Gastenboek van de Izegemse Belleman
  • Zoekt belleman voor donderdag 6/9/18 URGENT
  • cialis 20 mg costco
  • i recommend viagra cheap
  • buy cialis vigour in dubai
  • viagra cialis generique

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    En een volgende carnavalseizoen is weer aangebroken ! ! !
    Kijk ook eens op www.bloggen.be/stadsreuzen !
    Zoeken in blog

    Foto
    Mijn favorieten
  • Izegemse favorieten
  • Foto
  • Caricaturist Hans Deconinck
  • Izegemnaar Paul Berlamont
  • Izegemse cabaretier Karel Declerck
  • Stad Izegem
  • Izegemse musea
  • Foto
    Foto
  • http://www.bloggen.be/stadsreuzen
  • Foto
    Foto
    Alle info over Nederlandse omroepers op www.stadsomroepersgilde.nl
    Fantastische Bierblog
  • http://blog.seniorennet.be/bierblog/
  • Foto
    Izegemse top-cabaretier
  • Top cabaretier Karel Declercq
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    De Izegemse Belleman
    Guy Vandendriessche
    Oyez ! Oyez ! Oyez ! Aandacht ! Aandacht ! Boeren, Burgers en Buitenlui !...Ja, zo begint een Engelse 'town crier', een Vlaamse 'belleman' of een Nederlandse 'stadsomroeper' zijn betoog. U krijgt hier een overzicht van de herkomst van deze beroepsactiviteit, met een blik in het verleden en hoe het op de dag van vandaag nog steeds, zij het nu eerder als hobby of toeristische attractie, in ere wordt gehouden. Hier kunnen jullie dan ook mijn reilen en zeilen als de Izegemse stadsomroeper volgen, vanaf het begin (met de opening van de Izegemse Centrale Doortocht in 2004)tot op heden. De nieuwste berichten staan telkens bovenaan. Lees er alles over op dit blog. WELKOM ! En vooral : Zegt het voort ! Zegt het voort !
    20-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Leute en jenever lokken massa naar eerste dag Jeneverfeesten 2012
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De weergoden waren de Jeneverfeesten 2012 opnieuw gunstig gezind op zaterdag 20 oktober 2012 voor de jaarlijkse Hasseltse Jeneverfeesten. Het was zacht en droog, maar de zon bleef afwezig en een massa toeristen kwamen naar het gezellige stadscentrum.
    De belleman mocht het blijde nieuws dat de Jeneverfeesten 2012 al waren geopend, met zijn herautenstem kenbaar maken aan de toestromende toeristen, die veelal uit Nederland maar ook wel Duitsland afzakten naar Hasselt.

    20-10-2012 om 00:00 geschreven door Guy  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BIB verwendag 20 okt 2012

    BIB verwendag 20 okt 2012

    Naar jaarlijkse traditie was het afgelopen weekend opnieuw een opendeur-verwendag in onze Izegemse bibliotheek en wordt er aan de belleman gevraagd om daar een beetje ruchtbaarheid aan te schenken op de wekelijkse zaterdagmarkt.
    Gewapend met een pak uitnodigingen voor een aperitiefje, loodste ik de enthousiaste marktgangers richting bib.
    Daar werden ze ontvangen op muziek, een hapje en een drankje en voor de allerkleinsten waren er twee gekken coiffeuses aan het werk.
    Op de markt ontmoette ik twee sandwich-meisjes die reclame maakten voor Piet Huysentruyt zijn signeersessie in de plaatselijke Standaard Boekhandel en ook Pieter-Jan die deelneemt als jongleur aan de finale van Belgium's Talent.








    Tegen de middag heften bibliothecaris Nicolas en ikzelf het glas op het succes van deze open-deur-dag.











    Deze charmante 'sandwich-girls' liepen daar zomaar de ganse voormiddag rond reclame te maken voor Piet zijn signeer-sessie. Het 'blondje' is Evi en haar vriendinnetje heet Laurence.







    Het was een drukte van jewelste in de bib zaterdag laatsleden. Er zit duidelijk nog geen sleet op het verwenconcept. De koffie met koek, het aperitief, het orkestje, Kip van Troje en niet te vergeten het personeel en de bezoekers zelf, zorgden weer voor heel wat sfeer in het gebouw aan de Grote Markt 20. Niemand op de markt kon weerstaan aan de lokroep van De Izegemse Bellenman, zeker niet toen die een bon voor een gratis aperitief wist te overhandigen. Prima gedaan, Bellenman, en van hieruit nog eens een welgemeend dankjewel.
    Terwijl boven op de eerste verdieping het ensemble Tea for three uitstekende samenzang ten beste gaf, klonken beneden op het gelijkvloers de kirrende stemmetjes van de dames van het poëtisch kapsalon Kip van Troje. In een handomdraai toverden de spraakwatervallen de kinderen om tot kleurrijke prinsessen.
    De fotografen legden alles vast voor het nageslacht. Het album zal binnenkort beschikbaar zijn op het net. Gewoon soms eens terugkijken naar dit bericht. Wanneer het woordje album groen oplicht, zal het raadpleegbaar en downloadbaar zijn.

    20-10-2012 om 00:00 geschreven door Guy  


    >> Reageer (0)
    17-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bellemannen van Hasselt en Genk ontmoeten elkaar op Jeneverfeesten

    Zaterdag 17 oktober op de eerste dag van de Hasseltse Jeneverfeesten wordt wel een heel speciale dag voor belleman Wim Reyskens en zijn collega Jempi Trippaers van Genk.
    Beiden treden dan op en wel nog in de schaduw van het Borrelmanneke.
    Wim promoot de borrel, Jempi de soep.

    Terwijl Wim de hoogtepunten van de Jeneverfeesten op zaterdag met zware stem en het nodige belgerinkel aankondigen met optredens in het Jenevermuseum en aan het Borrelmanneke en -vrouwke, zal de belleman zijn uiterste best doen om de herautenstem te overtreffen in de Maastrichterstraat.

    Jempi is ingehuurd door het Limburgs Sociaal Forum - die gratis soep uitdelen voor aandacht aan het halvefrankbeeldje op het Kadettenplein – om de passanten naar deze plaats te loodsen.





    17-10-2012 om 00:00 geschreven door Guy  


    >> Reageer (0)
    29-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sponsor-roep 'tMolentje Ingelmunster

    Sponsor-roep 'tMolentje Ingelmunster

    Deze namiddag een sponsor-roep gedaan voor Cafe 't Molentje in Ingelmunster.
    Om het Kermis-weekend daar af te sluiten, besloot de plaatselijke kastelijn er een tirools avondje van te maken met een typische Duitse maaltijd (schnitzel, worst, spek, aardappels en een halve liter bier) en een Oberbayern-feest eerste klasse.
    Dit moest nogmaals in de verf gezet worden door een belleman in te schakelen en de activiteit te laten weerschallen in het verkeersvrij centrum van Ingelmunster. En wie kon hij daarvoor beter vragen dan ikke !!
    En voor de gelegenheid kon dat eenmaal vanaf een paard !!!
    Uniek in Vlaanderen !







    29-09-2012 om 20:16 geschreven door Guy  


    >> Reageer (0)
    25-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwe bel voor Genkse belleman (filmpje)
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De belleman van Genk zit serieus in de miserie. Zijn bel is na 10 jaar bellen stuk.
    De man weet even niet waar hij het heeft, want hij heeft enkele belangrijke afspraken op zijn agenda staan waar hij moet gaan klingelen.
    Jempi heeft er dan ook alles voor over om een nieuwe bel te vinden.


    http://vtm.be/voor-de-show/gezocht-nieuwe-bel-voor-jempi-de-belleman

    25-09-2012 om 00:00 geschreven door Guy  


    >> Reageer (0)
    16-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fête des Tisserands Halluin 15 september 2012

    Fête des Tisserands Halluin 15 september 2012



















    16-09-2012 om 12:52 geschreven door Guy  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Leute int Stad 15 september 2012

    Leute int Stad 15 september 2012

    (meer foto's later op www.leuteintstad.be)













    Bijlagen:
    206256_365209910230502_896277298_n.jpg (51.4 KB)   
    229983_365202183564608_1504831168_n.jpg (183.6 KB)   
    284071_365209810230512_1508573523_n.jpg (66.6 KB)   
    298695_365205140230979_1430565766_n.jpg (39.4 KB)   
    400776_365202990231194_64056985_n.jpg (123.6 KB)   
    414010_360372390714254_399996519_o.jpg (243.7 KB)   
    417371_365205403564286_80794302_n.jpg (156.2 KB)   
    644489_365205316897628_369823415_n.jpg (82 KB)   
    68746_365202543564572_767960436_n.jpg (88.5 KB)   
    75179_365204896897670_1560389271_n.jpg (29.3 KB)   

    16-09-2012 om 00:00 geschreven door Guy  


    >> Reageer (0)
    10-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Stoeten Veurnaere

    De Stoeten Veurnaere





    10-09-2012 om 00:00 geschreven door Guy  


    >> Reageer (0)
    08-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wereldrecord reuzenstoet Deurne 8 sept 2012

    Wereldrecord reuzenstoet
    Deurne 8 sept 2012

    De Reuzen van Deurne mogen trots zijn. Sinds vandaag staat het wereldrecord van grootste reuzenstoet op hun naam. 274 reuzen liepen keurig mee in de langste rij ooit.
    "Dit record zal nog moeilijk te verbreken zijn", aldus Frank Geudens, districtsvoorzitter van Deurne.
    De Reuzen van Deurne overtreffen ruimschoots het Spaanse Solana uit Catalonië die met 215 grote vrienden een record wisten te vestigen.

    Het was ook bang afwachten of de 4 Reuskens van Borgerhout zouden komen opdagen. Die kwamen immers al 175 jaar niet meer in Deurne.
    Vrijdag 7 september landden ze dan toch met hun heteluchtballon in het Sterckxhof, waar ze werden opgewacht door de Deurnse kinderen.

    "We doen mee omdat we in de politiek zijn gegaan", lachen Reus, Reuzin, Dolfijn en Kinnebaba.
    "Eigenlijk zijn we wel trots dat we mee dit wereldrecord kunnen vestigen.
    Of we er volgend jaar zullen bij zijn, blijft wel nog één groot geheim."

    De deelnemers kwamen uit alle uithoeken van het land en zelfs van daarbuiten. Op de lijst stonden ook enkele gezelschappen uit Nederland en Frankrijk.
    Een opmerkelijke bende uit het Nederlandse Tilburg bracht naast 3 volwassen reuzen, waarvan eentje met twee hoofden, ook hun twee nieuwste aanwinsten mee: de kindreuzen Koosje en Koosje.
    "We vinden het fantastisch dat we mogen meewerken aan dit wereldrecord", aldus Marion Krielaars, woordvoerster van het gezelschap.
    Het district Deurne pakt dit jaar uit met een XXL-editie van de Vredesfeesten. De reuzen passen perfect in dat plaatje. Naast de ellenlange stoet werden ook reuzenobjecten neergepoot in het centrum van Deurne. Een supergroot hart en reuzenlaars kleurden het Cogelsplein.



















    08-09-2012 om 00:00 geschreven door Guy  


    >> Reageer (0)
    06-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Izegem Koers 6 sept 2012
    IZEGEM - 'We komen al 40 jaar naar de koers. We willen dit niet missen: de sfeer, de sportieve inspanningen en de mooie benen', zeggen Lydie Cauwelier, Ingrid Hughelier en Betsy Olivier. Samen met duizenden anderen waren ze op de afspraak op Izegem Koers.
    ‘We staan al van een uur voor de start aan de dranghekken’, tonen Lydie Cauwelier, Ingrid Hughelier en Betsy Olivier het stukje langs het parcours dat ze inpalmen. ‘We wilden zeker zijn van onze plaats. Al veertig jaar lang zijn we jaarlijks op de afspraak. We willen het spektakel niet missen. Nergens is er zo'n plezante sfeer. We proberen ook wat renners te herkennen. Bart Wellens, Tim Declercq, ... om er maar enkele te noemen.’
    Volgens de organisatoren was nooit eerder zoveel volk samengetroept op de Korenmarkt om de start te aanschouwen. Oud-beroepsrenner Willy Vanneste mocht het startschot geven.
    ‘In 1972 won ik hier in Izegem. De organisatie was dat blijkbaar niet vergeten.
    Een leuke eer om dit te doen. Het moet echt gezegd, nergens anders wonen zoveel toeschouwers de start bij.Â’
    Willy heeft nog heel wat herinneringen aan zijn deelnames in Izegem.
    ‘Vier jaar op rij eindigde ik binnen de top tien, waarvan één keer als eerste.’
    Rafaël Debeuf, diens broer Georges en schoonbroer Etienne Degryse uit Lichtervelde en Torhout hielden halt aan één van de vele dranktentjes in de buurt van de finish. ‘We zijn wel vertrokken aan de start’, klinkt het. ‘In etappes geraken we dan aan de finish. We maken er hier in Izegem een jaarlijkse afspraak van. Het is een mooie koers met veel deelnemers. We zijn echt wel wielerliefhebbers. We proberen zoveel mogelijk grote koersen mee te pikken.’
    Organisator Johny Porteman was tevreden met al dat moois:
    ‘Veel volk, veel deelnemers, mooi weer. Wat kan een organisatie nog meer dromen?’
    Het parcours werd vorig jaar door wegenwerken gewijzigd. Die nieuwe omloop met de aankomststreep in de Heilig Hartstraat bleef tot tevredenheid van velen behouden. Een grote massa troepte er samen om uiteindelijk Andrea Guardini te zien winnen en Baptiste Planckaert tot provinciaal kampioen te zien uitgeroepen worden.
    (bron Het Nieuwsblad)

    Bekijk de fotospecial van Frank Meurisse op http://kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/fotospecials/fotospecial-izegem-koers-2012/album-4000173834033.htm































    Bijlagen:
    001.JPG (112.7 KB)   
    002.JPG (101.1 KB)   
    003.JPG (97.1 KB)   
    005.JPG (111.7 KB)   
    007.JPG (174.6 KB)   
    009.JPG (85.6 KB)   
    010.JPG (249.6 KB)   
    011.JPG (102.5 KB)   
    10477_10151224976634532_1007130652_n.jpg (62.1 KB)   
    217862_10151225051674532_1489572811_n.jpg (80 KB)   
    262797_10151227784249532_1059770636_n.jpg (71.5 KB)   
    3401_10151225055579532_1638958245_n.jpg (51.9 KB)   
    392065_10151224972974532_466022912_n.jpg (79.2 KB)   
    564417_10151225051514532_926884942_n.jpg (95.2 KB)   
    564485_10151224975854532_1653671252_n.jpg (48.8 KB)   
    644377_10151225054214532_1186396253_n.jpg (37.5 KB)   

    06-09-2012 om 00:00 geschreven door Guy  


    >> Reageer (0)
    04-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Seniorendag Izegem Kermis 4 sept 2012

    Seniorendag Izegem Kermis 4 sept 2012















    04-09-2012 om 00:00 geschreven door Guy  


    >> Reageer (0)
    30-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reuzenommegang Katuit Dendermonde 30 aug 2012

    Reuzenommegang Katuit Dendermonde 30 aug 2012

    Ik had de eer om een onderdeel van deze ommegang te mogen voorgaan.
    In de voormiddag zag het er niet goed uit... die donkere wolken en eens op de autosnelweg begon het werkelijk te gieten.
    Maar bij aankomst in Dendermonde brak de zon erdoor en heb ik gelukkig geen druppel gevangen. Erger was het voor de deelnemers die nog op het parcours waren omstreeks 16.00u : regen !!!

     Een foto-impressie...









































    Bijlagen:
    018.JPG (86.9 KB)   
    019.JPG (111.9 KB)   
    020.JPG (102.7 KB)   
    022.JPG (61.6 KB)   
    023.JPG (63.7 KB)   
    024.JPG (64.3 KB)   
    025.JPG (85.8 KB)   
    026.JPG (95.7 KB)   
    027.JPG (98.5 KB)   
    028.JPG (91.1 KB)   
    029.JPG (92.6 KB)   
    030.JPG (74.7 KB)   
    17.jpg (72.6 KB)   
    DSC_0322.JPG (67.7 KB)   
    DSC_0323.JPG (78.7 KB)   
    IMG_3649.JPG (114.3 KB)   
    IMG_3650.JPG (113.6 KB)   

    30-08-2012 om 00:00 geschreven door Guy  


    >> Reageer (0)
    27-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Promotie Avondmarkt De Panne 28 aug 2012
    Promotie Avondmarkt De Panne 28 aug 2012




    27-08-2012 om 18:58 geschreven door Guy  


    >> Reageer (0)
    26-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Izegemse belleman op het EK BBQ 2012 in Torhout

    Nederlanders winnen Europees kampioenschap barbecue in Torhout

    In Torhout vond dit weekend het Europees kampioenschap barbecue plaats. Een zestigtal teams was er aan de slag met de bereiding van een uitgebreid menu op de grill. De teams probeerden elkaar te overtroeven met culinaire hoogstandjes, want een barbecue heeft heel wat meer te bieden dan het klassieke worstje en varkensribbetje.

    Het hele weekend zorgde de Europese top in Torhout voor spectaculaire kookdemonstraties. De mogelijkheden van de populaire bakmethode zijn enorm. Als je maar de regels van de kunst in de vingers hebt. “Barbecue dat is low en slow, werken op lage temperaturen onder de 160 graden. De kust is je vuur onder controle houden, zorgen voor een constante temperatuur en zeer veel geduld hebben. Zwart geblakerd en rauw van binnen dat is geen lekker eten.”, zegt wereldkampioen Kurt Deconinck uit Gistel.

    Tijdens het EK moesten de deelnemers een vijftal gerechten op de barbecue klaarmaken. Er stonden vis, verschillende soorten vlees en een dessert op het wedstrijdmenu. De Europese titel ging naar het Dutch BBQ-Team uit Nederland.

























    Bijlagen:
    summer 2012 138.JPG (2.7 MB)   

    26-08-2012 om 00:00 geschreven door Guy  


    >> Reageer (0)
    24-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Veurnse belleman houdt van records...
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De voorlaatste Veurnse Vrijdag, die plaatsvindt op 24 augustus op de Grote Markt, wordt een speciale stunteditie die is opgebouwd rond de persoon van belleman Joris Goens. Die kwam zelf met het idee op de proppen, als bestuurslid van de organiserende VVV Veurne.
    “Ik zal onder meer twee ludieke wereldrecordpogingen ondernemen”, licht hij alvast een tipje van de sluier.
     

    “Om 20 uur start ik meteen met een spectaculaire entree, door met een auto op twee wielen door een groot, wit vel papier te rijden. Daarna zal ik een aantal voorwerpen op mijn kin in evenwicht houden. Ik start met mijn bel en zal ook een stoel laten balanceren, maar waarmee ik zal eindigen is voor mij ook nog een raadsel”, lacht Joris Goens.

    “Vervolgens is het alweer showtime. Mijn zoon Lukas zal druiven smijten van op het hoogste balkon van de Belforttoren, die ik dan in mijn open mond moet opvangen, 35 meter lager op de Grote Markt. Hierop zijn we al aan het trainen en ik kan je verzekeren dat die druiven hard aankomen.
    Omstreeks 20.30 uur vang ik nog meer druiven met mijn mond, maar nu worden die van op de grond geworpen. Het betreft
    een wereldrecordpoging die ik heb aangevraagd bij Guiness World Records, waar dus een strenge reglementering aan vast hangt.”

    Komkommers snijden

    Nog later moet alweer een record sneuvelen, namelijk dat van ‘zo veel mogelijk schijfjes komkommer snijden in twintig seconden’. “Dit is geen wereldrecordpoging, maar louter voor de lol.
    Ik zal een chef-kok en iemand uit het publiek uitdagen om mijn persoonlijke record te verbeteren, dat nu op zeventig stuks ligt”, klinkt het.

    24-08-2012 om 00:00 geschreven door Guy  


    >> Reageer (0)
    15-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Met Town Crier Richard Riddell door Brugge...

    Na een vermoeiende dag in Sluis, trokken we dan toch nog maar eens naar Brugge (nu we toch in de buurt waren) voor een korte citytrip...
    Jammergenoeg was het al na vijven en waren de meeste musea al gesloten.
    Laat niet weg dat we genoten van de belangstelling van de duizenden toeristen die daar nog rondlaveerden.
    Opnieuw hangen er bellemannen uit in Korea, China, Brazilie, Bulgarije, Spanje, Frankrijk, Dubai,...
    Ja, we kwamen er zelfs Izegemnaren en Amerikanen tegen !!!
    (groeten aan beenhouwer Ivan uit de Roeselaarsestraat)























    15-07-2012 om 00:00 geschreven door Guy  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Viering Jantje van Sluis

    In het weekend van 14 en 15 juli werd er in Sluis een “Zeeuws-Weekend” georganiseerd met als topper op zaterdag de Fokveetentoonstelling West-Zeeuws-Vlaanderen en op zondag de rondgang met reus 'Jantje van Sluis' voorafgegaan door een vijftal stadsomroepers of 'bellemannen' : op kop Cees Blaecke uit Sluis zelf, geflankeerd door Guy Vandendriessche uit Izegem en de voormalige Amerikaanse Kampioen uit Anacortes-Washinton Richard Riddell, gevolgd door Donald De Bel uit Ardooie en Roland Verbeke uit Beveren-Waas !
    Het programma van dit nieuwe evenement voor Sluis was dus veelbelovend.









































