.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    13-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PATRIK WELLENS VERKOZEN TOT SPORTMAN VAN HET JAAR TE TESSENDERLO !!!

    TREK KMC Banner 2009
    Patrik Wellens sportman van het jaar !!!

     

    Wellens Patrick 01     Wellens Patrick

    Na Ivan Porters in 2007 werd Patrik Wellens verkozen tot sportman van het jaar 2009 in de gemeente Tessenderlo. Aan de basis van deze verkiezing liggen enkele uitstekende resultaten van de 40 jarige Trek KMC biker. Wellens schreef zowel de Flanderscup als de Benelux Cup bij de Masters 2 op zijn naam. In de Trans Schwarzwald won hij 3 etappes en stond in deze rittenwedstrijd in het totaal 6 van de 7 keren op het podium, wat resulteerde in een mooie 2de plaats in het eindklassement. Wellens sloot hij het BK marathon in het Nederlandse Eijsden af met de derde plaats.

    "Ik vind het een hele eer en een prachtige bekroning om tot sportman van het jaar verkozen te zijn. Deze verkiezing vindt ieder jaar plaats. We waren dit keer met 2 kandidaten, de andere kanshebber was iemand uit de atletiek (kogelstoten & discus) van de Looise AV.

    Op basis van mijn goede resultaten werd mij deze titel van de gemeente Tessenderlo toegewezen", aldus Patrik Wellens die vorige maand ook de Granny Award mocht in ontvangst nemen.

     

     

    Bron en foto’s : De Staebel Liliane
    Teammanager TREK - KMC TEAM vzw

    13-12-2009 om 12:30 geschreven door kenny


    12-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/12/2009 !!!

    vwf

    Proficiat aan JAN FOQUE met zijn Veldritzege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn Veldritzege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan THEO DAVID met zijn Veldritzege in de Catg.C !!!


    Zaterdag 12 December - Vlierzele-Morelgem - CROSS
    A-reeks
    1 Foqué Jan uit Wilebroek
    2 Vermunicht Nick
    3 Landsheer Peter
    4 Roelandt Sven
    5 Tersago Tim

    VWF 12-12-09 MORELGEM 068          VWF 12-12-09 MORELGEM 072
    Winnaar Catg.A Jan Foqué die na een voetbal             Winnaar Catg.A Jan Foqué, winnaar Catg.B Benny De Bock en winnaar 
    carrière verleden jaar is beginnen koersen en nu           Catg.C Theo David.
    zijn 1ste overwinning behaalde.

      
    B-reeks
    1 BENNY DE BOCK uit Hamme
    2 Vercauteren Tim uit Belsele
    3 Thielemans Bart
    4 Van Den Eede Michael
    5 Noens Rik

    C-reeks
    1 THEO DAVID uit Kruibeke
    2 Standaert Danny uit Bornem
    3 Berwart Rudy
    4 Joos Luc uit Stekene
    5 Rijmenans Dirk
     
    VWF 12-12-09 MORELGEM 066
        Winnaar Catg.C Theo David uit Kruibeke.


    D-reeks
    1 Coopman Yvan
    2 Mertens René
    3 De Vos Marc
    4 Spruyt Alex
    5 Corthals Willy

    VWF 12-12-09 MORELGEM 034
    De VWF cross te Vlierzele-Morelgem was ten voordele van de kankerpatiënten.

    Winnaar Catg.D Yvan Coopman, winnaar Catg.E Robert De Vos en winnaar
    Catg.E+ Herman Martens.

     
    E-reeks
    1 De Vos Robert
    2 Hermie André
    3 Vanhonsebrouck Michel
    4 Van Ginderdeuren Adriaan
    5 Dessein Pol

    E+ -reeks
    1 Martens Herman
    2 Mussche Lucien
    3 Van Impe Lucien
    4 Bie Serge
    5 De Gent Jan

               
    Zaterdag 12 December - Vlierzele-Morelgem - MTB
    A -reeks
    1 De Bruyne Davy
    2 De Vos Gert
    3 Fackaert Bjorn
    4 Maes Jo
    5 Verjans Sven

     

    VWF 12-12-09 MORELGEM 099
    Winnaar MTB Catg.A Davy De Bruyne en winnaar Catg.B Kurt De Vuyst.


    B-reeks
    1 De Vuyst Kurt
    2 De Clercq Erwin
    3 De Waele Marnic
    4 De Maesschalck Andy uit Lokeren
    5 Kiekens Ronny

    C-reeks
    1 Wille Rudi
    2 Van Den Eede Dominique
    3 Rossignol Jean-Luc
    4 Vergult Dirk
    5 Roels Patrick
     

    VWF 12-12-09 MORELGEM 090
    Winnaar MTB Catg.C Rudy Wille en winnaar Catg.D Noel Verzele.


    D-reeks
    1 Verzele Noël
    2 Wauters Roger
    3 Saerens Jozef
    4 Godeau Carla
    5 September Tinneke
      

    VWF 12-12-09 MORELGEM 094
    De bloemen voor 1ste meisje Carla Godeau en bloemen voor de 2de Tinneke September.


    Foto's: Rita Thienpondt

    12-12-2009 om 22:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/12/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 6°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!


    Van de Velde Matthias KOP 2009 1

    Zaterdag 12/12/2009 - ESSEN - G.P. ROUWMOER (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 32

    1. ALBERT Niels - BKCP - POWERPLUS   

    2. NYS Sven - LANDBOUWKREDIET-COLNAGO op 11”

    3. STYBAR Zdenek - FIDEA CYCLING TEAM op 33”

    4. PAUWELS Kevin - FIDEA CYCLING TEAM op 1’23”

    5. VANTHOURENHOUT Dieter - BKCP – POWERPLUS op 2’04”

    6. AERNOUTS Bart - RABO CONTINENTAL TEAM op 2’07”

    7. SIMUNEK Radomir - PALMANS-CRAS op 2’12”

    8. FRANZOI Enrico - LAMPRE    op 2’36”

    9. VAN DEN BOSCH Tom - AA DRINK CYCLING TEAM op 2’42”

    10. DE KNEGT Gerben – RABO op 2’54”

     

    12/12/2009 - ESSEN (A) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 53

    1. MEEUSEN Tom - FIDEA CYCLING TEAM           

    2. AERNOUTS Jim - BKCP – POWERPLUS op 15”

    3. SZCZEPANIAK KACPER - LKS POM STRZELCE KRAJ op 20”

    4. VAN COMPERNOLLE Kenneth - SUNWEB-PROJOB op 45”

    5. SZCZEPANIAK Pawel - LKS POM STRZELCE KRAJ op 54”

    6. DENUWELAERE Jan - RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW op 59”

    7. BODEN Stef - AA DRINK CYCLING TEAM op 1’02”

    8. HUENDERS Mitchell - CT TEAM LOWIK MEUBELEN op 1’09”

    9. VAN KESSEL Corne - TWC HET SNELLE WIEL op 1’18”

    10. BAESTAENS Vincent - FIDEA CYCLING TEAM op 1’20”

    35. VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM op 5’59”

     

    12/12/2009 VARSENARE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 52

    1. RONDELEZ Bjorn - LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS TEAM VZW

    2. DE BIE Sean - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 14”

    3. LAPERE Kris - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM           

    4. LIPPENS Brecht - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE    op 17”

    5. DENOLF Gianni - BKCP – POWERPLUS op 24”

    6. PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 27”

    7. VAN DEN BRANDE Kay - SCOTT USA CYCLING TEAM op 32”

    8. THIELEMANS Mike - TEAM-THIELEMANS & CO op 49”

    9. DE WISPELAERE Bert - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 58”

    10. DE DECKER Steven - FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT op 1’14”

    14. ONGHENA Matthias uit Kieldrecht - UPV-BANCAJA(CLUB CICLISTA ALGINET) op 2’16”

    19. DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM op 3’32”

    23. DE BOEY Jonas uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 5’46”

     

    12/12/2009 - ESSEN (A) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers: 41 Juniores 40´

    1. VAN DER POEL David - ISOREX CYCLING TEAM          

    2. VAN POPPEL DANNY – TWCPIJNENBURG op 17”

    3. MEURISSE Xandro – CYCLINGCHAMPS op 26”

    4. BAELEN Jesper – CYCLINGCHAMPS op 42”

    5. MEIJERS Jeroen - TWC PIJNENBURG op 59”

    6. PANIS Maxim - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 1’04”

    7. GEERTS Frederik - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 1’17”

    8. VANTHOURENHOUT Michael - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 1’39”

    9. KASTELIJN Kenny - WV T LUCHTSCHIP op 1’43”

    10. GODRIE Stan - WILLEBRORD WIL VOORUIT op 1’53”

     

    Aantal deelnemers: 36 Nieuwelingen 30´

    1. VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM      

    2. VAN TICHELT Yorben - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    3. WOUTERS Toon - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    4. VAN BEEK Pjotr - JVR DE BATAUWERS

    5. WELTEN KARS - twcpijnenburg          

    6. BROCATUS Arno - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.           

    7. JACOBS Dieter - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW 

    8. MULDER Patrick - JVR DE BATAUWERS           

    9. JANSEGERS Jeffrey - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.      

    10. VAN ECHELPOEL Michiel - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.        

     

    12/12/2009 - VARSENARE (W) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers: 25 Juniores 40´

    1. VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE      

    2. BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 11”

    3. VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL        

    4. DECEUNINCK Tim - JONGE RENNERS ROESELARE op 15”

    5. VANDERSCHUEREN Lorenzo - ISOREX CYCLING TEAM           

    6. DESRUELLE Dylan - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 41”

    7. VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 1’02”

    8. VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW op 1’38”

    9. VAN DE PUTTE Dieter - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 1’53”

    10. HEYSE Stijn - TEAM CATA BIKES BIANCHI      

     

    Aantal deelnemers: 34 Nieuwelingen 30´

    1. MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM        

    2. COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB op 11”

    3. VANDECAUTER Uwe - ASFRA RACING TEAM op 1’02”

    4. POELVOORDE Arne - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’19”

    5. VANDEKERCKHOVE Thibaut - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 1’24”

    6. NOTREDAME THYBO - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’27”

    7. VISPOEL Bryan - ASFRA RACING TEAM op 1’32”

    8. VAN HECKE Stijn - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 1’38”

    9. MERLIER Braam - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’42”

    10. MAES Glenn - ASFRA RACING TEAM op 1’47”

    12-12-2009 om 21:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/12/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09


    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn Zege bij de Aspiranten 12 jaar !!!


    Colman Alex KOP 2009

    Zaterdag 12/12/2009 - VARSENARE (W) - Veldrijden form. D
    Aantal deelnemers: 40 Amateurs/Masters A

    1. TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

    2. HOFMAN Bart - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 13”

    3. SLUYTS Glenn - CYCLING TEAM KESSEL op 55”

    4. MAES Timmy - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE op 1’12”

    5. ALLIET Steven - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’23”

    6. GEVERS Jan - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 1’36”

    7. VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 1’40”

    8. DE NYS Kris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW           

    9. BOGAERT Nico - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE    

    10. MAES Wim  - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’49”

     

    Aantal deelnemers: 22 Masters B

    1. DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL          

    2. MERTENS Dirk - CYCLO-BIKE LIMBURG op 4”

    3. LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM op 58”

    4. SMET Ivan uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW op 1’10”

    5. KYNDT Hans - PIZZAFOONCYCLING.BE op 1’19”

     

    Aantal deelnemers: 17 Masters C

    1. VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.     

    2. DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 3”

    3. VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 49”

    4. DE CLERCQ Jose - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’16”

    5. MERTENS François - CYCLO-BIKE LIMBURG op 1’24”

     

    12/12/2009 - LANDSKOUTER (O) - Veldrijden Aspiranten

    JONGENS 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 9

    1. ALEX COLMAN uit Moerzeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND         

    2. DHOORE Alessio - CYCLINGTEAM OOST-WEST op 45”

    3. DEROO Lennart - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’45”

    4. VANBORM Kennet - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’55”

    5. DE BEULE Jordi - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 2’04”

     

    JONGENS 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 9

    1. CLICTEUR Arne - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE          

    2. MONTAIGNE Jorn - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 5”

    3. ISERBYT Eli - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 15”

    4. VERBERCKMOES Timo - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 50”

    5. LEYMAN Célestin - ASFRA RACING TEAM op 1’05”

     

    JONGENS 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 8

    1. JOSEPH Thomas - CYCLING TEAM WERVIK     

    2. EECKMAN Bert - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 28”

    3. VAN DE KERCKHOVE Nick – FREDIR op 45”

    4. BOSMAN Arne - CYCLO-BIKE LIMBURG op 55”

    5. DECLERCK Mathias - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’00”

    7. VAN DEN BOSSCHE Angelo - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’45”

     

    MEISJES 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 3

    1. DELBAERE Fien - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM          

    2. COLPAERT Lisa - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE          

    3. DE BRUYNE Meg uit Hamme Zogge - RUDYCO CYCLING TEAM
     

    12/12/2009 - LANDSKOUTER (O) - Veldrijden Miniemen

    12/12/2009 - GENT - VWEM (O) - Piste - Nationale Meeting - zonder motoren

    Aantal deelnemers:

    12-12-2009 om 20:16 geschreven door kenny


    08-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 12 DECEMBER - EETFESTIJN 10 JAAR RUDYCO CT !!!

    Rudyco Cycling Team organiseert…


    EETFESTIJN 10 JAAR RUDYCO CT

    Geerinck Jens 2009

    Zaterdag 12 december 19u

    Feestzaal Hambiance - Hamme

    (aan sporthal Meulenbroek, Kaaiplein 35 te Hamme)


    Speciale editie
    met terugblik op historiek, tentoonstelling van truien, verrassende feestcocktail ‘Rudyco’ en discobar…

    Gratis springkasteel en grime voor de kleinsten.

    Alle renners die ooit in de club waren, supporters en sympathisanten zijn van harte uitgenodigd !

     

    Menu:

     

    Keuze uit…

    warme beenhesp – schartong filets –

    kalkoen met peper- of champignonsaus – vegetarische groentenburger

    (Kindermenu: kipfilet)

     

    Dessert

     

    Prijs menu: 17,5€ (kindermenu 10€)


    Inschrijven tot 5 DECEMBER 2009 bij renners/ bestuur Rudyco CT

     


    Strook voor koper
    (mee te brengen naar eetfestijn als bewijs van inschrijving en betaling)

     

    Naam:

    …………………………………………………

    Handtekening verkoper (bewijs van betaling voor koper)

    Aantal personen:

    …..

    x 10€ kip (kindermenu)

    = ….. €

    …..

    x 17,5€ beenhesp

    = ….. €

    …..

    x 17,5€ schartong filets

    = ….. €

    ……………………

    …..

    x 17,5€ kalkoen peper/champ. saus

    = ….. €

     

    …..

    x 17,5€ vegetarische groentenburger

    = ….. €

     

    TOTAAL:

    …..

     

    = ….. €

    Naam verkoper:

    Betaling: contant aan verkoper bij inschrijving

    ……………………

     

     

    Strook voor verkoper (af te geven aan club als bewijs van inschrijving)

     

    Naam:

    …………………………………………………

    Handtekening club (bewijs van betaling voor verkoper)

    Aantal personen:

    …..

    x 10€ kip (kindermenu)

    = ….. €

    …..

    x 17,5€ beenhesp

    = ….. €

    …..

    x 17,5€ schartong filets

    = ….. €

    ……………………

    …..

    x 17,5€ kalkoen peper/champ. saus

    = ….. €

     

    …..

    x 17,5€ vegetarische groentenburger

    = ….. €

     

    TOTAAL:

    …..

     

    = ….. €

    Naam verkoper:

    Betaling: via overschrijving op rekening club (143-0612550-96)

    ……………………



    Bestuur Rudyco Cycling Team

    Contact: rudycocyclingteam@hotmail.com 
    Website: www.rudycocyclingteam.be

    08-12-2009 om 19:44 geschreven door kenny


    07-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/12/2009 !!!

    vwf

    Proficiat aan BART DE BAERE met zijn Crosszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan BENNY DE BLOCK met zijn Crosszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan DANNY STANDAERT met zijn Crosszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan THEO VERHEYDEN met zijn MTB-zege in de Catg.D !!!


    Zondag 6 December - Bavegem -
    3de proef BK Cross


    A-reeks

    1 BART DE BAERE uit Moerzeke
    2 Vermunicht Nick
    3 Landsheer Peter
    4 Tersago Tim
    5 Uytendaele Kevin


    VWF 6-12-09 bavegem 058
    Winnaar Catg.A Bart De Baere, winnaar Catg.B Benny De Block en
    winnaar Catg.C Danny Standaert en profrenner Wim Van Nuffel.


    B-reeks
    1 BENNY DE BLOCK uit Hamme
    2 Vercauteren Tim uit Belsele
    3 Snoeck Marnik uit Hamme Zogge
    4 Thielemans Bart
    5 Noens Rik uit Bornem

    VWF 6-12-09 bavegem 060
    Rik Noens de Bornemse renner samen in de regen onder moeders paraplu na de wedstrijd.


    C-reeks

    1 DANNY STANDAERT uit Bornem
    2 Joos Luc uit Stekene
    3 Bracke Luc
    4 Rijmenans Dirk
    5 De Troyer Ludwig

    Joos Luc
    Luc Joos uit Stekene eindigde op de 2de plaats na
    4 maal een 3de plaats, momenteel staat Luc op de
    2de plaats in het BK Cross in de Catg.C.
    Volgend seizoen rijdt Luc bij het team van Jan Snel.


    D-reeks
    1 De Clercq José
    2 Coopman Yvan
    3 Spruyt Alex
    4 De Vos Marc
    5 Corthals Willy

    VWF 6-12-09 bavegem 026
    Winnaar Catg.D José De Clerq, winnaar Catg.E Robert De Vos en winnaar
    Catg.E+ Lucien Mussche samen met Serge Baguet.


    E-reeks
    1 De Vos Robert
    2 Lievens Edward
    3 Messager Alain
    4 Vanhonsebrouck Michel
    5 Van Goidsenhoven Lucas

    E+ -reeks
    1 Mussche Lucien
    2 Loomans Hubert
    3 Van Impe Lucien
    4 Van Impe Freddy
    5 De Gent Jan

               
    Zondag 6 December - Bavegem - MTB

    A -reeks
    1 De Bruyne Davy
    2 De Vos Gert
    3 Fackaert Bjorn
    4 Remory Stijn
    5 De Trefle Kristof en Verjans Sven
     

    VWF 6-12-09 bavegem 092
    Winnaar MTB Catg.A Davy De Bruyne en winnaar MTB Catg.B Erwin De Clerq
    samen met profrenner Wim Van Nuffel en Serge Baguet.


    B-reeks
    1 De Clercq Erwin
    2 De Waele Marnic
    3 De Moyer Geert
    4 Van Goethem Danny
    5 Kiekens Ronny

    C-reeks
    1 Van Den Eede Dominique
    2 Rossignol Jean-Luc
    3 Vermassen Carlo
    4 De Bruyne Jean-Paul
    5 Roels Patrick

    VWF 6-12-09 bavegem 082
    Winnaar MTB Catg.C Dominique Van Den Eede en winnaar MTB Catg.D
    Theo Verheyden met Serge Baguet die elk jaar de bloemen overhandigd te Bavegem.


    D-reeks
    1 THEO VERHEYDEN uit Moerzeke
    2 Van Isterdael Jozef
    3 Verzele Noël
    4 Wauters Roger
    5 Saerens Jozef

    Foto’s: Rita Thienpondt

    07-12-2009 om 19:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KIM SAENEN VOLGEND SEIZOEN BIJ TEAM NOMADESK.COM !!!

    Team Nomadesk

    Kim Saenen volgend seizoen in het team van Nomadesk.com !!!! 


    Saenen Kim

    In 2010 is teamNomadesk.com een 'leading lady' rijker. Vorig weekend kwam het team management met Europees kampioene Kim Saenen tot een overeenkomst.

    Kim - MTB marathon - Saenen stond al langer op het 'verlanglijstje'. Ze is immers geen onbekende voor teamNomadesk.com want op elke grote marathon liepen ze haar wel tegen het lijf. De interesse was dus snel gewekt.

