.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    19-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/07/2010

    waod_3

    Proficiat aan PETER NEELS met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.B !!!


    Neels Peter KOP 2010

    Zondag 18 Juli 2010 - VRASENE (9120) - 78 km - 
    Open Kampioenschap van België Cat.A/B

     

    Categorie A/B: (83 dln)

    1.David Van Pelt (Wijnegem, winnaar cat. A en Open Kampioen van België)

    2.Peter Neels (Kruibeke, winnaar cat. B)

    3.Nico Savat (B2)

    4.Dries Echelpoels (B3)

    5.Kurt Pauwels (B4)

    6.Gary De Cock (Bazel B5) 7.Geert Ceulemans (B6) 8.Bart Vanden Wijngaerd (B7) 9.Bart Verhasselt (A2) 10.Bert Verelst (A3) 11.Stefan Adriaenssens (Burcht B8) 12.Dirk Goossen (B9) 13.Bert De Baere (A4) 14.Jurgen Goossens (Kieldrecht B10) 15.Alexander Govaert (A5) 16.Wim Heyndrickx (Vrasene B11) 17.Sammy Bogaert (Meerdonk A6) 18.Philippe Van Opstal (A7) 19.Kristof Gryson (A8) 20.Wouter Covens (A9) 21.Jochen Heylens (A10) 22.Peter De Corte (B12) 23.Tom Brulez (Tielt B13) 24.Luc De Duytsche (A11) 25.Patrick De Roos (Moerbeke B14) 26.Valentijn Van De Velde (A12) 27.Thierry Everaert (B15) 28.Yves Heylen (B16) 29.Vincent Brunel (B17) 30.Ben Suykerbuyk (A13) 31.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken A14) 32.Kurt Leuntjens (B18) 33.Mario Lammens (B19) 34.Peter Van De Kerckhove (A15) 35.Jonas De Vlieger (A16) 36.Nico Verwee (A17) 37.Kevin Vleurinck (A18) 38.Luc Erauw (B20) 39.Patrick Nauwelaers (B21) 40.Bart Joqué (B22)

      
    Proficiat aan NICO LAUWAERT met zijn 1°Seizoenszege !!!
    Lauwaert Nico.jpg
    Zondag 18 Juli 2010 - VRASENE (9120) -Toeristen - 52 km  

    Aantal deelnemers: 67

    1.NICO LAUWAERT (Beveren)

    2.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    3.Gunther Persoon (Vrasene)

    4.Dirk Cleys (Vrasene)

    5.Kenny Janssens (Melsele)
    6.Tom Middelkamp 7.Kris Meerschaert 8.Dirk Bryssinckx 9.Peter Van Goethem 10.Keny Wille 11.Koen Van Laere 12.Stefaan De Coninck 13.Philip Van Haevenbergh 14.Niels D'Hondt 15.Filip Thoen 16.Gino Verberckmoes 17.Frans Sulman 18.Marc Janssens 19.Wilfried Van Gysel 20.Lieven Soens 21.Lieven De Breucker 22.Rudy Coppens 23.Rudi Heymans 24.Dave Van Roeyen 25. Wim Cras 26.Chris Van De Vijver 27.Kurt Van Raemdonck 28.Robby Colman 29.Sam Van Der Aa 30.Tomas Neyt
    Lauwaert Nico 18-07-2010 4.jpg Lauwaert Nico 18-07-2010 1.jpg

                                    Lauwaert Nico 18-07-2010 5.jpg 

    Foto's: Jeannine en Hugo Meirte

    19-07-2010 om 14:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/07/2010

    waod_3


    Proficiat aan RUDI RABOUT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Rabout Rudi 1.jpg
    Zondag 18 Juli 2010 - OOSTEEKLO (9968)

    Categorie C/D: (27 dln)

    1.Patrick Watteny (Ruiselede, winnaar cat. D)

    2.Marc Goossens (D2)

    3.RUDI RABOUT (Heinkenszand, Ned, winnaar cat. C)

    4.Stanie Martens (C2)

    5.Franky De Tremerie (C3)

    6.Stefaan Dhoore (D3) 7.Carlo Schollaert (C4) 8.Philip Lampaert (C5) 9.Pascal Verlez (D4) 10.Ko Harms (D5) 11.Marc Vanparrys (C6) 12.Franta Van Sterthem (C7) 13.Mario Boterberg (C8) 14.Dirk Wittoek (D6) 15.Dominic Felde (C9) 16.Patrick De Smet (D7) 17.Wim De Coninck (D8) 18.Pedro Pollefliet (C10) 19.Ronald De Scheemaeker (D9) 20.Marc Cossyns (C11) 21.Tommy Heyse (C12) 22.Philippe De Smet (C13) 23.Christiaan De Meyer (C14) 24.Kevin Andries (C15) 25.Chris Fraeyman (C16) 26.Pascal Heyman (C17) 27.Frederic Beudin (C18)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Jean-Pierre Van Maldegem (E2)

    3.Tony Reniers (E3)

    4.Mario D'Haeseleer (E4)

    5.Georges Vergauwe (E5)

    6.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+) 7.Alain Goossens (E6) 8.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+2) 9.Marc Couckuyt (E7) 10.Philippe Lacquet (E8) 11.Hilair Heye (E9) 12.Eddy Van Den Abeele (E+3) 13.Antoine Van Geluwe (E+4) 14.Luc Ribbens (E10) 15.Luc Van de Walle (E11) 16.Franky De Pauw (E12) 17.Tom Persyn (E13) 18.Patrick Van Peteghem (E14) 19.Koen De Rijcke (E15) 20.Mario Geirnaert (E16) 21.Alain Verstuyf (E17) 22.Willy De Sutter (E18) 23.Geert Roegiers (E19) 24.Hans Van Lierde (E20) 25.Erwin D'Hondt (E21)

    Categorie F1/F2:

    1.Jo Montforts (Wassenberg, D, winnaar cat. F1)

    2.Albert Delrue (winnaar cat. F2)

    3.Jozef De Naeghel (F1-2)

    4.François Coppers (F1-3)

    5.José Dezegher (F2-2)

    6.Eddie Van Leirberghe (F1-4) 7.Noël Rogge (F2-3) 8.Tony Baudonck (F1-5) 9.Bart Delagrange (F1-6) 10.Ludo Bruylands (F2-4) 11.Noël Verzele (F2-5) 12.Dirk Caekebeke (F1-7) 13.André Segers (F2-6) 14.Luc Verkinderen (F2-7) 15.Eric Pauwels (F2-8) 16.Roland De Vuyst (F1-8) 17.Helmuth Tas (F1-9) 18.Daniel Hauttekeete (F2-9) 19.Patrick De Backer (F1-10) 20.Luc Van Robbroeck (F2-10) 21.Staf Lievens (F1-11) 22.Eric Roels (F2-11) 23.Ad Montforts (F2-12) 24.Jan Van Wezenbeeck (F1-12) 25.William Govaert (Waasmunster F1-13) 26.Jos Vergult (F2-13) 27.Pascal Cornand (F2-14)

    Categorie G:

    1.Willy Mous (Stabroek)

    2.Theo Coudyzer

    3.Arnold De Muynck

    4.Mathieu Mercken

    5.Jacobus Beun

    6.Roger Den Tijn 7.Marc Van Der Beken 8.Marinus Lockefeir 9.Michel Bousard 10.Roland Van Imschoot 11.Roger Verschraegen (Lochristi) 12.Julien Vyvey 13.Freddy Vervenne 14.Henk Bolle 15.Herman Dias 16.Jan Poelmans 17.Henri De Saedeleir 18.Etienne Van Hecke 19.Firmin De Zutter 20.Jaak Nys 21.Luc Van Robbroeck

    Categorie G+:

    1.Roger De Breuker (Wijnegem)

    2.Hervé Verstuyft

    3.Daniël Nuytinck

    4.Jean-Pierre Heymans (Bornem)

    5.Joseph D'Hont

    6.Gerard Mariën (Schoten) 7.Lucien Van Impe 8.Gerrit Hairwassers 9.Alois Torfs 10.Daniel Cornu 11.Gérard Raes 12.Julien De Baets 13.Luc Muys 14.Ferdinand Moerman 15.Guus Schuller 16.Will Leurs 17.Ortaire Stevens 18.André Van Asbroeck 19.René Van Reeth 20.Francis Helleputte 21.Ghislain De Champs 22.Leon Vervaet 23.Gerard De Vleeschauwer 24.Guy Soil 25.François Brouwers 26.Denis Keynen 27.Jef Verheyen 28.José Devreese 29.Michel Vander Beke

    Categorie G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.Edward Battersby

    3.Karel Alen

    4.Raf Luyckx (Belsele)

    5.Bruno Preuss 

    19-07-2010 om 14:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/07/2010

    vwf

    Proficiat aan TOM DE BEER met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.B !!!


    De Beer Tom KOP 2010 1

    Zondag 18 juli - TEMSE (9140) -
    10de proef VWF-GEDITROFEE

     

    A-reeks
    1 Frederik Goos
    2 Andy De Backer
    3 Ken Devos
    4 Kris Van Gricken
    5 Peter Boeken
    6 Tom Hermans
    7 Kurt De Vuyst
    8 Lorenzo Arena
    9 Peter Landtsheer
    10 Stefaan Kuppens (Moerzeke)
    VWF 18-7-10- temse 102.jpg

                   Podium Catg.A met Frederik Goos en Andy De Backer.


    B-reeks
    1 TOM DE BEER (Moerzeke)
    2 Ronny Van Der Vurst
    3 Peter Dockx
    4 Frank Vagenende
    5 Kevin Van Der Cruysse
    6 Bert Dockx
    7 Danny Saelens
    8 Jurgen Van Looy
    9 Pascal Raes
    10 Geert Smekens
    VWF 18-7-10- temse 099.jpg

                Podium Catg.B met Tom De Beer en Ronny Van Der Vurst.


    C-reeks
    1 Arie De Moor
    2 Henri Hermans
    3 Bruno Bruyere
    4 Alain Buggenhout
    5 Dirk De Ridder
    6 Benny Fets
    7 Kurt Verdiest
    8 Eddy Merckx (Bornem)
    9 Ronny Paridaens
    10 Gunther Biesemans
    VWF 18-7-10- temse 077.jpg 
                     Podium Catg.C met Arie De Moor en den Belleman.

               
    D-reeks
    1 Eddy Mertens
    2 Joseph Devits
    3 Roger Schouppe
    4 Patrick Convents
    5 Marc Heulens
    6 Rudy Berwart
    7 Etienne Claus (Waasmunster)
    8 Luc van Mol
    9 Francis De Ridder
    10 Jan Van Den Brande
    VWF 18-7-10- temse 075.jpg 
                   Podium Catg.D met Eddy Mertens en Joseph Devits.


    E-reeks
    1 Felix Luyten
    2 Bruno Ballius
    3 Paul Hunninck
    4 Jos Vandermeulen
    5 Jose Hoebeke
    6 Ivan Coopman
    7 Luc D'Haeseleer
    8 Joseph Staes
    9 Dirk De Cauwer (Hamme)
    10 Rudi Baeyens
    VWF 18-7-10- temse 030.jpg 
                    Podium Catg.E met Felix Luyten en Bruno Ballius.

    VWF 18-7-10- temse 006.jpg    VWF 18-7-10- temse 002.jpg    
                   Eric Van Pottelberg uit Sinaai.                                      Start van de Catg.E met den Belleman van Temse.


    F-reeks
    1 Georges Vonckx
    2 Andre Ceurens
    3 Etienne Vandenhouwe
    4 Gaston Van De Plas
    5 Roger Hoof (St.Niklaas)
    6 Werner Dullaert (St.Gillis)
    7 Frank Laeremans
    8 Albert Van Den Eede
    9 Jos De Maeyer
    10 Freddy Van Impe
    VWF 18-7-10- temse 032.jpg 
                    Podium Catg.F met Georges Vonckx en André Ceurens.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    19-07-2010 om 14:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zondag 18/07/2010 - BREENDONK PUURS (A) – Interclub - Elite z.c./U23 - 159 km - hmin

    DRIE ZUSTERSTEDEN – Aantal deelnemers: 180

    1.Stevens Timothy - Pws Eijssen         

    2.Van Goidsenhoven Kurt - Van Goethem Prorace        

    3.Avery Clinton - Pws Eijssen  

    4.Vereecken Nicolas uit Kieldrecht - Pws Eijssen       

    5.Mottet Ludovic - Terra Footware B line           

    6.Berk Johan - Swabo Cycling Team      

    7.Peirsman Davy uit Temse - Illi Bikes Cycling Team     

    8.Segers Joren - Davo Lotto Davitamon  

    9.Nieuwdorp Nick - Line Lloyd Footwaer           

    10.Brus Marco - Line Lloyd Footwaer     

    12.Meul Robby uit Eksaarde - Cycling Team M Pinte     

    29.Naesen Olivier uit Berlare - Look cycling academy   

    37.Michils Tom uit Moerbeke - Wielerteam Waasland    

    41.Cordeel Pieter uit Stekene - Rock Werchter Chocolade Jac   

    46.Seeldraeyers Tom uit Stekene - R. Antwerp B C       

    57.Meersman Bjorn uit Bornem - Rock Werchter Chocolade Jac

    67.De Pauw Moreno uit St.Pauwels - Rock Werchter Chocolade Jac      

    70.Van Goethem Kevin uit Sinaai - Wielerteam Waasland           

    75.Ilegems Ken uit Hemiksem - Illi Bikes Cycling Team 

    80.De Rijck Joeri uit Kruibeke - R. Antwerp B C               

    87.Meersman Jens uit Bornem - Rock Werchter Chocolade Jac  

    101.Geerts Domien uit Breendonk - Rupelspurters Boom           

    103.De Mol Bram uit St.Pauwels - Wielerteam Waasland          

    114.Jaspers Davy - Illi Bikes Cycling Team         

    120.Das Jeroen uit Kalmthout - Illi Bikes Cycling Team 

    134.Staes Davy uit St.Niklaas - Cycling Team M Pinte   

    138.De Block Kris uit Mariekerke - Rupelspurters Boom              

    143.Durinck Sean uit Hamme - Wielerteam Waasland   

     

    18/07/2010 - REMICOURT - REMICOURT – Elite z.c./U23 - 160 km - 03h35min

    RONDE VAN LUIK – RIT 2  Aantal deelnemers: 170

    1 DE KEULENAERE Reno - DAV             

    2 DEVREESE Laurens - BEV       

    3 CAMMAERTS Edwig - PCW op 2”

    4 BULTYNCK Kenneth - SOE      

    5 VANGENECHTEN Jonas - WIL             

    6 HEYTENS Kess - SOE  

    7 WAEYTENS Zico - DAV           

    8 DECHESNE Julien - VCA        

    9 DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROC          

    10 PARDINI Olivier - BEV           

    14 ONGENA Thomas uit Berlare - PRO              

    41 GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O. - NHT            

    60 STEELS Stijn uit Westerlo - QIN       

    77 FRANCKAERT Grégory uit Kallo - ASF         

    82 VAN GUYSE Jarno uit Stekene - HEE            

    103 CORDEEL Sander uit Stekene - ROC          

    131 BOEYKENS Gertjan uit Stekene - WTH op 1’10”

    18/07/2010 - LEDEGEM (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 70 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 45

    1.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE          

    2.VERVERKEN Gerdy - CT FORCE - WERVIK VZW op 6”

    3.LAMPAERT Yves - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS     

    4.HUYGHE Stefaan - NICCA CT - VSV LANGEMARK          

    5.HAWKINS Peter - WIELERTEAM DECOCK          

    6.VANDENHEEDE Kenny - CYCLING TEAM LUTHO op 13”

    7.DELIE Bram - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE         

    8.DENOLF Ritchie - CYCLINGCHAMPS   

    9.VELLE Glenn - CYCLING TEAM LUTHO op 35”

    10.FEYS Wim - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW     

     

    18/07/2010 - BORSBEKE - HERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h51min

    Aantal deelnemers: 138

    1.DE MUNSTER Gregory - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

    2.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    3.DERILLE Michaël - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM      

    4.EECKHOUT Kurt - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT        

    5.KUYPERS Bart - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE  

    6.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS           

    7.VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen - VERANDAS WILLEMS 

    8.REDDING Sam - GWR TEAM   

    9.DE SCHAMPHELAIRE Bjorn - ASFRA RACING TEAM      

    10.DE WAELE Dieter - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV         

    11.COLLIN SAMAAN - KINGSNORTH         

     

    18/07/2010 - KERNIEL (BORGLOON) (LB) - Elite z.c./U23 - 109,7 km - 02h34min

    Aantal deelnemers:

    1.TORFS Jef - PROFEL CYCLING TEAM    

    2.SAVO Michael - VC HAUT PAYS         

    3.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    4.PATRON Christian - TEAM KUOTA INDELAND    

    5.WINTERS Ronald - HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT      

    6.GILBERT JEROME - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 19”

    7.HAEX Tim - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 50”

    8.KNOPS Jorn - TWC TEMPO op 1’25”

    9.BLANCHY Michael - MULTISPORT CYCLING TEAM        

    10.WELLENS Yannick - DAVO - LOTTO - DAVITAMON      

    17.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 6’38”

    27.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST  

     

    18/07/2010 - AARSELE (W) - U23 - 112 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 47

    1.STALLAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS   

    2.VAN CAUWENBERGHE Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 8”

    3.LEPLA Jeroen - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 1’17”

    4.VERHAEGHE Sander - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 1’31”

    5.SERRY Pieter - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    6.RAMMANT Stijn - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 1’50”

    7.MARCHAND Gianni - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    8.MCLEOD Ruaraidh - ISOREX CYCLING TEAM op 3’04”

    9.VERMEIRE Matthias - K.V.C. DEINZE VZW op 3’25”

    10.COLAERT Pascal - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER    

     

    18/07/2010 - WORTEGEM (O) - U23 - 108 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 67

    1.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS           

    2.LAVA Kevin - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 5”

    3.VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT   

    4.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    5.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER          

    6.DURANT Joaquim - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    7.D`HAEMERS Jason - DMC- CYCLING TEAM op 12”

    8.LEGLEY Matthias - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 25”

    9.PIETERS Sibrecht - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    10.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    24.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST op 2’50”

    19-07-2010 om 14:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zondag 18/07/2010 - BRECHT (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 80 km - 01h48min

    Aantal deelnemers: 83

    1.ENGELEN Ruben - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    2.DE REGT Gerwin - RSC de Zuidwesthoek       

    3.VROLIJK DANNY - WC DE WAARDRENNER         

    4.DUDOK TJEERD - DE VOLHARDING      

    5.LOOS Glen - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO      

    6.SIMONS MARTIJN - RTC DE HOEKSE RENNERS   

    7.DINGEMANS Jeroen - PROFEL CYCLING TEAM 

    8.DE LANDTSHEER Nick - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH 

    9.STYNEN KLAAS - DV

    10.VAN TRIJP Jurgen - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.         

     

    18/07/2010 - BOEZINGE (W) - Women Elite UCI - 127 km - 03h16min

    DWARS DOOR DE WESTHOEK – Aantal deelnemers:

    1.DE VOCHT Liesbet - NEDERLAND BLOEIT             

    2.DIJKMAN Petra - REDSUN CYCLING TEAM op 41”

    3.DE GOEDE Suzanne - NEDERLAND BLOEIT op 2’22”

    4.MARKERINK Loes - NEDERLAND BLOEIT          

    5.JOHANSSON Emma - REDSUN CYCLING TEAM 

    6.MUSTONEN Sara - HITEC PRODUCTS UCK        

    7.VERBEKE Grace - LOTTO LADIES TEAM          

    8.D`HOORE Jolien - TOPSPORT VLAANDEREN -THOMPSON

    9.VAN DE REE Monique - LEONTIEN.NL 

    10.LAMBORELLE Nathalie - HITEC PRODUCTS UCK           

    27.VERDONCK Sofie uit De Klinge - MIXTE 4 DURA VERMEER CT - UVA    

    30.BAMELIS Sanne - BENELUX TEAM    

    89.KONINKX Lieve - BENELUX TEAM      

     

    18/07/2010 - BOORTMEERBEEK (VB) - Juniores - 92 km - 02h13min

    Aantal deelnemers: 28

    1.DANIELS Wouter - LOTTO OLYMPIA TIENEN     

    2.HENDRICKX Alexander - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.          

    3.MONDELAERS Joeri - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 38”

    4.VAN ISTERBEEK Ken - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 42”

    5.POCKET Sammy - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL          

    6.PEPERMANS Lorenzo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.         

    7.MOORTGAT Benjamin - TEAM CATA BIKES BIANCHI     

    8.DE CAERLE Gino - LOTTO OLYMPIA TIENEN     

    9.DE RIDDER Michael uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND           

    10.DE VROE Bjarne - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL         

    20.D`HOLLANDER Mathias uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND    

     

    18/07/2010 - BRECHT (A) - Juniores - 80 km - 01h53min

    Aantal deelnemers: 41

    1.DAMEN Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL         

    2.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN 

    3.WELTEN Kay - TWC PIJNENBURG        

    4.MITCHELL Bradley - garmin momentum        

    5.BROSENS Werner - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM        

    6.VAN MUSSCHENBROCK MYLES - MR PRINCECYCLE CLUB         

    7.FOURIE JAMES - SELECT CYCLING CLUB         

    8.FERKET BART - RSC DE ZUDWESTHOEK

    9.COLLET Thomas uit Antwerpen L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 

    10.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

     

    18/07/2010 - BREENDONK PUURS (A) - Juniores - 72 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 41

    1.FOQUE Wesley - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.           

    2.DONDERS Jelle - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW        

    3.BROERS ERWIN - UDTC DE VOLHARDING         

    4.DE BOECK Vincent - WK NOORD WEST BRABANT          

    5.FAES Ief - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. 

    6.BOGAERTS Jelle - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    7.LODEWYCKX Jordi - CYCLING TEAM M. PINTE 

    8.EVERSDIJK JOAN - ZRTC THEO MIDDELKAMP  

    9.WAUTERS Stef - TEAM CATA BIKES BIANCHI    

    10.VAN REGENMORTEL Thiemen uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND         

    18.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND       

    19.PETROV Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND      

    21.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB     

    23.PRAET Robin uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND      

    31.DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND  

    32.BEAUPREZ Dieter uit De Klinge - WIELERTEAM WAASLAND   

    33.VAN DE VYVER Greg uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND    

    36.RELAES Damiaan uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM 

    38.MEIRESONE Pieter uit Elversele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

     

    18/07/2010 - LEDEGEM (W) - Juniores - 60 km - 01h30min

    Aantal deelnemers: 25

    1.ROSSI Oliver                       

    2.MERLIER Tim - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    3.CUYKEN Stephen - ISOREX CYCLING TEAM      

    4.ALLEGAERT Matthijs - JONGE RENNERS ROESELARE      

    5.PRIEM Whytic - KON. BALEN B.C. V.Z.W.               

    6.DEGRENDELE Bjorn - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 

    7.CARLESS Robin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK    

    8.VANTHOURENHOUT Michael - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9.GHELDOF Henry - JONGE RENNERS ROESELARE 

    10.TRIO Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW 

     

    18/07/2010 - LENDELEDE (W) - Juniores - 91 km - 02h10min

    Aantal deelnemers: 76

    1.SEYNAEVE Lander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    2.HOUTEKIER Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3.D´HONDT Maarten - JONGE RENNERS ROESELARE          

    4.DE CRAEMER Stijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 10

    5.BOURDEAUX Stijn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    6.BRADBURY STEPHEN                      

    7.OVAERE Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    8.VAN OOSTHUYZE Mathias - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE          

    9.VANDROMME Evert - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.SLAGMULDERS Jonas - CYCLING TEAM WERVIK       

    11.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM         

    51.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 4’00”

    19-07-2010 om 14:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zondag 18/07/2010 - LINTER - HEIDE (VB) - Juniores - 88 km - 02h05min

    Aantal deelnemers: 50

    1.VAN DEN BRUEL Robin - WSC HAND IN HAND BAAL      

    2.LAFOURTE Anthony - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    3.KERF Jérôme - Sprint 2000 Charleroi ASBL op 5”

    4.PIRON Gunther - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 10”

    5.VAN DEN EYNDE Jens - WSC HAND IN HAND BAAL        

    6.DEPASSE Victor - SPRINT 2000 CHARLEROI      

    7.LODEWIJKS Gert - Union Cycliste Seraing op 15”

    8.DE WEERDT Nick - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK   

    9.JACOBS Sven - WK NOORD WEST BRABANT op 20

    10.GEERAERTS Joni - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 25”

     

    18/07/2010 - MAARKEDAL (O) - Juniores - 84 km - 02h17min

    Aantal deelnemers: 42

    1.GHISTELINCK Paco - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK           

    2.VAN DORSSELAER Niels - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM  

    3.TIMBREUR Jonas - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 13”

    4.DE VOS Lucas - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM op 2’07”

    5.LETTH ANDREW - DISCOVERY JUNIOR  

    6.BROOKING LAURIE BUXTON          

    7.LAPIERRE Stijn - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE   

    8.CANNIE Jeroen - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 3’22”

    9.SHIRLAW JAMIE - LIVERPOOL CENTURY          

    10.GERMYNS Jonathan - VC ARDENNES op 3’37”

     

    18/07/2010 - NIEUWERKEREN (LB) - Juniores - 81 km - 02h00min

    Aantal deelnemers: 53

    1.WERTZ Thomas - PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES      

    2.Franssen Wout - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 35”

    3.GEERTS Frederik - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    4.AERTS Alexander - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW  

    5.LUCAS SIMON - DE SAINT GEORGES    

    6.HOOL Glenn - WC Midden Limburg    

    7.MEINTJES Louis - UCS Crabbe          

    8.GIELEN Dimitri - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT   

    9.PONS Gaëtan - PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES         

    10.SEUTENS Nick - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT  

     

    18/07/2010 - POLLARE (O) - Juniores - 85 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 34

    1.SAELENS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM    

    2.STILITE Mikaël - MULTISPORT CYCLING TEAM 

    3.POPPE Olivier - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO        

    4.JANSSENS Ruben - TEAM CATA BIKES BIANCHI           

    5.GOVAERT Kenny - ISOREX CYCLING TEAM op 1’35”

    6.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND op 2’10”

    7.DE PAEPE Johannes - ISOREX CYCLING TEAM 

    8.DE CLERCQ Ide - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 2’15”

    9.VAN DEN BORRE Corneille - ASFRA RACING TEAM     

    10.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM
     

    18/07/2010 - STRIJPEN - ZOTTEGEM (O) - Juniores - 94 km - 02h25min

    Aantal deelnemers: 37

    1.MOSES THOMAS - SSC CYCLE SPORT

    2.CONOR Dune - GLEDENE CC op 42”

    3.WALLAYS Jens - JONGE RENNERS ROESELARE  

    4.RIESEBEEK Oscar - JVR DE BATAUWERS op 2’22”

    5.BOWATER Perry - CC GIRO   

    6.LAMMERTYN Foeke - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7.VAN DE VELDE Thomas - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW      

    8.HOEDT Steven - CYCLING TEAM M. PINTE        

    9.VLAEMINCK Jonathan - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 3’04”

    10.SEEUWS Jonas - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN   

    19.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND op 4’29”      

     

    18/07/2010 - BOORTMEERBEEK (VB) - Nieuwelingen - 66 km - 01h42min

    Aantal deelnemers: 65

    1.HAVERALS Lars  - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL          

    2.DIBBEN Jonathan - HARGROVES CYCLES           

    3.VANDERVEKEN Yentl - VZW DE DEMERSPURTERS         

    4.BIERMANS Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    5.DELANGHE Jelle - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    6.SCHEPMANS Brecht  - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW             

    7.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    8.VAN MOL Caine - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW     

    9.MOELEKER IVAR - AVIA       

    10.DERUETTE THOMAS - CCI DIFFERDANGE       

    27.MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND      

     

    18/07/2010 - BRECHT (A) - Nieuwelingen - 63 km - 01h29min

    Aantal deelnemers: 65

    1.HONIGH NICO - DE JONGE RENNER       

    2.LEYGRAAFF THIJS - UITHOORNSE WTC           

    3.VAN DONGEN RICARDO - WV DE JONGE RENNER          

    4.WOUTERS Toon - ISOREX CYCLING TEAM        

    5.VAN DEN PLAS Jelle - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.        

    6.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.          

    7.PEETERS Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    8.STEYN JAC-JOHAN - MR PRICE CYCLE CLUB    

    9.REYNIERS Jordy - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    10.POLAK ROBERT - BODYSOL LOTTO CYCLINGTEAM     

    48.SMET Cedric uit Rupelmonde - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    19-07-2010 om 14:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zondag 18/07/2010 - HERK-DE-STAD (LB) - Nieuwelingen - 66,3 km - 01h44min

    Aantal deelnemers: 73

    1.DECOSTER Gert-jan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.HENDRICKX MAX - TWC HET SNELLE WIEL       

    3.LETEN Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.STEVENS Andy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    5.SCHNOCK markus - RC Staubwolke Quadrath 

    6.HOLSBEEK Matthias - GKV CYCLING TEAM     

    7.CRISTAEL Tijne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 17”

    8.BERTRAND Antoine - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE – MARCHOVELETTE op 21”

    9.SCHERPENBERGH Dominique - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 48”

    10.VAN PETEGEM Nick - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 55”

     

    18/07/2010 - LANGEMARK-HAGEBOS (W) - Nieuwelingen - 68 km - 01h43min

    Aantal deelnemers: 54

    1.RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    2.FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    3.MAES Damon - TIELTSE RENNERSCLUB

    4.LOGIER Jan - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE        

    5.DEMEERSSEMAN Bert - CYCLING TEAM WERVIK          

    6.DEMASURE Enzo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM     

    7.DE MEESTERE Martijn - TIELTSE RENNERSCLUB           

    8.VANNEUVILLE Stan - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 50”

    9.NOPPE Christophe - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    10.DESPLENTER Tjorven - JONGE RENNERS ROESELARE  

    23.LAUREYS Sven uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 2’30”    

     

    18/07/2010 - LEDEGEM (W) - Nieuwelingen - 40 km - 01h00min

    Aantal deelnemers: 20

    1.BOUVRY Kenny - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    2.DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    3.NOTREDAME Thybo - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK           

    4.VANDEWALLE Matthias - TIELTSE RENNERSCLUB        

    5.VANLOKEREN Arthur - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 15”

    6.ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE

    7.JOOS Jitse - WK NOORD WEST BRABANT           

    8.HOUSSOULLIEZ Marcel - CT FORCE - WERVIK VZW      

    9.ROELANTS Laurenz - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.         

    10.MERLIER Braam - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  

     

    18/07/2010 - STRIJPEN - ZOTTEGEM (O) - Nieuwelingen - 68 km - 01h50min

    Aantal deelnemers: 44

    1.OUDE ELFERINK Tommy - Uithoornse WTC   

    2.DE BACKER Falko - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op12”

    3.BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW         

    4.VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    5.JACOBS Joeri - THOMPSON JARTAZI  

    6.DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW    

    7.LIMPENS Gianni - TEAM CATA BIKES BIANCHI  

    8.TEMMERMAN Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 1’15”

    9.DULT Laurens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 1’55”

    10.TAS Jorgen - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS       

     

    18/07/2010 - ZELE (O) - Nieuwelingen - 62 km - 01h27min

    Aantal deelnemers: 65

    1.VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM         

    2.BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    

    3.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND         

    5.VANDECAUTER Uwe - ASFRA RACING TEAM   

    6.LAMMENS Jonas - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    7.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM  

    8.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND        

    9.GEERDING KOEN - WV EEMLAND       

    10.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW         

    19.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND      

    23.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM           

    26.BAEYENS Nathan uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND       

    32.PERSOON Pieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND      

    38.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND       

    40.DEBEULE Gillian uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND       

    42.VERSTRAETEN Matthijs uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND           

    44.VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    46.MEERSSCHAERT Jeroen - RUDYCO CYCLING TEAM   

    50.HAENTJENS Yornie uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND          

    51.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND 

    54.VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    19-07-2010 om 14:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar zege bij de Aspiranten 13 jaar !!!




    Zondag 18/07/2010 - SINT GILLIS WAAS (O) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    MEISJES 12 JAAR – 37’29”

    Aantal deelnemers: 2

    1.GOESSENS Brenda - ISOREX CYCLING TEAM   

    2.CALLENS Ilona - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 1’39”

     

    MEISJES 13 JAAR – 42’32”

    Aantal deelnemers: 2

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    2.DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 19”

     

    MEISJES 14 JAAR – 01h01’08”

    Aantal deelnemers: 1

    1.HELDERWEIRT Alicia - ISOREX CYCLING TEAM

     

    JONGENS 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 16

    1.DAELEMANS Dario - WK NOORD WEST BRABANT          

    2.TIMMERMANS Tim - THOMPSON JARTAZI          

    3.BURTON Giovanni  - ISOREX CYCLING TEAM   

    4.DECKERS Jules - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

    5.COOLS Maarten - TIELTSE RENNERSCLUB        

    7.APERS Ruben - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    8.SMETS Yentl - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    12.D´HOOGE Thomas - RUDYCO CYCLING TEAM  

    13.VAN DE VOORDE Lennert - WIELERTEAM WAASLAND

     

    JONGENS 13 JAAR – 42’32”

    Aantal deelnemers: 30

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW         

    2.VERVAEKE Aäron - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 19”

    3.STEVENS Maarten - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS             

    4.JANSSENS Jarrid uit Melsele - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.           

    5.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND            

    6.VERCAUTEREN Toon uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    12.VAN HOYE Vincent - WIELERTEAM WAASLAND              

    13.SYMOENS Bradley - WIELERTEAM WAASLAND               

    24.D`HAESE Mathias - RUDYCO CYCLING TEAM   

    27.VAN OVERTVELDT Joni - WIELERTEAM WAASLAND op 3’07”

    28.DE RAEVE Jordy - RUDYCO CYCLING TEAM    

     

    JONGENS 14 JAAR57’31”

    Aantal deelnemers: 37

    1.PIETERS Grégory - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO    

    2.PAUWELS Robin - RUDYCO CYCLING TEAM     

    3.VAN RIJSSELBERGE Louie - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW   

    4.ALMEY Jens - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE          

    5.VAN OSSELAER Jonas - WIELERTEAM WAASLAND      

    10.VAN DEN BOSSCHE Angelo - RUDYCO CYCLING TEAM          

    16.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM      

    31.VERMEIREN Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM

    35.MOORTGAT Jonas - WIELERTEAM WAASLAND op 4’07”         

    36.MAXIMUS Jan - WIELERTEAM WAASLAND      


    Zondag 18/07/2010 - BRECHT (A) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:
     

    18/07/2010 - SCHAFFEN (VB) - Aspiranten
     

    18/07/2010 - SCHULEN (HERK-DE-STAD) (LB) - Aspiranten
     

    18/07/2010 - LAARNE (O) - Miniemen

    18/07/2010 - SCHULEN (HERK-DE-STAD) (LB) - Miniemen
     

    18/07/2010 - ZWEVEGEM (W) - Miniemen
     

    18/07/2010 - BRECHT (A) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    18/07/2010 - SCHAFFEN (VB) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

     

    18/07/2010 - GENT (O) - BMX – Promo

    19-07-2010 om 14:03 geschreven door kenny


    18-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zaterdag 17/07/2010 – BLEGNY - BLEGNY – Elite z.c./U23 - 141 km - 03h27min

    RONDE VAN LUIK – RIT 1  Aantal deelnemers: 170

    1 GIAUX Jerome PRO
    2 HEYTENS Kess
    SOE
    3 STEELS Stijn uit Westerlo  
    QIN op 3”
    4 DEBAENE Martijn  
    EIJ
    5 DE CLERCQ Bart
    DAV
    6 VERMEER Tom UCT op 5”
    7 JANSSENS Jimmy  
    NHT
    8 DAEMS Nick  
    NHT op 9”
    9 BILLE Gaëtan  
    PCL op 41”
    10 BULTYNCK Kenneth  
    SOE op 44”
    19 ONGENA Thomas uit Berlare
    PRO

    38 VAN GUYSE Jarno uit Stekene HEE
    48 GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O.  
    NHT
    90 CORDEEL Sander uit Stekene
    ROC
    114 DRUYTS Gerry uit Wilrijk  
    ROC op 4’59”
    124 FRANCKAERT Grégory uit Kallo  
    ASF op 7’12”
    155 BOEYKENS Gertjan uit Stekene  
    WTH op 14’39”
    156 CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis
    WDA
    167 BAL Marijn uit Niel  
    VES op 16’56”

    17/07/2010 - BRUGGE (W) - Elite z.c./U23 - 99 km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 46

    1.VERMOOTE Geert - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    2.ROLET Sylvain - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 22”

    3.VANHAVERBEKE Jurgen - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 2’31”

    4.PROVOST Stijn - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 2’46”

    5.DE RUWE Frederiek - CYCLING TEAM CLG op 3’50”

    6.RODENBECK JURGEN - WUNSTDORF  

    7.CAMPE Jan - ARDILLES CYCLING TEAM op 4’24”

    8.TAMSIN Kenny - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 5’00”

    9.MAES Peter uit Bornem - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM op 5’15”

    10.TEMPELAERE Maarten - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE           

    24.DE SMET Jochen uit Kemzeke - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 6’00” 

    25.BRULEZ Tom uit Tielt - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE   

     

    17/07/2010 - ITEGEM (A) - Elite z.c./U23 – 116,6 km - 02h36min

    Aantal deelnemers:

    1.DIELS Kurt - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    2.NOOYTENS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW     

    3.VAN UFFEL Willem - WSC HAND IN HAND BAAL

    4.DE FEYTER Tom - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH          

    5.ENGELEN Ruben - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    6.DIERCKX Danny - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO           

    7.ENGELEN Jochen - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN           

    8.HEREMANS Koen - ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W.

    9.VAN DER AERSCHOT Steven - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM     

    10.DE WOLF Glenn uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM             

     

    17/07/2010 - SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h39min

    Aantal deelnemers: 74

    1.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST         

    2.COOMANS Bjorn uit Bornem - PROFEL CYCLING TEAM op 40”

    3.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST       

    4.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    5.RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE 

    6.DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT           

    7.STERCK Gunter uit Klein Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT     

    8.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN           

    9.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS             

    10.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM      

    11.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    12.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST        

    15.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST     

    16.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    17.WEEMAES Robby uit St.Pauwels - RUDYCO CYCLING TEAM  

    19.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE         

    20.DZERUUS Darijus - PWC ALIPLAST   

    22.MEUL Robby uit Eksaarde - CYCLING TEAM M. PINTE 

    23.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 1’01”

    24.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST              

    28.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND    

    30.DE ROOS Patrick uit Moerbeke - VLIEGEND WIEL - KLEIN SINAAI         

    31.GOOSSENS Steven uit St.Niklaas - PWC ALIPLAST 

    33.TORFS Robby uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM    

    34.VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM    

     

    17/07/2010 - WAREGEM (W) - Dames Elite - 96 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 55

    1.HOHL JENNIFER - RV SCHAAN           

    2.CEULEMANS Dunja - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V      

    3.CANT Sanne - TEAM CICLISMO MUNDIAL         

    4.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    5.POLSPOEL Maaike - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM 

    6.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM     

    7.GINS Tara - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    8.VAN LOY Ellen - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V

    9.VANDER MASSEN HELENE - GKV op 48”

    10.UEBELHART JESSICA - VC MENDRISIO         

    11.POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM     

    12.THYS Patricia uit Opwijk - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 59”

    22.DE NYS Sofie uit Gentbrugge - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 1’28”          

     

    17/07/2010 - OLSENE (O) - Men Juniors UCI - 122 km - hmin

    OMLOOP HET NIEUWSBLAD – Aantal deelnemers:

    1.TEUNS Dylan - AVIA  

    2.MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE           

    3.VERSTRAETE Ludwig - MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    4.TEUNISSEN Mike - ZUID OOST NEDERLAND       

    5.VAN LERBERGHE Bert - KON BALEN BC          

    6.FRANSSEN Wout - IMMO DEJAEGER LOTTO     

    7.CRAEGHS Maarten - AVIA    

    8.ROELANDTS Rutger - KON BALEN BC 

    9.GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA         

    10.LONCIN Gilles - J.FL MUSEEUW BIKES

    92.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON CT  

     

    17/07/2010 - BORSBEKE - HERZELE (O) - Juniores - 91 km - 02h23min

    Aantal deelnemers: 57

    1.BOWATER Perry - CC GIRO

    2.VLAEMINCK Jonathan - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 5”

    3.VAN DE VOORDE Gauthier - ISOREX CYCLING TEAM   

    4.VAN DE VELDE Thomas - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW      

    5.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND op 25”

    6.DE WINNE Jens - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 35”

    7.TROGH Sven uit Melsele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    8.BOUCHEZ Mario - WK NOORD WEST BRABANT   

    9.WAUTERS Stef - TEAM CATA BIKES BIANCHI    

    10.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 1’10”

    22.COLLET Thomas uit Antwerpen L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

    28.MICHIELS Kevin uit Uitbergen - WIELERTEAM WAASLAND op 4’11”

    30.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’30”     

    18-07-2010 om 18:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zaterdag 17/07/2010 - DENTERGEM (W) - Juniores - 84 km - 02h05min

    Aantal deelnemers: 64

    1.VANDENBOGAERDE Jens - AVIA CYCLING TEAM           

    2.ROSSI Oliver                       

    3.CANNIE Jeroen - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 10”

    4.TAYLOR Johnstone - DEVER  

    5.DECONINCK Kenny - CUBE-FINTRO CT op 12”

    6.MATTHEW HAMILTON op 15”

    7.DEVRIESE Dean - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 25”

    8.VANDAMME Miguel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 55”

    9.DE WINTER Matthew - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    10.CONSTANT Kenny - CYCLING TEAM WERVIK op 2’00”

     

    17/07/2010 - HERK-DE-STAD (LB) - Juniores - 96,9 km - 02h29min

    Aantal deelnemers: 46

    1.PONS Gaëtan - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES         

    2.FRANSSEN Joeri - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    

    3.VANBRIEL Laurens - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG           

    4.RANSY Simon - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS – LEENHAAG op 25”

    5.BOLLEN Pieter-jan - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6.LEYSEN Joren - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    7.GEVERS Robbie - WV SCHIJNDEL op 43”

    8.VANDENBORNE Jelle - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 58”

    9.HEERING Dennis - AWV DE ZWALUWEN op 2’21”

    10.FAES Ief - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. op 2’28”

     

    17/07/2010 - ZEMST-BOS (VB) - Juniores - 88 km - 02h05min

    Aantal deelnemers: 40

    1.BROERS ERWIN - UDTC DE VOLHARDING         

    2.HOFSTEDE WIM - WV DE JONGE RENNER          

    3.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    4.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    5.VAN DEN ENDEN BOD - WESTLAND   

    6.RAEYMAEKERS Mattias - AVIA CYCLING TEAM           

    7.ARENDS Stef - TML Dommelstreek    

    8.OLIVIER Daan - RRc De pedaalridders 

    9.D`HOLLANDER Mathias uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND     

    10.FERKET BART - RSC DE ZUDWESTHOEK             

    17.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM op 4’47”         

    22.CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM op 5’57”          

    32.COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND op 6’03”        

     

    17/07/2010 BRUGGE (W) - Dames Jeugd (afwachtingswedstrijd)

    Dames Juniores - 56,1 km - 01h47min – Aantal deelnemers: 27

    1.BRUHWILER Larissa - VC Fischingen-Girini    

    2.STEGINK Ymke - WVT LUCHTSCHIP    

    3.VAN DEN HAUTE Steffy - BENELUX TEAM        

    4.VAN SEVEREN Celine - TIELTSE RENNERSCLUB           

    5.SCARLATA Gina - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE           

    6.DELANOTE Hanne - JONGE RENNERS ROESELARE          

    7.BERTON Fatima - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    8.CARLESS Bo - BENELUX TEAM

    9.DELTOMBE Evelien - VZW DE DEMERSPURTERS

    10.DE JONG Thalita - RSC De Zuidwesthoek     

    13.VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - BENELUX TEAM op 1’58”        

    17.NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM op 2’00”    

     

    Dames Nieuwelingen - 49,5 km - 01h37min – Aantal deelnemers: 45

    1.MAHIEU Jolly - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV        

    2.SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.           

    3.ROHDE LYSANNE - WV DE JONGE RENNER op 22”

    4.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    5.VANDERMEULEN Kaat - IMMO NLVK CYCLING TEAM    

    6.SACHET Iris - NANTES DOULON           

    7.VAN DE KLUDERT ROWANA - ZUIDWESTHOEK

    8.BOURDIAUX Manon - JGS NIVERNAISE

    9.DELBOVE Noeline - ASPTT Troyes    

    10.FUMEY Marie - PAYS DE LANGON      

    20.DRUYTS Demmy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’53”

    30.DE RIDDER Ivy uit Grembergen - BENELUX TEAM     

     

    17/07/2010 - SINT-KATELIJNE-WAVER () (A) - Nieuwelingen NAT – Interclub - 75 km - hmin

    PRINS DER NIEUWELINGEN – Aantal deelnemers:

    1.FARAZIJN Maxime - DJ Matic CT Kortrijk        

    2.WELTEN Kars - Tilburgse WC Pijnenburg        

    3.VERSTREPEN Dries - Balen BC          

    4.HOOYBERGHS Daan - Balen BC           

    5.BUDDING Martijn - Midden Nederland

    6.PIJFFEROEN Miel - DJ Matic CT Kortrijk         

    7.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - Wielerteam Waasland 

    8.JASPERS Dylan - Immo de Jaegher-Lotto ct Menen     

    9.HOUFFLYN Emiel - Balen BC 

    10.JAMGOTCHIAN Wouter - Team cata-bikes Bianchi    

    13.ROTTY Glenn uit Verrebroek - Wielerteam Waasland           

    36.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - Wimi-games st.Martinus ct Kerksken   

    103.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - Wielerteam Waasland        

    107.LIPPEVELD Maxim uit Sinaai - Wielerteam Waasland        

     

    17/07/2010 - BORSBEKE - HERZELE (O) - Nieuwelingen - 67 km - 01h42min

    Aantal deelnemers: 39

    1.VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW           

    2.TEMMERMAN Remco - ISOREX CYCLING TEAM op 6”

    3.BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW     

    4.PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM op 14”

    5.RUTSAERT Jelle - TIELTSE RENNERSCLUB op 27”

    6.DIERICKX Anthony - AVIA CYCLING TEAM op 1’08”

    7.DE SMET VAN DAMME Lode - THOMPSON JARTAZI    

    8.SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE      

    9.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW           

    10.MICHIELS Killian - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    13.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM      

    30.MEGANCK Michiel uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND    

    18-07-2010 om 11:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zaterdag 17/07/2010 - KERNIEL (BORGLOON) (LB) - Nieuwelingen - 62 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 58

    1.VAN DYCK Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    2.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3.BIOT MAXIME - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE MARCHOVELETTE   

    4.NUYTS Kenn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    5.ERREN Pim - WC Midden Limburg        

    6.SEEFAT Maarten - twc maaslandster 

    7.HUVENEERS Stan - TWC DE MAASLANDSTER op 56”

    8.CREMERS Paul - TWC Maaslandster Zuid Limburg op 1’11”

    9.ESSELAAR REMCO - WCL BERGKLIMMERS      

    10.VANDENHOUDT JENS - UCS CRABBE PERFORMANCE  

     

    17/07/2010 - MAARKEDAL (O) - Nieuwelingen - 66 km - 01h46min

    BEKER VLAAMSE ARDENNEN – Aantal deelnemers: 56

    1.VAN EMPEL Etienne - WV´T LUCHTSCHIP       

    2.VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 35”

    3.DULT Jasper - THOMPSON JARTAZI    

    4.DIBBEN Jonathan - HARGROVES CYCLES        

    5.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    

    6.BOUVRY Kenny - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    7.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND        

    8.VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 49”

    9.DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW    

    10.COLPAERT Gianni - CYCLING TEAM WERVIK op 1’00”

     

    17/07/2010 - ZWEVEGEM (W) - Nieuwelingen - 64 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 68

    1.LOGIER Jan - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE        

    2.CARPENTER DANTE - onelife

    3.DE MEESTERE Martijn - TIELTSE RENNERSCLUB op 3”

    4.BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 10”

    5.PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    6.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    7.LOETERS Laurens - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    8.BOSSUYT Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE           

    9.VANGHELUWE Robbe - TIELTSE RENNERSCLUB           

    10.VANDEWALLE Matthias - TIELTSE RENNERSCLUB       

    17/07/2010 - OKEGEM (O) - Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR40’37”

    Aantal deelnemers: 3

    1.DE SLACHMUYLDER Yara - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    2.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT op 42”

    3.STROOBAND Lauren - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’25”

     

    MEISJES 13 JAAR – 44’55”

    Aantal deelnemers: 4

    1.VERHOYE Chenice - TIELTSE RENNERSCLUB    

    2.DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM        

    3.DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    3.SEMPELS Sarah - LOTTO OLYMPIA TIENEN      

     

    MEISJES 14 JAAR – 01h02’40”

    Aantal deelnemers: 5

    1.DEPUERS Lynn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    2.DELBAERE Fien - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’00”

    3.DE PAEPE Fien - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4.VAN HOECKE Celine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS      

    5.DE BAENE LAURA - ISOREX CYCLING TEAM     

     

    JONGENS 12 JAAR – 38’45”

    Aantal deelnemers: 27

    1.DE WEVER Merten  - K.V.C. DEINZE VZW            

    2.DE KEUKELEIRE Frederic - K.V.C. DEINZE VZW

    3.HAELTERMAN Glen - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    4.VAN DE WILLE Nick - WK NOORD WEST BRABANT         

    5.LORIES Quinten - ASFRA RACING TEAM          

    10.VAN PETEGHEM Trifonius - WIELERTEAM WAASLAND

    24.CAP Kyle - WIELERTEAM WAASLAND  

     

    JONGENS 13 JAAR – 40’18”

    Aantal deelnemers: 27

    1.CLAEYS Simon - TIELTSE RENNERSCLUB         

    2.BOLLÉ Maxim - KSC DENDERSTREEK LABIEKES  

    3.GHIJSELINCK Bjorn - K.V.C. DEINZE VZW           

    4.LAMBRECHT Bjorg - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5.DECOCK Enzo - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH 

     

    JONGENS 14 JAAR - 59’40”

    Aantal deelnemers: 39

    1.DE GREEF Jordi - IMMO NLVK CYCLING TEAM  

    2.PERSOON Wouter uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    3.VAN BOUWEL Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.SEYKENS Scott - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS        

    5.BATEN Gianni - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    6.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM       

    37.CAP Bryan - WIELERTEAM WAASLAND

     

    17/07/2010 - LEDEGEM (W) - Aspiranten

     

    17/07/2010 - OOSTKERKE-DAMME (W) - Aspiranten

    18-07-2010 om 11:02 geschreven door kenny


    17-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/07/2010

    vwf

    Zaterdag 17 Juli - ST-MARTENS-BODEGEM (1700)

    A-reeks
    1 Bart Tribaut
    2 Andy Annendijck
    3 Ken Devos
    4 Stefaan Paridaens
    5 Stijn Remory
    6 Kevin Van De Keer
    7 Gino Van Broeck (Belsele)
    8 Tom Hermans
    9 Michel Vereecken
    10 Bjorn Lison

    VWF 17-7-10-st m-bodegem 094.jpg
    Winnaar Catg.A Bart Tribaut en winnaar Catg.B Wim De Smet samen met de
    burgemeester van St-Martens-Bodegem.
    VWF 17-7-10-st m-bodegem 072.jpg
    NGMT Cycling Team met Gino Van Broeck (Belsele) en Tom Rouan (Merelbeke)


    B-reeks
    1 Wim De Smet
    2 Kevin Van Der Cruysse
    3 Danny Saelens
    4 Ronny Van Der Vurst
    5 Tom De Beer (Moerzeke)
    6 Pascal Raes
    7 Peter Van Damme
    8 Kenny De Maerteleire
    9 Christophe De Grom
    10 Danny Borremans

    C-reeks
    1 Andre Aertgeerts
    2 Patrick Verdonck
    3 Johan Heymans
    4 Ronny Paridaens
    5 Piet Hereygers
    6 Daniel Van Der Mieren
    7 Rudy Thomas
    8 Filip Lievens
    9 Danny De Backer
    10 Dirk De Bondt 
    VWF 17-7-10-st m-bodegem 063.jpg
        Winnaar Catg.C André Aertgeerts en winnaar Catg.D Joseph Devits.

               
    D-reeks
    1 Joseph Devits
    2 Dirk Peigneur
    3 Paul Casteleyn
    4 Jan Van den Brande
    5 Peter Neckebroeck
    6 Patrick Sergooris
    7 Roger Schouppe
    8 Jerry De Reuse
    9 Rik Lintermans
    10 Patrick Convents

    E-reeks
    1 Lucas Vangoidsenhoven
    2 Freddy Schelfthout
    3 Louis Van Den Broeck
    4 Charly Vanderhulst
    5 Marc Vervondel
    6 Ivan Coopman
    7 Johny Van Holen
    8 Marcel Poelmans
    9 Roland Hellebaut
    10 Danny Paridaens
    VWF 17-7-10-st m-bodegem 027.jpg
    Winaar Catg.E Lucas Vangoidsenhoven en winnaar Catg.F Etienne Vandenhouwe.


    F-reeks
    1 Etienne Vandenhouwe
    2 Roger Hoof (St.Niklaas)
    3 Andre Ceurens
    4 Jos De Maeyer
    5 Aad Vingerling
    6 Hubert Dhondt
    7 Werner Dullaert (St.Gillis)
    8 Jozef Saerens
    9 Albert Van Den Eede
    10 Jozef Bronselaer

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    17-07-2010 om 23:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING ZATERDAG 17/07/2010

    waod_3


    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 14°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 20°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Proficiat aan RENE COLMAN met zijn 10°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!


    De Veerman Walter 05         Marien Gerard
           Walter De Veerman                         Gerard Mariën

    Zaterdag 17 Juli 2010 - LAARNE (9270)

    Categorie A/B: (34 dln)

    1.Raf Martens (Minderhout, winnaar cat. A)

    2.Nico Verwee (A2)

    3.Mario Van Den Broecke (Melle, winnaar cat. B)

    4.Alex Goossens (Vrasene B2)

    5.Paul Rooseparck (A3)

    6.Luc De Duytsche (A4) 7.Christophe Van Overloop (A5) 8.Bart Baeyens (A6) 9.Peter De Corte (B3) 10.Steven Landuyt (B4) 11.Rik De Vree (B5) 12.Bart De Baere (A7) 13.Bart Velghe (B6) 14.Bart Eelen (B7) 15.Sammy Vercruysse (B8) 16.Edwin Thijs (A8) 17.Mike Van Ryssel (A9) 18.Dennis Van Gool (A10) 19.Bert Wauters (A11) 20.Fritz Roels (B9) 21.Filip Vandamme (B10) 22.Kevin Vancolen (A12) 23.Vincent Sizaire (A13) 24.Mike Van De Walle (A14) 25.Jurgen Van Daele (A15) 26.Cederic Lyen (B11) 27.Lieven Bauters (A16) 28.Michel Steyaert (A17) 29.Jeroen Van Daele (A18) 30.Louis Van Den Bleeken (B12)

    Categorie C/D:
    (25 dln)

    1.Danny De Bruyne (Waarschoot, winnaar cat. C)

    2.Bart Rombouts (Kallo C2)

    3.WALTER DE VEERMAN (Lochristi, winnaar cat. D)

    4.Hedwig Henderickx (C3)

    5.Eddy Gyselinck (C4)

    6.Alain Bogaert (C5) 7.Ko Harms (D2) 8.Etienne De Wilde (D3) 9.Danny Daems (D4) 10.Dirk Mathijs (Gentbrugge D5) 11.Luc Puimege (C6) 12.Fabien Hanssens (C7) 13.Lieven De Meerleer (C8) 14.Jean-Paul Baeyens (C9) 15.Marc Vanden Wijngaerden (D6) 16.Dirk Wittoek (D7) 17.Wim Heyndrickx (Vrasene C10) 18.Tommy Heyse (C11) 19.Eric Slock (C12) 20.Luc Dhooge (D8) 21.Patrick De Smet (D9) 22.Koen Rijserhove (D10) 23.Dominic Felde (C13) 24.Geert Hebbrecht (C14) 25.Dirk Rothiers (C15)

    Categorie E/E+:

    1.Marc Heulens (Nijlen, winnaar cat. E)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    3.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E2)

    4.Leo Mares (Beveren E3)

    5.Siegfried Vanoverberghe (E4)

    6.Wim De Waal (E5) 7.Jan Van Hove (E6) 8.Noël Willems (E7) 9.Wim De Coninck (E8) 10.Marc Couckuyt (E9) 11.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+2) 12.Etienne Claus (Waasmunster E10) 13.Joeri De Cock (E11) 14.Herbert De Coster (Zwijndrecht E12) 15.Jean-Pierre Van Maldegem (E13) 16.Luc Witman (E14) 17.Philippe Lacquet (E15) 18.Paul Van Puyenbroeck (Hamme E16) 19.Geert Roegiers (E17) 20.Guy Van Severen (E+3) 21.Eddy Van Den Abeele (E+4) 22.Nico Van Hoorebeke (E18)

    Categorie F1/F2:

    1.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2)

    2.Helmuth Tas (Sijsele, winnaar cat. F1)

    3.Roland Boulard (F1-2)

    4.Jo Scholten (F1-3)

    5.Emmanuël De Loor (F1-4)

    6.François Coppers (F1-5) 7.Staf Lievens (F1-6) 8.Dirk De Cauwer (Hamme F1-7) 9.Jos Lissens (F1-8) 10.Cees Van Rijsbergen (F1-9) 11.Dirk Caekebeke (F1-10) 12.Patrick De Backer (F1-11) 13.Noël Rogge (F2-2) 14.Rudy Musschoot (F2-3) 15.Tony Baudonck (F1-12) 16.José Dezegher (F2-4) 17.Robin Van Kerschaver (F2-5) 18.Eddie Van Leirberghe (F1-13) 19.Luc Cocquyt (F1-14) 20.Daniel Hauttekeete (F2-6) 21.Ronny Goethals (F1-15) 22.Wim Van Den Heuvel (F1-16) 23.Bart Delagrange (F1-17) 24.Pascal Cornand (F2-7) 25.Antoine De Caboter (F1-18)

    Categorie G:

    1.Mathieu Mercken (Genk)

    2.Theo Coudyzer

    3.Luc Snels

    4.Willy Roels

    5.André Bogaert

    6.Roger Verschraegen (Lochristi) 7.Willy Mous 8.Henri De Saedeleir 9.Etienne Van Hecke 10.Herman Dias 11.Adri Van Loon 12.Hugo Martens (Zwijndrecht) 13.Marc Van Der Beken 14.Hendrik Cornelis 15.Julien Vyvey 16.Roland Van Imschoot 17.David Orford 18.Marinus Lockefeir 19.Luc Van Robbroeck 20.Henk Bolle 21.Willy Corthier 22.Alfred Staljanssens (Bornem) 23.Roger Den Tijn 24.Frans Robijns 25.Erik Vandersteen 26.Patrick Elegheer

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Will Leurs

    3.Joseph D'Hont

    4.Gerrit Hairwassers

    5.Guus Schuller

    6.Lucien Van Impe 7.Luc Muys 8.Clement Saelens 9.Denis Keynen 10.Daniel Cornu 11.Freddy Brusseel 12.Ghislain De Champs 13.Ferdinand Moerman 14.Hervé Verstuyft 15.Francis Helleputte 16.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 17.François Brouwers 18.Roger De Breuker 19.Donné Neckebroeck 20.Jef Verheyen 21.Robert Buytaert 22.Jean-Pierre Heirman 23.Ortaire Stevens 24.Marcel Meeuwes

    Categorie G++:

    1.RENE COLMAN (Sint-Niklaas)

    2.Edward Battersby

    3.Karel Alen

    4.Raf Luyckx (Belsele)

    17-07-2010 om 21:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 16/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Vrijdag 16/07/2010 - EVERGEM BELZELZE (O) - Elite z.c./U23 – Criterium - 70 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    16/07/2010 - GEEL (ST DIMPNA) (A) - Elite z.c./U23 - 96 km - 02h08min

    Aantal deelnemers: 65

    1.SEGERS Joren - DAVO - LOTTO - DAVITAMON  

    2.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    3.VLADIMIRAS KOKOREVAS              

    4.GEYSEN Kurt - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 11”

    5.VERWAEST Kevin - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    6.WAGEMANS Joris - DAVO - LOTTO – DAVITAMON op 26”

    7.GELUYKENS Kenny - SCOTT USA CYCLING TEAM op 32”

    8.CANT Kevin - AVB - CYCLING TEAM     

    9.NEUWINGTON Sean - HEIST ZUIDERKEMPEN    

    10.VAN BYLEN Jens - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW 

    15.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 1’49”       
     

    16/07/2010 - INGELMUNSTER (W) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 88

    1.CHAMON Alexander - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    2.DE TROYER Tim - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    3.VERHAEGHE Sander - NEW HEEBRA-LOMBARDEN         

    4.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER          

    5.DENOLF Gianni - CYCLINGCHAMPS    

    6.DEVADDER Glen - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    7.KAUPAS Gediminas - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    8.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS  

    9.LAMPAERT Yves - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS     

    10.DEPREZ Bram - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS        

     

    16/07/2010 - SINT-KATELIJNE-WAVER (A) - Elite z.c./U23 - 117,6 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 91

    1.BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM (9°Seizoenszege)

    2.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 8”

    3.ROELEN Jef - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 12”

    4.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM op 1’05”

    5.DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    6.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    7.LEMBRECHTS Nicolaas - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS  

    8.VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT   

    9.VAN DYCK Kevin - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 1’30”

    10.TESSEUR Kim - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 1’40”

    17.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 2’20” 

    21.GEERTS Domien uit Breendonk - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM           

    24.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    31.BEIRNAERT Wim uit Schoten - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    32.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT    

    33.VAN HESE Stijn uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND          

    44.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM                    

    48.VAN DEN KEYBUS Raf uit Melsele - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS        

    62.MAES Jan uit Puurs - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM      

    63.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM       

    17-07-2010 om 16:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 18 JULI - 3DE GROTE PRIJS DE BREUGHELVRIENDEN TE TEMSE !!!
    De Breughelvrienden 1.jpg

    Bron: Marc Verhaeghen

    17-07-2010 om 09:38 geschreven door kenny


    16-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 15/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Meisjes Aspiranten !!!




    Donderdag 15/07/2010 - GISTEL (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h38min

    Aantal deelnemers: 109

    1.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM (8°Seizoenszege)

    2.RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 42”

    3.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO 

    4.DEPOORTER Dries - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 46”

    5.LLEWELLYN Kinch - GWR TEAM op 49”

    6.BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM op 1’02”

    7.TOORTELBOOM Frederik - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER     

    8.SAVAT Nico  MIRMIL - CYCLING TEAM           

    9.DEREEPER Kristof - CYCLING TEAM LUTHO      

    10.CASTELEYN Piet - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM    

    18.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 1’27”

     

    15/07/2010 - WIJTSCHATE (W) - Juniores - 86,4 km - 02h17min

    Aantal deelnemers: 52

    1.VERMEERSCH Gianni - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM          

    2.SEYNAEVE Lander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 3”

    3.PRIEM Whytic - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 30”

    4.DE CORTE Axel - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    5.BEAUSAERT Dieter - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’10”

    6.BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK     

    7.DE CRAEMER Stijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’40”

    8.MICHELS Geoffrey - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    9.BROEKAERT Jonas - CYCLING TEAM M. PINTE  

    10.DOORNAERT Simon - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    29.PETROV Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND op 2’30”

     

    15/07/2010 - ZEMST-ELEWIJT (VB) - Piste - zonder motoren
    OMNIUM ASPIRANTEN

    Aantal deelnemers: 2

    1.HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    2.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT

     

    Aantal deelnemers: 2

    1.LENNY DRUYTS - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW      

    2.MOMBAERTS Mieke - LOTTO OLYMPIA TIENEN

     

    Aantal deelnemers: 3

    1.WERNIMONT Catherine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    2.DELTOMBE Celien - VZW DE DEMERSPURTERS 

    3.DELTOMBE Paulien - VZW DE DEMERSPURTERS           

     

    Aantal deelnemers: 7

    1.LEFEBER Mathias - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.      

    2.PITSCHON Gilles - LOTTO OLYMPIA TIENEN     

    3.SIEBENS Gianni - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK     

    4.VANDENBROECK Yarno - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.         

    5.JASPERS Jappe - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK    

     

    Aantal deelnemers: 13

    1.LEFEBER Cédric - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.        

    2.JASPERS Ward - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK      

    3.MAESEN Dries - WK NOORD WEST BRABANT     

    4.DE WEERDT Dries - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.     

    5.MOYSON Jelle - WK NOORD WEST BRABANT     

    6.D`HAESE Mathias uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM   

    12.VAN HAVERMAET Gianni uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

     

    Aantal deelnemers: 5

    1.PHILIPS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL            

    2.VERBIST Gilles - VZW DE DEMERSPURTERS      

    3.CUYVERS Jurian - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.        

    4.OVERSTEYNS Lennert - VZW DE DEMERSPURTERS       

    5.VAN MULDERS Jarne - WK NOORD WEST BRABANT      

    16-07-2010 om 09:57 geschreven door kenny


    14-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 14/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Woensdag 14/07/2010 - TEMSE (O) - Elite m.c./Elite z.c./U23 - 155 km - 03h29min

    Aantal deelnemers: 147

    1.WEYLANDT Wouter - QUICK STEP      

    2.JACOBS Pieter - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR 

    3.GOURGUE Benjamin - LANDBOUWKREDIET     

    4.GOESINNEN FLORIS - SKILL SHIMANO           

    5.LEUKEMANS Bjorn  - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM          

    6.EECKHOUT Niko - AN POST SEAN KELLY TEAM op 1’28”

    7.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST    

    8.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR 

    9.KUYCKX Jan - QIN CYCLING TEAM        

    10.VANBECELAERE Tom - PALMANS-CRAS         

     

    14/07/2010 - BUDINGEN (VB) - Elite z.c./U23 - 113 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    14/07/2010 - ARENDONK (A) - Amateurs + Masters - 73 km - 01h36min
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers

    1.DIELS Kurt - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    2.PAESHUYSE Davy - AFDELING ANTWERPEN - WBV         

    3.GOOS Frederik - APK-QUALITY TEAM VZW      

    4.BOENDERS Yves - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL          

    5.VAN GRIEKEN Kris - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  

    6.THIJS Rik - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

    7.PAESHUYSE Jef - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    8.WITVROUWEN Kris - HERENTHOUTSE WSC      

    9.BOCKEN Peter - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL 

    10.PEETERS BART - DV              

     

    Masters B: Aantal deelnemers

    1.DE BOEL Patrick - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL          

    2.HOEYBERGHS KOENRAAD - DV          

    3.NUYENS Hans - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL  

    4.HEREIJGERS Piet - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE    

    5.HERMANS Henri - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    6.VERDONCK Patrick - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  

    7.GOOSSEN DIRK - DAG          

    8.VINGERHOETS Rudi - DE SPRINTERS MALDEREN          

    9.VAN LOON ANDY - WV PRINCEHAGE     

    10.VAN HOOF Danny - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

     

    Masters C: Aantal deelnemers

    1.VAN EYNDT Jozef - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM  

    2.GOVERS Rony - AFDELING ANTWERPEN - WBV  

    3.ACKERMANS Alex - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    4.BAYENS KAREL - DV
     

    14/07/2010 - ARENDONK (A) - Dames Elite - 80,3 km - 01h40min

    Aantal deelnemers:

    1.JOHANSSON Emma Karolina - REDSUN CYCLING TEAM              

    2.DE VOCHT Liesbet - ARCOIRIS CYCLING LTO   

    3.D`HOORE Jolien - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM op 47”

    4.TABAK Noortje - TWC HET SNELLE WIEL          

    5.DIJKMAN Petra - RED SUN CYCLING TEAM        

    6.CULLEN CATE - GROENEWOUD

    7.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    8.CANT Sanne - TEAM CICLISMO MUNDIAL         

    9.CEULEMANS Dunja - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V      

    10.COLCLOUGH Katie - NATIONAL TEAM GREAT BRITAIN 

    11.ROE Eileen - SWIFT RACING  

    21.VAN DAMME Charlotte uit Eksaarde - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 5’26”

    29.DE NYS Sofie uit Gentbrugge - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB           

    33.DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN      

    41.KONINKX Lieve - BENELUX TEAM      

    47.VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - BENELUX TEAM              

    48.VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    52.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN      

    55.VAN DEN HAUTE Steffy - BENELUX TEAM      

    67.AERTS Katrien uit Merksplas - BENELUX TEAM         

    71.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V      

    14-07-2010 om 22:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 14/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Woensdag 14/07/2010 - HOEGAARDEN (VB) - Juniores - 88 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    14/07/2010 - SINT-ELOOIS-WINKEL (W) - Juniores - 84,6 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    14/07/2010 - VRASENE (O) - Juniores - 96 km - 02h19min

    Aantal deelnemers: 76

    1.WAUTERS Stef - TEAM CATA BIKES BIANCHI    

    2.DHIEDT Bram - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM           

    3.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    4.TROGH Sven uit Melsele - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 5”

    5.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON JARTAZI       

    6.MUS Aloïs - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE           

    7.SLAGMULDERS Jonas - CYCLING TEAM WERVIK         

    8.ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    9.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT         

    10.HOFLAND Fausto - WILLEBRORD WIL VOORUIT           

    11.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM

    21.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          

    23.ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM 

    24.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM       

    31.DE RIDDER Michael uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND op 7’00” 

     

    14/07/2010 - BALEN (A) - Nieuwelingen - 66 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 68

    1.VAN ARK MARNIX - WC DE WAAEDRENNER       

    2.VERTOMMEN Jeff - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    3.VAN DYCK Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    4.STEYN Jac-Johann - MR PRICE CYCLE CLUB     

    5.SCHUT Elroy - ARROW CYCLING TEAM 

    6.VAN TICHELT Yorben - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 

    7.GIESKENS NICKY - DE PEDAALRIDDERS           

    8.VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’39”

    9.BIERMANS Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2’52”

    10.VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    44.ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND       

     

    14/07/2010 - WILRIJK (WIELERCENTRUM ANTWERPEN) (A) - Piste - zonder motoren
    Aspiranten en Miniemen

    14-07-2010 om 22:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB NIEUWS VAN HET VANOMOBIL TEAM VAN 14/07/2010

    Nieuws van het Vanomobil mountainbiketeam !!!


    Vanomobil IMG_0008

    Belgacom GP te Sankt-Vith Kidstrophy !!!

     

    Vanomobil 14-07-2010 1.jpg      Vanomobil 14-07-2010 2.jpg
    - De Graeve Jason
    behaalde te Sankt Vith knap het podium met een 2de plaats, zoals vorige wedstrijden in goede vorm kon het podium niet meer uitblijven voor Jason en reed zaterdag de snelste ronde tijden. Op de 1ste plaats stond de Waal Mazon Nathan die een heel snelle start nam, maar Jason kwam ronde na ronde dichter bij Mazon. Aan de finish scheelde het nog 10sec, ook Nico Polfliet voelde zich goed in zijn vel daar op het parcours te Sankt Vith. Nico reed een sterke wedstrijd en werd beloond met een 10de plaats. Toch mooie resultaten als je weet dat er 29 renners aan de start kwamen. In het klassement van de Kidstrophy word het nog spannend want Jason staat nu 4de en de eerste vier staan met weinig punten van elkaar.

    - Bij de Benjamins (11-12jaar) werd Brian De Graeve knap 6de in zijn reeks en doet een mooie zaak want verstevigd zijn 5de plaats in het klassement van de Kidstrophy.


     

    Belgacom GP te Sankt-Vith: Verslagen

    Op Zondag 11 Juli werd te Sankt Vith op een nieuwe omloop gestreden om een manche van de Belgacom Grand Prix. Het was een heel mooie omloop, technisch, leuke afdalingen en lastige klimmetjes! Kortom echt biken!!

      

    Nico Polfliet:

    Nico heeft hem een beetje herpakt op de wedstrijd. Hij werd 10de op de 28 deelnemers.

    Een pak beter dan vorige week, hij was dan wel een beetje ziek maar dit parcours lag hem alvast veel beter. Nu vakantie en de volgende wedstrijd word Heksel !!

     

    Kevin Messagie:

    Kevin werd 13de op de 29 deelnemers.

    Ferm parcours. Xavier was er niet dus geen teamgenoot om hem aan op te trekken.

    Steve dan maar proberen bijhouden...Is goed gelukt tot de laatste ronde dan moest hij hem laten gaan

    Al was Kevin toch tevreden, na een slechte start.

      

    Johan De Bruyn:

    Gooik 60 deelnemers, zware koers en een massaspurt, ingesloten toch nog een 25ste plaats.

     

    Hemelveerdegem: koersen op woensdag, hectisch maar wel leuk en een gesloten koers. Op de Grote Steenweg naar Geraardsbergen deed Johan nog en laatste wanhoopsdaad op 500m van de finish maar werd gegrepen door het peleton.

     

    Johan De Bruyn: “Sankt Vith zaterdagavond nog laat aangekomen want 236 km rijden voor een mtb wedstrijd het is toch allemaal niet meer zo simpel. In de race met 40 deelnemers had ik een goeie start, 5de in het veld, ging erg vlot en plots ook erg vlot onderuit. Terug op de fiets maar er blokkeert iemand op de steile klim en daar liggen we weer met drie. Lopen dan maar naar de finish lijn en daar liggen we weer op de grond, schoen kapot, broek kapot en de rest overal wel wat vel kwijt maar we geven niet af en ik kan terugkomen naar een 14de plaats. Nu blokkeert de ketting en na wat duwen en trekken onder toezien van onze voorzitter 'Rafken', altijd wel ergens te zien in de bossen kan ik mijn weg verder zetten en nog een sterke voorlaatste ronde rijden. Toch nog op een 10 plaats geëindigd, jammer er had véél meer ingezeten. Zondag mtb in Ottignies..”

     

    Vanomobil 14-07-2010 3.jpg
    Een gehavende Johan De Bruyn na zijn val.

     

    David Hayen:

    David Hayen: “Ik had te Sankt Vith een uitstekende start tot aan de eerste bocht van 180° want daar werd ik gehinderd door iemand die aan de radars bleef hangen. Niet echt veel tijd verloren waardoor ik op het eerst volgende lange stuk nog een paar plaatsen kon opschuiven, voor het verdere verloop van de koers was er niets speciaals gebeurt en heb ik altijd op mijn zelfde plaats blijven rijden. Ik ben als 18de geëindigd.”

     

    Joren en Wout Alleman:

    Zaterdag 10 Juli was er Kids Trophy op de omloop van de Belgacom GP in Sankt Vith. Een zeer mooie omloop met korte maar pittige klimmetjes en afdalingen.

    Bij de 13 jarigen reed Joren een goede constante wedstrijd en eindigde knap 9de na Jasper Knaeps .

    Bij de 14 jarigen mocht Wout mee het podium op na een spannende strijd voor de 2de plaats met Kenneth Coomans. Even leek dat de twee  zouden blijven strijden tot aan de finish maar Kenneth kon in de laatste ronde enkele seconden pakken in de technische stukjes en zo het kleine verschil maken met Wout. Net genoeg om als tweede te eindigen na winnaar Scott Seykens en Wout naar de derde plaats te verwijzen.

    Wout was heel tevreden met zijn eerste podiumplaats in de Kids Trophy !

     

    Filip Van Hecke:

    Filip Van Hecke: “Op Zaterdagavond waren we reeds naar Sankt Vith vetrokken en brachten we de nacht in een tentje door: das echt biken op en top! Het was vier weken geleden dat ik nog in een koers kon aantreden ingevolge werkverplichtingen en een rugblessure. Ik stond dan ook met matige ambities aan de start. Met een top tien zou ik heel tevreden zijn... Vanop de tweede rij nam ik een vlotte start. Na een ronde kwam ik als elfde door, alles was dus nog mogelijk. Ik volgde een ronde "diesel" en ex ploegmaat Marc Donné doch ik moest hem laten rijden en had wat op de adem getrapt. Ik temporiseerde even en werd even later ingehaald door een groepje met o.a. Alex Baude en Dirk Buelens. Bij het ingaan van de twee laatste ronden sloeg het noodlot toe: lek in een afdaling! De latex in de band deed matig zijn werk doch ik diende toch nog in de technische zone te stoppen om verder te depanneren. Ik verloor ettelijke plaatsen en zeker 2 minuten doch besloot om zeker verder te rijden. Uiteindelijk kwam ik als 20ste over de streep, ietwat ontgoocheld door de pech...”


    Vanomobil 14-07-2010 4.jpg 

    Elite Davy Huygens uit St.Gillis-Waas.


    Tekst en foto’s: Filip Van Hecke

    Tekst- en fotobewerking: Kenny Janssens

    14-07-2010 om 20:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TERUGBLIK: LAC DE CHERAPONT VAN ZONDAG 11/07/2010

    11/07/10 - LAC DE CHERAPONT (Gouvy ) ( LX) - Amateurs & Masters A - 79 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 25

    1. COLLARD Simon (Saive / ECW) - 37,249 km/h
    2. WIELFAERT Kristof
    3. RANSY Sigi
    4. TAVERNIER Jean-Paul
    5. DEFOSSE Sébastien op 11“
    6. LAFOURTE Jérôme op 2’15“
    7.
    HUYPPERETZ Simon
    8. BROCHARD Ludovic
    9. DESONAY Thomas
    10. CALMANT Sébastien op 11’36“


     


    Reportage: John Wielfaert

    14-07-2010 om 18:55 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!