    Bijlagen:
    036.JPG (116.3 KB)   
    038.JPG (140.6 KB)   
    039.JPG (162.8 KB)   
    041.JPG (177.3 KB)   
    042.JPG (167.8 KB)   
    043.JPG (143.5 KB)   
    045.JPG (109 KB)   
    047.JPG (145.3 KB)   
    048.JPG (117.9 KB)   
    049.JPG (129.1 KB)   
    050.JPG (157.7 KB)   
    054.JPG (160.9 KB)   
    055.JPG (154.6 KB)   
    fokveedag_509.jpg (71.8 KB)   
    fokveedag_528.jpg (69.1 KB)   
    fokveedag_584.jpg (40.3 KB)   
    fokveedag_587.jpg (55.9 KB)   
    fokveedag_591.jpg (54.8 KB)   
    fokveedag_605.jpg (54.4 KB)   

    15-07-2012 om 00:00 geschreven door Guy  


    >> Reageer (1)
    14-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reuzenommegang Wenduine

    Reuzenommegang Wenduine

    De Wenduinse reuzen zijn dit zestig jaar jong en die verjaardag zou niet onopgemerkt voorbijgaan.
    Op zaterdag 14 juli werd op het marktplein van Wenduine – tijdens de reuzenfeesten – de verjaardag van Louw, Wanne en Scuteman feestelijk gevierd.
    Drie Wenduinse patissiers - Avalanche, Daelman en Noël - bakten die dag een biscuittaart met slagroom en framboosjes, afgewerkt met marsepein, van 4 meter op 1,80 m. De taart werd geflankeerd door een marsepeinen Wanne van 1,80 m. groot, vervaardigd door marsepeinmeester Anthony Lams.
    Schepen voor toerisme en lokale economie Marleen De Soete sneed de feesttaart om 17.30ua aan en dan kon het gratis smullen aan de 2400 porties beginnen.
    De feestelijke reuzenommegang trok om 20.30u door de straten van Wenduine.























    Het folkloristische evenement verwelkomde ook een nieuwe 'thuisspeler': Gust den Aangespoelde.
    De Reuzenfeesten zijn al ruim een kwarteeuw een populaire traditie in Wenduine. Nadat de reuzenstoet vorig jaar niet kon plaatsvinden wegens het slechte weer, keek iedereen uit naar het evenement. Zaterdagavond trok dan toch onder leiding van de Izegemse belleman en zijn Amerikaanse collega uit het District Washinton, een vijftigtal reuzen opnieuw door Wenduine. Aan de ommegang namen exemplaren uit het hele land deel, en verschillende harmonieën begeleidden de stoet muzikaal.

    Zestigste verjaardag

     Voor de reuzen van Wenduine was het een speciale editie, want de drie oudste exemplaren Louw, Wanne en Scuteman vierden hun zestigste verjaardag, terwijl Pol de Kruwer 35 kaarsjes mocht uitblazen. Die zouden overigens op een reuzeverjaardagstaart staan, die 's namiddags tijdens hun verjaardagsfeest werd aangesneden voor alle aanwezigen.

    Er was nog meer goed nieuws, want dit jaar kregen de reuzen er een ‘broertje’ bij. Op initiatief van de Creatieve Noordzeevrouwen De Haan-Wenduine werd dit jaar een vijfde reus gemaakt: Gust den Aangespoelde.
     'Gust staat symbool voor de vele honderden mensen die van het binnenland naar De Haan zijn verhuisd, waarvan er veel in onze vereniging zittenÂ’, zegt voorzitster Liliane Geyskens, meter van reus Gust. ‘Het is meteen ook een eerbetoon aan Gustaaf Van Praet uit Baasrode, met wie onze vereniging een nauwe vriendschapsband heeft. Hij is een zeer bekend figuur in het plaatselijke carnavalsleven, en kwam hier ieder jaar op vakantie. Voor ons is hij de ideale figuur om alle ‘aangespoeldenÂ’ te vertegenwoordigen. Het is trouwens heel uitzonderlijk dat er een reus wordt gemaakt naar het beeld van een nog levend persoon.Â’

    Bijlagen:
    027.JPG (836.9 KB)   
    028.JPG (760.4 KB)   
    029.JPG (746.3 KB)   
    048.JPG (694.8 KB)   
    049.JPG (887.4 KB)   
    051.JPG (884.8 KB)   
    052.JPG (774.3 KB)   

    14-07-2012 om 00:00 geschreven door Guy  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bellemannen uitgeregent op Gentse Festen Parade

