De Fakkeltocht 2014 - vervolg 1





Om 19.15 uur vertrok aan de parochiezaal de tocht langs enkele straten. Een honderdtal inwoners stapte goed ingeduffeld mee op. De felle wind en de soms matige regen schrikten de meeste toch niet af.
De tocht ging langs de Oude Hoevestraat – Potestraat en terug - Ellestraat en terug en dan opnieuw via de Potestraat en Oude Hoevestraat kwamen de wandelaars terug aan de parochiezaal. Deze tocht duurde ongeveer 50 minuten.
Aan de parochiezaal was onder het afdakje tussen de grote en kleine parochiezaal weer een eet- en drankstandje opgericht waar de deelnemers een hapje en een drankje konden bekomen. Iedereen vond snel zijn keuze want er waren broodjes met witte of zwarte pensen, soep, glühwein, jenever en warme chocomelk. Vooral de warme chocomelk viel in de smaak. Ook de broodjes met pensen hadden behoorlijk wat succes.
In de kleine parochiezaal kon men nog alle gebruikelijke dranken zoals bier en frisdrank krijgen. Er was dus voor elk wat wils op deze hapje-tapje.











24-02-2014 om 00:00
geschreven door Jozef 
Categorie:Ik hou van Delle - Activiteiten 2014
|