Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 4°Seizoenszege bij de Amateurs !!!
Matthias Van de Velde
Zaterdag 22/09/2018 STABROEK-PUTTE (A) VELDRIJDEN FORM. B 60´
DEELNEMERS: 57 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 0:56:39
1 BAESTAENS VINCENT VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN
2 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX
3 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS
4 BEKAERT YENTL TELENET FIDEA LIONS
5 BELLENS JARNO PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
6 DEJONGHE LEN VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN
7 GYS JENS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
8 SIEBENS GIANNI YOUNG CYCLING TALENT D&D
9 FERDINANDE ANTON CALLANT-DOLTCINI CT
10 VAN DEN BROECK ARNO FORTE U19 CYCLING TEAM
30 DE BOCK YONI 31 DE BOCK JELLE
22/09/2018 STABROEK-PUTTE (A) VELDRIJDEN DAMES 40´
DAMES NIEUWELINGEN - DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:34:35
1 NOMDEN ISA HANZERENNERS NED
2 KNAVEN SENNE APB CX DEVELOPMENT TEAM NED
3 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
4 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING
5 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM
6 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS
7 VAN DEN EIJNDEN JONY FCV TALENT BMX TEAM NED
8 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW
9 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
10 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM
DAMES ELITE - DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:39:44
1 VANDERBEKEN JOYCE BIKE ADVICE - ITAF CT
2 TRUYEN MARTHE TELENET FIDEA LIONS
3 VAN ALPHEN ANIEK KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS NED
4 MAES SHANA VONDELMOLEN CYCLING TEAM
5 PEETERS JINSE PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
6 VAN DER ZWAAN LAURA DRC DE MOL NED
7 SCHOE AIMÉE STEVENS NED
8 VAN LOY TESS KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS
9 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM
10 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
15 DE BRUYNE MEG
22/09/2018 STABROEK-PUTTE (A) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES 40´
DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 0:41:34 / AFSTAND: 21KM
1 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM
2 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK
3 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT
4 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
5 WILLEMS ROBBE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
6 CAS STIJN YOUNG CYCLING TALENT D&D
7 VAN TRICHT FLORIS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN
8 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT
9 DEBAELE JORRE KZLWC HEYLEN
10 VAN DER VEKEN SENNE AA-DRINK JONGERENTEAM
22/09/2018 STABROEK-PUTTE (A) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP 30´
NIEUWELINGEN - 1° JAARS - DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:30
1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK
2 VAN DER HEYDEN DARIO KTC-CYCLING TEAM
3 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)
4 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT
5 ERPELS JOPPE OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW
6 THOMAS TIBO WAC TEAM
7 PRINCEN MILAN WAC TEAM
8 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
9 JACOBS RUNE AA-DRINK JONGERENTEAM
10 VAN DEN BERGH TOON AA-DRINK JONGERENTEAM
NIEUWELINGEN - 2° JAARS - DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:32
1 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK
2 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
3 KOPECKY MATYAS LRTV SWIFT NED
4 VAN LIEROP DANNY TWC HET SNELLE WIEL NED
5 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM
6 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
7 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
8 REINDERINK JORIS AR&TV DE ADELAAR NED
9 VERSTRAELEN WANNES AA-DRINK JONGERENTEAM
10 CEUSTERS RUNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
22/09/2018 STABROEK-PUTTE (A) VELDRIJDEN FORM. D AMATEURS + MASTERS 40´
AMATEURS/MASTERS A - DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:41:32
1 MATTHIAS VAN DE VELDE BELGIAN CYCLING SELECTION BCS AMA19+
2 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT
3 LAMBRECHTS JOERI MASTA
4 DAVID NICKY BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS
5 VAN GINNEKEN GLENN
6 TIMMERMANS TOM CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
7 VAN AERT TIJS V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
8 DE ROO JACOB X-TREME NED
9 VERMEIREN GIANNI CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD
10 VAN LEUFFELEN PETER
MASTERS B - DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:42:0
1 DAELMANS ARNE
2 PAESHUYSE JEF
3 BASSEZ PATRICK
4 SLEECKX DANNY
5 DE BOCK BENNY
6 DE SMET ANDY
7 VAN STAEYEN BENNY
8 VETS JELLE
9 DELCROIX TOM
10 SMITS KRIS
MASTERS C - DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:43:0
1 TECK ERIK
2 MERTENS DIRK
3 VERHAEGEN GUIDO
4 VERLOO MARK
5 VAN DEN BERGH WIM
6 VANDERAERDEN JOHAN
7 DE CNODDER GERT
8 LOGIER CHRISTOPHE
9 ABÉ PETER
10 KOCKAERTS HUBERT
|