Movieblog

Foto
Inhoud blog
  • Sonic spin-off maakt cast bekend
  • Dungeons & Dragons flopt
  • VERVOLG 'UNFRIENDED' IN DIEPSTE GEHEIM OPGENOMEN
  • Ook Arnold Schwarzenegger terug voor 'Escape Plan 2'
  • HBO maakt film over productie 'The Godfather'
  • Fraaie IMAX-poster 'Kong: Skull Island' eert 'Apocalypse Now'
  • Anna Brewster (Star Wars: The Force Awakens) komt naar Comic Con Brussels 2017
  • Eerste Trailer voor Alien: Covenant
  • Eerste trailer 'Dunkirk' van Christopher Nolan!
  • Eerste Trailer voor Despicable Me 3
    Zoeken in blog

    Foto
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken met Google


    Gastenboek
  • mooi
  • como comprar cialis en espana
  • buy cialis professional fast
  • generic cialis review
  • costo cialis da 5 mg

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Foto
    Welkom op jouw filmblog
    Hoofdpunten blog radiofan
  • EINDPLEIDOOI: AFSCHEID....ZONDER DOLFIJN EINDE
  • FINAL UPDATE JINGLES(54)
  • FINAL UPDATE JINGLES(53)
  • FINAL UPDATE JINGLES(52)
  • FINAL UPDATE JINGLES(51)
    Hoofdpunten blog mediablog
    Laatste commentaren
  • Tarzan kopen (Tarzan)
        op NIEUW OP DVD: TRUE BLOOD - SEIZOEN 5
  • Tarzan (Liefdeskruiden.nl)
        op NIEUW OP DVD: UNIT ONE - DEEL 7
  • Christen en Intimiteit (Liefdeskruiden.nl)
        op BLAKE LIVELY SPEELT VRIENDIN FREDDIE MERCURY
  • herinnering (Martin Carels)
        op HBO maakt film over productie 'The Godfather'
  • adidas superstar (jingting17)
        op MEGAFLOP DREIGT VOOR EXPENDABLES 3
  • De MovieBlog
    Movieblog

    08-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BOX OFFICE 08-06-09


     1 Night at the Museum 2: Battle of the Smithsonian     
      
      2 Angels and demons        
      
      3 Terminator Salvation 
      
      4 X-Men Origins: Wolverine        
      
      5 17 again    
      
      6 Millennium - The Movie       
      
      7 Star Trek       
      
      8 Broken Embraces    
      
      9 Soeur Sourire    
      
      10 Erreur de la banque en votre faveur

    08-06-2009 om 17:16 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.THE HANGOVER
    The Hangover

    The Hangover

    Land: Verenigde Staten (2009) | Kinderen toegelaten
    Première: 17 Juni 2009 |
    Duur:
    90 minuten
    Regie:Todd Phillips
    Met:Bradley Cooper, Justin Bartha, Zach Galifianakis, Ed Helms
    Genre:
    Komedie
    Web:Officiële website

    LAS VEGAS! SIN CITY! De ultieme bestemming voor een vrijgezellenavond!
    Twee dagen voor zijn huwelijk gaat Doug samen met zijn 3 vrienden Phil, Alan en Stu naar Las Vegas voor een vrijgezellenfeest, dat ze nooit meer zullen vergeten.
    De drie vrienden worden de volgende ochtend wakker met barstende hoofdpijn en een geheugen als een Zwitserse kaas. Moe en met een zware kater strompelen ze door hun compleet vernielde hotelsuite waar ze ook een tijger en een 6 maanden oude baby aantreffen. Een nasmeulende stoel, lege bierflesjes en een levende kip maken de chaos compleet.
    Ze herinneren zich NIETS van de vorige avond en het ergste moet nog komen. Doug, de bruidegom die de volgende dag zou moeten trouwen, is spoorloos.
    Zonder enig idee van wat er gebeurd is, moet het trio een race tegen de klok aangaan om hun wilde nacht te reconstrueren en zo uit te zoeken waar het verkeerd liep. Hopelijk krijgen ze Doug op tijd in LA voor zijn huwelijk.


    08-06-2009 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GEOFFREY RUSH

    Geoffrey Rush

    Geoffrey Rush (Toowoomba, 6 juli 1951) is een Australisch acteur.

    Rush werd geboren in Toowoomba, Queensland, Australië. Hij groeide op in Brisbane. Hij werkte als theateracteur en speelde soms ook in films. Hij werd bekend door zijn rol in Shine (1997) waar hij een Oscar voor kreeg. In 2003 speelde hij in Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl Barbossa, de vervloekte kapitein van de Black Pearl. Hij sprak de stem in van Nigel, een pelikaan uit Finding Nemo.

    Filmografie

    • 1997: Shine
    • 1998: Elizabeth
    • 1998: Les Misérables
    • 1999: Shakespeare in Love
    • 1999: House on Haunted Hill
    • 2000: Quills
    • 2001: The Tailor of Panama
    • 2001: Lantana
    • 2002: Frida
    • 2002: The Banger Sisters
    • 2003: Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
    • 2003: Ned Kelly
    • 2004: The Life and Death of Peter Sellers
    • 2005: Munich
    • 2006: Candy
    • 2006: Elizabeth: The Golden Age
    • 2006: Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
    • 2007: Pirates of the Caribbean: At World's End

    08-06-2009 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TERMINATOR 5 SPEELT ZICH AF IN LONDON?

    Terminator 5 speelt zich af in London?

    Bron: Bleeding Cool

    Ok, we weten dat Terminator 4 net in de bioscoop draait en dat het speculatie niveau van dit bericht hoog is maar... het klinkt goed! De website Bleeding Cool heeft bovendien in het verleden eerder bewezen scoops te kunnen bemachtigen dus daarom het volgende gerucht.

    Insiders van de filmindustrie zouden een medewerker van de site hebben verteld dat Terminator 5 zich afspeelt in een 'post-apocalyptic' London. John Connor en entourage zouden het dus verder moeten gaan uitvechten tussen de restanten van de Big Ben Tower en House of Parliament.



    Afgelopen april vertelde regisseur McG over zijn plannen voor het volgende deel en die lijken ook aardig aan te sluiten op het bovenstaande.

    I strongly suspect the next movie is going to take place in a 2011. John Connor is going to travel back in time and he’s going to have to galvanize the militaries of the world for an impending Skynet invasion. They’ve figured out time travel to the degree where they can send more than one naked entity. So you’re going to have hunter killers and transports and harvesters and everything arriving in our time and Connor fighting back with conventional military warfare, which I think is going to be fucking awesome.

    De release van T5 staat gepland voor 2011.

    08-06-2009 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    07-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUSS IN BOOTS WORDT ONTSTAANSVERHAAL

    Puss in Boots wordt ontstaansverhaal

    Bron: Coming Soon

    Puss in Boots wordt ontstaansverhaalIn een telefonisch interview met ComingSoon.net heeft acteur Antonio Banderas bevestigd dat Puss in Boots - de aankomende spin-off rond de Gelaarsde Kat uit de Shrek-films - het ontstaansverhaal van het titelpersonage zal vertellen.

    Banderas, die sinds Shrek 2 zijn stem leent aan Puss in Boots: "We vertrekken van het moment dat hij een zeer kleine kat is, dus je gaat echt zien waarom en hoe hij een volwassen moordenaar wordt. Dat is interessant omdat het afwijkt van het soort populaire cultuur van de Shrek-films. Het verhaal gaat een andere richting uit, en soms wordt de film bijna emotioneel; het heeft wel iets episch. Toen ze mij de film voorstelden, en zeker nu ik het scenario lees, kan ik me echt volledig vinden in het personage. (...) Ik denk dat het de mensen zal verrassen. Ze zullen niet verwachten wat we gaan doen."

    07-06-2009 om 19:42 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MARVEL WIL VIER FILMS PER JAAR UITBRENGEN

    Marvel wil vier films per jaar maken

    Bron: UGO

    Marvel wil vier films per jaar makenMarvel-producent Kevin Fiege (Iron Man) heeft in een interview met de Amerikaanse entertainmentwebsite UGO de toekomstplannen van zijn filmstudio toegelicht. De opvallendste vaststelling is dat Marvel op lange termijn drie tot vier films per jaar wil maken.

    De vraag is hoe ze dat willen aanpakken nu de 'superheldenmoeheid' bij een bepaald deel van het publiek al lijkt toe te slaan. Fiege: "Als de films succesvol blijven, zal er een bron ontstaan van waaruit we twee, drie, of vier films per jaar kunnen financieren. De vraag is wat deze films zullen worden. In welke mate gaan ze het hele idee van een Marvel-film kannibaliseren? Ik denk dat de enige manier om verder te gaan dan drie films per jaar, is ervoor te zorgen dat ze anders zijn. In maart kan je een bovennatuurlijke film als Dr. Strange uitbrengen, in de zomer twee blockbusters, in september of oktober een familiekomedie, en rond de Kerst misschien een grote fantasy-film. Zoiets. Spreid de films uit, maar ze moeten anders zijn."

    07-06-2009 om 19:38 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BEKIJK EERSTE BEELD VAN DE CGI ARNOLD SCHWARZENEGGER IN T4

    CGI Arnold Schwarzenegger

    Bron: Traileraddict

    Warner Bros heeft een nieuwe TV-spot voor Terminator Salvation vrijgegeven waarin je een korte blik kan werpen op een CGI (Computer-generated imagery) Arnold Schwarzenegger. Dit is enigzins opmerkelijk omdat Arnold zou hebben afgesproken dat de promotie van de film niet zou steunen op zijn beeltenis. Kan dit betekenen dat de marketing/kaartverkoop van Salvation niet volgens plan verloopt?

    Terminator Salvation draait nu in de bioscoop.


    07-06-2009 om 19:32 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    06-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WORDT LEMONY SNICKET 2 EEN STOP-MOTION ANIMATIE?

    Lemony Snicket 2 wordt compleet anders dan zijn voorganger

    Bron: /Film

    Lemony Snicket 2 wordt compleet anders dan zijn voorgangerOnlangs is bekend geworden dat er wordt nagedacht over een vervolg op Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events. Regisseur Brad Silberling zei dat hij dolgraag een nieuwe Snicket film zou maken en dat hij non-stop contact heeft met de schrijver. Hij wil met het vervolg wel een compleet nieuwe richting in slaan.

    In een interview met MTV geeft Silberling aan dat hij de film volledig in stop-motion animatie wil gaan schieten, "ongelooflijk gedetailleerd en artistiek". We moeten hierbij denken aan de films van Tim Burton (Corpse Bride) en Henry Selick (The Nightmare Before Christmas, Coraline).

    Hoe valt deze vernadering van live action naar animatie te verklaren? Silberling zegt dat ze de film kunnen beginnen met Lemony Snicket die zich richt tot het publiek en iets zegt in de trend van: "Ok, in de eerste film hebben we alles een beetje gedramatiseerd met acteurs, nu is het tijd om jullie het echte werk te laten zien."

    06-06-2009 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MEL FERRER IN " EATEN ALIVE"


    Deze film is van de hand van Tobe Hooper die ook de klassieker en ultieme horrorfilm ‘The Texas Chain Saw Massacre’ (TCM) uit 1974 op zijn naam heeft staan. Net als in zijn meesterwerk baseert Hooper zich in ‘Eaten alive’ ook op de activiteiten van een bestaand personage, Joe Ball geheten, die verscheidene van zijn slachtoffers aan zijn ‘huisdieren’ voerde. Ook diverse andere ingrediënten die ‘The Texas Chain Saw Massacre’ tot een succes maakten doen in deze film hun intrede

    HET VERHAAL:
    -----------------------
    Judd is een gestoorde man die een hotel in een moeras runt. Hij heeft hier een krokodil als huisdier. Deze eet alles, inclusief de gasten. Wanneer een complete bloedscène plaatsvindt, wordt het al snel een moeilijke strijd om te overleven.


    EXTRA:
    -------------
  • Een inspiratie voor de film was seriemoordenaar Joe Ball. Ball werd verdacht van het voeren van zijn alligators met zijn slachtoffers.
  • Quentin Tarantino gebruikte de naam van Buck uit deze film voor een personage in Kill Bill

    1977
    geregisseerd door Tobe Hooper
    met Neville Brand, Mel Ferrer en Marilyn Burns

  • 06-06-2009 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMLEGENDE:MEL FERRER


    Melchor Gaston (Mel) Ferrer
      was een Amerikaans filmacteur, filmregisseur en filmproducent.

    GEBOREN:
    ------------------
     25 augustus 1917

    OVERLEDEN:
    -------------------
     2 juni 2008


    Zijn vader (overleden in 1920) was een in Cuba geboren chirurg en hoofd van de staf van St. Vincent's Hospital in New York City. Zijn moeder was M.M. Irene O'Donohue (overleden in 1967), dochter van Joseph O'Donohue. Ferrer had twee zusters en een broer. Zijn schoolopleiding kreeg hij op de Bovée School in New York en de Canterbury Prep School in Connecticut, vervolgens zat hij zeer kort op Princeton-universiteit.

    Ferrers eerste optredens deed hij al als tiener en op 21-jarige leeftijd trad hij op als danser op Broadway. Twee jaar later maakte hij zijn debuut als acteur.

    Nadat hij polio had opgelopen, werkte hij eerst als discjockey in Texas en Arkansas en verhuisde daarna naar Mexico om zich te wijden aan het schrijven van een roman.

    Uiteindelijk ging hij terug naar Broadway en kwam in de filmwereld terecht. Hij regisseerde meer dan 10 films en acteerde in meer dan tachtig films. Als producent boekte hij succes met de film Wait until Dark, waarin Audrey Hepburn schitterde.

    Voor zijn aandeel in de filmindustrie kreeg Mel Ferrer een ster op de Hollywood Walk of Fame op 6268 Hollywood Blvd.

    Ferrer trouwde vijf maal. Zijn eerste en zijn derde huwelijk was met dezelfde vrouw, Frances Gulby Pilchard, de eerste keer van 1937 tot 1939, de tweede keer in 1944, beide huwelijken eindigden in een scheiding. Zijn tweede huwelijk (1940) was met Barbara C. Tripp, ook dit huwelijk eindigde in een scheiding. Zijn vierde huwelijk was met Audrey Hepburn, van 1954 tot 1968. Zijn vijfde huwelijk, in 1971, was met Elizabeth Soukhoutine.

    FILMOGRAFIE:
    ------------------------
    1. "Stories from My Childhood .... Geppetto (1 episode, 1998)
      ... aka "Mikhail Baryshnikov's Stories from My Childhood" (USA: complete title)
          - Pinocchio and the Golden Key (1998) TV episode (voice) .... Geppetto
    2. Catherine the Great (1995) (TV) .... Patriarch
      ... aka Katharina die Große (Germany)
    3. "Christine Cromwell" .... Doctor (4 episodes, 1989-1990)
          - Only the Good Die Young (1990) TV episode .... Doctor
          - In Vino Veritas (1990) TV episode .... Doctor
          - Easy Come, Easy Go (1989) TV episode .... Doctor
          - Things That Go Bump in the Night(1989) TV episode .... Doctor
    4. "Wild Jack"(1989) TV mini-series
    5. "Murder, She Wrote" .... Eric Brahm / ... (2 episodes, 1985-1989)
          - Weave a Tangled Web(1989) TV episode .... Miles Austin
          - Widow, Weep for Me (1985) TV episode .... Eric Brahm
    6. Christine Cromwell: Things That Go Bump in the Night(1989) (TV)
    7. Eye of the Widow(1989) .... Frankenheimer
    8. "Dream West" (1986) TV mini-series .... Judge Elkins
    9. Outrage! (1986) (TV) .... Judge Michael Lengel
    10. "Peter the Great" (1986) TV mini-series .... Frederick
    11. "Hotel" .... Anthony Palandrini / ... (2 episodes, 1985)
      ... aka "Arthur Hailey's Hotel"
          - Celebrations (1985) TV episode .... Garrett Hardy
          - Resolutions (1985) TV episode .... Anthony Palandrini
    12. "Glitter" (1 episode, 1985)
          - Nightfall (1985) TV episode
    13. Seduced(1985) (TV) .... Arthur Orloff
    14. "Finder of Lost Loves" .... George Matthews (1 episode, 1984)
          - Forgotten Melodies (1984) TV episode .... George Matthews
    15. "Falcon Crest" .... Phillip Erikson / ... (55 episodes, 1981-1984)
          - Ashes to Ashes (1984) TV episode .... Phillip Erikson
          - The Avenger (1984) TV episode .... Phillip Erikson
          - For Better, for Worse (1984) TV episode .... Phillip Erikson
          - Win, Place, and Show (1984) TV episode .... Phillip Erikson
          - Love's Triumph (1984) TV episode .... Phillip Erikson
            (50 more)
    16. Un tenero tramonto (1983)
    17. One Shoe Makes It Murder (1982) (TV) .... Carl Charnock
    18. Die Jäger (1982) .... Stephan Mathiesen
      ... aka Deadly Game
    19. Mille milliards de dollars (1982) .... Cornelius A. Woeagen
      ... aka A Thousand Billion Dollars (International: English title: literal title)
    20. "Fantasy Island" .... Lord Collingwood / ... (1 episode, 1982)
          - The Case Against Mr. Roarke/Save Sherlock Holmes (1982) TV episode .... Moriarity/Lord Collingwood
    21. "Behind the Screen" (1981) TV series .... Evan Hammer (unknown episodes, 1981-1982)
    22. Lili Marleen (1981) .... David Mendelsson
    23. Incubo sulla città contaminata(1980) .... General Murchison
      ... aka City of the Walking Dead (USA: reissue title)
      ... aka Invasion by the Atomic Zombies (International: English title: literal title)
      ... aka Invasion de los zombies atómicos (Mexico)
      ... aka La invasión de los zombies atómicos (Spain)
      ... aka Nightmare City (USA)
    24. Fugitive Family (1980) (TV) .... Anthony Durano
    25. The Memory of Eva Ryker (1980) (TV) .... Dr. Sanford
    26. Mangiati vivi! (1980) .... Professor Carter
      ... aka Doomed to Die (USA)
      ... aka Eaten Alive by the Cannibals! (Europe: English title)
      ... aka Eaten Alive! (International: English title)
      ... aka Eaten Alive: Mangiati vivi! (USA: DVD box title)
      ... aka Mangiati vivi dai cannibali (Italy)
      ... aka The Emerald Jungle (USA: video title)
    27. Top of the Hill (1980) (TV) .... Andreas Heggener
    28. "Dallas" .... Harrison Page (2 episodes, 1979-1980)
          - Jenna's Return (1980) TV episode .... Harrison Page
          - Love and Marriage (1979) TV episode .... Harrison Page
    29. Buitres sobre la ciudad (1980)
      ... aka Avvoltoi sulla città (Italy)
    30. "Eischied" (1 episode, 1979)
      ... aka "Chief of Detectives" (UK)
          - Who Is the Missing Woman?(1979) TV episode
    31. Il fiume del grande caimano (1979) .... Joshua
      ... aka Alligators
      ... aka Big Alligator River
      ... aka Great Alligator River (Australia: video title)
      ... aka The Big Caimano River
      ... aka The Great Alligator
    32. Guyana: Crime of the Century (1979)
      ... aka Guayana, el crimen del siglo (Spain)
      ... aka Guyana, el crimen del siglo (Mexico: dubbed version)
      ... aka Guyana: Cult of the Damned (USA)
    33. Stridulum (1979) .... Dr. Walker
      ... aka The Visitor (USA)
    34. "Return of the Saint" .... Dr. Paolo Brogli (1 episode, 1979)
      ... aka "The Son of the Saint"
          - Vicious Circle (1979) TV episode .... Dr. Paolo Brogli
    35. L'isola degli uomini pesce (1979) .... Radcliffe (US version)
      ... aka The Island of the Fishmen (literal English title) (Philippines: English title)
      ... aka Island of Fishmen (Australia: poster title)
      ... aka Island of Mutations
      ... aka Screamers (USA)
      ... aka Something Waits in the Dark (USA)
      ... aka The Fish Men
    36. The Fifth Floor (1978) .... Dr. Sidney Coleman
    37. Zwischengleis (1978) .... Colonel Stone
      ... aka Yesterday's Tomorrow (USA)
    38. The Norseman (1978) .... King Eurich
    39. Hi-Riders (1978) .... The Sheriff
    40. The Return of Captain Nemo (1978) (TV) .... Dr. Robert Cook
      ... aka The Amazing Captain Nemo (USA: theatrical title)
    41. "How the West Was Won" (1978) TV mini-series .... Hale Burton (episodes 1-3)
    42. "Black Beauty" (1978) TV mini-series .... Nicholas Skinner
    43. L'immoralità (1978) .... Vera's husband
    44. I gabbiani volano basso (1978) .... Roberto Micheli
      ... aka Seagulls Fly Low (International: English title)
    45. Sharon: Portrait of a Mistress (1977) (TV) .... David
    46. "Logan's Run" .... Analog (1 episode, 1977)
          - Man Out of Time (1977) TV episode .... Analog
    47. "Wonder Woman" .... Fritz Gerlich (1 episode, 1977)
      ... aka "The New Adventures of Wonder Woman" (USA: new title)
      ... aka "The New Original Wonder Woman" (USA: first episodes title)
          - Anschluss '77 (1977) TV episode .... Fritz Gerlich
    48. Eaten Alive (1977) .... Harvey Wood
      ... aka Brutes and Savages (USA)
      ... aka Death Trap (UK)
      ... aka Horror Hotel
      ... aka Horror Hotel Massacre
      ... aka Legend of the Bayou
      ... aka Murder on the Bayou
      ... aka Starlight Slaughter
    49. "Lanigan's Rabbi" (1 episode, 1977)
          - In Hot Weather, the Crime Rate Soars (1977) TV episode
    50. "The Fantastic Journey" .... Appolonius (1 episode, 1977)
          - Funhouse (1977) TV episode .... Appolonius
    51. "Hawaii Five-O" .... Father Neill (2 episodes, 1977)
      ... aka "McGarrett" (USA: rerun title)
          - To Kill a Mind (1977) TV episode
          - The Bells Toll at Noon (1977) TV episode .... Father Neill
    52. "Baretta" (1 episode, 1977)
          - Everybody Pays the Fare (1977) TV episode
    53. La ragazza dal pigiama giallo (1977) .... Professor Henry Douglas
      ... aka La chica del pijama amarillo (Spain)
      ... aka The Girl in the Yellow Pajamas
      ... aka The Pyjama Girl Case
    54. L'avvocato della mala (1977) .... Peseti
      ... aka Gangbuster (video title)
    55. Il corsaro nero (1976) .... Van Gould
      ... aka The Black Pirate
    56. "Alle origini della mafia" .... Armando Della Morra (1 episode, 1976)
      ... aka "Origins of the Mafia" (International: English title)
          - La legge (1976) TV episode .... Armando Della Morra
    57. "Ellery Queen" .... Brandon Childs (1 episode, 1976)
      ... aka "The Adventures of Ellery Queen"
          - The Adventure of the Disappearing Dagger (1976) TV episode .... Brandon Childs
    58. Das Netz (1975) .... Aurelio Morelli
      ... aka The Net (International: English title)
    59. Morte sospetta di una minorenne (1975) .... Police superintendent
      ... aka The Suspicious Death of a Minor (USA)
    60. Brannigan (1975) .... Mel Fields
      ... aka Joe Battle
    61. La polizia accusa: il servizio segreto uccide (1975) .... District Attorney Mannino
      ... aka Chopper Squad
      ... aka Silent Action (USA)
    62. L'anticristo (1974) .... Massimo Oderisi
      ... aka Blasphemy (USA: poster title)
      ... aka The Antichrist (International: English title: informal literal title)
      ... aka The Tempter (USA: dubbed version)
    63. "Marcus Welby, M.D." .... Carlo (1 episode, 1974)
      ... aka "Robert Young, Family Doctor"
          - Designs (1974) TV episode .... Carlo
    64. "Police Story" .... Dr. Ross (1 episode, 1974)
          - The Wyatt Earp Syndrome (1974) TV episode .... Dr. Ross
    65. La chica del Molino Rojo (1973) .... Dalton Harvey
      ... aka The Chorus Girls (USA: video title)
      ... aka The Girl from the Red Cabaret (USA)
    66. "Search" .... John Rickman (1 episode, 1973)
          - Suffer My Child (1973) TV episode .... John Rickman
    67. Tenafly (1973) (TV) .... Charlie Rush
    68. Carola (1973) (TV) .... General Franz von Clodius
    69. Columbo: Requiem for a Falling Star (1973) (TV) .... Jerry Parks
    70. A Time for Loving (1971) .... Dr. Harrison
      ... aka Paris Was Made for Lovers
    71. Wait Until Dark (1967) (voice) (uncredited) .... French canadian radio speaker
    72. El Greco (1966) .... El Greco (Domenico Teotocopulo)
      ... aka El Greco (USA)
    73. Sex and the Single Girl (1964) .... Dr. Rudolph (Rudy) DeMeyer
    74. The Fall of the Roman Empire (1964) .... Cleander
    75. Paris - When It Sizzles (1964) (uncredited) .... Costume party Jekyll & Hyde
      ... aka Together in Paris (USA)
    76. El señor de La Salle (1964) .... Juan Bautista de La Salle
      ... aka Who Are My Own (USA: TV title)
    77. "Bob Hope Presents the Chrysler Theatre" .... Peter Carrington (1 episode, 1963)
      ... aka "The Chrysler Theater"
      ... aka "Universal Star Time" (syndication title)
          - The Fifth Passenger (1963) TV episode .... Peter Carrington
    78. The Longest Day (1962) .... Maj. Gen. Robert Haines
    79. Le diable et les dix commandements(1962) .... Philip Allan (segment "Luxurieux point ne seras")
      ... aka Devil and the Ten Commandments (UK)
      ... aka Le diable et les 10 commandements (France: poster title)
      ... aka Le tentazioni quotidiane (Italy)
      ... aka The Devil and the Ten Commandments (USA)
    80. I lancieri neri (1962)
      ... aka Charge of the Black Lancers (USA)
      ... aka Les lanciers noirs (France)
    81. Legge di guerra (1961)
      ... aka Kriegsgesetz (West Germany)
      ... aka La loi de la guerre (France)
      ... aka Law of War (USA: TV title)
      ... aka Love, Freedom and Treachery (International: English title)
    82. The Hands of Orlac (1960) .... Stephen Orlac
      ... aka Hands of a Strangler
      ... aka Hands of the Strangler
      ... aka Les mains d'Orlac (France)
    83. L'homme à femmes (1960) .... Georges Gauthier
      ... aka Ladies Man (International: English title)
      ... aka Murder by Two (USA: TV title)
    84. Et mourir de plaisir (1960) .... Leopoldo De Karnstein
      ... aka Blood and Roses (UK) (USA)
      ... aka Il sangue e la rosa (Italy)
      ... aka To Die with Pleasure (International: English title: informal literal title)
    85. "Zane Grey Theater" .... Marshal Monty Elstrode (1 episode, 1959)
      ... aka "Dick Powell's Zane Grey Theater" (USA: complete title)
      ... aka "The Westerners" (USA: rerun title)
          - The Ghost (1959) TV episode .... Marshal Monty Elstrode
    86. The World, the Flesh and the Devil (1959) .... Benson Thacker
    87. Fräulein (1958) .... Maj. Foster MacLain
      ... aka Fraulein (USA)
    88. The Sun Also Rises (1957) .... Robert Cohn
      ... aka Ernest Hemingway's The Sun Also Rises (USA: complete title)
    89. The Vintage (1957) .... Giancarlo Barandero
    90. "Producers' Showcase" .... Crown Prince Rudolph (2 episodes, 1957)
          - Mayerling (1957) TV episode .... Crown Prince Rudolph
          - Episode #3.6 (1957) TV episode
    91. Elena et les hommes (1956) .... Le comte Henri de Chevincourt
      ... aka Paris Does Strange Things (UK) (USA)
      ... aka Elena and Her Men
      ... aka Eliana e gli uomini (Italy)
    92. War and Peace(1956) .... Prince Andrei Bolkonsky
      ... aka Guerra e pace (Italy)
    93. Oh... Rosalinda! (1955) .... Capt. Alfred Westerman
      ... aka Fledermaus '55
    94. Proibito (1954) .... Don Paolo, the parson
      ... aka Du sang dans le soleil (France)
      ... aka Forbidden (USA)
    95. Saadia (1953) .... Henrik
    96. Knights of the Round Table (1953) .... Arthur
    97. Lili (1953) .... Paul Berthalet
    98. Scaramouche (1952) .... Noel, Marquis de Maynes
    99. Rancho Notorious (1952) .... Frenchy Fairmont
    100. The Brave Bulls (1951) .... Luis Bello
    101. Born to Be Bad (1950) .... Gabriel 'Gobby' Broome
    102. Lost Boundaries (1949) .... Scott Mason Carter
    103. The Fugitive (1947) (uncredited) .... Father Serra
      ... aka El fugitivo (Mexico)

      Melferrer_l

    06-06-2009 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    05-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DANNY BOYLE WEER NAAR INDIA
    Danny Boyle weer naar IndiaDanny Boyle heeft de filmrechten gekocht van het boek “Maximum City: Bombay Lost and Found” uit 2004 van de Indiase journalist Suketu Mehta. Het boek wordt beschreven als “een nietsontziende beschrijving van Mumbai – deels essay, deels reisverslag”. Het heeft in 2005 de Pulitzer Prize voor de Literatuur gewonnen.

    Sinds het succes van ‘Slumdog Millionaire’ heeft Hollywood ineens een enorme interesse in alles wat met de Indiase hoofdstad Mumbai te maken heeft. Het was dan ook een kwestie van tijd voor er weer een film over de stad gemaakt zou worden. De enige verrassing lijkt op het eerste gezicht dat het juist Danny Boyle is die deze film gaat maken, zo vlak na zijn alles overrompelende succes met ‘Slumdog Millionaire’.

    Maar Boyle kent het boek van Mehta al langer. Sterker nog: het was juist een belangrijke inspiratiebron voor ‘Slumdog Millionaire’, en hij heeft Mehta tijdens het maken van die film meermalen om advies gevraagd. ““Maximum City” werd min of meer mijn Bijbel,” aldus Boyle. “Ik nam het boek overal mee naartoe. Af en toe voelde het zelfs alsof we dat boek aan het verfilmen waren.”

    Vlak na het afmaken van ‘Slumdog Millionaire’ wist Boyle nog niet wat hij precies zou gaan doen. uiteindelijk bleek de film veel meer tijd in beslag te nemen dan verwacht, met de campagne om de Oscars en de enigszins beschamende situatie rondom de jonge acteurs uit de film, aan wie van alles was beloofd maar die tot op de dag van vandaag nog in bittere armoede leven.

    Maar uiteindelijk bleek dat er nog zoveel over Mumbai te vertellen overbleef, dat er nog met gemak een volgende film over te maken viel. Toch moeten de fans van ‘Slumdog Millionaire’ vooral niet weer een “feel good movie” verwachten: “Maximum City: Bombay Lost and Found” is een veel harder boek, en de film zal daarom een veel grimmiger sfeer hebben dan de meest populaire film over Mumbai totnogtoe.

    05-06-2009 om 09:45 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SCHWARZENEGGER IN PREDATOR REBOOT?

    Schwarzenegger in Predator reboot?

    Bron: /Film

    Schwarzenegger in Predator reboot?Zoals bekend is Robert Rodriguez druk bezig als producer van een reboot van de Predator Reeks voor 20th Century Fox. Moviehole komt met het nieuws dat hij onlangs Arnold Schwarzenegger heeft benaderd om in de film te gaan spelen. Het is echter nog wachten op een reactie van de gouverneur.

    Maar ging het hier niet om een reboot? Met Arnold erbij zou dat niet het geval zijn. Het schijnt dat Rodriguez Schwarzenegger’s personage Major Alan “Dutch” Schaefer in de film heeft geschreven op een manier dat de film nieuw licht schijnt op de Predator reeks, maar ondertussen ook als quasi-sequel fungeert (denk aan Star Trek). Hij zal dus niet de hoofdrol krijgen, misschien niet eens een grote rol, maar slechts onderdeel van de verhaallijn.

    Maar waarom zou Arnold hieraan mee gaan werken? Hij was in 1990 ook al niet geïnteresseerd in een cameo in Predator 2 (deze ging vervolgens naar Gary Busey). Misschien dat het verhaal hem over de streep trekt. Het script van Alex Litvak, losjes gebaseerd op Rodriguez' eerste Predators behandeling, schijnt 'geweldig' te zijn en minstens zo gewelddadig als het origineel.

    05-06-2009 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWE INTERNATIONALE POSTER TRANSFORMERS 2

    Nieuwe internationale poster Transformers 2

    Bron: Empire Online

    Het Britse filmtijdschrift Empire heeft de nieuwe internationale poster gepubliceerd van Transformers: Revenge of the Fallen. Op de achtergrond zien we Optimus Prime en Bumblebee.



    De film wordt geregisseerd door Michael Bay. De cast bestaat o.a uit Megan Fox, Shia LaBeouf en Rainn Wilson.

    05-06-2009 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REMAKE TOTAL RECALL KOMT ER

    Remake Total Recall komt er

    Bron: Variety

    Remake Total Recall komt erBegin dit jaar waren er serieuze plannen voor een remake van de cultfavoriet Total Recall, een sf-thriller van Paul Verhoeven met Arnold Schwarzenegger in de hoofdrol. Nu Columbia Pictures Kurt Wimmer (Equilibrium) als scenarist heeft aangesteld, lijkt er geen weg meer terug. De remake komt er.

    De nieuwe film moet een hedendaagse bewerking worden van het kortverhaal 'We Can Remember It For You Wholesale' van de Amerikaanse sciencefictionauteur Philip K. Dick. Ook de originele Total Recall was daarop gebaseerd. Andere bekende Dick-verfilmingen zijn Blade Runner, Minority Report en A Scanner Darkly.

    Neal H. Moritz (Fast & Furious) zal de remake produceren onder de vlag van zijn productiemaatschappij Original Films.

    05-06-2009 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    04-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MISTER KUNG FU HANGT ZICH OP IN THAISE HOTELKAMER

    Mister Kung Fu hangt zich op in Thaise hotelkamer

    De Amerikaanse acteur David Carradine is vandaag opgehangen gevonden in een hotel in Bangkok. De politie gaat er van uit dat het om zelfmoord gaat.

    De 72-jarige Californiër heeft in zijn meer dan 40 jaar durende carrière in meer dan 100 bioscoop- en televisiefilms gespeeld. Enkele jaren geleden was hij als booswicht Bill in het bloederige tweeluik "Kill Bill" (2003-2004) van cultregisseur Quentin Tarantino ("Pulp Fiction") te zien.

    Maar hij verwierf vooral bekendheid in de jaren zeventig met de figuur van de boeddhistische Shaolin-monnik Kwai Chang Caine in de langlopende martial art-reeks "Kung Fu". In de jaren negentig speelde hij in de sequel van de reeks de rol van zijn kleinzoon in "Kung Fu: The Legend Continues."

    Touw rond nek en "andere lichaamsdelen"
    Het lichaam van Carradine werd door een kamermeisje gevonden in het toilet van zijn suite in het vijfsterrenhotel Park Nai Lert, aldus de onlinenieuwsdienst The Nation. Volgens de BBC had hij een touw rond zijn nek "en andere lichaamsdelen".

    Met gordijnkoord
    De acteur was in Thailand voor filmopnames. Collega's raakten ongerust toen hij woensdag niet was komen opdagen voor het eten en toen ze hem niet via de telefoon op zijn kamer konden bereiken.

    Volgens de politie heeft Carradine zichzelf opgehangen met een gordijnkoord.

    Vijf keer getrouwd
    Carradine produceerde verschillende trainingsfilms met oefeningen in de oosterse sporten Tai chi en Qigong. Hij is vijf keer getrouwd en heeft drie kinderen, waaronder de actrices Calista en Kansas. (lb/mvl/afp)

    04-06-2009 om 20:24 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FERRELL STELT"SHERLOCK" UIT
    Ferrell stelt Sherlock uit
    Will Ferrell heeft besloten om zijn geplande Sherlock Holmes-komedie voor onbepaalde tijd uit te stellen, aangezien hij eerst wil afwachten tot Guy Ritchie en Robert Downey Junior hun Sherlock Holmes-film hebben uitgebracht. Dat vertelde de Amerikaanse komiek in een interview naar aanleiding van zijn nieuwe film ‘Land of The Lost’.

    Rond dezelfde tijd dat Ritchie en Downey Jr. vorig jaar hun plannen bekend maakten om een actierijke film rond de Britse detective Sherlock Holmes te maken, kondigde Ferrell aan dat hij samen met collegakomiek Sasha Baron Cohen een comedy wilde maken over Holmes en zijn trouwe kameraad Watson.

    “Ritchie’s “Sherlock Holmes’ zou wel eens goed een hele serie kunnen worden. Dan is het de vraag of hun film het publiek zou kunnen opwarmen voor onze versie, of dat ze zouden denken dat wij hun lopen na te apen? Ook al hadden wij volgensmij ons script eerder af dan zij”. Dit script voor Ferrell’s comedy-Sherlock Holmes is trouwens geschreven door Etan Cohen, die ook samen met Ben Stiller verantwoordelijk was voor het scenario van ‘Tropic Thunder’.

    Ferrell en Baron Cohen werkten eerder samen in de racekomedie ‘Talladega Nights: The Legend of Ricky Bobby’. Deze zomer zullen zij vooral druk zijn om hun beider films te promoten: Ferrel komt zoals gezegd met ;Land of The Lost’, terwijl Baron Cohen voor hilariteit zorgt met ‘Brüno’. Ondanks hun drukke agenda’s hebben de twee komieken drie weken terug nog met elkaar gepraat over Sherlock Holmes, zo vertelde Ferrell.

    04-06-2009 om 10:27 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.3 NIEUWE SCREAMS IN DE MAAK?
    3 nieuwe Screams in de maakDe plannen voor een vierde Scream-film beginnen serieuze vormen aan te nemen nu Courteney Cox-Arquette en haar echtgenoot David Arquette gevraagd zijn om terug te keren in het vierde deel van de popualire horrorserie. En dat niet alleen: de Arquettes is ook meteen gevraagd of ze in nog een vijfde en zelfs in een zesde deel hu opwachting willen maken. Dit heeft het stel zelf verteld aan het Amerikaanse magazine Entertainment Weekly.

