.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    07-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan CHRISTOF MARIËN met zijn 13°Seizoenszege bij de Amateurs !!!


    Mariën Christof KOP 2010
               Christof Mariën

    Zondag 06/06/2010 - ZAVENTEM (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 66 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 20

    1.STUYCKENS Nils - SCOTT USA CYCLING TEAM 

    2.VERSCHUEREN Bart - CYCLINGCHAMPS op 13”

    3.ODEYN Seppe - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.     

    4.NAESSENS MICHAEL - VELO CLUB OTTIGNIES BLANCS GILLETS op 1’58”

    5.COUSIN SAINT REMI Julien - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS 

    6.VANMOLECOT Steven - CT TOMACC 

    7.RANSY Sigi - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK op 2’12”

    8.DIEPENDAELE Jürgen - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE     

    9.PENNINCKX Tom - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.   

    10.THEYS Koen - ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W.     

    12.DURINCK Sean uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND             

     

    06/06/2010 - HALLE - BUIZINGEN (VB) - Dames Elite - 98 km - 02h47min

    Aantal deelnemers: 49

    1.HOHL JENNIFER - RV SCHAAN           

    2.EHRLER DESIREE op 52”

    3.BAMELIS Sanne - BENELUX TEAM op 55”

    4.SCHNIDER PASCALE - VC PFAFFNAU-roggliswil op 1’15”

    5.REYNOLDS SARAH - ODP JUNIOR SQUAD        

    6.DUTRIAUX FIONA - PEDALE   

    7.SCHNEEBERGER JESSICA - RSC AARETAL MUNSINGEN           

    8.THOMAS Clarie - EDINBURGH RC           

    9.VERCAMER Elien - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN         

    10.RICH hannah - WALES           

    11.POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM    

    15.WERNER Laure uit Duffel - REDSUN CYCLING TEAM   

    16.KONINKX Lieve - BENELUX TEAM        

    17.THYS Patricia uit Opwijk - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN       

    34.INGHELBRECHT Sarah - BENELUX TEAM      

    35.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge  - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN


    06/06/2010 - OVERPELT (LB) - Amateurs + Masters A/B/C – 76 km

    Amateurs + Masters A:  Aantal deelnemers: 42

    1.CHRISTOF MARIËN uit Retie - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL   

    2.JANSEN Wim - LIMBURGSE AFDELING  

    3.CLAES Jorg - APK-QUALITY TEAM VZW op 1’00”

    4.ARITS Steven - APK-QUALITY TEAM VZW        

    5.VANHOVE JOERI                 

    6.BOENDERS Yves - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL          

    7.SCHEPERS Jurgen - APK-QUALITY TEAM VZW 

    8.CLAES pETER                      

    9.BORGERS Tim op 2’00”

    10.VAES Jeff - APK-QUALITY TEAM VZW 

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 14

    1.DE BOEL Patrick - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL          

    2.BELIEN Frank - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE          

    3.BOGAERTS Patric - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK op 1’00”

    4.KRIECKEMANS Wim - LIMBURGSE AFDELING op 1’10”

    5.VANGENECHTEN Freddy - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE     

    6.VAN DER MIEREN Daniel - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

    7.VAN ROY Luc - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
     

    Masters C: Aantal deelnemers: 5

    1.VAN EYNDT Jozef - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM  

    2.HEULENS Marc - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM      

    3.MICHIELSEN Henri - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  


    06/06/2010 - BERTEM (VB) - Juniores - 80 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 46

    1.WILLEMS Robby - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    2.VANDENBROECK Jonas - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.    

    3.SWEECK Laurens - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  

    4.TOOTH Niels - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5.WILLEMS Kenny - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    6.PIRON Gunther - LOTTO OLYMPIA TIENEN          

    7.RIETVELD Joery - LOTTO OLYMPIA TIENEN      

    8.DE GROEF Felix - LOTTO OLYMPIA TIENEN      

    9.CAEN Jeroen - JONGE RENNERS ROESELARE        

    10.DE WEERDT Nick - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  

     

    06/06/2010 - ETTELGEM (W) - Juniores - 90,8 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 32

    1.DE KETELE Robin - CUBE-FINTRO CT   

    2.SLAGMULDERS Jonas - CYCLING TEAM WERVIK         

    3.DHIEDT Bram - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM           

    4.MEEUS Ward - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE      

    5.DEDULLE Yoshi - AVIA CYCLING TEAM

    6.VANCRAEYNEST Mathias - CYCLING TEAM WERVIK     

    7.DE CRAEMER Stijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    8.STABIJ Alexander - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW      

    9.WEGGE Romeo - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW           

    10.PYFFEROEN Rens - ZRTC THEO MIDDELKAMP


    06/06/2010 - KERKOM (SINT TRUIDEN) (LB) - Juniores - 81,9 km - 02h05min

    Aantal deelnemers: 57

    1.KRUGER André - VEREIN CÖLNER       

    2.KELES Fatih - turkisch national team  

    3.COREMANS Jerom - KCT KNOET CYCLING TEAM          

    4.STIJNS Wayne - W.C.L. Bergklimmers           

    5.PERMENTIER Jonas - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT       

    6.HOF Thomas - WSC HAND IN HAND BAAL          

    7.MONDELAERS Joeri - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.         

    8.TASCAN Timur - turkisch national team          

    9.VANDENBORNE Jelle - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    10.LONAY Cédric - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO       

     

    06/06/2010 - ROOSDAAL (VB) - Juniores – 78 Km - 02h01min

    Aantal deelnemers:

    1.BAELE Bart - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN           

    2.ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    3.DE VOS Lucas - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM  

    4.HOFSTEDE WIM - WV DE JONGE RENNER             

    5.DESMECHT David - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW     

    6.MOORE GEORGE - CC GIRO  

    7.OVAERE Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    8.TEUGELS Lennert - WK NOORD WEST BRABANT

    9.MCDONALD Ewen - EPIC CYCLES-VINER RT     

    10.DEMULDER Jonas - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW   

    11.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND          

    06/06/2010 - SCHELDERODE (O) - Juniores - 89 km - 02h09min

    Aantal deelnemers: 56

    1.VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN           

    2.BROSENS Werner - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM        

    3.VAN DEN BORRE Corneille - ASFRA RACING TEAM     

    4.DE MERLIER Giovanni - ISOREX CYCLING TEAM          

    5.DE WINNE Jens - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM       

    6.VAN GOETHEM Robin - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN         

    7.KERKHOFS Mathias - WSC HAND IN HAND BAAL           

    8.LAPIERRE Stijn - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE   

    9.JANSSENS Mathias - ISOREX CYCLING TEAM   

    10.DE WITTE Mathias - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

    12.VAN REGENMORTEL Thiemen uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND         

    22.ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM op 5’02”

    07-06-2010 om 17:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 06/06/2010 - BONHEIDEN (A) - Nieuwelingen - 64 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    06/06/10 – ROTHEUX - RONDE VAN CONDROZ (LG) - Interclub – 120 km – 03h00
    Aantal deelnemers: 112

    1.MEURISSE Xandro - MUS       

    2.OLIVIER Daan - JON    

    3.Jens ADAMS - AVI      

    4.Matthias Raeymackers - AVI op 12”

    5.VAN ROOY Kenneth - HHB      

    6.Yannick Vanbrabant - MEN op 36”

    7.Jasper Baert - BAL     

    8.Roy PUTTENAERS - HHB         

    9.Thomas Raeymackers - AVI  

    10.Ruben Geerinckx uit Moerbeke - EINDE        

    23.Jens Geerinck uit Grembergen - AVI op 43”

    29.Aaron DEWAEL uit Uitbergen - EINDE           

     

    06/06/2010 - JESSEREN (BORGLOON) (LB) - Nieuwelingen - 64 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 70

    1.POLITT NILS - RV KOMET DELIA 09 KOLN             

    2.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM op 22”

    3.HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 32”

    4.VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 39”

    5.SCHEPMANS Brecht  - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 2’56”

    6.STEVENS Andy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    7.HURKMANS Martijn - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG           

    8.BOLLEN Daan - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG       

    9.VAN GESTEL Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.               

    10.PEETERS Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

     

    06/06/2010 - BIERBEEK (VB) - Nieuwelingen - 66 km - 01h41min

    Aantal deelnemers: 81

    1.VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL 

    2.DECOSTER Gert-Jan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 40”

    3.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.DEZWARTE Tom - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW     

    5.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM op 50”

    6.THEUWISSEN Tom - AVIA CYCLING TEAM       

    7.GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    8.CRISTAEL Tijne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.    

    9.VERBRAEKEN Niels - WSC HAND IN HAND BAAL

    10.VAN TICHELEN Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    23.RELAES Michiel uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM    

    35.THIERENS Sam uit Elversele - RUDYCO CYCLING TEAM         

     

    06/06/2010 - KRUISHOUTEM (O) - Nieuwelingen - 65 km - 01h34min

    BEKER VLAAMSE ARDENNEN - Aantal deelnemers: 60

    1.DIERICKX Yorne - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM              

    2.DE RUYSSCHER Dante - KON. GENTSE VELOSPORT op 5”

    3.DULT Jasper - THOMPSON JARTAZI    

    4.COLPAERT Gianni - CYCLING TEAM WERVIK op 33”

    5.VLASBLOEM Saimen - ARS ULYSSES op 1’52”

    6.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND op 2’07”

    7.VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    8.VAN DEN BERGHE Yentl - K.V.C. DEINZE VZW  

    9.DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW    

    10.DE BOCK Viktor - CUBE-FINTRO CT    

    11.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND       

    17.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND      

    24.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND   

    30.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    
     

    06/06/2010 - KUURNE (W) - Nieuwelingen - 63 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 35

    1.JAUREGUI Quentin - TEAM CYCLING CAUDRY  

    2.RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    3.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    4.LOETERS Laurens - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  

    5.BOSSUYT Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE           

    6.HOUFFLYN Miel - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    7.DEMASURE Enzo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM     

    8.VANDEKERCKHOVE Thibaut - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    9.DESPLENTER Tjorven - JONGE RENNERS ROESELARE    

    10.VERBEKEN Cedric - TIELTSE RENNERSCLUB op 2’02”

     

    06/06/2010 - MEULEBEKE (W) - Nieuwelingen - 63 km - 01h41min

    Aantal deelnemers: 62

    1.PELGRIMS Max - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.          

    2.DEWAELE Niels - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    3.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND         

    4.COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB op 10

    5.LOGIER Jan - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE        

    6.RUTSAERT Jelle - TIELTSE RENNERSCLUB       

    7.BLEYAERT Benoit - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    8.VANLOKEREN Arthur - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 15

    9.BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    10.SCHUT Elroy - ARROW CYCLING TEAM           

     

    06/06/2010 - ROOSDAAL (VB) - Nieuwelingen - 59 km - 01h28min

    Aantal deelnemers: 52

    1.BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    2.VANCUTSEM Thomas - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 30

    3.GODAERT Ben - WK NOORD WEST BRABANT      op 1:12

    4.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.          

    5.DE BACKER Falko - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL           

    6.VAN DEN BRANDE Julien - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    7.SIMONS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    8.VAN DEN CRUYCE Andoni - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    9.VANDENABEELE Emill - THOMPSON JARTAZI  

    10.ROBEET Ludovic - SECT BRABANT WALLON   

    27.WATERSCHOOT Django uit Temse - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    32.SMET Cedric uit Rupelmonde - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

    07-06-2010 om 17:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 06/06/2010
    Walsoorden Den Dijk  Walsoorden Den Dijk 1
                                        Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan den ouwe overzet.

    Neels Peter KOP 2010
           Peter Neels

    Onder leiding van Peter Neels en Roberto Vercauteren vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    23 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op
    'DEN DIJK'.
    Meteen een lekke band aan het vertrek voor Kenny Janssens en de groep wachtte even voor de herstelling, doch een kilometer verder begon de achterband terug af te lopen. Hierdoor kwam de groep te Verrebroek 10 minuten later aan en was er al een eerste groep vertrokken.
    Beide groepen draaiden flink rond en kwamen terug te samen voorbij het keerpunt te Walsoorden. Gans de groep bleef mooi samen en de sterke renners draaiden de ketting vlot rond. Vanaf Prosperpolder werd er nog een tandje bijgestoken en inmiddels was Kenny Janssens opnieuw aangesloten bij de groep. De eerste aanval kwam van sterke man Dirk Trogh maar er werd gecounterd, uiteindelijk geraakte Dirk Trogh weg met Roberto Vercauteren en zij bleven voorop tot het rondpunt te Kallo. Opnieuw werd er links en rechts aangevallen maar het was uiteindelijk Peter Neels met Koen Heyrman die de juiste demmarage plaatsten. Spijtig voor Koen werd hij in extremis nog terug gepakt maar Peter Neels 'zeer sterk rijdend' kon net voor de groep blijven en overschreed als eerste de meet. Dirk Trogh kwam nog dicht in de buurt en werd tweede. De gemiddelde snelheid vanaf het Witte Huis te Verrebroek bedroeg 42 km/h.
    De totale afstand tot de meet bedroeg 78 Km en het gemiddelde kwam uit op ? Km/h. Als extra werd dan nog naar 'Den Es' gereden zodat de teller op +/- 108 Km uitkwam.
    Reden mee : Peter Neels , Roberto Vercauteren , Steven Van Houte , Koen Heyrman , Dirk Trogh , Franky Weemaes , Koen Van Laere , Kurt Van Raemdonck , Wim Kras , Gunther Persoon , Gerrit Van Der AA , Dirk Bryssinckx , Koen Apers , Wim Ryckaert , Danny De Smet , Alex Goossens , Dirk Cleys , Romain Vercauteren , Theo De Prekel , Joeri Heyrman , Lieven Van de Perre , Serge Meyvis (ligfiets) en Kenny Jansse
    ns.

                             Kallo de Meet
                                                                  De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    07-06-2010 om 17:07 geschreven door kenny


    06-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/06/2010

    vwf

    Zondag 6 Juni
    - ST-LIEVENE-ESSE
    (9550)


    A-reeks
    1 Peter Vermassen
    2 Ken Devos
    3 Andy Van Eesbeek
    4 Marnix Geerts
    5 Sammy Souffriau
    6 Andy De Backer
    7 Steven Tuytschaever
    8 Andy Annendyck
    9 Willem Van Der Heyden
    10 Frank Van Haverbeek

    VWF 6-6-10- st lirvens esse 082
         Winnaar Catg.A Peter Vermassen en winnaar Catg.B Gino de Vos


    B-reeks
    1 Gino de Vos
    2 Wim De Smet
    3 Frank Vagenende
    4 Geoffrey Luyssen
    5 Danny Saelens
    6 Peter Van Damme
    7 Erik Quina
    8 Benny Dupont
    9 Gunter Van Damme
    10 Tom De Beer (Moerzeke)

    C-reeks
    1 Rudy Thomas
    2 Stefan Goossens
    3 Willy Van Herreweghe
    4 Dirk de Bondt
    5 Danny De Backer
    6 Hedwig Henderickx
    7 Hans Coignau
    8 Dirk De Schrijver
    9 Bart Sorgeloos
    10 Fabrice Abé 

    VWF 6-6-10- st lirvens esse 048
         Winnaar Catg.C Rudy Thomas en winnaar Catg.D Patrick Convents

               
    D -reeks
    1 Patrick Convents
    2 Frank Van Der Perre
    3 Joost Pieters
    4 Joseph Devits
    5 Benny D'Haese
    6 Rudy Van De Velde
    7 Harmel Van Den Bossche
    8 Mario Matthijs
    9 Dirk De Meyer
    10 Jerry De Reuse

    E-reeks
    1 José De Clercq
    2 Marc Vervondel
    3 Freddy Vranken
    4 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    5 Felix Luyten
    6 Johny Van Holen
    7 Paul Allen
    8 Jos Vandermeulen
    9 Eddy van den Abeele
    10 Eddy De Vuyst 

    VWF 6-6-10- st lirvens esse 017
        W
    innaar Catg.E José De Clercq en winnaar Catg.F Alfons Volkaerts

    F-reeks
    1 Alfons Volckaerts
    2 André ceurens
    3 Freddy Van Impe
    4 Etienne Vandenhouwe
    5 Francois Van De Vijver
    6 Roger Hoof (St.Niklaas)
    7 Cor Berkouwer
    8 Jozef Saerens
    9 Clement Saelens
    10 Guido Cornet


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    06-06-2010 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/06/2010

    waod_3

    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 9°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan RAF LUYCKX met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!


    De Veerman Walter 05
             Walter De Veerman  


    Zondag 06 Juni 2010 - ZELZATE (9060)
    Cat A/B:

    1.Gunther Cuylits (Beerse, winnaar cat. B)

    2.Franky Van Oyen (Zulte)

    3.Steven Martens (Lotenhulle, winnaar cat. A)

    4.Koen Van De Velde (Stekene)

    5.Steven Alliet

    6.Kurt Caboor 7.Kevin Vleurinck 8.Alexander Govaert 9.Christophe Van Overloop 10.Kris Van Severen (St.Niklaas) 11.Jurgen Goossens (Kieldrecht) 12.Gert-Jan Boeykens (Stekene) 13.Bart Verhasselt 14.Michel De Koning 15.Mario Van Den Broecke 16.Steven Landuyt 17.Dries Claes 18.Tom Brulez (Tielt) 19.Thomas Heuvelmans 20.Vincent Brunel


    Cat C/D:

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    2.Alain Mortier

    3.Danny De Bruyne

    4.Rudi Rabout (Heinkenszand)

    5.WALTER DE VEERMAN (Lochristi, winnaar cat. D)

    6.Alain Buggenhout 7.Tommy Heyse 8.Sjacco Hoondert 9.Ko Harms 10.Wim Van Thielen 11.Ivan Wulffaert 12.Wim Heyndrickx (Vrasene) 13.Patrick Van Hoolandt 14.Danny Van Oyen 15.Geert Hebbrecht 16.Eric Slock 17.Marc Vanparrys 18.Ko De Meulmeester 19.Jan Schrier 20.Sven De Vlieger


    Cat E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Patrick Buyens

    3.Etienne Claus (Hamme)

    4.Rudy Taelman (Smetlede, winnaar cat. E+)

    5.Georges Vergauwe

    6.Marcel Vander Putten 7.Philippe Lacquet 8.Siegfried Vanoverberghe 9.Maurice Van Speybroeck 10.Marc Van Overmeir (St.Niklaas)


    Cat F1/F2:

    1.Jan Van Hove (Berlaar, winnaar cat. F1)

    2.Helmuth Tas

    3.Noël Rogge (Asper, winnaar cat. F2)

    4.José Dezegher

    5.Eddie Van Leirberghe

    6.Luc Snels 7.Eric Pauwels 8.François Coppers 9.Dirk De Cauwer (Hamme) 10.Luc Cocquyt 11.Eddy Iterbeke 12.Kurt Wille


    Cat G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Willy Mous

    3.Lucien Van Goidsenhoven

    4.Christiaan Michiels

    5.Marc Van Der Beken

    6.Marinus Lockefeir 7.Julien Vyvey 8.Jan Poelmans 9.Jaak Nys 10.Robert Robijns


    Cat G+:

    1.Roger De Breuker (Wijnegem)

    2.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3.Pascal Cornand

    4.Daniel Cornu

    5.Guus Schuller

    6.Daniël Nuytinck 7.Francis Helleputte 8.René Van Reeth 9.Ferdinand Moerman 10.Donné Neckebroeck


    Cat G++:

    1.RAF LUYCKX (Belsele)

    2.Edward Battersby

    3.Willy Voorbraeck

    06-06-2010 om 20:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB NIEUWS VAN HET VANOMOBIL TEAM VAN 05/06/2010

    Nieuws van het Vanomobil mountainbiketeam !!!


    Vanomobil IMG_0008

    KESTER

     

    Wout Alleman heeft een 3de plaats behaald en was heel blij met deze podiumplaats op het toch wel heel zware parcours voor de kids. Hij had een goede start genomen en heeft van begin tot einde op 3de plaats gereden. (nog een poosje dicht bij de 2de gereden, maar deze was sneller in de afdalingen)

    Vanomobil 5-6 kester 012 AllemanVanomobil 5-6 kester 029 Alleman
     

    Vanomobil 5-6 kester 038 Alleman

    Joren Alleman
    is 10de geëindigd - parcours lag hem niet zo goed - iets te zwaar klimwerk.

     

    Vanomobil 5-6 kester 024 Alleman

    Xavier Alleman
    is 9de geworden. (1ste ronde absoluut geen goed geval, maar naarmate de 2de ronde vorderde ging het wat beter - toch vond Xavier het ook een enorm zwaar parcours waarbij Ben Kindermans het tempo wel hoog hield)

     

    Vanomobil 5-6 kester 046 Alleman

    Master 1 Filip Van Hecke
    (Stekene) nam een vrij goede start en voelde zich op de modderige, gladde omloop duidelijk in zijn sas. Hij reed lang vijfde maar diende op het einde wat gas terug te nemen om als 7° over de streep te komen.

     

    Vanomobil 5-6 Gooik_Belgacom7 Filip Van Hecke
     

    MOERBEKE WAAS - PK

     

    Jeroen Van de Vijver (Eksaarde): “Vandaag was het Provinciaal Kampioenschap MTB Elite en Beloften te Moerbeke-Waas. Een wedstrijd waar ik naar uitgekeken had omdat er een heleboel supporters voor mij aanwezig zouden zijn. De gezonde portie stress was dus zeker aanwezig. Ik kon me goed opwarmen onder de tent van ons team. Dit was wel nodig want het regende zeer hard. Na mijn opwarming wou ik het wiel waarmee ik zou koersen terug in men fiets steken, maar ik stond met een lekke band. Ik kreeg nog meer stress. Noodgedwongen moest ik al meteen men reserve wiel steken waar een semi-slick oplag. Dit zou voor veel spektakel kunnen zorgen want het parcours was inmiddels een glijbaan geworden door de hevige regenval. Ik was dus klaar om er in te vliegen. Ik stond aan de start met aan mijn linker zijde ploegmaat Steven De Caluwé (Eksaarde) en aan de rechter zijde concurrent Jelle Braeckman. Ik had een goede start. Samen met Ruben Scheire (Beervelde) had ik een kopstart. Ik was mee samen met een groepje van 6 man. (ik, Ruben Scheire, Robby De Bock, Jelle Braeckman, Geoffry Maes en Kris Janssens) Voor mij en Kris Janssens lag het tempo te hoog en we moesten de andere laten rijden. We werden al vlug ingehaald door een groepje achtervolgers waarbij ploegmat Davy Huygens bij zat. Opnieuw moest ik en Davy een gaatje laten. We konden dit door teamwork terug dicht rijden. Eens dat we terug de aansluiting gevonden hadden, reed ik in laatste positie van dit groepje. De renner die voor mij reed moest in het technische gedeelte een gaatje laten vallen. Spijtig voor mij want ik kon nergens inhalen. Toen ik eindelijk kon inhalen, probeerde ik terug te komen tot bij het groepje. Ik kreeg het helaas niet meer dicht. Ik eindige de wedstrijd al 4de belofte en 7de algemeen. Ondanks men groot gebrek aan snelheid ben ik best tevreden met dit resultaat. De goede ondersteuning van het team en de aanmoedigingen van mijn supporters zullen daar zeker en vast wel voor iets tussen zitten!"


    Vanomobil 5-6 862680227_PtkAo-M Jeroen Van de Vijver     Vanomobil 5-6 DSC00936 Jeroen Van de Vijver


    Davy Thienpont (St Gillis Waas):
    “Het was een zware wedstrijd, vooral omdat het een zeer snel parcours was en er zaten geen recuperatie stukken in. Dit in combinatie met de hevige regenval en de technische stukken in het parcours maakten het er een loodzware wedstrijd van. Ik kon als 4de finishen bij de Elites. Ik ben best tevreden want het was vandaag men eerste wedstrijd bij de Elites van het seizoen.”

     

    Wout en Joren Alleman: Wout heeft een eerste plaats gereden en Joren werd bij zijn reeks 6de. Op de lange start kon Wout pas al 7de het bos ingaan. Op de singeltracks kon hij dan ook niet opschuiven, van zodra hij naar de finish toereed probeerde hij zijn voorliggers in te halen en zo reed hij op een 5de plaats bij de kopgroep. Het tempo lag héél hoog en al vlug kon hij opschuiven naar een tweede plaats. (Stijn was immers al gaan vliegen) Toen Stijn plots lek reed zag Wout zijn kans mooi om de overwinning binnen te halen. Het afschudden van Jelle S. leek niet zo gemakkelijk, maar toen hij in een bochtje een gat liet vallen is Wout in de voorlaatste ronde vertrokken en kon dit volhouden tot het einde. Joren reed ook terug een goede wedstrijd en kon steeds opschuiven om zo 6de te eindigen !

     

    Door in Moerbeke te winnen heeft Wout nu ook de leiderstrui genomen van de Kidschallenge!!!!

     

    Vanomobil 5-6 MTB_Moerbeke_PK_29052010-617-440x293Vanomobil 5-6 MTB_Moerbeke_PK_29052010-633-440x322

    Vanomobil 5-6 29750_1132206122715_1754146313_246796_1044232_n

    Nico Polfiet
    , de Benjamin behaalde een 18de plaats! Goed gereden maar voor hem een te snel parcours.

     

    Kevin Messagie behaalde een 7de plaats. Heel lang 5de en 6de gehangen, laatste ronde was er teveel aan.

     

    Filip Van Hecke (Stekene): “Na een goede koers te Kester was ik vol goede moed naar Moerbeke getrokken waar ik al meerdere keren op het podium stond. De voorbereiding zat deze keer echter wat tegen... 's Nachts thuis rondgelopen wegens onze zieke zoon en om vijf uur alweer uit de veren om de vroege shift te doen....Enfin, toch maar gestart doch ik voelde vrij snel dat het voor geen meter liep... Ik reed precies meer achteruit dan vooruit.. Uiteindelijk hield ik het na een uur voor bekeken....”

     

    Vanomobil 5-6 Gooik_Belgacom2 Filip Van Hecke

     

    Tekst en foto’s: Filip Van Hecke

    Tekst- en fotobewerking: Kenny Janssens

    06-06-2010 om 15:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/06/2010

    vwf

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan FONS VAN RAEMDONCK met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.F !!!


    Suys Frank KOP 2009 2    Van Raemdonck Fons KOP 2010    Hoof Roger KOP 2010
                 Frank Suys                    Fons Van Raemdonck                Roger Hoof

    Zaterdag 5 juni - WINTAM (2880)

    A-reeks
    1 Danny Verelst
    2 Peter Neels (Kruibeke)
    3 Stefaan Paridaens
    4 Kristof Wielfaert (Lokeren)
    5 Jimmy De Paepe
    6 Tom Hermans
    7 Peter Vermassen
    8 Kevin Van De Keer
    9 Michael Braeckmans
    10 Arne Kestens

    VWF 5-6-10-wintam 108
           Winnaar Catg.A Danny Verelst en winnaar Catg.B Erwin Bollen

     

    VWF 5-6-10-wintam 098 VWF 5-6-10-wintam 076
                           Peter Neels uit Kruibeke                            Tim Van de Wiele uit Dendermonde


    VWF 5-6-10-wintam 071
                   Gino Van Broeck uit Belsele

      
    B-reeks
    1 Erwin Bollen
    2 Danny Saelens
    3 Ronny Van Der Vurst
    4 Didier De Witte (Tielrode)
    5 Johan Vervaecke
    6 Danny Borremans
    7 Emmanuel Hiel
    8 Geert Smekens
    9 Patrick Van Ransbeeck
    10 Gunter Van Damme

    C-reeks
    1 Dirk De Ridder
    2 Rudy Thomas
    3 Alain Goolaerts
    4 Hans Van Nieuwenhuyse
    5 Bruno Smeyers
    6 Bruno Verwulgen (St.Niklaas)
    7 John De Croock
    8 Peter Dierks (Bornem)
    9 Bruno Bruyere
    10 Stefan Verhaeghe 
     

    VWF 5-6-10-wintam 070
                                Winnaar Catg.C Dirk De Ridder
     

                                                             
    D -reeks
    1 FRANK SUYS (Hingene)
    2 Etienne Claus (Hamme)
    3 Eddy Vermeir
    4 Luc Podevin
    5 Roland Mersseman
    6 Hugo Lismont
    7 Eddy Mertens
    8 Roger Schouppe
    9 Luc van Mol
    10 Francis De Ridder

    VWF 5-6-10-wintam 082
                                       Winnaar Catg.D Frank Suys


    E-reeks
    1 ALFONS VAN RAEMDONCK ( Beveren)
    2 Robert Maldrie
    3 Danny Paridaens
    4 Charly Verhulst
    5 Hugo Tuypens
    6 Eddy De Vuyst
    7 Patrick Van Hoeymissen
    8 Edmond Borms
    9 Roland Hellebaut
    10 Felix Luyten

    VWF 5-6-10-wintam 022
                                Winnaar Catg.E Alfons Van Raemdonck


    F-reeks
    1 ROGER HOOF (St.Niklaas)
    2 André Ceurens
    3 Etienne Vandenhouwe
    4 Alfons Volckaerts
    5 Rudiger Savat
    6 Albert Van Den Eede
    7 Jozef Saerens
    8 Jozef Van Isterdael
    9 Jozef Bronselaer
    10 William De Cremer

    VWF 5-6-10-wintam 026
                                           Winnaar Catg.F Roger Hoof


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    06-06-2010 om 14:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09


    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!




    Zaterdag 05/06/2010 - SCHELLEBELLE (O) - Elite z.c./U23 - 70 km - 01h32min

    Aantal deelnemers: 39

    1.MATTHIAS ONGENA uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM

    2.VANNEVEL Dries - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM       

    3.DE VREESE Laurens - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW           

    4.DONIE Birger - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM  

    5.EECKHOUT Kevin - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM      

    6.SCHOONACKER Jehudi - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    7.DE WINNE Jurgen - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT     

    8.VERVERKEN Gerdy - CT FORCE - WERVIK VZW  op 1’20”

    9.BEULENS David - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    10.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT              

    16.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    20.DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    21.HERREBAUT Jeffrey uit Zele - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    25.BAEYENS Bart uit Overmere - ASFRA RACING TEAM 

    28.MERTENS Rene uit Dendermonde - ASFRA RACING TEAM    

    37.BAEYENS Gert uit Overmere - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
     

    05/06/2010 - HALLE - BUIZINGEN (VB) - Elite z.c./U23 - 130 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    05/06/2010 - WIELSBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 112,2 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 58

    1.SAVAT Nico - MIRMIL CYCLING TEAM  

    2.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST       

    3.VANDRIESSCHE Dieter - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    4.FRANÇOYS Sven - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 5”

    5.NANKERVIS Tommy - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    6.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    7.VANDAELE Angelo - BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 10”

    8.VANLUCHENE Stijn - WC SPORTVRIENDEN - EEKLO        

    9.VEJMELKA Daniel - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE op 1’20”

    10.VAN LANCKER Dieter - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE op 1’23”

     

    05/06/2010 - ZWEVEZELE (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 69

    1.RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE 

    2.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 12”

    3.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    4.DIETRICH Ghequiere - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER

    5.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 24”

    6.VANOVERBERGHE Arthur - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM         

    7.LEFEVER Nico - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM          

    8.DENOLF Gianni - BKCP - POWERPLUS 

    9.CALLEWAERT Rodric - NICCA CT - VSV LANGEMARK   

    10.DEWILDE Wouter - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV         

    36.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 5’00”

    05/06/10 - GHOY (HT) - Elite z.c/U23 - 119 km – 03h02min

    Aantal deelnemers: 58
    1.Daniel Patten (GBR) - ASFRA RACING TEAM      

    2.Thomas Degand - Provincie Henegouwen op 20”

    3.Gaëtan BALL - Royal Club FIETSERS PESANT LIE             

    4.Rudy WAAIER - PROVINCIE Waals-Brabant op 50”

    5.DHAENE Maarten - DIRK Verstuyft Cycling Team op 1’53”

    6.Stijn REMORY - DIRK Verstuyft Cycling Team op 2’15”

    7.Patrick DENAMUR - AFDELING HENNUYERES       

    8.SIX Sebastian - OMNISPORT Cycling Team op 3’15”

    9.Frederik BACKAERT - ISOREX CYCLING TEAM  

    10.Adam Gawlik (POL) - CC Cambrai     

    11.VAN DEN Noortgate Kevin uit Geraardsbergen - NIEUW-HEEBRA LOMBARDEN             

    21.Kevin Van GOETHEM uit Sinaai - Wielerteam WAASLAND     

    28.Gert- Jan Boeykens uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z    
     

    05/06/2010 - LILLE (A) - Dames Elite - 80 km - 02h05min

    Aantal deelnemers: 75

    1.DUFOER Sjoukje - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM     

    2.TABAK Noortje - TWC HET SNELLE WIEL          

    3.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    4.DOEDEE Baukje - ZRTC THEO MIDDELKAMP     

    5.DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN        

    6.DRUYTS Kelly uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM     

    7.SCHNIDER PASCALE - VC PFAFFNAU-roggliswil          

    8.HANNES Kaat uit Wechelderzande - BENELUX TEAM 

    9.DUTRIAUX FIONA - PEDALE   

    10.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM 

    18.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN      

    24.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge  - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN          

    25.POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM                

    32.NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM      

    57.KONINKX Lieve - BENELUX TEAM        

    64.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V      


    05/06/2010 - BONHEIDEN (A) - Juniores NAT - IC BVB - 121,5 km - 02h59min

    Aantal deelnemers:

    1.VAN TRIJP Maarten - AVIA CYCLING TEAM     

    2.CRAEYMEERSCH Brecht - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 6”

    3.VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL op 13”

    4.DE TIER Floris - ISOREX CYCLING TEAM op 17”

    5.CAROLUS Jorne - AVIA CYCLING TEAM op 50”

    6.BUGTER Luuc - UWTC de Volharding  

    7.ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    8.SWEECK Diether - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK    

    9.GOOSSENS Maarten - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 57”

    10.SEMPELS Aron - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’10”

    06-06-2010 om 13:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 05/06/2010 - OTEGEM (W) - Juniores – km - 02h06min

    Aantal deelnemers: 57

    1.DE WINTER Matthew - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    2.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 7”

    3.MICHELS Geoffrey - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 43”

    4.OVAERE Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    5.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT op 59”

    6.VANDENBOGAERDE Jens - AVIA CYCLING TEAM           

    7.HOEDT Steven - CYCLING TEAM M. PINTE        

    8.DERYCKE Gilles - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    9.TROGH Sven uit Melsele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    10.GOETHALS Kenny - K.V.C. DEINZE VZW op 1’11”

    13.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM        

    14.PETROV Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND      

    29.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 1’38”       

    32.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM        
     

    05/06/2010 - OVERBOELARE (O) - Juniores - 81 km - 02h03min

    Aantal deelnemers: 57

    1.DESMECHT David - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW        

    2.SEEUWS Jonas - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 17”

    3.VAN BREUSSEGEM Elias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 45”

    4.GEERTS Moreno - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS 

    5.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON JARTAZI op 53”

    6.VANDERSCHUEREN Lorenzo - ISOREX CYCLING TEAM

    7.BERGMANS Bert - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 

    8.DE BAENE Tim - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW op 1’15”

    9.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW 

    10.MICHILS Sander uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND    

    22.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND op 2’10”     

     

    05/06/2010 - REKKEM (W) - Juniores - 93,1 km - 02h18min

    Aantal deelnemers: 52

    1.JANSSENS Mathias - ISOREX CYCLING TEAM   

    2.DERYCKE Giorgio - JONGE RENNERS ROESELARE op 38”

    3.VANOVERSCHELDE Jonas - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM   

    4.VAN DER POEL David - ISOREX CYCLING TEAM           

    5.BROEKAERT Jonas - CYCLING TEAM M. PINTE 

    6.BREUGHE Brecht - CYCLING TEAM WERVIK      

    7.MAERTENS Jens - ISOREX CYCLING TEAM       

    8.VERCAIGNE Giel - CT FORCE - WERVIK VZW      

    9.LANNOO Jaromir - CT FORCE - WERVIK VZW    

    10.DOORNAERT Simon - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    13.D`HOLLANDER Mathias uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND    

     

    05/06/2010 - KOKSIJDE (W) - Nieuwelingen NAT – Interclub - 75 km - 01h50min

    Aantal deelnemers: 120

    1.DIBBEN JONATHAN             

    2.VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 13”

    3.PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 23”

    4.BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    

    5.BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 29”

    6.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.               

    7.WOUTERS Toon - ISOREX CYCLING TEAM          

    8.VAN DER POEL David - ISOREX CYCLING TEAM               

    9.PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    10.CARPENTER DANTE                      

     

    05/06/2010 - OVERBOELARE (O) - Nieuwelingen - 60 km - 01h33min

    Aantal deelnemers: 55

    1.VAN DEN DRIESSCHE Din - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    2.JAMGOTCHIAN Wouter - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 2”

    3.VAN HECKE Stijn - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    4.BLEUS Robin - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE op 10”

    5.SERGOORIS Kenneth - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 26”

    6.VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 2’09”

    7.COOLENS Maxim - ISOREX CYCLING TEAM      

    8.GEERTS Jari - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS       

    9.VERBEKEN Cedric - TIELTSE RENNERSCLUB     

    10.VANDERBEKEN Bjarne - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    20.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND       

    37.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND op 3’03”

     

    05/06/2010 - LANGDORP (VB) - Mountainbike - Provinciale wedstrijd - promo

    06-06-2010 om 13:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/06/2010 !!!

    waod_3

    Proficiat aan TONY HEIRBAUT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan WIM HEYNDRICKX met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 14°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Proficiat aan RENE COLMAN met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!


     Van Oyen Franky KOP 2010 2 Heyndrickx Wim kop 2010 Marien Gerard
               Tony Heirbaut                     Franky Van Oyen        Wim Heyndrickx             Gerard Mariën  

    Zaterdag 05 Juni 2010 - ERTVELDE (9940)

    Categorie A/B: (50 dln)

    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)

    2.TONY HEIRBAUT (Stekene, winnaar cat. A)

    3.Kristof Gryson (A2)

    4.Bart Verhasselt (A3)

    5.Steven Martens (A4)

    6.Tim Vercauteren (Belsele A5) 7.Andy Van Eesbeeck (B2) 8.Danny Schaut (B3) 9.Patrick Vaeyens (B4) 10.Kristof Deseure (B5) 11.Jurgen Goossens (Kieldrecht B6) 12.Roy Van Wezer (A6) 13.Kris Lissens (A7) 14.Angelo Saman (Stekene B7) 15.Kristof Dhondt (B8) 16.Wim De Witte (B9) 17.Steven Grymonpre (B10) 18.Dries De Smet (A8) 19.Stefaan Van Gaever (A9) 20.Karel Warnier (B11) 21.Patrick De Roos (Moerbeke B12) 22.Dennis Nevejans (A10) 23.Jonas Pfaff (Waasmunster A11) 24.Mattias Nys (Nieuwkerken A12) 25.Bart Van Kerschaver (A13) 26.Samuel Galle (A14) 27.Jurgen Mestdagh (A15) 28.Stefaan David (B13) 29.Jeffrey Dhooge (B14) 30.Kieran De Fauw (A16)

    Categorie C/D:
    (38 dln)

    1.Ivan Wulffaert (Eeklo, winnaar cat. D)

    2.WIM HEYNDRICKX (Vrasene, winnaar cat. C)

    3.Pascal Van De Velde (Lokeren C2)

    4.Nico Debaes (Desselgem C3)

    5.Patrick Vanmaekelbergh (C4)

    6.Patrick Watteny (D2) 7.Geert Roose (C5) 8.Geert Van Speybroeck (C6) 9.Steve Ferguson (C7) 10.Rudi Rabout (Heinkenszand C8) 11.Peter Ballet (D3) 12.Ko Harms (D4) 13.Fabien Hanssens (C9) 14.Peter Flach (Zwijndrecht C10) 15.Freddy Dhooge (C11) 16.Franky De Tremerie (C12) 17.Walter De Veerman (Lochristi D5) 18.Dominic Felde (C13) 19.Bart Rombouts (Kallo C14) 20.Dirk Goossen (C15) 21.Philip Wittoek (C16) 22.Noël Timmermans (C17) 23.Dirk Goossens (C18) 24.Olivier Vaerewyck (C19) 25.Pedro Pollefliet (C20) 26.Idesbald Nevejans (D6) 27.Geert Smet (St.Niklaas D7) 28.Serge De Wever (D8) 29.Tim De Reuper (C21) 30.Patrick De Beule (Nieuwkerken C22)

    Categorie E/E+:

    1.Jean-Pierre Van Maldegem (Maldegem, winnaar cat. E)

    2.Mario D'Haeseleer (E2)

    3.Robert Standaert (E3)

    4.Wim De Coninck (E4)

    5.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E5)

    6.Yvan Camphijn (E6) 7.Noël Willems 8.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+) 9.Wim De Waal (E7) 10.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+2) 11.Hilair Heye (E8) 12.Tony Reniers (E9) 13.Patrick Van Hulle 14.Rudy Baeyens (E10) 15.Marc Landerie (E11) 16.Rudy Taelman (E+3) 17.Erwin D'Hondt (E12) 18.Marc Couckuyt (E13) 19.Peter De Ghein (E14) 20.Patrick Bekaert (E15) 21.Hans Van Lierde (E16) 22.Frederik Blervacq (E17) 23.Gentil Van Nieuwenhuyse (E18) 24.Antoine Van Geluwe (E+4) 25.Ronny Bauters (E19) 26.Franky De Pauw (E20) 27.Siegfried Vanoverberghe (E21) 28.Eddy Van Den Abeele (E+5) 29.Alain Goossens (E22) 30.Guy Van Severen (E+6)

    Categorie F1/F2:

    1.Roland Boulard (Drongen, winnaar cat. F1)

    2.José Hoebeke (F1-2)

    3.Jozef Deneef (F1-3)

    4.François Coppers (F1-4)

    5.José Dezegher (Dadizele, winnaar cat. F2)

    6.Marc Colpaert (F1-5) 7.Helmuth Tas (F1-6) 8.Ad Montforts (F2-2) 9.Dirk Caekebeke (F1-7) 10.Eric Roels (F2-3) 11.Noël Rogge (F2-4) 12.Tony Baudonck (F1-8) 13.Karel Andries (Schoten F1-9) 14.Kris Van Honsté (F1-10) 15.Karel Heirbaut (Belsele F2-5) 16.Bart Delagrange (F1-11) 17.Marc Steenberghe (F1-12) 18.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-6) 19.Boris Bombaerts (F1-13) 20.Ronny Goethals (F1-14) 21.Jos Vergult (F2-7) 22.Jan Van Wezenbeeck (F1-15) 23.Emmanuël De Loor (F1-16) 24.Benny Van Damme (F1-17) 25.Jos Lissens (F1-18) 26.Eddy De Clercq (F2-8) 27.Ronny Van De Velde (F2-9)

    Categorie G:

    1.Arnold De Muynck (Waarschoot)

    2.Eric De Wilde

    3.André Bogaert

    4.Willy Mous

    5.Willy Roels

    6.Freddy De Blick (Beveren) 7.Roger Den Tijn 8.Michel Bousard 9.Etienne Declercq 10.Julien Vyvey 11.Marinus Lockefeir 12.Roland Van Imschoot 13.Herman Dias 14.Etienne Van Hecke 15.Piet Achten 16.Luc Van Robbroeck 17.Roger Verschraegen (Lochristi) 18.Robert Robijns 19.Freddy Stevens 20.Firmin De Zutter 21.Jaak Nys 22.Theo Coudyzer 23.Luc Snels 24.Martien Van Hoogstraten 25.Denis Keynen 26.Mark Heyndrickx 27.Ludo Opdebeek 28.Willy Corthier

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Gerrit Hairwassers

    3.Roger De Breuker

    4.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    5.Anton Van Poecke

    6.Luc Muys 7.Guus Schuller 8.Daniel Cornu 9.Ghislain De Champs 10.Daniël Jooris 11.René Van Reeth 12.Daniël Nuytinck 13.Leo De Jong 14.Ortaire Stevens 15.Pascal Cornand 16.François Brouwers 17.Gerard De Vleeschauwer 18.Antoine Cools 19.Jean-Pierre Heirman 20.Jef Verheyen 21.Michel Vander Beke 22.Lucien Van Impe

    Categorie G++:

    1.RENE COLMAN (Sint-Niklaas)

    2.Clement De Smedt (Wilrijk)

    3.Edward Battersby

    4.Willy Voorbraeck

    06-06-2010 om 13:10 geschreven door kenny


    05-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/06/2010

    VWV Banner 2010

    Zaterdag 5 Juni – KONINGSHOOIKT -
    Kampioenschap Van Antwerpen


    Catg.A/B Deelnemers: 102
    1.Hans Laureyn
    2.Philippe Van Opstal (A Kamp. V. Antwerpen)
    3.Bart Gendarme (B)
    4.Rob Krijnen
    5.Geert Ceulemans
    6Erwin Hoydonckx 7.Andy van Dijck (B Kamp. V. Antwerpen) 8.Luc Van Ende (B) 9.Hugo Agneessen (B) 10.Gunter Ooms 11.Werner Van Rompaey (B) 12.Freddy Van Genechten (B) 13.Corneel Goormans 14.Jan Van Der Auwera (B) 15.Bert Verelst 16.Wietse Coen 17.Rudi Vingerhoets 18.Erik Wellens (B) 19.Tom Linten 20.Glen Loos 21.Kim Lauryssen 22.Mathias Wauters 23.Christof Geudens 24.Raf Martens 25.Jens Doems 26.Kris Jonkers 27.Gerry Meuris 28.Chris Van Hove 29.Rudiger Moons (B) 30.Jan Van Hautte 31.Walter Visscher (B) 32.Andy Muylst 33.Bart Berghmans 34.Geert Verbraeken 35.Dries Evers 36.Bob Berghmans (B) 37.Kurt Breugelmans (B) 38.Peter Bocken (B) 39.Glenn Ceusters 40.Olivier Dominick

    Categorie C – Deelnemers: 51
    1.Luc Van Roy (Kamp.V. Antwerpen)
    2.Marc Eyselbergs
    3.Patrick verdonck
    4.Walter Marijnissen
    5.Daniel Van der Mieren
    6.Chris Van der Aerden 7.Marc Vandenwijngaerden 8.Henri Hermans 9.Andre Aertgeerts 10.Jan Van Hove 11.Marc Kiesekoms 12.Jan Van den Brande 13.Marc Vekemans 14.Luc Aerts 15.Jeff Van Eyndt 16.Gerrit Van Roosendael 17.Geert Verwimp 18.Danny Van Den Bergh 19.Peter Vos 20.Henri Michielsen 21.Omer Van Bael 22.Dirk Coremans 23.Harry Maes 24.Danny Dams 25.Bruno Brabants 26.Wim Van Thielen 27.Patrick Winters 28.Piet Hereygers 29.Marc De Cock 30.Ronny Coremans

    Categorie D - Deelnemers: 9
    1.Jozef De Wever (Kamp. V. Antwerpen)
    2.Freddy Vrancken
    3.Francy Baptist
    4.Etienne Peeters
    5.Willy Van herck
    6.Ludo De Bakker 7.Jean Paul Terneus 8.Louis Van den Broeck 9.Jan Poelmans

    Categorie E: Deelnemers: 10
    1.Georges Vonckx (Kamp. V. Antwerpen)
    2.Viktor van den Eynde
    3.Andre Segers
    4.Jan Guido Geudens
    5.Frans Bastiaens
    6.Nico Wijnen 7.Roger Goormans 8.Frans Fierens 9.Andre Peeters 10.Anselmus De Boel

    05-06-2010 om 23:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 04/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan BJORN MEERSMANS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!!




    Vrijdag 04/06/2010 - BOOM (DERNY´S) (A) - Elite z.c./U23 - 100 km - 02h10min

    Aantal deelnemers: 18

    1.VAN BON Léon - MARCO POLO CYCLING TEAM 

    2.VAN MECHELEN Wouter - TELENET FIDEA CYCLING TEAM            

    3.DE POORTERE ingmar - ct jong vlaanderen-bauknecht

    4.SCHETS Steve - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT          

    5.VANNOPPEN Tom - RIDLEY MOOSENWIRT TEAM              

    6.SMEULDERS Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM        

    7.FOUBERT Glen - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM      

    8.RENDERS Sven uit Wilrijk - VERANDAS WILLEMS       

    9.DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    10.BREUER Christoph - RSG hürth          

    12.HELMINEN Matti - PWC ALIPLAST      

    15.IELEGEMS Nico uit Duffel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM         

    18.BRAEKEVELDT Pieter - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
     

    04/06/2010 - GULLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 105 km - 02h17min

    Aantal deelnemers: 102

    1.KUYPERS Nico - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS        

    2.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO 

    3.HUYVAERT Tom - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 7”

    4.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 1’05”

    5.VANDENHEEDE Yentl - ISOREX CYCLING TEAM

    6.BORRY Kim - AN POST SEAN KELLY TEAM        

    7.DEBUSSCHERE Jens - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 1’15”

    8.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE          

    9.KAUPAS Gediminas - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 1’25”

    10.DESMET Jani - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS         

     

    04/06/2010 - KONTICH (A) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 122

    1.BJORN MEERSMANS uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    2.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    3.VERNIERS Jeroen - LOTTO OLYMPIA TIENEN   

    4.VAN LOOY Roel - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT 

    5.VAN DYCK Kevin - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM   

    6.VERBIST Evert - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM       

    7.GATE AARON op 5”

    8.RODGER Shem - Awamutu Sports Club          

    9.DE WILDE Sjef - VERANDAS WILLEMS 

    10.BEELEN Sven - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM          

    13.DE WOLF Glenn uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM          

    17.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.              

    20.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    26.VAN ROMPAY Hervé uit Kessel - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM   

    27.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND        

    28.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    29.BEIRNAERT Wim uit Schoten - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    33.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM      

    35.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND    

    36.FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM          

    37.VAN DEN KEYBUS Raf uit Melsele - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS        

    05-06-2010 om 10:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 04/06/2010

    waod_3

    Proficiat aan NICO DEBAES met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.C !!!!

    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.D !!!!

    Proficiat aan RAF LUYCKX met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!!


    Debaes Nico KOP 2010       De Veerman Walter 05
                Nico Debaes
                               Walter De Veerman

    Vrijdag 04 Juni 2010 - ERTVELDE (9940)

    Categorie A/B: (36 dln)

    1.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    2.Vincent Brunel (Oostkerke, winnaar cat. B)

    3.Kevin Vleurinck (A2)

    4.Ken De Fauw (A3)

    5.Gunther Cuylits (B2)

    6.David Van den Broeck (B3) 7.Kurt Caboor (A4) 8.Tom Brulez (Tielt B4) 9.Stijn Verbeke (A5) 10.Mario Van Den Broecke (B5) 11.Nico Bogaert (B6) 12.Christophe Van Overloop (A6) 13.Christophe De Witte (A7) 14.Dennis Nevejans (A8) 15.Kieran De Fauw (A9) 16.Steven De Caluwé (Eksaarde A10) 17.Hennie Morel (A11) 18.Kurt Heyman (Bazel B7) 19.Roy Van Wezer (A12) 20.Davy Rauch (B8) 21.Kris Verhooghe (B9) 22.Vincent Evers (B10) 23.Wim De Wit (A13) 24.David De Swert (B11) 25.Jan Trenson (A14) 26.Pieter Van De Kerckhove (A15) 27.Lorenzo De Pauw (A16) 28.Benny Moens (A17) 29.Otto Mey (A18) 30.Yves Heylen (B12)

    Categorie C/D: (46 dln)

    1.WALTER DE VEERMAN (Lochristi, winnaar cat. D)

    2.NICO DEBAES (Desselgem, winnaar cat. C)

    3.Ivan Wulffaert (D2)

    4.Marc Goossens (D3)

    5.Wim Braet (C2)

    6.Peter Kerckaert (D4) 7.Rudy Bertier (C3) 8.Rudi Rabout (Heinkenszand C4) 9.Ronny Cosijn (D5) 10.Peter Mol (C5) 11.Freddy Dhooge (C6) 12.Marco De Dobbelaer (C7) 13.Jan Reubens (C8) 14.Sven De Vlieger (C9) 15.Kris Schockaert (C10) 16.Kristian De Meyer (C11) 17.Idesbald Nevejans (D6) 18.Wim Heyndrickx (Vrasene C12) 19.Philip Wittoek (C13) 20.Dirk De Cock (D7) 21.Fabien Hanssens (C14) 22.Frank De Coninck (C15) 23.Jacky Van Welden (C16) 24.Dirk Mathijs (Gentbrugge D8) 25.Ronald De Scheemaeker (D9) 26.Mario Bolssens (De Klinge C17) 27.Alain Verstuyf (D10) 28.Gino Verberckmoes (Sinaai C18) 29.Tom Dhooge (C19) 30.Olivier Vaerewyck (C20)

    Categorie E/E+:

    1.Tony Reniers (Kuringen, winnaar cat. E)

    2.Roland Coupillie (E2)

    3.Willem Hus (E3)

    4.Jean-Pierre Van Maldegem (E4)

    5.Wim De Waal (E5)

    6.Danny De Coninck (E6) 7.Joop Van Vliet (E7) 8.Hilair Heye (E8) 9.Wim De Coninck (E9) 10.Willy Houterweghe (E10) 11.Noël Willems (E11) 12.Mario D'Haeseleer (E12) 13.Georges Vergauwe (E13) 14.Peter De Ghein (E14) 15.Rudy Taelman (Smetlede, winnaar cat. E+) 16.Jimmy Cools (E15) 17.Erwin D'Hondt (E16) 18.Philippe Lacquet (E17) 19.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+2) 20.Frank De Pauw (E18) 21.Yves Camphyn (E19) 22.Florent De Leersnyder (E+3) 23.Ronny Bauters (E20) 24.Eric De Wilde (E+4) 25.Guy Van Severen (E+5) 26.Willy De Sutter (E21) 27.Eddy Van Den Abeele (E+6)

    Categorie F1/F2:

    1.Jan Van Hove (Berlaar, winnaar cat. F1)

    2.Jo Montforts (F1-2)

    3.Helmuth Tas (F1-3)

    4.Roland Boulard (F1-4)

    5.François Coppers (F1-5)

    6.Jozef Deneef (F1-6) 7.Noël Rogge (Winnaar cat F2) 8.Rudy Misschoot (F2-2) 9.José Dezegher (F2-3) 10.Paul Allen (F2-4) 11.Dirk Van Loon (F1-7) 12.Louis Moens (F1-8) 13.Julien De Bock (F2-5) 14.Antoine De Caboter (F1-9) 15.Eddy De Vuyst (F1-10) 16.Noël Verzele (F2-6) 17.Tony Baudonck (F1-11) 18.Eddy Iterbeke (F2-7) 19.Luc Verkinderen (F2-8) 20.Emmanuël De Loor (F1-12) 21.Eric Pauwels (F2-9) 22.Ronny Byl (F1-13) 23.Marc Steenberghe (F1-14)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Roger Beelaert (Rupelmonde)

    3.Roger Verschraegen (Lochristi)

    4.Ludo Opdebeek

    5.Freddy De Blick (Beveren)

    6.Mark Heyndrickx 7.Roland Van Imschoot 8.André Bogaert 9.Firmin De Zutter 10.Julien Vyvey 11.Christiaan Michiels 12.Willy Mous 13.Willy Roels 14.Marc Van Der Beken 15.José De Meyere 16.Theo Coudyzer 17.Marinus Lockefeir 18.Herman Dias 19.Erik De Waele 20.Henri De Saedeleir 21.André Wouters 22.Jaak Nys 23.Arnold De Muynck 24.Freddy Vervenne 25.Luc Van Robbroeck 26.Etienne Declercq 27.Patrick Elegheer 28.Roger Den Tijn 29.Eric Rickaert 30.Leo Thijssen

    Categorie G+:

    1.Clement Saelens

    2.Daniel Cornu

    3.Ghislain De Champs

    4.Denis Keynen

    5.Gerard Mariën (Schoten)

    6.Pierre Verberckmoes (Belsele) 7.Anton Van Poecke 8.Alois Torfs 9.Roger De Breuker 10.Daniel Meirlaen 11.Guus Schuller 12.Daniël Jooris 13.Noël De Muynck 14.Roger Moens 15.Leo De Jong 16.Ferdinand Moerman 17.Jean-Pierre Pepermans 18.Jean-Pierre Heymans (Bornem)19.Gerard De Vleeschauwer 20.Frans Timmers 21.José Demeese 22.Donné Neckebroeck 23.Pascal Cornand 24.Willy Vereecken 25.Jean-Pierre Heirman 26.Leon Vervaet 27.Paul De Geynst 28.Ortaire Stevens 29.Jef Verheyen

    Categorie G++:

    1.RAF LUYCKX (Belsele)

    2.Joseph Boone

    3.René Colman (St.Niklaas)

    4.Clement De Smedt (Wilrijk)

    5.Edward Battersby

    05-06-2010 om 09:57 geschreven door kenny


    04-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WAC TEAM WAASLAND VAN 02/06/2010

    Banner Hoboken Wac 2009

    WIELERNIEUWS VAN HOBOKEN WAC – AFDELING WAASLAND

    Jado Bleyenberg wint zijn 3° wedstrijd te Cras-Avernas !!!


    WAC 6190526          WAC podium 9jr en 8jr
                                                                                                   Podium 8 en 9 jarigen

    Op zaterdag 29/05/2010 verdedigde Jado Bleyenberg uit Kieldrecht de kleuren van het WAC-team in het Waalse Cras-Avernas, net voorbij de taalgrens. In zijn derde wedstrijd startte Jado bij de 8 en 9 jarigen miniemen in één categorie. Zij reden drie ronden op een zwaar parcours met een lastige klim en een technische afdaling. Het tempo werd na de verkenningsronde bepaald door een viertal sterkere 9 jarige miniemen. Jado kon samen met Wouter De Cleen (Wielerteam Waasland) aansluiting vinden in de laatste ronde maar moest deze inspanning bekopen op de klim naar de finish waar hij de 9 jarigen moest laten rijden. Hij werd 6de van de in totaal 26 miniemen en behaalde zijn derde overwinning oprij in zijn categorie. 

    WAC DSCF0443 (480x640) WAC Start met 26 miniemen 9 en 8jr 
                         Inschrijving                              Start van de 26 miniemen in de reeks 8 en 9 jaar

    WAC Jado voor de start         WAC Jado aankomst
               Jado aan de start.                                                          Aankomst Jado    
     
    Tekst en foto’s: Dave Bleyenberg

    Tekst-en fotobewerking: Kenny Janssens

     

     

    Proficiat aan Cedric Beck die Provinciaal Kampioen MTB is geworden bij de 12 jarigen !!!

     

    Beck Cedric 4  Beck Cedric 2 

    Wedstrijden Miniemen

    Cras Avernas : 8&9 jaar samen

    - Bleyenberg Jado: 1ste plaats

    Wedstrijden Aspiranten

    MTB 29/5 Moerbeke

    12 jaar

    - Tijl Pauwels : 1ste plaats

    - Jarne Driessen: 2de plaats

    - Cedric Beck : 3de plaats - Provinciaal Kampioe


     


    Beck Cedric 1 Beck Cedric 3

                                                      Beck Cedric 5 

    13 Jaar
    Stijn Siemons : 1ste plaats


    14jaar B Reeks

    Stijn Caluwé: Lek


    Buggenhout 29/5

    12 jaar

    - Apers Ruben: 7de plaats

    - Steynen reno: 16de plaats

    - Smets Yentl: 22ste plaats
     

    13 jaar

    - Vercauteren Toon: 17de plaats

    - Janssens Jarrid: 33ste plaats

     

    14 jaar B reeks

    - De Meyer Senne: 20ste plaats

     

    Tessenderlo Schoot 30/5

    12 jaar

    - Commissaris Lucas: 4de plaats

    - Van Steensel Mats: 30ste plaats

    - Van Staeyn Maarten: 31ste plaats

     

    13 jarigen B reeks

    - Arnauts Brent: 35ste plaats

    - Corthout Geoffrey: 12de plaats

    - Van Hooydonck Enzo: 28ste plaats

     

    14 jaar

    - Goossenaers Auren: 5de plaats

    - Van Hasselt Lennert: 12de plaats

    - De Locht Bavo: 13de plaats

    - Comissaris Lucas: 21ste plaats

    - Van Riel Brent: 26ste plaats

    - Van De Wijgaert Axel: 34ste plaats

    - Van Looy Nick: 43ste plaats

     

    St-Kornelis Horebeke 30/5

    14 jaar

    - Persoon Wouter: 5de plaats

    - Baert Atlas: 38ste plaats

      

    Nieuwelingen

    St-katelijne waver 29/5

    - Huybrechts Michiel : 45ste plaats

    - Waterschoot Django: Niet uitgereden

    - Huybrecht Michael: Niet uitgereden

    - De graef Niels: Niet uitgereden

     

    Lottenhulle 30/5

    - Vercauteren Stef: 22ste plaats

     

     

    Uitslagen: Nancy

    04-06-2010 om 14:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 03/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Donderdag 03/06/2010 - EEKLO (O) - Elite z.c./U23 – Criterium - 70 km - 01h43min

    Aantal deelnemers: 45

    1.VERMOOTE Geert - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE  

    2.VANNEVEL Dries - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 14”

    3.VERSCHUEREN Bart - CYCLINGCHAMPS op 1’08”

    4.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT          

    5.CRIEL Tom - PROFEL CYCLING TEAM op 1’10”

    6.DE DECKER Bjorn - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 1’34”

    7.DE ZUTTER Kristof - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT   

    8.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT 

    9.ZEGERS Kristof - CYCLINGCHAMPS     

    10.WYTINCK Niels - SCOTT USA CYCLING TEAM  

    28.DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’04”        

    31.DURINCK Sean uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND          

    32.DE VRIESE Stijn uit Zele - CYCLING TEAM VERMEEREN           

     

    03/06/2010 - BIERBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 104

    1.VAN ROY Stijn - PROFEL CYCLING TEAM          

    2.VAN UFFEL Willem - WSC HAND IN HAND BAAL

    3.DE VRIES Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 18”

    4.SOCQUET Jeroen - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE   

    5.VANBILSEN Kenneth - DAVO - LOTTO – DAVITAMON op 25”

    6.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    7.BLANCHY Michael - MULTISPORT CYCLING TEAM        

    8.DEMOITIE Antoine - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS   

    9.DONNAY LAURENT - POYAL PESANT CLUB      

    10.PARDINI Olivier - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW    

    34.IELEGEMS Nico uit Duffel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM         

    35.PENNE Frederik - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM        


    03/06/2010 - DRONGEN (O) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 93

    1.DE SCHEEMAEKER Davy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM           

    2.VANDRIESSCHE Dieter - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    3.VAN BRAECKEL Kenny - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 10”

    4.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS  

    5.CHAMON Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME     

    6.STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    7.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    8.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST       

    9.VENS Quincy - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE       

    10.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM      

    11.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST op 22”

    32.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 37”     

    34.VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen - VERANDAS WILLEMS           

    46.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    48.THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    58.BAEYENS Gert uit Overmere - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT          


    03/06/2010 – WILRIJK PISTE (A) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap

    Aspiranten 12 jaar

    Aantal deelnemers: 11

    1.LEYNEN Anton - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    2.DRIESEN Yarne - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.  

    3.DRUYTS Lenny uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW       

    4.SIEBENS Gianni - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK     

    5.PAUWELS Tijl - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    6.VANGEEL Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    7.VANDEBOSCH Victor - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    8.HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    9.SMETS Yentl - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.         

    10.JANSSENS Thijs - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. 

     

    Aspiranten 13 jaar

    Aantal deelnemers: 10

    1.VAN DEN WOUWER Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    2.PEETERS Ferre - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.     

    3.CLICTEUR Arne - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    4.DECOCK Enzo - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH 

    5.DE WEERDT Dries - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.     

    6.SONCK Johan - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.          

    7.LIJNEN Marnix - WSC HAND IN HAND BAAL       

    8.VERMANT Jelle - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH           

    9.GEERTS Kenneth - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.  

    10.VERSPECHT Yoshi - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 

     

    Aspiranten 14 jaar

    Aantal deelnemers: 17

    1.VAN BOUWEL Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.LEYNEN Anton - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    3.CUYVERS Jurian - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.        

    4.WOUTERS Enzo - AVIA CYCLING TEAM              

    5.ADRIANSSENS Bjarne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.      

    6.KLOECK Dario - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH 

    7.VERHAEGHE William - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.       

    8.GOOSSENAERTS Auren - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  

    9.VAN DEN BORNE Tom - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW        

    10.BRAET Dieter - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.          

    04-06-2010 om 10:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 02/06/2010

    waod_3

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan STEFAN ADRIAENSSENS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!


    Van Raemdonck Kevin KOP 2010       Adriaenssens Stefaan KOP 2010
       Kevin Van Raemdonck               Stefan Adriaenssens

    Woensdag 02 Juni 2010 - BEVEREN (9120)
    Categorie A/B: (55 dln)
    1.Bart Van den Wijngaerd (Sint-Job, winnaar cat. B)

    2.KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken, winnaar cat. A)

    3.Eric Vereecken (B2)

    4.Peter Neels (Kruibeke B3)

    5.Franky Van Oyen (Zulte B4)

    6.Geert Ceulemans (A2) 7.Glenn De Wolf (Hamme A3) 8.Peter Debucke (B5) 9.Bert Verhelst (A4) 10.Sammy Bogaert (Meerdonk A5) 11.Kristof Gryson (A6) 12.Raf Martens (A7) 13.Kurt Caboor (A8) 14.Franky Weemaes (Melsele B6) 15.Angelo Saman (Stekene B7) 16.Jelle Lambrechts (A9) 17.Jimmy De Bruyn (A10) 18.Gunther Van Goethem (Wachtebeke B8) 19.Gino Hoskens (Beveren A11) 20.Thomas Heiremans (A12) 21.Steven Martens (A13) 22.Philippe Van Opstal (A14) 23.Vincent Brunel (B9) 24.Filip De La Montagne (A15) 25.Patrick De Roos (Moerbeke B10) 26.Gino Van Broeck (Belsele A16) 27.Christophe Van Overloop (A17) 28.Karel Warnier (B11) 29.Ben Suykerbuyk (A18) 30.Steven Heirman (A19)

    WAOD 02-06 9     WAOD 02-06 7
             Winnaar Catg.A Kevin Van Raemdonck                     Winnaar Catg.B Bart Van den Wijngaerd
                
    Categorie C/D: (65 dln)

    1.Wim Arras (Emblem, winnaar cat. D)

    2.STEFAN ADRIAENSSENS (Burcht, winnaar cat. C)

    3.Dirk Verresen (D2)

    4.Wim Heyndrickx (Vrasene C2)

    5.Sven De Vlieger (C3)

    6.Patrick Vanmaekelbergh (C4) 7.Marc Goossens (D3) 8.Guido Spanoghe (Lokeren C5) 9.Bart Rombouts (Kallo C6) 10.Ko Harms (D4) 11.Walter De Veerman (Lochristi D5) 12.Patrick Bolssens (Kieldrecht D6) 13.Bruno Verwulgen (St.Niklaas C7) 14.Rudi Rabout (Heinkenszand C8) 15.John Ackermans (C9) 16.Kurt Leuntjes (D7) 17.Geert Van Speybroeck (C10) 18.Danny De Bruyne (C11) 19.Peter Roelandts (D8) 20.Pascal Verlez (D9) 21.Dirk Goolaerts (D10) 22.Tom Dhooge (C12) 23.Dirk Goossen (C13) 24.Pascal Vanmaekelbergh (C14) 25.Patrick Nauwelaers (C15) 26.Kees De Wijze (C16) 27.Dominic Felde (C17) 28.Kurt Van Raemdonck (Beveren C18) 29.Geert Marijse (D11) 30.Koen Van Laere (Beveren C19)

    WAOD 02-06 6   WAOD 02-06 8
                       Winnaar Catg.D Wim Arras                                  Winnaar Catg.C  Stefan Adriaenssens

    Categorie E/E+:

    1.Marc Heulens (Nijlen, winnaar cat. E)

    2.Patrick Buyens (E2)

    3.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E3)

    4.Wim De Waal (E4)

    5.Etienne Claus (Hamme E5)

    6.Danny De Coninck (E6) 7.Rudy Taelman (Smetlede, winnaar cat. E+) 8.Eric Van Pottelberg (Sinaai E+2) 9.Joseph Claessens (E7) 10.Peter Schoepen (E8) 11.Georges Vergauwe (E9) 12.Alain Goossens (E10) 13.Marcel Vander Putten (E11) 14.Patrick Van Der Vekens (E12) 15.Paul Van Puyenbroeck (Hamme E13) 16.Herbert De Coster (Zwijndrecht E14) 17.Philippe Lacquet (E15) 18.Erwin D'Hondt (E16) 19.William Vyncke (E17) 20.Rudi Van Steelandt (E+3) 21.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+4) 22.Willy De Sutter (E18) 23.Serge Van Laere (E19) 24.Dirk Bryssinckx (Melsele E20)

    WAOD 02-06 4   WAOD 02-06 3
                       Winnaar Catg.E Marc Heulens                  Winnaar Catg.E+ Rudy Taelman en Linda De Rudder

    Categorie F1/F2:

    1.Helmuth Tas (Sijsele, winnaar cat. F1)

    2.Jozef De Naeghel (F1-2)

    3.Alfons Van Raemdonck (Beveren F1-3)

    4.Dirk Van Loon (F1-4)

    5.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2)

    6.Jan Van Hove (F1-5) 7.François Coppers (F1-6) 8.Staf Lievens (F1-7) 9.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-2) 10.Jos Lissens (F1-8) 11.Jo Montforts (F1-9) 12.Jozef De Wever (F1-10) 13.Dirk Caekebeke (F1-11) 14.Julien De Bock (F2-3) 15.Kris Van Honsté (F1-12) 16.Patrick De Backer (F1-13) 17.Jos Vergult (F2-4) 18.Adri Van Loon (F1-14) 19.José Dezegher (F2-5) 20.Robin Van Kerschaver (F2-6) 21.Eric Roels (F2-7) 22.Bart Delagrange (F1-15) 23.Ronny De Doncker (F1-16) 24.Louis Moens (F1-17) 25.Piet Achten (F2-8) 26.René Demunter (F2-9) 27.Jean-Pierre Pollefliet (F1-18)

    WAOD 02-06 5
    Winnaar Catg.F1 Helmuth Tas (De Lud) en winnaar
    Catg.F2 Ad Montforts

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Theo Coudyzer

    3.Willy Mous

    4.Ludo Opdebeek

    5.Noël Rogge

    6.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 7.Adrien Maes (Melsele) 8.Roger Beelaert (Rupelmonde) 9.Eric Rickaert 10.Werner Dullaert (St.Gillis) 11.Marc Van Der Beken 12.Michel Bousard 13.Marinus Lockefeir 14.Roger Den Tijn 15.Freddy De Blick (Beveren) 16.Henk Bolle 17.Eric De Wilde 18.Luc Van Robbroeck 19.Mathieu Mercken 20.André Syvertsen (Stekene) 21.Roland Van Imschoot 22.Julien Vyvey 23.Henri De Saedeleir 24.Etienne Van Hecke 25.Firmin De Zutter 26.Jaak Nys 27.Alfred Staljanssens (Bornem) 28.Herman Dias 29.Denis Keynen 30.Willy Corthier

    WAOD 02-06 1
       Winnaar Catg.G Luc Snels en Linda De Rudder.

    Categorie G+:

    1.Armand Mols (Wommelgem)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4.Roger De Breuker

    5.Joseph D'Hont

    6.Clement Saelens 7.Pascal Cornand 8.Ghislain De Champs 9.Daniel Cornu 10.Luc Muys 11.Guus Schuller 12.Freddy Brusseel 13.Hervé Verstuyft 14.Alois Torfs 15.Erika Bollaert 16.René Van Reeth 17.Anton Van Poecke 18.Daniël Nuytinck 19.Donné Neckebroeck 20.Roger Moens 21.Leo De Jong 22.Frans Timmers 23.Paul De Geynst 24.Jean-Pierre Heirman 25.Antoine Cools 26.Marcel Meeuwes 27.Noël De Muynck

    WAOD 02-06 2
    Winnaar Catg.G Armand Mols, Linda De Rudder
    en Luc Snels.

    Categorie G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.René Colman (St.Niklaas)

    3.Clement De Smedt

    4.Raf Luyckx

    5.Edward Battersby

    6.Germaine Meulders 7.Horst Friese 8.Willy Voorbraeck


    Foto's: Raymond De Geest

    04-06-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    03-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 02/06/2010

    vwf

    Woensdag 2 Juni - Oordegem (9340)


    A-reeks
    1 Andy De Backer
    2 Andy Van Eesbeek
    3 David Motte
    4 Kevin Selleslagh
    5 Peter Maes uit Bornem
    6 Stephen Geldhof
    7 Tom Heremans
    8 Peter Vermassen
    9 Kristof Wielfaert uit Lokeren
    10 Willem Van Der Heyden

    VWF 2-6-10-oordegem 165
                                     Winnaar Catg.A Andy De Backer.


    B-reeks
    1 Danny Saelens
    2 Gino De Vos
    3 Gunter Van Damme
    4 Nico Debaes uit Desselgem
    5 Ben Van Den Bossche
    6 Wim De smet
    7 Ronny Van Der Vurst
    8 Kristof Dereuse
    9 Frank Vagenende
    10 Pascal De Wolf

    VWF 2-6-10-oordegem 173
                                  Winnaar Catg.B Danny Saelens.


    C-reeks
    1 André Aertgeerts
    2 Philip Lampaert
    3 John De Croock
    4 Ronny Paridaens
    5 Filip Lievens
    6 Dominique Turcksin
    7 Arie De Moor
    8 Johan Heymans
    9 Frank Geets
    10 Hans Coignau

    VWF 2-6-10-oordegem 130
     Winnaar Catg.C André Aertgeerts en winnaar Catg.D Walter Marynissen.

               
    D -reeks
    1 Walter Marynissen
    2 Joseph Devits
    3 Joost Pieters
    4 Dirk Matthys uit Gentbrugge
    5 Patrick Van Cleemput
    6 Jos Maes
    7 Hugo Lismont
    8 Luc Van Mol
    9 Alain De Schepper
    10 Roger Schouppe

    VWF 2-6-10-oordegem 070
            Start van de Catg.D met Luc Joos en Patrick Van Renterghem.


    E-reeks
    1 Herman Van Den Borre
    2 Piet Van Vaerenbergh
    3 Felix Luyten
    4 Jean-Pierre Broothaerts
    5 Marcel Poelmans
    6 Jose Hoebeke
    7 Willy Wouters
    8 Charly Vanderhulst
    9 Louis Van Den Broeck
    10 Johny Van Holen

    VWF 2-6-10-oordegem 073
    Winnaar Catg.E Herman Van Den Borre en winnaar Catg.F Roger Vonckx.


    F-reeks
    1 Roger Vonckx
    2 Gaston Van De Plas
    3 Roger Hoof (St.Niklaas)
    4 Etienne Vandenhouwe
    5 André Ceurens
    6 Jozef Van Isterdael
    7 Albert Van Den Eede
    8 Guido Cornet
    9 Jef Everaert
    10 Alfons Volckaerts

    VWF 2-6-10-oordegem 005
    Inrichter Jan Mille en vrouwtje Carine die Rita Thienpondt een trofee als
    aandenken van de achtste Memorial Gaston Van den Hoecke overhandigden.




    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    03-06-2010 om 15:11 geschreven door kenny


    02-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 02/06/2010

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Kenny Janssens en Michael Van De Casteele vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    26 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Uiteindelijk terug lekker zomerweer maar ook nog steeds een hardnekkige tegenwind, dus alweer sterke kopmannen vooraan gevraagd. Gelukkig waren die aanwezig zodat het tempo zeer goed onderhouden werd en regelmatig vooraan werd gewisseld.
    De afstand bedroeg 98 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es 115 Km, het gemiddelde was goed voor 35 Km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Danny De Smet , Raf Van Den Keybus , Valerie Robert , Dirk Trogh , Michael Van De Casteele , Wim De Cleen , Eric Vermeulen , Benny Vercauteren , Glenn De Rudder , Jori Van Steenberghen , Karl Vos , Modest Smet , Franky De Witte , Alex Goossens , Davy Reyniers , Kristoff Heyns , Walter Rotthier , Frank Van Geystelen , Chris Van De Vijver , Luc Apers , Luc Vermeulen , ? ? ? en Kenny Janssens.

    02-06-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 02/06/2010
    Wielerbond Vlaanderen 09

    Woensdag 02/06/2010 - LOTENHULLE (O) - Elite z.c./U23 -  120 km – 02h46min

    Aantal deelnemers: 69

    1.VANDENHEEDE Kenny - CYCLING TEAM LUTHO              

    2.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    3.PETIT ADRIEN op 26”

    4.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM   

    5.MINNE Stijn - AN POST SEAN KELLY TEAM        

    6.FARABAUGH Adam - TEAM DESCHUYTTER      

    7.SERRY Pieter - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    8.MICHELS Bob - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN     

    9.DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’11”

    10.IVEY DERREK - TEAM DESCHUYTTER  

    12.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM op 3’56”

     

    02/06/2010 - MONTENAKEN (GINGELOM) (LB) - Tijdrit - Testtijdrit alle categorieën

    Dames Nieuwelingen

    1.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL in 15’33”70

    2.MAHIEU Jolly - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 8”

    3.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 31”11

    4.SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 45”56

    5.KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN – KONTICH op 51”44

    6.ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’03”87

    7.DEMEY Valerie - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW op 1’06”25

    8.DRUYTS Demmy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’10”84

    9.VERHAEST Sara - CT FORCE - WERVIK VZW op 1’11”17

    10.VERLINDEN Julie - WSC HAND IN HAND BAAL op 1’14”84

     

    Dames Juniores

    1.DE MOYER Tessa - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN in 15’10”64

    2.WINTGENS Marlène - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 0”96

    3.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL op 9”09

    4.DEPOORTER Daisy - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 13”51

    5.CROKET Gilke uit Bornem - KON. W.C. STEEDS VOORAAN – KONTICH op 17”82

    6.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 23”79

    7.DELTOMBE Evelien - VZW DE DEMERSPURTERS op 24”59

    8.INGHELBRECHT Sarah - BENELUX TEAM op 25”03

    9.VAN DEN HAUTE Steffy - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 53”29

    10.CORTHOUT Shauni - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 59”39

     

    Nieuwelingen

    1.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W. in 13’20”17

    2.VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 23”51

    3.DEZWARTE Tom - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 26”45

    4.JASPERS Dylan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 26”79

    5.HOEFKENS Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 30”50

    6.COOLS Michael - AVIA CYCLING TEAM op 31”31

    7.BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 31”76

    8.RASSCHAERT Kevin - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 38”48

    9.HOUFFLYN Miel - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            op 44”12

    10.BOSSUYT Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE op 45”70

    43.THIERENS Sam uit Elversele - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’48”28

    Dames Elite

    1.VERBEKE Grace - LOTTO LADIES TEAM in 28’42”92

    2.DE VOCHT Liesbet - ARCOIRIS CYCLING LTO op 19”87

    3.BRULEE Latoya - REDSUN CYCLING TEAM op 43”73

    4.HENRION Ludivine - REDSUN CYCLING TEAM op 1:00”31

    5.DAAMS Jessie - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM op 1’25”20

    6.VAN DOORSLAER Annelies - LOTTO LADIES TEAM op 1’45”26

    7.DRUYTS Kelly uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM op 2’01”67

    8.VEKEMANS Anisha - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM op 2’21”03

    9.HIERCKENS Corine – FENIXS op 2’24”39

    10.WERNER Laure uit Duffel - REDSUN CYCLING TEAM op 2’25”65

     

    U23

    1.DE JONGHE Kevin - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW in 40’02”50

    2.BREYNE Jonathan - QIN CYCLING TEAM op 30”28

    3.GERARD Hophra - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS op 38”07

    4.VAN ZUMMEREN - SCOTT USA CYCLING TEAM op 43”50

    5.VLASSELAER Maarten - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 52”14

    6.HAEX Tim - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 1’20”29

    7.VANDEN BAK Laurent - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 1’24”26

    8.SLEURS Christophe - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 2’08”32

    9.BOEYKENS Gertjan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 2’15”85

    10.WELLENS Yannick - DAVO - LOTTO – DAVITAMON op 2’41”71

     

    Juniores

    1.DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W. in 26’06”73

    2.FRISON Frederik - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 20”44

    3.LAPEIRE Simon - JONGE RENNERS ROESELARE op 39”94

    4.MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’01”20

    5.WALLAYS Jens - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’03”39

    6.VALLEE Boris - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 1’03”45

    7.DESMECHT David - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW op 1’04”09

    8.DE CORTE Axel - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1’05”31

    9.VAN LERBERGHE Bert - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’06”30

    10.VANDENBOGAERDE Jens - AVIA CYCLING TEAM op 1’09”55

    02-06-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    01-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MINI PARIJS-ROUBAIX VOOR DE ASPIRANTEN !!!

    Rudyco Banner

    Mini Parijs-Roubaix voor de Aspiranten !!!

     

    6 moedige Aspiranten van het Rudyco Cycling Team hebben deelgenomen aan Parijs-Roubaix:

    Robin Pauwels, Mathias D’Haese, Gianni Van Havermaet, Wannes Waterschoot, Jacob Relaes en Angelo Van den Bossche. Begeleiders waren Frank Van Dam en Freddy Moortgat.

     

    Mini PR Rudyco 2010

    Met maar liefst 180 deelnemers van 13 en 14 jaar gingen ze van start. De opdracht was om zo veel mogelijk ervaring op te doen tijdens de wedstrijd en de wedstrijd tot een goed einde te brengen. En daar zijn de Aspiranten van Rudyco CT zeker in geslaagd (ondanks enkele lekke banden en een valpartij). Na de start volgde al direct de Carrefour de l’Arbre, nadien nog 2 stroken om aan te komen op de piste van Roubaix. Voor de 14 jarigen was het een goede voorbereiding om zoals ieder jaar deel te nemen aan de Wim Hendriks trofee voor nieuwelingen, deze wedstrijd is namelijk ook een kasseienklassieker. En met Robin Pauwels hadden ze zelfs een renner in de top-10 van de uitslag (8ste nog te bevestigen). Proficiat aan alle renners, het is zeker een ervaring om door te vertellen!

     

    Bedankt aan de begeleiders en ouders voor hun inzet.

     

    Bron: Rudyco Cycling Team

    01-06-2010 om 21:30 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!