Een TV-producente (Heigl) wordt tegen haar zin, door Mike Alexander (Butler), onderworpen aan een serie van onmogelijke tests. Hij probeert op die manier zijn theorie over relaties en liefde te bevestigen.
Na het zeer matig ontvangen Spiderman 3, onthulde Sony dat er een VENOM spin-off film zou komen om de franchise weer nieuw leven in te blazen. Een interessante keuze, aangezien veel mensen juist het Venom karakter aanwezen als één van de hoofdoorzaken van het falen van Spiderman 3.
Het Venom karakter blijft echter een fan-favoriet en het ziet er naar uit dat het script in ieder geval al klaar ligt. De schrijvers Rhett Reese en Paul Wernick, die ook net Zombieland hebben geschreven, zeggen namelijk twee voorlopige versies van het Venom script af te hebben en dat Sony nu aan het kijken is wanneer ze de film kunnen uitbrengen.
"two drafts of VENOM, and the studio has it, and they're pushing forward in whatever ways they push forward."
De studio zal proberen dit zo snel mogelijk te doen, omdat de Marvel/Disney deal betekent dat het Sony contract met Marvel weldra zal aflopen. De studio heeft er dus baat bij om nu nog zoveel mogelijk Marvel films te gaan maken. Of dit betekent dat een eventuele Venom film tegelijkertijd met Spiderman 4 zal uitkomen is nog onbekend.
We can't really talk about that, unfortunately. Basically, the studio and Marvel and the Arads are taking our drafts and going beyond and figuring out what's the next step." De spin-off zal in ieder geval niet vóór de vierde webslinger film uit gaan komen.
Voor de rest is er eigenlijk nog niets bekend, behalve dat Topher Grace niet zal terugkeren als Eddie Brock en dat de Symbiot zich nu waarschijnlijk aan een acteur met wat meer naamsbekendheid zal gaan koppelen.
Uiteraard zullen we jullie op de hoogte houden zodra er meer over deze film bekend wordt gemaakt. De vierde Spiderman film staat vooralsnog gepland voor 2010-2011. De Venom spin-off moet nog een datum krijgen.
Drie weken voor de Britse release is er een nieuwe poster verschenen van The Imaginarium of Doctor Parnassus, de nieuwe film van regisseur Terry Gilliam over een rondtrekkend theatergezelschap dat zijn publiek meer te bieden heeft dan het verwacht.
Klik op de poster voor een grotere versie.
Heath Ledger (zijn allerlaatste rol), Johnny Depp, Jude Law en Colin Farrell vertolken alle vier het personage van de mysterieuze Tony. Daarnaast bestaat de cast uit o.a. Christopher Plummer als Dr. Parnassus, Tom Waits als de duivelse slechterik Mr. Nick, Lily Cole als Dr. Parnassus' dochter Valentina, en Andrew Garfield en dwerg Verne Troyer als spelers in het rondtrekkend theatergezelschap van de doctor.
Bij ons is het nog even wachten op de film. De Nederlandse release is op 11 februari 2010
Shawnee Smith (Orangeburg (South Carolina), 3 juli 1970) is een Amerikaans actrice en zangeres van de band Fydolla Ho.
Smith verscheen voor het eerst in een films in 1982, toen ze te zien was als danseres in Annie. In 1987 brak ze door met een rol als zwangere tiener in Summer School. Smith dankt haar bekendheid onder meer aan haar vertolking van het personage Amanda Young, die in de films Saw, Saw II, Saw III, Saw IV, Saw V en Saw VI te zien is. Daarvoor speelde ze van 1998 tot en met 2004 de eigenzinnige Linda in de televisieserie Becker.
Smith speelde gastrollen in onder meer Married...with Children, Murder, She Wrote en The X-Files.
Filmografie
Annie (1982) - Dancer
Not My Kid (1985) (tv) - Carol
Crime of Innocence (1985) (tv) - Jodi Hayward
Iron Eagle (1986) - Joenie
Easy Pray (1986) (tv) - Tina Marie Risico
Summer School (1987) - Rhonda Altobello
Bluegrass (1988) (tv) - Alice Gibbs
I Saw What You Did (1988) (tv) - Kim Fielding
The Blob (1988) - Meg Penny
Who's Harry Crumb? (1989) - Nikki Drowning
Desperate Hours (1990) - May Cornell
Lucky/Chances (1990) (Miniserie) - Olympia Stanislopolous Golden
The Stand (1994) (Miniserie) - Julie Lawry
Leaving Las Vegas (1995) - Biker Girl
The Low Life (1995) - 'Little Tramp' Woman
Bombshell (1996) - Shelly
Female Perversions (1996) - Make-Up Salesgirl
Face of Evil (1996) (tv) - Jeanelle Polk
Every Dog Has Its Day (1997) - ReadHead
Dogtown (1997) - Tammy Hayes
Something Borrowed, Something Blue (1997) (tv) - Teri
Lassie was een populaire langlopende Amerikaanse televisieserie over een Schotse Collie en haar verschillende eigenaren. In de historie van meer dan 50 jaar verschenen er onder andere boeken, films, een televisieserie en stripboeken van de populaire collie.
De Engelse schrijver Eric Knight creëerde Lassie in 1938 voor een reeks korte verhalen in de krant de "Saturday Evening Post". De serie werd gebundeld in boekvorm en dit boek verscheen in 1940 met de titel "Lassie Come Home". Knight situeert het verhaal in zijn geboortestreek Yorkshire. Het verhaalt over een familie die tracht te overleven in de crisistijd. Lassie's originele eigenaar, Joe Carraclough, moet zijn hond verkopen zodat de familie gezamenlijk het hoofd kan bieden aan de wanhopige economische situatie waarin ze verkeren. Het verhaal was een les over het belang om zelfstandig te kunnen overleven in slechte tijden. Het werd gelijk een bestseller in zowel in Engeland als Amerika.
In 1943 maakte MGM er een hoofdfilm van. Tussen 1945 en 1953 kwamen er nog zes vervolgfilms uit. De meeste van de films speelden zich nog af in Engeland en verschillende ervan gaan over de Engelse ervaringen in de Tweede Wereldoorlog. Lassie werd de belichaming van idealen, zoals moed, trouw en vastberadenheid. Dat waren thema's die in oorlogstijd en kort daarna gehoor vonden bij de Engelsen en Amerikanen
In 1954 begon "Lassie" als televisieserie. Men verplaatste de omgeving waarin de verhalen zich afspeelden van Engeland naar een Amerikaanse familieboerderij. En weer was het Lassie die deze familie hielp om een zwoegende familie bijeen te houden. In de volgende tien jaar ging de serie "Lassie" in de eerste plaats over een jongen en zijn hond. Omdat de serie zich afspeelde op het platteland gaf het aan de vele Amerikanen die het platteland verlaten hadden om naar de steden te trekken een nostalgische terugblik op het leven dat zij ontvlucht hadden. Lassie's originele eigenaar Jeff Miller werd vervangen door de wees Timmy Martin. Maar het centrale thema, de relatie tussen een jongen en zijn huisdier bleef gehandhaafd. "Lassie" werd geassocieerd met "familiewaarden". Toch ontstonden wel eens controverses me ouders die in de gaten hielden waar hun kinderen naar keken. De verhalen die gingen wel eens over kinderen die in gevaar waren. Dat dan de goede afloop niet in dezelfde aflevering plaatsvond vond men te ingrijpend voor de kleine kinderen. En men vond dat het gedrag van Timmy, het baasje van Lassie, kleine kinderen ertoe aanzette om hun ouders niet te gehoorzamen.
Ondanks deze bezorgdheid toonde de serie "Lassie"aan dat het lucratief was om allerlei producten rond een televisieserie te ontwikkelen, zoals strips en horloges.
Midden zestiger jaren vond men de acteur Jon Provost te oud worden om de rol van Timmy te kunnen spelen. Men verplaatste Lassie naar een serie over parkbewakers. Daarbij kwam de nadruk meer te liggen op Lassie en haar kundigheid als reddingshond in de wildernis. De serie stelde milieuvraagstukken aan de orde, maar de populariteit van de serie begon af te nemen. Het was in de zestiger jaren, de tijd dat er dramatische sociale veranderingen plaatsvonden en men vroeg zich af of er nog wel een plaats was voor zo'n traditionele serie. Men besloot daarom om de serie begin 1970 stop te zetten. Wel werden er nog Lassie tekenfilms gemaakt.
De Lassie films die daarna nog uitkwamen waren maar een matig succes.
In veel dierenseries, zoals "Flipper" zijn de dierlijke hoofdpersonen speels, ondeugend en kinderlijk. Ze brengen hun eigenaren in netelige situaties om hun daar vervolgens weer uit te helpen. Lassie daarentegen was een hond die hoogst verantwoordelijk handelde, voorzichtig en zorgzaam was. Als ze al problemen voor haar eigenaren veroorzaakte was het in haar wil om anderen te helpen. En haar rol was het om mensen in nood te helpen en dingen die verkeerd waren recht te zetten. Ze was de ideale "moeder" zoals die in de jaren vijftig en zestig gezien werd. Ironisch genoeg is het daarom dat de honden die in de loop der jaren de rol van Lassie gespeeld hebben allemaal van het mannelijke geslacht waren.
Volgens de Amerikaanse website Deadline Hollywood staat filmstudio MGM op de rand van het bankroet. De studio zou op korte termijn 20 miljoen dollar nodig hebben om de vaste lasten te betalen, en nog eens 150 miljoen dollar om het einde van het jaar te kunnen halen. Als de obligatiehouders niet met het geld over de brug komen, dan dreigt MGM bankroet te gaan en franchises als James Bond en The Hobbit te verliezen.
Stephen F. Cooper, specialist herstructureringen bij het adviesbureau Zolfo Cooper, probeerde de schuldeisers ervan te overtuigen dat het bankroet ook voor hen nadelig zou zijn met het argument dat het een juridisch slagveld zal worden en dat ze dus hun geld niet snel zullen terugzien. Bovendien kan MGM nog veel meer grote franchises verliezen.
De obligatiehouders moeten zich nu uitspreken over een herstructurering. Daarvoor is 51 procent van de stemmen nodig. Wordt vervolgd...
De eerder dit jaar aangekondigde film over Anne Frank gaat niet door. Disney vindt het onderwerp te duister en heeft het project afgeblazen.
In augustus werd bericht dat David Mamet een film zou maken over het leven van Anne Frank. Dat klonk toen al onwaarschijnlijk, omdat Mamet vooral bekend is om het gebruik van schuttingtaal in zijn films, en dus misschien niet meteen de aangewezen persoon is om het persoonlijke dagboek van een tienermeisje op een zolderkamer in de jaren veertig te verfilmen.
Daarnaast is nu bekend geworden dat Mamet het verhaal wilde laten plaatsvinden in de moderne wereld, met als onderwerp het hedendaagse antisemitisme. We zien een hedendaags joods meisje dat naar Israël reist en daar de misstanden met eigen ogen ziet, en meemaakt hoe bijvoorbeeld zelfmoordaanslagen het dagelijks leven beïnvloeden.
Het is niet echt vreemd dat een maatschappij als Disney zich daar niet aan waagt. Tel daarbij op dat Disney momenteel sowieso een beetje een leiderschapscrisis heeft na het vertrek van voorzitter Dick Cook, en je snapt wel waarom de studio zich momenteel een beetje gedeisd houdt en niet voor riskante projecten kiest.
De mannen van de enge pakken van de nieuwe film Predators zijn dik tevreden. Dat meldt de site Moviehole, waarvan één van de journalisten sprak met één van die ontwerpers op de set van The Chronicles of Narnia: Voyage of the Dawn Treader.
Howard Berger, die de latex maskers en make-up effects van films als Hostel, The Unborn, en Inglourious Basterds heeft gedaan, is nu bezig met de nieuwe Narnia. Maar enkele mensen van zijn team zijn nu bezig met de make-up bij Predators, en de eerste beelden daarvan zijn binnen.
Ik heb de fotos net vandaag voor het eerst gezien, en zien er fantastisch uit! vertelt Berger enthousiast. Er zitten een heleboel coole Predators in de film, en iedereen zal vast blij zijn dat we de ontwerpen van Stan Winston hebben gevolgd.
Berger verwijst hiermee naar de wijlen special effects-man Stan Winston, bekend van films als Predator, The Terminator, en Batman Returns. Hij was het die de Predator zijn Rastafari-krijger uiterlijk en enge slagtanden gaf. En het heeft Winston altijd gestoken dat hij destijds niet gevraagd werd voor de effects van AVP: Alien vs. Predator. En aangezien die film vervolgens niet al te best ontvangen werd door pers en publiek, is het niet verwonderlijk dat ook Berger zich zoveel mogelijk van die film wil distantiëren, en dus nadrukkelijk meldt dat hij en zijn team nu wél de grote Stan Winston volgen.
We wilden dan de Predator er net zo uit zou zien als in de originele film, legt Berger uit. We zijn teruggekeerd naar het origineel. Ik heb zelf nog met Stan persoonlijk in zijn atelier gestaan. Het was uiteindelijk zelfs een voordeel dat we niet hebben meegewerkt aan de vervolgfilms (AVP: Alien vs. Predator en AVPR: Aliens vs Predator Requiem). Het was prachtig om de nieuwe Predators te bouwen zoals Stan ze ooit oorspronkelijk ontworpen had.
Overigens heeft Moviehole het item kort na verschijnen alweer van de site af moeten halen. Blijkbaar was deze informatie allemaal nog net iets te vroeg en exclusief om al openbaar te mogen worden gemaakt.
Marvel heeft de hand weten te leggen op een misschien nog wel veel bekender (strip)personage, die bij iedereen beelden zal oproepen van een lang geleden, gelukkige, onbezonnen jeugd: Popeye.
Avi Arad, chief creative officer bij Marvel, zegt dat Marvel de rechten heeft verkregen op Popeye, en dat er binnenkort een computeranimatie van de stripheld zal verschijnen. Het lijkt erop dat Marvel zich ook schuldig maakt aan de huidige tendens binnen Hollywood om alle nieuwe films van de komende paar jaar te baseren op oude films en tv-series. Naast de talloze superheldenfilms zijn er de laatste tijd wel meer films aangekondigd die zullen gaan over oude tekenfilmseries: de Smurfen en Yogi Bear krijgen hun eigen computeranimatiefilms, en zelfs een film over The Jetsons is al aangekondigd.
Popeye is al sinds de jaren twintig een iconisch strippersonage, dat al zijn eigen stripserie in kranten, een tekenfilmserie, en zelfs een speelfilm met Robin Williams in de hoofdrol (1980), heeft gehad. Hij werd ooit in het leven geroepen door de Amerikaanse liga van spinazieboeren, die middels de tekenfilmpjes, waarin Popeye bovenmenselijke krachten krijgt door het eten van blikspinazie, graag hun waar bij jonge kinderen populair wilden maken.
De film, in stemmig zwart/wit geschoten door Rudolph Maté, heeft aan de hoofdrolspelers Ford en Hayworth twee acteurs die de film op een hoger plan zetten. Vooral Hayworth is supersensueel en verleidelijk aanwezig. De haat/liefde verhouding tussen deze twee is voelbaar. Alles wat ze tegen elkaar zeggen, gemeen of aardig, er lijkt altijd meer achter te zitten. Door deze uitstekende chemie wordt de aandacht volledig door hun vermeende liefdesverleden in beslag genomen. De onduidelijkheden in het verhaal zijn niet belangrijk meer. Zodra Gilda in beeld komt maalt niemand meer om de duistere praktijken van Ballin Mundson. Gilda' kan vergeleken worden met Casablanca', waar het draait om een loner (Humphrey Bogart) en een verloren liefde (Ingrid Bergman): dezelfde duistere sfeer en dito praktijken om te overleven is terug te vinden in Gilda'. Het verschil is dat Glenn Ford en Rita Hayworth nu de rollen van loner en verloren liefde vervullen en dat het verhaal zich afspeelt in Argentinië. Dankzij haar rol werd Rita Hayworth één van de eerste sexsymbolen die Hollywood rijk is. Ze werd door deze rol onsterfelijk. En daarmee ook Gilda'.
HET VERHAAL: --------------------- Johnny Farrell, een professionele gokker, wordt de rechterhand van Balin Mundson, casinobaas te Buenos Aires. Dit wordt gecompliceerd wanneer Balin Mundson trouwt met Gilda, een ex-minnares van Johnny. Gilda heeft affaires met velen en Johnny moet hemel en aarde bewegen om dit stil te houden voor Mundson, die bekend staat als een hardvochtige man. Mundson moet op een gegeven moment Argentinië verlaten, vanwege zijn illegale praktijken. Ieder is in de waan dat hij dood is. Johnny trouwt met Gilda. Niet uit liefde, maar om haar te straffen voor wat ze Mundson al die jaren aangedaan heeft. Maar het gaat niet helemaal zoals Johnny het wil.
Regie Charles Vidor
jaar 1946 Acteurs Rita Hayworth, Glenn Ford, George Macready, Joseph Calleia, Steven Geray, Joe Sawyer
Rita Hayworth, geboren als Margarita Carmen Cansino was een Amerikaanse roodharige actrice en sekssymbool.
GEBOREN: --------------- 17 oktober 1918
OVERLEDEN: ------------------ 14 mei 1987
Margarita is op 17 oktober 1918 geboren in Brooklyn en is de dochter van Eduardo Cansino en Volga Haworth. Ze zat in een beroemde familie met Spaanse dansers. Toen ze een kind was, trainde ze ook om te dansen. Toen ze 12 jaar was ging ze het theater in. In 1935 kreeg ze een contract bij Fox Studios. Ze veranderde haar naam in Rita Hayworth. Ze kreeg vervolgens een contract bij Columbia Pictures. Ze kreeg hier haar doorbraak in 1939 in de film Only Angels Have Wings. Haar volgende beroemde film was in 1941; ze speelde in The Strawberry Blonde, gevolgd door Blood and Sand (ook 1941). Na deze film werd ze een ster.
Rita stond bekend om haar rode lokken. Ze werd een pinup-girl en miljoenen soldaten hadden tijdens de Tweede Wereldoorlog haar poster boven hun bed. Ze danste veel in haar films en speelde in de jaren 40 in populaire films, zoals: You'll Never Get Rich (1941), You Were Never Lovelier (1942), My Gal Sal (1942), Cover Girl (1944), Tonight and Every Night (1945), Gilda (1946), Down to Earth (1947), The Lady from Shanghai (1948) en The Loves of Carmen (1948).
Hayworth is vijf keer getrouwd: Ze trouwde met Edward C. Judson in 1937. Ze scheidden vijf jaar later. Niet veel later trouwde ze met Orson Welles. Ze kregen een dochter, Rebecca Welles. Ze scheidden in 1948. Vervolgens trouwde ze in 1949 met prins Ali Khan. Zij kregen een dochter, Yasmin Aga Khan. Hun huwelijk duurde tot 1953. Nog in dit jaar trouwde ze met Dick Haymes. Ze scheidden twee jaar later. Haar laatste bruiloft was in 1958 met regisseur James Hill. Ze scheidden in 1961.
In de jaren 60 kreeg ze de ziekte van Alzheimer. Ze kwam hier pas achter in de jaren 80 en stierf op 14 mei 1987.
FILMOGRAFIE: ----------------------- 1926 Anna Case in La Fiesta A Dancing Cansino 1935 In Caliente - 1935 Under the Pampas Moon Carmen 1935 Charlie Chan in Egypt Nayda 1935 Dante's Inferno Dancer 1935 Paddy O'Day Tamara Petrovitch 1936 Human Cargo Carmen Zoro 1936 Dancing Pirate Los Polomas dancer 1936 Meet Nero Wolfe Maria Maringola 1936 Rebellion Paula Castillo 1937 Old Louisiana Angela Gonzales 1937 Hit the Saddle Rita 1937 Trouble in Texas Carmen Serano 1937 Criminals of the Air Rita 1937 Girls Can Play Sue Collins 1937 The Game That Kills Betty Holland 1937 Paid to Dance Betty Morgan 1937 The Shadow Mary Gillespie 1938 Who Killed Gail Preston? Gail Preston 1938 Special Inspector Patricia Lane 1938 There's Always a Woman Mary 1938 Convicted Jerry Wheeler 1938 Juvenile Court Marcia Adams 1938 The Renegade Ranger Judith Alvarez 1939 Homicide Bureau J.G. Bliss 1939 The Lone Wolf Spy Hunt Karen 1939 Only Angels Have Wings Judith 'Judy' MacPherson 1940 Music in My Heart Patricia 'Patsy' O'Malley 1940 Blondie on a Budget Joan Forrester 1940 Susan and God Leonora Stubbs 1940 The Lady in Question Natalie Roguin aka Jean Renie 1940 Angels Over Broadway Nina Barone 1941 The Strawberry Blonde Virginia Brush Barnstead 1941 Affectionately Yours Irene Malcolm, aka Mrs. Murdock 1941 Blood and Sand Doña Sol des Muire 1941 You'll Never Get Rich Sheila Winthrop 1942 My Gal Sal Sally Elliott 1942 Tales of Manhattan Ethel Halloway 1942 You Were Never Lovelier Maria Acuña 1944 Cover Girl Rusty Parker/Maribelle Hicks (in flashback sequence) 1945 Tonight and Every Night Rosalind Bruce 1946 Gilda Gilda Mundson Farrell 1947 Down to Earth Terpsichore/Kitty Pendleton 1947 The Lady from Shanghai Elsa 'Rosalie' Bannister 1948 The Loves of Carmen Carmen García 1952 Affair in Trinidad Chris Emery 1953 Salome Princess Salome 1953 Miss Sadie Thompson Sadie Thompson 1957 Fire Down Below Irena 1957 Pal Joey Vera Simpson 1958 Separate Tables Ann Shankland 1959 They Came to Cordura Adelaide Geary 1959 The Story on Page One Josephine 'Jo' Brown Morris 1962 The Happy Thieves Eve Lewis 1964 Circus World Lili Alfredo 1965 The Money Trap Rosalie Kelly 1966 Poppies Are Also Flowers Monique Markos 1967 Avventuriero, L' Aunt Caterina 1968 Bastardi, I Martha 1970 Road to Salina Mara 1971 The Naked Zoo Mrs. Golden 1972 The Wrath of God Señora De La Plata
Nadat eerder bekend werd dat Courteney Cox and David Arquette terugkeren voor een vierde Scream, maakte productiemaatschappij The Weinstein Company bekend dat hoofdrolspeelster Neve Campbell weer te zien zal zijn als Sidney Prescott. Wes Craven is in onderhandeling voor een plaatsje in de regiestoel en wil een nieuwe trilogie maken.
De eerste drie films met beperkte filmbudgetten waren een groot succes. Gezamenlijk brachten ze wereldwijd ruim $500 miljoen op in de bioscoop.
Bob Weinstein, het voormalige baas van Dimension Films, maakte ook bekend dat Robert Rodriguez een vierde Spy Kids (in 3D) aan het schrijven is, Halloween 3D in oktober 2010 uitkomt en er een remake komt van Children of the Corn. Ook zijn er plannen voor remakes van Hellraiser (in 3D), Scanners (in 3D), Short Circuit en An American Werewolf in London
Variety schrijft vandaag dat Columbia Pictures nieuwe stappen heeft gezet om de Ghost Rider sequel naar het witte doek te krijgen. David Goyer (The Dark Knight, Blade) is momenteel in onderhandeling om de verantwoordelijkheid voor het verhaal op zich te nemen. De verwachting is dat Nicolas Cage wederom de hoofdrol zal gaan spelen.
Ondanks dat Goyer dus nog niet heeft getekend, onhult hij al wel dat het verhaal van Ghost Rider 2 waarschijnlijk gebaseerd gaat worden op een script dat hij al een aantal jaren geleden schreef voor de vurige motorrijder. Ghost Rider is een karakter uit de Marvel-stal dat recent werd overgenomen door Disney voor $4 miljard dollar.
In 2007 bracht de film wereldwijd zo'n $230 miljoen op, met een filmbudget van $110 miljoen (excl. marketing- en distributiekosten). De DVD-verhuur en -verkoop maakte van de film uiteindelijk een daadwerkelijk commercieel succes. De film zelf, met spectaculaire CGI effects, werd door de critici redelijk met de grond gelijk gemaakt.
Een jaar na de introductie van Spider-Man in 2002 verscheen Ben Affleck als Daredevil in de gelijknamige superheldenfilm. De film deed het redelijk in de bioscoop, maar werd door de critici (topcritics RT = 24%) met de grond gelijk gemaakt. Met de DVD release even later werd er een Director's Cut uitgegeven en deze wordt door vele gezien als een prima versie. Desondanks heeft de filmmaatschappij 20th Century Fox alweer plannen om een reboot op de markt te brengen.
Dit nieuws wordt door Variety gebracht samen met het nieuws dat Columbia Pictures een vervolg op Ghost Rider daadwerkelijk wordt gemaakt. Na vele geruchten is dit uiteindelijk ook bevestigd door Columbia. Ondanks dat er eerder werd gesuggereerd dat er al scriptschrijvers op het project zijn gezet, wordt er nu beweerd dat er een bestaand Ghost Rider script van David S. Goyer in de hand is genomen. Verwacht wordt dat Nicolas Cage wederom in de huid kruipt van Johnny Blaze a.k.a. Ghost Rider.
Het eerder genoemde 20th Century Fox is flink in de weer met de Marvel adaptaties. Naast dat ze bezig zijn met vele nieuwe X-Men films en een reboot hebben staan voor The Fantastic Four schijnen ze nu ook serieus na te denken over de Silver Surfer spin-off. Dit alles kan goed te maken hebben met het contract dat zij met Marvel hebben. Sinds Marvel is overgenomen door Disney is er geen enkele zekerheid meer dat dit (op den duur aflopende) contract wordt verlengd.
Regisseur Brian Singer zal Jack the Giant Killer gaan regisseren. Het betreft een remake van de avonturenfilm uit 1962. Singer is vooral bekend van The Usual Suspects, X-Men, Superman Returns, en Valkyrie. De onderhandelingen lopen al sinds vorige maand.
Het scenario van de remake zal worden geschreven door Mark Bomback, bekend van Die Hard 4: Live Free or Die Hard (2007) en Race to Witch Mountain (2009). Het gaat over een boerenjongen die in een ridder verandert en een prinses moet redden uit de klauwen van een boze tovenaar.
New Line Cinema en Legendary Pictures zullen de film gaan produceren. Een startdatum is nog niet bekend.
REGISSEUR GAAT REMAKE MAKEN VAN EIGEN CULT-KLASSIEKER "THE FLY"
De laatste tijd zijn er nogal wat regisseurs die graag zelf een remake willen maken van één van hun eerdere films, of de film weer nieuw leven in willen blazen. Zo wilde Rob Zombie graag zelf een remake maken van Halloween, omdat hij het aan niemand anders toevertrouwde, en Ridley Scott keert weer terug naar zijn Alien-roots omdat hij toch echt de meester is op dat gebied. Zo ook David Cronenberg, die een remake gaat maken van zijn eigen cult-klassieker The Fly (1986).
De legendarische horrorfilm, met Jeff Goldblum in de hoofdrol van een wetenschapper die langzaam in een vlieg verandert was op zich al een remake van de gelijknamige film van Kurt Neumann, die op zich weer gebaseerd was op het gelijknamige boek van George Langelaan uit 1957. Het betekende destijds de doorbraak van Geena Davis, die de vriendin van Goldblum speelde.
De belangrijkste reden van Cronenberg om een remake te maken is ongetwijfeld omdat hij vindt dat hij dat als beste kan, en omdat de huidige (computer)technieken op het gebied van special effects hem nu de gelegenheid geven de film echt in een moderne uitgave te maken. Daarnaast is Cronenberg altijd betrokken geweest bij The Fly, en heeft hij de laatste jaren getracht de film in een musicaluitvoering op de planken te brengen. En wllicht heeft hij, net als velen, een nare nasmaak overgehouden aan The Fly 2 (1989), van regisseur Chris Walas.
Alicia Silverstone (San Francisco (California), 4 oktober 1976) is een Amerikaans actrice. Ze werd voor haar rol in de televisieserie Miss Match genomineerd voor een Golden Globe. Met haar hoofdrol in de film Clueless won ze onder meer een American Comedy Award en een National Board of Review Award.
Halverwege de jaren '90 werd Silverstone een tieneridool door haar optredens in de videoclips van Aerosmith bij de nummersin Cryin, Amazing en Crazy. Kort daarop volgden rollen in films als The Crush en Clueless.
Hoewel ze met name voor haar rol in Clueless positieve kritieken kreeg, kwam Silverstones filmcarrière nooit echt van de grond. In 1997 werd haar rol in Batman & Robin zo slecht beoordeeld dat ze er een Razzie Award voor kreeg. Silverstone verschijnt sinds 2003 nog steeds af en toe in filmtitels, maar is sinds die tijd voornamelijk actief in televisieseries en -films. Zo speelde ze de hoofdrol in de romantische komedieserie Miss Match, die na één seizoen werd stopgezet.
Silverstone trouwde op 11 juni 2005 met rockzanger Christopher Jarecki.
MICKEY ROURKE WIL VAN "THE ICE MAN " ZIJN "RAGING BULL "MAKEN
Mickey Rourke gaat de legendarische huurmoordenaar Richard 'Iceman' Kuklinkski spelen en is ervan overtuigd dat dit zijn ultieme rol zal worden, zoals boksfilm 'Raging Bull' voor Robert De Niro.
De Niro won een Oscar voor Beste Acteur voor zijn vertolking van wereldkampioen middengewicht Jake Lamotto in de film van Martin Scorsese. Keuze van auteur Phil Carlo schreef in 2006 de biografie 'The Ice Man: Confessions of a Mafia Contract Killer' is ervan overtuigd dat Rourke de geknipte man voor de rol is. Het was Carlo die de producer van de film dwong Rourke in de rol te casten. Die had aanvankelijk Channing Tatum in gedachten, maar dat weigerde Carlo, die de filmrechten op zijn bestseller verkocht.
Seriemoordenaar Kuklinski zelf beweerde dat hij voor zijn achttiende verjaardag vijftig klikspanen had vermoord en daarna nog eens 150 als huurmoordenaar voor verscheidene Italiaans-Amerikaanse maffiafamilies. Hij werd in 1986 gearresteerd en overleed twintig jaar later in de gevangenis, hij werd zeventig. Volgens Carlo werd Kuklinski vermoord door Sammy 'The Bull' Gravano, een lid van de maffia die later politie-informant werd.
STUDIO TWILIGHT-FILMS EN TEAM "FAST & FURIOUS" WILLEN HIGHLANDER-FILMS OPNIEUW LANCEREN
Summit Entertainment, de studio die ook achter de Twilight-films zit, wil de Highlander-films opnieuw gaan lanceren. Dat meldde de studio gisteren middels een persbericht. Het team van Fast & Furious wordt aan boord genomen om de reboot in goede banen te leiden. Zo zal Neal H. Moritz de film mede gaan produceren, en zal Justin Lin de regie voeren. De bedoeling is dat weer wordt teruggekeerd naar de kern van het verhaal uit de eerste Highlander-film, waarin onsterfelijken in het geheim een oorlog tegen elkaar voeren op onze Aarde.
We voelen ons bevoorrecht met deze prachtige kans om één van de bekendste filmfranchises opnieuw uit te vinden, zegt Patrick Wachsberger, vicevoorzitter van Summit Entertainment. Neal en Justin hebben meermalen laten zien dat zij in staat zijn een blockbuster af te leveren.
Nu zullen er ongetwijfeld mensen zijn die niet staan te springen om welk product dan ook van Justin Lin, of iets wat ook maar enigszins te maken heeft met de (zeer oppervlakkige) filmserie rondom The Fast and the Furious. Voor hen is er misschien ook nog hoop, want het scenario voor de nieuwe Highlander wordt geschreven door Art Marcum en Matt Holloway, de helft van het schrijversteam achter Iron Man.
Het is nog niet bekend wanneer de opnames voor de nieuw Highlander van start zullen gaan.
Onlangs werd bekend dat Boris Kodjoe een rol heeft in de vierde Resident Evil, Resident Evil: Afterlife. Nu volgt het nieuws dat ook Heroes-ster Ali Larter haar rol als Claire Redfield uit Resident Evil: Extinction (2007) opnieuw gaat vervullen.
Ook Prison Breaker Wentworth Miller heeft een rol in de zombiefilm geaccepteerd.
De film wordt door geregisseerd door Paul W.S. Anderson die de echtgenoot is van hoofdrolspeelster Milla Jovovich. Anderson regisseerde de eerste film en schreef en produceerde de twee vervolgfilms. Resident Evil: Afterlife is vanaf volgend jaar 27 augustus te zien in de VS. Een Nederlandse datum is onbekend.
Maanden geleden werd bekendgemaakt dat er gewerkt wordt aan Ironclad, een ultra-gewelddadige middeleeuwse actiethriller. De film gaat over een ridder, die het samen met een kleine groep opneemt tegen koning John van Engeland, de jongere broer van Richard the Lionheart. John zal gespeeld gaan worden door Paul Giamatti.
De opnames zullen in Wales plaatsvinden en volgende maand beginnen. James Purefoy zal de ridder gaan spelen. In februari, toen het project voor het eerst naar buiten werd gebracht, werden er nogal wat namen aan verbonden: Bob Hoskins, Robert Carlyle, Pete Postlethwaite, Richard Attenborough, William Moseley, Colm Meany en Angus McFayden. Het is vandaag de dag echter onbekend wie van deze mensen nog in de film zullen gaan spelen.
Ironclad wordt geregisseerd door Jonathan English (Minotaur) van een script dat hij samen schreef met Erick Kastel.
De eerste fotos van de horrorfilm Splice zijn verschenen. In de film van Sarah Polley, die hiermee een forse ommezwaai maakt in haar carriere (alhoewel ze ook al in de remake van Dawn of the dead zat), zie we naast Sarah ook Adrien Brody. Guillermo del Toro is uitvoerend producent. Ziet er veelbelovend uit.
Sherlock Holmes van Guy Ritchie moet nog uitkomen maar de producenten werken inmiddels aan een opvolger. Brad Pitt is in onderhandeling voor de rol van aartsvijand Moriarty. Robert Downey, Jr. is te zien als Holmes, Jude Law als Watson en Rachel McAdams speelt de rol van love interest Irene Adler. Zij keren naar verluidt allemaal terug voor het vervolg.
HET VERHAAL: --------------------- Allemaal zijn ze afkomstig uit verschillende landen, maar toch met hetzelfde doel naar Amerika gekomen: legaal burger van Los Angeles worden. Overzicht van de onzekere levens van asielzoekers en de moeilijke periode waarin ze proberen een thuis te vinden.
BESPREKING: --------------------- Regisseur Wayne Kramer verraste ons met zijn doeltreffende politiefilm 'Running Scared' van drie jaar geleden. Vandaag is hij terug met 'Crossing Over', een dramatische film met een aantal actiescenes, met als achtergrond het immigratieprobleem van de Verenigde Staten. Naar het voorbeeld van 'Crash' van Paul Haggis (Oscar in 2006) spint de film een web van personages (die verschillen qua nationaliteit, sociale klasse, religie) die rechtstreeks of onrechtstreeks met elkaar te maken hebben. Qua korale film zouden het onderwerp en de cast een boeiende film hebben kunnen opleveren, maar dat is niet het geval, want de regisseur slaagt er niet in om zijn patriotisme een plek te geven. De nochtans gevestigde namen in de cast gaan niet echt voor hun rol en de mise en scène is flets en plat. Kortom, een slag in het water voor een film die zich veelbelovend aankondigde op basis van de affiche in blockbuster stijl.
Regie: Wayne Kramer Met: Harrison Ford, Ray Liotta, Sean Penn, Ashley Judd
Steven Spielberg denkt dat er op zijn exemplaar van de low budgetfilm Paranormal Activity een vloek rust. In de film zien we hoe een simpel huisje in een Amerikaanse buitenwijk wordt ingenomen door een demon. Regisseur Oren Peli maakte het geheel voor nog geen 15.000 dollar gemaakt tijdens één week opnames in 2006. hij gaf een exemplaar aan Spielberg in de hoop dat deze de film opnieuw uit zou brengen bij DreamWorks en Paramount, maar dan met een serieus budget.
Maar de geruchten gaan dat Spielberg de film meenam naar zijn huis in Pacific Palisades, m daar in de DVD-speler deed, en vervolgens door een ongelukje urenlang zat opgesloten in zijn eigen slaapkamer. Uiteindelijk moest er zelfs een slotenmaker aan te pas komen. De volgende dag zou Spielberg de DVD in een vuilniszak hebben afgeleverd bij de studio.
Spielberg is overigens niet de enige die de film niet aankan: ook tijdens testscreenings liepen velen de zaal uit omdat ze de film te eng vonden. Hierdoor besloot de studio uiteindelijk de film toch niet opnieuw te gaan maken. Wel wordt de film breder uitgebracht, ook internationaal; na een gefaseerde release in de Verenigde Staten zal de film ook aan 50 buitenlandse distributeurs worden doorverkocht.
Wellicht dat groot internationaal succes de makers op andere gedachten kan brengen. De film zou het astronomisch goed kunnen doen, maar het zou net zo goed bij een cult-publiek kunnen blijven, zegt Stuart Ford, die de buitenlandse distributeurs bedient. Het hangt er maar net vanaf of de studio op die golf mee kan surfen.
Paranormal Activity gaat op 14 oktober in de Belgische bioscopen in première. In Nederland zal de film rechtstreeks op DVD worden uitgebracht.
Patrick Wilson, vooral bekend als Nite Owl II uit Watchmen, heeft zich ook bij de cast van The A-Team gevoegd. Hij zal de rol spelen van een CIA-agent. Dat meldt het Amerikaanse blad Entertainment Weekly. Het is nog niet duidelijk of deze CIA-agent een good guy of een bad guy zal worden.
Wilson voegt zich hiermee bij een nog steeds verrassend goede cast: Liam Neeson speelt Hannibal, Sharlto Copley (binnenkort te zien in District 9) speelt Murdock, UFC grootheid Quinton Rampage jackson speelt B.A. Baracus, en Bradley Cooper speelt Face. Verder is er nog Jessica die de vriendin van Face zal spelen.
De opnames voor The A-Team moeten dit najaar in Vancouver van start gaan onder leiding van regisseur Joe Carnahan. Ridley en Tony Scott produceren de film middels hun eigen productiemaatschappij, Scott Free Productions. De film verschijnt volgend jaar 29 juli in de bioscopen.
Gisteren kwamen we met het nieuws dat Mädchen Amick (Twin Peaks: Fire Walk with Me) een rol krijgt in Priest, de aankomende postapocalyptische vampierfilm van Scott Stewart. De regisseur heeft nu via Twitter nog twee namen bekendgemaakt: Christopher Plummer (The Insider) en Brad Dourif (One Flew Over the Cuckoo's Nest). Het is nog niet duidelijk welke rollen ze precies gaan spelen
Priest speelt zich af in een wereld die verwoest is door een oorlog tussen mensen en vampiers. Een krijgshaftige priester annex vampierbestrijder (Paul Bettany) maakt samen met een sheriff (Cam Gigandet) en een priesteres (Maggie Q) jacht op een moordlustige horde vampiers - geleid door Black Hat (Karl Urban) - die zijn nicht hebben ontvoerd.
De opnames van Priest vinden momenteel plaats in Californië. De film komt op 9 september 2010 in de Nederlandse bioscopen.
Let op! Dit artikel bevat grote spoilers m.b.t. de plot van The Green Lantern.
Spoiler TV heeft de hand kunnen leggen op een casting-oproep voor The Green Lantern, de aankomende superheldenfilm van DC Comics en Warner Bros. onder regie van Martin Campbell (Casino Royale). Nu is het meteen duidelijk wie de vrienden en vijanden worden van het titelpersonage alias Hal Jordan (rol van Ryan Reynolds).
Het grote nieuws is dat Jordan het zal moeten opnemen tegen twee villains: dr. Hector Hammond, een patholoog die zijn krachten haalt uit een radioactieve meteoriet, en Sinestro, de aartsvijand van het Green Lantern Corps die zijn krachten haalt uit een gele ring.
De vrienden van Hal Jordan worden Abin Sur, de Lantern die Jordan recruteert, en Carol Ferris (het vrouwelijke hoofdpersonage), een oude geliefde van Hal Jordan die in de strips ook in een supervillain verandert.
Mädchen Amick heeft getekend voor een rol in Priest, een postapocalyptische horrorthriller van regisseur Scott Stewart (aankomende Legion). De 38-jarige actrice is vooral bekend van haar rol als Shelly Johnson in de tv-serie Twin Peaks (1990-1991) en de prequel-film Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992).
Priest speelt zich af in een wereld die verwoest is door een oorlog tussen mensen en vampiers. Een krijgshaftige priester annex vampierbestrijder (Paul Bettany) maakt samen met een sheriff (Cam Gigandet) en een priesteres (Maggie Q) jacht op een moordlustige horde vampiers - geleid door Black Hat (Karl Urban) - die zijn nicht hebben ontvoerd. Amick speelt de rol van Shannon, de moeder van het gekidnapte meisje.
De opnames van Priest vinden momenteel plaats in Californië. De film komt op 9 september 2010 in de Nederlandse bioscopen.
Als de moeder van een gezin sterft, verhuist de vader met zijn twee dochters naar Genua om hun leven weer op poten te zetten. De stad verandert het leven van alledrie als de jongste dochter de geest van haar moeder begint te zien en de oudste haar seksualiteit ontdekt.
Cybill Lynne Shepherd (Memphis (Tennessee), 18 februari 1950) is een Amerikaanse actrice, zangeres en voormalig fotomodel. Ze is het meest bekend door haar rol als Maddie Hayes in de ABC-show Moonlighting.
Biografie
Shepherd is geboren in Memphis, Tennessee als dochter van William Jennings Shepherd en Patty Shobe. Ze is genoemd naar haar grootvader Cy en haar vader Bill. In 1966 won ze op 16-jarige leeftijd de "Miss Teenage Memphis" verkiezing.
Carrière
In 1970 stond ze op de cover van Glamour-magazine en trok zo de aandacht van regisseur Peter Bogdanovich. Hij bood haar een rol aan in The Last Picture Show (1971).
Sheperd ontving prachtige kritieken voor haar rol in Martin Scorsese's Taxi Driver.
In 1985 wordt ze gecast als Maddie Hayes in Moonlighting. Deze rol zou voor een groot deel haar verdere carrière bepalen. Als tegenspeler kreeg ze Bruce Willis. Ze werden snel een populair tv-duo. Shepherd kreeg twee Golden Globe awards voor haar rol in deze serie.
In 2000 werd haar biografie gepubliceerd: "Cybill Disobedience: How I Survived Beauty Pageants, Elvis, Sex, Bruce Willis, Lies, Marriage, Motherhood, Hollywood, and the Irrepressible Urge to Say What I Think".
In juni 2006 werd aangekondigd dat ze mee zal spelen in 11 afleveringen van The L-Word in 2007.
Filmografie
The Last Picture Show (1971)
The Heartbreak Kid (1972)
Daisy Miller (1974)
At Long Last Love (1975)
Taxi Driver (1976)
Special Delivery (1976)
Aliens From Spaceship Earth (1977)
Silver Bears (1978)
The Lady Vanishes (1979)
Americathon (1979)
The Return (1980)
Chances Are (1989)
Texasville (1990)
Alice (1990)
Picture This: The Times of Peter Bogdanovich in Archer City, Texas (1991) (documentaire)
Married to It (1991)
Once Upon a Crime... (1992)
The Last Word (1995)
The Muse (1999)
Marine Life (2000)
Easy Riders, Raging Bulls: How the Sex, Drugs and Rock 'N' Roll Generation Saved Hollywood (2003) (documentaire)
Signs and Voices (2004) (kortfilm)
Open Window (2005)
Hard Luck (2006)
Televisie
A Guide for the Married Woman (1978)
The Yellow Rose (1983-1984)
Masquerade (1983)
Secrets of a Married Man (1984)
Moonlighting (1985-1989)
Seduced (1985)
The Long Hot Summer (1985)
Which Way Home (1991)
Memphis (1992)
Stormy Weathers (1992)
Telling Secrets (1993)
There Was a Little Boy (1993)
Baby Brokers (1994)
While Justice Sleeps (1994)
Cybill (1995-1998)
Journey of the Heart (1997)
Men Are From Mars, Women Are From Venus (2000-2001)