Er komt een vijfde Mad Max-film. Regisseur George Miller meldt in een gesprek met The Q&A dat er een vervolg komt op Fury Road onder de titel The Wasteland.
"We hebben een scenario en een novelle liggen. Dat is zo gekomen omdat we tijdens vertragingen en het schrijven van de achtergrondverhalen veel materiaal over hadden", vertelt Miller.
Mad Max: Fury Road ging onlangs onder lovende kritieken in première. De film had in 2001 al uit moeten komen, maar 9/11, financiële problemen en de onbeschikbaarheid van Mel Gibson gooide roet in het eten.
Aan The Daily Beast vertelde Miller vorige week dat de inmiddels overleden Heath Ledger destijds in beeld was om de hoofdrol van Gibson over te nemen. "Iedere keer als Ledger in Sydney was kwam hij langs en hadden we het over Max. Hij had hetzelfde dat Mel en Tom Hardy hebben: die mannelijkheid, het charisma en de rusteloze energie die je nodig hebt om zo'n stil karakter te spelen."








Hieronder trailers van twee nieuwe films met acteur
In een interview met CQ bevestigde acteur Chris Pratt eerdere vermoedens. Hij zal voorlopig nog wel te zien zijn in het Marvel filmuniversum als Star-Lord. Ik heb getekend voor nog drie meer, of vijf meer, Guardians of the Galaxy, of wat het ook is. Nog twee Guardians en een aantal andere films.
Een interview met producer Brad Fuller van Platinum Dunes heeft enkele belangrijke zaken aan het licht gebracht omtrent het vervolg op









Alhoewel hij eerder aangaf geen grootse fan te zijn van de
Volgende maand gaat
Dwayne Johnsons personage in de Fast & Furious-franchise, Luke Hobbs, is erg populair. Geen wonder dus dat de acteur vandaag kon bevestigen dat het personage ook te zien is in het onvermijdelijke 


