La ruta de Eline
Inhoud blog
  • Colombo
  • Mount Lavinia
  • Dehiwala - Mount Lavinia
  • Richmond Castle
  • Waskaduwa (Kalutara North)

    Zoeken in blog




    Mijn route gaat verder in Sri Lanka!
    07-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rangahala Kandyan Dance














    07-11-2016, 00:00 geschreven door Eline  

    Reageer (0)

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Temple of Tooth
    Temple of Tooth 













    07-11-2016, 00:00 geschreven door Eline  

    Reageer (0)

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lokale markt






    07-11-2016, 00:00 geschreven door Eline  

    Reageer (0)

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.White Buddha














    07-11-2016, 00:00 geschreven door Eline  

    Reageer (0)

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.View points over Kandy city








    07-11-2016, 00:00 geschreven door Eline  

    Reageer (0)

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Batik factory


















    07-11-2016, 00:00 geschreven door Eline  

    Reageer (0)

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spice garden & Tea plantage




    07-11-2016, 00:00 geschreven door Eline  

    Reageer (0)

    06-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kandy
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Deze morgen heb ik een wel zeer lokale bus naar Kandy genomen. 

    Ik had plaats genomen naast een oud en vriendelijk uitziende vrouw. De mannen hier denken nogal snel dat ze prijs hebben wanneer er een vrouw naast hun komt zitten, of zelfs nog maar naar hun lacht. Op straat maak ik ze altijd wijs dat ik getrouwd ben en dat mijn man ziek in het hotel ligt. Dan is hun interesse onmiddellijk weg.

    De bus zat propvol. Heel het gangpad stond na een paar haltes vol mensen. Met als resultaat dat er een poep tegen mijn schouder schuurde en een andere schuin voor mijn gezicht heen en weer waggelde. Deze busritten zijn absoluut niet geschikt voor mensen die comfortabel willen reizen, zonder lichamelijk contact met andere mensen. En niet iedereen ruikt even fris... Er is ook geregeld non stop muziek. Lokale tsjingel tsjangel dat luidruchtig door de boxen knalt. 

    Dus ik verblijf nu 3 nachten in Kandy. Het landschap is hier 'bebossig bergachtig', met een groot meer (zie foto). 

    Morgen doe ik hier een daguitstap via tuk tuk. Rond 17u ga ik naar de typische "Kandy dance" zien. Een aanrader volgens de bevolking. Ben benieuwd!

    Ahja en ik verblijf de komende 3 nachten in een echt hostel. Met dorms en veel backpackers "Sleep cheap hostel". Het ligt buiten het centrum op de bergwand. 

    Woensdag 9 november neem ik de trein naar Nuwara Eliya. Één van the must do's in Sri Lanka. De treinrit gaat door adembenemend landschap. Ik heb vandaag mijn ticket al moeten kopen omdat het snel volboekt is. Ik heb nog een plaatsje kunnen bemachtigen voor  de 9e in 3e klas. Volgens mijn roommates de beste klasse. Hoewel er nog 2e en 1e klasse is. Hier ben ik ook benieuwd naar! 

    06-11-2016, 17:06 geschreven door Eline  

    Reageer (0)

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pidurangala Rock
    Om 4u15 's morgens werd ik hartelijk begroet door het gastgezin. De vrouw des huizes (die super goed kan koken!) bracht mij onmiddellijk verse thee. Ze stonden precies klaar om mij goede morgen te zeggen van zodra ik mijn kamer uitkwam  

    Een kwartier later vertrok ik samen met de oudste zoon van het gezin. Ik noem hem Sam want zijn echte naam (beginnende met "S") kan ik niet uitspreken, laat staan op een correcte manier schrijven. 

    Sam had een dag vrijaf genomen op zijn werk om met mij de Pidurangala te beklimmen. Achteraf besefte ik waarom hij mee ging. 

    We reden in zijn gepimpte tuk tuk in de pikkedonker naar de Pidurangala. Onderweg was hij heel gespannen. Hij zei dat hij veel schrik had voor wilde olifanten onderweg. De weg naar de Rock loopt namelijk door de jungle, en je wilt er 's nachts geen olifanten tegenkomen.

    Toen hij mee naar boven klom besefte ik hoe naïef ik was. Ik was mij eerst van geen kwaad bewust en dacht dat hij mij later terug zou oppikken. Maar de Pidurangala is veel uitdagender en avontuurlijker dan de Lion's Rock. En uiteindelijk zaten we in het donker in de jungle een wild pad te beklimmen. 

