Foto
Inhoud blog
  • Vaderdag
  • Kleine update
  • Controle
  • Oogoperatie
  • 1ste middelbaar
  • Vakantie 2014
  • + 3 cm en + 4 kg
  • Eenzaam
  • Lawaai
  • Afscheid van mijn collega
    agenda

    Belangrijke data in mijn agenda

    (groei)DAGBOEK RUBEN
    en dagdagelijkse verhalen en beslommeringen uit ons leven
    02-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Einde van de vakantie

    Nu is de grote vakantie echt ten einde! :cry:
    Boekentas staat klaar, uniform ligt klaar, wekker staat geprogrammeerd (en het uur bevalt me totaal niet).
    Morgenvroeg om 9 uur start het nieuwe schooljaar weer en kan Ruben beginnen aan het 5de leerjaar in Het Hinkelpad bij juf Saartje.

    Ik voel me al heel de avond een beetje weemoedig.

    Ik ben al wel van vorige donderdag terug aan het werken maar omdat Ruben nog vakantie had, bleef ik toch ook nog wat in vakantiestemming.
    Maar nu dringt de realiteit zich op.  Vanaf morgen is het echt weer gedaan. :-(
    En ik zie er eerlijk gezegd een beetje tegen op.

    Het gehol 's morgens om Ruben tijdig klaar te krijgen voor 't school, stipt om 8 uur af te zetten om daarna als een gek naar het werk te rijden om maar zeker niet te laat te komen. Daar al moe aan te komen om dan heel de dag binnen en stil te zitten achter mijn bureautje om daarna in de file huiswaarts te keren om Ruben op te pikken en dan te beginnen aan onze avondshift met het nodige gezeur over huiswerk en het uur van slapengaan.  Geen mag-jes meer, maar moet-jes. 

    Ach, het is misschien allemaal zo slecht nog niet maar ik wil zo graag nog héél héél eventjes het vakantiegevoel behouden, relaxed door de dagen gaan, veel tijd hebben samen met en voor Ruben en daarbovenop ook nog tijd om eens een boek te lezen, ... en ja, vanaf morgen is dit allemaal weer voorbij.

    Dus Lang Leve de Vakantie!

    Aan alle studentjes die ik ken (en ook diegene die ik niet ken), doe dat goed morgen en geniet ervan om al je vrienden terug te zien!
    Aan alle leerkrachten die ik ken (en ook diegene die ik niet ken), begin met veel enthousiasme aan het nieuwe schooljaar en liefst nog niet TE veel huiswerk geven, hé!
    Aan alle mama's en papa's die ik ken (en ook diegene die ik niet ken), veel moed voor morgen, zeker voor diegene met kleine kleutertjes (pak de zakdoekjes almaar klaar).



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)


    Ik ben niet klein. Ze hadden alleen wat minder materiaal nodig om mij fantastisch te maken.

    Leuke Anekdotes:
    Hij had tegen een Turks klasgenootje gezegd: 'jij bent een homo'.
    Toen hij ruzie kreeg van zijn juf, zei hij: 'juffrouw, ik heb wel al die vieze woorden van hem geleerd, hé'.


    Archief per maand
  • 03-2016
  • 01-2015
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 01-2014
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek
  • Ben is op bezoek geweest. (I like it)
  • blauw kadootje
  • groeten uit overmere
  • goede morgen bloggertje
  • Kop op

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs