en dagdagelijkse verhalen en beslommeringen uit ons leven
27-03-2013
Nachtmerries
Ik kan dit niet lang meer volhouden... 3x per nacht is Ruben wakker omdat hij slecht gedroomd heeft en dan ontzettend bang is.
3x per nacht een half uur opzitten want hij is dan zo bang en wilt dat ik dan in de living blijf, anders blijft hij roepen en dan slaap je ook niets.
Dat betekent dat ik per nacht 1,5 uur minder slaap en dat begint toch wel zijn tol te eisen.
Dit is nu gelukkig niet ALLE nachten maar toch wel een paar keer per week. En dan moet je weten dat hij meestal voor 22 uur 's avonds niet in slaap valt, hé. Pfffffffffffffffffffff.
Als je een boeleke hebt, weet je dat je nachtjes korter zijn, maar bij een tienjarige is dit normaal gezien toch wel al opgelost. Het ironische is dat Ruben als boeleke na 2 weken doorsliep en dat hij steeds wijzertje rond sliep, min 10 minuten. Een zaligheid dus.
Tja, wat doe je hier toch weer aan, hé? Het vreemde is dat als hij bij mijn ouders blijft slapen, dat hij daar geen nachtmerries heeft of ook niet wakker word. Zou het aan zijn kamer kunnen liggen?
Mijn vader beweert dat de kamer te donker is maar ik vind zijn saffierblauwe kamer met luchtige, voile, blauwe gordijntjes met witte sterretjes op, zo mooi. En er brandt steeds een lichtje, zo een luchtbevochtiger met lavendelolie (om te relaxen) die van kleur verandert.
Ach, ik weet het niet meer. Ik ga nu proberen om stilltjes terug naar mijn bedje te sluipen in de hoop dat hij al terug naar dromenland is vertrokken en in de hoop dat ik toch nog 2 uurtjes aan 1 stuk mag slapen.
Slaap zacht.
Groetjes van mama zombie (dwz morgen weer héél de dag moe).
Reacties op bericht (3)
03-04-2013
Wellicht
Kan Ruben zijn bed van positie veranderen? Dat heeft bij Marteyn geholpen, hebben hem zelf laten invoelen welke stand beter was.Uiteindelijk staat t weer precies zoals eerst maar toch :)
Liefs Lydia
03-04-2013 om 12:53
geschreven door Lydia
27-03-2013
virtuele cm!
27-03-2013 om 21:04
geschreven door karine
slaap
27-03-2013 om 08:50
geschreven door Leentje
Leuke Anekdotes: Hij had tegen een Turks klasgenootje gezegd: 'jij bent een homo'. Toen hij ruzie kreeg van zijn juf, zei hij: 'juffrouw, ik heb wel al die vieze woorden van hem geleerd, hé'.