    Het was een uitdagende klim met veel dunne rotsgleuven waar we moesten doorheen kruipen. Volgens de brochure zou het 2u klimmen zijn. Ik heb eerlijk gezegt geen idee hoe lang wij erover hebben gedaan. Ik gok op anderhalf uur. Hoewel we even verloren waren gelopen omdat we de weg kwijt waren

    Eens op de top ging Sam languit op de grond liggen. De jongen was stikkapot. Niet te verwonderen als je de avond ervoor hebt gefeest met vrienden voor je aankomende verjaardag Hij had een zware kop. 

    Na een half uurtje kwam de zon op. Spijtig dat er redelijk wat wolken waren, maar dat neemt het adembenemende zicht niet weg. 360 graden jungle rondom ons te zien. En we hadden een goed zicht op de bekende en dure Lion's Rock. We konden er zelfs selfies mee nemen ;-)

    De Pidurangala is niet zo hoog als de Lion's Rock, maar veel breder aan de top. Beide Rocks zijn eigenlijk tempels. Op de Pidurangala ligt een reuze buddha. En vroeger woonden er zelfs monniken tegen de bergwand. 

    Na onze trekking gingen we terug naar de homestay om te ontbijten. De 'mami' (vrouw des huizes) had weer haar best gedaan! Ik ga haar kookkunsten missen

    Na het ontbijt nam Sam me mee naar de Golden Temple om de tijd te spenderen. Zijn vriend komt me rond de middag oppikken met de safari jeep, dus we hadden nog wat tijd. 

    Ik ben echter foto's vergeten nemen van de tempel met mijn gsm.. Ik ben nog geen computer tegengekomen, dus ik los het probleem tijdelijk op door foto's te nemen met mijn gsm. Via de wifi kan ik de genomen foto's verkleind uploaden. Maar het werkt niet zo praktisch. 

    Ik heb anders al wel véél deftige foto's en filmpjes ter beschikking

    06-11-2016, 15:56 geschreven door Eline  

    Reageer (0)

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pidurangala Rock














    06-11-2016, 15:17 geschreven door Eline  

    Reageer (0)

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kaullula National Park
    Na het bezoek aan de Golden Temple werd ik door een vriend van Sam opgepikt met een 4x4 safari jeep aan de homestay. Sam besloot om mee te gaan. Een 40-tal minuten later, en  een strenge politiecontrole, kwamen we aan in Kaudulla National Park. 

    Wie ooit al off road heeft gereden, is nog niet met een jeep door de open vlaktes van de jungle in Sri Lanka gereden. Amai mannen, ik heb daar de rit van mijn leven meegemaakt! Soms zo hevig dat ik op een gegeven moment bijna uit de jeep werd gekatapulteerd.  

    Tijdens de hobbelige rit (nog zacht uitgedrukt) kwamen we 2x dezelfde vastzittende jeep tegen. Mijn chauffeur heeft hun die 2x uit de naad geholpen met zijn driving skills. Dus ik dacht 'ik zit hier goed'. Tot 5 minuten later... dan staken wij ook ineens vast. Maar écht vast. Ik had alle chance 2 seconden voordien mijn poncho aangedaan tegen een kortdurige bui, want wat er in het rond vloog was niet proper. Door al de pogingen om eruit te geraken, was héél de jeep onder de moos terecht gekomen. En dan moet je weten dat het achterin (waar ik zat) volledig open was. Na 2 minuten hadden we hulp gekregen van 2 andere jeeps, met de nodige omstaanders. Ik zat vast achterin aangezien we in een diepe put met slijk en water vastzaten. Dus ik heb de modderdouche moeten uitzitten. 

    Nadien was hij veel voorzichter geworden. Maar ik moet toch toegeven dat ik achteraf even van mijn melk was van heel die rit. 

    Na heel dat gebeuren, kwamen we niet enkel eenzame olifanten tegen maar grote kuddes. Ik heb (geloof ik) wel een stuk of 100 wilde olifanten gezien. Sommige al wat nieuwsgieriger, of agressiever, dan de ander. 

    Naast olifanten liep er ook een grote kudde wilde koeien rond. En hier en daar een grote pauw. Hier leven verdacht veel pauwen by the way. Ze zitten overal.

    Tegen half 7 kwamen we terug aan bij Sam thuis. Ik was blij om na 6u heen en weer geslinger terug een stabiele ondergrond te voelen  

    Maar het was een geweldige belevenis! Ik ga in Udawalawa zeker nog eens op safari gaan

    06-11-2016, 00:00 geschreven door Eline  

    Reageer (0)

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kaudulla National Park
    Wilde olifanten in Kaudulla







    06-11-2016, 00:00 geschreven door Eline  

    Reageer (0)

    04-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sri Lankaans eten
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ps: eerst het onderstestaande bericht lezen 

    Alles op de foto is voor 1 persoon! 
    En lekker dat het was  

    Jammer genoeg heb ik niet alles opgekregen. Mijn gastgezin had precies veel moeite gedaan om mij deze maaltijd te presenteren. 

    Alle chance dat ik morgen eerst wat activiteit doe vooraleer ik het ontbijt krijg ;-)

    04-11-2016, 16:08 geschreven door Eline  

    Reageer (0)

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sigirya
    Vandaag ben ik na 2 busritten (in totaal 4u) en een tuk tuk rit toegekomen bij een super vriendelijk gastgezin in Sigiriya. 

    De lokale busritten waren weer een belevenis! Naast de kamikaze chaffeur is er ook een "busboy". Deze persoon collecteert het geld en roept naar de voorbijgangers of ze mee willen, totdat de bus vol zit. 

    De inhaal manoeuvres zijn levensgevaarlijk. Ik zal het beeld even kort schetsen. Twee rijstroken, de bus haalt een auto in die terwijlertijd een scooter of tuk tuk aan het inhalen is. Op de andere rijstrook is er ondertussen een vrachtwagen of auto ook iets aan het inhalen. Het is een kwestie van de snelste zijn, of bruusk op de rem staan en de poging opgeven. Ik vandaag redelijk wat nipte toestanden gezien en meegemaakt.

    De bus neemt altijd voorrang. Kruispunt, rondpunt, zelfs in een file  

    In Kurunegala moest ik overstappen. Het busstation leek wel een kudde gnoes. Allemaal door elkaar aan het manoeuvreren met de nodige claxons. En daartussen moest ik de juiste bus vinden. Met behulp van een local zat ik vrij snel op een bus die op het punt stond te vertrekken.

    Na nog eens een wilde busrit van 2u werd ik ergens in Dambulla gedropt. Nu moest ik via een tuk tuk op mijn bestemming geraken. Een dorpje dicht bij de bekende Sigiriya Lion Rock.

    Morgenvroeg ga ik de iets minder bekende en minder toeristische Rock "Pidurangala" beklimmen om de zonsopgang te zien. Een aanrader volgens de locals. Daarna is het ontbijt bij mijn homestay, en spring ik vervolgens in in jeepke om op safari te gaan  
    s' Avonds word ik terug afgezet aan mijn homestay.

    Één ding is wel minder.. ik heb een computer nodig om mijn foto's over te zetten zodat ik ze kan uploaden. En tot nu toe is mij al opgevallen dat ze hier niet zo goed voorzien zijn op hightech vlak als in Zuidoost-Azië. Het is hier écht basic. Tot nu toe heb ik nog geen hostels gevonden zoals ze in Thailand of Cambodja hebben. Het zijn voornamelijk homestays. Een bed bij een gezin thuis. 

    Maar ik heb zeker niet te klagen! Ik word hier stevig in de watten gelegd Zoals te zien is in bovenstaande foto (genomen met mijn gsm)

    04-11-2016, 15:59 geschreven door Eline  

    Reageer (0)

    03-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Negombo
    Dag allemaal!

    Deze ochtend ben ik om 9u40 lokale tijd (veilig en wel) aangekomen in Sri Lanka. Gisteren voormiddag kreeg ik plots telefoon van Qatar Airways. Mijn vlucht was met een uur vervroegd. Op de luchthaven vroeg ik waarom de vluchturen ineens waren veranderd daar het zeer ongewoon is en er meestal vertraging is. Wel, blijkbaar dachten ze in Qatar het uur te veranderen. 

    De vlucht zat stampvol. Ik zat naast een vriendelijk koppel uit Nederland. En het was weeral eens alle luxe alom aan boord! 

    In Doha had ik 2 uur transit tijd, met een halfuur vertraging aangezien er nog sommige mensen "vermist" waren. Tegen 2u30 lokale tijd vertrok het vliegtuig. Ik lag al redelijk snel in slaap. Tot de crew mij wakker maakte omdat het etenstijd was. Om 3u30 's nachts?! Na de warme maaltijd, waarvan ik half versuft heb gegeten, viel ik terug als een blok in slaap. 4u later gingen alle lichten voor de landing. Ik was vrij meurg. 

    Na de immigratiecontrole nam ik een tuk tuk naar mijn hostel aan Negombo beach. Daar aangekomen, ben ik vrij direct terug gaan slapen. Mijn pijp was echt uit. 

    Rond 14u ging ik op verkenning. Mijn eerste indruk was dat inwoners van Sri Lanka net hetzelfde zijn als de Indonesiërs. Ze willen alles van je weten. Ze lopen soms een stukje mee om een babbel te houden, waarna ze terugdraaien naar waar ze vandaag komen. Super sociaal en "Hello, How are you?" langs alle kanten. 

    Alles is hier ook heel simplistisch en basic. Ook mijn hostel (lees homestay) is vrij "dun" uitgerust (tafel, stoelen, keuken, badkamer, bedden. C'est tout). Met zelfs 8 stapelbedden in de living. Gelukkig lig ik niet in de living  

    Wat me verder opviel zijn de lederen tassen en stoelen. Die smijten ze hier bij wijze van spreken naar uwe kop Ook de King coconut (een gele kokosnoot) is iets typisch voor Sri Lanka. Ik heb het nog niet geprobeerd. Wel heb ik een typisch lokaal gerecht geproefd. Ik heb er bewust geen foto van genomen. Sommige onder jullie zouden misschien kunnen denken dat het reeds gegeten was geweest. Het zag er zwart, bedorven en zeer louche uit. Maar het was verbazingwekkend heel lekker! Vraag me alleen niet wàt ik heb gegeten. De enige ingrediënten die ik wel herkende waren de rijst en het stukje vis. 

    Het strand ligt hier op een steenworp vandaan. Het ziet er alleen niet aantrekkelijk uit. Veel afval, en overal. De lokale bevolking kijkt er niet zo nauw naar.. 

    Er is niet veel te beleven in Negombo. Daarom neem ik morgen al de bus naar Sirigiya, in centraal Sri Lanka. Hopelijk is het weer ons gunstig. Door de hoge vochtigheid van de regen en de warmte, is het enorm klammig. Dat belooft voor als ik in het regenwoud terecht kom ;-)

    Morgen hoop ik al foto's te kunnen posten.

    Good night!

    03-11-2016, 14:39 geschreven door Eline  

    Reageer (0)

    02-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Brussels airport
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Traditie getrouw. 
    Ons Lucky Lieke reist weer mee

    02-11-2016, 15:07 geschreven door Eline  

    Reageer (0)

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ready for takeoff!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Jawel hoor, we zijn weer gepakt en gezakt Very Happy

    Deze keer gaat mijn reis verder in Sri Lanka.

    Er staan weer verschillende dingen op het programma zoals jungle trekkings, safari, tempels, lokale bus- en treinritten, etc.

    En niet te vergeten, zon, zee en strand! Cool Als het weer het toelaat. Momenteel staan er redelijk wat regenwolken en onweders op de kaart...

    Ik vlieg vandaag met Qatar Airways (hopelijk weer zoveel luxe aan boord als vorig jaar!) van Zaventem naar Qatar en als eindbestemming Colombo. Aankomst zou morgenvroeg om 8u20 lokale tijd zijn.

    Het tijdsverschil met België is 4u30 (vooruit). Vreemd van dat half uur, dat wordt wennen om het tijdsverschil te bereken Wink

    De eerste 2 nachten zijn reeds geboekt in een hostel in Negombo (het westen). Ik ben voorlopig van plan om eerst naar centraal Sri Lanka te reizen om daarna af te zakken naar het zuiden.

    Woensdag 1 december arriveer ik terug in Zaventem. In de tussentijd deel ik al mijn belevenissen en ervaringen met jullie. Zo kunnen jullie alvast meereizen Wink 

    Nu ga ik nog eens volop genieten van een boterham met kaas! Want de komende maand zal het hoogstwaarschijnlijk weer rijst en noedels worden Very Happy

    Alvast tot morgen!!

     

     


    02-11-2016, 11:35 geschreven door Eline  

    Reageer (0)

    16-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Back to Belgium...
    Maandag 14 december liep ik voor de laatste keer rond in Zuidoost-Azië. Ik keek er eigenlijk tegenop om terug naar België te moeten... En naar die lange vluchten. Pfoee...


    By the way, mijn Lucky Lieke is een beetje mee gebruind. En een oogje kwijtgespeeld... Ik zal haar dus terug moeten oplappen.


    Nog geen 5 minuten in het eerste vliegtuig en ik had het mezelf al behoorlijk comfortabel gemaakt


    Bye Phnom Penh, Bye Cambodia...




    De eerste stop was in Ho Chi Minh, Vietnam. Voor een technische tussenstop van 2 uur.


    Ho Chi Minh city. Technisch gezien ben ik dus ook in Vietnam geweest Wink


    We waren met zo'n 40 man in Phnom Penh aan boord gegaan. In Ho Chi Minh stapten de overige passagiers op. Een Vietnamees op leeftijd kwam naast mij zitten. Hij stonk behoorlijk hard... Zeker na het eten. Dan werd hij redelijk (hoe zal ik het mooi verwoorden) flatulent Shocked

    Na 8 uur vliegen kwamen we aan in Doha, Qatar. Plaatselijke tijd 22u30. Voor mij was het 3u30. Na 2 uur transittijd, vertrok mijn 2de vlucht naar Brussel. Ik zat terug in hetzelfde comfortabele vliegtuig als mijn vlucht van Brussel naar Qatar En ik viel al snel in slaap. Na zo'n 7 uur vliegen kwamen we aan in Brussel. Ik keek door mijn raampje en zag onmiddellijk de regendruppels. "Jah, we zijn terug thuis...". Plaatselijke tijd 6u30.

    Het weerzien met de familie was leuk En ze hadden aan mij gedacht! Want 's avonds stond er kaas en wijn op het menu Wink Ik heb echt genoten van die maaltijd


    Aan al mijn trouwe lezers:

    Bij deze wil ik jullie allemaal bedanken om mijn blog zo trouw op te volgen Ik heb er plezier aan gehad om mijn verhalen (degene die 'proper' genoeg waren om op het internet te publiceren) met jullie te delen. En wie weet, komt er wel een vervolg op mijn blog Wink

    Eline

    16-12-2015, 10:43 geschreven door Eline  

    Reageer (0)

    13-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het einde is in zicht...
    Morgen is het zover... Mijn terugvlucht naar België. 

    Als ik terugkijk op de voorbije 4 maand, merk ik niet alleen dat ze te snel zijn gegaan, maar dat ik vele leuke mensen heb ontmoet, leuke ervaringen heb opgedaan en mooie plaatsen heb bezocht. Ik heb ook veel geleerd. Niet alleen over religies en cultuur, maar ook meer mensenkennis. Mijn sociale kant was al redelijk goed, en is nu zelfs nog beter geworden.

    Ik heb o.a. ook geleerd om buiten mijn comfortabele zone te gaan, en om met verschillende soorten mensen samen te leven. Ik ben ook veel verdraagzamer geworden. Mede dankzij het samenleven met de menselijke verschillen van over de hele wereld

    Mijn grenzen zijn op ALLE vlakken verlegd! Ik heb vreemde dingen gegeten, in de vuilste omgevingen geslapen of gedoucht, de ranzigste busritten beleeft, met 23 andere mensen in 1 kamer geslapen, in een chaotisch verkeer gereden,... Dit lijkt nu alsof ik het negatief bedoel, allesbehalve. Ik kijk hier met een goed gevoel op terug  

    Al bij al ben ik zelfstandiger geworden, ik ga nu voor (of weet) wat echt geldt, mijn perspectief over de wereld is veel groter geworden en ik heb wel 100en fantastische verhalen te vertellen!

    Like they say "you will come back more as you than you ever were before. And it will be a you that you actually like!"


    Langs de ene kant wil ik eigenlijk nog niet terugkeren... Ik ben er 110% van overtuigd dat dit niet mijn enigste trip zal zijn 

    Langs de andere kant kijk ik wel uit om terug te keren. Niet alleen om mijn familie en vrienden terug te zien, maar omdat ik de voorbije 4 dagen super ziek ben geweest. Ik heb bewust niets meer van mij laten horen om bepaalde mensen niet ongerust te maken  

    Toen ik terugkwam van Koh Rong, was mijn eetlust sterk gedaald. Wel, ik had grote honger, maar na 3 happen zat ik al vol en werd ik bijna misselijk. Ik dacht dat het van vermoeidheid was, tot ik met mijn (zieke) kamergenoten (die ook op Koh Rong en de crazy slow boat zaten) hierover babbelde. Blijkt dat iedereen die op Koh Rong cocktails of iets met ijs heeft gedronken, ziek is geworden. De ijsblokjes worden daar blijkbaar van kraantjeswater gemaakt. En het kraantjeswater op Koh Rong is nog slechter dan op het vaste land. Ze trekken er zich niets van aan, dat toeristen ziek worden. Ze geven veel happy hours waarbij je 2 cocktails voor de prijs van 1 krijgt. Iedereen besteld dus wel eens een cocktail. En iedereen, maar dan ook iedereen, die terugkeert van Koh Rong is ziek. Uitgezonderd diegene die enkel bier uit een blikje hebben gedronken (= zeldzaam).

    Na 2 dagen ging het bergaf met mij. Er geraakte geen eten meer in en gisteren heb ik het dieptepunt bereikt. Ik lag met koorts in bed en het kwam zelfs op een bepaald punt zo ver dat ze mij naar het ziekenhuis wilden brengen. Gelukkig had ik een super goede vriend gemaakt. Hij heeft heel de tijd voor mij gezorgd. En is zelfs een paar dagen langer gebleven om voor mij te zorgen. Ik kan hem niet genoeg bedanken voor al die flessen water, de ijsblokjes op mijn voorhoofd, de bouillonsoepkes, maar vooral voor zijn gezelschap. 

    Deze morgen was ik een beetje beter, en ik had schrik voor de busrit van 4 à 5 uur naar Phnom Penh. Maar ik heb het overleefd En nu zit ik in een privé kamer in "Me Mate's place" voor mijn laatste nacht in Zuidoost-Azië. Ik ben ook veel beter. Die koorts heeft het slechte eruit laten zweten. De timing van de "Koh Rong ziekte" was nog niet zo slecht. Want eerlijk gezegd keek ik er zwaar tegenop om terug naar het miezerige, koude en reglementaire België te gaan... Wel, nog steeds eigenlijk. 

    Morgen vertrekt mijn vlucht om 16u vanuit Phnom Penh naar Brussel. Met een tussenstop in Ho Chi Minh (Vietnam) en Doha (Qatar). Dinsdag land ik rond 7u in Brussel. De totale duur onderweg is 21 uur. Vanwege het tijdsverschil. Ik vlieg 6 uur terug. 

    Mijn reis was echt fantastisch! Ik kan mij geen betere voorstellen! Later zal ik hierover nog steeds vertellen, tegen mijn kleinkinderen bijvoorbeeld  

    Aan iedereen die graag reist, ik raad Zuidoost-Azië ten zeerste aan!!! Het zal een onvergetelijke belevenis zijn

    13-12-2015, 12:36 geschreven door Eline  

    Reageer (0)

    09-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sihanoukville
    Nu zit ik dus terug in Sihanoukville, terug in "One Stop hostel" (= terug Wi-Fi!). Ik ben hier graag, in Sihanoukville. Nooit gedacht eigenlijk. Mijn eerste plan was om hier maar 1 nacht te blijven. En het hostel is super! Dus ik blijf hier tot de 13e. Dan neem ik de bus naar Phnom Penh. Waar ik de dag erna mijn vlucht richting Brussel heb...

    Het personeel van het hostel en de locals op het strand kennen mij ondertussen al. Wat het eens zo leuk maakt Ik maak hier ook ongelofelijk veel vrienden! En op het strand 's avonds, zitten locals en toeristen door elkaar op de comfortabele stoelen van de barrekes. Je kan vuurwerk en lampions kopen en ter plaatse afsteken/oplaten. Iedereen geniet ondertussen mee. 

    Ook het eten is goed. Je vindt hier alles! Van cordon bleu tot krokodil. Voor ieder wat wils. 

    En de locals geven hier crazy fireshows! Ze zijn er echt goed in. De fire limbo is ongelooflijk. Een brandende stok, op 30cm boven de grond, en die mannen kruipen daar onderdoor terwijl ze ondertussen hun sigaret aansteken met het vuur boven hun! 

    09-12-2015, 13:58 geschreven door Eline  

    Reageer (0)

    Archief per week
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs