Inhoud blog
  • voorbeschouwing seizoen 11
  • Speeldag 20 (27 augustus)
  • update update update!
  • speeldag 15 22-07-16
  • speeldag 14 15-07-16
  • speeldag 13 08-07-16
  • Speeldag 12 (1 juli 2016)
  • Speeldag 11 (24 juni)
  • Speeldag 10 17-06-16
  • Speeldag 9 (10 juni 2016)
    Blog als favoriet !
    naar het forum:
    http://vrijdagavonden.actief-forum.com/
    Welkom!
    vrijdagavonden
    12-03-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Bijna weer tijd om het seizoen aan te vatten! Ik hou jullie nog op de hoogte wanneer we terug starten.Om erin te komen alvast een moptje:


    Ik reed op de autostrade richting Brussel toen ik plots naar het toilet moest.Ik stopte bij het eerste het beste benzine-station en liep er naar
    de toiletten.De eerste was bezet dus nam ik de tweede.Net toen ik op de pot zat begon die gast te praten.

    "Hey, alles in orde?".

    Ik vond het noch de plaats noch het tijdstip om een babbeltje te slaan, maar uit beleefdheid antwoordde ik toch.

    "Euhja hoor, alles goed."

    "Want ben je aan het doen?", vroeg hij.
    Mja, een rare vraag maar kom.
    "Wel euh, ja, ik ben aan het kakken hé, gelijk gij."
    Toen hoorde ik die man geirriteerd zeggen:

    "Sorry schat maar ik ga je seffes terugbellen, er is nen onnozelaar naast mij op toilet die op al mijn vragen antwoord."

    12-03-2012 om 14:02 geschreven door koane08  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    20-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag 19/08/11

    Het seizoenseinde komt zo stilaan in zicht en dus valt het klassement momenteel in zijn definitieve plooi. Wie daar nu nog verandering in wil brengen moet bij de ploegsamenstelling goed de pro's en contra's afwegen alvorens een coalitie aan te gaan. Vrijdag namen Koen, Michiel en Nicolaï het dan ook op tegen Arne, Vince, Jasper en Willem. Eerstgenoemde team koppelde inzet aan creativiteit en slaagde er dan ook in om met knap voetbal een voorsprong uit te bouwen. In geen tijd stonden dan ook forfaitcijfers op het bord. Het sein voor Jasper om zijn geheime wapen - schoenen - uit de kast (of beter gezegd de cabine) te halen. Even leek hiermee een kentering in zicht te komen, want met twee snedige acties slaagde Vince erin om evenveel keer te scoren. Dat heet dan afwerken aan 100%. Toch slaagde team Michiel er in om de controle over de match te heroveren. Hiervoor ging men vaak over de rechterflank alwaar het schelpenveld ervoor zorgde dat Willem de aanvallers veel te veel ruimte gaf.

    Ondertussen was Luc de tribune komen bevolken. Het sein om de wedstrijd af te maken. Met een doorsteekpas bediende Koen de vrijgelopen Nicolaï die beheerst de keeper omspeelde in de bal in mooi tegen de netten plaatste. Met een 10 - 3 eindstand werd de zeedijk opgezocht om voor één van de laatste keren van het seizoen een crèmetje te bestellen. Arne staat nog steeds aan kop in het klassement, maar voelt ondertussen de hete adem van Koen in zijn nek. Het worden nog spannende, laatste weken.

    20-08-2011 om 15:25 geschreven door koane08  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    07-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag 5/07/11

    Augustus is ondertussen gestart en dat wil zeggen dat het zomerstrandvoetbalseizoen al ruim over de helft is. Nadat 'vaste klanten' Vince, Koen en Nicolaï vorige week op stage waren in het voetbalgekke Mechelen vertrok de jonge garde afgelopen week voor een tripje naar de Ardennen. Desondanks waren er zeven sportievelingen op de afspraak om vlak naast de vloedlijn anderhalf uurtje te ploeteren in het mulle zand. In het openingskwartier namen Tine, Koen en Nicolaï het op tegen Thomas, Arne en Matthias. De doelpunten vielen echter als vliegen uit de lucht en toen Vince ook aankwam stonden de bordjes al op 6 - 1. Ondanks een grote dosis wilskracht kon Vince weinig verandering teweeg brengen in het spelbeeld, waarop beslist werd om Thomas en Nicolaï te wisselen. Een eerder onbegrijpelijke wissel, want op papier en in realiteit een serieuze versterking voor het team van Koen dat toen al ruim op voorsprong stond. Een sluwe tactiek van Koen om op kousenvoeten de achtervolging op Arne in het klassement in te zetten. Het team van Arne holde voortdurend achter de feiten aan. Net wanneer de kloof gedicht leek het worden speelde uitblinker Koen een versnelling hoger, waardoor zijn team steeds op veilige voorsprong bleef. Tussendoor noteren we zowel missertjes van 'ancien' Pister als van Arne. Thomas probeerde vlak voor de doellijn Nicolaï te dribbelen, maar de bal kaatste tegen diens voet en rolde zo het goal binnen. Een actie die we kunnen noteren als kanshebber voor 'flater van de avond'. Alhoewel ook Arne een gooi naar deze titel geworpen heeft. Hij wou op zijn beurt show verkopen en de bal voor Tine ontzetten, maar struikelde bij deze actie erg knullig over zijn eigen voeten met een tegengoal als gevolg. Hilariteit alom! Op het eind van de match leek Thomas nog uit te vallen met een spierverrekking. Maar ondanks pijnlijke grimassen en verklaringen dat het voetbal erop zat voor de avond, trapte hij nog meermaals op doel. De tweede Pister die binnen de week betrapt wordt op het afleggen van valse verklaringen! Duidelijk een familietrekje!


    Uiteindelijk haalde hij samen met Tine en Koen een 15 - 12 overwinning, en drie punten binnen. Achteraf wandelden, fietsten of strompelden we nog richting 'De Golf' waar Luc ons kwam vervoegen voor de traditionele crèmes en al dan niet gecombineerde drankjes en het fijne traktaat van Arne. Wie volgt volgende week zijn goede voorbeeld?!


    07-08-2011 om 14:59 geschreven door koane08  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    07-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag 1/07/11

    Onze reporter ter plaatse, Arne Dumarey, schreef volgende bijdrage!

    Onder een stralende zon arriveerden twee maal twee broers voor de aftrap, de gebroeders Verhoest en Dumarey. Het veld lag er mooi bespeelbaar uit en na een kort overleg werd er besloten van broer te wisselen. Wegens de afwezigheid van strandkabine-uitbater Koen konden de vier sportievelingen niet anders dan aan de slag te gaan met een plastic Bumbabal in plaats van met de gebruikelijke jabulani. Het team van Willem en Arne maakte een blitz-start. Dankzij de dansende dribbels van Willem en een mooi één-tweetje stond de 2-0 al snel op het scorebord. Team Michiel en Arthur lieten zich echter niet van de wijs brengen en na enkele mooie loopacties van Arthur en wat plaatsballen van Michiel stond het al snel 2-5. Halftime dan en na het wisselen van kant werd de wedstrijd wat intensiever. Willem en Arne kwamen terug tot 6-5, tot Arthur zijn voet verstuikte. Dit bleek niet veel later een laag bij de grondse afleiding, want met de verstuikte voet bleek Arthur dan plots toch even goed of zelfs beter te spelen. Het werd uiteindelijk heel spannend en bij 9-9 had Michiel een open kans om het af te maken na een mooie voorzet van Arthur, maar Arne was alert en snoepte Bumba af van zijn broer. Arne rook zijn kans en sprintte naar het doel waar hij met wat geluk nog net de bal kon binnentikken. Tien-negen dus en dit maakt het weer spannend in het klassement, want Arne springt over Nikolaï en neemt wat meer afstand van Koen. Ook Willem doet een goede zaak en springt van de dertiende naar de achtste plaats.

    Na de uitputtende, maar deugddoende match werd er afgezakt naar het strandhuis, voor 6 Ice-tea’s en 2 ananassapjes. Naast het gezellige gekeuvel werd ook de verdraagzaamheid van de jobstudente op haar eerste dag even op de proef gesteld toen de jongste drie spelers het nodig vonden om subtiel om nootjes te roepen die we niet gekregen hadden. Er wordt alvast reikhalzend uitgekeken naar volgende week!

    07-07-2011 om 21:41 geschreven door koane08  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    18-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag 17/06/11
    Nicolaï kwam, zag & overwon. En schreef ook een verslag. Enjoy!

    Afgelopen vrijdag trokken er donkere wolken over het strand van Oostende. Gelukkig bracht buienradar, de sinds enkele weken frequent bestudeerde weersite, uitsluitsel. Het zou zeker tot 20u30 min of meer droog blijven. Bijgevolg verscheen er negen man aan de aftrap voor een heerlijke pot voetbal.

    De teams werden ingedeeld naar leeftijd. De drie ouderdomsdekens van de aanwezigen, Thomas, Nicolaï en Koen namen het op tegen Arne, Arthur, Willem en Michiel. 15 minuten later kwam Toon het eerste team versterken. Ondanks een groot numeriek overwicht was de eerste kans voor Thomas, die de bal in twee keer nipt langs de linkerpaal besloot. Toch hadden ze het spel in de beginfase niet in de hand. De jongelingen startten sterk en kwamen zowaar 0 - 3 op voorsprong. Het sein voor de tegenstanders om een tandje bij te steken. De combinatie van techniek (Koen en Thomas), doorzettingsvermogen en enthousiasme (Toon en Nicolaï) bleek al snel de bovenhand te krijgen over de conditioneel sterkere tegenstanders. Met mooi combinatievoetbal werden de bordjes eerst in evenwicht gehangen alvorens helemaal door te drukken tot er een comfortabele voorsprong van 11 - 4 op het bord verscheen.

    Ondertussen was het half negen gepasseerd, met een eerste buitje als gevolg. Toen het steeds erger begon te worden, was het duidelijk dat het Strandhuis wenkte en dat de partij snel beslist moest worden. De individuele kwaliteiten van Koen en Thomas zorgden dan ook in geen tijd voor een 15 - 4 eindstand waarna beide teams afdropen richting Strandhuis.

    Naar wekelijkse gewoonte werden de crèmecoupes weer aangerukt en vloeide de (voornamelijk niet alcoholische) drank rijkelijk. Ondanks diverse pogingen van Thomas ontbraken de bitterballen deze week echter. De serveuse was niet te verwurmen waardoor er een einde kwam aan deze gezellige avond die heel wat verschuivingen in het klassement teweeg bracht. Nicolaï neemt de leiding in het klassement over, op de voet gevolgd door Koen en Arne. Maar ook Thomas en Toon (die maar even vijf plaatsen vooruit ging) doen een uitstekende zaak. Arne is alvast op revanche belust en heeft al laten weten de komende week extra hard te trainen om zijn poleposition te heroveren.

    18-06-2011 om 11:33 geschreven door koane08  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    16-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag 10/06/11

    Het hoosde de hele dag boven Ostend City, maar toen wij naar buiten kwamen, ging de zon ook spontaan schijnen. Ook nu konden we de aanwezigheid van zo’n 7 personen ten zeerste appreciëren. Door de hevige regenval was de zee groter dan normaal en dus zat er niets anders op dan op het zachte zand aan de slag te gaan. Koen, Willem & Toon vormden een gevreesd triumviraat die hun kuiten mochten insmeren om de fysiek sterkere Arne, Arthur, Nicolaï en Wendy partij te geven…

     

    Een hobbelig veld waarvan de linkerflank bovendien een 5-tal meter lager lag dan de rechterflank, die op zijn beurt vakkundig afgeschermd werd door de talloze witte toeschouwers die roerloos het toneel gade sloegen. En 2 debutanten, die zo de leeftijdsgrens langs beide kanten vandaag verlegden. Omstandigheden waarvan een mens onder de indruk van zou zijn. Gelukkig zijn wij allemaal atletische gebouwd en beschikken we over een goddelijk lichaam en mentale kracht op overschot waardoor we het niet aan ons gezond hart laten komen.  De partij kwam echter toch moeizaam op gang. Na de 1-0 die binnengewerkt werd door Koen hingen de bordjes in een oogopslag weer  gelijk. Toen Wendy zich ermee ging bemoeien en zo als vrije vrouw kon fungeren bleek de tegenstand niet opgewassen. Het eerste uur konden Toon, Willem & Koen nog de indruk geven mee te kunnen, maar toen de man met de hamer uithaalde zeeg de tegenstand neer. In amper een paar minuten tijd evolueerde te score van 3-6 naar 3-10. Een duidelijke overwinning. Een bitter verlies. Maar een veldslag verliezen kan gebeuren, de oorlog is nog niet gestreden. Neemt men volgende week wraak? Afkomen is de boodschap! Volgende week dus! 19u30.

    16-06-2011 om 13:50 geschreven door koane08  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    05-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.België-Turkije 3 juni 2011

    Een uitermate belangrijke kwalificatiewedstrijd in het teken van Euro 2012 in Polen-Oekraïne. Mits winst houden we het lot in eigen handen om het barrageduel te spelen. Onze steun is dus meer dan nodig. Maar de vele successupporters zijn ons te snel af en dus konden we geen ticket bemachtigen voor een zitje in het Koning Boudewijnstadion...

    Om ons toch enigzins in de sfeer te wanen werden we uitgenodigd ten huize Arne Dumarey. Op de grens van De Haan & Middelkerke werden we in de Jacobinnesselaan 9 hartelijk verwelkomt met een hapje en een drankje. Het TV-scherm van 110x60cm was reeds opgewarmd door Roger Federer & Novak Djokovic.
    Dus namen Wendy, Dominique, Koen, Arne, Nicolaï, Sanne, Vincent, Arthur, Willem & een nobele onbekende plaats in de zetel.
    Al na 3 minuten trapte Marvin Ogunjimi de bal tegen het net en de euforie in de woonkamer. 20 minuten later wist een Turk (zoals gewoonlijk) de sfeer verpesten. Nog talloze kansen, tot een penalty toe, kregen de rode Duivels om de 3 punten thuis te houden, maar het mocht niet baten. 1-1 eindstand en dus krijgt iedereen die in dit verslag aan bod komt 1 punt, behalve Djokovic. Sorry Novak...

    Hieronder de foto's!

















    05-06-2011 om 15:02 geschreven door koane08  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag 27/05/11
    Nog eens vrijdag, Nog eens sjotten opt strange? Zien we dat zitten?
    Vijf mensen stonden paraat; Toon stond tussen twee laatdiensten door op vrijdag nog eens klaar voor de strijd; Thomas, het ouderdomsdeken, die dit seizoen iedereen een poepje wil laten ruiken; Koen, die voluit voor de titel gaat, Vince, klaar voor het seizoen van de bevestiging regelrecht naar playoff 1 en Arthur jong, vinnig en duikt overal onder, langs en door;
    Toon, Vince en Arthur tegen Thomas en Koen en blijkbaar was dit een goede opstelling, want al vlotjes werd het 5 tegen 5. Nog tien goals te gaan voor één van de twee ploegen hun geheim wapen binnenhaalde; Tromgeroffel en klokkenluiders alom want Jasper Feyen kwam op het veld en voegde zich bij Koen en Thomas.
    Het andere team kreeg geen schrik, Arthur slalomde de drie (die nog op zoek waren naar hun structuur) en met uitstekende of soms iets minder geniale passes naar Vince kwamen ze plots 9-5 voor.
    Tot helaas pindakaas de nieuwkomer zijn draai vond in zijn team en Toon zichzelf weer eens voorbijdribbelde en enkel schijnbewegingen maakte, waar alleen hij in liep. Ja inderdaad tot dat moment vlotjes kwam het gelijk.
    Toen Toon zijn enige goede moment had werd hij nog afgeleid door zijn eigen teammaats. Dit maakte het tot een vlotte overwinning voor het Team van Thomas, Koen en Jasper.
    Koen volop met zijn neus richting titel. Is zijn broodje gebakken? Of komt er plots gevaar van nieuwkomers of ander gespuis?

    Alleszins telkens stof genoeg om over na te kaarten. Zo konden we in een nog redelijke wachttijd een drankje krijgen in het strandhuis en werd er al teruggeblikt op de vroegere matchen en werd er vooral veel gelachen. Iedereen had duidelijk zijn mopvest en lolbroek aan, wat zelfs op applaus werd onthaald door Deheer Vandelanotte. Een Fruchtenkurf en bitzerballen het ging er vlotjes in. Een avond voor herhaling vatbaar.


    Met vriendelijke groet, Dekeyser

    01-06-2011 om 19:03 geschreven door koane08  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    24-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag 20/05/11

    Op een zonnige maar winderige vrijdagavond staan 5 spelers aan de aftrap van een nieuw wedstrijdje strandvoetbal. Het ene doel wordt bewaakt door Arne & Koen. Zij zullen alles uit de kast moeten halen om  Nicolaï, Luc & Arthur te verslaan…

     

    Het terugtrekkende water en de waaiende wind zorgen ervoor dat we enkele wiskundige formules moeten raadplegen om het plein uit te tekenen. Een eitje voor de hoogbegaafde deelnemers. Om verder de wiskunde te testen slaagt het team met 3 spelers erin om meteen een 4-0 voorsprong uit te bouwen. Nadat Koen zijn schoenen uittrok die hij aan had om blessures te vermijden evolueert de score naar 3-5 en vervolgens 7-7. Niet dat het er iets mee te maken heeft hoor.

    Arne & Koen voelen elkaar steeds beter aan en wanneer we besluiten om het omgeploegde veld te verlaten en een deftig stukje zand uit te kiezen neemt de spanning en sensatie toe! Arne mist enkele keren onbegrijpelijk voor doel, Nicolaï wordt heerlijk’ gepoort’ en Arthur pakt bij 14-14 uit met een plaatsbal die via de binnenkant van de paal in doel verdwijnt en zo zijn team 3 punten bezorgd.

    In het strandhuis aangekomen daagden Sanne & Vince nog op voor een natje. Tot laat op de avond gaan de petrussen, orvals, chimays, pintjes, ijsjes & kaasplankjes vlot binnen. Alweer een fijne avond!

    24-05-2011 om 13:48 geschreven door koane08  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    15-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag 13/05/11

    Een stralend zonnetje scheen ook nu weer op het charmante voetbalveldje nabij de Noordzee. Toon moest op het laatste moment afhaken zodat er 6 sportievelingen op het appel verschenen. Na kort overleg werden twee teams gevormd. Steven, Arne en Vince namen het op tegen Nicolaï, Koen en youngster Matthias. (die in de ploeg gedropt werd om de gemiddelde leeftijd wat naar beneden te halen). Na een uitzonderlijk korte studieronde werd er onmiddellijk ingevlogen. Het water was immers in opmars, dus moest de partij aan een behoorlijk tempo afgewerkt worden. Het spel ging goed op en neer, maar Koen slaagde er niet in om tot zijn gebruikelijke acties te komen. Hij wees daarvoor met beschuldigende vinger naar het terrein. Ook Vince vergat regelmatig zijn bal. Hopelijk zorgen de terreinverzorgers volgende week voor een betere mat. Arne begon echter zijn kans te ruiken om uit te lopen in het klassement en speelde dan ook zonder franjes en zorgde hierbij vaak voor gevaar. Enkel waarschuwende medespelers zorgden ervoor dat hij open kansen te vaak nog de nek om wrong. Steven kegelde op zijn beurt Nicolaï omver maar werd nog geen minuut later zelf onderuit gelopen door Koen. Toen Stevens team tot 9 - 6 kon uitlopen, leek de match beslecht. Het sein voor de tegenstander om een versnelling hoger te gaan spelen en dankzij onder meer een wonderbaarlijk mooie corner (ongetwijfeld een ingestudeerd nummertje) hingen de borden even later alweer gelijk. Wie dacht dat die vervloekte play offs spannend waren, die was afgelopen vrijdag duidelijk afwezig op het strand. Met een snedige voorzet zonderde Matthias Nicolaï alleen af voor doel. De vele sprinten achter de bal (en buiten het veld) hadden de spits van dienst echter vermoeid gemaakt waardoor de scherpte voor doel ontbrak. Twee minuten later mocht Nicolaï met hangende schouders het veld verlaten wanneer Arne, door een tweede flater in evenveel minuten, de winning goal kon scoren. Matthias en Arne doen de beste zaak in het klassement. Matthias verzamelde zijn eerste puntje en Arne kon drie punten uitlopen op Koen & Nicolaï. Maar het seizoen is nog lang en de achtervolging wordt in de komende weken zeker ingezet.

    15-05-2011 om 16:34 geschreven door koane08  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    13-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag 6/05/11

    Mooi weer en een hobbelig veld, de ideale combinatie voor Steven & Koen om het op te nemen tegen Nicolaï, Arne & Thomas.

    Al van de eerste minuut bleek dat Steven teveel frietjes gegeten had en Koen te weinig patatjes. Het resultaat was echter hetzelfde, een beperkt loopvermogen. Het speelde allemaal in de kaart van de tegenpartij en die wisten dit dan ook goed uit te buiten. Met snedige acties van Nicolaï & Arne werd er vaker dan anders gescoord. Tel daarbij nog eens Thomas als spelverdeler bij en dan weet j’et wel. Resultaat na amper 40 minuten: 10-5.

    Tijd zat dus om nog een 2e & 3e partijtje af te werken. Met wisselende teams bleek de spelvreugde toch belangrijker dan de score.

    Bij deze dus 3 punten voor Nicolaï, Thomas & Arne. Steven & Koen doen het met 1 puntje, waardoor deze laatste zijn maximum kwijt is. Arne is de nieuwe leider in het klassement met 9 punten (op 10). Koen wordt bijgehaald door Nicolaï met 8 punten. De rest hangt ook nog allemaal goed aan elkaar!
    Uiteindelijk belandden we op het terras van ‘de golf’ waar we gezelschap kregen van een bende internationale ornithologen, die reeds in de vorige verslaggevingen aangekondigd werden!

    13-05-2011 om 15:01 geschreven door koane08  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    04-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.foto's 22/04/11
    Met dank aan Andries!







































    04-05-2011 om 13:28 geschreven door koane08  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per maand
  • 05-2017
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 02-2015
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 01-2011
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010


    VOF Devriendt Winkelpad 42 8400 Oostende! Uw vaste partner voor brood, banket, vlees, groenten & fruit, algemene voeding
    agenda

    Belangrijke data in mijn agenda


    Zoeken in blog



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs