.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    02-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/11/2009 !!!

    vwf

    Proficiat aan THEO VERHEYDEN met zijn Zege in de Catg.D MTB !!!


    Zondag 1 November - Gooik - Cross


    A-reeks
    1 De Paepe Davy
    2 Maes Wim
    3 Van Assche Nico
    4 Nevens Sven
    5 Schol Dieter

    VWF 1-11-09 gooik 054
    Winnaars Catg.A Davy De Paepe, Catg.B Nico Henderickx en Catg.C Francis De Ridder.


    B-reeks
    1 Henderickx Nico
    2 Albert Steven
    3 De Bock Benny (Hamme)
    4 Nerinckx Stefan
    5 De Bacquer Joris

    C-reeks
    1 De Ridder Francis
    2 Berwart Rudy
    3 Standaert Danny (Bornem)
    4 Verholen Gunter
    5 Rijmenans Dirk

    D-reeks
    1 De Clercq José
    2 Spruyt Alex
    3 Mertens René
    4 Vanwesenbeeck Luc
    5 De Vos Marc

    E-reeks
    1 Lievens Edward
    2 De Vos Robert
    3 Vanhonsebrouck Michel
    4Van Ginderdeuren Adriaan
    5 Hermie André

    E+ -reeks
    1 Mussche Lucien
    2 Martens Herman
    3 Van Impe Lucien
    4 Bie Serge
    5 De Gent Jan
     

    VWF 1-11-09 gooik 027
    Winnaars Catg D Jose De Clercq, Catg.E Edward Lievens en Catg.E+ Lucien Mussche.

     

               
    Zondag 1 November - Gooik - MTB

    A -reeks

    1 Pieters Bart
    2 Maes Jo
    3 Vereecken Didier
    4 Govaert Tim
    5 Fackaert Bjorn

    VWF 1-11-09 gooik 084
    Bart Pieters uit Dendermonde was totaal leeg gereden in de gietende regen 
    en dit na zijn eerste overwinning.


    B-reeks
    1 De Clercq Erwin
    2 De Maesschalck Andy (Sinaai)
    3 Kiekens Ronny

    VWF 1-11-09 gooik 088
    Winnaar Catg.A MTB Bart Pieters en Erwin De Clercq winnaar in de Catg.B


    C-reeks
    1Wille Rudi
    2 Van Den Eede Dominique
    3 Rossignol Jean-Luc
    4 Vermassen Carlo
    5 Sergeant Rik

    VWF 1-11-09 gooik 076
      Winnaar Catg.C MTB Rudi Wille en Theo Verheyden winnaar Catg.D


    D-reeks
    1 THEO VERHEYDEN (Moerzeke)
    2 Vandenhouwe Etienne
    3 Wauters Roger
    4 Godeau Carla
    5 September Tinneke

    VWF 1-11-09 gooik 057
                              Aankomst van Theo Verheyden.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    02-11-2009 om 18:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WIELERTEAM WAASLAND VAN MAANDAG 02/11/2009

    hudiko_banner2 


    Stand na de transferperiode bij WIELERTEAM WAASLAND


    Hierbij de stand van zaken betreffende ons ledenaantal na de transferperiode 2009.

    Gingen weg bij ons :

    *Junior: Aaron De Wael, Uitbergen naar jong wielertalent Kruishoutem.

    *Junior: Ruben Geerinckx, Moerbeke naar jong wielertalent Kruishoutem.

    * Belofte: Kenny Goossens, Sinaai naar Jan Snel.

    * Nieuweling: Stef Bryssinck, Rupelmonde naar Avia team.

     

    Kwamen naar ons :

    * Miniem: Pauwels Maxim, Temse van Wacteam.

    * Nieuweling: Baeyens Nathan, Berlare van Labiekes Denderhoutem.      

    * Nieuweling: Persoon Pieter, Stekene van Wacteam.    

    * Junior: De Ridder Gianni, Buggenhout van Labiekes Denderhoutem.

    * Belofte: De Maesschalck Tom, Sinaai van Labiekes Denderhoutem.

    * Belofte: De Mol Bram, St-Pauwels van Dijlespurters Mechelen.

     

    Nieuwe aansluitingen voor 2010 (ZONDER transfers )

    * 2 miniemen

    * 8 aspiranten

    * 6 nieuwelingen

    * 3 juniors

    * 1 elite z/c

    Totaal dus : 20 nieuwe gezichten

     

    Brengt ons op :

    * 10 miniemen

    * 15 aspiranten

    * 20 nieuwelingen

    * 21 juniors

    * 18 beloften

    * 3 elite z/c

    Totaal : 87 renners tegenover 66 in februari 2009

     

    Naam van de club wordt : Wielerteam Waasland

     

    Hudiko brandstoffen en Schrack technics zijn gestopt als sponsor.

     

    De nieuwe shirt sponsors

    Yvo Boven (ramen en glas)

    Electriciteitswerken Andre De Beule

    Lekopsporing

    Waasland automotive                                       

     

    Naast

    Lashing hoogwerkers

    Renobad

    Bebra keukens

    Van Goethem renovatie

     

    Verder zijn er nog een aantal “kleinere sponsors”.

     

     

    Bron: flvdv

    02-11-2009 om 17:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 13 NOVEMBER - REUZE BINGO AVOND TE BELSELE !!!

    Belsele
     
    Verdere info Géry Smet op het Gsm-nummer 0495/87.80.14 of via email
    belsele.sportief@skynet.be .

    02-11-2009 om 17:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DOMINIQUE CORNU PAKT ZILVER IN MANCHESTER !!!

    Dominique Cornu pakt zilver in Manchester !!!

     



    Op de Wereldbeker in Manchester heeft Dominique Cornu uit Beveren niet kunnen stunten in de finale van de individuele achtervolging. Onze landgenoot werd ingelopen door Geraint Thomas en moest met zilver vrede nemen.
    In de eerste twee kilometer bleef Cornu nog in de buurt van zijn tijd uit de kwalificaties, toen hij met 4:17.390 een nieuw Belgisch record op de tabellen zette. In de derde kilometer verzwakte hij echter zodat Thomas hem in de slotkilometer kon inlopen.
    In de wedstrijd om het brons moest de Spanjaard David Muntaner de duimen leggen voor de Oekraïner Vitaliy Shchedov.

    Cornu met record naar finale in Manchester !!!

    Dominique Cornu heeft zich op de Wereldbekermanche baanwielrennen in Manchester geplaatst voor de finale in de individuele achtervolging. Met 4:17.390 realiseerde Cornu een nieuw Belgisch record.

    Cornu was bijna twee seconden sneller dan de tijd die hij neerzette tijdens het WK in Pruszkow eerder dit jaar. Enkel de Brit Geraint Thomas deed met 4:15.015 nog beter en wordt een zware tegenstander in de finale vrijdagavond.

     

    België negende op WB-ploegenachtervolging !!! 

     

    België is zondag 9e geëindigd in de ploegenachtervolging op de WB-manche baanwielrennen in Manchester.

    Dominique Cornu (Beveren), Jonathan Dufrasne, Tim Mertens en Stijn Steels (Westerlo) zakten in de tweede helft van hun wedstrijd weg, en bleven met een tijd van 4:14.111 ruim vijf seconden boven het Belgische record.

     

    De Ketele en Mertens winnen ploegkoers !!! 

     

    Kenny De Ketele en Tim Mertens hebben in Manchester de eerste manche van de wereldbeker ploegkoers gewonnen. Ze gingen de Duitse Europese kampioenen Roger Kluge en Robert Bartko met één punt vooraf.

    Net zoals tijdens het EK in Gent van twee weken terug mengden De Ketele en Mertens zich van bij het begin in de sprints. Na één gewonnen sprint en twee tweede plaatsen grepen ze iets voorbij half koers de leiding.

    In de finale van het EK werd de jonge Belgische tandem nog teruggeslagen toen vijf teams een winstronde namen, in Manchester slaagde geen enkel duo daar in.

    De Ketele en Mertens wonnen ook de voorlaatste sprint en hadden zo aan één punt in de slotsprint genoeg om de Europese kampioenen Kluge en Bartko net achter zich te houden. De Russen Sergey Kolesnikov en Alexey Shmidt werden op zes punten.

     



    Bron: Sport.be

    02-11-2009 om 16:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/11/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan MORENO DE PAUW met zijn zege in de Open en de Ploegkoers !!!

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar zege bij de Dames !!!


    Zondag 01/11/2009 - HOOGSTRATEN - SUPERPRESTIGE (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 34

    1. ALBERT Niels - BKCP - POWERPLUS   

    2. STYBAR ZDENEK - FIDEA CYCLING TEAM op 16”

    3. NYS Sven - LANDBOUWKREDIET-COLNAGO op 1’12”

    4. PAUWELS Kevin - FIDEA CYCLING TEAM op 1’28”

    5. VANTORNOUT Klaas - SUNWEB-PROJOB op 1’48”

    6. DE KNEGT Gerben - RABO op 1’58”

    7. SIMUNEK Radomir - BKCP - POWER PLUS op 2’22”

    8. VERVECKEN Erwin - REVOR-JARTAZI CONTINENTAL TEAM op 2’32”

    9. AERNOUTS Bart - RABO CONTINENTAL TEAM op 2’33”

    10. VANTHOURENHOUT Dieter - BKCP - POWERPLUS     

     

    01/11/2009 - HOOGSTRATEN - (A) - Veldrijden U23 – UCI 50´

    EUROPEES KAMPIOENSCHAP - Aantal deelnemers: 47

    1. GAVENDA Róbert Slovakia

    2. SZCZEPANIAK Pawel Poland op 5”

    3. MEEUSEN Tom Belgium op 8”

    4. SZCZEPANIAK Kacper Poland

    5. SILVESTRI Elia Italy op 27”

    6. AERNOUTS Jim Belgium

    7. JOUFFROY Arnaud France

    8. VANCOMPERNOLLE Kenneth Belgium

    9. BOULO Matthieu France op 41”

    10. DENUWELAERE Jan Belgium op 52”

     

    01/11/2009 – HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Dames – UCI - 40´

    EUROPEES KAMPIOENSCHAP - Aantal deelnemers: 32

    1. VOS Marianne Netherlands

    2. VAN DEN BRAND Daphne Netherlands op 37”

    3. WYMAN Helen Great Britain op 42”

    4. NASH Kate rina Czech Republic op 50”

    5. HAVLÍKOVÁ Pavla Czech Republic op 55”

    6. VAN PAASSEN Sanne Netherlands op 1’08”

    7. FERRIER BRUNEAU Christel France op 1’31”

    8. MANI Caroline France

    9. VANDERBEKEN Joyce Belgium op 2’00”

    10. CANT Sanne Belgium op 2’04”

     

    01/11/2009 – HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    EUROPEES KAMPIOENSCHAP - Aantal deelnemers: 50

    1. VIENNET Emilien France  

    2. SWEECK Laurens Belgium op 11”

    3. VAN DER HEIJDEN Michiel Netherlands op 23”

    4. TEUNISSEN Mike Netherlands op 42”

    5. BOSMAN Gert Jan Netherlands op 48”

    6. ADAMS Jens Belgium

    7. DOLFSMA Emiel Netherlands op 51”

    8. LASÁK Matej Czech Republic op 53”

    9. BOROŠ Michael Czech Republic op 1’01”

    10. VAN POPPEL Danny Netherlands op 1’06”

    01/11/2009 - GENT - VWEM (O) - Piste - Nationale Meeting - zonder motoren

    Nieuwelingen - Aantal deelnemers: 5

    1. VERWILST Dieter - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS              

    2. VAN BEETHOVEN Matthias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    3. WILLEMS Frederick - CYCLINGTEAM OOST-WEST       

    4. VAN RENTERGHEM Boris - WK NOORD WEST BRABANT

    5. VERCAUTEREN Tobias - WK NOORD WEST BRABANT   

     

    Juniores - Aantal deelnemers: 5

    1. CASPERS DIDIER               

    2. DE SMET Gertjan - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    3. JACOBS Alessandro - WSC HAND IN HAND BAAL         

    4. CRABBE Arno - WSC HAND IN HAND BAAL       

    5. JOOSEN Stephane - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.        

     

    Open  - Aantal deelnemers: 9

    1. MORENO DE PAUW - AVIA CYCLING TEAM    

    2. SCHETS Steve - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT         

    3. DUIZINGS Don - WV NOORD HOLLAND 

    4. VLASSELAER Maarten - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    5. HEENEMAN WILLY - WESTLAND WIL VOORUIT 

    6. LAVA Kevin - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS   

    7. COSTERMANS Randy - WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW   

    8. BEIRNAERT Wim - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM           

    9. DE ROECK Kevin - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS               

     

    Dames - Aantal deelnemers: 7

    1. JESSY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 

    2. ROELEN Evy - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    3. PAUMEN Withney - WCL BERG KLIMMERS      

    4. DONDERS Laura - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.       

    5. DOLMAN HALIEGH             

    6. NIEUWENHUIZEN NATASJA - WESTLAND WIL VOORUIT           

    7. REYNAERT Ganaelle - WK NOORD WEST BRABANT      

     

    Dames - Aantal deelnemers: 3

    1. MARKUS KELLY - TERHEYDE CT           

    2. DELTOMBE Evelien - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM      

    3. LAVRIJSSEN Birgit - PRC DELTA         

     

    Ploeg - Aantal deelnemers: 12

    1. SCHETS Steve - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT         

    1. MORENO DE PAUW uit St.Pauwels - AVIA CYCLING TEAM    

    2. VLASSELAER Maarten - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    2. LAVA Kevin - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS   

    3. CASPERS DIDIER               

    3. HEENEMAN WILLY - WESTLAND WIL VOORUIT 

    4. GEERTS Kevin - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    

    4. DRUYTS Gerry uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    5. THEUNS Edward - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    5. PROVOOST Robbe - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS        

    6. BEIRNAERT Wim - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM           

    6. DUIZINGS Don - WV NOORD HOLLAND 

     

    01/11/2009 - HULSHOUT (A) - Veldrijden Aspiranten


    01/11/2009 - HULSHOUT (A) - Veldrijden Miniemen

     

    01/11/2009 - EKSEL (HECHTEL-EKSEL) (LB) - Mountainbike - Provinciale wedstrijd

    02-11-2009 om 16:58 geschreven door kenny


    31-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 31/10/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 31/10/2009 - ZINGEM (O) - Veldrijden Aspiranten


    31/10/2009 - ZINGEM (O) - Veldrijden Miniemen

    31-10-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    29-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 11 NOVEMBER - MTB TOERTOCHT TE EKSAARDE !!!

    Op Woensdag 11 november 2009 organiseert de Mountainbike Club VZW Gezôarse Feesten voor de achste maal een mountainbiketoertocht in en rond Eksaarde !!!

     

    De deelnemers hebben keuze uit tochten, van 28 km, 44 & 55 km, die hen langs de mooiste plekjes in en rond Eksaarde brengen. Men kan inschrijven van 08.30 u tot 12.00 u in het lokaal ’t Uilennestje naast de sporthal in de Muylaertstraat. Voor 3 & 3,5 Euro ontvangen de deelnemers op de tussenstop een ruime bevoorrading, verzekering, een pannenkoek na de rit,  douchegelegenheid, bikewash en bewaakte fietsparking.

     

    Voor de kids tussen 7 en 14 is er een tocht voorzien van 18 km in samenwerking met de Waasland mountainbike school. Enkele toppers uit de Belgische mountainbikewereld zullen de jongeren begeleiden op deze tocht. Start stipt om 10.00u.

     

    Nieuw voor dit jaar is dat ze ook meewerken aan de aktie, fiets proper maak er je hobby van,van de intercommunale IDM.

    Bovendien bent U steeds welkom als deelnemer of om de sfeer eens op te snuiven op deze organisatie op 11 november. Indien U zin heeft om deel te nemen maar over geen mountainbike beschikt, geef hen dan zo vlug mogelijk een seintje zodat ze voor U een fiets kunnen huren.

     

    Gezoarse Feesten 2009 Gezoarse Feesten mountainbike.jpg 2009


    Tekst: Peter Van de Vijver

    e-mail pvandevi@hotmail.com

    www.mtb-eksaarde.tk

     

    Bron: flvdv

    29-10-2009 om 20:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG VAN DE GROTE PRIJS 'ARTHUR PULTIJN'

    Grote Prijs Arthur Pultijn
    Just For Fun wedstrijd: MTB/Cross
     
    Het prachtige weer zorgde voor een mooi deelnemersveld.

    Bij de +35 jarigen was de overwinning voor Theo David, kampioen van Beveren werd Gino Vercauteren. Bij de vrouwen was de titel voor Annick Pultijn. Bij de -35 jarigen kwamen 28 deelnemers aan de start, Nicky David werd kampioen van Beveren en won de wedstrijd in zijn geheel. Bij de vrouwen was de titel voor Eveline Laureys. De eerste dame bij de -35jarigen was Stephanie Van Duyse.
     
    Wij zouden graag bij deze alle deelnemers, gemeente, atletiek volharding, medewerkers,... willen bedanken! 

    Uitslag +35 jaar

    1.David Theo

    2.Vercauteren Gino

    3.Roman Dieter

    4.Van Camp Freddy

    5.Moras Patrick

    6.Hesters Tom 7.Hersee John 8.Van Puyvelde Les 9.Geleyn Ronny 10.Van den Berghe Luc 11.Janssens Gerry 12.Moortgat Gino 13.Leyssens Benny 14.Beniers Luc 15.Maes Nick 16.Goossens Gert 17.De Paepe Jeroen 18.De Sitter Jim 19.Cleiren Johan 20.Van De Perre Christiaan 21.De Roos Willy 22.Rooms Romain 23.De Gucht Dimitri 24.Heymans Werner 25.Rooms Didier 26.Baert Steven 27.De Bruyne Gerry 28.De Vilde Cindy 29.Pultijn Annick 30.Goffaux Sven 31.Alofs Willy 32.Van Gasse Christiane 33.De Backer Monique 34.De Jonghe Kevin

    Uitslag -35 jaar

    1.David Nicky

    2.Janssens Sven

    3.Coppens

    4.Neyt Thomas

    5.Maris Koen

    6.Meerschaert Kris 7.Cools Aaron 8.Vereecken Peter 9.Van Hende Ringo 10.Lauwaert Nico 11.Boel Franky 12.Janssens Luc 13.Van den Bossche Gert 14.Van Mieghem Maarten 15.Van Duyse Stephanie 16.Rotthiers Sven 17.Van Duyse Melanie 18.Grabowski Alexander 19.Smet Nicola 20.Filip Rooms 21.Witvrouwen Kristel 22.Laureys Eveline 23.Thierens Rafaël 24.Verbeke Benjamin 25.Van De Perre Kelly 26.Pultijn Thabita 27.Rotthier Vicky 28.Weemaes Filip

     

     

    Tekst : Gert Van Den Bossche

    29-10-2009 om 20:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VAN DE GROTE PRIJS 'ARTHUR PULTIJN'

    Foto's Grote Prijs 'Arthur Pultijn'

     

    25 OKTOBER 2009

     

    Just For Fun Wedstrijd MTB


    afbeelding 2009 054  afbeelding 2009 058
    afbeelding 2009 106 afbeelding 2009 061

    afbeelding 2009 108       afbeelding 2009 117
     
    afbeelding 2009 115


    Foto's: Raymond De Geest

    29-10-2009 om 20:11 geschreven door kenny


    28-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 6 NOVEMBER HERDENKINGSMIS TER NAGEDACHTENIS VAN FRANK VANDENBROUCKE !!!

    VRIJDAG 6 NOVEMBER HERDENKINGSMIS TER NAGEDACHTENIS VAN FRANK VANDENBROUCKE !!!

     
    Vandenbroucke Frank


    Op 6 november aanstaande wordt er in de kerk van Steenhuize om 19u een mis opgedragen ter nagedachtenis van de diep betreurde Frank Vandenbroucke.

    Na de eredienst kan er dan wat bijgepraat worden in Franks lievelings café 't Berghof.

     

     

    Tekst en foto: Emmanuel Vekeman

    Bron: Rita Thienpondt

    28-10-2009 om 21:12 geschreven door kenny


    27-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 14 NOVEMBER - RESTAURANTDAG RABC 2009 !!!
    RABC restaurantdag 2009
    RABC restaurantdag 2 2009

    Bron: Filip Thoen

    27-10-2009 om 20:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/10/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 25/10/2009 - OUDENAARDE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers : 38

    1. NYS Sven - LANDBOUWKREDIET-COLNAGO

    2. ALBERT Niels - BKCP - POWERPLUS   

    3. VANTORNOUT Klaas - SUNWEB-PROJOB        

    4. PAUWELS Kevin - FIDEA CYCLING TEAM        

    5. STYBAR Zdenek - FIDEA CYCLING TEAM            

    6. MOUREY Francis - FDJ                    

    7. AERNOUTS Bart - RABO CONTINENTAL TEAM  

    8. FRANZOI Enrico - LAMPRE    

    9. DE KNEGT Gerben - RABO   

    10. VERVECKEN Erwin - REVOR-JARTAZI CONTINENTAL TEAM      

     

    25/10/2009 - OUDENAARDE (O) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers : 63

    1. GAVENDA Robert - SELLE ITALIA GUERCIOTTI 

    2. DENUWELAERE Jan - RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW    

    3. SZCZEPANIAK Pawel - REVOR JARTAZI        

    4. AERNOUTS Jim - BKCP - POWERPLUS

    5. BODEN Stef - AA DRINK CYCLING TEAM           

    6. MEEUSEN Tom - FIDEA CYCLING TEAM           

    7. SZCZEPANIAK Kacper - LKS POM STRZELCE KRAJ      

    8. PETRUS Lubomir               

    9. VAN COMPERNOLLE Kenneth - SUNWEB-PROJOB     

    10. VERNAECKT Thomas - SUNWEB-PROJOB     

    42. DE BOEY Jonas uit St.Gillis - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM 

     

