Proficiat aan NICO DEBAES met zijn 2°Seizoenzege bij de Masters B !!!
Maandag 05/04/2010 - ZWEVEZELE-ZESWEGE (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h49min
Aantal deelnemers: 105
1 DECOUTTERE Jonas - (BCV WORKS CT INGELMUNSTER) 2 VANDOUSSELAERE Sven - (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT) op 25 3 RAEDT Nielsen - (ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE) 4 GELDHOF David - (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE) 5 DUYNSLAEGER Vic - (BCV WORKS CT INGELMUNSTER) 6 WILLEMS Mario - (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS) op 235 7 MAENE Kevin - (CYCLING TEAM LUTHO) 8 DECLERCQ Thierry - (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE) 9 VAN SPEYBROECK Bart - (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) 10 NAUWYNCK Stijn - (NEW HEEBRA-LOMBARDEN)
05/04/2010 - MOORSLEDE-VIERKAVEN (W) - U23 - 114 km - 02h46min
Aantal deelnemers: 87
1 JODTS Sven - (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW) 2 NOOYTENS Sven - (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW) 3 WALLAYS Jelle - (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW) 4 VERHELST Louis - (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW) 5 VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW) op 25 6 LIETAER Eliot - (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW) 7 DEMEYER Niels - (BCV WORKS CT INGELMUNSTER) 8 LEGLEY Matthias - (NEW HEEBRA-LOMBARDEN) 9 DIERICKX Matthias - (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) 10 CASIER Arne - (FUJI TEST TEAM) op 35 27 MICHILS Tom uit Moerbeke - (WIELERTEAM WAASLAND)
05/04/2010 - REKKEM-PARADIJS (W) - Amateurs + Masters - 79,9 km - 01h58min
Amateurs + Masters A - Aantal deelnemers: 61
1 DEWILDE Wouter - (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV) 2 DE SMET WIM 3 MICHELS Pedro - (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW) 4 LUYSSEN Geoffrey - (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV) 5 BRULEZ Tom uit Tielt - (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 6 LIETAERT Alexander - (DE BAKELANDVRIENDEN) 7 DE WAELE DIETER 8 VANNESTE Christopher - (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV) 9 DELODDER Sebastiaan - (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV) 10 LEGRAND Wesley - (CT COVEMAECKER - BALANS)
Masters B - Aantal deelnemers: 25
1 NICO DEBAES uit Desselgem - (BCV WORKS CT INGELMUNSTER) 2 FOLLENS Thierry - (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW) 3 WAUTERS MARC 4 DENDER RODNEY 5 VAGENENDE FRANK
Masters C - Aantal deelnemers: 9
1 VAN EYNDT Jozef - (VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM) 2 VLERICK Freddy - (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW) 3 RAMET DIDIER 4 PASSAMANTE FRANCOIS - (RO COMINOISE) 5 DECAESTECKER PATRICK
05/04/2010 - BORLO - BORLO (LB) - Juniores - Rit IC - 126,8 km - 03h15min
STER VAN ZUID LIMBURG
1 KOUSGAARD Jesper - TEAM DESIGNA KOKKEN - BLUE WATER
2 SMIT Ricky - RESTORE Cycling Pijnakker
3 GEERTS Frederik - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZ
4 AERTS Alexander - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZ
5 CRADDOCK Lawson - USA NATIONAL TEAM
6 DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 3
7 ZUIDEWIND Nick - Sinnige Bouw Wielerteam op 49
8 VALLEE Boris - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
9 AMMERLAAN Fabian - RWC Ahoy
10 BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
41 PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZ
74 GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT op 444
Klassement:
1 DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
2 GEERTS Frederik - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 2
3 VAN POPPEL Danny - TWC Pijnenburg op 5
4 STUYVEN Jasper - AVIA CYCLING TEAM op 7
5 SMIT Ricky - RESTORE Cycling Pijnakker op 9
6 CAROLUS Jorne - AVIA CYCLING TEAM op 16
7 ZUIDEWIND Nick - Sinnige Bouw Wielerteam
8 PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 18
9 LONCIN Gilles - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM op 21
10 FRISON Frederik - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 23
37 GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT op 410
|