Foto
Foto
Gastenboek
  • Leuke website !
  • veteranenploeg Thor Wommersom
  • na lange tijd.
  • DOOD
  • terug van winterstop

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Categorieën
  • Filmpjes (5)
  • fotospecials (7)
  • Kalender (22)
  • spelersfiches (21)
  • Wedstrijdverslagen (54)
  • Veteranen Oplinter
    Voetbalploeg voor eeuwig jonge beloften!
    29-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OLYMPIC LANDEN SPAART HULPELOOS OPLINTER

    Vooraf:

    Op een ongewoon laat uur vertrokken we vorige vrijdag richting Landen. Eindbestemming was het Landense sportcomplex, de thuishaven van Olympic, onze tegenstander van de avond.
    De groen-witten zijn een relatief nieuwe ploeg maar hebben wel al een fraai palmares bij elkaar gespeeld. Op de uitschuiver tegen onze eigen jongens eind vorig jaar na hebben ze zo goed als al hun wedstrijden gewonnen. Niet onbegrijpelijk als je weet dat een aantal van hun basisspelers vorig jaar nog het mooie weer maakten in de provinciale reeksen.
    Bij Oplinter lopen er ook zo een paar jongens rond maar dat is voor de meesten toch al een paar jaartjes geleden en voor sommigen moeten we al terug gaan tot in de vorige eeuw.
    Niet getreurd echter, een sterke Oplinterse kern diende zich aan op het bijna perfecte (iets te harde en veel te grote) terrein. We konden zelfs Kevin R. opnieuw welkom heten die na een lange afwezigheid opnieuw zijn opwachting kon maken. Tenslotte was ook Arie B. opnieuw aan de kern toegevoegd.

    Eerste helft:

    Aan de aftrap verscheen een gewijzigd elftal. Door de afwezigheid van Stefan B en David B. moest onze selectieheer noodgedwongen wat sleutelen. Dominique W en Geert E verschenen opnieuw in de basis. Patrick P, Kevin R, Arie B en Pol C bevolkten de rijk gestoffeerde bank.
    Het was al bijna 21u00 toen de match door de (
    Jos Geysels lookalike) scheidsrechter op gang gefloten werd. Dit late aanvangsuur was de Oplinterse eeuwige jongelingen blijkbaar niet goed bevallen want Landen nam meteen het heft in handen. Een eerste schot suisde al meteen over het doelkader en we waren nog niet goed bezig. Olympic liet er geen gras over groeien en zette onze vets goed vast maar verder dan een hoekschop kwamen ze niet direct meer.
    Oplinter zocht naar de bal maar vond die niet, tactisch bleek de puzzel niet in elkaar te passen en de groenhemden kon zo op korte tijd 2 keer alleen voor Dave komen. De eerste keer glipten ze net door de buitenspelval maar de plots opdoemende indrukwekkende verschijning van Dave deed de aanvaller twijfelen zodat een handreflex van onze goalie voldoende was om het doelpunt te voorkomen. Even later hetzelfde scenario maar de Landens spits durfde niet meer zo ver te komen en trapte de bal naast.
    Oplinter was onzichtbaar tot in de 15e minuut Stefan P bijna kon profiteren van een mistasten in de Landense verdediging maar de fout werd tijdig rechtgezet. Paars-wit kroop een klein beetje uit de omknelling maar het bleef vooral veel moeite hebben met het belopen van de ruimte op het grote veld. Het is algemeen geweten dat onze mannen het moeten hebben van de strijd om de kleine ruimten. De Oplinterse kansen bleven aldus uit terwijl Olympic maar bleef aandringen. Gelukkig werkte de buitenspelval ondertussen weer wel zodat een resem Landense aanvallen vroegtijdig afgefloten moesten worden. De aanvallen die wel door Landen afgerond konden worden misten (vaak onbegrijpelijk) het doel. Het scorend vermogen van de Landenaars was duidelijk niet in verhouding tot het spel dat ze op de mat legden.
    Op het half uur riep Geert E plots naar de bank dat er iemand op zijn adem getrapt had. Navraag leerde dat hij het zelf was en dus wedstrijd diende te staken. Eens van het veld gestrompeld nam Patrick P zijn plaats in.
    Van de verwarring maakte Stefan P gebruik om nog eens alleen richting het Olympic doel te stormen, jammer genoeg sprong de bal ongelukkig weg alsook de mogelijke kans.

    Olympic nam echter snel de draad weer op en begon onze doelman opnieuw te bestoken echter zonder resultaat. Ofwel zat Dave er goed tussen ofwel vloog de bal ver over en naast. Ondanks het negatieve van het Oplinterse spel moet wel gezegd worden dat de mooiste aanval (tevens ook de enige) van de voeten van onze jongens kwam. Op slag van rust haakte Etienne oordeelkundig af om in balbezit te komen. Hij verstuurde een lange cross naar Bruno VP die op zijn beurt knap Stefan P bediende. Onze lange spits kon de kroon niet op het werk zetten en mikte jammer genoeg op de goed opgestelde Landense keeper.

    Rusten geblazen dus met een mager rapport. Landen kon de vele kansen niet benutten en Oplinter bood te weinig weerwerk. Hopelijk werd de oplossing gevonden in de kleedkamers.

    Tweede helft:

    Tijdens de pauze werd er geen oplossing gevonden in de kleedkamers aangezien we door de grote afstand tussen veld en vestiaire niet aldaar konden gaan uitblazen. Een frisse slok water had ook deugd kunnen doen maar ook dat zat er niet in. Deze nieuwe ploeg heeft duidelijke nog wat werk aan de extra sportieve kant van de zaak.
    Na het uitvallen van Geert bleven er nog 3 wissels over tijdens de rust. Arie B verving Marnix R, Kevin kwam op de plaats van Wim A. en Bruno VP moest plaats ruimen voor onze senior Pol C.
    De pauze had voor Olympic Landen blijkbaar zeer goed gedaan want reeds in de tweede minuut en bij hun eerste kans hing de openingstreffer al tegen de netten. De Oplinterse verdediging verkeek zich op een scherpe voorzet die net tussen verdediging en doelman belandde. Een klaar kijkende Landenaar stak er zijn hoofd tussen en kopte zuiver binnen: 1-0.

    Het onvermijdelijk was uiteindelijk dan toch gebeurd. Ook de herschikte Oplinterse verdediging kon voorlopig geen antwoord bieden op de Landense aanvalsgolven. Het dient echter wel gezegd dat niet enkel de verdediging te kort kwam, in alle lijnen waren er problemen en werden de ploegmaats niet gevonden. Veel balverlies dus aan de kant van Oplinter en dat beterde er niet op na het tegendoelpunt. Op het kwartier gaf het fiere Oplinter het dan helemaal weg toen ze de naar voren snellende aanvallers gewoon lieten lopen. Zo kon Landen alleen op Dave af met de dodelijke 2-0 tot gevolg.
    Onze veteranen zakten hierop helemaal in elkaar en gaven Landen de gelegenheid om het helemaal af te maken. De scoringsmachine van onze gastheren was echter weer stilgevallen en menige kansen werden de nek om gewrongen. Oplinter had in deze fase vooral ook last met zichzelf, het liep van geen meter en alle goede intenties liepen af met een slechte pass en dus een sisser. We noteerde wel Oplinters gevaar vanuit een stilstaande fase. Een vrije trap van op de rechterflank werd door Patrick P. pardoes op de verste paal gekruld om uiteindelijk in de handen van de keeper te stranden. De kansen van Landen waren echter talrijker en het was wachten tot in het slotkwartier toen Oplinter beetje bij beetje zijn draai leek te vinden. Een paar schuchtere Oplinterse pogingen leiden tot weer een “tekst-boek” aanval in de slotminuten. Gelegenheidslibero Arie B kwam plots goed opzetten en zag Patrick P de ruimte op rechts induiken. Patrick kreeg de bal knap mee en zette die voor richting de goed gevolgde Stefan P. Onze topschutter nam de bal goed mee maar aarzelde net een seconde te lang en besloot zo net naast de paal buiten. Landen werd nu goed vast gezet en ook Pol C kon even later de bal aannemen in het strafschopgebied maar de controle was moeilijk zodat ook zijn inzet uiteindelijk gekeerd werd. Ook de allerlaatse mogelijkheid was voor Oplinter, vanuit de aanvalslinie werd de bal knap teruggelegd op de aanstormende Arie B. Die haalde uit met een verschroeiende knal die slechts ternauwernood gered kon worden door de verdienstelijke doelman.

    Zo kwamen we toch met een positieve noot aan het einde van de voor Oplinter teleurstellende wedstrijd. We mochten tevreden zijn dat de score niet hoger was opgelopen en af en toe was er toch een sprankeltje van het echte Oplinter zichtbaar geweest.
    Tenslotte toch nog een pluim voor Landen voor hun sportieve wedstrijd en hun voortreffelijk scheidrechter.

    Volgende week:

    Beter moet het dus deze week tegen het onbekende FC Grankanaria.  Onderschatting van dit alweer nieuwe team is uitgesloten want te verwachten is dat ze meegaan in de positieve vibe die er heerst in St-Truiden nu dat hun favoriete ploeg de nodige potten breekt in play-off 1. Hopelijk komt Guido Brepoels niet mee om zijn jongens te motiveren en lukt het Oplinter om opnieuw aan te knopen met de overwinning.
    Opgelet nog voor de supporters want de wedstrijd start op vraag van FC Grankanaria pas om 20u30.

    Hopelijk tot vrijdag!

    Opstelling:

    Dave Butiens, Pascal Vandevelde, Marnix Reniers (Arie Bronkaerts), Wim Allard (35’Kevin Rappe), Geert Everaert (30’Patrick Pichon), Wim Boffé, Bruno Vanparijs (35’ Pol Chaltin), Geert Paulussen, Stefan Paulussen, Etienne Ruytincx.

    Doelpunten:

    ///





    Het grote veld boezemde onze jongens meteen ontzag in...


    Klaar voor de aftrap, nr 12 Etienne R. is klaar voor de eerste baltoets op hoop van zege...


    De paarse aanspeelpunten zijn schaars...


    Op de bank houd men de moed erin...


    De kopjes gaan omlaag na het openingsdoelpunt...


    De Landense doelman is alleen maar van ver te zien...


    Slotoffensief van een nooit opgevend Oplinter, karakter tot het eind en zelfs verder want later zou blijken dat de 3e helft  oververdiend gewonnen werd.....

     

    29-03-2010 om 00:00 geschreven door johan14  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Wedstrijdverslagen
    26-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KALENDERWIJZIGING !!!!!!

    Allen,

    De wedstrijd van volgende week vrijdag 02 april tegen Mechelen-Bovelingen is afgelast en dit wegens een gebrek aan spelers bij de tegenpartij. Dit is een meevaller voor de verslaggever want hij zag het niet zitten om die lange naam steeds opnieuw te moeten typen in het wedstrijdverslag.

    De kalendercommisie heeft in tussentijd niet stilgezeten en heeft meteen een nieuwe, frisse tegenstander weten te strikken.
    De keuze is gevallen op FC Grankanaria, een spiksplinternieuwe ploeg ontstaan uit de supportersclub van STVV.

    Zij worden dus volgende week vrijdag 02 april om 20u30!! verwacht aan de dalweg.

    Men zegge het voort!

    26-03-2010 om 00:00 geschreven door johan14  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Kalender
    24-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEINIG OPWINDING IN NON-MATCH

    Vooraf:

    Afgelopen vrijdag stond er een veelbelovende match op het programma. Het sterke Crossing Vissenaken zou onze mannen partij komen geven. Het prille lenteweer had ook heel wat nieuwe supporters op de been gebracht zodat de kantine van RGO weer gouden zaken kon doen.
    Omstreeks kwart voor acht kwamen de eerste Crossing mannen met mondjesmaat toe maar om acht uur stond de teller nog maar op 5 stuks. Net genoeg voor een minivoetbal matchke maar dat zagen onze vets duidelijk niet zitten: echte mannen spelen “grote voetbal”!
    Na wat gepalaver werden de twee spelers kernen bij elkaar opgeteld en kwamen we uit op een totaal van 22 spelers (inclusief onze joker Yvan W, testspeler Patrick P en enkele in der haast klaargestoomde toeschouwers).
    Andermaal toonde onze ruime kern zijn nut zodat er toch een min of meer normale match gespeeld kon worden.
    Spelen tegen eigen volk is natuurlijk lang niet zo spannend want niemand durft dan echt volluit te gaan. De spankracht in de match zou dan ook niet veel voorstellen met als gevolg dus ook dit verslag niet.

    Eerste helft:

    Er werd uiteindelijk gekozen om de Oplinterse ploeg van vorige week opnieuw in dezelfde formatie te laten starten en de nieuwkomers en reserven van vorige week werden ingelijfd bij Crossing. Enkel Eddy R maakte ook nog de overstap zodat er een plaatsje vrijkwam voor Yvan W die zo voor het eerst sinds mensenheugenis nog eens aan de aftrap stond.
    Vissenaken werd dus versterkt met maar liefst zes (6) Oplinteraars: Geert E., Pol C., Eddy R., Dominique W., Gert P en tester Patrick P.
    We verwelkomde dus ook nog een testspeler: Patrick P, de huidige coach van 2e provincialer Arsenal Oplinter, kwam de sfeer opsnuiven en indien mogelijk enkele tactische nieuwtjes en ideetjes opdoen bij onze ervaren veteranen.

    Meer dan een kwartier te laat begon dan uiteindelijk de wedstrijd en meteen werd vissenaken bij de keel gegrepen met na 1’ een reuzenkans voor de losgelaten Stefan P. Zijn inzet werd nog met de voet gered door de bezoekende doelman. Meteen daarna opnieuw gevaar via een scherpe voorzet van Bruno VP die door Wim B onhoudbaar tegen de netten werd gekopt. 1-0 en de Crossing Vissenaken/Veteranen Oplinter ploeg wist meteen waar het aan toe was.
    Drie (3) minuten ver in de eerste helft sloeg het noodlot echter toe voor onze geliefde ploeg. De wederoptredend Yvan W was plots het slachtoffer van een dramatische blessure en kon niet meer verder. Er moest duchtig op hem ingepraat worden om hem er weer bovenop te krijgen. Als troost mocht hij dan truitje wisselen met onze scheidsrechter Etienne R zodat de ploegen opnieuw in evenwicht waren.
    Ondertussen had ook Vissenaken zijn eerste kans bij elkaar gevoetbald, hun schot ging echter hoog over. Desondanks bleef Oplinter baas en op het kwartier was er weer de ondertussen bijna traditionele sterke 5’ minuten van David B. Eerst was er een goede kopkans maar even later zette hij maar liefst 3-4 man (waaronder een paar Oplinterse uitgeleende vets) in de wind en kon besluiten met de knappe 2-0.

    Vissenaken bleef bescheiden, enkel een strakke vrije trap, genomen door onze uitgeleende tester Patrick zorgde voor gevaar. Dave B ranselde op een magistrale wijze de bal uit zijn kruising.
    Het spelpeil daalde echter snel naarmate de wedstrijd vorderde er werd wat gepraat en gelachen op het veld tot plots een klaar kijkende Bruno VP vanuit de middencirkel zag hoe David B een lange loopactie opzette. Hij gaf de bal gepast mee en zette David zo ongehinderd op weg naar zijn tweede van de avond: 3-0 na 20’.

    De wedstrijd leek gespeeld en het was 10’ wachten voor er opnieuw iets te beleven viel. De belevenis was echter van een niet-sportieve aard want Dominique W was geveld door zijn eigen ploegmakker Bruno VP. Met een catch-duik die in de WWF niet zou misstaan had onze middenvelder de ribbenkas van de uitgeleende Dominique danig gekraakt. Na heel wat begrijpelijk gesteun en gekreun kon hij de wedstrijd gelukkig opnieuw hervatten.

    De slotminuten waren ondanks de achterstand toch voor Vissenaken. Nadat ze net ontsnapt waren aan een vierde tegentreffer van de voet van Stefan P, die in al dan niet buitenspelpositie alleen op de doelman mocht afgaan maar niet kon besluiten, kregen ze zelf twee prima kansen waar eerst Dave nog klaar kijkend tussenzat. Hij moest zich tenslotte toch gewonnen geven op een knap schot in de rechterbenedenhoek na een mooie Vissenakense solo: 3-1 net voor de rust.

    Tweede helft:

    Natuurlijk geen wissels tijdens de rust aangezien het ganse spelersarsenaal reeds benut was.
    Het gebrek aan vers bloed zorgde voor een belabberde start van deze tweede periode. Pas na 10’ konden de 22 spelers een aanvaardbare actie op de mat leggen. Stefan P en David B verschenen plots met slechts één bezoekende verdediger in de buurt voor de Vissenakense keeper. Onder hun tweeën verkwanselden ze echter de opgelegde kans.
    Onze paarshemden liepen er nu ongemotiveerd bij, de ruime voorsprong deed de concentratie verslappen en Vissenaken begon stilaan het laken naar zich toe te trekken.
    Opmerkelijk hierbij was de toonaangevende rol die nieuweling Patrick P hierin kon spelen. Hij gaf regelmatig blijk van zijn ontluikende talent en zette zo regelmatig een gevaarlijke tegenaanval op. Bij één van deze tegenaanvallen lukte Eddy R een schot op de dwarsligger van onze Dave en ook Dominique W. kon ondanks de pijnlijke ribben een kansje versieren.
    Oplinter prikte sporadisch wel terug maar het vuur was eruit. Een goeie plaatsbal van Bruno VP was nog het vermelden waard maar de trap miste kracht om binnen te vliegen.

    Het overwicht van Vissenaken wierp uiteindelijk dan toch nog een vrucht af toen, alweer, Patrick P teveel ruimte kreeg in de buurt van het strafschopgebied. Hij kreeg niet alleen ruimte maar ook de tijd om aan te leggen en de bal strak, buiten bereik van Dave B binnen te schieten: 3-2.
    Vissenaken had nu nog iets meer dan 5’ om toch nog een puntje mee te pikken maar ze misten net dat tikkeltje geluk om nog eens te scoren. Geert E. kopte na een hoekschop op de paal en in de allerlaatste seconde moest Dave B nog eens goed plat gaan om de gelijkmaker te verhinderen. Zo bleef het na een zoutloze tweede helft uiteindelijk toch verdiend 3-2 voor onze Veteranen die in deze ondankbare omstandigheden toch nog een aantrekkelijke eerste helft op de mat gelegd hadden.
    Het is nu aan Vissenaken om eens in eigen boezem te kijken en maatregelen te nemen om deze vervelende situatie in de toekomst te voorkomen.  

    Van deze wedstrijd onthouden we ook nog de sterke prestatie van Patrick P die met vlag en wimpel geslaagd is in de test en dus altijd welkom is om onze ploeg te komen versterken.

    Op algemeen verzoek is er deze week als extraatje ook een fotospecial toegevoegd aan deze blog, scrol omlaag voor het resultaat.

    Volgende week:

    Volgende week trekken we naar Olympic Landen, net als Vissenaken een ploeg in opbouw maar die toch al een hele reeks goeie resultaten hebben behaald. Vorig jaar konden we nog net winnen we verwachten ons nu wel aan een sterke revanche.

    Tot vrijdag: OPGELET VOOR HET LATE AANVANGSUUR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Opstelling:

    Dave Butiens, Pascal Vandevelde, Marnix Reniers, Wim Allard, Stefan Blockx, David Bex, Wim Boffé, Bruno Vanparijs, Geert Paulussen, Stefan Paulussen, Yvan Willems (3’ Etienne Ruytincx).

    Doelpunten:

    Wim Boffé:1
    David Bex: 2



    Onze Jongens speelden voor de gelegenheid in het rood...


    De tegenstanders (Vissenaken + Oplinter) in het blauw...

    Voor sommigen waren de rode truitjes toch iets strak om goed te zijn...


    Gezellig keuvelen tijdens de rust, uitblinkers verdienen dan ook een pafke...


    Een zeldzame prangende actie uit de tweede helft...

    Bijlagen:
    http://www.bloggen.be/veteranenoplinter/archief.php?startdatum=1260140400&stopdatum=1260745200   

    24-03-2010 om 22:28 geschreven door johan14  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Wedstrijdverslagen
    23-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTOSPECIAL YVAN - DE JOKER- WILLEMS




    Zo fier als een gieter voor zijn wederoptreden...


    Drama na 3 minuten, Yvan W valt uit en moet wisselen met de scheidrechter...


    Yvan is van alle markten thuis, het verschil met een echte arbitter is haast niet te zien...

    Lovende kritieken na de eerste helft...


    Moe maar tevreden na een scheidsrechterlijk geslaagde wedstrijd, geen verkeerde beslissingen, geen discussie en heel veel "balvoordeel"...

    De gelegheids Vissenakers deelden deze mening duidelijk niet, Yvan W bewaart echter zijn "cool"

    OPGELET DE VOLGENDE FOTO'S ZIJN NIET VOOR GEVOELIGE KIJKERS...



    Nagenieten na de match


    Na de match mag men zich al eens laten gaan!!!

    23-03-2010 om 00:00 geschreven door johan14  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:fotospecials


    Inhoud blog
  • CONDITIE CRESCENDO
  • DE VETERANEN TRAININGEN BLIJVEN EEN GROOT SUCCES!!
  • Eerste Veteranen training...ooit!
  • Kalender 2014-2015 Veteranen Oplinter deel 1
  • Kalender 2014-2015 Veteranen Oplinter deel 2

    Kalenderinfo?: Stuur een mail via de blog of bel Johan B. op 0495/476350


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.




    Archief per week
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 05/08-11/08 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 28/11-04/12 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 27/12-02/01 2011
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs