Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Meisjes 13 jaar !!!
Zaterdag 21/08/2010 - HERENTALS (A) - Nieuwelingen - 60 km - 01h14min
Aantal deelnemers: 60
1.HUYBRECHTS Michiel - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
2.LOOS Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
3.VERVOORT Seppe - WSC HAND IN HAND BAAL
4.PEETERS Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
5.KELDERMANS JORDY - WILLEBROD
6.VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
7.VAN DYCK Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 12
8.VERTOMMEN Jeff - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
9.MEYS Joran - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
10.VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
14.CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM
21/08/2010 - OTTERGEM (O) - Nieuwelingen - 66 km - 01h42min
Aantal deelnemers: 29
1.BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
2.VAN HOOYDONCK Dante - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
3.BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 4
4.VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
5.GUNST DAVY - ZRTC THEO MIDDELKAMP op 6
6.LIMPENS Gianni - TEAM CATA BIKES BIANCHI
7.VERLEE Dante - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 9
8.DEMASURE Enzo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM
9.BAL BOAZ - ZRTC THEO MIDDELKAMP
10.DE VILLE Jelle - JONGE RAKKERS VOLLEZELE
21/08/2010 - TOLLEMBEEK (VB) - Nieuwelingen - 66 km - 01h43min
Aantal deelnemers: 34
1.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
2.VAN DEN BRANDE Julien - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
3.PARIDAENS Jasper - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
4.HOEFKENS Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
5.DE BACKER Falko - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
6.SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE
7.JACOBS Joeri - THOMPSON JARTAZI
8.HAEMELS Bavo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
9.HAVERALS Lars - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
10.DE BRAUWER Mathias - JONGE RAKKERS VOLLEZELE
21/08/2010 - W.VL.CYCLING TOUR RIT 2 (W) - Nieuwelingen - Interclub - 68,15 km - 01h38min
Aantal deelnemers:
1.HAVIK Piotr - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
2.LOGIER Jan - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
3.BOSSUYT Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE
4.DE GENDT Aimé - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 9
5.GEOGHEGEN-HART Tao - SOUTH EAST CYCLING TEAM op 11
6.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
7.HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
8.VERMEULEN Baptist - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
9.JASPERS Dylan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
10.HERREGODTS Jan - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
21.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND op 45
33.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND op 102
57.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND
84.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
96.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
102.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND op 341
108.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - AVIA CYCLING TEAM op 506
126.ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 732
137.MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 837
21/08/2010 - OPBRAKEL (O) Aspiranten - hmin
MEISJES 12 JAAR 3621
Aantal deelnemers: 5
1.HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
2.WATEREUS Kylie - TWC DE KEMPEN
3.DIRKS MARISSA - TWC DE KEMPEN
4.PIETERAERENS Dorien - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV VZW op 137
5.DE DECKER Hannelore - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
MEISJES 13 JAAR 4210
Aantal deelnemers: 5
1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
2.EIJSSEN Alitcia - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
3.DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
4.DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 307
5.OP DEN BROUW Celesta - ZUIDWESTHOEK
MEISJES 14 JAAR 5628
Aantal deelnemers: 7
1.DEPUERS Lynn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
2.LOWIE Lydwine - CYCLING TEAM COLFONTAINE
3.HELDERWEIRT Alicia - ISOREX CYCLING TEAM
4.DE PAEPE Fien - KSC DENDERSTREEK LABIEKES op 230
5.RAES Annelien - JONGE RENNERS ROESELARE
JONGENS 12 JAAR 3621
Aantal deelnemers: 27
1.DE WEVER Merten - K.V.C. DEINZE VZW
2.LORIES Quinten - ASFRA RACING TEAM
3.TIMMERMANS Tim - THOMPSON JARTAZI
4.DE KEUKELEIRE Frederic - K.V.C. DEINZE VZW
5.MILLIAU Vince - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
16.VAN PETEGHEM Trifonius - WIELERTEAM WAASLAND
JONGENS 13 JAAR 4210
Aantal deelnemers: 35
1.GHIJSELINCK Bjorn - K.V.C. DEINZE VZW
2.NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM
3.DEHERDER Stijn - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY
4.MUYS Ayton - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE ZINGEM
5.NOËL Jordy - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
JONGENS 14 JAAR - A reeks - 5521
Aantal deelnemers: 30
1.VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM
2.QUIVRE Jules - ARMENTIEROIS
3.BATEN Gianni - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
4.VANDEPUTTE YOURI - VC HAUT PAYS ST GHISLAIN
5.DENYS Sven - JONGE RENNERS ROESELARE
JONGENS 14 JAAR - B reeks 5352
Aantal deelnemers: 35
1.DE GROOTE Thomas - K.V.C. DEINZE VZW
2.BRACKEZ Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE
3.BRACKEZ Massimo - JONGE RENNERS ROESELARE
4.DE DECKER Alfdan - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
5.DE BOECK James - IMMO NLVK CYCLING TEAM
21/08/2010 - GERAARDSBERGEN (O) - Mountainbike - Kids Challenge
21/08/2010 - ZWEVEGEM (W) - Miniemen
|