    Samenstelling van het zootje ongeregeld...
    01.
    Belleman Willy Van De Putte (14)
    02.
    Plakkaatdragers " Gentse Feesten Parade 2012 (15)
    03.
    Koninklijke Gentse Politieharmonie (16)
    04. Oost-Vlaamse  Vokskunstgroepen-34ste Provinciaal Volksdansfeest (17)
    05.
    3 dekkersproducties vzw (18)
    06. Nomad & Rebel  (19)
    07.
    Stedelijke Clubhuizen voor Senioren (20)
    08.
    Koninklijk Poppentoneel Festival (21)
    09.
    Theaterplatform Gent vzw (22)
    10. Bos + (23)
    11.
    vzw Planeet Mars (24)
    12.
    Oude Vismijn  Feest (25)
    13.
    vzw Kwasa Kwasa (26)
    14.
    Les Femmes Fatales (27)
    15.
    vzw Van  Daele Compagnie (28)
    16.
    Voetbal in de Stad & vzw  Supporters Federatie KAA Gent (29)
    17.
    vzw Het Gentse  Montmartre (30)
    18.
    Bataclan (31)
    19.
    Viva-SVV & S-Plus (32)
    20.
    Sosseteit van de Gensche Mannekes Pies twielink + reus  (33)
    21.
    MiramirO met Fadunito's Wheel Chair club (34)
    22.
    Les Folles de Gand (35)
    23.
    Lieven Debrauwer (36)
    24.
    Vzw  Figurenteater (37)
    25.
    Gilde van de Stroppendragers  vzw (38)
    26.
    Circusplaneet vzw (39)
    27.
    La Nouvelle Flibuste (40)
    28.
    Kloaver  Viere (41)
    29.
    vzw 't Stroppenteater (42)
    30.
    Teater Exces (43)
    31.
    Dekenij Heilig  Kerst (44)
    32.
    The Caribbean Brass International  (45)
    33.
    Toneelvereniging Nut en Vermaak (46)
    34.
    Havenbedrijf Gent agh (47)
    35.
    Gentse Buitenband – Landelijke Gilden Gewest Gent (48)
    36.
    vzw Oba Guiné (49)
    37.
    vzw  Treftpunt (50)
    38.
    Sabijn à la carte (51)
    39.
    Orde van de Bellemannen (52)
    40.
    Sax A Fond (53)




































    14-07-2012 om 00:00 geschreven door Guy  


    >> Reageer (0)
    11-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cultuur en sport in de kijker op Vlaamse feestdag te Geraardsbergen
    'Vlaanderen Feestviering' zet de Vlaamse feestdag van 11 juli in de kijker. In Geraardsbergen was er een cultuurhappening op de Begijnhofkaai en was er op het stadhuis een eerbetoon aan de Geraardsbergse olympische atleten.

    Ter gelegenheid van de 'Vlaanderen Feestviering' organiseerde de Cultuurraad onder voorzitterschap van Marc Van Laere een academische zitting.
    Voorzitter Marc Van Laere en belleman Pieter Pools ontvingen sportjournalist Louis De Pelsemaeker.(foto)
    Sportjournalist Louis De Pelsmaeker interviewde er Herman Mignon en Ilse Heylen.

    Samen met Marie-Christine Deurbroeck (Los Angeles 1984) vormen zij een select clubje van Geraardsbergenaars die olympische atleten werden. Het thema van deze feestdag was trouwens 'Vlaanderen in de wereld, Geraardsbergen in de wereld'.

    Herman Mignon (Munchen 1972 en Canada 1976) en Ilse Heylen (Athene 2004, Peking 2008 en straks Londen 2012) hadden het over de dagelijkse inzet die nodig is om topatleet te zijn én te kunnen blijven. Tevens werd het verschil tussen het leven van een topsporter vroeger en nu duidelijk geïllustreerd tijdens het boeiende vraaggesprek dat Louis De Pelsmaeker leidde.

    Op de Begijnhofkaai kon men intussen snuffelen tussen de boeken of luisteren naar boeiende verhalen en voordrachten.





    11-07-2012 om 00:00 geschreven door Guy  


    >> Reageer (0)


    Over mijzelf
    Ik ben Guy , en gebruik soms ook wel de schuilnaam 'De belleman'.
    Ik ben een man en woon in Izegem (België) en mijn beroep is Officiële Stadsomroeper van Izegem en museummedewerker.
    Ik ben geboren op 04/06/1955 en ben nu dus 69 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Europese Snorrenclub Antwerpen.
    AANDACHT ! AANDACHT ! AANDACHT ! Welkom op de webblog van de Izegemse Belleman !
    Voor info en contact : vandendriessche.guy@telenet.be of 0476.361558
    Voor een maandelijks prestatieoverzicht, zie steeds de 1ste van de maand
    Archief per maand
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 11-2014
  • 08-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 02-2007
  • 01-2007
  • 12-2006
  • 11-2006
  • 10-2006
  • 09-2006
  • 08-2006
  • 07-2006
  • 06-2006
  • 05-2006
  • 03-2006
  • 02-2006
  • 01-2006
  • 12-2005
  • 11-2005
  • 10-2005
  • 09-2005
  • 08-2005
  • 07-2005
  • 06-2005
  • 05-2005
  • 04-2005
  • 03-2005
  • 02-2005
  • 01-2005
  • 12-2004
  • 11-2004
  • 10-2004
  • 09-2004
  • 07-2004
  • 06-2004
  • 03-2004
  • 01-2004
  • 12-2003
  • 07-2003
  • 06-2003
  • 05-2003
  • 09-2002
  • 06-2002
  • 05-2002
  • 12-2000
  • 02-1995
  • 02-1994
  • 12-1988
  • 06-1988

    Foto

    Inhoud blog
  • Gezocht : bellemannen en -vrouwen
  • Blankenberge ontvangt heksenreuzen
  • Opendeurdag RIHO politiezone
  • Presentatie brandweerkalender Izegem 2017
  • 25 jaar De Denker Roeselare
  • 150 jaar harmonie Roeselare
  • Leute in't Stad 2016
  • Izegem Koers 2016
  • Opening Izegem Kermis 2016
  • Opening Waregem Koerse
  • 1/4 triathlon Izegem 15 aug 2016
  • Ip zin zundags (I)
  • Retrokoers Ingelmunster
  • Kachtem Ommegang
  • Reuzenstoet Batjes Roeselare
  • Nieuwjaarsreceptie Roeselare Carnaval
  • Nieuwjaarsreceptie Izegem
  • Prestaties Izegemse belleman 2016
  • Hasseltse Belleman wordt woordvoerder en PR van de Nationale Gilde van de Bellemannen
  • Sinterklaas Jeugdvoetbal Roeselare
  • De nieuwe Gilde van Bellemannen
  • Gilde van de Bellemannen ziet levenslicht en BK 2016 in Gooik
  • Escorte voor Sinterklaas op de Izegemse zaterdag-marktdag
  • Halloweenparade Blankenberge
  • Halloween Izegem Centrum West
  • 10 jaar belleman (IZINE)
  • Trofee Vlaamse Cultuurprijs Immaterieel Erfgoed 2015
  • Reuzendoop Stientje van Blankenberge
  • Escorte voor SKRYF
  • Izegemse BIB-verwendag 10 okt 2015
  • Ontmoeting hobbykok Claudia Allemeersch
  • Dag van de leerkracht
  • Opening vernieuwde stationsomgeving Ieper
  • Leute in 't stad Izegem 26 sep 2015
  • 50ste Internationaal Muziekfestival Izegem
  • Doopfeest reuzen Freya en Grimmert Moorslede
  • Izegem Koerse 10 sep 2015
  • 40ste Jaarmarkt Dadizele
  • GUY VANDENDRIESSCHE VIERT TIENJARIG JUBILEUM ALS IZEGEMSE BELLEMAN
  • Opening door de burgemeester van de eerste weideschieting Izegemse Bosseniers
  • 30.00ste Last Post (ook in Izegem)
  • Kachtem Ommegang en doop Reus De Rosten
  • De 19de Izegemse Kastelenloop
  • Izegemse Batjes : de schoentjesworp
  • 3 dagen Izegemse Batjes
  • Fotoshoot door reporter Frank Meurisse, interview door Valentijn Dumoulein
  • 400 jaar Izegemse Bosseniers schuttersgilde Sinte-Barbara
  • Patersmarkt Izegem
  • Zoetemarkt Kemmel
  • Zele op zoek naar belleman
  • Hasselaar Jan Dierickx voert de hoogste noot
  • Hasselt heeft weer een belleman
  • carnavalstoet Mesen
  • Paashaas marktactie Izegem
  • Carnavalstoet Mortsel
  • Carnavalbal 12 Zwaantjes Izegem (Aviflora Ingelmunster)
  • Carnavalstoet Roeselare
  • Carnavalstoet Menen
  • Ontvangst Prinses Carnaval stadhuis Menen
  • Sponsor-receptie KSV Roeselare
  • Persconferentie carnaval Roeselare
  • Kerstboomverbranding Izegem
  • Nieuwjaarsreceptie Roeselaarse carnaval
  • Nieuwjaarsreceptie Grote Markt Izegem
  • Prestaties Izegemse belleman 2015
  • Nieuw ordelid Donald 'de belleman' Debel
  • Belleman opent kermis
  • 18de Kastelenloop - Izegem
  • WK voetbal : België-Rusland... Grote Markt Izegem
  • Streetsoccer Izegemse Grote Markt
  • Bellemadam trekt haar nieuwe kostuum aan
  • Batjes Izegem : Kampioenschap straatmuzikanten
  • Schoentjesworp Izegem
  • Batjes Izegem
  • Zoetemarkt Kemmelberg
  • Maria processie Halle
  • Marktactie composteerbare tuinafvalzakken
  • Izegemse marktactie : Vaderdag
  • Patersmarkt Izegem
  • Reuzenstoet en Doopplechtigheid Fiere Margriet Leuven
  • Zoetemarkt Kemmel 2014
  • Persvoorstelling Izegemse Patersmarkt van 1 juni
  • Miniemenkoers Izegem 18 mei
  • Dijlestad krijgt eerste 'bellemadam'
  • Mechelen krijgt een ‘Bellevrouw’
  • Myriam is Mechelse bellevrouw
  • 60 ste verjaardagsfeest De Gilde Izegem
  • Eerste Mechelse bellevrouw
  • Opening aardbeienmarkt, voor het laatst met de belleman
  • Nieuwe belleman of bellevrouw in Mechelen ?
  • Kippenuitdeling zaterdagmarkt Izegem 26 april
  • Gentse belleman Marc Vervust overleden
  • Paashaas bezoekt de Izegemse zaterdagmarkt
  • Carnavalstoet Bredene 19 april
  • Belleman of -vrouw, iets voor u?
  • Izegem Ronde van Vlaanderen 6 april
  • Persconferentie Leie-Greeters Drongen
  • Carnaval Poperinge
  • Mechanische belleman in nieuw historium in Brugge
  • Stadskaart Izegem
  • Carnaval Roeselare Sleuteloverdracht
  • Startavond Toerisme Leie Roeselare
  • Carnavalstoet en after party Roeselare 2014
  • 1ste Holibi-Regenboog-carnavalprins verkeizing van België
  • Carnavalstoet Menen 2014
  • Aanstelling prins Carnaval Menen
  • Afscheidsbal Prins(es) Alexandra in Century Izegem
  • Persconferentie Roeselaars Carnaval DIEZIE
  • Carnaval Mortsel
  • Lederwaren Seynaeve Izegem viert 80 jaar met Open-deur
  • Fotosessie Greeter-belleman Izegem
  • Gedichtendag Bib Izegem
  • Jacobus Volksmuziek Leest Izegem
  • 1ste kindergemeenteraad Izegem
  • NY receptie Wijk Centrum West
  • Jacobus Volksmuziek Leest Izegem 25 jan
  • Nieuwjaarsreceptie Izegemse Wijk achter de Kerk 25 jan 2014
  • Open-deur Izegemse Dansacademie
  • Inauguratie van het boek 'De Stem van Sluis'
  • 'De Stem van Sluis'
  • Krijgt Mechelen met Myriam Sips een 'Bellevrouw'?
  • Kerstboomverbranding Izegem
  • Nieuwjaarsreceptie Izegem
  • Overzicht prestaties 2014
  • Izegemse kerstmarkt 2013
  • Carnavalbal CV De Daffy's - Izegem
  • Sinterklaas bezoekt de Izegemse zaterdagmarkt
  • Belleman wordt 'Greeter' voor stad Izegem
  • Herfstreceptie Jeugddienst Izegem
  • Kaas- en wijnavond op Kasteel Wallemote
  • Zelvegemakt
  • 11 novemberviering in Izegem
  • 38ste boekenbeurs Izegem
  • Belleman verzamelt 'hoofddeksels'...
  • 5de Halloweentocht Centrum West Izegem
  • Dag van de jeugdbeweging Izegem
  • Lezing 80 dagen voor Koester
  • (H)eerlijk Ontbijt ISO Izegem
  • Marktpromotie Pabo Roeselare
  • Marktpromotie voor danser Ricardo Oliveira Ferreira uit Emelgem
  • Verwendag Izegemse Bibliotheek
  • Steps Shopping Day Izegem
  • Een lichtgevende Nacht van de Duisternis
  • Red Line Star Museum
  • Izegemse kunst helpt kinderen...
  • Rotary Izegem deelt cheques uit aan goede doelen
  • Tweedehands- en kinderspeelgoedbeurs in school Bellevue Izegem
  • Afscheids feest kliniek-Dir. Roger Duyck
  • Opendeur Brandweer Izegem
  • Fête des Tisserands 2013 Halluin (6)
  • Fête des Tisserands 2013 Halluin (5)
  • Fête des Tisserands 2013 Halluin (4)
  • Fête des Tisserands 2013 Halluin (3)
  • Fête des Tisserands 2013 Halluin (2)
  • Fête des Tisserands 2013 Halluin (1)
  • Izegem ECO-spanning
  • Herfstmuziekfestival Izegem 15 sept 2013
  • Izegems herfstmuziekfestival (1)
  • Open Deur Dansacademie Izegem
  • 50 jaar huwelijkfeest van Walter en Jeannine in Ingelmunster
  • The Britisch Town Crier Championships 2013
  • Izegem Open Monumentendag (3)
  • Izegem Open Monumentendag (2)
  • Izegem Open Monumentendag (1)
  • Izegem koers 2013 : VIP afterparty
  • Izegem Koers 2013
  • Seniorendag op Izegem Kermis
  • Katuit Dendermonde 2013
  • Bellevrouw van Kuurne mag niet meer bellen
  • Burgemeester en bellemannen genieten van Koersekermis
  • Nieuwe belleman voor Waregem
  • Nieuwe belleman opent Waregem Koerse Feesten
  • Bellemanconcours op Schotse Dagen 2013
  • Triatlon Izegem 15 aug 2013
  • Hasseltse belleman stopt ermee...
  • World Invitational TC Competition 2013 : results
  • Anti-pickpocket actie op de Izegemse zaterdagmarkt.
  • Promotie nieuwe Hoegaarden Rosee SPAR Kachtem 2 augustus
  • De belleman van Helmond (NL)
  • Belleman opent Deinse Feesten 2013
  • Nieuwe klokken voor Parijse Notre Dame
  • Belleman van Bury StEdmunds kondigd de Engelse baby aan
  • ‘Officiële aankondiging’ van prins George blijkt geslaagde stunt
  • World Town Crier Tournament Kingston 2013
  • Belgisch kampioenschap voor bellemannen, Bokrijk 2013
  • Bazaar Mundial Leest Izegem
  • Reuzenkreeft in Aquafish Bosmolens Izegem
  • Opening nieuwe ziekenhuisvleugel St Jozef Izegem
  • Eveline Carpentier ontmoet de belleman van Temse in Sint Niklaas
  • Prinsenbezoek aan Izegem
  • Prins Filip en prinses Mathilde bezoeken het Nationaal Schoeiselmuseum in Izegem
  • Reuzenommegang 'Katuit' Dendermonde 29 aug 2013
  • Wereld Folklore Festival 2013 in Izegem
  • Spel Zonder Grenzen Izegem 2013
  • 9de Stratenloop Wijk Bosmolens Izegem
  • Izegemse Batjes 2013
  • Ontvangst dames van Markant Ledegem te Izegem
  • Dommelse Bellemarkt
  • Nationale finale American Football in Izegem

    Stads- en Dorpsomroepers in Nederland
  • www.omroepersgilde.nl

  • Gestorven bellemannen, stads- en dorpsomroepers
  • http://www.freewebs.com/towncrierslastpost/index.htm

  • Mijn favorieten
  • early america towncrier

  • Noordamerikaans en Canadees Belleman nieuws

  • Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs