Proficiat aan RUBEN GEERINCKX met zijn 7°Seizoenszege bij de Juniores !!!
Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 17°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!
Ruben Geerinckx Jessy Druyts
Zondag 26/09/2010 - JEMEPPE (LG) Topcompetitie Juniores - 116,5 km - 02h49min
Aantal deelnemers: 68
1 CRAEGHS Maarten - AVI
2 VLIEGEN Loïc - UCS
3 TEUNS Dylan - AVI op 6
4 SEREXHE Robin - UCS op 16
5 GEERINCK Jens - AVI op 19
6 VALLEE Boris - UCS
7 ALLEGAERT Mathys - ROE
8 VAN BROECKHOVEN Bram - BAL
9 RUYTERS Brecht - UCS op 26
10 JANSSENS Michel - BAL op 41
26/09/2010 - ICHTEGEM (W) - Juniores - 90 km - 02h15min
Aantal deelnemers: 45
1.VERMEULEN Emiel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
2.TOUQUET Joren - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
3.VANDENBOGAERDE Jens - AVIA CYCLING TEAM
4.VANBESIEN Thomas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
5.CRAEYMEERSCH Brecht - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
6.VAN LERBERGHE Bert - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 22
7.BAERT Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
8.DECONINCK Kenny - CUBE-FINTRO CT
9.WASTYN Emiel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
10.BROEKAERT Jonas - CYCLING TEAM M. PINTE
33.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 500
26/09/2010 - MALDEGEM (O) - Juniores - 84 km - 02h01min
Aantal deelnemers: 97
1.RUBEN GEERINCKX uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT
2.DE PAEPE Johannes - ISOREX CYCLING TEAM op 11
3.DE WITTE Mathias - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
4.TRIO Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
5.BEKAERT Karel - KON. VC ´T MEETJESLAND KNESSELARE op 20
6.VAN OOSTHUYZE Mathias - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
7.VAN DE PEER Tom - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
8.VAN DE VOORDE Gauthier - ISOREX CYCLING TEAM
9.MAERTENS Jens - ISOREX CYCLING TEAM
10.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
20.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 130
33.MICHILS Sander uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND
41.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 140
59.MEIRESONE Pieter uit Elversele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
65.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON JARTAZI
68.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND
26/09/2010 - JEMEPPE (LG) Topcompetitie Nieuwelingen - km - 02h00min
Aantal deelnemers:
1.VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
2.DECLERCQ Benjamin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 16"
3.DE GENDT Aimé - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 22"
4.HAVIK Pjotr - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 24"
5.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 46"
6.VERMEULEN Baptist - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
7.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
8.GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
9.RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
10.VANDENHOUDT Jens - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
32.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM op 105
26/09/2010 - WILRIJK (A) - Dames Jeugd - 45 km - 01h15min
Aantal deelnemers: 34 Nieuwelingen
1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
2.SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 10
3.ROHDE LYSANNE - WV DE JONGE RENNER op 111
4.COPPENS KRISTEN - ZUIDWESTHOEK
5.VAN DE KLUNDERT ROWENA - RSC DE ZUIDWESTHOEK
6.VANDERMEULEN Kaat - IMMO NLVK CYCLING TEAM
7.RODENBURG DAISY - RWC AHOY
8.VERSCHELDEN Nathalie - BENELUX TEAM
9.ROCKX Simone - RSC DE ZUIDWESTHOEK
10.BAL LIANNE - RWC AHOY
Aantal deelnemers: 25 Juniores
1.ROCKX ANOUK - RSC DE ZUIDWESTHOEK
2.DE JONG Thallita - RSC DE ZUIDWESTHOEK op 111
3.WOERING Henriette - W.V. EEMLAND
4.POST JERMAINE - LRTV SWIFT
5.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL
6.INGHELBRECHT Sarah - BENELUX TEAM
7.VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - BENELUX TEAM
8.VAN DORENMALEN MARA - WVDE JONGE RENNER
9.GEERS ROXANNE - RSC DE ZUIDWESTHOEK
10.WOERING MELANIE - WVEEMLAND
11.CARLESS Bo - BENELUX TEAM
26/09/2010 - AALTER (O) - Nieuwelingen - 60 km - 01h35min
Aantal deelnemers: 52
1.INGHELBRECHT Joren - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE
2.PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM op 10
3.DEFREYNE Cedric - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 15
4.DEWAELE Niels - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE
5.BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
6.VANGHELUWE Robbe - TIELTSE RENNERSCLUB
7.DESTATSBADER Roy - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
8.COOLENS Maxim - ISOREX CYCLING TEAM
9.RYCKOORT Brent - TIELTSE RENNERSCLUB
10.BLEYAERT Benoit - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
|