    De nieuwe films zullen wederom geschreven worden door Kevin Williamson, scenarist van de eerste twee Scream-films. Deze kwam zelf met het idee om in plaats van een vierde deel meteen een hele nieuwe trilogie te maken. Het is nog niet bekend of ook Neve Campbell, die in alledrie de films de hoofdrol speelde, is gevraagd om terug te keren. Evenmin is bekend of Jamie Kennedy en Liev Schreiber, de enige andere castleden die in alledrie de films te zien zijn, gevraagd zijn om in een vierde Scream-film te spelen.

    De bedoeling is dat ‘Scream 4’ al in 2010 uit zou komen, maar het is niet duidelijk of dat nog gehaald gaat worden.

    04-06-2009 om 10:26 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE BEELD SAM WORTHINGTON IN CLASH OF THE TITANS

    Eerste beeld Sam Worthington in Clash of the Titans

    Bron: /film

    De eerste productionstill van Louis Leterriers mythologische spektakelfilm Clash of the Titans is uitgelekt. Rijzende ster Sam Worthington (de acteur is in recensies vaak het enige goede van Terminator Salvation genoemd en heeft de hoofdrol in James Camerons langverwachte spektakel Avatar) is hierop te zien als de Griekse held Perseus.

    Perseus, geboren een god (hij is de zoon van Zeus), maar opgevoed als mens, moet in een oorlog tussen de goden van de Olympus zijn familie redden van Hades (Ralph Fiennes), de wraakzuchtige god van het dodenrijk. Met behulp van een bende krijgers gaat hij op een gevaarlijke reis naar de verboden werelden, waar ze woeste beesten en gewetensloze demonen moeten verslaan. Perseus kan echter alleen overleven als hij zijn goddelijke krachten kan accepteren, zijn lot kan verslaan en zijn eigen toekomst kan creëren.

    Naast Worthington en Fiennes zijn er rollen voor Liam Neeson, Danny Huston, Gemma Arterton, Mads Mikkelsen, Jason Flemyng, Alexa Davalos, Izabella Miko, Nicholas Hoult en Pete Postlethwaite. De film zal vanaf 1 april 2010 in de Nederlandse bioscopen draaien.

    04-06-2009 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TRANSFORMERS TV-SPOT 5

    Transformers TV-spot #5

    Bron: FilmTotaal

    Hieronder TV-spot nummer 5 van Transformers: Revenge of the Fallen. De film wordt geregisseerd door Michael Bay en de cast bestaat o.a uit Megan Fox, Shia LaBeouf en Rainn Wilson.

    04-06-2009 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    03-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MICKEY ROURKE

    Mickey Rourke

    Mickey Rourke, geboren als Philip Andre Rourke Jr. (Schenectady (New York), 16 september 1952) is een Amerikaanse acteur. Hij maakte vooral furore in de jaren '80 van de 20ste eeuw en verdween vervolgens enkele jaren uit het filmcircuit. Rond de eeuwwisseling en na onder meer een mislukte bokscarrière werkte hij aan zijn comeback.

    Biografie

    Jeugd

    Philip Andre Mickey Rourke Jr. werd geboren in Schenectady in New York en was de zoon van Ann en Philip Andre Rourke, een bodybuilder. Rourke was van Frans-Ierse afkomst en werd katholiek opgevoed. Na de scheiding van zijn ouders trok Mickey Rourke samen met z'n moeder naar Florida. Daar ging hij naar de Miami Beach Senior High School. In die periode was hij ook meer geïnteresseerd in sport dan in acteren. Zelf beweerde hij ook dat hij was opgegroeid in de gevaarlijke buurt Liberty City, al zijn er bronnen die beweren dat hij in Miami Beach woonde.

    Hoe dan ook, Rourke sloot zich aan bij een zelfverdedigingscursus bij de Boys Club of Miami. Hier leerde hij boksen en begon hij aan een carrière als bokser bij de amateurs. Op 12-jarige leeftijd won hij zijn eerste wedstrijd in de categorie tussen 51 en 54 kg. Hij noemde zichzelf toen Andre Rourke.

    Later trok hij naar de bekende gym in 5th Street in Miami en sloot hij zich aan bij de Police Athletic League. In 1969 werd hij even een sparringpartner van Luis Rodriguez, die op dat moment wereldkampioen bij de lichtgewichten was. Rourke beweerde achteraf dat hij er een hersenschudding aan had overgehouden.

    In 1971 liep hij opnieuw een hersenschudding op tijdens een bokswedstrijd en dus kreeg hij van de dokters de opdracht om een jaar te stoppen met boksen. Rourke gehoorzaamde, maar pikte even later de handschoenen weer op. Uiteindelijk werkte hij tot 1973 nog aan een mooie, niet-professionele bokscarrière. Later zou zijn stiefvader beweren dat deze jeugdige bokscarrière door Rourke verzonnen was.

    Acteercarrière

    In 1979 verscheen Rourke voor het eerst in een film. Hij speelde de kleine rol van soldaat Reese in de komische oorlogsfilm 1941 van Steven Spielberg. Een jaar later verscheen hij ook in Heaven's Gate van regisseur Michael Cimino. Deze film flopte en betekende uiteindelijk het einde van de filmstudio United Artists. Een jaar later verscheen hij aan de zijde van Kathleen Turner en William Hurt in de thriller Body Heat. Dit wordt algemeen beschouwd als zijn doorbraak.

    In de jaren '80 begon Rourke iets vaker de hoofdrol op te eisen. Zo verscheen hij onder meer aan de zijde van Matt Dillon in Rumble Fish van Francis Ford Coppola. In 1985 werkte hij opnieuw samen met Michael Cimino, ditmaal aan de gewelddadige politiefilm Year of the Dragon, gebaseerd op een scenario van Oliver Stone. Rourke speelde hierin overtuigend de antiheld Stanley White en verkreeg onder meer dankzij deze film het status van sekssymbool in Hollywood.

    In 1986 komt zijn volgende film in de zalen: Nine 1/2 Weeks. Dit romantisch drama met de nodige erotiek wordt één van Rourkes bekendste films. Hij speelt John, een man die een affaire begint met Elizabeth, het personage van Kim Basinger. Achteraf zou Basinger hem vergelijken met een menselijke asbak. Een jaar later speelt hij de hoofdrol in Angel Heart van Alan Parker, die achteraf stelde dat hij niet kon samenwerken met Rourke. In deze film acteert hij aan de zijde van o.a. Robert De Niro en Lisa Bonet. Voor zijn volgende film, Barfly, ontvangt de acteur lovende kritiek voor zijn rol als alcoholverslaafde schrijver Henry Chinaski.

    De personages die Rourke vertolkte, leverden hem in de Verenigde Staten niet altijd een goede naam op. Maar in Europa werd Rourke met open armen ontvangen en vielen zijn vuile, rebelse antiheld-personages in de smaak. Ook in Desperate Hours uit 1990 speelt hij zo'n personage.

    Eind jaren '80 viel Rourke vooral op door de veelzijdigheid van zijn werk. Zo schreef hij het scenario van Homeboy, verscheen hij in een docu-drama en werkte hij samen met David Bowie aan diens album Never Let Me Down. Dit alles kon echter niet belemmeren dat zijn filmcarrière er op achteruit ging. Rourke maakte enkele opmerkelijke filmkeuzes en werd in zijn persoonlijk leven een lastpak. In 1989 scheidde hij van zijn eerste echtgenote, Debra Feuer, waarmee hij in 1981 getrouwd was.

    Later bleek ook dat Rourke enkele grote filmrollen naast zich had neergelegd. Zo weigerde hij de rol van Eliot Ness in The Untouchables van Brian De Palma, de rol van Axel Foley in Beverly Hills Cop en de rol van Jack Crawford in The Silence of the Lambs. Verder weigerde hij ook rollen in Platoon, Rain Man, Highlander en Tombstone.

    Bokscarrière

    In 1991 besloot Rourke opnieuw te gaan boksen. Hij vond dat hij zelfvernietigend was en geen respect had voor de acteur Rourke. Zijn bokscarrière liep niet van een leien dakje. Onder toezicht van zijn coach, Chuck Zito van de Hells Angels, raakte hij vaak geblesseerd. Zo brak hij onder meer zijn teen, neus, ribben en kaakbeen. Achteraf zou hij toegeven dat hij te oud was om terug te gaan boksen, maar dat hij het toch gedaan had om persoonlijke redenen. In 1992 trouwde hij met model Carré Otis. Hun huwelijk duurde uiteindelijk zes jaar.

    Comeback

    In 1995 werkte hij verder aan zijn filmcarrière. In 1994 had hij nog de rol van Butch Coolidge in Pulp Fiction geweigerd. Die rol ging uiteindelijk naar Bruce Willis. Na zijn terugkeer in Hollywood moest hij het echter met bijrollen stellen. De grote rollen van weleer werden niet langer aan hem voorgesteld. Uiteindelijk verscheen hij onder meer in de film The Rainmaker van Francis Ford Coppola, Animal Factory van Steve Buscemi, The Pledge van Sean Penn en Get Carter van Sylvester Stallone. Er waren er ook heel wat rollen die amper aan het licht kwamen. In The Thin Red Line werd zijn rol er uit gemonteerd en later speelde hij de hoofdrol in Another 9 1/2 Weeks, een film die heel beperkt werd uitgebracht. In 1999 speelde hij een belangrijke rol in de Vlaamse film Shades van regisseur Erik Van Looy.

    De grote comeback kwam er pas nadat hij Robert Rodriguez leerde kennen. Nadat Rourke een rolletje in de videoclip van het liedje Hero van Enrique Iglesias vertolkte, verscheen hij in Once Upon a Time in Mexico van Rodriguez. Later werkten Rodriguez en Quentin Tarantino samen aan Sin City. Rourke speelt in deze verfilming van het bekende stripverhaal de rol van Marv. Sin City betekende zijn terugkeer naar het grote filmpubliek.

    In 2008 werkte hij samen met Darren Aronofsky aan de film The Wrestler. Rourke werd alom geprezen voor zijn rol als worstelaar, die ver over zijn top heen is. De film bevat naast de typische elementen van een sportdrama ook enkele opvallende gelijkenissen met Rourkes eigen carrière als bokser en acteur. Mickey Rourke won in januari 2009 een Golden Globe voor deze rol.

    Filmografie

    Filmografie als acteur
    Jaar Titel Rol Opmerkingen
    1979 1941 Pvt. Reese
    1980 City in Fear Tony Pate televisiefilm
    1980 Act of Love Joseph Cybulkowski televisiefilm
    1980 Fade to Black Richie
    1980 Rape and Marriage: The Rideout Case John Rideout televisiefilm
    1980 Heaven's Gate Nick Ray
    1981 Body Heat Teddy Lewis
    1982 Diner Robert 'Boogie' Sheftell
    1983 Rumble Fish The Motorcycle Boy
    1984 The Pope of Greenwich Village Charlie Moran
    1984 Eureka Aurelio D'Amato
    1985 Year of the Dragon Stanley White
    1986 Nine 1/2 Weeks John
    1987 Angel Heart Harry Angel
    1987 A Prayer for the Dying Martin Fallon
    1987 Barfly Henry Chinaski
    1988 Homeboy Johnny Walker
    1989 Francesco Francesco
    1989 Johnny Handsome John Sedley a.ka. Johnny Handsome/Johnny Mitchell
    1990 Wild Orchid James Wheeler
    1990 Desperate Hours Michael Bosworth
    1991 Harley Davidson and the Marlboro Man Harley Davidson
    1992 White Sands Gorman Lennox
    1994 F.T.W. Frank T. Wells
    1994 The Last Outlaw Colonel Graff televisiefilm
    1995 Fall Time Florence
    1996 Exit in Red Ed Altman
    1996 Bullet Butch
    1997 Double Team Stavros
    1997 Love in Paris John Gray
    1997 The Rainmaker Bruiser Stone
    1998 Buffalo '66 The Bookie
    1998 Thicker Than Blood Father Frank Larkin televisiefilm
    1998 Thursday Kasarov
    1998 Point Blank Rudy Ray
    1998 The Thin Red Line Soldier
    1999 Out in Fifty Jack Bracken
    1999 Cousin Joey -
    1999 Shergar Gavin O'Rourke
    1999 Shades Paul Sullivan
    2000 Animal Factory Jan the Actress
    2000 Get Carter Cyrus Paice
    2001 They Crawl Tiny Frakes
    2001 The Pledge Jim Olstad
    2001 The Follow Husband
    2001 Picture Claire Eddie
    2002 Spun The Cook
    2003 Masked and Anonymous Edmund
    2003 Once Upon a Time in Mexico Billy
    2004 Man on Fire Jordan
    2005 Sin City Marv
    2005 Domino Ed Mosbey
    2006 Stormbreaker Darrius Sayle
    2008 The Wrestler Randy "The Ram" Robinson
    2006 The Informers Peter
    2008 Killshot Armand "The Blackbird" Degas
    2010 13
    2010 The Expendables
    2010 Iron Man 2 Whiplash

    03-06-2009 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)






    Archief per week
  • 17/04-23/04 2023
  • 02/10-08/10 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 26/12-01/01 2017
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 19/10-25/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 26/09-02/10 2005

    Foto

    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    roodkapje_en_de_wolf
    www.bloggen.be/roodkap

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs