Zondag 18/04/2010 - MERCHTEM (VB) - Juniores - 91 km - 02h11min
Aantal deelnemers: 98
1. HOFSTEDE KOEN - WESTLAND VOOTUIT
2. VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
3. VAN CRAEN Toshoni - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
4. VERBEIRENS Pieter - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
5. VERVAEKE Louis - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
6. VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
7. VAN SPEYBROECK Sam - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
8. DE SMEDT Nik - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
9. VAN BREUSSEGEM Elias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
10. VAN SNICK Arne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
15. GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM
47. DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND
18/04/2010 - RETIE (A) - Juniores - 80 km - 02h04min
Aantal deelnemers: 45
1. VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL
2. LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
3. VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
4. VAN DINGENEN Sander - WSC HAND IN HAND BAAL
5. SEMPELS Aron - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
6. LEYSEN Joren - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
7. BROSENS Werner - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM
8. CANT Jelle - AVB - CYCLING TEAM
9. GEERTS Jorgen - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.
10. PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
18/04/2010 - SINT GILLIS WAAS (O) - Juniores - 98 km - 02h15min
Aantal deelnemers:
1. PEELAERS Jeff - AVIA CYCLING TEAM
2. SCHELLENS Gianni - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM
3. CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM
4. KERKHOFS Mathias - WSC HAND IN HAND BAAL
5. DE PAEPE Johannes - ISOREX CYCLING TEAM
6. PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
7. TROGH Sven uit Melsele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
8. VAN HYFTE Tom - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
9. DE BRUYNE Dylan - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 242
10. BEKAERT Karel - KON. VC ´T MEETJESLAND KNESSELARE op 256
12. VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM op 308
13. DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT
20. ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM op 913
24. DE RIDDER Michael uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND
26. AERTS Jonas uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND
30. BEAUPREZ Dieter uit De Klinge - WIELERTEAM WAASLAND
32. DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND
35. DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
36. MEIRESONE Pieter uit Elversele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
41. RELAES Damiaan uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM
42. COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND
43. VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM
44. VAN POUCKE Michael - RUDYCO CYCLING TEAM
18/04/2010 - TESSENDERLO (LB) - Juniores - 84 km - 01h53min
Aantal deelnemers: 74
1. STUYVEN Jasper - AVIA CYCLING TEAM
2. RAEYMAEKERS Mattias - AVIA CYCLING TEAM op 13
3. HEYLEN Dries - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 19
4. JACOBS Alessandro - WSC HAND IN HAND BAAL
5. SEUTENS Nick - PRO CYCLING TEAM VZW NEERPELT op 54
6. DANIELS Wouter - LOTTO OLYMPIA TIENEN
7. PUTTENAERS Roy - WSC HAND IN HAND BAAL op 59
8. MONDELAERS Joeri - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 110
9. TRUYEN Bjorn - SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG op 113
10. PRINZIE Andreas - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 117
18/04/2010 - MIDDELKERKE (W) - Dames Elite - 99 km - 02h35min
Beker van Vlaanderen - Aantal deelnemers: 113
1. VERBEKE Grace - LOTTO LADIES TEAM
2. MARTIN Lucy - NATIONAL TEAM GREAT BRITAIN
3. DE VUYST Sofie - LOTTO LADIES TEAM
4. LINDBERG Marie - REDSUN CYCLING TEAM
5. HIERCKENS Corine - FENIXS
6. BRULEE Latoya - REDSUN CYCLING TEAM
7. DUFOER Sjoukje - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM
8. ARYS Evelyn - VZW LOTTO-LADIESCYCLING
9. COLCLOUGH Katie - NATIONAL TEAM GREAT BRITAIN
10. DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
12. VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 250
15. WERNER Laure uit Duffel - REDSUN CYCLING TEAM
16. HANNES Kaat uit Wechelderzande - BENELUX TEAM
31. NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM
33. DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
35. POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM
39. STAES Veronique uit St.Job in t Goor - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
44. KONINKX Lieve - BENELUX TEAM
55. VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
69. AERTS Katrien uit Merksplas - BENELUX TEAM
82. PAELINCK Claudia uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND
|