Ik ben Marcus Aurelius, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Winteroog.
Ik ben een man en woon in Herculaneum (Alexandria) en mijn beroep is woordendraaier/ sofist.
Ik ben geboren op 00/00/0000 en ben nu dus 2025 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Filosofie, lezen, talen, lopen, motorrijden, cultuur, auto's, techniek, kunst, wetenschap, mechanica, wapens, .
Eindelijk na al die jaren heb ik een humane oplossing gevonden voor mijn verzameling rotslechte boeken en ridicule aankoopmissers. Die missers die ik vaak kocht zonder de uitgeverij na te kijken ( Ankh Hermes etc... wist ik veel... blijkt het de uitgeverij voor de bond der krankzinnige sekteleden te zijn) of de auteur na te trekken (Gavin Menzies' bullshit over China, bij Thor wat een onzin, puur geschiedvervalsing, maar uitstekend en spannend geschreven. Verder onzin.).
Inplaats van deze monsters te verbranden zoals in Amerika in bepaalde parochies wel vaker gebeurt... dacht ik dat het als rechtgeaarde boekenwurm een einde is dat geen boek verdient, hoe walgelijk ook. Dus geef ik ze de vrijheid! Ze mogen vanaf nu weer en wind trotseren en het gevaar dat loert diep in de ogen kijken. Misschien volgt een nog gruwelijker lot dan verbranding, maar kom Gaia zal geen kwaad woord kunnen spreken.
Nu gaan de boeken Belgie rond: bookcrossing heet de oplossing. Je registreerd een boek, legt het ergens in een bushokje of station en voila! Gedaan. De boeken worden op hun beurt meegenomen en gelezen en opnieuw geregistreerd en zo reizen ze rond. That's it.