De Ierse acteur Liam Neeson is in gesprek over een rol in de op stapel staande film rond The A-Team. Dat meldt de BBC. De acteur zou de rol van John 'Hannibal' Smith uit de populaire televisieserie uit de jaren tachtig gaan vertolken. Hangover-acteur Bradley Cooper zou in gesprek zijn over de rol van Templeton 'Faceman' Peck. Voor de overige rollen van 'Howling Mad' Murdock en 'BA' Baracus zijn nog geen acteurs gecast.
George Peppard, de oorspronkelijke Hannibal Smith, overleed in 1994 aan de gevolgen van kanker. Wat weinigen weten, is dat die voor The A-Team er al een rijkgevulde en succesvolle carrière als filmacteur had opzitten. Zo schitterde hij onder andere aan de zijde van Audrey Hepburn in de met twee Oscars bekroonde film 'Breakfast at Tiffany's'.
De productie van 'The A-Team, the movie' begint in augustus. In juni 2010 moet de film in de bioscoop te zien zijn.
Ondanks eerdere geruchten dat de Saw franchise nu toch echt op zijn einde zou lopen, alleen nog deel 6, lijkt het tegendeel waar te zijn. Jigsaw is dood lang leve Jigsaw! Dit moet ongeveer de strekking zijn geweest van de laatste 'board meeting' want het plan is door te gaan tot in ieder geval Saw 8. Dit nieuws werd bekend gemaakt door Tobin Bell, die de rol van John Kramer, aka Jigsaw, speelt. Voorwaarde is wel dat het publiek trouw naar de bioscoop blijft komen anders gaat het feest niet door! Maar geef ze eens ongelijk. De laatste SAW (deel 5) had een budget van $10 miljoen dollar en heeft nu al meer dan $110 miljoen dollar opgebracht. Tel uit je winst dachten we zo. Saw 9, Saw 10 en Saw 11 kan je waarschijnlijk ook rustig op je 'wil-ik-nog-zien-lijst' plaatsen.
"I look forward to filling out the other pieces of the puzzle.There's some pieces that people still haven't seen."
We weten dat velen van jullie het een beetje zat worden met alle remakes/reboots/prequels en sequels die de laatste tijd zijn aankondigd maar het is nu eenmaal de huidige realiteit. Aan de lange lijst kunnen we nu weer een nieuw gerucht toevoegen, en het klinkt aannemelijk, een remake van de klassieker Commando met in het orgineel onze favoriete Oostenrijkse eik Arnold Schwarzenegger. Dit bericht is nog niet officieel bevestigt maar met Joblo als bron kunnen we het niet negeren.
'Katy' forwarded us a sidebar bit from an Aussie mag called RCI, claiming that COMMANDO was being eyeballed for the redo treatment (right along with action flicks like CLIFFHANGER and RED DAWN). Not much info, so I checked with someone else who would know -- and they have indeed "heard whispers" of an update of the flick (the idea has apparently been kicking around for a while now).
De Amerikaanse producent Todd Black (The Pursuit of Happyness) heeft in een interview met de New York Post nieuwe informatie vrijgegeven over Spider-Man 4. Over de terugkeer van Kirsten Dunst als Peter Parkers liefje MJ is Black heel formeel: "Ze zal absoluut van de partij zijn." De producent drukt echter meteen ook de geruchten de kop in dat Peter en Mary Jane in de vierde film in het huwelijksbootje zullen stappen.
Wie de nieuwe slechterik zal worden, is nog niet bekend. Wel veegt Todd Black de speculaties van tafel over de introductie van Morbius the Living Vampire in Spider-Man 4. Bovendien geeft hij een stevige hint over wie het wél kan worden: "We zijn nu aan het bepalen wie de slechterik zal worden. We zullen opnieuw in New York draaien. Vertrouw me, de mensen zullen onze keuze waarderen, want de villain wordt een groot deel van New York." De New York Post speculeert erop dat het Kraven (een maniakale jager op groot wild) of Kingpin (een crimineel meesterbrein en de leider van de New Yorkse maffia) zal worden.
Land: Verenigde Staten (2009) | Kinderen toegelaten Première: 17 Juni 2009 | Duur: 90 minuten Regie:Todd Phillips Met:Bradley Cooper, Justin Bartha, Zach Galifianakis, Ed Helms Genre:Komedie Web:Officiële website
LAS VEGAS! SIN CITY! De ultieme bestemming voor een vrijgezellenavond! Twee dagen voor zijn huwelijk gaat Doug samen met zijn 3 vrienden Phil, Alan en Stu naar Las Vegas voor een vrijgezellenfeest, dat ze nooit meer zullen vergeten. De drie vrienden worden de volgende ochtend wakker met barstende hoofdpijn en een geheugen als een Zwitserse kaas. Moe en met een zware kater strompelen ze door hun compleet vernielde hotelsuite waar ze ook een tijger en een 6 maanden oude baby aantreffen. Een nasmeulende stoel, lege bierflesjes en een levende kip maken de chaos compleet. Ze herinneren zich NIETS van de vorige avond en het ergste moet nog komen. Doug, de bruidegom die de volgende dag zou moeten trouwen, is spoorloos. Zonder enig idee van wat er gebeurd is, moet het trio een race tegen de klok aangaan om hun wilde nacht te reconstrueren en zo uit te zoeken waar het verkeerd liep. Hopelijk krijgen ze Doug op tijd in LA voor zijn huwelijk.
Geoffrey Rush (Toowoomba, 6 juli 1951) is een Australisch acteur.
Rush werd geboren in Toowoomba, Queensland, Australië. Hij groeide op in Brisbane. Hij werkte als theateracteur en speelde soms ook in films. Hij werd bekend door zijn rol in Shine (1997) waar hij een Oscar voor kreeg. In 2003 speelde hij in Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl Barbossa, de vervloekte kapitein van de Black Pearl. Hij sprak de stem in van Nigel, een pelikaan uit Finding Nemo.
Filmografie
1997: Shine
1998: Elizabeth
1998: Les Misérables
1999: Shakespeare in Love
1999: House on Haunted Hill
2000: Quills
2001: The Tailor of Panama
2001: Lantana
2002: Frida
2002: The Banger Sisters
2003: Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Ok, we weten dat Terminator 4 net in de bioscoop draait en dat het speculatie niveau van dit bericht hoog is maar... het klinkt goed! De website Bleeding Cool heeft bovendien in het verleden eerder bewezen scoops te kunnen bemachtigen dus daarom het volgende gerucht.
Insiders van de filmindustrie zouden een medewerker van de site hebben verteld dat Terminator 5 zich afspeelt in een 'post-apocalyptic' London. John Connor en entourage zouden het dus verder moeten gaan uitvechten tussen de restanten van de Big Ben Tower en House of Parliament.
Afgelopen april vertelde regisseur McG over zijn plannen voor het volgende deel en die lijken ook aardig aan te sluiten op het bovenstaande.
I strongly suspect the next movie is going to take place in a 2011. John Connor is going to travel back in time and hes going to have to galvanize the militaries of the world for an impending Skynet invasion. Theyve figured out time travel to the degree where they can send more than one naked entity. So youre going to have hunter killers and transports and harvesters and everything arriving in our time and Connor fighting back with conventional military warfare, which I think is going to be fucking awesome.
In een telefonisch interview met ComingSoon.net heeft acteur Antonio Banderas bevestigd dat Puss in Boots - de aankomende spin-off rond de Gelaarsde Kat uit de Shrek-films - het ontstaansverhaal van het titelpersonage zal vertellen.
Banderas, die sinds Shrek 2 zijn stem leent aan Puss in Boots: "We vertrekken van het moment dat hij een zeer kleine kat is, dus je gaat echt zien waarom en hoe hij een volwassen moordenaar wordt. Dat is interessant omdat het afwijkt van het soort populaire cultuur van de Shrek-films. Het verhaal gaat een andere richting uit, en soms wordt de film bijna emotioneel; het heeft wel iets episch. Toen ze mij de film voorstelden, en zeker nu ik het scenario lees, kan ik me echt volledig vinden in het personage. (...) Ik denk dat het de mensen zal verrassen. Ze zullen niet verwachten wat we gaan doen."
Marvel-producent Kevin Fiege (Iron Man) heeft in een interview met de Amerikaanse entertainmentwebsite UGO de toekomstplannen van zijn filmstudio toegelicht. De opvallendste vaststelling is dat Marvel op lange termijn drie tot vier films per jaar wil maken.
De vraag is hoe ze dat willen aanpakken nu de 'superheldenmoeheid' bij een bepaald deel van het publiek al lijkt toe te slaan. Fiege: "Als de films succesvol blijven, zal er een bron ontstaan van waaruit we twee, drie, of vier films per jaar kunnen financieren. De vraag is wat deze films zullen worden. In welke mate gaan ze het hele idee van een Marvel-film kannibaliseren? Ik denk dat de enige manier om verder te gaan dan drie films per jaar, is ervoor te zorgen dat ze anders zijn. In maart kan je een bovennatuurlijke film als Dr. Strange uitbrengen, in de zomer twee blockbusters, in september of oktober een familiekomedie, en rond de Kerst misschien een grote fantasy-film. Zoiets. Spreid de films uit, maar ze moeten anders zijn."
Warner Bros heeft een nieuwe TV-spot voor Terminator Salvation vrijgegeven waarin je een korte blik kan werpen op een CGI (Computer-generated imagery) Arnold Schwarzenegger. Dit is enigzins opmerkelijk omdat Arnold zou hebben afgesproken dat de promotie van de film niet zou steunen op zijn beeltenis. Kan dit betekenen dat de marketing/kaartverkoop van Salvation niet volgens plan verloopt?
Onlangs is bekend geworden dat er wordt nagedacht over een vervolg op Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events. Regisseur Brad Silberling zei dat hij dolgraag een nieuwe Snicket film zou maken en dat hij non-stop contact heeft met de schrijver. Hij wil met het vervolg wel een compleet nieuwe richting in slaan.
In een interview met MTV geeft Silberling aan dat hij de film volledig in stop-motion animatie wil gaan schieten, "ongelooflijk gedetailleerd en artistiek". We moeten hierbij denken aan de films van Tim Burton (Corpse Bride) en Henry Selick (The Nightmare Before Christmas, Coraline).
Hoe valt deze vernadering van live action naar animatie te verklaren? Silberling zegt dat ze de film kunnen beginnen met Lemony Snicket die zich richt tot het publiek en iets zegt in de trend van: "Ok, in de eerste film hebben we alles een beetje gedramatiseerd met acteurs, nu is het tijd om jullie het echte werk te laten zien."
Deze film is van de hand van Tobe Hooper die ook de klassieker en ultieme horrorfilm The Texas Chain Saw Massacre (TCM) uit 1974 op zijn naam heeft staan. Net als in zijn meesterwerk baseert Hooper zich in Eaten alive ook op de activiteiten van een bestaand personage, Joe Ball geheten, die verscheidene van zijn slachtoffers aan zijn huisdieren voerde. Ook diverse andere ingrediënten die The Texas Chain Saw Massacre tot een succes maakten doen in deze film hun intrede
HET VERHAAL: ----------------------- Judd is een gestoorde man die een hotel in een moeras runt. Hij heeft hier een krokodil als huisdier. Deze eet alles, inclusief de gasten. Wanneer een complete bloedscène plaatsvindt, wordt het al snel een moeilijke strijd om te overleven.
EXTRA: -------------
Een inspiratie voor de film was seriemoordenaar Joe Ball. Ball werd verdacht van het voeren van zijn alligators met zijn slachtoffers.
Quentin Tarantino gebruikte de naam van Buck uit deze film voor een personage in Kill Bill
1977 geregisseerd door Tobe Hooper met Neville Brand, Mel Ferrer en Marilyn Burns
Melchor Gaston (Mel) Ferrer was een Amerikaans filmacteur, filmregisseur en filmproducent.
GEBOREN: ------------------ 25 augustus 1917
OVERLEDEN: ------------------- 2 juni 2008
Zijn vader (overleden in 1920) was een in Cuba geboren chirurg en hoofd van de staf van St. Vincent's Hospital in New York City. Zijn moeder was M.M. Irene O'Donohue (overleden in 1967), dochter van Joseph O'Donohue. Ferrer had twee zusters en een broer. Zijn schoolopleiding kreeg hij op de Bovée School in New York en de Canterbury Prep School in Connecticut, vervolgens zat hij zeer kort op Princeton-universiteit.
Ferrers eerste optredens deed hij al als tiener en op 21-jarige leeftijd trad hij op als danser op Broadway. Twee jaar later maakte hij zijn debuut als acteur.
Nadat hij polio had opgelopen, werkte hij eerst als discjockey in Texas en Arkansas en verhuisde daarna naar Mexico om zich te wijden aan het schrijven van een roman.
Uiteindelijk ging hij terug naar Broadway en kwam in de filmwereld terecht. Hij regisseerde meer dan 10 films en acteerde in meer dan tachtig films. Als producent boekte hij succes met de film Wait until Dark, waarin Audrey Hepburn schitterde.
Voor zijn aandeel in de filmindustrie kreeg Mel Ferrer een ster op de Hollywood Walk of Fame op 6268 Hollywood Blvd.
Ferrer trouwde vijf maal. Zijn eerste en zijn derde huwelijk was met dezelfde vrouw, Frances Gulby Pilchard, de eerste keer van 1937 tot 1939, de tweede keer in 1944, beide huwelijken eindigden in een scheiding. Zijn tweede huwelijk (1940) was met Barbara C. Tripp, ook dit huwelijk eindigde in een scheiding. Zijn vierde huwelijk was met Audrey Hepburn, van 1954 tot 1968. Zijn vijfde huwelijk, in 1971, was met Elizabeth Soukhoutine.
FILMOGRAFIE: ------------------------
"Stories from My Childhood .... Geppetto (1 episode, 1998) ... aka "Mikhail Baryshnikov's Stories from My Childhood" (USA: complete title) - Pinocchio and the Golden Key (1998) TV episode (voice) .... Geppetto
Catherine the Great (1995) (TV) .... Patriarch ... aka Katharina die Große (Germany)
"Christine Cromwell" .... Doctor (4 episodes, 1989-1990) - Only the Good Die Young (1990) TV episode .... Doctor - In Vino Veritas (1990) TV episode .... Doctor - Easy Come, Easy Go (1989) TV episode .... Doctor - Things That Go Bump in the Night(1989) TV episode .... Doctor
"Wild Jack"(1989) TV mini-series
"Murder, She Wrote" .... Eric Brahm / ... (2 episodes, 1985-1989) - Weave a Tangled Web(1989) TV episode .... Miles Austin - Widow, Weep for Me (1985) TV episode .... Eric Brahm
Christine Cromwell: Things That Go Bump in the Night(1989) (TV)
Eye of the Widow(1989) .... Frankenheimer
"Dream West" (1986) TV mini-series .... Judge Elkins
Outrage! (1986) (TV) .... Judge Michael Lengel
"Peter the Great" (1986) TV mini-series .... Frederick
"Hotel" .... Anthony Palandrini / ... (2 episodes, 1985) ... aka "Arthur Hailey's Hotel" - Celebrations (1985) TV episode .... Garrett Hardy - Resolutions (1985) TV episode .... Anthony Palandrini
"Glitter" (1 episode, 1985) - Nightfall (1985) TV episode
Seduced(1985) (TV) .... Arthur Orloff
"Finder of Lost Loves" .... George Matthews (1 episode, 1984) - Forgotten Melodies (1984) TV episode .... George Matthews
"Falcon Crest" .... Phillip Erikson / ... (55 episodes, 1981-1984) - Ashes to Ashes (1984) TV episode .... Phillip Erikson - The Avenger (1984) TV episode .... Phillip Erikson - For Better, for Worse (1984) TV episode .... Phillip Erikson - Win, Place, and Show (1984) TV episode .... Phillip Erikson - Love's Triumph (1984) TV episode .... Phillip Erikson (50 more)
Un tenero tramonto (1983)
One Shoe Makes It Murder (1982) (TV) .... Carl Charnock
Die Jäger (1982) .... Stephan Mathiesen ... aka Deadly Game
Mille milliards de dollars (1982) .... Cornelius A. Woeagen ... aka A Thousand Billion Dollars (International: English title: literal title)
"Fantasy Island" .... Lord Collingwood / ... (1 episode, 1982) - The Case Against Mr. Roarke/Save Sherlock Holmes (1982) TV episode .... Moriarity/Lord Collingwood
"Behind the Screen" (1981) TV series .... Evan Hammer (unknown episodes, 1981-1982)
Lili Marleen (1981) .... David Mendelsson
Incubo sulla città contaminata(1980) .... General Murchison ... aka City of the Walking Dead (USA: reissue title) ... aka Invasion by the Atomic Zombies (International: English title: literal title) ... aka Invasion de los zombies atómicos (Mexico) ... aka La invasión de los zombies atómicos (Spain) ... aka Nightmare City (USA)
Fugitive Family (1980) (TV) .... Anthony Durano
The Memory of Eva Ryker (1980) (TV) .... Dr. Sanford
Mangiati vivi! (1980) .... Professor Carter ... aka Doomed to Die (USA) ... aka Eaten Alive by the Cannibals! (Europe: English title) ... aka Eaten Alive! (International: English title) ... aka Eaten Alive: Mangiati vivi! (USA: DVD box title) ... aka Mangiati vivi dai cannibali (Italy) ... aka The Emerald Jungle (USA: video title)
Top of the Hill (1980) (TV) .... Andreas Heggener
"Dallas" .... Harrison Page (2 episodes, 1979-1980) - Jenna's Return (1980) TV episode .... Harrison Page - Love and Marriage (1979) TV episode .... Harrison Page
Buitres sobre la ciudad (1980) ... aka Avvoltoi sulla città (Italy)
"Eischied" (1 episode, 1979) ... aka "Chief of Detectives" (UK) - Who Is the Missing Woman?(1979) TV episode
Il fiume del grande caimano (1979) .... Joshua ... aka Alligators ... aka Big Alligator River ... aka Great Alligator River (Australia: video title) ... aka The Big Caimano River ... aka The Great Alligator
Guyana: Crime of the Century (1979) ... aka Guayana, el crimen del siglo (Spain) ... aka Guyana, el crimen del siglo (Mexico: dubbed version) ... aka Guyana: Cult of the Damned (USA)
Stridulum (1979) .... Dr. Walker ... aka The Visitor (USA)
"Return of the Saint" .... Dr. Paolo Brogli (1 episode, 1979) ... aka "The Son of the Saint" - Vicious Circle (1979) TV episode .... Dr. Paolo Brogli
L'isola degli uomini pesce (1979) .... Radcliffe (US version) ... aka The Island of the Fishmen (literal English title) (Philippines: English title) ... aka Island of Fishmen (Australia: poster title) ... aka Island of Mutations ... aka Screamers (USA) ... aka Something Waits in the Dark (USA) ... aka The Fish Men
The Fifth Floor (1978) .... Dr. Sidney Coleman
Zwischengleis (1978) .... Colonel Stone ... aka Yesterday's Tomorrow (USA)
The Norseman (1978) .... King Eurich
Hi-Riders (1978) .... The Sheriff
The Return of Captain Nemo (1978) (TV) .... Dr. Robert Cook ... aka The Amazing Captain Nemo (USA: theatrical title)
"How the West Was Won" (1978) TV mini-series .... Hale Burton (episodes 1-3)
"Black Beauty" (1978) TV mini-series .... Nicholas Skinner
L'immoralità (1978) .... Vera's husband
I gabbiani volano basso (1978) .... Roberto Micheli ... aka Seagulls Fly Low (International: English title)
Sharon: Portrait of a Mistress (1977) (TV) .... David
"Logan's Run" .... Analog (1 episode, 1977) - Man Out of Time (1977) TV episode .... Analog
"Wonder Woman" .... Fritz Gerlich (1 episode, 1977) ... aka "The New Adventures of Wonder Woman" (USA: new title) ... aka "The New Original Wonder Woman" (USA: first episodes title) - Anschluss '77 (1977) TV episode .... Fritz Gerlich
Eaten Alive (1977) .... Harvey Wood ... aka Brutes and Savages (USA) ... aka Death Trap (UK) ... aka Horror Hotel ... aka Horror Hotel Massacre ... aka Legend of the Bayou ... aka Murder on the Bayou ... aka Starlight Slaughter
"Lanigan's Rabbi" (1 episode, 1977) - In Hot Weather, the Crime Rate Soars (1977) TV episode
"The Fantastic Journey" .... Appolonius (1 episode, 1977) - Funhouse (1977) TV episode .... Appolonius
"Hawaii Five-O" .... Father Neill (2 episodes, 1977) ... aka "McGarrett" (USA: rerun title) - To Kill a Mind (1977) TV episode - The Bells Toll at Noon (1977) TV episode .... Father Neill
"Baretta" (1 episode, 1977) - Everybody Pays the Fare (1977) TV episode
La ragazza dal pigiama giallo (1977) .... Professor Henry Douglas ... aka La chica del pijama amarillo (Spain) ... aka The Girl in the Yellow Pajamas ... aka The Pyjama Girl Case
L'avvocato della mala (1977) .... Peseti ... aka Gangbuster (video title)
Il corsaro nero (1976) .... Van Gould ... aka The Black Pirate
"Alle origini della mafia" .... Armando Della Morra (1 episode, 1976) ... aka "Origins of the Mafia" (International: English title) - La legge (1976) TV episode .... Armando Della Morra
"Ellery Queen" .... Brandon Childs (1 episode, 1976) ... aka "The Adventures of Ellery Queen" - The Adventure of the Disappearing Dagger (1976) TV episode .... Brandon Childs
Das Netz (1975) .... Aurelio Morelli ... aka The Net (International: English title)
Morte sospetta di una minorenne (1975) .... Police superintendent ... aka The Suspicious Death of a Minor (USA)
Brannigan (1975) .... Mel Fields ... aka Joe Battle
La polizia accusa: il servizio segreto uccide (1975) .... District Attorney Mannino ... aka Chopper Squad ... aka Silent Action (USA)
L'anticristo (1974) .... Massimo Oderisi ... aka Blasphemy (USA: poster title) ... aka The Antichrist (International: English title: informal literal title) ... aka The Tempter (USA: dubbed version)
"Marcus Welby, M.D." .... Carlo (1 episode, 1974) ... aka "Robert Young, Family Doctor" - Designs (1974) TV episode .... Carlo
"Police Story" .... Dr. Ross (1 episode, 1974) - The Wyatt Earp Syndrome (1974) TV episode .... Dr. Ross
La chica del Molino Rojo (1973) .... Dalton Harvey ... aka The Chorus Girls (USA: video title) ... aka The Girl from the Red Cabaret (USA)
"Search" .... John Rickman (1 episode, 1973) - Suffer My Child (1973) TV episode .... John Rickman
Tenafly (1973) (TV) .... Charlie Rush
Carola (1973) (TV) .... General Franz von Clodius
Columbo: Requiem for a Falling Star (1973) (TV) .... Jerry Parks
A Time for Loving (1971) .... Dr. Harrison ... aka Paris Was Made for Lovers
Wait Until Dark (1967) (voice) (uncredited) .... French canadian radio speaker
El Greco (1966) .... El Greco (Domenico Teotocopulo) ... aka El Greco (USA)
Sex and the Single Girl (1964) .... Dr. Rudolph (Rudy) DeMeyer
The Fall of the Roman Empire (1964) .... Cleander
Paris - When It Sizzles (1964) (uncredited) .... Costume party Jekyll & Hyde ... aka Together in Paris (USA)
El señor de La Salle (1964) .... Juan Bautista de La Salle ... aka Who Are My Own (USA: TV title)
"Bob Hope Presents the Chrysler Theatre" .... Peter Carrington (1 episode, 1963) ... aka "The Chrysler Theater" ... aka "Universal Star Time" (syndication title) - The Fifth Passenger (1963) TV episode .... Peter Carrington
The Longest Day (1962) .... Maj. Gen. Robert Haines
Le diable et les dix commandements(1962) .... Philip Allan (segment "Luxurieux point ne seras") ... aka Devil and the Ten Commandments (UK) ... aka Le diable et les 10 commandements (France: poster title) ... aka Le tentazioni quotidiane (Italy) ... aka The Devil and the Ten Commandments (USA)
I lancieri neri (1962) ... aka Charge of the Black Lancers (USA) ... aka Les lanciers noirs (France)
Legge di guerra (1961) ... aka Kriegsgesetz (West Germany) ... aka La loi de la guerre (France) ... aka Law of War (USA: TV title) ... aka Love, Freedom and Treachery (International: English title)
The Hands of Orlac (1960) .... Stephen Orlac ... aka Hands of a Strangler ... aka Hands of the Strangler ... aka Les mains d'Orlac (France)
L'homme à femmes (1960) .... Georges Gauthier ... aka Ladies Man (International: English title) ... aka Murder by Two (USA: TV title)
Et mourir de plaisir (1960) .... Leopoldo De Karnstein ... aka Blood and Roses (UK) (USA) ... aka Il sangue e la rosa (Italy) ... aka To Die with Pleasure (International: English title: informal literal title)
The Sun Also Rises (1957) .... Robert Cohn ... aka Ernest Hemingway's The Sun Also Rises (USA: complete title)
The Vintage (1957) .... Giancarlo Barandero
"Producers' Showcase" .... Crown Prince Rudolph (2 episodes, 1957) - Mayerling (1957) TV episode .... Crown Prince Rudolph - Episode #3.6 (1957) TV episode
Elena et les hommes (1956) .... Le comte Henri de Chevincourt ... aka Paris Does Strange Things (UK) (USA) ... aka Elena and Her Men ... aka Eliana e gli uomini (Italy)
War and Peace(1956) .... Prince Andrei Bolkonsky ... aka Guerra e pace (Italy)
Danny Boyle heeft de filmrechten gekocht van het boek Maximum City: Bombay Lost and Found uit 2004 van de Indiase journalist Suketu Mehta. Het boek wordt beschreven als een nietsontziende beschrijving van Mumbai deels essay, deels reisverslag. Het heeft in 2005 de Pulitzer Prize voor de Literatuur gewonnen.
Sinds het succes van Slumdog Millionaire heeft Hollywood ineens een enorme interesse in alles wat met de Indiase hoofdstad Mumbai te maken heeft. Het was dan ook een kwestie van tijd voor er weer een film over de stad gemaakt zou worden. De enige verrassing lijkt op het eerste gezicht dat het juist Danny Boyle is die deze film gaat maken, zo vlak na zijn alles overrompelende succes met Slumdog Millionaire.
Maar Boyle kent het boek van Mehta al langer. Sterker nog: het was juist een belangrijke inspiratiebron voor Slumdog Millionaire, en hij heeft Mehta tijdens het maken van die film meermalen om advies gevraagd. Maximum City werd min of meer mijn Bijbel, aldus Boyle. Ik nam het boek overal mee naartoe. Af en toe voelde het zelfs alsof we dat boek aan het verfilmen waren.
Vlak na het afmaken van Slumdog Millionaire wist Boyle nog niet wat hij precies zou gaan doen. uiteindelijk bleek de film veel meer tijd in beslag te nemen dan verwacht, met de campagne om de Oscars en de enigszins beschamende situatie rondom de jonge acteurs uit de film, aan wie van alles was beloofd maar die tot op de dag van vandaag nog in bittere armoede leven.
Maar uiteindelijk bleek dat er nog zoveel over Mumbai te vertellen overbleef, dat er nog met gemak een volgende film over te maken viel. Toch moeten de fans van Slumdog Millionaire vooral niet weer een feel good movie verwachten: Maximum City: Bombay Lost and Found is een veel harder boek, en de film zal daarom een veel grimmiger sfeer hebben dan de meest populaire film over Mumbai totnogtoe.
Zoals bekend is Robert Rodriguez druk bezig als producer van een reboot van de Predator Reeks voor 20th Century Fox. Moviehole komt met het nieuws dat hij onlangs Arnold Schwarzenegger heeft benaderd om in de film te gaan spelen. Het is echter nog wachten op een reactie van de gouverneur.
Maar ging het hier niet om een reboot? Met Arnold erbij zou dat niet het geval zijn. Het schijnt dat Rodriguez Schwarzeneggers personage Major Alan Dutch Schaefer in de film heeft geschreven op een manier dat de film nieuw licht schijnt op de Predator reeks, maar ondertussen ook als quasi-sequel fungeert (denk aan Star Trek). Hij zal dus niet de hoofdrol krijgen, misschien niet eens een grote rol, maar slechts onderdeel van de verhaallijn.
Maar waarom zou Arnold hieraan mee gaan werken? Hij was in 1990 ook al niet geïnteresseerd in een cameo in Predator 2 (deze ging vervolgens naar Gary Busey). Misschien dat het verhaal hem over de streep trekt. Het script van Alex Litvak, losjes gebaseerd op Rodriguez' eerste Predators behandeling, schijnt 'geweldig' te zijn en minstens zo gewelddadig als het origineel.
Het Britse filmtijdschrift Empire heeft de nieuwe internationale poster gepubliceerd van Transformers: Revenge of the Fallen. Op de achtergrond zien we Optimus Prime en Bumblebee.
De film wordt geregisseerd door Michael Bay. De cast bestaat o.a uit Megan Fox, Shia LaBeouf en Rainn Wilson.
Begin dit jaar waren er serieuze plannen voor een remake van de cultfavoriet Total Recall, een sf-thriller van Paul Verhoeven met Arnold Schwarzenegger in de hoofdrol. Nu Columbia Pictures Kurt Wimmer (Equilibrium) als scenarist heeft aangesteld, lijkt er geen weg meer terug. De remake komt er.
De nieuwe film moet een hedendaagse bewerking worden van het kortverhaal 'We Can Remember It For You Wholesale' van de Amerikaanse sciencefictionauteur Philip K. Dick. Ook de originele Total Recall was daarop gebaseerd. Andere bekende Dick-verfilmingen zijn Blade Runner, Minority Report en A Scanner Darkly.
Neal H. Moritz (Fast & Furious) zal de remake produceren onder de vlag van zijn productiemaatschappij Original Films.
De Amerikaanse acteur David Carradine is vandaag opgehangen gevonden in een hotel in Bangkok. De politie gaat er van uit dat het om zelfmoord gaat.
De 72-jarige Californiër heeft in zijn meer dan 40 jaar durende carrière in meer dan 100 bioscoop- en televisiefilms gespeeld. Enkele jaren geleden was hij als booswicht Bill in het bloederige tweeluik "Kill Bill" (2003-2004) van cultregisseur Quentin Tarantino ("Pulp Fiction") te zien.
Maar hij verwierf vooral bekendheid in de jaren zeventig met de figuur van de boeddhistische Shaolin-monnik Kwai Chang Caine in de langlopende martial art-reeks "Kung Fu". In de jaren negentig speelde hij in de sequel van de reeks de rol van zijn kleinzoon in "Kung Fu: The Legend Continues."
Touw rond nek en "andere lichaamsdelen" Het lichaam van Carradine werd door een kamermeisje gevonden in het toilet van zijn suite in het vijfsterrenhotel Park Nai Lert, aldus de onlinenieuwsdienst The Nation. Volgens de BBC had hij een touw rond zijn nek "en andere lichaamsdelen".
Met gordijnkoord De acteur was in Thailand voor filmopnames. Collega's raakten ongerust toen hij woensdag niet was komen opdagen voor het eten en toen ze hem niet via de telefoon op zijn kamer konden bereiken.
Volgens de politie heeft Carradine zichzelf opgehangen met een gordijnkoord.
Vijf keer getrouwd Carradine produceerde verschillende trainingsfilms met oefeningen in de oosterse sporten Tai chi en Qigong. Hij is vijf keer getrouwd en heeft drie kinderen, waaronder de actrices Calista en Kansas. (lb/mvl/afp)