijndrecht stond de teller op 101 km. Het gemiddelde was vandaag goed voor 34,4 Km/h.

    Reden mee vandaag : Jeroen Das, Jef De Batist , Davy Peirsman , Ken Van Reeth , Dave Waelkens , Michel Thierens , Koen Van Laere , Chris Van Cleemput , Stefan Van Broeck , Wim Heyndrickx , Walter Meseure , Lieven Van De Perre , Steven Van Houte , Modest Smet , Gunther Persoon , Franky Weemaes , Franky Wielandt , Sven Wielandt , Roberto Vercauteren , Benny Vercauteren , Rudi Serverius , Jan Vlegels , Pieter Covents , Franky De Witte , Eric Vermeulen , Jan Meul , Wim Kras (MTB) , Wim De Cleen (MTB) , Luc Vermeulen , Stein Vermeulen (MTB) , Keny Wille , Kristoff Heyns , André Stuer , Bruno Verwulgen , Dirk Heyrman , Freddy De Blick , Dirk Cleys , Paul Van Cleemput , Adrien Maes , Kristof Verbraeken , renner De Vliegher , renner de Vliegher , renner De Vliegher , ? en Kenny Janssens.

    09-01-2011 om 21:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/01/2011

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Aspiranten Meisjes !!!

    Druyts Lenny KOP 2009

    Zaterdag 08/01/2011 - GENT (VWEM) (O) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    Cat. Open

    Aantal deelnemers: 13

    1.COCQUYT Nicky - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    2.VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT

    3.DE FAUW Ken - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    4.VANBRABANT Yannick - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    5.BEIRNAERT Wim - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    6.MACIC Christopher - KINGSNORTH

    7.VAN DE MIEROOP Sam - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8.JOOSEN Stephane - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9.FRANÇOYS Sven - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    10.DE FAUW Kieran - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

     

    Aspiranten Meisjes

    Aantal deelnemers: 10

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.CLAUWAERT Chloé - CT FORCE VZW

    3.STRUYF Lize - RUDYCO CYCLING TEAM

    4.LOUCHAERT Justine - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT

    6.DEFOUR Lara - JONGE RENNERS ROESELARE

    7.HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    8.CASTRIQUE Alana - CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    9.HEYNDRICKX Laura - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    10.OP DEN BROUW Celesta - ZUIDWESTHOEK

     

    Juniores

    Aantal deelnemers: 34

    1.DE BUYST Jasper - AVIA CYCLING TEAM

    2.DEVELTERE Pieter - CT FORCE VZW

    3.VERGAERDE Otto - CUBE-FINTRO CT
    4.SCHOONHEYT Steve - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    5.RASSCHAERT Kevin - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6.DE LAETER Saimen - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    7.GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM

    8.PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.WERNIMONT Laurent - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT

    24.DE PETTER Njord uit Oudegem - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    28.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 34

    1.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.JOSEPH Timothy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    3.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    4.MARTENS Jins - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
    5.ROEGIERS Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
    7.GUNST Davy -
    ZRTC THEO MIDDELKAMP

    8.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9.VAN BEETHOVEN Matthias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    Dames Open

    Aantal deelnemers: 5

    1.CORTHOUT Shauni - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.CROKET Gilke uit Bornem - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3.VAN LIERDE Morgane - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS

    4.INGHELBRECHT Sarah - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    5.BRACKE Cynthia - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V

     

    Dames Jeugd

    Aantal deelnemers: 10

    1.ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    3.MILTENBURG Ilse - WCL BERGKLIMMERS

    4.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5.DOLMAN Haliegh - WCL BERGKLIMMERS

    6.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL

    7.DONDERS Laura - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    8.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE VZW

    9.WERNIMONT Catherine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    10.DE JONG Jamie - ZRTC THEO MIDDELKAMP

     

    Kampioenschap van Vlaanderen - Madison Juniores

    Aantal deelnemers: 12

    1.VENNEMAN Robin - CUBE-FINTRO CT

    1.VERGAERDE Otto - CUBE-FINTRO CT

    2.DE BUYST Jasper - AVIA CYCLING TEAM

    2.DE GENDT Aimé - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    3.RICKAERT Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.DEVELTERE Pieter - CT FORCE VZW

    4.RASSCHAERT Kevin - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5.DE LAETER Saimen - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    5.WERNIMONT Laurent - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    6.BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

     

    Aspiranten 14 jaar

    Aantal deelnemers: 17

    1.CLAEYS Simon - TIELTSE RENNERSCLUB

    2.BOLLÉ Maxim - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3.MAHO Adrien - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    4.CASTRIQUE Jonas - CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    5.DEHERDER Stijn - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6.DE GROOTE Arne - K.V.C. DEINZE VZW

    7.DECOCK Enzo - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8.LEFEBER Cédric - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9.D´HONDT Jari - JONGE RENNERS ROESELARE

    10.DECAESSTECKER Gilles - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    16.SYMOENS Bradley uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Aspiranten 13 jaar

    Aantal deelnemers: 8

    1.PITSCHON Gilles - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2.TANGHE Lennert - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.HEINDERSON Maths - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4.LEFEBER Mathias - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5.MOBACH Jarno - WV ZEEUWS VLAANDEREN

    6.D´HEYGERE Gil - ISOREX CYCLING TEAM

    7.STEYAERT Michael - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8.UALGASI Bram - LOTTO OLYMPIA TIENEN

     

    Aspiranten 12 jaar

    Aantal deelnemers: 8

    1.BAEYENS Bryan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.BOUCKAERT Louis - JONGE RENNERS ROESELARE

    3.DE JONG Timo - ZRTC THEO MIDDELBURG

    4.PARROTTA Tristan - UC DIPPACH

    5.COGHE Lennert - JONGE RENNERS ROESELARE

    6.PINTELON Jens - JONGE RENNERS ROESELARE

    7.GARSBEKE Jelle - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.DE MUNNIK Nick - ZRTC THEO MIDDELKAMP

    09-01-2011 om 17:54 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!