     

    Bron: Kris Henderieckx

    07-12-2009 om 09:43 geschreven door kenny


    06-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/12/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 06/12/2009 - AVERBODE (VB) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap - 60´
    Aantal deelnemers: 61

    1. HUYS Stijn - PALMANS-CRAS 

    2. TIELENS Jimmy - TEAM SAECO FOCUS 2012 VZW        

    3. VERSCHUEREN Bart - REVOR-JARTAZI CONTINENTAL TEAM       

    4. DE KORT Tom - AVB - CYCLING TEAM

    5. BEELEN Sven - SUNWEB-PROJOB       

    6. VANNOPPEN Tom - RIDLEY MOOSENWIRT TEAM          

    7. GELUYKENS Kenny - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE          

    8. VAN DEN BRANDE Kay - SCOTT USA CYCLING TEAM  

    9. VEESTRAETEN Ruben - AVB - CYCLING TEAM

    10. PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM 

    19. ONGHENA Matthias uit Kieldrecht - UPV-BANCAJA(CLUB CICLISTA ALGINET)
     

    06/12/2009 - AVERBODE (VB) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap
    Aantal deelnemers: 34 Juniores 40´

    1. GEERTS Frederik - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW         

    2. VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL        

    3. OOMS Niels - THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS 

    4. VAN STAEYEN Jordy - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK         

    5. AERTS Toon - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.        

    6. VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW

    7. BALLET Matthias - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM        

    8. VANDERSCHUEREN Lorenzo - ISOREX CYCLING TEAM           

    9. VANDEVYVER Olivier - ISOREX CYCLING TEAM           

    10. PEPERMANS Lorenzo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.         

     

    Aantal deelnemers: 44 Nieuwelingen 30´

    1. VAN TICHELT Yorben - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    2. SOETE Daan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    3. VANDENHOUDT Jens - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM

    4. VERBEEK Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    5. HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM      

    6. VERVOORT Jochen - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    7. BOETS Ben - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG          

    8. BERVOETS Gertjan - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG          

    9. VEROFT Jelto - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.        

    10. VAN DESSEL Kenneth - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.    

    36. NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM        

     

    06/12/2009 - AVERBODE (VB) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap
    Aantal deelnemers: 43 Amateurs/Masters A

    1. VAN EYNDT Sven - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE           

    2. JANSEN Wim - CYCLO-BIKE LIMBURG 

    3. SLUYTS Glenn - CYCLING TEAM KESSEL         

    4. SCHROYEN Nico - CYCLO-BIKE LIMBURG        

    5. DE WIT Edwin - AFDELING ANTWERPEN - WBV   

    6. DEPAEPE Davy - CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK    

    7. BORGERS Tim - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING         

    8. VAN DEN BOGAERT Hans - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM         

    9. VETS Jelle - ATLETIEK HULSHOUT ARB SPORT VZW       

    10. VAN ASTEN Bart - CYCLO-BIKE LIMBURG       
     

    Aantal deelnemers: Masters B

     

    Aantal deelnemers: Masters C

    06-12-2009 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/12/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan THOMAS VAN DE VELDE met zijn Zege bij de Aspiranten 14 jaar !!!

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn Zege bij de Aspiranten 12 jaar !!!


    Van de Velde Thomas KOP 2009  Colman Alex KOP 2009
         Thomas Van de Velde                Alex Colman

    Zondag 06/12/2009 - SCHOONAARDE (O) - Veldrijden Aspiranten

    MEISJES 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 3

    1. VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING   

    2. DELBAERE Fien - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 4’20”

    3. WERNIMONT Catherine - WK NOORD WEST BRABANT  

     

    JONGENS 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 11

    1. ALEX COLMAN uit Moerzeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND         

    2. DHOORE Alessio - CYCLINGTEAM OOST-WEST op 43”

    3. DE BEULE Jordi uit Hamme - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 1’40”

    4. SCHAMP Brecht - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" op 2’11”

    5. VANDERBEKEN Brent - TIELTSE RENNERSCLUB op 2’43”

     

    JONGENS 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 11

    1. LEYMAN Célestin - ASFRA RACING TEAM       

    2. NOEL Jordy - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 35”

    3. HOUTTEKIET Yannick - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 41”

    4. DEVOS Han - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 55”

    5. VAN GANSBEKE Louis - ASFRA RACING TEAM op 1’21”

     

    JONGENS 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 11

    1. THOMAS VAN DE VELDE uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM           

    2. EECKMAN Bert - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 38”

    3. BOSMANS Arne - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE    op 42”

    4. DECLERCK Mathias - TIELTSE RENNERSCLUB op 1:07”

    5. DIEPENDAELE Tom - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" op 1’47”

    10. VAN DEN BOSSCHE Angelo - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’22”       

     

    06/12/2009 - SCHOONAARDE (O) - Veldrijden Miniemen

    06-12-2009 om 17:36 geschreven door kenny


    05-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/12/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 2°Veldritzege bij de Masters B !!!

    Proficat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Aspiranten Meisjes 13 jaar !!!


    Smet Ivan KOP 2009      Druyts Lenny KOP 2009          
               Ivan Smet                             Lenny Druyts                    


    Zaterdag 05/12/2009 - LOTENHULLE - AALTER (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Aantal deelnemers: 34 Amateurs/Masters A
    1. TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

    2. HOFMAN Bart - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 2”

    3. ALLIET Steven - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 54”

    4. MAES Wim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’17”

    5. HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’40”

    6. VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 1’48”

    7. DEWAELE Bart - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 2’12”

    8. VAN GAEVER Stefaan - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS op 2’13”

    9. BOGAERT Nico - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 2’22”

    10. DE NYS Kris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 2’54”


    Aantal deelnemers: 21 Masters B

    1. IVAN SMET uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW         

    2. LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM op 38”

    3. KYNDT Hans - PIZZAFOONCYCLING.BE op 48”

    4. VANDECAUTER Nick op 1’07”

    5. GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 2’06”

     

    Aantal deelnemers: 13 Masters C

    1. DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  

    2. DE CLERCQ Jose - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’00”

    3. BOELENS Romaan - VC DE LIEVESPURTERS – ZOMERGEM op 2’10”

    4. VANBRUAENE Ghislain - VC DE LIEVESPURTERS – ZOMERGEM op 2’22”

    5. VAN WAMBEKE Lucien - FUNNY BIKERS KLUISBERGEN op 2’40”

     

    05/12/2009 - ST JOZEF RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. D
    Aantal deelnemers: 43 Amateurs/Masters A

    1. VAN EYNDT Sven - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE           

    2. JANSEN Wim - CYCLO-BIKE LIMBURG 

    3. SLUYTS Glenn - CYCLING TEAM KESSEL        

    4. VAN DEN BOGAERT Hans - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM         

    5. SNELS Kris - AFDELING ANTWERPEN - WBV         

     

    Aantal deelnemers: 24 Masters B

    1. DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL          

    2. VERVECKEN Bert - AFDELING ANTWERPEN - WBV         

    3. MERTENS Dirk - CYCLO-BIKE LIMBURG           

    4. VAN STAEYEN Benny - AFDELING ANTWERPEN - WBV  

    5. TECK Erik - AFDELING ANTWERPEN - WBV         

     

    Aantal deelnemers: 25 Masters C

    1. VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL 

    2. VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.     

    3. SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL       

    4. VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN - WBV           

    5. MARYNISSEN Walter - AFDELING ANTWERPEN - WBV   

     

    05/12/2009 - MOL - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP (A) - Veldrijden Aspiranten

    JONGENS 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 20

    1. DRIESEN Jarne - HAGELAND CYCLING TEAM   

    2. WUYTS Mathijs - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK     

    3. PAUWELS Tijl - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.     

    4. VANDEBOSCH Victor - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.      

    5. PEETERS Arne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            

     

    JONGENS 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 22

    1. VERHEYEN Nick - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. 

    2. VASTMANS Dries - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 

    3. JORIS Ward - RACING TEAM SMOUT BOECHOUT           

    4. KNAEPS Jasper - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. 

    5. PANIS Thibaut - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN   

    13. DE BLOCK Aron uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM           

     

    JONGENS 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 27

    1. CALUWE Stijn - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    2. PEETERS Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    3. VAN DONINK Gianni - HAGELAND CYCLING TEAM          

    4. PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    5. VAN DINGENEN Jordi - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

     

    MEISJES 12

    Aantal deelnemers: 2

    1. HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    2. VERTESSEN Karo - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW      

     

    MEISJES 13

    Aantal deelnemers: 3

    1. LENNY DRUYTS - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    2. PALM EVA MARIA M - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES          

    3. BOONS Yenthe - BENELUX TEAM       

     

    MEISJES 14

    Aantal deelnemers: 1

    1. VAN TICHELT Ynske - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW  

    05-12-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/12/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09


    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 5°Velritzege bij de Nieuwelingen !!!


    Van de Velde Matthias KOP 2009 1

    Zaterdag 05/12/2009 - LOTENHULLE - AALTER (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 43

    1. DEVENYNS Toon - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    2. BRAET Vinnie - CYCLINGTEAM OOST-WEST op 11”

    3. RONDELEZ Bjorn - LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS TEAM VZW op 19”

    4. LAPERE Kris - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 25”

    5. PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 1’05”

    6. COBBAERT Robby - XCLUZIV CYCLING TEAM op 1’36”

    7. DENOLF Gianni - BKCP – POWERPLUS op 1’51”

    8. GOVAERT Sam - TEAM ALEXIS BIKES VZW op 2’02”

    9. LIPPENS Brecht - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE    op 2’24”

    10. DE WISPELAERE Bert - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 2’29”

    11. DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM op 2’47”

    14. ONGHENA Matthias uit Kieldrecht - UPV-BANCAJA(CLUB CICLISTA ALGINET) op 3’34”

    17. DE CALUWE Steven uit Eksaarde - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM op 5’06”

    21. DE BOEY Jonas uit St.Gillis - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 6’05”           

    27. BAEYENS Dennis uit Berlare - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    30. VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM   

    31. GOOSSENS Kenny uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

     

    05/12/2009 - ST JOZEF RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1. WELLENS Geert - AVB - CYCLING TEAM            

    2. VAN NUFFEL Tim - RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW        

    3. VAN DAEL Jan - SUNWEB-PROJOB     

    4. BERCKMANS Nico - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 

    5. DE CLEYN Dave - AVB - CYCLING TEAM         

    6. BOSMANS Wietse - ISOREX CYCLING TEAM    

    7. LEEMANS Wim - BKCP - POWERPLUS 

    8. BEELEN Sven - SUNWEB-PROJOB       

    9. VAN KESSEL Corne - TWC HET SNELLE WIEL  

    10. DE KORT Tom - AVB - CYCLING TEAM          

    14. DRUYTS Gerry - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    49. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC JAN SNEL 

     

    05/12/2009 - LOTENHULLE - AALTER (O) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers: 26 Juniores 40´

    1. MEURISSE Xandro - CYCLINGCHAMPS             

    2. DE TIER Floris - ISOREX CYCLING TEAM op 8”

    3. BAELEN Jesper – CYCLINGCHAMPS op 17”

    4. VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’09”

    5. BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’20”

    6. DECEUNINCK Tim - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’33”

    7. DESRUELLE Dylan - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 1’47”

    8. VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 2’00”

    9. VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW op 2’15”

    10. VANDERSCHUEREN Lorenzo - ISOREX CYCLING TEAM op 2’50”

    25. GOOSSENS Shani uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND        
     

    Aantal deelnemers: 30 Nieuwelingen 30´

    1. MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM        

    2. COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB op 19”

    3. VANDECAUTER Uwe - ASFRA RACING TEAM op 1’38”

    4. VANDEKERCKHOVE Thibaut - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    5. DE KEUKELAERE Bart - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE          

    6. CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 1’41”

    7. VAN DEN DRIESSCHE Din - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 1’58”

    8. POELVOORDE Arne - TIELTSE RENNERSCLUB op 2’00”

    9. DE PAEPE Morris - ISOREX CYCLING TEAM      

    10. VAN VOOREN Niels - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 2’26”

     

    05/12/2009 - ST JOZEF RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers: 47 Juniores 40´

    1. SWEECK Laurens - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK 

    2. SWEECK Diether - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK   

    3. DE VOCHT Bart - TEAM SAECO FOCUS 2012 VZW         

    4. ADAMS Jens - AVIA CYCLING TEAM   

    5. VERSCHUEREN TIMO - WSC HAND IN HAND BAAL        

    6. VAN STAEYEN Jordy - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK         

    7. EYSKENS Jeroen - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW         

    8. PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    9. CLAES Jorn - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK          

    10. SWEECK Hendrik - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

     

    Aantal deelnemers: 49 Nieuwelingen 30´

    1. HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    2. SOETE Daan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    3. WOUTERS Toon - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    4. VAN TICHELT Yorben - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 

    5. HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM     

    6. VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    7. VERBEEK Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    8. VEROFT Jelto - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.      

    9. VERVOORT Jochen - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    10. DE VOCHT Jochen - TEAM SAECO FOCUS 2012 VZW   

    40. NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM       

      

    05/12/2009 GENT - VWEM (O) - Piste - Nationale Meeting - zonder motoren

    Aantal deelnemers:

    Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 31

    1. VANDERAERDEN Niels - LOTTO OLYMPIA TIENEN       

    2. VERWILST Dieter - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS          

    3. DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI       

    4. DE GENDT Aime - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    5. DELTOMBE Kevin - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW         

    9. VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

     

    Dames Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 11

    1. MILTENBURG ILSE - DE BATOUWERS 

    2. KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH          

    3. DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    4. DOLMAN HALIEGH             

    5. DONDERS Laura - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.       

     

    Dames

    Aantal deelnemers: 15

    1. MARKUS KELLY - TERHEYDE CT           

    2. CORTHOUT Shauni - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.       

    3. INGHELBRECHT Sarah - BENELUX TEAM          

    4. VAN LIERDE Morgane                    

    5. CROKET Gilke uit Bornem - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH     

     

    Open

    Aantal deelnemers: 11

    1. VAN IMMERSEEL Gert-Jan - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT  

    2. MARKUS barry                   

    3. VAN RAEPENBUSCH Ruben - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    4. DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - AVIA CYCLING TEAM      

    5. LAVA Kevin - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS   

    11. VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN   

     

    Juniores

    Aantal deelnemers: 24

    1. CASPERS DIDIER               

    2. HARMSEN BART - WTC de Amstel    

    3. DE BUYST Jasper - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    4. SCHLESS Justin - RWC AHOY           

    5. FEIEREISEN KEVIN - UC DIPPACH     

    12. D`HOLLANDER Mathias uit Zele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    05/12/2009 - MOL (A) - Veldrijden Miniemen   

    05-12-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    30-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/11/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 4°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficait aan IVAN SMET met zijn 1°Veldritzege bij de Masters B !!!


    Van de Velde Matthias KOP 2009 1                  Smet Ivan KOP 2009
          Matthias Van De Velde                            Ivan Smet

    Zondag 29/11/2009 - GENT - KUIPKE (O) - Piste - Zesdaagse - met motoren/derny´s

    Aantal deelnemers:

    Eindstand van de Gentse Zesdaagse

    1. Rasmussen/Mørkøv (Den) 450
    2. Keisse/Kluge (Dui) 447
    3. Risi/Marvulli (Zwi) 408
    4. Stam/Lampater (Ned/Dui) 254
    5. De Ketele/Schep (Ned) 235 +1
    6. Van Bon/Müller (Ned/Dui) 159 +17
    7. O'Shea/Howard (Aus) 200 +19
    8. Aeschbach/Marguet (Zwi) 183 +20
    9. Jonkman/Hester (Ned/De) 114 +37
    10 .Depoortere/Cocquyt 86 +44
    11. Deneef/Schets 133 +48

     

    29/11/2009 DRONGEN BAARLE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 69

    1. CRAWFORTH Jody             

    2. VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 38”

    3. VERSCHUEREN Bart - REVOR-JARTAZI CONTINENTAL TEAM op 41”

    4. PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 47”

    5. DENOLF Gianni - BKCP - POWERPLUS

    6. DE CLEYN Dave - AVB - CYCLING TEAM op 55”

    7. DEVENYNS Toon - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’07”

    8. LAPERE Kris - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 1’31”

    9. VAN DEN BRANDE Kay - SCOTT USA CYCLING TEAM op 1’48”

    10. BECKING HANS - NBC BAR END op 2’01”

    15. DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM op 2’57”

    40. DE BOEY Jonas uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 6’42”         

    47. GOOSSENS Kenny uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

    62. ONGHENA Matthias uit Kieldrecht - SDC ROGELLI CYCLING TEAM     

    63. BAEYENS Dennis uit Berlare - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    67. SMET Steven uit Belsele - ASFRA RACING TEAM      

     

    29/11/2009 DRONGEN (O) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers: 41 Juniores 40´

    1. DE TIER Floris - CYCLINGTEAM OOST-WEST    

    2. DECEUNINCK Tim - JONGE RENNERS ROESELARE op 59”

    3. BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’05”

    4. VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’10”

    5. VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW op 1’12”

    6. PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’19”

    7. PEPERMANS Lorenzo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 1’35”

    8. DESRUELLE Dylan - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 2’02”

    9. EYSKENS Jeroen - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 2’35”

    10. VAN AERT Tijs - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 2’52”

     

    Aantal deelnemers: 58 Nieuwelingen 30´

    1. MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM        

    2. VEESTRAETEN Gillian - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 57”

    3. VANDECAUTER Uwe - ASFRA RACING TEAM op 1’02”

    4. MAES Glenn - ASFRA RACING TEAM op 1’20”

    5. DE KEUKELAERE Bart - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 1’34”

    6. PANHUYZEN Kevin - VZW TREK USA RACING TEAM op 1’40”

    7. DE PAEPE Morris - ISOREX CYCLING TEAM op 1’53”

    8. SCHEIRE Nicolas uit Beervelde - AVIA CYCLING TEAM          

    9. MERLIER Braam - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    10. VANDENHOUDT Jens - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM op 2’00”

    18. MARTENS Pepijn uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 3’05” 

     

    29/11/2009 DRONGEN (O) - Veldrijden form. D - 40´
    Aantal deelnemers: 36 Amateurs/Masters A

    1. HOFMAN Bart - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW         

    2. MAES Timmy - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE op 54”

    3. ALLIET Steven - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’07”

    4. HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’09”

    5. TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’40”

    6. VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 1’47”

    7. MAES Wim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’59”

    8. BOGAERT Nico - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 2’05”

    9. DE NYS Kris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 2’10”

    10. SLUYTS Glenn - CYCLING TEAM KESSEL op 2’12”

     

    Aantal deelnemers: 19 Masters B

    1. IVAN SMET uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    2. LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM op 26”

    3. KYNDT Hans - PIZZAFOONCYCLING.BE

    4. VERHESTRAETEN Danny - CYCLING TEAM VORSELAAR op 44”

    5. VAN LOOVEREN Luc - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 1’20”

     

    Aantal deelnemers: 18 Masters C

    1. DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

    2. VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 31”

    3. DE CLERCQ Jose - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 2’15”

    4. MC MULLEN David op 2’21”

    5. GEUDENS Jan Guido - W.C. GOED VERZEKERD V.Z.W. VORSELAAR op 2’29”

    30-11-2009 om 19:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/11/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Belgische Titel bij de Aspiranten Meisjes 13 jaar !!!

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn Belgische Titel bij de Aspiranten Jongens 12 jaar !!!


    Druyts Lenny KOP 2009                     Colman Alex KOP 2009
                Lenny Druyts                                          Alex Colman

    29/11/2009 AALST (O) - Veldrijden Aspiranten - Belgisch Kampioenschap

    MEISJES 12 JAAR – 20’30”

    Aantal deelnemers: 4

    1. HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW         

    2. STRUYF Lize - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 7”

    3. DE DECKER Hannelore - KON. W.C. STEEDS VOORAAN – KONTICH op 3’10”

    4. VERTESSEN Karo - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW op 3’15”

     

    MEISJES 13 JAAR – 18’47”

    Aantal deelnemers: 7

    1. LENNY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 

    2. PALM Eva Maria - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES op 26”

    3. DEFOUR Lara - JONGE RENNERS ROESELARE op 2’02”

    4. DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 2’42”

    5. VAN RILLAER Silke - BMX TEAM BEKAF op 3’24”

     

    MEISJES 14 JAAR – 17’34”

    Aantal deelnemers: 6

    1. VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING  

    2. VANDENBROUCKE Saartje  - JONGE RENNERS ROESELARE op 58”

    3. VAN TICHELT Ynske - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW op 1’40”

    4. DE BRUYNE Meg uit Hamme Zogge - RUDYCO CYCLING TEAM op 2’02”

    5. DELBAERE Fien - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 2’14”

     

    JONGENS 12 JAAR – 21’50”

    Aantal deelnemers: 41

    1. ALEX COLMAN uit Moerzeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND         

    2. DRIESEN Jarne - HAGELAND CYCLING TEAM op 44”

    3. VANDEBOSCH Victor - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 1’01”

    4. WUYTS Mathijs - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 1’20”

    5. PAUWELS Tijl - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 1’27”

    7. DE BEULE Jordi uit Hamme - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 2’00”

    12. DIELEMAN Stan uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM op 2’37”

     

    JONGENS 13 JAAR – 25’15”

    Aantal deelnemers: 53

    1. VERHEYEN Nick - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. 

    2. BRULEZ Miqélé - TIELTSE RENNERSCLUB op 42”

    3. JORIS Ward - RACING TEAM SMOUT BOECHOUT op 47”

    4. ISERBYT Eli - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 50”

    5. MONTAIGNE Jorn - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 1’21”

     

    JONGENS 14 JAAR – 23’18”

    Aantal deelnemers: 47

    1. TEIRLINCK Jens - JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2. CALUWE Stijn uit  - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 43”

    3. VAN DONINK Gianni - HAGELAND CYCLING TEAM op 1’17”

    4. PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’30”

    5. VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 1’58”

    17. VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’53”

    34. VAN DEN BOSSCHE Angelo - RUDYCO CYCLING TEAM         

     

    29/11/2009 - LOMMEL (LB) - Mountainbike - Provinciale wedstrijd

    30-11-2009 om 18:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/11/2009 !!!

    vwf

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn Zege in de Catg.B !!!

     

    Zondag 29 November - St-Lievens-Esse - Cross
    A-reeks
    1 Roelandt Sven
    2 Paridaens Billy

    VWF 29-11-ST LIEVENS ESSE 053
    Winnaar Catg.A Sven Roelandt, winnaar Catg.B Benny De Block en
    winnaar Catg.C Francis De Ridder.


    B-reeks
    1 De Bock Benny
    2 Snoeck Marnik
    3 Thielemans Bart
    4 Paridaens Rob
    5 Van Steerthem Ulrich

    C-reeks
    1 De Ridder Francis
    2 Standaert Danny uit Bornem
    3 Joos Luc uit Stekene

    4 Bracke Luc
    5 Verholen Gunter

    D-reeks
    1 Vanwesenbeeck Luc
    2 Spruyt Alex
    3 Corthals Willy
    4 Tuteleers Romain
    5 Mertens René


    VWF 29-11-ST LIEVENS ESSE 033
    Winnaar Catg.D Luc Vanwesenbeeck, winnaar Catg.E Robert De Vos en
    winnaar Catg.E+ Lucien Van Impe.


    E-reeks
    1 De Vos Robert
    2 Van Goidsenhoven Lucas
    3 Lievens Edward
    4 Vanhonsebrouck Michel
    5 Hermie André

    E+ -reeks
    1 Van Impe Lucien
    2 Mussche Lucien
    3 Martens Herman
    4 Bie Serge
    5 Mussche Ronny

     

               
    Zondag 29 November - St-Lievens-Esse - MTB
    A -reeks
    1 De Bruyne Davy
    2 Fackaert Bjorn
    3 Van Den Cryssen Tom
    4 De Trefle Kristof
    5 Maes Jo


    VWF 29-11-ST LIEVENS ESSE 073
       Winnaar Catg.A Davy De Bruyne en winnaar Catg.B Erwin De Clercq.


    B-reeks
    1 De Clercq Erwin
    2 De Vuyst Kurt
    3 De Waele Marnic
    4 Tollenaere Wim
    5 Geerts Alain


    VWF 29-11-ST LIEVENS ESSE 086
    Winnaar Catg.B Erwin De Clercq, hij had al zijn jeugdige supporters meegebracht.


    C-reeks
    1 Wille Rudi
    2 Rossignol Jean-Luc
    3 Roels Patrick
    4 Van Den Eede Dominique
    5 Van De Moortele Peter

    D-reeks
    1 Van Isterdael Jozef
    2 Verheyden Theo uit Moerzeke
    3 Verzele Noël
    4 Wauters Roger
    5 Saerens Jozef

    VWF 29-11-ST LIEVENS ESSE 094
        Winnaar Catg.C Rudi Wille  en winnaar Catg.D Jozef Van Isterdael.


                                   VWF 29-11-ST LIEVENS ESSE 104
    De vier kampioenen van de spoorweg die te St.Lievens Esse hun kampioenschap hebben verreden.

    Catg. - 32 : Bram Saeys ; Catg. - 40 : Durk Veldeman, Catg. +40 : Eric Van Geyte en Catg. +49 Michel Van Honsebrouck.

                                       VWF 29-11-ST LIEVENS ESSE 101
                                                 De familie van Eric Van Geyte uit Hamme met hun kampioen.

    Foto's: Rita Thienpondt

    30-11-2009 om 18:04 geschreven door kenny


    29-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/11/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 28/11/2009 - GENT - KUIPKE (O) - Piste - Zesdaagse - met motoren/derny´s

    Aantal deelnemers:

    Stand na de vijfde nacht:

    1. Risi/Marvulli (Zwi) - 338 punten

    2. Stam/Lampater (Ned/Dui) - 237

    3. Keisse/Kluge (Dui) - 360 (+1)

    4. Rasmussen/Mørkøv (Den) - 357 (+1)

    5. De Ketele/Schep (Ned) - 190 (+3)

    6. Van Bon/Müller (Ned/Dui) - 139 (+15)

    7. Aeschbach/Marguet (Zwi) - 141 (+16)

    8. O'Shea/Howard (Aus) - 178 (+17)

    9. Jonkman/Hester (Ned/Den) - 103 (+32)

    10. Depoortere/Cocquyt - 70 (+40)

    11. Deneef/Schets - 110 (+45)

     

    28/11/2009 - UCI WORLD CUP 5 - KOKSIJDE (W) - Veldrijden form. A - World Cup - 60´

    Aantal deelnemers: 58

    1. STYBAR Zdenek - FIDEA CYCLING TEAM         

    2. NYS Sven - LANDBOUWKREDIET-COLNAGO       

    3. VANTORNOUT Klaas - SUNWEB-PROJOB op 1”

    4. ALBERT Niels - BKCP - POWERPLUS   

    5. MOUREY Francis - FRANCAISE DES JEUX op 3”

    6. AERNOUTS Bart - RABO CONTINENTAL TEAM op 12”

    7. DE KNEGT Gerben – RABO op 18”

    8. VERVECKEN Erwin - REVOR-JARTAZI CONTINENTAL TEAM op 47”

    9. VANTHOURENHOUT Sven - SUNWEB-PROJOB op 1’11”

    10. PAUWELS Kevin - FIDEA CYCLING TEAM op 1’28”


    28/11/2009 - KOKSIJDE (W) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 54

    1. AERNOUTS Jim - BKCP - POWERPLUS

    2. MEEUSEN Tom - FIDEA CYCLING TEAM op 2”

    3. JOUFFROY Arnaud  op 16”

    4. GAVENDA Robert - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 33”

    5. BAESTAENS Vincent - FIDEA CYCLING TEAM op 36”

    6. ADAMS Joeri - RABO CONTINENTAL TEAM       

    7. KONWA Marek                   

    8. EISING Tijmen - SUNWEB PRO JOB CYCLING TEAM op 1’01”

    9. VAN EMPEL Micki op 1’08”

    10. VAN DER HAAR Lars op 1’30”

     

    28/11/2009 - KOKSIJDE (W) - Veldrijden form. C – Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 38

    1. VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM

    2. VAN TICHELT Yorben - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW op 15”

    3. JAUREGUI QUENTIN - CC NOGENT op 44”

    4. HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 48”

    5. SOETE Daan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 52”

    6. VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 1’13”

    7. KRAMER Eric op 1’19”

    8. WOUTERS Toon - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 1’26”

    9. COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’40”

    10. VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    12. SCHEIRE Nicolas uit Beervelde - AVIA CYCLING TEAM op 3’05”

    20. CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 5’27”

     

    28/11/2009 - KOKSIJDE (W) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 45
    1. Gert-Jan Bosman

    2. Michiel Van Der Heijden
    3. David Van Der Poel
    4. Jens Vandekinderen
    5. Bart De Vocht
    6. Tomas Paprstka
    7. Jens Adams
    9. Mike Teunissen
    10. Laurens Sweeck
     

    28/11/2009 - UCI WORLD CUP UCI - KOKSIJDE (W) - Women Elite World Cup UCI
    Aantal deelnemers:
    1. Marianne Vos
    2. Daphny Van Den Brand
    3. Katherine Compton
    4. Hanka Kupfernagel
    5. Sanne Van Paassen
    6. Pavia Havlikova
    7. Sanne Cant
    8. Christel Ferrier-Bruneau
    9. Helen Wyman
    10. Gabrielle Day

    29-11-2009 om 13:16 geschreven door kenny


    28-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 27/11/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Vrijdag 27/11/2009 - GENT - KUIPKE (O) - Piste - Zesdaagse - met motoren/derny´s

    Aantal deelnemers:

    Stand na de vierde nacht

    1. Keisse/Kluge (Dui) 298
    2. Rasmussen/Mørkøv (Den) 289
    3. Risi/Marvulli (Zwi) 260
    4. De Ketele/Bartko (Dui) 178
    5. Stam/Lampater (Ned/Dui) 191 (+1 ronde)
    6. Vermeulen/Schep (Ned) 112 (+3 ronden)
    7. Aeschbach/Marguet (Zwi) 107 (+12 ronden)
    8. Van Bon/Müller (Ned/Dui) 98 (+12 ronden)
    9. O'Shea/Howard (Aus) 140 (+13 ronden)
    10. Jonkman/Hester (Ned/De) 83 (+26 ronden)
    11. Depoortere/Cocquyt 52 (+33 ronden)
    12. Deneef/Schets 78 (+40 ronden)

    28-11-2009 om 10:10 geschreven door kenny


    26-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 25/11/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Woensdag 25/11/2009 - GENT - KUIPKE (O) - Piste - Zesdaagse - met motoren/derny´s

    Aantal deelnemers:

    Stand na de tweede nacht:

    1. Rasmussen/Mørkøv (Den) - 160 punten

    2. Keisse/Kluge (Dui) - 149

    3. Risi/Marvulli (Zwi) - 126

    4. De Ketele/Bartko (Dui) - 84

    5. Stam/Lampater (Ned/Dui) - 96 (+1 ronde)

    6. Vermeulen/Schep (Ned) - 69 (+1)

    7. O'Shea/Howard (Aus) - 561(+5)

    8. Aeschbach/Marguet (Zwi) - 40 (+6)

    9. Van Bon/Müller (Ned/Dui) - 24 (+6)

    10. Jonkman/Hester (Ned/Den) - 37 (+13)

    11. Depoortere/Cocquyt - 14 (+15)

    12. Deneef/Schets - 22 (+25)

    26-11-2009 om 18:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 26/11/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Donderdag 26/11/2009 - GENT - KUIPKE (O) - Piste - Zesdaagse - met motoren/derny´s

    Aantal deelnemers:

    26-11-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    25-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 24/11/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Dinsdag 24/11/2009 - GENT - KUIPKE (O) - Piste - Zesdaagse - met motoren/derny´s

    Aantal deelnemers:

    Stand na de eerste dag:

    1. Rasmussen/Mørkøv (Den) - 98 punten

    2. Keisse/Kluge (Bel/Dui) - 74

    3. Risi/Marvulli (Zwi) - 72

    4. De Ketele/Bartko (Bel/Dui) - 33

    5. Stam/Lampater (Ned/Dui) - 40 (+1 ronde)

    6. Vermeulen/Schep (Ned) - 23 (+1)

    7. O'Shea/Howard (Aus) - 37 (+2)

    8. Aeschbach/Marguet (Zwi) - 23 (+3)

    9. Van Bon/Müller (Ned/Dui) - 14 (+3)

    10. Jonkman/Hester (Ned/Den) - 13 (+7)

    11. Depoortere/Cocquyt - 4 (+7)

    12. Deneef/Scheets - 6 (+9)

    25-11-2009 om 18:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 28 NOVEMBER - EETFESTIJN GUY SMET !!!

    ZATERDAG 28 NOVEMBER - EETFESTIJN GUY SMET !!!

    Smet Guy Eetfestijn 2009

    Kaarten kunnen besteld worden op het nummer 0472/51.94.18
    (graag vooraf betalen om op de avond zelf de financiele beslommeringen te besparen)

     Plaatsen zijn beperkt!

     


    Bron: Guy Smet en Saffia Vercauteren

    25-11-2009 om 18:36 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!