Foto
Inhoud blog
  • Vaderdag
  • Kleine update
  • Controle
  • Oogoperatie
  • 1ste middelbaar
  • Vakantie 2014
  • + 3 cm en + 4 kg
  • Eenzaam
  • Lawaai
  • Afscheid van mijn collega
    agenda

    Belangrijke data in mijn agenda

    (groei)DAGBOEK RUBEN
    en dagdagelijkse verhalen en beslommeringen uit ons leven
    30-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jarig
    Vandaag ben ik jarig.... en trakteer ik mijzelf op een dagje vakantie (ondanks dat ik een beetje ziekjes ben).
    Nu niet dat ik iets speciaals ga doen, maar ik vind dat ik op mijne 'nieuwe' leeftijd mijzelf mag trakteren op een dagje vrijaf.

    Lekker relaxen, lekker beetje tijd voor mijzelf (ja, Fie en Leentje, ik volg jullie raad op), eventjes langs de markt slenteren, taart gaan kopen voor vanavond, ....  niets moet en alles mag.  Als dit geen mooi verjaardagskadootje is...

    Ja, ik wens mijzelf een hele fijne verjaardag toe en dat dit levensjaar veel geluk, gezondheid, gezelligheid, rust, plezier, creativiteit en bezieling mag brengen.  En omdat 4 mijn geluksgetal is, denk ik dat dit ook een geluksjaar gaat worden... (ja, dit is een doordenkertje).

    Dit begint al met een gezellig feestje met mijn familie vanavond (de cava staat al klaar) en morgenavond ga ik op mijne nieuwe leeftijd de dansvloer onveilig maken, Ruben gaat nog eens bij mijn ouders slapen EN zondagvoormiddag mag ik uitslaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapen... (dus aub niet telefoneren op zondagmorgen).   Ja, echt, hier kijk ik ongelooflijk naar uit, dat is al een verjaardagskadootje op zich (bedankt lieve mama en lieve papa).

    Ik voel het, het geluk lacht mij toe.
    En ook al ben ik dan een jaartje ouder (maar ook een jaartje wijzer), ik ben benieuwd wat er allemaal op mijn levenspad gaat komen dit jaar.  Maar ondanks dat ik me vandaag toch ook wel een klein beetje 'oud' (en ziekjes) voel, heb ik er echt zin in.
    Het wordt een jaar om nooit meer te vergeten...  Noemen ze dit niet 'de kracht van positief' denken?

    En ja, bedankt voor de lieve verjaardagswensen... via FB, via kaartjes, via blog, via telefoontjes, via smsjes, ...
     


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (6)

    30-11-2012
    @ Carolina
    Merciekes, hé

    30-11-2012 om 18:17 geschreven door Els


    @ Karen
    Bedankt voor je lieve wensen! xxx

    30-11-2012 om 18:17 geschreven door Els


    Hiep hiep
    geniet, geniet, geniet.......................... het zonnetje schijnt, een dagje vrij, een feestje wat wil een mens nog meer.
    Dikke proficiat lieve meid!!!

    Knuffel Karen.

    30-11-2012 om 11:54 geschreven door Karen


    Verjaardag

    Een hele gelukkige verjaardag hé!!! Geniet er van!!!

    30-11-2012 om 10:11 geschreven door Carolina


    @ Leen
    Bedankt lief vriendinneke xxx knuffel terug van de jarige

    30-11-2012 om 09:41 geschreven door Els


    Verjaardagsknuffel
    Hey Els, ook via je blog...GELUKKIGE VERJAARDAG!!!!
    Neem het ervan vandaag, morgen, overmorgen, volgende week, volgende maand, heel het jaar zorg goed voor jezelf, verwen jezelf af en toe... de rest volgt wel dan

    Dikke dikke verjaardagsknuffel!!

    30-11-2012 om 09:39 geschreven door Leen



    Ik ben niet klein. Ze hadden alleen wat minder materiaal nodig om mij fantastisch te maken.

    Leuke Anekdotes:
    Hij had tegen een Turks klasgenootje gezegd: 'jij bent een homo'.
    Toen hij ruzie kreeg van zijn juf, zei hij: 'juffrouw, ik heb wel al die vieze woorden van hem geleerd, hé'.


    Archief per maand
  • 03-2016
  • 01-2015
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 01-2014
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek
  • Ben is op bezoek geweest. (I like it)
  • blauw kadootje
  • groeten uit overmere
  • goede morgen bloggertje
  • Kop op

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs