David en Amy Sumner (James Marsden en Kate Bosworth), een Hollywood-scenarist en een actrice, keren terug keren naar hun geboortestad in het diepe zuiden. Amy's vader is overleden en ze gaan het ouderlijke huis klaarmaken om te verkopen. Eenmaal daar lopen de spanningen in hun huwelijk op en worden er conflicten met de lokale bevolking uit het verleden opgerakeld. Wanneer Amy's ex-vriend Charlie (Alexander Skarsgård) er bij betrokken raakt, ontstaat er een gewelddadige confrontatie.
Er komt een vervolg op de komedie 'Bruce Almighty' uit 2003, waarin Jim Carrey een tv-reporter speelt die wat al te vaak klaagt over God en vervolgens superkrachten krijgt om hem te leren hoe moeilijk het is om de wereld te bestieren.
David en Amy Sumner (James Marsden en Kate Bosworth), een Hollywood-scenarist en een actrice, keren terug keren naar hun geboortestad in het diepe zuiden. Amy's vader is overleden en ze gaan het ouderlijke huis klaarmaken om te verkopen. Eenmaal daar lopen de spanningen in hun huwelijk op en worden er conflicten met de lokale bevolking uit het verleden opgerakeld. Wanneer Amy's ex-vriend Charlie (Alexander Skarsgård) er bij betrokken raakt, ontstaat er een gewelddadige confrontatie.
DE BESPREKING
In de ogen van menig cinefiel is deze update van de Sam Peckinpah-klassieker je reinste heiligschennis. Het van 1971 daterende origineel groeide ondanks de simpele premisse - sullige stadsmens wordt geterroriseerd door dorpelingen totdat zijn stoppen doorslaan - uit tot een heuse filmklassieker. Veel had te maken met de aanwezigheid van hoofdacteur Dustin Hoffman en een controversiële verkrachtingsscène.
Anno 2012 moet je al heel ver gaan om een dergelijk ophefmakend effect te bereiken - iets waar men niet in slaagt - maar dat wil niet zeggen dat deze remake geen interessante elementen bevat.
Laten we beginnen met de minder geslaagde onderdelen. Scenarist-regisseur Rod Lurie (ooit hotter dan hot na 'The Contender') heeft er niet aan kunnen weerstaan om de op zich al duidelijke verschillen tussen de stedeling en de 'locals' nog meer in de verf te zetten. En de acteerprestaties van hoofdrolspeler James Marsden en Kate Bosworth - als zijn aantrekkelijke vrouw - zijn niet bepaald om over naar huis te schrijven.
'True Blood'-bink Alexander Skarsgaard is daarentegen verrukkelijk als de aanvoerder van de dorpse woestelingen. En het scenario is op hetzelfde morele moeras gebouwd als het origineel.
Resultaat: een niet alledaags Hollywoodproject met een oprecht onpasselijk makende finale.
THE DEVIL INSIDE / NUMMER 1 IN DE AMERIKAANSE BOX OFFICE
The Devil Inside NUMBER 1 AT THE US BOX OFFICE!
THE DEVIL INSIDE,
the new horror thriller about exorcism, had a stunning opening in the US last weekend!
The movie opened as number 1 at the US box office and grossed nearly $35M the first weekend.
"The movie that the Vatican does not want you to see"
NAIBE REYNOSO, CARACOL RADIO 1260
RELEASE DATE: FEB 08
***
De nieuwe horrorthriller The Devil Inside vertelt het verhaal van een vrouw die betrokken raakt bij duiveluitdrijvingen. Ze probeert te ontdekken wat er gebeurd is met haar moeder, die in een gesloten inrichting in het Vaticaan zit en wordt verdacht moord op drie mensen... Bekijk nu de nieuwste trailer. The Devil Inside is ook te vinden op Facebook. Ga naar: http://www.facebook.com/ParamountPicturesBelgie
Regie: William Brent Bell Acteurs: Fernanda Andrade, Simon Quarterman
//
HOOFDTRAILER VAN THE DEVIL INSIDE VL ONDERTITELS
Buitenaardse wezens zijn geland op aarde en hebben het complete elektrische netwerk op de planeet platgelegd. Hierdoor is de mensheid niet in staat om zich te organiseren en terug te vechten. De buitenaardse wezens jagen systematisch op het ongeorganiseerde hopeloze leger. Ondertussen probeert een kleine groep Amerikaanse toeristen in Moskou hun krachten te bundelen, in een poging de indringers te stoppen voordat de volledige mensheid is uitgeroeid.
Regisseur Joe Carnahan, van wie dit jaar de film The Grey uit zal komen, ging tijdens een interview in op een mogelijk vervolg op The A-Team.
Carnahan sprak daarbij klare taal: "As much fun as I had making that movie, I dont want to get tied up in that whole world of sequels and franchises. Theres too many movies I want to make. Theres too many other stories I want to tell. The good thing that came out of A-TEAM not being successful is that I would never have made THE GREY, Id be working on A-TEAM 2 right now. And that would have been a bigger bummer to me.
Liam Neeson, die een van de hoofdrollen speelde in de film, gelooft er ook niet in. De reden daarvoor ligt vooral in de matige opbrengst van de film. "A-Team [2], I don't think so. I don't think it made enough money. The studio don't want [it]," aldus Neeson.
Overigens komt er mogelijk wel een andere sequel van Carnahan's hand. In 2002 maakte hij de film Narc; een politiefilm met Ray Liotta in de hoofdrol. Van die film wil hij wel graag een vervolg maken. I was talking to Ray Liotta the other night about a Narc sequel, vertelt Carnahan.
I told him the opening if I could do that movie for like ten million bucks and not be bothered and be left to do my thing I would do it in a second. Creative control means more to me than having my name on a big-budget thing."
Het heeft er een tijdje naar uitgezien dat regisseur Matthew Vaughn samen met de originele castleden zou terugkeren voor de sequel op Kick-Ass. Co-scenarist Jane Goldman komt nu met een update waardoor het er ineens heel anders uitziet. Zij en Vaughn lijken namelijk beiden niet van plan om het script voor Kick-Ass 2 te gaan schrijven en er lijkt ook gekozen te gaan worden voor een andere regisseur.
Tegenover MTV zei Goldman het volgende:
I think the only thing that is fairly sure is that right now, Matthew doesnt have any plans to direct it. He and I are not currently talking about writing it either. It may well be that Matthew oversees ['Kick-Ass 2'] in a producer role, and I may also be involved in that capacity. I know that there is somebody that Matthew has been talking to who would be interested in writing and directing that. That would be cool.
Hoewel ze er eigenlijk niet op rekent lijkt het Goldman wel erg leuk als de sequel er komt.
[Going back] is very tempting We had such a wonderful time making it. Its such a great bunch of people, people wed all be incredibly keen to work with again. If we could repeat the experience we had that would be wonderful. I think for whatever reason Matthew feels that he isnt going to be directing that one.
Dan vraagt MTV aan Goldman of een tweede film eigenlijk wel nodig is.
My own feeling is that I love Mark Millars follow-up to the comic. I love the second volume of the comic, but whether the movie itself needs a sequel, Im a little on the fence about that.
Na het succes dat Vaughn had met X-Men First Class lijkt de kans klein dat hij zijn tijd gaat besteden aan een sequel op een film waar vrijwel niemand geld in wilde stoppen. We zullen ons moeten vasthouden aan het feit dat er überhaupt nog over Kick-Ass 2 gesproken wordt
Wenen aan de vooravond van WO I. Geïntrigeerd door de uitdaging van een onmogelijke zaak, neemt de gemotiveerde Dr. Carl Jung de onstabiele, maar bevallige Sabina Spielrein onder zijn hoede als patiënt. Gewapend met de methode van zijn leermeester, de gerenommeerde Sigmund Freud gaat Jung aan de slag, maar als snel vallen beide mannen ten prooi aan Sabina's bekoring en raken ze verstrikt in een web van intriges.
Regisseur Vincenzo Natali, vooral bekend van de cultfilm Cube en de in 2009 verschenen scifi-horror Splice, heeft een nieuw project in de steigers staan. Hij zal Haunter gaan regisseren, een zogenaamde "omgekeerde spookfilm".
Haunter, geschreven door Brian King (Night Train), vertelt een spookhuisverhaal door de ogen van plaaggeest Lisa, die in een huis gevangen zit sinds zij en haar familie in 1986 het slachtoffer werden van noodlottige omstandigheden. Wanneer een nieuw meisje, Olivia, in het huis komt wonen, besluit Lisa haar op stang te jagen om te vermijden dat ze hetzelfde lot ondergaat.
De opnames van Haunter zouden van start gaan in maart. De komende weken zullen wellicht duidelijkheid brengen over de cast van de film.
Entertainment Weekly komt met het nieuws dat de voormalige 24-actrice Nazneen Contractor gecast is voor J.J. Abrams' aankomende (voorlopig nog titelloze) Star Trek sequel. Ze zal de rol opnemen van de vrouw van Noel Clarkes personage.
Contractor sluit zich aan bij o.a. John Cho, Simon Pegg, Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Karl Urban, Anton Yelchin, Alice Eve, Peter Weller en Benedict Cumberbatch. Het scenario voor de sequel komt van Roberto Orci, Alex Kurtzman en Damon Lindelof.
De opnames van de film zouden binnenkort van start gaan. De Amerikaanse bioscooprelease staat gepland voor 17 mei 2013. Abrams' eerste Star Trek uit 2009 bracht wereldwijd $385.7 miljoen in het laatje.
Miami Vice was een Amerikaanse politieserie uit de jaren 80 van de 20e eeuw. Don Johnson speelt de rol van politieagent James "Sonny" Crockett. Onder de naam Sonny Burnett bestrijdt hij criminelen door zich voor te doen als een drugrunner met zijn supersnelle Wellcraft Scarab-speedboot. Samen met zijn partner Ricardo "Rico" Tubbs (Philip Michael Thomas) schiet hij zich vaak een weg door de drukke straten van Miami waarbij geregeld achtervolgingen te zien zijn. Dit vaak met de Ferrari 365 GTS/4 (replica) (of Testarossa in latere afleveringen) die Crockett "bezit" in zijn undercoverrol als drugskoerier.
Stijlbepalend voor de serie zijn de scènes die gefilmd werden volgens de wetten van de videoclip, de Art Deco-decors (er werden veel opnamen gemaakt in het Art Deco-district van Miami) en de synthesizermuziek van Jan Hammer. Regelmatig spelen bekende artiesten, waaronder Phil Collins, Frank Zappa en Glenn Frey, mee in gastrollen. Jeroen Krabbé speelde in 1987 in aflevering "Heroes of the Revolution" mee als Klaus Herzog. De Nederlander Ate de Jong regisseert in 1987 de aflevering "Missing Hours".
Michael Mann was van 1984 tot en met 1989 uitvoerend producent van de serie.
CAST Don Johnson Olivia Brown Saundra Santiago Philip Michael Thomas Michael Talbott Edward James Olmos
De jaarlijkse preview van USA Today heeft weer aardig wat nieuwe foto's opgeleverd van aankomende blockbusters. Hieronder zie je stills uit Prometheus, Men in Black 3, The Hobbit: An Unexpected Journey, Abraham Lincoln: Vampire Hunter, Brave, The Hobbit, The Amazing Spider-Man, Snow White And The Huntsman, Chronicle en The Hunger Games.
The Hunger Games (3D, avontuur) trailer - 29 maart (ook via Lionsgate)
Chronicle (actie) trailer - 12 april (via ShockTillYouDrop.com)
Men in Black 3 (3D, sci-fi, actie) trailer - 24 mei
Prometheus (3D, sci-fi, horror, actie) trailer - 31 mei
Snow White And The Huntsman (3D, actie, avontuur) trailer - 7 juni
The Amazing Spider-Man (3D, actie) trailer - 4 juli
Brave (3D, NL + OV, animatie) trailer - 2 augustus
Abraham Lincoln: Vampire Hunter (3D, horror, thriller) - 9 augustus
The Hobbit: An Unexpected Journey (3D, avontuur) trailer - 13 december
Martin Scorseses Hugo (3D) beste film van 2011! De avontuurlijke familiefilm van Martin Scorsese draait alweer even in de cinemas en wordt vol lof in binnen- en buitenland ontvangen. De film is zelfs door de in de filmindustrie invloedrijke National Board of Review uitgeroepen tot 'Beste film van 2011'! Eerder deze maand lieten we je al weten dat Hugo genomineerd is voor maar liefst drie Golden Globes; Beste film, Beste regisseur en Beste soundtrack. Bekijk nu het 5 minuten durende interview met de vrouwelijke hoofdrolspeelster Chloe Moretz (o.a. Kick Ass) en de altijd sympathieke Ben Kingsley (Schindlers List, Shutter Island). Zij vertellen ons meer over de samenwerking met grootheid Scorsese en hun gedachten over de wonderlijke wereld van Hugo!
De eerste trailer voor de 84ste editie van de Academy Awards staat online. In het promofilmpje passeren een reeks Hollywoodsterren de revue waaronder Josh Duhamel (mét snor!) en zijn voormalige 'Transformers'-tegenspeelster Megan Fox.
Duhamel en Fox zijn op zoek naar de host van de avond, Billy Crystal. De twee slagen er met de hulp van onder andere Robin Williams uiteindelijk in om de man op te sporen.
"We wilden het dit jaar een beetje anders aanpakken in plaats van een traditioneel filmpje", aldus Christina Kounelias, Chief Marketing van de Academy of Motion Picture Arts and Sciences. "De trailer toont hoe opgewonden iedereen is om Billy opnieuw in het team te hebben."
Het is de negende keer dat Crystal de presentatie van de Oscars voor zijn rekening mag nemen. De Oscarnominaties worden op 24 januari bekend gemaakt. De awardshow vindt op 26 januari plaats in Los Angeles.
Ook dit jaar zullen we drie reporters ter plaatse hebben die de Academy Awards voor u vanop de eerste rij zullen volgen.
FILM 'F.C. DE KAMPIOENEN': EERST NOG EEN DAGSCHOTEL
Film 'F.C. De Kampioenen': eerst nog een dagschotel
Komt er dan toch een film van 'F.C. De Kampioenen'? Onze collega's van de krant Het Laatste Nieuws meldden vanochtend dat de vrt de rechten vrijgeeft, de acteurs het scenario hebben goedgekeurd en de filmopnames rond de zomer starten. Alleen moeten de acteurs nog een contract tekenen. Bij een dagschotel, dat spreekt.
Vast staat dat er een productiehuis is dat de film zal draaien (Skyline Entertainment), dat de synopsis is goedgekeurd en dat er nu dialogen worden uitgeschreven. De première is voorlopig in februari 2013 gepland.
Hec Leemans Dat de film er alsnog komt, na gefaalde aanzetten in 2008 en 2009, is volgend Het Laatste Nieuws de verdienste van Hec Leemans, die sinds 1997 de strips van 'F.C. De Kampioenen' tekent. Hij kwam begin vorig jaar op de proppen met een verhaallijn waarin de VRT, de acteurs en productiehuis Skyline Entertainment (SE) zich konden vinden. SE maakte onder meer 'Aspe' en 'De Rodenburgs' voor vtm.
Bij Q-music probeerden ze de hele ochtend één van de acteurs te bereiken voor enig commentaar bij het nieuws.
Nog geen groen licht Dat bleek niet zo makkelijk: niemand wilde reageren omdat er nog niet echt groen licht is gegeven. Enkel Marijn Devalck (Baltahazar Boma, nvdr) wilde een woordje uitleg kwijt.
"Ik ben niet bij dit project betrokken geweest, maar had op zijn minst toch al een telefoontje of mailtje van Jean Philip De Tender verwacht", aldus Marijn. De Tender is de netmanager van Eén en dus betrokken partij bij een eventueel filmproject van de successerie.
De Valck zegt voorts dat hij nooit voorstander is geweest van een film, maar wel "een goede collega". Waarmee hij insinueert dat hij wel zijn medewerking zal verlenen aan het project. (lb)
Hoewel de opnames voor J.J. Abrams' sequel op zijn succesvolle Star Trek reboot (2009) hoogstwaarschijnlijk snel zullen beginnen, is er eigenlijk nog maar weinig over het project bekend. We weten dat de voornaamste castleden uit het origineel terugkeren en hier werden onlangs de namen van Alice Eve en Peter Weller aan toegevoegd.
Nu kunnen we weer een naam noteren, namelijk Noel Clarke. De Britse schrijver/regisseur/acteur staat voornamelijk bekend om zijn rol als Mickey Smith in de tv-serie Doctor Who. Volgens Variety speelt Clarke een familieman met een vrouw en een jonge dochter. Jammer genoeg is er verder niets bekend over de rol.
De Star Trek sequel wordt in de VS uitgebracht op 17 mei 2013 (ook in 3D).
Actrice Lily Collins heeft een hoofdrol te pakken in de remake van Evil Dead. Dat is een horrorklassieker uit 1981, die werd geregisseerd door Sam Raimi en later enkele vervolgen kreeg.
De remake zal worden geregisseerd door Fede Alvarez. Net als het origineel zal de film wederom gaan over gaan over vijf vrienden die op een afgelegen plek het boek van de doden ontdekken en daarmee een demonische kracht loslaten.
De remake zal op een aantal details na, de versie van Sam Raimi in grote lijnen volgen. De film gaat pas april 2013 in de Amerikaanse bioscopen in premiere, dus het duurt nog even voor we deze remake in de bioscopen kunnen zien.
The Hangerover, Limitless) een cameo als Lex Luthor in Superman: Man of Steel van regisseur Zack Snyder en producent Christopher Nolan. In Bryan Singers Superman Returns speelde Kevin Spacey de rol van Luthor, uiteraard de aartsvijand van Superman. Zeker in de films.
Volgens de website zou in een eerste versie van het script een aanzienlijke rol zijn toebedeeld aan Lex Luthor. Mocht het gerucht waar zijn dan kan de cameo ook bedoeld zijn om een sequel in te luiden. De officiële berichten geven aan dat Michael Shannon en Antje Traue de rollen van de slechteriken hebben. Zij spelen namelijk de villains Zod en Faora.
Onlangs werd de Superman reboot verplaatst naar juni 2013. Eerder stond de superheldenfilm, met Henry Cavill in de titelrol, gepland voor december dit jaar.
Tot nu toe was Sherlock Holmes altijd de slimste. Maar er is een nieuwe, geniale schurk opgestaan, Professor Moriarty. Hij is net zo intelligent als Holmes, maar daarnaast nog eens in en in slecht en gewetenloos. Daardoor heeft hij een streepje voor op de beroemde detective. Als de kroonprins van Oostenrijk dood wordt aangetroffen, wijst alles erop dat het om een zelfmoord gaat, aldus inspecteur Lestrade. Maar volgens Sherlock Holmes is de prins vermoord, en die moord is slechts één deeltje van een onheilspellende puzzel, bedacht door Professor Moriarty. Een spoor van aanwijzingen brengt Holmes in een ondergrondse herensociëteit, waar hij en zijn broer Mycroft (Stephen Fry) het glas heffen op Dr. Watson, om zijn laatste avond als vrijgezel te vieren. In die club maakt Holmes kennis met Sim (Noomi Rapace), een waarzegster die veel meer ziet dan ze vertelt. Omdat ze ook meer weet van de moord op de prins, dreigt zij het volgende slachtoffer van de moordenaar te worden. Op het nippertje slaagt Holmes erin haar te redden en met de nodige tegenzin besluit zij hem te helpen. Watson en Sim maken een gevaarlijke reis door Engeland, Frankrijk, Duitsland en Zwitserland, maar de sluwe Moriarty is ze steeds te slim af en werkt ijverig door aan zijn web van dood en verderf. Als zijn masterplan slaagt, zal het de wereldgeschiedenis veranderen.