Vele filmliefhebbers waren nieuwsgierig naar de eerste beelden van Marvel Studios' gewaagde sci-fi superheldenproject Guardians of the Galaxy en zij werden op hun wenken bediend afgelopen dagen met drie foto's, een sneak peek, de teaser trailer, de vele stills en vijf introductievideo's. Nu is het tijd voor de eerste filmposter. Check hem hieronder.
Het affiche geeft er duidelijk blijk van dat Walt Disney en Marvel Studios er niet zo zeker van zijn dat de sci-fi actiekomedie van James Gunn (Super, 2010) bij het grote publiek zal landen. Er wordt namelijk duidelijk aangegeven dat de studio achter Iron Man, Thor, Captain America en The Avengers verantwoordelijk is voor de prent. Oordeel zelf verder en klik desnoods voor een vergroting:
Vanaf 14 augustus in de Nederlandse (3D) bioscoop.
Guardians of the Galaxy speelt zich af in de verre uithoeken van de ruimte, waar de ruimtereiziger Peter Quill het middelpunt wordt van een klopjacht. Quill heeft namelijk een bepaald voorwerp gestolen. Om zich van zijn belagers af te schudden, sluit hij een pact met een groep buitenaardse buitenbeentjes: Gamora, Rocket Raccoon, Drax the Destroyer en Groot.
Fox heeft zijn Fantastic Four gevonden. The Wrap meldt dat Jamie Bell, Michael B. Jordan, Kate Mara en Miles Teller de hoofdrollen aangeboden hebben gekregen in de aankomende reboot van regisseur Josh Trank. Er waren al enige maanden geruchten over wie de hoofdrollen zouden spelen, en een deel daarvan lijkt nu uitgekomen te zijn.
Miles Teller zal volgens The Wrap de rol van Reed Richards (Mr. Fantastic) op zich nemen. De rol van Sue Storm (The Invisible Woman) wordt gespeeld door Kate Mara. Verder speelt Michael B. Jordan de rol van Johnny Storm (The Human Torch). Tot slot is er nog de rol van Ben Grimm (The Thing), die gespeeld zal worden door Bell. Waarschijnlijk zal hij die rol spelen met behulp van motion capture.
De verwachting is dat de opnames van Fantastic Four in maart van start gaan. Dat betekent dat er nog een boel andere rollen gecast moeten worden. Een daarvan lijkt die van Dr. Victor von Doom te zijn.
De Fantastic Four reboot moet vanaf 18 juni 2015 in de bioscopen te zien zijn.
De aankomende Terminator-reboot heeft zijn Kyle Reese gevonden. Jai Courtney heeft de rol gekregen. Hij speelde recent nog de zoon van Bruce Willis in A Good Day to Die Hard.
De naam van Courtney wordt al enige tijd genoemd voor de rol van Kyle Reese. Hij nam het in de screentests op tegen Boyd Holbrook, Wilson Bethel, Sam Reid en Tom Cocquerel. Uiteindelijk bleven alleen hijzelf en Holbrook over voor de rol.
Andere rollen in de Terminator reboot worden gespeeld door Emilia Clarke (Sarah Connor) en Jason Clarke (John Connor). Verder is al bekend dat Arnold Schwarzenegger terugkeert om zijn iconische rol als Terminator nog eens te spelen. Alan Taylor is de regisseur van het project.
Details over het plot zijn niet bekend. Zeker is dat de film het begin van een nieuwe trilogie moet worden, die los staat van de eerdere films. De Terminator reboot gaat op 16 juli 2015 in première.
Westerns een vergaan genre? Helemaal niet! In ieder geval niet op de manier van Seth McFarlane, die eerder met Ted al bewees dat hij prima weet hoe hij het publiek aan het lachen moet krijgen. Met A Million Ways To Die In The West rol je gegarandeerd ook weer over de grond van het lachen. De Amerikaanse trailer is eerder al voorbij gekomen, maar nu is hier de lokale Belgische trailer! Bekijk en plaats de lokale trailer nu op je website.
Op de posters schittert de sterrencast met Seth McFarlane himself, Charlize Theron als bad ass cowgirl en ook Amanda Seyfriend, Liam Neeson, Giovanni Ribisi, Sarah Silverman en Neil Patrick Harris laten zich van hun meest humoristische kant zien. Benieuwd geworden? Bekijk hier de Belgische trailer!
A Million Ways To Die In The West draait vanaf 2 juli in de zalen.
A Million Ways To Die In The West
2 juli 2014 in de zalen
Seth McFarlane vertolkt de rol van de laffe schapenboer Albert in A Million Ways to Die in the West, een komedie die hij zelf regisseerde, mee produceerde en waarvan hij zelf ook mee het scenario schreef.
Nadat Albert (MacFarlane) zich terugtrekt uit een schiet gevecht verlaat zijn vriendin hem voor een andere man. Een mooie, mysterieuze vrouw (Theron) rijdt de stad binnen en helpt hem vervolgens zijn moed terug te vinden. Er ontstaat een romance tussen de twee, maar wanneer de echtgenoot van de vrouw, een beruchte outlaw, op het toneel verschijnt moet Albert al snel zijn moed bijeenrapen om zich te bewijzen.
Naast McFarlane zijn er rollen weg gelegd voor Oscar winnares Charlize Theron, Liam Neeson, Amanda Seyfried, Giovanni Ribisi, Sarah Silverman en Neil Patrick Harris.
MacFarlane werkt terug samen met de makers van Universals en MRCs succesvolle Ted; producers zijn Scott Stuber (Bluegrass Films) en Jason Clark, het schrijversteam bestaat uit Wellesley Wild en Alec Sulkin.