Maandag 10 november Welkomsmoment Nieuwe Inwoners
Categorieën
  • Agenda (1)
  • Allerlei (4)
  • Buurtcomitè (8)
  • Delle in de oorlogen (4)
  • Ik hou van Delle (3)
  • Ik hou van Delle - Activiteiten 2013 (3)
  • Ik hou van Delle - Activiteiten 2014 (3)
  • Ik hou van Delle - KERMIS 2014 (3)
  • Ik hou van Delle - KERMIS 2015 (1)
  • Jeugbeweging (2)
  • Jodam (3)
  • Jodam - Activiteiten 2011 - 2012 (4)
  • Jodam - Activiteiten 2013 (6)
  • Jodam - Activiteiten 2014 (1)
  • Kapelletjes-Gebouw (5)
  • Kerk en Parochie (8)
  • Onderwijs (2)
  • Parochiale Werken (8)
  • Pastoors (13)
  • Politiek (4)
  • Sport - Voetbal (5)
  • Sport - Wielrennen (5)
  • Talent uit Delle (4)
  • Vereniging *KVLV (4)
  • Vereniging *KVLV Activiteiten 2012 (3)
  • Vereniging *KVLV Activiteiten 2013 (1)
  • Vereniging - - KVLV Activiteiten 2014 (3)
  • Vereniging - -KVLV Activiteiten 2015 (1)
  • Vereniging -Landelijke Gilde Activiteiten 2011 en vroeger (4)
  • Vereniging- Landelijke Gilde Activiteiten 2012 (4)
  • Vereniging- Landelijke Gilde Activiteiten 2013 (13)
  • Vereniging- Landelijke Gilde Activiteiten 2014 (8)
  • Vereniging- Landelijke Gilde Activiteiten 2015 (2)
  • Vereniging- Landelijke Gilde Jaarlijkse Reis (8)
  • Vereniging- OKRA (3)
  • Vereniging- OKRA Activiteiten 2012 (7)
  • Vereniging- OKRA Activiteiten 2013 (6)
  • Vereniging- OKRA Activiteiten 2014 (1)
  • Vereniging-- OKRA Activiteiten 2015 (1)
  • Vereniging--WTC Delle (7)
  • Volksleven (5)
  • Wijngilde-Lipsevallei (6)
  • x Wijngilde Lipsevallei Activiteien 2013 (3)
  • Ziekenzorg (3)
  • ¨¨ Met dank voor de medewerking .. (1)
  • ° Websites (1)
  • DELLE - vroeger en nu

    15-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Met de KVLV op reis naar de Floriade

    Op zaterdag 9 juni bezocht de KVLV Delle de Floriade in Venlo

    De Floriade is een Wereldtuinbouwtentoonstelling en wordt om de tien jaar in een Nederlandse plaats gehouden. Deze maal werd de tentoonstelling gehouden in het Limburgse Venlo.

    De tentoonstelling is van 5 april tot 7 oktober 2012 open voor het publiek. Het terrein beslaat in totaal 66 hectare, daarvan 22 hectare bos, 2,5 hectare bebouwd en 4 hectare water. Er zijn 1700 bomen aangeplant, 20.000 heesters, 200.000 vaste planten, 65.000 waterplanten, 1,5 miljoen bloembollen en 95.000 eenjarige planten.

    De tentoonstelling is een groene, duurzame beleving, waarbij interactie tussen mens en natuur centraal staat. Er presenteren zich 40 landen en 90 bedrijven op deze Floriade.  Ook zeer opvallende aan de Floriade is de innovatietoren die 70 meter hoog is. Deze toren is 12 verdiepingen hoog. De toren is de ingang tot het park.

    Op de dag van het bezoek van de KVLV was het op de tentoonstelling de nationale dag van Bulgarije.  Deze feestelijkheid werd geopend met de vlaggengroet.  Daarna konden de  bezoekers genieten van Bulgaarse muziek en volksdans in kleurige klederdracht.

    Met de kabelbaan kon onze groep van het ene uiteinde naar het andere en van daarboven hadden ze een mooi overzicht op het hele park.

    Er werd gewandeld door mooie tuinen,  een tropische serre met prachtige orchideeën en een grote serre met allerlei bloemstukken in velerlei kleuren.

    In het huis van de smaak mochten ze van allerlei zaken proeven.

    Er waren de typische huizen van de verschillende landen en tot slot was er een spetterende slotshow, die de oogst uitbeeldde.  Het park was te groot om alles te bezoeken maar in ieder geval de groep had er van genoten.   

     



     



     



     



     



     



     



     



     



     



     



     



     



     



     



     



     



     



     



     



     

    15-08-2012 om 00:00 geschreven door Jozef  


    Categorie:Vereniging *KVLV Activiteiten 2012
    07-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cursus Bollywooddans van de KVLV

    Cursus Bollywooddans van de KVLV

     

    De KLVV richtte op de woensdagavonden 26 september en  3, 10 en 17 oktober 2012 een cursus Bollywooddans voor haar leden in,  die onder leiding stond van de bekende danslerares Ine Ghysen.

    Bollywood –zo genoemd met een knipoog naar Hollywood- is de grootste filmindustrie in de wereld. Het is de benaming van de Hindi filmindustrie in Mumbai, het vroeger Bombay.

    Deze  typische films zijn over het algemeen levendige musicals met tijdloze verhalen over liefde, doordrenkt met overweldigende dansscènes. Ze zijn wat vergelijkbaar met onze musicals  uit de jaren '40.  In veel films wordt met zoveel mogelijk mensen dezelfde choreografie gedanst.

    De dans in de Indische film was eerst hoofdzakelijk gebaseerd op de Indische volksdans: met klassieke Indiase stijlen.

    De Bollywooddans is een verhalende dans op Indische filmmuziek.  Daarbij gebruiken de dansers al hun spieren en leren ze coördineren.  De dansers bewegen zowel hun voeten, als benen, de armen, de handbewegingen (mudra’s) en vingers als het ganse lichaam op muziek om gevoelens weer te geven en een verhaal te vertellen.   Het was voor de leden van de KVLV een heel aparte danscursus, niet zo vermoeiend en heel leuk. 



     



     



     



     



     

    07-02-2013 om 00:00 geschreven door Jozef  


    Categorie:Vereniging *KVLV Activiteiten 2012
    18-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kerstfeest KVLV

     

    Kerstfeest KVLV 2012


     

    Op zaterdag 15 december 2012 startte  de KVLV Delle de feestperiode met een gezellig kerstfeest met heerlijk eten.  De kleine parochiezaal was feestelijk versierd en de KVLV dames waren blij met de aanwezigheid van talrijke partners.

                                                        

     




                                                        

     



                                                        

     




                                                         

     



                                                          

     

    18-02-2013 om 00:00 geschreven door Jozef  


    Categorie:Vereniging *KVLV Activiteiten 2012



    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.



    Blog als favoriet !

    Inhoud blog
  • KERSTMIS 2015
  • OKRA 2015
  • KERMIS IN DELLE 2015
  • Lessenreeks Keramiek van KVLV te Boortmeerbeek
  • Winterwandeling + Ontbijt (spek met eieren)

    Zoeken in blog




    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs