Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met het behalen van de Titel Kampioen Van Vlaanderen en zijn 18°Seizoenszege in de Catg.D !!!
Proficiat aan JOHN HEYNDRICKX met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.G !!!
Proficiat aan RENE COLMAN met zijn 12°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!
Walter De Veerman John Heyndrickx
Donderdag 12 Augustus HEUSDEN (9070)
Categorie A/B: (50 dln) 1.Gunther Cuylits (Beerse, winnaar cat. B)
2.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)
3.Klaas Stijnen (A2)
4.Steven Martens (A3)
5.Didier De Lannoy (B2)
6.Nico Savat (B3) 7.Bart Verhasselt (A4) 8.Nico Van Bever (A5) 9.Andy Van Loon (B4) 10.Luc De Duytsche (A6) 11.Paul Rooseparck (A7) 12.Andy Bonnaerens (Zele B5) 13.Geoffry Maes (Overmere B6) 14.Kurt Diependaele (B7) 15.Kurt De Roose (B8) 16.Stijn Laureys (A8) 17.Peter De Corte (B9) 18.Kurt Heyman (B10) 19.Jurgen Goossens (Kieldrecht B11) 20.Vincent Brunel (B12) 21.Jonas Goeman (A9) 22.Nico Cossyns (A10) 23.Mario Van Den Broecke (B13) 24.Sam Opsomer (B14) 25.Christophe Van Overloop (A11) 26.Gino Hoskens (Beveren A12) 27.Tim Beurms (B15) 28.Mathias Botterman (A13) 29.Mike Van De Walle (A14) 30.Steven Landuyt (B16)
Categorie C/D: (58 dln) - Kampioenschap van Vlaanderen C/D
1.Dries Echelpoels (Brecht, winnaar cat. C, kampioen van Vlaanderen)
2.Nico Debaes (Desselgem C2)
3.Alain Mortier (C3)
4.Peter Mol (C4)
5.Patrick Vanmaekelbergh (C5)
6.WALTER DE VEERMAN (Lochristi, winnaar cat. D en kampioen van Vlaanderen)
7.Dirk Mathijs (Gentbrugge D2) 8.Peter Roelandts (D3) 9.Marc Goossens (D4) 10.Matti De Baat (C6) 11.Pascal Verlez (D5) 12.Evert Eckhaert (D6) 13.Marc Vanparrys (C7) 14.Rudi Rabout (Heinkenszand C8) 15.Ivan Van Der Slagmolen (D7) 16.Wim Braet (C9) 17.Olivier Vaerewyck (C10) 18.Sven De Vlieger (C11) 19.Wim Heyndrickx (Vrasene C12) 20.Kees De Wijze (C13) 21.Jan De Witte (C14) 22.Hedwig Henderickx (C15) 23.Niet Ingevuld (C16) 24.Dirk Wittoek (D8) 25.Patrick De Smet (D9) 26.Marc Cossyns (C17) 27.Danny Van Hoof (D10) 28.Philip Wittoek (C18) 29.Geert Roegiers (D11) 30.Willy Den Haese (C19)
Categorie E/E+:
1.Robert Standaert (Bellem, winnaar cat. E)
2.Joseph Devits (E2)
3.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)
4.Wim De Waal (E3)
5.Joost Pieters (E4)
6.Wim De Coninck (E5) 7.Eddy Van Den Abeele (E+2) 8.Frederik Blervacq (E6) 9.Ghislain Vanbruane (E7) 10.Patrick Van Hulle (E8) 11.Peter Van De Geest (E9) 12.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+3) 13.Peter De Proft (E10) 14.Danny De Coninck (E11) 15.Joeri De Cock (E12) 16.Patrick Buyens (E13) 17.Erwin D'Hondt (E14) 18.Jean-Pierre Van Maldegem (E15) 19.Philippe Lacquet (E16) 20.Rudi Van Steelandt (E+4) 21.Danny De Vocht (E17) 22.Georges Vergauwe (E18) 23.Joop Van Vliet (E19)
Categorie F1/F2:
1.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2)
2.Marc Vervondel (Letterhoutem, winnaar cat. F1)
3.Roland Boulard (F1-2)
4.Julien De Bock (F2-2)
5.Dirk Caekebeke (F1-3)
6.Elien Vercamer (F2-3) 7.Noël Verzele (F2-4) 8.Charles Vandermosten (F2-5) 9.Helmuth Tas (F1-4) 10.Noël Rogge (F2-6) 11.José Dezegher (F2-7) 12.Marc Colpaert (F1-5) 13.François Coppers (F1-6) 14.Wim Van Den Heuvel (F1-7) 15.Emmanuël De Loor (F1-8) 16.Richard Vermeersch (F1-9) 17.William Govaert (Waasmunster F1-10) 18.Staf Lievens (F1-11) 19.Ronny Goethals (F1-12) 20.Jos Lissens (F1-13) 21.Louis Moens (F1-14) 22.Karel Andries (Schoten F1-15) 23.Cees Van Rijsbergen (F1-16) 24.Jos Vergult (F2-8) 25.Luc Cocquyt (F1-17) 26.Pascal Cornand (F2-9) 27.Robin Van Kerschaver (F2-10) 28.Peter Viette (F1-18) 29.Marc Steenberghe (F1-19)
Categorie G:
1.JOHN HEYNDRICKX (Nieuwkerken)
2.Roland Van Imschoot
3.Etienne Van Hecke
4.Willy Mous
5.Willy Roels
6.Roger Beelaert (Rupelmonde) 7.Roger Den Tijn 8.Freddy De Blick (Beveren) 9.Roger Hoof (St.Niklaas) 10.Marc Van Der Beken 11.José De Meyere 12.Etienne Declercq 13.Marinus Lockefeir 14.André Bogaert 15.Julien Vyvey 16.Jan Poelmans 17.Daniel Gaillot 18.Michel Bousard 19.Henk Bolle 20.Jaak Nys 21.Lucien Schollaert 22.Roger Verschraegen (Lochristi) 23.Theo Coudyzer 24.Hugo Martens (Zwijndrecht) 25.Luc De Cock 26.Frans Robijns 27.Luc Snels 28.Eric De Wilde 29.Johan De Smet 30.Erik Vandersteen
Categorie G+:
1.Will Leurs (NL)
2.Gerard Mariën (Schoten)
3.Roger De Breuker
4.Gerrit Hairwassers
5.Denis Keynen
6.Pierre Verberckmoes (Belsele) 7.Daniel Meirlaen 8.Daniel Cornu 9.Clement Saelens 10.Stephen Tomes 11.Leo De Jong 12.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 13.Daniël Jooris 14.Gerard De Vleeschauwer 15.Lucien Van Impe 16.Ghislain De Champs 17.Luc Muys 18.Willi Kohlhaas 19.Jean-Pierre Pepermans 20.Hervé Verstuyft 21.Guy Soil 22.Roger Moens 23.François Brouwers 24.Huib Klip 25.Frans Timmers 26.Antoine Cools 27.Donné Neckebroeck 28.Jean-Pierre Heirman 29.Marcel Meeuwes
Categorie G++:
1.RENE COLMAN (Sint-Niklaas)
2.Joseph Boone
3.Clement De Smedt (Wilrijk)
4.Edward Battersby
5.Raf Luyckx (Belsele)
6.Karel Alen 7.Germaine Meulders 8.Willy Voorbraeck
Donderdag 12 Augustus WOESTEN (8640)
Internationaal Kampioenschap Tijdrijden voor renners van 50 jaar en meer, geb. voor 1/1/61 - 21 km
1.Carette Gerard - 00:29:44 (42,377)
2.Declerck Johan - 00:30:13 (41,699)
3.Vandenberghe Dirk - 00:30:42 (41,042)
4.Decaestecker Patrick - 00:30:52 (40,821)
5.Nowak Manfred - 00:30:56 (40,733)
6.Watteny Patrick - 00:30:56 (40,733) 7.Goudeseune Herve - 00:31:01 (40,623) 8.Vlerick Freddy - 00:31:04 (40,558) 9.Beauprez Benny - 00:31:17 (40,277) 10.Daniels Pierre - 00:31:41 (39,769) 11.Dupont Gilles - 00:32:14 (39,090) 12.Willems Eddy - 00:32:35 (38,670) 13.Blokesch Winfried - 00:34:01 (37,041) 14.Vicquelin Alain - 00:34:59 (36,017) 15.Schouteten Jules - 00:35:47 (35,212) 16.Bryssinck Antoin - 00:35:53 (35,114) 17.Buyse Dery - 00:36:11 (34,823) 18.Sioen Marnic - 00:39:05 (32,239) 19.Van Overbeke Marc - 00:39:12 (32,143) 20.Dölling Dieter - 00:39:28 (31,926) 21.Vantomme Denis - 00:40:00 (31,500) 22.Vanacker Roland - 00:41:20 (30,484) 23.Vercruysse Frans - 00:43:03 (29,268)
Internationaal Kampioenschap Tijdrijden voor renners van 65 jaar en meer, geb. voor 1/1/46 - 21 km
1.Klep Andre - 00:31:27 (40,064)
2.Levas Marcel - 00:32:26 (38,849)
3.De Groot Piet - 00:32:27 (38,829)
4.Van Boxtel Jan - 00:33:00 (38,182)
5.Vandevoorde Albert - 00:33:21 (37,781)
6.Desmet Adrien - 00:34:43 (36,294) 7.Friese Horst - 00:35:03 (35,949) 8.Erouart Charles - 00:35:10 (35,829) 9.George Gery - 00:35:21 (35,644) 10.Niewrzol Horst - 00:35:31 (35,476) 11.Martens Andre - 00:36:03 (34,951) 12.Lams Felix - 00:36:52 (34,177) 13.Dubray Miche - 00:37:07 (33,947)14.Law Terry - 00:37:41 (33,437) 15.Nowe Werner - 00:39:25 (31,858) 16.Speybrouck Freddy - 00:39:27 (31,939) 17.Schiller Arvid - 00:45:52 (27,471)
|