    25/10/2009 - OUDENAARDE (O) - Veldrijden Dames – UCI - 40´

    Aantal deelnemers : 31

    1. HAVLIKOVA Pavla - AVB CYCLING TEAM       

    2. WYMAN Helen - INDIVIDUEEL 

    3. DE BOER Sophie - RTV OLDENZAALSE WCL    

    4. ELEMANS Saskia - WV DE METEOR    

    5. CANT Sanne - TEAM CICLISMO MUNDIAL           

    6. VANDERBEKEN Joyce - J&G CYCLING TEAM  

    7. VAN RIJEN LINDA               

    8. HORMES-RAVENSTIJN Reza - WV SCHIJNDEL           

    9. GRIMBERG Arenda - WV HET STADION          

    10. VAN PAASSEN Sanne - DSB BANK  

     

    25/10/2009 - OUDENAARDE (O) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers : 74

    1. VAN DER HEYDEN Michiel - TEAM BRABANT 2000      

    2. SWEECK Laurens - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK 

    3. TEUNISSEN Mike - WV ´T LUCHTSCHIP                             

    4. VAN DER POEL David - ISOREX CYCLING TEAM          

    5. LASAK Matej - SK VEHA TEAM          

    6. BOSMAN Gert-Jan - WRV DE PEDDELAARS      

    7. DE TIER Floris - ISOREX CYCLING TEAM          

    8. ADAMS Jens - AVIA CYCLING TEAM   

    9. VAN POPPEL Danny - TWC PIJNENBURG        

    10. HOFMAN Joeri - TEAM CATA BIKES BIANCHI  

    27-10-2009 om 20:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/10/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 25/10/2009 - WILRIJK (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers : 36

    1. HUYS Stijn - PALMANS-CRAS

    2. WELLENS Geert - AVB - CYCLING TEAM         

    3. BERCKMANS Nico - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 

    4. DE KORT Tom - AVB - CYCLING TEAM

    5. RAEYMAKERS Sten - CYCLINGTEAM OOST-WEST        

    6. PAUWELS Dries - EMPELLA CZECH TEAM       

    7. MORTELMANS Stijn - PALMANS-CRAS          

    8. PEETERS Michaël - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.      

    9. VOLDERS Sonny - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    10. SMETS Ken - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH  

    16. DRUYTS Gerry uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 


    25/10/2009 - LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers : 30

    1. VAN DEN BRANDE Kay - SCOTT USA CYCLING TEAM  

    2. DE DECKER Steven - FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT        

    3. VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM  

    4. DE WISPELAERE Bert - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 5”

    5. BECKING HANS - NBC BAR END         

    6. HENDERICKX Nico - VC DE LIEVESPURTERS – ZOMERGEM op 35”

    7. BASSEZ Patrick - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.          

    8. COBBAERT Robby - XCLUZIV CYCLING TEAM op 1’03”

    9. GRUWIER Steve - ASFRA RACING TEAM op 1’28”

    10. BRACKMAN Jelle - MTB DREAMTEAM AARTSELAAR op 1’49”

    12. PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 1’58”           

    14. DE CALUWE Steven uit Eksaarde - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM op 2’50”

    17. BAEYENS Dennis uit Berlare - KSC DENDERSTREEK LABIEKES op 4’07”

    19. VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM op 5’14” 

    22. GOOSSENS Kenny uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

    29. DE SCHOESITTER Steven uit Waasmunster - RUDYCO CYCLING TEAM

    25/10/2009 - LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers : 20 Juniores 40´

    1. VAN STAEYEN Jordy - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK         

    2. VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE      

    3. PANIS Maxim - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW   

    4. DECEUNINCK Tim - JONGE RENNERS ROESELARE op 9

    5. VANDERSCHUEREN Lorenzo - ISOREX CYCLING TEAM op 10

    6. SINNAEVE Arno - CYCLINGTEAM OOST-WEST op 42

    7. VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW

    8. VAN AERT Tijs - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 1:08

    9. VAN DE PUTTE Dieter - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 1:32

    10. VERHAEGEN Jen - ISOREX CYCLING TEAM    

    19. GOOSSENS Shani uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND       

    20. DE COCK Tino - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

     

    Aantal deelnemers : 31 Nieuwelingen 30´

    1. VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM      

    2. WOUTERS Toon - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 5”

    3. VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 10”

    4. COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB op 15”

    5. OPSOMER Jan-Bart - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’03”

    6. MAES Glenn - ASFRA RACING TEAM   

    7. SCHEIRE Nicolas uit Beervelde - AVIA CYCLING TEAM          

    8. POELVOORDE Arne - TIELTSE RENNERSCLUB 

    9. DE KEUKELAERE Bart - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE          

    10. VANDECAUTER Uwe - ASFRA RACING TEAM op 1’50”

    17. MARTENS Pepijn uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 3’33”

     

    25/10/2009 - WILRIJK (A) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers : 15 Juniores 40´

    1. VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL        

    2. MELLEMANS Jeffrey - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN      

    3. AERTS Toon - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.      

    4. OOMS Niels - THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS 

    5. GEERAERTS Joni - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 

    6. GIELEN Stijn - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM     

    7. SMETS Sibe - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.        

    8. BEYERS Stef - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS      

    9. BERTELS Yoeri - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK     

    10. VERSLEGERS Alexander - WSC HAND IN HAND BAAL

    Aantal deelnemers : 57 Nieuwelingen 30´

    1. HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2. VAN TICHELT Yorben - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    3. JAUREGUI QUENTIN - CC NOGENT    

    4. SOETE Daan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    5. VAN ROMPAEY Jens - TEAM SAECO FOCUS 2012 VZW 

    6. VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    7. HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM     

    8. BOETS Ben - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG          

    9. VERBEEK Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    10. VANDENHOUDT Jens - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM          

    44. NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM       

    45.  DRUYTS Jessy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    27-10-2009 om 20:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/10/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 25/10/2009 - WILRIJK (A) - Veldrijden form. D - 40´
    Aantal deelnemers : Amateurs/Masters A

    1. VAN EYNDT Sven - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE           

    2. JANSEN Wim - CYCLO-BIKE LIMBURG 

    3. SLUYTS Glenn - CYCLING TEAM KESSEL        

    4. MOTSHAGEN MATTIJN - W V EEMLAND        

    5. SCHROYEN Nico - CYCLO-BIKE LIMBURG        

    6. SNELS Kris - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    7. DE WIT Edwin - AFDELING ANTWERPEN - WBV  

    8. NIETVELT Bert - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    9. VAN ASTEN Bart - CYCLO-BIKE LIMBURG        

    10. LAMBRECHT Ruben - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM    

     

    Aantal deelnemers : 14 Masters B

    1. VERVECKEN Bert - AFDELING ANTWERPEN - WBV            

    2. VAN BOUWEL Eddy - AFDELING ANTWERPEN - WBV     

    3. DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL          

    4. MERTENS Dirk - CYCLO-BIKE LIMBURG           

    5. VANDERAERDEN Johan - CYCLO-BIKE LIMBURG        

     

    Aantal deelnemers : 23 Masters C

    1. VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL 

    2. VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.     

    3. SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL       

    4. SELS Rudy - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    5. MARYNISSEN Walter - AFDELING ANTWERPEN - WBV   

     

    Zondag 25/10/2009 - LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. D - 40´
    Aantal deelnemers : 37 Amateurs/Masters A

    1. TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

    2. BOGAERT Nico - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 40”

    3. HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 43”

    4. DE NYS Kris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW           

    5. ALLIET Steven - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM

    6. NAESSENS Axel - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    7. DIELS Koen - AFDELING ANTWERPEN - WBV     

    8. MAES Timmy - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE    

    9. MAES Wim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE           

    10. DE BACKER Kurt - CYCLINGTEAM OOST-WEST          

     

    Aantal deelnemers : 20 Masters B

    1. LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM          

    2. SMET Ivan uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    3. GEBRUERS Dirk - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 25”

    4. BALLET Peter - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM 

    5. VANDAELE Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV         

     

    Aantal deelnemers : 18 Masters C

    1. WILLEMS Michel - JONGE RAKKERS VOLLEZELE          

    2. DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  

    3. VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN - WBV           

    4. COP Herman - AFDELING ANTWERPEN - WBV    

    5. PANIS André - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE          

    13. GOVAERT William uit Waasmunster - ISOREX CYCLING TEAM
     

    25/10/2009 - KONTICH (A) - Veldrijden Aspiranten

    25/10/2009 - SNAASKERKE (W) - Veldrijden Aspiranten

    25/10/2009 - KONTICH (A) - Veldrijden Miniemen

    25/10/2009 - HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Mountainbike - Provinciale wedstrijd

    25/10/2009 - OOSTENDE - STRANDRACE (W) - Mountainbike - Provinciale wedstrijd

    27-10-2009 om 20:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP BMX TE ANTWERPEN !!!
    Banner BMX STARS

    Jari Waeyenberghe behaalde brons op Provinciaal BMX Kampioenschap te Antwerpen !!!

     

    bmx proven2, bmx proven3,
    Jari Waeyenberghe die op de Provinciale BMX kampioenschappen van Antwerpen brons heeft behaald bij de boys 8 jaar met
    nummer 337.

    bmx proven4,


    Tekst en foto's: Eric Waeyenberghe

    27-10-2009 om 18:57 geschreven door kenny


    25-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/10/2009 !!!

    vwf


    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn Zege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan DANNY STANDAERT met zijn Zege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan THEO VERHEYDEN met zijn Zege in de Catg.D MTB !!!

    Zondag 25 Oktober 2009 - Moerzeke - CROSS

     

    A-reeks
    1 De Baere Bart

    2 Vermunicht Nick
    3 Rouan Tom (Merelbeke)
    4 Landtsheer Peter
    5 Paridaens Billy
     

    VWF 25-10-09 MOERZEKE 065
    Winnaar Catg.A Bart De Baere, winnaar Catg.B Benny De Bock
    en winnaar 
    Catg.C Danny Standaert.

     

    VWF 25-10-09 MOERZEKE 062
    De mede inrichter samen met deelnemers Kris Meys uit Hamme (3de in de Catg.B)
    en Jan Van Den Eede die 6de werd in de Catg.C

     

    VWF 25-10-09 MOERZEKE 059
    Bart De Baere met zijn vele supporters na zijn overwinning samen met
    Jan Van Den Eede en Kris Meys.


    B-reeks
    1 BENNY DE BOCK (Hamme)

    2 Thielemans Bart
    3 Meys Kris
    4 Van Den Eede Michael
    5 Van Nieuwborg Davy

    C-reeks
    1 DANNY STANDAERT (Bornem)
    2 De Ridder Francis
    3 Joos Luc (Stekene)
    4 Van Den Eede Johnny
    5 Verholen Gunter

    D-reeks

    1 Spruyt Alex
    2 Vanwesenbeeck Luc
    3 Corthals Willy
    4 Mertens René
    5 Rossignol Jean-Luc

    VWF 25-10-09 MOERZEKE 023
    Winnaar Cat.D Alex Spruyt, winnaar Catg.E Robert De Vos en winnaar 
    Catg.F Herman Martens.


    E-reeks
    1 De Vos Robert
    2 Huysmans Albert
    3 Hermie André
    4 Clarysse Ignace
    5 Thielemans Jozef

    E+ -reeks

    1 Martens Herman
    2 Mussche Lucien
    3 Bie Serge
    4 Van Impe Lucien
    5 Van Impe Frans  

               
    Zondag 25 Oktober 2009 - Moerzeke - MTB

     A -reeks
    1 Van Esbroeck Johan

    2 De Vos Gert
    3 Vereecken Didier
    4 Rauch Davy
    5 Vleurinck Kevin
     

    VWF 25-10-09 MOERZEKE 103
    Winnaar Catg.A MTB Johan Van Esbroeck en winnaar Catg.B Erwin De Clercq.


    B-reeks

    1 De Clercq Erwin
    2 De Vuyst Kurt
    3 De Maesschalck Andy (Sinaai)
    4 De Bruyn Johan
    5 Kiekens Ronny

    C-reeks
    1 Wille Rudi
    2 Van de Moortele Peter
    3 Rossignol Jean-Luc
    4 Meert Hendrik
    5 Verhavert Wouter

    VWF 25-10-09 MOERZEKE 081
    Winnaar Theo Verheyden in de Catg.D MTB en
    winnaar Catg.C Rudi Wille.


    D-reeks

    1 THEO VERHEYDEN (Moerzeke)
    2 Van Isterdael Jozef
    3 Wauters Roger
    4 Godeau Carla
    5 Teck Marc


    Foto's: Rita Thienpondt

    25-10-2009 om 19:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/10/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 24/10/2009 - BREDENE ( VL.CC.CUP ) (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers : 30

    1. LIPPENS Brecht - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    2. DE DECKER Steven - FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT op 24”

    3. BRACKMAN Jelle - MTB DREAMTEAM AARTSELAAR    

    4. COBBAERT Robby - XCLUZIV CYCLING TEAM 

    5. RONDELEZ Bjorn - LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS TEAM VZW op 32”

    6. LAPERE Kris - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 41”

    7. DEVENYNS Toon - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 52”

    8. HENDERICKX Nico - VC DE LIEVESPURTERS – ZOMERGEM op 55”

    9. DE WISPELAERE Bert - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’06”

    10. DENOLF Ritchie - CYCLINGTEAM OOST-WEST

    16. PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 2’40”

     

    24/10/2009 - ZWIJNDRECHT (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers : 42

    1. HUYS Stijn - PALMANS-CRAS

    2. DE KORT Tom - AVB - CYCLING TEAM op 5”

    3. WELLENS Geert - AVB - CYCLING TEAM op 14”

    4. RAEYMAKERS Sten - CYCLINGTEAM OOST-WEST        

    5. THIELEMANS Mike - TEAM-THIELEMANS & CO 

    6. KOYEN Niels - FREDIR              

    7. PAUWELS Dries - EMPELLA CZECH TEAM       

    8. VREYS Mike - CYCLO-BIKE LIMBURG  

    9. ONGHENA Matthias uit Kieldrecht - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM     

    10. MAES Kenny - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL 

    18. VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM   

    40. DE SCHOESITTER Steven uit Waasmunster - RUDYCO CYCLING TEAM        

    41. DE CALUWE Steven uit Eksaarde - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM    

     

    24/10/2009 - BREDENE ( VL.CC.CUP ) (W) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers : 21 Juniores 40´

    1. PANIS Maxim - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW   

    2. VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE      

    3. DECEUNINCK Tim - JONGE RENNERS ROESELARE op 21”

    4. SINNAEVE Arno - CYCLINGTEAM OOST-WEST  

    5. MERLIER Tim - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    6. DESRUELLE Dylan - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE      

    7. VANDERSCHUEREN Lorenzo - ISOREX CYCLING TEAM op 37”

    8. VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW op 44”

    9. VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 1’42”

    10. HEYSE Stijn - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 1’56”

     

    Aantal deelnemers : 37 Nieuwelingen 30´

    1. WOUTERS Toon - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    2. COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB op 7”

    3. VAN DEN DRIESSCHE Din - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 16”

    4. DE KEUKELAERE Bart - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 23”

    5. VANDECAUTER Uwe - ASFRA RACING TEAM op 30”

    6. VANDEKERCKHOVE Thibaut - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 36”

    7. OPSOMER Jan-Bart - JONGE RENNERS ROESELARE op 55”

    8. MERLIER Braam - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’21”

    9. NOTREDAME THYBO - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    10. MAES Glenn - ASFRA RACING TEAM 

     

    24/10/2009 - ZWIJNDRECHT (A) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers : 29 Juniores 40´

    1. VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL        

    2. AERTS Toon - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.        

    3. OOMS Niels - THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS 

    4. VAN STAEYEN Jordy - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK         

    5. GEERAERTS Joni - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 

    6. MELLEMANS Jeffrey - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN      

    7. VAN AERT Tijs - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.

    8. DELANGHE Robin - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    9. BEYERS Stef - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS        

    10. GIELEN Stijn - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM   

    28. DE COCK Tino - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

     

    Aantal deelnemers : 44 Nieuwelingen 30´

    1. HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2. VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM      

    3. SOETE Daan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    4. VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM

    5. VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    6. VEESTRAETEN Gillian - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    7. VERVOORT Jochen - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    8. HAVIK Pjotr - BODYSOL        

    9. VANDENHOUDT Jens - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM

    10. VEROFT Jelto - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.      

    25. CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM 

    32. NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM       

    38. RELAES Michiel uit Zwijndrecht - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    25-10-2009 om 13:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/10/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 24/10/2009 - BREDENE ( VL.CC.CUP ) (W) - Veldrijden form. D - 40´
    Aantal deelnemers : 38 Amateurs/Masters A

    1. TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

    2. MAES Timmy - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE op 10”

    3. ALLIET Steven - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 19”

    4. BOGAERT Nico - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE    

    5. VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 28”

    6. DE NYS Kris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 35”

    7. HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM        

    8. BOECKX Thomas - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 48”

    9. MAES Wim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 56”

    10. NAESSENS Axel - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN – TOURNAI op 1’04”

     

    Aantal deelnemers : 17 Masters B

    1. LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM          

    2. SMET Ivan uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1”

    3. GEBRUERS Dirk - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 9”

    4. GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    5. GYS Eric - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 16”

     

    Aantal deelnemers : 18 Masters C

    1. WILLEMS Michel - JONGE RAKKERS VOLLEZELE          

    2. DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 21”

    3. PANIS André - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 39”

    4. COP Herman - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 1’02”

    5. DE CLERCQ Jose - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM 

     

    24/10/2009 - ZWIJNDRECHT (A) - Veldrijden form. D - 40´
    Aantal deelnemers : 32 Amateurs/Masters A

    1. JANSEN Wim - CYCLO-BIKE LIMBURG 

    2. SLUYTS Glenn - CYCLING TEAM KESSEL        

    3. VAN DEN BOGAERT Hans - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM         

    4. SCHROYEN Nico - CYCLO-BIKE LIMBURG        

    5. BORGERS Tim - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING         

    6. DE WIT Edwin - AFDELING ANTWERPEN - WBV  

    7. PAESHUYSE Davy - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    8. SLUYTS Steven - CYCLING TEAM KESSEL       

    9. VETS Jelle - ATLETIEK HULSHOUT ARB SPORT VZW       

    10. WILMSEN Tom - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE 

     

    Aantal deelnemers : 18 Masters B

    1. VAN BOUWEL Eddy - AFDELING ANTWERPEN - WBV     

    2. DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL          

    3. VERVECKEN Bert - AFDELING ANTWERPEN - WBV         

    4. TECK Erik - AFDELING ANTWERPEN - WBV         

    5. VAN STAEYEN Benny - AFDELING ANTWERPEN - WBV  

    18. JOOS Luc uit Stekene - KLAIPEDA 

     

    Aantal deelnemers : 28 Masters C

    1. VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL 

    2. VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.     

    3. VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN - WBV           

    4. MARYNISSEN Walter - AFDELING ANTWERPEN - WBV   

    5. SELS Rudy - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    25-10-2009 om 13:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WAC-TEAM VAN ZONDAG 25/10/2009

    Banner Hoboken Wac 2009

    WIELERNIEUWS VAN HOBOKEN WAC – AFDELING WAASLAND

    NIEUWS UIT HET WAASLAND

     

    Maandag 19 oktober kwam er een gemotiveerde ploeg bij elkaar om op een open en constructieve manier een programma samen te stellen dat de renners  voorbereid op  het komende seizoen.

    Achter de schermen werd er reeds veel werk verricht om met een aantal mensen een goede basisstructuur te leggen om de jonge renners, per categorie  zo goed mogelijk te begeleiden.

    Nancy  Cappelle (Oostberg 59, 9140 Temse, 0473/52.20.56, Franky.Waterschoot@telenet.be is de nieuwe contactpersoon voor het Waasland.

     

    Een hoofdstuk wordt afgesloten en we bouwen verder aan een goede werking.

     

    Voor de miniemen ,aspiranten  zullen er vaste begeleiders zijn. Voor de nieuwelingen zal er in aanvang worden samengewerkt met Ben Van Heurck van WAC-Hoboken. We zijn echter nog op zoek naar iemand die bereid is om de wegtrainingen onder zijn hoede te nemen (indien interesse – graag Nancy contacteren).

    Zowel bij de aspiranten als bij de nieuwelingen zal er tijdens de wegtrainingen steeds een volgwagen zijn.

    In de loop van november starten we met een variatie van conditietrainingen. We gaan op een afwisselende,recreatieve, speelse manier aan een goede basisconditie werken.  Geleidelijk aan zal er per leeftijdscategorie intensiever  worden getraind, om zo na nieuwjaar via piste- en wegtrainingen, op te bouwen naar het nieuwe seizoen.

     

    Vrijdag 13 november zal er om 19u30 een rennersvergadering zijn. Deze heeft plaats in Café nieuw Temse, Sint Jorisstraat 172 te Temse.

     

    Het programma zal daar concreter worden overlopen en voorgesteld. We gaan de ouders oproepen om zoveel mogelijk actief te participeren in de werking.

    Op deze avond is er ook meteen de gelegenheid om de  nieuwe kledij te passen en te bestellen.

     

    Mensen die nog meer info wensen kunnen steeds terecht bij Nancy Cappelle en op de volgende websites:            

    www.wacteam.be (site van de club)

    www.wielerbondvlaanderen.be  (site wielerbond)

     

     

    Namens: Wac-team

    Bron: Steven Van Houte

    25-10-2009 om 13:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 25 OKTOBER - GROTE PRIJS 'ARTHUR PULTIJN'

    Wielercomité i.s.m. Gemeente Beveren organiseren

     

     

    Grote Prijs 'Arthur Pultijn'

     

    25 OKTOBER 2009

     

    Just For Fun Wedstrijd

     

    14u00: MTB / Veldcross +35 jarigen

    15u00: MTB / Veldcross - 35 jarigen

     

    Iedereen (zonder vergunning) welkom met een crossfiets, mtb of stadsfiets.

     min leeftijd 16 jaar (Valhelm verplicht)

    Deze wedstrijd staat open voor iedereen, maar de 1ste inwoner van Beveren (of deelgemeente) mag zich
    1 jaar lang Kampioen van Beveren noemen!

     

    Sportzone Gemeente Beveren (zwembad)
    Kantine Atletiekclub Volharding

    Klapperstraat

    9120 Beveren

     

     

    Voor meer inlichtingen:

    Gert Van den Bossche

    0474/45.02.76

    gertvdb84@hotmail.com

    25-10-2009 om 10:22 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!